Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
22:00 Уест Бромич - Престън - 1.61 3.84 5.76
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Уест Бромич - Престън
22:00 - 1.61 3.84 5.76
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
20:00 Райо Махадаонда - Валядолид Промесас - 1.61 3.40 5.25
20:00 Селта Виго Б - Реал Унион - 2.20 3.04 3.09
20:00 Унионистас де Саламанка - Интернасионал де Мадрид - 1.84 3.15 4.02
21:00 Самора - Депортиво Ла Коруня - 4.32 3.19 1.79
22:00 Бадахос - СС Рейес - 1.93 3.05 3.85
22:00 Расинг Сантандер - Расинг Ферол - 1.97 3.09 3.61
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Райо Махадаонда - Валядолид Промесас
20:00 - 1.61 3.40 5.25
Селта Виго Б - Реал Унион
20:00 - 2.20 3.04 3.09
Унионистас де Саламанка - Интернасионал де Мадрид
20:00 - 1.84 3.15 4.02
Самора - Депортиво Ла Коруня
21:00 - 4.32 3.19 1.79
Бадахос - СС Рейес
22:00 - 1.93 3.05 3.85
Расинг Сантандер - Расинг Ферол
22:00 - 1.97 3.09 3.61
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Алхесирас - Корнеля - 1.95 3.17 3.67
20:00 УКАМ Мурсия - Линенсе - 2.13 3.05 3.23
20:00 Химнастик де Тарагона - ФК Андора - 2.27 2.98 3.03
21:00 Сабадел - Алкояно - 2.07 3.07 3.37
22:00 Атлетико Санлукеньо - Кастейон - 2.39 2.97 2.83
22:00 Линарес Депортиво - Атлетико Балеарес - 2.57 2.97 2.59
22:00 Сан Фернандо - Бетис Депортиво Баломпие - 1.84 3.27 3.90
22:00 Севиля Атлетико - Виляреал Б - 3.61 3.21 1.93
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алхесирас - Корнеля
20:00 - 1.95 3.17 3.67
УКАМ Мурсия - Линенсе
20:00 - 2.13 3.05 3.23
Химнастик де Тарагона - ФК Андора
20:00 - 2.27 2.98 3.03
Сабадел - Алкояно
21:00 - 2.07 3.07 3.37
Атлетико Санлукеньо - Кастейон
22:00 - 2.39 2.97 2.83
Линарес Депортиво - Атлетико Балеарес
22:00 - 2.57 2.97 2.59
Сан Фернандо - Бетис Депортиво Баломпие
22:00 - 1.84 3.27 3.90
Севиля Атлетико - Виляреал Б
22:00 - 3.61 3.21 1.93
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Дуисбург - Магдебург - 3.54 3.54 1.93
20:00 Саарбрюкен - Борусия Дортмунд II - 2.20 3.43 2.95
20:00 ТСФ Хавелзе - Веен Висбаден - 3.96 3.77 1.76
20:00 Ферл - Мепен - 2.20 3.50 2.91
20:00 Цвикау - Айнтрахт Брауншвайг - 3.26 3.41 2.06
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Дуисбург - Магдебург
20:00 - 3.54 3.54 1.93
Саарбрюкен - Борусия Дортмунд II
20:00 - 2.20 3.43 2.95
ТСФ Хавелзе - Веен Висбаден
20:00 - 3.96 3.77 1.76
Ферл - Мепен
20:00 - 2.20 3.50 2.91
Цвикау - Айнтрахт Брауншвайг
20:00 - 3.26 3.41 2.06
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:00 Лече - Виченца Виртус - 1.37 4.50 7.99
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Лече - Виченца Виртус
21:00 - 1.37 4.50 7.99
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:00 Судтирол - Триестина - 1.63 3.42 5.06
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Судтирол - Триестина
17:00 - 1.63 3.42 5.06
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Анже - Сент Етиен - 2.19 3.31 3.45
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Анже - Сент Етиен
20:00 - 2.19 3.31 3.45
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
20:00 Кювили-Руан - Амиен - 3.02 3.09 2.36
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кювили-Руан - Амиен
20:00 - 3.02 3.09 2.36
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:05 Макартър - Пърт Глори - 2.35 3.38 2.93
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Макартър - Пърт Глори
08:05 - 2.35 3.38 2.93
Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
14:45 Егнатия Рогожина - Лачи - 0.00 0.00 0.00
14:45 Фламуртари - Влазня - 0.00 0.00 0.00
Албания - Купа на Албания
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Лачи
14:45 - 0.00 0.00 0.00
Фламуртари - Влазня
14:45 - 0.00 0.00 0.00
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 ФК Санта Колома - УЕ Санта Колома - 2.39 3.40 2.51
22:00 Карой - Сант Жулия - 0.00 0.00 0.00
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФК Санта Колома - УЕ Санта Колома
21:45 - 2.39 3.40 2.51
Карой - Сант Жулия
22:00 - 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:15 Бока Хуниорс - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 0 1.76 3.20 4.79
Аржентина - Други
Час Рез. 1 X 2
Бока Хуниорс - Сан Лоренцо де Алмагро
02:15 1 - 0 1.76 3.20 4.79
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:45 Зулте Варегем - Оуд Хеверле Льовен - 2.66 3.51 2.47
19:45 Ойпен - Стандарт Лиеж - 2.70 3.37 2.52
22:00 Андерлехт - Серкъл Брюж - 1.58 4.12 5.34
22:00 Серен - Беершот - 1.97 3.66 3.52
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Зулте Варегем - Оуд Хеверле Льовен
19:45 - 2.66 3.51 2.47
Ойпен - Стандарт Лиеж
19:45 - 2.70 3.37 2.52
Андерлехт - Серкъл Брюж
22:00 - 1.58 4.12 5.34
Серен - Беершот
22:00 - 1.97 3.66 3.52
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - Кампинензе PB 0 - 0 1.62 3.40 5.24
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Кампинензе PB
01:00 0 - 0 1.62 3.40 5.24
Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
17:00 АЕК Атина - ПАОК отл. 2.25 3.12 3.05
18:30 Олимпиакос - Панайтоликос - 1.24 5.47 10.74
20:00 Ламия - Арис Солун - 3.73 3.10 2.03
Гърция - Купа на Гърция
Час Рез. 1 X 2
АЕК Атина - ПАОК
17:00 отл. 2.25 3.12 3.05
Олимпиакос - Панайтоликос
18:30 - 1.24 5.47 10.74
Ламия - Арис Солун
20:00 - 3.73 3.10 2.03
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Алмопос Аридеа - ПАОК Б - 2.77 2.94 2.48
15:00 Астерас Влахиоти - Диагорас Родос - 2.47 2.66 3.09
15:00 Верия - Аполон Понту - 1.19 5.28 12.30
15:00 Егалео - Каламата - 2.82 2.69 2.58
15:00 Ерготелис - ПАЕ Ханя - 2.51 2.92 2.68
15:00 Кавала - Трикала - 2.01 3.13 3.43
15:00 Караискакис Арта - Закинтос - 1.40 4.03 7.63
15:00 Кифисия - Иродотос - 1.35 4.21 8.24
15:00 Ксанти - Аполон Лариса - 1.19 5.17 14.17
15:00 Ники Волос - Олимпиакос Волос - 1.61 3.26 5.48
15:00 Пансерайкос - Пиерикос Катерини - 2.20 2.88 3.27
15:00 Родос - Калитеа - 3.46 2.62 2.30
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Алмопос Аридеа - ПАОК Б
15:00 - 2.77 2.94 2.48
Астерас Влахиоти - Диагорас Родос
15:00 - 2.47 2.66 3.09
Верия - Аполон Понту
15:00 - 1.19 5.28 12.30
Егалео - Каламата
15:00 - 2.82 2.69 2.58
Ерготелис - ПАЕ Ханя
15:00 - 2.51 2.92 2.68
Кавала - Трикала
15:00 - 2.01 3.13 3.43
Караискакис Арта - Закинтос
15:00 - 1.40 4.03 7.63
Кифисия - Иродотос
15:00 - 1.35 4.21 8.24
Ксанти - Аполон Лариса
15:00 - 1.19 5.17 14.17
Ники Волос - Олимпиакос Волос
15:00 - 1.61 3.26 5.48
Пансерайкос - Пиерикос Катерини
15:00 - 2.20 2.88 3.27
Родос - Калитеа
15:00 - 3.46 2.62 2.30
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Агила Сан Мигел - Санта Текла - 1.69 3.37 4.58
23:00 Алианса Сан Салвадор - Чалатенанго - 1.40 4.24 6.66
23:00 Фирпо Усулутан - Исидро Метапан - 1.73 3.24 4.58
23:15 Платенсе Сакатеколука - Атлетико Марте - 2.41 2.92 2.82
23:15 Хокоро - ФАС Санта Ана - 3.42 2.68 2.26
23:30 Онсе Депортиво де Ауачапан - Мунисипал Лименьо - 1.72 2.95 5.21
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Агила Сан Мигел - Санта Текла
23:00 - 1.69 3.37 4.58
Алианса Сан Салвадор - Чалатенанго
23:00 - 1.40 4.24 6.66
Фирпо Усулутан - Исидро Метапан
23:00 - 1.73 3.24 4.58
Платенсе Сакатеколука - Атлетико Марте
23:15 - 2.41 2.92 2.82
Хокоро - ФАС Санта Ана
23:15 - 3.42 2.68 2.26
Онсе Депортиво де Ауачапан - Мунисипал Лименьо
23:30 - 1.72 2.95 5.21
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Занако - Грийн Ийгълс - 2.48 2.69 2.94
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Занако - Грийн Ийгълс
15:00 - 2.48 2.69 2.94
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бенгалуру - Ченайин - 1.74 3.67 4.12
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бенгалуру - Ченайин
16:00 - 1.74 3.67 4.12
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:15 Персираджа Банда Ачех - Персела Ламонган - 3.37 3.22 2.00
15:30 Персита Тангеранг - Персия Джакарта - 4.50 3.58 1.64
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персираджа Банда Ачех - Персела Ламонган
10:15 - 3.37 3.22 2.00
Персита Тангеранг - Персия Джакарта
15:30 - 4.50 3.58 1.64
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Хавадар - Естеглал Техеран - 5.38 2.96 1.71
15:30 Хавадар - Естеглал Техеран - 4.88 3.04 1.76
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Хавадар - Естеглал Техеран
15:30 - 5.38 2.96 1.71
Хавадар - Естеглал Техеран
15:30 - 4.88 3.04 1.76
Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
16:00 Етникос Ахна - Докса Катокопия - 2.11 3.21 3.24
18:00 Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол - 1.91 3.27 3.63
Кипър - Купа на Кипър
Час Рез. 1 X 2
Етникос Ахна - Докса Катокопия
16:00 - 2.11 3.21 3.24
Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол
18:00 - 1.91 3.27 3.63
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Санта Фе Богота - Рионегро 3 - 0 1.55 3.65 6.11
03:10 Атлетико Букараманга - Мильонариос Богота 0 - 0 3.96 2.88 2.09
21:00 Ла Екуидад Богота - Онсе Калдас - 2.07 3.14 3.52
23:05 Хагуарес де Кордоба - Кортулуа - 1.94 3.17 3.95
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Санта Фе Богота - Рионегро
01:05 3 - 0 1.55 3.65 6.11
Атлетико Букараманга - Мильонариос Богота
03:10 0 - 0 3.96 2.88 2.09
Ла Екуидад Богота - Онсе Калдас
21:00 - 2.07 3.14 3.52
Хагуарес де Кордоба - Кортулуа
23:05 - 1.94 3.17 3.95
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 Дон Боско - СМ Санга Баленде - 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Дон Боско - СМ Санга Баленде
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Купа на Африканските Нации Финална Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Кот д'Ивоар - Египет - 2.16 2.96 3.74
21:00 Мали - Екваториална Гвинея - 1.55 3.62 6.96
Купа на Африканските Нации Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Кот д'Ивоар - Египет
18:00 - 2.16 2.96 3.74
Мали - Екваториална Гвинея
21:00 - 1.55 3.62 6.96
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Слима Уондърърс - Балзан - 4.12 3.53 1.71
20:00 Хамрун Спартанс - Биркиркара - 1.96 3.42 3.22
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Слима Уондърърс - Балзан
20:00 - 4.12 3.53 1.71
Хамрун Спартанс - Биркиркара
20:00 - 1.96 3.42 3.22
Мексико - Лига де Експансион МХ Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Тепатитлан - Тласкала 1 - 1 2.19 3.03 3.15
03:05 Венадос - Пумас Табаско 2 - 2 2.07 3.00 3.44
05:05 Минерос де Сакатекас - Канкун 1 - 0 1.74 3.41 4.16
Мексико - Лига де Експансион МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Тепатитлан - Тласкала
01:00 1 - 1 2.19 3.03 3.15
Венадос - Пумас Табаско
03:05 2 - 2 2.07 3.00 3.44
Минерос де Сакатекас - Канкун
05:05 1 - 0 1.74 3.41 4.16
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ениймба - Аква Юнайтед - 1.64 3.19 5.25
17:00 Енугу Рейнджърс - Ремо Старс - 1.75 3.12 4.46
17:00 Шутинг Старс - Квара Юнайтед - 1.79 3.06 4.49
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ениймба - Аква Юнайтед
17:00 - 1.64 3.19 5.25
Енугу Рейнджърс - Ремо Старс
17:00 - 1.75 3.12 4.46
Шутинг Старс - Квара Юнайтед
17:00 - 1.79 3.06 4.49
Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Спортинг Лисабон - Санта Клара - 1.39 4.52 7.44
Португалия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Лисабон - Санта Клара
21:45 - 1.39 4.52 7.44
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
09:30 Хартберг (Авс) - ЦСКА София (Бъл) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Лугано (Швц) - Белинзона (Швц) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Вейле (Дан) - Есберг (Дан) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Урал Свердловска област (Рус) - Пюник Ереван (Арм) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Спарта Прага (Чех) - Локомотив Москва (Рус) - 2.38 3.45 2.56
17:00 Унион Берлин (Гер) - Ерцгебирге Ауе (Гер) - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Хартберг (Авс) - ЦСКА София (Бъл)
09:30 - 0.00 0.00 0.00
Лугано (Швц) - Белинзона (Швц)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Вейле (Дан) - Есберг (Дан)
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Урал Свердловска област (Рус) - Пюник Ереван (Арм)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Спарта Прага (Чех) - Локомотив Москва (Рус)
17:00 - 2.38 3.45 2.56
Унион Берлин (Гер) - Ерцгебирге Ауе (Гер)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Након Ратчасима - Чианграй Юнайтед - 2.62 3.28 2.38
13:00 Ратчабури - Муангтонг Юнайтед - 2.16 3.35 2.88
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Након Ратчасима - Чианграй Юнайтед
13:00 - 2.62 3.28 2.38
Ратчабури - Муангтонг Юнайтед
13:00 - 2.16 3.35 2.88
Чехия - Други Рез. 1 X 2
12:00 Простейов - Пардубице - 2.45 3.68 2.45
14:00 Збройовка Бърно - Тренчин - 2.14 3.67 2.73
Чехия - Други
Час Рез. 1 X 2
Простейов - Пардубице
12:00 - 2.45 3.68 2.45
Збройовка Бърно - Тренчин
14:00 - 2.14 3.67 2.73
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Дънди Юнайтед - Рос Каунти - 2.41 3.18 3.00
21:45 Мъдъруел - Хибърниън - 3.20 3.27 2.25
21:45 Рейнджърс - Ливингстън - 1.17 7.19 15.79
21:45 Сейнт Джонстън - Дънди ФК - 2.32 3.07 3.28
21:45 Хартс - Селтик - 4.63 3.80 1.71
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Дънди Юнайтед - Рос Каунти
21:45 - 2.41 3.18 3.00
Мъдъруел - Хибърниън
21:45 - 3.20 3.27 2.25
Рейнджърс - Ливингстън
21:45 - 1.17 7.19 15.79
Сейнт Джонстън - Дънди ФК
21:45 - 2.32 3.07 3.28
Хартс - Селтик
21:45 - 4.63 3.80 1.71