Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Брайтън - Кристъл Палас 1 - 1 2.10 3.24 3.84
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Брайтън - Кристъл Палас
22:00 1 - 1 2.10 3.24 3.84
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Борусия Дортмунд - Фрайбург 5 - 1 1.48 4.89 5.86
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Борусия Дортмунд - Фрайбург
21:30 5 - 1 1.48 4.89 5.86
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Динамо Дрезден - Хамбургер 1 - 1 3.72 3.48 1.99
19:30 Ханза Рощок - Хановер 96 0 - 1 2.65 3.31 2.65
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Дрезден - Хамбургер
19:30 1 - 1 3.72 3.48 1.99
Ханза Рощок - Хановер 96
19:30 0 - 1 2.65 3.31 2.65
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 ТСФ Хавелзе - Дуисбург 0 - 1 3.71 3.56 1.88
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
ТСФ Хавелзе - Дуисбург
20:00 0 - 1 3.71 3.56 1.88
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Тернана - Асколи 2 - 4 1.87 3.45 4.09
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Тернана - Асколи
21:30 2 - 4 1.87 3.45 4.09
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Ница - Нант 2 - 1 1.71 3.74 5.07
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ница - Нант
22:00 2 - 1 1.71 3.74 5.07
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
20:00 Булон - Ред Стар Париж отл. 3.30 3.21 2.07
20:00 Конкарно - Орлеан отл. 2.20 2.85 3.42
20:00 Кретей-Луситанос - Льо Ман 2 - 3 2.54 2.76 2.96
20:00 Седан - Вилфранш-Божоле 2 - 1 3.85 2.94 2.02
20:00 Сет 34 - Шоле отл. 2.33 3.12 2.86
20:00 Шамбли - Стад Бриошен 1 - 1 2.77 2.91 2.56
20:00 Шатору - Авранш 3 - 0 1.60 3.54 5.30
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Булон - Ред Стар Париж
20:00 отл. 3.30 3.21 2.07
Конкарно - Орлеан
20:00 отл. 2.20 2.85 3.42
Кретей-Луситанос - Льо Ман
20:00 2 - 3 2.54 2.76 2.96
Седан - Вилфранш-Божоле
20:00 2 - 1 3.85 2.94 2.02
Сет 34 - Шоле
20:00 отл. 2.33 3.12 2.86
Шамбли - Стад Бриошен
20:00 1 - 1 2.77 2.91 2.56
Шатору - Авранш
20:00 3 - 0 1.60 3.54 5.30
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:45 Макартър - Уестърн Юнайтед отл. 2.09 3.42 3.37
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Макартър - Уестърн Юнайтед
10:45 отл. 2.09 3.42 3.37
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 РК Арба - Олимпик де Медеа 4 - 2 2.00 2.94 3.73
18:00 МК Оран - РК Релизан 1 - 1 1.68 3.31 4.66
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
РК Арба - Олимпик де Медеа
16:00 4 - 2 2.00 2.94 3.73
МК Оран - РК Релизан
18:00 1 - 1 1.68 3.31 4.66
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Уилиет Бенгела - Интерклубе Луанда 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Уилиет Бенгела - Интерклубе Луанда
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:45 КАА Гент - Кортрийк 2 - 2 1.42 4.50 7.29
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
КАА Гент - Кортрийк
21:45 2 - 2 1.42 4.50 7.29
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Олимпик Стар - Бурунди Спорт Динамик 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Стар - Бурунди Спорт Динамик
15:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Глейсис Юнайтед - Линкс 3 - 1 2.10 3.75 2.77
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Глейсис Юнайтед - Линкс
21:45 3 - 1 2.10 3.75 2.77
Египет - Други Рез. 1 X 2
14:30 Замалек Кайро - ЕНППИ Кайро 0 - 0 2.00 3.27 3.23
17:00 Ел Джаиш Кайро - Газъл Ел Махала 1 - 1 2.48 3.23 2.52
17:00 Керамика Клеопатра - Фарко 4 - 2 2.64 3.08 2.46
Египет - Други
Час Рез. 1 X 2
Замалек Кайро - ЕНППИ Кайро
14:30 0 - 0 2.00 3.27 3.23
Ел Джаиш Кайро - Газъл Ел Махала
17:00 1 - 1 2.48 3.23 2.52
Керамика Клеопатра - Фарко
17:00 4 - 2 2.64 3.08 2.46
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Афула - Апоел Рамат Ган отл. 2.57 2.93 2.66
15:00 Апоел Кфар Саба - Апоел Ришон Лецион 2 - 3 2.06 2.90 3.60
15:00 Апоел Раанана - Апоел Петах Тиква 1 - 1 2.63 2.80 2.72
15:00 Секция Нес Циона - Апоел Акре 0 - 0 2.31 2.86 3.06
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Афула - Апоел Рамат Ган
15:00 отл. 2.57 2.93 2.66
Апоел Кфар Саба - Апоел Ришон Лецион
15:00 2 - 3 2.06 2.90 3.60
Апоел Раанана - Апоел Петах Тиква
15:00 1 - 1 2.63 2.80 2.72
Секция Нес Циона - Апоел Акре
15:00 0 - 0 2.31 2.86 3.06
Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Судева Делхи - Айзол отл. 0.00 0.00 0.00
13:00 Пенджаб - Сриниди Деккан отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Реал Кашмир - НЕРОКА Имфал отл. 0.00 0.00 0.00
Индия - И-Лига
Час Рез. 1 X 2
Судева Делхи - Айзол
10:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Пенджаб - Сриниди Деккан
13:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Реал Кашмир - НЕРОКА Имфал
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гоа - НортИйст Юнайтед 1 - 1 1.75 3.69 3.97
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гоа - НортИйст Юнайтед
16:00 1 - 1 1.75 3.69 3.97
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:15 Персик Кедири - Персикабо 1973 1 - 2 2.71 3.18 2.37
13:15 Барито Путера - Борнео ФК 0 - 2 4.52 3.66 1.62
13:15 Мадура Юнайтед - Бхаянгкара Соло 2 - 3 4.56 3.32 1.68
15:45 Персебая Сурабая - ПСМ Макасар 2 - 1 1.47 3.97 5.46
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персик Кедири - Персикабо 1973
10:15 1 - 2 2.71 3.18 2.37
Барито Путера - Борнео ФК
13:15 0 - 2 4.52 3.66 1.62
Мадура Юнайтед - Бхаянгкара Соло
13:15 2 - 3 4.56 3.32 1.68
Персебая Сурабая - ПСМ Макасар
15:45 2 - 1 1.47 3.97 5.46
Исландия - Други Рез. 1 X 2
20:00 Лейкнир Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 3 14.25 7.64 1.11
20:00 Нярдвик - Селфос - 2.38 4.00 2.35
Исландия - Други
Час Рез. 1 X 2
Лейкнир Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр
20:00 1 - 3 14.25 7.64 1.11
Нярдвик - Селфос
20:00 - 2.38 4.00 2.35
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Поста Рейнджърс - Улинзи Старс 1 - 1 2.26 2.72 3.29
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Поста Рейнджърс - Улинзи Старс
12:00 1 - 1 2.26 2.72 3.29
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Арис Лимасол - Докса Катокопия 1 - 0 1.61 3.46 5.20
19:00 ПАЕЕК Кирения - АЕК Ларнака 2 - 2 7.88 4.48 1.34
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Арис Лимасол - Докса Катокопия
17:00 1 - 0 1.61 3.46 5.20
ПАЕЕК Кирения - АЕК Ларнака
19:00 2 - 2 7.88 4.48 1.34
Купа на Африканските Нации Групова Фаза Рез. 1 X 2
15:00 Сенегал - Гвинея 0 - 0 1.77 3.23 5.11
18:00 Малави - Зимбабве 2 - 1 3.29 2.98 2.35
18:00 Мароко - Коморски острови 2 - 0 1.23 5.31 15.95
21:00 Габон - Гана 1 - 1 3.83 2.98 2.11
Купа на Африканските Нации Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Сенегал - Гвинея
15:00 0 - 0 1.77 3.23 5.11
Малави - Зимбабве
18:00 2 - 1 3.29 2.98 2.35
Мароко - Коморски острови
18:00 2 - 0 1.23 5.31 15.95
Габон - Гана
21:00 1 - 1 3.83 2.98 2.11
Мексико - Лига де Експансион МХ Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Тепатитлан - Корекаминос УАТ 1 - 1 1.74 3.38 4.27
Мексико - Лига де Експансион МХ Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Тепатитлан - Корекаминос УАТ
01:00 1 - 1 1.74 3.38 4.27
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Цволе - Вилем II 2 - 0 3.42 3.47 2.13
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Цволе - Вилем II
21:00 2 - 0 3.42 3.47 2.13
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Рода 0 - 4 3.30 3.57 2.03
21:00 ВВВ Венло - Йънг ПСВ 1 - 4 2.47 3.45 2.60
21:00 Екселсиор - Де Граафшап 0 - 0 2.85 3.72 2.20
21:00 Еммен - Хелмонд Спорт отл. 1.15 7.10 15.74
21:00 НАК Бреда - Волендам 0 - 0 2.90 3.62 2.22
21:00 Телстар - МВВ Маастрихт 2 - 1 1.70 3.78 4.58
21:00 ФК Айндховен - Йънг Утрехт 4 - 0 1.63 3.91 4.83
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
Алмере Сити - Рода
21:00 0 - 4 3.30 3.57 2.03
ВВВ Венло - Йънг ПСВ
21:00 1 - 4 2.47 3.45 2.60
Екселсиор - Де Граафшап
21:00 0 - 0 2.85 3.72 2.20
Еммен - Хелмонд Спорт
21:00 отл. 1.15 7.10 15.74
НАК Бреда - Волендам
21:00 0 - 0 2.90 3.62 2.22
Телстар - МВВ Маастрихт
21:00 2 - 1 1.70 3.78 4.58
ФК Айндховен - Йънг Утрехт
21:00 4 - 0 1.63 3.91 4.83
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Реал Унион (Исп) - Ейбар (Исп) 0 - 1 5.23 3.88 1.50
13:00 Сервет (Швц) - Славия Прага (Чех) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Хобро (Дан) - Рандерс (Дан) 0 - 3 4.57 4.19 1.53
14:00 Слован Либерец (Чех) - Киндия Търговище (Рум) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Аарау (Швц) - УТА Арад (Рум) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Аустрия Лустенау (Авс) - ВШГ Сваровски Тирол (Авс) 1 - 1 2.57 3.75 2.19
15:00 Нефтчи Баку (Азе) - Кишварда (Унг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Раков Ченстохова (Пол) - Рапид Букурещ (Рум) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 ХНК Горица (Хър) - Радомлие (Слн) 4 - 0 1.30 4.77 7.52
15:00 Шльонск Вроцлав (Пол) - Варта Познан (Пол) 1 - 0 1.99 3.56 3.04
16:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Амщетен (Авс) 6 - 0 1.17 6.55 10.19
16:00 Халадаш Сомбатхей (Унг) - Хартберг (Авс) - 0.00 0.00 0.00
16:30 Диошдьор (Унг) - Ваасланд-Беверен (Бел) отл. 2.89 3.73 2.03
17:00 Ал Халидия (Бах) - Кордоба (Исп) 1 - 3 4.98 3.95 1.51
18:30 Виборг (Дан) - Ямербугт (Дан) 5 - 0 1.38 5.01 5.64
19:00 Винер Нойщат (Авс) - Аустрия Виена II (Авс) 5 - 0 4.80 4.41 1.49
19:30 Фрем Копенхаген (Дан) - АБ Гладсаксе (Дан) 0 - 5 3.59 3.66 1.80
20:30 Фигуерензе SC (Бра) - Бруске SC (Бра) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Реал Унион (Исп) - Ейбар (Исп)
12:00 0 - 1 5.23 3.88 1.50
Сервет (Швц) - Славия Прага (Чех)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Хобро (Дан) - Рандерс (Дан)
13:00 0 - 3 4.57 4.19 1.53
Слован Либерец (Чех) - Киндия Търговище (Рум)
14:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Аарау (Швц) - УТА Арад (Рум)
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Аустрия Лустенау (Авс) - ВШГ Сваровски Тирол (Авс)
15:00 1 - 1 2.57 3.75 2.19
Нефтчи Баку (Азе) - Кишварда (Унг)
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Раков Ченстохова (Пол) - Рапид Букурещ (Рум)
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
ХНК Горица (Хър) - Радомлие (Слн)
15:00 4 - 0 1.30 4.77 7.52
Шльонск Вроцлав (Пол) - Варта Познан (Пол)
15:00 1 - 0 1.99 3.56 3.04
Ред Бул Залцбург (Авс) - Амщетен (Авс)
16:00 6 - 0 1.17 6.55 10.19
Халадаш Сомбатхей (Унг) - Хартберг (Авс)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Диошдьор (Унг) - Ваасланд-Беверен (Бел)
16:30 отл. 2.89 3.73 2.03
Ал Халидия (Бах) - Кордоба (Исп)
17:00 1 - 3 4.98 3.95 1.51
Виборг (Дан) - Ямербугт (Дан)
18:30 5 - 0 1.38 5.01 5.64
Винер Нойщат (Авс) - Аустрия Виена II (Авс)
19:00 5 - 0 4.80 4.41 1.49
Фрем Копенхаген (Дан) - АБ Гладсаксе (Дан)
19:30 0 - 5 3.59 3.66 1.80
Фигуерензе SC (Бра) - Бруске SC (Бра)
20:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:35 Ал Раед - Ал Итихад Джеда 1 - 2 3.37 3.12 2.05
14:50 Абха Клуб - Ал Батен 1 - 0 2.23 3.09 2.99
16:50 Ал Етифак Дамам - Ал Шабаб Рияд 2 - 2 3.31 3.51 1.94
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Раед - Ал Итихад Джеда
14:35 1 - 2 3.37 3.12 2.05
Абха Клуб - Ал Батен
14:50 1 - 0 2.23 3.09 2.99
Ал Етифак Дамам - Ал Шабаб Рияд
16:50 2 - 2 3.31 3.51 1.94
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бешикташ - Газиантеп ФК 1 - 0 1.59 4.18 5.03
19:00 Йени Малатияспор - Гьозтепе 1 - 2 3.19 3.28 2.26
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бешикташ - Газиантеп ФК
19:00 1 - 0 1.59 4.18 5.03
Йени Малатияспор - Гьозтепе
19:00 1 - 2 3.19 3.28 2.26
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Менеменспор - Бандърмаспор 1 - 1 3.90 3.46 1.81
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Менеменспор - Бандърмаспор
19:00 1 - 1 3.90 3.46 1.81
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бала Таун - Карнарвън Таун отл. 1.61 3.85 4.56
21:45 Дъ Ню Сейнтс - Кевн Друидс отл. 1.06 9.43 23.25
21:45 Нютаун - Кардиф Метрополитън отл. 1.69 3.68 4.20
21:45 Пенибонт - Бари Таун Юнайтед отл. 2.23 3.40 2.78
21:45 Флинт Таун Юнайтед - Конас Кий отл. 2.88 3.45 2.13
22:00 Абъристуит Таун - Хавърфордуест отл. 2.26 3.39 2.74
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бала Таун - Карнарвън Таун
21:45 отл. 1.61 3.85 4.56
Дъ Ню Сейнтс - Кевн Друидс
21:45 отл. 1.06 9.43 23.25
Нютаун - Кардиф Метрополитън
21:45 отл. 1.69 3.68 4.20
Пенибонт - Бари Таун Юнайтед
21:45 отл. 2.23 3.40 2.78
Флинт Таун Юнайтед - Конас Кий
21:45 отл. 2.88 3.45 2.13
Абъристуит Таун - Хавърфордуест
22:00 отл. 2.26 3.39 2.74
Чехия - Други Рез. 1 X 2
16:00 Тренчин - Сигма Оломоуц 1 - 0 3.09 3.77 1.92
Чехия - Други
Час Рез. 1 X 2
Тренчин - Сигма Оломоуц
16:00 1 - 0 3.09 3.77 1.92
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Партик Тисъл - Килмарнък 1 - 1 2.73 3.13 2.50
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Партик Тисъл - Килмарнък
21:45 1 - 1 2.73 3.13 2.50