Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:30 Пумас УНАМ Мексико (Мек) - Сиатъл Саундърс (Сащ) 2 - 2 1.91 3.28 3.98
Шампионска Лига Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Пумас УНАМ Мексико (Мек) - Сиатъл Саундърс (Сащ)
05:30 2 - 2 1.91 3.28 3.98
Лига Европа Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 РБ Лайпциг (Гер) - Рейнджърс (Шот) 1 - 0 1.36 4.97 8.94
22:00 Уест Хям (Анг) - Айнтрахт Франкфурт (Гер) 1 - 2 1.92 3.48 4.10
Лига Европа Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
РБ Лайпциг (Гер) - Рейнджърс (Шот)
22:00 1 - 0 1.36 4.97 8.94
Уест Хям (Анг) - Айнтрахт Франкфурт (Гер)
22:00 1 - 2 1.92 3.48 4.10
Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Манчестър Юнайтед - Челси 1 - 1 3.36 3.51 2.14
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Манчестър Юнайтед - Челси
21:45 1 - 1 3.36 3.51 2.14
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:00 Килмес Буенос Айрес - Сан Мартин Тукуман 2 - 0 3.25 2.63 2.43
02:35 Атлетико Тукуман - Браун Адроге 2 - 0 1.98 3.04 3.87
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Килмес Буенос Айрес - Сан Мартин Тукуман
00:00 2 - 0 3.25 2.63 2.43
Атлетико Тукуман - Браун Адроге
02:35 2 - 0 1.98 3.04 3.87
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
02:30 Нюелс Олд Бойс Росарио - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 2 1.65 3.50 5.33
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Нюелс Олд Бойс Росарио - Сан Лоренцо де Алмагро
02:30 1 - 2 1.65 3.50 5.33
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ван Чаренцаван - Алашкерт Ереван 0 - 1 4.11 2.96 1.86
18:30 Урарту Ереван - Арарат Ереван 1 - 2 2.08 2.94 3.36
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ван Чаренцаван - Алашкерт Ереван
14:00 0 - 1 4.11 2.96 1.86
Урарту Ереван - Арарат Ереван
18:30 1 - 2 2.08 2.94 3.36
Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Ал Рифа - Ал Мухарак 4 - 1 1.64 3.44 4.62
21:30 Ал Халидия - Манама Клуб 1 - 2 2.96 2.84 2.35
Бахрейн - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Рифа - Ал Мухарак
21:30 4 - 1 1.64 3.44 4.62
Ал Халидия - Манама Клуб
21:30 1 - 2 2.96 2.84 2.35
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 КР Бразил AL - Наутико PE 1 - 2 1.92 3.24 3.77
01:00 Операрио PR - Гремио RS 0 - 1 3.77 3.10 1.97
03:00 Гуарани SP - Крисиума SC 1 - 0 2.01 2.97 3.82
03:30 Васко да Гама RJ - Понте Прета SP 1 - 0 1.83 3.18 4.26
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
КР Бразил AL - Наутико PE
01:00 1 - 2 1.92 3.24 3.77
Операрио PR - Гремио RS
01:00 0 - 1 3.77 3.10 1.97
Гуарани SP - Крисиума SC
03:00 1 - 0 2.01 2.97 3.82
Васко да Гама RJ - Понте Прета SP
03:30 1 - 0 1.83 3.18 4.26
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Егъл Ноар - Бумамуру 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Топ Жуниор - Ню Ойл 3 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Фламбьо ду Сентр - Фламбьо де л'Ест 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Егъл Ноар - Бумамуру
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Топ Жуниор - Ню Ойл
16:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Фламбьо ду Сентр - Фламбьо де л'Ест
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:30 Вейле - Мидтиланд 0 - 1 5.38 3.43 1.64
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Вейле - Мидтиланд
19:30 0 - 1 5.38 3.43 1.64
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Замалек Кайро - Ал Масри Порт Саид 2 - 1 1.55 3.52 5.91
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Замалек Кайро - Ал Масри Порт Саид
22:30 2 - 1 1.55 3.52 5.91
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Марте - Мунисипал Лименьо 0 - 1 2.10 2.94 3.36
00:15 Платенсе Сакатеколука - Агила Сан Мигел 0 - 0 2.76 2.83 2.48
03:30 Фирпо Усулутан - Хокоро 1 - 0 2.00 2.96 3.58
04:00 Исидро Метапан - Санта Текла 0 - 0 2.07 2.93 3.40
04:00 Чалатенанго - ФАС Санта Ана 3 - 2 2.25 2.88 3.06
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - Мунисипал Лименьо
00:00 0 - 1 2.10 2.94 3.36
Платенсе Сакатеколука - Агила Сан Мигел
00:15 0 - 0 2.76 2.83 2.48
Фирпо Усулутан - Хокоро
03:30 1 - 0 2.00 2.96 3.58
Исидро Метапан - Санта Текла
04:00 0 - 0 2.07 2.93 3.40
Чалатенанго - ФАС Санта Ана
04:00 3 - 2 2.25 2.88 3.06
Индия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:30 Индиан Ероус - Айзол 1 - 2 4.33 3.33 1.73
14:30 Кенкре - ТРАУ Имфал 0 - 0 4.59 3.45 1.67
17:30 Реал Кашмир - Судева Делхи 1 - 2 2.08 3.02 3.38
Индия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Индиан Ероус - Айзол
13:30 1 - 2 4.33 3.33 1.73
Кенкре - ТРАУ Имфал
14:30 0 - 0 4.59 3.45 1.67
Реал Кашмир - Судева Делхи
17:30 1 - 2 2.08 3.02 3.38
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Викингур Рейкявик - Кефлавик 4 - 1 1.34 4.84 7.28
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Рейкявик - Кефлавик
22:15 4 - 1 1.34 4.84 7.28
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
17:30 Ню Стар де Дуала - Яфут Яунде 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 УМС де Лоум - Фову Клуб де Бахам 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Ню Стар де Дуала - Яфут Яунде
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
УМС де Лоум - Фову Клуб де Бахам
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
04:00 Едмънтън - Пасифик 0 - 0 3.14 3.09 2.09
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Едмънтън - Пасифик
04:00 0 - 0 3.14 3.09 2.09
Катар - Други Рез. 1 X 2
21:30 Ал-Саилия Доха - Ал-Месаймер 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Катар - Други
Час Рез. 1 X 2
Ал-Саилия Доха - Ал-Месаймер
21:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Америка MG (Бра) - Депортес Толима (Кол) 2 - 3 1.86 3.22 4.47
01:00 Форталеса CE (Бра) - Алианса Лима (Пер) 2 - 1 1.24 5.66 11.86
03:00 Емелек Гуаякил (Екв) - Палмейрас SP (Бра) 1 - 3 3.59 3.24 2.06
03:00 Коло-Коло Сантяго (Чил) - Ривър Плейт (Арж) 1 - 2 3.21 3.16 2.23
03:00 Серо Портеньо (Пар) - Пенярол Монтевидео (Уру) 1 - 0 1.85 3.19 4.44
05:00 Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) - Каракас (Вен) 1 - 1 1.18 6.36 15.05
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Америка MG (Бра) - Депортес Толима (Кол)
01:00 2 - 3 1.86 3.22 4.47
Форталеса CE (Бра) - Алианса Лима (Пер)
01:00 2 - 1 1.24 5.66 11.86
Емелек Гуаякил (Екв) - Палмейрас SP (Бра)
03:00 1 - 3 3.59 3.24 2.06
Коло-Коло Сантяго (Чил) - Ривър Плейт (Арж)
03:00 1 - 2 3.21 3.16 2.23
Серо Портеньо (Пар) - Пенярол Монтевидео (Уру)
03:00 1 - 0 1.85 3.19 4.44
Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) - Каракас (Вен)
05:00 1 - 1 1.18 6.36 15.05
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Гуайреня (Пар) - 9 де Октубре Гуаякил (Екв) 1 - 0 2.16 3.20 3.31
01:15 Куяба MT (Бра) - Ривър Плейт Монтевидео (Уру) 1 - 2 1.33 4.50 8.00
01:15 Мелгар Арекипа (Пер) - Расинг Клуб (Арж) 3 - 1 3.26 3.09 2.24
03:30 Антофагаста (Чил) - Атлетико GO (Бра) 2 - 1 3.14 3.06 2.30
03:30 Универсидад Католика Кито (Екв) - Банфийлд (Арж) 2 - 0 1.90 3.40 3.65
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня (Пар) - 9 де Октубре Гуаякил (Екв)
01:15 1 - 0 2.16 3.20 3.31
Куяба MT (Бра) - Ривър Плейт Монтевидео (Уру)
01:15 1 - 2 1.33 4.50 8.00
Мелгар Арекипа (Пер) - Расинг Клуб (Арж)
01:15 3 - 1 3.26 3.09 2.24
Антофагаста (Чил) - Атлетико GO (Бра)
03:30 2 - 1 3.14 3.06 2.30
Универсидад Католика Кито (Екв) - Банфийлд (Арж)
03:30 2 - 0 1.90 3.40 3.65
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Балкани Суха река - Дрита Гниляне 3 - 2 2.00 3.05 3.37
16:00 Малишева - Лапи Подуево 0 - 2 2.80 2.95 2.25
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Балкани Суха река - Дрита Гниляне
16:00 3 - 2 2.00 3.05 3.37
Малишева - Лапи Подуево
16:00 0 - 2 2.80 2.95 2.25
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Гуанакастека - Сан Карлос 2 - 3 2.53 3.22 2.51
03:00 Гуадалупе - Хикарал 1 - 0 1.68 3.57 4.42
05:00 Депортиво Саприса - ЛД Алахуеленсе 2 - 0 2.97 3.44 2.09
05:00 Спортинг Сан Хосе - Ередиано 0 - 2 2.81 3.05 2.39
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуанакастека - Сан Карлос
00:00 2 - 3 2.53 3.22 2.51
Гуадалупе - Хикарал
03:00 1 - 0 1.68 3.57 4.42
Депортиво Саприса - ЛД Алахуеленсе
05:00 2 - 0 2.97 3.44 2.09
Спортинг Сан Хосе - Ередиано
05:00 0 - 2 2.81 3.05 2.39
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Спортинг Ганьоа - АСЕК Мимозас 0 - 2 10.84 4.17 1.33
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Ганьоа - АСЕК Мимозас
18:30 0 - 2 10.84 4.17 1.33
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Супер Нова Рига - Метта ЛУ Рига 0 - 1 2.97 3.14 2.19
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Супер Нова Рига - Метта ЛУ Рига
18:00 0 - 1 2.97 3.14 2.19
Лига на Конференциите Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Лестър (Анг) - Рома (Ита) 1 - 1 2.31 3.27 3.04
22:00 Фейенорд (Нид) - Олимпик Марсилия (Фра) 3 - 2 1.92 3.59 3.68
Лига на Конференциите Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Лестър (Анг) - Рома (Ита)
22:00 1 - 1 2.31 3.27 3.04
Фейенорд (Нид) - Олимпик Марсилия (Фра)
22:00 3 - 2 1.92 3.59 3.68
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
02:00 Гурел Сангуе - Тевраш Зейна 0 - 6 7.49 4.27 1.32
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Гурел Сангуе - Тевраш Зейна
02:00 0 - 6 7.49 4.27 1.32
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 Олимпик Курибга - РСБ Беркан 1 - 0 2.75 2.88 2.46
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Курибга - РСБ Беркан
01:00 1 - 0 2.75 2.88 2.46
Никарагуа - Лига Примера Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Окотал - УНАН Манагуа 0 - 0 2.07 3.18 3.08
04:00 Манагуа - Реал Мадрис 3 - 0 1.31 4.60 7.18
04:00 Реал Естели - Уолтър Ферети 0 - 0 1.39 4.00 6.40
Никарагуа - Лига Примера Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Окотал - УНАН Манагуа
03:00 0 - 0 2.07 3.18 3.08
Манагуа - Реал Мадрис
04:00 3 - 0 1.31 4.60 7.18
Реал Естели - Уолтър Ферети
04:00 0 - 0 1.39 4.00 6.40
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
21:00 Лилестрьом - Олесунд 2 - 0 1.67 3.85 4.58
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Лилестрьом - Олесунд
21:00 2 - 0 1.67 3.85 4.58
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Одра Ополе - Пуща Неполомице 1 - 2 2.34 3.04 2.95
19:00 Сандеця Нови Сонч - Подбескидзе 0 - 1 2.83 3.15 2.34
21:30 Стомил Олщин - ГКС Тихи 2 - 1 3.13 3.18 2.15
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Одра Ополе - Пуща Неполомице
19:00 1 - 2 2.34 3.04 2.95
Сандеця Нови Сонч - Подбескидзе
19:00 0 - 1 2.83 3.15 2.34
Стомил Олщин - ГКС Тихи
21:30 2 - 1 3.13 3.18 2.15
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Остенде (Бел) - Зулте Варегем (Бел) 5 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Динамо Загреб (Хър) - Динамо Киев (Укр) 2 - 2 3.37 3.75 1.83
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Остенде (Бел) - Зулте Варегем (Бел)
14:00 5 - 3 0.00 0.00 0.00
Динамо Загреб (Хър) - Динамо Киев (Укр)
19:00 2 - 2 3.37 3.75 1.83
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:00 Мексико - Гватемала 0 - 0 1.29 5.19 9.17
03:30 Гватемала - Мексико - 0.00 0.00 0.00
03:30 Гватемала - Мексико - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Мексико - Гватемала
03:00 0 - 0 1.29 5.19 9.17
Гватемала - Мексико
03:30 - 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Мексико
03:30 - 0.00 0.00 0.00
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Радник Сурдулица - Металац 3 - 3 2.08 2.89 3.53
19:05 Спартак Суботица - Пролетер Нови Сад 3 - 1 1.83 3.27 3.85
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Радник Сурдулица - Металац
17:00 3 - 3 2.08 2.89 3.53
Спартак Суботица - Пролетер Нови Сад
19:05 3 - 1 1.83 3.27 3.85
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Монастир - Клуб Африкан Тунис 1 - 0 2.81 2.60 2.72
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Монастир - Клуб Африкан Тунис
15:30 1 - 0 2.81 2.60 2.72
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 ХИФК Хелзинки - ХИК Хелзинки 0 - 2 8.88 4.46 1.35
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ХИФК Хелзинки - ХИК Хелзинки
18:00 0 - 2 8.88 4.46 1.35
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 КТП Котка - ТПС Турку 0 - 0 2.86 3.25 2.30
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
КТП Котка - ТПС Турку
18:30 0 - 0 2.86 3.25 2.30
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
14:00 Висел Кобе (Япо) - Шанхай Порт (Кит) отл. 0.00 0.00 0.00
14:00 Йокохама Ф-Маринос (Япо) - Хоанган Гялай (Вие) 2 - 0 1.23 5.56 10.21
17:00 Сидни (Авл) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор) 2 - 3 3.28 3.34 2.06
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе (Япо) - Шанхай Порт (Кит)
14:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Йокохама Ф-Маринос (Япо) - Хоанган Гялай (Вие)
14:00 2 - 0 1.23 5.56 10.21
Сидни (Авл) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор)
17:00 2 - 3 3.28 3.34 2.06
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Джубило Ивата - Нагоя Грампус 2 - 1 3.46 3.16 2.08
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джубило Ивата - Нагоя Грампус
13:00 2 - 1 3.46 3.16 2.08