Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Сиатъл Саундърс (Сащ) - Пумас УНАМ Мексико (Мек) 3 - 0 1.68 3.76 4.61
Шампионска Лига Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Сиатъл Саундърс (Сащ) - Пумас УНАМ Мексико (Мек)
05:00 3 - 0 1.68 3.76 4.61
Лига Европа Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Уест Хям (Анг) 1 - 0 2.67 3.50 2.55
22:00 Рейнджърс (Шот) - РБ Лайпциг (Гер) 3 - 1 3.58 3.57 2.04
Лига Европа Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Уест Хям (Анг)
22:00 1 - 0 2.67 3.50 2.55
Рейнджърс (Шот) - РБ Лайпциг (Гер)
22:00 3 - 1 3.58 3.57 2.04
Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Уикъмб - Милтън Кийнс Донс 2 - 0 2.62 3.01 2.84
Англия - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Уикъмб - Милтън Кийнс Донс
21:45 2 - 0 2.62 3.01 2.84
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Салернитана - Венеция 2 - 1 1.85 3.65 4.19
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Салернитана - Венеция
19:00 2 - 1 1.85 3.65 4.19
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Спартак Варна - Созопол 2 - 1 1.16 5.66 13.33
18:00 ЦСКА 1948 София II - Етър Велико Търново 3 - 1 2.15 3.19 2.90
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Спартак Варна - Созопол
18:00 2 - 1 1.16 5.66 13.33
ЦСКА 1948 София II - Етър Велико Търново
18:00 3 - 1 2.15 3.19 2.90
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:05 Уестърн Сидни Уондърърс - Уелингтън Финикс 1 - 2 2.12 3.63 3.14
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Уестърн Сидни Уондърърс - Уелингтън Финикс
12:05 1 - 2 2.12 3.63 3.14
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Динамо Тирана - Влазня 0 - 0 5.87 2.98 1.67
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Тирана - Влазня
17:45 0 - 0 5.87 2.98 1.67
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 ЦСКА Ереван - Ван Чаренцаван 1 - 1 3.26 2.94 2.12
18:30 Пюник Ереван - Ной Ереван 2 - 1 1.58 3.43 5.10
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА Ереван - Ван Чаренцаван
15:00 1 - 1 3.26 2.94 2.12
Пюник Ереван - Ной Ереван
18:30 2 - 1 1.58 3.43 5.10
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Алтос PI - АВС RN 2 - 1 3.01 2.85 2.29
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Алтос PI - АВС RN
01:00 2 - 1 3.01 2.85 2.29
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гремио Новоризонтино SP - КР Бразил AL 3 - 1 2.06 3.11 3.59
03:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Крисиума SC 1 - 1 2.22 2.92 3.26
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио Новоризонтино SP - КР Бразил AL
01:00 3 - 1 2.06 3.11 3.59
Сентро Спортиво Алагоано AL - Крисиума SC
03:00 1 - 1 2.22 2.92 3.26
Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Кобан Империал - Санта Лусия Коцумалгуапа 1 - 0 1.90 3.11 3.65
00:00 Мунисипал - Антигуа ГФК 0 - 1 1.99 2.88 3.73
05:00 Кселаху - Солола 2 - 1 1.52 3.55 5.58
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Кобан Империал - Санта Лусия Коцумалгуапа
00:00 1 - 0 1.90 3.11 3.65
Мунисипал - Антигуа ГФК
00:00 0 - 1 1.99 2.88 3.73
Кселаху - Солола
05:00 2 - 1 1.52 3.55 5.58
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Одензе - Сьондерийске 3 - 0 1.83 3.65 3.80
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Одензе - Сьондерийске
19:00 3 - 0 1.83 3.65 3.80
Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:00 Флора Талин - Пайде Линнамеесконд 0 - 0 1.47 4.21 5.06
Естония - Купа на Естония
Час Рез. 1 X 2
Флора Талин - Пайде Линнамеесконд
19:00 0 - 0 1.47 4.21 5.06
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Филкир Рейкявик - КВ Рейкявик 3 - 1 1.21 6.11 9.23
22:15 ХК Коупавогюр - Селфос 2 - 3 1.44 4.62 5.13
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Филкир Рейкявик - КВ Рейкявик
22:15 3 - 1 1.21 6.11 9.23
ХК Коупавогюр - Селфос
22:15 2 - 3 1.44 4.62 5.13
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Колон Санта Фе (Арж) - Серо Портеньо (Пар) 2 - 1 1.89 3.47 3.90
01:00 Талерес Кордоба (Арж) - Фламенго RJ (Бра) 2 - 2 4.83 3.52 1.72
03:00 Депортиво Кали (Кол) - Коринтианс SP (Бра) 0 - 0 3.31 3.02 2.27
03:00 Олимпия Асунсион (Пар) - Пенярол Монтевидео (Уру) 1 - 0 1.97 3.30 3.83
03:00 Олуейс Реди Ла Пас (Бол) - Бока Хуниорс (Арж) 0 - 1 2.33 3.15 3.05
05:00 Депортес Толима (Кол) - Индепендиенте дел Вале (Екв) 1 - 0 2.36 3.10 3.07
05:00 Спортинг Кристал (Пер) - Универсидад Католика (Чил) 1 - 1 2.21 3.28 3.18
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Колон Санта Фе (Арж) - Серо Портеньо (Пар)
01:00 2 - 1 1.89 3.47 3.90
Талерес Кордоба (Арж) - Фламенго RJ (Бра)
01:00 2 - 2 4.83 3.52 1.72
Депортиво Кали (Кол) - Коринтианс SP (Бра)
03:00 0 - 0 3.31 3.02 2.27
Олимпия Асунсион (Пар) - Пенярол Монтевидео (Уру)
03:00 1 - 0 1.97 3.30 3.83
Олуейс Реди Ла Пас (Бол) - Бока Хуниорс (Арж)
03:00 0 - 1 2.33 3.15 3.05
Депортес Толима (Кол) - Индепендиенте дел Вале (Екв)
05:00 1 - 0 2.36 3.10 3.07
Спортинг Кристал (Пер) - Универсидад Католика (Чил)
05:00 1 - 1 2.21 3.28 3.18
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Антофагаста (Чил) - ЛДУ Кито (Екв) 1 - 2 2.92 3.22 2.34
01:15 Атлетико GO (Бра) - Дефенса и Хустисия (Арж) 3 - 2 2.56 3.21 2.65
01:15 Метрополитанос (Вен) - Монтевидео Уондърърс (Уру) 0 - 1 2.24 3.30 3.07
03:30 Барселона Гуаякил (Екв) - Ланус (Арж) 1 - 1 1.94 3.28 3.91
03:30 Флуминензе RJ (Бра) - Хуниор Баранкиля (Кол) 2 - 1 1.88 3.19 4.30
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Антофагаста (Чил) - ЛДУ Кито (Екв)
01:15 1 - 2 2.92 3.22 2.34
Атлетико GO (Бра) - Дефенса и Хустисия (Арж)
01:15 3 - 2 2.56 3.21 2.65
Метрополитанос (Вен) - Монтевидео Уондърърс (Уру)
01:15 0 - 1 2.24 3.30 3.07
Барселона Гуаякил (Екв) - Ланус (Арж)
03:30 1 - 1 1.94 3.28 3.91
Флуминензе RJ (Бра) - Хуниор Баранкиля (Кол)
03:30 2 - 1 1.88 3.19 4.30
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Балкани Суха река - Малишева 2 - 3 1.38 4.30 6.38
16:00 Дреница Србица - Лапи Подуево 1 - 0 1.68 3.60 3.80
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Балкани Суха река - Малишева
16:00 2 - 3 1.38 4.30 6.38
Дреница Србица - Лапи Подуево
16:00 1 - 0 1.68 3.60 3.80
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Гуанакастека - Ередиано 0 - 1 3.81 3.39 1.84
00:00 Хикарал - Сан Карлос 2 - 1 2.77 3.18 2.34
05:00 Перес Селедон - Спортинг Сан Хосе 0 - 1 2.46 3.04 2.69
05:15 Гуадалупе - Депортиво Саприса 1 - 2 2.65 3.36 2.31
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуанакастека - Ередиано
00:00 0 - 1 3.81 3.39 1.84
Хикарал - Сан Карлос
00:00 2 - 1 2.77 3.18 2.34
Перес Селедон - Спортинг Сан Хосе
05:00 0 - 1 2.46 3.04 2.69
Гуадалупе - Депортиво Саприса
05:15 1 - 2 2.65 3.36 2.31
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Старс Олимпик д'Абобо - АСЕК Мимозас 1 - 2 6.10 3.61 1.48
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Старс Олимпик д'Абобо - АСЕК Мимозас
17:30 1 - 2 6.10 3.61 1.48
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:30 БФЦ Даугавпилс - РФШ Рига 1 - 4 10.24 4.98 1.25
18:00 Спартакс Юрмала - Валмиера 0 - 2 10.71 6.08 1.18
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
БФЦ Даугавпилс - РФШ Рига
17:30 1 - 4 10.24 4.98 1.25
Спартакс Юрмала - Валмиера
18:00 0 - 2 10.71 6.08 1.18
Лига на Конференциите Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Олимпик Марсилия (Фра) - Фейенорд (Нид) 0 - 0 1.98 3.73 3.35
22:00 Рома (Ита) - Лестър (Анг) 1 - 0 2.11 3.31 3.40
Лига на Конференциите Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Марсилия (Фра) - Фейенорд (Нид)
22:00 0 - 0 1.98 3.73 3.35
Рома (Ита) - Лестър (Анг)
22:00 1 - 0 2.11 3.31 3.40
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 Трарза АК Медине - СНИМ 0 - 0 0.00 0.00 0.00
19:30 Каеди - Ксар 1 - 1 0.00 0.00 0.00
21:40 Тиджикжа - Нуадибу 2 - 0 5.48 4.16 1.44
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Трарза АК Медине - СНИМ
19:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Каеди - Ксар
19:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Тиджикжа - Нуадибу
21:40 2 - 0 5.48 4.16 1.44
Малта - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Моста ФК - Сиренс 2 - 3 2.00 4.00 2.76
Малта - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Моста ФК - Сиренс
20:00 2 - 3 2.00 4.00 2.76
Малта - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Гудя Юнайтед - Флориана 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Малта - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Гудя Юнайтед - Флориана
20:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Атланте - Атлетико Морелия 0 - 0 1.93 3.10 3.71
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атланте - Атлетико Морелия
05:00 0 - 0 1.93 3.10 3.71
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:00 Емирейтс Клуб - Бани Яс 2 - 2 4.27 3.64 1.68
17:00 Хор Факан - Ал Уроба 1 - 1 1.37 4.53 6.67
19:45 Ал Насър Дубай - Ал Васл Дубай 3 - 2 2.55 3.19 2.51
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Емирейтс Клуб - Бани Яс
17:00 2 - 2 4.27 3.64 1.68
Хор Факан - Ал Уроба
17:00 1 - 1 1.37 4.53 6.67
Ал Насър Дубай - Ал Васл Дубай
19:45 3 - 2 2.55 3.19 2.51
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Синсинати - Торонто 2 - 0 2.02 3.79 3.25
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Синсинати - Торонто
02:30 2 - 0 2.02 3.79 3.25
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:20 Ал Таавон - Ал Етифак Дамам 0 - 4 2.04 3.26 3.17
20:50 Ал Батен - Ал Ахли Джеда 2 - 2 3.58 3.20 1.93
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Таавон - Ал Етифак Дамам
19:20 0 - 4 2.04 3.26 3.17
Ал Батен - Ал Ахли Джеда
20:50 2 - 2 3.58 3.20 1.93
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Нефтчи Фергана - Локомотив Ташкент 0 - 1 2.93 2.93 2.23
16:30 Олимпик Ташкент - Динамо Самарканд 1 - 1 2.15 2.67 3.36
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Нефтчи Фергана - Локомотив Ташкент
16:30 0 - 1 2.93 2.93 2.23
Олимпик Ташкент - Динамо Самарканд
16:30 1 - 1 2.15 2.67 3.36
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Кишварда - Уйпещ 2 - 1 2.17 3.28 3.09
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Кишварда - Уйпещ
19:00 2 - 1 2.17 3.28 3.09
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:30 Вида Ла Сейба - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 3 2.71 2.87 2.46
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Вида Ла Сейба - Мотагуа Тегусигалпа
04:30 0 - 3 2.71 2.87 2.46
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Юргорден - Хелзинборг 2 - 2 1.35 4.79 8.25
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Юргорден - Хелзинборг
20:00 2 - 2 1.35 4.79 8.25
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Съннам - Чеджу Юнайтед 1 - 2 3.47 3.06 2.10
08:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сеул 1 - 1 1.85 3.37 3.90
10:30 Поханг Стийлърс - Тегу 1 - 1 1.96 3.21 3.69
10:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 1 - 0 3.49 3.12 2.04
13:00 Кимчхон Сангму - Кануън 1 - 0 2.61 3.06 2.64
13:00 Сувон ФК - Инчхън Юнайтед 2 - 2 2.51 2.92 2.84
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Съннам - Чеджу Юнайтед
08:00 1 - 2 3.47 3.06 2.10
Чонбук Хюндай Моторс - Сеул
08:00 1 - 1 1.85 3.37 3.90
Поханг Стийлърс - Тегу
10:30 1 - 1 1.96 3.21 3.69
Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай
10:30 1 - 0 3.49 3.12 2.04
Кимчхон Сангму - Кануън
13:00 1 - 0 2.61 3.06 2.64
Сувон ФК - Инчхън Юнайтед
13:00 2 - 2 2.51 2.92 2.84