Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Реал Мадрид (Исп) - Манчестър Сити (Анг) 2 - 1 3.20 4.02 2.07
Шампионска Лига Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрид (Исп) - Манчестър Сити (Анг)
22:00 2 - 1 3.20 4.02 2.07
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Авелино - Фоджа 1 - 2 1.87 2.95 4.06
21:30 Виртус Ентела - Олбия 1 - 1 1.79 3.17 4.10
21:30 Монополи 1966 - Виртус Франкавила 1 - 0 2.01 2.89 3.63
21:30 Пескара - Губио 2 - 2 1.71 3.20 4.50
21:30 Про Верчели - Ювентус Б 0 - 1 2.30 2.75 3.13
21:30 Триестина - Аурора Про Патрия 2 - 1 1.93 3.04 3.72
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Авелино - Фоджа
21:30 1 - 2 1.87 2.95 4.06
Виртус Ентела - Олбия
21:30 1 - 1 1.79 3.17 4.10
Монополи 1966 - Виртус Франкавила
21:30 1 - 0 2.01 2.89 3.63
Пескара - Губио
21:30 2 - 2 1.71 3.20 4.50
Про Верчели - Ювентус Б
21:30 0 - 1 2.30 2.75 3.13
Триестина - Аурора Про Патрия
21:30 2 - 1 1.93 3.04 3.72
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Марица Пловдив - Миньор Перник 0 - 2 4.55 3.76 1.60
18:00 Добруджа Добрич - Септември Симитли 3 - 0 2.02 3.34 3.17
18:00 Левски Лом - Хебър Пазарджик 0 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Лудогорец Разград II - Марек Дупница 2 - 1 1.82 3.86 3.20
18:00 Септември София - Ботев Пловдив II 3 - 0 1.20 5.18 9.81
18:00 Струмска Слава Радомир - Спортист Своге 0 - 1 2.10 3.02 3.25
20:00 Литекс Ловеч - Янтра Габрово 0 - 0 1.61 3.29 5.57
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Марица Пловдив - Миньор Перник
17:30 0 - 2 4.55 3.76 1.60
Добруджа Добрич - Септември Симитли
18:00 3 - 0 2.02 3.34 3.17
Левски Лом - Хебър Пазарджик
18:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Лудогорец Разград II - Марек Дупница
18:00 2 - 1 1.82 3.86 3.20
Септември София - Ботев Пловдив II
18:00 3 - 0 1.20 5.18 9.81
Струмска Слава Радомир - Спортист Своге
18:00 0 - 1 2.10 3.02 3.25
Литекс Ловеч - Янтра Габрово
20:00 0 - 0 1.61 3.29 5.57
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:05 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уестърн Юнайтед 1 - 1 2.77 3.52 2.37
14:05 Пърт Глори - Мелбърн Сити 2 - 0 10.01 5.73 1.27
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уестърн Юнайтед
12:05 1 - 1 2.77 3.52 2.37
Пърт Глори - Мелбърн Сити
14:05 2 - 0 10.01 5.73 1.27
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Зира Баку - Габала 0 - 3 2.04 3.05 3.28
19:00 Сумгаит - Нефтчи Баку 0 - 2 6.61 3.70 1.44
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Зира Баку - Габала
16:45 0 - 3 2.04 3.05 3.28
Сумгаит - Нефтчи Баку
19:00 0 - 2 6.61 3.70 1.44
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Егнатия Рогожина - Лачи 0 - 2 3.20 2.79 2.34
17:45 КФ Тирана - Теута 1 - 1 1.73 3.29 4.62
17:45 Скендербеу Корча - Кастриоти Круя 2 - 0 5.30 3.60 1.60
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Лачи
17:45 0 - 2 3.20 2.79 2.34
КФ Тирана - Теута
17:45 1 - 1 1.73 3.29 4.62
Скендербеу Корча - Кастриоти Круя
17:45 2 - 0 5.30 3.60 1.60
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
22:45 Сармиенто Хунин - Фландрия 0 - 2 1.73 3.44 4.41
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Сармиенто Хунин - Фландрия
22:45 0 - 2 1.73 3.44 4.41
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
03:10 Феро Карил Оесте - Браун Адроге 0 - 1 2.11 3.00 3.56
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Феро Карил Оесте - Браун Адроге
03:10 0 - 1 2.11 3.00 3.56
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Баия BA - Лондрина PR 4 - 0 1.72 3.21 4.80
03:30 Наутико PE - Гуарани SP 1 - 1 2.41 2.94 2.94
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Баия BA - Лондрина PR
01:00 4 - 0 1.72 3.21 4.80
Наутико PE - Гуарани SP
03:30 1 - 1 2.41 2.94 2.94
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бужумбура Сити - Топ Жуниор 3 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Бумамуру - Каянза Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Ле Месажер Нгози - Бурунди Спорт Динамик 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Ню Ойл - Мусонгати 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бужумбура Сити - Топ Жуниор
16:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Бумамуру - Каянза Юнайтед
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Ле Месажер Нгози - Бурунди Спорт Динамик
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ню Ойл - Мусонгати
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Нуева Консепсион - Гуастатоя 2 - 3 4.73 3.26 1.67
20:00 Истапа - Ачуапа 3 - 2 1.48 3.48 6.57
21:00 Малакатеко - Комуникасионес 1 - 1 2.57 2.91 2.60
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Нуева Консепсион - Гуастатоя
19:00 2 - 3 4.73 3.26 1.67
Истапа - Ачуапа
20:00 3 - 2 1.48 3.48 6.57
Малакатеко - Комуникасионес
21:00 1 - 1 2.57 2.91 2.60
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Локомотив Тбилиси - Самгурали Цхалтубо 0 - 2 2.84 3.14 2.26
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Тбилиси - Самгурали Цхалтубо
20:00 0 - 2 2.84 3.14 2.26
Гърция - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 ПАОК - Олимпиакос 1 - 2 2.46 3.03 2.91
Гърция - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
ПАОК - Олимпиакос
19:00 1 - 2 2.46 3.03 2.91
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Мидтиланд - Вейле 3 - 1 1.37 4.42 7.61
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Мидтиланд - Вейле
19:00 3 - 1 1.37 4.42 7.61
Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:00 Нарва Транс - Номе Калю отл. 3.82 4.02 1.64
Естония - Купа на Естония
Час Рез. 1 X 2
Нарва Транс - Номе Калю
19:00 отл. 3.82 4.02 1.64
Индия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:30 Индиан Ероус - Кенкре 1 - 0 2.73 2.87 2.56
13:30 Реал Кашмир - ТРАУ Имфал 1 - 1 2.28 3.19 2.80
17:30 Айзол - Судева Делхи 3 - 1 1.88 3.24 3.75
Индия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Индиан Ероус - Кенкре
13:30 1 - 0 2.73 2.87 2.56
Реал Кашмир - ТРАУ Имфал
13:30 1 - 1 2.28 3.19 2.80
Айзол - Судева Делхи
17:30 3 - 1 1.88 3.24 3.75
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:00 Шахр Ходро Машхад - Санат Нафт Абадан 1 - 1 2.46 2.59 3.24
17:00 Сепахан Исфахан - Естеглал Техеран 1 - 1 3.07 2.61 2.55
17:00 Хавадар - Зоб Ахан Исфахан 1 - 0 2.74 2.55 2.92
17:30 Алуминиум Арак - Насажи Мазандаран 0 - 0 2.39 2.38 4.13
19:00 Фулад Хузестан Ахваз - Гол Гохар Сирджан 1 - 1 2.77 2.50 2.92
19:10 Персеполис Техеран - Пейкан Техеран 2 - 0 1.44 3.66 7.60
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахр Ходро Машхад - Санат Нафт Абадан
16:00 1 - 1 2.46 2.59 3.24
Сепахан Исфахан - Естеглал Техеран
17:00 1 - 1 3.07 2.61 2.55
Хавадар - Зоб Ахан Исфахан
17:00 1 - 0 2.74 2.55 2.92
Алуминиум Арак - Насажи Мазандаран
17:30 0 - 0 2.39 2.38 4.13
Фулад Хузестан Ахваз - Гол Гохар Сирджан
19:00 1 - 1 2.77 2.50 2.92
Персеполис Техеран - Пейкан Техеран
19:10 2 - 0 1.44 3.66 7.60
Катар - Други Рез. 1 X 2
19:00 Ал-Шамал - Ал-Араби Доха 1 - 1 2.95 3.45 2.04
Катар - Други
Час Рез. 1 X 2
Ал-Шамал - Ал-Араби Доха
19:00 1 - 1 2.95 3.45 2.04
Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
19:00 Етникос Ахна - АЕК Ларнака 3 - 1 4.55 3.46 1.64
19:00 Омония Никозия - Анортозис 1 - 1 2.25 2.91 3.03
Кипър - Купа на Кипър
Час Рез. 1 X 2
Етникос Ахна - АЕК Ларнака
19:00 3 - 1 4.55 3.46 1.64
Омония Никозия - Анортозис
19:00 1 - 1 2.25 2.91 3.03
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Депортиво Тачира (Вен) - Емелек Гуаякил (Екв) 1 - 4 2.80 3.20 2.47
01:15 Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) - Атлетико PR (Бра) 5 - 0 2.00 3.24 3.81
01:15 Каракас (Вен) - Либертад Асунсион (Пар) 1 - 0 3.45 3.28 2.09
03:30 Америка MG (Бра) - Атлетико MG (Бра) 1 - 2 5.91 3.86 1.56
03:30 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру) - 0.00 0.00 0.00
03:30 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру) 1 - 0 1.82 3.38 4.33
03:30 Индепендиенте Петролеро (Бол) - Палмейрас SP (Бра) 0 - 5 9.21 4.92 1.32
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Тачира (Вен) - Емелек Гуаякил (Екв)
01:15 1 - 4 2.80 3.20 2.47
Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) - Атлетико PR (Бра)
01:15 5 - 0 2.00 3.24 3.81
Каракас (Вен) - Либертад Асунсион (Пар)
01:15 1 - 0 3.45 3.28 2.09
Америка MG (Бра) - Атлетико MG (Бра)
03:30 1 - 2 5.91 3.86 1.56
Естудиантес Ла Плата (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру)
03:30 - 0.00 0.00 0.00
Естудиантес Ла Плата (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру)
03:30 1 - 0 1.82 3.38 4.33
Индепендиенте Петролеро (Бол) - Палмейрас SP (Бра)
03:30 0 - 5 9.21 4.92 1.32
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Куяба MT (Бра) - Расинг Клуб (Арж) 1 - 2 3.01 3.01 2.41
01:15 Ривър Плейт Монтевидео (Уру) - Мелгар Арекипа (Пер) - 0.00 0.00 0.00
01:15 Ривър Плейт Монтевидео (Уру) - Мелгар Арекипа (Пер) 1 - 2 1.85 3.30 3.62
03:30 9 де Октубре Гуаякил (Екв) - Индепендиенте Меделин (Кол) 3 - 2 3.09 3.03 2.36
03:30 Сеара CE (Бра) - Депортиво Ла Гуайра (Вен) 3 - 0 1.16 6.43 16.91
03:30 Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) - Индепендиенте (Арж) - 0.00 0.00 0.00
03:30 Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) - Индепендиенте (Арж) 0 - 4 5.70 3.20 1.59
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Куяба MT (Бра) - Расинг Клуб (Арж)
01:15 1 - 2 3.01 3.01 2.41
Ривър Плейт Монтевидео (Уру) - Мелгар Арекипа (Пер)
01:15 - 0.00 0.00 0.00
Ривър Плейт Монтевидео (Уру) - Мелгар Арекипа (Пер)
01:15 1 - 2 1.85 3.30 3.62
9 де Октубре Гуаякил (Екв) - Индепендиенте Меделин (Кол)
03:30 3 - 2 3.09 3.03 2.36
Сеара CE (Бра) - Депортиво Ла Гуайра (Вен)
03:30 3 - 0 1.16 6.43 16.91
Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) - Индепендиенте (Арж)
03:30 - 0.00 0.00 0.00
Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) - Индепендиенте (Арж)
03:30 0 - 4 5.70 3.20 1.59
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Гниляне - Дрита Гниляне 0 - 0 1.69 3.07 4.80
16:00 Дукагини Клина - Улпиана Липлян 2 - 1 1.28 4.65 8.75
16:00 Прищина - Фероникели Глоговац 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Гниляне - Дрита Гниляне
16:00 0 - 0 1.69 3.07 4.80
Дукагини Клина - Улпиана Липлян
16:00 2 - 1 1.28 4.65 8.75
Прищина - Фероникели Глоговац
16:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Картахинес - Сантос де Гуапилес 4 - 1 1.85 3.51 3.66
20:00 Мунисипал Гресия - ЛД Алахуеленсе 1 - 1 3.21 3.33 2.05
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Картахинес - Сантос де Гуапилес
05:00 4 - 1 1.85 3.51 3.66
Мунисипал Гресия - ЛД Алахуеленсе
20:00 1 - 1 3.21 3.33 2.05
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Буаке - АСЕК Мимозас отл. 7.82 3.45 1.42
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Буаке - АСЕК Мимозас
18:30 отл. 7.82 3.45 1.42
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Джюгас Телшяй - Кауно Жалгирис 1 - 2 4.80 3.50 1.60
19:00 Судува Мариямполе - ФК Ритеряй 1 - 1 2.69 2.78 2.58
20:00 Жалгирис Вилнюс - Банга Гарджай 2 - 1 1.10 7.24 16.45
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - Кауно Жалгирис
18:00 1 - 2 4.80 3.50 1.60
Судува Мариямполе - ФК Ритеряй
19:00 1 - 1 2.69 2.78 2.58
Жалгирис Вилнюс - Банга Гарджай
20:00 2 - 1 1.10 7.24 16.45
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:15 Дуан Нуакшот - Гурел Сангуе 5 - 1 1.66 3.06 5.23
21:45 Полис Нуакшот - Арми Насионал 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Дуан Нуакшот - Гурел Сангуе
19:15 5 - 1 1.66 3.06 5.23
Полис Нуакшот - Арми Насионал
21:45 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Абиа Уориърс - МФМ Лагос 2 - 1 1.32 3.80 8.49
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - МФМ Лагос
18:00 2 - 1 1.32 3.80 8.49
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Академия Кантолао - Депортиво Мунисипал - 0.00 0.00 0.00
23:00 Алианса Лима - Сиенсиано - 0.00 0.00 0.00
23:00 Карлос А. Манучи - Атлетико Грау - 0.00 0.00 0.00
23:00 Карлос Стейн - Универсидад Сезар Валехо - 0.00 0.00 0.00
23:00 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес - 0.00 0.00 0.00
23:00 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес - 0.00 0.00 0.00
23:00 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес - 0.00 0.00 0.00
23:00 Спорт Уанкайо - Алианса Атлетико - 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортинг Кристал - Спорт Бойс - 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад де Кахамарка - Бинасионал - 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад Сан Мартин - АДТ Тарма - 0.00 0.00 0.00
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Академия Кантолао - Депортиво Мунисипал
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Алианса Лима - Сиенсиано
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Карлос А. Манучи - Атлетико Грау
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Карлос Стейн - Универсидад Сезар Валехо
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Спорт Уанкайо - Алианса Атлетико
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Спортинг Кристал - Спорт Бойс
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Универсидад де Кахамарка - Бинасионал
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Универсидад Сан Мартин - АДТ Тарма
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
20:00 Базел (Швц) - Динамо Киев (Укр) 2 - 3 3.06 4.04 1.95
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Базел (Швц) - Динамо Киев (Укр)
20:00 2 - 3 3.06 4.04 1.95
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФК Краснодар - Локомотив Москва 1 - 0 1.94 3.56 3.74
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Краснодар - Локомотив Москва
19:00 1 - 0 1.94 3.56 3.74
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Академия Пандев - Шкендия 79 Тетово 4 - 2 2.58 2.78 2.58
18:00 Работнички Скопие - Борец Велес 2 - 1 1.31 4.36 7.75
18:00 Струга Трим-Лум - Брегалница Щип 1 - 0 1.49 3.60 5.58
18:00 Тиквеш Кавадарци - Ренова Джепчище 0 - 1 2.01 2.87 3.57
18:00 ФК Скопие - Пелистер Битоля 4 - 2 1.50 3.31 6.86
18:00 Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров 1 - 1 1.47 3.67 5.96
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Академия Пандев - Шкендия 79 Тетово
18:00 4 - 2 2.58 2.78 2.58
Работнички Скопие - Борец Велес
18:00 2 - 1 1.31 4.36 7.75
Струга Трим-Лум - Брегалница Щип
18:00 1 - 0 1.49 3.60 5.58
Тиквеш Кавадарци - Ренова Джепчище
18:00 0 - 1 2.01 2.87 3.57
ФК Скопие - Пелистер Битоля
18:00 4 - 2 1.50 3.31 6.86
Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров
18:00 1 - 1 1.47 3.67 5.96
Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Ружомберок - Жилина 3 - 0 1.61 3.92 4.35
Словакия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Ружомберок - Жилина
18:00 3 - 0 1.61 3.92 4.35
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Юнайтед - Чиангмай Юнайтед 4 - 2 1.21 5.49 10.36
14:00 БГ Патум Юнайтед - Чонбури 4 - 1 1.46 4.09 5.57
14:00 Муангтонг Юнайтед - ПТ Прачуап 2 - 1 1.58 3.61 4.93
14:00 Након Ратчасима - Нонгбуа Питчая 0 - 4 2.97 3.35 2.07
14:00 Полис Теро - Порт Банкок 2 - 1 2.60 3.19 2.39
14:00 Ратчабури - Кхонкаен Юнайтед 2 - 1 1.82 3.38 3.74
14:00 Самут Пракан Сити - Чианграй Юнайтед 1 - 2 2.18 3.14 2.99
14:00 Суфанабури - Бурирам Юнайтед 2 - 1 7.47 4.28 1.35
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Банкок Юнайтед - Чиангмай Юнайтед
14:00 4 - 2 1.21 5.49 10.36
БГ Патум Юнайтед - Чонбури
14:00 4 - 1 1.46 4.09 5.57
Муангтонг Юнайтед - ПТ Прачуап
14:00 2 - 1 1.58 3.61 4.93
Након Ратчасима - Нонгбуа Питчая
14:00 0 - 4 2.97 3.35 2.07
Полис Теро - Порт Банкок
14:00 2 - 1 2.60 3.19 2.39
Ратчабури - Кхонкаен Юнайтед
14:00 2 - 1 1.82 3.38 3.74
Самут Пракан Сити - Чианграй Юнайтед
14:00 1 - 2 2.18 3.14 2.99
Суфанабури - Бурирам Юнайтед
14:00 2 - 1 7.47 4.28 1.35
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - Клуб Африкан Тунис 0 - 1 6.18 3.34 1.54
18:00 Етоил дю Сахел Сус - Сфаксиен Сфакс 1 - 1 1.65 3.20 5.37
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бен Гердан - Клуб Африкан Тунис
17:00 0 - 1 6.18 3.34 1.54
Етоил дю Сахел Сус - Сфаксиен Сфакс
18:00 1 - 1 1.65 3.20 5.37
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
17:30 Дюрмот - Пакш 3 - 3 3.13 3.67 2.01
18:00 МТК Будапеща - Пушкаш Академи 0 - 0 3.24 3.28 2.11
19:30 Ференцварош - Залаегерсег 5 - 3 1.36 4.68 7.50
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Дюрмот - Пакш
17:30 3 - 3 3.13 3.67 2.01
МТК Будапеща - Пушкаш Академи
18:00 0 - 0 3.24 3.28 2.11
Ференцварош - Залаегерсег
19:30 5 - 3 1.36 4.68 7.50
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - Гнистан Хелзинки 3 - 1 4.33 3.75 1.64
18:30 МуСа Пори - СалПа Сало 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 ТПС Турку - Хака 1 - 1 4.05 3.68 1.72
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - Гнистан Хелзинки
18:30 3 - 1 4.33 3.75 1.64
МуСа Пори - СалПа Сало
18:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
ТПС Турку - Хака
18:30 1 - 1 4.05 3.68 1.72
Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
18:00 Дечич Тузи - Искра Даниловград 2 - 1 2.15 2.89 3.25
20:00 Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Черна Гора - Купа на Черна гора
Час Рез. 1 X 2
Дечич Тузи - Искра Даниловград
18:00 2 - 1 2.15 2.89 3.25
Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица
20:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
20:00 Словачко - Спарта Прага отл. 2.77 3.00 2.44
Чехия - Купа на Чехия
Час Рез. 1 X 2
Словачко - Спарта Прага
20:00 отл. 2.77 3.00 2.44
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Хрудим - МАС Таборско 1 - 0 1.83 3.28 3.89
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Хрудим - МАС Таборско
18:00 1 - 0 1.83 3.28 3.89
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Куинс парк ФК - Дънфърмлин 0 - 0 3.12 3.03 2.29
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Куинс парк ФК - Дънфърмлин
21:45 0 - 0 3.12 3.03 2.29
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Барока - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 0 2.63 2.82 2.69
18:00 Чипа Юнайтед - Кейптаун Сити 0 - 0 3.53 2.84 2.15
20:30 Марицбург Юнайтед - Роял АМ 1 - 0 2.72 2.79 2.63
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Барока - Ламонтвил Голдън Ероус
18:00 1 - 0 2.63 2.82 2.69
Чипа Юнайтед - Кейптаун Сити
18:00 0 - 0 3.53 2.84 2.15
Марицбург Юнайтед - Роял АМ
20:30 1 - 0 2.72 2.79 2.63
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Пучхон 1995 - Пусан АйПарк 3 - 1 2.00 3.16 3.49
13:30 Гимпо - Куанджу 1 - 2 4.01 3.27 1.83
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пучхон 1995 - Пусан АйПарк
13:00 3 - 1 2.00 3.16 3.49
Гимпо - Куанджу
13:30 1 - 2 4.01 3.27 1.83
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Гамба Осака - Консадол Сапоро 0 - 0 2.92 3.28 2.30
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Гамба Осака - Консадол Сапоро
08:00 0 - 0 2.92 3.28 2.30
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Блаублиц Акита - Рюкю 2 - 1 2.33 2.93 3.07
07:00 Ивате Грула Мориока - В-Варен Нагазаки 0 - 4 4.42 3.18 1.79
08:00 Албирекс Ниигата - Звейген Канадзава 1 - 0 2.09 3.03 3.47
08:00 Вентфорет Кофу - Теспакусатсу Гунма 1 - 0 2.03 3.03 3.63
08:00 Йокохама ФК - Роасо Кумамото 0 - 1 1.82 3.21 4.26
08:00 Оита Тринита - Омия Ардижа 1 - 1 1.80 3.29 4.18
08:00 Ренофа Ямагучи - Мачида Зелвия 3 - 1 3.88 3.05 1.95
08:00 Токио Верди - Вегалта Сендай 3 - 1 2.30 3.22 2.82
08:00 Токушима Вортис - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 0 2.65 2.67 2.88
08:00 Фагиано Окаяма - Мито Холихок 2 - 1 2.39 2.97 2.92
10:00 Точиги СК - Монтедио Ямагата 1 - 2 3.57 2.99 2.06
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Блаублиц Акита - Рюкю
07:00 2 - 1 2.33 2.93 3.07
Ивате Грула Мориока - В-Варен Нагазаки
07:00 0 - 4 4.42 3.18 1.79
Албирекс Ниигата - Звейген Канадзава
08:00 1 - 0 2.09 3.03 3.47
Вентфорет Кофу - Теспакусатсу Гунма
08:00 1 - 0 2.03 3.03 3.63
Йокохама ФК - Роасо Кумамото
08:00 0 - 1 1.82 3.21 4.26
Оита Тринита - Омия Ардижа
08:00 1 - 1 1.80 3.29 4.18
Ренофа Ямагучи - Мачида Зелвия
08:00 3 - 1 3.88 3.05 1.95
Токио Верди - Вегалта Сендай
08:00 3 - 1 2.30 3.22 2.82
Токушима Вортис - Джеф Юнайтед Чиба
08:00 1 - 0 2.65 2.67 2.88
Фагиано Окаяма - Мито Холихок
08:00 2 - 1 2.39 2.97 2.92
Точиги СК - Монтедио Ямагата
10:00 1 - 2 3.57 2.99 2.06