Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Нюкасъл - Ливърпул 0 - 1 7.81 4.78 1.41
17:00 Астън Вила - Норич 2 - 0 1.39 4.78 8.40
17:00 Саутхямптън - Кристъл Палас 1 - 2 2.50 3.29 2.92
17:00 Уотфорд - Бърнли 1 - 2 2.71 3.25 2.73
17:00 Уулвърхямптън - Брайтън 0 - 3 2.72 3.10 2.81
19:30 Лийдс - Манчестър Сити 0 - 4 9.78 5.78 1.31
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нюкасъл - Ливърпул
14:30 0 - 1 7.81 4.78 1.41
Астън Вила - Норич
17:00 2 - 0 1.39 4.78 8.40
Саутхямптън - Кристъл Палас
17:00 1 - 2 2.50 3.29 2.92
Уотфорд - Бърнли
17:00 1 - 2 2.71 3.25 2.73
Уулвърхямптън - Брайтън
17:00 0 - 3 2.72 3.10 2.81
Лийдс - Манчестър Сити
19:30 0 - 4 9.78 5.78 1.31
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Карлайл - Стивънидж 2 - 1 2.64 3.16 2.67
17:00 Колчестър - Уолсол 2 - 2 2.34 3.13 3.11
17:00 Кроули Таун - Лейтън Ориент 0 - 2 2.56 3.28 2.69
17:00 Нортхямптън Таун - Екзитър 1 - 1 2.14 3.17 3.52
17:00 Рочдейл - Бристол Роувърс 3 - 4 3.47 3.43 2.05
17:00 Скънторп - Хартлипул 1 - 1 4.34 3.49 1.81
17:00 Суиндън - Бароу 2 - 1 1.47 4.33 6.33
17:00 Сътън Юнайтед - Брадфорд Сити 1 - 4 1.77 3.58 4.42
17:00 Транмиър Роувърс - Олдъм 2 - 0 1.68 3.67 4.91
17:00 Форест Грийн Роувърс - Харогейт Таун 1 - 3 1.40 4.70 7.15
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Карлайл - Стивънидж
17:00 2 - 1 2.64 3.16 2.67
Колчестър - Уолсол
17:00 2 - 2 2.34 3.13 3.11
Кроули Таун - Лейтън Ориент
17:00 0 - 2 2.56 3.28 2.69
Нортхямптън Таун - Екзитър
17:00 1 - 1 2.14 3.17 3.52
Рочдейл - Бристол Роувърс
17:00 3 - 4 3.47 3.43 2.05
Скънторп - Хартлипул
17:00 1 - 1 4.34 3.49 1.81
Суиндън - Бароу
17:00 2 - 1 1.47 4.33 6.33
Сътън Юнайтед - Брадфорд Сити
17:00 1 - 4 1.77 3.58 4.42
Транмиър Роувърс - Олдъм
17:00 2 - 0 1.68 3.67 4.91
Форест Грийн Роувърс - Харогейт Таун
17:00 1 - 3 1.40 4.70 7.15
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Нотс Каунти 3 - 1 5.22 3.84 1.57
17:00 Барнет - Гримсби Таун 2 - 2 4.84 3.77 1.62
17:00 Бромли - Честърфийлд 4 - 2 3.14 3.17 2.18
17:00 Доувър Атлетик - Олтринкам 0 - 1 5.52 4.14 1.50
17:00 Кингс Лин Таун - Ийстли 3 - 3 2.38 3.34 2.69
17:00 Рексъм - Саутенд 1 - 0 1.37 4.47 7.30
17:00 Торки Юнайтед - Мейдънхед Юнайтед 1 - 1 1.73 3.69 4.14
17:00 Уеймът - Солихъл Муурс 2 - 4 6.22 4.50 1.41
17:00 Уелдстоун - Дагенъм и Редбридж 1 - 2 4.62 3.75 1.64
17:00 Халифакс Таун - Йоувил 1 - 0 1.86 3.29 3.93
19:20 Стокпорт - Боръм Ууд 1 - 2 1.41 4.13 6.97
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Алдършот Таун - Нотс Каунти
17:00 3 - 1 5.22 3.84 1.57
Барнет - Гримсби Таун
17:00 2 - 2 4.84 3.77 1.62
Бромли - Честърфийлд
17:00 4 - 2 3.14 3.17 2.18
Доувър Атлетик - Олтринкам
17:00 0 - 1 5.52 4.14 1.50
Кингс Лин Таун - Ийстли
17:00 3 - 3 2.38 3.34 2.69
Рексъм - Саутенд
17:00 1 - 0 1.37 4.47 7.30
Торки Юнайтед - Мейдънхед Юнайтед
17:00 1 - 1 1.73 3.69 4.14
Уеймът - Солихъл Муурс
17:00 2 - 4 6.22 4.50 1.41
Уелдстоун - Дагенъм и Редбридж
17:00 1 - 2 4.62 3.75 1.64
Халифакс Таун - Йоувил
17:00 1 - 0 1.86 3.29 3.93
Стокпорт - Боръм Ууд
19:20 1 - 2 1.41 4.13 6.97
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Болтън - Флийтууд Таун 4 - 2 2.17 3.50 3.15
14:30 Бъртън Албион - Уикъмб 1 - 2 4.57 3.92 1.70
14:30 Джилингам - Родъръм Юнайтед 0 - 2 5.35 3.91 1.62
14:30 Ипсуич - Чарлтън 4 - 0 1.89 3.53 3.94
14:30 Кембридж Юнайтед - Челтнъм Таун 2 - 2 2.64 3.41 2.55
14:30 Линкълн Сити - Крю Александра 2 - 1 1.76 3.82 4.29
14:30 Моркамб - Съндърланд 0 - 1 4.69 3.96 1.67
14:30 Оксфорд Юнайтед - Донкастър 1 - 1 1.39 5.14 6.89
14:30 Плимут - Милтън Кийнс Донс 0 - 5 2.66 3.33 2.58
14:30 Уимбълдън - Акрингтън Стенли 3 - 4 2.76 3.48 2.41
14:30 Шефилд Уензди - Портсмут 4 - 1 1.56 4.07 5.68
14:30 Шросбъри Таун - Уигън 0 - 3 4.69 3.51 1.77
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Болтън - Флийтууд Таун
14:30 4 - 2 2.17 3.50 3.15
Бъртън Албион - Уикъмб
14:30 1 - 2 4.57 3.92 1.70
Джилингам - Родъръм Юнайтед
14:30 0 - 2 5.35 3.91 1.62
Ипсуич - Чарлтън
14:30 4 - 0 1.89 3.53 3.94
Кембридж Юнайтед - Челтнъм Таун
14:30 2 - 2 2.64 3.41 2.55
Линкълн Сити - Крю Александра
14:30 2 - 1 1.76 3.82 4.29
Моркамб - Съндърланд
14:30 0 - 1 4.69 3.96 1.67
Оксфорд Юнайтед - Донкастър
14:30 1 - 1 1.39 5.14 6.89
Плимут - Милтън Кийнс Донс
14:30 0 - 5 2.66 3.33 2.58
Уимбълдън - Акрингтън Стенли
14:30 3 - 4 2.76 3.48 2.41
Шефилд Уензди - Портсмут
14:30 4 - 1 1.56 4.07 5.68
Шросбъри Таун - Уигън
14:30 0 - 3 4.69 3.51 1.77
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Барнзли - Престън 1 - 3 3.20 3.37 2.22
17:00 Блекбърн - Борнемут 0 - 3 2.93 3.41 2.37
17:00 Блекпул - Дарби Каунти 0 - 2 1.82 3.62 4.34
17:00 Бристъл Сити - Хъл Сити 5 - 0 2.16 3.49 3.24
17:00 Кардиф - Бирмингам 1 - 1 2.11 3.37 3.48
17:00 Ковънтри - Хъдърсфийлд 1 - 2 2.26 3.31 3.17
17:00 Мидълзбро - Сток Сити 3 - 1 1.82 3.57 4.32
17:00 Милуол - Питърбъро 3 - 0 1.46 4.42 6.94
17:00 Нотингам Форест - Суонзи 5 - 1 1.51 4.29 6.22
17:00 Рединг - Уест Бромич 0 - 1 2.95 3.26 2.43
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Барнзли - Престън
14:30 1 - 3 3.20 3.37 2.22
Блекбърн - Борнемут
17:00 0 - 3 2.93 3.41 2.37
Блекпул - Дарби Каунти
17:00 0 - 2 1.82 3.62 4.34
Бристъл Сити - Хъл Сити
17:00 5 - 0 2.16 3.49 3.24
Кардиф - Бирмингам
17:00 1 - 1 2.11 3.37 3.48
Ковънтри - Хъдърсфийлд
17:00 1 - 2 2.26 3.31 3.17
Мидълзбро - Сток Сити
17:00 3 - 1 1.82 3.57 4.32
Милуол - Питърбъро
17:00 3 - 0 1.46 4.42 6.94
Нотингам Форест - Суонзи
17:00 5 - 1 1.51 4.29 6.22
Рединг - Уест Бромич
17:00 0 - 1 2.95 3.26 2.43
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Алавес - Виляреал 2 - 1 3.42 3.37 2.16
17:15 Реал Мадрид - Еспаньол 4 - 0 1.44 4.54 7.24
19:30 Валенсия - Леванте 1 - 1 2.28 3.42 3.14
22:00 Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид 2 - 0 2.57 3.03 3.05
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Алавес - Виляреал
15:00 2 - 1 3.42 3.37 2.16
Реал Мадрид - Еспаньол
17:15 4 - 0 1.44 4.54 7.24
Валенсия - Леванте
19:30 1 - 1 2.28 3.42 3.14
Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид
22:00 2 - 0 2.57 3.03 3.05
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Бадахос - Атлетик Билбао Б 1 - 0 1.86 3.03 4.13
18:00 Расинг Ферол - Талавера де ла Рейна 1 - 0 1.58 3.54 5.11
18:00 Туделано - Унионистас де Саламанка 1 - 1 3.98 3.02 1.90
20:00 Депортиво Ла Коруня - УД Логронес 3 - 0 1.79 3.03 4.46
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Бадахос - Атлетик Билбао Б
18:00 1 - 0 1.86 3.03 4.13
Расинг Ферол - Талавера де ла Рейна
18:00 1 - 0 1.58 3.54 5.11
Туделано - Унионистас де Саламанка
18:00 1 - 1 3.98 3.02 1.90
Депортиво Ла Коруня - УД Логронес
20:00 3 - 0 1.79 3.03 4.46
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Корнеля 5 - 0 1.69 3.27 4.53
18:00 Сан Фернандо - Барселона Б 0 - 2 2.40 3.23 2.59
20:00 Бетис Депортиво Баломпие - ФК Андора 3 - 2 12.19 4.99 1.23
20:00 Линенсе - Севиля Атлетико 1 - 1 1.80 3.16 4.16
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрид Кастиля - Корнеля
13:00 5 - 0 1.69 3.27 4.53
Сан Фернандо - Барселона Б
18:00 0 - 2 2.40 3.23 2.59
Бетис Депортиво Баломпие - ФК Андора
20:00 3 - 2 12.19 4.99 1.23
Линенсе - Севиля Атлетико
20:00 1 - 1 1.80 3.16 4.16
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Реал Овиедо - Мирандес 3 - 0 1.94 3.26 4.02
19:15 Ейбар - Сарагоса 2 - 0 1.82 3.27 4.69
21:30 Бургос - Алмерия 0 - 2 4.08 3.27 1.93
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Овиедо - Мирандес
17:00 3 - 0 1.94 3.26 4.02
Ейбар - Сарагоса
19:15 2 - 0 1.82 3.27 4.69
Бургос - Алмерия
21:30 0 - 2 4.08 3.27 1.93
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Арминия Билефелд - Херта Берлин 1 - 1 2.68 3.22 2.73
16:30 Аугсбург - Кьолн 1 - 4 2.81 3.39 2.49
16:30 Борусия Дортмунд - Бохум 3 - 4 1.41 5.10 6.87
16:30 Майнц 05 - Байерн Мюнхен 3 - 1 5.21 4.58 1.55
16:30 Щутгарт - Волфсбург 1 - 1 2.01 3.67 3.54
19:30 Хофенхайм - Фрайбург 3 - 4 2.49 3.47 2.75
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Арминия Билефелд - Херта Берлин
16:30 1 - 1 2.68 3.22 2.73
Аугсбург - Кьолн
16:30 1 - 4 2.81 3.39 2.49
Борусия Дортмунд - Бохум
16:30 3 - 4 1.41 5.10 6.87
Майнц 05 - Байерн Мюнхен
16:30 3 - 1 5.21 4.58 1.55
Щутгарт - Волфсбург
16:30 1 - 1 2.01 3.67 3.54
Хофенхайм - Фрайбург
19:30 3 - 4 2.49 3.47 2.75
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Динамо Дрезден - Ян Регенсбург 1 - 1 2.26 3.33 3.08
14:30 Инголщат - Хамбургер 0 - 4 7.31 4.73 1.39
14:30 Ханза Рощок - Падерборн 0 - 0 2.30 3.42 2.92
21:30 Дармщат 98 - Ерцгебирге Ауе 6 - 0 1.28 5.87 8.76
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Дрезден - Ян Регенсбург
14:30 1 - 1 2.26 3.33 3.08
Инголщат - Хамбургер
14:30 0 - 4 7.31 4.73 1.39
Ханза Рощок - Падерборн
14:30 0 - 0 2.30 3.42 2.92
Дармщат 98 - Ерцгебирге Ауе
21:30 6 - 0 1.28 5.87 8.76
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кайзерслаутерн - Борусия Дортмунд II 1 - 3 1.42 4.33 6.39
15:00 Мепен - Вюрцбургер Кикерс 2 - 4 2.54 3.19 2.62
15:00 Мюнхен 1860 - ТСФ Хавелзе 3 - 0 1.35 4.72 7.26
15:00 Ферл - Веен Висбаден 3 - 0 2.10 3.46 3.07
15:00 Фрайбург II - Оснабрюк 4 - 1 3.58 3.25 1.97
15:00 Халешер - Виктория Кьолн 1 - 1 2.87 3.11 2.37
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Кайзерслаутерн - Борусия Дортмунд II
15:00 1 - 3 1.42 4.33 6.39
Мепен - Вюрцбургер Кикерс
15:00 2 - 4 2.54 3.19 2.62
Мюнхен 1860 - ТСФ Хавелзе
15:00 3 - 0 1.35 4.72 7.26
Ферл - Веен Висбаден
15:00 3 - 0 2.10 3.46 3.07
Фрайбург II - Оснабрюк
15:00 4 - 1 3.58 3.25 1.97
Халешер - Виктория Кьолн
15:00 1 - 1 2.87 3.11 2.37
Италия - Други Рез. 1 X 2
17:30 Бари - Судтирол 1 - 2 2.44 2.97 2.64
Италия - Други
Час Рез. 1 X 2
Бари - Судтирол
17:30 1 - 2 2.44 2.97 2.64
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Каляри - Верона 1 - 2 2.51 3.36 2.78
16:00 Наполи - Сасуоло 6 - 1 1.46 4.86 6.22
19:00 Сампдория - Дженоа 1 - 0 2.74 3.09 2.74
21:45 Специя - Лацио 3 - 4 6.40 4.19 1.53
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Каляри - Верона
16:00 1 - 2 2.51 3.36 2.78
Наполи - Сасуоло
16:00 6 - 1 1.46 4.86 6.22
Сампдория - Дженоа
19:00 1 - 0 2.74 3.09 2.74
Специя - Лацио
21:45 3 - 4 6.40 4.19 1.53
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Виченца Виртус - Лече 2 - 1 4.75 3.46 1.73
15:00 Кремонезе - Асколи 0 - 1 1.82 3.47 4.27
15:00 Монца - Беневенто 3 - 0 1.97 3.36 3.79
15:00 Парма - Алесандрия 2 - 2 2.07 3.31 3.54
15:00 Пиза - Козенца 1 - 1 1.53 3.88 6.43
15:00 Порденоне - Кротоне 3 - 3 3.13 3.27 2.26
15:00 СПАЛ - Фрозиноне 3 - 0 2.80 3.06 2.58
15:00 Тернана - Перуджа 1 - 0 2.61 3.18 2.64
15:00 Читадела - Бреша 1 - 0 4.15 3.37 1.88
17:15 Реджина - Комо 1 - 4 2.17 3.23 3.29
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Виченца Виртус - Лече
15:00 2 - 1 4.75 3.46 1.73
Кремонезе - Асколи
15:00 0 - 1 1.82 3.47 4.27
Монца - Беневенто
15:00 3 - 0 1.97 3.36 3.79
Парма - Алесандрия
15:00 2 - 2 2.07 3.31 3.54
Пиза - Козенца
15:00 1 - 1 1.53 3.88 6.43
Порденоне - Кротоне
15:00 3 - 3 3.13 3.27 2.26
СПАЛ - Фрозиноне
15:00 3 - 0 2.80 3.06 2.58
Тернана - Перуджа
15:00 1 - 0 2.61 3.18 2.64
Читадела - Бреша
15:00 1 - 0 4.15 3.37 1.88
Реджина - Комо
17:15 1 - 4 2.17 3.23 3.29
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Ланс - Нант 2 - 2 1.62 3.94 5.44
22:00 Рен - Сент Етиен 2 - 0 1.27 6.01 9.92
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ланс - Нант
18:00 2 - 2 1.62 3.94 5.44
Рен - Сент Етиен
22:00 2 - 0 1.27 6.01 9.92
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Оксер - Дюнкерк 1 - 0 1.41 4.14 8.00
20:00 Аячо - Льо Авър 2 - 1 1.30 4.72 11.00
20:00 Гингам - Каен 2 - 1 2.45 3.15 2.86
20:00 Гренобъл Фут 38 - Амиен 1 - 1 2.58 3.00 2.79
20:00 Кювили-Руан - По 1 - 2 2.16 3.07 3.41
20:00 Нанси - Ним 1 - 3 2.12 3.32 3.31
20:00 Париж ФК - Валансиен 1 - 1 1.85 3.21 4.43
20:00 Сошо - Бастия 2 - 1 1.62 3.49 5.83
20:00 Шамоа Ниор - Дижон 1 - 3 2.43 3.05 2.96
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Оксер - Дюнкерк
16:00 1 - 0 1.41 4.14 8.00
Аячо - Льо Авър
20:00 2 - 1 1.30 4.72 11.00
Гингам - Каен
20:00 2 - 1 2.45 3.15 2.86
Гренобъл Фут 38 - Амиен
20:00 1 - 1 2.58 3.00 2.79
Кювили-Руан - По
20:00 1 - 2 2.16 3.07 3.41
Нанси - Ним
20:00 1 - 3 2.12 3.32 3.31
Париж ФК - Валансиен
20:00 1 - 1 1.85 3.21 4.43
Сошо - Бастия
20:00 2 - 1 1.62 3.49 5.83
Шамоа Ниор - Дижон
20:00 1 - 3 2.43 3.05 2.96
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Марек Дупница - Монтана 3 - 1 3.86 2.97 1.90
17:00 Миньор Перник - ЦСКА 1948 София II 1 - 0 2.63 2.85 2.55
17:00 Септември Симитли - Литекс Ловеч 1 - 2 1.42 3.99 6.33
17:00 Созопол - Септември София 0 - 5 5.44 3.69 1.53
17:00 Хебър Пазарджик - Добруджа Добрич 2 - 0 1.51 3.74 5.50
17:00 Янтра Габрово - Марица Пловдив 1 - 0 1.53 3.82 5.09
18:00 Лудогорец Разград II - Левски Лом 3 - 0 0.00 0.00 0.00
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Марек Дупница - Монтана
17:00 3 - 1 3.86 2.97 1.90
Миньор Перник - ЦСКА 1948 София II
17:00 1 - 0 2.63 2.85 2.55
Септември Симитли - Литекс Ловеч
17:00 1 - 2 1.42 3.99 6.33
Созопол - Септември София
17:00 0 - 5 5.44 3.69 1.53
Хебър Пазарджик - Добруджа Добрич
17:00 2 - 0 1.51 3.74 5.50
Янтра Габрово - Марица Пловдив
17:00 1 - 0 1.53 3.82 5.09
Лудогорец Разград II - Левски Лом
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Левски София - Ботев Пловдив 2 - 0 1.89 3.25 3.96
20:00 Лудогорец Разград - ЦСКА София 5 - 0 1.60 3.66 5.23
България - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Левски София - Ботев Пловдив
17:30 2 - 0 1.89 3.25 3.96
Лудогорец Разград - ЦСКА София
20:00 5 - 0 1.60 3.66 5.23
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:05 Сентръл Коуст Маринърс - Уестърн Юнайтед 1 - 0 2.28 3.47 2.93
12:45 Аделаида Юнайтед - Бризбейн Роар 2 - 0 2.16 3.51 3.15
12:45 Пърт Глори - Уестърн Сидни Уондърърс 1 - 1 4.39 3.57 1.79
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Сентръл Коуст Маринърс - Уестърн Юнайтед
09:05 1 - 0 2.28 3.47 2.93
Аделаида Юнайтед - Бризбейн Роар
12:45 2 - 0 2.16 3.51 3.15
Пърт Глори - Уестърн Сидни Уондърърс
12:45 1 - 1 4.39 3.57 1.79
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блау-Вайс Линц - Аустрия Лустенау 1 - 1 2.06 3.44 3.14
15:30 Дорнбирн - Рапид Виена II 2 - 1 2.95 3.48 2.14
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Блау-Вайс Линц - Аустрия Лустенау
15:30 1 - 1 2.06 3.44 3.14
Дорнбирн - Рапид Виена II
15:30 2 - 1 2.95 3.48 2.14
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Влазня - Скендербеу Корча 1 - 0 1.42 3.88 8.40
17:45 Кастриоти Круя - Егнатия Рогожина 2 - 1 2.04 3.04 3.82
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Влазня - Скендербеу Корча
17:45 1 - 0 1.42 3.88 8.40
Кастриоти Круя - Егнатия Рогожина
17:45 2 - 1 2.04 3.04 3.82
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
00:30 МК Алжир - ЖС Саура 2 - 0 2.53 2.52 3.14
00:30 МК Оран - ЖС Кабилие 0 - 0 2.62 2.74 2.77
00:30 Параду АК - НА Хюсеин Дей 1 - 1 1.68 3.40 4.58
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
МК Алжир - ЖС Саура
00:30 2 - 0 2.53 2.52 3.14
МК Оран - ЖС Кабилие
00:30 0 - 0 2.62 2.74 2.77
Параду АК - НА Хюсеин Дей
00:30 1 - 1 1.68 3.40 4.58
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Дешпортиво да Лунда Сул - Петро Атлетико 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Лунда Сул - Петро Атлетико
17:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Естудиантес Ла Плата - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 1 1.66 3.68 4.78
03:30 Патронато Парана - Химнасия Ла Плата 0 - 6 2.55 2.98 2.81
18:00 Атлетико Тукуман - Талерес Кордоба 3 - 0 2.36 3.01 3.08
22:30 Велес Сарсфийлд - Тигре Виктория 3 - 2 2.72 2.90 2.70
22:30 Расинг Клуб - Банфийлд 1 - 1 1.91 3.19 4.07
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес Ла Плата - Алдосиви Мар дел Плата
01:00 2 - 1 1.66 3.68 4.78
Патронато Парана - Химнасия Ла Плата
03:30 0 - 6 2.55 2.98 2.81
Атлетико Тукуман - Талерес Кордоба
18:00 3 - 0 2.36 3.01 3.08
Велес Сарсфийлд - Тигре Виктория
22:30 3 - 2 2.72 2.90 2.70
Расинг Клуб - Банфийлд
22:30 1 - 1 1.91 3.19 4.07
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
02:10 Естудиантес Рио Куарто - Сан Мартин Сан Хуан 3 - 1 2.62 2.58 3.10
20:10 Вия Далмине - Белграно Кордоба 0 - 1 4.05 2.80 2.06
21:30 Депортиво Мадрин - Чако Фор Евър 3 - 2 3.00 2.61 2.67
21:30 Депортиво Морон - Сан Телмо 3 - 1 2.10 2.88 3.78
21:30 Клуб Алмагро - Естудиантес Буенос Айрес 1 - 1 2.66 2.75 2.87
21:30 Фландрия - Ол Бойс Буенос Айрес 0 - 1 2.16 2.94 3.49
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес Рио Куарто - Сан Мартин Сан Хуан
02:10 3 - 1 2.62 2.58 3.10
Вия Далмине - Белграно Кордоба
20:10 0 - 1 4.05 2.80 2.06
Депортиво Мадрин - Чако Фор Евър
21:30 3 - 2 3.00 2.61 2.67
Депортиво Морон - Сан Телмо
21:30 3 - 1 2.10 2.88 3.78
Клуб Алмагро - Естудиантес Буенос Айрес
21:30 1 - 1 2.66 2.75 2.87
Фландрия - Ол Бойс Буенос Айрес
21:30 0 - 1 2.16 2.94 3.49
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ной Ереван - ЦСКА Ереван 1 - 1 1.37 4.06 7.08
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ной Ереван - ЦСКА Ереван
14:00 1 - 1 1.37 4.06 7.08
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Торпедо-БелАЗ Жодино - Белшина Бобруйск 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Слуцк - Славия Мозир 1 - 0 2.35 3.05 2.90
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Торпедо-БелАЗ Жодино - Белшина Бобруйск
13:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Слуцк - Славия Мозир
16:00 1 - 0 2.35 3.05 2.90
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Слоним-2017 - Молодечно 2 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Нафтан Новополоцк - Осиповичи 4 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Локомотив Гомел - Островец 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Слоним-2017 - Молодечно
14:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Нафтан Новополоцк - Осиповичи
16:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Локомотив Гомел - Островец
18:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
19:30 Шарлероа - КАА Гент 1 - 3 3.23 3.41 2.15
Белгия - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
Шарлероа - КАА Гент
19:30 1 - 3 3.23 3.41 2.15
Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Серен - РВД Моленбек 47 0 - 0 2.10 3.26 3.31
Белгия - Първа Дивизия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Серен - РВД Моленбек 47
21:45 0 - 0 2.10 3.26 3.31
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Реал Санта Крус 1 - 1 1.25 5.35 8.61
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Реал Санта Крус
22:00 1 - 1 1.25 5.35 8.61
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Радник Биелина - Посуше 0 - 0 1.91 3.22 3.47
17:30 Рудар Приедор - Слобода Тузла 1 - 0 1.54 3.68 5.29
18:00 Борац Баня Лука - ФК Сараево 1 - 0 1.86 3.31 3.64
20:00 Тузла Сити - Железничар Сараево 0 - 0 1.90 3.19 3.77
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Радник Биелина - Посуше
16:00 0 - 0 1.91 3.22 3.47
Рудар Приедор - Слобода Тузла
17:30 1 - 0 1.54 3.68 5.29
Борац Баня Лука - ФК Сараево
18:00 1 - 0 1.86 3.31 3.64
Тузла Сити - Железничар Сараево
20:00 0 - 0 1.90 3.19 3.77
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Волта Редонда RJ - Атлетико CE 4 - 0 1.28 4.39 9.80
23:00 Пайсанду PA - Ипиранга RS 1 - 1 1.91 2.96 3.95
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Волта Редонда RJ - Атлетико CE
21:00 4 - 0 1.28 4.39 9.80
Пайсанду PA - Ипиранга RS
23:00 1 - 1 1.91 2.96 3.95
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Америка MG - Атлетико PR 1 - 0 2.09 3.12 3.60
22:30 Сеара CE - Брагантино SP 0 - 1 2.15 3.22 3.32
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Атлетико PR
22:30 1 - 0 2.09 3.12 3.60
Сеара CE - Брагантино SP
22:30 0 - 1 2.15 3.22 3.32
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Лондрина PR - Вила Нова GO 2 - 2 2.53 2.65 3.04
03:30 Итуано SP - Баия BA 1 - 0 2.63 2.90 2.68
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Спорт Ресифе PE 1 - 0 2.09 2.89 3.63
22:30 Гремио RS - КР Бразил AL 2 - 0 1.55 3.70 5.42
22:30 Сампайо Кореа MA - Операрио PR 1 - 1 2.57 2.79 2.87
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Лондрина PR - Вила Нова GO
01:00 2 - 2 2.53 2.65 3.04
Итуано SP - Баия BA
03:30 1 - 0 2.63 2.90 2.68
Сентро Спортиво Алагоано AL - Спорт Ресифе PE
22:00 1 - 0 2.09 2.89 3.63
Гремио RS - КР Бразил AL
22:30 2 - 0 1.55 3.70 5.42
Сампайо Кореа MA - Операрио PR
22:30 1 - 1 2.57 2.79 2.87
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Депортиво Тачира - Депортиво Ла Гуайра 3 - 3 1.82 3.03 4.26
02:30 Академия Пуерто Кабейо - Естудиантес де Мерида 1 - 0 1.98 3.00 3.64
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Тачира - Депортиво Ла Гуайра
00:15 3 - 3 1.82 3.03 4.26
Академия Пуерто Кабейо - Естудиантес де Мерида
02:30 1 - 0 1.98 3.00 3.64
Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Санта Лусия Коцумалгуапа - Нуева Консепсион 8 - 1 1.20 5.47 10.93
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Санта Лусия Коцумалгуапа - Нуева Консепсион
21:30 8 - 1 1.20 5.47 10.93
Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Глейсис Юнайтед - Линкълн Ред Импс 1 - 3 8.89 5.53 1.20
19:30 Монс Калпе - Юръп 0 - 4 5.84 4.79 1.34
Гибралтар - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Глейсис Юнайтед - Линкълн Ред Импс
17:00 1 - 3 8.89 5.53 1.20
Монс Калпе - Юръп
19:30 0 - 4 5.84 4.79 1.34
Гърция - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 ОФИ Крит - Панайтоликос 0 - 1 2.11 3.26 3.34
20:30 Волос - Атромитос 1 - 1 2.15 3.22 3.34
Гърция - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
ОФИ Крит - Панайтоликос
17:30 0 - 1 2.11 3.26 3.34
Волос - Атромитос
20:30 1 - 1 2.15 3.22 3.34
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Вендсисел - Хобро 0 - 1 2.34 2.95 3.16
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Вендсисел - Хобро
15:00 0 - 1 2.34 2.95 3.16
Дания - Група за Промоция Рез. 1 X 2
13:45 Лингби - Хелзингор 2 - 1 2.25 3.40 2.94
16:00 Нюкьобинг - Фредериция 2 - 3 3.27 3.72 1.97
Дания - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Лингби - Хелзингор
13:45 2 - 1 2.25 3.40 2.94
Нюкьобинг - Фредериция
16:00 2 - 3 3.27 3.72 1.97
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ал Итихад Александрия - Газъл Ел Махала 3 - 0 2.23 2.68 3.57
22:30 Ел Джаиш Кайро - Исмаили Исмаилия 1 - 0 2.68 2.55 2.96
22:30 Керамика Клеопатра - Ал Ахли Кайро 1 - 1 6.79 3.83 1.45
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Итихад Александрия - Газъл Ел Махала
22:30 3 - 0 2.23 2.68 3.57
Ел Джаиш Кайро - Исмаили Исмаилия
22:30 1 - 0 2.68 2.55 2.96
Керамика Клеопатра - Ал Ахли Кайро
22:30 1 - 1 6.79 3.83 1.45
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Гуаласео - Макара Амбато 2 - 1 2.33 2.92 3.12
23:00 Мушук Руна - Гуаякил Сити 2 - 0 1.95 3.24 3.70
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаласео - Макара Амбато
03:00 2 - 1 2.33 2.92 3.12
Мушук Руна - Гуаякил Сити
23:00 2 - 0 1.95 3.24 3.70
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:00 Вапрус Пярну - Номе Калю 0 - 1 10.20 7.30 1.16
19:30 ФКИ Левадия Талин - Нарва Транс 6 - 0 1.11 7.23 16.65
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Вапрус Пярну - Номе Калю
17:00 0 - 1 10.20 7.30 1.16
ФКИ Левадия Талин - Нарва Транс
19:30 6 - 0 1.11 7.23 16.65
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Грийн Бъфалос - Пауър Динамос - 0.00 0.00 0.00
16:00 Грийн Ийгълс - Форест Рейнджърс - 0.00 0.00 0.00
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - Занако - 0.00 0.00 0.00
16:00 Индени - Ред Ероус - 0.00 0.00 0.00
16:00 Кансанши Динамос - Нквази - 0.00 0.00 0.00
16:00 Конкола Блейдс - Билдкон - 0.00 0.00 0.00
16:00 Нкана - Лусака Динамос - 0.00 0.00 0.00
16:00 Призън Леопардс - Кафуе Селтик - 0.00 0.00 0.00
16:00 Чамбиши - Кабуе Уориърс - 0.00 0.00 0.00
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Бъфалос - Пауър Динамос
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Грийн Ийгълс - Форест Рейнджърс
16:00 - 0.00 0.00 0.00
ЗЕСКО Юнайтед - Занако
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Индени - Ред Ероус
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Кансанши Динамос - Нквази
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Конкола Блейдс - Билдкон
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Нкана - Лусака Динамос
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Призън Леопардс - Кафуе Селтик
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Чамбиши - Кабуе Уориърс
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:30 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Хадера 0 - 2 1.94 3.15 3.81
18:30 Апоел Хайфа - Апоел Йерусалим 0 - 2 2.42 3.08 2.82
18:30 Бейтар Йерусалим - Макаби Петах Тиква 2 - 2 2.84 2.90 2.52
Израел - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Апоел Ноф Хагалил - Апоел Хадера
18:30 0 - 2 1.94 3.15 3.81
Апоел Хайфа - Апоел Йерусалим
18:30 0 - 2 2.42 3.08 2.82
Бейтар Йерусалим - Макаби Петах Тиква
18:30 2 - 2 2.84 2.90 2.52
Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:15 Бней Сахнин - Макаби Тел Авив 1 - 0 6.81 3.91 1.45
Израел - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Бней Сахнин - Макаби Тел Авив
20:15 1 - 0 6.81 3.91 1.45
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Чърчил Брадърс Гоа - Гокулам Керала 1 - 1 2.83 3.18 2.30
17:30 Мохамедан Калкута - НЕРОКА Имфал 2 - 0 1.68 3.74 4.07
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чърчил Брадърс Гоа - Гокулам Керала
14:30 1 - 1 2.83 3.18 2.30
Мохамедан Калкута - НЕРОКА Имфал
17:30 2 - 0 1.68 3.74 4.07
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Валур Рейкявик - КР Рейкявик 2 - 1 2.28 3.47 2.67
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Валур Рейкявик - КР Рейкявик
22:15 2 - 1 2.28 3.47 2.67
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 АПЕЖЕС Академи - Пантере ду Нде 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Фортуна Мфоу - Коломбе ду Джа ет Лобо 0 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Фув Азюр де Яунде - Унион Дуала 2 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Расинг Клуб де Бафусам - Стад Ренар де Мелонг 1 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Фютчю - Канон Яунде 1 - 1 0.00 0.00 0.00
22:00 Лес Астрес де Дуала - Тонере Яунде 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
АПЕЖЕС Академи - Пантере ду Нде
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Фортуна Мфоу - Коломбе ду Джа ет Лобо
17:30 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Фув Азюр де Яунде - Унион Дуала
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Расинг Клуб де Бафусам - Стад Ренар де Мелонг
20:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Фютчю - Канон Яунде
20:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лес Астрес де Дуала - Тонере Яунде
22:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:30 Йорк Юнайтед - Атлетико Отава 2 - 2 2.21 3.09 2.88
21:00 Халифакс Уондърърс - Едмънтън 3 - 1 2.10 3.01 3.19
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Атлетико Отава
02:30 2 - 2 2.21 3.09 2.88
Халифакс Уондърърс - Едмънтън
21:00 3 - 1 2.10 3.01 3.19
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бандари - Бидко Юнайтед 2 - 1 1.95 2.92 3.77
15:00 Вихига Булетс - Поста Рейнджърс 0 - 1 4.65 2.85 1.74
15:00 Таланта - Тъскер 0 - 1 5.13 3.01 1.69
15:00 Улинзи Старс - Матаре Юнайтед отл. 1.54 3.43 5.51
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандари - Бидко Юнайтед
15:00 2 - 1 1.95 2.92 3.77
Вихига Булетс - Поста Рейнджърс
15:00 0 - 1 4.65 2.85 1.74
Таланта - Тъскер
15:00 0 - 1 5.13 3.01 1.69
Улинзи Старс - Матаре Юнайтед
15:00 отл. 1.54 3.43 5.51
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Етникос Ахна - ПАЕЕК Кирения 0 - 0 1.38 4.34 6.45
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Етникос Ахна - ПАЕЕК Кирения
18:00 0 - 0 1.38 4.34 6.45
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Анортозис - Аполон Лимасол 1 - 1 2.52 2.99 2.63
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Анортозис - Аполон Лимасол
19:00 1 - 1 2.52 2.99 2.63
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Перейра - Унион Магдалена 2 - 0 1.80 3.23 4.44
22:00 Ла Екуидад Богота - Атлетико Букараманга 1 - 1 1.78 3.19 4.48
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Перейра - Унион Магдалена
04:00 2 - 0 1.80 3.23 4.44
Ла Екуидад Богота - Атлетико Букараманга
22:00 1 - 1 1.78 3.19 4.48
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Прищина - Дукагини Клина 0 - 1 1.79 2.90 4.53
16:00 Улпиана Липлян - Гниляне 0 - 4 5.75 3.75 1.46
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Прищина - Дукагини Клина
16:00 0 - 1 1.79 2.90 4.53
Улпиана Липлян - Гниляне
16:00 0 - 4 5.75 3.75 1.46
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Расинг Клуб Абиджан - Индение Абенгуру 3 - 0 2.11 2.69 3.64
20:45 Сан Педро - АФАД Джекану 2 - 3 1.85 2.83 4.47
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб Абиджан - Индение Абенгуру
18:30 3 - 0 2.11 2.69 3.64
Сан Педро - АФАД Джекану
20:45 2 - 3 1.85 2.83 4.47
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
22:00 Ал Араби Кувейт - Ал Салмия Кувейт 1 - 2 2.31 3.40 2.56
22:00 Кувейт СК - Казма Кувейт 0 - 1 1.45 3.93 5.92
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Ал Араби Кувейт - Ал Салмия Кувейт
22:00 1 - 2 2.31 3.40 2.56
Кувейт СК - Казма Кувейт
22:00 0 - 1 1.45 3.93 5.92
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Тукумс 2000 - БФЦ Даугавпилс 0 - 1 3.51 3.12 1.97
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Тукумс 2000 - БФЦ Даугавпилс
16:00 0 - 1 3.51 3.12 1.97
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Хегелман Каунас - ФК Йонава 4 - 0 1.04 12.15 38.17
17:00 Кауно Жалгирис - ФК Паневежис 2 - 1 3.33 2.99 2.07
19:00 Шяуляй - Жалгирис Вилнюс 0 - 1 6.41 3.70 1.44
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Каунас - ФК Йонава
13:00 4 - 0 1.04 12.15 38.17
Кауно Жалгирис - ФК Паневежис
17:00 2 - 1 3.33 2.99 2.07
Шяуляй - Жалгирис Вилнюс
19:00 0 - 1 6.41 3.70 1.44
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Расинг ФК Унион - Виктория Роспорт 2 - 1 1.78 3.59 3.58
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Расинг ФК Унион - Виктория Роспорт
17:00 2 - 1 1.78 3.59 3.58
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ред Лайънс - Румфи Юнайтед 1 - 0 2.05 3.02 3.15
15:30 Сейбъл Фарминг - Блу Ийгълс 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:30 СИВО Юнайтед - Камузу Баракс 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Силвър Страйкърс - Майти Уондърърс 2 - 1 2.23 2.93 2.88
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ред Лайънс - Румфи Юнайтед
15:30 1 - 0 2.05 3.02 3.15
Сейбъл Фарминг - Блу Ийгълс
15:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
СИВО Юнайтед - Камузу Баракс
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Силвър Страйкърс - Майти Уондърърс
15:30 2 - 1 2.23 2.93 2.88
Малта - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Валета - Моста ФК 2 - 3 1.95 3.12 3.48
19:15 Сиренс - Балзан 2 - 3 2.29 3.51 2.48
Малта - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Валета - Моста ФК
16:00 2 - 3 1.95 3.12 3.48
Сиренс - Балзан
19:15 2 - 3 2.29 3.51 2.48
Малта - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Флориана - Хамрун Спартанс 0 - 0 2.35 2.87 2.84
Малта - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Флориана - Хамрун Спартанс
17:00 0 - 0 2.35 2.87 2.84
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 Видад Казабланка - ФАР Рабат 3 - 0 1.64 3.43 4.84
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка - ФАР Рабат
01:00 3 - 0 1.64 3.43 4.84
Мексико - Лига МХ Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Некакса Агуаскалиентес - Чивас Гуадалахара 0 - 1 2.25 3.06 3.14
05:05 Масатлан - Пуебла 2 - 1 2.64 3.04 2.64
Мексико - Лига МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Некакса Агуаскалиентес - Чивас Гуадалахара
03:00 0 - 1 2.25 3.06 3.14
Масатлан - Пуебла
05:05 2 - 1 2.64 3.04 2.64
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Морелия - Минерос де Сакатекас 2 - 2 1.92 3.32 3.48
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Морелия - Минерос де Сакатекас
01:00 2 - 2 1.92 3.32 3.48
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Сфинтул Георге Суручен - Зимбру Кишинев 0 - 1 1.80 3.57 3.32
18:00 Петрокуб Хинчещ - Белци 3 - 2 1.64 3.17 4.83
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Сфинтул Георге Суручен - Зимбру Кишинев
16:00 0 - 1 1.80 3.57 3.32
Петрокуб Хинчещ - Белци
18:00 3 - 2 1.64 3.17 4.83
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Даккада - Плато Юнайтед 1 - 0 1.99 2.92 3.57
18:00 Ениймба - Гомбе Юнайтед 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Нигер Торнадос - Кано Пиларс 2 - 1 1.73 2.81 5.10
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Даккада - Плато Юнайтед
18:00 1 - 0 1.99 2.92 3.57
Ениймба - Гомбе Юнайтед
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Нигер Торнадос - Кано Пиларс
18:00 2 - 1 1.73 2.81 5.10
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:45 Аякс - Цволе 3 - 0 1.14 8.47 16.69
21:00 Хераклес - Твенте 1 - 1 3.48 3.26 2.13
22:00 Спарта Ротердам - АЗ Алкмаар 1 - 1 5.24 3.61 1.68
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Аякс - Цволе
19:45 3 - 0 1.14 8.47 16.69
Хераклес - Твенте
21:00 1 - 1 3.48 3.26 2.13
Спарта Ротердам - АЗ Алкмаар
22:00 1 - 1 5.24 3.61 1.68
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Вард Хаугесунд - Йорн-Хутен 2 - 0 1.63 3.89 4.21
15:00 Йойгарден - Стрьомен 1 - 2 1.74 3.69 3.84
16:00 Стаал Йорпеланд - Айерсун 1 - 4 4.27 4.16 1.59
17:00 Улерн - Од БК 2 2 - 0 2.07 3.45 2.96
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Вард Хаугесунд - Йорн-Хутен
14:00 2 - 0 1.63 3.89 4.21
Йойгарден - Стрьомен
15:00 1 - 2 1.74 3.69 3.84
Стаал Йорпеланд - Айерсун
16:00 1 - 4 4.27 4.16 1.59
Улерн - Од БК 2
17:00 2 - 0 2.07 3.45 2.96
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Уленсакер Киса - Киелсос 1 - 1 1.57 3.97 4.53
17:00 Фриг Осло - Берум 4 - 1 2.47 3.67 2.32
20:00 Хьодд - Волеренга Осло 2 3 - 0 1.16 6.85 12.38
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Уленсакер Киса - Киелсос
17:00 1 - 1 1.57 3.97 4.53
Фриг Осло - Берум
17:00 4 - 1 2.47 3.67 2.32
Хьодд - Волеренга Осло 2
20:00 3 - 0 1.16 6.85 12.38
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Хаугесунд 5 - 1 1.40 4.74 6.63
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Викинг Ставангер - Хаугесунд
19:00 5 - 1 1.40 4.74 6.63
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
21:00 Ал Аин - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 0 1.43 4.25 5.93
21:00 Ал Шарджа - Ал Уроба 5 - 0 1.25 5.40 9.14
21:00 Бани Яс - Ал Джазира Абу Даби 1 - 1 2.98 3.41 2.08
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Аин - Шабаб Ал-Ахли Дубай
21:00 1 - 0 1.43 4.25 5.93
Ал Шарджа - Ал Уроба
21:00 5 - 0 1.25 5.40 9.14
Бани Яс - Ал Джазира Абу Даби
21:00 1 - 1 2.98 3.41 2.08
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Ресистенсия - Спортиво Амелиано 3 - 0 2.38 3.24 2.71
03:15 12 де Октубре - Такуари Асунсион 2 - 0 2.47 3.01 2.76
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ресистенсия - Спортиво Амелиано
01:00 3 - 0 2.38 3.24 2.71
12 де Октубре - Такуари Асунсион
03:15 2 - 0 2.47 3.01 2.76
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
21:15 Спортинг Кристал - Бинасионал 1 - 0 1.39 4.36 6.26
23:30 Мелгар Арекипа - Сиенсиано 1 - 0 2.13 3.05 3.17
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Кристал - Бинасионал
21:15 1 - 0 1.39 4.36 6.26
Мелгар Арекипа - Сиенсиано
23:30 1 - 0 2.13 3.05 3.17
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Ягиелония Бялисток - Шльонск Вроцлав 1 - 1 2.54 3.13 2.72
18:30 Заглембие Любин - Лехия Гданск 2 - 2 2.54 3.32 2.60
21:00 Стал Мелец - Легия Варшава 2 - 1 4.13 3.35 1.85
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Ягиелония Бялисток - Шльонск Вроцлав
16:00 1 - 1 2.54 3.13 2.72
Заглембие Любин - Лехия Гданск
18:30 2 - 2 2.54 3.32 2.60
Стал Мелец - Легия Варшава
21:00 2 - 1 4.13 3.35 1.85
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Миедж Легница - Хробри Глогов 1 - 0 1.57 3.65 5.38
19:00 Корона Келце - Гурник Полковице 2 - 1 1.87 3.19 3.97
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Миедж Легница - Хробри Глогов
13:40 1 - 0 1.57 3.65 5.38
Корона Келце - Гурник Полковице
19:00 2 - 1 1.87 3.19 3.97
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ароука - Портимонензе 1 - 0 2.09 3.23 3.47
19:00 Маритимо - Бенфика 0 - 1 5.89 4.16 1.50
21:00 Порто - Визела 4 - 2 1.12 8.01 19.56
23:00 Белененсеш - Спортинг Брага 0 - 1 4.86 3.62 1.68
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Ароука - Портимонензе
17:00 1 - 0 2.09 3.23 3.47
Маритимо - Бенфика
19:00 0 - 1 5.89 4.16 1.50
Порто - Визела
21:00 4 - 2 1.12 8.01 19.56
Белененсеш - Спортинг Брага
23:00 0 - 1 4.86 3.62 1.68
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Академика Коимбра - Мафра 0 - 2 2.67 3.11 2.45
13:00 Фарензе - Шавеш 1 - 2 2.75 2.88 2.55
16:00 Ещрела Амадора - Пенафиел 0 - 2 2.29 3.07 2.94
17:30 Лейшоес - Насионал Мадейра 0 - 1 2.22 3.14 3.01
21:15 Варзин - Спортинг Ковиля 0 - 2 2.18 2.98 3.20
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Академика Коимбра - Мафра
13:00 0 - 2 2.67 3.11 2.45
Фарензе - Шавеш
13:00 1 - 2 2.75 2.88 2.55
Ещрела Амадора - Пенафиел
16:00 0 - 2 2.29 3.07 2.94
Лейшоес - Насионал Мадейра
17:30 0 - 1 2.22 3.14 3.01
Варзин - Спортинг Ковиля
21:15 0 - 2 2.18 2.98 3.20
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
12:30 Динамо Букурещ - Академика Клинчени 5 - 1 1.19 5.94 13.62
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Динамо Букурещ - Академика Клинчени
12:30 5 - 1 1.19 5.94 13.62
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Университатя Крайова - Волунтари 1 - 0 1.35 4.53 8.22
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Университатя Крайова - Волунтари
20:00 1 - 0 1.35 4.53 8.22
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Москва - Урал Свердловска област 2 - 3 1.52 3.86 6.76
14:00 Рубин Казан - ПФК Сочи 0 - 6 3.09 3.32 2.26
16:30 ФК Краснодар - ФК Ростов 2 - 1 2.74 3.56 2.38
19:30 Зенит Санкт Петербург - Локомотив Москва 3 - 1 1.24 6.38 12.00
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Москва - Урал Свердловска област
14:00 2 - 3 1.52 3.86 6.76
Рубин Казан - ПФК Сочи
14:00 0 - 6 3.09 3.32 2.26
ФК Краснодар - ФК Ростов
16:30 2 - 1 2.74 3.56 2.38
Зенит Санкт Петербург - Локомотив Москва
19:30 3 - 1 1.24 6.38 12.00
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Енисей Красноярск - КАМАЗ Челни 0 - 0 1.47 3.90 5.77
10:00 СКА-Хабаровск - Факел Воронеж 2 - 1 2.53 2.98 2.58
14:00 Велес Москва - Металург Липецк 1 - 2 1.64 3.51 4.58
14:00 Текстилщик Иваново - ФК Оренбург 2 - 5 8.67 4.64 1.27
14:00 Торпедо Москва - ФК Краснодар-2 2 - 0 1.25 4.82 9.76
16:00 Алания Владикавказ - Акрон Толиати 2 - 2 1.36 4.22 7.07
16:00 Волгар Астрахан - Балтика Калининград 2 - 2 4.05 3.16 1.82
16:00 Спартак Москва 2 - Нефтехимик Нижнекамск 0 - 4 2.33 3.21 2.68
17:00 Олимп-Долгопрудни - Том Томск 1 - 0 2.22 2.93 3.12
19:00 Кубан Краснодар - Ротор Волгоград 2 - 1 2.01 3.10 3.44
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Енисей Красноярск - КАМАЗ Челни
10:00 0 - 0 1.47 3.90 5.77
СКА-Хабаровск - Факел Воронеж
10:00 2 - 1 2.53 2.98 2.58
Велес Москва - Металург Липецк
14:00 1 - 2 1.64 3.51 4.58
Текстилщик Иваново - ФК Оренбург
14:00 2 - 5 8.67 4.64 1.27
Торпедо Москва - ФК Краснодар-2
14:00 2 - 0 1.25 4.82 9.76
Алания Владикавказ - Акрон Толиати
16:00 2 - 2 1.36 4.22 7.07
Волгар Астрахан - Балтика Калининград
16:00 2 - 2 4.05 3.16 1.82
Спартак Москва 2 - Нефтехимик Нижнекамск
16:00 0 - 4 2.33 3.21 2.68
Олимп-Долгопрудни - Том Томск
17:00 1 - 0 2.22 2.93 3.12
Кубан Краснодар - Ротор Волгоград
19:00 2 - 1 2.01 3.10 3.44
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Хюстън Динамо - Остин 1 - 2 2.19 3.49 3.07
22:00 Торонто - Синсинати 1 - 2 1.72 4.04 4.19
22:30 Реал Солт Лейк - Лос Анджелис Галакси 1 - 0 2.54 3.26 2.71
23:00 Монреал - Атланта Юнайтед 2 - 1 2.04 3.45 3.45
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Хюстън Динамо - Остин
20:30 1 - 2 2.19 3.49 3.07
Торонто - Синсинати
22:00 1 - 2 1.72 4.04 4.19
Реал Солт Лейк - Лос Анджелис Галакси
22:30 1 - 0 2.54 3.26 2.71
Монреал - Атланта Юнайтед
23:00 2 - 1 2.04 3.45 3.45
Сан Марино - Други Рез. 1 X 2
21:45 Тре Фиори - Фолгоре Фалциано 3 - 1 2.37 3.16 2.60
Сан Марино - Други
Час Рез. 1 X 2
Тре Фиори - Фолгоре Фалциано
21:45 3 - 1 2.37 3.16 2.60
Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:30 Гленавон - Уорънпойнт Таун 1 - 2 1.52 4.33 4.93
19:30 Дънганън Суифтс - Балимина Юнайтед 1 - 2 3.23 3.47 2.02
19:30 Портадаун - Карик Рейнджърс 0 - 5 3.30 3.48 2.00
Северна Ирландия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Гленавон - Уорънпойнт Таун
19:30 1 - 2 1.52 4.33 4.93
Дънганън Суифтс - Балимина Юнайтед
19:30 1 - 2 3.23 3.47 2.02
Портадаун - Карик Рейнджърс
19:30 0 - 5 3.30 3.48 2.00
Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Гленторан - Клифтънвил 1 - 2 4.26 3.56 1.74
19:30 Крусейдърс - Ларн 1 - 2 2.42 3.33 2.64
19:30 Линфийлд - Коулрейн 2 - 0 1.48 4.14 5.80
Северна Ирландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Гленторан - Клифтънвил
19:30 1 - 2 4.26 3.56 1.74
Крусейдърс - Ларн
19:30 1 - 2 2.42 3.33 2.64
Линфийлд - Коулрейн
19:30 2 - 0 1.48 4.14 5.80
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Брегалница Щип - Шкупи Скопие 4 - 1 4.53 3.07 1.72
18:00 Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие 1 - 0 1.41 3.62 7.11
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Брегалница Щип - Шкупи Скопие
18:00 4 - 1 4.53 3.07 1.72
Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие
18:00 1 - 0 1.41 3.62 7.11
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дукла Банска Бистрица - Партизан Бардейов 3 - 1 1.17 6.13 11.67
17:00 Рохожник - Слован Братислава Б 0 - 6 2.13 3.42 2.71
17:30 Наместово - Хумене 0 - 2 7.56 4.55 1.30
19:00 Скалица - Жилина Б 4 - 0 1.49 3.89 5.14
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Банска Бистрица - Партизан Бардейов
17:00 3 - 1 1.17 6.13 11.67
Рохожник - Слован Братислава Б
17:00 0 - 6 2.13 3.42 2.71
Наместово - Хумене
17:30 0 - 2 7.56 4.55 1.30
Скалица - Жилина Б
19:00 4 - 0 1.49 3.89 5.14
Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Похроние Долна Жданя - Земплин Михаловце 1 - 2 3.23 3.31 2.03
19:00 Сеница - Злате Моравце 0 - 0 7.17 4.13 1.38
19:00 Тренчин - Татран Липтовски Микулаш 5 - 2 1.85 3.45 3.59
Словакия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Похроние Долна Жданя - Земплин Михаловце
19:00 1 - 2 3.23 3.31 2.03
Сеница - Злате Моравце
19:00 0 - 0 7.17 4.13 1.38
Тренчин - Татран Липтовски Микулаш
19:00 5 - 2 1.85 3.45 3.59
Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Серед - ДАК Дунайска Стреда 0 - 0 3.39 3.23 2.01
Словакия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Серед - ДАК Дунайска Стреда
19:00 0 - 0 3.39 3.23 2.01
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Табор Сежана - Радомлие 1 - 2 2.56 3.14 2.52
21:15 Марибор - Копер 1 - 1 1.84 3.25 4.01
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Радомлие
18:30 1 - 2 2.56 3.14 2.52
Марибор - Копер
21:15 1 - 1 1.84 3.25 4.01
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 ФК Нови Пазар - Раднички 1923 2 - 1 1.76 3.43 3.93
19:30 Колубара Лазаревац - Младост Лучани 3 - 0 2.34 2.99 2.88
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
ФК Нови Пазар - Раднички 1923
17:00 2 - 1 1.76 3.43 3.93
Колубара Лазаревац - Младост Лучани
19:30 3 - 0 2.34 2.99 2.88
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Истиклол Душанбе - Файзканд Хулбук - 0.00 0.00 0.00
15:00 Хатлон Бохтар - Худжанд 0 - 0 2.44 3.31 2.52
15:00 ЦСКА Памир Душанбе - Равшан Куляб 1 - 2 1.46 3.96 5.82
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истиклол Душанбе - Файзканд Хулбук
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Хатлон Бохтар - Худжанд
15:00 0 - 0 2.44 3.31 2.52
ЦСКА Памир Душанбе - Равшан Куляб
15:00 1 - 2 1.46 3.96 5.82
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Самут Пракан Сити - Кхонкаен Юнайтед 2 - 1 1.87 3.44 3.46
14:00 Чиангмай Юнайтед - Полис Теро 1 - 0 2.91 3.17 2.19
14:15 Ратчабури - Чонбури 2 - 2 2.16 3.23 2.93
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Самут Пракан Сити - Кхонкаен Юнайтед
14:00 2 - 1 1.87 3.44 3.46
Чиангмай Юнайтед - Полис Теро
14:00 1 - 0 2.91 3.17 2.19
Ратчабури - Чонбури
14:15 2 - 2 2.16 3.23 2.93
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Касъмпаша - Истанбул Башакшехир 2 - 3 2.63 3.32 2.56
16:00 Коняспор - Фатих Карагюмрук 1 - 2 1.70 3.77 4.53
20:30 Трабзонспор - Анталияспор 2 - 2 1.76 3.60 4.39
20:30 Хатайспор - Алтай Измир 0 - 1 1.67 3.80 4.67
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Касъмпаша - Истанбул Башакшехир
16:00 2 - 3 2.63 3.32 2.56
Коняспор - Фатих Карагюмрук
16:00 1 - 2 1.70 3.77 4.53
Трабзонспор - Анталияспор
20:30 2 - 2 1.76 3.60 4.39
Хатайспор - Алтай Измир
20:30 0 - 1 1.67 3.80 4.67
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Буньодкор Ташкент - Олимпик Ташкент 1 - 5 1.36 4.12 7.08
16:40 Динамо Самарканд - Нефтчи Фергана 1 - 1 2.52 2.70 2.80
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Буньодкор Ташкент - Олимпик Ташкент
16:30 1 - 5 1.36 4.12 7.08
Динамо Самарканд - Нефтчи Фергана
16:40 1 - 1 2.52 2.70 2.80
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:45 Пушкаш Академи - Мезьокьовешд 3 - 1 1.62 3.69 5.17
18:00 Хонвед Будапеща - Кишварда 1 - 1 2.41 3.01 2.94
20:30 Дебрецен - МОЛ Фехервар 0 - 3 3.20 3.46 2.06
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Пушкаш Академи - Мезьокьовешд
15:45 3 - 1 1.62 3.69 5.17
Хонвед Будапеща - Кишварда
18:00 1 - 1 2.41 3.01 2.94
Дебрецен - МОЛ Фехервар
20:30 0 - 3 3.20 3.46 2.06
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
18:00 Албион Монтевидео - Дефенсор Спортинг отл. 2.89 3.10 2.29
18:00 Данубио Монтевидео - Серо Ларго Мело отл. 2.26 2.89 3.20
18:00 Депортиво Малдонадо - Ривър Плейт Монтевидео отл. 2.52 3.24 2.51
18:00 Ливърпул Монтевидео - Пласа Колония отл. 2.25 3.17 2.91
18:00 Насионал Монтевидео - Феникс Монтевидео отл. 1.50 3.93 5.52
18:00 Пенярол Монтевидео - Монтевидео Уондърърс отл. 1.56 3.68 5.43
18:00 Рентистас Монтевидео - Бостън Ривър отл. 2.72 3.15 2.39
18:00 Спортиво Серито - Монтевидео Сити Торке отл. 3.77 3.33 1.86
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Албион Монтевидео - Дефенсор Спортинг
18:00 отл. 2.89 3.10 2.29
Данубио Монтевидео - Серо Ларго Мело
18:00 отл. 2.26 2.89 3.20
Депортиво Малдонадо - Ривър Плейт Монтевидео
18:00 отл. 2.52 3.24 2.51
Ливърпул Монтевидео - Пласа Колония
18:00 отл. 2.25 3.17 2.91
Насионал Монтевидео - Феникс Монтевидео
18:00 отл. 1.50 3.93 5.52
Пенярол Монтевидео - Монтевидео Уондърърс
18:00 отл. 1.56 3.68 5.43
Рентистас Монтевидео - Бостън Ривър
18:00 отл. 2.72 3.15 2.39
Спортиво Серито - Монтевидео Сити Торке
18:00 отл. 3.77 3.33 1.86
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 ЕБ Стреймур - Б68 Тофтир 2 - 1 1.87 3.44 3.31
18:00 АБ Аргир - Б36 Торсхавн 0 - 3 6.69 5.20 1.29
20:30 Клаксвик - Викингур Гота 1 - 0 1.36 4.45 6.56
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЕБ Стреймур - Б68 Тофтир
16:00 2 - 1 1.87 3.44 3.31
АБ Аргир - Б36 Торсхавн
18:00 0 - 3 6.69 5.20 1.29
Клаксвик - Викингур Гота
20:30 1 - 0 1.36 4.45 6.56
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
15:00 Гнистан Хелзинки - Екеняс ИФ 1 - 1 2.55 3.24 2.51
15:00 Паргас ИФ - МП Микели 2 - 3 3.07 3.25 2.17
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - Екеняс ИФ
15:00 1 - 1 2.55 3.24 2.51
Паргас ИФ - МП Микели
15:00 2 - 3 3.07 3.25 2.17
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 НЯС Нурмиярви - Атлантис Хелзинки 2 - 0 5.00 4.51 1.46
14:00 Рейпас Лахти - ЛаПа Лапеенранта 7 - 3 0.00 0.00 0.00
14:30 Кески-Уусимаа - Футура Порвоо 2 - 2 2.08 3.50 2.87
15:00 Пало-Поят Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу 0 - 2 3.56 3.43 1.85
16:00 КяПа Хелзинки - ПеКа Котка 3 - 1 1.34 4.79 6.36
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
НЯС Нурмиярви - Атлантис Хелзинки
14:00 2 - 0 5.00 4.51 1.46
Рейпас Лахти - ЛаПа Лапеенранта
14:00 7 - 3 0.00 0.00 0.00
Кески-Уусимаа - Футура Порвоо
14:30 2 - 2 2.08 3.50 2.87
Пало-Поят Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу
15:00 0 - 2 3.56 3.43 1.85
КяПа Хелзинки - ПеКа Котка
16:00 3 - 1 1.34 4.79 6.36
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
13:00 ВЯС Вантаа - Илвес Тампере 2 4 - 0 2.71 3.73 2.09
14:00 Тампере Юнайтед - СалПа Сало 4 - 1 2.94 3.82 1.95
16:00 ХЯС Академия - МуСа Пори 0 - 4 1.89 3.58 3.27
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ВЯС Вантаа - Илвес Тампере 2
13:00 4 - 0 2.71 3.73 2.09
Тампере Юнайтед - СалПа Сало
14:00 4 - 1 2.94 3.82 1.95
ХЯС Академия - МуСа Пори
16:00 0 - 4 1.89 3.58 3.27
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Вааса ИФК - КаяХа Каяани 0 - 1 1.69 4.01 3.70
14:00 ГБК Кокола - ОЛС Оулу 0 - 3 3.45 4.02 1.75
14:00 Еркулес Оулу - Комеетат Ювяскюля 3 - 0 1.25 5.46 8.53
14:00 Нярпес Крафт - Вааякоски Ювяскюля 2 - 1 2.65 3.84 2.13
15:00 РоПС Рованиеми - ЯБК Якобстад 1 - 1 2.21 3.76 2.60
18:00 ОТП Оулу - ЮЯК Ювяскюля 0 - 3 3.20 4.04 1.79
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааса ИФК - КаяХа Каяани
14:00 0 - 1 1.69 4.01 3.70
ГБК Кокола - ОЛС Оулу
14:00 0 - 3 3.45 4.02 1.75
Еркулес Оулу - Комеетат Ювяскюля
14:00 3 - 0 1.25 5.46 8.53
Нярпес Крафт - Вааякоски Ювяскюля
14:00 2 - 1 2.65 3.84 2.13
РоПС Рованиеми - ЯБК Якобстад
15:00 1 - 1 2.21 3.76 2.60
ОТП Оулу - ЮЯК Ювяскюля
18:00 0 - 3 3.20 4.04 1.79
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Славен - ХНК Горица 2 - 1 2.36 3.13 2.86
20:05 Шибеник - Риека 3 - 5 7.47 4.66 1.35
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Славен - ХНК Горица
18:00 2 - 1 2.36 3.13 2.86
Шибеник - Риека
20:05 3 - 5 7.47 4.66 1.35
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йезеро Плав - Морнар Бар 1 - 2 2.77 2.57 2.70
17:00 Рудар Плевля - Петровац 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Зета Голубовци - ФК Подгорица 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Искра Даниловград - Сутиеска Никшич 0 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Будучност Подгорица - Дечич Тузи 1 - 2 1.85 3.36 3.61
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Йезеро Плав - Морнар Бар
17:00 1 - 2 2.77 2.57 2.70
Рудар Плевля - Петровац
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Зета Голубовци - ФК Подгорица
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Искра Даниловград - Сутиеска Никшич
19:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Будучност Подгорица - Дечич Тузи
20:00 1 - 2 1.85 3.36 3.61
Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Словачко - Баник Острава 3 - 1 1.98 3.24 3.71
20:00 Спарта Прага - Храдец Кралове 1 - 1 1.35 4.88 7.38
Чехия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Словачко - Баник Острава
17:00 3 - 1 1.98 3.24 3.71
Спарта Прага - Храдец Кралове
20:00 1 - 1 1.35 4.88 7.38
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Дукла Прага - Спарта Прага Б 2 - 2 2.42 3.47 2.46
11:15 Тринец - Прибрам 4 - 1 2.02 3.24 3.30
11:15 Хрудим - Вишков 0 - 0 1.64 3.61 4.46
18:00 Лишен Бърно - Простейов 2 - 0 1.53 3.80 5.32
18:00 Опава - Варнсдорф 3 - 1 1.75 3.50 4.02
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Прага - Спарта Прага Б
11:15 2 - 2 2.42 3.47 2.46
Тринец - Прибрам
11:15 4 - 1 2.02 3.24 3.30
Хрудим - Вишков
11:15 0 - 0 1.64 3.61 4.46
Лишен Бърно - Простейов
18:00 2 - 0 1.53 3.80 5.32
Опава - Варнсдорф
18:00 3 - 1 1.75 3.50 4.02
Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Млада Болеслав - Чешке Будьовице 1 - 0 1.70 3.87 4.25
17:00 Слован Либерец - Сигма Оломоуц 0 - 2 2.27 3.03 3.22
Чехия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Млада Болеслав - Чешке Будьовице
17:00 1 - 0 1.70 3.87 4.25
Слован Либерец - Сигма Оломоуц
17:00 0 - 2 2.27 3.03 3.22
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
19:00 Антофагаста - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 0 2.37 3.13 2.96
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Антофагаста - О'Хигинс Ранкагуа
19:00 1 - 0 2.37 3.13 2.96
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:00 Джохор Дарул Такзим (Маз) - Улсан Хюндай (Кор) 2 - 1 4.71 3.79 1.64
12:00 Кавазаки Фронтейл (Япо) - Гуанджоу ФК (Кит) 1 - 0 1.01 12.78 73.88
14:00 БГ Патум Юнайтед (Тай) - Чуннам Драгонс (Кор) 0 - 0 1.84 3.33 4.04
14:00 Лайън Сити Сейлърс (Син) - Тегу (Кор) 1 - 2 19.33 7.16 1.12
14:00 Шандун Тайшан (Кит) - Урава Ред Даймъндс (Япо) 0 - 5 58.00 21.00 1.02
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Джохор Дарул Такзим (Маз) - Улсан Хюндай (Кор)
12:00 2 - 1 4.71 3.79 1.64
Кавазаки Фронтейл (Япо) - Гуанджоу ФК (Кит)
12:00 1 - 0 1.01 12.78 73.88
БГ Патум Юнайтед (Тай) - Чуннам Драгонс (Кор)
14:00 0 - 0 1.84 3.33 4.04
Лайън Сити Сейлърс (Син) - Тегу (Кор)
14:00 1 - 2 19.33 7.16 1.12
Шандун Тайшан (Кит) - Урава Ред Даймъндс (Япо)
14:00 0 - 5 58.00 21.00 1.02
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Лугано - Грасхопърс 1 - 1 2.04 3.36 3.55
21:30 Сервет - Санкт Гален 0 - 2 2.38 3.55 2.71
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Лугано - Грасхопърс
19:00 1 - 1 2.04 3.36 3.55
Сервет - Санкт Гален
21:30 0 - 2 2.38 3.55 2.71
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вил - Ивердон-Спорт 2 - 2 1.92 3.57 3.30
19:00 Кринс - Лозана-Уши 2 - 1 4.37 3.88 1.63
19:00 Тун - Вадуц 3 - 0 1.75 3.80 3.72
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Вил - Ивердон-Спорт
19:00 2 - 2 1.92 3.57 3.30
Кринс - Лозана-Уши
19:00 2 - 1 4.37 3.88 1.63
Тун - Вадуц
19:00 3 - 0 1.75 3.80 3.72
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Юргорден - Сириус 4 - 0 1.41 4.57 7.09
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Юргорден - Сириус
16:00 4 - 0 1.41 4.57 7.09
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Васалунд - Йоребро Сирианска 2 - 1 1.77 3.84 3.58
14:00 Тийм ТГ - Карлстад Футбол 0 - 5 10.17 6.22 1.19
14:00 Хамарби ТФФ - БК Форвард 1 - 2 1.58 4.08 4.53
15:00 Солентюна - ИФ Сюлвия 2 - 2 2.24 3.45 2.74
17:00 ИФК Ханинге - Сандвикен 0 - 3 3.02 3.43 2.07
17:00 Йефле - Мутала АИФ 1 - 0 1.55 4.07 4.74
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Васалунд - Йоребро Сирианска
14:00 2 - 1 1.77 3.84 3.58
Тийм ТГ - Карлстад Футбол
14:00 0 - 5 10.17 6.22 1.19
Хамарби ТФФ - БК Форвард
14:00 1 - 2 1.58 4.08 4.53
Солентюна - ИФ Сюлвия
15:00 2 - 2 2.24 3.45 2.74
ИФК Ханинге - Сандвикен
17:00 0 - 3 3.02 3.43 2.07
Йефле - Мутала АИФ
17:00 1 - 0 1.55 4.07 4.74
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Торнс - Линдуме 5 - 2 2.41 3.40 2.53
15:00 Енгелхолм - ГАИС Гьотеборг 3 - 1 3.79 3.37 1.84
15:00 Олимпик Малмьо - Венерсборг 1 - 1 1.76 3.56 3.91
17:00 Атвидаберг - Твоокерш 1 - 2 3.11 3.37 2.07
17:00 Люнгшиле - ИФК Малмьо 3 - 0 1.52 4.29 4.77
17:00 Оскаршхамн АИК - Лунд 2 - 2 1.45 4.41 5.50
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Торнс - Линдуме
14:00 5 - 2 2.41 3.40 2.53
Енгелхолм - ГАИС Гьотеборг
15:00 3 - 1 3.79 3.37 1.84
Олимпик Малмьо - Венерсборг
15:00 1 - 1 1.76 3.56 3.91
Атвидаберг - Твоокерш
17:00 1 - 2 3.11 3.37 2.07
Люнгшиле - ИФК Малмьо
17:00 3 - 0 1.52 4.29 4.77
Оскаршхамн АИК - Лунд
17:00 2 - 2 1.45 4.41 5.50
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Бромапойкарна - Йонкьопинг Содра 2 - 1 1.83 3.64 3.82
16:00 АФК Ескилстюна - Шьовде АИК 1 - 2 1.79 3.68 3.94
16:00 Трелеборг - Браге 2 - 2 2.05 3.31 3.41
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - Йонкьопинг Содра
14:00 2 - 1 1.83 3.64 3.82
АФК Ескилстюна - Шьовде АИК
16:00 1 - 2 1.79 3.68 3.94
Трелеборг - Браге
16:00 2 - 2 2.05 3.31 3.41
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Келти Хартс 1 - 2 3.58 3.51 1.87
17:00 Каудънбийт - Албион Роувърс 0 - 1 2.63 3.23 2.44
17:00 Странрар - Елгин Сити 2 - 0 2.13 3.23 3.16
17:00 Стърлинг Албиън - Единбург Сити 5 - 0 2.36 3.12 2.84
17:00 Форфар Атлетик - Стенхаусмюър 0 - 0 2.11 3.25 3.18
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Анан Атлетик - Келти Хартс
17:00 1 - 2 3.58 3.51 1.87
Каудънбийт - Албион Роувърс
17:00 0 - 1 2.63 3.23 2.44
Странрар - Елгин Сити
17:00 2 - 0 2.13 3.23 3.16
Стърлинг Албиън - Единбург Сити
17:00 5 - 0 2.36 3.12 2.84
Форфар Атлетик - Стенхаусмюър
17:00 0 - 0 2.11 3.25 3.18
Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Дънди ФК 1 - 0 1.63 3.59 5.69
17:00 Ливингстън - Хибърниън 1 - 0 2.73 2.99 2.73
17:00 Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън 0 - 1 2.48 2.86 3.17
Шотландия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Абърдийн - Дънди ФК
17:00 1 - 0 1.63 3.59 5.69
Ливингстън - Хибърниън
17:00 1 - 0 2.73 2.99 2.73
Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън
17:00 0 - 1 2.48 2.86 3.17
Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Дънди Юнайтед - Мъдъруел 1 - 0 2.53 3.11 2.85
17:00 Хартс - Рос Каунти 0 - 0 1.63 3.85 5.23
Шотландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Дънди Юнайтед - Мъдъруел
17:00 1 - 0 2.53 3.11 2.85
Хартс - Рос Каунти
17:00 0 - 0 1.63 3.85 5.23
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Монтроуз 4 - 1 2.06 3.28 3.22
17:00 Дъмбартън - Клайд 2 - 1 2.03 3.56 3.08
17:00 Еърдри - Питърхед 1 - 1 1.62 3.85 4.52
17:00 Ийст Файф - Коув Рейнджърс 2 - 3 5.56 4.17 1.47
17:00 Куинс парк ФК - Фолкърк 1 - 1 1.83 3.51 3.73
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Алоа Атлетик - Монтроуз
17:00 4 - 1 2.06 3.28 3.22
Дъмбартън - Клайд
17:00 2 - 1 2.03 3.56 3.08
Еърдри - Питърхед
17:00 1 - 1 1.62 3.85 4.52
Ийст Файф - Коув Рейнджърс
17:00 2 - 3 5.56 4.17 1.47
Куинс парк ФК - Фолкърк
17:00 1 - 1 1.83 3.51 3.73
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кайзер Чийфс - Кейптаун Сити 1 - 2 2.25 2.77 3.32
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кайзер Чийфс - Кейптаун Сити
16:00 1 - 2 2.25 2.77 3.32
Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
20:00 Роял АМ - Мамелоди Съндаунс 1 - 2 3.52 2.96 2.06
Южна Африка - Недбанк Къп
Час Рез. 1 X 2
Роял АМ - Мамелоди Съндаунс
20:00 1 - 2 3.52 2.96 2.06
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Оита Тринита 0 - 3 2.12 2.96 3.48
08:00 Ренофа Ямагучи - Точиги СК 2 - 1 2.22 2.78 3.47
10:00 Мито Холихок - Вентфорет Кофу 2 - 1 2.62 3.03 2.59
11:00 Рюкю - Албирекс Ниигата 1 - 1 3.62 3.30 1.93
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джеф Юнайтед Чиба - Оита Тринита
08:00 0 - 3 2.12 2.96 3.48
Ренофа Ямагучи - Точиги СК
08:00 2 - 1 2.22 2.78 3.47
Мито Холихок - Вентфорет Кофу
10:00 2 - 1 2.62 3.03 2.59
Рюкю - Албирекс Ниигата
11:00 1 - 1 3.62 3.30 1.93