Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Съндърланд - Уикъмб 2 - 0 2.10 3.15 3.67
Англия - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Съндърланд - Уикъмб
17:00 2 - 0 2.10 3.15 3.67
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
18:30 Валенсия - Селта Виго 2 - 0 2.68 3.25 2.73
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Валенсия - Селта Виго
18:30 2 - 0 2.68 3.25 2.73
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
20:00 Туделано - СС Рейес 0 - 2 2.28 3.28 2.70
21:30 Атлетик Билбао Б - Расинг Сантандер 2 - 1 2.34 3.20 2.66
21:30 Валядолид Промесас - Депортиво Ла Коруня 0 - 4 2.87 3.16 2.22
21:30 Интернасионал де Мадрид - СД Логронес 3 - 1 1.88 3.21 3.71
21:30 Райо Махадаонда - Самора 3 - 2 1.35 4.37 7.14
21:30 Селта Виго Б - Расинг Ферол 0 - 1 2.17 3.19 2.93
21:30 Талавера де ла Рейна - Културал Леонеса 0 - 5 1.67 3.36 4.64
21:30 УД Логронес - Бадахос 1 - 0 2.22 2.94 3.09
21:30 Унионистас де Саламанка - Калахора 3 - 0 2.04 2.96 3.50
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Туделано - СС Рейес
20:00 0 - 2 2.28 3.28 2.70
Атлетик Билбао Б - Расинг Сантандер
21:30 2 - 1 2.34 3.20 2.66
Валядолид Промесас - Депортиво Ла Коруня
21:30 0 - 4 2.87 3.16 2.22
Интернасионал де Мадрид - СД Логронес
21:30 3 - 1 1.88 3.21 3.71
Райо Махадаонда - Самора
21:30 3 - 2 1.35 4.37 7.14
Селта Виго Б - Расинг Ферол
21:30 0 - 1 2.17 3.19 2.93
Талавера де ла Рейна - Културал Леонеса
21:30 0 - 5 1.67 3.36 4.64
УД Логронес - Бадахос
21:30 1 - 0 2.22 2.94 3.09
Унионистас де Саламанка - Калахора
21:30 3 - 0 2.04 2.96 3.50
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
21:30 Алхесирас - Реал Мадрид Кастиля 1 - 1 2.18 3.20 2.92
21:30 Атлетико Балеарес - Атлетико Санлукеньо 0 - 0 1.46 4.03 5.68
21:30 Барселона Б - Кастейон 5 - 0 2.00 3.24 3.26
21:30 Бетис Депортиво Баломпие - Албасете 0 - 2 6.20 3.68 1.47
21:30 Виляреал Б - Линенсе 0 - 0 1.48 3.73 5.93
21:30 Корнеля - Алкояно 2 - 0 2.69 3.02 2.44
21:30 Коста Брава - Сан Фернандо 1 - 1 3.54 3.17 1.94
21:30 Линарес Депортиво - Сабадел 2 - 0 2.38 3.05 2.72
21:30 ФК Андора - УКАМ Мурсия 1 - 0 1.24 5.27 9.16
21:30 Химнастик де Тарагона - Севиля Атлетико 1 - 0 1.60 3.43 5.19
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алхесирас - Реал Мадрид Кастиля
21:30 1 - 1 2.18 3.20 2.92
Атлетико Балеарес - Атлетико Санлукеньо
21:30 0 - 0 1.46 4.03 5.68
Барселона Б - Кастейон
21:30 5 - 0 2.00 3.24 3.26
Бетис Депортиво Баломпие - Албасете
21:30 0 - 2 6.20 3.68 1.47
Виляреал Б - Линенсе
21:30 0 - 0 1.48 3.73 5.93
Корнеля - Алкояно
21:30 2 - 0 2.69 3.02 2.44
Коста Брава - Сан Фернандо
21:30 1 - 1 3.54 3.17 1.94
Линарес Депортиво - Сабадел
21:30 2 - 0 2.38 3.05 2.72
ФК Андора - УКАМ Мурсия
21:30 1 - 0 1.24 5.27 9.16
Химнастик де Тарагона - Севиля Атлетико
21:30 1 - 0 1.60 3.43 5.19
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Картахена - Аморебиета 5 - 0 2.58 3.40 2.56
21:00 Малага - Бургос 0 - 1 1.77 3.30 4.98
21:00 Уеска - Реал Сосиедад Б 3 - 2 2.24 3.46 3.03
21:00 Фуенлабрада - Спортинг Хихон 0 - 0 3.54 3.42 2.02
23:00 Алмерия - Алкоркон 1 - 1 1.26 5.65 10.83
23:00 Ейбар - Тенерифе 2 - 0 2.00 3.17 3.94
23:00 Жирона - Мирандес 2 - 0 1.51 4.14 5.97
23:00 Ибиса - Валядолид 1 - 2 4.83 3.86 1.65
23:00 Лас Палмас - Реал Овиедо 2 - 1 1.90 3.42 3.97
23:00 Понферадина - Леганес 0 - 3 1.84 3.48 4.11
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Картахена - Аморебиета
21:00 5 - 0 2.58 3.40 2.56
Малага - Бургос
21:00 0 - 1 1.77 3.30 4.98
Уеска - Реал Сосиедад Б
21:00 3 - 2 2.24 3.46 3.03
Фуенлабрада - Спортинг Хихон
21:00 0 - 0 3.54 3.42 2.02
Алмерия - Алкоркон
23:00 1 - 1 1.26 5.65 10.83
Ейбар - Тенерифе
23:00 2 - 0 2.00 3.17 3.94
Жирона - Мирандес
23:00 2 - 0 1.51 4.14 5.97
Ибиса - Валядолид
23:00 1 - 2 4.83 3.86 1.65
Лас Палмас - Реал Овиедо
23:00 2 - 1 1.90 3.42 3.97
Понферадина - Леганес
23:00 0 - 3 1.84 3.48 4.11
Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
21:00 Фрайбург - РБ Лайпциг 1 - 1 3.73 3.36 2.01
Германия - Купа на Германия
Час Рез. 1 X 2
Фрайбург - РБ Лайпциг
21:00 1 - 1 3.73 3.36 2.01
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Катанзаро - Монополи 1966 1 - 0 1.85 3.41 3.51
19:00 Пиза - Беневенто 1 - 0 2.34 3.21 3.02
21:30 Падуа - Ювентус Б 0 - 1 2.02 2.96 3.52
22:00 Палермо - Виртус Ентела 2 - 2 2.04 3.10 3.28
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Катанзаро - Монополи 1966
19:00 1 - 0 1.85 3.41 3.51
Пиза - Беневенто
19:00 1 - 0 2.34 3.21 3.02
Падуа - Ювентус Б
21:30 0 - 1 2.02 2.96 3.52
Палермо - Виртус Ентела
22:00 2 - 2 2.04 3.10 3.28
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
18:15 Дженоа - Болоня 0 - 1 2.16 3.58 3.24
21:45 Аталанта - Емполи 0 - 1 1.21 7.36 11.48
21:45 Лацио - Верона 3 - 3 1.92 3.67 3.91
21:45 Фиорентина - Ювентус 2 - 0 1.91 3.61 3.98
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Дженоа - Болоня
18:15 0 - 1 2.16 3.58 3.24
Аталанта - Емполи
21:45 0 - 1 1.21 7.36 11.48
Лацио - Верона
21:45 3 - 3 1.92 3.67 3.91
Фиорентина - Ювентус
21:45 2 - 0 1.91 3.61 3.98
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Анже - Монпелие 2 - 0 1.99 3.70 3.53
22:00 Брест - Бордо 2 - 4 1.70 4.31 4.32
22:00 Клермонт Фут - Лион 1 - 2 3.73 4.08 1.85
22:00 Ланс - Монако 2 - 2 3.16 3.80 2.10
22:00 Лил - Рен 2 - 2 4.02 3.79 1.83
22:00 Лориен - Троа 1 - 1 2.15 3.50 3.28
22:00 Нант - Сент Етиен 1 - 1 2.43 3.41 2.84
22:00 Олимпик Марсилия - Страсбург 4 - 0 2.07 3.35 3.61
22:00 Пари Сен Жермен - Метц 5 - 0 1.15 8.89 14.97
22:00 Реймс - Ница 2 - 3 3.97 3.78 1.85
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Анже - Монпелие
22:00 2 - 0 1.99 3.70 3.53
Брест - Бордо
22:00 2 - 4 1.70 4.31 4.32
Клермонт Фут - Лион
22:00 1 - 2 3.73 4.08 1.85
Ланс - Монако
22:00 2 - 2 3.16 3.80 2.10
Лил - Рен
22:00 2 - 2 4.02 3.79 1.83
Лориен - Троа
22:00 1 - 1 2.15 3.50 3.28
Нант - Сент Етиен
22:00 1 - 1 2.43 3.41 2.84
Олимпик Марсилия - Страсбург
22:00 4 - 0 2.07 3.35 3.61
Пари Сен Жермен - Метц
22:00 5 - 0 1.15 8.89 14.97
Реймс - Ница
22:00 2 - 3 3.97 3.78 1.85
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:45 Ботев Пловдив II - Марица Пловдив 2 - 2 1.59 4.00 4.49
16:45 Етър Велико Търново - Добруджа Добрич 3 - 2 1.27 4.55 8.20
16:45 Марек Дупница - Струмска Слава Радомир 4 - 2 1.94 3.17 3.57
16:45 Монтана - Спартак Варна 1 - 1 2.33 3.30 2.63
16:45 Септември Симитли - Хебър Пазарджик 1 - 2 9.70 5.60 1.25
16:45 Созопол - Литекс Ловеч 0 - 4 1.65 3.65 4.59
16:45 Спортист Своге - ЦСКА 1948 София II 4 - 4 2.81 3.14 2.21
18:00 Миньор Перник - Левски Лом 3 - 0 0.00 0.00 0.00
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ботев Пловдив II - Марица Пловдив
16:45 2 - 2 1.59 4.00 4.49
Етър Велико Търново - Добруджа Добрич
16:45 3 - 2 1.27 4.55 8.20
Марек Дупница - Струмска Слава Радомир
16:45 4 - 2 1.94 3.17 3.57
Монтана - Спартак Варна
16:45 1 - 1 2.33 3.30 2.63
Септември Симитли - Хебър Пазарджик
16:45 1 - 2 9.70 5.60 1.25
Созопол - Литекс Ловеч
16:45 0 - 4 1.65 3.65 4.59
Спортист Своге - ЦСКА 1948 София II
16:45 4 - 4 2.81 3.14 2.21
Миньор Перник - Левски Лом
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
България - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:15 Пирин Благоевград - Ботев Враца 3 - 5 5.17 4.11 1.52
19:15 Царско Село София - Локомотив София 1 - 1 1.32 4.38 9.48
България - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Пирин Благоевград - Ботев Враца
19:15 3 - 5 5.17 4.11 1.52
Царско Село София - Локомотив София
19:15 1 - 1 1.32 4.38 9.48
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
10:15 Мелбърн Виктори - Уестърн Юнайтед 1 - 4 1.90 3.60 3.78
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Виктори - Уестърн Юнайтед
10:15 1 - 4 1.90 3.60 3.78
Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Аустрия Виена - Щурм Грац 4 - 2 2.55 3.35 2.53
18:00 Волфсбергер - Рапид Виена 2 - 1 2.25 3.54 2.82
18:00 Ред Бул Залцбург - Аустрия Клагенфурт 1 - 1 1.08 9.75 23.53
Австрия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Виена - Щурм Грац
18:00 4 - 2 2.55 3.35 2.53
Волфсбергер - Рапид Виена
18:00 2 - 1 2.25 3.54 2.82
Ред Бул Залцбург - Аустрия Клагенфурт
18:00 1 - 1 1.08 9.75 23.53
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Габала - Сабах Баку 1 - 1 2.22 3.13 2.85
16:00 Зира Баку - Кешля 0 - 0 1.50 3.64 5.69
18:00 Сумгаит - Сабаил Баку 5 - 0 2.24 2.91 3.01
18:30 Карабах Агдам - Нефтчи Баку 4 - 1 1.61 3.51 4.84
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Габала - Сабах Баку
16:00 1 - 1 2.22 3.13 2.85
Зира Баку - Кешля
16:00 0 - 0 1.50 3.64 5.69
Сумгаит - Сабаил Баку
18:00 5 - 0 2.24 2.91 3.01
Карабах Агдам - Нефтчи Баку
18:30 4 - 1 1.61 3.51 4.84
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Влазня - Егнатия Рогожина 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Динамо Тирана - КФ Тирана 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Кукеси - Скендербеу Корча 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Партизани Тирана - Кастриоти Круя 4 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Теута - Лачи 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Влазня - Егнатия Рогожина
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Динамо Тирана - КФ Тирана
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Кукеси - Скендербеу Корча
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Партизани Тирана - Кастриоти Круя
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Теута - Лачи
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 АСО Шлеф - НШ Магра 0 - 0 1.86 3.10 4.12
18:00 НА Хюсеин Дей - РК Релизан 3 - 5 1.46 3.77 6.52
18:00 ХБ Шелгум Лайд - МК Алжир 2 - 0 2.72 2.80 2.61
19:45 ЖС Кабилие - ВА Тлемсен 2 - 0 1.02 12.54 50.46
20:00 ЖС Саура - Олимпик де Медеа 4 - 1 1.33 4.16 8.90
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
АСО Шлеф - НШ Магра
18:00 0 - 0 1.86 3.10 4.12
НА Хюсеин Дей - РК Релизан
18:00 3 - 5 1.46 3.77 6.52
ХБ Шелгум Лайд - МК Алжир
18:00 2 - 0 2.72 2.80 2.61
ЖС Кабилие - ВА Тлемсен
19:45 2 - 0 1.02 12.54 50.46
ЖС Саура - Олимпик де Медеа
20:00 4 - 1 1.33 4.16 8.90
Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Карой - Ордино 1 - 1 5.53 4.20 1.41
Андора - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Карой - Ордино
21:30 1 - 1 5.53 4.20 1.41
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
01:10 Атланта Буенос Айрес - Депортиво Майпу 0 - 0 2.48 2.82 3.00
03:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Депортиво Мадрин 1 - 1 2.16 2.83 3.64
03:10 Белграно Кордоба - Фландрия 2 - 0 1.69 3.31 5.15
21:10 Браун Адроге - Институто Кордоба 2 - 1 2.93 2.81 2.56
21:10 Дефенсорес де Белграно - Агропекуарио Аргентино 0 - 0 2.69 2.70 2.90
21:30 Вия Далмине - Химнасия Хухуй 3 - 0 2.24 2.85 3.46
21:30 Сантамарина - Индепендиенте Ривадавия 0 - 3 3.98 2.90 2.03
22:00 Сан Мартин Сан Хуан - Нуева Чикаго 3 - 1 1.81 3.05 4.84
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Атланта Буенос Айрес - Депортиво Майпу
01:10 0 - 0 2.48 2.82 3.00
Ол Бойс Буенос Айрес - Депортиво Мадрин
03:00 1 - 1 2.16 2.83 3.64
Белграно Кордоба - Фландрия
03:10 2 - 0 1.69 3.31 5.15
Браун Адроге - Институто Кордоба
21:10 2 - 1 2.93 2.81 2.56
Дефенсорес де Белграно - Агропекуарио Аргентино
21:10 0 - 0 2.69 2.70 2.90
Вия Далмине - Химнасия Хухуй
21:30 3 - 0 2.24 2.85 3.46
Сантамарина - Индепендиенте Ривадавия
21:30 0 - 3 3.98 2.90 2.03
Сан Мартин Сан Хуан - Нуева Чикаго
22:00 3 - 1 1.81 3.05 4.84
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:45 Ван Чаренцаван - Ной Ереван 1 - 0 2.72 2.89 2.45
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ван Чаренцаван - Ной Ереван
15:45 1 - 0 2.72 2.89 2.45
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Белшина Бобруйск - Ислоч Минск 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 БАТЕ Борисов - Слуцк - 0.00 0.00 0.00
16:00 Гомел - Торпедо-БелАЗ Жодино - 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Белшина Бобруйск - Ислоч Минск
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
БАТЕ Борисов - Слуцк
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Гомел - Торпедо-БелАЗ Жодино
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
19:00 БАТЕ Борисов - Гомел 1 - 2 1.57 3.76 5.73
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
БАТЕ Борисов - Гомел
19:00 1 - 2 1.57 3.76 5.73
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сморгон - Осиповичи 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Осиповичи
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
21:45 КАА Гент - Шарлероа 1 - 2 1.53 4.63 5.07
21:45 Мехелен - Генк 0 - 0 3.31 4.15 1.92
Белгия - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
КАА Гент - Шарлероа
21:45 1 - 2 1.53 4.63 5.07
Мехелен - Генк
21:45 0 - 0 3.31 4.15 1.92
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Аурора Кочабамба 1 - 0 1.34 4.64 7.61
22:00 Насионал Потоси - Ориенте Петролеро 4 - 2 1.71 3.78 4.09
22:00 Реал Санта Крус - Атлетико Палмафлор 1 - 2 1.91 3.45 3.46
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Аурора Кочабамба
22:00 1 - 0 1.34 4.64 7.61
Насионал Потоси - Ориенте Петролеро
22:00 4 - 2 1.71 3.78 4.09
Реал Санта Крус - Атлетико Палмафлор
22:00 1 - 2 1.91 3.45 3.46
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Жрински Мостар - Леотар Требине 1 - 0 1.10 7.89 18.02
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Жрински Мостар - Леотар Требине
20:00 1 - 0 1.10 7.89 18.02
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
22:00 Кампинензе PB - Ботафого PB 1 - 0 2.44 3.08 2.58
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Кампинензе PB - Ботафого PB
22:00 1 - 0 2.44 3.08 2.58
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Феровиарио CE - Ботафого SP 1 - 0 2.22 2.71 3.40
23:00 Атлетико CE - АВС RN 0 - 1 4.23 3.39 1.72
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Феровиарио CE - Ботафого SP
21:00 1 - 0 2.22 2.71 3.40
Атлетико CE - АВС RN
23:00 0 - 1 4.23 3.39 1.72
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Атлетико GO - Коритиба PR 2 - 0 2.15 3.16 3.36
22:30 Фламенго RJ - Гояс GO 1 - 0 1.20 5.99 13.92
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико GO - Коритиба PR
22:30 2 - 0 2.15 3.16 3.36
Фламенго RJ - Гояс GO
22:30 1 - 0 1.20 5.99 13.92
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Бруске SC - Томбензе MG 1 - 0 1.96 3.00 3.97
03:30 Баия BA - Понте Прета SP 2 - 1 1.64 3.38 5.33
17:00 Операрио PR - Итуано SP 3 - 2 2.60 2.82 2.82
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бруске SC - Томбензе MG
01:00 1 - 0 1.96 3.00 3.97
Баия BA - Понте Прета SP
03:30 2 - 1 1.64 3.38 5.33
Операрио PR - Итуано SP
17:00 3 - 2 2.60 2.82 2.82
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Замора Баринас - Академия Пуерто Кабейо 1 - 0 2.06 2.89 3.55
02:30 Монагас Матурин - Естудиантес де Мерида 2 - 2 1.68 3.31 4.74
22:00 Универсидад Сентрал - Депортиво Лара 0 - 0 2.86 2.72 2.54
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Замора Баринас - Академия Пуерто Кабейо
00:15 1 - 0 2.06 2.89 3.55
Монагас Матурин - Естудиантес де Мерида
02:30 2 - 2 1.68 3.31 4.74
Универсидад Сентрал - Депортиво Лара
22:00 0 - 0 2.86 2.72 2.54
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси 0 - 2 8.83 4.44 1.30
16:00 Самгурали Цхалтубо - Торпедо Кутаиси 3 - 0 2.14 2.90 3.28
19:00 Телави - Динамо Батуми 0 - 2 7.96 4.19 1.34
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси
16:00 0 - 2 8.83 4.44 1.30
Самгурали Цхалтубо - Торпедо Кутаиси
16:00 3 - 0 2.14 2.90 3.28
Телави - Динамо Батуми
19:00 0 - 2 7.96 4.19 1.34
Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
20:00 Панатинайкос - ПАОК 1 - 0 2.72 2.81 2.61
Гърция - Купа на Гърция
Час Рез. 1 X 2
Панатинайкос - ПАОК
20:00 1 - 0 2.72 2.81 2.61
Дания - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Вейле - Одензе 2 - 1 2.71 3.50 2.43
18:00 Орхус - Нордселанд 2 - 2 2.39 3.57 2.71
18:00 Сьондерийске - Виборг 0 - 2 3.00 3.41 2.25
Дания - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Вейле - Одензе
18:00 2 - 1 2.71 3.50 2.43
Орхус - Нордселанд
18:00 2 - 2 2.39 3.57 2.71
Сьондерийске - Виборг
18:00 0 - 2 3.00 3.41 2.25
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ийстърн Къмпани - Смоуха 2 - 2 4.01 3.18 1.86
19:30 Ел Джаиш Кайро - Ел Мокавлун 1 - 0 2.38 2.71 3.22
22:00 ЕНППИ Кайро - Ал Ахли Кайро 1 - 2 6.31 3.69 1.50
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ийстърн Къмпани - Смоуха
17:00 2 - 2 4.01 3.18 1.86
Ел Джаиш Кайро - Ел Мокавлун
19:30 1 - 0 2.38 2.71 3.22
ЕНППИ Кайро - Ал Ахли Кайро
22:00 1 - 2 6.31 3.69 1.50
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Кумбая - 9 де Октубре Гуаякил 3 - 2 2.21 3.04 3.14
23:00 Делфин Манта - Гуаласео 1 - 0 1.63 3.51 5.09
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Кумбая - 9 де Октубре Гуаякил
03:00 3 - 2 2.21 3.04 3.14
Делфин Манта - Гуаласео
23:00 1 - 0 1.63 3.51 5.09
Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:00 Номе Калю - Пайде Линнамеесконд - 0.00 0.00 0.00
19:00 Пайде Линнамеесконд - Номе Калю 0 - 0 2.35 3.25 2.70
Естония - Купа на Естония
Час Рез. 1 X 2
Номе Калю - Пайде Линнамеесконд
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Пайде Линнамеесконд - Номе Калю
19:00 0 - 0 2.35 3.25 2.70
Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Беер Шева - Бней Сахнин 3 - 1 1.51 3.90 6.08
20:30 Апоел Тел Авив - Макаби Тел Авив 0 - 2 4.71 3.69 1.64
20:30 Макаби Хайфа - Макаби Нетаня 4 - 0 2.12 3.29 3.23
Израел - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Апоел Беер Шева - Бней Сахнин
20:30 3 - 1 1.51 3.90 6.08
Апоел Тел Авив - Макаби Тел Авив
20:30 0 - 2 4.71 3.69 1.64
Макаби Хайфа - Макаби Нетаня
20:30 4 - 0 2.12 3.29 3.23
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Уотърфорд 0 - 3 3.03 3.33 2.14
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Лонгфорд Таун - Уотърфорд
21:30 0 - 3 3.03 3.33 2.14
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - Акранес 0 - 0 1.95 3.56 3.25
19:00 КА Акурейри - Стярнан Гардабаер 0 - 2 1.83 3.66 3.60
19:00 КР Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 1 - 1 1.29 4.93 8.61
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - Акранес
19:00 0 - 0 1.95 3.56 3.25
КА Акурейри - Стярнан Гардабаер
19:00 0 - 2 1.83 3.66 3.60
КР Рейкявик - Лейкнир Рейкявик
19:00 1 - 1 1.29 4.93 8.61
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Тротур Вогар - Вестри 1 - 1 4.47 4.15 1.57
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Тротур Вогар - Вестри
17:00 1 - 1 4.47 4.15 1.57
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Атирау - Астана 1 - 1 4.94 3.51 1.59
16:00 Кайрат Алмати - Шахтьор Караганди 2 - 0 1.91 3.22 3.55
18:00 Ордабаси Шимкент - Аксу отл. 1.94 3.11 3.62
18:00 Туран Туркестан - Актобе отл. 2.59 2.83 2.64
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Атирау - Астана
16:00 1 - 1 4.94 3.51 1.59
Кайрат Алмати - Шахтьор Караганди
16:00 2 - 0 1.91 3.22 3.55
Ордабаси Шимкент - Аксу
18:00 отл. 1.94 3.11 3.62
Туран Туркестан - Актобе
18:00 отл. 2.59 2.83 2.64
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Драгон Клуб де Яунде - Яфут Яунде 0 - 2 2.49 3.20 2.49
16:00 Йънг Спортс Академи - Расинг Клуб де Бафусам 3 - 2 2.24 2.96 2.98
16:00 Тонере Яунде - Пантере ду Нде 1 - 1 2.60 3.00 2.50
16:00 Фову Клуб де Бахам - Ню Стар де Дуала 0 - 2 2.10 2.90 3.42
17:30 Котон Спорт де Гаруа - Ренесанс де Нгуму 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 ОФТА де Криби - Бамбутос 1 - 2 3.62 2.76 2.10
18:00 Единг Спорт - УМС де Лоум 0 - 0 1.91 3.16 3.62
18:00 Коломбе ду Джа ет Лобо - Унион Дуала 0 - 1 1.85 3.25 3.77
18:00 ПВД Баменда - Авион ду Нкам 2 - 0 2.92 2.90 2.34
18:00 Стад Ренар де Мелонг - Канон Яунде 0 - 0 3.27 3.25 2.00
18:00 Фютчю - Фув Азюр де Яунде 3 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Фортуна Мфоу - АПЕЖЕС Академи 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Драгон Клуб де Яунде - Яфут Яунде
16:00 0 - 2 2.49 3.20 2.49
Йънг Спортс Академи - Расинг Клуб де Бафусам
16:00 3 - 2 2.24 2.96 2.98
Тонере Яунде - Пантере ду Нде
16:00 1 - 1 2.60 3.00 2.50
Фову Клуб де Бахам - Ню Стар де Дуала
16:00 0 - 2 2.10 2.90 3.42
Котон Спорт де Гаруа - Ренесанс де Нгуму
17:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
ОФТА де Криби - Бамбутос
17:30 1 - 2 3.62 2.76 2.10
Единг Спорт - УМС де Лоум
18:00 0 - 0 1.91 3.16 3.62
Коломбе ду Джа ет Лобо - Унион Дуала
18:00 0 - 1 1.85 3.25 3.77
ПВД Баменда - Авион ду Нкам
18:00 2 - 0 2.92 2.90 2.34
Стад Ренар де Мелонг - Канон Яунде
18:00 0 - 0 3.27 3.25 2.00
Фютчю - Фув Азюр де Яунде
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Фортуна Мфоу - АПЕЖЕС Академи
20:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
01:00 Халифакс Уондърърс - Фордж 0 - 4 2.57 3.08 2.44
05:00 Пасифик - Йорк Юнайтед 0 - 0 1.51 3.96 4.90
22:30 Кавалри - Валюр 2 - 1 1.99 3.18 3.34
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Фордж
01:00 0 - 4 2.57 3.08 2.44
Пасифик - Йорк Юнайтед
05:00 0 - 0 1.51 3.96 4.90
Кавалри - Валюр
22:30 2 - 1 1.99 3.18 3.34
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бидко Юнайтед - Администрейшън Полис 0 - 1 2.79 2.70 2.50
15:00 Гор Махия - Какамега Хоумбойз 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Леопардс - Таланта 3 - 2 1.96 2.95 3.56
15:00 Матаре Юнайтед - Уазито отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Поста Рейнджърс - Софапака 1 - 1 2.30 2.68 3.05
15:15 Кения КБ - Найроби Сити Старс 3 - 2 2.18 2.68 3.28
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бидко Юнайтед - Администрейшън Полис
15:00 0 - 1 2.79 2.70 2.50
Гор Махия - Какамега Хоумбойз
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Леопардс - Таланта
15:00 3 - 2 1.96 2.95 3.56
Матаре Юнайтед - Уазито
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Поста Рейнджърс - Софапака
15:00 1 - 1 2.30 2.68 3.05
Кения КБ - Найроби Сити Старс
15:15 3 - 2 2.18 2.68 3.28
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Докса Катокопия - ПАЕЕК Кирения 0 - 0 1.33 4.70 6.68
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Докса Катокопия - ПАЕЕК Кирения
18:00 0 - 0 1.33 4.70 6.68
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Анортозис - Арис Лимасол 0 - 3 1.78 3.27 4.07
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Анортозис - Арис Лимасол
19:00 0 - 3 1.78 3.27 4.07
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Енвигадо - Депортес Толима 1 - 4 3.11 2.85 2.39
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Енвигадо - Депортес Толима
23:00 1 - 4 3.11 2.85 2.39
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 АС Бафинг - СО де л'Арми 1 - 1 2.53 2.59 2.88
21:00 Стела Клуб д'Аджаме - Старс Олимпик д'Абобо 2 - 2 3.15 2.68 2.30
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АС Бафинг - СО де л'Арми
18:30 1 - 1 2.53 2.59 2.88
Стела Клуб д'Аджаме - Старс Олимпик д'Абобо
21:00 2 - 2 3.15 2.68 2.30
Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
15:00 Йелгава - СК Бабите - 0.00 0.00 0.00
Латвия - Купа на Латвия
Час Рез. 1 X 2
Йелгава - СК Бабите
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Хегелман Каунас - Джюгас Телшяй 2 - 0 1.31 4.09 9.50
19:00 Судува Мариямполе - ФК Паневежис 2 - 1 2.97 2.90 2.28
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Каунас - Джюгас Телшяй
15:00 2 - 0 1.31 4.09 9.50
Судува Мариямполе - ФК Паневежис
19:00 2 - 1 2.97 2.90 2.28
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:15 Каеди - Арми Насионал 0 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Трарза АК Медине - Нуакшот Кингс 2 - 0 0.00 0.00 0.00
22:40 Тевраш Зейна - Тиджикжа 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Каеди - Арми Насионал
19:15 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Трарза АК Медине - Нуакшот Кингс
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Тевраш Зейна - Тиджикжа
22:40 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Еквендени Хамърс - Майти Уондърърс 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:30 Каронга Юнайтед - Майти Тайгърс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 МАФКО Салима - Камузу Баракс 0 - 0 2.13 2.94 3.04
15:30 Ред Лайънс - СИВО Юнайтед - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Еквендени Хамърс - Майти Уондърърс
15:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Каронга Юнайтед - Майти Тайгърс
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
МАФКО Салима - Камузу Баракс
15:30 0 - 0 2.13 2.94 3.04
Ред Лайънс - СИВО Юнайтед
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
19:00 Сфинтул Георге Суручен - Шериф Тираспол 0 - 1 16.67 6.61 1.12
Молдова - Купа на Молдова
Час Рез. 1 X 2
Сфинтул Георге Суручен - Шериф Тираспол
19:00 0 - 1 16.67 6.61 1.12
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Абиа Уориърс - Плато Юнайтед 2 - 0 1.75 3.10 4.84
18:00 Енугу Рейнджърс - Даккада 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Плато Юнайтед
18:00 2 - 0 1.75 3.10 4.84
Енугу Рейнджърс - Даккада
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
17:30 ФК Айндховен - АДО Ден Хааг 1 - 2 1.95 3.62 3.70
21:00 Хераклес - Екселсиор 1 - 3 1.66 4.11 4.65
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ФК Айндховен - АДО Ден Хааг
17:30 1 - 2 1.95 3.62 3.70
Хераклес - Екселсиор
21:00 1 - 3 1.66 4.11 4.65
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Йорн-Хутен - Квик Халден 3 - 1 2.73 3.17 2.32
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Йорн-Хутен - Квик Халден
17:00 3 - 1 2.73 3.17 2.32
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Тромсдален - Ейдсволд ТФ 1 - 0 1.54 4.03 4.66
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Тромсдален - Ейдсволд ТФ
16:00 1 - 0 1.54 4.03 4.66
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
17:00 Сандефьорд - Лилестрьом 1 - 4 3.07 3.45 2.16
19:00 Молде - Кристиансунд 2 - 1 1.33 5.17 7.93
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Сандефьорд - Лилестрьом
17:00 1 - 4 3.07 3.45 2.16
Молде - Кристиансунд
19:00 2 - 1 1.33 5.17 7.93
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Бран Берген - Фредрикстад 3 - 0 1.35 4.82 7.04
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бран Берген - Фредрикстад
21:00 3 - 0 1.35 4.82 7.04
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:15 Ал Насър Дубай - Ал Дафра 1 - 2 1.70 3.87 3.89
17:15 Ал Уроба - Ал Васл Дубай 1 - 1 3.99 4.06 1.64
17:15 Ал Шарджа - Емирейтс Клуб 2 - 1 1.16 6.61 12.06
20:00 Ал Джазира Абу Даби - Ал Вахда Абу Даби 1 - 2 3.18 3.60 1.95
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Насър Дубай - Ал Дафра
17:15 1 - 2 1.70 3.87 3.89
Ал Уроба - Ал Васл Дубай
17:15 1 - 1 3.99 4.06 1.64
Ал Шарджа - Емирейтс Клуб
17:15 2 - 1 1.16 6.61 12.06
Ал Джазира Абу Даби - Ал Вахда Абу Даби
20:00 1 - 2 3.18 3.60 1.95
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Такуари Асунсион - Спортиво Амелиано 1 - 0 2.92 3.02 2.36
02:45 12 де Октубре - Гуайреня отл. 2.49 2.88 2.83
23:30 Ресистенсия - Сол де Америка 0 - 0 3.19 3.21 2.12
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Такуари Асунсион - Спортиво Амелиано
00:30 1 - 0 2.92 3.02 2.36
12 де Октубре - Гуайреня
02:45 отл. 2.49 2.88 2.83
Ресистенсия - Сол де Америка
23:30 0 - 0 3.19 3.21 2.12
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Универсидад Сезар Валехо - Академия Кантолао 0 - 1 1.52 3.70 5.98
21:15 Универсидад Сан Мартин - Карлос Стейн 3 - 1 2.10 3.14 3.28
23:30 Сиенсиано - Универсидад де Кахамарка 3 - 2 1.52 3.81 5.42
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сезар Валехо - Академия Кантолао
03:30 0 - 1 1.52 3.70 5.98
Универсидад Сан Мартин - Карлос Стейн
21:15 3 - 1 2.10 3.14 3.28
Сиенсиано - Универсидад де Кахамарка
23:30 3 - 2 1.52 3.81 5.42
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
18:30 Висла Краков - Варта Познан 0 - 1 2.13 3.24 3.32
18:30 Висла Плоцк - Стал Мелец 3 - 0 2.18 3.40 3.07
18:30 Гурник Ленчна - Ягиелония Бялисток 0 - 1 3.39 3.37 2.06
18:30 Легия Варшава - Краковия Краков 3 - 0 1.82 3.46 4.14
18:30 Лех Познан - Заглембие Любин 2 - 1 1.27 5.71 8.82
18:30 Погон Шчечин - Термалика Нечеча 2 - 2 1.27 5.23 9.88
18:30 Пяст Гливице - Радомяк Радом 1 - 1 1.85 3.50 3.94
18:30 Раков Ченстохова - Лехия Гданск 3 - 0 1.57 4.07 5.12
18:30 Шльонск Вроцлав - Гурник Забже 3 - 4 2.51 3.71 2.45
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Висла Краков - Варта Познан
18:30 0 - 1 2.13 3.24 3.32
Висла Плоцк - Стал Мелец
18:30 3 - 0 2.18 3.40 3.07
Гурник Ленчна - Ягиелония Бялисток
18:30 0 - 1 3.39 3.37 2.06
Легия Варшава - Краковия Краков
18:30 3 - 0 1.82 3.46 4.14
Лех Познан - Заглембие Любин
18:30 2 - 1 1.27 5.71 8.82
Погон Шчечин - Термалика Нечеча
18:30 2 - 2 1.27 5.23 9.88
Пяст Гливице - Радомяк Радом
18:30 1 - 1 1.85 3.50 3.94
Раков Ченстохова - Лехия Гданск
18:30 3 - 0 1.57 4.07 5.12
Шльонск Вроцлав - Гурник Забже
18:30 3 - 4 2.51 3.71 2.45
Португалия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Шавеш - Морейрензе 2 - 0 2.50 3.00 2.90
Португалия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Шавеш - Морейрензе
22:00 2 - 0 2.50 3.00 2.90
Румъния - Плейофи Рез. 1 X 2
15:30 Конкордия Кяжна - Киндия Търговище 2 - 1 4.26 3.03 1.91
20:30 Университатя Клуж - Динамо Букурещ 2 - 0 2.58 2.98 2.74
Румъния - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Конкордия Кяжна - Киндия Търговище
15:30 2 - 1 4.26 3.03 1.91
Университатя Клуж - Динамо Букурещ
20:30 2 - 0 2.58 2.98 2.74
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арсенал Тула - Урал Свердловска област 1 - 2 4.35 3.57 1.79
17:00 Динамо Москва - ПФК Сочи 1 - 5 2.11 3.54 3.27
17:00 Криля Советов - Локомотив Москва 0 - 1 1.79 3.89 4.01
17:00 Рубин Казан - ФК Уфа 1 - 2 2.97 3.32 2.34
17:00 ФК Краснодар - Ахмат Грозни 1 - 1 2.57 3.50 2.55
17:00 ФК Нижни Новгород - Зенит Санкт Петербург 1 - 0 3.17 3.33 2.22
17:00 ФК Химки - Спартак Москва 2 - 1 2.87 3.52 2.31
17:00 ЦСКА Москва - ФК Ростов 4 - 0 1.67 3.95 4.69
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Тула - Урал Свердловска област
17:00 1 - 2 4.35 3.57 1.79
Динамо Москва - ПФК Сочи
17:00 1 - 5 2.11 3.54 3.27
Криля Советов - Локомотив Москва
17:00 0 - 1 1.79 3.89 4.01
Рубин Казан - ФК Уфа
17:00 1 - 2 2.97 3.32 2.34
ФК Краснодар - Ахмат Грозни
17:00 1 - 1 2.57 3.50 2.55
ФК Нижни Новгород - Зенит Санкт Петербург
17:00 1 - 0 3.17 3.33 2.22
ФК Химки - Спартак Москва
17:00 2 - 1 2.87 3.52 2.31
ЦСКА Москва - ФК Ростов
17:00 4 - 0 1.67 3.95 4.69
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 СКА-Хабаровск - Акрон Толиати 0 - 3 1.76 3.18 4.35
12:00 ФК Краснодар-2 - Спартак Москва 2 1 - 3 2.33 3.23 2.87
14:00 Текстилщик Иваново - Ротор Волгоград 1 - 3 5.09 3.57 1.58
14:00 Том Томск - Металург Липецк 2 - 2 1.62 3.74 4.45
15:00 Алания Владикавказ - КАМАЗ Челни 3 - 2 1.35 4.70 7.50
15:00 Балтика Калининград - Факел Воронеж 0 - 1 2.48 3.11 2.59
15:00 Волгар Астрахан - ФК Оренбург 2 - 2 4.93 3.39 1.63
15:00 Енисей Красноярск - Велес Москва 3 - 2 1.57 3.92 4.61
15:00 Олимп-Долгопрудни - Нефтехимик Нижнекамск 2 - 4 2.56 3.12 2.49
15:00 Торпедо Москва - Кубан Краснодар 2 - 2 1.42 3.97 6.36
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
СКА-Хабаровск - Акрон Толиати
10:00 0 - 3 1.76 3.18 4.35
ФК Краснодар-2 - Спартак Москва 2
12:00 1 - 3 2.33 3.23 2.87
Текстилщик Иваново - Ротор Волгоград
14:00 1 - 3 5.09 3.57 1.58
Том Томск - Металург Липецк
14:00 2 - 2 1.62 3.74 4.45
Алания Владикавказ - КАМАЗ Челни
15:00 3 - 2 1.35 4.70 7.50
Балтика Калининград - Факел Воронеж
15:00 0 - 1 2.48 3.11 2.59
Волгар Астрахан - ФК Оренбург
15:00 2 - 2 4.93 3.39 1.63
Енисей Красноярск - Велес Москва
15:00 3 - 2 1.57 3.92 4.61
Олимп-Долгопрудни - Нефтехимик Нижнекамск
15:00 2 - 4 2.56 3.12 2.49
Торпедо Москва - Кубан Краснодар
15:00 2 - 2 1.42 3.97 6.36
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Кълъмбъс Крю - Лос Анджелис ФК 0 - 2 2.13 3.60 3.11
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кълъмбъс Крю - Лос Анджелис ФК
22:30 0 - 2 2.13 3.60 3.11
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Етифак Дамам - Ал Хазм 5 - 2 1.47 3.94 5.57
21:00 Ал Раед - Ал Насър Рияд 0 - 3 3.90 3.69 1.71
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Етифак Дамам - Ал Хазм
19:00 5 - 2 1.47 3.94 5.57
Ал Раед - Ал Насър Рияд
21:00 0 - 3 3.90 3.69 1.71
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Лайън Сити Сейлърс 0 - 4 3.18 4.04 1.83
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тампайнс Роувърс - Лайън Сити Сейлърс
12:30 0 - 4 3.18 4.04 1.83
Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Похроние Долна Жданя - Сеница 1 - 0 1.35 4.55 6.82
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Злате Моравце 0 - 2 1.75 3.67 3.84
18:00 Тренчин - Земплин Михаловце 2 - 2 2.12 3.27 3.09
Словакия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Похроние Долна Жданя - Сеница
18:00 1 - 0 1.35 4.55 6.82
Татран Липтовски Микулаш - Злате Моравце
18:00 0 - 2 1.75 3.67 3.84
Тренчин - Земплин Михаловце
18:00 2 - 2 2.12 3.27 3.09
Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Ружомберок - Серед 3 - 1 1.29 4.76 8.66
18:00 Слован Братислава - Жилина 2 - 2 1.26 5.39 8.27
18:00 Спартак Търнава - ДАК Дунайска Стреда 1 - 0 1.80 3.29 4.10
Словакия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Ружомберок - Серед
18:00 3 - 1 1.29 4.76 8.66
Слован Братислава - Жилина
18:00 2 - 2 1.26 5.39 8.27
Спартак Търнава - ДАК Дунайска Стреда
18:00 1 - 0 1.80 3.29 4.10
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Радомлие - Домжале 3 - 3 1.63 3.81 4.31
21:15 Алуминий Кидричево - Табор Сежана 2 - 2 2.94 3.18 2.24
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Радомлие - Домжале
16:00 3 - 3 1.63 3.81 4.31
Алуминий Кидричево - Табор Сежана
21:15 2 - 2 2.94 3.18 2.24
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Клуб Африкан Тунис - Монастир 2 - 1 1.93 2.92 4.11
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Клуб Африкан Тунис - Монастир
18:00 2 - 1 1.93 2.92 4.11
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алтай Измир - Касъмпаша 2 - 4 3.02 3.78 2.11
16:00 Сивасспор - Кайзериспор 2 - 1 1.78 3.74 4.17
19:00 Бешикташ - Коняспор 1 - 1 2.16 3.66 3.01
19:00 Йени Малатияспор - Фенербахче 0 - 5 8.83 5.72 1.28
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Алтай Измир - Касъмпаша
16:00 2 - 4 3.02 3.78 2.11
Сивасспор - Кайзериспор
16:00 2 - 1 1.78 3.74 4.17
Бешикташ - Коняспор
19:00 1 - 1 2.16 3.66 3.01
Йени Малатияспор - Фенербахче
19:00 0 - 5 8.83 5.72 1.28
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Генчлербирлиги - Юмраниеспор 2 - 4 3.38 3.39 1.97
16:00 Кечиоренгуджу - Анкарагуджу 1 - 2 2.56 3.34 2.44
19:00 Бурсаспор - Менеменспор 1 - 0 1.48 4.23 5.44
19:00 Коджаелиспор - Аданаспор 4 - 1 3.70 3.55 1.82
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Генчлербирлиги - Юмраниеспор
16:00 2 - 4 3.38 3.39 1.97
Кечиоренгуджу - Анкарагуджу
16:00 1 - 2 2.56 3.34 2.44
Бурсаспор - Менеменспор
19:00 1 - 0 1.48 4.23 5.44
Коджаелиспор - Аданаспор
19:00 4 - 1 3.70 3.55 1.82
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Малдонадо - Феникс Монтевидео 0 - 1 2.30 3.15 2.90
20:30 Рентистас Монтевидео - Серо Ларго Мело 2 - 0 2.42 3.01 2.85
23:00 Насионал Монтевидео - Албион Монтевидео 2 - 0 1.31 4.80 8.11
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Малдонадо - Феникс Монтевидео
02:00 0 - 1 2.30 3.15 2.90
Рентистас Монтевидео - Серо Ларго Мело
20:30 2 - 0 2.42 3.01 2.85
Насионал Монтевидео - Албион Монтевидео
23:00 2 - 0 1.31 4.80 8.11
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 АБ Аргир - Б36 Торсхавн - 0.00 0.00 0.00
20:00 Скала ИФ - Рунавик 1 - 4 3.06 3.57 1.93
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АБ Аргир - Б36 Торсхавн
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Скала ИФ - Рунавик
20:00 1 - 4 3.06 3.57 1.93
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 Сейняйоен ЯК - ИФК Мариехамн 1 - 0 1.84 3.51 4.12
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Сейняйоен ЯК - ИФК Мариехамн
17:00 1 - 0 1.84 3.51 4.12
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - ПК-35 Вантаа 2 - 1 1.79 3.60 3.91
17:00 КПВ Кокола - СЯК Академия 0 - 3 2.21 3.31 2.93
17:00 МП Микели - Яро 3 - 0 3.41 3.48 1.94
17:00 ТПС Турку - ПЕПО Лапеенранта 0 - 0 1.33 4.54 8.25
19:00 Гнистан Хелзинки - Паргас ИФ 1 - 0 1.54 3.95 5.18
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Екеняс ИФ - ПК-35 Вантаа
17:00 2 - 1 1.79 3.60 3.91
КПВ Кокола - СЯК Академия
17:00 0 - 3 2.21 3.31 2.93
МП Микели - Яро
17:00 3 - 0 3.41 3.48 1.94
ТПС Турку - ПЕПО Лапеенранта
17:00 0 - 0 1.33 4.54 8.25
Гнистан Хелзинки - Паргас ИФ
19:00 1 - 0 1.54 3.95 5.18
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:30 Рейпас Лахти - Пало-Поят Хелзинки 1 - 0 1.29 5.09 7.92
16:00 Кески-Уусимаа - НЯС Нурмиярви 2 - 3 2.01 3.46 3.06
17:00 ЛаПа Лапеенранта - КяПа Хелзинки 0 - 1 9.88 6.81 1.18
17:00 Футура Порвоо - ЙИППО Йоенсуу 1 - 3 3.94 3.81 1.68
18:00 Кифен 08 - ПеКа Котка 1 - 1 1.37 4.74 5.99
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Рейпас Лахти - Пало-Поят Хелзинки
14:30 1 - 0 1.29 5.09 7.92
Кески-Уусимаа - НЯС Нурмиярви
16:00 2 - 3 2.01 3.46 3.06
ЛаПа Лапеенранта - КяПа Хелзинки
17:00 0 - 1 9.88 6.81 1.18
Футура Порвоо - ЙИППО Йоенсуу
17:00 1 - 3 3.94 3.81 1.68
Кифен 08 - ПеКа Котка
18:00 1 - 1 1.37 4.74 5.99
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 ВЯС Вантаа - Клуби-04 Хелзинки 1 - 0 5.58 4.68 1.39
16:00 Тампере Юнайтед - Илвес Тампере 2 3 - 2 1.78 3.83 3.52
17:00 Джаз Пори - ЕПС Еспоо 1 - 1 1.57 4.13 4.35
18:30 Илвес-Кисат Тампере - МуСа Пори 3 - 2 2.85 3.71 2.04
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ВЯС Вантаа - Клуби-04 Хелзинки
15:00 1 - 0 5.58 4.68 1.39
Тампере Юнайтед - Илвес Тампере 2
16:00 3 - 2 1.78 3.83 3.52
Джаз Пори - ЕПС Еспоо
17:00 1 - 1 1.57 4.13 4.35
Илвес-Кисат Тампере - МуСа Пори
18:30 3 - 2 2.85 3.71 2.04
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:00 Еркулес Оулу - Нярпес Крафт 2 - 2 1.59 4.04 4.35
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Еркулес Оулу - Нярпес Крафт
18:00 2 - 2 1.59 4.04 4.35
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Риека - Хрватски Драговоляц 1 - 0 1.25 5.61 9.23
18:05 ХНК Горица - Осиек 1 - 1 3.78 3.42 1.88
21:00 Динамо Загреб - Хайдук Сплит 3 - 1 1.71 3.44 4.64
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Риека - Хрватски Драговоляц
16:00 1 - 0 1.25 5.61 9.23
ХНК Горица - Осиек
18:05 1 - 1 3.78 3.42 1.88
Динамо Загреб - Хайдук Сплит
21:00 3 - 1 1.71 3.44 4.64
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Кокимбо Унидо - Унион Еспаньола 2 - 4 3.02 3.19 2.27
22:00 Антофагаста - Евертън Виня дел Мар 2 - 2 2.66 2.98 2.69
22:00 Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад Католика 3 - 2 2.90 3.07 2.43
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Кокимбо Унидо - Унион Еспаньола
02:00 2 - 4 3.02 3.19 2.27
Антофагаста - Евертън Виня дел Мар
22:00 2 - 2 2.66 2.98 2.69
Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад Католика
22:00 3 - 2 2.90 3.07 2.43
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:15 Аарау - Вадуц 1 - 2 1.42 4.68 5.59
21:15 Кринс - Винтертур 0 - 5 10.58 6.94 1.17
21:15 Ксамакс - Вил 5 - 2 2.32 3.77 2.48
21:15 Лозана-Уши - Шафхаузен 1 - 2 3.74 4.12 1.69
21:15 Тун - Ивердон-Спорт 2 - 1 1.60 4.13 4.23
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Аарау - Вадуц
21:15 1 - 2 1.42 4.68 5.59
Кринс - Винтертур
21:15 0 - 5 10.58 6.94 1.17
Ксамакс - Вил
21:15 5 - 2 2.32 3.77 2.48
Лозана-Уши - Шафхаузен
21:15 1 - 2 3.74 4.12 1.69
Тун - Ивердон-Спорт
21:15 2 - 1 1.60 4.13 4.23
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Сириус 2 - 2 1.34 4.79 8.70
18:30 Хелзинборг - Вернаму 1 - 4 2.78 3.09 2.60
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
АИК Стокхолм - Сириус
16:00 2 - 2 1.34 4.79 8.70
Хелзинборг - Вернаму
18:30 1 - 4 2.78 3.09 2.60
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Мутала АИФ - Умео ФК 4 - 1 2.91 3.51 2.09
17:00 Васалунд - Хамарби ТФФ 2 - 0 1.64 4.07 4.02
17:00 Йоребро Сирианска - ИФК Ханинге 1 - 2 2.34 3.54 2.56
17:00 Карлстад Футбол - Солентюна 3 - 2 1.97 3.70 3.09
17:00 Питео - Сандвикен 1 - 2 4.59 4.11 1.56
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Мутала АИФ - Умео ФК
14:00 4 - 1 2.91 3.51 2.09
Васалунд - Хамарби ТФФ
17:00 2 - 0 1.64 4.07 4.02
Йоребро Сирианска - ИФК Ханинге
17:00 1 - 2 2.34 3.54 2.56
Карлстад Футбол - Солентюна
17:00 3 - 2 1.97 3.70 3.09
Питео - Сандвикен
17:00 1 - 2 4.59 4.11 1.56
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
13:00 Квидинг - Фалкенберг 0 - 4 2.94 3.45 2.11
14:00 Одеволд - Твоокерш 2 - 1 2.29 3.29 2.77
17:00 Венерсборг - ИФК Малмьо 1 - 2 1.70 3.62 4.24
17:00 Люнгшиле - Лунд 2 - 1 1.78 3.68 3.72
17:00 Оскаршхамн АИК - Олимпик Малмьо 0 - 3 1.78 3.97 3.48
17:00 Тролхетан - Атвидаберг 3 - 1 1.61 3.81 4.59
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Квидинг - Фалкенберг
13:00 0 - 4 2.94 3.45 2.11
Одеволд - Твоокерш
14:00 2 - 1 2.29 3.29 2.77
Венерсборг - ИФК Малмьо
17:00 1 - 2 1.70 3.62 4.24
Люнгшиле - Лунд
17:00 2 - 1 1.78 3.68 3.72
Оскаршхамн АИК - Олимпик Малмьо
17:00 0 - 3 1.78 3.97 3.48
Тролхетан - Атвидаберг
17:00 3 - 1 1.61 3.81 4.59
Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Рейнджърс - Хартс 0 - 0 1.44 4.31 6.10
Шотландия - Купа на Шотландия
Час Рез. 1 X 2
Рейнджърс - Хартс
17:00 0 - 0 1.44 4.31 6.10
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АмаЗулу Дърбан - Ламонтвил Голдън Ероус отл. 2.39 2.76 3.10
16:00 Кайзер Чийфс - Морока Суолоус 2 - 2 1.95 2.92 4.06
16:00 Марицбург Юнайтед - Барока 1 - 0 2.34 2.82 3.13
16:00 Марумо Галантс - Сехухуне Юнайтед 2 - 2 2.45 2.63 3.19
16:00 Роял АМ - Мамелоди Съндаунс отл. 3.14 3.12 2.15
16:00 Стеленбош - Кейптаун Сити 1 - 0 3.31 2.80 2.26
16:00 Чипа Юнайтед - ТС Галакси 0 - 1 3.35 2.73 2.28
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АмаЗулу Дърбан - Ламонтвил Голдън Ероус
16:00 отл. 2.39 2.76 3.10
Кайзер Чийфс - Морока Суолоус
16:00 2 - 2 1.95 2.92 4.06
Марицбург Юнайтед - Барока
16:00 1 - 0 2.34 2.82 3.13
Марумо Галантс - Сехухуне Юнайтед
16:00 2 - 2 2.45 2.63 3.19
Роял АМ - Мамелоди Съндаунс
16:00 отл. 3.14 3.12 2.15
Стеленбош - Кейптаун Сити
16:00 1 - 0 3.31 2.80 2.26
Чипа Юнайтед - ТС Галакси
16:00 0 - 1 3.35 2.73 2.28
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Сеул - Съннам 0 - 1 1.85 3.32 4.02
12:00 Поханг Стийлърс - Инчхън Юнайтед 2 - 0 2.00 3.11 3.71
13:00 Кимчхон Сангму - Улсан Хюндай 0 - 2 3.43 3.33 2.02
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сеул - Съннам
10:30 0 - 1 1.85 3.32 4.02
Поханг Стийлърс - Инчхън Юнайтед
12:00 2 - 0 2.00 3.11 3.71
Кимчхон Сангму - Улсан Хюндай
13:00 0 - 2 3.43 3.33 2.02
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Теджън Хана Ситизен - Пучхон 1995 1 - 0 2.18 3.13 3.10
12:30 Чуннам Драгонс - Ансан Грийнърс 2 - 3 1.71 3.39 4.51
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Теджън Хана Ситизен - Пучхон 1995
10:00 1 - 0 2.18 3.13 3.10
Чуннам Драгонс - Ансан Грийнърс
12:30 2 - 3 1.71 3.39 4.51
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Санфрече Хирошима - Киото Санга 3 - 1 1.68 3.54 4.72
08:00 Серезо Осака - Гамба Осака 3 - 1 1.75 3.54 4.31
08:00 Шимизу Ес-Пулс - Нагоя Грампус 1 - 2 3.01 3.01 2.38
09:00 Токио - Кашива Рейсол 0 - 0 2.21 3.08 3.22
09:00 Шонан Белмар - Висел Кобе 2 - 1 2.73 3.19 2.49
11:00 Саган Тошу - Кавазаки Фронтейл 0 - 0 3.18 3.22 2.17
11:00 Урава Ред Даймъндс - Кашима Антлърс 1 - 1 2.68 3.26 2.47
13:00 Ависпа Фукуока - Йокохама Ф-Маринос 1 - 0 3.34 3.34 2.06
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Санфрече Хирошима - Киото Санга
07:00 3 - 1 1.68 3.54 4.72
Серезо Осака - Гамба Осака
08:00 3 - 1 1.75 3.54 4.31
Шимизу Ес-Пулс - Нагоя Грампус
08:00 1 - 2 3.01 3.01 2.38
Токио - Кашива Рейсол
09:00 0 - 0 2.21 3.08 3.22
Шонан Белмар - Висел Кобе
09:00 2 - 1 2.73 3.19 2.49
Саган Тошу - Кавазаки Фронтейл
11:00 0 - 0 3.18 3.22 2.17
Урава Ред Даймъндс - Кашима Антлърс
11:00 1 - 1 2.68 3.26 2.47
Ависпа Фукуока - Йокохама Ф-Маринос
13:00 1 - 0 3.34 3.34 2.06
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Роасо Кумамото - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 1 3.31 3.02 2.16
08:00 Албирекс Ниигата - Йокохама ФК 3 - 0 2.32 3.03 2.94
08:00 Блаублиц Акита - Токио Верди 3 - 3 3.00 3.04 2.32
08:00 Звейген Канадзава - Монтедио Ямагата 1 - 1 2.93 3.04 2.36
08:00 Омия Ардижа - Вегалта Сендай 2 - 4 2.95 3.15 2.29
08:00 Токушима Вортис - Точиги СК 0 - 1 1.79 2.97 5.06
10:00 Мито Холихок - Ивате Грула Мориока 3 - 0 1.92 3.19 3.86
12:00 Фагиано Окаяма - Оита Тринита 1 - 0 2.28 2.94 3.16
13:00 Рюкю - Вентфорет Кофу 1 - 1 4.02 3.30 1.84
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Роасо Кумамото - Джеф Юнайтед Чиба
07:00 1 - 1 3.31 3.02 2.16
Албирекс Ниигата - Йокохама ФК
08:00 3 - 0 2.32 3.03 2.94
Блаублиц Акита - Токио Верди
08:00 3 - 3 3.00 3.04 2.32
Звейген Канадзава - Монтедио Ямагата
08:00 1 - 1 2.93 3.04 2.36
Омия Ардижа - Вегалта Сендай
08:00 2 - 4 2.95 3.15 2.29
Токушима Вортис - Точиги СК
08:00 0 - 1 1.79 2.97 5.06
Мито Холихок - Ивате Грула Мориока
10:00 3 - 0 1.92 3.19 3.86
Фагиано Окаяма - Оита Тринита
12:00 1 - 0 2.28 2.94 3.16
Рюкю - Вентфорет Кофу
13:00 1 - 1 4.02 3.30 1.84