Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Райо Валекано - Леванте 2 - 4 1.88 3.86 3.86
22:00 Реал Мадрид - Бетис 0 - 0 1.66 4.35 4.55
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Райо Валекано - Леванте
22:00 2 - 4 1.88 3.86 3.86
Реал Мадрид - Бетис
22:00 0 - 0 1.66 4.35 4.55
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Сарагоса - Луго 1 - 0 2.00 3.31 3.72
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сарагоса - Луго
22:00 1 - 0 2.00 3.31 3.72
Германия - Втора Бундеслига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Кайзерслаутерн - Динамо Дрезден 0 - 0 2.10 3.27 3.47
Германия - Втора Бундеслига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Кайзерслаутерн - Динамо Дрезден
21:30 0 - 0 2.10 3.27 3.47
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Козенца - Виченца Виртус 2 - 0 2.55 3.02 2.89
21:30 Реджиана 1919 - ФералпиСало 1 - 2 1.94 3.09 3.60
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Козенца - Виченца Виртус
21:30 2 - 0 2.55 3.02 2.89
Реджиана 1919 - ФералпиСало
21:30 1 - 2 1.94 3.09 3.60
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Торино - Рома 0 - 3 3.45 3.54 2.08
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Торино - Рома
21:45 0 - 3 3.45 3.54 2.08
Франция - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Оксер - Сошо 0 - 0 2.12 3.08 3.62
Франция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Оксер - Сошо
21:30 0 - 0 2.12 3.08 3.62
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:45 Янтра Габрово - Лудогорец Разград II 1 - 2 2.36 3.27 2.62
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Янтра Габрово - Лудогорец Разград II
16:45 1 - 2 2.36 3.27 2.62
България - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
20:00 Арда Кърджали - Берое 1 - 0 3.58 3.38 1.93
20:00 Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948 София 1 - 1 2.92 3.26 2.27
България - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
Арда Кърджали - Берое
20:00 1 - 0 3.58 3.38 1.93
Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948 София
20:00 1 - 1 2.92 3.26 2.27
Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Алтах - ВШГ Сваровски Тирол 2 - 1 1.58 4.15 4.82
20:00 ЛАСК Линц - Адмира Вакер Мьодлинг 3 - 1 1.64 3.92 4.64
20:00 Хартберг - Рийд 1 - 1 3.02 2.05 3.61
Австрия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Алтах - ВШГ Сваровски Тирол
20:00 2 - 1 1.58 4.15 4.82
ЛАСК Линц - Адмира Вакер Мьодлинг
20:00 3 - 1 1.64 3.92 4.64
Хартберг - Рийд
20:00 1 - 1 3.02 2.05 3.61
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 УС Бискра - Параду АК 1 - 0 2.06 2.94 3.53
20:00 УСМ Алжир - КС Константин 2 - 0 1.75 3.09 4.74
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
УС Бискра - Параду АК
19:00 1 - 0 2.06 2.94 3.53
УСМ Алжир - КС Константин
20:00 2 - 0 1.75 3.09 4.74
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
18:30 Петро Атлетико - Спортинг де Бенгела 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Петро Атлетико - Спортинг де Бенгела
18:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Арарат Ереван - ЦСКА Ереван 1 - 2 1.23 5.19 9.47
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арарат Ереван - ЦСКА Ереван
18:00 1 - 2 1.23 5.19 9.47
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Минск - Шахтьор Солигорск 1 - 0 6.93 4.19 1.45
20:00 Арсенал Дзержинск - Енергетик-БГУ Минск 0 - 2 5.15 4.14 1.56
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Минск - Шахтьор Солигорск
18:00 1 - 0 6.93 4.19 1.45
Арсенал Дзержинск - Енергетик-БГУ Минск
20:00 0 - 2 5.15 4.14 1.56
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Барановичи - Волна Пинск 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Барановичи - Волна Пинск
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Гуабира Монтеро - Университарио Сукре 1 - 0 1.66 3.70 4.27
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуабира Монтеро - Университарио Сукре
03:00 1 - 0 1.66 3.70 4.27
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Вила Нова GO - Чапекоензе SC 0 - 0 2.15 2.84 3.51
01:00 Гремио RS - Крисиума SC 0 - 0 1.46 3.81 6.76
03:30 Гуарани SP - Васко да Гама RJ 0 - 0 3.16 2.79 2.38
03:30 Наутико PE - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 1 2.40 3.01 2.90
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Вила Нова GO - Чапекоензе SC
01:00 0 - 0 2.15 2.84 3.51
Гремио RS - Крисиума SC
01:00 0 - 0 1.46 3.81 6.76
Гуарани SP - Васко да Гама RJ
03:30 0 - 0 3.16 2.79 2.38
Наутико PE - Сентро Спортиво Алагоано AL
03:30 1 - 1 2.40 3.01 2.90
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:15 Португеза Акаригуа - Ерманос Колменарес 1 - 1 2.03 2.96 3.51
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Португеза Акаригуа - Ерманос Колменарес
01:15 1 - 1 2.03 2.96 3.51
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Слиго Роувърс 2 - 1 1.94 3.41 3.69
21:45 Дери Сити - Дъндолк 1 - 2 1.53 4.01 5.74
21:45 Дрогеда Юнайтед - Фин Харпс 3 - 1 2.59 2.99 2.77
21:45 Сейнт Патрикс - Шелбърн 1 - 2 1.86 3.11 4.47
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - Слиго Роувърс
21:45 2 - 1 1.94 3.41 3.69
Дери Сити - Дъндолк
21:45 1 - 2 1.53 4.01 5.74
Дрогеда Юнайтед - Фин Харпс
21:45 3 - 1 2.59 2.99 2.77
Сейнт Патрикс - Шелбърн
21:45 1 - 2 1.86 3.11 4.47
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Голуей Юнайтед - Атлон Таун 3 - 0 1.14 7.32 13.06
21:45 Корк Сити - Уексфорд 1 - 1 1.25 5.56 9.51
21:45 Трити Юнайтед - Коб Рамблърс 2 - 2 1.82 3.55 3.69
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Голуей Юнайтед - Атлон Таун
21:45 3 - 0 1.14 7.32 13.06
Корк Сити - Уексфорд
21:45 1 - 1 1.25 5.56 9.51
Трити Юнайтед - Коб Рамблърс
21:45 2 - 2 1.82 3.55 3.69
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Тор Акурейри - Гриндавик 1 - 1 2.54 3.48 2.31
22:15 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Селфос 1 - 1 2.71 3.65 2.13
22:15 Кордренгир Рейкявик - КВ Рейкявик 2 - 0 1.34 4.88 6.43
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Тор Акурейри - Гриндавик
21:00 1 - 1 2.54 3.48 2.31
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Селфос
22:15 1 - 1 2.71 3.65 2.13
Кордренгир Рейкявик - КВ Рейкявик
22:15 2 - 0 1.34 4.88 6.43
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Етникос Ахна - АЕЛ Лимасол 1 - 2 3.14 3.25 2.11
19:00 Омония Никозия - Олимпиакос Никозия 1 - 1 1.88 3.30 3.69
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Етникос Ахна - АЕЛ Лимасол
19:00 1 - 2 3.14 3.25 2.11
Омония Никозия - Олимпиакос Никозия
19:00 1 - 1 1.88 3.30 3.69
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико MG (Бра) - Индепендиенте дел Вале (Екв) 3 - 1 1.31 5.06 9.54
03:00 Ривър Плейт (Арж) - Коло-Коло Сантяго (Чил) 4 - 0 1.57 3.89 5.61
05:00 Депортиво Кали (Кол) - Олуейс Реди Ла Пас (Бол) 3 - 0 1.39 4.33 8.46
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико MG (Бра) - Индепендиенте дел Вале (Екв)
01:00 3 - 1 1.31 5.06 9.54
Ривър Плейт (Арж) - Коло-Коло Сантяго (Чил)
03:00 4 - 0 1.57 3.89 5.61
Депортиво Кали (Кол) - Олуейс Реди Ла Пас (Бол)
05:00 3 - 0 1.39 4.33 8.46
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Индепендиенте (Арж) - Депортиво Ла Гуайра (Вен) 4 - 0 1.07 10.15 29.34
01:15 Унион Санта Фе (Арж) - Флуминензе RJ (Бра) 0 - 0 2.75 3.07 2.59
03:30 Ланус (Арж) - Монтевидео Уондърърс (Уру) 1 - 2 1.39 4.39 7.86
03:30 Метрополитанос (Вен) - Барселона Гуаякил (Екв) 2 - 2 4.73 3.54 1.71
03:30 Сао Пауло SP (Бра) - Хорхе Вилстерман (Бол) 3 - 0 1.09 9.29 24.67
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте (Арж) - Депортиво Ла Гуайра (Вен)
01:15 4 - 0 1.07 10.15 29.34
Унион Санта Фе (Арж) - Флуминензе RJ (Бра)
01:15 0 - 0 2.75 3.07 2.59
Ланус (Арж) - Монтевидео Уондърърс (Уру)
03:30 1 - 2 1.39 4.39 7.86
Метрополитанос (Вен) - Барселона Гуаякил (Екв)
03:30 2 - 2 4.73 3.54 1.71
Сао Пауло SP (Бра) - Хорхе Вилстерман (Бол)
03:30 3 - 0 1.09 9.29 24.67
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 АФАД Джекану - Буаке 1 - 0 2.60 2.55 2.85
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АФАД Джекану - Буаке
19:00 1 - 0 2.60 2.55 2.85
Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
22:00 Орландо Пайрътс - РСБ Беркан 0 - 0 2.95 2.94 2.30
Купа на Конфедерациите КАФ
Час Рез. 1 X 2
Орландо Пайрътс - РСБ Беркан
22:00 0 - 0 2.95 2.94 2.30
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Валмиера - Ауда Кекава 2 - 0 1.40 4.26 6.11
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Валмиера - Ауда Кекава
18:00 2 - 0 1.40 4.26 6.11
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:00 Нуадибу - Полис Нуакшот 2 - 0 1.51 3.50 7.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Нуадибу - Полис Нуакшот
21:00 2 - 0 1.51 3.50 7.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Юсуфиа Берешид - ФАР Рабат 0 - 1 3.87 2.95 1.95
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Юсуфиа Берешид - ФАР Рабат
19:30 0 - 1 3.87 2.95 1.95
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
04:00 Америка Мексико - Пачука 1 - 1 1.90 3.34 3.86
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Америка Мексико - Пачука
04:00 1 - 1 1.90 3.34 3.86
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Университатя Крайова - Фарул Констанца 4 - 1 1.75 3.62 4.25
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Университатя Крайова - Фарул Констанца
20:30 4 - 1 1.75 3.62 4.25
Северна Македония - Купа на Северна Македония Рез. 1 X 2
19:00 Силекс Кратово - Македония Гьорче Петров 0 - 0 4.20 3.30 1.87
Северна Македония - Купа на Северна Македония
Час Рез. 1 X 2
Силекс Кратово - Македония Гьорче Петров
19:00 0 - 0 4.20 3.30 1.87
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Танджонг Пагар Юнайтед - Балестиер Халса 1 - 0 1.93 3.74 3.08
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Танджонг Пагар Юнайтед - Балестиер Халса
14:45 1 - 0 1.93 3.74 3.08
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дубница - Пухов 0 - 0 2.53 3.29 2.35
18:00 Жилина Б - ШТК 1914 Шаморин 1 - 1 2.41 3.29 2.46
18:00 Кошице - Партизан Бардейов 2 - 2 1.19 5.78 9.74
18:00 Петржалка Братислава - Наместово 6 - 0 1.17 6.40 9.98
18:00 Рохожник - Дукла Банска Бистрица 1 - 3 2.70 3.31 2.19
18:00 Славой Требишов - Комарно 0 - 2 2.83 3.27 2.14
18:00 Слован Братислава Б - Железарна Подбрезова 1 - 2 3.31 3.67 1.82
18:00 Хумене - Скалица 2 - 1 2.79 3.15 2.21
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Дубница - Пухов
18:00 0 - 0 2.53 3.29 2.35
Жилина Б - ШТК 1914 Шаморин
18:00 1 - 1 2.41 3.29 2.46
Кошице - Партизан Бардейов
18:00 2 - 2 1.19 5.78 9.74
Петржалка Братислава - Наместово
18:00 6 - 0 1.17 6.40 9.98
Рохожник - Дукла Банска Бистрица
18:00 1 - 3 2.70 3.31 2.19
Славой Требишов - Комарно
18:00 0 - 2 2.83 3.27 2.14
Слован Братислава Б - Железарна Подбрезова
18:00 1 - 2 3.31 3.67 1.82
Хумене - Скалица
18:00 2 - 1 2.79 3.15 2.21
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:30 Младост Лучани - Спартак Суботица 2 - 1 1.59 3.71 4.70
18:30 Пролетер Нови Сад - ФК Нови Пазар 0 - 2 2.69 3.14 2.35
18:30 Раднички 1923 - Металац 1 - 2 2.51 2.89 2.68
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Младост Лучани - Спартак Суботица
18:30 2 - 1 1.59 3.71 4.70
Пролетер Нови Сад - ФК Нови Пазар
18:30 0 - 2 2.69 3.14 2.35
Раднички 1923 - Металац
18:30 1 - 2 2.51 2.89 2.68
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Анталияспор - Галатасарай 1 - 1 2.32 3.57 2.82
20:00 Газиантеп ФК - Ризеспор 2 - 0 1.87 3.80 3.69
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Анталияспор - Галатасарай
20:00 1 - 1 2.32 3.57 2.82
Газиантеп ФК - Ризеспор
20:00 2 - 0 1.87 3.80 3.69
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Болуспор - Алтънорду 2 - 1 1.60 3.86 4.72
17:00 Тузласпор - Самсунспор 2 - 4 2.61 3.22 2.46
20:00 Балъкесирспор - Еюпспор 0 - 3 13.92 6.50 1.16
20:00 Денизлиспор - Ерзурум ББ 4 - 0 3.16 3.41 2.04
20:00 Истанбулспор - Бандърмаспор 0 - 0 2.90 3.27 2.23
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Болуспор - Алтънорду
17:00 2 - 1 1.60 3.86 4.72
Тузласпор - Самсунспор
17:00 2 - 4 2.61 3.22 2.46
Балъкесирспор - Еюпспор
20:00 0 - 3 13.92 6.50 1.16
Денизлиспор - Ерзурум ББ
20:00 4 - 0 3.16 3.41 2.04
Истанбулспор - Бандърмаспор
20:00 0 - 0 2.90 3.27 2.23
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 Хонка - Илвес Тампере 0 - 0 1.71 3.67 4.69
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Хонка - Илвес Тампере
18:00 0 - 0 1.71 3.67 4.69
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ЯПС Ярвенпяя - КТП Котка 2 - 1 4.10 3.89 1.70
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ЯПС Ярвенпяя - КТП Котка
18:30 2 - 1 4.10 3.89 1.70
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:00 КуПС Академия - Атлантис Хелзинки 0 - 2 3.96 4.29 1.61
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КуПС Академия - Атлантис Хелзинки
18:00 0 - 2 3.96 4.29 1.61
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
19:00 ЮЯК Ювяскюля - Вааякоски Ювяскюля 4 - 0 1.40 4.38 5.87
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЮЯК Ювяскюля - Вааякоски Ювяскюля
19:00 4 - 0 1.40 4.38 5.87
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Истра 1961 - Славен 3 - 1 2.52 3.18 2.61
21:05 Локомотив Загреб - Шибеник 2 - 1 1.31 5.22 7.68
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Истра 1961 - Славен
19:00 3 - 1 2.52 3.18 2.61
Локомотив Загреб - Шибеник
21:05 2 - 1 1.31 5.22 7.68
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Зета Голубовци - Рудар Плевля 1 - 0 1.25 5.06 8.38
21:00 Йезеро Плав - Будучност Подгорица 2 - 1 0.00 0.00 0.00
21:00 Морнар Бар - Дечич Тузи 2 - 1 2.60 2.85 2.60
21:00 Петровац - Сутиеска Никшич 1 - 1 0.00 0.00 0.00
21:00 ФК Подгорица - Искра Даниловград 3 - 2 1.41 3.93 6.63
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Зета Голубовци - Рудар Плевля
21:00 1 - 0 1.25 5.06 8.38
Йезеро Плав - Будучност Подгорица
21:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Морнар Бар - Дечич Тузи
21:00 2 - 1 2.60 2.85 2.60
Петровац - Сутиеска Никшич
21:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ФК Подгорица - Искра Даниловград
21:00 3 - 2 1.41 3.93 6.63
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Стокхолм Интернационале - Йефле 1 - 0 2.27 3.40 2.68
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Стокхолм Интернационале - Йефле
20:00 1 - 0 2.27 3.40 2.68
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Линдуме - ГАИС Гьотеборг 1 - 3 5.81 4.18 1.46
20:00 Торнс - Енгелхолм 3 - 1 2.92 3.56 2.08
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Линдуме - ГАИС Гьотеборг
20:00 1 - 3 5.81 4.18 1.46
Торнс - Енгелхолм
20:00 3 - 1 2.92 3.56 2.08
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Инвърнес КТ - Сейнт Джонстън 2 - 2 3.02 2.83 2.59
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Инвърнес КТ - Сейнт Джонстън
21:45 2 - 2 3.02 2.83 2.59