Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Съндърланд - Шефилд Уензди 1 - 0 2.64 3.10 2.77
Англия - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Съндърланд - Шефилд Уензди
21:45 1 - 0 2.64 3.10 2.77
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Леванте - Реал Сосиедад 2 - 1 3.29 3.47 2.17
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Леванте - Реал Сосиедад
22:00 2 - 1 3.29 3.47 2.17
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
22:00 Бетис Депортиво Баломпие - Алкояно 3 - 2 5.53 3.54 1.54
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Бетис Депортиво Баломпие - Алкояно
22:00 3 - 2 5.53 3.54 1.54
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Лас Палмас - Мирандес 1 - 0 1.58 4.04 5.26
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Лас Палмас - Мирандес
22:00 1 - 0 1.58 4.04 5.26
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Бохум - Арминия Билефелд 2 - 1 2.18 3.55 3.21
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Бохум - Арминия Билефелд
21:30 2 - 1 2.18 3.55 3.21
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Падерборн - Зандхаузен 2 - 0 1.93 3.79 3.52
19:30 Фортуна Дюселдорф - Дармщат 98 2 - 1 3.18 3.63 2.09
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Падерборн - Зандхаузен
19:30 2 - 0 1.93 3.79 3.52
Фортуна Дюселдорф - Дармщат 98
19:30 2 - 1 3.18 3.63 2.09
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Борусия Дортмунд II - Ферл 1 - 2 2.86 3.47 2.21
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Борусия Дортмунд II - Ферл
20:00 1 - 2 2.86 3.47 2.21
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:45 Интер - Емполи 4 - 2 1.14 9.03 17.31
22:00 Дженоа - Ювентус 2 - 1 4.15 3.24 2.00
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Интер - Емполи
19:45 4 - 2 1.14 9.03 17.31
Дженоа - Ювентус
22:00 2 - 1 4.15 3.24 2.00
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:15 Кротоне - Парма 0 - 1 2.50 3.29 2.70
21:30 Алесандрия - Виченца Виртус 0 - 1 2.29 3.20 3.10
21:30 Асколи - Тернана 4 - 1 1.74 3.76 4.36
21:30 Беневенто - СПАЛ 1 - 2 1.56 4.04 5.49
21:30 Бреша - Реджина 3 - 0 1.24 5.67 12.00
21:30 Козенца - Читадела 1 - 0 1.85 3.42 4.22
21:30 Комо - Кремонезе 1 - 2 5.43 4.06 1.57
21:30 Лече - Порденоне 1 - 0 1.16 7.08 16.08
21:30 Перуджа - Монца 1 - 0 3.81 3.58 1.87
21:30 Фрозиноне - Пиза 1 - 2 2.04 3.29 3.56
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Кротоне - Парма
19:15 0 - 1 2.50 3.29 2.70
Алесандрия - Виченца Виртус
21:30 0 - 1 2.29 3.20 3.10
Асколи - Тернана
21:30 4 - 1 1.74 3.76 4.36
Беневенто - СПАЛ
21:30 1 - 2 1.56 4.04 5.49
Бреша - Реджина
21:30 3 - 0 1.24 5.67 12.00
Козенца - Читадела
21:30 1 - 0 1.85 3.42 4.22
Комо - Кремонезе
21:30 1 - 2 5.43 4.06 1.57
Лече - Порденоне
21:30 1 - 0 1.16 7.08 16.08
Перуджа - Монца
21:30 1 - 0 3.81 3.58 1.87
Фрозиноне - Пиза
21:30 1 - 2 2.04 3.29 3.56
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Лил - Монако 1 - 2 3.81 3.59 1.94
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Лил - Монако
22:00 1 - 2 3.81 3.59 1.94
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:30 Булон - Стад Бриошен 0 - 1 2.30 3.10 2.88
19:30 Бурж-Перона - Анси 3 - 0 3.32 2.87 2.18
19:30 Конкарно - Шамбли 4 - 0 1.43 4.07 6.25
19:30 Кретей-Луситанос - Шоле 4 - 4 1.97 3.38 3.30
19:30 Лавал - Ред Стар Париж 2 - 2 1.67 3.41 4.75
19:30 Льо Ман - Авранш 1 - 3 1.79 3.40 3.98
19:30 Седан - Орлеан 1 - 0 2.86 2.99 2.38
19:30 Сет 34 - Вилфранш-Божоле 0 - 1 3.35 3.12 2.04
19:30 Шатору - Бастия-Борго 0 - 0 1.89 3.50 3.48
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Булон - Стад Бриошен
19:30 0 - 1 2.30 3.10 2.88
Бурж-Перона - Анси
19:30 3 - 0 3.32 2.87 2.18
Конкарно - Шамбли
19:30 4 - 0 1.43 4.07 6.25
Кретей-Луситанос - Шоле
19:30 4 - 4 1.97 3.38 3.30
Лавал - Ред Стар Париж
19:30 2 - 2 1.67 3.41 4.75
Льо Ман - Авранш
19:30 1 - 3 1.79 3.40 3.98
Седан - Орлеан
19:30 1 - 0 2.86 2.99 2.38
Сет 34 - Вилфранш-Божоле
19:30 0 - 1 3.35 3.12 2.04
Шатору - Бастия-Борго
19:30 0 - 0 1.89 3.50 3.48
България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Ботев Пловдив - Лудогорец Разград 1 - 2 2.57 3.34 2.47
17:30 Черно море - Левски София 0 - 1 2.92 2.93 2.44
20:00 ЦСКА София - Славия 3 - 1 1.52 3.81 5.93
България - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Ботев Пловдив - Лудогорец Разград
15:00 1 - 2 2.57 3.34 2.47
Черно море - Левски София
17:30 0 - 1 2.92 2.93 2.44
ЦСКА София - Славия
20:00 3 - 1 1.52 3.81 5.93
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:30 Амщетен - Джуниърс ОО 0 - 1 1.50 4.33 5.12
19:30 Вакер Инсбрук - Хорн 2 - 3 2.36 3.58 2.61
19:30 Капфенберг - Аустрия Виена II 5 - 1 2.70 3.27 2.39
19:30 Рапид Виена II - Лафниц 0 - 3 3.10 3.62 2.03
19:30 Форвартс Щайр - Лиферинг Залцбург 2 - 1 2.66 3.51 2.30
21:25 Флоридсдорфер АК - Блау-Вайс Линц 2 - 0 2.49 3.14 2.68
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Амщетен - Джуниърс ОО
19:30 0 - 1 1.50 4.33 5.12
Вакер Инсбрук - Хорн
19:30 2 - 3 2.36 3.58 2.61
Капфенберг - Аустрия Виена II
19:30 5 - 1 2.70 3.27 2.39
Рапид Виена II - Лафниц
19:30 0 - 3 3.10 3.62 2.03
Форвартс Щайр - Лиферинг Залцбург
19:30 2 - 1 2.66 3.51 2.30
Флоридсдорфер АК - Блау-Вайс Линц
21:25 2 - 0 2.49 3.14 2.68
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ЕС Сетиф - РК Релизан отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 РК Арба - Параду АК 3 - 1 2.51 2.83 2.79
19:45 ЖС Кабилие - КР Белуиздад 0 - 0 2.30 2.69 3.39
20:00 УСМ Алжир - ВА Тлемсен 2 - 0 1.10 7.33 20.81
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЕС Сетиф - РК Релизан
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
РК Арба - Параду АК
18:00 3 - 1 2.51 2.83 2.79
ЖС Кабилие - КР Белуиздад
19:45 0 - 0 2.30 2.69 3.39
УСМ Алжир - ВА Тлемсен
20:00 2 - 0 1.10 7.33 20.81
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Сан Телмо - Депортиво Мадрин 2 - 1 2.27 2.94 3.20
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Сан Телмо - Депортиво Мадрин
21:30 2 - 1 2.27 2.94 3.20
Бахрейн - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Ал Хид - Ситра 1 - 1 1.52 3.79 5.26
19:00 Будайя Клуб - Малкия 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Бахрейн - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ал Хид - Ситра
19:00 1 - 1 1.52 3.79 5.26
Будайя Клуб - Малкия
19:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
21:45 Шарлероа - Генк 2 - 2 3.16 3.63 2.09
Белгия - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
Шарлероа - Генк
21:45 2 - 2 3.16 3.63 2.09
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Слобода Тузла - Жрински Мостар 0 - 2 6.19 3.43 1.51
19:00 ФК Сараево - Радник Биелина 1 - 0 1.47 3.66 6.28
21:00 Вележ Мостар - Рудар Приедор 1 - 0 1.70 3.40 4.37
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Слобода Тузла - Жрински Мостар
19:00 0 - 2 6.19 3.43 1.51
ФК Сараево - Радник Биелина
19:00 1 - 0 1.47 3.66 6.28
Вележ Мостар - Рудар Приедор
21:00 1 - 0 1.70 3.40 4.37
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Бруске SC - Чапекоензе SC 0 - 0 2.23 2.88 3.35
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бруске SC - Чапекоензе SC
03:30 0 - 0 2.23 2.88 3.35
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Депортиво Лара - Ерманос Колменарес 0 - 1 1.79 3.08 4.30
02:30 Замора Баринас - Португеза Акаригуа 0 - 0 2.09 2.93 3.44
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Лара - Ерманос Колменарес
00:15 0 - 1 1.79 3.08 4.30
Замора Баринас - Португеза Акаригуа
02:30 0 - 0 2.09 2.93 3.44
Дания - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:30 Хорсенс - Лингби 2 - 1 2.25 3.19 3.09
20:00 Хелзингор - Фредериция 2 - 1 1.61 4.28 4.52
Дания - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Хорсенс - Лингби
19:30 2 - 1 2.25 3.19 3.09
Хелзингор - Фредериция
20:00 2 - 1 1.61 4.28 4.52
Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Силкеборг - Рандерс 1 - 0 1.74 3.93 4.15
Дания - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Силкеборг - Рандерс
20:00 1 - 0 1.74 3.93 4.15
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Исмаили Исмаилия - Ал Масри Порт Саид 3 - 2 2.07 2.93 3.62
22:00 Смоуха - Пирамидс 0 - 2 3.81 3.04 1.95
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Исмаили Исмаилия - Ал Масри Порт Саид
19:30 3 - 2 2.07 2.93 3.62
Смоуха - Пирамидс
22:00 0 - 2 3.81 3.04 1.95
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Вапрус Пярну - Куресааре 3 - 1 4.80 4.06 1.52
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Вапрус Пярну - Куресааре
19:00 3 - 1 4.80 4.06 1.52
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Акре - Апоел Рамат Хашарон 1 - 0 1.70 3.13 4.95
16:00 Апоел Афула - Макаби Назарет 1 - 1 2.01 3.07 3.36
16:00 Апоел Раанана - Апоел Ришон Лецион 1 - 2 2.44 2.95 2.71
16:00 Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Рамат Ган 3 - 3 3.59 3.04 1.96
Израел - Група за Изпадане ЛЛ
Час Рез. 1 X 2
Апоел Акре - Апоел Рамат Хашарон
16:00 1 - 0 1.70 3.13 4.95
Апоел Афула - Макаби Назарет
16:00 1 - 1 2.01 3.07 3.36
Апоел Раанана - Апоел Ришон Лецион
16:00 1 - 2 2.44 2.95 2.71
Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Рамат Ган
16:00 3 - 3 3.59 3.04 1.96
Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Кфар Саба - Кфар Касем 1 - 1 3.93 3.44 1.76
16:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Ашдод 1 - 1 2.30 2.95 2.90
16:00 Апоел Ум ал-Фахм - Макаби Бней Рейне 0 - 2 4.75 3.36 1.65
16:00 Бней Йехуда - Секция Нес Циона 1 - 2 3.33 3.32 1.93
Израел - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Апоел Кфар Саба - Кфар Касем
16:00 1 - 1 3.93 3.44 1.76
Апоел Петах Тиква - Апоел Ашдод
16:00 1 - 1 2.30 2.95 2.90
Апоел Ум ал-Фахм - Макаби Бней Рейне
16:00 0 - 2 4.75 3.36 1.65
Бней Йехуда - Секция Нес Циона
16:00 1 - 2 3.33 3.32 1.93
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Мохамедан Калкута - Чърчил Брадърс Гоа 2 - 0 2.05 3.55 3.00
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Мохамедан Калкута - Чърчил Брадърс Гоа
17:30 2 - 0 2.05 3.55 3.00
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Бохемианс 1 - 1 1.69 3.63 4.63
21:45 Дрогеда Юнайтед - Сейнт Патрикс 0 - 4 4.53 3.47 1.74
21:45 УК Дъблин - Дъндолк 2 - 2 7.49 4.27 1.40
21:45 Шелбърн - Слиго Роувърс 2 - 1 2.80 2.81 2.71
22:00 Шамрок Роувърс - Фин Харпс 3 - 1 1.19 5.80 16.67
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дери Сити - Бохемианс
21:45 1 - 1 1.69 3.63 4.63
Дрогеда Юнайтед - Сейнт Патрикс
21:45 0 - 4 4.53 3.47 1.74
УК Дъблин - Дъндолк
21:45 2 - 2 7.49 4.27 1.40
Шелбърн - Слиго Роувърс
21:45 2 - 1 2.80 2.81 2.71
Шамрок Роувърс - Фин Харпс
22:00 3 - 1 1.19 5.80 16.67
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Корк Сити 1 - 2 9.08 5.54 1.25
21:45 Брей Уондърърс - Уотърфорд 1 - 4 3.93 3.39 1.83
21:45 Коб Рамблърс - Голуей Юнайтед 0 - 4 5.97 4.06 1.47
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлон Таун - Корк Сити
21:45 1 - 2 9.08 5.54 1.25
Брей Уондърърс - Уотърфорд
21:45 1 - 4 3.93 3.39 1.83
Коб Рамблърс - Голуей Юнайтед
21:45 0 - 4 5.97 4.06 1.47
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 ФХ Хафнарфьордур - Валур Рейкявик 2 - 2 3.24 3.35 2.02
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ФХ Хафнарфьордур - Валур Рейкявик
21:00 2 - 2 3.24 3.35 2.02
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Тор Акурейри - Кордренгир Рейкявик 1 - 0 2.90 3.69 2.03
22:15 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Гриндавик 1 - 1 2.64 3.69 2.18
22:15 Тротур Вогар - Фьолнир Рейкявик 0 - 3 5.94 4.73 1.38
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Тор Акурейри - Кордренгир Рейкявик
21:00 1 - 0 2.90 3.69 2.03
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Гриндавик
22:15 1 - 1 2.64 3.69 2.18
Тротур Вогар - Фьолнир Рейкявик
22:15 0 - 3 5.94 4.73 1.38
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Матаре Юнайтед - Софапака 0 - 2 4.49 2.97 1.78
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Матаре Юнайтед - Софапака
15:00 0 - 2 4.49 2.97 1.78
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Олимпиакос Никозия - ПАЕЕК Кирения 4 - 3 1.34 4.45 7.76
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Олимпиакос Никозия - ПАЕЕК Кирения
19:00 4 - 3 1.34 4.45 7.76
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Унион Магдалена - Ла Екуидад Богота 1 - 1 3.44 2.98 2.12
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Унион Магдалена - Ла Екуидад Богота
01:00 1 - 1 3.44 2.98 2.12
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Форталеса CE (Бра) - Ривър Плейт (Арж) 1 - 1 3.21 3.35 2.15
03:00 Брагантино SP (Бра) - Велес Сарсфийлд (Арж) 1 - 1 1.91 3.30 4.05
05:00 Алианса Лима (Пер) - Коло-Коло Сантяго (Чил) 1 - 1 4.73 3.66 1.69
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Форталеса CE (Бра) - Ривър Плейт (Арж)
01:00 1 - 1 3.21 3.35 2.15
Брагантино SP (Бра) - Велес Сарсфийлд (Арж)
03:00 1 - 1 1.91 3.30 4.05
Алианса Лима (Пер) - Коло-Коло Сантяго (Чил)
05:00 1 - 1 4.73 3.66 1.69
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Гуайреня (Пар) - Интернасионал RS (Бра) 1 - 1 5.14 3.54 1.66
01:15 Евертън Виня дел Мар (Чил) - Сао Пауло SP (Бра) - 0.00 0.00 0.00
01:15 Евертън Виня дел Мар (Чил) - Сао Пауло SP (Бра) 0 - 0 3.27 3.07 2.12
01:15 Унион Санта Фе (Арж) - Ориенте Петролеро (Бол) 2 - 0 1.16 6.66 18.08
03:30 Аякучо (Пер) - Хорхе Вилстерман (Бол) 0 - 0 2.45 3.09 2.87
03:30 Банфийлд (Арж) - Унион Ла Калера (Чил) 0 - 1 1.56 3.62 6.38
03:30 Универсидад Католика Кито (Екв) - Сантос SP (Бра) 0 - 1 1.89 3.25 3.92
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня (Пар) - Интернасионал RS (Бра)
01:15 1 - 1 5.14 3.54 1.66
Евертън Виня дел Мар (Чил) - Сао Пауло SP (Бра)
01:15 - 0.00 0.00 0.00
Евертън Виня дел Мар (Чил) - Сао Пауло SP (Бра)
01:15 0 - 0 3.27 3.07 2.12
Унион Санта Фе (Арж) - Ориенте Петролеро (Бол)
01:15 2 - 0 1.16 6.66 18.08
Аякучо (Пер) - Хорхе Вилстерман (Бол)
03:30 0 - 0 2.45 3.09 2.87
Банфийлд (Арж) - Унион Ла Калера (Чил)
03:30 0 - 1 1.56 3.62 6.38
Универсидад Католика Кито (Екв) - Сантос SP (Бра)
03:30 0 - 1 1.89 3.25 3.92
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
13:00 Ауда Кекава - Супер Нова Рига 4 - 1 1.32 4.53 8.03
18:00 Рига ФК - ФК Лиепая 0 - 1 1.92 3.19 3.56
18:30 Метта ЛУ Рига - Тукумс 2000 3 - 2 1.84 3.46 3.57
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ауда Кекава - Супер Нова Рига
13:00 4 - 1 1.32 4.53 8.03
Рига ФК - ФК Лиепая
18:00 0 - 1 1.92 3.19 3.56
Метта ЛУ Рига - Тукумс 2000
18:30 3 - 2 1.84 3.46 3.57
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Виктория Роспорт - Юнион Титус Петанж 1 - 1 2.09 3.27 2.94
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Роспорт - Юнион Титус Петанж
21:00 1 - 1 2.09 3.27 2.94
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Саравак Юнайтед - Негери Сембилан 1 - 2 2.34 3.11 2.77
16:00 Кедах Дарул Аман - Мелака Юнайтед 2 - 3 1.79 3.42 3.93
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Саравак Юнайтед - Негери Сембилан
15:15 1 - 2 2.34 3.11 2.77
Кедах Дарул Аман - Мелака Юнайтед
16:00 2 - 3 1.79 3.42 3.93
Малта - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Валета - Санта Лучия ФК 2 - 1 3.47 3.55 1.82
20:00 Слима Уондърърс - Балзан 0 - 1 4.38 3.91 1.58
Малта - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Валета - Санта Лучия ФК
20:00 2 - 1 3.47 3.55 1.82
Слима Уондърърс - Балзан
20:00 0 - 1 4.38 3.91 1.58
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
23:30 Раджа Казабланка - Дифаа ел Джадида 2 - 0 1.35 4.23 7.47
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Раджа Казабланка - Дифаа ел Джадида
23:30 2 - 0 1.35 4.23 7.47
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Симаронес де Сонора - Селая 1 - 0 2.04 3.03 3.43
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Симаронес де Сонора - Селая
05:00 1 - 0 2.04 3.03 3.43
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Камбур - Ваалвийк 1 - 1 2.23 3.54 3.01
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Камбур - Ваалвийк
21:00 1 - 1 2.23 3.54 3.01
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Йънг АЗ Алкмаар 0 - 3 1.26 5.96 9.01
21:00 Волендам - ФК Айндховен 2 - 2 2.11 3.83 2.90
21:00 Екселсиор - НАК Бреда 2 - 2 2.23 3.78 2.73
21:00 Еммен - АДО Ден Хааг 3 - 0 1.31 5.50 8.25
21:00 Йънг Аякс - Де Граафшап 1 - 1 2.65 3.82 2.26
21:00 Йънг ПСВ - Дордрехт 1 - 1 1.43 4.95 5.67
21:00 Йънг Утрехт - ВВВ Венло 2 - 3 2.15 3.70 2.92
21:00 Рода - Телстар 4 - 3 1.34 5.21 7.14
21:00 ТОП Ос - МВВ Маастрихт 0 - 1 1.63 4.33 4.28
21:00 Хелмонд Спорт - Ден Бош 1 - 1 2.86 3.52 2.24
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
Алмере Сити - Йънг АЗ Алкмаар
21:00 0 - 3 1.26 5.96 9.01
Волендам - ФК Айндховен
21:00 2 - 2 2.11 3.83 2.90
Екселсиор - НАК Бреда
21:00 2 - 2 2.23 3.78 2.73
Еммен - АДО Ден Хааг
21:00 3 - 0 1.31 5.50 8.25
Йънг Аякс - Де Граафшап
21:00 1 - 1 2.65 3.82 2.26
Йънг ПСВ - Дордрехт
21:00 1 - 1 1.43 4.95 5.67
Йънг Утрехт - ВВВ Венло
21:00 2 - 3 2.15 3.70 2.92
Рода - Телстар
21:00 4 - 3 1.34 5.21 7.14
ТОП Ос - МВВ Маастрихт
21:00 0 - 1 1.63 4.33 4.28
Хелмонд Спорт - Ден Бош
21:00 1 - 1 2.86 3.52 2.24
Никарагуа - Плейофи Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Уолтър Ферети - ХиХ Експорт Себако 1 - 0 1.39 4.17 6.38
05:00 Манагуа - Ювентус Манагуа 4 - 3 1.79 3.49 3.84
Никарагуа - Плейофи Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Уолтър Ферети - ХиХ Експорт Себако
02:00 1 - 0 1.39 4.17 6.38
Манагуа - Ювентус Манагуа
05:00 4 - 3 1.79 3.49 3.84
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Джазира Абу Даби - Аджман 3 - 0 1.60 3.83 4.62
19:45 Ал Вахда Абу Даби - Ал Шарджа 1 - 2 2.30 3.27 2.74
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Джазира Абу Даби - Аджман
17:00 3 - 0 1.60 3.83 4.62
Ал Вахда Абу Даби - Ал Шарджа
19:45 1 - 2 2.30 3.27 2.74
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Радомяк Радом - Заглембие Любин 1 - 6 2.27 3.23 3.05
21:30 Легия Варшава - Гурник Забже 5 - 3 1.94 3.52 3.60
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Радомяк Радом - Заглембие Любин
19:00 1 - 6 2.27 3.23 3.05
Легия Варшава - Гурник Забже
21:30 5 - 3 1.94 3.52 3.60
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Скра Ченстохова - Стомил Олщин 0 - 0 2.44 3.05 2.80
21:30 Одра Ополе - Корона Келце 3 - 1 2.97 3.05 2.31
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Скра Ченстохова - Стомил Олщин
19:00 0 - 0 2.44 3.05 2.80
Одра Ополе - Корона Келце
21:30 3 - 1 2.97 3.05 2.31
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:15 Боавища - Витория Гимараеш 1 - 1 3.01 3.24 2.29
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Боавища - Витория Гимараеш
22:15 1 - 1 3.01 3.24 2.29
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Газ Метан Медиаш - Академика Клинчени 4 - 3 4.10 3.64 1.77
20:30 Ботошани - Динамо Букурещ 2 - 3 1.61 3.67 5.23
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Газ Метан Медиаш - Академика Клинчени
17:30 4 - 3 4.10 3.64 1.77
Ботошани - Динамо Букурещ
20:30 2 - 3 1.61 3.67 5.23
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Криля Советов - Динамо Москва 5 - 2 3.35 3.20 2.20
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Криля Советов - Динамо Москва
18:00 5 - 2 3.35 3.20 2.20
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Нефтехимик Нижнекамск - Алания Владикавказ 5 - 2 3.26 3.44 1.94
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Нефтехимик Нижнекамск - Алания Владикавказ
17:00 5 - 2 3.26 3.44 1.94
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:50 Ал Фатех - Ал Итихад Джеда 4 - 4 3.51 3.35 1.90
19:10 Абха Клуб - Ал Файсали 0 - 0 2.65 2.93 2.55
20:50 Ал Насър Рияд - Ал Шабаб Рияд 4 - 2 2.35 3.17 2.71
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фатех - Ал Итихад Джеда
18:50 4 - 4 3.51 3.35 1.90
Абха Клуб - Ал Файсали
19:10 0 - 0 2.65 2.93 2.55
Ал Насър Рияд - Ал Шабаб Рияд
20:50 4 - 2 2.35 3.17 2.71
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Хоуганг Юнайтед - Лайън Сити Сейлърс 3 - 4 7.99 6.11 1.23
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Хоуганг Юнайтед - Лайън Сити Сейлърс
14:45 3 - 4 7.99 6.11 1.23
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Слован Братислава Б - Дукла Банска Бистрица 2 - 2 4.97 4.03 1.48
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава Б - Дукла Банска Бистрица
17:00 2 - 2 4.97 4.03 1.48
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:15 Копер - Табор Сежана 1 - 0 1.52 3.79 5.79
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Копер - Табор Сежана
21:15 1 - 0 1.52 3.79 5.79
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 ТСЦ Бачка Топола - Напредак Крушевац 2 - 0 1.30 4.91 7.44
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
ТСЦ Бачка Топола - Напредак Крушевац
19:30 2 - 0 1.30 4.91 7.44
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Газиантеп ФК - Кайзериспор 1 - 1 1.78 3.64 4.20
20:00 Хатайспор - Трабзонспор 1 - 1 2.52 3.42 2.59
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Газиантеп ФК - Кайзериспор
20:00 1 - 1 1.78 3.64 4.20
Хатайспор - Трабзонспор
20:00 1 - 1 2.52 3.42 2.59
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Металург Бекабад - Кизилкум Зарафшан 1 - 1 2.61 2.52 2.82
16:30 Навбахор Наманган - Буньодкор Ташкент 2 - 1 2.33 2.99 2.76
16:30 Сурхан Термез - Коканд 1912 1 - 0 3.04 2.69 2.31
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Металург Бекабад - Кизилкум Зарафшан
16:30 1 - 1 2.61 2.52 2.82
Навбахор Наманган - Буньодкор Ташкент
16:30 2 - 1 2.33 2.99 2.76
Сурхан Термез - Коканд 1912
16:30 1 - 0 3.04 2.69 2.31
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:06 Маратон Сан Педро - Виктория Ла Сейба 4 - 1 1.75 3.29 4.03
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Маратон Сан Педро - Виктория Ла Сейба
04:06 4 - 1 1.75 3.29 4.03
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хрватски Драговоляц - Славен 1 - 1 3.61 3.36 1.93
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хрватски Драговоляц - Славен
19:00 1 - 1 3.61 3.36 1.93
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Спарта Прага Б - Опава 1 - 2 2.33 3.39 2.60
18:30 Влашим - Тринец 4 - 1 1.43 4.13 6.19
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Спарта Прага Б - Опава
18:00 1 - 2 2.33 3.39 2.60
Влашим - Тринец
18:30 4 - 1 1.43 4.13 6.19
Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Сигма Оломоуц - Млада Болеслав 1 - 2 2.37 3.26 2.84
Чехия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Сигма Оломоуц - Млада Болеслав
18:00 1 - 2 2.37 3.26 2.84
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:30 Винтертур - Тун 2 - 2 1.85 3.59 3.53
20:30 Лозана-Уши - Ксамакс 1 - 3 1.79 3.64 3.76
20:30 Шафхаузен - Кринс 4 - 1 1.21 6.31 9.56
21:15 Вадуц - Вил 5 - 2 1.88 3.86 3.27
21:15 Ивердон-Спорт - Аарау 0 - 4 4.05 3.93 1.68
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Винтертур - Тун
20:30 2 - 2 1.85 3.59 3.53
Лозана-Уши - Ксамакс
20:30 1 - 3 1.79 3.64 3.76
Шафхаузен - Кринс
20:30 4 - 1 1.21 6.31 9.56
Вадуц - Вил
21:15 5 - 2 1.88 3.86 3.27
Ивердон-Спорт - Аарау
21:15 0 - 4 4.05 3.93 1.68
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Тебю ФК - Солентюна 0 - 2 2.60 3.72 2.23
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Тебю ФК - Солентюна
20:00 0 - 2 2.60 3.72 2.23
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 ИФК Малмьо - Енгелхолм 1 - 2 2.80 3.55 2.14
20:00 Лунд - Олимпик Малмьо 1 - 2 2.11 3.36 3.05
20:30 Венерсборг - Одеволд 1 - 2 3.84 3.63 1.76
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
ИФК Малмьо - Енгелхолм
20:00 1 - 2 2.80 3.55 2.14
Лунд - Олимпик Малмьо
20:00 1 - 2 2.11 3.36 3.05
Венерсборг - Одеволд
20:30 1 - 2 3.84 3.63 1.76
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Инвърнес КТ - Партик Тисъл 1 - 0 2.24 3.09 3.25
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Инвърнес КТ - Партик Тисъл
21:45 1 - 0 2.24 3.09 3.25
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 СуперСпорт Юнайтед - Морока Суолоус 2 - 2 2.30 2.82 3.18
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
СуперСпорт Юнайтед - Морока Суолоус
20:30 2 - 2 2.30 2.82 3.18
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Серезо Осака - Джубило Ивата 2 - 1 1.69 3.66 4.59
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Серезо Осака - Джубило Ивата
13:00 2 - 1 1.69 3.66 4.59