Лига Европа Финал Рез. 1 X 2
22:00 Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Рейнджърс (Шот) 1 - 1 2.43 3.28 3.01
Лига Европа Финал
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Рейнджърс (Шот)
22:00 1 - 1 2.43 3.28 3.01
Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Нортхямптън Таун - Мансфийлд Таун 0 - 1 2.33 3.14 3.11
Англия - Втора Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Нортхямптън Таун - Мансфийлд Таун
21:45 0 - 1 2.33 3.14 3.11
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Бреша - Монца 1 - 2 2.07 3.30 3.55
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Бреша - Монца
21:00 1 - 2 2.07 3.30 3.55
АФК Къп Рез. 1 X 2
14:00 Гокулам Керала - АТК Мохун Баган 4 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Ал Рифа - Ал Араби Кувейт 2 - 3 2.54 3.08 2.54
22:00 Ал Ансар Медина - Кувейт СК 1 - 1 3.47 3.29 1.93
АФК Къп
Час Рез. 1 X 2
Гокулам Керала - АТК Мохун Баган
14:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Ал Рифа - Ал Араби Кувейт
18:00 2 - 3 2.54 3.08 2.54
Ал Ансар Медина - Кувейт СК
22:00 1 - 1 3.47 3.29 1.93
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:05 Аделаида Юнайтед - Мелбърн Сити 0 - 0 3.60 3.67 1.94
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Аделаида Юнайтед - Мелбърн Сити
12:05 0 - 0 3.60 3.67 1.94
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 КР Белуиздад - ЕС Сетиф 1 - 0 1.63 3.29 5.13
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КР Белуиздад - ЕС Сетиф
18:00 1 - 0 1.63 3.29 5.13
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
18:30 Петро Атлетико - Саграда Есперанса 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Петро Атлетико - Саграда Есперанса
18:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Урарту Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Урарту Ереван - Алашкерт Ереван
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Железничар Сараево - Борац Баня Лука 0 - 0 3.13 2.89 2.18
19:00 Широки Брег - Тузла Сити 0 - 1 2.46 2.91 2.79
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Железничар Сараево - Борац Баня Лука
19:00 0 - 0 3.13 2.89 2.18
Широки Брег - Тузла Сити
19:00 0 - 1 2.46 2.91 2.79
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Конфианка SE - Феровиарио CE 1 - 0 2.72 2.63 2.71
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Конфианка SE - Феровиарио CE
02:00 1 - 0 2.72 2.63 2.71
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Гремио Новоризонтино SP - Спорт Ресифе PE 0 - 0 2.56 2.83 2.87
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио Новоризонтино SP - Спорт Ресифе PE
03:30 0 - 0 2.56 2.83 2.87
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Малакатеко - Комуникасионес 1 - 1 2.75 2.92 2.40
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Малакатеко - Комуникасионес
21:00 1 - 1 2.75 2.92 2.40
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
19:30 Есберг - Фремад Амагер 2 - 3 2.13 3.43 3.13
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Есберг - Фремад Амагер
19:30 2 - 3 2.13 3.43 3.13
Дания - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:30 Нюкьобинг - Хорсенс 0 - 1 7.29 5.36 1.33
19:30 Хвидовре - Фредериция 3 - 1 2.24 3.59 2.81
19:30 Хелзингор - Лингби 1 - 2 2.20 3.40 3.02
Дания - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Нюкьобинг - Хорсенс
19:30 0 - 1 7.29 5.36 1.33
Хвидовре - Фредериция
19:30 3 - 1 2.24 3.59 2.81
Хелзингор - Лингби
19:30 1 - 2 2.20 3.40 3.02
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Нешънъл Банк - Ал Ахли Кайро 0 - 0 5.72 3.76 1.52
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нешънъл Банк - Ал Ахли Кайро
21:00 0 - 0 5.72 3.76 1.52
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:30 Платенсе Сакатеколука - Алианса Сан Салвадор 1 - 0 3.48 3.01 2.00
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Платенсе Сакатеколука - Алианса Сан Салвадор
23:30 1 - 0 3.48 3.01 2.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:30 Пайде Линнамеесконд - Нарва Транс 4 - 2 1.31 4.93 7.00
18:00 Вапрус Пярну - Талина Легион 1 - 1 2.32 3.44 2.53
19:30 Номе Калю - ФКИ Левадия Талин 0 - 1 4.07 3.54 1.71
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Пайде Линнамеесконд - Нарва Транс
17:30 4 - 2 1.31 4.93 7.00
Вапрус Пярну - Талина Легион
18:00 1 - 1 2.32 3.44 2.53
Номе Калю - ФКИ Левадия Талин
19:30 0 - 1 4.07 3.54 1.71
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:30 Насажи Мазандаран - Хавадар 2 - 1 3.10 2.41 2.70
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Насажи Мазандаран - Хавадар
17:30 2 - 1 3.10 2.41 2.70
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 ПВД Баменда - Фову Клуб де Бахам 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Стад Ренар де Мелонг - Унион Дуала 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Бамбутос - Ню Стар де Дуала 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Коломбе ду Джа ет Лобо - Тонере Яунде 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Ренесанс де Нгуму - Яфут Яунде 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 УМС де Лоум - Драгон Клуб де Яунде 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Фув Азюр де Яунде - АПЕЖЕС Академи 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Котон Спорт де Гаруа - Единг Спорт 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 ОФТА де Криби - Авион ду Нкам 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Пантере ду Нде - Канон Яунде 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Фютчю - Фортуна Мфоу 2 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Йънг Спортс Академи - Лес Астрес де Дуала 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
ПВД Баменда - Фову Клуб де Бахам
16:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Стад Ренар де Мелонг - Унион Дуала
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Бамбутос - Ню Стар де Дуала
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Коломбе ду Джа ет Лобо - Тонере Яунде
17:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Ренесанс де Нгуму - Яфут Яунде
17:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
УМС де Лоум - Драгон Клуб де Яунде
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Фув Азюр де Яунде - АПЕЖЕС Академи
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Котон Спорт де Гаруа - Единг Спорт
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
ОФТА де Криби - Авион ду Нкам
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Пантере ду Нде - Канон Яунде
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фютчю - Фортуна Мфоу
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Йънг Спортс Академи - Лес Астрес де Дуала
20:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Брагантино SP (Бра) - Естудиантес Ла Плата (Арж) 0 - 1 1.92 3.34 3.97
01:15 Каракас (Вен) - Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) 0 - 0 1.96 3.28 3.97
01:15 Пенярол Монтевидео (Уру) - Серо Портеньо (Пар) 0 - 0 2.19 3.06 3.51
03:30 Бока Хуниорс (Арж) - Коринтианс SP (Бра) 1 - 1 2.10 3.04 3.79
03:30 Спортинг Кристал (Пер) - Талерес Кордоба (Арж) 0 - 0 2.72 3.18 2.57
03:30 Фламенго RJ (Бра) - Универсидад Католика (Чил) 3 - 0 1.21 6.30 13.17
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP (Бра) - Естудиантес Ла Плата (Арж)
01:15 0 - 1 1.92 3.34 3.97
Каракас (Вен) - Дъ Стронгест Ла Пас (Бол)
01:15 0 - 0 1.96 3.28 3.97
Пенярол Монтевидео (Уру) - Серо Портеньо (Пар)
01:15 0 - 0 2.19 3.06 3.51
Бока Хуниорс (Арж) - Коринтианс SP (Бра)
03:30 1 - 1 2.10 3.04 3.79
Спортинг Кристал (Пер) - Талерес Кордоба (Арж)
03:30 0 - 0 2.72 3.18 2.57
Фламенго RJ (Бра) - Универсидад Католика (Чил)
03:30 3 - 0 1.21 6.30 13.17
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Банфийлд (Арж) - Универсидад Католика Кито (Екв) 1 - 1 2.05 3.30 3.80
01:15 Интернасионал RS (Бра) - Индепендиенте Меделин (Кол) 2 - 0 1.45 3.86 7.72
01:15 Сеара CE (Бра) - Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) 6 - 0 1.05 11.56 37.91
03:30 9 де Октубре Гуаякил (Екв) - Гуайреня (Пар) 2 - 3 2.04 3.08 3.84
03:30 Атлетико GO (Бра) - Антофагаста (Чил) 1 - 0 1.37 4.50 8.17
03:30 Хуниор Баранкиля (Кол) - Ориенте Петролеро (Бол) 2 - 0 1.14 7.34 18.65
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Банфийлд (Арж) - Универсидад Католика Кито (Екв)
01:15 1 - 1 2.05 3.30 3.80
Интернасионал RS (Бра) - Индепендиенте Меделин (Кол)
01:15 2 - 0 1.45 3.86 7.72
Сеара CE (Бра) - Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар)
01:15 6 - 0 1.05 11.56 37.91
9 де Октубре Гуаякил (Екв) - Гуайреня (Пар)
03:30 2 - 3 2.04 3.08 3.84
Атлетико GO (Бра) - Антофагаста (Чил)
03:30 1 - 0 1.37 4.50 8.17
Хуниор Баранкиля (Кол) - Ориенте Петролеро (Бол)
03:30 2 - 0 1.14 7.34 18.65
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 АСЕК Мимозас - Стела Клуб д'Аджаме 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АСЕК Мимозас - Стела Клуб д'Аджаме
19:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Рига ФК - БФЦ Даугавпилс 2 - 0 1.14 6.57 15.02
18:00 Супер Нова Рига - Спартакс Юрмала 0 - 3 3.77 3.22 1.86
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Рига ФК - БФЦ Даугавпилс
18:00 2 - 0 1.14 6.57 15.02
Супер Нова Рига - Спартакс Юрмала
18:00 0 - 3 3.77 3.22 1.86
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
18:00 Дайнава Алитус - ФК Паневежис 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Дайнава Алитус - ФК Паневежис
18:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блу Ийгълс - СИВО Юнайтед 0 - 0 2.10 2.65 3.55
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Блу Ийгълс - СИВО Юнайтед
15:30 0 - 0 2.10 2.65 3.55
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Джохор Дарул Такзим - Шри Паханг 2 - 2 1.13 7.07 14.43
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Джохор Дарул Такзим - Шри Паханг
15:15 2 - 2 1.13 7.07 14.43
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:15 Магреб Фес - Видад Казабланка 1 - 1 3.62 2.78 2.10
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Магреб Фес - Видад Казабланка
20:15 1 - 1 3.62 2.78 2.10
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
19:45 Екселсиор - Хераклес 3 - 0 2.86 3.51 2.34
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Екселсиор - Хераклес
19:45 3 - 0 2.86 3.51 2.34
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Берум - Квик Халден 1 - 1 2.15 3.58 2.87
19:00 Брюмундал - Стрьомен 0 - 0 6.70 5.05 1.35
19:00 Пош Гренланд - Арендал 2 - 3 6.20 4.93 1.39
19:00 Трефф - Вард Хаугесунд 3 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Улерн - Аскер 3 - 0 2.89 3.50 2.18
19:00 Финснес - Тромсдален 2 - 4 0.00 0.00 0.00
19:00 Херд - Молде 0 - 2 29.00 13.33 1.04
20:00 Хаща - Сеня 2 - 1 1.32 6.15 6.10
20:30 Йовик-Лин - Рауфос 1 - 1 5.31 4.52 1.46
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Берум - Квик Халден
19:00 1 - 1 2.15 3.58 2.87
Брюмундал - Стрьомен
19:00 0 - 0 6.70 5.05 1.35
Пош Гренланд - Арендал
19:00 2 - 3 6.20 4.93 1.39
Трефф - Вард Хаугесунд
19:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Улерн - Аскер
19:00 3 - 0 2.89 3.50 2.18
Финснес - Тромсдален
19:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Херд - Молде
19:00 0 - 2 29.00 13.33 1.04
Хаща - Сеня
20:00 2 - 1 1.32 6.15 6.10
Йовик-Лин - Рауфос
20:30 1 - 1 5.31 4.52 1.46
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:30 Депортиво Толука (Мек) - Байер Леверкузен (Гер) 1 - 0 4.53 4.31 1.53
19:00 Риека (Хър) - Украйна - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Толука (Мек) - Байер Леверкузен (Гер)
03:30 1 - 0 4.53 4.31 1.53
Риека (Хър) - Украйна
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Файзканд Хулбук - ЦСКА Памир Душанбе 2 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Хатлон Бохтар - Равшан Зафарабад 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Худжанд - Истаравшан 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Истиклол Душанбе - Регар-ТадАЗ Турсунзаде 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Файзканд Хулбук - ЦСКА Памир Душанбе
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Хатлон Бохтар - Равшан Зафарабад
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Худжанд - Истаравшан
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Истиклол Душанбе - Регар-ТадАЗ Турсунзаде
16:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Бежа - Метлауи 2 - 0 1.95 2.69 4.50
17:00 Хамам-Сус - Зарзис 1 - 1 1.48 3.33 7.60
18:00 Клуб Африкан Тунис - Етоил дю Сахел Сус 0 - 1 2.35 2.66 3.23
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Бежа - Метлауи
17:00 2 - 0 1.95 2.69 4.50
Хамам-Сус - Зарзис
17:00 1 - 1 1.48 3.33 7.60
Клуб Африкан Тунис - Етоил дю Сахел Сус
18:00 0 - 1 2.35 2.66 3.23
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Коканд 1912 - Пахтакор Ташкент 1 - 1 5.80 3.79 1.45
14:45 Сурхан Термез - Согдиана Джизак 2 - 4 3.78 2.86 1.92
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Коканд 1912 - Пахтакор Ташкент
14:45 1 - 1 5.80 3.79 1.45
Сурхан Термез - Согдиана Джизак
14:45 2 - 4 3.78 2.86 1.92
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
19:00 Вааса ИФК - ГБК Кокола 5 - 2 1.32 4.97 6.88
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааса ИФК - ГБК Кокола
19:00 5 - 2 1.32 4.97 6.88
Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Словачко - Спарта Прага 3 - 1 2.72 3.09 2.46
Чехия - Купа на Чехия
Час Рез. 1 X 2
Словачко - Спарта Прага
18:00 3 - 1 2.72 3.09 2.46
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вестерос - Йонкьопинг Содра 2 - 2 1.95 3.61 3.42
20:00 Йоргрите - Трелеборг 1 - 2 2.36 3.30 2.79
20:00 Утсиктенс - Ландскрона БоИС 2 - 2 1.90 3.47 3.72
20:00 Шьовде АИК - Йоребро 0 - 0 2.87 3.36 2.28
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Вестерос - Йонкьопинг Содра
20:00 2 - 2 1.95 3.61 3.42
Йоргрите - Трелеборг
20:00 1 - 2 2.36 3.30 2.79
Утсиктенс - Ландскрона БоИС
20:00 2 - 2 1.90 3.47 3.72
Шьовде АИК - Йоребро
20:00 0 - 0 2.87 3.36 2.28
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Поханг Стийлърс - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 1 2.57 3.08 2.66
13:00 Улсан Хюндай - Чеджу Юнайтед 1 - 0 2.00 3.18 3.60
13:30 Кануън - Сеул 1 - 0 3.00 3.21 2.25
13:30 Съннам - Сувон ФК 2 - 2 2.55 3.01 2.73
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Поханг Стийлърс - Чонбук Хюндай Моторс
13:00 0 - 1 2.57 3.08 2.66
Улсан Хюндай - Чеджу Юнайтед
13:00 1 - 0 2.00 3.18 3.60
Кануън - Сеул
13:30 1 - 0 3.00 3.21 2.25
Съннам - Сувон ФК
13:30 2 - 2 2.55 3.01 2.73
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:30 Ансан Грийнърс - Чунгнам Асан 0 - 1 3.72 3.07 1.98
13:30 Пучхон 1995 - Кьонсан 0 - 1 1.78 3.44 4.04
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ансан Грийнърс - Чунгнам Асан
13:30 0 - 1 3.72 3.07 1.98
Пучхон 1995 - Кьонсан
13:30 0 - 1 1.78 3.44 4.04
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Висел Кобе - Кавазаки Фронтейл 0 - 1 3.81 3.54 1.88
13:30 Урава Ред Даймъндс - Йокохама Ф-Маринос 3 - 3 2.46 3.37 2.65
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Кавазаки Фронтейл
13:00 0 - 1 3.81 3.54 1.88
Урава Ред Даймъндс - Йокохама Ф-Маринос
13:30 3 - 3 2.46 3.37 2.65
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Омия Ардижа - Ивате Грула Мориока 0 - 1 2.10 3.13 3.41
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Омия Ардижа - Ивате Грула Мориока
13:00 0 - 1 2.10 3.13 3.41
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Гамба Осака - Кашима Антлърс 1 - 3 3.46 3.33 1.93
13:00 Кашива Рейсол - Киото Санга 0 - 1 2.00 3.14 3.49
13:00 Консадол Сапоро - Саган Тошу 1 - 1 1.99 3.27 3.36
13:00 Оита Тринита - Серезо Осака 3 - 3 3.25 3.18 2.07
13:00 Токио - Ависпа Фукуока 0 - 0 2.22 3.00 3.13
13:00 Токушима Вортис - Нагоя Грампус 0 - 2 3.44 2.96 2.11
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Санфрече Хирошима 2 - 1 2.88 3.14 2.28
13:00 Шонан Белмар - Джубило Ивата 1 - 0 2.08 3.06 3.36
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Гамба Осака - Кашима Антлърс
13:00 1 - 3 3.46 3.33 1.93
Кашива Рейсол - Киото Санга
13:00 0 - 1 2.00 3.14 3.49
Консадол Сапоро - Саган Тошу
13:00 1 - 1 1.99 3.27 3.36
Оита Тринита - Серезо Осака
13:00 3 - 3 3.25 3.18 2.07
Токио - Ависпа Фукуока
13:00 0 - 0 2.22 3.00 3.13
Токушима Вортис - Нагоя Грампус
13:00 0 - 2 3.44 2.96 2.11
Шимизу Ес-Пулс - Санфрече Хирошима
13:00 2 - 1 2.88 3.14 2.28
Шонан Белмар - Джубило Ивата
13:00 1 - 0 2.08 3.06 3.36