Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Халифакс Таун - Честърфийлд 1 - 2 2.17 3.20 3.20
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Таун - Честърфийлд
21:45 1 - 2 2.17 3.20 3.20
Германия - Втора Бундеслига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Динамо Дрезден - Кайзерслаутерн 0 - 2 2.53 3.05 2.95
Германия - Втора Бундеслига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Динамо Дрезден - Кайзерслаутерн
21:30 0 - 2 2.53 3.05 2.95
Франция - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Вилфранш-Божоле - Кювили-Руан 1 - 3 2.11 2.98 3.76
Франция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Вилфранш-Божоле - Кювили-Руан
21:30 1 - 3 2.11 2.98 3.76
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:35 Хуракан Буенос Айрес - Депортиво Мадрин 0 - 0 1.48 3.86 6.31
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Хуракан Буенос Айрес - Депортиво Мадрин
21:35 0 - 0 1.48 3.86 6.31
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
03:10 Чако Фор Евър - Клуб Алмагро 0 - 1 1.77 3.15 4.86
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Чако Фор Евър - Клуб Алмагро
03:10 0 - 1 1.77 3.15 4.86
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:15 Пюник Ереван - Арарат Ереван 1 - 0 1.55 3.64 5.10
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Пюник Ереван - Арарат Ереван
18:15 1 - 0 1.55 3.64 5.10
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Ипиранга RS - Ремо PA 2 - 1 2.16 2.89 3.22
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ипиранга RS - Ремо PA
02:00 2 - 1 2.16 2.89 3.22
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 ЕНППИ Кайро - Газъл Ел Махала 2 - 2 2.42 2.66 3.22
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЕНППИ Кайро - Газъл Ел Махала
19:30 2 - 2 2.42 2.66 3.22
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Куенка - Оренсе Мачала 1 - 1 2.26 3.00 3.15
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Куенка - Оренсе Мачала
03:00 1 - 1 2.26 3.00 3.15
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
18:00 Куресааре - Номе Калю 1 - 1 5.16 3.84 1.52
18:00 Талина Легион - ФКИ Левадия Талин 1 - 3 20.99 8.28 1.08
20:00 Пайде Линнамеесконд - Таммека Тарту 3 - 0 1.34 4.72 6.73
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Куресааре - Номе Калю
18:00 1 - 1 5.16 3.84 1.52
Талина Легион - ФКИ Левадия Талин
18:00 1 - 3 20.99 8.28 1.08
Пайде Линнамеесконд - Таммека Тарту
20:00 3 - 0 1.34 4.72 6.73
Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Беер Шева - Макаби Хайфа 2 - 2 3.42 3.04 2.04
Израел - Купа на Израел
Час Рез. 1 X 2
Апоел Беер Шева - Макаби Хайфа
20:30 2 - 2 3.42 3.04 2.04
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:30 Зоб Ахан Исфахан - Насажи Мазандаран 0 - 0 2.14 2.66 3.82
18:30 Мес Рафсанджан - Естеглал Техеран 0 - 2 3.22 2.64 2.42
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Зоб Ахан Исфахан - Насажи Мазандаран
18:30 0 - 0 2.14 2.66 3.82
Мес Рафсанджан - Естеглал Техеран
18:30 0 - 2 3.22 2.64 2.42
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
21:00 Вестри - Афтурелдинг Мосфелсбаер 1 - 1 1.75 4.05 3.46
21:00 Селфос - Магни Гренивик 1 - 1 1.14 7.15 12.75
22:15 Гриндавик - ИР Рейкявик 1 - 2 1.47 4.74 4.61
22:15 ХК Коупавогюр - Грота Селтярнарнес 3 - 1 1.86 3.88 3.16
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Афтурелдинг Мосфелсбаер
21:00 1 - 1 1.75 4.05 3.46
Селфос - Магни Гренивик
21:00 1 - 1 1.14 7.15 12.75
Гриндавик - ИР Рейкявик
22:15 1 - 2 1.47 4.74 4.61
ХК Коупавогюр - Грота Селтярнарнес
22:15 3 - 1 1.86 3.88 3.16
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Йънг Спортс Академи - Фув Азюр де Яунде 0 - 0 2.58 2.92 2.58
16:00 ПВД Баменда - ОФТА де Криби 2 - 0 2.00 2.97 3.54
16:00 Ренесанс де Нгуму - Драгон Клуб де Яунде 2 - 1 2.59 2.86 2.59
16:00 Унион Дуала - Пантере ду Нде 1 - 1 2.25 2.87 3.05
17:30 Бамбутос - Фову Клуб де Бахам 0 - 1 1.93 2.76 4.37
17:30 Яфут Яунде - Единг Спорт 1 - 2 4.44 3.00 1.81
18:00 Авион ду Нкам - Ню Стар де Дуала 2 - 0 2.18 2.79 3.46
18:00 Стад Ренар де Мелонг - Коломбе ду Джа ет Лобо 1 - 1 3.04 2.87 2.24
18:00 Тонере Яунде - Канон Яунде 0 - 0 4.84 3.10 1.75
18:00 УМС де Лоум - Котон Спорт де Гаруа 0 - 1 3.39 2.89 2.10
18:00 Фютчю - Расинг Клуб де Бафусам 0 - 0 1.71 3.14 4.63
20:00 Лес Астрес де Дуала - АПЕЖЕС Академи 1 - 0 1.82 3.00 4.40
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Йънг Спортс Академи - Фув Азюр де Яунде
16:00 0 - 0 2.58 2.92 2.58
ПВД Баменда - ОФТА де Криби
16:00 2 - 0 2.00 2.97 3.54
Ренесанс де Нгуму - Драгон Клуб де Яунде
16:00 2 - 1 2.59 2.86 2.59
Унион Дуала - Пантере ду Нде
16:00 1 - 1 2.25 2.87 3.05
Бамбутос - Фову Клуб де Бахам
17:30 0 - 1 1.93 2.76 4.37
Яфут Яунде - Единг Спорт
17:30 1 - 2 4.44 3.00 1.81
Авион ду Нкам - Ню Стар де Дуала
18:00 2 - 0 2.18 2.79 3.46
Стад Ренар де Мелонг - Коломбе ду Джа ет Лобо
18:00 1 - 1 3.04 2.87 2.24
Тонере Яунде - Канон Яунде
18:00 0 - 0 4.84 3.10 1.75
УМС де Лоум - Котон Спорт де Гаруа
18:00 0 - 1 3.39 2.89 2.10
Фютчю - Расинг Клуб де Бафусам
18:00 0 - 0 1.71 3.14 4.63
Лес Астрес де Дуала - АПЕЖЕС Академи
20:00 1 - 0 1.82 3.00 4.40
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
19:15 Казма Кувейт - Ал Салмия Кувейт 2 - 1 2.56 3.11 2.43
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Казма Кувейт - Ал Салмия Кувейт
19:15 2 - 1 2.56 3.11 2.43
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:30 Ауда Кекава - ФК Лиепая 1 - 2 3.52 3.16 1.96
18:30 Тукумс 2000 - Валмиера 0 - 3 23.34 9.22 1.07
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ауда Кекава - ФК Лиепая
17:30 1 - 2 3.52 3.16 1.96
Тукумс 2000 - Валмиера
18:30 0 - 3 23.34 9.22 1.07
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 АДО Ден Хааг - Екселсиор - 2.12 3.64 3.04
21:00 Екселсиор - АДО Ден Хааг 1 - 1 1.84 3.87 3.81
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
АДО Ден Хааг - Екселсиор
21:00 - 2.12 3.64 3.04
Екселсиор - АДО Ден Хааг
21:00 1 - 1 1.84 3.87 3.81
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Тайланд - Бахрейн - 0.00 0.00 0.00
15:00 Мозамбик - Есватини 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Тайланд - Бахрейн
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Мозамбик - Есватини
15:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Словакия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Жилина - Тренчин 0 - 2 2.24 3.54 2.68
20:30 ДАК Дунайска Стреда - Татран Липтовски Микулаш 4 - 2 1.42 4.23 6.23
Словакия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Жилина - Тренчин
19:00 0 - 2 2.24 3.54 2.68
ДАК Дунайска Стреда - Татран Липтовски Микулаш
20:30 4 - 2 1.42 4.23 6.23
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Буньодкор Ташкент - Насаф Карши 1 - 4 3.73 3.22 1.82
17:00 Согдиана Джизак - Коканд 1912 3 - 0 1.73 3.10 4.40
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Буньодкор Ташкент - Насаф Карши
17:00 1 - 4 3.73 3.22 1.82
Согдиана Джизак - Коканд 1912
17:00 3 - 0 1.73 3.10 4.40
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Монтевидео Сити Торке - Пласа Колония 1 - 1 1.79 3.39 4.08
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Монтевидео Сити Торке - Пласа Колония
01:00 1 - 1 1.79 3.39 4.08
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 Клуби-04 Хелзинки - ХИК Хелзинки 0 - 4 19.52 9.48 1.08
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - ХИК Хелзинки
18:00 0 - 4 19.52 9.48 1.08
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Будучност Подгорица - Петровац 6 - 0 1.35 4.71 6.45
21:00 Дечич Тузи - ФК Подгорица 1 - 2 3.46 4.19 2.00
21:00 Искра Даниловград - Зета Голубовци 0 - 2 2.66 3.32 2.47
21:00 Рудар Плевля - Йезеро Плав 1 - 3 2.59 3.46 2.24
21:00 Сутиеска Никшич - Морнар Бар 1 - 3 1.86 3.38 3.56
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Будучност Подгорица - Петровац
21:00 6 - 0 1.35 4.71 6.45
Дечич Тузи - ФК Подгорица
21:00 1 - 2 3.46 4.19 2.00
Искра Даниловград - Зета Голубовци
21:00 0 - 2 2.66 3.32 2.47
Рудар Плевля - Йезеро Плав
21:00 1 - 3 2.59 3.46 2.24
Сутиеска Никшич - Морнар Бар
21:00 1 - 3 1.86 3.38 3.56
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йонкьопинг Содра - Шьовде АИК 0 - 1 2.13 3.54 3.02
20:00 Йостерсунд - Йоргрите 0 - 0 2.83 3.22 2.40
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йонкьопинг Содра - Шьовде АИК
20:00 0 - 1 2.13 3.54 3.02
Йостерсунд - Йоргрите
20:00 0 - 0 2.83 3.22 2.40
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АмаЗулу Дърбан - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 2 2.48 2.84 2.94
20:30 Орландо Пайрътс - Марицбург Юнайтед 4 - 1 1.75 3.21 4.72
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АмаЗулу Дърбан - Ламонтвил Голдън Ероус
16:00 1 - 2 2.48 2.84 2.94
Орландо Пайрътс - Марицбург Юнайтед
20:30 4 - 1 1.75 3.21 4.72