Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ливърпул - Брентфорд 3 - 0 1.27 5.93 11.03
16:00 Уест Хям - Лийдс 2 - 3 1.64 4.24 4.97
18:30 Тотнъм - Арсенал отл. 2.15 3.34 3.55
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ливърпул - Брентфорд
16:00 3 - 0 1.27 5.93 11.03
Уест Хям - Лийдс
16:00 2 - 3 1.64 4.24 4.97
Тотнъм - Арсенал
18:30 отл. 2.15 3.34 3.55
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Хъл Сити - Сток Сити 0 - 2 2.87 3.21 2.53
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Хъл Сити - Сток Сити
14:00 0 - 2 2.87 3.21 2.53
Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Валенсия 0 - 1 3.92 3.40 1.89
17:00 Бетис - Севиля 2 - 1 2.18 3.19 3.28
Испания - Купа на Краля
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Балеарес - Валенсия
13:00 0 - 1 3.92 3.40 1.89
Бетис - Севиля
17:00 2 - 1 2.18 3.19 3.28
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Елче - Виляреал 1 - 0 4.99 3.77 1.72
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Елче - Виляреал
15:00 1 - 0 4.99 3.77 1.72
Испания - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:30 Атлетик Билбао - Реал Мадрид - 4.72 4.00 1.70
20:30 Атлетик Билбао - Реал Мадрид - 0.00 0.00 0.00
20:30 Реал Мадрид - Атлетик Билбао 2 - 0 1.75 3.73 4.61
Испания - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Атлетик Билбао - Реал Мадрид
20:30 - 4.72 4.00 1.70
Атлетик Билбао - Реал Мадрид
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Реал Мадрид - Атлетик Билбао
20:30 2 - 0 1.75 3.73 4.61
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 3.22 3.50 2.21
18:30 Арминия Билефелд - Гройтер Фюрт 2 - 2 1.96 3.43 4.05
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт
16:30 1 - 1 3.22 3.50 2.21
Арминия Билефелд - Гройтер Фюрт
18:30 2 - 2 1.96 3.43 4.05
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Зандхаузен - Ян Регенсбург 0 - 3 2.91 3.47 2.32
14:30 Хайденхайм - Инголщат 2 - 1 1.67 3.76 5.07
14:30 Шалке 04 - Холщайн Кил 1 - 1 1.84 3.82 3.87
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Зандхаузен - Ян Регенсбург
14:30 0 - 3 2.91 3.47 2.32
Хайденхайм - Инголщат
14:30 2 - 1 1.67 3.76 5.07
Шалке 04 - Холщайн Кил
14:30 1 - 1 1.84 3.82 3.87
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ферл - Вюрцбургер Кикерс 2 - 0 2.16 3.29 3.06
15:00 Виктория 1889 Берлин - Айнтрахт Брауншвайг отл. 4.39 3.57 1.78
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Ферл - Вюрцбургер Кикерс
14:00 2 - 0 2.16 3.29 3.06
Виктория 1889 Берлин - Айнтрахт Брауншвайг
15:00 отл. 4.39 3.57 1.78
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сасуоло - Верона 2 - 4 2.21 3.60 3.13
16:00 Венеция - Емполи 1 - 1 2.86 3.53 2.34
19:00 Рома - Каляри 1 - 0 1.35 5.21 8.51
21:45 Аталанта - Интер 0 - 0 2.92 3.70 2.29
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сасуоло - Верона
13:30 2 - 4 2.21 3.60 3.13
Венеция - Емполи
16:00 1 - 1 2.86 3.53 2.34
Рома - Каляри
19:00 1 - 0 1.35 5.21 8.51
Аталанта - Интер
21:45 0 - 0 2.92 3.70 2.29
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
17:15 Монца - Перуджа 2 - 2 2.15 3.14 3.48
17:15 Порденоне - Лече 0 - 1 4.17 3.41 1.86
17:15 СПАЛ - Беневенто 1 - 1 3.14 3.30 2.24
19:30 Виченца Виртус - Алесандрия отл. 2.58 3.19 2.70
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Монца - Перуджа
17:15 2 - 2 2.15 3.14 3.48
Порденоне - Лече
17:15 0 - 1 4.17 3.41 1.86
СПАЛ - Беневенто
17:15 1 - 1 3.14 3.30 2.24
Виченца Виртус - Алесандрия
19:30 отл. 2.58 3.19 2.70
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Рен - Бордо 6 - 0 1.41 4.90 7.24
16:00 Лориен - Анже 0 - 0 2.39 3.25 3.08
16:00 Монако - Клермонт Фут 4 - 0 1.46 4.61 6.63
16:00 Реймс - Метц 0 - 1 1.72 3.62 5.15
16:00 Страсбург - Монпелие 3 - 1 2.06 3.44 3.65
18:05 Троа - Лион 0 - 1 5.02 4.07 1.66
21:45 Олимпик Марсилия - Лил 1 - 1 2.28 3.38 3.18
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Рен - Бордо
14:00 6 - 0 1.41 4.90 7.24
Лориен - Анже
16:00 0 - 0 2.39 3.25 3.08
Монако - Клермонт Фут
16:00 4 - 0 1.46 4.61 6.63
Реймс - Метц
16:00 0 - 1 1.72 3.62 5.15
Страсбург - Монпелие
16:00 3 - 1 2.06 3.44 3.65
Троа - Лион
18:05 0 - 1 5.02 4.07 1.66
Олимпик Марсилия - Лил
21:45 1 - 1 2.28 3.38 3.18
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:45 Уестърн Сидни Уондърърс - Мелбърн Виктори отл. 2.40 3.44 2.74
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Уестърн Сидни Уондърърс - Мелбърн Виктори
09:45 отл. 2.40 3.44 2.74
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Егнатия Рогожина - Партизани Тирана 0 - 3 4.12 3.08 1.95
14:45 Кастриоти Круя - Теута 2 - 0 5.25 3.20 1.70
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Партизани Тирана
14:45 0 - 3 4.12 3.08 1.95
Кастриоти Круя - Теута
14:45 2 - 0 5.25 3.20 1.70
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 АСО Шлеф - КР Белуиздад 1 - 2 4.77 2.99 1.76
16:00 ЖС Кабилие - НШ Магра 3 - 0 1.52 3.40 6.19
16:00 УС Бискра - КС Константин 2 - 0 2.38 2.82 2.99
17:00 ЖС Саура - Параду АК 4 - 1 1.59 3.48 5.16
17:00 УСМ Алжир - МК Алжир 1 - 1 2.07 2.98 3.41
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
АСО Шлеф - КР Белуиздад
16:00 1 - 2 4.77 2.99 1.76
ЖС Кабилие - НШ Магра
16:00 3 - 0 1.52 3.40 6.19
УС Бискра - КС Константин
16:00 2 - 0 2.38 2.82 2.99
ЖС Саура - Параду АК
17:00 4 - 1 1.59 3.48 5.16
УСМ Алжир - МК Алжир
17:00 1 - 1 2.07 2.98 3.41
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Спортинг де Бенгела - Интерклубе Луанда 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Спортинг де Бенгела - Интерклубе Луанда
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Андора - Купа на Андора Рез. 1 X 2
12:00 Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия 3 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Ордино - ФК Санта Колома 0 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 УЕ Санта Колома - Енкамп 6 - 2 0.00 0.00 0.00
Андора - Купа на Андора
Час Рез. 1 X 2
Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия
12:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Ордино - ФК Санта Колома
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
УЕ Санта Колома - Енкамп
16:00 6 - 2 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Индепендиенте - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 1 2.24 3.03 2.96
Аржентина - Други
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте - Сан Лоренцо де Алмагро
02:00 0 - 1 2.24 3.03 2.96
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Роял Антверпен - Шарлероа 3 - 0 2.00 3.60 3.49
17:00 Ойпен - Серкъл Брюж 0 - 2 3.10 3.31 2.27
19:30 Андерлехт - Стандарт Лиеж 1 - 1 1.44 4.50 6.66
22:00 Генк - Беершот 4 - 1 1.32 5.39 8.17
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Роял Антверпен - Шарлероа
14:30 3 - 0 2.00 3.60 3.49
Ойпен - Серкъл Брюж
17:00 0 - 2 3.10 3.31 2.27
Андерлехт - Стандарт Лиеж
19:30 1 - 1 1.44 4.50 6.66
Генк - Беершот
22:00 4 - 1 1.32 5.39 8.17
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Витал'О - Бужумбура Сити 1 - 1 2.48 2.99 2.61
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витал'О - Бужумбура Сити
15:00 1 - 1 2.48 2.99 2.61
Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Антигуа ГФК - Ачуапа 1 - 0 1.34 4.19 7.65
18:30 Малакатеко - Кселаху 2 - 0 1.52 3.57 5.69
19:00 Солола - Кобан Империал 0 - 0 3.21 2.85 2.23
21:15 Санта Лусия Коцумалгуапа - Мунисипал 0 - 2 2.20 2.78 3.32
23:00 Гуастатоя - Истапа 3 - 0 1.54 3.58 5.34
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Антигуа ГФК - Ачуапа
02:00 1 - 0 1.34 4.19 7.65
Малакатеко - Кселаху
18:30 2 - 0 1.52 3.57 5.69
Солола - Кобан Империал
19:00 0 - 0 3.21 2.85 2.23
Санта Лусия Коцумалгуапа - Мунисипал
21:15 0 - 2 2.20 2.78 3.32
Гуастатоя - Истапа
23:00 3 - 0 1.54 3.58 5.34
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Линкълн Ред Импс - Колидж 1975 4 - 0 1.01 18.00 65.00
19:30 Бруно'с Магпайс - Манчестър 62 4 - 0 1.71 3.96 3.60
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Линкълн Ред Импс - Колидж 1975
17:00 4 - 0 1.01 18.00 65.00
Бруно'с Магпайс - Манчестър 62
19:30 4 - 0 1.71 3.96 3.60
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 АЕК Атина - Панайтоликос 1 - 2 1.24 5.47 11.72
19:30 Панатинайкос - Олимпиакос 0 - 0 3.02 3.08 2.39
19:30 Пас Янина - Атромитос 1 - 1 1.92 3.24 4.11
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
АЕК Атина - Панайтоликос
17:15 1 - 2 1.24 5.47 11.72
Панатинайкос - Олимпиакос
19:30 0 - 0 3.02 3.08 2.39
Пас Янина - Атромитос
19:30 1 - 1 1.92 3.24 4.11
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Аполон Лариса - Алмопос Аридеа 1 - 1 2.57 2.77 2.70
14:45 Аполон Понту - Анагениси Кардица отл. 12.13 4.73 1.24
14:45 Верия - Пиерикос Катерини 4 - 1 1.28 4.54 9.29
14:45 Егалео - Караискакис Арта 1 - 0 1.59 3.41 5.20
14:45 Епископи - Кифисия 1 - 0 3.33 2.57 2.32
14:45 Закинтос - Диагорас Родос 0 - 2 5.98 3.17 1.60
14:45 Ираклис Солун - Ксанти отл. 0.00 0.00 0.00
14:45 Йерапетра - Астерас Влахиоти 3 - 1 2.14 2.79 3.40
14:45 Калитеа - Ерготелис 3 - 2 1.62 3.27 5.18
14:45 Левадиакос - Каламата 0 - 0 2.14 2.77 3.43
14:45 Пансерайкос - Теспротос Игуменица 2 - 2 1.91 3.27 3.44
17:00 АЕЛ Лариса - Ники Волос 1 - 0 1.94 2.93 3.89
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Аполон Лариса - Алмопос Аридеа
14:45 1 - 1 2.57 2.77 2.70
Аполон Понту - Анагениси Кардица
14:45 отл. 12.13 4.73 1.24
Верия - Пиерикос Катерини
14:45 4 - 1 1.28 4.54 9.29
Егалео - Караискакис Арта
14:45 1 - 0 1.59 3.41 5.20
Епископи - Кифисия
14:45 1 - 0 3.33 2.57 2.32
Закинтос - Диагорас Родос
14:45 0 - 2 5.98 3.17 1.60
Ираклис Солун - Ксанти
14:45 отл. 0.00 0.00 0.00
Йерапетра - Астерас Влахиоти
14:45 3 - 1 2.14 2.79 3.40
Калитеа - Ерготелис
14:45 3 - 2 1.62 3.27 5.18
Левадиакос - Каламата
14:45 0 - 0 2.14 2.77 3.43
Пансерайкос - Теспротос Игуменица
14:45 2 - 2 1.91 3.27 3.44
АЕЛ Лариса - Ники Волос
17:00 1 - 0 1.94 2.93 3.89
Египет - Други Рез. 1 X 2
14:30 Фючър Кайро - Пирамидс 2 - 1 4.96 3.48 1.60
17:00 Ал Итихад Александрия - Ал Масри Порт Саид 2 - 2 2.74 2.98 2.43
17:00 Миср Ел Макаса - Ийстърн Къмпани 2 - 1 1.83 3.29 3.75
Египет - Други
Час Рез. 1 X 2
Фючър Кайро - Пирамидс
14:30 2 - 1 4.96 3.48 1.60
Ал Итихад Александрия - Ал Масри Порт Саид
17:00 2 - 2 2.74 2.98 2.43
Миср Ел Макаса - Ийстърн Къмпани
17:00 2 - 1 1.83 3.29 3.75
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Агила Сан Мигел - Хокоро 0 - 0 1.61 3.43 5.05
03:00 Чалатенанго - Атлетико Марте 0 - 0 1.82 3.19 3.93
23:00 Алианса Сан Салвадор - Исидро Метапан 0 - 2 1.42 3.89 6.50
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - ФАС Санта Ана 1 - 1 2.49 2.89 2.74
23:00 Фирпо Усулутан - Мунисипал Лименьо 1 - 0 1.53 3.53 5.66
23:15 Платенсе Сакатеколука - Санта Текла 0 - 1 2.44 2.63 3.12
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Агила Сан Мигел - Хокоро
03:00 0 - 0 1.61 3.43 5.05
Чалатенанго - Атлетико Марте
03:00 0 - 0 1.82 3.19 3.93
Алианса Сан Салвадор - Исидро Метапан
23:00 0 - 2 1.42 3.89 6.50
Онсе Депортиво де Ауачапан - ФАС Санта Ана
23:00 1 - 1 2.49 2.89 2.74
Фирпо Усулутан - Мунисипал Лименьо
23:00 1 - 0 1.53 3.53 5.66
Платенсе Сакатеколука - Санта Текла
23:15 0 - 1 2.44 2.63 3.12
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Грийн Бъфалос - Нквази 0 - 1 1.87 2.87 4.27
15:00 Грийн Ийгълс - Пауър Динамос 0 - 0 2.06 2.80 3.59
15:00 ЗЕСКО Юнайтед - Кабуе Уориърс 1 - 0 1.65 3.21 4.84
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Бъфалос - Нквази
15:00 0 - 1 1.87 2.87 4.27
Грийн Ийгълс - Пауър Динамос
15:00 0 - 0 2.06 2.80 3.59
ЗЕСКО Юнайтед - Кабуе Уориърс
15:00 1 - 0 1.65 3.21 4.84
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хадера - МС Ашдод 2 - 1 3.08 2.89 2.44
20:00 Ирони Кирят Шмона - Бейтар Йерусалим 2 - 2 1.82 3.42 4.12
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Апоел Хадера - МС Ашдод
19:00 2 - 1 3.08 2.89 2.44
Ирони Кирят Шмона - Бейтар Йерусалим
20:00 2 - 2 1.82 3.42 4.12
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Керала Бластърс - Мумбай Сити отл. 2.85 3.46 2.21
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Керала Бластърс - Мумбай Сити
16:00 отл. 2.85 3.46 2.21
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
13:15 Персипура Джаяпура - Персираджа Банда Ачех 0 - 0 1.38 4.11 7.06
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персипура Джаяпура - Персираджа Банда Ачех
13:15 0 - 0 1.38 4.11 7.06
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кения КБ - Какамега Хоумбойз 2 - 3 2.11 2.95 3.29
14:00 Бидко Юнайтед - Софапака 1 - 1 2.26 2.73 3.22
14:00 Вихига Булетс - Бандари 1 - 1 6.15 4.06 1.43
14:00 Гор Махия - Таланта 2 - 0 1.72 3.13 4.61
14:00 Тъскер - Найроби Сити Старс 0 - 1 2.30 2.90 2.95
14:00 Уазито - Нзоя Шугър 2 - 1 2.79 2.92 2.39
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кения КБ - Какамега Хоумбойз
12:00 2 - 3 2.11 2.95 3.29
Бидко Юнайтед - Софапака
14:00 1 - 1 2.26 2.73 3.22
Вихига Булетс - Бандари
14:00 1 - 1 6.15 4.06 1.43
Гор Махия - Таланта
14:00 2 - 0 1.72 3.13 4.61
Тъскер - Найроби Сити Старс
14:00 0 - 1 2.30 2.90 2.95
Уазито - Нзоя Шугър
14:00 2 - 1 2.79 2.92 2.39
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Анортозис - АЕЛ Лимасол 2 - 1 2.00 3.02 3.65
19:00 Аполон Лимасол - Омония Никозия 2 - 0 2.08 3.01 3.40
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Анортозис - АЕЛ Лимасол
16:00 2 - 1 2.00 3.02 3.65
Аполон Лимасол - Омония Никозия
19:00 2 - 0 2.08 3.01 3.40
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 Панда Ликази - Куя Спорт отл. 0.00 0.00 0.00
15:30 ТП Мазембе - АС Вита Клуб 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Панда Ликази - Куя Спорт
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
ТП Мазембе - АС Вита Клуб
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 ЛД Алахуеленсе - Гуадалупе 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Картахинес - Перес Селедон 2 - 1 1.65 3.65 4.52
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе - Гуадалупе
02:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Картахинес - Перес Селедон
19:00 2 - 1 1.65 3.65 4.52
Купа на Африканските Нации Групова Фаза Рез. 1 X 2
15:00 Гамбия - Мали 1 - 1 4.87 3.23 1.80
18:00 Кот д'Ивоар - Сиера Леоне 2 - 2 1.32 4.50 11.10
18:00 Тунис - Мавритания 4 - 0 1.34 4.32 10.89
21:00 Алжир - Екваториална Гвинея 0 - 1 1.32 4.51 11.29
Купа на Африканските Нации Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гамбия - Мали
15:00 1 - 1 4.87 3.23 1.80
Кот д'Ивоар - Сиера Леоне
18:00 2 - 2 1.32 4.50 11.10
Тунис - Мавритания
18:00 4 - 0 1.34 4.32 10.89
Алжир - Екваториална Гвинея
21:00 0 - 1 1.32 4.51 11.29
Мексико - Лига МХ Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Атлас Гуадалахара - Атлетико Сан Луис 1 - 0 1.68 3.52 5.26
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пуебла 0 - 2 1.74 3.38 4.68
05:00 Крус Асул - Хуарес 1 - 0 1.57 3.71 5.71
05:06 Тихуана - Леон 1 - 1 3.13 3.21 2.21
20:00 Депортиво Толука - Сантос Лагуна 3 - 1 2.54 3.16 2.66
Мексико - Лига МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлас Гуадалахара - Атлетико Сан Луис
01:00 1 - 0 1.68 3.52 5.26
Тигрес УАНЛ Монтерей - Пуебла
03:00 0 - 2 1.74 3.38 4.68
Крус Асул - Хуарес
05:00 1 - 0 1.57 3.71 5.71
Тихуана - Леон
05:06 1 - 1 3.13 3.21 2.21
Депортиво Толука - Сантос Лагуна
20:00 3 - 1 2.54 3.16 2.66
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Абиа Уориърс - Хартланд 1 - 0 1.42 3.42 7.18
17:00 Викки Туристс - Ремо Старс 1 - 2 1.81 2.89 4.27
17:00 Гомбе Юнайтед - Ениймба 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Енугу Рейнджърс - МФМ Лагос 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Кано Пиларс - Нигер Торнадос 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Насарава Юнайтед - Лоби Старс 2 - 1 1.42 3.38 7.33
17:00 Плато Юнайтед - Даккада 5 - 0 1.44 3.53 7.35
17:00 Ривърс Юнайтед - Квара Юнайтед 3 - 0 1.50 3.28 6.24
17:00 Шутинг Старс - Съншайн Старс 2 - 2 1.43 3.42 7.18
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Хартланд
17:00 1 - 0 1.42 3.42 7.18
Викки Туристс - Ремо Старс
17:00 1 - 2 1.81 2.89 4.27
Гомбе Юнайтед - Ениймба
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Енугу Рейнджърс - МФМ Лагос
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Кано Пиларс - Нигер Торнадос
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Насарава Юнайтед - Лоби Старс
17:00 2 - 1 1.42 3.38 7.33
Плато Юнайтед - Даккада
17:00 5 - 0 1.44 3.53 7.35
Ривърс Юнайтед - Квара Юнайтед
17:00 3 - 0 1.50 3.28 6.24
Шутинг Старс - Съншайн Старс
17:00 2 - 2 1.43 3.42 7.18
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Утрехт - Аякс 0 - 3 6.75 4.80 1.42
15:30 Грьонинген - ПСВ Айндховен 0 - 1 8.21 4.95 1.36
15:30 Камбур - Спарта Ротердам 1 - 1 2.53 3.51 2.65
17:45 Фортуна Ситард - АЗ Алкмаар 1 - 2 6.80 4.85 1.41
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Утрехт - Аякс
13:15 0 - 3 6.75 4.80 1.42
Грьонинген - ПСВ Айндховен
15:30 0 - 1 8.21 4.95 1.36
Камбур - Спарта Ротердам
15:30 1 - 1 2.53 3.51 2.65
Фортуна Ситард - АЗ Алкмаар
17:45 1 - 2 6.80 4.85 1.41
ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
15:00 Ал Итихад Калба - Бани Яс 0 - 2 2.47 3.15 2.59
18:00 Ал Шарджа - Шабаб Ал-Ахли Дубай 0 - 0 2.15 3.28 2.98
ОАЕ - Купа на Президента
Час Рез. 1 X 2
Ал Итихад Калба - Бани Яс
15:00 0 - 2 2.47 3.15 2.59
Ал Шарджа - Шабаб Ал-Ахли Дубай
18:00 0 - 0 2.15 3.28 2.98
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Санта Клара - Тондела 2 - 2 1.97 3.26 3.93
20:00 Визела - Спортинг Лисабон 0 - 2 10.09 5.23 1.29
20:30 Фамаликао - Пасош Ферейра 0 - 0 1.98 3.24 4.01
22:30 Белененсеш - Порто 1 - 4 14.69 6.71 1.17
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Санта Клара - Тондела
17:30 2 - 2 1.97 3.26 3.93
Визела - Спортинг Лисабон
20:00 0 - 2 10.09 5.23 1.29
Фамаликао - Пасош Ферейра
20:30 0 - 0 1.98 3.24 4.01
Белененсеш - Порто
22:30 1 - 4 14.69 6.71 1.17
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Насионал Мадейра - Бенфика Б 0 - 3 2.12 3.31 3.13
16:00 Трофензе - Порто Б отл. 3.06 3.24 2.20
21:30 Шавеш - Варзин отл. 1.68 3.36 5.05
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Насионал Мадейра - Бенфика Б
13:00 0 - 3 2.12 3.31 3.13
Трофензе - Порто Б
16:00 отл. 3.06 3.24 2.20
Шавеш - Варзин
21:30 отл. 1.68 3.36 5.05
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Млада Болеслав (Чех) - Кладно (Чех) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Вапрус Пярну (Ест) - Пайде Линнамеесконд (Ест) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Вараждин (Хър) - Целие (Слн) 1 - 2 2.65 3.59 2.21
15:00 Дебрецен (Унг) - Уйпещ (Унг) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Ференцварош (Унг) - Спартак Суботица (Сър) - 0.00 0.00 0.00
15:30 Динамо Загреб (Хър) - Копер (Слн) 4 - 2 1.43 4.54 5.58
15:30 Хайдук Сплит (Хър) - Широки Брег (Бих) 2 - 1 1.45 4.17 5.54
16:00 Заглембие Любин (Пол) - Волунтари (Рум) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Марибор (Слн) - Триглав (Слн) 4 - 0 1.22 5.54 9.70
16:30 Голуей Юнайтед (Ирл) - Фин Харпс (Ирл) 1 - 0 2.42 3.60 2.42
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Млада Болеслав (Чех) - Кладно (Чех)
11:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Вапрус Пярну (Ест) - Пайде Линнамеесконд (Ест)
15:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Вараждин (Хър) - Целие (Слн)
15:00 1 - 2 2.65 3.59 2.21
Дебрецен (Унг) - Уйпещ (Унг)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Ференцварош (Унг) - Спартак Суботица (Сър)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Динамо Загреб (Хър) - Копер (Слн)
15:30 4 - 2 1.43 4.54 5.58
Хайдук Сплит (Хър) - Широки Брег (Бих)
15:30 2 - 1 1.45 4.17 5.54
Заглембие Любин (Пол) - Волунтари (Рум)
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Марибор (Слн) - Триглав (Слн)
16:00 4 - 0 1.22 5.54 9.70
Голуей Юнайтед (Ирл) - Фин Харпс (Ирл)
16:30 1 - 0 2.42 3.60 2.42
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
23:00 Перу - Панама 1 - 1 1.49 3.94 6.27
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Перу - Панама
23:00 1 - 1 1.49 3.94 6.27
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Космос Серавале - Пенароса отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Ла Фиорита - Фиорентино отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Сан Джовани - Доманяно отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Тре Фиори - Ювенес Догана отл. 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Космос Серавале - Пенароса
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ла Фиорита - Фиорентино
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Сан Джовани - Доманяно
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тре Фиори - Ювенес Догана
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Банкок Юнайтед - Самут Пракан Сити отл. 1.39 4.45 6.34
13:00 Полис Теро - Након Ратчасима 0 - 1 2.05 3.32 3.13
13:30 Чиангмай Юнайтед - Бурирам Юнайтед 1 - 4 6.35 4.06 1.40
14:00 Муангтонг Юнайтед - БГ Патум Юнайтед 2 - 2 2.48 3.20 2.47
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Банкок Юнайтед - Самут Пракан Сити
13:00 отл. 1.39 4.45 6.34
Полис Теро - Након Ратчасима
13:00 0 - 1 2.05 3.32 3.13
Чиангмай Юнайтед - Бурирам Юнайтед
13:30 1 - 4 6.35 4.06 1.40
Муангтонг Юнайтед - БГ Патум Юнайтед
14:00 2 - 2 2.48 3.20 2.47
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Алтай Измир - Аланияспор 0 - 2 2.45 3.38 2.72
15:00 Гиресунспор - Касъмпаша 0 - 2 1.95 3.34 3.92
18:00 Хатайспор - Галатасарай 4 - 2 3.14 3.42 2.22
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Алтай Измир - Аланияспор
12:30 0 - 2 2.45 3.38 2.72
Гиресунспор - Касъмпаша
15:00 0 - 2 1.95 3.34 3.92
Хатайспор - Галатасарай
18:00 4 - 2 3.14 3.42 2.22
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кечиоренгуджу - Еюпспор 0 - 0 2.67 3.16 2.45
12:30 Тузласпор - Алтънорду 2 - 1 1.77 3.36 4.11
15:00 Балъкесирспор - Самсунспор 0 - 2 6.22 3.82 1.46
18:00 Бурсаспор - Ерзурум ББ 0 - 0 2.67 3.21 2.39
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Кечиоренгуджу - Еюпспор
12:30 0 - 0 2.67 3.16 2.45
Тузласпор - Алтънорду
12:30 2 - 1 1.77 3.36 4.11
Балъкесирспор - Самсунспор
15:00 0 - 2 6.22 3.82 1.46
Бурсаспор - Ерзурум ББ
18:00 0 - 0 2.67 3.21 2.39
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Стеленбош - Сехухуне Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Стеленбош - Сехухуне Юнайтед
12:00 отл. 0.00 0.00 0.00