Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Лийдс - Челси 0 - 3 5.03 4.12 1.65
21:45 Лестър - Норич 3 - 0 1.43 4.85 7.15
21:45 Уотфорд - Евертън 0 - 0 5.12 3.86 1.69
22:15 Уулвърхямптън - Манчестър Сити 1 - 5 13.41 5.89 1.26
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лийдс - Челси
21:30 0 - 3 5.03 4.12 1.65
Лестър - Норич
21:45 3 - 0 1.43 4.85 7.15
Уотфорд - Евертън
21:45 0 - 0 5.12 3.86 1.69
Уулвърхямптън - Манчестър Сити
22:15 1 - 5 13.41 5.89 1.26
Англия - Други Рез. 1 X 2
21:45 Йорк Сити - Чорли 2 - 1 2.22 3.15 2.89
Англия - Други
Час Рез. 1 X 2
Йорк Сити - Чорли
21:45 2 - 1 2.22 3.15 2.89
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Стокпорт - Торки Юнайтед 1 - 0 1.43 4.12 6.37
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Стокпорт - Торки Юнайтед
21:45 1 - 0 1.43 4.12 6.37
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:00 Алавес - Еспаньол 2 - 1 2.11 3.44 3.46
20:00 Осасуна - Хетафе 1 - 1 2.72 2.91 2.95
21:30 Севиля - Майорка 0 - 0 1.61 3.87 5.81
22:30 Елче - Атлетико Мадрид 0 - 2 5.93 3.83 1.61
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Алавес - Еспаньол
20:00 2 - 1 2.11 3.44 3.46
Осасуна - Хетафе
20:00 1 - 1 2.72 2.91 2.95
Севиля - Майорка
21:30 0 - 0 1.61 3.87 5.81
Елче - Атлетико Мадрид
22:30 0 - 2 5.93 3.83 1.61
Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
22:00 Ювентус - Интер 2 - 2 3.35 3.27 2.21
Италия - Купа на Италия
Час Рез. 1 X 2
Ювентус - Интер
22:00 2 - 2 3.35 3.27 2.21
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Ница - Сент Етиен 4 - 2 1.55 4.30 5.67
22:00 Нант - Рен 2 - 1 5.31 4.36 1.56
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ница - Сент Етиен
20:00 4 - 2 1.55 4.30 5.67
Нант - Рен
22:00 2 - 1 5.31 4.36 1.56
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:15 Расинг Клуб - Алдосиви Мар дел Плата 5 - 0 1.39 4.46 7.08
03:30 Бока Хуниорс - Дефенса и Хустисия 2 - 0 1.75 3.32 4.71
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб - Алдосиви Мар дел Плата
01:15 5 - 0 1.39 4.46 7.08
Бока Хуниорс - Дефенса и Хустисия
03:30 2 - 0 1.75 3.32 4.71
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Арарат Ереван - Нораванк Ехегнадзор 4 - 0 1.57 3.47 5.02
18:30 Урарту Ереван - ЦСКА Ереван 1 - 0 1.43 3.78 6.49
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арарат Ереван - Нораванк Ехегнадзор
18:30 4 - 0 1.57 3.47 5.02
Урарту Ереван - ЦСКА Ереван
18:30 1 - 0 1.43 3.78 6.49
Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Клуб Брюж - Унион Сент Жилоаз 1 - 0 2.28 3.34 2.95
Белгия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Клуб Брюж - Унион Сент Жилоаз
21:30 1 - 0 2.28 3.34 2.95
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Университарио де Винто - Роял Пари Санта Крус 3 - 2 2.52 3.42 2.36
03:00 Гуабира Монтеро - Атлетико Палмафлор 3 - 0 2.03 3.30 3.16
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Университарио де Винто - Роял Пари Санта Крус
01:00 3 - 2 2.52 3.42 2.36
Гуабира Монтеро - Атлетико Палмафлор
03:00 3 - 0 2.03 3.30 3.16
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Радник Биелина - Леотар Требине 1 - 3 1.45 3.62 6.61
18:00 Рудар Приедор - Посуше 0 - 0 1.61 3.37 4.98
18:00 Тузла Сити - Слобода Тузла 4 - 1 1.69 3.29 4.49
20:00 Борац Баня Лука - Широки Брег 1 - 1 1.45 3.58 6.70
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Радник Биелина - Леотар Требине
18:00 1 - 3 1.45 3.62 6.61
Рудар Приедор - Посуше
18:00 0 - 0 1.61 3.37 4.98
Тузла Сити - Слобода Тузла
18:00 4 - 1 1.69 3.29 4.49
Борац Баня Лука - Широки Брег
20:00 1 - 1 1.45 3.58 6.70
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:00 Америка MG - Сентро Спортиво Алагоано AL 2 - 0 1.64 3.26 5.83
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Сентро Спортиво Алагоано AL
01:00 2 - 0 1.64 3.26 5.83
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес 0 - 3 2.82 2.91 2.34
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес
20:00 0 - 3 2.82 2.91 2.34
Гърция - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:30 ПАОК - Арис Солун 0 - 1 1.99 3.08 3.94
19:30 АЕК Атина - Пас Янина 3 - 0 1.32 4.63 9.82
21:00 Олимпиакос - Панатинайкос 1 - 2 1.95 3.06 4.10
Гърция - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
ПАОК - Арис Солун
18:30 0 - 1 1.99 3.08 3.94
АЕК Атина - Пас Янина
19:30 3 - 0 1.32 4.63 9.82
Олимпиакос - Панатинайкос
21:00 1 - 2 1.95 3.06 4.10
Дания - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Сьондерийске - Нордселанд 1 - 1 2.99 3.48 2.23
Дания - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Сьондерийске - Нордселанд
19:00 1 - 1 2.99 3.48 2.23
Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Рандерс - Олборг 2 - 2 2.30 3.38 2.94
21:00 ФК Копенхаген - Силкеборг 2 - 1 1.89 3.58 3.81
Дания - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Рандерс - Олборг
19:00 2 - 2 2.30 3.38 2.94
ФК Копенхаген - Силкеборг
21:00 2 - 1 1.89 3.58 3.81
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Масри Порт Саид - Газъл Ел Махала 1 - 1 2.22 2.69 3.60
19:30 Ал Итихад Александрия - Смоуха 2 - 5 2.47 2.71 3.06
22:00 Миср Ел Макаса - Пирамидс 0 - 2 7.05 3.85 1.43
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Масри Порт Саид - Газъл Ел Махала
17:00 1 - 1 2.22 2.69 3.60
Ал Итихад Александрия - Смоуха
19:30 2 - 5 2.47 2.71 3.06
Миср Ел Макаса - Пирамидс
22:00 0 - 2 7.05 3.85 1.43
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:15 ФАС Санта Ана - Платенсе Сакатеколука 0 - 1 1.71 3.17 4.55
00:15 Хокоро - Агила Сан Мигел 1 - 2 3.04 2.94 2.28
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
ФАС Санта Ана - Платенсе Сакатеколука
00:15 0 - 1 1.71 3.17 4.55
Хокоро - Агила Сан Мигел
00:15 1 - 2 3.04 2.94 2.28
Израел - Плейофи Рез. 1 X 2
19:40 Апоел Ришон Лецион - Апоел Кфар Шалем 3 - 1 2.06 3.01 3.44
Израел - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Апоел Ришон Лецион - Апоел Кфар Шалем
19:40 3 - 1 2.06 3.01 3.44
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Вестманаейяр - КР Рейкявик 1 - 2 3.75 3.53 1.85
22:15 Брейдаблик Коупавогюр - Стярнан Гардабаер 3 - 2 1.55 4.09 4.75
22:15 Валур Рейкявик - Акранес 4 - 0 1.53 4.28 4.90
22:15 КА Акурейри - ФХ Хафнарфьордур 1 - 0 2.23 3.27 2.94
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - КР Рейкявик
21:00 1 - 2 3.75 3.53 1.85
Брейдаблик Коупавогюр - Стярнан Гардабаер
22:15 3 - 2 1.55 4.09 4.75
Валур Рейкявик - Акранес
22:15 4 - 0 1.53 4.28 4.90
КА Акурейри - ФХ Хафнарфьордур
22:15 1 - 0 2.23 3.27 2.94
Канада - Първенство на Канада Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Отава - Йорк Юнайтед 1 - 1 1.79 3.37 3.72
04:30 Кавалри - Едмънтън 2 - 1 1.15 5.96 16.45
Канада - Първенство на Канада
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Отава - Йорк Юнайтед
02:00 1 - 1 1.79 3.37 3.72
Кавалри - Едмънтън
04:30 2 - 1 1.15 5.96 16.45
Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
22:00 Тигрес - Индепендиенте Меделин 1 - 2 4.18 3.07 1.86
Колумбия - Копа Колумбия
Час Рез. 1 X 2
Тигрес - Индепендиенте Меделин
22:00 1 - 2 4.18 3.07 1.86
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 АСЕК Мимозас - Стела Клуб д'Аджаме отл. 1.38 3.99 7.09
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АСЕК Мимозас - Стела Клуб д'Аджаме
18:30 отл. 1.38 3.99 7.09
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 РФШ Рига - Метта ЛУ Рига 3 - 1 1.05 10.19 30.57
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
РФШ Рига - Метта ЛУ Рига
18:00 3 - 1 1.05 10.19 30.57
Люксембург - Други Рез. 1 X 2
20:00 Юнион Титус Петанж - Расинг ФК Унион 0 - 1 2.36 3.34 2.52
21:00 Фола Еш - Ф91 Дюделанж 4 - 5 2.48 3.36 2.39
Люксембург - Други
Час Рез. 1 X 2
Юнион Титус Петанж - Расинг ФК Унион
20:00 0 - 1 2.36 3.34 2.52
Фола Еш - Ф91 Дюделанж
21:00 4 - 5 2.48 3.36 2.39
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Шри Паханг - Саравак Юнайтед 1 - 2 1.55 3.98 4.61
16:00 Негери Сембилан - Джохор Дарул Такзим 0 - 1 13.33 5.67 1.18
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Шри Паханг - Саравак Юнайтед
15:15 1 - 2 1.55 3.98 4.61
Негери Сембилан - Джохор Дарул Такзим
16:00 0 - 1 13.33 5.67 1.18
Малта - Купа на Малта Рез. 1 X 2
20:30 Флориана - Хибърниънс 2 - 1 2.66 3.21 2.24
Малта - Купа на Малта
Час Рез. 1 X 2
Флориана - Хибърниънс
20:30 2 - 1 2.66 3.21 2.24
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Аякс - Хееренвеен 5 - 0 1.14 8.49 15.65
21:00 Ваалвийк - Хераклес 2 - 0 2.25 3.39 3.09
21:00 Го Ахед Игълс - Фейенорд 0 - 1 5.94 4.71 1.47
21:00 Камбур - Вилем II 1 - 1 2.57 3.58 2.53
21:00 ПСВ Айндховен - НЕК Ниймеген 3 - 2 1.16 7.62 14.32
21:00 Спарта Ротердам - Цволе 2 - 0 2.23 3.35 3.14
21:00 Твенте - Грьонинген 3 - 0 1.57 4.04 5.68
21:00 Утрехт - АЗ Алкмаар 2 - 2 3.03 3.74 2.13
21:00 Фортуна Ситард - Витес 1 - 2 2.56 3.50 2.59
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Аякс - Хееренвеен
21:00 5 - 0 1.14 8.49 15.65
Ваалвийк - Хераклес
21:00 2 - 0 2.25 3.39 3.09
Го Ахед Игълс - Фейенорд
21:00 0 - 1 5.94 4.71 1.47
Камбур - Вилем II
21:00 1 - 1 2.57 3.58 2.53
ПСВ Айндховен - НЕК Ниймеген
21:00 3 - 2 1.16 7.62 14.32
Спарта Ротердам - Цволе
21:00 2 - 0 2.23 3.35 3.14
Твенте - Грьонинген
21:00 3 - 0 1.57 4.04 5.68
Утрехт - АЗ Алкмаар
21:00 2 - 2 3.03 3.74 2.13
Фортуна Ситард - Витес
21:00 1 - 2 2.56 3.50 2.59
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
18:30 Берум - Левангер 2 - 2 2.64 3.64 2.26
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Берум - Левангер
18:30 2 - 2 2.64 3.64 2.26
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
20:00 Молде - Од БК 3 - 0 1.40 4.76 6.90
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Молде - Од БК
20:00 3 - 0 1.40 4.76 6.90
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Итихад Калба - Емирейтс Клуб 3 - 1 1.47 4.17 5.34
17:00 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Насър Дубай 1 - 2 1.88 3.29 3.66
19:45 Ал Аин - Ал Джазира Абу Даби 5 - 0 1.50 4.06 5.15
19:45 Ал Васл Дубай - Ал Дафра 1 - 0 1.78 3.41 3.92
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Итихад Калба - Емирейтс Клуб
17:00 3 - 1 1.47 4.17 5.34
Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Насър Дубай
17:00 1 - 2 1.88 3.29 3.66
Ал Аин - Ал Джазира Абу Даби
19:45 5 - 0 1.50 4.06 5.15
Ал Васл Дубай - Ал Дафра
19:45 1 - 0 1.78 3.41 3.92
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Хенерал Кабайеро ХЛМ - Спортиво Амелиано 0 - 3 2.33 3.00 2.92
03:00 Либертад Асунсион - Такуари Асунсион 3 - 0 1.37 4.39 7.20
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хенерал Кабайеро ХЛМ - Спортиво Амелиано
01:00 0 - 3 2.33 3.00 2.92
Либертад Асунсион - Такуари Асунсион
03:00 3 - 0 1.37 4.39 7.20
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Академия Кантолао - АДТ Тарма отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Алианса Лима - Аякучо отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Карлос Стейн - Сиенсиано отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Мелгар Арекипа - Атлетико Грау отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Спорт Уанкайо - Университарио де Депортес отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортинг Кристал - Алианса Атлетико отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад де Кахамарка - Карлос А. Манучи отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад Сан Мартин - Депортиво Мунисипал отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад Сезар Валехо - Бинасионал отл. 0.00 0.00 0.00
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Академия Кантолао - АДТ Тарма
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Алианса Лима - Аякучо
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Карлос Стейн - Сиенсиано
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Мелгар Арекипа - Атлетико Грау
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спорт Уанкайо - Университарио де Депортес
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спортинг Кристал - Алианса Атлетико
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Универсидад де Кахамарка - Карлос А. Манучи
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Универсидад Сан Мартин - Депортиво Мунисипал
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Универсидад Сезар Валехо - Бинасионал
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
21:45 Борусия М'Гладбах (Гер) - Украйна 1 - 2 3.82 4.23 1.65
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Борусия М'Гладбах (Гер) - Украйна
21:45 1 - 2 3.82 4.23 1.65
Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
19:30 Арджеш Питещ - Волунтари 0 - 1 2.30 2.84 3.22
Румъния - Купа на Румъния
Час Рез. 1 X 2
Арджеш Питещ - Волунтари
19:30 0 - 1 2.30 2.84 3.22
Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
19:30 Спартак Москва - Енисей Красноярск 3 - 0 1.56 4.07 6.03
Русия - Купа на Русия
Час Рез. 1 X 2
Спартак Москва - Енисей Красноярск
19:30 3 - 0 1.56 4.07 6.03
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Металург Липецк - Торпедо Москва 1 - 3 6.45 3.73 1.52
17:00 Факел Воронеж - КАМАЗ Челни 1 - 0 1.37 4.11 7.24
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Металург Липецк - Торпедо Москва
17:00 1 - 3 6.45 3.73 1.52
Факел Воронеж - КАМАЗ Челни
17:00 1 - 0 1.37 4.11 7.24
САЩ - ЮС Опън Къп Рез. 1 X 2
02:00 Орландо Сити - Филаделфия Юнион 2 - 1 2.17 3.22 3.04
02:30 Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Ред Булс 0 - 3 2.62 3.19 2.46
03:30 Спортинг Канзас Сити - Далас 2 - 2 2.21 3.18 2.96
05:30 Лос Анджелис ФК - Портланд Тимбърс 2 - 0 1.50 4.09 5.42
САЩ - ЮС Опън Къп
Час Рез. 1 X 2
Орландо Сити - Филаделфия Юнион
02:00 2 - 1 2.17 3.22 3.04
Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Ред Булс
02:30 0 - 3 2.62 3.19 2.46
Спортинг Канзас Сити - Далас
03:30 2 - 2 2.21 3.18 2.96
Лос Анджелис ФК - Портланд Тимбърс
05:30 2 - 0 1.50 4.09 5.42
Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Виртус - Пенароса 0 - 1 2.24 2.74 3.13
21:45 Ла Фиорита - Фиорентино 0 - 1 1.24 4.95 9.59
21:45 Тре Пене - Либертас 2 - 0 1.66 3.50 4.13
21:45 Тре Фиори - Фаетано 1 - 1 2.04 2.99 3.31
Сан Марино - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Виртус - Пенароса
21:45 0 - 1 2.24 2.74 3.13
Ла Фиорита - Фиорентино
21:45 0 - 1 1.24 4.95 9.59
Тре Пене - Либертас
21:45 2 - 0 1.66 3.50 4.13
Тре Фиори - Фаетано
21:45 1 - 1 2.04 2.99 3.31
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:55 Ал Етифак Дамам - Ал Хилал Рияд 0 - 2 4.35 3.84 1.62
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Етифак Дамам - Ал Хилал Рияд
18:55 0 - 2 4.35 3.84 1.62
Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
21:30 Копер - Браво Любляна 3 - 1 1.77 3.30 3.96
Словения - Купа на Словения
Час Рез. 1 X 2
Копер - Браво Любляна
21:30 3 - 1 1.77 3.30 3.96
Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
17:30 Партизан Белград - Войводина Нови Сад 2 - 1 1.11 7.24 17.89
19:30 Цървена Звезда Белград - ФК Нови Пазар 8 - 0 1.04 11.76 27.22
Сърбия - Купа на Сърбия
Час Рез. 1 X 2
Партизан Белград - Войводина Нови Сад
17:30 2 - 1 1.11 7.24 17.89
Цървена Звезда Белград - ФК Нови Пазар
19:30 8 - 0 1.04 11.76 27.22
Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:30 Сивасспор - Аланияспор 1 - 1 2.17 3.24 3.12
Турция - Купа на Турция
Час Рез. 1 X 2
Сивасспор - Аланияспор
20:30 1 - 1 2.17 3.24 3.12
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Самарканд - Навбахор Наманган 0 - 1 3.95 2.73 1.93
17:00 Кизилкум Зарафшан - АГМК Алмалик 1 - 4 3.01 2.53 2.44
17:00 Локомотив Ташкент - Коканд 1912 1 - 2 1.67 3.31 4.25
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Самарканд - Навбахор Наманган
17:00 0 - 1 3.95 2.73 1.93
Кизилкум Зарафшан - АГМК Алмалик
17:00 1 - 4 3.01 2.53 2.44
Локомотив Ташкент - Коканд 1912
17:00 1 - 2 1.67 3.31 4.25
Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
20:30 Ференцварош - Пакш 3 - 0 1.55 4.06 4.53
Унгария - Купа на Унгария
Час Рез. 1 X 2
Ференцварош - Пакш
20:30 3 - 0 1.55 4.06 4.53
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:00 СЯК Академия - ПК-35 Вантаа 4 - 1 2.99 3.40 2.15
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
СЯК Академия - ПК-35 Вантаа
18:00 4 - 1 2.99 3.40 2.15
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 Илвес Тампере 2 - Илвес Тампере 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере 2 - Илвес Тампере
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Баник Острава - Славия Прага 1 - 1 6.91 4.33 1.43
20:00 Спарта Прага - Словачко 1 - 2 1.62 3.93 4.87
20:00 Храдец Кралове - Виктория Пилзен 0 - 2 6.05 3.94 1.52
Чехия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Баник Острава - Славия Прага
20:00 1 - 1 6.91 4.33 1.43
Спарта Прага - Словачко
20:00 1 - 2 1.62 3.93 4.87
Храдец Кралове - Виктория Пилзен
20:00 0 - 2 6.05 3.94 1.52
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Височина Ихлава - Прибрам 2 - 1 2.02 3.50 3.11
18:00 Дукла Прага - Влашим 1 - 1 3.03 3.54 2.03
18:00 Лишен Бърно - Спарта Прага Б 1 - 0 2.01 3.38 3.20
18:00 МАС Таборско - Виктория Жижков 1 - 0 1.55 4.18 4.48
18:00 Опава - Усти над Лабем 2 - 0 1.34 4.61 7.19
18:00 Простейов - Варнсдорф 0 - 4 2.68 3.15 2.41
18:00 Тринец - Вишков 1 - 0 1.54 4.23 4.62
18:00 Хрудим - Збройовка Бърно 3 - 2 3.36 3.44 1.93
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Височина Ихлава - Прибрам
18:00 2 - 1 2.02 3.50 3.11
Дукла Прага - Влашим
18:00 1 - 1 3.03 3.54 2.03
Лишен Бърно - Спарта Прага Б
18:00 1 - 0 2.01 3.38 3.20
МАС Таборско - Виктория Жижков
18:00 1 - 0 1.55 4.18 4.48
Опава - Усти над Лабем
18:00 2 - 0 1.34 4.61 7.19
Простейов - Варнсдорф
18:00 0 - 4 2.68 3.15 2.41
Тринец - Вишков
18:00 1 - 0 1.54 4.23 4.62
Хрудим - Збройовка Бърно
18:00 3 - 2 3.36 3.44 1.93
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:30 Сервет - Лугано 2 - 2 2.15 3.39 3.19
21:30 Сион - Люцерн 1 - 3 2.60 3.53 2.47
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сервет - Лугано
21:30 2 - 2 2.15 3.39 3.19
Сион - Люцерн
21:30 1 - 3 2.60 3.53 2.47
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 АИК Стокхолм - Малмьо 2 - 0 2.40 3.04 3.05
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
АИК Стокхолм - Малмьо
20:00 2 - 0 2.40 3.04 3.05
Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Сейнт Джонстън - Абърдийн 1 - 0 3.24 2.89 2.41
21:45 Сейнт Мирън - Ливингстън 0 - 0 2.49 3.03 2.98
Шотландия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Сейнт Джонстън - Абърдийн
21:45 1 - 0 3.24 2.89 2.41
Сейнт Мирън - Ливингстън
21:45 0 - 0 2.49 3.03 2.98
Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Дънди Юнайтед - Селтик 1 - 1 13.71 6.44 1.20
21:45 Мъдъруел - Хартс 2 - 1 2.88 3.35 2.37
21:45 Рейнджърс - Рос Каунти 4 - 1 1.21 6.48 12.58
Шотландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Дънди Юнайтед - Селтик
21:30 1 - 1 13.71 6.44 1.20
Мъдъруел - Хартс
21:45 2 - 1 2.88 3.35 2.37
Рейнджърс - Рос Каунти
21:45 4 - 1 1.21 6.48 12.58