Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Шефилд Уензди - Съндърланд 1 - 1 1.98 3.38 3.80
Англия - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Шефилд Уензди - Съндърланд
21:45 1 - 1 1.98 3.38 3.80
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Жирона - Тенерифе 0 - 1 2.09 3.15 3.63
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Жирона - Тенерифе
22:00 0 - 1 2.09 3.15 3.63
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Фиорентина - Рома 2 - 0 2.52 3.32 2.82
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Фиорентина - Рома
21:45 2 - 0 2.52 3.32 2.82
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Спортист Своге - Септември София 1 - 1 5.06 3.38 1.59
18:00 Ботев Пловдив II - Спартак Варна 3 - 2 1.89 3.88 3.46
18:00 Созопол - ЦСКА 1948 София II 2 - 1 2.50 3.12 2.55
20:00 Етър Велико Търново - Марица Пловдив 2 - 0 1.11 7.20 17.00
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Спортист Своге - Септември София
17:30 1 - 1 5.06 3.38 1.59
Ботев Пловдив II - Спартак Варна
18:00 3 - 2 1.89 3.88 3.46
Созопол - ЦСКА 1948 София II
18:00 2 - 1 2.50 3.12 2.55
Етър Велико Търново - Марица Пловдив
20:00 2 - 0 1.11 7.20 17.00
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:05 Мелбърн Сити - Уелингтън Финикс 2 - 1 1.24 6.19 10.43
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Сити - Уелингтън Финикс
12:05 2 - 1 1.24 6.19 10.43
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Сумгаит - Кешля 2 - 0 2.41 2.95 2.70
18:45 Габала - Нефтчи Баку 1 - 0 3.03 3.14 2.13
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сумгаит - Кешля
16:30 2 - 0 2.41 2.95 2.70
Габала - Нефтчи Баку
18:45 1 - 0 3.03 3.14 2.13
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Динамо Тирана - Скендербеу Корча 1 - 1 2.10 3.00 3.31
17:45 Теута - Егнатия Рогожина 3 - 1 1.68 3.30 4.78
20:45 Влазня - Кукеси 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Тирана - Скендербеу Корча
17:45 1 - 1 2.10 3.00 3.31
Теута - Егнатия Рогожина
17:45 3 - 1 1.68 3.30 4.78
Влазня - Кукеси
20:45 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:30 Академика до Лобито - Петро Атлетико 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Академика до Лобито - Петро Атлетико
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
03:00 Ривър Плейт - Платензе Буенос Айрес 2 - 1 1.28 5.45 9.26
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт - Платензе Буенос Айрес
03:00 2 - 1 1.28 5.45 9.26
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:35 Чакарита Хуниорс - Феро Карил Оесте 1 - 1 2.25 3.02 3.20
01:00 Атлетико Гюемес - Фландрия 0 - 0 2.27 2.84 3.35
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Чакарита Хуниорс - Феро Карил Оесте
00:35 1 - 1 2.25 3.02 3.20
Атлетико Гюемес - Фландрия
01:00 0 - 0 2.27 2.84 3.35
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пюник Ереван - Ван Чаренцаван 2 - 0 1.32 4.72 7.04
18:30 Арарат-Армения Ереван - Ной Ереван 0 - 1 1.55 3.47 5.58
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Пюник Ереван - Ван Чаренцаван
15:00 2 - 0 1.32 4.72 7.04
Арарат-Армения Ереван - Ной Ереван
18:30 0 - 1 1.55 3.47 5.58
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Рогачов - Шахтьор Петриков 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рогачов - Шахтьор Петриков
13:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Хорхе Вилстерман - Аурора Кочабамба 0 - 0 2.05 3.31 3.22
02:30 Блуминг Санта Крус - Ориенте Петролеро 1 - 2 2.39 3.29 2.66
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хорхе Вилстерман - Аурора Кочабамба
00:15 0 - 0 2.05 3.31 3.22
Блуминг Санта Крус - Ориенте Петролеро
02:30 1 - 2 2.39 3.29 2.66
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Пайсанду PA - Ботафого SP 4 - 1 2.26 2.78 3.18
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Пайсанду PA - Ботафого SP
01:00 4 - 1 2.26 2.78 3.18
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Брагантино SP - Коринтианс SP 0 - 1 2.45 3.09 2.88
00:00 Сантос SP - Куяба MT 4 - 1 1.85 3.20 4.43
01:00 Жувентуд RS - Интернасионал RS 1 - 1 2.97 2.97 2.46
01:00 Форталеса CE - Сао Пауло SP 1 - 1 2.60 3.04 2.70
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP - Коринтианс SP
00:00 0 - 1 2.45 3.09 2.88
Сантос SP - Куяба MT
00:00 4 - 1 1.85 3.20 4.43
Жувентуд RS - Интернасионал RS
01:00 1 - 1 2.97 2.97 2.46
Форталеса CE - Сао Пауло SP
01:00 1 - 1 2.60 3.04 2.70
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Самгурали Цхалтубо - Телави 2 - 1 2.31 2.86 2.94
20:00 Гагра - Локомотив Тбилиси 5 - 3 1.58 3.57 4.80
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самгурали Цхалтубо - Телави
15:30 2 - 1 2.31 2.86 2.94
Гагра - Локомотив Тбилиси
20:00 5 - 3 1.58 3.57 4.80
Дания - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Виборг - Вейле 2 - 2 1.80 3.60 4.28
Дания - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Виборг - Вейле
20:00 2 - 2 1.80 3.60 4.28
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ийстърн Къмпани - Ел Мокавлун 1 - 1 3.65 2.91 2.06
19:30 Фарко - Фючър Кайро 1 - 0 4.13 2.87 1.97
22:00 Ел Джаиш Кайро - Нешънъл Банк 1 - 1 2.47 2.59 3.24
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ийстърн Къмпани - Ел Мокавлун
17:00 1 - 1 3.65 2.91 2.06
Фарко - Фючър Кайро
19:30 1 - 0 4.13 2.87 1.97
Ел Джаиш Кайро - Нешънъл Банк
22:00 1 - 1 2.47 2.59 3.24
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:30 ЛДУ Кито - 9 де Октубре Гуаякил 2 - 0 1.56 3.77 5.22
03:00 Гуаякил Сити - Барселона Гуаякил 1 - 4 4.50 3.47 1.70
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
ЛДУ Кито - 9 де Октубре Гуаякил
00:30 2 - 0 1.56 3.77 5.22
Гуаякил Сити - Барселона Гуаякил
03:00 1 - 4 4.50 3.47 1.70
Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Хайфа - МС Ашдод 1 - 2 2.51 3.33 2.54
Израел - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Апоел Хайфа - МС Ашдод
20:00 1 - 2 2.51 3.33 2.54
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 НЕРОКА Имфал - Чърчил Брадърс Гоа 1 - 3 3.19 3.31 2.04
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
НЕРОКА Имфал - Чърчил Брадърс Гоа
17:30 1 - 3 3.19 3.31 2.04
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:00 Трактор Сази Табриз - Хавадар 3 - 2 2.49 2.46 3.43
17:00 Зоб Ахан Исфахан - Персеполис Техеран 1 - 1 6.02 3.06 1.65
17:00 Файр Сепаси Шираз - Нафт Масджед Солейман 0 - 0 2.66 2.43 3.18
18:00 Насажи Мазандаран - Мес Рафсанджан 0 - 2 2.75 2.48 2.96
18:30 Гол Гохар Сирджан - Алуминиум Арак 2 - 0 1.88 2.75 4.75
19:10 Естеглал Техеран - Шахр Ходро Машхад 1 - 0 1.25 4.64 12.51
19:30 Пейкан Техеран - Сепахан Исфахан 0 - 1 5.20 2.87 1.79
19:30 Санат Нафт Абадан - Фулад Хузестан Ахваз 0 - 1 3.52 2.64 2.27
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Трактор Сази Табриз - Хавадар
15:00 3 - 2 2.49 2.46 3.43
Зоб Ахан Исфахан - Персеполис Техеран
17:00 1 - 1 6.02 3.06 1.65
Файр Сепаси Шираз - Нафт Масджед Солейман
17:00 0 - 0 2.66 2.43 3.18
Насажи Мазандаран - Мес Рафсанджан
18:00 0 - 2 2.75 2.48 2.96
Гол Гохар Сирджан - Алуминиум Арак
18:30 2 - 0 1.88 2.75 4.75
Естеглал Техеран - Шахр Ходро Машхад
19:10 1 - 0 1.25 4.64 12.51
Пейкан Техеран - Сепахан Исфахан
19:30 0 - 1 5.20 2.87 1.79
Санат Нафт Абадан - Фулад Хузестан Ахваз
19:30 0 - 1 3.52 2.64 2.27
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Сейнт Патрикс 0 - 0 1.71 3.60 4.44
21:45 Шамрок Роувърс - Слиго Роувърс 3 - 1 1.31 4.74 9.26
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дери Сити - Сейнт Патрикс
21:45 0 - 0 1.71 3.60 4.44
Шамрок Роувърс - Слиго Роувърс
21:45 3 - 1 1.31 4.74 9.26
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Уазито - Найроби Сити Старс 0 - 1 3.15 2.76 2.22
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Уазито - Найроби Сити Старс
15:00 0 - 1 3.15 2.76 2.22
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Докса Катокопия - Етникос Ахна 2 - 1 2.36 3.05 2.78
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Докса Катокопия - Етникос Ахна
19:00 2 - 1 2.36 3.05 2.78
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Анортозис - Пафос 1 - 0 1.96 3.19 3.49
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Анортозис - Пафос
19:00 1 - 0 1.96 3.19 3.49
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:05 Енвигадо - Рионегро 1 - 0 1.95 3.04 3.89
02:10 Мильонариос Богота - Депортес Толима 0 - 0 1.84 3.19 4.15
04:15 Алианса Петролера - Онсе Калдас 2 - 0 2.44 3.04 2.80
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Енвигадо - Рионегро
00:05 1 - 0 1.95 3.04 3.89
Мильонариос Богота - Депортес Толима
02:10 0 - 0 1.84 3.19 4.15
Алианса Петролера - Онсе Калдас
04:15 2 - 0 2.44 3.04 2.80
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Спортинг Сан Хосе - Мунисипал Гресия 3 - 2 2.02 3.33 3.26
02:00 ЛД Алахуеленсе - Ередиано 2 - 1 2.12 3.22 3.10
03:00 Сан Карлос - Картахинес 3 - 2 2.28 3.29 2.75
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Сан Хосе - Мунисипал Гресия
00:00 3 - 2 2.02 3.33 3.26
ЛД Алахуеленсе - Ередиано
02:00 2 - 1 2.12 3.22 3.10
Сан Карлос - Картахинес
03:00 3 - 2 2.28 3.29 2.75
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 Лис Сасандра - УСК Басам 2 - 1 2.10 2.67 3.74
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Лис Сасандра - УСК Басам
19:00 2 - 1 2.10 2.67 3.74
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Валмиера - БФЦ Даугавпилс 1 - 0 1.25 4.87 10.36
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Валмиера - БФЦ Даугавпилс
18:00 1 - 0 1.25 4.87 10.36
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
19:00 ФК Ритеряй - Шяуляй 2 - 1 1.76 3.01 4.67
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
ФК Ритеряй - Шяуляй
19:00 2 - 1 1.76 3.01 4.67
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Арми Насионал - Нуадибу 0 - 1 6.83 4.12 1.35
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Арми Насионал - Нуадибу
19:30 0 - 1 6.83 4.12 1.35
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Селая - Симаронес де Сонора 1 - 1 1.94 3.17 3.61
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Селая - Симаронес де Сонора
00:00 1 - 1 1.94 3.17 3.61
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
01:00 Пуебла - Масатлан 2 - 2 1.81 3.41 4.06
03:15 Чивас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико 4 - 1 2.01 3.22 3.53
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Пуебла - Масатлан
01:00 2 - 2 1.81 3.41 4.06
Чивас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико
03:15 4 - 1 2.01 3.22 3.53
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Де Граафшап - ФК Айндховен 1 - 1 2.10 3.44 3.35
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Де Граафшап - ФК Айндховен
21:00 1 - 1 2.10 3.44 3.35
Никарагуа - Плейофи Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Уолтър Ферети - Реал Естели 2 - 3 2.81 3.09 2.24
05:00 Манагуа - Дирианген 1 - 1 2.62 3.14 2.34
Никарагуа - Плейофи Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Уолтър Ферети - Реал Естели
01:00 2 - 3 2.81 3.09 2.24
Манагуа - Дирианген
05:00 1 - 1 2.62 3.14 2.34
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Волеренга Осло 2 - Фриг Осло 4 - 1 1.58 4.36 4.03
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Волеренга Осло 2 - Фриг Осло
20:00 4 - 1 1.58 4.36 4.03
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 КФУМ Осло - Бран Берген 1 - 5 3.82 3.63 1.82
19:00 Ранхайм - Стабек 0 - 1 3.01 3.50 2.15
19:00 Рауфос - Брюне 2 - 0 1.90 3.51 3.57
19:00 Санднес - Фредрикстад 0 - 4 2.30 3.39 2.79
19:00 Согндал - Конгсвингер 2 - 1 1.80 3.57 3.96
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
КФУМ Осло - Бран Берген
19:00 1 - 5 3.82 3.63 1.82
Ранхайм - Стабек
19:00 0 - 1 3.01 3.50 2.15
Рауфос - Брюне
19:00 2 - 0 1.90 3.51 3.57
Санднес - Фредрикстад
19:00 0 - 4 2.30 3.39 2.79
Согндал - Конгсвингер
19:00 2 - 1 1.80 3.57 3.96
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Гуайреня - Сол де Америка 2 - 1 2.75 2.90 2.55
02:15 Гуарани Асунсион - Серо Портеньо 1 - 2 2.93 3.17 2.24
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня - Сол де Америка
00:00 2 - 1 2.75 2.90 2.55
Гуарани Асунсион - Серо Портеньо
02:15 1 - 2 2.93 3.17 2.24
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Бинасионал - Мелгар Арекипа 0 - 1 2.78 3.13 2.29
23:30 Универсидад Сан Мартин - Алианса Лима 0 - 1 4.73 3.48 1.65
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Бинасионал - Мелгар Арекипа
02:00 0 - 1 2.78 3.13 2.29
Универсидад Сан Мартин - Алианса Лима
23:30 0 - 1 4.73 3.48 1.65
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Гурник Ленчна - Термалика Нечеча 1 - 1 2.80 3.27 2.42
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Гурник Ленчна - Термалика Нечеча
19:00 1 - 1 2.80 3.27 2.42
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Заглембие Сосновец - Сандеця Нови Сонч 3 - 3 2.18 3.10 3.18
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Заглембие Сосновец - Сандеця Нови Сонч
19:00 3 - 3 2.18 3.10 3.18
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:15 Белененсеш - Фамаликао 2 - 3 2.74 3.13 2.57
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Белененсеш - Фамаликао
22:15 2 - 3 2.74 3.13 2.57
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Рапид Букурещ - У Крайова 1948 2 - 3 1.73 3.30 4.90
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Рапид Букурещ - У Крайова 1948
20:30 2 - 3 1.73 3.30 4.90
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Нашвил - Реал Солт Лейк 2 - 0 1.66 3.63 5.23
02:00 Остин - Лос Анджелис Галакси 0 - 1 2.38 3.43 2.81
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нашвил - Реал Солт Лейк
00:00 2 - 0 1.66 3.63 5.23
Остин - Лос Анджелис Галакси
02:00 0 - 1 2.38 3.43 2.81
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:30 Чукарички - Вождовац Белград 0 - 0 1.85 3.26 3.77
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чукарички - Вождовац Белград
18:30 0 - 0 1.85 3.26 3.77
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Истаравшан - ЦСКА Памир Душанбе 1 - 2 2.62 3.10 2.46
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истаравшан - ЦСКА Памир Душанбе
15:00 1 - 2 2.62 3.10 2.46
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Анталияспор - Коняспор 3 - 2 2.47 3.29 2.77
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Анталияспор - Коняспор
20:00 3 - 2 2.47 3.29 2.77
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Пенярол Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 1 - 0 1.58 3.57 5.37
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Монтевидео Уондърърс
01:00 1 - 0 1.58 3.57 5.37
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ТПС Турку - Паргас ИФ 0 - 2 1.20 5.88 12.28
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ТПС Турку - Паргас ИФ
18:30 0 - 2 1.20 5.88 12.28
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 КуПС Академия - ЙИППО Йоенсуу 1 - 7 2.98 3.56 2.00
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КуПС Академия - ЙИППО Йоенсуу
19:00 1 - 7 2.98 3.56 2.00
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - СалПа Сало 3 - 1 1.49 4.26 4.99
19:00 Илвес Тампере 2 - ЕПС Еспоо отл. 1.65 4.13 3.53
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - СалПа Сало
18:30 3 - 1 1.49 4.26 4.99
Илвес Тампере 2 - ЕПС Еспоо
19:00 отл. 1.65 4.13 3.53
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Мотагуа Тегусигалпа - Вида Ла Сейба 0 - 0 1.54 3.70 4.94
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мотагуа Тегусигалпа - Вида Ла Сейба
02:00 0 - 0 1.54 3.70 4.94
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Нубленсе Чилан - Универсидад Католика 4 - 0 2.38 3.18 2.86
03:00 Кокимбо Унидо - Уачипато Талкауано 1 - 2 2.64 3.10 2.62
22:00 Кобресал Ел Салвадор - Евертън Виня дел Мар 0 - 0 1.94 3.19 3.92
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Нубленсе Чилан - Универсидад Католика
00:30 4 - 0 2.38 3.18 2.86
Кокимбо Унидо - Уачипато Талкауано
03:00 1 - 2 2.64 3.10 2.62
Кобресал Ел Салвадор - Евертън Виня дел Мар
22:00 0 - 0 1.94 3.19 3.92
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:15 Аарау - Лозана-Уши 2 - 1 1.32 4.99 7.22
21:15 Вил - Винтертур 1 - 1 3.71 3.96 1.73
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Аарау - Лозана-Уши
21:15 2 - 1 1.32 4.99 7.22
Вил - Винтертур
21:15 1 - 1 3.71 3.96 1.73
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вернаму - Хакен 1 - 2 3.26 3.39 2.13
20:00 Сундсвал - Дегерфорш 2 - 3 2.46 3.55 2.60
20:00 Хелзинборг - Норкьопинг 0 - 1 3.57 3.44 2.00
20:10 Елфсборг - Юргорден 0 - 0 2.10 3.48 3.24
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Вернаму - Хакен
20:00 1 - 2 3.26 3.39 2.13
Сундсвал - Дегерфорш
20:00 2 - 3 2.46 3.55 2.60
Хелзинборг - Норкьопинг
20:00 0 - 1 3.57 3.44 2.00
Елфсборг - Юргорден
20:10 0 - 0 2.10 3.48 3.24
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Стокхолм Интернационале - ИФК Ханинге 1 - 2 1.93 3.47 3.36
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Стокхолм Интернационале - ИФК Ханинге
20:00 1 - 2 1.93 3.47 3.36
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:30 Тролхетан - Квидинг 2 - 1 1.72 3.64 4.09
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Тролхетан - Квидинг
20:30 2 - 1 1.72 3.64 4.09
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоребро - Йостерсунд 1 - 0 1.61 3.79 4.80
20:00 Шьовде АИК - Халмстад 1 - 3 3.98 3.52 1.81
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоребро - Йостерсунд
20:00 1 - 0 1.61 3.79 4.80
Шьовде АИК - Халмстад
20:00 1 - 3 3.98 3.52 1.81
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Теджън Хана Ситизен - Гимпо 4 - 4 1.69 3.58 4.40
13:30 Пусан АйПарк - Чунгнам Асан 3 - 1 2.81 3.15 2.34
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Теджън Хана Ситизен - Гимпо
13:00 4 - 4 1.69 3.58 4.40
Пусан АйПарк - Чунгнам Асан
13:30 3 - 1 2.81 3.15 2.34