Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед 1 - 3 4.72 3.80 1.71
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед
21:45 1 - 3 4.72 3.80 1.71
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Севиля - Кадис 1 - 1 1.64 3.70 5.89
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Севиля - Кадис
22:00 1 - 1 1.64 3.70 5.89
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
22:00 Кастейон - Алхесирас 1 - 0 2.17 2.86 3.30
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Кастейон - Алхесирас
22:00 1 - 0 2.17 2.86 3.30
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Лас Палмас - Малага 2 - 1 1.62 3.81 5.36
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Лас Палмас - Малага
23:00 2 - 1 1.62 3.81 5.36
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Унион Берлин - Гройтер Фюрт 1 - 1 1.25 5.62 13.22
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Унион Берлин - Гройтер Фюрт
21:30 1 - 1 1.25 5.62 13.22
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Вердер Бремен - Холщайн Кил 2 - 3 1.28 5.80 8.95
19:30 Зандхаузен - Шалке 04 1 - 2 4.79 4.02 1.63
19:30 Санкт Паули - Нюрнберг 1 - 1 2.02 3.77 3.26
19:30 Хайденхайм - Фортуна Дюселдорф 1 - 3 2.83 3.19 2.49
19:30 Хановер 96 - Карлсруе 2 - 0 1.87 3.63 3.90
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Вердер Бремен - Холщайн Кил
19:30 2 - 3 1.28 5.80 8.95
Зандхаузен - Шалке 04
19:30 1 - 2 4.79 4.02 1.63
Санкт Паули - Нюрнберг
19:30 1 - 1 2.02 3.77 3.26
Хайденхайм - Фортуна Дюселдорф
19:30 1 - 3 2.83 3.19 2.49
Хановер 96 - Карлсруе
19:30 2 - 0 1.87 3.63 3.90
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Айнтрахт Брауншвайг - Магдебург 2 - 1 2.10 3.39 3.13
20:00 Виктория 1889 Берлин - Саарбрюкен 2 - 1 3.76 3.39 1.90
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Брауншвайг - Магдебург
20:00 2 - 1 2.10 3.39 3.13
Виктория 1889 Берлин - Саарбрюкен
20:00 2 - 1 3.76 3.39 1.90
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Страсбург - Пари Сен Жермен 3 - 3 3.68 3.75 1.94
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Страсбург - Пари Сен Жермен
22:00 3 - 3 3.68 3.75 1.94
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
20:00 Авранш - Стад Бриошен 2 - 5 3.15 3.13 2.13
20:00 Анси - Сет 34 3 - 0 1.59 3.48 5.37
20:00 Бастия-Борго - Кретей-Луситанос 2 - 0 2.08 3.22 3.19
20:00 Булон - Конкарно 1 - 0 4.36 3.30 1.75
20:00 Вилфранш-Божоле - Шатору 2 - 1 2.31 2.99 2.91
20:00 Орлеан - Бурж-Перона 0 - 0 2.97 3.01 2.28
20:00 Ред Стар Париж - Седан 0 - 1 1.52 3.79 5.65
20:00 Шоле - Льо Ман 1 - 0 2.92 3.16 2.24
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Авранш - Стад Бриошен
20:00 2 - 5 3.15 3.13 2.13
Анси - Сет 34
20:00 3 - 0 1.59 3.48 5.37
Бастия-Борго - Кретей-Луситанос
20:00 2 - 0 2.08 3.22 3.19
Булон - Конкарно
20:00 1 - 0 4.36 3.30 1.75
Вилфранш-Божоле - Шатору
20:00 2 - 1 2.31 2.99 2.91
Орлеан - Бурж-Перона
20:00 0 - 0 2.97 3.01 2.28
Ред Стар Париж - Седан
20:00 0 - 1 1.52 3.79 5.65
Шоле - Льо Ман
20:00 1 - 0 2.92 3.16 2.24
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ботев Пловдив II - Струмска Слава Радомир 1 - 1 1.50 3.92 5.37
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ботев Пловдив II - Струмска Слава Радомир
17:00 1 - 1 1.50 3.92 5.37
България - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
17:30 Берое - Арда Кърджали 2 - 2 1.85 3.27 4.07
20:00 ЦСКА 1948 София - Локомотив Пловдив 1 - 0 1.97 3.29 3.58
България - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
Берое - Арда Кърджали
17:30 2 - 2 1.85 3.27 4.07
ЦСКА 1948 София - Локомотив Пловдив
20:00 1 - 0 1.97 3.29 3.58
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:45 Мелбърн Виктори - Уелингтън Финикс 3 - 1 1.51 4.29 5.94
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Виктори - Уелингтън Финикс
12:45 3 - 1 1.51 4.29 5.94
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:10 Санкт Пьолтен - Капфенберг 4 - 1 1.41 4.40 6.29
19:30 Аустрия Виена II - Амщетен 0 - 5 2.46 3.33 2.58
19:30 Джуниърс ОО - Вакер Инсбрук 3 - 3 3.47 3.81 1.85
19:30 Лафниц - Форвартс Щайр 1 - 0 1.86 3.61 3.59
19:30 Лиферинг Залцбург - Грацер АК 1 - 1 2.07 3.56 3.06
19:30 Хорн - Флоридсдорфер АК 0 - 3 3.25 3.30 2.06
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Санкт Пьолтен - Капфенберг
19:10 4 - 1 1.41 4.40 6.29
Аустрия Виена II - Амщетен
19:30 0 - 5 2.46 3.33 2.58
Джуниърс ОО - Вакер Инсбрук
19:30 3 - 3 3.47 3.81 1.85
Лафниц - Форвартс Щайр
19:30 1 - 0 1.86 3.61 3.59
Лиферинг Залцбург - Грацер АК
19:30 1 - 1 2.07 3.56 3.06
Хорн - Флоридсдорфер АК
19:30 0 - 3 3.25 3.30 2.06
Азербайджан - Купа на Азербайджан Рез. 1 X 2
16:30 Карабах Агдам - Габала 5 - 0 1.16 6.10 12.73
19:30 Нефтчи Баку - Зира Баку 0 - 0 1.95 3.19 3.39
Азербайджан - Купа на Азербайджан
Час Рез. 1 X 2
Карабах Агдам - Габала
16:30 5 - 0 1.16 6.10 12.73
Нефтчи Баку - Зира Баку
19:30 0 - 0 1.95 3.19 3.39
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Лачи - КФ Тирана 1 - 0 2.32 3.08 3.11
17:45 Партизани Тирана - Динамо Тирана 3 - 1 1.54 3.50 6.40
20:45 Теута - Кукеси 4 - 1 2.75 2.85 2.61
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Лачи - КФ Тирана
17:45 1 - 0 2.32 3.08 3.11
Партизани Тирана - Динамо Тирана
17:45 3 - 1 1.54 3.50 6.40
Теута - Кукеси
20:45 4 - 1 2.75 2.85 2.61
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:45 ВА Тлемсен - УС Бискра 0 - 3 5.08 3.31 1.64
17:45 КР Белуиздад - ХБ Шелгум Лайд 0 - 1 1.35 4.10 8.59
17:45 КС Константин - РК Арба 1 - 1 1.41 3.69 8.07
17:45 НШ Магра - УСМ Алжир 1 - 0 3.18 2.80 2.28
17:45 Олимпик де Медеа - ЕС Сетиф 1 - 4 3.60 2.62 2.23
17:45 РК Релизан - АСО Шлеф 4 - 5 5.57 3.13 1.64
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ВА Тлемсен - УС Бискра
17:45 0 - 3 5.08 3.31 1.64
КР Белуиздад - ХБ Шелгум Лайд
17:45 0 - 1 1.35 4.10 8.59
КС Константин - РК Арба
17:45 1 - 1 1.41 3.69 8.07
НШ Магра - УСМ Алжир
17:45 1 - 0 3.18 2.80 2.28
Олимпик де Медеа - ЕС Сетиф
17:45 1 - 4 3.60 2.62 2.23
РК Релизан - АСО Шлеф
17:45 4 - 5 5.57 3.13 1.64
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Арарат-Армения Ереван - Пюник Ереван 1 - 1 2.20 3.01 2.98
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арарат-Армения Ереван - Пюник Ереван
19:00 1 - 1 2.20 3.01 2.98
Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Ал Хала - Ийст Рифа - 4.60 3.36 1.66
Бахрейн - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Хала - Ийст Рифа
21:30 - 4.60 3.36 1.66
Белгия - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
21:45 Генк - Мехелен 4 - 2 1.55 4.47 5.03
Белгия - Група за Европейските турнири
Час Рез. 1 X 2
Генк - Мехелен
21:45 4 - 2 1.55 4.47 5.03
Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Гуабира Монтеро - Насионал Потоси 1 - 2 1.76 3.59 3.95
Боливия - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуабира Монтеро - Насионал Потоси
22:00 1 - 2 1.76 3.59 3.95
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Жрински Мостар - Широки Брег 1 - 0 1.24 5.00 10.29
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Жрински Мостар - Широки Брег
21:00 1 - 0 1.24 5.00 10.29
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Сулия - Замора Баринас 0 - 2 3.52 3.11 1.96
02:30 Арагуа Маракай - Депортиво Лара 1 - 1 2.56 2.73 2.76
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сулия - Замора Баринас
00:15 0 - 2 3.52 3.11 1.96
Арагуа Маракай - Депортиво Лара
02:30 1 - 1 2.56 2.73 2.76
Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Сейнт Джоузеф - Бруно'с Магпайс 1 - 3 2.61 3.65 2.16
Гибралтар - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Сейнт Джоузеф - Бруно'с Магпайс
21:45 1 - 3 2.61 3.65 2.16
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гагра - Дила Гори 1 - 0 3.50 3.30 1.90
15:00 Самгурали Цхалтубо - Сабуртало Тбилиси 3 - 0 3.69 3.21 1.86
15:00 Сиони Болниси - Динамо Батуми 1 - 1 7.50 4.75 1.32
19:00 Телави - Локомотив Тбилиси 5 - 0 1.85 3.18 3.92
20:00 Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси отл. 4.58 3.49 1.63
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гагра - Дила Гори
15:00 1 - 0 3.50 3.30 1.90
Самгурали Цхалтубо - Сабуртало Тбилиси
15:00 3 - 0 3.69 3.21 1.86
Сиони Болниси - Динамо Батуми
15:00 1 - 1 7.50 4.75 1.32
Телави - Локомотив Тбилиси
19:00 5 - 0 1.85 3.18 3.92
Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси
20:00 отл. 4.58 3.49 1.63
Дания - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Виборг - Нордселанд 1 - 1 1.90 3.61 3.73
Дания - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Виборг - Нордселанд
20:00 1 - 1 1.90 3.61 3.73
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
20:00 Фремад Амагер - Есберг 2 - 0 2.69 3.08 2.58
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Фремад Амагер - Есберг
20:00 2 - 0 2.69 3.08 2.58
Дания - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:30 Хвидовре - Хорсенс 0 - 1 3.24 3.25 2.15
Дания - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Хвидовре - Хорсенс
19:30 0 - 1 3.24 3.25 2.15
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 ЕНППИ Кайро - Нешънъл Банк 2 - 2 2.53 2.62 3.07
22:30 Миср Ел Макаса - Фючър Кайро 0 - 3 5.08 3.18 1.70
22:30 Фарко - Смоуха 0 - 0 2.83 2.75 2.60
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЕНППИ Кайро - Нешънъл Банк
22:30 2 - 2 2.53 2.62 3.07
Миср Ел Макаса - Фючър Кайро
22:30 0 - 3 5.08 3.18 1.70
Фарко - Смоуха
22:30 0 - 0 2.83 2.75 2.60
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:15 Алианса Сан Салвадор - Онсе Депортиво де Ауачапан 1 - 0 1.48 3.78 5.71
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Сан Салвадор - Онсе Депортиво де Ауачапан
04:15 1 - 0 1.48 3.78 5.71
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Куресааре - Талина Легион 1 - 0 1.80 3.75 3.45
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Куресааре - Талина Легион
19:00 1 - 0 1.80 3.75 3.45
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Афула 0 - 0 2.41 2.48 3.28
16:00 Апоел Рамат Хашарон - Бейтар Тел Авив Бат Ям 0 - 0 1.73 3.21 4.47
16:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Акре 0 - 1 2.44 2.56 3.19
16:00 Макаби Назарет - Апоел Раанана 1 - 2 2.97 2.96 2.26
Израел - Група за Изпадане ЛЛ
Час Рез. 1 X 2
Апоел Рамат Ган - Апоел Афула
16:00 0 - 0 2.41 2.48 3.28
Апоел Рамат Хашарон - Бейтар Тел Авив Бат Ям
16:00 0 - 0 1.73 3.21 4.47
Апоел Ришон Лецион - Апоел Акре
16:00 0 - 1 2.44 2.56 3.19
Макаби Назарет - Апоел Раанана
16:00 1 - 2 2.97 2.96 2.26
Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Ашдод - Апоел Ум ал-Фахм 4 - 3 2.28 3.20 2.75
16:00 Кфар Касем - Бней Йехуда 4 - 1 1.59 3.47 5.10
16:00 Макаби Бней Рейне - Апоел Кфар Саба 2 - 0 1.70 3.31 4.48
16:00 Секция Нес Циона - Апоел Петах Тиква 2 - 0 2.17 3.08 3.01
Израел - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Апоел Ашдод - Апоел Ум ал-Фахм
16:00 4 - 3 2.28 3.20 2.75
Кфар Касем - Бней Йехуда
16:00 4 - 1 1.59 3.47 5.10
Макаби Бней Рейне - Апоел Кфар Саба
16:00 2 - 0 1.70 3.31 4.48
Секция Нес Циона - Апоел Петах Тиква
16:00 2 - 0 2.17 3.08 3.01
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Пенджаб - Раджастан Юнайтед 2 - 1 2.02 3.11 3.38
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Пенджаб - Раджастан Юнайтед
17:30 2 - 1 2.02 3.11 3.38
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - УК Дъблин 3 - 0 1.25 5.50 10.22
21:45 Дъндолк - Дрогеда Юнайтед 4 - 1 1.55 3.89 5.50
21:45 Сейнт Патрикс - Дери Сити 0 - 4 3.09 3.15 2.26
21:45 Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс 1 - 1 4.69 3.31 1.75
22:00 Фин Харпс - Шелбърн 1 - 0 2.47 2.90 3.03
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - УК Дъблин
21:45 3 - 0 1.25 5.50 10.22
Дъндолк - Дрогеда Юнайтед
21:45 4 - 1 1.55 3.89 5.50
Сейнт Патрикс - Дери Сити
21:45 0 - 4 3.09 3.15 2.26
Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс
21:45 1 - 1 4.69 3.31 1.75
Фин Харпс - Шелбърн
22:00 1 - 0 2.47 2.90 3.03
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Уексфорд 0 - 3 3.43 3.63 1.87
21:45 Брей Уондърърс - Коб Рамблърс 1 - 1 1.73 3.44 4.33
21:45 Корк Сити - Лонгфорд Таун 4 - 1 1.63 3.68 4.69
21:45 Трити Юнайтед - Голуей Юнайтед 2 - 3 3.37 3.18 2.05
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлон Таун - Уексфорд
21:45 0 - 3 3.43 3.63 1.87
Брей Уондърърс - Коб Рамблърс
21:45 1 - 1 1.73 3.44 4.33
Корк Сити - Лонгфорд Таун
21:45 4 - 1 1.63 3.68 4.69
Трити Юнайтед - Голуей Юнайтед
21:45 2 - 3 3.37 3.18 2.05
Катар - Други Рез. 1 X 2
21:30 Ал-Араби Доха - Ал-Харитият 2 - 1 1.56 4.45 4.10
21:30 Муайдар Доха - Ал-Шамал 3 - 5 3.12 3.82 1.89
Катар - Други
Час Рез. 1 X 2
Ал-Араби Доха - Ал-Харитият
21:30 2 - 1 1.56 4.45 4.10
Муайдар Доха - Ал-Шамал
21:30 3 - 5 3.12 3.82 1.89
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Олимпиакос Никозия 0 - 4 2.19 2.96 3.14
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
АЕЛ Лимасол - Олимпиакос Никозия
19:00 0 - 4 2.19 2.96 3.14
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Пафос - Арис Лимасол 1 - 1 1.96 3.13 3.59
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Пафос - Арис Лимасол
19:00 1 - 1 1.96 3.13 3.59
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад Католика (Чил) - Фламенго RJ (Бра) 2 - 3 5.33 3.75 1.62
03:00 Олимпия Асунсион (Пар) - Колон Санта Фе (Арж) 0 - 0 2.31 3.14 3.12
05:00 Олуейс Реди Ла Пас (Бол) - Депортиво Кали (Кол) 2 - 2 1.67 3.60 5.09
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика (Чил) - Фламенго RJ (Бра)
01:00 2 - 3 5.33 3.75 1.62
Олимпия Асунсион (Пар) - Колон Санта Фе (Арж)
03:00 0 - 0 2.31 3.14 3.12
Олуейс Реди Ла Пас (Бол) - Депортиво Кали (Кол)
05:00 2 - 2 1.67 3.60 5.09
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Дефенса и Хустисия (Арж) - ЛДУ Кито (Екв) 1 - 2 1.69 3.58 4.86
01:15 Хорхе Вилстерман (Бол) - Сао Пауло SP (Бра) 1 - 3 4.97 3.52 1.69
03:30 Барселона Гуаякил (Екв) - Метрополитанос (Вен) 1 - 0 1.27 5.28 10.50
03:30 Монтевидео Уондърърс (Уру) - Ланус (Арж) 0 - 1 4.17 3.36 1.85
03:30 Ориенте Петролеро (Бол) - Хуниор Баранкиля (Кол) 1 - 3 5.14 3.39 1.70
03:30 Унион Ла Калера (Чил) - Сантос SP (Бра) 1 - 1 3.45 3.05 2.16
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Дефенса и Хустисия (Арж) - ЛДУ Кито (Екв)
01:15 1 - 2 1.69 3.58 4.86
Хорхе Вилстерман (Бол) - Сао Пауло SP (Бра)
01:15 1 - 3 4.97 3.52 1.69
Барселона Гуаякил (Екв) - Метрополитанос (Вен)
03:30 1 - 0 1.27 5.28 10.50
Монтевидео Уондърърс (Уру) - Ланус (Арж)
03:30 0 - 1 4.17 3.36 1.85
Ориенте Петролеро (Бол) - Хуниор Баранкиля (Кол)
03:30 1 - 3 5.14 3.39 1.70
Унион Ла Калера (Чил) - Сантос SP (Бра)
03:30 1 - 1 3.45 3.05 2.16
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Старс Олимпик д'Абобо - СО де л'Арми 2 - 0 2.54 2.72 2.81
21:00 КО Корхого - Стела Клуб д'Аджаме 0 - 2 2.36 2.76 3.02
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Старс Олимпик д'Абобо - СО де л'Арми
18:30 2 - 0 2.54 2.72 2.81
КО Корхого - Стела Клуб д'Аджаме
21:00 0 - 2 2.36 2.76 3.02
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
22:00 Ал Насър Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 2 - 1 1.73 3.33 4.13
22:00 Ал Ярмук Кувейт - Ал Фахахел 1 - 2 2.50 3.19 2.46
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Ал Насър Кувейт - Ал Шабаб Кувейт
22:00 2 - 1 1.73 3.33 4.13
Ал Ярмук Кувейт - Ал Фахахел
22:00 1 - 2 2.50 3.19 2.46
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Селангор - Шри Паханг 3 - 1 1.62 3.93 4.28
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Селангор - Шри Паханг
17:00 3 - 1 1.62 3.93 4.28
Малайзия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Теренггану - Негери Сембилан 2 - 1 1.65 3.70 4.35
Малайзия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Теренггану - Негери Сембилан
17:00 2 - 1 1.65 3.70 4.35
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 ФУС Рабат - Раджа Казабланка 0 - 1 3.52 2.92 2.06
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФУС Рабат - Раджа Казабланка
01:00 0 - 1 3.52 2.92 2.06
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Атланте - Леонес Негрос УдеГ 2 - 0 1.71 3.39 4.37
05:05 Канкун - Селая 0 - 1 2.52 2.81 2.79
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атланте - Леонес Негрос УдеГ
03:00 2 - 0 1.71 3.39 4.37
Канкун - Селая
05:05 0 - 1 2.52 2.81 2.79
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Динамо-Авто Тираспол - Шериф Тираспол 0 - 3 21.46 10.42 1.04
17:00 Флорещ - Милсами Орхей 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Динамо-Авто Тираспол - Шериф Тираспол
16:00 0 - 3 21.46 10.42 1.04
Флорещ - Милсами Орхей
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Утрехт - НЕК Ниймеген 1 - 0 1.66 3.91 4.85
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Утрехт - НЕК Ниймеген
21:00 1 - 0 1.66 3.91 4.85
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 АДО Ден Хааг - Алмере Сити 1 - 0 2.83 3.65 2.21
21:00 ВВВ Венло - Екселсиор 2 - 2 2.80 3.74 2.19
21:00 Де Граафшап - Йънг ПСВ 1 - 1 1.40 4.62 6.59
21:00 Ден Бош - Рода 1 - 0 4.98 4.20 1.56
21:00 Дордрехт - Волендам 3 - 2 4.04 4.24 1.67
21:00 Йънг АЗ Алкмаар - Хелмонд Спорт 0 - 1 1.92 3.65 3.49
21:00 МВВ Маастрихт - Йънг Аякс 1 - 0 4.91 4.85 1.50
21:00 НАК Бреда - ТОП Ос 3 - 0 1.66 3.87 4.66
21:00 Телстар - Йънг Утрехт 1 - 3 2.02 3.58 3.26
21:00 ФК Айндховен - Еммен 1 - 0 3.10 3.35 2.19
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
АДО Ден Хааг - Алмере Сити
21:00 1 - 0 2.83 3.65 2.21
ВВВ Венло - Екселсиор
21:00 2 - 2 2.80 3.74 2.19
Де Граафшап - Йънг ПСВ
21:00 1 - 1 1.40 4.62 6.59
Ден Бош - Рода
21:00 1 - 0 4.98 4.20 1.56
Дордрехт - Волендам
21:00 3 - 2 4.04 4.24 1.67
Йънг АЗ Алкмаар - Хелмонд Спорт
21:00 0 - 1 1.92 3.65 3.49
МВВ Маастрихт - Йънг Аякс
21:00 1 - 0 4.91 4.85 1.50
НАК Бреда - ТОП Ос
21:00 3 - 0 1.66 3.87 4.66
Телстар - Йънг Утрехт
21:00 1 - 3 2.02 3.58 3.26
ФК Айндховен - Еммен
21:00 1 - 0 3.10 3.35 2.19
Никарагуа - Лига Примера Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Дирианген - ХиХ Експорт Себако 8 - 0 1.35 4.73 5.98
04:00 Ювентус Манагуа - АРТ Мунисипал Халапа 2 - 1 1.83 3.26 3.69
Никарагуа - Лига Примера Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Дирианген - ХиХ Експорт Себако
03:00 8 - 0 1.35 4.73 5.98
Ювентус Манагуа - АРТ Мунисипал Халапа
04:00 2 - 1 1.83 3.26 3.69
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Мьондален - Брюне 2 - 1 1.70 3.70 4.37
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Мьондален - Брюне
18:00 2 - 1 1.70 3.70 4.37
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Варта Познан - Пяст Гливице 2 - 3 2.90 2.90 2.56
21:30 Гурник Забже - Радомяк Радом 0 - 0 2.10 3.21 3.40
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Варта Познан - Пяст Гливице
19:00 2 - 3 2.90 2.90 2.56
Гурник Забже - Радомяк Радом
21:30 0 - 0 2.10 3.21 3.40
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:15 Фамаликао - Ещорил Прая 3 - 1 1.86 3.50 3.99
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Фамаликао - Ещорил Прая
22:15 3 - 1 1.86 3.50 3.99
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
20:00 Академико Визеу - Порто Б 1 - 1 2.62 3.06 2.52
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Академико Визеу - Порто Б
20:00 1 - 1 2.62 3.06 2.52
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:00 Фредрикстад (Нор) - Од БК (Нор) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Розенборг (Нор) - Стьордалс Блинк (Нор) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Фредрикстад (Нор) - Од БК (Нор)
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Розенборг (Нор) - Стьордалс Блинк (Нор)
17:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Сепси Сфънту Георге - Газ Метан Медиаш 3 - 1 1.02 20.45 61.45
20:30 Киндия Търговище - Рапид Букурещ 0 - 0 3.11 2.76 2.48
Румъния - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Сепси Сфънту Георге - Газ Метан Медиаш
17:30 3 - 1 1.02 20.45 61.45
Киндия Търговище - Рапид Букурещ
20:30 0 - 0 3.11 2.76 2.48
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Пухов - Комарно 0 - 1 2.12 3.32 2.85
18:00 Железарна Подбрезова - Дубница 8 - 0 1.16 5.96 13.42
19:00 Кошице - Славой Требишов 4 - 1 1.37 4.20 6.50
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Пухов - Комарно
17:30 0 - 1 2.12 3.32 2.85
Железарна Подбрезова - Дубница
18:00 8 - 0 1.16 5.96 13.42
Кошице - Славой Требишов
19:00 4 - 1 1.37 4.20 6.50
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:15 Целие - Мура 1 - 3 2.42 3.05 2.79
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Целие - Мура
21:15 1 - 3 2.42 3.05 2.79
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Бен Гердан - Етоил дю Сахел Сус 1 - 5 3.33 2.72 2.26
15:30 Есперанс де Тунис - Сфаксиен Сфакс 2 - 1 1.66 3.01 5.84
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бен Гердан - Етоил дю Сахел Сус
15:30 1 - 5 3.33 2.72 2.26
Есперанс де Тунис - Сфаксиен Сфакс
15:30 2 - 1 1.66 3.01 5.84
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:30 Гиресунспор - Адана Демирспор 2 - 0 2.58 3.34 2.58
20:30 Фенербахче - Газиантеп ФК 3 - 2 1.36 4.96 7.58
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гиресунспор - Адана Демирспор
20:30 2 - 0 2.58 3.34 2.58
Фенербахче - Газиантеп ФК
20:30 3 - 2 1.36 4.96 7.58
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
21:00 Пакш - Ференцварош 1 - 2 3.94 4.09 1.71
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Пакш - Ференцварош
21:00 1 - 2 3.94 4.09 1.71
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 АС Оулу - Хака 3 - 0 3.85 3.25 1.96
18:00 Илвес Тампере - Сейняйоен ЯК 3 - 1 2.40 3.21 2.85
18:00 Интер Турку - ИФК Мариехамн 4 - 0 1.62 3.89 5.00
18:00 КуПС Куопио - ВПС Вааса 3 - 1 1.35 4.49 8.74
18:00 ФК Лахти - Хонка 0 - 2 3.82 3.46 1.90
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - Хака
18:00 3 - 0 3.85 3.25 1.96
Илвес Тампере - Сейняйоен ЯК
18:00 3 - 1 2.40 3.21 2.85
Интер Турку - ИФК Мариехамн
18:00 4 - 0 1.62 3.89 5.00
КуПС Куопио - ВПС Вааса
18:00 3 - 1 1.35 4.49 8.74
ФК Лахти - Хонка
18:00 0 - 2 3.82 3.46 1.90
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ПЕПО Лапеенранта - Яро 0 - 3 3.70 3.44 1.87
18:30 ЯПС Ярвенпяя - КПВ Кокола 0 - 0 2.70 3.27 2.40
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ПЕПО Лапеенранта - Яро
18:30 0 - 3 3.70 3.44 1.87
ЯПС Ярвенпяя - КПВ Кокола
18:30 0 - 0 2.70 3.27 2.40
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Илвес-Кисат Тампере - Клуби-04 Хелзинки 1 - 4 5.58 4.51 1.41
18:30 КааПо Каарина - ЕПС Еспоо 0 - 2 1.33 4.72 7.11
18:30 Хонка Академия - Джаз Пори 3 - 3 1.76 3.72 3.62
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Илвес-Кисат Тампере - Клуби-04 Хелзинки
18:30 1 - 4 5.58 4.51 1.41
КааПо Каарина - ЕПС Еспоо
18:30 0 - 2 1.33 4.72 7.11
Хонка Академия - Джаз Пори
18:30 3 - 3 1.76 3.72 3.62
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хайдук Сплит - Хрватски Драговоляц 2 - 1 1.12 7.59 20.07
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хайдук Сплит - Хрватски Драговоляц
19:00 2 - 1 1.12 7.59 20.07
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад де Чили 2 - 0 2.34 3.03 3.08
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад де Чили
21:00 2 - 0 2.34 3.03 3.08
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:30 Ксамакс - Аарау 0 - 3 4.25 3.87 1.66
21:15 Винтертур - Шафхаузен 1 - 1 1.95 3.60 3.23
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Ксамакс - Аарау
20:30 0 - 3 4.25 3.87 1.66
Винтертур - Шафхаузен
21:15 1 - 1 1.95 3.60 3.23
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
19:30 Одеволд - Квидинг 5 - 0 1.58 3.93 4.64
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Одеволд - Квидинг
19:30 5 - 0 1.58 3.93 4.64
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Арброут - Грийнок Мортън 3 - 0 1.95 3.21 3.82
21:45 Дънфърмлин - Куин ъф Саут 1 - 2 1.54 3.88 5.43
21:45 Еър Юнайтед - Партик Тисъл 3 - 1 2.29 3.22 2.91
21:45 Инвърнес КТ - Хамилтън 4 - 0 1.95 3.26 3.73
21:45 Рейт Роувърс - Килмарнък 1 - 1 3.35 3.39 2.02
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Грийнок Мортън
21:45 3 - 0 1.95 3.21 3.82
Дънфърмлин - Куин ъф Саут
21:45 1 - 2 1.54 3.88 5.43
Еър Юнайтед - Партик Тисъл
21:45 3 - 1 2.29 3.22 2.91
Инвърнес КТ - Хамилтън
21:45 4 - 0 1.95 3.26 3.73
Рейт Роувърс - Килмарнък
21:45 1 - 1 3.35 3.39 2.02
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
07:05 Консадол Сапоро - Шонан Белмар 1 - 0 2.05 3.19 3.52
08:00 Шимизу Ес-Пулс - Санфрече Хирошима 2 - 2 3.60 3.15 2.03
09:00 Киото Санга - Ависпа Фукуока 0 - 1 2.79 2.94 2.58
10:00 Кашива Рейсол - Саган Тошу 1 - 4 2.34 2.99 3.06
10:00 Серезо Осака - Кашима Антлърс 0 - 3 3.08 3.37 2.14
13:00 Токио - Гамба Осака 2 - 0 1.95 3.25 3.76
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Шонан Белмар
07:05 1 - 0 2.05 3.19 3.52
Шимизу Ес-Пулс - Санфрече Хирошима
08:00 2 - 2 3.60 3.15 2.03
Киото Санга - Ависпа Фукуока
09:00 0 - 1 2.79 2.94 2.58
Кашива Рейсол - Саган Тошу
10:00 1 - 4 2.34 2.99 3.06
Серезо Осака - Кашима Антлърс
10:00 0 - 3 3.08 3.37 2.14
Токио - Гамба Осака
13:00 2 - 0 1.95 3.25 3.76