Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Манчестър Сити (Анг) - Реал Мадрид (Исп) 4 - 3 1.48 4.65 6.46
Шампионска Лига Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Манчестър Сити (Анг) - Реал Мадрид (Исп)
22:00 4 - 3 1.48 4.65 6.46
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Екзитър - Бароу 2 - 1 1.49 4.11 6.81
21:45 Мансфийлд Таун - Стивънидж 2 - 0 1.55 3.87 6.12
21:45 Суиндън - Форест Грийн Роувърс 2 - 1 2.16 3.46 3.13
21:45 Сътън Юнайтед - Кроули Таун 3 - 0 1.78 3.53 4.43
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Екзитър - Бароу
21:45 2 - 1 1.49 4.11 6.81
Мансфийлд Таун - Стивънидж
21:45 2 - 0 1.55 3.87 6.12
Суиндън - Форест Грийн Роувърс
21:45 2 - 1 2.16 3.46 3.13
Сътън Юнайтед - Кроули Таун
21:45 3 - 0 1.78 3.53 4.43
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бромли - Алдършот Таун 1 - 1 1.78 3.55 4.03
21:45 Доувър Атлетик - Нотс Каунти 0 - 3 10.79 5.94 1.22
21:45 Саутенд - Боръм Ууд 1 - 0 2.99 3.02 2.33
21:45 Уеймът - Рексъм 1 - 6 9.22 5.27 1.26
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромли - Алдършот Таун
21:45 1 - 1 1.78 3.55 4.03
Доувър Атлетик - Нотс Каунти
21:45 0 - 3 10.79 5.94 1.22
Саутенд - Боръм Ууд
21:45 1 - 0 2.99 3.02 2.33
Уеймът - Рексъм
21:45 1 - 6 9.22 5.27 1.26
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Портсмут - Уигън 3 - 2 3.11 3.22 2.32
21:45 Съндърланд - Родъръм Юнайтед 1 - 1 2.37 3.27 2.95
21:45 Флийтууд Таун - Шефилд Уензди 2 - 3 4.80 3.53 1.75
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Портсмут - Уигън
21:45 3 - 2 3.11 3.22 2.32
Съндърланд - Родъръм Юнайтед
21:45 1 - 1 2.37 3.27 2.95
Флийтууд Таун - Шефилд Уензди
21:45 2 - 3 4.80 3.53 1.75
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Барнзли - Блекпул 0 - 2 2.96 3.37 2.34
21:45 Суонзи - Борнемут 3 - 3 4.03 3.56 1.90
21:45 Фулъм - Нотингам Форест 0 - 1 1.90 3.57 3.91
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Барнзли - Блекпул
21:45 0 - 2 2.96 3.37 2.34
Суонзи - Борнемут
21:45 3 - 3 4.03 3.56 1.90
Фулъм - Нотингам Форест
21:45 0 - 1 1.90 3.57 3.91
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 ЦСКА 1948 София II - Янтра Габрово 3 - 0 1.25 5.28 9.15
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА 1948 София II - Янтра Габрово
17:00 3 - 0 1.25 5.28 9.15
Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:30 ВШГ Сваровски Тирол - ЛАСК Линц 4 - 0 4.03 3.69 1.76
19:30 Рийд - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 1 2.53 3.16 2.66
19:30 Хартберг - Алтах 4 - 0 2.03 3.29 3.48
Австрия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
ВШГ Сваровски Тирол - ЛАСК Линц
19:30 4 - 0 4.03 3.69 1.76
Рийд - Адмира Вакер Мьодлинг
19:30 1 - 1 2.53 3.16 2.66
Хартберг - Алтах
19:30 4 - 0 2.03 3.29 3.48
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
03:30 Алдосиви Мар дел Плата - Хуракан Буенос Айрес 0 - 2 2.78 3.18 2.46
03:30 Архентинос Хуниорс - Сармиенто Хунин 0 - 0 1.50 3.98 6.23
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Алдосиви Мар дел Плата - Хуракан Буенос Айрес
03:30 0 - 2 2.78 3.18 2.46
Архентинос Хуниорс - Сармиенто Хунин
03:30 0 - 0 1.50 3.98 6.23
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
01:10 Химнасия Мендоса - Фландрия 2 - 1 1.78 3.36 4.31
03:10 Дефенсорес де Белграно - Феро Карил Оесте 2 - 2 2.65 2.79 2.83
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Химнасия Мендоса - Фландрия
01:10 2 - 1 1.78 3.36 4.31
Дефенсорес де Белграно - Феро Карил Оесте
03:10 2 - 2 2.65 2.79 2.83
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Мирасол SP - Пайсанду PA 1 - 1 2.06 2.88 3.55
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Мирасол SP - Пайсанду PA
02:00 1 - 1 2.06 2.88 3.55
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Авай SC - Гояс GO 3 - 2 2.06 3.03 3.93
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Авай SC - Гояс GO
02:00 3 - 2 2.06 3.03 3.93
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Витал'О - Олимпик Стар 2 - 4 0.00 0.00 0.00
16:00 Каянза Юнайтед - Ле Месажер Нгози 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Роял де Мурамвия - Рукинзо 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витал'О - Олимпик Стар
16:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Ле Месажер Нгози
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Роял де Мурамвия - Рукинзо
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Комуникасионес - Солола 2 - 2 1.13 6.23 15.94
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Комуникасионес - Солола
04:00 2 - 2 1.13 6.23 15.94
Гибралтар - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Колидж 1975 - Юръп Пойнт 5 - 1 1.93 3.64 2.95
Гибралтар - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Колидж 1975 - Юръп Пойнт
21:45 5 - 1 1.93 3.64 2.95
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ел Мокавлун - Ал Итихад Александрия 1 - 1 2.99 2.75 2.49
22:30 Исмаили Исмаилия - ЕНППИ Кайро 0 - 2 2.30 2.67 3.42
22:30 Нешънъл Банк - Ийстърн Къмпани 2 - 1 1.76 3.26 4.45
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ел Мокавлун - Ал Итихад Александрия
22:30 1 - 1 2.99 2.75 2.49
Исмаили Исмаилия - ЕНППИ Кайро
22:30 0 - 2 2.30 2.67 3.42
Нешънъл Банк - Ийстърн Къмпани
22:30 2 - 1 1.76 3.26 4.45
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Гуаякил Сити - Кумбая 4 - 1 1.96 3.19 3.71
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаякил Сити - Кумбая
03:00 4 - 1 1.96 3.19 3.71
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
18:00 Нарва Транс - Куресааре 0 - 1 1.91 3.29 3.47
20:00 Номе Калю - Талина Легион 3 - 0 1.13 6.68 15.61
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Нарва Транс - Куресааре
18:00 0 - 1 1.91 3.29 3.47
Номе Калю - Талина Легион
20:00 3 - 0 1.13 6.68 15.61
Индия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
12:30 Чърчил Брадърс Гоа - Раджастан Юнайтед 2 - 1 2.28 2.99 2.99
14:35 Сриниди Деккан - НЕРОКА Имфал 0 - 0 1.88 3.49 3.44
17:35 Мохамедан Калкута - Пенджаб 2 - 2 2.12 3.22 3.01
Индия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чърчил Брадърс Гоа - Раджастан Юнайтед
12:30 2 - 1 2.28 2.99 2.99
Сриниди Деккан - НЕРОКА Имфал
14:35 0 - 0 1.88 3.49 3.44
Мохамедан Калкута - Пенджаб
17:35 2 - 2 2.12 3.22 3.01
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ордабаси Шимкент - Кайрат Алмати 2 - 1 3.07 3.13 2.12
17:00 Тобол Костанай - Астана 1 - 1 2.55 3.00 2.54
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ордабаси Шимкент - Кайрат Алмати
15:00 2 - 1 3.07 3.13 2.12
Тобол Костанай - Астана
17:00 1 - 1 2.55 3.00 2.54
Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
18:00 АЕК Ларнака - Етникос Ахна 1 - 2 1.27 4.75 9.15
19:00 Анортозис - Омония Никозия 0 - 2 2.17 2.88 3.22
Кипър - Купа на Кипър
Час Рез. 1 X 2
АЕК Ларнака - Етникос Ахна
18:00 1 - 2 1.27 4.75 9.15
Анортозис - Омония Никозия
19:00 0 - 2 2.17 2.88 3.22
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Кортулуа - Ла Екуидад Богота 0 - 2 2.79 2.89 2.56
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Кортулуа - Ла Екуидад Богота
00:00 0 - 2 2.79 2.89 2.56
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 УСК Басам - АС Бафинг отл. 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
УСК Басам - АС Бафинг
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Джюгас Телшяй - Банга Гарджай 0 - 0 1.82 3.50 3.47
20:00 Кауно Жалгирис - Хегелман Каунас 1 - 3 3.12 3.01 2.13
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - Банга Гарджай
18:00 0 - 0 1.82 3.50 3.47
Кауно Жалгирис - Хегелман Каунас
20:00 1 - 3 3.12 3.01 2.13
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
01:00 Ксар - Нуадибу 0 - 5 10.14 4.42 1.25
03:00 Тиджикжа - Полис Нуакшот 0 - 1 2.46 2.71 2.86
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ксар - Нуадибу
01:00 0 - 5 10.14 4.42 1.25
Тиджикжа - Полис Нуакшот
03:00 0 - 1 2.46 2.71 2.86
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 Раджа Казабланка - МК Уджда 2 - 0 1.37 3.94 7.78
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Раджа Казабланка - МК Уджда
01:00 2 - 0 1.37 3.94 7.78
Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
16:00 Динамо-Авто Тираспол - Шериф Тираспол 2 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Милсами Орхей - Сфинтул Георге Суручен 0 - 2 2.25 3.53 2.62
19:00 Сфинтул Георге Суручен - Милсами Орхей - 0.00 0.00 0.00
Молдова - Купа на Молдова
Час Рез. 1 X 2
Динамо-Авто Тираспол - Шериф Тираспол
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Милсами Орхей - Сфинтул Георге Суручен
19:00 0 - 2 2.25 3.53 2.62
Сфинтул Георге Суручен - Милсами Орхей
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Насарава Юнайтед - Даккада 1 - 0 1.43 3.47 6.73
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Насарава Юнайтед - Даккада
18:00 1 - 0 1.43 3.47 6.73
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Такуари Асунсион - Ресистенсия 3 - 1 2.56 3.10 2.56
03:15 Насионал Асунсион - Сол де Америка 0 - 3 2.16 3.10 3.18
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Такуари Асунсион - Ресистенсия
01:00 3 - 1 2.56 3.10 2.56
Насионал Асунсион - Сол де Америка
03:15 0 - 3 2.16 3.10 3.18
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Заглембие Сосновец - Миедж Легница 1 - 2 3.22 3.07 2.14
19:00 Хробри Глогов - Ресовия Жешов 3 - 3 2.61 2.99 2.68
21:30 Видзев Лодз - Корона Келце 1 - 2 2.08 3.08 3.45
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Заглембие Сосновец - Миедж Легница
19:00 1 - 2 3.22 3.07 2.14
Хробри Глогов - Ресовия Жешов
19:00 3 - 3 2.61 2.99 2.68
Видзев Лодз - Корона Келце
21:30 1 - 2 2.08 3.08 3.45
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
19:00 Борусия Дортмунд (Гер) - Динамо Киев (Укр) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Борусия Дортмунд (Гер) - Динамо Киев (Укр)
19:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
21:45 Балимина Юнайтед - Нюри Сити - 0.00 0.00 0.00
21:45 Балимина Юнайтед - Нюри Сити 1 - 0 2.05 3.50 3.10
21:45 Нюри Сити - Балимина Юнайтед - 3.12 3.38 2.07
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия
Час Рез. 1 X 2
Балимина Юнайтед - Нюри Сити
21:45 - 0.00 0.00 0.00
Балимина Юнайтед - Нюри Сити
21:45 1 - 0 2.05 3.50 3.10
Нюри Сити - Балимина Юнайтед
21:45 - 3.12 3.38 2.07
Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Тренчин - Злате Моравце 4 - 3 1.61 3.82 4.42
Словакия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Тренчин - Злате Моравце
19:00 4 - 3 1.61 3.82 4.42
Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Колубара Лазаревац - ФК Нови Пазар 1 - 3 2.76 3.15 2.34
19:30 Младост Лучани - Раднички 1923 0 - 0 1.94 3.18 3.62
Сърбия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Колубара Лазаревац - ФК Нови Пазар
17:00 1 - 3 2.76 3.15 2.34
Младост Лучани - Раднички 1923
19:30 0 - 0 1.94 3.18 3.62
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Раднички Ниш - Войводина Нови Сад 1 - 0 2.42 2.90 2.81
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Раднички Ниш - Войводина Нови Сад
19:30 1 - 0 2.42 2.90 2.81
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:15 Навбахор Наманган - Согдиана Джизак 1 - 2 2.34 2.57 3.16
16:30 Олимпик Ташкент - Кизилкум Зарафшан 0 - 1 4.01 2.89 1.86
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Навбахор Наманган - Согдиана Джизак
16:15 1 - 2 2.34 2.57 3.16
Олимпик Ташкент - Кизилкум Зарафшан
16:30 0 - 1 4.01 2.89 1.86
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Дефенсор Спортинг - Спортиво Серито 0 - 0 1.95 3.20 3.63
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дефенсор Спортинг - Спортиво Серито
02:00 0 - 0 1.95 3.20 3.63
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варнсдорф - Лишен Бърно 0 - 1 2.18 3.33 2.89
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Варнсдорф - Лишен Бърно
18:00 0 - 1 2.18 3.33 2.89
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
20:15 Ал-Духаил Доха (Кат) - Сепахан Исфахан (Ирн) 5 - 2 3.23 3.33 2.09
23:15 Ал Джазира Абу Даби (Оае) - Ал Шабаб Рияд (Сар) 0 - 2 4.67 3.86 1.62
23:15 Ахал Анау (Ткм) - Ал-Гарафа Доха (Кат) 4 - 2 2.74 3.33 2.35
23:15 Мумбай Сити (Инд) - Ал Кува Ал Джавия (Ирк) 1 - 0 7.80 4.35 1.37
23:15 Пахтакор Ташкент (Узб) - Ал Таавон (Сар) 5 - 4 4.34 3.78 1.68
23:15 Фулад Хузестан Ахваз (Ирн) - Шабаб Ал-Ахли Дубай (Оае) 1 - 1 3.96 2.33 2.51
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Ал-Духаил Доха (Кат) - Сепахан Исфахан (Ирн)
20:15 5 - 2 3.23 3.33 2.09
Ал Джазира Абу Даби (Оае) - Ал Шабаб Рияд (Сар)
23:15 0 - 2 4.67 3.86 1.62
Ахал Анау (Ткм) - Ал-Гарафа Доха (Кат)
23:15 4 - 2 2.74 3.33 2.35
Мумбай Сити (Инд) - Ал Кува Ал Джавия (Ирк)
23:15 1 - 0 7.80 4.35 1.37
Пахтакор Ташкент (Узб) - Ал Таавон (Сар)
23:15 5 - 4 4.34 3.78 1.68
Фулад Хузестан Ахваз (Ирн) - Шабаб Ал-Ахли Дубай (Оае)
23:15 1 - 1 3.96 2.33 2.51
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Калмар - Норкьопинг 1 - 2 2.36 3.15 3.02
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Калмар - Норкьопинг
20:00 1 - 2 2.36 3.15 3.02
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоребро - Халмстад 0 - 2 2.67 3.14 2.52
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоребро - Халмстад
20:00 0 - 2 2.67 3.14 2.52