Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Арсенал - Евертън 5 - 1 1.34 5.34 9.01
18:00 Брайтън - Уест Хям 3 - 1 2.42 3.53 2.85
18:00 Брентфорд - Лийдс 1 - 2 2.43 3.70 2.74
18:00 Бърнли - Нюкасъл 1 - 2 2.20 3.47 3.28
18:00 Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед 1 - 0 2.91 3.52 2.39
18:00 Лестър - Саутхямптън 4 - 1 1.81 4.05 4.08
18:00 Ливърпул - Уулвърхямптън 3 - 1 1.15 7.96 18.93
18:00 Манчестър Сити - Астън Вила 3 - 2 1.17 7.83 17.10
18:00 Норич - Тотнъм 0 - 5 11.86 6.34 1.24
18:00 Челси - Уотфорд 2 - 1 1.17 7.76 17.53
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал - Евертън
18:00 5 - 1 1.34 5.34 9.01
Брайтън - Уест Хям
18:00 3 - 1 2.42 3.53 2.85
Брентфорд - Лийдс
18:00 1 - 2 2.43 3.70 2.74
Бърнли - Нюкасъл
18:00 1 - 2 2.20 3.47 3.28
Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед
18:00 1 - 0 2.91 3.52 2.39
Лестър - Саутхямптън
18:00 4 - 1 1.81 4.05 4.08
Ливърпул - Уулвърхямптън
18:00 3 - 1 1.15 7.96 18.93
Манчестър Сити - Астън Вила
18:00 3 - 2 1.17 7.83 17.10
Норич - Тотнъм
18:00 0 - 5 11.86 6.34 1.24
Челси - Уотфорд
18:00 2 - 1 1.17 7.76 17.53
Англия - ФА Трофи Рез. 1 X 2
18:15 Бромли - Рексъм 1 - 0 4.61 3.59 1.62
Англия - ФА Трофи
Час Рез. 1 X 2
Бромли - Рексъм
18:15 1 - 0 4.61 3.59 1.62
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
18:30 Елче - Хетафе 3 - 1 3.06 2.92 2.62
21:00 Алавес - Кадис 0 - 1 4.43 3.72 1.80
21:00 Гранада - Еспаньол 0 - 0 1.38 4.89 8.24
21:00 Осасуна - Майорка 0 - 2 3.05 3.28 2.38
23:00 Барселона - Виляреал 0 - 2 1.99 3.87 3.43
23:00 Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 1 - 2 2.77 3.22 2.64
23:00 Севиля - Атлетик Билбао 1 - 0 2.82 3.20 2.61
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Елче - Хетафе
18:30 3 - 1 3.06 2.92 2.62
Алавес - Кадис
21:00 0 - 1 4.43 3.72 1.80
Гранада - Еспаньол
21:00 0 - 0 1.38 4.89 8.24
Осасуна - Майорка
21:00 0 - 2 3.05 3.28 2.38
Барселона - Виляреал
23:00 0 - 2 1.99 3.87 3.43
Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид
23:00 1 - 2 2.77 3.22 2.64
Севиля - Атлетик Билбао
23:00 1 - 0 2.82 3.20 2.61
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Естремадура - Реал Унион 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Естремадура - Реал Унион
19:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Монца - Бреша 2 - 1 2.65 3.14 2.69
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Монца - Бреша
22:00 2 - 1 2.65 3.14 2.69
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Специя - Наполи 0 - 3 5.23 4.38 1.58
19:00 Интер - Сампдория 3 - 0 1.12 8.84 20.90
19:00 Сасуоло - Милан 0 - 3 6.85 4.80 1.43
22:00 Венеция - Каляри 0 - 0 5.36 3.98 1.63
22:00 Салернитана - Удинезе 0 - 4 1.85 3.67 4.16
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Специя - Наполи
13:30 0 - 3 5.23 4.38 1.58
Интер - Сампдория
19:00 3 - 0 1.12 8.84 20.90
Сасуоло - Милан
19:00 0 - 3 6.85 4.80 1.43
Венеция - Каляри
22:00 0 - 0 5.36 3.98 1.63
Салернитана - Удинезе
22:00 0 - 4 1.85 3.67 4.16
България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Ботев Пловдив - Славия 2 - 1 1.87 3.35 3.88
20:30 Левски София - Лудогорец Разград 0 - 1 2.02 3.24 3.44
20:30 Черно море - ЦСКА София 0 - 0 2.00 3.08 3.73
България - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Ботев Пловдив - Славия
20:30 2 - 1 1.87 3.35 3.88
Левски София - Лудогорец Разград
20:30 0 - 1 2.02 3.24 3.44
Черно море - ЦСКА София
20:30 0 - 0 2.00 3.08 3.73
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
07:05 Мелбърн Сити - Аделаида Юнайтед 1 - 1 1.64 3.99 4.87
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Сити - Аделаида Юнайтед
07:05 1 - 1 1.64 3.99 4.87
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
18:00 Аустрия Лустенау - Аустрия Виена II 4 - 0 1.35 4.62 6.99
18:00 Вакер Инсбрук - Дорнбирн 3 - 0 1.76 3.89 3.70
18:00 Грацер АК - Лафниц 4 - 1 2.38 3.47 2.57
18:00 Капфенберг - Блау-Вайс Линц 0 - 0 4.59 4.29 1.55
18:00 Лиферинг Залцбург - Хорн 4 - 1 2.15 3.66 2.77
18:00 Рапид Виена II - Амщетен 5 - 2 2.47 3.58 2.43
18:00 Флоридсдорфер АК - Джуниърс ОО 3 - 1 1.44 4.58 5.48
18:00 Форвартс Щайр - Санкт Пьолтен 2 - 0 2.61 3.45 2.36
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Лустенау - Аустрия Виена II
18:00 4 - 0 1.35 4.62 6.99
Вакер Инсбрук - Дорнбирн
18:00 3 - 0 1.76 3.89 3.70
Грацер АК - Лафниц
18:00 4 - 1 2.38 3.47 2.57
Капфенберг - Блау-Вайс Линц
18:00 0 - 0 4.59 4.29 1.55
Лиферинг Залцбург - Хорн
18:00 4 - 1 2.15 3.66 2.77
Рапид Виена II - Амщетен
18:00 5 - 2 2.47 3.58 2.43
Флоридсдорфер АК - Джуниърс ОО
18:00 3 - 1 1.44 4.58 5.48
Форвартс Щайр - Санкт Пьолтен
18:00 2 - 0 2.61 3.45 2.36
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 РК Арба - ЕС Сетиф 3 - 1 2.40 2.79 3.00
19:00 МК Оран - КР Белуиздад 0 - 0 2.49 2.77 2.88
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
РК Арба - ЕС Сетиф
18:00 3 - 1 2.40 2.79 3.00
МК Оран - КР Белуиздад
19:00 0 - 0 2.49 2.77 2.88
Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
12:00 ФК Санта Колома - УЕ Енгордани 8 - 1 1.12 7.43 13.33
Андора - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
ФК Санта Колома - УЕ Енгордани
12:00 8 - 1 1.12 7.43 13.33
Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Сант Жулия - Интер Клуб Ескалдес 2 - 2 4.18 3.31 1.72
18:00 УЕ Санта Колома - Атлетик Клуб Ескалдес 1 - 1 2.26 2.97 2.80
Андора - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Сант Жулия - Интер Клуб Ескалдес
18:00 2 - 2 4.18 3.31 1.72
УЕ Санта Колома - Атлетик Клуб Ескалдес
18:00 1 - 1 2.26 2.97 2.80
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
22:00 Бока Хуниорс - Тигре Виктория 3 - 0 1.94 2.98 4.39
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Бока Хуниорс - Тигре Виктория
22:00 3 - 0 1.94 2.98 4.39
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
01:10 Естудиантес Буенос Айрес - Килмес Буенос Айрес 2 - 1 2.32 2.77 3.37
20:00 Гилермо Браун - Атлетико Митре 2 - 1 2.13 2.79 3.89
20:00 Сан Телмо - Алварадо Мар дел Плата 0 - 1 2.25 2.94 3.27
22:00 Атлетико Рафаела - Феро Карил Оесте 0 - 1 2.58 2.69 3.04
22:00 Химнасия Мендоса - Естудиантес Рио Куарто 2 - 0 1.89 3.02 4.39
23:00 Чакарита Хуниорс - Сакачиспас Буенос Айрес 0 - 1 1.63 3.55 5.25
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес Буенос Айрес - Килмес Буенос Айрес
01:10 2 - 1 2.32 2.77 3.37
Гилермо Браун - Атлетико Митре
20:00 2 - 1 2.13 2.79 3.89
Сан Телмо - Алварадо Мар дел Плата
20:00 0 - 1 2.25 2.94 3.27
Атлетико Рафаела - Феро Карил Оесте
22:00 0 - 1 2.58 2.69 3.04
Химнасия Мендоса - Естудиантес Рио Куарто
22:00 2 - 0 1.89 3.02 4.39
Чакарита Хуниорс - Сакачиспас Буенос Айрес
23:00 0 - 1 1.63 3.55 5.25
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:45 Нораванк Ехегнадзор - Алашкерт Ереван 1 - 1 3.65 3.12 1.89
15:45 Урарту Ереван - Арарат-Армения Ереван 1 - 2 4.29 3.21 1.73
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нораванк Ехегнадзор - Алашкерт Ереван
15:45 1 - 1 3.65 3.12 1.89
Урарту Ереван - Арарат-Армения Ереван
15:45 1 - 2 4.29 3.21 1.73
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Днепър Могильов - Динамо Брест 2 - 0 4.09 3.39 1.80
17:00 Славия Мозир - Неман Гродно 1 - 1 3.11 3.12 2.19
19:00 Динамо Минск - Витебск 2 - 1 1.40 3.98 7.66
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Днепър Могильов - Динамо Брест
15:00 2 - 0 4.09 3.39 1.80
Славия Мозир - Неман Гродно
17:00 1 - 1 3.11 3.12 2.19
Динамо Минск - Витебск
19:00 2 - 1 1.40 3.98 7.66
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Рогачов - Нафтан Новополоцк 0 - 4 0.00 0.00 0.00
14:00 Слоним-2017 - Локомотив Гомел 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Молодечно - Шахтьор Петриков 0 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Островец - Лида 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рогачов - Нафтан Новополоцк
13:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Слоним-2017 - Локомотив Гомел
14:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Молодечно - Шахтьор Петриков
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Островец - Лида
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Роял Антверпен 0 - 1 1.45 4.43 6.36
19:30 Клуб Брюж - Андерлехт 1 - 1 2.12 3.65 3.05
Белгия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Унион Сент Жилоаз - Роял Антверпен
17:00 0 - 1 1.45 4.43 6.36
Клуб Брюж - Андерлехт
19:30 1 - 1 2.12 3.65 3.05
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Индепендиенте Петролеро - Роял Пари Санта Крус 0 - 0 1.63 3.95 4.29
22:00 Блуминг Санта Крус - Реал Томаяпо 2 - 1 1.60 3.84 4.65
22:00 Университарио де Винто - Олуейс Реди Ла Пас 2 - 1 4.82 3.92 1.57
22:00 Хорхе Вилстерман - Боливар Ла Пас 1 - 4 2.20 3.41 2.84
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Петролеро - Роял Пари Санта Крус
00:15 0 - 0 1.63 3.95 4.29
Блуминг Санта Крус - Реал Томаяпо
22:00 2 - 1 1.60 3.84 4.65
Университарио де Винто - Олуейс Реди Ла Пас
22:00 2 - 1 4.82 3.92 1.57
Хорхе Вилстерман - Боливар Ла Пас
22:00 1 - 4 2.20 3.41 2.84
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Борац Баня Лука - Вележ Мостар 2 - 1 1.73 3.26 4.36
17:30 Железничар Сараево - Широки Брег 0 - 0 1.78 3.18 4.19
17:30 Радник Биелина - Рудар Приедор 5 - 2 2.49 2.83 2.78
17:30 Тузла Сити - Посуше 1 - 2 1.64 3.61 4.59
17:30 ФК Сараево - Слобода Тузла 1 - 0 1.62 3.33 5.16
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Борац Баня Лука - Вележ Мостар
17:30 2 - 1 1.73 3.26 4.36
Железничар Сараево - Широки Брег
17:30 0 - 0 1.78 3.18 4.19
Радник Биелина - Рудар Приедор
17:30 5 - 2 2.49 2.83 2.78
Тузла Сити - Посуше
17:30 1 - 2 1.64 3.61 4.59
ФК Сараево - Слобода Тузла
17:30 1 - 0 1.62 3.33 5.16
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Бразил де Пелотас RS - Фигуерензе SC 0 - 1 2.31 2.74 3.15
17:00 Мирасол SP - Алтос PI 2 - 1 1.48 3.82 5.72
22:00 Манаус AM - Сао Жозе RS 1 - 1 1.81 3.04 4.14
23:00 Витория Салвадор BA - Конфианка SE 3 - 0 1.74 2.92 4.93
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Бразил де Пелотас RS - Фигуерензе SC
00:00 0 - 1 2.31 2.74 3.15
Мирасол SP - Алтос PI
17:00 2 - 1 1.48 3.82 5.72
Манаус AM - Сао Жозе RS
22:00 1 - 1 1.81 3.04 4.14
Витория Салвадор BA - Конфианка SE
23:00 3 - 0 1.74 2.92 4.93
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:30 Сантос SP - Сеара CE 0 - 0 2.00 3.21 3.71
01:00 Жувентуд RS - Палмейрас SP 0 - 3 4.80 3.54 1.70
03:00 Америка MG - Ботафого RJ 1 - 1 2.29 3.15 3.14
03:00 Куяба MT - Интернасионал RS 1 - 1 2.96 3.09 2.44
22:00 Коринтианс SP - Сао Пауло SP 1 - 1 2.14 3.10 3.52
22:00 Форталеса CE - Флуминензе RJ 0 - 1 2.18 3.08 3.43
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сантос SP - Сеара CE
00:30 0 - 0 2.00 3.21 3.71
Жувентуд RS - Палмейрас SP
01:00 0 - 3 4.80 3.54 1.70
Америка MG - Ботафого RJ
03:00 1 - 1 2.29 3.15 3.14
Куяба MT - Интернасионал RS
03:00 1 - 1 2.96 3.09 2.44
Коринтианс SP - Сао Пауло SP
22:00 1 - 1 2.14 3.10 3.52
Форталеса CE - Флуминензе RJ
22:00 0 - 1 2.18 3.08 3.43
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
17:00 Крузейро MG - Сампайо Кореа MA 2 - 0 1.44 3.75 7.27
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Крузейро MG - Сампайо Кореа MA
17:00 2 - 0 1.44 3.75 7.27
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Сулия - Каракас 1 - 0 2.68 2.94 2.49
02:30 Минерос де Гуаяна - Депортиво Тачира 1 - 2 4.05 2.99 1.90
22:00 Метрополитанос - Арагуа Маракай 1 - 1 1.97 2.91 3.86
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сулия - Каракас
00:15 1 - 0 2.68 2.94 2.49
Минерос де Гуаяна - Депортиво Тачира
02:30 1 - 2 4.05 2.99 1.90
Метрополитанос - Арагуа Маракай
22:00 1 - 1 1.97 2.91 3.86
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес - Малакатеко 0 - 0 1.41 3.86 6.70
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Комуникасионес - Малакатеко
03:00 0 - 0 1.41 3.86 6.70
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гагра - Сиони Болниси 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Сабуртало Тбилиси - Дила Гори 0 - 2 1.85 3.18 3.86
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гагра - Сиони Болниси
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Сабуртало Тбилиси - Дила Гори
16:00 0 - 2 1.85 3.18 3.86
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Вендсисел - Кьоге 1 - 1 2.34 3.27 2.89
15:00 Хобро - Есберг 1 - 2 2.08 3.46 3.24
15:00 Ямербугт - Фремад Амагер 3 - 2 3.53 3.58 1.94
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Вендсисел - Кьоге
15:00 1 - 1 2.34 3.27 2.89
Хобро - Есберг
15:00 1 - 2 2.08 3.46 3.24
Ямербугт - Фремад Амагер
15:00 3 - 2 3.53 3.58 1.94
Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Брьондби - Силкеборг 2 - 1 2.16 3.53 3.07
18:00 Мидтиланд - Рандерс 3 - 2 1.67 4.09 4.39
18:00 ФК Копенхаген - Олборг 3 - 0 1.47 4.47 6.07
Дания - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Брьондби - Силкеборг
18:00 2 - 1 2.16 3.53 3.07
Мидтиланд - Рандерс
18:00 3 - 2 1.67 4.09 4.39
ФК Копенхаген - Олборг
18:00 3 - 0 1.47 4.47 6.07
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Исмаили Исмаилия - Нешънъл Банк 2 - 2 2.53 2.77 2.91
19:30 Ал Масри Порт Саид - Фючър Кайро 0 - 1 3.71 2.98 2.00
19:30 Керамика Клеопатра - Миср Ел Макаса 4 - 1 1.76 3.10 4.78
22:00 Ал Итихад Александрия - Пирамидс 1 - 0 4.83 3.27 1.70
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Исмаили Исмаилия - Нешънъл Банк
17:00 2 - 2 2.53 2.77 2.91
Ал Масри Порт Саид - Фючър Кайро
19:30 0 - 1 3.71 2.98 2.00
Керамика Клеопатра - Миср Ел Макаса
19:30 4 - 1 1.76 3.10 4.78
Ал Итихад Александрия - Пирамидс
22:00 1 - 0 4.83 3.27 1.70
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Емелек Гуаякил - Универсидад Католика Кито 0 - 1 1.84 3.45 3.75
04:00 Гуаякил Сити - ЛДУ Кито 2 - 2 4.57 3.57 1.66
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Емелек Гуаякил - Универсидад Католика Кито
01:30 0 - 1 1.84 3.45 3.75
Гуаякил Сити - ЛДУ Кито
04:00 2 - 2 4.57 3.57 1.66
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Агила Сан Мигел - Исидро Метапан 2 - 1 1.57 3.55 4.91
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Агила Сан Мигел - Исидро Метапан
04:00 2 - 1 1.57 3.55 4.91
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Кефлавик - ФХ Хафнарфьордур 2 - 1 3.37 3.61 1.91
22:15 Брейдаблик Коупавогюр - Фрам Рейкявик 4 - 3 1.24 5.62 9.44
22:15 Валур Рейкявик - Викингур Рейкявик 1 - 3 2.04 3.42 3.20
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кефлавик - ФХ Хафнарфьордур
20:00 2 - 1 3.37 3.61 1.91
Брейдаблик Коупавогюр - Фрам Рейкявик
22:15 4 - 3 1.24 5.62 9.44
Валур Рейкявик - Викингур Рейкявик
22:15 1 - 3 2.04 3.42 3.20
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кизилжар Петропавл - Акжайк 2 - 0 2.05 2.92 3.46
14:00 Тобол Костанай - Мактаарал Атакент 4 - 2 1.31 4.51 7.69
15:00 Каспий Актау - Тараз 2 - 1 2.02 3.03 3.45
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кизилжар Петропавл - Акжайк
12:00 2 - 0 2.05 2.92 3.46
Тобол Костанай - Мактаарал Атакент
14:00 4 - 2 1.31 4.51 7.69
Каспий Актау - Тараз
15:00 2 - 1 2.02 3.03 3.45
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
23:00 Едмънтън - Атлетико Отава 1 - 2 2.80 3.01 2.33
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Едмънтън - Атлетико Отава
23:00 1 - 2 2.80 3.01 2.33
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вихига Булетс - Улинзи Старс 0 - 0 4.63 3.15 1.66
15:00 Кариобанги Шаркс - Бандари 0 - 2 2.67 2.86 2.47
15:00 Тъскер - Нзоя Шугър 2 - 2 1.48 3.59 6.12
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Вихига Булетс - Улинзи Старс
15:00 0 - 0 4.63 3.15 1.66
Кариобанги Шаркс - Бандари
15:00 0 - 2 2.67 2.86 2.47
Тъскер - Нзоя Шугър
15:00 2 - 2 1.48 3.59 6.12
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Лимасол - АЕК Ларнака 0 - 1 2.89 3.12 2.25
19:00 Пафос - Апоел Никозия 3 - 1 6.74 3.92 1.42
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Аполон Лимасол - АЕК Ларнака
19:00 0 - 1 2.89 3.12 2.25
Пафос - Апоел Никозия
19:00 3 - 1 6.74 3.92 1.42
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Индепендиенте Меделин - Ла Екуидад Богота 2 - 0 1.89 3.09 4.17
03:30 Хуниор Баранкиля - Атлетико Насионал 1 - 1 2.26 3.08 3.06
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Меделин - Ла Екуидад Богота
01:15 2 - 0 1.89 3.09 4.17
Хуниор Баранкиля - Атлетико Насионал
03:30 1 - 1 2.26 3.08 3.06
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Лубумбаши Спорт - Расинг Клуб Киншаса отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 ДК Мотема Пембе - СМ Санга Баленде отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Куя Спорт - Дон Боско отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Лубумбаши Спорт - Расинг Клуб Киншаса
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
ДК Мотема Пембе - СМ Санга Баленде
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Куя Спорт - Дон Боско
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Балкани Суха река - Гниляне 2 - 0 1.91 3.40 3.41
16:00 Дрита Гниляне - Улпиана Липлян 5 - 0 1.14 7.13 14.00
16:00 Лапи Подуево - Прищина 1 - 2 2.48 3.28 2.45
16:00 Малишева - Дукагини Клина 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Фероникели Глоговац - Дреница Србица 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Балкани Суха река - Гниляне
16:00 2 - 0 1.91 3.40 3.41
Дрита Гниляне - Улпиана Липлян
16:00 5 - 0 1.14 7.13 14.00
Лапи Подуево - Прищина
16:00 1 - 2 2.48 3.28 2.45
Малишева - Дукагини Клина
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фероникели Глоговац - Дреница Србица
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Индение Абенгуру - КО Корхого 3 - 1 2.70 2.67 2.64
21:00 Лис Сасандра - Спортинг Ганьоа 0 - 2 3.33 2.58 2.30
21:00 Расинг Клуб Абиджан - АСЕК Мимозас отл. 0.00 0.00 0.00
21:00 Сан Педро - УСК Басам отл. 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Индение Абенгуру - КО Корхого
18:30 3 - 1 2.70 2.67 2.64
Лис Сасандра - Спортинг Ганьоа
21:00 0 - 2 3.33 2.58 2.30
Расинг Клуб Абиджан - АСЕК Мимозас
21:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Сан Педро - УСК Басам
21:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Спартакс Юрмала - БФЦ Даугавпилс 2 - 0 2.83 3.14 2.27
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Спартакс Юрмала - БФЦ Даугавпилс
16:00 2 - 0 2.83 3.14 2.27
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Шяуляй - Банга Гарджай 1 - 1 1.63 3.32 4.82
17:30 Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис 1 - 2 1.42 3.89 6.36
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Шяуляй - Банга Гарджай
15:00 1 - 1 1.63 3.32 4.82
Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис
17:30 1 - 2 1.42 3.89 6.36
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Етцела Етелбрюк 0 - 3 1.75 3.85 3.45
17:00 Вилц 71 - Ф91 Дюделанж 0 - 3 4.60 4.22 1.50
17:00 Диферданж - Прогрес Нидеркорн 2 - 0 2.53 3.27 2.38
17:00 РМ Хам Бенфика - Жюнес Еш 1 - 3 17.00 7.27 1.09
17:00 Роданж 91 - ЮС Хостерт 2 - 3 3.08 3.72 1.89
17:00 Суифт Есперанж - Расинг ФК Унион 2 - 0 1.36 4.51 6.34
17:00 УНА Щрасен - Юнион Титус Петанж 2 - 2 1.74 3.59 3.72
17:00 Фола Еш - Мондорф-ле-Бен 1 - 1 1.29 4.98 7.43
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Роспорт - Етцела Етелбрюк
17:00 0 - 3 1.75 3.85 3.45
Вилц 71 - Ф91 Дюделанж
17:00 0 - 3 4.60 4.22 1.50
Диферданж - Прогрес Нидеркорн
17:00 2 - 0 2.53 3.27 2.38
РМ Хам Бенфика - Жюнес Еш
17:00 1 - 3 17.00 7.27 1.09
Роданж 91 - ЮС Хостерт
17:00 2 - 3 3.08 3.72 1.89
Суифт Есперанж - Расинг ФК Унион
17:00 2 - 0 1.36 4.51 6.34
УНА Щрасен - Юнион Титус Петанж
17:00 2 - 2 1.74 3.59 3.72
Фола Еш - Мондорф-ле-Бен
17:00 1 - 1 1.29 4.98 7.43
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
00:30 СНИМ - АСАК Конкорд 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
СНИМ - АСАК Конкорд
00:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Мояле Баракс - Дедза Динамос 1 - 2 1.90 2.90 3.70
15:30 Румфи Юнайтед - Майти Уондърърс 0 - 4 0.00 0.00 0.00
15:30 Сейбъл Фарминг - Силвър Страйкърс 2 - 2 0.00 0.00 0.00
15:30 Томъс Нийренда Старс - Няса Биг Булетс 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Мояле Баракс - Дедза Динамос
15:30 1 - 2 1.90 2.90 3.70
Румфи Юнайтед - Майти Уондърърс
15:30 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Сейбъл Фарминг - Силвър Страйкърс
15:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Томъс Нийренда Старс - Няса Биг Булетс
15:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:15 Видад Казабланка - Олимпик Курибга 1 - 0 1.41 3.94 6.90
22:30 МК Уджда - РСБ Беркан - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка - Олимпик Курибга
20:15 1 - 0 1.41 3.94 6.90
МК Уджда - РСБ Беркан
22:30 - 0.00 0.00 0.00
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
04:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Атлас Гуадалахара 4 - 2 1.75 3.51 4.40
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Тигрес УАНЛ Монтерей - Атлас Гуадалахара
04:00 4 - 2 1.75 3.51 4.40
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Аква Юнайтед - Нигер Торнадос 1 - 0 1.40 3.68 7.36
18:00 Гомбе Юнайтед - Квара Юнайтед 4 - 2 1.79 3.53 3.54
18:00 Кано Пиларс - Хартланд 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Катсина Юнайтед - Ениймба 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Лоби Старс - Съншайн Старс 0 - 0 1.72 3.22 4.26
18:00 Насарава Юнайтед - Викки Туристс 1 - 0 1.57 3.96 4.25
18:00 Ривърс Юнайтед - Ремо Старс 1 - 0 1.33 4.84 5.90
18:00 Шутинг Старс - МФМ Лагос 1 - 1 1.33 4.84 5.90
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Аква Юнайтед - Нигер Торнадос
18:00 1 - 0 1.40 3.68 7.36
Гомбе Юнайтед - Квара Юнайтед
18:00 4 - 2 1.79 3.53 3.54
Кано Пиларс - Хартланд
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Катсина Юнайтед - Ениймба
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Лоби Старс - Съншайн Старс
18:00 0 - 0 1.72 3.22 4.26
Насарава Юнайтед - Викки Туристс
18:00 1 - 0 1.57 3.96 4.25
Ривърс Юнайтед - Ремо Старс
18:00 1 - 0 1.33 4.84 5.90
Шутинг Старс - МФМ Лагос
18:00 1 - 1 1.33 4.84 5.90
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
15:30 АЗ Алкмаар - Хееренвеен 2 - 0 1.51 4.32 6.07
19:00 Витес - Утрехт 2 - 0 2.21 3.54 3.04
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
АЗ Алкмаар - Хееренвеен
15:30 2 - 0 1.51 4.32 6.07
Витес - Утрехт
19:00 2 - 0 2.21 3.54 3.04
Никарагуа - Плейофи Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Дирианген - Уолтър Ферети 0 - 2 1.77 3.35 3.83
Никарагуа - Плейофи Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Дирианген - Уолтър Ферети
03:00 0 - 2 1.77 3.35 3.83
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:30 Айерсун - Улерн 5 - 2 1.50 4.16 4.90
16:00 Арендал - Йойгарден 4 - 0 1.56 4.01 4.57
16:00 Стаал Йорпеланд - Вард Хаугесунд 6 - 2 3.13 3.44 2.00
16:00 Флекерьой - Мос 0 - 2 2.18 3.21 2.93
18:00 Стрьомен - Нутоден 4 - 0 1.63 3.86 4.17
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Айерсун - Улерн
15:30 5 - 2 1.50 4.16 4.90
Арендал - Йойгарден
16:00 4 - 0 1.56 4.01 4.57
Стаал Йорпеланд - Вард Хаугесунд
16:00 6 - 2 3.13 3.44 2.00
Флекерьой - Мос
16:00 0 - 2 2.18 3.21 2.93
Стрьомен - Нутоден
18:00 4 - 0 1.63 3.86 4.17
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Алта - Левангер 2 - 1 1.98 3.65 2.99
15:00 Берум - Хьодд 0 - 1 3.92 3.72 1.71
16:00 Братвог - Киелсос 2 - 1 2.59 3.53 2.27
17:00 Йовик-Лин - Аскер 1 - 0 2.53 3.33 2.39
19:15 Трефф - Фриг Осло 2 - 1 1.91 3.76 3.14
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алта - Левангер
14:00 2 - 1 1.98 3.65 2.99
Берум - Хьодд
15:00 0 - 1 3.92 3.72 1.71
Братвог - Киелсос
16:00 2 - 1 2.59 3.53 2.27
Йовик-Лин - Аскер
17:00 1 - 0 2.53 3.33 2.39
Трефф - Фриг Осло
19:15 2 - 1 1.91 3.76 3.14
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Йерв Гримстад - Од БК 0 - 1 2.76 3.25 2.48
19:00 Сарпсборг 08 - Олесунд 1 - 2 1.75 3.70 4.27
19:00 Стрьомгодсет - Волеренга Осло 3 - 2 2.49 3.33 2.69
19:00 Тромсьо - Викинг Ставангер 1 - 1 2.94 3.34 2.31
19:00 Хаугесунд - Бодо Глимт 1 - 4 3.90 3.57 1.87
21:00 ХамКам - Розенборг 1 - 1 2.94 3.24 2.34
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Йерв Гримстад - Од БК
19:00 0 - 1 2.76 3.25 2.48
Сарпсборг 08 - Олесунд
19:00 1 - 2 1.75 3.70 4.27
Стрьомгодсет - Волеренга Осло
19:00 3 - 2 2.49 3.33 2.69
Тромсьо - Викинг Ставангер
19:00 1 - 1 2.94 3.34 2.31
Хаугесунд - Бодо Глимт
19:00 1 - 4 3.90 3.57 1.87
ХамКам - Розенборг
21:00 1 - 1 2.94 3.24 2.34
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Рауфос - Стабек 0 - 4 3.38 3.53 1.97
16:00 Согндал - Осане 2 - 3 1.47 4.27 5.91
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Рауфос - Стабек
16:00 0 - 4 3.38 3.53 1.97
Согндал - Осане
16:00 2 - 3 1.47 4.27 5.91
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:15 Аджман - Ал Аин 0 - 4 4.19 3.83 1.65
20:00 Ал Итихад Калба - Хор Факан 2 - 3 1.94 3.60 3.19
20:00 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Бани Яс 3 - 1 1.78 3.59 3.76
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Аджман - Ал Аин
17:15 0 - 4 4.19 3.83 1.65
Ал Итихад Калба - Хор Факан
20:00 2 - 3 1.94 3.60 3.19
Шабаб Ал-Ахли Дубай - Бани Яс
20:00 3 - 1 1.78 3.59 3.76
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Хенерал Кабайеро ХЛМ - Гуарани Асунсион 0 - 4 3.21 3.13 2.14
23:30 Олимпия Асунсион - Серо Портеньо 0 - 4 2.64 3.15 2.50
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хенерал Кабайеро ХЛМ - Гуарани Асунсион
02:00 0 - 4 3.21 3.13 2.14
Олимпия Асунсион - Серо Портеньо
23:30 0 - 4 2.64 3.15 2.50
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Университарио де Депортес - Спортинг Кристал 1 - 1 2.41 3.22 2.67
19:00 Депортиво Мунисипал - Алианса Лима 0 - 3 2.87 3.23 2.26
21:00 Атлетико Грау - Алианса Атлетико 1 - 2 2.45 3.50 2.47
21:15 Спорт Бойс - Карлос А. Манучи 1 - 4 2.14 3.14 3.14
23:00 АДТ Тарма - Алианса Лима отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 АДТ Тарма - Алианса Лима - 0.00 0.00 0.00
23:00 Алианса Атлетико - Мелгар Арекипа отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Аякучо - Академия Кантолао отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Бинасионал - Карлос Стейн отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Мунисипал - Универсидад Сезар Валехо отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Мунисипал - Универсидад Сезар Валехо - 0.00 0.00 0.00
23:00 Карлос А. Манучи - Спортинг Кристал отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Сиенсиано - Универсидад Сан Мартин отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Спорт Бойс - Спорт Уанкайо отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Университарио де Депортес - Универсидад де Кахамарка отл. 0.00 0.00 0.00
23:30 Аякучо - Мелгар Арекипа 0 - 1 3.69 3.38 1.87
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Университарио де Депортес - Спортинг Кристал
03:00 1 - 1 2.41 3.22 2.67
Депортиво Мунисипал - Алианса Лима
19:00 0 - 3 2.87 3.23 2.26
Атлетико Грау - Алианса Атлетико
21:00 1 - 2 2.45 3.50 2.47
Спорт Бойс - Карлос А. Манучи
21:15 1 - 4 2.14 3.14 3.14
АДТ Тарма - Алианса Лима
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
АДТ Тарма - Алианса Лима
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Алианса Атлетико - Мелгар Арекипа
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Аякучо - Академия Кантолао
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бинасионал - Карлос Стейн
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Депортиво Мунисипал - Универсидад Сезар Валехо
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Депортиво Мунисипал - Универсидад Сезар Валехо
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Карлос А. Манучи - Спортинг Кристал
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Сиенсиано - Универсидад Сан Мартин
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спорт Бойс - Спорт Уанкайо
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Университарио де Депортес - Универсидад де Кахамарка
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Аякучо - Мелгар Арекипа
23:30 0 - 1 3.69 3.38 1.87
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Арка Гдиня - Сандеця Нови Сонч 2 - 1 1.79 3.52 4.01
13:40 Видзев Лодз - Подбескидзе 2 - 1 1.86 3.50 3.69
13:40 ГКС Катовице - ЛКС Лодз 2 - 0 2.15 3.30 3.07
13:40 ГКС Тихи - Корона Келце 1 - 1 2.14 3.25 3.13
13:40 Гурник Полковице - Миедж Легница 0 - 1 2.03 3.35 3.34
13:40 Одра Ополе - Ресовия Жешов 0 - 3 3.30 3.21 2.08
13:40 Скра Ченстохова - ГКС Ястшембе-Здруй 1 - 1 2.05 3.32 3.26
13:40 Стомил Олщин - Пуща Неполомице 1 - 0 3.01 3.42 2.12
13:40 Хробри Глогов - Заглембие Сосновец 4 - 0 1.82 3.48 3.84
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Арка Гдиня - Сандеця Нови Сонч
13:40 2 - 1 1.79 3.52 4.01
Видзев Лодз - Подбескидзе
13:40 2 - 1 1.86 3.50 3.69
ГКС Катовице - ЛКС Лодз
13:40 2 - 0 2.15 3.30 3.07
ГКС Тихи - Корона Келце
13:40 1 - 1 2.14 3.25 3.13
Гурник Полковице - Миедж Легница
13:40 0 - 1 2.03 3.35 3.34
Одра Ополе - Ресовия Жешов
13:40 0 - 3 3.30 3.21 2.08
Скра Ченстохова - ГКС Ястшембе-Здруй
13:40 1 - 1 2.05 3.32 3.26
Стомил Олщин - Пуща Неполомице
13:40 1 - 0 3.01 3.42 2.12
Хробри Глогов - Заглембие Сосновец
13:40 4 - 0 1.82 3.48 3.84
Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
19:15 Порто - Тондела 3 - 1 1.15 6.63 17.78
Португалия - Купа на Португалия
Час Рез. 1 X 2
Порто - Тондела
19:15 3 - 1 1.15 6.63 17.78
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 ФК ФКСБ - Клуж 3 - 1 1.44 4.32 6.26
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
ФК ФКСБ - Клуж
21:30 3 - 1 1.44 4.32 6.26
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:00 Синсинати - Ню Инглънд Революшън 2 - 3 2.71 3.51 2.40
01:30 Ди Си Юнайтед - Торонто 2 - 2 1.48 4.50 5.89
02:30 Нашвил - Атланта Юнайтед 2 - 2 2.08 3.29 3.54
23:00 Монреал - Реал Солт Лейк 1 - 2 1.61 3.81 5.46
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Синсинати - Ню Инглънд Революшън
01:00 2 - 3 2.71 3.51 2.40
Ди Си Юнайтед - Торонто
01:30 2 - 2 1.48 4.50 5.89
Нашвил - Атланта Юнайтед
02:30 2 - 2 2.08 3.29 3.54
Монреал - Реал Солт Лейк
23:00 1 - 2 1.61 3.81 5.46
Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Пенароса - Ла Фиорита 1 - 0 16.00 5.47 1.17
19:30 Тре Фиори - Тре Пене 1 - 2 3.23 3.17 1.99
Сан Марино - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Пенароса - Ла Фиорита
16:00 1 - 0 16.00 5.47 1.17
Тре Фиори - Тре Пене
19:30 1 - 2 3.23 3.17 1.99
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Фатех - Ал Тай 1 - 2 1.71 3.51 4.11
21:00 Ал Ахли Джеда - Абха Клуб 1 - 1 1.56 3.74 4.93
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фатех - Ал Тай
19:00 1 - 2 1.71 3.51 4.11
Ал Ахли Джеда - Абха Клуб
21:00 1 - 1 1.56 3.74 4.93
Северна Македония - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 ФК Скопие - Беласица Струмица 2 - 1 2.12 3.01 3.03
Северна Македония - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ФК Скопие - Беласица Струмица
18:00 2 - 1 2.12 3.01 3.03
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Гейланг Интернешънъл - Хоуганг Юнайтед 0 - 0 2.06 3.89 2.73
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гейланг Интернешънъл - Хоуганг Юнайтед
12:30 0 - 0 2.06 3.89 2.73
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Браво Любляна - Копер 0 - 0 3.94 3.35 1.81
18:30 Мура - Марибор 1 - 3 3.30 3.56 1.92
18:30 Целие - Олимпия Любляна 0 - 2 2.99 3.10 2.23
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Браво Любляна - Копер
18:30 0 - 0 3.94 3.35 1.81
Мура - Марибор
18:30 1 - 3 3.30 3.56 1.92
Целие - Олимпия Любляна
18:30 0 - 2 2.99 3.10 2.23
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Партизан Белград - Раднички Ниш 2 - 0 1.14 6.43 15.72
19:30 ТСЦ Бачка Топола - Войводина Нови Сад 0 - 2 1.31 4.51 8.42
19:30 Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград 3 - 1 1.05 9.68 25.91
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Партизан Белград - Раднички Ниш
19:30 2 - 0 1.14 6.43 15.72
ТСЦ Бачка Топола - Войводина Нови Сад
19:30 0 - 2 1.31 4.51 8.42
Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград
19:30 3 - 1 1.05 9.68 25.91
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Есхата Худжанд - Равшан Куляб 1 - 1 2.06 3.13 3.40
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Есхата Худжанд - Равшан Куляб
15:00 1 - 1 2.06 3.13 3.40
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 АЧ Тайпе - Татунг 0 - 2 9.50 7.13 1.17
11:00 Тайчун Футуро - Тайван Стийл 0 - 0 4.58 4.29 1.50
11:00 Хан Юен - Тайпауър отл. 0.00 0.00 0.00
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АЧ Тайпе - Татунг
10:00 0 - 2 9.50 7.13 1.17
Тайчун Футуро - Тайван Стийл
11:00 0 - 0 4.58 4.29 1.50
Хан Юен - Тайпауър
11:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай ФА Къп Рез. 1 X 2
14:00 Бурирам Юнайтед - Након Ратчасима 0 - 0 1.43 3.94 6.32
Тайланд - Тай ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Бурирам Юнайтед - Након Ратчасима
14:00 0 - 0 1.43 3.94 6.32
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Етоил дю Сахел Сус - Бен Гердан 3 - 0 1.35 3.92 9.02
18:00 Сфаксиен Сфакс - Есперанс де Тунис 1 - 1 3.06 2.64 2.47
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Етоил дю Сахел Сус - Бен Гердан
18:00 3 - 0 1.35 3.92 9.02
Сфаксиен Сфакс - Есперанс де Тунис
18:00 1 - 1 3.06 2.64 2.47
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Истанбул Башакшехир - Трабзонспор 3 - 1 1.69 3.76 4.77
16:00 Фатих Карагюмрук - Аланияспор 0 - 1 2.95 3.61 2.21
19:00 Адана Демирспор - Гьозтепе 7 - 0 1.42 4.91 6.33
19:00 Хатайспор - Гиресунспор 4 - 1 1.85 3.77 3.80
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Истанбул Башакшехир - Трабзонспор
16:00 3 - 1 1.69 3.76 4.77
Фатих Карагюмрук - Аланияспор
16:00 0 - 1 2.95 3.61 2.21
Адана Демирспор - Гьозтепе
19:00 7 - 0 1.42 4.91 6.33
Хатайспор - Гиресунспор
19:00 4 - 1 1.85 3.77 3.80
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Нефтчи Фергана - Металург Бекабад 3 - 0 2.33 2.65 3.10
16:30 Олимпик Ташкент - Навбахор Наманган - 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Нефтчи Фергана - Металург Бекабад
16:00 3 - 0 2.33 2.65 3.10
Олимпик Ташкент - Навбахор Наманган
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Пенярол Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 0 1.63 3.39 5.26
19:00 Ливърпул Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 1 1.98 3.37 3.41
21:30 Данубио Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 2 2.95 2.87 2.44
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Бостън Ривър
01:30 1 - 0 1.63 3.39 5.26
Ливърпул Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
19:00 2 - 1 1.98 3.37 3.41
Данубио Монтевидео - Дефенсор Спортинг
21:30 1 - 2 2.95 2.87 2.44
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Клаксвик 0 - 0 4.50 3.93 1.55
17:00 ХБ Торсхавн - 07 Вестур 3 - 0 1.13 7.16 11.55
18:00 Б68 Тофтир - ЕБ Стреймур 0 - 1 3.14 3.59 1.89
20:00 Б36 Торсхавн - АБ Аргир 1 - 2 1.14 7.08 11.73
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Гота - Клаксвик
17:00 0 - 0 4.50 3.93 1.55
ХБ Торсхавн - 07 Вестур
17:00 3 - 0 1.13 7.16 11.55
Б68 Тофтир - ЕБ Стреймур
18:00 0 - 1 3.14 3.59 1.89
Б36 Торсхавн - АБ Аргир
20:00 1 - 2 1.14 7.08 11.73
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 ФК Лахти - АС Оулу 0 - 2 1.97 3.37 3.76
18:30 ХИК Хелзинки - Хака 4 - 1 1.60 3.72 5.68
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ФК Лахти - АС Оулу
16:00 0 - 2 1.97 3.37 3.76
ХИК Хелзинки - Хака
18:30 4 - 1 1.60 3.72 5.68
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - ХЯС Академия 2 - 4 1.81 3.77 3.42
18:30 Хонка Академия - СалПа Сало 2 - 0 2.28 3.46 2.60
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Гранкула ИФК - ХЯС Академия
18:30 2 - 4 1.81 3.77 3.42
Хонка Академия - СалПа Сало
18:30 2 - 0 2.28 3.46 2.60
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 ОТП Оулу - Вааса ИФК 0 - 2 2.07 3.52 2.88
17:00 ГБК Кокола - КаяХа Каяани 2 - 2 3.39 3.79 1.81
18:00 Комеетат Ювяскюля - ЯБК Якобстад 1 - 2 4.55 4.06 1.55
18:00 ОЛС Оулу - РоПС Рованиеми 3 - 2 2.00 3.43 3.14
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ОТП Оулу - Вааса ИФК
14:00 0 - 2 2.07 3.52 2.88
ГБК Кокола - КаяХа Каяани
17:00 2 - 2 3.39 3.79 1.81
Комеетат Ювяскюля - ЯБК Якобстад
18:00 1 - 2 4.55 4.06 1.55
ОЛС Оулу - РоПС Рованиеми
18:00 3 - 2 2.00 3.43 3.14
Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Бохемианс 1905 Прага - Опава 2 - 0 1.40 4.36 7.16
17:00 Влашим - Теплице 2 - 2 2.94 3.43 2.22
Чехия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс 1905 Прага - Опава
17:00 2 - 0 1.40 4.36 7.16
Влашим - Теплице
17:00 2 - 2 2.94 3.43 2.22
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Универсидад де Чили - Уачипато Талкауано 3 - 2 2.44 3.11 2.86
03:00 Унион Ла Калера - Депортес Ла Серена 1 - 1 1.86 3.46 3.87
19:00 Палестино Сантяго - Кобресал Ел Салвадор 3 - 1 2.14 3.26 3.25
22:00 О'Хигинс Ранкагуа - Коло-Коло Сантяго 1 - 1 3.59 3.29 2.00
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Универсидад де Чили - Уачипато Талкауано
00:30 3 - 2 2.44 3.11 2.86
Унион Ла Калера - Депортес Ла Серена
03:00 1 - 1 1.86 3.46 3.87
Палестино Сантяго - Кобресал Ел Салвадор
19:00 3 - 1 2.14 3.26 3.25
О'Хигинс Ранкагуа - Коло-Коло Сантяго
22:00 1 - 1 3.59 3.29 2.00
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 Базел - Лугано 2 - 1 1.87 3.86 3.57
17:30 Йънг Бойс - Грасхопърс 3 - 0 1.43 4.92 5.95
17:30 Санкт Гален - Лозана Спорт 4 - 0 1.57 4.55 4.66
17:30 Сион - Сервет 3 - 3 1.86 3.76 3.75
17:30 Цюрих - Люцерн 2 - 3 2.14 3.92 2.87
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Базел - Лугано
17:30 2 - 1 1.87 3.86 3.57
Йънг Бойс - Грасхопърс
17:30 3 - 0 1.43 4.92 5.95
Санкт Гален - Лозана Спорт
17:30 4 - 0 1.57 4.55 4.66
Сион - Сервет
17:30 3 - 3 1.86 3.76 3.75
Цюрих - Люцерн
17:30 2 - 3 2.14 3.92 2.87
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варберг БоИС - Дегерфорш 2 - 1 1.87 3.53 3.96
16:00 Елфсборг - ИФК Гьотеборг 3 - 1 1.49 4.20 6.29
16:00 Хамарби - Норкьопинг 3 - 0 1.79 3.69 4.13
18:30 Калмар - Юргорден 1 - 0 3.31 3.12 2.23
18:30 Малмьо - Хакен 1 - 2 1.86 3.62 3.89
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Варберг БоИС - Дегерфорш
16:00 2 - 1 1.87 3.53 3.96
Елфсборг - ИФК Гьотеборг
16:00 3 - 1 1.49 4.20 6.29
Хамарби - Норкьопинг
16:00 3 - 0 1.79 3.69 4.13
Калмар - Юргорден
18:30 1 - 0 3.31 3.12 2.23
Малмьо - Хакен
18:30 1 - 2 1.86 3.62 3.89
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Тебю ФК - ИФ Сюлвия 0 - 1 2.58 3.57 2.27
14:00 Тийм ТГ - БК Форвард 1 - 2 2.67 3.64 2.20
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Тебю ФК - ИФ Сюлвия
14:00 0 - 1 2.58 3.57 2.27
Тийм ТГ - БК Форвард
14:00 1 - 2 2.67 3.64 2.20
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Далкурд - Вестерос 1 - 2 2.85 3.36 2.30
14:00 Ландскрона БоИС - Браге 1 - 1 2.82 3.29 2.35
16:00 Трелеборг - Йостерс 1 - 2 2.52 3.10 2.75
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Далкурд - Вестерос
14:00 1 - 2 2.85 3.36 2.30
Ландскрона БоИС - Браге
14:00 1 - 1 2.82 3.29 2.35
Трелеборг - Йостерс
16:00 1 - 2 2.52 3.10 2.75
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Тегу - Кануън 3 - 0 1.99 3.23 3.57
10:30 Чеджу Юнайтед - Сувон Самсунг Блюуингс 0 - 0 1.82 3.26 4.27
13:00 Сувон ФК - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 1 3.60 3.36 1.93
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Тегу - Кануън
10:30 3 - 0 1.99 3.23 3.57
Чеджу Юнайтед - Сувон Самсунг Блюуингс
10:30 0 - 0 1.82 3.26 4.27
Сувон ФК - Чонбук Хюндай Моторс
13:00 0 - 1 3.60 3.36 1.93
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Гимпо - Пусан АйПарк 1 - 0 2.33 3.16 2.83
10:00 Кьонсан - Куанджу 2 - 2 3.40 3.36 1.96
12:30 Анянг - Сеул Е-Ланд 0 - 0 2.56 2.99 2.64
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Гимпо - Пусан АйПарк
10:00 1 - 0 2.33 3.16 2.83
Кьонсан - Куанджу
10:00 2 - 2 3.40 3.36 1.96
Анянг - Сеул Е-Ланд
12:30 0 - 0 2.56 2.99 2.64
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
09:00 Джубило Ивата - Консадол Сапоро 1 - 2 3.38 3.27 2.07
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джубило Ивата - Консадол Сапоро
09:00 1 - 2 3.38 3.27 2.07
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Мачида Зелвия - Теспакусатсу Гунма 2 - 0 1.72 3.16 5.07
08:00 Ренофа Ямагучи - В-Варен Нагазаки 1 - 2 3.10 3.01 2.25
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Мачида Зелвия - Теспакусатсу Гунма
08:00 2 - 0 1.72 3.16 5.07
Ренофа Ямагучи - В-Варен Нагазаки
08:00 1 - 2 3.10 3.01 2.25
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
07:00 Кагошима Юнайтед - Гираванц Китакюшу 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Кагошима Юнайтед - Гираванц Китакюшу
07:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00