Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:00 ЕС Сетиф (Алж) - Ал Ахли Кайро (Еги) 2 - 2 2.49 3.23 2.62
Шампионска Лига Африка Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
ЕС Сетиф (Алж) - Ал Ахли Кайро (Еги)
22:00 2 - 2 2.49 3.23 2.62
Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Мансфийлд Таун - Нортхямптън Таун 2 - 1 2.16 3.16 3.46
Англия - Втора Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Мансфийлд Таун - Нортхямптън Таун
21:45 2 - 1 2.16 3.16 3.46
Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
18:45 Ливърпул - Челси 0 - 0 2.02 3.51 3.53
18:45 Челси - Ливърпул - 0.00 0.00 0.00
18:45 Челси - Ливърпул отл. 0.00 0.00 0.00
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Ливърпул - Челси
18:45 0 - 0 2.02 3.51 3.53
Челси - Ливърпул
18:45 - 0.00 0.00 0.00
Челси - Ливърпул
18:45 отл. 0.00 0.00 0.00
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Шефилд Юнайтед - Нотингам Форест 1 - 2 2.25 3.05 3.47
Англия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Шефилд Юнайтед - Нотингам Форест
17:00 1 - 2 2.25 3.05 3.47
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
19:30 Еспаньол - Валенсия 1 - 1 2.73 3.24 2.66
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Еспаньол - Валенсия
19:30 1 - 1 2.73 3.24 2.66
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Депортиво Ла Коруня - Туделано 4 - 3 1.24 4.81 11.22
18:00 Калахора - Райо Махадаонда 0 - 1 2.18 3.00 3.07
18:00 Културал Леонеса - Интернасионал де Мадрид 1 - 1 2.14 3.09 3.09
20:00 Реал Унион - Талавера де ла Рейна 3 - 1 2.18 3.15 2.97
20:00 СД Логронес - УД Логронес 3 - 2 2.66 2.92 2.53
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Коруня - Туделано
18:00 4 - 3 1.24 4.81 11.22
Калахора - Райо Махадаонда
18:00 0 - 1 2.18 3.00 3.07
Културал Леонеса - Интернасионал де Мадрид
18:00 1 - 1 2.14 3.09 3.09
Реал Унион - Талавера де ла Рейна
20:00 3 - 1 2.18 3.15 2.97
СД Логронес - УД Логронес
20:00 3 - 2 2.66 2.92 2.53
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Кастейон - Виляреал Б 3 - 3 2.65 3.00 2.45
20:00 Алкояно - ФК Андора 2 - 2 2.76 3.00 2.39
20:00 Атлетико Санлукеньо - Бетис Депортиво Баломпие 1 - 0 1.35 4.22 7.30
20:00 Сабадел - Корнеля 2 - 1 1.75 3.20 4.33
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Кастейон - Виляреал Б
18:00 3 - 3 2.65 3.00 2.45
Алкояно - ФК Андора
20:00 2 - 2 2.76 3.00 2.39
Атлетико Санлукеньо - Бетис Депортиво Баломпие
20:00 1 - 0 1.35 4.22 7.30
Сабадел - Корнеля
20:00 2 - 1 1.75 3.20 4.33
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Аморебиета - Уеска 1 - 0 2.06 3.30 3.57
17:00 Бургос - Картахена 1 - 1 2.44 3.28 2.83
17:00 Луго - Фуенлабрада 1 - 3 1.89 3.40 4.01
19:15 Валядолид - Понферадина 2 - 0 1.51 4.40 5.51
22:00 Леганес - Ейбар 2 - 3 4.02 3.33 1.92
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аморебиета - Уеска
15:00 1 - 0 2.06 3.30 3.57
Бургос - Картахена
17:00 1 - 1 2.44 3.28 2.83
Луго - Фуенлабрада
17:00 1 - 3 1.89 3.40 4.01
Валядолид - Понферадина
19:15 2 - 0 1.51 4.40 5.51
Леганес - Ейбар
22:00 2 - 3 4.02 3.33 1.92
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Арминия Билефелд - РБ Лайпциг 1 - 1 10.70 6.37 1.25
16:30 Аугсбург - Гройтер Фюрт 2 - 1 1.60 4.57 4.85
16:30 Байер Леверкузен - Фрайбург 2 - 1 2.40 3.90 2.63
16:30 Борусия Дортмунд - Херта Берлин 2 - 1 1.58 4.69 4.79
16:30 Борусия М'Гладбах - Хофенхайм 5 - 1 2.06 4.25 3.01
16:30 Волфсбург - Байерн Мюнхен 2 - 2 5.17 5.24 1.50
16:30 Майнц 05 - Айнтрахт Франкфурт 2 - 2 1.71 4.24 4.34
16:30 Унион Берлин - Бохум 3 - 2 1.38 5.04 7.64
16:30 Щутгарт - Кьолн 2 - 1 2.21 4.02 2.88
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Арминия Билефелд - РБ Лайпциг
16:30 1 - 1 10.70 6.37 1.25
Аугсбург - Гройтер Фюрт
16:30 2 - 1 1.60 4.57 4.85
Байер Леверкузен - Фрайбург
16:30 2 - 1 2.40 3.90 2.63
Борусия Дортмунд - Херта Берлин
16:30 2 - 1 1.58 4.69 4.79
Борусия М'Гладбах - Хофенхайм
16:30 5 - 1 2.06 4.25 3.01
Волфсбург - Байерн Мюнхен
16:30 2 - 2 5.17 5.24 1.50
Майнц 05 - Айнтрахт Франкфурт
16:30 2 - 2 1.71 4.24 4.34
Унион Берлин - Бохум
16:30 3 - 2 1.38 5.04 7.64
Щутгарт - Кьолн
16:30 2 - 1 2.21 4.02 2.88
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Виктория Кьолн 0 - 1 1.63 3.91 4.51
14:30 Валдхоф Манхайм - ТСФ Хавелзе 7 - 0 1.23 5.71 10.24
14:30 Виктория 1889 Берлин - Мепен 3 - 4 1.92 3.60 3.41
14:30 Мюнхен 1860 - Борусия Дортмунд II 6 - 3 1.53 4.26 4.99
14:30 Оснабрюк - Магдебург 1 - 5 2.60 3.58 2.34
14:30 Ферл - Дуисбург 1 - 1 1.70 3.78 4.22
14:30 Фрайбург II - Саарбрюкен 1 - 1 2.31 3.37 2.76
14:30 Халешер - Веен Висбаден 1 - 1 3.01 3.48 2.11
14:30 Цвикау - Вюрцбургер Кикерс 7 - 0 2.09 3.54 3.03
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Брауншвайг - Виктория Кьолн
14:30 0 - 1 1.63 3.91 4.51
Валдхоф Манхайм - ТСФ Хавелзе
14:30 7 - 0 1.23 5.71 10.24
Виктория 1889 Берлин - Мепен
14:30 3 - 4 1.92 3.60 3.41
Мюнхен 1860 - Борусия Дортмунд II
14:30 6 - 3 1.53 4.26 4.99
Оснабрюк - Магдебург
14:30 1 - 5 2.60 3.58 2.34
Ферл - Дуисбург
14:30 1 - 1 1.70 3.78 4.22
Фрайбург II - Саарбрюкен
14:30 1 - 1 2.31 3.37 2.76
Халешер - Веен Висбаден
14:30 1 - 1 3.01 3.48 2.11
Цвикау - Вюрцбургер Кикерс
14:30 7 - 0 2.09 3.54 3.03
Италия - Други Рез. 1 X 2
17:00 Судтирол - Модена 0 - 2 2.20 2.97 3.00
Италия - Други
Час Рез. 1 X 2
Судтирол - Модена
17:00 0 - 2 2.20 2.97 3.00
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Витербезе - Имолезе - 0.00 0.00 0.00
16:00 Пистоезе - Фермана - 0.00 0.00 0.00
17:30 Тренто 1921 - Джиана Ерминио 1 - 0 2.21 2.84 3.23
18:30 Витербезе - Фермана 2 - 0 2.02 3.08 3.39
18:30 Про Сесто - Сереньо 1 - 1 2.40 2.79 2.97
18:30 Фиделис Андрия - Паганезе 1 - 0 2.15 2.91 3.32
19:00 Бреша - Перуджа 1 - 1 1.91 3.22 4.19
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Витербезе - Имолезе
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Пистоезе - Фермана
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Тренто 1921 - Джиана Ерминио
17:30 1 - 0 2.21 2.84 3.23
Витербезе - Фермана
18:30 2 - 0 2.02 3.08 3.39
Про Сесто - Сереньо
18:30 1 - 1 2.40 2.79 2.97
Фиделис Андрия - Паганезе
18:30 1 - 0 2.15 2.91 3.32
Бреша - Перуджа
19:00 1 - 1 1.91 3.22 4.19
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Емполи - Салернитана 1 - 1 2.82 3.65 2.36
19:00 Верона - Торино 0 - 1 2.29 3.47 3.07
19:00 Удинезе - Специя 2 - 3 1.78 3.85 4.35
21:45 Рома - Венеция 1 - 1 1.25 6.16 10.80
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Емполи - Салернитана
16:00 1 - 1 2.82 3.65 2.36
Верона - Торино
19:00 0 - 1 2.29 3.47 3.07
Удинезе - Специя
19:00 2 - 3 1.78 3.85 4.35
Рома - Венеция
21:45 1 - 1 1.25 6.16 10.80
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Бордо - Лориен 0 - 0 2.39 3.46 2.87
22:00 Лион - Нант 3 - 2 1.42 5.16 6.36
22:00 Метц - Анже 1 - 0 2.06 3.56 3.46
22:00 Монако - Брест 4 - 2 1.24 6.19 11.19
22:00 Монпелие - Пари Сен Жермен 0 - 4 8.19 6.20 1.30
22:00 Ница - Лил 1 - 3 1.69 3.98 4.69
22:00 Рен - Олимпик Марсилия 2 - 0 1.79 3.76 4.30
22:00 Сент Етиен - Реймс 1 - 2 1.95 3.50 3.83
22:00 Страсбург - Клермонт Фут 1 - 0 1.45 4.55 6.82
22:00 Троа - Ланс 1 - 3 3.46 3.55 2.04
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Бордо - Лориен
22:00 0 - 0 2.39 3.46 2.87
Лион - Нант
22:00 3 - 2 1.42 5.16 6.36
Метц - Анже
22:00 1 - 0 2.06 3.56 3.46
Монако - Брест
22:00 4 - 2 1.24 6.19 11.19
Монпелие - Пари Сен Жермен
22:00 0 - 4 8.19 6.20 1.30
Ница - Лил
22:00 1 - 3 1.69 3.98 4.69
Рен - Олимпик Марсилия
22:00 2 - 0 1.79 3.76 4.30
Сент Етиен - Реймс
22:00 1 - 2 1.95 3.50 3.83
Страсбург - Клермонт Фут
22:00 1 - 0 1.45 4.55 6.82
Троа - Ланс
22:00 1 - 3 3.46 3.55 2.04
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
20:00 Аячо - Тулуза 1 - 0 1.59 3.81 5.58
20:00 Гингам - Льо Авър 2 - 1 1.70 3.95 4.20
20:00 Кювили-Руан - Дюнкерк 3 - 1 1.80 3.69 4.01
20:00 Нанси - По 2 - 3 2.41 3.54 2.64
20:00 Ним - Бастия 0 - 2 2.78 3.34 2.41
20:00 Оксер - Амиен 2 - 1 1.36 4.84 7.96
20:00 Париж ФК - Гренобъл Фут 38 2 - 0 1.60 3.84 5.30
20:00 Родес - Каен 2 - 0 2.08 3.31 3.39
20:00 Сошо - Дижон 2 - 2 1.73 3.75 4.37
20:00 Шамоа Ниор - Валансиен 1 - 2 2.55 3.20 2.71
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Аячо - Тулуза
20:00 1 - 0 1.59 3.81 5.58
Гингам - Льо Авър
20:00 2 - 1 1.70 3.95 4.20
Кювили-Руан - Дюнкерк
20:00 3 - 1 1.80 3.69 4.01
Нанси - По
20:00 2 - 3 2.41 3.54 2.64
Ним - Бастия
20:00 0 - 2 2.78 3.34 2.41
Оксер - Амиен
20:00 2 - 1 1.36 4.84 7.96
Париж ФК - Гренобъл Фут 38
20:00 2 - 0 1.60 3.84 5.30
Родес - Каен
20:00 2 - 0 2.08 3.31 3.39
Сошо - Дижон
20:00 2 - 2 1.73 3.75 4.37
Шамоа Ниор - Валансиен
20:00 1 - 2 2.55 3.20 2.71
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:45 Добруджа Добрич - Миньор Перник 3 - 2 3.90 3.31 1.78
18:00 Левски Лом - Янтра Габрово 0 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Марица Пловдив - Созопол 3 - 2 1.57 3.97 4.47
18:00 Септември София - Монтана 1 - 1 1.55 3.65 4.87
18:00 Спартак Варна - Спортист Своге 1 - 1 1.39 4.08 6.76
18:00 Хебър Пазарджик - Марек Дупница 3 - 0 1.47 3.84 5.90
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Добруджа Добрич - Миньор Перник
15:45 3 - 2 3.90 3.31 1.78
Левски Лом - Янтра Габрово
18:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Марица Пловдив - Созопол
18:00 3 - 2 1.57 3.97 4.47
Септември София - Монтана
18:00 1 - 1 1.55 3.65 4.87
Спартак Варна - Спортист Своге
18:00 1 - 1 1.39 4.08 6.76
Хебър Пазарджик - Марек Дупница
18:00 3 - 0 1.47 3.84 5.90
България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:30 Лудогорец Разград - Черно море 1 - 0 1.52 3.80 5.92
България - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Лудогорец Разград - Черно море
18:30 1 - 0 1.52 3.80 5.92
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:45 Уестърн Юнайтед - Уелингтън Финикс 1 - 0 1.82 3.75 4.01
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Уестърн Юнайтед - Уелингтън Финикс
12:45 1 - 0 1.82 3.75 4.01
Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Алтах 0 - 3 1.81 3.43 4.26
18:00 ВШГ Сваровски Тирол - Хартберг 4 - 2 2.14 3.44 3.10
18:00 Рийд - ЛАСК Линц 1 - 1 3.40 3.54 2.00
Австрия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Адмира Вакер Мьодлинг - Алтах
18:00 0 - 3 1.81 3.43 4.26
ВШГ Сваровски Тирол - Хартберг
18:00 4 - 2 2.14 3.44 3.10
Рийд - ЛАСК Линц
18:00 1 - 1 3.40 3.54 2.00
Албания - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Аполония Фиер - Тербуни Пука 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Кораби Пешкопия - Томори Берат 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Албания - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Аполония Фиер - Тербуни Пука
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кораби Пешкопия - Томори Берат
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:15 Егнатия Рогожина - Партизани Тирана 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:15 Кастриоти Круя - Теута 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:15 Кукеси - Динамо Тирана 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:15 КФ Тирана - Влазня 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:15 Скендербеу Корча - Лачи 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Партизани Тирана
18:15 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Кастриоти Круя - Теута
18:15 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Кукеси - Динамо Тирана
18:15 2 - 1 0.00 0.00 0.00
КФ Тирана - Влазня
18:15 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Скендербеу Корча - Лачи
18:15 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ВА Тлемсен - ХБ Шелгум Лайд 1 - 4 5.74 3.59 1.53
18:00 ЕС Сетиф - НА Хюсеин Дей отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 КР Белуиздад - АСО Шлеф 3 - 1 1.33 4.17 8.78
18:00 КС Константин - УС Бискра 0 - 0 1.48 3.69 6.30
18:00 Олимпик де Медеа - РК Арба 4 - 3 2.06 2.86 3.64
18:00 РК Релизан - МК Оран 0 - 2 6.85 3.81 1.43
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ВА Тлемсен - ХБ Шелгум Лайд
18:00 1 - 4 5.74 3.59 1.53
ЕС Сетиф - НА Хюсеин Дей
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
КР Белуиздад - АСО Шлеф
18:00 3 - 1 1.33 4.17 8.78
КС Константин - УС Бискра
18:00 0 - 0 1.48 3.69 6.30
Олимпик де Медеа - РК Арба
18:00 4 - 3 2.06 2.86 3.64
РК Релизан - МК Оран
18:00 0 - 2 6.85 3.81 1.43
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:30 Интерклубе Луанда - Академика до Лобито 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Интерклубе Луанда - Академика до Лобито
17:30 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Ордино - ФК Санта Колома 2 - 3 5.93 4.17 1.39
21:30 УЕ Енгордани - Карой 1 - 2 1.07 9.57 18.33
Андора - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Ордино - ФК Санта Колома
21:30 2 - 3 5.93 4.17 1.39
УЕ Енгордани - Карой
21:30 1 - 2 1.07 9.57 18.33
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
02:35 Годой Крус - Тристан Суарес 2 - 0 1.37 4.47 7.23
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Годой Крус - Тристан Суарес
02:35 2 - 0 1.37 4.47 7.23
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
21:30 Архентинос Хуниорс - Тигре Виктория - 3.05 3.02 2.31
23:00 Бока Хуниорс - Расинг Клуб 0 - 0 2.41 2.88 3.11
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Архентинос Хуниорс - Тигре Виктория
21:30 - 3.05 3.02 2.31
Бока Хуниорс - Расинг Клуб
23:00 0 - 0 2.41 2.88 3.11
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Депортиво Мадрин - Химнасия Мендоса 2 - 0 2.73 2.85 2.71
21:30 Агропекуарио Аргентино - Сан Мартин Тукуман 1 - 1 2.74 2.82 2.72
21:30 Депортиво Майпу - Естудиантес Буенос Айрес 0 - 1 2.00 2.98 3.93
21:30 Клуб Алмагро - Сан Мартин Сан Хуан 1 - 0 2.57 2.79 2.92
21:30 Сакачиспас Буенос Айрес - Браун Адроге 1 - 2 2.96 2.93 2.44
23:00 Алмиранте Браун - Вия Далмине - 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Морон - Ол Бойс Буенос Айрес - 0.00 0.00 0.00
23:00 Килмес Буенос Айрес - Сантамарина 2 - 0 1.61 3.34 5.92
23:00 Феро Карил Оесте - Гилермо Браун - 2.05 2.88 3.76
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Мадрин - Химнасия Мендоса
21:00 2 - 0 2.73 2.85 2.71
Агропекуарио Аргентино - Сан Мартин Тукуман
21:30 1 - 1 2.74 2.82 2.72
Депортиво Майпу - Естудиантес Буенос Айрес
21:30 0 - 1 2.00 2.98 3.93
Клуб Алмагро - Сан Мартин Сан Хуан
21:30 1 - 0 2.57 2.79 2.92
Сакачиспас Буенос Айрес - Браун Адроге
21:30 1 - 2 2.96 2.93 2.44
Алмиранте Браун - Вия Далмине
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Депортиво Морон - Ол Бойс Буенос Айрес
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Килмес Буенос Айрес - Сантамарина
23:00 2 - 0 1.61 3.34 5.92
Феро Карил Оесте - Гилермо Браун
23:00 - 2.05 2.88 3.76
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Арарат-Армения Ереван - Ван Чаренцаван 1 - 0 1.46 3.91 5.71
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арарат-Армения Ереван - Ван Чаренцаван
18:00 1 - 0 1.46 3.91 5.71
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Енергетик-БГУ Минск - Минск 2 - 0 2.35 3.13 2.81
18:00 Динамо Брест - Белшина Бобруйск 1 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Шахтьор Солигорск - Динамо Минск 1 - 0 2.46 2.81 2.95
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Енергетик-БГУ Минск - Минск
16:00 2 - 0 2.35 3.13 2.81
Динамо Брест - Белшина Бобруйск
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Шахтьор Солигорск - Динамо Минск
20:00 1 - 0 2.46 2.81 2.95
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Осиповичи - Орша 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Шахтьор Петриков - Островец 4 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Нафтан Новополоцк - Сморгон 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Осиповичи - Орша
14:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Шахтьор Петриков - Островец
16:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Нафтан Новополоцк - Сморгон
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
21:45 Шарлероа - Мехелен 3 - 2 2.16 3.73 2.97
Белгия - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
Шарлероа - Мехелен
21:45 3 - 2 2.16 3.73 2.97
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Палмафлор - Университарио Сукре 3 - 1 1.76 3.39 4.28
23:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Гуабира Монтеро 0 - 0 1.18 6.05 14.02
23:00 Ориенте Петролеро - Реал Санта Крус 1 - 2 1.35 4.52 7.23
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Палмафлор - Университарио Сукре
23:00 3 - 1 1.76 3.39 4.28
Дъ Стронгест Ла Пас - Гуабира Монтеро
23:00 0 - 0 1.18 6.05 14.02
Ориенте Петролеро - Реал Санта Крус
23:00 1 - 2 1.35 4.52 7.23
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Леотар Требине - Рудар Приедор 2 - 0 2.08 2.92 3.47
18:00 Вележ Мостар - Тузла Сити 1 - 0 2.09 3.07 3.27
18:00 Широки Брег - ФК Сараево 2 - 0 3.17 2.97 2.16
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Леотар Требине - Рудар Приедор
16:00 2 - 0 2.08 2.92 3.47
Вележ Мостар - Тузла Сити
18:00 1 - 0 2.09 3.07 3.27
Широки Брег - ФК Сараево
18:00 2 - 0 3.17 2.97 2.16
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
22:00 Ботафого PB - Кампинензе PB 1 - 2 2.03 2.85 3.56
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Ботафого PB - Кампинензе PB
22:00 1 - 2 2.03 2.85 3.56
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Алтос PI - Атлетико CE 0 - 1 1.50 3.67 5.77
23:00 Ботафого SP - АВС RN 2 - 0 1.86 3.13 3.87
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Алтос PI - Атлетико CE
21:00 0 - 1 1.50 3.67 5.77
Ботафого SP - АВС RN
23:00 2 - 0 1.86 3.13 3.87
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Палмейрас SP - Брагантино SP 2 - 0 1.60 3.75 5.33
22:30 Сеара CE - Фламенго RJ 2 - 2 3.54 3.33 2.02
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Палмейрас SP - Брагантино SP
22:30 2 - 0 1.60 3.75 5.33
Сеара CE - Фламенго RJ
22:30 2 - 2 3.54 3.33 2.02
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Понте Прета SP - Гремио Новоризонтино SP 0 - 1 2.09 3.02 3.39
03:30 Чапекоензе SC - Спорт Ресифе PE 0 - 1 2.45 2.88 2.91
17:00 Крисиума SC - КР Бразил AL 3 - 0 2.13 3.00 3.38
17:00 Лондрина PR - Бруске SC 2 - 1 2.44 2.95 2.86
22:00 Томбензе MG - Гуарани SP 1 - 1 2.64 2.81 2.75
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Понте Прета SP - Гремио Новоризонтино SP
01:00 0 - 1 2.09 3.02 3.39
Чапекоензе SC - Спорт Ресифе PE
03:30 0 - 1 2.45 2.88 2.91
Крисиума SC - КР Бразил AL
17:00 3 - 0 2.13 3.00 3.38
Лондрина PR - Бруске SC
17:00 2 - 1 2.44 2.95 2.86
Томбензе MG - Гуарани SP
22:00 1 - 1 2.64 2.81 2.75
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бужумбура Сити - Мусонгати 1 - 0 2.08 3.11 3.22
16:00 Бумамуру - Ле Месажер Нгози 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Лес Крокос - Роял де Мурамвия 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Ню Ойл - Фламбьо ду Сентр 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Топ Жуниор - Витал'О 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бужумбура Сити - Мусонгати
16:00 1 - 0 2.08 3.11 3.22
Бумамуру - Ле Месажер Нгози
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Лес Крокос - Роял де Мурамвия
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ню Ойл - Фламбьо ду Сентр
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Топ Жуниор - Витал'О
16:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Каракас - Минерос де Гуаяна 1 - 0 1.78 3.23 4.09
02:30 Депортиво Тачира - Португеза Акаригуа 2 - 2 1.80 2.92 4.56
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Минерос де Гуаяна
00:15 1 - 0 1.78 3.23 4.09
Депортиво Тачира - Португеза Акаригуа
02:30 2 - 2 1.80 2.92 4.56
Гърция - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Волос - ОФИ Крит 5 - 0 2.23 3.33 3.01
Гърция - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Волос - ОФИ Крит
17:00 5 - 0 2.23 3.33 3.01
Гърция - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Арис Солун - АЕК Атина 3 - 2 2.43 2.95 3.02
20:00 Олимпиакос - ПАОК 1 - 1 1.76 3.49 4.38
20:00 Панатинайкос - Пас Янина 4 - 0 1.27 4.86 11.83
Гърция - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Арис Солун - АЕК Атина
20:00 3 - 2 2.43 2.95 3.02
Олимпиакос - ПАОК
20:00 1 - 1 1.76 3.49 4.38
Панатинайкос - Пас Янина
20:00 4 - 0 1.27 4.86 11.83
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Ямербугт - Хобро 2 - 3 4.41 3.49 1.75
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Ямербугт - Хобро
15:00 2 - 3 4.41 3.49 1.75
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад Католика Кито - Кумбая 1 - 0 1.47 4.05 6.01
22:00 Мушук Руна - Аукас Кито 1 - 1 2.91 3.23 2.23
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика Кито - Кумбая
03:00 1 - 0 1.47 4.05 6.01
Мушук Руна - Аукас Кито
22:00 1 - 1 2.91 3.23 2.23
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:00 Талина Легион - Флора Талин отл. 0.00 0.00 0.00
19:30 Куресааре - Талина Калев 1 - 0 1.43 4.27 5.65
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Легион - Флора Талин
17:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Куресааре - Талина Калев
19:30 1 - 0 1.43 4.27 5.65
Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:45 Бейтар Йерусалим - Ирони Кирят Шмона 3 - 3 1.97 3.27 3.52
19:00 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Хайфа 1 - 0 2.69 3.20 2.43
19:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Хадера 4 - 3 2.10 3.26 3.20
19:00 МС Ашдод - Апоел Йерусалим 0 - 1 2.29 3.16 2.88
Израел - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Бейтар Йерусалим - Ирони Кирят Шмона
18:45 3 - 3 1.97 3.27 3.52
Апоел Ноф Хагалил - Апоел Хайфа
19:00 1 - 0 2.69 3.20 2.43
Макаби Петах Тиква - Апоел Хадера
19:00 4 - 3 2.10 3.26 3.20
МС Ашдод - Апоел Йерусалим
19:00 0 - 1 2.29 3.16 2.88
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
09:00 Чърчил Брадърс Гоа - Сриниди Деккан 0 - 1 2.17 3.43 2.80
16:30 Гокулам Керала - Мохамедан Калкута 2 - 1 2.65 3.31 2.35
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чърчил Брадърс Гоа - Сриниди Деккан
09:00 0 - 1 2.17 3.43 2.80
Гокулам Керала - Мохамедан Калкута
16:30 2 - 1 2.65 3.31 2.35
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:30 Хавадар - Файр Сепаси Шираз 1 - 0 2.20 2.81 3.50
18:00 Алуминиум Арак - Санат Нафт Абадан 2 - 1 2.47 2.41 3.55
18:00 Мес Рафсанджан - Гол Гохар Сирджан 1 - 2 2.43 2.52 3.41
18:00 Нафт Масджед Солейман - Насажи Мазандаран 1 - 1 2.35 2.57 3.56
18:15 Фулад Хузестан Ахваз - Естеглал Техеран 1 - 2 3.46 2.37 2.55
18:30 Зоб Ахан Исфахан - Трактор Сази Табриз 0 - 0 2.60 2.63 2.94
18:30 Шахр Ходро Машхад - Пейкан Техеран 1 - 1 2.47 2.63 3.20
20:20 Персеполис Техеран - Сепахан Исфахан 1 - 2 2.37 2.63 3.38
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Хавадар - Файр Сепаси Шираз
16:30 1 - 0 2.20 2.81 3.50
Алуминиум Арак - Санат Нафт Абадан
18:00 2 - 1 2.47 2.41 3.55
Мес Рафсанджан - Гол Гохар Сирджан
18:00 1 - 2 2.43 2.52 3.41
Нафт Масджед Солейман - Насажи Мазандаран
18:00 1 - 1 2.35 2.57 3.56
Фулад Хузестан Ахваз - Естеглал Техеран
18:15 1 - 2 3.46 2.37 2.55
Зоб Ахан Исфахан - Трактор Сази Табриз
18:30 0 - 0 2.60 2.63 2.94
Шахр Ходро Машхад - Пейкан Техеран
18:30 1 - 1 2.47 2.63 3.20
Персеполис Техеран - Сепахан Исфахан
20:20 1 - 2 2.37 2.63 3.38
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Сейнт Патрикс 1 - 1 2.74 3.02 2.58
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Слиго Роувърс - Сейнт Патрикс
21:45 1 - 1 2.74 3.02 2.58
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Вестри 0 - 2 2.28 3.77 2.44
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Вестри
17:00 0 - 2 2.28 3.77 2.44
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шахтьор Караганди - Ордабаси Шимкент 1 - 0 2.17 2.97 3.05
15:00 Астана - Кайрат Алмати 6 - 0 1.67 3.57 4.25
15:00 Атирау - Кизилжар Петропавл 3 - 3 2.39 2.87 2.80
17:00 Аксу - Туран Туркестан 2 - 0 2.13 2.79 3.48
17:00 Актобе - Тобол Костанай 2 - 1 3.03 2.97 2.20
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Караганди - Ордабаси Шимкент
13:00 1 - 0 2.17 2.97 3.05
Астана - Кайрат Алмати
15:00 6 - 0 1.67 3.57 4.25
Атирау - Кизилжар Петропавл
15:00 3 - 3 2.39 2.87 2.80
Аксу - Туран Туркестан
17:00 2 - 0 2.13 2.79 3.48
Актобе - Тобол Костанай
17:00 2 - 1 3.03 2.97 2.20
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
23:00 Фордж - Атлетико Отава 1 - 1 1.55 3.66 5.00
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Атлетико Отава
23:00 1 - 1 1.55 3.66 5.00
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бандари - Вихига Булетс 4 - 1 1.34 4.17 7.91
15:00 Леопардс - Кариобанги Шаркс 3 - 0 2.20 2.72 3.21
15:00 Софапака - Бидко Юнайтед 2 - 1 2.32 2.65 3.16
15:00 Таланта - Гор Махия отл. 3.54 2.84 2.03
15:00 Улинзи Старс - Поста Рейнджърс 0 - 0 2.52 2.63 2.85
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандари - Вихига Булетс
15:00 4 - 1 1.34 4.17 7.91
Леопардс - Кариобанги Шаркс
15:00 3 - 0 2.20 2.72 3.21
Софапака - Бидко Юнайтед
15:00 2 - 1 2.32 2.65 3.16
Таланта - Гор Махия
15:00 отл. 3.54 2.84 2.03
Улинзи Старс - Поста Рейнджърс
15:00 0 - 0 2.52 2.63 2.85
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 ПАЕЕК Кирения - Омония Никозия 2 - 5 8.59 4.91 1.27
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
ПАЕЕК Кирения - Омония Никозия
18:00 2 - 5 8.59 4.91 1.27
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕК Ларнака - Пафос 2 - 0 1.69 3.47 4.32
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
АЕК Ларнака - Пафос
19:00 2 - 0 1.69 3.47 4.32
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 КО Корхого - Лис Сасандра 0 - 0 2.78 2.62 2.62
18:30 Спортинг Ганьоа - АС Бафинг 2 - 0 2.39 2.62 3.10
20:45 СО де л'Арми - Стела Клуб д'Аджаме 0 - 0 2.25 2.63 3.33
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
КО Корхого - Лис Сасандра
18:30 0 - 0 2.78 2.62 2.62
Спортинг Ганьоа - АС Бафинг
18:30 2 - 0 2.39 2.62 3.10
СО де л'Арми - Стела Клуб д'Аджаме
20:45 0 - 0 2.25 2.63 3.33
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 БФЦ Даугавпилс - ФК Лиепая 0 - 4 8.06 4.24 1.34
16:00 Спартакс Юрмала - Рига ФК 0 - 4 9.75 5.07 1.24
18:00 Тукумс 2000 - Супер Нова Рига 1 - 1 2.03 3.07 3.43
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
БФЦ Даугавпилс - ФК Лиепая
14:00 0 - 4 8.06 4.24 1.34
Спартакс Юрмала - Рига ФК
16:00 0 - 4 9.75 5.07 1.24
Тукумс 2000 - Супер Нова Рига
18:00 1 - 1 2.03 3.07 3.43
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кауно Жалгирис - Судува Мариямполе 0 - 3 2.75 2.77 2.48
15:00 ФК Ритеряй - Жалгирис Вилнюс 0 - 1 4.41 3.08 1.76
17:00 Банга Гарджай - ФК Йонава 1 - 1 1.26 4.72 8.86
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Кауно Жалгирис - Судува Мариямполе
13:00 0 - 3 2.75 2.77 2.48
ФК Ритеряй - Жалгирис Вилнюс
15:00 0 - 1 4.41 3.08 1.76
Банга Гарджай - ФК Йонава
17:00 1 - 1 1.26 4.72 8.86
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ред Лайънс - Няса Биг Булетс 0 - 2 5.50 3.15 1.58
15:30 Сейбъл Фарминг - Мояле Баракс 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ред Лайънс - Няса Биг Булетс
15:30 0 - 2 5.50 3.15 1.58
Сейбъл Фарминг - Мояле Баракс
15:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Малайзия - ФА Къп Рез. 1 X 2
15:15 Джохор Дарул Такзим - Саравак Юнайтед 3 - 0 1.19 6.00 10.60
16:00 Мелака Юнайтед - Петалинг Джая Сити 2 - 1 1.77 3.50 3.73
Малайзия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Джохор Дарул Такзим - Саравак Юнайтед
15:15 3 - 0 1.19 6.00 10.60
Мелака Юнайтед - Петалинг Джая Сити
16:00 2 - 1 1.77 3.50 3.73
Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
18:00 Могреб Тетуан - ФАР Рабат 0 - 3 3.76 2.95 1.99
18:00 ФАР Рабат - Могреб Тетуан - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Купа на Трона
Час Рез. 1 X 2
Могреб Тетуан - ФАР Рабат
18:00 0 - 3 3.76 2.95 1.99
ФАР Рабат - Могреб Тетуан
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Милсами Орхей 2 - 2 5.23 4.07 1.44
17:00 Зимбру Кишинев - Петрокуб Хинчещ 0 - 3 5.49 3.67 1.48
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Шериф Тираспол 0 - 2 15.86 6.86 1.11
17:00 Флорещ - Белци 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Динамо-Авто Тираспол - Милсами Орхей
17:00 2 - 2 5.23 4.07 1.44
Зимбру Кишинев - Петрокуб Хинчещ
17:00 0 - 3 5.49 3.67 1.48
Сфинтул Георге Суручен - Шериф Тираспол
17:00 0 - 2 15.86 6.86 1.11
Флорещ - Белци
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ениймба - Лоби Старс 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Нигер Торнадос - Гомбе Юнайтед 1 - 0 1.64 3.28 4.85
18:00 Хартланд - Ривърс Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ениймба - Лоби Старс
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Нигер Торнадос - Гомбе Юнайтед
18:00 1 - 0 1.64 3.28 4.85
Хартланд - Ривърс Юнайтед
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
17:30 АДО Ден Хааг - НАК Бреда 2 - 1 2.19 3.51 3.09
21:00 Рода - Екселсиор 0 - 0 1.85 3.80 3.81
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
АДО Ден Хааг - НАК Бреда
17:30 2 - 1 2.19 3.51 3.09
Рода - Екселсиор
21:00 0 - 0 1.85 3.80 3.81
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Йойгарден - Од БК 2 2 - 1 1.35 4.65 6.52
15:00 Квик Халден - Стрьомен 1 - 2 1.99 3.42 3.15
16:00 Вард Хаугесунд - Айерсун 1 - 2 2.60 3.56 2.26
16:00 Улерн - Флекерьой 1 - 1 2.42 3.33 2.54
17:00 Нутоден - Арендал 2 - 0 4.27 4.23 1.57
17:00 Сотра - Стаал Йорпеланд 4 - 1 1.80 3.50 3.71
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Йойгарден - Од БК 2
15:00 2 - 1 1.35 4.65 6.52
Квик Халден - Стрьомен
15:00 1 - 2 1.99 3.42 3.15
Вард Хаугесунд - Айерсун
16:00 1 - 2 2.60 3.56 2.26
Улерн - Флекерьой
16:00 1 - 1 2.42 3.33 2.54
Нутоден - Арендал
17:00 2 - 0 4.27 4.23 1.57
Сотра - Стаал Йорпеланд
17:00 4 - 1 1.80 3.50 3.71
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Алта - Братвог 3 - 1 1.71 4.26 3.46
14:00 Уленсакер Киса - Тромсдален 2 - 2 1.57 3.94 4.59
15:00 Фриг Осло - Йовик-Лин 0 - 1 2.10 3.79 2.68
15:00 Хьодд - Трефф 1 - 1 1.25 5.23 8.79
16:00 Ейдсволд ТФ - Волеренга Осло 2 2 - 0 1.51 4.46 4.47
17:00 Аскер - Берум 0 - 2 1.54 4.30 4.42
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алта - Братвог
14:00 3 - 1 1.71 4.26 3.46
Уленсакер Киса - Тромсдален
14:00 2 - 2 1.57 3.94 4.59
Фриг Осло - Йовик-Лин
15:00 0 - 1 2.10 3.79 2.68
Хьодд - Трефф
15:00 1 - 1 1.25 5.23 8.79
Ейдсволд ТФ - Волеренга Осло 2
16:00 2 - 0 1.51 4.46 4.47
Аскер - Берум
17:00 0 - 2 1.54 4.30 4.42
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Насионал Асунсион - Хенерал Кабайеро ХЛМ 1 - 2 2.04 3.21 3.38
23:00 Гуайреня - Ресистенсия 0 - 0 2.01 3.15 3.51
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Насионал Асунсион - Хенерал Кабайеро ХЛМ
03:00 1 - 2 2.04 3.21 3.38
Гуайреня - Ресистенсия
23:00 0 - 0 2.01 3.15 3.51
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
21:15 Академия Кантолао - Универсидад Сан Мартин 2 - 2 2.28 3.07 2.93
23:30 Универсидад де Кахамарка - Депортиво Мунисипал 4 - 3 2.06 3.20 3.23
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Академия Кантолао - Универсидад Сан Мартин
21:15 2 - 2 2.28 3.07 2.93
Универсидад де Кахамарка - Депортиво Мунисипал
23:30 4 - 3 2.06 3.20 3.23
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Термалика Нечеча - Пяст Гливице 0 - 1 2.69 3.18 2.54
16:00 Варта Познан - Лех Познан 1 - 2 8.04 4.47 1.37
18:30 Заглембие Любин - Раков Ченстохова 1 - 0 4.27 3.62 1.76
21:00 Лехия Гданск - Погон Шчечин 0 - 0 3.10 3.40 2.16
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Термалика Нечеча - Пяст Гливице
13:30 0 - 1 2.69 3.18 2.54
Варта Познан - Лех Познан
16:00 1 - 2 8.04 4.47 1.37
Заглембие Любин - Раков Ченстохова
18:30 1 - 0 4.27 3.62 1.76
Лехия Гданск - Погон Шчечин
21:00 0 - 0 3.10 3.40 2.16
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Корона Келце - ГКС Катовице 1 - 2 1.82 3.35 4.08
19:00 ГКС Ястшембе-Здруй - ГКС Тихи 3 - 2 4.19 3.53 1.74
21:30 Заглембие Сосновец - Стомил Олщин 0 - 0 1.93 3.36 3.57
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Корона Келце - ГКС Катовице
13:40 1 - 2 1.82 3.35 4.08
ГКС Ястшембе-Здруй - ГКС Тихи
19:00 3 - 2 4.19 3.53 1.74
Заглембие Сосновец - Стомил Олщин
21:30 0 - 0 1.93 3.36 3.57
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ароука - Белененсеш 0 - 0 2.34 3.25 2.98
17:30 Морейрензе - Визела 4 - 1 1.66 3.74 4.84
17:30 Тондела - Боавища 2 - 2 1.68 3.73 4.76
20:00 Маритимо - Портимонензе 0 - 1 2.20 3.44 3.03
20:00 Порто - Ещорил Прая 2 - 0 1.17 6.96 14.57
22:30 Спортинг Лисабон - Санта Клара 4 - 0 1.21 6.34 11.78
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Ароука - Белененсеш
17:30 0 - 0 2.34 3.25 2.98
Морейрензе - Визела
17:30 4 - 1 1.66 3.74 4.84
Тондела - Боавища
17:30 2 - 2 1.68 3.73 4.76
Маритимо - Портимонензе
20:00 0 - 1 2.20 3.44 3.03
Порто - Ещорил Прая
20:00 2 - 0 1.17 6.96 14.57
Спортинг Лисабон - Санта Клара
22:30 4 - 0 1.21 6.34 11.78
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Академика Коимбра - Фарензе 0 - 0 3.02 3.40 2.11
17:30 Вилафранкензе - Трофензе 2 - 4 2.21 3.40 2.86
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Академика Коимбра - Фарензе
13:00 0 - 0 3.02 3.40 2.11
Вилафранкензе - Трофензе
17:30 2 - 4 2.21 3.40 2.86
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Фарул Констанца - Арджеш Питещ 1 - 0 1.44 4.01 7.08
21:00 Волунтари - ФК ФКСБ 2 - 2 14.64 5.73 1.19
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Фарул Констанца - Арджеш Питещ
16:30 1 - 0 1.44 4.01 7.08
Волунтари - ФК ФКСБ
21:00 2 - 2 14.64 5.73 1.19
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Уфа - Арсенал Тула 2 - 1 1.67 3.88 4.74
16:30 Локомотив Москва - Динамо Москва 3 - 3 3.56 3.52 2.00
16:30 ФК Ростов - ФК Химки 2 - 1 2.28 3.42 3.02
19:00 Ахмат Грозни - Криля Советов 1 - 0 2.32 3.33 2.99
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Уфа - Арсенал Тула
14:00 2 - 1 1.67 3.88 4.74
Локомотив Москва - Динамо Москва
16:30 3 - 3 3.56 3.52 2.00
ФК Ростов - ФК Химки
16:30 2 - 1 2.28 3.42 3.02
Ахмат Грозни - Криля Советов
19:00 1 - 0 2.32 3.33 2.99
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кубан Краснодар - ФК Краснодар-2 0 - 0 1.76 3.27 4.24
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Кубан Краснодар - ФК Краснодар-2
19:00 0 - 0 1.76 3.27 4.24
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Торонто - Орландо Сити 0 - 1 2.74 3.34 2.48
22:30 Колорадо Рапидс - Лос Анджелис ФК 2 - 0 2.51 3.42 2.65
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Торонто - Орландо Сити
22:00 0 - 1 2.74 3.34 2.48
Колорадо Рапидс - Лос Анджелис ФК
22:30 2 - 0 2.51 3.42 2.65
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:55 Ал Фатех - Ал Тай отл. 1.71 3.53 4.19
20:50 Ал Ахли Джеда - Абха Клуб отл. 1.80 3.48 3.73
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фатех - Ал Тай
18:55 отл. 1.71 3.53 4.19
Ал Ахли Джеда - Абха Клуб
20:50 отл. 1.80 3.48 3.73
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Лайън Сити Сейлърс - Гейланг Интернешънъл 1 - 0 1.33 5.18 6.73
12:30 Хоуганг Юнайтед - Танджонг Пагар Юнайтед 1 - 1 2.16 4.05 2.52
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лайън Сити Сейлърс - Гейланг Интернешънъл
12:30 1 - 0 1.33 5.18 6.73
Хоуганг Юнайтед - Танджонг Пагар Юнайтед
12:30 1 - 1 2.16 4.05 2.52
Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Злате Моравце - Похроние Долна Жданя 1 - 3 1.70 3.51 4.33
18:00 Сеница - Тренчин 0 - 3 9.55 5.54 1.23
Словакия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Злате Моравце - Похроние Долна Жданя
18:00 1 - 3 1.70 3.51 4.33
Сеница - Тренчин
18:00 0 - 3 9.55 5.54 1.23
Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Жилина - Спартак Търнава 1 - 2 3.29 3.32 2.00
18:00 Серед - Слован Братислава 0 - 3 5.55 3.97 1.49
Словакия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Жилина - Спартак Търнава
18:00 1 - 2 3.29 3.32 2.00
Серед - Слован Братислава
18:00 0 - 3 5.55 3.97 1.49
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Табор Сежана - Браво Любляна 0 - 1 2.48 3.10 2.66
21:15 Марибор - Алуминий Кидричево 3 - 1 1.20 5.80 10.54
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Браво Любляна
16:00 0 - 1 2.48 3.10 2.66
Марибор - Алуминий Кидричево
21:15 3 - 1 1.20 5.80 10.54
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Колубара Лазаревац - Пролетер Нови Сад 1 - 0 1.86 3.36 3.65
20:00 Металац - Младост Лучани 0 - 3 2.84 3.26 2.21
20:00 Спартак Суботица - Раднички 1923 2 - 1 2.04 3.19 3.26
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Колубара Лазаревац - Пролетер Нови Сад
18:00 1 - 0 1.86 3.36 3.65
Металац - Младост Лучани
20:00 0 - 3 2.84 3.26 2.21
Спартак Суботица - Раднички 1923
20:00 2 - 1 2.04 3.19 3.26
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Равшан Зафарабад - Файзканд Хулбук 1 - 3 2.26 3.22 2.80
15:00 ЦСКА Памир Душанбе - Есхата Худжанд 1 - 4 1.42 3.98 6.51
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Равшан Зафарабад - Файзканд Хулбук
15:00 1 - 3 2.26 3.22 2.80
ЦСКА Памир Душанбе - Есхата Худжанд
15:00 1 - 4 1.42 3.98 6.51
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Зарзис - Метлауи 1 - 1 2.68 2.65 2.72
17:00 Хамам-Сус - Олимпик Бежа 1 - 0 2.14 2.68 3.61
18:00 Сфаксиен Сфакс - Клуб Африкан Тунис 3 - 0 2.55 2.52 3.07
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Зарзис - Метлауи
17:00 1 - 1 2.68 2.65 2.72
Хамам-Сус - Олимпик Бежа
17:00 1 - 0 2.14 2.68 3.61
Сфаксиен Сфакс - Клуб Африкан Тунис
18:00 3 - 0 2.55 2.52 3.07
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кайзериспор - Йени Малатияспор 3 - 0 1.44 4.56 6.37
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кайзериспор - Йени Малатияспор
19:00 3 - 0 1.44 4.56 6.37
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алтънорду - Балъкесирспор 2 - 1 1.16 6.33 13.45
16:00 Анкарагуджу - Болуспор 1 - 2 1.89 3.52 3.50
16:00 Бандърмаспор - Бурсаспор 4 - 2 3.60 3.59 1.84
16:00 Ерзурум ББ - Кечиоренгуджу 2 - 2 1.84 3.38 3.81
16:00 Еюпспор - Коджаелиспор 2 - 1 1.72 3.63 4.13
16:00 Маниса ФК - Тузласпор 4 - 1 1.86 3.44 3.63
16:00 Менеменспор - Генчлербирлиги 1 - 3 3.05 3.43 2.08
16:00 Самсунспор - Истанбулспор 0 - 0 2.44 3.12 2.72
16:00 Юмраниеспор - Денизлиспор 0 - 0 1.64 3.78 4.50
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Алтънорду - Балъкесирспор
16:00 2 - 1 1.16 6.33 13.45
Анкарагуджу - Болуспор
16:00 1 - 2 1.89 3.52 3.50
Бандърмаспор - Бурсаспор
16:00 4 - 2 3.60 3.59 1.84
Ерзурум ББ - Кечиоренгуджу
16:00 2 - 2 1.84 3.38 3.81
Еюпспор - Коджаелиспор
16:00 2 - 1 1.72 3.63 4.13
Маниса ФК - Тузласпор
16:00 4 - 1 1.86 3.44 3.63
Менеменспор - Генчлербирлиги
16:00 1 - 3 3.05 3.43 2.08
Самсунспор - Истанбулспор
16:00 0 - 0 2.44 3.12 2.72
Юмраниеспор - Денизлиспор
16:00 0 - 0 1.64 3.78 4.50
Уелс - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Карнарвън Таун - Флинт Таун Юнайтед 0 - 0 2.30 3.57 2.52
Уелс - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Карнарвън Таун - Флинт Таун Юнайтед
16:00 0 - 0 2.30 3.57 2.52
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:45 Дюрмот - Ференцварош 1 - 2 5.34 4.17 1.52
19:30 МОЛ Фехервар - Пакш 2 - 2 1.68 4.10 4.00
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Дюрмот - Ференцварош
15:45 1 - 2 5.34 4.17 1.52
МОЛ Фехервар - Пакш
19:30 2 - 2 1.68 4.10 4.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Пласа Колония - Пенярол Монтевидео 0 - 1 4.94 3.37 1.69
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пласа Колония - Пенярол Монтевидео
02:30 0 - 1 4.94 3.37 1.69
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Б68 Тофтир - Викингур Гота 0 - 6 7.50 5.40 1.26
18:00 ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн 1 - 5 4.18 4.14 1.56
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б68 Тофтир - Викингур Гота
18:00 0 - 6 7.50 5.40 1.26
ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн
18:00 1 - 5 4.18 4.14 1.56
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 Интер Турку - ХИФК Хелзинки 2 - 2 1.42 4.19 7.68
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Интер Турку - ХИФК Хелзинки
17:00 2 - 2 1.42 4.19 7.68
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Паргас ИФ - КПВ Кокола 1 - 2 2.82 3.25 2.32
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - КПВ Кокола
17:00 1 - 2 2.82 3.25 2.32
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
12:30 НЯС Нурмиярви - Рейпас Лахти 0 - 2 4.17 3.95 1.61
15:30 Кески-Уусимаа - КуПС Академия 2 - 0 2.28 3.39 2.61
18:00 КяПа Хелзинки - Футура Порвоо 2 - 3 1.56 3.99 4.56
18:30 ПеКа Котка - ЛаПа Лапеенранта 3 - 0 1.28 5.37 7.58
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
НЯС Нурмиярви - Рейпас Лахти
12:30 0 - 2 4.17 3.95 1.61
Кески-Уусимаа - КуПС Академия
15:30 2 - 0 2.28 3.39 2.61
КяПа Хелзинки - Футура Порвоо
18:00 2 - 3 1.56 3.99 4.56
ПеКа Котка - ЛаПа Лапеенранта
18:30 3 - 0 1.28 5.37 7.58
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 ЕПС Еспоо - ХЯС Академия 1 - 0 2.96 3.65 2.01
16:00 СалПа Сало - КааПо Каарина 3 - 0 1.56 3.98 4.52
19:00 Илвес-Кисат Тампере - Илвес Тампере 2 3 - 1 2.48 3.91 2.21
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - ХЯС Академия
15:00 1 - 0 2.96 3.65 2.01
СалПа Сало - КааПо Каарина
16:00 3 - 0 1.56 3.98 4.52
Илвес-Кисат Тампере - Илвес Тампере 2
19:00 3 - 1 2.48 3.91 2.21
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 ОТП Оулу - ГБК Кокола 3 - 2 1.22 5.89 9.09
17:00 Вааса ИФК - Еркулес Оулу 1 - 0 2.84 3.73 2.04
17:00 Вааякоски Ювяскюля - КаяХа Каяани 0 - 0 1.89 3.54 3.38
17:00 ЯБК Якобстад - ЮЯК Ювяскюля 1 - 2 3.87 4.21 1.62
18:00 РоПС Рованиеми - Комеетат Ювяскюля 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ОТП Оулу - ГБК Кокола
14:00 3 - 2 1.22 5.89 9.09
Вааса ИФК - Еркулес Оулу
17:00 1 - 0 2.84 3.73 2.04
Вааякоски Ювяскюля - КаяХа Каяани
17:00 0 - 0 1.89 3.54 3.38
ЯБК Якобстад - ЮЯК Ювяскюля
17:00 1 - 2 3.87 4.21 1.62
РоПС Рованиеми - Комеетат Ювяскюля
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Славен - Риека 2 - 2 3.39 3.38 2.02
20:05 Хайдук Сплит - Истра 1961 3 - 1 1.19 5.99 13.19
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Славен - Риека
18:00 2 - 2 3.39 3.38 2.02
Хайдук Сплит - Истра 1961
20:05 3 - 1 1.19 5.99 13.19
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Будучност Подгорица - Сутиеска Никшич 4 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Дечич Тузи - Петровац 2 - 1 1.53 3.52 5.44
20:00 Искра Даниловград - Морнар Бар 1 - 0 2.10 2.99 3.23
20:00 Йезеро Плав - Зета Голубовци 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Рудар Плевля - ФК Подгорица 1 - 1 2.73 3.05 2.59
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Будучност Подгорица - Сутиеска Никшич
20:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Дечич Тузи - Петровац
20:00 2 - 1 1.53 3.52 5.44
Искра Даниловград - Морнар Бар
20:00 1 - 0 2.10 2.99 3.23
Йезеро Плав - Зета Голубовци
20:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Рудар Плевля - ФК Подгорица
20:00 1 - 1 2.73 3.05 2.59
Чехия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Бохемианс 1905 Прага - Карвина 4 - 0 1.33 4.80 8.29
19:00 Теплице - Пардубице 0 - 2 2.38 3.22 2.87
19:00 Фастав Злин - Яблонец 1 - 1 3.52 3.18 2.08
Чехия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс 1905 Прага - Карвина
19:00 4 - 0 1.33 4.80 8.29
Теплице - Пардубице
19:00 0 - 2 2.38 3.22 2.87
Фастав Злин - Яблонец
19:00 1 - 1 3.52 3.18 2.08
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:30 Варнсдорф - Височина Ихлава 0 - 0 1.93 3.51 3.29
18:30 Виктория Жижков - Лишен Бърно 3 - 1 6.89 4.68 1.33
18:30 Вишков - Дукла Прага 1 - 1 2.39 3.49 2.51
18:30 Влашим - Опава 3 - 1 2.05 3.30 3.16
18:30 Збройовка Бърно - МАС Таборско 1 - 1 1.38 4.43 6.54
18:30 Прибрам - Простейов 2 - 4 1.77 3.56 3.85
18:30 Спарта Прага Б - Хрудим 2 - 2 1.70 3.66 4.08
18:30 Усти над Лабем - Тринец 3 - 2 2.07 3.39 3.04
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Варнсдорф - Височина Ихлава
18:30 0 - 0 1.93 3.51 3.29
Виктория Жижков - Лишен Бърно
18:30 3 - 1 6.89 4.68 1.33
Вишков - Дукла Прага
18:30 1 - 1 2.39 3.49 2.51
Влашим - Опава
18:30 3 - 1 2.05 3.30 3.16
Збройовка Бърно - МАС Таборско
18:30 1 - 1 1.38 4.43 6.54
Прибрам - Простейов
18:30 2 - 4 1.77 3.56 3.85
Спарта Прага Б - Хрудим
18:30 2 - 2 1.70 3.66 4.08
Усти над Лабем - Тринец
18:30 3 - 2 2.07 3.39 3.04
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад Католика - Унион Ла Калера 3 - 0 1.81 3.45 4.17
03:30 Унион Еспаньола - Антофагаста 2 - 0 1.61 3.78 5.18
19:30 Депортес Ла Серена - Палестино Сантяго 0 - 0 3.27 3.28 2.12
22:30 Евертън Виня дел Мар - Универсидад де Чили 2 - 1 2.00 3.15 3.76
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика - Унион Ла Калера
01:00 3 - 0 1.81 3.45 4.17
Унион Еспаньола - Антофагаста
03:30 2 - 0 1.61 3.78 5.18
Депортес Ла Серена - Палестино Сантяго
19:30 0 - 0 3.27 3.28 2.12
Евертън Виня дел Мар - Универсидад де Чили
22:30 2 - 1 2.00 3.15 3.76
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:15 Вадуц - Лозана-Уши 2 - 2 1.91 3.71 3.24
21:15 Вил - Тун 1 - 2 2.56 3.75 2.24
21:15 Винтертур - Ксамакс 3 - 1 1.21 6.06 9.45
21:15 Ивердон-Спорт - Кринс 3 - 2 1.53 4.31 4.63
21:15 Шафхаузен - Аарау 0 - 1 2.37 3.67 2.47
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Вадуц - Лозана-Уши
21:15 2 - 2 1.91 3.71 3.24
Вил - Тун
21:15 1 - 2 2.56 3.75 2.24
Винтертур - Ксамакс
21:15 3 - 1 1.21 6.06 9.45
Ивердон-Спорт - Кринс
21:15 3 - 2 1.53 4.31 4.63
Шафхаузен - Аарау
21:15 0 - 1 2.37 3.67 2.47
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Мялби - Вернаму 1 - 1 2.48 3.04 2.98
18:30 Сириус - Елфсборг 2 - 0 4.60 3.85 1.68
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Мялби - Вернаму
16:00 1 - 1 2.48 3.04 2.98
Сириус - Елфсборг
18:30 2 - 0 4.60 3.85 1.68
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Йефле - Тийм ТГ 3 - 0 1.13 7.26 15.51
14:00 Умео ФК - Йоребро Сирианска 2 - 3 1.66 3.98 4.06
17:00 ИФ Сюлвия - Карлстад Футбол 1 - 0 2.89 3.60 2.09
17:00 Хамарби ТФФ - Мутала АИФ 4 - 1 2.05 3.43 3.10
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Йефле - Тийм ТГ
14:00 3 - 0 1.13 7.26 15.51
Умео ФК - Йоребро Сирианска
14:00 2 - 3 1.66 3.98 4.06
ИФ Сюлвия - Карлстад Футбол
17:00 1 - 0 2.89 3.60 2.09
Хамарби ТФФ - Мутала АИФ
17:00 4 - 1 2.05 3.43 3.10
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Твоокерш - Тролхетан 0 - 1 1.93 3.22 3.67
16:00 ИФК Малмьо - Линдуме 0 - 1 2.03 3.79 2.89
17:00 ГАИС Гьотеборг - Лунд 1 - 1 1.39 4.78 6.01
17:00 Енгелхолм - Венерсборг 0 - 0 1.78 3.54 3.94
17:00 Квидинг - Атвидаберг 0 - 1 1.96 3.54 3.24
17:00 Фалкенберг - Оскаршхамн АИК 1 - 0 2.00 3.39 3.29
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Твоокерш - Тролхетан
14:00 0 - 1 1.93 3.22 3.67
ИФК Малмьо - Линдуме
16:00 0 - 1 2.03 3.79 2.89
ГАИС Гьотеборг - Лунд
17:00 1 - 1 1.39 4.78 6.01
Енгелхолм - Венерсборг
17:00 0 - 0 1.78 3.54 3.94
Квидинг - Атвидаберг
17:00 0 - 1 1.96 3.54 3.24
Фалкенберг - Оскаршхамн АИК
17:00 1 - 0 2.00 3.39 3.29
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йоребро - Йостерс 2 - 1 2.50 3.08 2.73
14:00 Трелеборг - Вестерос 3 - 0 1.94 3.40 3.55
16:00 Йонкьопинг Содра - Утсиктенс 5 - 2 2.37 3.38 2.71
16:00 Норбю - Йоргрите 1 - 1 1.87 3.48 3.72
16:00 Халмстад - АФК Ескилстюна 2 - 1 1.51 3.99 5.60
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоребро - Йостерс
14:00 2 - 1 2.50 3.08 2.73
Трелеборг - Вестерос
14:00 3 - 0 1.94 3.40 3.55
Йонкьопинг Содра - Утсиктенс
16:00 5 - 2 2.37 3.38 2.71
Норбю - Йоргрите
16:00 1 - 1 1.87 3.48 3.72
Халмстад - АФК Ескилстюна
16:00 2 - 1 1.51 3.99 5.60
Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:15 Рос Каунти - Дънди Юнайтед 1 - 2 2.38 3.18 2.99
14:15 Селтик - Мъдъруел 6 - 0 1.14 8.05 16.90
14:15 Хартс - Рейнджърс 1 - 3 2.95 3.56 2.22
Шотландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Рос Каунти - Дънди Юнайтед
14:15 1 - 2 2.38 3.18 2.99
Селтик - Мъдъруел
14:15 6 - 0 1.14 8.05 16.90
Хартс - Рейнджърс
14:15 1 - 3 2.95 3.56 2.22
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Барока - СуперСпорт Юнайтед 3 - 1 2.59 2.86 2.72
16:00 Кейптаун Сити - АмаЗулу Дърбан 0 - 0 1.84 3.05 4.31
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Роял АМ 2 - 2 2.66 2.84 2.65
16:00 Мамелоди Съндаунс - Стеленбош 0 - 3 1.49 3.58 6.64
16:00 Морока Суолоус - Чипа Юнайтед 0 - 0 2.10 2.75 3.84
16:00 Орландо Пайрътс - Марицбург Юнайтед отл. 1.75 3.20 4.77
16:00 Сехухуне Юнайтед - Кайзер Чийфс 0 - 1 3.91 2.88 2.00
16:00 ТС Галакси - Марумо Галантс 0 - 0 2.15 2.86 3.47
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Барока - СуперСпорт Юнайтед
16:00 3 - 1 2.59 2.86 2.72
Кейптаун Сити - АмаЗулу Дърбан
16:00 0 - 0 1.84 3.05 4.31
Ламонтвил Голдън Ероус - Роял АМ
16:00 2 - 2 2.66 2.84 2.65
Мамелоди Съндаунс - Стеленбош
16:00 0 - 3 1.49 3.58 6.64
Морока Суолоус - Чипа Юнайтед
16:00 0 - 0 2.10 2.75 3.84
Орландо Пайрътс - Марицбург Юнайтед
16:00 отл. 1.75 3.20 4.77
Сехухуне Юнайтед - Кайзер Чийфс
16:00 0 - 1 3.91 2.88 2.00
ТС Галакси - Марумо Галантс
16:00 0 - 0 2.15 2.86 3.47
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Кимчхон Сангму - Тегу 1 - 1 2.35 3.07 2.97
13:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Съннам 1 - 0 2.22 2.95 3.37
13:00 Улсан Хюндай - Инчхън Юнайтед 2 - 2 1.73 3.33 4.80
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Тегу
10:30 1 - 1 2.35 3.07 2.97
Сувон Самсунг Блюуингс - Съннам
13:00 1 - 0 2.22 2.95 3.37
Улсан Хюндай - Инчхън Юнайтед
13:00 2 - 2 1.73 3.33 4.80
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Пусан АйПарк - Чуннам Драгонс 1 - 1 2.81 3.02 2.40
12:30 Гимпо - Анянг 0 - 1 3.07 3.12 2.19
12:30 Кьонсан - Теджън Хана Ситизен 1 - 1 3.12 3.34 2.06
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пусан АйПарк - Чуннам Драгонс
10:00 1 - 1 2.81 3.02 2.40
Гимпо - Анянг
12:30 0 - 1 3.07 3.12 2.19
Кьонсан - Теджън Хана Ситизен
12:30 1 - 1 3.12 3.34 2.06
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Джубило Ивата - Токио 2 - 1 3.29 3.20 2.12
08:00 Киото Санга - Шимизу Ес-Пулс 0 - 0 2.46 3.08 2.80
08:00 Нагоя Грампус - Серезо Осака 1 - 0 2.43 2.98 2.93
09:00 Висел Кобе - Саган Тошу 4 - 0 2.53 3.08 2.72
09:00 Кашима Антлърс - Консадол Сапоро 4 - 1 1.87 3.58 3.64
10:00 Кавазаки Фронтейл - Ависпа Фукуока 2 - 0 1.64 3.56 5.21
10:00 Шонан Белмар - Йокохама Ф-Маринос 1 - 4 3.71 3.36 1.93
13:00 Кашива Рейсол - Гамба Осака 0 - 1 1.97 3.31 3.64
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джубило Ивата - Токио
08:00 2 - 1 3.29 3.20 2.12
Киото Санга - Шимизу Ес-Пулс
08:00 0 - 0 2.46 3.08 2.80
Нагоя Грампус - Серезо Осака
08:00 1 - 0 2.43 2.98 2.93
Висел Кобе - Саган Тошу
09:00 4 - 0 2.53 3.08 2.72
Кашима Антлърс - Консадол Сапоро
09:00 4 - 1 1.87 3.58 3.64
Кавазаки Фронтейл - Ависпа Фукуока
10:00 2 - 0 1.64 3.56 5.21
Шонан Белмар - Йокохама Ф-Маринос
10:00 1 - 4 3.71 3.36 1.93
Кашива Рейсол - Гамба Осака
13:00 0 - 1 1.97 3.31 3.64
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Ивате Грула Мориока - Монтедио Ямагата отл. 4.01 3.30 1.81
08:00 В-Варен Нагазаки - Омия Ардижа 0 - 0 1.73 3.34 4.53
08:00 Вентфорет Кофу - Ренофа Ямагучи 1 - 1 1.86 3.15 4.05
08:00 Оита Тринита - Роасо Кумамото 1 - 2 2.12 3.07 3.30
09:00 Токио Верди - Мито Холихок 0 - 2 2.36 3.16 2.78
13:00 Рюкю - Точиги СК 1 - 0 2.57 2.78 2.85
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ивате Грула Мориока - Монтедио Ямагата
07:00 отл. 4.01 3.30 1.81
В-Варен Нагазаки - Омия Ардижа
08:00 0 - 0 1.73 3.34 4.53
Вентфорет Кофу - Ренофа Ямагучи
08:00 1 - 1 1.86 3.15 4.05
Оита Тринита - Роасо Кумамото
08:00 1 - 2 2.12 3.07 3.30
Токио Верди - Мито Холихок
09:00 0 - 2 2.36 3.16 2.78
Рюкю - Точиги СК
13:00 1 - 0 2.57 2.78 2.85