Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Евертън - Кристъл Палас 3 - 2 1.86 3.46 4.49
22:00 Астън Вила - Бърнли 1 - 1 2.15 3.42 3.48
22:00 Челси - Лестър 1 - 1 1.42 4.81 7.40
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Евертън - Кристъл Палас
21:45 3 - 2 1.86 3.46 4.49
Астън Вила - Бърнли
22:00 1 - 1 2.15 3.42 3.48
Челси - Лестър
22:00 1 - 1 1.42 4.81 7.40
Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Порт Вейл - Суиндън 1 - 0 2.31 3.26 3.04
Англия - Втора Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Порт Вейл - Суиндън
21:45 1 - 0 2.31 3.26 3.04
Германия - Бундеслига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Херта Берлин - Хамбургер 0 - 1 2.39 3.28 2.98
Германия - Бундеслига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Херта Берлин - Хамбургер
21:30 0 - 1 2.39 3.28 2.98
България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 ЦСКА София - Ботев Пловдив 0 - 0 1.93 3.32 3.70
20:15 Славия - Левски София 1 - 2 4.65 3.35 1.73
България - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА София - Ботев Пловдив
18:00 0 - 0 1.93 3.32 3.70
Славия - Левски София
20:15 1 - 2 4.65 3.35 1.73
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
20:00 ФК Сараево - Вележ Мостар 0 - 0 2.68 2.69 2.62
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина
Час Рез. 1 X 2
ФК Сараево - Вележ Мостар
20:00 0 - 0 2.68 2.69 2.62
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Кампинензе PB - Ипиранга RS 0 - 0 2.65 2.79 2.66
02:30 Витория Салвадор BA - Ботафого PB 0 - 1 2.03 2.83 3.64
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Кампинензе PB - Ипиранга RS
00:00 0 - 0 2.65 2.79 2.66
Витория Салвадор BA - Ботафого PB
02:30 0 - 1 2.03 2.83 3.64
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 КР Бразил AL - Лондрина PR 1 - 0 1.92 3.11 3.93
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
КР Бразил AL - Лондрина PR
03:30 1 - 0 1.92 3.11 3.93
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Гуастатоя - Мунисипал 1 - 1 1.89 2.96 3.94
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуастатоя - Мунисипал
20:00 1 - 1 1.89 2.96 3.94
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
19:30 Кьоге - Ямербугт 2 - 0 1.36 4.80 7.44
19:30 Хобро - Вендсисел 2 - 0 2.01 3.38 3.48
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Кьоге - Ямербугт
19:30 2 - 0 1.36 4.80 7.44
Хобро - Вендсисел
19:30 2 - 0 2.01 3.38 3.48
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:30 Исидро Метапан - Агила Сан Мигел 1 - 2 3.00 2.85 2.29
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Исидро Метапан - Агила Сан Мигел
04:30 1 - 2 3.00 2.85 2.29
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:00 Пейкан Техеран - Фулад Хузестан Ахваз 1 - 2 3.66 2.45 2.38
17:30 Трактор Сази Табриз - Персеполис Техеран отл. 5.69 2.81 1.77
18:00 Сепахан Исфахан - Шахр Ходро Машхад 3 - 0 1.32 4.14 10.58
18:30 Гол Гохар Сирджан - Нафт Масджед Солейман 2 - 0 1.63 3.34 5.29
19:30 Санат Нафт Абадан - Мес Рафсанджан 0 - 2 3.09 2.51 2.66
19:45 Естеглал Техеран - Алуминиум Арак 0 - 0 1.58 3.20 6.55
20:00 Файр Сепаси Шираз - Зоб Ахан Исфахан 0 - 1 3.07 2.38 2.75
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Пейкан Техеран - Фулад Хузестан Ахваз
17:00 1 - 2 3.66 2.45 2.38
Трактор Сази Табриз - Персеполис Техеран
17:30 отл. 5.69 2.81 1.77
Сепахан Исфахан - Шахр Ходро Машхад
18:00 3 - 0 1.32 4.14 10.58
Гол Гохар Сирджан - Нафт Масджед Солейман
18:30 2 - 0 1.63 3.34 5.29
Санат Нафт Абадан - Мес Рафсанджан
19:30 0 - 2 3.09 2.51 2.66
Естеглал Техеран - Алуминиум Арак
19:45 0 - 0 1.58 3.20 6.55
Файр Сепаси Шираз - Зоб Ахан Исфахан
20:00 0 - 1 3.07 2.38 2.75
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 УК Дъблин - Шамрок Роувърс 0 - 3 17.08 7.22 1.15
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
УК Дъблин - Шамрок Роувърс
21:45 0 - 3 17.08 7.22 1.15
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Грота Селтярнарнес - ХК Коупавогюр 2 - 0 2.85 3.70 2.05
22:15 Филкир Рейкявик - Фьолнир Рейкявик 5 - 2 1.94 3.60 3.16
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Грота Селтярнарнес - ХК Коупавогюр
22:15 2 - 0 2.85 3.70 2.05
Филкир Рейкявик - Фьолнир Рейкявик
22:15 5 - 2 1.94 3.60 3.16
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико PR (Бра) - Либертад Асунсион (Пар) 2 - 0 1.84 3.38 4.36
01:00 Насионал Монтевидео (Уру) - Велес Сарсфийлд (Арж) 2 - 3 2.30 3.40 3.10
01:00 Палмейрас SP (Бра) - Емелек Гуаякил (Екв) 1 - 0 1.22 6.02 12.36
03:00 Депортес Толима (Кол) - Америка MG (Бра) 2 - 2 1.98 3.28 3.91
03:00 Депортиво Тачира (Вен) - Индепендиенте Петролеро (Бол) 3 - 0 1.46 4.34 6.46
03:00 Колон Санта Фе (Арж) - Олимпия Асунсион (Пар) 2 - 1 1.74 3.59 4.59
05:00 Алианса Лима (Пер) - Форталеса CE (Бра) 0 - 2 4.01 3.57 1.84
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико PR (Бра) - Либертад Асунсион (Пар)
01:00 2 - 0 1.84 3.38 4.36
Насионал Монтевидео (Уру) - Велес Сарсфийлд (Арж)
01:00 2 - 3 2.30 3.40 3.10
Палмейрас SP (Бра) - Емелек Гуаякил (Екв)
01:00 1 - 0 1.22 6.02 12.36
Депортес Толима (Кол) - Америка MG (Бра)
03:00 2 - 2 1.98 3.28 3.91
Депортиво Тачира (Вен) - Индепендиенте Петролеро (Бол)
03:00 3 - 0 1.46 4.34 6.46
Колон Санта Фе (Арж) - Олимпия Асунсион (Пар)
03:00 2 - 1 1.74 3.59 4.59
Алианса Лима (Пер) - Форталеса CE (Бра)
05:00 0 - 2 4.01 3.57 1.84
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Аякучо (Пер) - Евертън Виня дел Мар (Чил) 0 - 2 2.60 3.30 2.75
01:15 Ривър Плейт Монтевидео (Уру) - Куяба MT (Бра) 1 - 2 2.70 3.30 2.63
03:30 ЛДУ Кито (Екв) - Дефенса и Хустисия (Арж) 2 - 2 1.25 5.90 10.54
03:30 Расинг Клуб (Арж) - Мелгар Арекипа (Пер) 1 - 0 1.31 5.03 9.04
03:30 Сантос SP (Бра) - Унион Ла Калера (Чил) 1 - 0 1.52 3.78 6.43
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Аякучо (Пер) - Евертън Виня дел Мар (Чил)
01:15 0 - 2 2.60 3.30 2.75
Ривър Плейт Монтевидео (Уру) - Куяба MT (Бра)
01:15 1 - 2 2.70 3.30 2.63
ЛДУ Кито (Екв) - Дефенса и Хустисия (Арж)
03:30 2 - 2 1.25 5.90 10.54
Расинг Клуб (Арж) - Мелгар Арекипа (Пер)
03:30 1 - 0 1.31 5.03 9.04
Сантос SP (Бра) - Унион Ла Калера (Чил)
03:30 1 - 0 1.52 3.78 6.43
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Лиепая - Метта ЛУ Рига 1 - 0 1.11 7.43 16.21
20:00 РФШ Рига - Тукумс 2000 3 - 0 1.03 13.08 43.38
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
ФК Лиепая - Метта ЛУ Рига
18:00 1 - 0 1.11 7.43 16.21
РФШ Рига - Тукумс 2000
20:00 3 - 0 1.03 13.08 43.38
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сейбъл Фарминг - Майти Тайгърс - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Сейбъл Фарминг - Майти Тайгърс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:30 ИР Танжер - РСБ Беркан отл. 2.99 2.86 2.34
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ИР Танжер - РСБ Беркан
22:30 отл. 2.99 2.86 2.34
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Атланте - Атлетико Морелия 0 - 1 1.90 3.14 3.86
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атланте - Атлетико Морелия
03:00 0 - 1 1.90 3.14 3.86
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
05:00 Атлас Гуадалахара - Тигрес УАНЛ Монтерей 3 - 0 2.52 3.00 2.81
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Атлас Гуадалахара - Тигрес УАНЛ Монтерей
05:00 3 - 0 2.52 3.00 2.81
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
19:45 Хееренвеен - АЗ Алкмаар 3 - 2 3.58 3.40 2.05
22:00 Витес - Утрехт - 3.79 3.80 1.93
22:00 Утрехт - Витес 3 - 1 2.05 3.48 3.47
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Хееренвеен - АЗ Алкмаар
19:45 3 - 2 3.58 3.40 2.05
Витес - Утрехт
22:00 - 3.79 3.80 1.93
Утрехт - Витес
22:00 3 - 1 2.05 3.48 3.47
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Видар - Стаал Йорпеланд 4 - 0 3.03 4.18 1.88
19:00 Виндбярт - Флекерьой 0 - 6 7.34 5.72 1.28
19:00 Лин Осло - Стабек 2 - 3 8.41 5.79 1.25
19:00 Льоренског - Конгсвингер 0 - 0 9.72 6.18 1.20
19:00 Опсал - Шайд 0 - 4 10.11 6.42 1.20
19:00 Сола - Айерсун 1 - 3 10.67 5.63 1.20
19:00 Спринт-Елой - Мос 2 - 3 7.52 5.61 1.29
19:00 ФК Фолло - Гроруд 0 - 0 7.39 4.91 1.31
19:00 Флурьо - Согндал 0 - 5 10.97 5.99 1.22
19:00 Фрам Ларвик - Йорн-Хутен 0 - 0 2.12 3.54 2.87
19:00 Фьоде - Хьодд 1 - 5 5.55 4.13 1.47
19:00 Хьонефос - Стрьомгодсет 0 - 4 27.67 12.00 1.04
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Видар - Стаал Йорпеланд
19:00 4 - 0 3.03 4.18 1.88
Виндбярт - Флекерьой
19:00 0 - 6 7.34 5.72 1.28
Лин Осло - Стабек
19:00 2 - 3 8.41 5.79 1.25
Льоренског - Конгсвингер
19:00 0 - 0 9.72 6.18 1.20
Опсал - Шайд
19:00 0 - 4 10.11 6.42 1.20
Сола - Айерсун
19:00 1 - 3 10.67 5.63 1.20
Спринт-Елой - Мос
19:00 2 - 3 7.52 5.61 1.29
ФК Фолло - Гроруд
19:00 0 - 0 7.39 4.91 1.31
Флурьо - Согндал
19:00 0 - 5 10.97 5.99 1.22
Фрам Ларвик - Йорн-Хутен
19:00 0 - 0 2.12 3.54 2.87
Фьоде - Хьодд
19:00 1 - 5 5.55 4.13 1.47
Хьонефос - Стрьомгодсет
19:00 0 - 4 27.67 12.00 1.04
Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
20:30 Сепси Сфънту Георге - Волунтари 2 - 1 1.96 3.04 3.91
Румъния - Купа на Румъния
Час Рез. 1 X 2
Сепси Сфънту Георге - Волунтари
20:30 2 - 1 1.96 3.04 3.91
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Сити 0 - 2 3.33 3.61 2.03
02:30 Ню Йорк Ред Булс - Чикаго Файър 3 - 3 1.48 4.08 6.87
02:30 Филаделфия Юнион - Интер Маями 0 - 0 1.44 4.42 6.77
03:00 Минесота Юнайтед - Лос Анджелис Галакси 1 - 1 2.42 3.45 2.75
03:30 Нашвил - Монреал 2 - 1 1.93 3.28 4.07
03:30 Спортинг Канзас Сити - Колорадо Рапидс 2 - 1 2.71 3.20 2.59
03:30 Хюстън Динамо - Сиатъл Саундърс 0 - 1 2.43 3.24 2.88
05:00 Ванкувър Уайткепс - Далас 2 - 1 3.07 3.35 2.26
05:30 Лос Анджелис ФК - Остин 1 - 2 1.45 4.60 6.22
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Портланд Тимбърс 3 - 2 1.95 3.61 3.60
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Сити
02:30 0 - 2 3.33 3.61 2.03
Ню Йорк Ред Булс - Чикаго Файър
02:30 3 - 3 1.48 4.08 6.87
Филаделфия Юнион - Интер Маями
02:30 0 - 0 1.44 4.42 6.77
Минесота Юнайтед - Лос Анджелис Галакси
03:00 1 - 1 2.42 3.45 2.75
Нашвил - Монреал
03:30 2 - 1 1.93 3.28 4.07
Спортинг Канзас Сити - Колорадо Рапидс
03:30 2 - 1 2.71 3.20 2.59
Хюстън Динамо - Сиатъл Саундърс
03:30 0 - 1 2.43 3.24 2.88
Ванкувър Уайткепс - Далас
05:00 2 - 1 3.07 3.35 2.26
Лос Анджелис ФК - Остин
05:30 1 - 2 1.45 4.60 6.22
Сан Хосе Еърткуейкс - Портланд Тимбърс
05:30 3 - 2 1.95 3.61 3.60
Саудитска Арабия - Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
21:00 Ал Фейха - Ал Хилал Рияд - 0.00 0.00 0.00
21:00 Ал Хилал Рияд - Ал Фейха 1 - 1 1.38 4.27 7.22
Саудитска Арабия - Купа на Шампионите
Час Рез. 1 X 2
Ал Фейха - Ал Хилал Рияд
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Ал Хилал Рияд - Ал Фейха
21:00 1 - 1 1.38 4.27 7.22
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Радник Сурдулица - Колубара Лазаревац 3 - 0 2.38 3.08 2.76
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Радник Сурдулица - Колубара Лазаревац
17:00 3 - 0 2.38 3.08 2.76
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Чукарички - Напредак Крушевац 0 - 0 1.35 4.25 7.40
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чукарички - Напредак Крушевац
19:00 0 - 0 1.35 4.25 7.40
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Бен Гердан - Есперанс де Тунис 0 - 3 10.03 3.58 1.38
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бен Гердан - Есперанс де Тунис
18:00 0 - 3 10.03 3.58 1.38
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 ВПС Вааса - Интер Турку 1 - 2 3.20 3.36 2.18
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ВПС Вааса - Интер Турку
18:00 1 - 2 3.20 3.36 2.18
Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Опава - Бохемианс 1905 Прага 0 - 1 3.12 3.23 2.18
18:00 Теплице - Влашим 3 - 0 1.66 3.68 4.71
Чехия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Опава - Бохемианс 1905 Прага
18:00 0 - 1 3.12 3.23 2.18
Теплице - Влашим
18:00 3 - 0 1.66 3.68 4.71
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:30 Грасхопърс - Санкт Гален 3 - 2 2.13 3.78 2.98
21:30 Лозана Спорт - Сион 1 - 2 3.05 3.50 2.19
21:30 Лугано - Цюрих 2 - 1 2.54 3.49 2.57
21:30 Люцерн - Йънг Бойс 2 - 2 2.87 3.61 2.23
21:30 Сервет - Базел 0 - 0 2.47 3.52 2.62
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Грасхопърс - Санкт Гален
21:30 3 - 2 2.13 3.78 2.98
Лозана Спорт - Сион
21:30 1 - 2 3.05 3.50 2.19
Лугано - Цюрих
21:30 2 - 1 2.54 3.49 2.57
Люцерн - Йънг Бойс
21:30 2 - 2 2.87 3.61 2.23
Сервет - Базел
21:30 0 - 0 2.47 3.52 2.62
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 АФК Ескилстюна - Норбю 1 - 2 2.40 3.29 2.74
20:00 Браге - Далкурд 0 - 0 1.62 3.82 4.96
20:00 Бромапойкарна - Йостерсунд 4 - 1 1.44 4.44 6.02
20:00 Йостерс - Халмстад 1 - 4 2.81 2.87 2.64
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
АФК Ескилстюна - Норбю
20:00 1 - 2 2.40 3.29 2.74
Браге - Далкурд
20:00 0 - 0 1.62 3.82 4.96
Бромапойкарна - Йостерсунд
20:00 4 - 1 1.44 4.44 6.02
Йостерс - Халмстад
20:00 1 - 4 2.81 2.87 2.64