Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Ливърпул (Анг) - Виляреал (Исп) 2 - 0 1.32 5.47 9.82
Шампионска Лига Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Ливърпул (Анг) - Виляреал (Исп)
22:00 2 - 0 1.32 5.47 9.82
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Мидълзбро - Кардиф 2 - 0 1.52 4.04 6.62
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Мидълзбро - Кардиф
21:45 2 - 0 1.52 4.04 6.62
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Салернитана - Венеция отл. 0.00 0.00 0.00
19:00 Фиорентина - Удинезе 0 - 4 1.70 3.91 4.80
21:15 Аталанта - Торино 4 - 4 1.52 4.31 6.36
21:15 Болоня - Интер 2 - 1 8.69 5.35 1.33
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Салернитана - Венеция
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Фиорентина - Удинезе
19:00 0 - 4 1.70 3.91 4.80
Аталанта - Торино
21:15 4 - 4 1.52 4.31 6.36
Болоня - Интер
21:15 2 - 1 8.69 5.35 1.33
Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Волфсбергер - Аустрия Виена 1 - 1 2.20 3.29 3.04
19:30 Рапид Виена - Аустрия Клагенфурт 2 - 2 1.52 4.15 5.33
19:30 Щурм Грац - Ред Бул Залцбург 2 - 1 4.71 3.94 1.62
Австрия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Волфсбергер - Аустрия Виена
19:30 1 - 1 2.20 3.29 3.04
Рапид Виена - Аустрия Клагенфурт
19:30 2 - 2 1.52 4.15 5.33
Щурм Грац - Ред Бул Залцбург
19:30 2 - 1 4.71 3.94 1.62
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Дешпортиво да Лунда Сул - Рекреативо до Либоло 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Лунда Сул - Рекреативо до Либоло
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Ал Ахли Манама - Ал Хид 1 - 1 1.94 3.85 4.48
21:30 Будайя Клуб - Ал Наджма 2 - 0 3.89 3.45 2.03
21:30 Ийст Рифа - Ал Хала 1 - 2 1.67 3.39 4.56
Бахрейн - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Манама - Ал Хид
21:30 1 - 1 1.94 3.85 4.48
Будайя Клуб - Ал Наджма
21:30 2 - 0 3.89 3.45 2.03
Ийст Рифа - Ал Хала
21:30 1 - 2 1.67 3.39 4.56
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
17:00 Витебск - Гомел 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:30 БАТЕ Борисов - Неман Гродно 2 - 0 1.53 3.98 5.85
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
Витебск - Гомел
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
БАТЕ Борисов - Неман Гродно
19:30 2 - 0 1.53 3.98 5.85
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гремио Новоризонтино SP - Чапекоензе SC 0 - 3 2.40 2.86 3.02
01:00 Спорт Ресифе PE - Итуано SP 1 - 0 2.26 2.89 3.28
02:30 Бруске SC - Сентро Спортиво Алагоано AL 2 - 0 2.72 2.94 2.58
02:30 Вила Нова GO - Томбензе MG 1 - 1 1.97 3.01 3.95
03:30 Баия BA - Сампайо Кореа MA 1 - 0 1.81 3.21 4.41
03:30 Крузейро MG - Лондрина PR 1 - 0 1.56 3.46 6.07
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио Новоризонтино SP - Чапекоензе SC
01:00 0 - 3 2.40 2.86 3.02
Спорт Ресифе PE - Итуано SP
01:00 1 - 0 2.26 2.89 3.28
Бруске SC - Сентро Спортиво Алагоано AL
02:30 2 - 0 2.72 2.94 2.58
Вила Нова GO - Томбензе MG
02:30 1 - 1 1.97 3.01 3.95
Баия BA - Сампайо Кореа MA
03:30 1 - 0 1.81 3.21 4.41
Крузейро MG - Лондрина PR
03:30 1 - 0 1.56 3.46 6.07
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бурунди Спорт Динамик - Бужумбура Сити 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Мусонгати - Лес Крокос 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бурунди Спорт Динамик - Бужумбура Сити
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мусонгати - Лес Крокос
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
18:00 Ламия - Панатинайкос 0 - 2 4.79 3.32 1.68
20:00 Олимпиакос - ПАОК 0 - 0 2.02 3.03 3.62
Гърция - Купа на Гърция
Час Рез. 1 X 2
Ламия - Панатинайкос
18:00 0 - 2 4.79 3.32 1.68
Олимпиакос - ПАОК
20:00 0 - 0 2.02 3.03 3.62
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:30 АЕК Атина Б - Кифисия 2 - 2 3.12 2.93 2.15
15:30 Алмопос Аридеа - Пансерайкос 0 - 1 4.72 3.83 1.54
15:30 Астерас Влахиоти - Егалео 2 - 1 1.11 6.87 19.33
15:30 Диагорас Родос - Калитеа 0 - 0 1.71 3.20 4.55
15:30 Ерготелис - Иродотос 0 - 1 13.00 5.50 1.20
15:30 Кавала - Ираклис Солун 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Каламата - Епископи 5 - 0 1.56 3.33 5.62
15:30 Караискакис Арта - Левадиакос 0 - 3 2.64 3.17 2.35
15:30 Ксанти - Аполон Понту 2 - 1 1.28 4.35 9.31
15:30 Ники Волос - Олимпиакос Б 0 - 1 1.92 2.95 3.77
15:30 Олимпиакос Волос - Аполон Лариса 2 - 1 8.70 4.37 1.31
15:30 ПАЕ Ханя - Йерапетра 2 - 0 1.74 2.80 5.50
15:30 Панатинайкос Б - Родос 0 - 0 1.42 3.72 6.87
15:30 ПАОК Б - АЕЛ Лариса 2 - 0 3.29 2.55 2.34
15:30 Пиерикос Катерини - Анагениси Кардица 2 - 2 1.43 3.89 6.23
15:30 Теспротос Игуменица - Верия 1 - 3 8.73 3.35 1.42
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
АЕК Атина Б - Кифисия
15:30 2 - 2 3.12 2.93 2.15
Алмопос Аридеа - Пансерайкос
15:30 0 - 1 4.72 3.83 1.54
Астерас Влахиоти - Егалео
15:30 2 - 1 1.11 6.87 19.33
Диагорас Родос - Калитеа
15:30 0 - 0 1.71 3.20 4.55
Ерготелис - Иродотос
15:30 0 - 1 13.00 5.50 1.20
Кавала - Ираклис Солун
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Каламата - Епископи
15:30 5 - 0 1.56 3.33 5.62
Караискакис Арта - Левадиакос
15:30 0 - 3 2.64 3.17 2.35
Ксанти - Аполон Понту
15:30 2 - 1 1.28 4.35 9.31
Ники Волос - Олимпиакос Б
15:30 0 - 1 1.92 2.95 3.77
Олимпиакос Волос - Аполон Лариса
15:30 2 - 1 8.70 4.37 1.31
ПАЕ Ханя - Йерапетра
15:30 2 - 0 1.74 2.80 5.50
Панатинайкос Б - Родос
15:30 0 - 0 1.42 3.72 6.87
ПАОК Б - АЕЛ Лариса
15:30 2 - 0 3.29 2.55 2.34
Пиерикос Катерини - Анагениси Кардица
15:30 2 - 2 1.43 3.89 6.23
Теспротос Игуменица - Верия
15:30 1 - 3 8.73 3.35 1.42
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Сьондерийске - Одензе 1 - 2 2.80 3.05 2.47
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Сьондерийске - Одензе
19:00 1 - 2 2.80 3.05 2.47
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ал Ахли Кайро - Ел Джаиш Кайро 0 - 0 1.35 4.33 8.21
22:30 Пирамидс - Керамика Клеопатра 0 - 1 1.73 3.11 4.97
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - Ел Джаиш Кайро
22:30 0 - 0 1.35 4.33 8.21
Пирамидс - Керамика Клеопатра
22:30 0 - 1 1.73 3.11 4.97
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:30 Таммека Тарту - ФКИ Левадия Талин 0 - 1 8.45 5.36 1.24
18:00 Талина Калев - Флора Талин 2 - 4 22.31 9.85 1.05
19:30 Пайде Линнамеесконд - Вапрус Пярну 6 - 2 1.08 8.21 16.98
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Таммека Тарту - ФКИ Левадия Талин
17:30 0 - 1 8.45 5.36 1.24
Талина Калев - Флора Талин
18:00 2 - 4 22.31 9.85 1.05
Пайде Линнамеесконд - Вапрус Пярну
19:30 6 - 2 1.08 8.21 16.98
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Билдкон - Занако 2 - 0 3.83 2.92 1.90
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - Занако
16:00 2 - 0 3.83 2.92 1.90
Иран - Купа на Иран Рез. 1 X 2
19:00 Алуминиум Арак - Насажи Мазандаран 0 - 1 3.09 2.61 2.50
Иран - Купа на Иран
Час Рез. 1 X 2
Алуминиум Арак - Насажи Мазандаран
19:00 0 - 1 3.09 2.61 2.50
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кизилжар Петропавл - Мактаарал Атакент 1 - 1 1.74 3.30 4.27
14:00 Акжайк - Аксу 0 - 1 2.34 2.96 2.88
15:00 Каспий Актау - Шахтьор Караганди 4 - 0 2.18 2.99 3.11
16:00 Туран Туркестан - Атирау 0 - 0 2.26 2.93 3.08
17:00 Тараз - Актобе 3 - 0 2.72 2.92 2.46
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кизилжар Петропавл - Мактаарал Атакент
13:00 1 - 1 1.74 3.30 4.27
Акжайк - Аксу
14:00 0 - 1 2.34 2.96 2.88
Каспий Актау - Шахтьор Караганди
15:00 4 - 0 2.18 2.99 3.11
Туран Туркестан - Атирау
16:00 0 - 0 2.26 2.93 3.08
Тараз - Актобе
17:00 3 - 0 2.72 2.92 2.46
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 ПВД Баменда - Драгон Клуб де Яунде 2 - 0 1.65 3.36 4.53
16:00 Фув Азюр де Яунде - Пантере ду Нде 1 - 1 2.20 2.73 3.33
17:30 Авион ду Нкам - Единг Спорт 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 АПЕЖЕС Академи - Коломбе ду Джа ет Лобо 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Котон Спорт де Гаруа - ОФТА де Криби 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Фютчю - Тонере Яунде 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Йънг Спортс Академи - Стад Ренар де Мелонг 1 - 1 2.10 2.87 3.41
18:00 Ренесанс де Нгуму - Бамбутос 2 - 2 3.54 3.00 1.97
18:00 Фортуна Мфоу - Унион Дуала 2 - 3 2.36 2.68 3.08
20:00 Лес Астрес де Дуала - Канон Яунде 1 - 0 2.56 2.82 2.67
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
ПВД Баменда - Драгон Клуб де Яунде
16:00 2 - 0 1.65 3.36 4.53
Фув Азюр де Яунде - Пантере ду Нде
16:00 1 - 1 2.20 2.73 3.33
Авион ду Нкам - Единг Спорт
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
АПЕЖЕС Академи - Коломбе ду Джа ет Лобо
17:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Котон Спорт де Гаруа - ОФТА де Криби
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Фютчю - Тонере Яунде
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Йънг Спортс Академи - Стад Ренар де Мелонг
18:00 1 - 1 2.10 2.87 3.41
Ренесанс де Нгуму - Бамбутос
18:00 2 - 2 3.54 3.00 1.97
Фортуна Мфоу - Унион Дуала
18:00 2 - 3 2.36 2.68 3.08
Лес Астрес де Дуала - Канон Яунде
20:00 1 - 0 2.56 2.82 2.67
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:40 Депортиво Пасто - Патриотас Бояка 0 - 0 2.05 3.11 3.51
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Пасто - Патриотас Бояка
03:40 0 - 0 2.05 3.11 3.51
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Велес Сарсфийлд (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру) - 0.00 0.00 0.00
01:15 Велес Сарсфийлд (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру) 1 - 2 1.64 3.37 5.44
01:15 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Брагантино SP (Бра) 2 - 0 2.28 3.20 3.15
01:15 Индепендиенте Петролеро (Бол) - Депортиво Тачира (Вен) 1 - 2 1.53 4.07 5.94
01:15 Либертад Асунсион (Пар) - Атлетико PR (Бра) 1 - 0 2.15 3.15 3.48
03:30 Индепендиенте дел Вале (Екв) - Атлетико MG (Бра) 1 - 1 2.96 3.13 2.40
03:30 Коринтианс SP (Бра) - Бока Хуниорс (Арж) 2 - 0 2.03 3.18 3.78
03:30 Талерес Кордоба (Арж) - Спортинг Кристал (Пер) 1 - 0 1.45 4.15 6.85
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Велес Сарсфийлд (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру)
01:15 - 0.00 0.00 0.00
Велес Сарсфийлд (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру)
01:15 1 - 2 1.64 3.37 5.44
Естудиантес Ла Плата (Арж) - Брагантино SP (Бра)
01:15 2 - 0 2.28 3.20 3.15
Индепендиенте Петролеро (Бол) - Депортиво Тачира (Вен)
01:15 1 - 2 1.53 4.07 5.94
Либертад Асунсион (Пар) - Атлетико PR (Бра)
01:15 1 - 0 2.15 3.15 3.48
Индепендиенте дел Вале (Екв) - Атлетико MG (Бра)
03:30 1 - 1 2.96 3.13 2.40
Коринтианс SP (Бра) - Бока Хуниорс (Арж)
03:30 2 - 0 2.03 3.18 3.78
Талерес Кордоба (Арж) - Спортинг Кристал (Пер)
03:30 1 - 0 1.45 4.15 6.85
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Депортиво Ла Гуайра (Вен) - Индепендиенте (Арж) 0 - 2 5.00 3.30 1.75
01:15 Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) - Сеара CE (Бра) 0 - 2 4.69 3.39 1.76
03:30 Евертън Виня дел Мар (Чил) - Аякучо (Пер) - 0.00 0.00 0.00
03:30 Евертън Виня дел Мар (Чил) - Аякучо (Пер) 2 - 1 1.47 3.83 6.23
03:30 Индепендиенте Меделин (Кол) - Интернасионал RS (Бра) 0 - 1 3.13 3.03 2.33
03:30 Флуминензе RJ (Бра) - Унион Санта Фе (Арж) 0 - 0 1.75 3.21 5.14
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Гуайра (Вен) - Индепендиенте (Арж)
01:15 0 - 2 5.00 3.30 1.75
Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) - Сеара CE (Бра)
01:15 0 - 2 4.69 3.39 1.76
Евертън Виня дел Мар (Чил) - Аякучо (Пер)
03:30 - 0.00 0.00 0.00
Евертън Виня дел Мар (Чил) - Аякучо (Пер)
03:30 2 - 1 1.47 3.83 6.23
Индепендиенте Меделин (Кол) - Интернасионал RS (Бра)
03:30 0 - 1 3.13 3.03 2.33
Флуминензе RJ (Бра) - Унион Санта Фе (Арж)
03:30 0 - 0 1.75 3.21 5.14
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Гниляне - Прищина 1 - 2 1.79 3.00 4.23
16:00 Дреница Србица - Улпиана Липлян 3 - 1 1.54 3.50 5.33
16:00 Дукагини Клина - Фероникели Глоговац 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Гниляне - Прищина
16:00 1 - 2 1.79 3.00 4.23
Дреница Србица - Улпиана Липлян
16:00 3 - 1 1.54 3.50 5.33
Дукагини Клина - Фероникели Глоговац
16:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Перес Селедон - Сантос де Гуапилес 1 - 1 2.32 3.08 2.88
05:00 Картахинес - Мунисипал Гресия 4 - 0 2.01 3.38 3.19
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Перес Селедон - Сантос де Гуапилес
02:00 1 - 1 2.32 3.08 2.88
Картахинес - Мунисипал Гресия
05:00 4 - 0 2.01 3.38 3.19
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Валмиера - ФК Лиепая 3 - 0 2.59 3.29 2.34
20:00 РФШ Рига - Рига ФК 2 - 1 2.51 3.13 2.55
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Валмиера - ФК Лиепая
18:00 3 - 0 2.59 3.29 2.34
РФШ Рига - Рига ФК
20:00 2 - 1 2.51 3.13 2.55
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Йонава - Жалгирис Вилнюс 0 - 5 16.94 7.81 1.09
18:00 ФК Паневежис - ФК Ритеряй 3 - 0 2.24 2.90 3.05
20:00 Судува Мариямполе - Шяуляй 2 - 0 1.81 3.10 4.09
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Йонава - Жалгирис Вилнюс
18:00 0 - 5 16.94 7.81 1.09
ФК Паневежис - ФК Ритеряй
18:00 3 - 0 2.24 2.90 3.05
Судува Мариямполе - Шяуляй
20:00 2 - 0 1.81 3.10 4.09
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
01:00 АСАК Конкорд - Арми Насионал 2 - 1 1.69 3.50 4.56
03:00 Гард Насионал - Трарза АК Медине 2 - 1 2.24 2.98 3.01
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АСАК Конкорд - Арми Насионал
01:00 2 - 1 1.69 3.50 4.56
Гард Насионал - Трарза АК Медине
03:00 2 - 1 2.24 2.98 3.01
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Мояле Баракс - Няса Биг Булетс 1 - 2 3.54 3.00 1.98
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Мояле Баракс - Няса Биг Булетс
15:30 1 - 2 3.54 3.00 1.98
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 Олимпик Сафи - Видад Казабланка 0 - 1 3.85 2.93 1.94
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Сафи - Видад Казабланка
01:00 0 - 1 3.85 2.93 1.94
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Минерос де Сакатекас - Атлетико Морелия 3 - 3 2.31 2.95 2.98
05:05 Симаронес де Сонора - Алебрихес де Оахака 1 - 3 2.17 2.90 3.28
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Сакатекас - Атлетико Морелия
03:00 3 - 3 2.31 2.95 2.98
Симаронес де Сонора - Алебрихес де Оахака
05:05 1 - 3 2.17 2.90 3.28
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Кано Пиларс - Съншайн Старс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Катсина Юнайтед - Абиа Уориърс 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Кано Пиларс - Съншайн Старс
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Катсина Юнайтед - Абиа Уориърс
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ГКС Катовице - Скра Ченстохова 3 - 0 1.89 3.01 4.25
19:00 Гурник Полковице - ГКС Ястшембе-Здруй 1 - 0 1.89 3.29 3.77
21:30 Арка Гдиня - ЛКС Лодз 2 - 0 2.08 3.24 3.24
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ГКС Катовице - Скра Ченстохова
19:00 3 - 0 1.89 3.01 4.25
Гурник Полковице - ГКС Ястшембе-Здруй
19:00 1 - 0 1.89 3.29 3.77
Арка Гдиня - ЛКС Лодз
21:30 2 - 0 2.08 3.24 3.24
Сан Марино - Други Рез. 1 X 2
21:45 Доманяно - Фолгоре Фалциано 1 - 1 2.35 3.49 2.44
21:45 Тре Фиори - Ла Фиорита 2 - 3 2.94 3.29 2.05
Сан Марино - Други
Час Рез. 1 X 2
Доманяно - Фолгоре Фалциано
21:45 1 - 1 2.35 3.49 2.44
Тре Фиори - Ла Фиорита
21:45 2 - 3 2.94 3.29 2.05
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Партизан Белград - ТСЦ Бачка Топола 4 - 1 1.09 7.71 22.43
17:05 Вождовац Белград - Напредак Крушевац 3 - 0 1.71 3.33 4.40
19:30 Цървена Звезда Белград - Чукарички 1 - 0 1.11 7.76 18.04
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Партизан Белград - ТСЦ Бачка Топола
15:00 4 - 1 1.09 7.71 22.43
Вождовац Белград - Напредак Крушевац
17:05 3 - 0 1.71 3.33 4.40
Цървена Звезда Белград - Чукарички
19:30 1 - 0 1.11 7.76 18.04
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 АГМК Алмалик - Коканд 1912 3 - 0 1.50 3.67 5.33
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
АГМК Алмалик - Коканд 1912
16:30 3 - 0 1.50 3.67 5.33
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
19:30 Вааса ИФК - СЯК Академия 1 - 4 13.46 7.01 1.14
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
Вааса ИФК - СЯК Академия
19:30 1 - 4 13.46 7.01 1.14
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Виктория Жижков - Опава 2 - 2 3.25 3.19 2.07
18:00 Вишков - Влашим 1 - 1 2.96 3.38 2.12
18:00 Прибрам - Хрудим 0 - 0 2.14 3.20 3.06
18:00 Простейов - МАС Таборско 1 - 2 2.17 3.16 3.05
18:00 Спарта Прага Б - Височина Ихлава 1 - 1 1.62 3.65 4.68
18:00 Усти над Лабем - Дукла Прага 1 - 1 3.13 3.20 2.11
20:00 Збройовка Бърно - Тринец 4 - 2 1.24 5.19 10.03
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Виктория Жижков - Опава
18:00 2 - 2 3.25 3.19 2.07
Вишков - Влашим
18:00 1 - 1 2.96 3.38 2.12
Прибрам - Хрудим
18:00 0 - 0 2.14 3.20 3.06
Простейов - МАС Таборско
18:00 1 - 2 2.17 3.16 3.05
Спарта Прага Б - Височина Ихлава
18:00 1 - 1 1.62 3.65 4.68
Усти над Лабем - Дукла Прага
18:00 1 - 1 3.13 3.20 2.11
Збройовка Бърно - Тринец
20:00 4 - 2 1.24 5.19 10.03
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Унион Еспаньола - Кобресал Ел Салвадор 2 - 2 1.96 3.34 3.72
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Унион Еспаньола - Кобресал Ел Салвадор
03:00 2 - 2 1.96 3.34 3.72
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:00 Улсан Хюндай (Кор) - Кавазаки Фронтейл (Япо) 3 - 2 2.86 3.16 2.38
14:00 Мелбърн Сити (Авл) - БГ Патум Юнайтед (Тай) 0 - 0 2.21 3.20 3.11
14:00 Урава Ред Даймъндс (Япо) - Лайън Сити Сейлърс (Син) 6 - 0 1.06 12.57 41.09
17:00 Гуанджоу ФК (Кит) - Джохор Дарул Такзим (Маз) 0 - 2 46.93 17.16 1.02
17:00 Тегу (Кор) - Шандун Тайшан (Кит) 4 - 0 1.01 13.42 34.04
23:15 Ал Хилал Рияд (Сар) - Ал-Райян (Кат) 0 - 2 1.25 5.51 9.92
23:15 Ал-Сад Доха (Кат) - Ал Файсали (Сар) 1 - 0 2.06 3.55 3.09
23:15 Истиклол Душанбе (Тдж) - Ал Шарджа (Оае) 2 - 0 6.14 3.81 1.50
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Улсан Хюндай (Кор) - Кавазаки Фронтейл (Япо)
12:00 3 - 2 2.86 3.16 2.38
Мелбърн Сити (Авл) - БГ Патум Юнайтед (Тай)
14:00 0 - 0 2.21 3.20 3.11
Урава Ред Даймъндс (Япо) - Лайън Сити Сейлърс (Син)
14:00 6 - 0 1.06 12.57 41.09
Гуанджоу ФК (Кит) - Джохор Дарул Такзим (Маз)
17:00 0 - 2 46.93 17.16 1.02
Тегу (Кор) - Шандун Тайшан (Кит)
17:00 4 - 0 1.01 13.42 34.04
Ал Хилал Рияд (Сар) - Ал-Райян (Кат)
23:15 0 - 2 1.25 5.51 9.92
Ал-Сад Доха (Кат) - Ал Файсали (Сар)
23:15 1 - 0 2.06 3.55 3.09
Истиклол Душанбе (Тдж) - Ал Шарджа (Оае)
23:15 2 - 0 6.14 3.81 1.50
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Кайзер Чийфс 2 - 1 2.75 2.91 2.67
18:00 Орландо Пайрътс - Чипа Юнайтед 0 - 0 1.65 3.26 5.38
20:30 Мамелоди Съндаунс - Кейптаун Сити 0 - 0 1.55 3.48 5.87
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ламонтвил Голдън Ероус - Кайзер Чийфс
16:00 2 - 1 2.75 2.91 2.67
Орландо Пайрътс - Чипа Юнайтед
18:00 0 - 0 1.65 3.26 5.38
Мамелоди Съндаунс - Кейптаун Сити
20:30 0 - 0 1.55 3.48 5.87
Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
09:00 Кимчхон Сангму - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 1 2.23 3.01 3.10
13:00 Инчхън Юнайтед - Куанджу 1 - 6 1.93 3.15 3.67
13:00 Пучхон 1995 - Сувон ФК 1 - 0 4.06 3.27 1.81
13:00 Съннам - Чунгнам Асан 1 - 0 2.03 3.07 3.51
13:00 Чеджу Юнайтед - Анянг 0 - 0 1.53 3.60 5.80
Южна Корея - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Сувон Самсунг Блюуингс
09:00 1 - 1 2.23 3.01 3.10
Инчхън Юнайтед - Куанджу
13:00 1 - 6 1.93 3.15 3.67
Пучхон 1995 - Сувон ФК
13:00 1 - 0 4.06 3.27 1.81
Съннам - Чунгнам Асан
13:00 1 - 0 2.03 3.07 3.51
Чеджу Юнайтед - Анянг
13:00 0 - 0 1.53 3.60 5.80
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:30 Блаублиц Акита - Фагиано Окаяма 0 - 1 2.80 2.89 2.51
13:00 Албирекс Ниигата - Ивате Грула Мориока 2 - 0 1.65 3.32 4.99
13:00 В-Варен Нагазаки - Мито Холихок 1 - 0 1.99 3.14 3.61
13:00 Джеф Юнайтед Чиба - Ренофа Ямагучи 2 - 0 1.84 3.19 4.03
13:00 Йокохама ФК - Мачида Зелвия 1 - 1 2.16 3.05 3.27
13:00 Оита Тринита - Точиги СК 0 - 0 1.89 3.03 4.04
13:00 Омия Ардижа - Теспакусатсу Гунма 3 - 2 2.56 3.01 2.60
13:00 Роасо Кумамото - Вегалта Сендай 0 - 2 2.57 3.03 2.62
13:00 Рюкю - Звейген Канадзава 1 - 1 3.45 3.11 2.02
13:00 Токушима Вортис - Монтедио Ямагата 0 - 1 2.45 3.00 2.76
13:30 Вентфорет Кофу - Токио Верди 2 - 0 2.31 3.09 2.87
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Блаублиц Акита - Фагиано Окаяма
12:30 0 - 1 2.80 2.89 2.51
Албирекс Ниигата - Ивате Грула Мориока
13:00 2 - 0 1.65 3.32 4.99
В-Варен Нагазаки - Мито Холихок
13:00 1 - 0 1.99 3.14 3.61
Джеф Юнайтед Чиба - Ренофа Ямагучи
13:00 2 - 0 1.84 3.19 4.03
Йокохама ФК - Мачида Зелвия
13:00 1 - 1 2.16 3.05 3.27
Оита Тринита - Точиги СК
13:00 0 - 0 1.89 3.03 4.04
Омия Ардижа - Теспакусатсу Гунма
13:00 3 - 2 2.56 3.01 2.60
Роасо Кумамото - Вегалта Сендай
13:00 0 - 2 2.57 3.03 2.62
Рюкю - Звейген Канадзава
13:00 1 - 1 3.45 3.11 2.02
Токушима Вортис - Монтедио Ямагата
13:00 0 - 1 2.45 3.00 2.76
Вентфорет Кофу - Токио Верди
13:30 2 - 0 2.31 3.09 2.87