Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Манчестър Юнайтед - Брентфорд 3 - 0 1.74 3.98 4.57
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Манчестър Юнайтед - Брентфорд
22:00 3 - 0 1.74 3.98 4.57
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
14:30 Салфорд Сити - Мансфийлд Таун 2 - 2 2.69 3.27 2.58
17:00 Порт Вейл - Нюпорт Каунти 1 - 2 1.70 3.60 5.02
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Салфорд Сити - Мансфийлд Таун
14:30 2 - 2 2.69 3.27 2.58
Порт Вейл - Нюпорт Каунти
17:00 1 - 2 1.70 3.60 5.02
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Рексъм 1 - 1 3.87 3.44 1.83
17:00 Дагенъм и Редбридж - Торки Юнайтед 0 - 0 1.79 3.57 3.96
17:00 Ийстли - Халифакс Таун 1 - 2 3.12 3.27 2.15
17:00 Йоувил - Уелдстоун 0 - 0 1.92 3.40 3.58
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Алдършот Таун 2 - 2 1.98 3.36 3.44
17:00 Нотс Каунти - Доувър Атлетик 1 - 0 1.12 7.65 16.34
17:00 Олтринкам - Барнет 1 - 1 1.88 3.58 3.49
17:00 Саутенд - Уеймът 1 - 1 1.60 3.77 4.89
17:00 Солихъл Муурс - Бромли 3 - 0 1.67 3.77 4.30
17:00 Уокинг - Кингс Лин Таун 0 - 3 1.67 3.76 4.36
17:00 Честърфийлд - Стокпорт 0 - 1 3.83 3.40 1.84
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Боръм Ууд - Рексъм
17:00 1 - 1 3.87 3.44 1.83
Дагенъм и Редбридж - Торки Юнайтед
17:00 0 - 0 1.79 3.57 3.96
Ийстли - Халифакс Таун
17:00 1 - 2 3.12 3.27 2.15
Йоувил - Уелдстоун
17:00 0 - 0 1.92 3.40 3.58
Мейдънхед Юнайтед - Алдършот Таун
17:00 2 - 2 1.98 3.36 3.44
Нотс Каунти - Доувър Атлетик
17:00 1 - 0 1.12 7.65 16.34
Олтринкам - Барнет
17:00 1 - 1 1.88 3.58 3.49
Саутенд - Уеймът
17:00 1 - 1 1.60 3.77 4.89
Солихъл Муурс - Бромли
17:00 3 - 0 1.67 3.77 4.30
Уокинг - Кингс Лин Таун
17:00 0 - 3 1.67 3.76 4.36
Честърфийлд - Стокпорт
17:00 0 - 1 3.83 3.40 1.84
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
19:15 Фулъм - Лутън Таун 7 - 0 1.43 4.46 7.40
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Фулъм - Лутън Таун
19:15 7 - 0 1.43 4.46 7.40
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Хетафе - Бетис 0 - 0 3.06 3.07 2.52
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Хетафе - Бетис
22:00 0 - 0 3.06 3.07 2.52
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:30 Леганес - Уеска 2 - 1 2.28 2.99 3.34
22:00 Валядолид - Реал Сосиедад Б 1 - 2 1.39 4.91 6.92
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Леганес - Уеска
19:30 2 - 1 2.28 2.99 3.34
Валядолид - Реал Сосиедад Б
22:00 1 - 2 1.39 4.91 6.92
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт 2 - 0 1.31 5.90 8.92
21:30 Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 3 - 1 4.83 4.34 1.63
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт
21:30 2 - 0 1.31 5.90 8.92
Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг
21:30 3 - 1 4.83 4.34 1.63
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Валдхоф Манхайм - Дуисбург 3 - 1 1.72 3.66 4.30
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Валдхоф Манхайм - Дуисбург
20:00 3 - 1 1.72 3.66 4.30
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Аталанта - Салернитана 1 - 1 1.31 5.58 9.39
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Аталанта - Салернитана
21:45 1 - 1 1.31 5.58 9.39
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:45 Родес - Тулуза 1 - 0 4.67 3.47 1.73
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Родес - Тулуза
21:45 1 - 0 4.67 3.47 1.73
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:45 Шамбли - Лавал 0 - 3 3.56 3.12 1.98
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Шамбли - Лавал
19:45 0 - 3 3.56 3.12 1.98
България - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Ботев Враца - Пирин Благоевград 0 - 1 3.12 3.08 2.23
20:00 Локомотив София - Царско Село София 0 - 0 1.96 3.09 3.89
България - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Ботев Враца - Пирин Благоевград
17:30 0 - 1 3.12 3.08 2.23
Локомотив София - Царско Село София
20:00 0 - 0 1.96 3.09 3.89
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:05 Сакачиспас Буенос Айрес - Сан Мартин Тукуман 0 - 2 3.96 3.07 1.96
22:00 Атлетико Митре - Дефенсорес де Белграно 0 - 0 2.07 2.94 3.74
22:00 Депортиво Майпу - Атлетико Рафаела 0 - 0 1.81 3.05 4.84
23:05 Килмес Буенос Айрес - Гилермо Браун 1 - 0 1.85 3.08 4.44
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Сакачиспас Буенос Айрес - Сан Мартин Тукуман
21:05 0 - 2 3.96 3.07 1.96
Атлетико Митре - Дефенсорес де Белграно
22:00 0 - 0 2.07 2.94 3.74
Депортиво Майпу - Атлетико Рафаела
22:00 0 - 0 1.81 3.05 4.84
Килмес Буенос Айрес - Гилермо Браун
23:05 1 - 0 1.85 3.08 4.44
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Витебск - Днепър Могильов 2 - 1 1.38 4.11 7.70
15:00 Неман Гродно - Енергетик-БГУ Минск 1 - 4 1.65 3.57 4.76
17:00 Шахтьор Солигорск - Гомел 1 - 0 1.76 3.27 4.54
19:00 Динамо Минск - БАТЕ Борисов 2 - 2 2.75 2.96 2.71
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витебск - Днепър Могильов
13:00 2 - 1 1.38 4.11 7.70
Неман Гродно - Енергетик-БГУ Минск
15:00 1 - 4 1.65 3.57 4.76
Шахтьор Солигорск - Гомел
17:00 1 - 0 1.76 3.27 4.54
Динамо Минск - БАТЕ Борисов
19:00 2 - 2 2.75 2.96 2.71
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Ориенте Петролеро - Атлетико Палмафлор 2 - 1 1.63 3.64 4.31
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ориенте Петролеро - Атлетико Палмафлор
03:00 2 - 1 1.63 3.64 4.31
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:00 Алтос PI - Фламенго RJ 1 - 2 19.14 8.63 1.10
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Алтос PI - Фламенго RJ
00:00 1 - 2 19.14 8.63 1.10
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Конфианка SE - Ремо PA 1 - 2 2.44 2.87 2.76
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Конфианка SE - Ремо PA
01:00 1 - 2 2.44 2.87 2.76
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Интернасионал RS - Авай SC 0 - 0 1.48 3.81 7.21
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал RS - Авай SC
01:00 0 - 0 1.48 3.81 7.21
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Томбензе MG - Васко да Гама RJ 1 - 1 2.94 2.92 2.42
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Томбензе MG - Васко да Гама RJ
00:00 1 - 1 2.94 2.92 2.42
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:15 Португеза Акаригуа - Метрополитанос 0 - 0 2.17 2.89 3.24
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Португеза Акаригуа - Метрополитанос
01:15 0 - 0 2.17 2.89 3.24
Гърция - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:30 Астерас Триполис - Ламия 0 - 2 1.94 3.07 4.22
19:30 Йоникос - Аполон Смирни 5 - 1 4.98 3.71 1.63
Гърция - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Астерас Триполис - Ламия
19:30 0 - 2 1.94 3.07 4.22
Йоникос - Аполон Смирни
19:30 5 - 1 4.98 3.71 1.63
Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Силкеборг - Олборг 4 - 2 1.88 3.65 3.81
Дания - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Силкеборг - Олборг
20:00 4 - 2 1.88 3.65 3.81
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Кумбая - Депортиво Куенка 0 - 1 2.47 2.98 2.83
03:00 Индепендиенте дел Вале - ЛДУ Кито 1 - 0 1.77 3.53 4.12
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Кумбая - Депортиво Куенка
00:30 0 - 1 2.47 2.98 2.83
Индепендиенте дел Вале - ЛДУ Кито
03:00 1 - 0 1.77 3.53 4.12
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Марте - Алианса Сан Салвадор 0 - 3 5.50 3.47 1.54
00:00 Мунисипал Лименьо - Исидро Метапан 1 - 0 2.67 2.88 2.50
00:15 ФАС Санта Ана - Фирпо Усулутан 0 - 1 2.14 2.93 3.20
01:30 Санта Текла - Чалатенанго 1 - 0 2.65 3.00 2.43
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - Алианса Сан Салвадор
00:00 0 - 3 5.50 3.47 1.54
Мунисипал Лименьо - Исидро Метапан
00:00 1 - 0 2.67 2.88 2.50
ФАС Санта Ана - Фирпо Усулутан
00:15 0 - 1 2.14 2.93 3.20
Санта Текла - Чалатенанго
01:30 1 - 0 2.65 3.00 2.43
Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Тел Авив - Макаби Хайфа 0 - 2 6.93 4.33 1.40
Израел - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Апоел Тел Авив - Макаби Хайфа
20:30 0 - 2 6.93 4.33 1.40
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Сриниди Деккан - Раджастан Юнайтед 1 - 2 2.35 2.98 2.88
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Сриниди Деккан - Раджастан Юнайтед
17:30 1 - 2 2.35 2.98 2.88
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Уотърфорд - Атлон Таун 1 - 0 1.20 6.03 10.43
17:00 Уексфорд - Брей Уондърърс 1 - 1 2.13 3.33 3.03
19:00 Голуей Юнайтед - Лонгфорд Таун 2 - 0 1.76 3.44 4.29
19:00 Корк Сити - Трити Юнайтед 3 - 0 1.37 4.41 7.56
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Уотърфорд - Атлон Таун
16:00 1 - 0 1.20 6.03 10.43
Уексфорд - Брей Уондърърс
17:00 1 - 1 2.13 3.33 3.03
Голуей Юнайтед - Лонгфорд Таун
19:00 2 - 0 1.76 3.44 4.29
Корк Сити - Трити Юнайтед
19:00 3 - 0 1.37 4.41 7.56
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 КА Акурейри - Кефлавик 3 - 2 1.58 3.94 4.77
22:15 Викингур Рейкявик - Стярнан Гардабаер 4 - 5 1.56 3.98 4.86
22:15 Фрам Рейкявик - Акранес 1 - 1 2.71 3.38 2.30
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
КА Акурейри - Кефлавик
21:00 3 - 2 1.58 3.94 4.77
Викингур Рейкявик - Стярнан Гардабаер
22:15 4 - 5 1.56 3.98 4.86
Фрам Рейкявик - Акранес
22:15 1 - 1 2.71 3.38 2.30
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шахтьор Караганди - Тобол Костанай 4 - 1 3.31 3.04 2.06
15:00 Актобе - Акжайк 2 - 1 1.73 3.27 4.34
16:00 Кайрат Алмати - Кизилжар Петропавл 1 - 1 1.56 3.56 5.20
17:00 Аксу - Каспий Актау 2 - 0 2.42 2.91 2.81
18:00 Мактаарал Атакент - Тараз 0 - 1 2.65 2.92 2.52
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Караганди - Тобол Костанай
14:00 4 - 1 3.31 3.04 2.06
Актобе - Акжайк
15:00 2 - 1 1.73 3.27 4.34
Кайрат Алмати - Кизилжар Петропавл
16:00 1 - 1 1.56 3.56 5.20
Аксу - Каспий Актау
17:00 2 - 0 2.42 2.91 2.81
Мактаарал Атакент - Тараз
18:00 0 - 1 2.65 2.92 2.52
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:30 Кавалри - Пасифик 2 - 0 2.56 3.04 2.48
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кавалри - Пасифик
00:30 2 - 0 2.56 3.04 2.48
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:05 Патриотас Бояка - Мильонариос Богота 1 - 2 3.98 2.97 1.97
04:15 Хуниор Баранкиля - Енвигадо 4 - 0 1.46 3.82 7.31
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Патриотас Бояка - Мильонариос Богота
00:05 1 - 2 3.98 2.97 1.97
Хуниор Баранкиля - Енвигадо
04:15 4 - 0 1.46 3.82 7.31
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Спортинг Сан Хосе - Гуанакастека 0 - 0 1.50 4.05 5.37
01:00 Депортиво Саприса - Перес Селедон 2 - 1 1.62 3.73 4.67
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Сан Хосе - Гуанакастека
00:00 0 - 0 1.50 4.05 5.37
Депортиво Саприса - Перес Селедон
01:00 2 - 1 1.62 3.73 4.67
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:30 Ауда Кекава - Метта ЛУ Рига 3 - 2 1.47 3.91 5.78
19:00 Супер Нова Рига - ФК Лиепая 1 - 3 20.58 8.25 1.09
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ауда Кекава - Метта ЛУ Рига
17:30 3 - 2 1.47 3.91 5.78
Супер Нова Рига - ФК Лиепая
19:00 1 - 3 20.58 8.25 1.09
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дедза Динамос - Томъс Нийренда Старс 1 - 2 1.86 3.00 3.82
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дедза Динамос - Томъс Нийренда Старс
15:30 1 - 2 1.86 3.00 3.82
Мексико - Лига МХ Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Сан Луис - Сантос Лагуна 1 - 3 2.36 3.15 2.92
04:06 Леон - Депортиво Толука 4 - 4 1.54 4.01 5.45
Мексико - Лига МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Сан Луис - Сантос Лагуна
00:00 1 - 3 2.36 3.15 2.92
Леон - Депортиво Толука
04:06 4 - 4 1.54 4.01 5.45
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Леонес Негрос УдеГ - Атланте 1 - 2 2.46 3.00 2.71
02:05 Селая - Канкун 2 - 1 1.85 3.15 3.98
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Леонес Негрос УдеГ - Атланте
00:00 1 - 2 2.46 3.00 2.71
Селая - Канкун
02:05 2 - 1 1.85 3.15 3.98
Никарагуа - Лига Примера Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Дирианген - АРТ Мунисипал Халапа 0 - 0 1.15 6.33 14.17
01:00 Реал Мадрис - ХиХ Експорт Себако 0 - 0 2.21 3.04 2.89
01:00 Ювентус Манагуа - УНАН Манагуа 1 - 3 1.73 3.38 3.98
04:00 Депортиво Окотал - Реал Естели 0 - 1 5.09 3.74 1.52
04:00 Уолтър Ферети - Манагуа 1 - 0 2.24 3.23 2.70
Никарагуа - Лига Примера Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Дирианген - АРТ Мунисипал Халапа
01:00 0 - 0 1.15 6.33 14.17
Реал Мадрис - ХиХ Експорт Себако
01:00 0 - 0 2.21 3.04 2.89
Ювентус Манагуа - УНАН Манагуа
01:00 1 - 3 1.73 3.38 3.98
Депортиво Окотал - Реал Естели
04:00 0 - 1 5.09 3.74 1.52
Уолтър Ферети - Манагуа
04:00 1 - 0 2.24 3.23 2.70
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Сол де Америка - Гуарани Асунсион 2 - 2 2.71 3.04 2.47
02:15 Олимпия Асунсион - Гуайреня 1 - 0 1.67 3.45 4.77
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Сол де Америка - Гуарани Асунсион
00:00 2 - 2 2.71 3.04 2.47
Олимпия Асунсион - Гуайреня
02:15 1 - 0 1.67 3.45 4.77
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Спорт Уанкайо - Универсидад Сезар Валехо 1 - 1 1.87 3.12 4.09
21:15 Академия Кантолао - Спорт Бойс 0 - 1 2.99 3.12 2.25
23:30 Универсидад де Кахамарка - Универсидад Сан Мартин 3 - 1 1.60 3.65 4.92
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спорт Уанкайо - Универсидад Сезар Валехо
02:00 1 - 1 1.87 3.12 4.09
Академия Кантолао - Спорт Бойс
21:15 0 - 1 2.99 3.12 2.25
Универсидад де Кахамарка - Универсидад Сан Мартин
23:30 3 - 1 1.60 3.65 4.92
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
17:00 Лех Познан - Раков Ченстохова 1 - 3 2.05 3.18 3.40
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
Лех Познан - Раков Ченстохова
17:00 1 - 3 2.05 3.18 3.40
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Сандеця Нови Сонч - Стомил Олщин 1 - 0 1.66 3.53 4.72
21:00 Скра Ченстохова - ГКС Тихи 1 - 0 3.09 3.15 2.18
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Сандеця Нови Сонч - Стомил Олщин
13:40 1 - 0 1.66 3.53 4.72
Скра Ченстохова - ГКС Тихи
21:00 1 - 0 3.09 3.15 2.18
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:15 Пасош Ферейра - Тондела 1 - 1 2.20 3.20 3.18
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Пасош Ферейра - Тондела
22:15 1 - 1 2.20 3.20 3.18
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Миовени - Ботошани 0 - 2 2.33 2.91 3.15
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Миовени - Ботошани
17:30 0 - 2 2.33 2.91 3.15
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 ФК ФКСБ - Арджеш Питещ 4 - 0 1.17 6.27 16.86
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
ФК ФКСБ - Арджеш Питещ
20:30 4 - 0 1.17 6.27 16.86
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Арсенал Тула - ФК Нижни Новгород 2 - 2 2.71 3.06 2.87
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Тула - ФК Нижни Новгород
19:00 2 - 2 2.71 3.06 2.87
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:00 Лос Анджелис ФК - Минесота Юнайтед 2 - 0 1.46 4.48 6.39
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лос Анджелис ФК - Минесота Юнайтед
05:00 2 - 0 1.46 4.48 6.39
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Радник Сурдулица - Спартак Суботица 2 - 0 1.96 3.20 3.45
18:05 Пролетер Нови Сад - Металац 0 - 0 2.00 3.11 3.48
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Радник Сурдулица - Спартак Суботица
16:00 2 - 0 1.96 3.20 3.45
Пролетер Нови Сад - Металац
18:05 0 - 0 2.00 3.11 3.48
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Чукарички - Раднички Ниш 0 - 0 1.70 3.21 4.73
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чукарички - Раднички Ниш
19:30 0 - 0 1.70 3.21 4.73
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Коканд 1912 - Насаф Карши 0 - 1 3.64 3.00 1.94
16:30 Пахтакор Ташкент - АГМК Алмалик 0 - 0 1.67 3.23 4.54
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Коканд 1912 - Насаф Карши
16:30 0 - 1 3.64 3.00 1.94
Пахтакор Ташкент - АГМК Алмалик
16:30 0 - 0 1.67 3.23 4.54
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 ИФК Гьотеборг - Калмар 1 - 2 2.26 3.13 3.22
20:00 Норкьопинг - Вернаму 2 - 0 1.74 3.56 4.62
20:10 Хамарби - Малмьо 0 - 0 2.38 3.30 2.90
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
ИФК Гьотеборг - Калмар
20:00 1 - 2 2.26 3.13 3.22
Норкьопинг - Вернаму
20:00 2 - 0 1.74 3.56 4.62
Хамарби - Малмьо
20:10 0 - 0 2.38 3.30 2.90
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Тролхетан - Фалкенберг 1 - 0 2.37 3.19 2.73
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Тролхетан - Фалкенберг
20:00 1 - 0 2.37 3.19 2.73
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Далкурд - Йостерс 0 - 3 3.69 3.04 2.08
20:00 Норбю - Ландскрона БоИС 0 - 0 1.56 3.86 5.47
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Далкурд - Йостерс
20:00 0 - 3 3.69 3.04 2.08
Норбю - Ландскрона БоИС
20:00 0 - 0 1.56 3.86 5.47
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 ТС Галакси - Орландо Пайрътс 1 - 0 4.21 2.81 1.98
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ТС Галакси - Орландо Пайрътс
16:00 1 - 0 4.21 2.81 1.98