Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Лийдс - Брентфорд 2 - 2 1.90 3.66 4.08
16:00 Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас 1 - 0 1.56 4.23 6.04
16:00 Тотнъм - Норич 3 - 0 1.39 4.84 8.34
18:30 Астън Вила - Лестър 2 - 1 2.41 3.33 3.04
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лийдс - Брентфорд
16:00 2 - 2 1.90 3.66 4.08
Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас
16:00 1 - 0 1.56 4.23 6.04
Тотнъм - Норич
16:00 3 - 0 1.39 4.84 8.34
Астън Вила - Лестър
18:30 2 - 1 2.41 3.33 3.04
Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:15 Рочдейл - Плимут 1 - 2 3.15 3.42 2.14
14:30 Колчестър - Уигън 1 - 2 4.65 3.58 1.73
18:00 Кидерминстър Хариърс - Халифакс Таун 2 - 0 2.71 3.29 2.53
19:15 Салфорд Сити - Честърфийлд 0 - 2 2.09 3.26 3.52
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Рочдейл - Плимут
14:15 1 - 2 3.15 3.42 2.14
Колчестър - Уигън
14:30 1 - 2 4.65 3.58 1.73
Кидерминстър Хариърс - Халифакс Таун
18:00 2 - 0 2.71 3.29 2.53
Салфорд Сити - Честърфийлд
19:15 0 - 2 2.09 3.26 3.52
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
16:30 Куинс Парк Рейнджърс - Сток Сити 0 - 2 2.31 3.27 3.15
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Куинс Парк Рейнджърс - Сток Сити
16:30 0 - 2 2.31 3.27 3.15
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Райо Валекано - Еспаньол 1 - 0 2.13 3.20 3.72
17:15 Елче - Кадис 3 - 1 2.04 3.14 4.15
19:30 Леванте - Осасуна 0 - 0 2.33 3.16 3.29
22:00 Селта Виго - Валенсия 1 - 2 2.12 3.29 3.70
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Райо Валекано - Еспаньол
15:00 1 - 0 2.13 3.20 3.72
Елче - Кадис
17:15 3 - 1 2.04 3.14 4.15
Леванте - Осасуна
19:30 0 - 0 2.33 3.16 3.29
Селта Виго - Валенсия
22:00 1 - 2 2.12 3.29 3.70
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетик Билбао Б - Бадахос 0 - 0 3.19 2.82 2.27
13:00 Валядолид Промесас - Расинг Сантандер 3 - 0 3.97 3.05 1.88
13:00 Туделано - Реал Унион 0 - 2 3.35 3.29 2.09
17:00 Унионистас де Саламанка - СС Рейес 0 - 0 1.81 3.16 4.10
18:00 Културал Леонеса - Селта Виго Б 0 - 1 1.92 3.19 3.66
18:00 Райо Махадаонда - УД Логронес 1 - 0 6.84 3.93 1.49
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Атлетик Билбао Б - Бадахос
13:00 0 - 0 3.19 2.82 2.27
Валядолид Промесас - Расинг Сантандер
13:00 3 - 0 3.97 3.05 1.88
Туделано - Реал Унион
13:00 0 - 2 3.35 3.29 2.09
Унионистас де Саламанка - СС Рейес
17:00 0 - 0 1.81 3.16 4.10
Културал Леонеса - Селта Виго Б
18:00 0 - 1 1.92 3.19 3.66
Райо Махадаонда - УД Логронес
18:00 1 - 0 6.84 3.93 1.49
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алхесирас - Атлетико Санлукеньо 1 - 3 1.88 3.00 3.91
13:00 Атлетико Балеарес - Севиля Атлетико 0 - 2 1.45 3.62 6.72
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Кастейон 1 - 2 3.28 2.92 2.30
18:00 Виляреал Б - Барселона Б 3 - 0 2.09 3.17 3.23
18:00 ФК Андора - Линенсе 7 - 1 2.16 2.99 3.28
20:00 Корнеля - Химнастик де Тарагона 0 - 0 2.51 2.91 2.72
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алхесирас - Атлетико Санлукеньо
13:00 1 - 3 1.88 3.00 3.91
Атлетико Балеарес - Севиля Атлетико
13:00 0 - 2 1.45 3.62 6.72
Реал Мадрид Кастиля - Кастейон
13:00 1 - 2 3.28 2.92 2.30
Виляреал Б - Барселона Б
18:00 3 - 0 2.09 3.17 3.23
ФК Андора - Линенсе
18:00 7 - 1 2.16 2.99 3.28
Корнеля - Химнастик де Тарагона
20:00 0 - 0 2.51 2.91 2.72
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Понферадина - Мирандес 2 - 1 1.86 3.37 4.29
17:00 Малага - Аморебиета 1 - 2 1.89 3.18 4.35
19:15 Луго - Ибиса 0 - 0 2.52 2.95 2.99
19:15 Реал Овиедо - Алкоркон 3 - 1 1.66 3.48 5.46
19:15 Реал Сосиедад Б - Бургос 0 - 1 1.98 3.34 3.74
21:30 Лас Палмас - Спортинг Хихон 1 - 0 1.77 3.34 4.91
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Понферадина - Мирандес
15:00 2 - 1 1.86 3.37 4.29
Малага - Аморебиета
17:00 1 - 2 1.89 3.18 4.35
Луго - Ибиса
19:15 0 - 0 2.52 2.95 2.99
Реал Овиедо - Алкоркон
19:15 3 - 1 1.66 3.48 5.46
Реал Сосиедад Б - Бургос
19:15 0 - 1 1.98 3.34 3.74
Лас Палмас - Спортинг Хихон
21:30 1 - 0 1.77 3.34 4.91
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Щутгарт - Херта Берлин 2 - 2 2.26 3.27 3.26
18:30 Борусия М'Гладбах - Фрайбург 0 - 6 1.84 3.77 4.19
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Щутгарт - Херта Берлин
16:30 2 - 2 2.26 3.27 3.26
Борусия М'Гладбах - Фрайбург
18:30 0 - 6 1.84 3.77 4.19
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Динамо Дрезден - Карлсруе 3 - 1 2.73 3.24 2.55
14:30 Хайденхайм - Ян Регенсбург 3 - 0 2.06 3.44 3.44
14:30 Хановер 96 - Хамбургер 1 - 0 3.63 3.64 1.95
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Дрезден - Карлсруе
14:30 3 - 1 2.73 3.24 2.55
Хайденхайм - Ян Регенсбург
14:30 3 - 0 2.06 3.44 3.44
Хановер 96 - Хамбургер
14:30 1 - 0 3.63 3.64 1.95
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Фрайбург II - Дуисбург 1 - 0 2.52 3.29 2.64
15:00 Оснабрюк - ТСФ Хавелзе 0 - 0 1.40 4.47 7.28
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Фрайбург II - Дуисбург
14:00 1 - 0 2.52 3.29 2.64
Оснабрюк - ТСФ Хавелзе
15:00 0 - 0 1.40 4.47 7.28
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Болоня - Фиорентина 2 - 3 2.86 3.30 2.53
16:00 Венеция - Верона 3 - 4 3.68 3.43 2.03
16:00 Специя - Сасуоло 2 - 2 3.33 3.76 2.07
19:00 Сампдория - Лацио 1 - 3 3.33 3.58 2.14
21:45 Ювентус - Дженоа 2 - 0 1.21 6.59 15.24
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Болоня - Фиорентина
13:30 2 - 3 2.86 3.30 2.53
Венеция - Верона
16:00 3 - 4 3.68 3.43 2.03
Специя - Сасуоло
16:00 2 - 2 3.33 3.76 2.07
Сампдория - Лацио
19:00 1 - 3 3.33 3.58 2.14
Ювентус - Дженоа
21:45 2 - 0 1.21 6.59 15.24
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Асколи - Парма 0 - 0 2.71 3.04 2.64
15:00 Комо - Пиза 0 - 1 2.61 3.04 2.75
17:15 Бреша - Монца 0 - 2 2.25 3.12 3.24
21:30 Алесандрия - Читадела 0 - 1 2.81 2.93 2.67
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Асколи - Парма
15:00 0 - 0 2.71 3.04 2.64
Комо - Пиза
15:00 0 - 1 2.61 3.04 2.75
Бреша - Монца
17:15 0 - 2 2.25 3.12 3.24
Алесандрия - Читадела
21:30 0 - 1 2.81 2.93 2.67
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Джиана Ерминио - Падуа 1 - 1 5.51 3.58 1.57
15:30 Пиаченца - Леко 0 - 1 2.31 3.17 2.88
15:30 Про Верчели - Триестина 1 - 2 2.48 3.01 2.78
15:30 Ренате - Ювентус Б 2 - 0 1.89 3.33 3.81
15:30 Судтирол - Фиоренцуола 1922 4 - 1 1.44 3.93 6.95
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Джиана Ерминио - Падуа
15:30 1 - 1 5.51 3.58 1.57
Пиаченца - Леко
15:30 0 - 1 2.31 3.17 2.88
Про Верчели - Триестина
15:30 1 - 2 2.48 3.01 2.78
Ренате - Ювентус Б
15:30 2 - 0 1.89 3.33 3.81
Судтирол - Фиоренцуола 1922
15:30 4 - 1 1.44 3.93 6.95
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
14:30 Вис Пезаро 1898 - Олбия 1 - 0 2.26 3.11 3.01
15:30 Анкона - Сиена 3 - 2 2.49 2.92 2.82
15:30 Витербезе - Виртус Ентела 2 - 5 2.96 3.11 2.28
15:30 Гросето - Пескара 1 - 2 3.12 2.94 2.29
15:30 Имолезе - Модена 1 - 2 3.65 3.12 2.02
15:30 Пистоезе - Губио 2 - 3 2.59 2.95 2.67
15:30 Реджиана 1919 - Фермана 2 - 1 1.37 4.19 8.36
15:30 Чезена - Монтеварки Акуила 3 - 1 1.66 3.46 4.84
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Вис Пезаро 1898 - Олбия
14:30 1 - 0 2.26 3.11 3.01
Анкона - Сиена
15:30 3 - 2 2.49 2.92 2.82
Витербезе - Виртус Ентела
15:30 2 - 5 2.96 3.11 2.28
Гросето - Пескара
15:30 1 - 2 3.12 2.94 2.29
Имолезе - Модена
15:30 1 - 2 3.65 3.12 2.02
Пистоезе - Губио
15:30 2 - 3 2.59 2.95 2.67
Реджиана 1919 - Фермана
15:30 2 - 1 1.37 4.19 8.36
Чезена - Монтеварки Акуила
15:30 3 - 1 1.66 3.46 4.84
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
13:00 Вибонезе - Чита ди Кампобасо 2 - 0 2.44 3.01 2.80
13:00 Катанзаро - Фоджа 2 - 0 1.88 3.06 4.24
15:30 Латина - Катания 1 - 0 2.99 2.90 2.39
18:30 Виртус Франкавила - Монтерози 1 - 0 1.83 3.28 4.13
18:30 Паганезе - Юве Стабия 3 - 1 3.15 3.06 2.24
18:30 Потенца - Турис 0 - 0 2.79 3.14 2.40
18:30 Таранто - Месина 0 - 0 1.92 3.20 3.85
18:30 Фиделис Андрия - Пичерно 2 - 3 2.25 2.96 3.08
21:30 Палермо - Монополи 1966 2 - 1 2.10 3.01 3.53
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Вибонезе - Чита ди Кампобасо
13:00 2 - 0 2.44 3.01 2.80
Катанзаро - Фоджа
13:00 2 - 0 1.88 3.06 4.24
Латина - Катания
15:30 1 - 0 2.99 2.90 2.39
Виртус Франкавила - Монтерози
18:30 1 - 0 1.83 3.28 4.13
Паганезе - Юве Стабия
18:30 3 - 1 3.15 3.06 2.24
Потенца - Турис
18:30 0 - 0 2.79 3.14 2.40
Таранто - Месина
18:30 0 - 0 1.92 3.20 3.85
Фиделис Андрия - Пичерно
18:30 2 - 3 2.25 2.96 3.08
Палермо - Монополи 1966
21:30 2 - 1 2.10 3.01 3.53
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сент Етиен - Рен 0 - 5 4.11 3.75 1.86
16:00 Лориен - Нант 0 - 1 2.83 3.11 2.61
16:00 Монако - Метц 4 - 0 1.35 4.96 8.93
16:00 Монпелие - Клермонт Фут 1 - 0 2.14 3.55 3.24
16:00 Реймс - Анже 1 - 2 2.40 3.01 3.21
18:00 Ница - Страсбург 0 - 3 1.86 3.65 4.23
21:45 Бордо - Лион 2 - 2 4.46 4.28 1.69
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сент Етиен - Рен
14:00 0 - 5 4.11 3.75 1.86
Лориен - Нант
16:00 0 - 1 2.83 3.11 2.61
Монако - Метц
16:00 4 - 0 1.35 4.96 8.93
Монпелие - Клермонт Фут
16:00 1 - 0 2.14 3.55 3.24
Реймс - Анже
16:00 1 - 2 2.40 3.01 3.21
Ница - Страсбург
18:00 0 - 3 1.86 3.65 4.23
Бордо - Лион
21:45 2 - 2 4.46 4.28 1.69
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:15 Конкарно - Стад Бриошен 3 - 0 1.84 3.19 4.20
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Конкарно - Стад Бриошен
16:15 3 - 0 1.84 3.19 4.20
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Монтана - Марица Пловдив 0 - 1 1.71 3.64 4.25
14:00 Нефтохимик Бургас - ЦСКА 1948 София II - 0.00 0.00 0.00
14:00 Септември София - Марек Дупница 1 - 1 1.27 4.88 8.82
14:00 Спортист Своге - Литекс Ловеч 1 - 1 2.08 2.90 3.54
14:00 Струмска Слава Радомир - Спартак Варна 1 - 2 12.15 5.17 1.22
14:00 Янтра Габрово - Септември Симитли 2 - 0 1.76 3.39 4.28
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Монтана - Марица Пловдив
14:00 0 - 1 1.71 3.64 4.25
Нефтохимик Бургас - ЦСКА 1948 София II
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Септември София - Марек Дупница
14:00 1 - 1 1.27 4.88 8.82
Спортист Своге - Литекс Ловеч
14:00 1 - 1 2.08 2.90 3.54
Струмска Слава Радомир - Спартак Варна
14:00 1 - 2 12.15 5.17 1.22
Янтра Габрово - Септември Симитли
14:00 2 - 0 1.76 3.39 4.28
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:15 Славия - Локомотив Пловдив 1 - 1 2.65 2.92 2.71
14:30 Локомотив София - Лудогорец Разград 2 - 4 20.00 6.76 1.13
16:45 Пирин Благоевград - ЦСКА София 1 - 1 4.81 3.68 1.66
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Славия - Локомотив Пловдив
12:15 1 - 1 2.65 2.92 2.71
Локомотив София - Лудогорец Разград
14:30 2 - 4 20.00 6.76 1.13
Пирин Благоевград - ЦСКА София
16:45 1 - 1 4.81 3.68 1.66
АФФ Сузуки Къп Рез. 1 X 2
11:30 Източен Тимор - Тайланд 0 - 2 197.88 21.93 1.02
14:45 Сингапур - Мианмар 3 - 0 1.23 5.47 10.22
АФФ Сузуки Къп
Час Рез. 1 X 2
Източен Тимор - Тайланд
11:30 0 - 2 197.88 21.93 1.02
Сингапур - Мианмар
14:45 3 - 0 1.23 5.47 10.22
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:05 Макартър - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 0 2.22 3.44 3.09
09:45 Мелбърн Виктори - Пърт Глори 0 - 3 2.02 3.44 3.51
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Макартър - Сентръл Коуст Маринърс
07:05 1 - 0 2.22 3.44 3.09
Мелбърн Виктори - Пърт Глори
09:45 0 - 3 2.02 3.44 3.51
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 ЛАСК Линц - Рийд 1 - 0 1.55 4.20 5.18
18:00 Волфсбергер - Алтах 3 - 0 1.51 4.35 5.42
18:00 Рапид Виена - Аустрия Виена 1 - 1 1.88 3.66 3.66
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
ЛАСК Линц - Рийд
15:30 1 - 0 1.55 4.20 5.18
Волфсбергер - Алтах
18:00 3 - 0 1.51 4.35 5.42
Рапид Виена - Аустрия Виена
18:00 1 - 1 1.88 3.66 3.66
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Нефтчи Баку - Сумгаит 0 - 0 1.56 3.73 5.13
16:15 Зира Баку - Габала 1 - 2 2.18 3.01 3.18
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нефтчи Баку - Сумгаит
14:00 0 - 0 1.56 3.73 5.13
Зира Баку - Габала
16:15 1 - 2 2.18 3.01 3.18
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Дешпортиво да Лунда Сул - Кабушкорп СКП 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Куандо Кубанго - Уилиет Бенгела 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Рекреативо да Каала - Бравош де Макиш 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Спортинг де Бенгела - Саграда Есперанса 1 - 4 13.00 4.87 1.21
17:00 Примейро де Агосто - Дешпортиво да Уила 3 - 1 1.36 3.95 8.20
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Лунда Сул - Кабушкорп СКП
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Куандо Кубанго - Уилиет Бенгела
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Рекреативо да Каала - Бравош де Макиш
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Бенгела - Саграда Есперанса
16:00 1 - 4 13.00 4.87 1.21
Примейро де Агосто - Дешпортиво да Уила
17:00 3 - 1 1.36 3.95 8.20
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Ордино отл. 1.81 3.43 3.78
14:30 Интер Клуб Ескалдес - УЕ Санта Колома отл. 1.57 3.75 4.84
17:00 ФК Санта Колома - Карой отл. 1.13 7.99 9.64
19:30 Сант Жулия - УЕ Енгордани отл. 1.88 3.48 3.54
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлетик Клуб Ескалдес - Ордино
12:00 отл. 1.81 3.43 3.78
Интер Клуб Ескалдес - УЕ Санта Колома
14:30 отл. 1.57 3.75 4.84
ФК Санта Колома - Карой
17:00 отл. 1.13 7.99 9.64
Сант Жулия - УЕ Енгордани
19:30 отл. 1.88 3.48 3.54
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:15 Годой Крус - Платензе Буенос Айрес 2 - 2 1.81 3.55 4.14
00:15 Сармиенто Хунин - Талерес Кордоба 1 - 2 3.31 3.16 2.20
02:30 Ланус - Росарио Сентрал 2 - 2 2.33 3.42 2.83
02:30 Хуракан Буенос Айрес - Расинг Клуб 1 - 0 2.19 3.08 3.41
22:00 Химнасия Ла Плата - Естудиантес Ла Плата 4 - 4 2.85 2.97 2.62
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Годой Крус - Платензе Буенос Айрес
00:15 2 - 2 1.81 3.55 4.14
Сармиенто Хунин - Талерес Кордоба
00:15 1 - 2 3.31 3.16 2.20
Ланус - Росарио Сентрал
02:30 2 - 2 2.33 3.42 2.83
Хуракан Буенос Айрес - Расинг Клуб
02:30 1 - 0 2.19 3.08 3.41
Химнасия Ла Плата - Естудиантес Ла Плата
22:00 4 - 4 2.85 2.97 2.62
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ной Ереван - Ван Чаренцаван 3 - 0 1.72 3.47 4.17
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ной Ереван - Ван Чаренцаван
13:00 3 - 0 1.72 3.47 4.17
Беларус - Премиер Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Крумкачи Минск - Славия Мозир 0 - 0 3.90 3.66 1.77
Беларус - Премиер Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Крумкачи Минск - Славия Мозир
13:00 0 - 0 3.90 3.66 1.77
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Беершот - Роял Антверпен 0 - 1 2.90 3.52 2.28
17:00 Андерлехт - Зулте Варегем 3 - 2 1.23 6.06 11.22
19:30 Стандарт Лиеж - Шарлероа 0 - 3 2.20 3.65 2.99
22:00 Мехелен - Генк 1 - 1 2.75 3.66 2.34
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Беершот - Роял Антверпен
14:30 0 - 1 2.90 3.52 2.28
Андерлехт - Зулте Варегем
17:00 3 - 2 1.23 6.06 11.22
Стандарт Лиеж - Шарлероа
19:30 0 - 3 2.20 3.65 2.99
Мехелен - Генк
22:00 1 - 1 2.75 3.66 2.34
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Вестерло - Роял Ексел Мускрон 4 - 3 1.45 4.24 5.61
21:00 Лиерс Кемпензонен - Ломел 2 - 2 2.01 3.45 3.27
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Вестерло - Роял Ексел Мускрон
17:00 4 - 3 1.45 4.24 5.61
Лиерс Кемпензонен - Ломел
21:00 2 - 2 2.01 3.45 3.27
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Ориенте Петролеро - Реал Санта Крус 2 - 0 1.56 4.04 4.71
21:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Сан Хосе Оруро 2 - 0 0.00 0.00 0.00
21:00 Индепендиенте Петролеро - Насионал Потоси 2 - 0 1.39 4.35 6.43
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Боливар Ла Пас 1 - 1 1.53 4.07 4.92
21:00 Реал Потоси - Гуабира Монтеро 1 - 3 1.55 4.28 4.38
21:00 Роял Пари Санта Крус - Блуминг Санта Крус 4 - 3 1.77 4.11 3.40
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Ориенте Петролеро - Реал Санта Крус
02:30 2 - 0 1.56 4.04 4.71
Дъ Стронгест Ла Пас - Сан Хосе Оруро
21:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Индепендиенте Петролеро - Насионал Потоси
21:00 2 - 0 1.39 4.35 6.43
Олуейс Реди Ла Пас - Боливар Ла Пас
21:00 1 - 1 1.53 4.07 4.92
Реал Потоси - Гуабира Монтеро
21:00 1 - 3 1.55 4.28 4.38
Роял Пари Санта Крус - Блуминг Санта Крус
21:00 4 - 3 1.77 4.11 3.40
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Железничар Сараево - Широки Брег 1 - 0 2.41 2.83 2.97
16:00 Тузла Сити - Радник Биелина 2 - 2 1.21 5.27 11.82
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Железничар Сараево - Широки Брег
16:00 1 - 0 2.41 2.83 2.97
Тузла Сити - Радник Биелина
16:00 2 - 2 1.21 5.27 11.82
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико MG - Брагантино SP 4 - 3 1.68 3.67 5.18
21:00 Баия BA - Флуминензе RJ 2 - 0 2.34 3.10 3.16
21:00 Коринтианс SP - Гремио RS 1 - 1 2.11 3.17 3.56
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико MG - Брагантино SP
21:00 4 - 3 1.68 3.67 5.18
Баия BA - Флуминензе RJ
21:00 2 - 0 2.34 3.10 3.16
Коринтианс SP - Гремио RS
21:00 1 - 1 2.11 3.17 3.56
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бурунди Спорт Динамик - Рукинзо 0 - 0 2.71 2.72 2.58
15:00 Ле Месажер Нгози - Бумамуру 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Фламбьо ду Сентр - Ню Ойл 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бурунди Спорт Динамик - Рукинзо
15:00 0 - 0 2.71 2.72 2.58
Ле Месажер Нгози - Бумамуру
15:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фламбьо ду Сентр - Ню Ойл
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Каракас - Депортиво Лара 2 - 2 2.64 2.28 3.74
23:30 Депортиво Тачира - Естудиантес де Мерида 2 - 0 1.48 4.12 5.77
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Депортиво Лара
21:00 2 - 2 2.64 2.28 3.74
Депортиво Тачира - Естудиантес де Мерида
23:30 2 - 0 1.48 4.12 5.77
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Истапа - Кобан Империал 5 - 3 2.21 3.09 3.06
19:00 Малакатеко - Нуева Консепсион 5 - 1 1.42 3.88 7.23
19:00 Мунисипал - Антигуа ГФК 1 - 0 2.26 2.97 3.09
19:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Гуастатоя 1 - 1 2.36 3.06 2.82
19:00 Солола - Ачуапа 2 - 1 1.62 3.56 4.88
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Истапа - Кобан Империал
19:00 5 - 3 2.21 3.09 3.06
Малакатеко - Нуева Консепсион
19:00 5 - 1 1.42 3.88 7.23
Мунисипал - Антигуа ГФК
19:00 1 - 0 2.26 2.97 3.09
Санта Лусия Коцумалгуапа - Гуастатоя
19:00 1 - 1 2.36 3.06 2.82
Солола - Ачуапа
19:00 2 - 1 1.62 3.56 4.88
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Монс Калпе - Бруно'с Магпайс 1 - 1 1.96 3.72 2.99
19:30 Сейнт Джоузеф - Линкълн Ред Импс 0 - 1 3.07 3.80 1.95
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Монс Калпе - Бруно'с Магпайс
17:00 1 - 1 1.96 3.72 2.99
Сейнт Джоузеф - Линкълн Ред Импс
19:30 0 - 1 3.07 3.80 1.95
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Йоникос - ПАОК 3 - 2 6.70 3.94 1.50
19:30 АЕК Атина - Панатинайкос 1 - 0 1.83 3.31 4.53
19:30 Арис Солун - Астерас Триполис 1 - 0 1.70 3.42 5.29
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоникос - ПАОК
17:15 3 - 2 6.70 3.94 1.50
АЕК Атина - Панатинайкос
19:30 1 - 0 1.83 3.31 4.53
Арис Солун - Астерас Триполис
19:30 1 - 0 1.70 3.42 5.29
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 АЕЛ Лариса - Верия 1 - 1 2.03 2.97 3.51
14:45 Алмопос Аридеа - Теспротос Игуменица 1 - 0 2.10 2.94 3.41
14:45 Астерас Влахиоти - Каламата отл. 2.25 3.08 3.02
14:45 Йерапетра - Родос 1 - 1 3.91 2.91 1.97
14:45 Ники Волос - Ксанти 0 - 1 3.60 2.71 2.18
14:45 Олимпиакос Б - Пансерайкос 2 - 1 2.01 3.13 3.48
14:45 ПАЕ Ханя - Кифисия 3 - 0 1.87 3.11 3.91
14:45 ПАОК Б - Анагениси Кардица 2 - 1 3.50 3.29 1.96
14:45 Трикала - Аполон Понту 2 - 0 1.59 3.45 5.26
15:00 Закинтос - Епископи 0 - 3 5.09 3.24 1.61
17:00 Калитеа - Левадиакос 0 - 1 3.48 2.82 2.16
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
АЕЛ Лариса - Верия
14:45 1 - 1 2.03 2.97 3.51
Алмопос Аридеа - Теспротос Игуменица
14:45 1 - 0 2.10 2.94 3.41
Астерас Влахиоти - Каламата
14:45 отл. 2.25 3.08 3.02
Йерапетра - Родос
14:45 1 - 1 3.91 2.91 1.97
Ники Волос - Ксанти
14:45 0 - 1 3.60 2.71 2.18
Олимпиакос Б - Пансерайкос
14:45 2 - 1 2.01 3.13 3.48
ПАЕ Ханя - Кифисия
14:45 3 - 0 1.87 3.11 3.91
ПАОК Б - Анагениси Кардица
14:45 2 - 1 3.50 3.29 1.96
Трикала - Аполон Понту
14:45 2 - 0 1.59 3.45 5.26
Закинтос - Епископи
15:00 0 - 3 5.09 3.24 1.61
Калитеа - Левадиакос
17:00 0 - 1 3.48 2.82 2.16
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
13:30 Сьондерийске - Хвидовре 1 - 0 2.13 3.25 3.25
15:30 Брьондби - Мидтиланд 0 - 2 2.68 3.26 2.45
19:00 Рандерс - Одензе 0 - 2 2.04 3.34 3.39
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Сьондерийске - Хвидовре
13:30 1 - 0 2.13 3.25 3.25
Брьондби - Мидтиланд
15:30 0 - 2 2.68 3.26 2.45
Рандерс - Одензе
19:00 0 - 2 2.04 3.34 3.39
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Алианса Сан Салвадор - Хокоро 1 - 0 1.34 4.47 7.48
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Агила Сан Мигел 0 - 0 2.47 3.02 2.72
23:00 ФАС Санта Ана - Чалатенанго 1 - 1 1.75 3.34 4.31
23:15 Фирпо Усулутан - Платенсе Сакатеколука 1 - 2 1.68 3.39 4.79
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Алианса Сан Салвадор - Хокоро
23:00 1 - 0 1.34 4.47 7.48
Онсе Депортиво де Ауачапан - Агила Сан Мигел
23:00 0 - 0 2.47 3.02 2.72
ФАС Санта Ана - Чалатенанго
23:00 1 - 1 1.75 3.34 4.31
Фирпо Усулутан - Платенсе Сакатеколука
23:15 1 - 2 1.68 3.39 4.79
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Флора Талин - ФКИ Левадия Талин 2 - 2 1.67 3.84 4.18
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Флора Талин - ФКИ Левадия Талин
13:00 2 - 2 1.67 3.84 4.18
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ЗЕСКО Юнайтед - Пауър Динамос 1 - 2 1.51 3.50 5.99
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
ЗЕСКО Юнайтед - Пауър Динамос
15:00 1 - 2 1.51 3.50 5.99
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Тел Авив - Апоел Йерусалим 1 - 1 1.73 3.30 4.72
20:15 Апоел Ноф Хагалил - Макаби Хайфа 0 - 4 8.04 4.80 1.32
20:45 Бейтар Йерусалим - Макаби Тел Авив 1 - 2 4.89 3.54 1.65
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Апоел Тел Авив - Апоел Йерусалим
19:30 1 - 1 1.73 3.30 4.72
Апоел Ноф Хагалил - Макаби Хайфа
20:15 0 - 4 8.04 4.80 1.32
Бейтар Йерусалим - Макаби Тел Авив
20:45 1 - 2 4.89 3.54 1.65
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Керала Бластърс - Одиша 2 - 1 2.41 3.34 2.68
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Керала Бластърс - Одиша
16:00 2 - 1 2.41 3.34 2.68
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Персираджа Банда Ачех - Борнео ФК 0 - 2 6.07 3.82 1.47
15:45 Арема Маланг - Бали Юнайтед 0 - 0 2.83 2.74 2.55
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персираджа Банда Ачех - Борнео ФК
13:00 0 - 2 6.07 3.82 1.47
Арема Маланг - Бали Юнайтед
15:45 0 - 0 2.83 2.74 2.55
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Зоб Ахан Исфахан - Мес Рафсанджан 0 - 3 2.48 2.38 3.63
13:30 Насажи Мазандаран - Шахр Ходро Машхад 2 - 0 0.00 0.00 0.00
13:30 Трактор Сази Табриз - Алуминиум Арак 0 - 2 2.49 2.57 3.20
13:30 Файр Сепаси Шираз - Фулад Хузестан Ахваз 1 - 1 4.02 2.42 2.27
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Зоб Ахан Исфахан - Мес Рафсанджан
13:30 0 - 3 2.48 2.38 3.63
Насажи Мазандаран - Шахр Ходро Машхад
13:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Трактор Сази Табриз - Алуминиум Арак
13:30 0 - 2 2.49 2.57 3.20
Файр Сепаси Шираз - Фулад Хузестан Ахваз
13:30 1 - 1 4.02 2.42 2.27
Канада - Премиер Лига - Финали Рез. 1 X 2
23:30 Фордж - Пасифик 0 - 1 2.16 3.25 3.01
Канада - Премиер Лига - Финали
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Пасифик
23:30 0 - 1 2.16 3.25 3.01
Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
15:00 Ал-Райян - Ал-Уакра 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:10 Ал-Шамал - Ум Салал 3 - 2 2.39 3.51 2.54
Катар - Старс Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал-Райян - Ал-Уакра
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Ал-Шамал - Ум Салал
17:10 3 - 2 2.39 3.51 2.54
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кения КБ - Вихига Булетс 3 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Поста Рейнджърс - Гор Махия отл. 0.00 0.00 0.00
14:00 Тъскер - Бандари отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кения КБ - Вихига Булетс
14:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Поста Рейнджърс - Гор Махия
14:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тъскер - Бандари
14:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Апоел Никозия - Пафос 1 - 1 1.76 3.36 4.32
19:00 АЕЛ Лимасол - Омония Никозия 0 - 1 3.17 3.02 2.25
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Апоел Никозия - Пафос
17:00 1 - 1 1.76 3.36 4.32
АЕЛ Лимасол - Омония Никозия
19:00 0 - 1 3.17 3.02 2.25
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Депортиво Перейра - Хуниор Баранкиля 2 - 2 3.09 2.99 2.29
03:00 Депортиво Кали - Атлетико Насионал 3 - 1 2.16 3.18 3.17
23:00 Алианса Петролера - Америка де Кали 2 - 1 2.36 3.07 2.93
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Перейра - Хуниор Баранкиля
00:30 2 - 2 3.09 2.99 2.29
Депортиво Кали - Атлетико Насионал
03:00 3 - 1 2.16 3.18 3.17
Алианса Петролера - Америка де Кали
23:00 2 - 1 2.36 3.07 2.93
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
13:30 ЖС Груп Базано - АС Вита Клуб - 0.00 0.00 0.00
15:30 ЖС Груп Базано - Ренесанс ду Конго - 0.00 0.00 0.00
15:30 Сент Елоа Лупопо - Дон Боско 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ЖС Груп Базано - АС Вита Клуб
13:30 - 0.00 0.00 0.00
ЖС Груп Базано - Ренесанс ду Конго
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Сент Елоа Лупопо - Дон Боско
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Дукагини Клина - Лапи Подуево 0 - 0 5.67 3.45 1.57
14:00 Улпиана Липлян - Фероникели Глоговац 0 - 0 2.31 2.89 3.05
14:30 Прищина - Дрита Гниляне 0 - 1 2.39 3.00 2.73
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дукагини Клина - Лапи Подуево
14:00 0 - 0 5.67 3.45 1.57
Улпиана Липлян - Фероникели Глоговац
14:00 0 - 0 2.31 2.89 3.05
Прищина - Дрита Гниляне
14:30 0 - 1 2.39 3.00 2.73
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Буаке - УСК Басам 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Лис Сасандра - Сан Педро 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 КО Корхого - Старс Олимпик д'Абобо 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Буаке - УСК Басам
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Лис Сасандра - Сан Педро
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
КО Корхого - Старс Олимпик д'Абобо
20:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
15:30 Марумо Галантс - ТП Мазембе 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Интерклубе Луанда - АСЕК Мимозас 2 - 3 2.75 3.00 2.37
16:00 Котон Спорт де Гаруа - Нуадибу 2 - 0 1.40 3.74 7.67
18:00 Ал Масри Порт Саид - Ривърс Юнайтед 1 - 0 1.28 4.51 9.06
18:00 Пирамидс - Маниема Юнион 1 - 0 1.20 6.05 9.23
19:00 Сфаксиен Сфакс - Тъскер 1 - 0 1.16 7.15 9.33
Купа на Конфедерациите КАФ
Час Рез. 1 X 2
Марумо Галантс - ТП Мазембе
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Интерклубе Луанда - АСЕК Мимозас
16:00 2 - 3 2.75 3.00 2.37
Котон Спорт де Гаруа - Нуадибу
16:00 2 - 0 1.40 3.74 7.67
Ал Масри Порт Саид - Ривърс Юнайтед
18:00 1 - 0 1.28 4.51 9.06
Пирамидс - Маниема Юнион
18:00 1 - 0 1.20 6.05 9.23
Сфаксиен Сфакс - Тъскер
19:00 1 - 0 1.16 7.15 9.33
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Жюнес Еш - Суифт Есперанж 1 - 0 3.25 3.59 1.93
17:00 Мондорф-ле-Бен - Диферданж 3 - 3 3.08 3.38 2.07
17:00 Юнион Титус Петанж - Виктория Роспорт 0 - 3 1.92 3.56 3.35
17:00 ЮС Хостерт - УНА Щрасен 1 - 1 2.42 3.59 2.41
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Жюнес Еш - Суифт Есперанж
17:00 1 - 0 3.25 3.59 1.93
Мондорф-ле-Бен - Диферданж
17:00 3 - 3 3.08 3.38 2.07
Юнион Титус Петанж - Виктория Роспорт
17:00 0 - 3 1.92 3.56 3.35
ЮС Хостерт - УНА Щрасен
17:00 1 - 1 2.42 3.59 2.41
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Слима Уондърърс - Хамрун Спартанс 0 - 2 4.96 3.69 1.57
17:00 Хибърниънс - Флориана 0 - 0 1.84 3.41 3.65
19:00 Санта Лучия ФК - Балзан 3 - 3 3.29 3.62 1.96
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Слима Уондърърс - Хамрун Спартанс
12:30 0 - 2 4.96 3.69 1.57
Хибърниънс - Флориана
17:00 0 - 0 1.84 3.41 3.65
Санта Лучия ФК - Балзан
19:00 3 - 3 3.29 3.62 1.96
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Морелия - Тампико Мадеро 0 - 2 1.97 3.20 3.57
03:05 Дорадос де Синалоа - Тепатитлан 1 - 0 1.74 3.48 4.21
20:00 Атланте - Венадос 0 - 0 1.54 3.78 5.49
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Морелия - Тампико Мадеро
01:00 0 - 2 1.97 3.20 3.57
Дорадос де Синалоа - Тепатитлан
03:05 1 - 0 1.74 3.48 4.21
Атланте - Венадос
20:00 0 - 0 1.54 3.78 5.49
Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
05:00 Леон - Тигрес УАНЛ Монтерей 2 - 1 2.13 3.24 3.40
Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Леон - Тигрес УАНЛ Монтерей
05:00 2 - 1 2.13 3.24 3.40
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Ваалвийк - НЕК Ниймеген 2 - 1 2.94 3.45 2.32
15:30 АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам 3 - 1 1.43 4.63 7.06
15:30 Го Ахед Игълс - Твенте 1 - 2 3.16 3.36 2.25
17:45 Фейенорд - Фортуна Ситард 5 - 0 1.16 7.63 15.45
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Ваалвийк - НЕК Ниймеген
13:15 2 - 1 2.94 3.45 2.32
АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам
15:30 3 - 1 1.43 4.63 7.06
Го Ахед Игълс - Твенте
15:30 1 - 2 3.16 3.36 2.25
Фейенорд - Фортуна Ситард
17:45 5 - 0 1.16 7.63 15.45
Никарагуа - Плейофи Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Естели - Уолтър Ферети 2 - 0 1.54 4.05 5.07
Никарагуа - Плейофи Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Реал Естели - Уолтър Ферети
03:00 2 - 0 1.54 4.05 5.07
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
18:00 Бодо Глимт - Бран Берген 2 - 2 1.37 5.00 7.19
18:00 Викинг Ставангер - Од БК 3 - 1 1.52 4.55 5.36
18:00 Волеренга Осло - Мьондален 2 - 0 1.41 4.70 6.90
18:00 Молде - Лилестрьом 3 - 3 1.37 5.10 7.18
18:00 Сандефьорд - Кристиансунд 3 - 2 2.36 3.54 2.76
18:00 Сарпсборг 08 - Тромсьо 0 - 1 1.99 3.50 3.58
18:00 Стабек - Розенборг 1 - 3 3.24 3.56 2.10
18:00 Стрьомгодсет - Хаугесунд 0 - 0 2.18 3.60 3.07
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт - Бран Берген
18:00 2 - 2 1.37 5.00 7.19
Викинг Ставангер - Од БК
18:00 3 - 1 1.52 4.55 5.36
Волеренга Осло - Мьондален
18:00 2 - 0 1.41 4.70 6.90
Молде - Лилестрьом
18:00 3 - 3 1.37 5.10 7.18
Сандефьорд - Кристиансунд
18:00 3 - 2 2.36 3.54 2.76
Сарпсборг 08 - Тромсьо
18:00 0 - 1 1.99 3.50 3.58
Стабек - Розенборг
18:00 1 - 3 3.24 3.56 2.10
Стрьомгодсет - Хаугесунд
18:00 0 - 0 2.18 3.60 3.07
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Гуарани Асунсион - Серо Портеньо 2 - 2 2.43 3.12 2.78
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуарани Асунсион - Серо Портеньо
01:30 2 - 2 2.43 3.12 2.78
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
18:30 Заглембие Любин - Лех Познан 2 - 3 6.43 4.17 1.48
21:00 Краковия Краков - Легия Варшава 1 - 0 2.83 3.19 2.50
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Заглембие Любин - Лех Познан
18:30 2 - 3 6.43 4.17 1.48
Краковия Краков - Легия Варшава
21:00 1 - 0 2.83 3.19 2.50
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Арка Гдиня - Стомил Олщин 6 - 0 1.49 3.91 5.80
16:00 Хробри Глогов - Видзев Лодз 0 - 0 3.19 3.17 2.14
19:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Корона Келце 0 - 2 3.94 3.31 1.87
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Арка Гдиня - Стомил Олщин
13:40 6 - 0 1.49 3.91 5.80
Хробри Глогов - Видзев Лодз
16:00 0 - 0 3.19 3.17 2.14
ГКС Ястшембе-Здруй - Корона Келце
19:00 0 - 2 3.94 3.31 1.87
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Санта Клара - Ароука 2 - 1 2.09 3.31 3.53
20:00 Жил Висенте - Фамаликао 4 - 0 2.83 3.10 2.57
22:30 Спортинг Брага - Ещорил Прая 2 - 0 1.50 4.23 6.30
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Санта Клара - Ароука
17:30 2 - 1 2.09 3.31 3.53
Жил Висенте - Фамаликао
20:00 4 - 0 2.83 3.10 2.57
Спортинг Брага - Ещорил Прая
22:30 2 - 0 1.50 4.23 6.30
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Пенафиел - Академика Коимбра 0 - 0 1.85 3.44 3.77
16:00 Спортинг Ковиля - Шавеш 0 - 2 2.76 2.90 2.56
17:30 Трофензе - Академико Визеу 1 - 0 2.20 3.14 3.13
22:30 Мафра - Фарензе 0 - 2 2.37 3.11 2.84
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Пенафиел - Академика Коимбра
13:00 0 - 0 1.85 3.44 3.77
Спортинг Ковиля - Шавеш
16:00 0 - 2 2.76 2.90 2.56
Трофензе - Академико Визеу
17:30 1 - 0 2.20 3.14 3.13
Мафра - Фарензе
22:30 0 - 2 2.37 3.11 2.84
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
04:00 Ел Салвадор - Еквадор 1 - 1 4.59 3.66 1.70
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Ел Салвадор - Еквадор
04:00 1 - 1 4.59 3.66 1.70
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
13:30 Миовени - Сепси Сфънту Георге 0 - 2 4.10 3.06 1.94
16:00 У Крайова 1948 - Волунтари 0 - 2 2.61 2.83 2.81
21:30 ФК ФКСБ - УТА Арад 2 - 1 1.67 3.51 4.92
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Миовени - Сепси Сфънту Георге
13:30 0 - 2 4.10 3.06 1.94
У Крайова 1948 - Волунтари
16:00 0 - 2 2.61 2.83 2.81
ФК ФКСБ - УТА Арад
21:30 2 - 1 1.67 3.51 4.92
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Химки - Арсенал Тула 1 - 2 1.99 3.42 3.66
15:30 Динамо Москва - ФК Уфа 2 - 0 1.52 4.05 6.16
15:30 ФК Нижни Новгород - Рубин Казан 2 - 1 3.48 3.18 2.14
18:00 ПФК Сочи - ФК Краснодар 1 - 2 2.61 3.47 2.56
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Химки - Арсенал Тула
13:00 1 - 2 1.99 3.42 3.66
Динамо Москва - ФК Уфа
15:30 2 - 0 1.52 4.05 6.16
ФК Нижни Новгород - Рубин Казан
15:30 2 - 1 3.48 3.18 2.14
ПФК Сочи - ФК Краснодар
18:00 1 - 2 2.61 3.47 2.56
САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
01:30 Портланд Тимбърс - Реал Солт Лейк 2 - 0 1.71 3.93 4.51
22:00 Филаделфия Юнион - Ню Йорк Сити 1 - 2 3.98 3.23 2.01
САЩ - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Портланд Тимбърс - Реал Солт Лейк
01:30 2 - 0 1.71 3.93 4.51
Филаделфия Юнион - Ню Йорк Сити
22:00 1 - 2 3.98 3.23 2.01
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Мурата - Фолгоре Фалциано 0 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Тре Фиори - Фаетано 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Мурата - Фолгоре Фалциано
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Тре Фиори - Фаетано
16:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Академия Пандев - Брегалница Щип 0 - 0 1.84 3.44 4.06
14:00 Борец Велес - Македония Гьорче Петров 1 - 1 2.56 3.26 2.56
14:00 Струга Трим-Лум - Тиквеш Кавадарци 0 - 0 1.63 3.68 5.10
14:00 ФК Скопие - Шкупи Скопие 1 - 3 4.50 3.44 1.76
14:00 Шкендия 79 Тетово - Пелистер Битоля 2 - 1 1.24 5.30 11.50
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Академия Пандев - Брегалница Щип
14:00 0 - 0 1.84 3.44 4.06
Борец Велес - Македония Гьорче Петров
14:00 1 - 1 2.56 3.26 2.56
Струга Трим-Лум - Тиквеш Кавадарци
14:00 0 - 0 1.63 3.68 5.10
ФК Скопие - Шкупи Скопие
14:00 1 - 3 4.50 3.44 1.76
Шкендия 79 Тетово - Пелистер Битоля
14:00 2 - 1 1.24 5.30 11.50
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Жилина - Спартак Търнава 0 - 1 2.49 3.42 2.54
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Жилина - Спартак Търнава
18:00 0 - 1 2.49 3.42 2.54
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Браво Любляна - Радомлие отл. 1.86 3.47 3.75
18:00 Домжале - Олимпия Любляна отл. 2.88 3.21 2.28
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Браво Любляна - Радомлие
14:00 отл. 1.86 3.47 3.75
Домжале - Олимпия Любляна
18:00 отл. 2.88 3.21 2.28
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:30 Напредак Крушевац - Цървена Звезда Белград 0 - 2 18.80 6.56 1.11
16:45 Партизан Белград - ФК Нови Пазар 2 - 0 1.03 10.27 31.55
18:00 Спартак Суботица - Младост Лучани 0 - 0 2.05 3.33 3.16
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Напредак Крушевац - Цървена Звезда Белград
14:30 0 - 2 18.80 6.56 1.11
Партизан Белград - ФК Нови Пазар
16:45 2 - 0 1.03 10.27 31.55
Спартак Суботица - Младост Лучани
18:00 0 - 0 2.05 3.33 3.16
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Душанбе-83 - Истаравшан 0 - 2 11.00 6.10 1.18
11:00 Есхата Худжанд - Равшан Куляб 1 - 0 2.42 3.54 2.42
11:00 Куктош Рудаки - Истиклол Душанбе 1 - 2 5.65 4.70 1.41
11:00 Файзканд Хулбук - Хатлон Бохтар 2 - 1 2.15 3.74 2.65
11:00 ЦСКА Памир Душанбе - Худжанд 1 - 0 2.43 2.23 4.14
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Душанбе-83 - Истаравшан
11:00 0 - 2 11.00 6.10 1.18
Есхата Худжанд - Равшан Куляб
11:00 1 - 0 2.42 3.54 2.42
Куктош Рудаки - Истиклол Душанбе
11:00 1 - 2 5.65 4.70 1.41
Файзканд Хулбук - Хатлон Бохтар
11:00 2 - 1 2.15 3.74 2.65
ЦСКА Памир Душанбе - Худжанд
11:00 1 - 0 2.43 2.23 4.14
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
09:00 Тайван Юнивърсити - Тайван Стийл 0 - 9 16.61 9.60 1.07
10:00 Тайчун Футуро - Тайпауър 1 - 2 3.82 3.58 1.79
10:00 Хан Юен - Флайт Скайуокърс 1 - 0 1.27 5.32 7.52
11:00 КПК Корпорейшън - Тайпе Сити Татунг 2 - 3 2.41 3.54 2.56
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тайван Юнивърсити - Тайван Стийл
09:00 0 - 9 16.61 9.60 1.07
Тайчун Футуро - Тайпауър
10:00 1 - 2 3.82 3.58 1.79
Хан Юен - Флайт Скайуокърс
10:00 1 - 0 1.27 5.32 7.52
КПК Корпорейшън - Тайпе Сити Татунг
11:00 2 - 3 2.41 3.54 2.56
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кайзериспор - Анталияспор 2 - 0 2.41 3.25 2.85
15:00 Гиресунспор - Фатих Карагюмрук 3 - 1 2.55 3.35 2.67
15:00 Хатайспор - Истанбул Башакшехир 0 - 3 2.59 3.34 2.59
18:00 Фенербахче - Ризеспор 4 - 0 1.41 4.63 7.29
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кайзериспор - Анталияспор
12:30 2 - 0 2.41 3.25 2.85
Гиресунспор - Фатих Карагюмрук
15:00 3 - 1 2.55 3.35 2.67
Хатайспор - Истанбул Башакшехир
15:00 0 - 3 2.59 3.34 2.59
Фенербахче - Ризеспор
18:00 4 - 0 1.41 4.63 7.29
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Маниса ФК - Коджаелиспор 2 - 1 1.74 3.49 4.21
12:30 Юмраниеспор - Болуспор 1 - 2 1.14 6.80 12.81
15:00 Алтънорду - Самсунспор 0 - 2 4.20 3.46 1.75
18:00 Денизлиспор - Бурсаспор 1 - 3 2.55 3.34 2.48
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Маниса ФК - Коджаелиспор
12:30 2 - 1 1.74 3.49 4.21
Юмраниеспор - Болуспор
12:30 1 - 2 1.14 6.80 12.81
Алтънорду - Самсунспор
15:00 0 - 2 4.20 3.46 1.75
Денизлиспор - Бурсаспор
18:00 1 - 3 2.55 3.34 2.48
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Заря Луганск - Ингулец Петрово 1 - 0 1.34 4.78 7.84
17:00 Александрия - ФК Минай 3 - 0 1.64 3.79 4.88
19:30 Десна Чернигов - ФК Мариупол 3 - 3 1.64 4.00 4.53
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Заря Луганск - Ингулец Петрово
14:00 1 - 0 1.34 4.78 7.84
Александрия - ФК Минай
17:00 3 - 0 1.64 3.79 4.88
Десна Чернигов - ФК Мариупол
19:30 3 - 3 1.64 4.00 4.53
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
14:30 Кишварда - МОЛ Фехервар 2 - 1 2.68 3.25 2.52
17:00 МТК Будапеща - Уйпещ 2 - 1 2.76 3.41 2.34
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Кишварда - МОЛ Фехервар
14:30 2 - 1 2.68 3.25 2.52
МТК Будапеща - Уйпещ
17:00 2 - 1 2.76 3.41 2.34
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
14:45 Вия Еспаньола - Серо Ларго Мело 1 - 1 4.69 3.71 1.61
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Вия Еспаньола - Серо Ларго Мело
14:45 1 - 1 4.69 3.71 1.61
Хондурас - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Мотагуа Тегусигалпа - Реал Еспаня 1 - 1 1.97 3.34 3.36
Хондурас - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мотагуа Тегусигалпа - Реал Еспаня
03:00 1 - 1 1.97 3.34 3.36
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Загреб - Шибеник 1 - 1 1.77 3.58 4.08
18:30 Динамо Загреб - Хайдук Сплит 0 - 2 1.78 3.56 4.09
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Загреб - Шибеник
16:00 1 - 1 1.77 3.58 4.08
Динамо Загреб - Хайдук Сплит
18:30 0 - 2 1.78 3.56 4.09
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Рудар Плевля - Йезеро Плав 2 - 2 2.01 2.93 3.66
14:00 Сутиеска Никшич - Морнар Бар 1 - 1 1.69 3.38 4.67
15:00 Будучност Подгорица - Петровац 2 - 1 1.39 3.98 7.02
16:00 Дечич Тузи - ФК Подгорица 2 - 2 2.31 2.90 3.02
17:00 Искра Даниловград - Зета Голубовци отл. 1.86 3.31 3.80
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рудар Плевля - Йезеро Плав
14:00 2 - 2 2.01 2.93 3.66
Сутиеска Никшич - Морнар Бар
14:00 1 - 1 1.69 3.38 4.67
Будучност Подгорица - Петровац
15:00 2 - 1 1.39 3.98 7.02
Дечич Тузи - ФК Подгорица
16:00 2 - 2 2.31 2.90 3.02
Искра Даниловград - Зета Голубовци
17:00 отл. 1.86 3.31 3.80
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баник Острава - Чешке Будьовице 4 - 1 1.56 3.98 5.21
16:00 Бохемианс 1905 Прага - Яблонец 1 - 2 2.26 3.55 2.81
16:00 Млада Болеслав - Пардубице 2 - 3 1.40 4.43 7.17
19:00 Словачко - Виктория Пилзен 1 - 2 2.54 3.26 2.63
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Баник Острава - Чешке Будьовице
16:00 4 - 1 1.56 3.98 5.21
Бохемианс 1905 Прага - Яблонец
16:00 1 - 2 2.26 3.55 2.81
Млада Болеслав - Пардубице
16:00 2 - 3 1.40 4.43 7.17
Словачко - Виктория Пилзен
19:00 1 - 2 2.54 3.26 2.63
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Аудакс Италяно Сантяго - Курико Унидо 1 - 1 2.69 2.87 2.76
23:00 Уачипато Талкауано - Депортес Мелипия 3 - 1 1.40 4.55 7.00
23:00 Универсидад де Чили - Унион Ла Калера 3 - 2 2.11 3.33 3.34
23:00 Унион Еспаньола - Кобресал Ел Салвадор 0 - 1 2.52 3.46 2.57
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аудакс Италяно Сантяго - Курико Унидо
23:00 1 - 1 2.69 2.87 2.76
Уачипато Талкауано - Депортес Мелипия
23:00 3 - 1 1.40 4.55 7.00
Универсидад де Чили - Унион Ла Калера
23:00 3 - 2 2.11 3.33 3.34
Унион Еспаньола - Кобресал Ел Салвадор
23:00 0 - 1 2.52 3.46 2.57
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Базел - Лозана Спорт 1 - 1 1.48 4.55 5.78
17:30 Лугано - Сион 2 - 0 1.82 3.62 4.22
17:30 Санкт Гален - Грасхопърс 0 - 4 2.33 3.53 2.84
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Базел - Лозана Спорт
15:15 1 - 1 1.48 4.55 5.78
Лугано - Сион
17:30 2 - 0 1.82 3.62 4.22
Санкт Гален - Грасхопърс
17:30 0 - 4 2.33 3.53 2.84
Швеция - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Акрополис - Шьовде АИК 0 - 0 2.04 3.48 3.23
17:00 ГАИС Гьотеборг - Далкурд 1 - 1 2.11 3.48 3.11
Швеция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Акрополис - Шьовде АИК
15:00 0 - 0 2.04 3.48 3.23
ГАИС Гьотеборг - Далкурд
17:00 1 - 1 2.11 3.48 3.11
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Дънди Юнайтед - Селтик 0 - 3 8.78 4.76 1.34
17:00 Ливингстън - Хартс 0 - 1 3.77 3.30 2.00
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Дънди Юнайтед - Селтик
14:00 0 - 3 8.78 4.76 1.34
Ливингстън - Хартс
17:00 0 - 1 3.77 3.30 2.00
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 СуперСпорт Юнайтед - Сехухуне Юнайтед 0 - 1 1.86 3.08 4.34
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
СуперСпорт Юнайтед - Сехухуне Юнайтед
15:30 0 - 1 1.86 3.08 4.34
Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
08:00 Сувон ФК - Сувон Самсунг Блюуингс 2 - 0 2.09 3.34 3.28
08:00 Улсан Хюндай - Тегу 2 - 0 1.70 3.73 4.43
08:00 Чонбук Хюндай Моторс - Чеджу Юнайтед 2 - 0 1.80 3.61 4.08
Южна Корея - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Сувон ФК - Сувон Самсунг Блюуингс
08:00 2 - 0 2.09 3.34 3.28
Улсан Хюндай - Тегу
08:00 2 - 0 1.70 3.73 4.43
Чонбук Хюндай Моторс - Чеджу Юнайтед
08:00 2 - 0 1.80 3.61 4.08
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
06:00 Албирекс Ниигата - Мачида Зелвия 0 - 2 2.71 3.22 2.45
06:00 Вентфорет Кофу - Мито Холихок 3 - 3 1.96 3.41 3.50
06:00 Джубило Ивата - Блаублиц Акита 2 - 1 1.56 3.84 5.49
06:00 Ехиме ФК - Ренофа Ямагучи 1 - 1 2.86 3.25 2.32
06:00 Киото Санга - Звейген Канадзава 0 - 0 2.00 3.11 3.75
06:00 Мацумото Ямага - В-Варен Нагазаки 1 - 2 3.02 3.13 2.28
06:00 Монтедио Ямагата - Гираванц Китакюшу 5 - 1 1.63 3.63 5.08
06:00 Омия Ардижа - Теспакусатсу Гунма 3 - 1 1.80 3.36 4.27
06:00 Токио Верди - Сагамихара 3 - 0 2.64 3.20 2.51
06:00 Точиги СК - Рюкю 1 - 2 2.67 2.99 2.63
06:00 Фагиано Окаяма - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 3 2.80 2.98 2.53
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата - Мачида Зелвия
06:00 0 - 2 2.71 3.22 2.45
Вентфорет Кофу - Мито Холихок
06:00 3 - 3 1.96 3.41 3.50
Джубило Ивата - Блаублиц Акита
06:00 2 - 1 1.56 3.84 5.49
Ехиме ФК - Ренофа Ямагучи
06:00 1 - 1 2.86 3.25 2.32
Киото Санга - Звейген Канадзава
06:00 0 - 0 2.00 3.11 3.75
Мацумото Ямага - В-Варен Нагазаки
06:00 1 - 2 3.02 3.13 2.28
Монтедио Ямагата - Гираванц Китакюшу
06:00 5 - 1 1.63 3.63 5.08
Омия Ардижа - Теспакусатсу Гунма
06:00 3 - 1 1.80 3.36 4.27
Токио Верди - Сагамихара
06:00 3 - 0 2.64 3.20 2.51
Точиги СК - Рюкю
06:00 1 - 2 2.67 2.99 2.63
Фагиано Окаяма - Джеф Юнайтед Чиба
06:00 1 - 3 2.80 2.98 2.53