Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Блекбърн - Мидълзбро 1 - 0 2.67 3.11 2.74
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Блекбърн - Мидълзбро
21:45 1 - 0 2.67 3.11 2.74
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Алмерия - Ейбар 0 - 2 1.94 3.28 3.89
22:00 Реал Сосиедад Б - Картахена 1 - 2 2.41 3.23 2.89
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Алмерия - Ейбар
22:00 0 - 2 1.94 3.28 3.89
Реал Сосиедад Б - Картахена
22:00 1 - 2 2.41 3.23 2.89
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
22:00 Катанзаро - Палермо 0 - 0 2.19 2.76 3.45
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Катанзаро - Палермо
22:00 0 - 0 2.19 2.76 3.45
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:45 Каен - Аячо 2 - 0 3.37 2.72 2.39
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Каен - Аячо
21:45 2 - 0 3.37 2.72 2.39
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:45 Анси - Конкарно 0 - 0 2.30 2.89 3.14
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Анси - Конкарно
21:45 0 - 0 2.30 2.89 3.14
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:45 Динамо Тирана - КФ Тирана 0 - 1 3.94 2.96 1.97
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Тирана - КФ Тирана
20:45 0 - 1 3.94 2.96 1.97
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Фламбьо де л'Ест - Рукинзо 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Фламбьо де л'Ест - Рукинзо
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Астерас Триполис - Аполон Смирни 1 - 0 1.42 4.09 7.96
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Астерас Триполис - Аполон Смирни
19:30 1 - 0 1.42 4.09 7.96
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Бейтар Йерусалим - Апоел Тел Авив 0 - 2 3.53 3.26 2.00
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бейтар Йерусалим - Апоел Тел Авив
20:30 0 - 2 3.53 3.26 2.00
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Петах Тиква - Секция Нес Циона 2 - 1 2.55 2.72 2.89
19:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Раанана 2 - 0 2.52 2.72 2.94
19:00 Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Афула 1 - 2 2.28 3.10 2.86
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Петах Тиква - Секция Нес Циона
19:00 2 - 1 2.55 2.72 2.89
Апоел Рамат Ган - Апоел Раанана
19:00 2 - 0 2.52 2.72 2.94
Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Афула
19:00 1 - 2 2.28 3.10 2.86
Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Индиан Ероус - Сриниди Деккан отл. 0.00 0.00 0.00
13:00 Судева Делхи - НЕРОКА Имфал отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Чърчил Брадърс Гоа - Айзол отл. 0.00 0.00 0.00
Индия - И-Лига
Час Рез. 1 X 2
Индиан Ероус - Сриниди Деккан
10:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Судева Делхи - НЕРОКА Имфал
13:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Чърчил Брадърс Гоа - Айзол
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ийст Бенгал Калкута - Хайдарабад 0 - 4 4.50 3.65 1.69
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ийст Бенгал Калкута - Хайдарабад
16:00 0 - 4 4.50 3.65 1.69
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Файр Сепаси Шираз - Насажи Мазандаран 1 - 1 3.66 2.45 2.45
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Файр Сепаси Шираз - Насажи Мазандаран
13:30 1 - 1 3.66 2.45 2.45
Исландия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Стярнан Гардабаер - ФХ Хафнарфьордур отл. 2.46 3.72 2.31
Исландия - Други
Час Рез. 1 X 2
Стярнан Гардабаер - ФХ Хафнарфьордур
21:00 отл. 2.46 3.72 2.31
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Вихига Булетс - Тъскер 0 - 0 12.57 4.58 1.24
14:00 Найроби Сити Старс - Какамега Хоумбойз 1 - 1 2.35 3.00 2.84
14:00 Уазито - Бандари 1 - 1 2.85 2.89 2.43
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Вихига Булетс - Тъскер
14:00 0 - 0 12.57 4.58 1.24
Найроби Сити Старс - Какамега Хоумбойз
14:00 1 - 1 2.35 3.00 2.84
Уазито - Бандари
14:00 1 - 1 2.85 2.89 2.43
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Омония Никозия - ПАЕЕК Кирения 2 - 1 1.27 5.16 8.92
19:00 АЕК Ларнака - Анортозис 1 - 1 2.16 3.20 3.05
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Омония Никозия - ПАЕЕК Кирения
16:30 2 - 1 1.27 5.16 8.92
АЕК Ларнака - Анортозис
19:00 1 - 1 2.16 3.20 3.05
Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Хагуарес де Кордоба - Депортиво Кали 2 - 1 3.06 3.14 2.28
03:15 Алианса Петролера - Депортиво Перейра 2 - 1 2.06 3.17 3.50
Колумбия - Примера А Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хагуарес де Кордоба - Депортиво Кали
01:10 2 - 1 3.06 3.14 2.28
Алианса Петролера - Депортиво Перейра
03:15 2 - 1 2.06 3.17 3.50
Купа на Африканските Нации Финална Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Гвинея - Гамбия 0 - 1 2.16 2.90 3.84
21:00 Камерун - Коморски острови 2 - 1 1.27 5.10 12.50
Купа на Африканските Нации Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гвинея - Гамбия
18:00 0 - 1 2.16 2.90 3.84
Камерун - Коморски острови
21:00 2 - 1 1.27 5.10 12.50
Мексико - Лига МХ Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Сантос Лагуна - Некакса Агуаскалиентес 1 - 4 1.83 3.33 4.18
Мексико - Лига МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Сантос Лагуна - Некакса Агуаскалиентес
03:00 1 - 4 1.83 3.33 4.18
Мексико - Лига де Експансион МХ Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Морелия - Рая2 Експансион 1 - 0 1.65 3.56 4.65
Мексико - Лига де Експансион МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Морелия - Рая2 Експансион
01:00 1 - 0 1.65 3.56 4.65
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Гомбе Юнайтед - Нигер Торнадос 1 - 0 1.75 3.03 4.34
17:00 Ривърс Юнайтед - Хартланд 3 - 1 1.22 4.43 11.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Гомбе Юнайтед - Нигер Торнадос
17:00 1 - 0 1.75 3.03 4.34
Ривърс Юнайтед - Хартланд
17:00 3 - 1 1.22 4.43 11.00
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 ТОП Ос - Йънг АЗ Алкмаар 1 - 0 2.10 3.52 3.18
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
ТОП Ос - Йънг АЗ Алкмаар
21:00 1 - 0 2.10 3.52 3.18
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
17:30 Академико Визеу - Спортинг Ковиля 1 - 1 2.17 3.17 3.06
22:15 Лейшоес - Шавеш 1 - 1 2.68 3.05 2.50
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Академико Визеу - Спортинг Ковиля
17:30 1 - 1 2.17 3.17 3.06
Лейшоес - Шавеш
22:15 1 - 1 2.68 3.05 2.50
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
01:30 Блуминг Санта Крус (Бол) - Ориенте Петролеро (Бол) 1 - 2 3.36 3.74 1.85
12:00 Цибалия (Хър) - Искра Даниловград (Чгр) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Динамо Киев (Укр) - Калмар (Шве) - 0.00 0.00 0.00
13:00 ФК Копенхаген (Дан) - Хелзингор (Дан) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
13:00 ЦСКА Москва (Рус) - Ф91 Дюделанж (Люк) 0 - 1 1.27 6.70 8.70
13:30 Спартак Търнава (Слк) - Олборг (Дан) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Габала (Азе) - Бохемианс 1905 Прага (Чех) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
14:00 Гурник Ленчна (Пол) - Нефтчи Баку (Азе) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Зира Баку (Азе) - Брегалница Щип (Мак) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Металист Харков (Укр) - Слован Либерец (Чех) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
14:00 Храдец Кралове (Чех) - Верес Ровно (Укр) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 ЦСКА 1948 София (Бъл) - Борец Велес (Мак) 4 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Криля Советов (Рус) - Радник Сурдулица (Сър) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Волфсбергер (Авс) - Шахтьор Донецк (Укр) 1 - 4 5.20 4.29 1.51
15:45 Струга Трим-Лум (Мак) - Феризай (Кос) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Чешке Будьовице (Чех) - ФК Химки (Рус) 4 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Сигма Оломоуц (Чех) - ВШГ Сваровски Тирол (Авс) 3 - 0 1.76 4.02 3.41
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Блуминг Санта Крус (Бол) - Ориенте Петролеро (Бол)
01:30 1 - 2 3.36 3.74 1.85
Цибалия (Хър) - Искра Даниловград (Чгр)
12:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Динамо Киев (Укр) - Калмар (Шве)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
ФК Копенхаген (Дан) - Хелзингор (Дан)
13:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Москва (Рус) - Ф91 Дюделанж (Люк)
13:00 0 - 1 1.27 6.70 8.70
Спартак Търнава (Слк) - Олборг (Дан)
13:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Габала (Азе) - Бохемианс 1905 Прага (Чех)
14:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Гурник Ленчна (Пол) - Нефтчи Баку (Азе)
14:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Зира Баку (Азе) - Брегалница Щип (Мак)
14:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Металист Харков (Укр) - Слован Либерец (Чех)
14:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Храдец Кралове (Чех) - Верес Ровно (Укр)
14:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ЦСКА 1948 София (Бъл) - Борец Велес (Мак)
14:00 4 - 3 0.00 0.00 0.00
Криля Советов (Рус) - Радник Сурдулица (Сър)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Волфсбергер (Авс) - Шахтьор Донецк (Укр)
15:30 1 - 4 5.20 4.29 1.51
Струга Трим-Лум (Мак) - Феризай (Кос)
15:45 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Чешке Будьовице (Чех) - ФК Химки (Рус)
16:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Сигма Оломоуц (Чех) - ВШГ Сваровски Тирол (Авс)
17:30 3 - 0 1.76 4.02 3.41
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:30 Ботошани - Сепси Сфънту Георге 1 - 0 2.85 2.84 2.64
20:00 Фарул Констанца - У Крайова 1948 3 - 2 1.56 3.47 6.52
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Ботошани - Сепси Сфънту Георге
17:30 1 - 0 2.85 2.84 2.64
Фарул Констанца - У Крайова 1948
20:00 3 - 2 1.56 3.47 6.52
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Еюпспор - Бурсаспор отл. 1.72 4.06 3.61
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Еюпспор - Бурсаспор
18:00 отл. 1.72 4.06 3.61
Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Мотагуа Тегусигалпа - Вида Ла Сейба 0 - 0 1.72 3.43 4.31
00:06 Маратон Сан Педро - Олимпия Тегусигалпа 1 - 0 4.30 3.53 1.70
01:00 Платенсе - Реал Еспаня 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Хондурас - Национална Лига Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Мотагуа Тегусигалпа - Вида Ла Сейба
00:00 0 - 0 1.72 3.43 4.31
Маратон Сан Педро - Олимпия Тегусигалпа
00:06 1 - 0 4.30 3.53 1.70
Платенсе - Реал Еспаня
01:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Чили - Суперкупа Рез. 1 X 2
00:00 Коло-Коло Сантяго - Универсидад Католика - 2.47 3.25 2.62
00:00 Универсидад Католика - Коло-Коло Сантяго 0 - 2 2.65 3.30 2.45
Чили - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Коло-Коло Сантяго - Универсидад Католика
00:00 - 2.47 3.25 2.62
Универсидад Католика - Коло-Коло Сантяго
00:00 0 - 2 2.65 3.30 2.45