Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арсенал - Лийдс 2 - 1 1.43 4.88 6.97
16:00 Лестър - Евертън 1 - 2 2.70 3.30 2.69
16:00 Норич - Уест Хям 0 - 4 4.59 3.78 1.76
18:30 Манчестър Сити - Нюкасъл 5 - 0 1.17 7.94 17.14
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал - Лийдс
16:00 2 - 1 1.43 4.88 6.97
Лестър - Евертън
16:00 1 - 2 2.70 3.30 2.69
Норич - Уест Хям
16:00 0 - 4 4.59 3.78 1.76
Манчестър Сити - Нюкасъл
18:30 5 - 0 1.17 7.94 17.14
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Рексъм - Стокпорт 3 - 0 2.34 3.29 2.75
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Рексъм - Стокпорт
14:30 3 - 0 2.34 3.29 2.75
Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
20:30 Милтън Кийнс Донс - Уикъмб 1 - 0 2.04 3.36 3.55
Англия - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Милтън Кийнс Донс - Уикъмб
20:30 1 - 0 2.04 3.36 3.55
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Хетафе - Райо Валекано 0 - 0 2.09 3.02 4.19
17:15 Виляреал - Севиля 1 - 1 2.14 3.36 3.50
19:30 Еспаньол - Осасуна 1 - 1 2.37 3.24 3.13
22:00 Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 1 - 0 2.07 3.46 3.58
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Хетафе - Райо Валекано
15:00 0 - 0 2.09 3.02 4.19
Виляреал - Севиля
17:15 1 - 1 2.14 3.36 3.50
Еспаньол - Осасуна
19:30 1 - 1 2.37 3.24 3.13
Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
22:00 1 - 0 2.07 3.46 3.58
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - СС Рейес 1 - 0 2.16 2.98 3.13
13:00 Селта Виго Б - Културал Леонеса 5 - 3 1.73 3.41 4.14
13:00 Талавера де ла Рейна - СД Логронес 1 - 0 2.18 2.91 3.17
18:00 Атлетик Билбао Б - Калахора 1 - 3 2.38 2.91 2.86
18:00 Интернасионал де Мадрид - Реал Унион 2 - 0 2.67 2.86 2.58
18:00 УД Логронес - Самора 4 - 1 1.72 3.12 4.76
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Райо Махадаонда - СС Рейес
13:00 1 - 0 2.16 2.98 3.13
Селта Виго Б - Културал Леонеса
13:00 5 - 3 1.73 3.41 4.14
Талавера де ла Рейна - СД Логронес
13:00 1 - 0 2.18 2.91 3.17
Атлетик Билбао Б - Калахора
18:00 1 - 3 2.38 2.91 2.86
Интернасионал де Мадрид - Реал Унион
18:00 2 - 0 2.67 2.86 2.58
УД Логронес - Самора
18:00 4 - 1 1.72 3.12 4.76
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Кастейон 2 - 0 1.74 3.14 4.45
13:00 Виляреал Б - Реал Мадрид Кастиля 4 - 1 1.77 3.43 3.82
18:00 Линарес Депортиво - Сан Фернандо 3 - 0 1.93 3.31 3.43
18:00 ФК Андора - Албасете 3 - 1 1.96 3.00 3.71
18:00 Химнастик де Тарагона - Линенсе 5 - 1 1.88 2.94 4.14
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Балеарес - Кастейон
13:00 2 - 0 1.74 3.14 4.45
Виляреал Б - Реал Мадрид Кастиля
13:00 4 - 1 1.77 3.43 3.82
Линарес Депортиво - Сан Фернандо
18:00 3 - 0 1.93 3.31 3.43
ФК Андора - Албасете
18:00 3 - 1 1.96 3.00 3.71
Химнастик де Тарагона - Линенсе
18:00 5 - 1 1.88 2.94 4.14
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Картахена - Леганес 0 - 0 2.09 3.23 3.54
17:00 Ейбар - Валядолид 0 - 2 2.49 3.19 2.79
19:15 Ибиса - Луго 1 - 1 1.97 3.20 3.95
19:15 Сарагоса - Алкоркон 0 - 3 1.79 3.43 4.56
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Картахена - Леганес
15:00 0 - 0 2.09 3.23 3.54
Ейбар - Валядолид
17:00 0 - 2 2.49 3.19 2.79
Ибиса - Луго
19:15 1 - 1 1.97 3.20 3.95
Сарагоса - Алкоркон
19:15 0 - 3 1.79 3.43 4.56
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Борусия М'Гладбах 1 - 1 2.49 3.87 2.53
18:30 Байерн Мюнхен - Щутгарт 2 - 2 1.25 6.66 9.44
20:30 РБ Лайпциг - Аугсбург 4 - 0 1.25 6.11 10.91
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт - Борусия М'Гладбах
16:30 1 - 1 2.49 3.87 2.53
Байерн Мюнхен - Щутгарт
18:30 2 - 2 1.25 6.66 9.44
РБ Лайпциг - Аугсбург
20:30 4 - 0 1.25 6.11 10.91
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ерцгебирге Ауе - Вердер Бремен 0 - 3 11.67 7.04 1.20
14:30 Карлсруе - Динамо Дрезден 2 - 2 1.95 3.62 3.59
14:30 Холщайн Кил - Нюрнберг 3 - 0 2.46 3.49 2.68
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Ерцгебирге Ауе - Вердер Бремен
14:30 0 - 3 11.67 7.04 1.20
Карлсруе - Динамо Дрезден
14:30 2 - 2 1.95 3.62 3.59
Холщайн Кил - Нюрнберг
14:30 3 - 0 2.46 3.49 2.68
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Вюрцбургер Кикерс - Халешер 1 - 2 2.22 3.24 3.00
15:00 Виктория Кьолн - Кайзерслаутерн 2 - 0 4.65 3.75 1.64
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Вюрцбургер Кикерс - Халешер
14:00 1 - 2 2.22 3.24 3.00
Виктория Кьолн - Кайзерслаутерн
15:00 2 - 0 4.65 3.75 1.64
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Триестина - Палермо 1 - 2 2.70 2.90 2.47
19:00 Фоджа - Виртус Ентела 1 - 0 2.23 2.94 3.05
19:00 Ювентус Б - Ренате 1 - 1 2.26 2.82 3.06
20:00 Пескара - ФералпиСало 3 - 3 1.95 3.14 3.54
21:00 Монополи 1966 - Чезена 1 - 2 2.62 2.82 2.59
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Триестина - Палермо
18:30 1 - 2 2.70 2.90 2.47
Фоджа - Виртус Ентела
19:00 1 - 0 2.23 2.94 3.05
Ювентус Б - Ренате
19:00 1 - 1 2.26 2.82 3.06
Пескара - ФералпиСало
20:00 3 - 3 1.95 3.14 3.54
Монополи 1966 - Чезена
21:00 1 - 2 2.62 2.82 2.59
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Специя - Аталанта 1 - 3 6.31 4.75 1.46
16:00 Венеция - Болоня 4 - 3 2.95 3.43 2.35
19:00 Салернитана - Каляри 1 - 1 2.31 3.29 3.14
21:45 Верона - Милан 1 - 3 4.78 3.82 1.71
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Специя - Аталанта
13:30 1 - 3 6.31 4.75 1.46
Венеция - Болоня
16:00 4 - 3 2.95 3.43 2.35
Салернитана - Каляри
19:00 1 - 1 2.31 3.29 3.14
Верона - Милан
21:45 1 - 3 4.78 3.82 1.71
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Метц - Лион 3 - 2 7.32 4.97 1.39
16:00 Анже - Бордо 4 - 1 2.19 3.42 3.25
16:00 Клермонт Фут - Монпелие 2 - 1 1.69 4.04 4.59
16:00 Реймс - Ланс 1 - 2 3.24 3.34 2.23
18:05 Лориен - Олимпик Марсилия 0 - 3 3.88 3.66 1.90
21:45 Пари Сен Жермен - Троа 2 - 2 1.16 7.75 16.66
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Метц - Лион
14:00 3 - 2 7.32 4.97 1.39
Анже - Бордо
16:00 4 - 1 2.19 3.42 3.25
Клермонт Фут - Монпелие
16:00 2 - 1 1.69 4.04 4.59
Реймс - Ланс
16:00 1 - 2 3.24 3.34 2.23
Лориен - Олимпик Марсилия
18:05 0 - 3 3.88 3.66 1.90
Пари Сен Жермен - Троа
21:45 2 - 2 1.16 7.75 16.66
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Миньор Перник - Литекс Ловеч 4 - 0 1.31 4.24 7.98
18:00 Монтана - Струмска Слава Радомир 0 - 0 1.29 4.47 8.80
18:00 Хебър Пазарджик - Лудогорец Разград II 2 - 1 2.01 3.15 3.38
18:00 Янтра Габрово - Добруджа Добрич 0 - 1 1.71 3.33 4.42
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Миньор Перник - Литекс Ловеч
18:00 4 - 0 1.31 4.24 7.98
Монтана - Струмска Слава Радомир
18:00 0 - 0 1.29 4.47 8.80
Хебър Пазарджик - Лудогорец Разград II
18:00 2 - 1 2.01 3.15 3.38
Янтра Габрово - Добруджа Добрич
18:00 0 - 1 1.71 3.33 4.42
България - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Ботев Враца - Локомотив София 1 - 1 3.35 2.95 2.23
19:00 Царско Село София - Пирин Благоевград 3 - 0 1.92 3.23 3.79
България - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Ботев Враца - Локомотив София
16:30 1 - 1 3.35 2.95 2.23
Царско Село София - Пирин Благоевград
19:00 3 - 0 1.92 3.23 3.79
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:05 Макартър - Уестърн Сидни Уондърърс 1 - 1 2.52 3.58 2.57
11:20 Аделаида Юнайтед - Уестърн Юнайтед 2 - 1 2.43 3.58 2.65
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Макартър - Уестърн Сидни Уондърърс
09:05 1 - 1 2.52 3.58 2.57
Аделаида Юнайтед - Уестърн Юнайтед
11:20 2 - 1 2.43 3.58 2.65
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Лустенау - Санкт Пьолтен 3 - 0 1.74 3.63 4.07
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Лустенау - Санкт Пьолтен
11:30 3 - 0 1.74 3.63 4.07
Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Клагенфурт - Щурм Грац 1 - 2 5.00 4.03 1.58
15:30 Ред Бул Залцбург - Волфсбергер 4 - 0 1.30 5.23 8.39
18:00 Аустрия Виена - Рапид Виена 1 - 1 2.16 3.38 3.12
Австрия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Клагенфурт - Щурм Грац
15:30 1 - 2 5.00 4.03 1.58
Ред Бул Залцбург - Волфсбергер
15:30 4 - 0 1.30 5.23 8.39
Аустрия Виена - Рапид Виена
18:00 1 - 1 2.16 3.38 3.12
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сабаил Баку - Сабах Баку 0 - 2 6.45 3.64 1.46
19:15 Карабах Агдам - Зира Баку 0 - 0 1.22 5.42 9.89
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабаил Баку - Сабах Баку
17:00 0 - 2 6.45 3.64 1.46
Карабах Агдам - Зира Баку
19:15 0 - 0 1.22 5.42 9.89
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Лачи - Кастриоти Круя 4 - 1 1.43 4.30 7.20
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Лачи - Кастриоти Круя
17:45 4 - 1 1.43 4.30 7.20
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Куандо Кубанго - Саграда Есперанса 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Дешпортиво да Уила - Рекреативо до Либоло 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Примейро де Агосто - Прогресо до Шамбизанга 5 - 0 1.20 4.88 12.01
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Куандо Кубанго - Саграда Есперанса
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Дешпортиво да Уила - Рекреативо до Либоло
17:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Примейро де Агосто - Прогресо до Шамбизанга
18:00 5 - 0 1.20 4.88 12.01
Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
12:00 ФК Санта Колома - Карой 1 - 2 1.02 12.73 47.05
14:30 Ордино - УЕ Енгордани 2 - 1 2.53 3.20 2.40
Андора - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
ФК Санта Колома - Карой
12:00 1 - 2 1.02 12.73 47.05
Ордино - УЕ Енгордани
14:30 2 - 1 2.53 3.20 2.40
Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 УЕ Санта Колома - Сант Жулия 0 - 0 2.08 2.98 3.20
19:30 Интер Клуб Ескалдес - Атлетик Клуб Ескалдес 4 - 1 1.53 3.62 5.06
Андора - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
УЕ Санта Колома - Сант Жулия
17:00 0 - 0 2.08 2.98 3.20
Интер Клуб Ескалдес - Атлетик Клуб Ескалдес
19:30 4 - 1 1.53 3.62 5.06
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Росарио Сентрал - Естудиантес Ла Плата 3 - 1 1.88 3.39 3.92
22:00 Архентинос Хуниорс - Унион Санта Фе 2 - 1 1.69 3.38 5.27
22:00 Дефенса и Хустисия - Патронато Парана 1 - 0 1.49 4.13 6.12
22:00 Талерес Кордоба - Сармиенто Хунин 1 - 0 1.92 3.34 3.83
22:00 Химнасия Ла Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио 3 - 1 2.16 3.19 3.32
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Росарио Сентрал - Естудиантес Ла Плата
01:00 3 - 1 1.88 3.39 3.92
Архентинос Хуниорс - Унион Санта Фе
22:00 2 - 1 1.69 3.38 5.27
Дефенса и Хустисия - Патронато Парана
22:00 1 - 0 1.49 4.13 6.12
Талерес Кордоба - Сармиенто Хунин
22:00 1 - 0 1.92 3.34 3.83
Химнасия Ла Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио
22:00 3 - 1 2.16 3.19 3.32
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:15 Естудиантес Буенос Айрес - Нуева Чикаго 1 - 0 1.78 3.07 4.92
01:00 Атлетико Рафаела - Килмес Буенос Айрес 1 - 2 2.97 2.68 2.62
01:00 Тристан Суарес - Агропекуарио Аргентино 0 - 1 3.02 2.84 2.47
01:05 Белграно Кордоба - Алмиранте Браун 1 - 0 1.78 3.20 4.71
17:00 Браун Адроге - Атлетико Митре 0 - 3 2.29 2.82 3.34
21:00 Гилермо Браун - Индепендиенте Ривадавия 3 - 2 2.29 2.73 3.49
22:00 Химнасия Мендоса - Депортиво Морон 1 - 0 1.91 3.03 4.20
22:00 Чако Фор Евър - Естудиантес Рио Куарто 3 - 0 2.00 2.81 4.27
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес Буенос Айрес - Нуева Чикаго
00:15 1 - 0 1.78 3.07 4.92
Атлетико Рафаела - Килмес Буенос Айрес
01:00 1 - 2 2.97 2.68 2.62
Тристан Суарес - Агропекуарио Аргентино
01:00 0 - 1 3.02 2.84 2.47
Белграно Кордоба - Алмиранте Браун
01:05 1 - 0 1.78 3.20 4.71
Браун Адроге - Атлетико Митре
17:00 0 - 3 2.29 2.82 3.34
Гилермо Браун - Индепендиенте Ривадавия
21:00 3 - 2 2.29 2.73 3.49
Химнасия Мендоса - Депортиво Морон
22:00 1 - 0 1.91 3.03 4.20
Чако Фор Евър - Естудиантес Рио Куарто
22:00 3 - 0 2.00 2.81 4.27
Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
18:00 Нораванк Ехегнадзор - Урарту Ереван 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Армения - Купа на Армения
Час Рез. 1 X 2
Нораванк Ехегнадзор - Урарту Ереван
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Минск - Неман Гродно 3 - 2 3.54 2.96 2.08
15:00 БАТЕ Борисов - Витебск 2 - 1 1.26 5.19 10.09
17:00 Енергетик-БГУ Минск - Шахтьор Солигорск 0 - 1 5.13 3.84 1.56
19:00 Гомел - Динамо Минск 0 - 1 3.69 3.02 1.99
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Минск - Неман Гродно
13:00 3 - 2 3.54 2.96 2.08
БАТЕ Борисов - Витебск
15:00 2 - 1 1.26 5.19 10.09
Енергетик-БГУ Минск - Шахтьор Солигорск
17:00 0 - 1 5.13 3.84 1.56
Гомел - Динамо Минск
19:00 0 - 1 3.69 3.02 1.99
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Молодечно - Локомотив Гомел 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Волна Пинск - Слоним-2017 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Молодечно - Локомотив Гомел
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Волна Пинск - Слоним-2017
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Унион Сент Жилоаз - Клуб Брюж 0 - 2 2.24 3.34 3.06
19:30 Роял Антверпен - Андерлехт 0 - 4 3.17 3.46 2.14
Белгия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Унион Сент Жилоаз - Клуб Брюж
14:30 0 - 2 2.24 3.34 3.06
Роял Антверпен - Андерлехт
19:30 0 - 4 3.17 3.46 2.14
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Университарио де Винто - Атлетико Палмафлор 0 - 1 2.21 3.34 2.79
02:00 Индепендиенте Петролеро - Университарио Сукре 1 - 0 1.63 3.69 4.42
22:00 Боливар Ла Пас - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 0 1.76 3.63 3.96
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Реал Санта Крус 5 - 0 1.22 5.64 10.44
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Университарио де Винто - Атлетико Палмафлор
00:15 0 - 1 2.21 3.34 2.79
Индепендиенте Петролеро - Университарио Сукре
02:00 1 - 0 1.63 3.69 4.42
Боливар Ла Пас - Дъ Стронгест Ла Пас
22:00 1 - 0 1.76 3.63 3.96
Олуейс Реди Ла Пас - Реал Санта Крус
22:00 5 - 0 1.22 5.64 10.44
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Ботафого PB - Алтос PI 2 - 1 1.61 3.37 4.96
01:00 Бразил де Пелотас RS - Ремо PA 1 - 0 2.29 2.97 2.90
17:00 Ипиранга RS - Флореста CE 2 - 0 1.77 3.09 4.47
21:00 Атлетико CE - Фигуерензе SC 1 - 1 5.81 3.58 1.51
23:00 АВС RN - Волта Редонда RJ 1 - 0 2.13 2.97 3.28
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ботафого PB - Алтос PI
00:00 2 - 1 1.61 3.37 4.96
Бразил де Пелотас RS - Ремо PA
01:00 1 - 0 2.29 2.97 2.90
Ипиранга RS - Флореста CE
17:00 2 - 0 1.77 3.09 4.47
Атлетико CE - Фигуерензе SC
21:00 1 - 1 5.81 3.58 1.51
АВС RN - Волта Редонда RJ
23:00 1 - 0 2.13 2.97 3.28
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:30 Атлетико PR - Сеара CE 1 - 0 2.15 3.18 3.40
17:00 Фламенго RJ - Ботафого RJ 0 - 1 1.34 4.63 8.70
22:00 Атлетико GO - Гояс GO 0 - 1 1.86 3.22 4.39
22:00 Палмейрас SP - Флуминензе RJ 1 - 1 1.59 3.61 5.92
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико PR - Сеара CE
02:30 1 - 0 2.15 3.18 3.40
Фламенго RJ - Ботафого RJ
17:00 0 - 1 1.34 4.63 8.70
Атлетико GO - Гояс GO
22:00 0 - 1 1.86 3.22 4.39
Палмейрас SP - Флуминензе RJ
22:00 1 - 1 1.59 3.61 5.92
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 0 2.00 2.94 3.79
01:00 Гремио Новоризонтино SP - Итуано SP 2 - 1 2.47 2.77 2.97
22:00 Гуарани SP - Понте Прета SP 0 - 0 2.03 2.87 3.93
22:00 Крузейро MG - Гремио RS 1 - 0 2.55 2.99 2.69
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Васко да Гама RJ - Сентро Спортиво Алагоано AL
01:00 1 - 0 2.00 2.94 3.79
Гремио Новоризонтино SP - Итуано SP
01:00 2 - 1 2.47 2.77 2.97
Гуарани SP - Понте Прета SP
22:00 0 - 0 2.03 2.87 3.93
Крузейро MG - Гремио RS
22:00 1 - 0 2.55 2.99 2.69
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бурунди Спорт Динамик - Бумамуру 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Витал'О - Ню Ойл 0 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Егъл Ноар - Фламбьо де л'Ест 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Ле Месажер Нгози - Бужумбура Сити 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Мусонгати - Топ Жуниор 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бурунди Спорт Динамик - Бумамуру
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Витал'О - Ню Ойл
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Егъл Ноар - Фламбьо де л'Ест
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ле Месажер Нгози - Бужумбура Сити
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мусонгати - Топ Жуниор
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Минерос де Гуаяна - Депортиво Ла Гуайра 3 - 3 3.06 2.87 2.27
02:30 Естудиантес де Мерида - Каракас 0 - 0 2.65 2.78 2.70
22:00 Универсидад Сентрал - Академия Пуерто Кабейо 2 - 2 2.83 2.70 2.59
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Гуаяна - Депортиво Ла Гуайра
00:15 3 - 3 3.06 2.87 2.27
Естудиантес де Мерида - Каракас
02:30 0 - 0 2.65 2.78 2.70
Универсидад Сентрал - Академия Пуерто Кабейо
22:00 2 - 2 2.83 2.70 2.59
Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Антигуа ГФК - Малакатеко 1 - 1 1.53 3.63 5.42
20:00 Ачуапа - Мунисипал 0 - 0 3.19 2.62 2.36
20:00 Гуастатоя - Кобан Империал 4 - 0 1.50 3.47 6.29
20:00 Комуникасионес - Кселаху 2 - 0 1.43 4.11 7.04
20:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Истапа 0 - 0 1.77 3.33 4.03
20:00 Солола - Нуева Консепсион 2 - 1 1.57 3.87 4.52
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Антигуа ГФК - Малакатеко
20:00 1 - 1 1.53 3.63 5.42
Ачуапа - Мунисипал
20:00 0 - 0 3.19 2.62 2.36
Гуастатоя - Кобан Империал
20:00 4 - 0 1.50 3.47 6.29
Комуникасионес - Кселаху
20:00 2 - 0 1.43 4.11 7.04
Санта Лусия Коцумалгуапа - Истапа
20:00 0 - 0 1.77 3.33 4.03
Солола - Нуева Консепсион
20:00 2 - 1 1.57 3.87 4.52
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Динамо Тбилиси 3 - 7 0.00 0.00 0.00
18:00 Торпедо Кутаиси - Сабуртало Тбилиси 0 - 1 3.49 3.10 1.94
20:00 Динамо Батуми - Дила Гори 3 - 0 1.46 3.91 5.75
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сиони Болниси - Динамо Тбилиси
15:00 3 - 7 0.00 0.00 0.00
Торпедо Кутаиси - Сабуртало Тбилиси
18:00 0 - 1 3.49 3.10 1.94
Динамо Батуми - Дила Гори
20:00 3 - 0 1.46 3.91 5.75
Гърция - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 ОФИ Крит - Астерас Триполис 1 - 0 2.43 3.13 2.84
Гърция - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
ОФИ Крит - Астерас Триполис
16:00 1 - 0 2.43 3.13 2.84
Гърция - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Пас Янина - ПАОК 1 - 0 4.72 3.16 1.82
19:30 АЕК Атина - Панатинайкос 0 - 0 2.15 2.97 3.58
21:00 Арис Солун - Олимпиакос 0 - 1 1.52 3.70 6.65
Гърция - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Пас Янина - ПАОК
18:00 1 - 0 4.72 3.16 1.82
АЕК Атина - Панатинайкос
19:30 0 - 0 2.15 2.97 3.58
Арис Солун - Олимпиакос
21:00 0 - 1 1.52 3.70 6.65
Гърция - Плейофи Рез. 1 X 2
16:30 Верия - Левадиакос 0 - 1 2.16 2.95 3.07
Гърция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Верия - Левадиакос
16:30 0 - 1 2.16 2.95 3.07
Дания - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Нордселанд - Одензе 1 - 1 2.11 3.52 3.20
21:00 Орхус - Сьондерийске 1 - 1 1.99 3.47 3.58
Дания - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Нордселанд - Одензе
15:00 1 - 1 2.11 3.52 3.20
Орхус - Сьондерийске
21:00 1 - 1 1.99 3.47 3.58
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Вендсисел - Ямербугт 4 - 1 1.57 3.77 5.54
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Вендсисел - Ямербугт
15:00 4 - 1 1.57 3.77 5.54
Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Брьондби - ФК Копенхаген 1 - 1 4.04 3.48 1.88
19:00 Олборг - Мидтиланд 1 - 2 3.05 3.44 2.20
Дания - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Брьондби - ФК Копенхаген
17:00 1 - 1 4.04 3.48 1.88
Олборг - Мидтиланд
19:00 1 - 2 3.05 3.44 2.20
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Аукас Кито - Кумбая 1 - 0 1.65 3.58 4.70
04:00 Емелек Гуаякил - Мушук Руна 4 - 0 1.42 4.19 6.61
22:00 Универсидад Католика Кито - Гуаласео 3 - 1 1.60 3.75 4.85
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Аукас Кито - Кумбая
01:30 1 - 0 1.65 3.58 4.70
Емелек Гуаякил - Мушук Руна
04:00 4 - 0 1.42 4.19 6.61
Универсидад Католика Кито - Гуаласео
22:00 3 - 1 1.60 3.75 4.85
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Алианса Сан Салвадор - Агила Сан Мигел 1 - 3 2.72 2.97 2.39
00:00 Исидро Метапан - Атлетико Марте 1 - 1 1.96 3.05 3.51
00:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Хокоро 0 - 1 1.94 3.03 3.60
00:00 Платенсе Сакатеколука - ФАС Санта Ана 1 - 2 2.87 2.66 2.50
00:00 Фирпо Усулутан - Санта Текла 2 - 0 1.74 3.17 4.30
00:00 Чалатенанго - Мунисипал Лименьо 0 - 0 1.64 3.45 4.55
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Сан Салвадор - Агила Сан Мигел
00:00 1 - 3 2.72 2.97 2.39
Исидро Метапан - Атлетико Марте
00:00 1 - 1 1.96 3.05 3.51
Онсе Депортиво де Ауачапан - Хокоро
00:00 0 - 1 1.94 3.03 3.60
Платенсе Сакатеколука - ФАС Санта Ана
00:00 1 - 2 2.87 2.66 2.50
Фирпо Усулутан - Санта Текла
00:00 2 - 0 1.74 3.17 4.30
Чалатенанго - Мунисипал Лименьо
00:00 0 - 0 1.64 3.45 4.55
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Номе Калю - Таммека Тарту 3 - 1 1.55 3.96 4.62
17:15 Флора Талин - Пайде Линнамеесконд 0 - 0 1.58 3.77 4.77
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Номе Калю - Таммека Тарту
14:30 3 - 1 1.55 3.96 4.62
Флора Талин - Пайде Линнамеесконд
17:15 0 - 0 1.58 3.77 4.77
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Грийн Бъфалос - Пауър Динамос 1 - 3 2.22 2.53 3.56
16:00 Грийн Ийгълс - Форест Рейнджърс 0 - 0 2.00 2.75 3.67
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - Занако 1 - 0 2.23 2.81 3.06
16:00 Индени - Ред Ероус 1 - 3 3.92 2.69 1.99
16:00 Кансанши Динамос - Нквази 0 - 0 2.37 2.36 3.42
16:00 Конкола Блейдс - Билдкон 2 - 2 2.67 2.50 2.77
16:00 Нкана - Лусака Динамос 2 - 1 1.56 3.12 5.87
16:00 Призън Леопардс - Кафуе Селтик 0 - 0 1.80 2.95 4.35
16:00 Чамбиши - Кабуе Уориърс 2 - 2 2.82 2.47 2.62
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Бъфалос - Пауър Динамос
16:00 1 - 3 2.22 2.53 3.56
Грийн Ийгълс - Форест Рейнджърс
16:00 0 - 0 2.00 2.75 3.67
ЗЕСКО Юнайтед - Занако
16:00 1 - 0 2.23 2.81 3.06
Индени - Ред Ероус
16:00 1 - 3 3.92 2.69 1.99
Кансанши Динамос - Нквази
16:00 0 - 0 2.37 2.36 3.42
Конкола Блейдс - Билдкон
16:00 2 - 2 2.67 2.50 2.77
Нкана - Лусака Динамос
16:00 2 - 1 1.56 3.12 5.87
Призън Леопардс - Кафуе Селтик
16:00 0 - 0 1.80 2.95 4.35
Чамбиши - Кабуе Уориърс
16:00 2 - 2 2.82 2.47 2.62
Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Йерусалим - Макаби Петах Тиква 1 - 0 2.81 3.06 2.43
20:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Ноф Хагалил 2 - 0 2.22 3.24 3.00
20:30 Апоел Хадера - Бейтар Йерусалим 1 - 2 3.30 3.24 2.09
Израел - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Апоел Йерусалим - Макаби Петах Тиква
20:00 1 - 0 2.81 3.06 2.43
Ирони Кирят Шмона - Апоел Ноф Хагалил
20:00 2 - 0 2.22 3.24 3.00
Апоел Хадера - Бейтар Йерусалим
20:30 1 - 2 3.30 3.24 2.09
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Лейкнир Рейкявик - Викингур Рейкявик 0 - 0 5.53 3.91 1.52
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лейкнир Рейкявик - Викингур Рейкявик
22:15 0 - 0 5.53 3.91 1.52
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Акжайк - Мактаарал Атакент 0 - 0 1.91 3.02 3.91
14:00 Каспий Актау - Актобе 2 - 0 2.29 2.92 2.99
16:00 Туран Туркестан - Шахтьор Караганди 2 - 0 2.93 2.85 2.40
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Акжайк - Мактаарал Атакент
12:00 0 - 0 1.91 3.02 3.91
Каспий Актау - Актобе
14:00 2 - 0 2.29 2.92 2.99
Туран Туркестан - Шахтьор Караганди
16:00 2 - 0 2.93 2.85 2.40
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 ОФТА де Криби - Ню Стар де Дуала - 2.57 2.76 2.69
16:00 Яфут Яунде - УМС де Лоум - 3.59 3.00 1.99
17:30 Драгон Клуб де Яунде - Котон Спорт де Гаруа - 4.01 2.93 1.90
17:30 Фову Клуб де Бахам - Авион ду Нкам - 3.39 2.90 2.09
18:00 ПВД Баменда - Бамбутос - 2.20 2.90 3.19
18:00 Ренесанс де Нгуму - Единг Спорт - 4.63 3.02 1.77
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
ОФТА де Криби - Ню Стар де Дуала
16:00 - 2.57 2.76 2.69
Яфут Яунде - УМС де Лоум
16:00 - 3.59 3.00 1.99
Драгон Клуб де Яунде - Котон Спорт де Гаруа
17:30 - 4.01 2.93 1.90
Фову Клуб де Бахам - Авион ду Нкам
17:30 - 3.39 2.90 2.09
ПВД Баменда - Бамбутос
18:00 - 2.20 2.90 3.19
Ренесанс де Нгуму - Единг Спорт
18:00 - 4.63 3.02 1.77
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Отава - Пасифик 0 - 1 3.27 3.25 1.98
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Отава - Пасифик
01:00 0 - 1 3.27 3.25 1.98
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кариобанги Шаркс - Вихига Булетс 3 - 4 1.53 3.50 5.30
14:00 Кения КБ - Таланта 2 - 2 2.10 2.76 3.40
14:00 Нзоя Шугър - Администрейшън Полис 0 - 0 2.87 2.60 2.46
15:00 Гор Махия - Леопардс 1 - 1 2.10 2.77 3.38
15:00 Тъскер - Какамега Хоумбойз 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кариобанги Шаркс - Вихига Булетс
13:00 3 - 4 1.53 3.50 5.30
Кения КБ - Таланта
14:00 2 - 2 2.10 2.76 3.40
Нзоя Шугър - Администрейшън Полис
14:00 0 - 0 2.87 2.60 2.46
Гор Махия - Леопардс
15:00 1 - 1 2.10 2.77 3.38
Тъскер - Какамега Хоумбойз
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 АЕК Ларнака - Арис Лимасол 1 - 1 1.98 3.07 3.55
19:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия 3 - 2 2.41 2.98 2.79
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
АЕК Ларнака - Арис Лимасол
17:00 1 - 1 1.98 3.07 3.55
Аполон Лимасол - Апоел Никозия
19:00 3 - 2 2.41 2.98 2.79
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:05 Депортиво Кали - Санта Фе Богота 1 - 1 3.04 3.06 2.28
02:10 Депортиво Пасто - Америка де Кали 3 - 1 2.51 2.88 2.86
04:15 Хагуарес де Кордоба - Индепендиенте Меделин отл. 3.01 2.91 2.38
22:00 Кортулуа - Хуниор Баранкиля 1 - 0 3.74 3.10 1.98
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Кали - Санта Фе Богота
00:05 1 - 1 3.04 3.06 2.28
Депортиво Пасто - Америка де Кали
02:10 3 - 1 2.51 2.88 2.86
Хагуарес де Кордоба - Индепендиенте Меделин
04:15 отл. 3.01 2.91 2.38
Кортулуа - Хуниор Баранкиля
22:00 1 - 0 3.74 3.10 1.98
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дрита Гниляне - Дукагини Клина 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Лапи Подуево - Гниляне 2 - 4 0.00 0.00 0.00
16:00 Малишева - Дреница Србица 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Улпиана Липлян - Прищина 0 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Фероникели Глоговац - Балкани Суха река 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дрита Гниляне - Дукагини Клина
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Лапи Подуево - Гниляне
16:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Малишева - Дреница Србица
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Улпиана Липлян - Прищина
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Фероникели Глоговац - Балкани Суха река
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Гуанакастека - Сантос де Гуапилес 2 - 0 2.17 3.26 2.98
03:00 Гуадалупе - Перес Селедон 2 - 2 2.07 3.36 3.10
05:00 Депортиво Саприса - Хикарал 3 - 1 1.45 4.06 6.14
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуанакастека - Сантос де Гуапилес
00:00 2 - 0 2.17 3.26 2.98
Гуадалупе - Перес Селедон
03:00 2 - 2 2.07 3.36 3.10
Депортиво Саприса - Хикарал
05:00 3 - 1 1.45 4.06 6.14
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 АФАД Джекану - Старс Олимпик д'Абобо 1 - 1 2.89 2.68 2.48
21:00 Индение Абенгуру - АСЕК Мимозас 1 - 1 7.36 3.41 1.45
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АФАД Джекану - Старс Олимпик д'Абобо
18:30 1 - 1 2.89 2.68 2.48
Индение Абенгуру - АСЕК Мимозас
21:00 1 - 1 7.36 3.41 1.45
Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
16:00 ТП Мазембе - РСБ Беркан 1 - 0 1.84 3.14 3.99
Купа на Конфедерациите КАФ
Час Рез. 1 X 2
ТП Мазембе - РСБ Беркан
16:00 1 - 0 1.84 3.14 3.99
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
14:30 Жалгирис Вилнюс - Джюгас Телшяй 3 - 1 1.25 5.13 8.41
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Жалгирис Вилнюс - Джюгас Телшяй
14:30 3 - 1 1.25 5.13 8.41
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Диферданж - Мондорф-ле-Бен 1 - 0 1.47 3.97 5.30
17:00 Роданж 91 - Ф91 Дюделанж 0 - 2 9.66 6.02 1.19
17:00 Суифт Есперанж - Жюнес Еш 1 - 1 1.50 3.99 4.99
17:00 УНА Щрасен - ЮС Хостерт 4 - 0 1.76 3.86 3.40
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Диферданж - Мондорф-ле-Бен
17:00 1 - 0 1.47 3.97 5.30
Роданж 91 - Ф91 Дюделанж
17:00 0 - 2 9.66 6.02 1.19
Суифт Есперанж - Жюнес Еш
17:00 1 - 1 1.50 3.99 4.99
УНА Щрасен - ЮС Хостерт
17:00 4 - 0 1.76 3.86 3.40
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 АСАК Конкорд - Полис Нуакшот 2 - 0 0.00 0.00 0.00
21:00 Нуакшот Кингс - Дуан Нуакшот 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АСАК Конкорд - Полис Нуакшот
19:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Нуакшот Кингс - Дуан Нуакшот
21:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Еквендени Хамърс 1 - 0 2.38 2.69 2.92
15:30 Майти Уондърърс - Дедза Динамос 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Мояле Баракс - Каронга Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Румфи Юнайтед - Сейбъл Фарминг 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Еквендени Хамърс
15:30 1 - 0 2.38 2.69 2.92
Майти Уондърърс - Дедза Динамос
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Мояле Баракс - Каронга Юнайтед
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Румфи Юнайтед - Сейбъл Фарминг
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ХУСА Агадир - Шабаб Мохамедия 0 - 1 1.88 2.79 4.47
20:15 Олимпик Курибга - ФУС Рабат 1 - 1 2.22 2.77 3.29
22:30 ЖСС Суалем - МК Уджда 0 - 0 2.39 2.82 2.92
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ХУСА Агадир - Шабаб Мохамедия
18:00 0 - 1 1.88 2.79 4.47
Олимпик Курибга - ФУС Рабат
20:15 1 - 1 2.22 2.77 3.29
ЖСС Суалем - МК Уджда
22:30 0 - 0 2.39 2.82 2.92
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Морелия - Атланте 1 - 0 2.34 2.98 2.84
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Морелия - Атланте
01:00 1 - 0 2.34 2.98 2.84
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
01:45 Крус Асул - Некакса Агуаскалиентес 1 - 1 2.09 3.02 3.52
04:06 Монтерей - Атлетико Сан Луис 2 - 2 1.55 3.76 5.67
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Крус Асул - Некакса Агуаскалиентес
01:45 1 - 1 2.09 3.02 3.52
Монтерей - Атлетико Сан Луис
04:06 2 - 2 1.55 3.76 5.67
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол 5 - 0 1.34 4.68 6.05
19:00 Белци - Зимбру Кишинев 1 - 0 1.80 3.27 3.62
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол
17:00 5 - 0 1.34 4.68 6.05
Белци - Зимбру Кишинев
19:00 1 - 0 1.80 3.27 3.62
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Аква Юнайтед - Ениймба 1 - 1 1.41 3.56 6.69
18:00 Викки Туристс - Даккада 2 - 0 1.36 4.01 6.60
18:00 Гомбе Юнайтед - Съншайн Старс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Кано Пиларс - Квара Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лоби Старс - Катсина Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Насарава Юнайтед - Плато Юнайтед 2 - 1 1.67 3.14 4.58
18:00 Ривърс Юнайтед - МФМ Лагос 5 - 0 1.17 5.26 10.58
18:00 Шутинг Старс - Нигер Торнадос 1 - 0 1.53 3.35 5.43
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Аква Юнайтед - Ениймба
18:00 1 - 1 1.41 3.56 6.69
Викки Туристс - Даккада
18:00 2 - 0 1.36 4.01 6.60
Гомбе Юнайтед - Съншайн Старс
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кано Пиларс - Квара Юнайтед
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Лоби Старс - Катсина Юнайтед
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Насарава Юнайтед - Плато Юнайтед
18:00 2 - 1 1.67 3.14 4.58
Ривърс Юнайтед - МФМ Лагос
18:00 5 - 0 1.17 5.26 10.58
Шутинг Старс - Нигер Торнадос
18:00 1 - 0 1.53 3.35 5.43
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 НЕК Ниймеген - Го Ахед Игълс 1 - 0 2.11 3.42 3.35
15:30 АЗ Алкмаар - Аякс 2 - 2 4.59 4.08 1.67
15:30 Витес - Хееренвеен 1 - 2 1.85 3.72 3.94
17:45 Фейенорд - ПСВ Айндховен 2 - 2 2.31 3.69 2.78
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
НЕК Ниймеген - Го Ахед Игълс
13:15 1 - 0 2.11 3.42 3.35
АЗ Алкмаар - Аякс
15:30 2 - 2 4.59 4.08 1.67
Витес - Хееренвеен
15:30 1 - 2 1.85 3.72 3.94
Фейенорд - ПСВ Айндховен
17:45 2 - 2 2.31 3.69 2.78
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Од БК 2 - Стаал Йорпеланд 3 - 2 1.69 4.04 3.72
17:00 Арендал - Сотра 3 - 1 1.27 5.11 7.92
17:30 Айерсун - Квик Халден 0 - 2 1.57 3.94 4.56
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Од БК 2 - Стаал Йорпеланд
15:00 3 - 2 1.69 4.04 3.72
Арендал - Сотра
17:00 3 - 1 1.27 5.11 7.92
Айерсун - Квик Халден
17:30 0 - 2 1.57 3.94 4.56
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:30 Киелсос - Хьодд 0 - 1 2.52 3.29 2.43
17:00 Тромсдален - Аскер 2 - 0 2.22 3.42 2.70
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Киелсос - Хьодд
15:30 0 - 1 2.52 3.29 2.43
Тромсдален - Аскер
17:00 2 - 0 2.22 3.42 2.70
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Лилестрьом 1 - 1 1.57 4.19 5.11
19:00 Йерв Гримстад - Тромсьо 1 - 1 3.05 3.21 2.30
19:00 Сандефьорд - Волеренга Осло 1 - 3 3.08 3.30 2.25
19:00 Стрьомгодсет - Розенборг 3 - 0 2.82 3.32 2.38
19:00 Хаугесунд - Кристиансунд 2 - 0 2.21 3.37 3.07
21:00 ХамКам - Олесунд 0 - 0 1.97 3.36 3.69
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт - Лилестрьом
19:00 1 - 1 1.57 4.19 5.11
Йерв Гримстад - Тромсьо
19:00 1 - 1 3.05 3.21 2.30
Сандефьорд - Волеренга Осло
19:00 1 - 3 3.08 3.30 2.25
Стрьомгодсет - Розенборг
19:00 3 - 0 2.82 3.32 2.38
Хаугесунд - Кристиансунд
19:00 2 - 0 2.21 3.37 3.07
ХамКам - Олесунд
21:00 0 - 0 1.97 3.36 3.69
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Гроруд - Старт Кристиансанд 0 - 3 3.28 3.54 1.99
16:00 Осане - Стьордалс Блинк 1 - 1 2.13 3.49 3.02
16:00 Шайд - Мьондален 1 - 2 3.07 3.34 2.16
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Гроруд - Старт Кристиансанд
16:00 0 - 3 3.28 3.54 1.99
Осане - Стьордалс Блинк
16:00 1 - 1 2.13 3.49 3.02
Шайд - Мьондален
16:00 1 - 2 3.07 3.34 2.16
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Такуари Асунсион - Хенерал Кабайеро ХЛМ 0 - 0 2.34 3.11 2.81
02:15 Либертад Асунсион - Олимпия Асунсион 1 - 0 1.89 3.45 3.56
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Такуари Асунсион - Хенерал Кабайеро ХЛМ
00:00 0 - 0 2.34 3.11 2.81
Либертад Асунсион - Олимпия Асунсион
02:15 1 - 0 1.89 3.45 3.56
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Универсидад Сезар Валехо - Универсидад де Кахамарка 3 - 1 1.95 3.06 3.75
19:00 Карлос Стейн - Академия Кантолао 2 - 1 2.18 3.05 3.15
21:15 Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо 0 - 1 2.55 3.04 2.59
23:00 АДТ Тарма - Спортинг Кристал 1 - 1 3.04 3.33 2.10
23:00 АДТ Тарма - Универсидад де Кахамарка отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Алианса Атлетико - Карлос А. Манучи отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Алианса Лима - Бинасионал отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Атлетико Грау - Спортинг Кристал отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Аякучо - Спорт Уанкайо отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Мунисипал - Карлос Стейн отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Спорт Бойс - Мелгар Арекипа отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад Сезар Валехо - Универсидад Сан Мартин отл. 0.00 0.00 0.00
23:30 Аякучо - Карлос А. Манучи 2 - 2 1.96 3.27 3.45
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сезар Валехо - Универсидад де Кахамарка
03:30 3 - 1 1.95 3.06 3.75
Карлос Стейн - Академия Кантолао
19:00 2 - 1 2.18 3.05 3.15
Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо
21:15 0 - 1 2.55 3.04 2.59
АДТ Тарма - Спортинг Кристал
23:00 1 - 1 3.04 3.33 2.10
АДТ Тарма - Универсидад де Кахамарка
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Алианса Атлетико - Карлос А. Манучи
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Алианса Лима - Бинасионал
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Атлетико Грау - Спортинг Кристал
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Аякучо - Спорт Уанкайо
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Депортиво Мунисипал - Карлос Стейн
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спорт Бойс - Мелгар Арекипа
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Универсидад Сезар Валехо - Универсидад Сан Мартин
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Аякучо - Карлос А. Манучи
23:30 2 - 2 1.96 3.27 3.45
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Лехия Гданск - Стал Мелец 3 - 2 1.57 3.88 5.41
16:00 Раков Ченстохова - Краковия Краков 1 - 1 1.42 4.23 7.33
18:30 Пяст Гливице - Лех Познан 1 - 2 5.31 3.69 1.61
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Лехия Гданск - Стал Мелец
13:30 3 - 2 1.57 3.88 5.41
Раков Ченстохова - Краковия Краков
16:00 1 - 1 1.42 4.23 7.33
Пяст Гливице - Лех Познан
18:30 1 - 2 5.31 3.69 1.61
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Арка Гдиня - Миедж Легница 0 - 2 1.98 3.25 3.52
16:00 Гурник Полковице - ЛКС Лодз 0 - 2 3.15 3.23 2.12
19:00 Хробри Глогов - Подбескидзе 1 - 3 3.39 3.19 2.05
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Арка Гдиня - Миедж Легница
13:40 0 - 2 1.98 3.25 3.52
Гурник Полковице - ЛКС Лодз
16:00 0 - 2 3.15 3.23 2.12
Хробри Глогов - Подбескидзе
19:00 1 - 3 3.39 3.19 2.05
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Визела - Маритимо 1 - 1 2.06 3.32 3.48
17:30 Жил Висенте - Тондела 3 - 0 1.86 3.45 4.11
20:00 Спортинг Брага - Ароука 1 - 0 1.66 3.78 4.83
22:30 Санта Клара - Пасош Ферейра 2 - 0 2.02 3.31 3.61
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Визела - Маритимо
17:30 1 - 1 2.06 3.32 3.48
Жил Висенте - Тондела
17:30 3 - 0 1.86 3.45 4.11
Спортинг Брага - Ароука
20:00 1 - 0 1.66 3.78 4.83
Санта Клара - Пасош Ферейра
22:30 2 - 0 2.02 3.31 3.61
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шавеш - Ещрела Амадора 2 - 2 1.37 4.39 7.24
16:00 Фарензе - Варзин 0 - 1 2.38 3.01 2.83
20:00 Трофензе - Академика Коимбра 2 - 1 1.63 3.64 4.66
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Шавеш - Ещрела Амадора
13:00 2 - 2 1.37 4.39 7.24
Фарензе - Варзин
16:00 0 - 1 2.38 3.01 2.83
Трофензе - Академика Коимбра
20:00 2 - 1 1.63 3.64 4.66
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:30 Сепси Сфънту Георге - Киндия Търговище 2 - 1 1.80 3.25 4.53
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Сепси Сфънту Георге - Киндия Търговище
14:30 2 - 1 1.80 3.25 4.53
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Университатя Крайова - ФК ФКСБ 0 - 1 2.75 3.23 2.43
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Университатя Крайова - ФК ФКСБ
19:30 0 - 1 2.75 3.23 2.43
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Уфа - ФК Ростов 0 - 0 2.33 3.51 2.84
16:30 Арсенал Тула - ФК Краснодар 1 - 1 2.99 3.24 2.37
19:00 Локомотив Москва - Рубин Казан 1 - 0 1.90 3.62 3.80
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Уфа - ФК Ростов
14:00 0 - 0 2.33 3.51 2.84
Арсенал Тула - ФК Краснодар
16:30 1 - 1 2.99 3.24 2.37
Локомотив Москва - Рубин Казан
19:00 1 - 0 1.90 3.62 3.80
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:00 Атланта Юнайтед - Чикаго Файър 4 - 1 1.65 3.72 5.12
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Портланд Тимбърс 1 - 1 1.44 4.38 6.99
02:00 Ню Йорк Сити - Спортинг Канзас Сити 0 - 0 1.43 4.47 7.10
02:30 Ди Си Юнайтед - Хюстън Динамо 2 - 0 1.83 3.66 4.02
02:30 Ню Инглънд Революшън - Кълъмбъс Крю 2 - 2 1.94 3.52 3.75
03:00 Минесота Юнайтед - Синсинати 0 - 1 1.66 4.06 4.54
03:30 Далас - Сиатъл Саундърс 2 - 0 1.74 3.74 4.47
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Колорадо Рапидс 1 - 0 2.56 3.37 2.63
06:00 Лос Анджелис ФК - Филаделфия Юнион 2 - 2 1.68 3.83 4.79
23:00 Ванкувър Уайткепс - Торонто 1 - 0 1.82 3.69 4.01
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Атланта Юнайтед - Чикаго Файър
01:00 4 - 1 1.65 3.72 5.12
Ню Йорк Ред Булс - Портланд Тимбърс
02:00 1 - 1 1.44 4.38 6.99
Ню Йорк Сити - Спортинг Канзас Сити
02:00 0 - 0 1.43 4.47 7.10
Ди Си Юнайтед - Хюстън Динамо
02:30 2 - 0 1.83 3.66 4.02
Ню Инглънд Революшън - Кълъмбъс Крю
02:30 2 - 2 1.94 3.52 3.75
Минесота Юнайтед - Синсинати
03:00 0 - 1 1.66 4.06 4.54
Далас - Сиатъл Саундърс
03:30 2 - 0 1.74 3.74 4.47
Сан Хосе Еърткуейкс - Колорадо Рапидс
05:00 1 - 0 2.56 3.37 2.63
Лос Анджелис ФК - Филаделфия Юнион
06:00 2 - 2 1.68 3.83 4.79
Ванкувър Уайткепс - Торонто
23:00 1 - 0 1.82 3.69 4.01
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Академия Пандев - Работнички Скопие 2 - 1 1.46 3.71 5.90
18:00 Брегалница Щип - Тиквеш Кавадарци 1 - 0 1.80 3.06 4.12
18:00 Македония Гьорче Петров - Струга Трим-Лум 1 - 3 1.58 3.15 5.63
18:00 Пелистер Битоля - Борец Велес 2 - 1 2.55 2.81 2.63
18:00 Ренова Джепчище - ФК Скопие 2 - 0 1.62 3.30 4.77
18:00 Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие 0 - 0 1.49 3.52 6.00
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Академия Пандев - Работнички Скопие
18:00 2 - 1 1.46 3.71 5.90
Брегалница Щип - Тиквеш Кавадарци
18:00 1 - 0 1.80 3.06 4.12
Македония Гьорче Петров - Струга Трим-Лум
18:00 1 - 3 1.58 3.15 5.63
Пелистер Битоля - Борец Велес
18:00 2 - 1 2.55 2.81 2.63
Ренова Джепчище - ФК Скопие
18:00 2 - 0 1.62 3.30 4.77
Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие
18:00 0 - 0 1.49 3.52 6.00
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Балестиер Халса 2 - 1 1.38 4.97 5.63
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тампайнс Роувърс - Балестиер Халса
12:30 2 - 1 1.38 4.97 5.63
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Пухов 3 - 1 2.04 3.35 2.96
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Петржалка Братислава - Пухов
11:30 3 - 1 2.04 3.35 2.96
Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
18:30 Слован Братислава - Спартак Търнава 1 - 1 1.67 3.40 4.40
Словакия - Купа на Словакия
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава - Спартак Търнава
18:30 1 - 1 1.67 3.40 4.40
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Мура - Домжале 3 - 1 1.89 3.38 3.57
21:15 Алуминий Кидричево - Олимпия Любляна 2 - 3 4.99 3.72 1.58
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Мура - Домжале
18:30 3 - 1 1.89 3.38 3.57
Алуминий Кидричево - Олимпия Любляна
21:15 2 - 3 4.99 3.72 1.58
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Раднички 1923 - Пролетер Нови Сад 2 - 1 1.97 2.96 3.83
18:00 Спартак Суботица - Колубара Лазаревац 2 - 1 1.75 3.48 4.03
20:05 Младост Лучани - Радник Сурдулица 2 - 3 1.51 3.66 5.71
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Раднички 1923 - Пролетер Нови Сад
16:00 2 - 1 1.97 2.96 3.83
Спартак Суботица - Колубара Лазаревац
18:00 2 - 1 1.75 3.48 4.03
Младост Лучани - Радник Сурдулица
20:05 2 - 3 1.51 3.66 5.71
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 АЧ Тайпе - Хан Юен 1 - 2 10.93 6.91 1.14
11:00 Тайчун Футуро - Мин Чуан Юнивърсити 4 - 0 1.24 5.39 8.14
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АЧ Тайпе - Хан Юен
11:00 1 - 2 10.93 6.91 1.14
Тайчун Футуро - Мин Чуан Юнивърсити
11:00 4 - 0 1.24 5.39 8.14
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Клуб Африкан Тунис - Есперанс де Тунис 0 - 0 3.33 2.79 2.22
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Клуб Африкан Тунис - Есперанс де Тунис
18:00 0 - 0 3.33 2.79 2.22
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алтай Измир - Гиресунспор 1 - 1 2.09 3.38 3.09
16:00 Йени Малатияспор - Ризеспор 1 - 3 3.62 3.56 1.93
19:00 Бешикташ - Фенербахче 1 - 1 2.49 3.37 2.62
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Алтай Измир - Гиресунспор
16:00 1 - 1 2.09 3.38 3.09
Йени Малатияспор - Ризеспор
16:00 1 - 3 3.62 3.56 1.93
Бешикташ - Фенербахче
19:00 1 - 1 2.49 3.37 2.62
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Балъкесирспор - Бандърмаспор 1 - 5 15.81 6.37 1.15
16:00 Болуспор - Самсунспор 2 - 1 2.73 3.09 2.44
16:00 Бурсаспор - Юмраниеспор 3 - 2 1.63 3.83 4.43
16:00 Генчлербирлиги - Ерзурум ББ 2 - 1 2.26 3.14 2.94
16:00 Денизлиспор - Менеменспор 2 - 1 1.87 3.41 3.68
16:00 Истанбулспор - Аданаспор 1 - 1 1.85 3.37 3.79
16:00 Кечиоренгуджу - Маниса ФК 2 - 1 2.20 3.15 3.00
16:00 Коджаелиспор - Алтънорду 2 - 2 1.97 3.33 3.46
16:00 Тузласпор - Еюпспор 3 - 2 3.57 3.32 1.91
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Балъкесирспор - Бандърмаспор
16:00 1 - 5 15.81 6.37 1.15
Болуспор - Самсунспор
16:00 2 - 1 2.73 3.09 2.44
Бурсаспор - Юмраниеспор
16:00 3 - 2 1.63 3.83 4.43
Генчлербирлиги - Ерзурум ББ
16:00 2 - 1 2.26 3.14 2.94
Денизлиспор - Менеменспор
16:00 2 - 1 1.87 3.41 3.68
Истанбулспор - Аданаспор
16:00 1 - 1 1.85 3.37 3.79
Кечиоренгуджу - Маниса ФК
16:00 2 - 1 2.20 3.15 3.00
Коджаелиспор - Алтънорду
16:00 2 - 2 1.97 3.33 3.46
Тузласпор - Еюпспор
16:00 3 - 2 3.57 3.32 1.91
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:05 Пакш - Кишварда 0 - 1 2.46 3.48 2.53
17:15 Залаегерсег - Дюрмот 0 - 1 1.79 3.51 4.07
19:45 Уйпещ - МОЛ Фехервар 1 - 1 2.25 3.33 2.91
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Пакш - Кишварда
15:05 0 - 1 2.46 3.48 2.53
Залаегерсег - Дюрмот
17:15 0 - 1 1.79 3.51 4.07
Уйпещ - МОЛ Фехервар
19:45 1 - 1 2.25 3.33 2.91
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Малдонадо - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 1 2.37 3.05 2.86
19:00 Рентистас Монтевидео - Бостън Ривър 0 - 1 2.62 3.10 2.53
21:30 Данубио Монтевидео - Серо Ларго Мело 2 - 0 2.24 2.90 3.26
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Малдонадо - Ривър Плейт Монтевидео
00:00 2 - 1 2.37 3.05 2.86
Рентистас Монтевидео - Бостън Ривър
19:00 0 - 1 2.62 3.10 2.53
Данубио Монтевидео - Серо Ларго Мело
21:30 2 - 0 2.24 2.90 3.26
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Рунавик 3 - 0 1.33 4.99 6.01
17:00 Клаксвик - ХБ Торсхавн 2 - 0 1.44 4.38 5.13
17:15 Б36 Торсхавн - 07 Вестур 3 - 0 1.38 4.51 5.71
19:00 АБ Аргир - Б68 Тофтир 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Гота - Рунавик
17:00 3 - 0 1.33 4.99 6.01
Клаксвик - ХБ Торсхавн
17:00 2 - 0 1.44 4.38 5.13
Б36 Торсхавн - 07 Вестур
17:15 3 - 0 1.38 4.51 5.71
АБ Аргир - Б68 Тофтир
19:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ИФК Мариехамн - КуПС Куопио 1 - 1 6.32 4.09 1.49
18:30 ХИК Хелзинки - Илвес Тампере 2 - 1 1.43 4.22 7.17
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ИФК Мариехамн - КуПС Куопио
18:30 1 - 1 6.32 4.09 1.49
ХИК Хелзинки - Илвес Тампере
18:30 2 - 1 1.43 4.22 7.17
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - ЯПС Ярвенпяя 10 - 1 1.89 3.53 3.54
18:30 Екеняс ИФ - Яро 2 - 1 2.65 3.34 2.41
18:30 КПВ Кокола - КТП Котка 1 - 3 3.18 3.30 2.10
18:30 МП Микели - СЯК Академия 1 - 1 2.01 3.51 3.23
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - ЯПС Ярвенпяя
18:30 10 - 1 1.89 3.53 3.54
Екеняс ИФ - Яро
18:30 2 - 1 2.65 3.34 2.41
КПВ Кокола - КТП Котка
18:30 1 - 3 3.18 3.30 2.10
МП Микели - СЯК Академия
18:30 1 - 1 2.01 3.51 3.23
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 Атлантис Хелзинки - КяПа Хелзинки - 2.28 3.84 2.67
18:30 КяПа Хелзинки - Атлантис Хелзинки 2 - 3 3.02 3.74 1.97
18:30 Футура Порвоо - ПеКа Котка 2 - 1 1.77 3.96 3.39
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Атлантис Хелзинки - КяПа Хелзинки
18:30 - 2.28 3.84 2.67
КяПа Хелзинки - Атлантис Хелзинки
18:30 2 - 3 3.02 3.74 1.97
Футура Порвоо - ПеКа Котка
18:30 2 - 1 1.77 3.96 3.39
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ВЯС Вантаа - Джаз Пори 3 - 3 2.52 3.74 2.20
18:30 МуСа Пори - Тампере Юнайтед 1 - 2 1.70 4.02 3.60
18:30 Хонка Академия - Илвес-Кисат Тампере 3 - 3 1.39 4.73 5.80
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ВЯС Вантаа - Джаз Пори
18:30 3 - 3 2.52 3.74 2.20
МуСа Пори - Тампере Юнайтед
18:30 1 - 2 1.70 4.02 3.60
Хонка Академия - Илвес-Кисат Тампере
18:30 3 - 3 1.39 4.73 5.80
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
13:00 ГБК Кокола - Вааякоски Ювяскюля 1 - 3 3.72 3.98 1.70
14:00 ОЛС Оулу - Вааса ИФК 0 - 1 1.98 3.82 2.90
18:00 Еркулес Оулу - ОТП Оулу 1 - 0 2.05 3.74 2.82
18:00 Комеетат Ювяскюля - Нярпес Крафт 0 - 2 2.69 3.93 2.07
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ГБК Кокола - Вааякоски Ювяскюля
13:00 1 - 3 3.72 3.98 1.70
ОЛС Оулу - Вааса ИФК
14:00 0 - 1 1.98 3.82 2.90
Еркулес Оулу - ОТП Оулу
18:00 1 - 0 2.05 3.74 2.82
Комеетат Ювяскюля - Нярпес Крафт
18:00 0 - 2 2.69 3.93 2.07
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Виктория Ла Сейба - Маратон Сан Педро 1 - 1 2.70 2.91 2.44
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Виктория Ла Сейба - Маратон Сан Педро
04:00 1 - 1 2.70 2.91 2.44
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Риека - Хайдук Сплит 0 - 3 3.05 3.38 2.12
21:00 Динамо Загреб - Осиек 3 - 0 1.76 3.33 4.51
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Риека - Хайдук Сплит
18:00 0 - 3 3.05 3.38 2.12
Динамо Загреб - Осиек
21:00 3 - 0 1.76 3.33 4.51
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Петровац - Искра Даниловград 0 - 4 2.33 3.38 2.54
18:00 Сутиеска Никшич - Дечич Тузи 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Зета Голубовци - Будучност Подгорица 2 - 2 4.91 4.08 1.49
19:00 Морнар Бар - Рудар Плевля 2 - 0 2.19 3.19 2.87
19:00 ФК Подгорица - Йезеро Плав 0 - 1 2.74 3.16 2.29
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Петровац - Искра Даниловград
18:00 0 - 4 2.33 3.38 2.54
Сутиеска Никшич - Дечич Тузи
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Зета Голубовци - Будучност Подгорица
19:00 2 - 2 4.91 4.08 1.49
Морнар Бар - Рудар Плевля
19:00 2 - 0 2.19 3.19 2.87
ФК Подгорица - Йезеро Плав
19:00 0 - 1 2.74 3.16 2.29
Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Пилзен - Спарта Прага 3 - 0 1.92 3.39 3.85
20:00 Славия Прага - Словачко 3 - 0 1.31 5.12 8.56
Чехия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Виктория Пилзен - Спарта Прага
17:00 3 - 0 1.92 3.39 3.85
Славия Прага - Словачко
20:00 3 - 0 1.31 5.12 8.56
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Простейов 1 - 1 2.53 3.41 2.40
18:00 Варнсдорф - МАС Таборско 2 - 0 2.09 3.33 3.06
18:00 Збройовка Бърно - Дукла Прага 2 - 1 1.53 3.96 4.97
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Виктория Жижков - Простейов
11:15 1 - 1 2.53 3.41 2.40
Варнсдорф - МАС Таборско
18:00 2 - 0 2.09 3.33 3.06
Збройовка Бърно - Дукла Прага
18:00 2 - 1 1.53 3.96 4.97
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Универсидад де Чили - Депортес Ла Серена 2 - 0 2.11 3.28 3.32
19:00 Палестино Сантяго - Антофагаста 1 - 0 1.71 3.64 4.50
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Универсидад де Чили - Депортес Ла Серена
00:30 2 - 0 2.11 3.28 3.32
Палестино Сантяго - Антофагаста
19:00 1 - 0 1.71 3.64 4.50
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Грасхопърс - Сион 0 - 1 1.89 3.56 3.79
17:30 Лозана Спорт - Базел 0 - 0 3.85 3.81 1.82
17:30 Люцерн - Сервет 4 - 0 2.02 3.65 3.31
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Грасхопърс - Сион
15:15 0 - 1 1.89 3.56 3.79
Лозана Спорт - Базел
17:30 0 - 0 3.85 3.81 1.82
Люцерн - Сервет
17:30 4 - 0 2.02 3.65 3.31
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
18:30 Варберг БоИС - Сириус 0 - 2 2.00 3.26 3.79
18:30 Калмар - Хамарби 2 - 0 3.71 3.41 1.96
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Варберг БоИС - Сириус
18:30 0 - 2 2.00 3.26 3.79
Калмар - Хамарби
18:30 2 - 0 3.71 3.41 1.96
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Йоребро Сирианска - Питео 2 - 2 1.90 3.45 3.52
17:00 БК Форвард - Умео ФК 0 - 1 4.54 4.02 1.58
17:00 ИФ Сюлвия - Йефле 1 - 2 2.08 3.53 2.96
17:00 Карлстад Футбол - Васалунд 2 - 2 1.80 3.58 3.68
18:00 Сандвикен - Хамарби ТФФ 2 - 1 1.36 4.79 6.53
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Йоребро Сирианска - Питео
14:00 2 - 2 1.90 3.45 3.52
БК Форвард - Умео ФК
17:00 0 - 1 4.54 4.02 1.58
ИФ Сюлвия - Йефле
17:00 1 - 2 2.08 3.53 2.96
Карлстад Футбол - Васалунд
17:00 2 - 2 1.80 3.58 3.68
Сандвикен - Хамарби ТФФ
18:00 2 - 1 1.36 4.79 6.53
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Браге - Йоргрите 4 - 0 2.10 3.43 3.09
16:00 Утсиктенс - Далкурд 3 - 0 1.95 3.40 3.58
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Браге - Йоргрите
14:00 4 - 0 2.10 3.43 3.09
Утсиктенс - Далкурд
16:00 3 - 0 1.95 3.40 3.58
Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Рейнджърс - Дънди Юнайтед 2 - 0 1.18 6.87 14.05
Шотландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Рейнджърс - Дънди Юнайтед
17:00 2 - 0 1.18 6.87 14.05
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Роял АМ - Орландо Пайрътс отл. 3.44 2.73 2.27
18:30 Кайзер Чийфс - Мамелоди Съндаунс 1 - 1 3.71 2.88 2.06
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Роял АМ - Орландо Пайрътс
16:00 отл. 3.44 2.73 2.27
Кайзер Чийфс - Мамелоди Съндаунс
18:30 1 - 1 3.71 2.88 2.06
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:30 Кануън - Улсан Хюндай 1 - 3 4.04 3.31 1.88
08:00 Тегу - Сувон Самсунг Блюуингс 3 - 0 2.27 3.06 3.18
10:30 Инчхън Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 1 3.18 2.99 2.30
10:30 Сеул - Сувон ФК 3 - 1 2.32 3.08 3.08
13:00 Поханг Стийлърс - Съннам 1 - 0 2.17 3.02 3.45
13:00 Чеджу Юнайтед - Кимчхон Сангму 3 - 1 2.30 3.07 3.11
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кануън - Улсан Хюндай
07:30 1 - 3 4.04 3.31 1.88
Тегу - Сувон Самсунг Блюуингс
08:00 3 - 0 2.27 3.06 3.18
Инчхън Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс
10:30 0 - 1 3.18 2.99 2.30
Сеул - Сувон ФК
10:30 3 - 1 2.32 3.08 3.08
Поханг Стийлърс - Съннам
13:00 1 - 0 2.17 3.02 3.45
Чеджу Юнайтед - Кимчхон Сангму
13:00 3 - 1 2.30 3.07 3.11
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Гамба Осака - Висел Кобе 2 - 0 2.95 3.19 2.31
09:00 Токио - Саган Тошу 0 - 1 2.22 3.11 3.18
10:00 Кашива Рейсол - Урава Ред Даймъндс 0 - 0 3.21 3.23 2.14
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Гамба Осака - Висел Кобе
08:00 2 - 0 2.95 3.19 2.31
Токио - Саган Тошу
09:00 0 - 1 2.22 3.11 3.18
Кашива Рейсол - Урава Ред Даймъндс
10:00 0 - 0 3.21 3.23 2.14
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Блаублиц Акита - Йокохама ФК 1 - 0 3.93 3.11 1.90
07:00 Омия Ардижа - Ивате Грула Мориока отл. 2.21 3.06 3.12
07:00 Роасо Кумамото - Рюкю 0 - 2 2.20 3.06 3.16
08:00 Албирекс Ниигата - Токио Верди 4 - 3 1.82 3.33 4.04
08:00 В-Варен Нагазаки - Вегалта Сендай 0 - 2 2.18 3.27 3.01
08:00 Звейген Канадзава - Ренофа Ямагучи 1 - 0 2.09 3.08 3.41
08:00 Мито Холихок - Мачида Зелвия 0 - 0 3.24 3.15 2.15
08:00 Монтедио Ямагата - Оита Тринита 1 - 1 2.07 3.10 3.46
08:00 Теспакусатсу Гунма - Токушима Вортис 0 - 0 3.82 3.07 1.98
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Фагиано Окаяма 1 - 0 2.30 2.78 3.31
10:00 Точиги СК - Вентфорет Кофу 0 - 0 3.82 2.81 2.08
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Блаублиц Акита - Йокохама ФК
07:00 1 - 0 3.93 3.11 1.90
Омия Ардижа - Ивате Грула Мориока
07:00 отл. 2.21 3.06 3.12
Роасо Кумамото - Рюкю
07:00 0 - 2 2.20 3.06 3.16
Албирекс Ниигата - Токио Верди
08:00 4 - 3 1.82 3.33 4.04
В-Варен Нагазаки - Вегалта Сендай
08:00 0 - 2 2.18 3.27 3.01
Звейген Канадзава - Ренофа Ямагучи
08:00 1 - 0 2.09 3.08 3.41
Мито Холихок - Мачида Зелвия
08:00 0 - 0 3.24 3.15 2.15
Монтедио Ямагата - Оита Тринита
08:00 1 - 1 2.07 3.10 3.46
Теспакусатсу Гунма - Токушима Вортис
08:00 0 - 0 3.82 3.07 1.98
Джеф Юнайтед Чиба - Фагиано Окаяма
09:00 1 - 0 2.30 2.78 3.31
Точиги СК - Вентфорет Кофу
10:00 0 - 0 3.82 2.81 2.08