Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Видад Казабланка (Мар) - Петро Атлетико (Анл) 1 - 1 1.37 4.15 7.86
Шампионска Лига Африка Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка (Мар) - Петро Атлетико (Анл)
22:00 1 - 1 1.37 4.15 7.86
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Лутън Таун - Хъдърсфийлд 1 - 1 2.33 3.03 3.35
Англия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Лутън Таун - Хъдърсфийлд
21:45 1 - 1 2.33 3.03 3.35
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
22:00 СС Рейес - Унионистас де Саламанка 1 - 2 2.83 2.94 2.38
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
СС Рейес - Унионистас де Саламанка
22:00 1 - 2 2.83 2.94 2.38
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Линенсе - Линарес Депортиво 5 - 2 2.44 2.90 2.79
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Линенсе - Линарес Депортиво
20:00 5 - 2 2.44 2.90 2.79
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Реал Сосиедад Б - Алмерия 0 - 2 3.68 3.42 1.97
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Сосиедад Б - Алмерия
22:00 0 - 2 3.68 3.42 1.97
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Асколи - Беневенто 0 - 1 2.67 3.16 2.61
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Асколи - Беневенто
21:30 0 - 1 2.67 3.16 2.61
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:45 Авранш - Кретей-Луситанос 2 - 1 2.43 3.30 2.55
21:45 Анси - Седан 2 - 0 1.27 4.94 9.05
21:45 Бастия-Борго - Сет 34 1 - 2 1.85 3.39 3.73
21:45 Вилфранш-Божоле - Бурж-Перона 4 - 1 1.59 3.64 4.91
21:45 Орлеан - Лавал 3 - 2 2.43 3.19 2.63
21:45 Ред Стар Париж - Конкарно 5 - 1 2.63 3.06 2.51
21:45 Стад Бриошен - Льо Ман 2 - 2 1.97 3.42 3.26
21:45 Шамбли - Булон 1 - 0 2.56 3.16 2.51
21:45 Шоле - Шатору 0 - 1 3.25 3.38 2.00
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Авранш - Кретей-Луситанос
21:45 2 - 1 2.43 3.30 2.55
Анси - Седан
21:45 2 - 0 1.27 4.94 9.05
Бастия-Борго - Сет 34
21:45 1 - 2 1.85 3.39 3.73
Вилфранш-Божоле - Бурж-Перона
21:45 4 - 1 1.59 3.64 4.91
Орлеан - Лавал
21:45 3 - 2 2.43 3.19 2.63
Ред Стар Париж - Конкарно
21:45 5 - 1 2.63 3.06 2.51
Стад Бриошен - Льо Ман
21:45 2 - 2 1.97 3.42 3.26
Шамбли - Булон
21:45 1 - 0 2.56 3.16 2.51
Шоле - Шатору
21:45 0 - 1 3.25 3.38 2.00
България - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
17:30 ЦСКА 1948 София - Арда Кърджали 5 - 1 1.61 3.76 4.92
20:00 Берое - Локомотив Пловдив 1 - 0 2.29 3.02 3.07
България - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА 1948 София - Арда Кърджали
17:30 5 - 1 1.61 3.76 4.92
Берое - Локомотив Пловдив
20:00 1 - 0 2.29 3.02 3.07
Австралия - ФФА Къп Рез. 1 X 2
12:30 Уестърн Сидни Уондърърс - Бризбейн Роар 1 - 3 2.13 3.23 3.01
Австралия - ФФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Уестърн Сидни Уондърърс - Бризбейн Роар
12:30 1 - 3 2.13 3.23 3.01
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:30 Амщетен - Грацер АК 3 - 0 2.10 3.58 2.97
19:30 Аустрия Виена II - Рапид Виена II 3 - 3 2.76 3.55 2.23
19:30 Блау-Вайс Линц - Лиферинг Залцбург 3 - 0 1.61 4.09 4.44
19:30 Джуниърс ОО - Капфенберг 1 - 1 2.55 3.57 2.38
19:30 Дорнбирн - Форвартс Щайр 2 - 3 3.06 3.62 2.03
19:30 Лафниц - Флоридсдорфер АК 1 - 0 2.89 3.28 2.25
19:30 Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук 3 - 1 1.63 4.10 4.27
19:30 Хорн - Аустрия Лустенау 1 - 2 4.97 4.20 1.54
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Амщетен - Грацер АК
19:30 3 - 0 2.10 3.58 2.97
Аустрия Виена II - Рапид Виена II
19:30 3 - 3 2.76 3.55 2.23
Блау-Вайс Линц - Лиферинг Залцбург
19:30 3 - 0 1.61 4.09 4.44
Джуниърс ОО - Капфенберг
19:30 1 - 1 2.55 3.57 2.38
Дорнбирн - Форвартс Щайр
19:30 2 - 3 3.06 3.62 2.03
Лафниц - Флоридсдорфер АК
19:30 1 - 0 2.89 3.28 2.25
Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук
19:30 3 - 1 1.63 4.10 4.27
Хорн - Аустрия Лустенау
19:30 1 - 2 4.97 4.20 1.54
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 НШ Магра - ЖС Кабилие 0 - 1 3.08 2.67 2.45
18:00 Параду АК - ЖС Саура 1 - 0 2.47 2.76 2.93
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
НШ Магра - ЖС Кабилие
18:00 0 - 1 3.08 2.67 2.45
Параду АК - ЖС Саура
18:00 1 - 0 2.47 2.76 2.93
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
02:10 Патронато Парана - Депортиво Морон 2 - 0 1.98 3.14 3.72
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Патронато Парана - Депортиво Морон
02:10 2 - 0 1.98 3.14 3.72
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Витебск - Гомел 1 - 1 2.84 3.02 2.38
20:30 Торпедо-БелАЗ Жодино - БАТЕ Борисов 0 - 0 4.74 3.79 1.60
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витебск - Гомел
18:30 1 - 1 2.84 3.02 2.38
Торпедо-БелАЗ Жодино - БАТЕ Борисов
20:30 0 - 0 4.74 3.79 1.60
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Блуминг Санта Крус - Индепендиенте Петролеро 4 - 0 1.56 4.10 4.72
03:00 Боливар Ла Пас - Реал Томаяпо 1 - 0 1.15 6.97 14.25
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Блуминг Санта Крус - Индепендиенте Петролеро
03:00 4 - 0 1.56 4.10 4.72
Боливар Ла Пас - Реал Томаяпо
03:00 1 - 0 1.15 6.97 14.25
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:00 Витория Салвадор BA - Форталеса CE 0 - 1 4.17 3.23 1.84
01:30 Крузейро MG - Ремо PA 1 - 0 1.35 4.42 8.22
01:30 Сао Пауло SP - Жувентуд RS 2 - 0 1.55 3.61 5.99
03:30 Сантос SP - Коритиба PR 3 - 0 1.84 3.30 4.07
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Витория Салвадор BA - Форталеса CE
01:00 0 - 1 4.17 3.23 1.84
Крузейро MG - Ремо PA
01:30 1 - 0 1.35 4.42 8.22
Сао Пауло SP - Жувентуд RS
01:30 2 - 0 1.55 3.61 5.99
Сантос SP - Коритиба PR
03:30 3 - 0 1.84 3.30 4.07
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик Стар - Егъл Ноар 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Рукинзо - Бурунди Спорт Динамик 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Фламбьо де л'Ест - Каянза Юнайтед 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Стар - Егъл Ноар
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Рукинзо - Бурунди Спорт Динамик
16:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Фламбьо де л'Ест - Каянза Юнайтед
16:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Арагуа Маракай - Универсидад Сентрал 1 - 0 2.34 2.60 3.35
02:30 Депортиво Лара - Замора Баринас 0 - 2 2.27 2.72 3.24
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Арагуа Маракай - Универсидад Сентрал
00:15 1 - 0 2.34 2.60 3.35
Депортиво Лара - Замора Баринас
02:30 0 - 2 2.27 2.72 3.24
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Кобан Империал - Малакатеко 0 - 0 1.59 3.42 5.00
04:00 Антигуа ГФК - Гуастатоя 1 - 0 1.69 3.17 4.59
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Кобан Империал - Малакатеко
00:00 0 - 0 1.59 3.42 5.00
Антигуа ГФК - Гуастатоя
04:00 1 - 0 1.69 3.17 4.59
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Самгурали Цхалтубо 0 - 2 4.24 3.41 1.74
16:00 Локомотив Тбилиси - Торпедо Кутаиси 0 - 3 3.00 3.33 2.07
18:00 Телави - Гагра 1 - 0 2.33 3.00 2.81
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сиони Болниси - Самгурали Цхалтубо
15:00 0 - 2 4.24 3.41 1.74
Локомотив Тбилиси - Торпедо Кутаиси
16:00 0 - 3 3.00 3.33 2.07
Телави - Гагра
18:00 1 - 0 2.33 3.00 2.81
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
14:00 Фремад Амагер - Кьоге 1 - 0 2.26 3.27 3.00
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Фремад Амагер - Кьоге
14:00 1 - 0 2.26 3.27 3.00
Дания - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:30 Фредериция - Нюкьобинг 5 - 1 1.40 4.93 6.11
20:00 Хорсенс - Хелзингор 3 - 3 2.24 3.23 3.08
Дания - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Фредериция - Нюкьобинг
19:30 5 - 1 1.40 4.93 6.11
Хорсенс - Хелзингор
20:00 3 - 3 2.24 3.23 3.08
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Таммека Тарту - Вапрус Пярну 3 - 1 1.56 3.92 4.77
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Таммека Тарту - Вапрус Пярну
19:00 3 - 1 1.56 3.92 4.77
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Пенджаб - НЕРОКА Имфал 3 - 3 1.53 3.99 4.85
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Пенджаб - НЕРОКА Имфал
14:30 3 - 3 1.53 3.99 4.85
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дъндолк - Бохемианс 3 - 1 2.33 3.33 2.81
21:45 Шамрок Роувърс - Дери Сити 1 - 0 2.05 3.10 3.67
21:45 Шелбърн - Дрогеда Юнайтед 1 - 0 1.67 3.39 5.24
22:00 Фин Харпс - УК Дъблин 0 - 1 1.68 3.67 4.57
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дъндолк - Бохемианс
21:45 3 - 1 2.33 3.33 2.81
Шамрок Роувърс - Дери Сити
21:45 1 - 0 2.05 3.10 3.67
Шелбърн - Дрогеда Юнайтед
21:45 1 - 0 1.67 3.39 5.24
Фин Харпс - УК Дъблин
22:00 0 - 1 1.68 3.67 4.57
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Лонгфорд Таун 1 - 2 4.58 4.09 1.57
21:45 Трити Юнайтед - Брей Уондърърс 2 - 2 2.17 3.18 3.07
21:45 Уексфорд - Голуей Юнайтед 0 - 4 3.76 3.49 1.83
21:45 Уотърфорд - Коб Рамблърс 4 - 2 1.31 5.03 8.03
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлон Таун - Лонгфорд Таун
21:45 1 - 2 4.58 4.09 1.57
Трити Юнайтед - Брей Уондърърс
21:45 2 - 2 2.17 3.18 3.07
Уексфорд - Голуей Юнайтед
21:45 0 - 4 3.76 3.49 1.83
Уотърфорд - Коб Рамблърс
21:45 4 - 2 1.31 5.03 8.03
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Кордренгир Рейкявик - Филкир Рейкявик 1 - 1 2.94 3.80 1.98
22:15 Селфос - Грота Селтярнарнес 2 - 1 2.39 3.76 2.35
22:15 Фьолнир Рейкявик - Тор Акурейри 4 - 1 1.59 4.07 4.32
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Кордренгир Рейкявик - Филкир Рейкявик
22:15 1 - 1 2.94 3.80 1.98
Селфос - Грота Селтярнарнес
22:15 2 - 1 2.39 3.76 2.35
Фьолнир Рейкявик - Тор Акурейри
22:15 4 - 1 1.59 4.07 4.32
Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
04:00 Форталеса - Депортиво Кали 1 - 1 2.88 2.93 2.40
Колумбия - Копа Колумбия
Час Рез. 1 X 2
Форталеса - Депортиво Кали
04:00 1 - 1 2.88 2.93 2.40
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Ередиано - Гуадалупе 0 - 0 1.57 3.85 4.87
05:00 ЛД Алахуеленсе - Сан Карлос 1 - 0 1.74 3.53 4.22
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ередиано - Гуадалупе
02:30 0 - 0 1.57 3.85 4.87
ЛД Алахуеленсе - Сан Карлос
05:00 1 - 0 1.74 3.53 4.22
Малайзия - ФА Къп Рез. 1 X 2
12:00 Теренггану - Кедах Дарул Аман отл. 0.00 0.00 0.00
Малайзия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Теренггану - Кедах Дарул Аман
12:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:15 ФУС Рабат - ЖСС Суалем 1 - 0 1.90 2.95 3.99
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФУС Рабат - ЖСС Суалем
20:15 1 - 0 1.90 2.95 3.99
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Крус Асул - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 1 2.61 3.07 2.71
05:05 Чивас Гуадалахара - Атлас Гуадалахара 1 - 2 2.45 2.85 3.05
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Крус Асул - Тигрес УАНЛ Монтерей
03:00 0 - 1 2.61 3.07 2.71
Чивас Гуадалахара - Атлас Гуадалахара
05:05 1 - 2 2.45 2.85 3.05
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 ФК Айндховен - Де Граафшап 3 - 1 2.40 3.36 2.83
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ФК Айндховен - Де Граафшап
21:00 3 - 1 2.40 3.36 2.83
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
21:15 Спортинг Кристал - Аякучо 3 - 2 1.44 4.21 5.65
23:30 Мелгар Арекипа - АДТ Тарма 3 - 0 1.47 3.92 5.95
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Кристал - Аякучо
21:15 3 - 2 1.44 4.21 5.65
Мелгар Арекипа - АДТ Тарма
23:30 3 - 0 1.47 3.92 5.95
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Краковия Краков - Висла Плоцк 3 - 0 1.82 3.41 4.20
21:30 Ягиелония Бялисток - Легия Варшава 2 - 2 3.11 3.11 2.28
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Краковия Краков - Висла Плоцк
19:00 3 - 0 1.82 3.41 4.20
Ягиелония Бялисток - Легия Варшава
21:30 2 - 2 3.11 3.11 2.28
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Скра Ченстохова - Пуща Неполомице 1 - 2 3.36 3.18 2.08
21:30 Подбескидзе - Арка Гдиня 1 - 1 2.33 3.23 2.79
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Скра Ченстохова - Пуща Неполомице
19:00 1 - 2 3.36 3.18 2.08
Подбескидзе - Арка Гдиня
21:30 1 - 1 2.33 3.23 2.79
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:15 Пасош Ферейра - Бенфика 0 - 2 6.48 4.60 1.42
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Пасош Ферейра - Бенфика
22:15 0 - 2 6.48 4.60 1.42
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
17:30 Порто Б - Бенфика Б 2 - 3 2.28 3.38 2.74
20:00 Академико Визеу - Пенафиел 1 - 2 2.41 3.21 2.70
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Порто Б - Бенфика Б
17:30 2 - 3 2.28 3.38 2.74
Академико Визеу - Пенафиел
20:00 1 - 2 2.41 3.21 2.70
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Киндия Търговище - Газ Метан Медиаш 3 - 0 1.05 11.62 33.04
20:30 Динамо Букурещ - УТА Арад 1 - 1 3.63 3.33 1.95
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Киндия Търговище - Газ Метан Медиаш
17:30 3 - 0 1.05 11.62 33.04
Динамо Букурещ - УТА Арад
20:30 1 - 1 3.63 3.33 1.95
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 ПФК Сочи - ФК Нижни Новгород 0 - 0 1.39 4.79 7.42
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ПФК Сочи - ФК Нижни Новгород
19:00 0 - 0 1.39 4.79 7.42
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:15 Ал Фейха - Дамк отл. 2.23 3.11 2.93
20:50 Ал Раед - Ал Насър Рияд отл. 4.15 3.84 1.64
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фейха - Дамк
19:15 отл. 2.23 3.11 2.93
Ал Раед - Ал Насър Рияд
20:50 отл. 4.15 3.84 1.64
Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Гленторан - Ларн 2 - 2 2.54 3.64 2.37
Северна Ирландия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Гленторан - Ларн
21:30 2 - 2 2.54 3.64 2.37
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Балестиер Халса - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 2 6.26 4.90 1.33
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Балестиер Халса - Албирекс Ниигата СИНГ
14:45 1 - 2 6.26 4.90 1.33
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дукла Банска Бистрица - Хумене 3 - 0 1.43 4.03 5.78
18:00 Железарна Подбрезова - Партизан Бардейов 7 - 1 1.05 10.53 26.12
18:00 Комарно - Петржалка Братислава 6 - 0 1.53 3.86 4.70
18:00 Кошице - Жилина Б 2 - 1 1.47 4.08 5.02
18:00 Наместово - Рохожник 0 - 1 5.92 4.51 1.37
18:00 Пухов - Славой Требишов 2 - 0 1.60 3.72 4.33
18:00 Скалица - Слован Братислава Б 3 - 0 1.53 3.91 4.68
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Дубница 4 - 0 1.61 3.76 4.22
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Банска Бистрица - Хумене
18:00 3 - 0 1.43 4.03 5.78
Железарна Подбрезова - Партизан Бардейов
18:00 7 - 1 1.05 10.53 26.12
Комарно - Петржалка Братислава
18:00 6 - 0 1.53 3.86 4.70
Кошице - Жилина Б
18:00 2 - 1 1.47 4.08 5.02
Наместово - Рохожник
18:00 0 - 1 5.92 4.51 1.37
Пухов - Славой Требишов
18:00 2 - 0 1.60 3.72 4.33
Скалица - Слован Братислава Б
18:00 3 - 0 1.53 3.91 4.68
ШТК 1914 Шаморин - Дубница
18:00 4 - 0 1.61 3.76 4.22
Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:00 Земплин Михаловце - Татран Липтовски Микулаш 1 - 2 1.87 3.30 3.71
Словакия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Земплин Михаловце - Татран Липтовски Микулаш
21:00 1 - 2 1.87 3.30 3.71
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Раднички Ниш - ТСЦ Бачка Топола 2 - 0 3.08 2.92 2.23
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Раднички Ниш - ТСЦ Бачка Топола
19:30 2 - 0 3.08 2.92 2.23
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Монастир - Бен Гердан 0 - 0 1.74 2.97 5.03
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Монастир - Бен Гердан
18:00 0 - 0 1.74 2.97 5.03
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
21:15 Мезьокьовешд - Уйпещ 2 - 3 2.94 3.54 2.15
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Мезьокьовешд - Уйпещ
21:15 2 - 3 2.94 3.54 2.15
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Рентистас Монтевидео 1 - 0 1.93 3.33 3.58
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт Монтевидео - Рентистас Монтевидео
21:00 1 - 0 1.93 3.33 3.58
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 АС Оулу - Хонка 2 - 1 4.61 3.57 1.74
18:00 ВПС Вааса - Сейняйоен ЯК 0 - 1 2.78 3.23 2.46
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - Хонка
18:00 2 - 1 4.61 3.57 1.74
ВПС Вааса - Сейняйоен ЯК
18:00 0 - 1 2.78 3.23 2.46
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ЯПС Ярвенпяя - Екеняс ИФ 1 - 0 3.18 3.59 2.00
19:00 ПЕПО Лапеенранта - МП Микели отл. 2.91 3.45 2.20
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ЯПС Ярвенпяя - Екеняс ИФ
18:30 1 - 0 3.18 3.59 2.00
ПЕПО Лапеенранта - МП Микели
19:00 отл. 2.91 3.45 2.20
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Мотагуа Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа 1 - 1 2.72 2.91 2.42
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мотагуа Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа
04:00 1 - 1 2.72 2.91 2.42
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хрватски Драговоляц - ХНК Горица 0 - 2 4.77 3.75 1.64
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хрватски Драговоляц - ХНК Горица
19:00 0 - 2 4.77 3.75 1.64
Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Млада Болеслав - Сигма Оломоуц 2 - 2 1.82 3.67 3.89
Чехия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Млада Болеслав - Сигма Оломоуц
18:00 2 - 2 1.82 3.67 3.89
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
19:30 Олимпик Малмьо - Торнс 2 - 2 1.78 3.87 3.58
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Малмьо - Торнс
19:30 2 - 2 1.78 3.87 3.58
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Далкурд - Шьовде АИК 3 - 1 2.71 3.34 2.39
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Далкурд - Шьовде АИК
20:00 3 - 1 2.71 3.34 2.39
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Анан Атлетик - Единбург Сити 2 - 1 2.03 3.43 3.26
Шотландия - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Анан Атлетик - Единбург Сити
21:30 2 - 1 2.03 3.43 3.26
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Арброут - Инвърнес КТ 0 - 0 2.58 2.98 2.84
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Инвърнес КТ
21:45 0 - 0 2.58 2.98 2.84
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:30 Урава Ред Даймъндс - Санфрече Хирошима 0 - 0 2.42 3.06 2.89
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Урава Ред Даймъндс - Санфрече Хирошима
13:30 0 - 0 2.42 3.06 2.89