Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Евертън - Челси 1 - 0 4.91 3.76 1.74
16:00 Тотнъм - Лестър 3 - 1 1.41 4.96 7.53
18:30 Уест Хям - Арсенал 1 - 2 4.50 3.87 1.77
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Евертън - Челси
16:00 1 - 0 4.91 3.76 1.74
Тотнъм - Лестър
16:00 3 - 1 1.41 4.96 7.53
Уест Хям - Арсенал
18:30 1 - 2 4.50 3.87 1.77
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Елче - Осасуна 1 - 1 2.74 3.06 2.79
17:15 Гранада - Селта Виго 1 - 1 2.86 3.16 2.59
19:30 Райо Валекано - Реал Сосиедад 1 - 1 3.77 3.29 2.08
22:00 Барселона - Майорка 2 - 1 1.29 5.73 9.89
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Елче - Осасуна
15:00 1 - 1 2.74 3.06 2.79
Гранада - Селта Виго
17:15 1 - 1 2.86 3.16 2.59
Райо Валекано - Реал Сосиедад
19:30 1 - 1 3.77 3.29 2.08
Барселона - Майорка
22:00 2 - 1 1.29 5.73 9.89
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Расинг Сантандер - Селта Виго Б 2 - 2 1.55 3.73 4.93
13:00 Реал Унион - Райо Махадаонда 1 - 0 2.10 3.15 3.10
13:00 СД Логронес - Естремадура 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Калахора - Интернасионал де Мадрид 1 - 2 1.86 3.21 3.83
18:00 Културал Леонеса - Самора 0 - 0 1.88 3.15 3.80
18:00 СС Рейес - Валядолид Промесас 1 - 1 1.76 3.30 4.02
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Расинг Сантандер - Селта Виго Б
13:00 2 - 2 1.55 3.73 4.93
Реал Унион - Райо Махадаонда
13:00 1 - 0 2.10 3.15 3.10
СД Логронес - Естремадура
13:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Калахора - Интернасионал де Мадрид
18:00 1 - 2 1.86 3.21 3.83
Културал Леонеса - Самора
18:00 0 - 0 1.88 3.15 3.80
СС Рейес - Валядолид Промесас
18:00 1 - 1 1.76 3.30 4.02
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алкояно - Албасете 0 - 0 2.36 2.89 2.87
13:00 Виляреал Б - Атлетико Балеарес 2 - 1 1.97 3.13 3.48
13:00 УКАМ Мурсия - Линарес Депортиво 1 - 2 2.29 3.06 2.83
18:00 Атлетико Санлукеньо - Коста Брава 1 - 1 1.40 4.11 6.91
20:00 Сабадел - Химнастик де Тарагона 2 - 0 2.02 2.91 3.59
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алкояно - Албасете
13:00 0 - 0 2.36 2.89 2.87
Виляреал Б - Атлетико Балеарес
13:00 2 - 1 1.97 3.13 3.48
УКАМ Мурсия - Линарес Депортиво
13:00 1 - 2 2.29 3.06 2.83
Атлетико Санлукеньо - Коста Брава
18:00 1 - 1 1.40 4.11 6.91
Сабадел - Химнастик де Тарагона
20:00 2 - 0 2.02 2.91 3.59
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Аморебиета - Фуенлабрада 2 - 1 1.84 3.36 4.41
17:00 Алкоркон - Жирона 0 - 1 4.15 3.44 1.85
17:00 Спортинг Хихон - Ибиса 0 - 1 2.03 3.27 3.71
19:15 Луго - Тенерифе 0 - 2 3.25 3.00 2.32
19:15 Понферадина - Картахена 4 - 2 2.16 3.36 3.18
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аморебиета - Фуенлабрада
15:00 2 - 1 1.84 3.36 4.41
Алкоркон - Жирона
17:00 0 - 1 4.15 3.44 1.85
Спортинг Хихон - Ибиса
17:00 0 - 1 2.03 3.27 3.71
Луго - Тенерифе
19:15 0 - 2 3.25 3.00 2.32
Понферадина - Картахена
19:15 4 - 2 2.16 3.36 3.18
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
15:30 Леко - Аурора Про Патрия 0 - 2 2.03 2.95 3.47
17:00 Пескара - Карарезе 2 - 2 1.69 3.50 4.16
17:30 Про Верчели - Перджолетезе 0 - 0 1.99 3.00 3.56
18:00 Виртус Франкавила - Монтерози 2 - 2 2.12 2.94 3.27
18:30 Губио - Лукезе 1 - 0 2.04 2.93 3.51
18:30 Монополи 1966 - Пичерно 1 - 1 1.83 3.13 3.95
18:30 Фоджа - Турис 2 - 0 1.88 3.30 3.51
18:30 Ювентус Б - Пиаченца 0 - 0 2.03 2.98 3.43
19:00 Анкона - Олбия 0 - 2 1.94 3.20 3.46
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Леко - Аурора Про Патрия
15:30 0 - 2 2.03 2.95 3.47
Пескара - Карарезе
17:00 2 - 2 1.69 3.50 4.16
Про Верчели - Перджолетезе
17:30 0 - 0 1.99 3.00 3.56
Виртус Франкавила - Монтерози
18:00 2 - 2 2.12 2.94 3.27
Губио - Лукезе
18:30 1 - 0 2.04 2.93 3.51
Монополи 1966 - Пичерно
18:30 1 - 1 1.83 3.13 3.95
Фоджа - Турис
18:30 2 - 0 1.88 3.30 3.51
Ювентус Б - Пиаченца
18:30 0 - 0 2.03 2.98 3.43
Анкона - Олбия
19:00 0 - 2 1.94 3.20 3.46
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Ювентус - Венеция 2 - 1 1.21 6.51 14.61
16:00 Емполи - Торино 1 - 3 2.80 3.37 2.51
16:00 Милан - Фиорентина 1 - 0 1.64 3.91 5.40
19:00 Удинезе - Интер 1 - 2 6.20 4.38 1.51
21:45 Рома - Болоня 0 - 0 1.46 4.44 6.97
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Ювентус - Венеция
13:30 2 - 1 1.21 6.51 14.61
Емполи - Торино
16:00 1 - 3 2.80 3.37 2.51
Милан - Фиорентина
16:00 1 - 0 1.64 3.91 5.40
Удинезе - Интер
19:00 1 - 2 6.20 4.38 1.51
Рома - Болоня
21:45 0 - 0 1.46 4.44 6.97
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Троа - Лил 3 - 0 3.57 3.23 2.14
16:00 Брест - Клермонт Фут 2 - 0 2.51 3.27 2.86
16:00 Лориен - Реймс 1 - 2 2.21 3.24 3.38
16:00 Монако - Анже 2 - 0 1.35 5.01 8.44
16:00 Монпелие - Метц 2 - 2 1.75 3.82 4.46
18:05 Бордо - Ница 0 - 1 3.57 3.57 2.01
21:45 Олимпик Марсилия - Лион 0 - 3 2.33 3.52 2.92
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Троа - Лил
14:00 3 - 0 3.57 3.23 2.14
Брест - Клермонт Фут
16:00 2 - 0 2.51 3.27 2.86
Лориен - Реймс
16:00 1 - 2 2.21 3.24 3.38
Монако - Анже
16:00 2 - 0 1.35 5.01 8.44
Монпелие - Метц
16:00 2 - 2 1.75 3.82 4.46
Бордо - Ница
18:05 0 - 1 3.57 3.57 2.01
Олимпик Марсилия - Лион
21:45 0 - 3 2.33 3.52 2.92
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:30 Етър Велико Търново - Спартак Варна 1 - 2 1.85 3.51 3.61
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Етър Велико Търново - Спартак Варна
16:30 1 - 2 1.85 3.51 3.61
България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Славия - Черно море 1 - 1 3.69 2.93 2.09
България - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Славия - Черно море
19:00 1 - 1 3.69 2.93 2.09
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:05 Макартър - Нюкасъл Юнайтед Джетс 0 - 3 2.21 3.57 2.98
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Макартър - Нюкасъл Юнайтед Джетс
09:05 0 - 3 2.21 3.57 2.98
Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
18:00 Ред Бул Залцбург - Рийд 3 - 0 1.18 6.63 12.97
Австрия - Купа на Австрия
Час Рез. 1 X 2
Ред Бул Залцбург - Рийд
18:00 3 - 0 1.18 6.63 12.97
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Рекреативо да Каала - Дешпортиво да Уила 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Интерклубе Луанда - Уилиет Бенгела 1 - 1 1.93 3.15 3.64
18:00 Примейро де Агосто - Кабушкорп СКП 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Рекреативо да Каала - Дешпортиво да Уила
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Интерклубе Луанда - Уилиет Бенгела
17:30 1 - 1 1.93 3.15 3.64
Примейро де Агосто - Кабушкорп СКП
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
12:00 Ордино - Карой 2 - 2 1.15 6.65 11.65
14:30 УЕ Енгордани - ФК Санта Колома 1 - 4 4.39 3.73 1.58
Андора - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Ордино - Карой
12:00 2 - 2 1.15 6.65 11.65
УЕ Енгордани - ФК Санта Колома
14:30 1 - 4 4.39 3.73 1.58
Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия 4 - 1 1.69 3.44 4.03
19:30 Атлетик Клуб Ескалдес - УЕ Санта Колома 3 - 2 2.05 2.96 3.31
Андора - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия
17:00 4 - 1 1.69 3.44 4.03
Атлетик Клуб Ескалдес - УЕ Санта Колома
19:30 3 - 2 2.05 2.96 3.31
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Арсенал Саранди - Колон Санта Фе 2 - 0 2.42 3.04 2.95
01:00 Бока Хуниорс - Баракас Сентрал 2 - 0 1.31 4.95 8.92
03:30 Ланус - Индепендиенте 1 - 0 2.97 2.98 2.45
03:30 Сармиенто Хунин - Ривър Плейт 0 - 7 5.99 4.09 1.50
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Саранди - Колон Санта Фе
01:00 2 - 0 2.42 3.04 2.95
Бока Хуниорс - Баракас Сентрал
01:00 2 - 0 1.31 4.95 8.92
Ланус - Индепендиенте
03:30 1 - 0 2.97 2.98 2.45
Сармиенто Хунин - Ривър Плейт
03:30 0 - 7 5.99 4.09 1.50
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте Ривадавия - Чакарита Хуниорс 2 - 3 2.07 3.00 3.70
01:00 Химнасия Хухуй - Атлетико Гюемес 0 - 2 2.48 2.80 3.03
01:30 Алварадо Мар дел Плата - Атланта Буенос Айрес 3 - 1 3.02 2.96 2.37
03:15 Алмиранте Браун - Депортиво Риестра 1 - 1 2.26 2.86 3.34
17:00 Институто Кордоба - Тристан Суарес отл. 1.70 3.35 4.98
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Ривадавия - Чакарита Хуниорс
00:00 2 - 3 2.07 3.00 3.70
Химнасия Хухуй - Атлетико Гюемес
01:00 0 - 2 2.48 2.80 3.03
Алварадо Мар дел Плата - Атланта Буенос Айрес
01:30 3 - 1 3.02 2.96 2.37
Алмиранте Браун - Депортиво Риестра
03:15 1 - 1 2.26 2.86 3.34
Институто Кордоба - Тристан Суарес
17:00 отл. 1.70 3.35 4.98
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ислоч Минск - Минск 2 - 0 2.25 3.16 3.00
20:30 Динамо Брест - Арсенал Дзержинск 0 - 0 1.78 3.52 4.34
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ислоч Минск - Минск
16:00 2 - 0 2.25 3.16 3.00
Динамо Брест - Арсенал Дзержинск
20:30 0 - 0 1.78 3.52 4.34
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Барановичи - Рогачов 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Лида - Орша 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Шахтьор Петриков - Сморгон 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Барановичи - Рогачов
14:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Лида - Орша
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Шахтьор Петриков - Сморгон
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Роял Антверпен - Унион Сент Жилоаз 0 - 0 3.63 3.60 1.93
19:30 Андерлехт - Клуб Брюж 0 - 0 2.55 3.38 2.59
Белгия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Роял Антверпен - Унион Сент Жилоаз
14:30 0 - 0 3.63 3.60 1.93
Андерлехт - Клуб Брюж
19:30 0 - 0 2.55 3.38 2.59
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Университарио Сукре 3 - 0 1.81 3.42 3.82
02:30 Индепендиенте Петролеро - Хорхе Вилстерман 3 - 2 1.76 3.62 3.89
02:30 Роял Пари Санта Крус - Реал Томаяпо 6 - 1 1.41 4.25 6.44
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Боливар Ла Пас 1 - 2 2.97 3.55 2.05
22:00 Университарио де Винто - Блуминг Санта Крус 2 - 1 2.37 3.36 2.52
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Аурора Кочабамба - Университарио Сукре
00:15 3 - 0 1.81 3.42 3.82
Индепендиенте Петролеро - Хорхе Вилстерман
02:30 3 - 2 1.76 3.62 3.89
Роял Пари Санта Крус - Реал Томаяпо
02:30 6 - 1 1.41 4.25 6.44
Олуейс Реди Ла Пас - Боливар Ла Пас
22:00 1 - 2 2.97 3.55 2.05
Университарио де Винто - Блуминг Санта Крус
22:00 2 - 1 2.37 3.36 2.52
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Леотар Требине - Вележ Мостар 2 - 1 2.64 3.18 2.38
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Леотар Требине - Вележ Мостар
17:30 2 - 1 2.64 3.18 2.38
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:00 Палмейрас SP - Жуазейрензе BA 2 - 1 1.06 9.86 32.61
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Палмейрас SP - Жуазейрензе BA
03:00 2 - 1 1.06 9.86 32.61
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Кампинензе PB - Апаресидензе GO 1 - 1 1.94 2.91 3.89
01:00 Витория Салвадор BA - Манаус AM 1 - 0 1.91 3.14 3.59
17:00 Фигуерензе SC - Мирасол SP 0 - 2 2.17 2.76 3.36
21:00 Феровиарио CE - Ботафого PB 1 - 0 2.38 2.69 3.09
22:00 Алтос PI - АВС RN - 0.00 0.00 0.00
23:00 Сао Жозе RS - Бразил де Пелотас RS 1 - 1 2.27 2.93 2.95
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Кампинензе PB - Апаресидензе GO
00:00 1 - 1 1.94 2.91 3.89
Витория Салвадор BA - Манаус AM
01:00 1 - 0 1.91 3.14 3.59
Фигуерензе SC - Мирасол SP
17:00 0 - 2 2.17 2.76 3.36
Феровиарио CE - Ботафого PB
21:00 1 - 0 2.38 2.69 3.09
Алтос PI - АВС RN
22:00 - 0.00 0.00 0.00
Сао Жозе RS - Бразил де Пелотас RS
23:00 1 - 1 2.27 2.93 2.95
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:30 Гояс GO - Атлетико MG 2 - 2 6.83 3.86 1.50
01:00 Куяба MT - Атлетико GO 1 - 1 2.29 2.98 3.29
17:00 Ботафого RJ - Жувентуд RS 1 - 1 1.87 3.35 4.07
22:00 Коринтианс SP - Форталеса CE 1 - 0 1.82 3.39 4.27
22:00 Коритиба PR - Флуминензе RJ 3 - 2 2.38 3.03 3.04
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Гояс GO - Атлетико MG
00:30 2 - 2 6.83 3.86 1.50
Куяба MT - Атлетико GO
01:00 1 - 1 2.29 2.98 3.29
Ботафого RJ - Жувентуд RS
17:00 1 - 1 1.87 3.35 4.07
Коринтианс SP - Форталеса CE
22:00 1 - 0 1.82 3.39 4.27
Коритиба PR - Флуминензе RJ
22:00 3 - 2 2.38 3.03 3.04
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Чапекоензе SC - Крузейро MG 0 - 2 3.00 2.90 2.41
02:30 Понте Прета SP - Бруске SC 2 - 0 2.04 3.10 3.52
17:00 Крисиума SC - Гремио Новоризонтино SP 1 - 1 2.02 3.02 3.71
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Чапекоензе SC - Крузейро MG
01:00 0 - 2 3.00 2.90 2.41
Понте Прета SP - Бруске SC
02:30 2 - 0 2.04 3.10 3.52
Крисиума SC - Гремио Новоризонтино SP
17:00 1 - 1 2.02 3.02 3.71
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Каракас - Монагас Матурин 2 - 2 2.93 3.03 2.24
02:30 Ерманос Колменарес - Карабобо Валенсия 2 - 3 2.44 2.82 2.89
18:00 Универсидад Сентрал - Минерос де Гуаяна 0 - 2 2.33 2.71 3.16
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Монагас Матурин
00:15 2 - 2 2.93 3.03 2.24
Ерманос Колменарес - Карабобо Валенсия
02:30 2 - 3 2.44 2.82 2.89
Универсидад Сентрал - Минерос де Гуаяна
18:00 0 - 2 2.33 2.71 3.16
Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Гуастатоя - Кселаху 2 - 0 1.69 3.35 4.65
00:00 Мунисипал - Истапа 3 - 1 1.40 3.83 6.98
04:00 Антигуа ГФК - Комуникасионес 1 - 3 1.97 3.10 3.43
20:00 Солола - Малакатеко 4 - 3 2.88 2.69 2.49
21:00 Ачуапа - Кобан Империал 3 - 0 2.40 2.68 3.01
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуастатоя - Кселаху
00:00 2 - 0 1.69 3.35 4.65
Мунисипал - Истапа
00:00 3 - 1 1.40 3.83 6.98
Антигуа ГФК - Комуникасионес
04:00 1 - 3 1.97 3.10 3.43
Солола - Малакатеко
20:00 4 - 3 2.88 2.69 2.49
Ачуапа - Кобан Империал
21:00 3 - 0 2.40 2.68 3.01
Гърция - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Олимпиакос - Пас Янина 3 - 2 1.30 4.76 10.40
19:00 Панатинайкос - Арис Солун 1 - 0 2.01 2.95 4.13
21:00 ПАОК - АЕК Атина 1 - 1 2.23 3.05 3.29
Гърция - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Олимпиакос - Пас Янина
17:00 3 - 2 1.30 4.76 10.40
Панатинайкос - Арис Солун
19:00 1 - 0 2.01 2.95 4.13
ПАОК - АЕК Атина
21:00 1 - 1 2.23 3.05 3.29
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 АЕЛ Лариса - Трикала 3 - 0 1.16 5.84 15.69
14:45 Анагениси Кардица - Ксанти 4 - 0 3.03 2.93 2.20
14:45 Аполон Лариса - ПАОК Б 2 - 1 1.72 3.13 4.43
14:45 Аполон Понту - Теспротос Игуменица 0 - 0 3.37 2.60 2.23
14:45 Верия - Кавала 2 - 1 2.97 3.75 1.94
14:45 Егалео - Диагорас Родос 1 - 2 3.90 4.25 1.60
14:45 Епископи - Панатинайкос Б 3 - 2 2.01 2.80 3.83
14:45 Ираклис Солун - Алмопос Аридеа 6 - 0 0.00 0.00 0.00
14:45 Иродотос - Астерас Влахиоти 2 - 1 2.88 2.72 2.40
14:45 Йерапетра - Закинтос 5 - 1 1.15 5.93 16.81
14:45 Калитеа - ПАЕ Ханя 3 - 1 1.99 2.90 3.60
14:45 Кифисия - Каламата 1 - 2 2.47 2.80 2.75
14:45 Левадиакос - Ерготелис 1 - 0 1.19 5.62 12.25
14:45 Олимпиакос Б - Олимпиакос Волос 3 - 2 1.25 4.98 9.83
14:45 Пансерайкос - Ники Волос 0 - 0 1.41 3.83 7.31
14:45 Родос - Караискакис Арта 3 - 0 3.21 2.89 2.15
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
АЕЛ Лариса - Трикала
14:45 3 - 0 1.16 5.84 15.69
Анагениси Кардица - Ксанти
14:45 4 - 0 3.03 2.93 2.20
Аполон Лариса - ПАОК Б
14:45 2 - 1 1.72 3.13 4.43
Аполон Понту - Теспротос Игуменица
14:45 0 - 0 3.37 2.60 2.23
Верия - Кавала
14:45 2 - 1 2.97 3.75 1.94
Егалео - Диагорас Родос
14:45 1 - 2 3.90 4.25 1.60
Епископи - Панатинайкос Б
14:45 3 - 2 2.01 2.80 3.83
Ираклис Солун - Алмопос Аридеа
14:45 6 - 0 0.00 0.00 0.00
Иродотос - Астерас Влахиоти
14:45 2 - 1 2.88 2.72 2.40
Йерапетра - Закинтос
14:45 5 - 1 1.15 5.93 16.81
Калитеа - ПАЕ Ханя
14:45 3 - 1 1.99 2.90 3.60
Кифисия - Каламата
14:45 1 - 2 2.47 2.80 2.75
Левадиакос - Ерготелис
14:45 1 - 0 1.19 5.62 12.25
Олимпиакос Б - Олимпиакос Волос
14:45 3 - 2 1.25 4.98 9.83
Пансерайкос - Ники Волос
14:45 0 - 0 1.41 3.83 7.31
Родос - Караискакис Арта
14:45 3 - 0 3.21 2.89 2.15
Дания - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Вейле - Сьондерийске 0 - 3 1.84 3.54 4.10
15:00 Одензе - Орхус 1 - 0 1.99 3.38 3.69
Дания - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Вейле - Сьондерийске
15:00 0 - 3 1.84 3.54 4.10
Одензе - Орхус
15:00 1 - 0 1.99 3.38 3.69
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Ямербугт - Кьоге 0 - 3 3.45 3.32 2.04
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Ямербугт - Кьоге
15:00 0 - 3 3.45 3.32 2.04
Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Рандерс - Брьондби 2 - 1 2.04 3.37 3.52
19:00 Мидтиланд - ФК Копенхаген 0 - 0 2.50 3.29 2.75
Дания - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Рандерс - Брьондби
17:00 2 - 1 2.04 3.37 3.52
Мидтиланд - ФК Копенхаген
19:00 0 - 0 2.50 3.29 2.75
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ал Масри Порт Саид - Ел Мокавлун 0 - 2 2.27 2.83 3.29
22:30 Ел Гуна - Пирамидс 1 - 2 4.81 3.47 1.66
22:30 Ийстърн Къмпани - Замалек Кайро 1 - 2 9.25 4.45 1.32
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Масри Порт Саид - Ел Мокавлун
22:30 0 - 2 2.27 2.83 3.29
Ел Гуна - Пирамидс
22:30 1 - 2 4.81 3.47 1.66
Ийстърн Къмпани - Замалек Кайро
22:30 1 - 2 9.25 4.45 1.32
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:30 9 де Октубре Гуаякил - Делфин Манта 0 - 1 2.48 3.22 2.63
04:00 Текнико Университарио - Аукас Кито 0 - 1 2.62 3.01 2.63
22:00 Оренсе Мачала - Универсидад Католика Кито 1 - 0 2.73 3.13 2.45
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
9 де Октубре Гуаякил - Делфин Манта
01:30 0 - 1 2.48 3.22 2.63
Текнико Университарио - Аукас Кито
04:00 0 - 1 2.62 3.01 2.63
Оренсе Мачала - Универсидад Католика Кито
22:00 1 - 0 2.73 3.13 2.45
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Хокоро - Платенсе Сакатеколука 2 - 2 2.20 2.71 3.33
04:00 Агила Сан Мигел - Онсе Депортиво де Ауачапан 0 - 1 1.71 3.27 4.35
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Хокоро - Платенсе Сакатеколука
00:15 2 - 2 2.20 2.71 3.33
Агила Сан Мигел - Онсе Депортиво де Ауачапан
04:00 0 - 1 1.71 3.27 4.35
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Пайде Линнамеесконд - Талина Калев 7 - 0 1.07 9.48 18.45
17:15 Флора Талин - Таммека Тарту 3 - 2 1.09 8.66 16.48
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Пайде Линнамеесконд - Талина Калев
14:30 7 - 0 1.07 9.48 18.45
Флора Талин - Таммека Тарту
17:15 3 - 2 1.09 8.66 16.48
Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Ирони Кирят Шмона 1 - 3 2.10 3.09 3.39
Израел - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
МС Ашдод - Ирони Кирят Шмона
19:00 1 - 3 2.10 3.09 3.39
Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:15 Макаби Нетаня - Апоел Беер Шева 3 - 0 2.73 3.04 2.48
Израел - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Макаби Нетаня - Апоел Беер Шева
20:15 3 - 0 2.73 3.04 2.48
Индия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:30 Судева Делхи - Индиан Ероус 0 - 0 1.86 3.07 4.08
14:30 Кенкре - Реал Кашмир 1 - 0 4.67 3.21 1.74
17:30 ТРАУ Имфал - Айзол 2 - 0 2.64 3.02 2.51
Индия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Судева Делхи - Индиан Ероус
13:30 0 - 0 1.86 3.07 4.08
Кенкре - Реал Кашмир
14:30 1 - 0 4.67 3.21 1.74
ТРАУ Имфал - Айзол
17:30 2 - 0 2.64 3.02 2.51
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - Лейкнир Рейкявик 1 - 1 2.50 3.27 2.49
22:15 Брейдаблик Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур 3 - 0 1.52 4.19 4.89
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - Лейкнир Рейкявик
19:00 1 - 1 2.50 3.27 2.49
Брейдаблик Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур
22:15 3 - 0 1.52 4.19 4.89
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Астана - Туран Туркестан 3 - 3 1.27 4.57 9.68
15:00 Атирау - Ордабаси Шимкент 2 - 1 2.67 2.82 2.56
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Астана - Туран Туркестан
13:00 3 - 3 1.27 4.57 9.68
Атирау - Ордабаси Шимкент
15:00 2 - 1 2.67 2.82 2.56
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Яфут Яунде - Котон Спорт де Гаруа 0 - 2 4.60 3.10 1.77
18:00 Ню Стар де Дуала - Единг Спорт 0 - 1 4.54 3.20 1.74
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Яфут Яунде - Котон Спорт де Гаруа
16:00 0 - 2 4.60 3.10 1.77
Ню Стар де Дуала - Единг Спорт
18:00 0 - 1 4.54 3.20 1.74
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
21:30 Валюр - Фордж отл. 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Валюр - Фордж
21:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гор Махия - Кариобанги Шаркс 0 - 0 2.30 2.77 3.05
15:00 Какамега Хоумбойз - Уазито 1 - 1 1.53 3.46 5.67
15:00 Леопардс - Кения КБ 2 - 1 2.73 2.73 2.54
15:00 Найроби Сити Старс - Администрейшън Полис 0 - 0 2.35 2.65 3.05
15:00 Софапака - Нзоя Шугър 2 - 1 2.24 2.68 3.22
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гор Махия - Кариобанги Шаркс
15:00 0 - 0 2.30 2.77 3.05
Какамега Хоумбойз - Уазито
15:00 1 - 1 1.53 3.46 5.67
Леопардс - Кения КБ
15:00 2 - 1 2.73 2.73 2.54
Найроби Сити Старс - Администрейшън Полис
15:00 0 - 0 2.35 2.65 3.05
Софапака - Нзоя Шугър
15:00 2 - 1 2.24 2.68 3.22
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Докса Катокопия - Омония Никозия 0 - 2 3.29 3.17 2.07
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Докса Катокопия - Омония Никозия
19:00 0 - 2 3.29 3.17 2.07
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Никозия - АЕК Ларнака 1 - 1 1.64 3.46 4.86
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Апоел Никозия - АЕК Ларнака
18:00 1 - 1 1.64 3.46 4.86
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:05 Индепендиенте Меделин - Атлетико Насионал 0 - 0 2.58 2.89 2.75
02:10 Санта Фе Богота - Хагуарес де Кордоба 4 - 0 1.52 3.75 5.87
04:15 Депортес Толима - Кортулуа 3 - 2 1.49 3.82 6.38
22:00 Онсе Калдас - Депортиво Кали 0 - 1 1.89 3.04 4.18
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Меделин - Атлетико Насионал
00:05 0 - 0 2.58 2.89 2.75
Санта Фе Богота - Хагуарес де Кордоба
02:10 4 - 0 1.52 3.75 5.87
Депортес Толима - Кортулуа
04:15 3 - 2 1.49 3.82 6.38
Онсе Калдас - Депортиво Кали
22:00 0 - 1 1.89 3.04 4.18
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дрита Гниляне - Дреница Србица 1 - 1 1.74 4.37 3.05
16:00 Лапи Подуево - Балкани Суха река 1 - 1 3.15 2.95 2.05
16:00 Фероникели Глоговац - Малишева 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дрита Гниляне - Дреница Србица
16:00 1 - 1 1.74 4.37 3.05
Лапи Подуево - Балкани Суха река
16:00 1 - 1 3.15 2.95 2.05
Фероникели Глоговац - Малишева
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Сантос де Гуапилес - Гуадалупе 6 - 0 2.17 3.31 2.94
05:00 Ередиано - Картахинес 4 - 1 1.75 3.46 4.14
05:10 Сан Карлос - Мунисипал Гресия 2 - 2 2.02 3.23 3.35
20:00 ЛД Алахуеленсе - Хикарал 3 - 0 1.33 4.55 8.19
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Сантос де Гуапилес - Гуадалупе
03:00 6 - 0 2.17 3.31 2.94
Ередиано - Картахинес
05:00 4 - 1 1.75 3.46 4.14
Сан Карлос - Мунисипал Гресия
05:10 2 - 2 2.02 3.23 3.35
ЛД Алахуеленсе - Хикарал
20:00 3 - 0 1.33 4.55 8.19
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Спортинг Ганьоа - Буаке 2 - 0 2.09 2.63 3.75
18:30 УСК Басам - АС Бафинг 1 - 1 3.40 2.53 2.29
21:00 АСЕК Мимозас - Лис Сасандра 2 - 1 1.43 3.55 7.18
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Ганьоа - Буаке
18:30 2 - 0 2.09 2.63 3.75
УСК Басам - АС Бафинг
18:30 1 - 1 3.40 2.53 2.29
АСЕК Мимозас - Лис Сасандра
21:00 2 - 1 1.43 3.55 7.18
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Валмиера - Рига ФК 3 - 0 2.49 3.09 2.54
16:00 РФШ Рига - Спартакс Юрмала 2 - 0 1.12 7.51 17.05
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Валмиера - Рига ФК
14:00 3 - 0 2.49 3.09 2.54
РФШ Рига - Спартакс Юрмала
16:00 2 - 0 1.12 7.51 17.05
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Банга Гарджай - Судува Мариямполе 0 - 1 6.86 4.16 1.37
17:30 ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй 3 - 0 1.38 3.79 7.95
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Банга Гарджай - Судува Мариямполе
15:00 0 - 1 6.86 4.16 1.37
ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй
17:30 3 - 0 1.38 3.79 7.95
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вилц 71 - Роданж 91 2 - 0 1.30 4.78 7.31
17:00 Жюнес Еш - УНА Щрасен 1 - 2 2.20 3.20 2.81
17:00 Мондорф-ле-Бен - Етцела Етелбрюк 2 - 1 1.81 3.46 3.48
17:00 Прогрес Нидеркорн - РМ Хам Бенфика 5 - 1 1.04 11.34 28.53
17:00 Ф91 Дюделанж - Суифт Есперанж 1 - 0 1.87 3.62 3.20
17:00 Юнион Титус Петанж - Диферданж 1 - 2 3.47 3.56 1.80
17:00 ЮС Хостерт - Фола Еш 2 - 3 4.30 3.93 1.56
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вилц 71 - Роданж 91
17:00 2 - 0 1.30 4.78 7.31
Жюнес Еш - УНА Щрасен
17:00 1 - 2 2.20 3.20 2.81
Мондорф-ле-Бен - Етцела Етелбрюк
17:00 2 - 1 1.81 3.46 3.48
Прогрес Нидеркорн - РМ Хам Бенфика
17:00 5 - 1 1.04 11.34 28.53
Ф91 Дюделанж - Суифт Есперанж
17:00 1 - 0 1.87 3.62 3.20
Юнион Титус Петанж - Диферданж
17:00 1 - 2 3.47 3.56 1.80
ЮС Хостерт - Фола Еш
17:00 2 - 3 4.30 3.93 1.56
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Еквендени Хамърс - Мояле Баракс отл. 1.92 3.08 3.71
15:30 Каронга Юнайтед - МАФКО Салима 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Няса Биг Булетс - Румфи Юнайтед 4 - 1 1.31 4.60 8.30
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Еквендени Хамърс - Мояле Баракс
15:30 отл. 1.92 3.08 3.71
Каронга Юнайтед - МАФКО Салима
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Няса Биг Булетс - Румфи Юнайтед
15:30 4 - 1 1.31 4.60 8.30
Малта - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Санта Лучия ФК - Слима Уондърърс 1 - 2 1.85 3.32 3.56
Малта - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Санта Лучия ФК - Слима Уондърърс
17:00 1 - 2 1.85 3.32 3.56
Малта - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Хибърниънс - Биркиркара 3 - 1 2.04 3.13 3.23
19:15 Гзира Юнайтед - Гудя Юнайтед 3 - 1 1.58 3.54 4.87
Малта - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Хибърниънс - Биркиркара
16:00 3 - 1 2.04 3.13 3.23
Гзира Юнайтед - Гудя Юнайтед
19:15 3 - 1 1.58 3.54 4.87
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 РСБ Беркан - ЖСС Суалем 4 - 3 1.60 3.05 6.43
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
РСБ Беркан - ЖСС Суалем
01:00 4 - 3 1.60 3.05 6.43
Мексико - Лига МХ Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Хуарес 4 - 0 1.75 3.30 4.69
03:00 Атлас Гуадалахара - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 1 2.32 2.97 3.10
03:06 Монтерей - Тихуана 2 - 0 1.50 3.98 5.93
05:00 Америка Мексико - Крус Асул 0 - 0 1.73 3.45 4.50
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Пачука 2 - 0 2.78 3.21 2.41
Мексико - Лига МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Керетаро - Хуарес
01:00 4 - 0 1.75 3.30 4.69
Атлас Гуадалахара - Тигрес УАНЛ Монтерей
03:00 1 - 1 2.32 2.97 3.10
Монтерей - Тихуана
03:06 2 - 0 1.50 3.98 5.93
Америка Мексико - Крус Асул
05:00 0 - 0 1.73 3.45 4.50
Пумас УНАМ Мексико - Пачука
20:00 2 - 0 2.78 3.21 2.41
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Алебрихес де Оахака - Симаронес де Сонора 0 - 0 2.16 3.10 3.01
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Алебрихес де Оахака - Симаронес де Сонора
01:00 0 - 0 2.16 3.10 3.01
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Катсина Юнайтед - Аква Юнайтед 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Квара Юнайтед - Ривърс Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лоби Старс - Насарава Юнайтед 2 - 1 1.53 3.23 6.60
18:00 МФМ Лагос - Енугу Рейнджърс 0 - 0 2.10 2.81 3.53
18:00 Ремо Старс - Викки Туристс 1 - 0 1.30 4.15 9.65
18:00 Съншайн Старс - Шутинг Старс 0 - 0 1.41 3.59 7.95
18:00 Хартланд - Абиа Уориърс 2 - 1 1.59 3.10 6.65
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Катсина Юнайтед - Аква Юнайтед
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Квара Юнайтед - Ривърс Юнайтед
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Лоби Старс - Насарава Юнайтед
18:00 2 - 1 1.53 3.23 6.60
МФМ Лагос - Енугу Рейнджърс
18:00 0 - 0 2.10 2.81 3.53
Ремо Старс - Викки Туристс
18:00 1 - 0 1.30 4.15 9.65
Съншайн Старс - Шутинг Старс
18:00 0 - 0 1.41 3.59 7.95
Хартланд - Абиа Уориърс
18:00 2 - 1 1.59 3.10 6.65
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Хееренвеен - Камбур 3 - 3 1.76 3.89 4.14
15:30 Го Ахед Игълс - Витес 1 - 2 2.62 3.29 2.64
15:30 ПСВ Айндховен - Вилем II 4 - 2 1.13 8.19 18.24
17:45 Фортуна Ситард - Фейенорд 1 - 3 7.49 5.06 1.37
21:00 Ваалвийк - Грьонинген 3 - 1 2.74 3.19 2.59
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Хееренвеен - Камбур
13:15 3 - 3 1.76 3.89 4.14
Го Ахед Игълс - Витес
15:30 1 - 2 2.62 3.29 2.64
ПСВ Айндховен - Вилем II
15:30 4 - 2 1.13 8.19 18.24
Фортуна Ситард - Фейенорд
17:45 1 - 3 7.49 5.06 1.37
Ваалвийк - Грьонинген
21:00 3 - 1 2.74 3.19 2.59
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Квик Халден - Арендал 1 - 3 3.09 3.87 1.91
15:00 Сотра - Флекерьой 2 - 0 2.37 3.37 2.57
19:00 Нутоден - Мос 1 - 3 2.38 3.49 2.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Квик Халден - Арендал
15:00 1 - 3 3.09 3.87 1.91
Сотра - Флекерьой
15:00 2 - 0 2.37 3.37 2.57
Нутоден - Мос
19:00 1 - 3 2.38 3.49 2.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Алта - Йовик-Лин 5 - 0 1.52 4.31 4.66
14:00 Аскер - Братвог 3 - 2 1.62 3.86 4.35
15:00 Ейдсволд ТФ - Трефф 1 - 1 1.57 3.87 4.68
16:35 Левангер - Тромсдален 2 - 2 2.10 3.40 2.93
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алта - Йовик-Лин
14:00 5 - 0 1.52 4.31 4.66
Аскер - Братвог
14:00 3 - 2 1.62 3.86 4.35
Ейдсволд ТФ - Трефф
15:00 1 - 1 1.57 3.87 4.68
Левангер - Тромсдален
16:35 2 - 2 2.10 3.40 2.93
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
17:00 Молде - Бодо Глимт 1 - 0 3.45 3.48 1.97
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Молде - Бодо Глимт
17:00 1 - 0 3.45 3.48 1.97
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Хенерал Кабайеро ХЛМ - Либертад Асунсион 0 - 1 4.79 3.61 1.63
02:45 Серо Портеньо - Насионал Асунсион 1 - 0 1.70 3.45 4.53
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хенерал Кабайеро ХЛМ - Либертад Асунсион
00:30 0 - 1 4.79 3.61 1.63
Серо Портеньо - Насионал Асунсион
02:45 1 - 0 1.70 3.45 4.53
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Алианса Атлетико - Аякучо 2 - 1 1.89 3.38 3.49
21:00 Атлетико Грау - Университарио де Депортес 0 - 1 3.13 3.22 2.08
21:15 Карлос А. Манучи - АДТ Тарма 1 - 1 2.09 3.04 3.29
23:30 Алианса Лима - Карлос Стейн 5 - 2 1.37 4.17 7.43
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Атлетико - Аякучо
19:00 2 - 1 1.89 3.38 3.49
Атлетико Грау - Университарио де Депортес
21:00 0 - 1 3.13 3.22 2.08
Карлос А. Манучи - АДТ Тарма
21:15 1 - 1 2.09 3.04 3.29
Алианса Лима - Карлос Стейн
23:30 5 - 2 1.37 4.17 7.43
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Термалика Нечеча - Висла Плоцк 1 - 0 2.15 3.26 3.29
18:30 Краковия Краков - Висла Краков 0 - 0 2.56 3.19 2.68
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Термалика Нечеча - Висла Плоцк
16:00 1 - 0 2.15 3.26 3.29
Краковия Краков - Висла Краков
18:30 0 - 0 2.56 3.19 2.68
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Подбескидзе - Заглембие Сосновец 0 - 2 1.65 3.57 4.73
16:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Одра Ополе 1 - 3 2.85 3.11 2.38
16:00 Ресовия Жешов - Арка Гдиня 4 - 1 2.85 3.05 2.37
19:00 Пуща Неполомице - ГКС Катовице 1 - 1 2.32 2.98 3.02
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Подбескидзе - Заглембие Сосновец
13:40 0 - 2 1.65 3.57 4.73
ГКС Ястшембе-Здруй - Одра Ополе
16:00 1 - 3 2.85 3.11 2.38
Ресовия Жешов - Арка Гдиня
16:00 4 - 1 2.85 3.05 2.37
Пуща Неполомице - ГКС Катовице
19:00 1 - 1 2.32 2.98 3.02
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Витория Гимараеш - Санта Клара 1 - 1 1.99 3.35 3.64
20:00 Морейрензе - Боавища 1 - 2 2.21 3.15 3.26
22:30 Спортинг Лисабон - Жил Висенте 4 - 1 1.32 5.01 8.79
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Витория Гимараеш - Санта Клара
17:30 1 - 1 1.99 3.35 3.64
Морейрензе - Боавища
20:00 1 - 2 2.21 3.15 3.26
Спортинг Лисабон - Жил Висенте
22:30 4 - 1 1.32 5.01 8.79
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Вилафранкензе - Бенфика Б 1 - 2 2.77 3.25 2.31
14:45 Фейрензе - Трофензе 1 - 2 1.87 3.17 3.94
16:00 Рио Аве - Каза Пиа 1 - 0 2.21 2.93 3.23
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Вилафранкензе - Бенфика Б
13:00 1 - 2 2.77 3.25 2.31
Фейрензе - Трофензе
14:45 1 - 2 1.87 3.17 3.94
Рио Аве - Каза Пиа
16:00 1 - 0 2.21 2.93 3.23
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
23:30 Ел Салвадор - Панама 3 - 2 3.38 3.27 2.03
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Ел Салвадор - Панама
23:30 3 - 2 3.38 3.27 2.03
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 У Крайова 1948 - УТА Арад 1 - 0 2.57 2.96 2.76
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
У Крайова 1948 - УТА Арад
19:00 1 - 0 2.57 2.96 2.76
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Клуж - Фарул Констанца 1 - 0 1.37 4.01 9.14
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Клуж - Фарул Констанца
21:30 1 - 0 1.37 4.01 9.14
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Спартак Москва - Криля Советов 2 - 1 1.93 3.50 3.89
16:30 ФК Химки - ФК Уфа 1 - 1 2.56 3.48 2.72
19:00 Ахмат Грозни - ЦСКА Москва 2 - 0 2.96 3.45 2.38
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Спартак Москва - Криля Советов
14:00 2 - 1 1.93 3.50 3.89
ФК Химки - ФК Уфа
16:30 1 - 1 2.56 3.48 2.72
Ахмат Грозни - ЦСКА Москва
19:00 2 - 0 2.96 3.45 2.38
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Ди Си Юнайтед 3 - 0 1.64 3.76 5.29
02:30 Ню Инглънд Революшън - Интер Маями 2 - 0 1.49 4.50 5.92
02:30 Орландо Сити - Шарлът 2 - 1 1.73 3.59 4.72
03:00 Чикаго Файър - Ню Йорк Ред Булс 1 - 2 3.01 3.06 2.45
03:30 Спортинг Канзас Сити - Далас 2 - 2 2.28 3.19 3.19
04:00 Колорадо Рапидс - Портланд Тимбърс 2 - 0 1.67 3.76 4.96
20:00 Ню Йорк Сити - Сан Хосе Еърткуейкс 3 - 0 1.39 4.96 6.93
23:00 Нашвил - Филаделфия Юнион 1 - 1 2.16 3.01 3.75
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кълъмбъс Крю - Ди Си Юнайтед
02:30 3 - 0 1.64 3.76 5.29
Ню Инглънд Революшън - Интер Маями
02:30 2 - 0 1.49 4.50 5.92
Орландо Сити - Шарлът
02:30 2 - 1 1.73 3.59 4.72
Чикаго Файър - Ню Йорк Ред Булс
03:00 1 - 2 3.01 3.06 2.45
Спортинг Канзас Сити - Далас
03:30 2 - 2 2.28 3.19 3.19
Колорадо Рапидс - Портланд Тимбърс
04:00 2 - 0 1.67 3.76 4.96
Ню Йорк Сити - Сан Хосе Еърткуейкс
20:00 3 - 0 1.39 4.96 6.93
Нашвил - Филаделфия Юнион
23:00 1 - 1 2.16 3.01 3.75
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Борец Велес - ФК Скопие 1 - 0 2.04 2.87 3.53
18:00 Македония Гьорче Петров - Академия Пандев 1 - 0 2.57 3.02 2.47
18:00 Пелистер Битоля - Тиквеш Кавадарци 1 - 1 7.03 3.67 1.43
18:00 Ренова Джепчище - Струга Трим-Лум 1 - 1 2.88 2.51 2.65
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Борец Велес - ФК Скопие
18:00 1 - 0 2.04 2.87 3.53
Македония Гьорче Петров - Академия Пандев
18:00 1 - 0 2.57 3.02 2.47
Пелистер Битоля - Тиквеш Кавадарци
18:00 1 - 1 7.03 3.67 1.43
Ренова Джепчище - Струга Трим-Лум
18:00 1 - 1 2.88 2.51 2.65
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 ШТК 1914 Шаморин - Петржалка Братислава 2 - 0 1.73 3.63 3.64
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
ШТК 1914 Шаморин - Петржалка Братислава
11:30 2 - 0 1.73 3.63 3.64
Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Слован Братислава - Спартак Търнава 1 - 0 2.05 3.11 3.46
Словакия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава - Спартак Търнава
21:00 1 - 0 2.05 3.11 3.46
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Домжале - Алуминий Кидричево 3 - 1 1.78 3.44 4.02
21:15 Олимпия Любляна - Браво Любляна 1 - 0 1.74 3.22 4.64
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Домжале - Алуминий Кидричево
18:30 3 - 1 1.78 3.44 4.02
Олимпия Любляна - Браво Любляна
21:15 1 - 0 1.74 3.22 4.64
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Войводина Нови Сад - Цървена Звезда Белград 0 - 3 11.25 5.03 1.23
19:30 ТСЦ Бачка Топола - Вождовац Белград 1 - 1 1.68 3.60 4.26
20:05 Напредак Крушевац - Партизан Белград 0 - 3 8.67 4.71 1.29
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Войводина Нови Сад - Цървена Звезда Белград
18:00 0 - 3 11.25 5.03 1.23
ТСЦ Бачка Топола - Вождовац Белград
19:30 1 - 1 1.68 3.60 4.26
Напредак Крушевац - Партизан Белград
20:05 0 - 3 8.67 4.71 1.29
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Равшан Зафарабад - Истаравшан 2 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Регар-ТадАЗ Турсунзаде - Есхата Худжанд 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Равшан Зафарабад - Истаравшан
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Регар-ТадАЗ Турсунзаде - Есхата Худжанд
15:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тайван Стийл - Хан Юен 3 - 1 1.20 5.13 11.38
11:00 АЧ Тайпе - Тайчун Футуро 1 - 5 20.25 7.13 1.09
14:00 Мин Чуан Юнивърсити - Тайпауър 0 - 1 23.24 7.62 1.08
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тайван Стийл - Хан Юен
10:30 3 - 1 1.20 5.13 11.38
АЧ Тайпе - Тайчун Футуро
11:00 1 - 5 20.25 7.13 1.09
Мин Чуан Юнивърсити - Тайпауър
14:00 0 - 1 23.24 7.62 1.08
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Юнайтед - Суфанабури 5 - 2 1.33 4.41 7.59
14:00 Након Ратчасима - Муангтонг Юнайтед 2 - 0 4.04 3.40 1.74
15:00 Порт Банкок - Нонгбуа Питчая 3 - 0 2.02 3.17 3.26
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Банкок Юнайтед - Суфанабури
14:00 5 - 2 1.33 4.41 7.59
Након Ратчасима - Муангтонг Юнайтед
14:00 2 - 0 4.04 3.40 1.74
Порт Банкок - Нонгбуа Питчая
15:00 3 - 0 2.02 3.17 3.26
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Аланияспор - Йени Малатияспор 2 - 1 1.26 5.68 10.33
20:00 Галатасарай - Сивасспор 2 - 3 1.97 3.41 3.68
20:00 Кайзериспор - Бешикташ 2 - 3 3.72 3.71 1.87
20:30 Гьозтепе - Ризеспор 1 - 7 1.98 3.55 3.55
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Аланияспор - Йени Малатияспор
20:00 2 - 1 1.26 5.68 10.33
Галатасарай - Сивасспор
20:00 2 - 3 1.97 3.41 3.68
Кайзериспор - Бешикташ
20:00 2 - 3 3.72 3.71 1.87
Гьозтепе - Ризеспор
20:30 1 - 7 1.98 3.55 3.55
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аданаспор - Болуспор 1 - 2 2.35 3.04 2.88
16:00 Анкарагуджу - Самсунспор 0 - 0 1.96 3.26 3.56
16:00 Бандърмаспор - Кечиоренгуджу 0 - 2 1.59 3.63 5.05
16:00 Денизлиспор - Генчлербирлиги 2 - 1 2.44 3.13 2.69
16:00 Ерзурум ББ - Коджаелиспор 1 - 0 1.53 3.85 5.42
16:00 Еюпспор - Истанбулспор 1 - 2 2.03 3.29 3.27
16:00 Маниса ФК - Бурсаспор 1 - 3 2.02 3.28 3.34
16:00 Менеменспор - Тузласпор 1 - 1 2.88 3.28 2.26
16:00 Юмраниеспор - Балъкесирспор 4 - 1 1.11 7.51 21.56
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Аданаспор - Болуспор
16:00 1 - 2 2.35 3.04 2.88
Анкарагуджу - Самсунспор
16:00 0 - 0 1.96 3.26 3.56
Бандърмаспор - Кечиоренгуджу
16:00 0 - 2 1.59 3.63 5.05
Денизлиспор - Генчлербирлиги
16:00 2 - 1 2.44 3.13 2.69
Ерзурум ББ - Коджаелиспор
16:00 1 - 0 1.53 3.85 5.42
Еюпспор - Истанбулспор
16:00 1 - 2 2.03 3.29 3.27
Маниса ФК - Бурсаспор
16:00 1 - 3 2.02 3.28 3.34
Менеменспор - Тузласпор
16:00 1 - 1 2.88 3.28 2.26
Юмраниеспор - Балъкесирспор
16:00 4 - 1 1.11 7.51 21.56
Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
18:00 Пенибонт - Дъ Ню Сейнтс 2 - 3 8.89 4.84 1.27
Уелс - Купа на Уелс
Час Рез. 1 X 2
Пенибонт - Дъ Ню Сейнтс
18:00 2 - 3 8.89 4.84 1.27
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Кизилкум Зарафшан - Навбахор Наманган 1 - 2 2.23 2.64 3.29
16:30 Локомотив Ташкент - Сурхан Термез 2 - 0 1.40 3.93 6.61
16:35 Согдиана Джизак - Металург Бекабад 2 - 0 1.49 3.48 6.10
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Кизилкум Зарафшан - Навбахор Наманган
16:30 1 - 2 2.23 2.64 3.29
Локомотив Ташкент - Сурхан Термез
16:30 2 - 0 1.40 3.93 6.61
Согдиана Джизак - Металург Бекабад
16:35 2 - 0 1.49 3.48 6.10
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:30 Залаегерсег - МТК Будапеща 2 - 3 2.07 3.28 3.32
18:00 Уйпещ - Дюрмот 2 - 2 1.58 3.83 5.19
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Залаегерсег - МТК Будапеща
15:30 2 - 3 2.07 3.28 3.32
Уйпещ - Дюрмот
18:00 2 - 2 1.58 3.83 5.19
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:15 ХБ Торсхавн - 07 Вестур 2 - 2 1.13 7.33 11.58
18:00 Рунавик - Скала ИФ 2 - 1 1.57 4.04 4.17
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ХБ Торсхавн - 07 Вестур
17:15 2 - 2 1.13 7.33 11.58
Рунавик - Скала ИФ
18:00 2 - 1 1.57 4.04 4.17
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 Илвес Тампере 2 - Илвес Тампере отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 Клуби-04 Хелзинки - Гнистан Хелзинки - 0.00 0.00 0.00
18:00 МПС Хелзинки - ВЯС Вантаа - 0.00 0.00 0.00
18:00 ТПС Турку - Хака - 0.00 0.00 0.00
18:00 ФК Еспоо - Кифен 08 - 0.00 0.00 0.00
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере 2 - Илвес Тампере
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Клуби-04 Хелзинки - Гнистан Хелзинки
18:00 - 0.00 0.00 0.00
МПС Хелзинки - ВЯС Вантаа
18:00 - 0.00 0.00 0.00
ТПС Турку - Хака
18:00 - 0.00 0.00 0.00
ФК Еспоо - Кифен 08
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Виктория Ла Сейба - Олимпия Тегусигалпа 3 - 2 4.86 3.31 1.65
04:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Маратон Сан Педро 1 - 2 3.47 3.03 2.01
04:00 Мотагуа Тегусигалпа - Реал Сосиедад Токоа 6 - 0 1.26 5.33 7.44
04:00 Реал Еспаня - Вида Ла Сейба 1 - 4 1.72 3.35 4.11
04:00 Хондурас Прогресо - Платенсе 3 - 1 1.78 3.47 3.63
Хондурас - Национална Лига Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Виктория Ла Сейба - Олимпия Тегусигалпа
04:00 3 - 2 4.86 3.31 1.65
Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Маратон Сан Педро
04:00 1 - 2 3.47 3.03 2.01
Мотагуа Тегусигалпа - Реал Сосиедад Токоа
04:00 6 - 0 1.26 5.33 7.44
Реал Еспаня - Вида Ла Сейба
04:00 1 - 4 1.72 3.35 4.11
Хондурас Прогресо - Платенсе
04:00 3 - 1 1.78 3.47 3.63
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Осиек - Истра 1961 2 - 2 1.32 4.51 8.89
20:05 Локомотив Загреб - Динамо Загреб 1 - 1 8.01 4.47 1.35
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Осиек - Истра 1961
18:00 2 - 2 1.32 4.51 8.89
Локомотив Загреб - Динамо Загреб
20:05 1 - 1 8.01 4.47 1.35
Чехия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Бохемианс 1905 Прага - Пардубице 0 - 1 1.85 3.49 3.95
17:00 Фастав Злин - Теплице 3 - 0 1.99 3.34 3.60
17:00 Яблонец - Карвина 2 - 0 1.49 4.09 6.13
Чехия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс 1905 Прага - Пардубице
17:00 0 - 1 1.85 3.49 3.95
Фастав Злин - Теплице
17:00 3 - 0 1.99 3.34 3.60
Яблонец - Карвина
17:00 2 - 0 1.49 4.09 6.13
Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Славия Прага - Виктория Пилзен 1 - 1 1.61 3.66 5.33
Чехия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Славия Прага - Виктория Пилзен
20:00 1 - 1 1.61 3.66 5.33
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:15 Влашим - Збройовка Бърно 1 - 2 1.84 3.56 3.57
18:00 МАС Таборско - Усти над Лабем 3 - 0 1.76 3.51 3.96
19:00 Височина Ихлава - Виктория Жижков 4 - 3 1.49 3.98 5.63
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Влашим - Збройовка Бърно
14:15 1 - 2 1.84 3.56 3.57
МАС Таборско - Усти над Лабем
18:00 3 - 0 1.76 3.51 3.96
Височина Ихлава - Виктория Жижков
19:00 4 - 3 1.49 3.98 5.63
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
14:00 Хоанган Гялай (Вие) - Сидни (Авл) 1 - 0 3.98 3.43 1.83
14:00 Шанхай Порт (Кит) - Чианграй Юнайтед (Тай) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Чонбук Хюндай Моторс (Кор) - Йокохама Ф-Маринос (Япо) 1 - 1 3.45 3.44 1.98
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Хоанган Гялай (Вие) - Сидни (Авл)
14:00 1 - 0 3.98 3.43 1.83
Шанхай Порт (Кит) - Чианграй Юнайтед (Тай)
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Чонбук Хюндай Моторс (Кор) - Йокохама Ф-Маринос (Япо)
17:00 1 - 1 3.45 3.44 1.98
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Сион - Йънг Бойс 1 - 2 5.38 4.51 1.51
17:30 Базел - Цюрих 0 - 2 2.36 3.58 2.73
17:30 Люцерн - Лозана Спорт 3 - 0 1.70 3.92 4.41
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сион - Йънг Бойс
15:15 1 - 2 5.38 4.51 1.51
Базел - Цюрих
17:30 0 - 2 2.36 3.58 2.73
Люцерн - Лозана Спорт
17:30 3 - 0 1.70 3.92 4.41
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дегерфорш - Елфсборг 0 - 6 4.47 4.10 1.66
16:00 Мялби - Хелзинборг 2 - 1 2.23 3.04 3.41
18:30 Сундсвал - АИК Стокхолм 0 - 2 6.03 3.93 1.54
18:30 Хакен - Варберг БоИС 3 - 1 1.64 3.68 5.34
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Дегерфорш - Елфсборг
16:00 0 - 6 4.47 4.10 1.66
Мялби - Хелзинборг
16:00 2 - 1 2.23 3.04 3.41
Сундсвал - АИК Стокхолм
18:30 0 - 2 6.03 3.93 1.54
Хакен - Варберг БоИС
18:30 3 - 1 1.64 3.68 5.34
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Питео - Тебю ФК 4 - 2 2.38 3.72 2.42
18:00 Умео ФК - Стокхолм Интернационале 0 - 2 2.02 3.65 2.98
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Питео - Тебю ФК
15:00 4 - 2 2.38 3.72 2.42
Умео ФК - Стокхолм Интернационале
18:00 0 - 2 2.02 3.65 2.98
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Вестерос - Йоребро 2 - 1 2.61 3.24 2.56
16:00 Йоргрите - Утсиктенс 0 - 2 1.92 3.48 3.63
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Вестерос - Йоребро
14:00 2 - 1 2.61 3.24 2.56
Йоргрите - Утсиктенс
16:00 0 - 2 1.92 3.48 3.63
Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Селтик - Рейнджърс 1 - 1 1.82 3.60 4.19
Шотландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Селтик - Рейнджърс
14:00 1 - 1 1.82 3.60 4.19
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Ивате Грула Мориока - Роасо Кумамото 1 - 2 2.78 2.94 2.47
07:00 Фагиано Окаяма - Токио Верди 2 - 1 2.44 3.00 2.80
08:00 Звейген Канадзава - Омия Ардижа 1 - 2 1.97 3.15 3.73
08:00 Мачида Зелвия - Токушима Вортис 0 - 2 2.49 2.84 2.85
08:00 Монтедио Ямагата - В-Варен Нагазаки 2 - 0 2.52 2.99 2.72
08:00 Теспакусатсу Гунма - Йокохама ФК 3 - 3 4.25 3.14 1.82
10:00 Вегалта Сендай - Блаублиц Акита 3 - 1 2.01 3.07 3.53
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ивате Грула Мориока - Роасо Кумамото
07:00 1 - 2 2.78 2.94 2.47
Фагиано Окаяма - Токио Верди
07:00 2 - 1 2.44 3.00 2.80
Звейген Канадзава - Омия Ардижа
08:00 1 - 2 1.97 3.15 3.73
Мачида Зелвия - Токушима Вортис
08:00 0 - 2 2.49 2.84 2.85
Монтедио Ямагата - В-Варен Нагазаки
08:00 2 - 0 2.52 2.99 2.72
Теспакусатсу Гунма - Йокохама ФК
08:00 3 - 3 4.25 3.14 1.82
Вегалта Сендай - Блаублиц Акита
10:00 3 - 1 2.01 3.07 3.53