Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уест Хям - Челси 3 - 2 4.72 3.71 1.77
17:00 Нюкасъл - Бърнли 1 - 0 2.30 3.40 3.16
17:00 Саутхямптън - Брайтън 1 - 1 2.47 3.15 3.09
17:00 Уулвърхямптън - Ливърпул 0 - 1 7.72 4.84 1.41
19:30 Уотфорд - Манчестър Сити 1 - 3 13.26 7.07 1.21
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Уест Хям - Челси
14:30 3 - 2 4.72 3.71 1.77
Нюкасъл - Бърнли
17:00 1 - 0 2.30 3.40 3.16
Саутхямптън - Брайтън
17:00 1 - 1 2.47 3.15 3.09
Уулвърхямптън - Ливърпул
17:00 0 - 1 7.72 4.84 1.41
Уотфорд - Манчестър Сити
19:30 1 - 3 13.26 7.07 1.21
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Олтринкам 2 - 2 2.32 3.40 2.74
17:00 Барнет - Мейдънхед Юнайтед 3 - 0 1.96 3.55 3.31
17:00 Бромли - Уелдстоун 3 - 2 1.47 4.32 5.66
17:00 Дагенъм и Редбридж - Гримсби Таун 3 - 2 2.52 3.35 2.50
17:00 Доувър Атлетик - Рексъм 0 - 1 7.59 4.43 1.36
17:00 Солихъл Муурс - Уокинг 2 - 0 2.10 3.46 3.06
17:00 Уеймът - Торки Юнайтед 1 - 2 3.39 3.49 1.96
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Алдършот Таун - Олтринкам
17:00 2 - 2 2.32 3.40 2.74
Барнет - Мейдънхед Юнайтед
17:00 3 - 0 1.96 3.55 3.31
Бромли - Уелдстоун
17:00 3 - 2 1.47 4.32 5.66
Дагенъм и Редбридж - Гримсби Таун
17:00 3 - 2 2.52 3.35 2.50
Доувър Атлетик - Рексъм
17:00 0 - 1 7.59 4.43 1.36
Солихъл Муурс - Уокинг
17:00 2 - 0 2.10 3.46 3.06
Уеймът - Торки Юнайтед
17:00 1 - 2 3.39 3.49 1.96
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Флийтууд Таун 5 - 1 2.28 3.45 2.97
17:00 Съндърланд - Оксфорд Юнайтед 1 - 1 2.19 3.42 3.10
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрингтън Стенли - Флийтууд Таун
17:00 5 - 1 2.28 3.45 2.97
Съндърланд - Оксфорд Юнайтед
17:00 1 - 1 2.19 3.42 3.10
Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Бристол Роувърс - Сътън Юнайтед 2 - 1 2.37 3.28 2.95
17:00 Бъртън Албион - Порт Вейл 1 - 2 2.11 3.34 3.43
17:00 Донкастър - Мансфийлд Таун 2 - 3 3.19 3.31 2.22
17:00 Ипсуич - Бароу 0 - 0 1.59 3.88 5.63
17:00 Карлайл - Шросбъри Таун 1 - 2 2.97 3.08 2.46
17:00 Кембридж Юнайтед - Екзитър 2 - 1 2.52 3.38 2.64
17:00 Лейтън Ориент - Транмиър Роувърс 4 - 0 1.81 3.48 4.38
17:00 Линкълн Сити - Хартлипул 0 - 1 1.77 3.61 4.45
17:00 Портсмут - Харогейт Таун 1 - 2 1.70 3.71 4.86
17:00 Уимбълдън - Челтнъм Таун 4 - 3 2.36 3.38 2.87
17:00 Уолсол - Суиндън 1 - 2 2.85 3.21 2.47
19:30 Йоувил - Стивънидж 1 - 0 2.91 3.38 2.31
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Бристол Роувърс - Сътън Юнайтед
17:00 2 - 1 2.37 3.28 2.95
Бъртън Албион - Порт Вейл
17:00 1 - 2 2.11 3.34 3.43
Донкастър - Мансфийлд Таун
17:00 2 - 3 3.19 3.31 2.22
Ипсуич - Бароу
17:00 0 - 0 1.59 3.88 5.63
Карлайл - Шросбъри Таун
17:00 1 - 2 2.97 3.08 2.46
Кембридж Юнайтед - Екзитър
17:00 2 - 1 2.52 3.38 2.64
Лейтън Ориент - Транмиър Роувърс
17:00 4 - 0 1.81 3.48 4.38
Линкълн Сити - Хартлипул
17:00 0 - 1 1.77 3.61 4.45
Портсмут - Харогейт Таун
17:00 1 - 2 1.70 3.71 4.86
Уимбълдън - Челтнъм Таун
17:00 4 - 3 2.36 3.38 2.87
Уолсол - Суиндън
17:00 1 - 2 2.85 3.21 2.47
Йоувил - Стивънидж
19:30 1 - 0 2.91 3.38 2.31
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Ковънтри - Уест Бромич 1 - 2 3.09 3.17 2.40
17:00 Барнзли - Хъдърсфийлд 1 - 1 2.71 3.16 2.69
17:00 Блекбърн - Престън 1 - 0 2.25 3.26 3.25
17:00 Блекпул - Лутън Таун 0 - 3 2.79 3.11 2.65
17:00 Бристъл Сити - Дарби Каунти 1 - 0 2.52 3.12 2.94
17:00 Кардиф - Шефилд Юнайтед 2 - 3 2.99 3.37 2.35
17:00 Мидълзбро - Суонзи 1 - 0 1.94 3.39 4.07
17:00 Милуол - Бирмингам 3 - 1 2.10 3.17 3.82
17:00 Нотингам Форест - Питърбъро 2 - 0 1.73 3.58 4.94
17:00 Рединг - Хъл Сити 1 - 1 2.50 3.21 2.90
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Ковънтри - Уест Бромич
14:30 1 - 2 3.09 3.17 2.40
Барнзли - Хъдърсфийлд
17:00 1 - 1 2.71 3.16 2.69
Блекбърн - Престън
17:00 1 - 0 2.25 3.26 3.25
Блекпул - Лутън Таун
17:00 0 - 3 2.79 3.11 2.65
Бристъл Сити - Дарби Каунти
17:00 1 - 0 2.52 3.12 2.94
Кардиф - Шефилд Юнайтед
17:00 2 - 3 2.99 3.37 2.35
Мидълзбро - Суонзи
17:00 1 - 0 1.94 3.39 4.07
Милуол - Бирмингам
17:00 3 - 1 2.10 3.17 3.82
Нотингам Форест - Питърбъро
17:00 2 - 0 1.73 3.58 4.94
Рединг - Хъл Сити
17:00 1 - 1 2.50 3.21 2.90
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Севиля - Виляреал 1 - 0 2.00 3.36 3.92
17:15 Барселона - Бетис 0 - 1 1.50 4.56 6.19
19:30 Атлетико Мадрид - Майорка 1 - 2 1.34 4.86 10.02
22:00 Реал Сосиедад - Реал Мадрид 0 - 2 3.16 3.45 2.24
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Севиля - Виляреал
15:00 1 - 0 2.00 3.36 3.92
Барселона - Бетис
17:15 0 - 1 1.50 4.56 6.19
Атлетико Мадрид - Майорка
19:30 1 - 2 1.34 4.86 10.02
Реал Сосиедад - Реал Мадрид
22:00 0 - 2 3.16 3.45 2.24
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Естремадура - Самора 2 - 2 2.16 3.11 3.33
18:00 Талавера де ла Рейна - Интернасионал де Мадрид 1 - 1 2.14 3.04 3.15
20:00 Расинг Ферол - Депортиво Ла Коруня 0 - 0 3.60 2.90 2.04
20:00 СД Логронес - Калахора 0 - 0 2.28 2.93 2.97
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Естремадура - Самора
18:00 2 - 2 2.16 3.11 3.33
Талавера де ла Рейна - Интернасионал де Мадрид
18:00 1 - 1 2.14 3.04 3.15
Расинг Ферол - Депортиво Ла Коруня
20:00 0 - 0 3.60 2.90 2.04
СД Логронес - Калахора
20:00 0 - 0 2.28 2.93 2.97
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Коста Брава - Сабадел отл. 2.80 2.92 2.45
20:00 Албасете - Алкояно 2 - 0 1.97 3.08 3.46
20:00 Бетис Депортиво Баломпие - Линарес Депортиво 1 - 3 2.46 2.90 2.76
20:00 Сан Фернандо - УКАМ Мурсия 2 - 1 1.88 3.13 3.79
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Коста Брава - Сабадел
18:00 отл. 2.80 2.92 2.45
Албасете - Алкояно
20:00 2 - 0 1.97 3.08 3.46
Бетис Депортиво Баломпие - Линарес Депортиво
20:00 1 - 3 2.46 2.90 2.76
Сан Фернандо - УКАМ Мурсия
20:00 2 - 1 1.88 3.13 3.79
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:15 Фуенлабрада - Алмерия 1 - 1 3.50 3.22 2.08
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Фуенлабрада - Алмерия
19:15 1 - 1 3.50 3.22 2.08
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Арминия Билефелд - Кьолн 1 - 1 3.32 3.41 2.16
16:30 Аугсбург - Бохум 2 - 3 2.30 3.29 3.15
16:30 Байер Леверкузен - Гройтер Фюрт 7 - 1 1.23 6.59 11.78
16:30 Майнц 05 - Волфсбург 3 - 0 2.39 3.29 3.00
16:30 Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 3 - 2 1.86 3.87 3.84
19:30 Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2 - 3 3.58 4.09 1.88
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Арминия Билефелд - Кьолн
16:30 1 - 1 3.32 3.41 2.16
Аугсбург - Бохум
16:30 2 - 3 2.30 3.29 3.15
Байер Леверкузен - Гройтер Фюрт
16:30 7 - 1 1.23 6.59 11.78
Майнц 05 - Волфсбург
16:30 3 - 0 2.39 3.29 3.00
Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт
16:30 3 - 2 1.86 3.87 3.84
Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен
19:30 2 - 3 3.58 4.09 1.88
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Зандхаузен - Падерборн 1 - 1 3.59 3.71 1.97
14:30 Нюрнберг - Холщайн Кил 2 - 1 2.27 3.43 3.05
14:30 Ханза Рощок - Инголщат 1 - 1 1.50 4.21 6.97
21:30 Санкт Паули - Шалке 04 2 - 1 1.96 3.71 3.51
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Зандхаузен - Падерборн
14:30 1 - 1 3.59 3.71 1.97
Нюрнберг - Холщайн Кил
14:30 2 - 1 2.27 3.43 3.05
Ханза Рощок - Инголщат
14:30 1 - 1 1.50 4.21 6.97
Санкт Паули - Шалке 04
21:30 2 - 1 1.96 3.71 3.51
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Мепен 5 - 0 2.08 3.27 3.43
15:00 Виктория 1889 Берлин - Тюркгюджю Мюнхен 0 - 0 2.33 3.27 2.91
15:00 Кайзерслаутерн - Виктория Кьолн 4 - 0 1.91 3.42 3.82
15:00 Мюнхен 1860 - Магдебург 2 - 5 2.61 3.29 2.55
15:00 Ферл - Борусия Дортмунд II 0 - 3 2.80 3.40 2.34
15:00 Халешер - Вюрцбургер Кикерс 0 - 0 2.09 3.29 3.35
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Брауншвайг - Мепен
15:00 5 - 0 2.08 3.27 3.43
Виктория 1889 Берлин - Тюркгюджю Мюнхен
15:00 0 - 0 2.33 3.27 2.91
Кайзерслаутерн - Виктория Кьолн
15:00 4 - 0 1.91 3.42 3.82
Мюнхен 1860 - Магдебург
15:00 2 - 5 2.61 3.29 2.55
Ферл - Борусия Дортмунд II
15:00 0 - 3 2.80 3.40 2.34
Халешер - Вюрцбургер Кикерс
15:00 0 - 0 2.09 3.29 3.35
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Милан - Салернитана 2 - 0 1.21 6.66 14.36
19:00 Рома - Интер 0 - 3 3.84 3.69 1.95
21:45 Наполи - Аталанта 2 - 3 2.48 3.40 2.81
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Милан - Салернитана
16:00 2 - 0 1.21 6.66 14.36
Рома - Интер
19:00 0 - 3 3.84 3.69 1.95
Наполи - Аталанта
21:45 2 - 3 2.48 3.40 2.81
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Беневенто - Порденоне 2 - 1 1.56 3.74 6.01
15:00 Козенца - Кремонезе 0 - 2 4.07 3.09 1.98
15:00 Кротоне - СПАЛ 1 - 2 2.26 3.17 3.17
15:00 Фрозиноне - Тернана 1 - 1 1.79 3.52 4.34
17:15 Лече - Реджина 2 - 0 1.61 3.74 5.40
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Беневенто - Порденоне
15:00 2 - 1 1.56 3.74 6.01
Козенца - Кремонезе
15:00 0 - 2 4.07 3.09 1.98
Кротоне - СПАЛ
15:00 1 - 2 2.26 3.17 3.17
Фрозиноне - Тернана
15:00 1 - 1 1.79 3.52 4.34
Лече - Реджина
17:15 2 - 0 1.61 3.74 5.40
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Аурора Про Патрия - ФералпиСало 0 - 2 2.80 3.04 2.46
15:30 Леняго Салус - Про Сесто 1 - 1 2.55 3.03 2.69
15:30 Перджолетезе - Мантова 1 - 1 2.25 3.18 2.98
15:30 Тренто 1921 - Сереньо 0 - 1 2.33 3.04 2.93
16:00 Виртус Верона - Албинолефе 0 - 0 3.04 2.95 2.36
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Аурора Про Патрия - ФералпиСало
15:30 0 - 2 2.80 3.04 2.46
Леняго Салус - Про Сесто
15:30 1 - 1 2.55 3.03 2.69
Перджолетезе - Мантова
15:30 1 - 1 2.25 3.18 2.98
Тренто 1921 - Сереньо
15:30 0 - 1 2.33 3.04 2.93
Виртус Верона - Албинолефе
16:00 0 - 0 3.04 2.95 2.36
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Понтедера - Терамо 0 - 3 2.26 3.12 3.00
18:30 Лукезе - Карарезе отл. 2.08 3.12 3.39
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Понтедера - Терамо
15:30 0 - 3 2.26 3.12 3.00
Лукезе - Карарезе
18:30 отл. 2.08 3.12 3.39
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Марсилия - Брест 1 - 2 1.56 4.21 5.65
20:00 Лил - Троа 2 - 1 1.52 4.07 6.49
22:00 Ланс - Пари Сен Жермен 1 - 1 5.35 4.52 1.57
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Марсилия - Брест
18:00 1 - 2 1.56 4.21 5.65
Лил - Троа
20:00 2 - 1 1.52 4.07 6.49
Ланс - Пари Сен Жермен
22:00 1 - 1 5.35 4.52 1.57
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Оксер - Каен 2 - 2 1.85 3.27 4.34
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Оксер - Каен
16:00 2 - 2 1.85 3.27 4.34
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 Шоле - Авранш 1 - 1 2.23 3.14 3.04
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Шоле - Авранш
19:00 1 - 1 2.23 3.14 3.04
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Ботев Враца - Берое 1 - 0 4.29 3.40 1.80
15:00 Левски София - Ботев Пловдив 2 - 0 1.93 3.44 3.69
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ботев Враца - Берое
12:30 1 - 0 4.29 3.40 1.80
Левски София - Ботев Пловдив
15:00 2 - 0 1.93 3.44 3.69
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:05 Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед 0 - 0 2.24 3.42 3.03
10:45 Мелбърн Сити - Уестърн Юнайтед 0 - 1 1.36 4.86 7.66
10:45 Сидни - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2 - 2 1.55 4.24 5.80
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед
08:05 0 - 0 2.24 3.42 3.03
Мелбърн Сити - Уестърн Юнайтед
10:45 0 - 1 1.36 4.86 7.66
Сидни - Нюкасъл Юнайтед Джетс
10:45 2 - 2 1.55 4.24 5.80
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 ВШГ Сваровски Тирол - Аустрия Клагенфурт 0 - 1 2.06 3.54 3.19
18:00 Ред Бул Залцбург - Хартберг 2 - 1 1.13 7.43 16.79
18:00 Щурм Грац - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 1 1.44 4.37 6.37
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
ВШГ Сваровски Тирол - Аустрия Клагенфурт
18:00 0 - 1 2.06 3.54 3.19
Ред Бул Залцбург - Хартберг
18:00 2 - 1 1.13 7.43 16.79
Щурм Грац - Адмира Вакер Мьодлинг
18:00 1 - 1 1.44 4.37 6.37
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кешля - Сабаил Баку 2 - 2 1.96 3.06 3.67
16:15 Карабах Агдам - Сабах Баку 5 - 1 1.39 4.35 6.44
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кешля - Сабаил Баку
14:00 2 - 2 1.96 3.06 3.67
Карабах Агдам - Сабах Баку
16:15 5 - 1 1.39 4.35 6.44
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Егнатия Рогожина - КФ Тирана 0 - 2 3.46 3.00 2.12
14:45 Кастриоти Круя - Кукеси 1 - 6 3.64 3.00 2.08
17:45 Партизани Тирана - Скендербеу Корча 2 - 1 1.47 3.90 6.45
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - КФ Тирана
14:45 0 - 2 3.46 3.00 2.12
Кастриоти Круя - Кукеси
14:45 1 - 6 3.64 3.00 2.08
Партизани Тирана - Скендербеу Корча
17:45 2 - 1 1.47 3.90 6.45
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
15:30 КР Белуиздад - НА Хюсеин Дей 1 - 0 1.50 3.69 6.25
15:30 НШ Магра - ЕС Сетиф 0 - 2 2.78 2.97 2.45
15:30 ХБ Шелгум Лайд - УСМ Алжир 0 - 0 4.99 3.23 1.69
18:00 МК Оран - РК Арба 1 - 1 1.48 3.72 6.41
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КР Белуиздад - НА Хюсеин Дей
15:30 1 - 0 1.50 3.69 6.25
НШ Магра - ЕС Сетиф
15:30 0 - 2 2.78 2.97 2.45
ХБ Шелгум Лайд - УСМ Алжир
15:30 0 - 0 4.99 3.23 1.69
МК Оран - РК Арба
18:00 1 - 1 1.48 3.72 6.41
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:30 Академика до Лобито - Рекреативо до Либоло 1 - 2 2.46 2.90 2.84
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Академика до Лобито - Рекреативо до Либоло
16:30 1 - 2 2.46 2.90 2.84
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:15 Колон Санта Фе - Атлетико Тукуман 3 - 0 1.91 3.43 3.92
00:15 Сентрал Кордоба - Унион Санта Фе 2 - 0 2.40 3.09 3.02
02:30 Велес Сарсфийлд - Патронато Парана 0 - 0 1.59 3.80 5.48
22:00 Арсенал Саранди - Бока Хуниорс 1 - 1 7.54 3.91 1.45
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Колон Санта Фе - Атлетико Тукуман
00:15 3 - 0 1.91 3.43 3.92
Сентрал Кордоба - Унион Санта Фе
00:15 2 - 0 2.40 3.09 3.02
Велес Сарсфийлд - Патронато Парана
02:30 0 - 0 1.59 3.80 5.48
Арсенал Саранди - Бока Хуниорс
22:00 1 - 1 7.54 3.91 1.45
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Нораванк Ехегнадзор - Алашкерт Ереван 0 - 2 3.61 3.33 1.89
15:00 Арарат Ереван - ЦСКА Ереван 2 - 1 1.21 5.84 9.62
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нораванк Ехегнадзор - Алашкерт Ереван
12:00 0 - 2 3.61 3.33 1.89
Арарат Ереван - ЦСКА Ереван
15:00 2 - 1 1.21 5.84 9.62
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:15 Оуд Хеверле Льовен - КАА Гент 0 - 1 4.11 3.89 1.76
19:30 Кортрийк - Серкъл Брюж 0 - 2 2.28 3.47 2.92
19:30 Остенде - Ойпен 2 - 1 2.38 3.54 2.74
21:45 Клуб Брюж - Серен 3 - 2 1.24 5.87 10.82
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Оуд Хеверле Льовен - КАА Гент
17:15 0 - 1 4.11 3.89 1.76
Кортрийк - Серкъл Брюж
19:30 0 - 2 2.28 3.47 2.92
Остенде - Ойпен
19:30 2 - 1 2.38 3.54 2.74
Клуб Брюж - Серен
21:45 3 - 2 1.24 5.87 10.82
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
21:45 Ваасланд-Беверен - РВД Моленбек 47 2 - 3 2.01 3.46 3.14
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Ваасланд-Беверен - РВД Моленбек 47
21:45 2 - 3 2.01 3.46 3.14
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико Палмафлор - Аурора Кочабамба 3 - 2 2.63 3.55 2.44
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Палмафлор - Аурора Кочабамба
21:00 3 - 2 2.63 3.55 2.44
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Посуше - Рудар Приедор 0 - 0 2.07 3.12 3.22
14:00 ФК Сараево - Вележ Мостар 0 - 2 1.67 3.40 4.54
16:00 Борац Баня Лука - Слобода Тузла 3 - 1 1.64 3.40 4.81
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Посуше - Рудар Приедор
14:00 0 - 0 2.07 3.12 3.22
ФК Сараево - Вележ Мостар
14:00 0 - 2 1.67 3.40 4.54
Борац Баня Лука - Слобода Тузла
16:00 3 - 1 1.64 3.40 4.81
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
22:00 Ремо PA - Пайсанду PA 2 - 0 1.75 3.47 4.14
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Ремо PA - Пайсанду PA
22:00 2 - 0 1.75 3.47 4.14
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико PR - Куяба MT 1 - 0 1.68 3.46 5.42
01:00 Спорт Ресифе PE - Фламенго RJ 1 - 1 5.71 3.93 1.57
01:00 Чапекоензе SC - Атлетико GO 0 - 1 4.49 3.48 1.79
02:00 Форталеса CE - Жувентуд RS 1 - 0 1.68 3.50 5.35
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико PR - Куяба MT
00:00 1 - 0 1.68 3.46 5.42
Спорт Ресифе PE - Фламенго RJ
01:00 1 - 1 5.71 3.93 1.57
Чапекоензе SC - Атлетико GO
01:00 0 - 1 4.49 3.48 1.79
Форталеса CE - Жувентуд RS
02:00 1 - 0 1.68 3.50 5.35
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Витал'О - Топ Жуниор 0 - 0 2.37 2.83 2.98
15:00 Егъл Ноар - Олимпик Стар 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Каянза Юнайтед - Фламбьо де л'Ест 2 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Мусонгати - Бужумбура Сити 0 - 0 1.81 3.03 4.44
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витал'О - Топ Жуниор
15:00 0 - 0 2.37 2.83 2.98
Егъл Ноар - Олимпик Стар
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Фламбьо де л'Ест
15:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Мусонгати - Бужумбура Сити
15:00 0 - 0 1.81 3.03 4.44
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико Венецуела - Академия Пуерто Кабейо - 0.00 0.00 0.00
23:15 Португеза Акаригуа - Ерманос Колменарес 3 - 0 2.21 3.05 3.08
23:30 Метрополитанос - Арагуа Маракай 2 - 2 2.16 3.05 3.18
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Венецуела - Академия Пуерто Кабейо
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Португеза Акаригуа - Ерманос Колменарес
23:15 3 - 0 2.21 3.05 3.08
Метрополитанос - Арагуа Маракай
23:30 2 - 2 2.16 3.05 3.18
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Комуникасионес 0 - 1 3.10 2.62 2.45
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Кселаху - Комуникасионес
04:00 0 - 1 3.10 2.62 2.45
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Лайънс Гибралтар - Колидж 1975 1 - 0 1.62 4.31 3.92
19:30 Глейсис Юнайтед - Манчестър 62 1 - 1 1.75 3.95 3.50
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Лайънс Гибралтар - Колидж 1975
17:00 1 - 0 1.62 4.31 3.92
Глейсис Юнайтед - Манчестър 62
19:30 1 - 1 1.75 3.95 3.50
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Сабуртало Тбилиси - Самтредия 5 - 1 1.22 5.38 11.44
11:30 Телави - Шукура Кобулети 2 - 1 2.09 3.07 3.32
11:30 Торпедо Кутаиси - Самгурали Цхалтубо 4 - 1 2.03 3.12 3.44
16:30 Динамо Тбилиси - Локомотив Тбилиси 3 - 2 1.48 3.91 5.62
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабуртало Тбилиси - Самтредия
11:30 5 - 1 1.22 5.38 11.44
Телави - Шукура Кобулети
11:30 2 - 1 2.09 3.07 3.32
Торпедо Кутаиси - Самгурали Цхалтубо
11:30 4 - 1 2.03 3.12 3.44
Динамо Тбилиси - Локомотив Тбилиси
16:30 3 - 2 1.48 3.91 5.62
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Атромитос - Аполон Смирни 4 - 1 1.96 3.15 4.13
17:15 Волос - Панайтоликос 1 - 2 1.91 3.31 4.00
19:30 ОФИ Крит - Олимпиакос 1 - 3 6.15 3.86 1.53
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атромитос - Аполон Смирни
17:15 4 - 1 1.96 3.15 4.13
Волос - Панайтоликос
17:15 1 - 2 1.91 3.31 4.00
ОФИ Крит - Олимпиакос
19:30 1 - 3 6.15 3.86 1.53
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Аполон Лариса - Ираклис Солун 0 - 1 3.02 2.87 2.30
14:45 Диагорас Родос - АЕК Атина Б 0 - 1 2.56 2.87 2.65
14:45 Егалео - Иродотос 2 - 0 1.57 3.47 5.26
14:45 Олимпиакос Волос - Пиерикос Катерини 0 - 1 1.54 3.97 4.74
17:00 Ерготелис - Панатинайкос Б 1 - 0 1.89 2.87 4.15
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Аполон Лариса - Ираклис Солун
14:45 0 - 1 3.02 2.87 2.30
Диагорас Родос - АЕК Атина Б
14:45 0 - 1 2.56 2.87 2.65
Егалео - Иродотос
14:45 2 - 0 1.57 3.47 5.26
Олимпиакос Волос - Пиерикос Катерини
14:45 0 - 1 1.54 3.97 4.74
Ерготелис - Панатинайкос Б
17:00 1 - 0 1.89 2.87 4.15
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Вейле - Колдинг 5 - 1 1.37 4.50 7.64
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Вейле - Колдинг
19:00 5 - 1 1.37 4.50 7.64
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Кьоге - Лингби 3 - 3 5.36 3.97 1.55
14:00 Ямербугт - Фремад Амагер отл. 2.53 3.38 2.57
15:00 Нюкьобинг - Вендсисел 1 - 1 1.98 3.47 3.47
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Кьоге - Лингби
14:00 3 - 3 5.36 3.97 1.55
Ямербугт - Фремад Амагер
14:00 отл. 2.53 3.38 2.57
Нюкьобинг - Вендсисел
15:00 1 - 1 1.98 3.47 3.47
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
12:00 Йордания - Мароко 0 - 4 8.48 4.38 1.32
15:00 Ливан - Алжир 0 - 2 11.36 4.98 1.23
18:00 Судан - Египет 0 - 5 13.36 5.23 1.20
21:00 Палестина - Саудитска Арабия 1 - 1 2.47 3.00 2.72
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Йордания - Мароко
12:00 0 - 4 8.48 4.38 1.32
Ливан - Алжир
15:00 0 - 2 11.36 4.98 1.23
Судан - Египет
18:00 0 - 5 13.36 5.23 1.20
Палестина - Саудитска Арабия
21:00 1 - 1 2.47 3.00 2.72
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Легион - Нарва Транс 0 - 2 1.43 4.39 5.57
19:00 Пайде Линнамеесконд - Номе Калю 5 - 3 1.59 4.01 4.66
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Легион - Нарва Транс
13:00 0 - 2 1.43 4.39 5.57
Пайде Линнамеесконд - Номе Калю
19:00 5 - 3 1.59 4.01 4.66
Естония - Мейстрилига Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Таммека Тарту - Талина Калев 3 - 0 1.44 4.61 5.23
Естония - Мейстрилига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Таммека Тарту - Талина Калев
16:00 3 - 0 1.44 4.61 5.23
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Индени - Лусака Динамос 0 - 3 2.68 2.60 2.79
15:00 Грийн Бъфалос - Призън Леопардс 3 - 3 1.75 2.92 5.03
15:00 Кабуе Уориърс - Занако отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Кансанши Динамос - Билдкон 0 - 0 2.51 2.56 3.08
15:00 Конкола Блейдс - Грийн Ийгълс 1 - 2 2.48 2.66 2.98
15:00 Нкана - Форест Рейнджърс 2 - 0 2.32 2.72 3.18
15:00 Чамбиши - Нквази 1 - 0 3.58 2.56 2.25
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Индени - Лусака Динамос
13:00 0 - 3 2.68 2.60 2.79
Грийн Бъфалос - Призън Леопардс
15:00 3 - 3 1.75 2.92 5.03
Кабуе Уориърс - Занако
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кансанши Динамос - Билдкон
15:00 0 - 0 2.51 2.56 3.08
Конкола Блейдс - Грийн Ийгълс
15:00 1 - 2 2.48 2.66 2.98
Нкана - Форест Рейнджърс
15:00 2 - 0 2.32 2.72 3.18
Чамбиши - Нквази
15:00 1 - 0 3.58 2.56 2.25
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Хадера - Бней Сахнин 2 - 1 2.46 2.96 2.91
17:30 Макаби Петах Тиква - МС Ашдод 0 - 1 2.53 3.09 2.71
19:50 Ирони Кирят Шмона - Макаби Нетаня 2 - 1 3.50 3.21 2.04
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Апоел Хадера - Бней Сахнин
15:00 2 - 1 2.46 2.96 2.91
Макаби Петах Тиква - МС Ашдод
17:30 0 - 1 2.53 3.09 2.71
Ирони Кирят Шмона - Макаби Нетаня
19:50 2 - 1 3.50 3.21 2.04
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 НортИйст Юнайтед - Гоа 2 - 1 3.06 3.39 2.13
18:00 Бенгалуру - Мумбай Сити 1 - 3 3.25 3.30 2.09
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
НортИйст Юнайтед - Гоа
16:00 2 - 1 3.06 3.39 2.13
Бенгалуру - Мумбай Сити
18:00 1 - 3 3.25 3.30 2.09
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
13:15 Персебая Сурабая - Барито Путера 2 - 0 1.79 3.50 3.76
15:45 Мадура Юнайтед - Персиб Бандунг 0 - 1 3.89 3.31 1.82
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персебая Сурабая - Барито Путера
13:15 2 - 0 1.79 3.50 3.76
Мадура Юнайтед - Персиб Бандунг
15:45 0 - 1 3.89 3.31 1.82
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Гол Гохар Сирджан - Сепахан Исфахан 4 - 2 4.47 2.69 2.02
13:30 Хавадар - Нафт Масджед Солейман 0 - 0 2.34 2.58 3.51
14:30 Естеглал Техеран - Персеполис Техеран 0 - 0 2.79 2.63 2.77
14:30 Санат Нафт Абадан - Пейкан Техеран 0 - 0 2.63 2.58 2.99
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Гол Гохар Сирджан - Сепахан Исфахан
13:30 4 - 2 4.47 2.69 2.02
Хавадар - Нафт Масджед Солейман
13:30 0 - 0 2.34 2.58 3.51
Естеглал Техеран - Персеполис Техеран
14:30 0 - 0 2.79 2.63 2.77
Санат Нафт Абадан - Пейкан Техеран
14:30 0 - 0 2.63 2.58 2.99
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Найроби Сити Старс - Кариобанги Шаркс 1 - 2 0.00 0.00 0.00
14:00 Администрейшън Полис - Софапака 0 - 2 0.00 0.00 0.00
14:00 Бидко Юнайтед - Леопардс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
14:00 Матаре Юнайтед - Таланта 0 - 2 0.00 0.00 0.00
14:00 Нзоя Шугър - Какамега Хоумбойз 0 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Уазито - Улинзи Старс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Найроби Сити Старс - Кариобанги Шаркс
12:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Администрейшън Полис - Софапака
14:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Бидко Юнайтед - Леопардс
14:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Матаре Юнайтед - Таланта
14:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Нзоя Шугър - Какамега Хоумбойз
14:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Уазито - Улинзи Старс
14:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Докса Катокопия - АЕК Ларнака 1 - 4 4.46 3.31 1.75
19:00 Анортозис - ПАЕЕК Кирения 2 - 3 1.31 4.66 8.34
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Докса Катокопия - АЕК Ларнака
17:00 1 - 4 4.46 3.31 1.75
Анортозис - ПАЕЕК Кирения
19:00 2 - 3 1.31 4.66 8.34
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Гниляне - Малишева 3 - 1 1.92 3.20 3.66
14:00 Дреница Србица - Балкани Суха река 0 - 1 2.85 3.25 2.23
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Гниляне - Малишева
14:00 3 - 1 1.92 3.20 3.66
Дреница Србица - Балкани Суха река
14:00 0 - 1 2.85 3.25 2.23
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 АФАД Джекану - Индение Абенгуру отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Спортинг Ганьоа - СО де л'Арми 4 - 0 0.00 0.00 0.00
19:45 АС Бафинг - Расинг Клуб Абиджан 1 - 1 2.18 2.75 3.65
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АФАД Джекану - Индение Абенгуру
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Спортинг Ганьоа - СО де л'Арми
17:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
АС Бафинг - Расинг Клуб Абиджан
19:45 1 - 1 2.18 2.75 3.65
Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:40 Кувейт СК - Кадсия Кувейт 3 - 0 2.38 3.23 2.63
Кувейт - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кувейт СК - Кадсия Кувейт
17:40 3 - 0 2.38 3.23 2.63
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вилц 71 - РМ Хам Бенфика 1 - 0 1.14 7.10 13.32
18:00 Прогрес Нидеркорн - Етцела Етелбрюк 6 - 0 1.25 5.46 8.73
18:00 Ф91 Дюделанж - Роданж 91 5 - 1 1.16 6.92 12.29
18:30 Расинг ФК Унион - Фола Еш 0 - 1 2.97 3.68 2.03
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вилц 71 - РМ Хам Бенфика
17:00 1 - 0 1.14 7.10 13.32
Прогрес Нидеркорн - Етцела Етелбрюк
18:00 6 - 0 1.25 5.46 8.73
Ф91 Дюделанж - Роданж 91
18:00 5 - 1 1.16 6.92 12.29
Расинг ФК Унион - Фола Еш
18:30 0 - 1 2.97 3.68 2.03
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Моста ФК - Гудя Юнайтед 0 - 3 1.82 3.55 3.72
17:00 Валета - Биркиркара 0 - 0 3.62 3.48 1.84
19:00 Сиренс - Гзира Юнайтед 1 - 3 3.34 3.38 1.94
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Моста ФК - Гудя Юнайтед
15:00 0 - 3 1.82 3.55 3.72
Валета - Биркиркара
17:00 0 - 0 3.62 3.48 1.84
Сиренс - Гзира Юнайтед
19:00 1 - 3 3.34 3.38 1.94
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
17:30 ПСВ Айндховен - Утрехт 4 - 1 1.53 4.42 5.50
19:45 Камбур - Витес 1 - 6 3.33 3.66 2.06
22:00 Хераклес - Хееренвеен 0 - 1 2.18 3.50 3.19
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
ПСВ Айндховен - Утрехт
17:30 4 - 1 1.53 4.42 5.50
Камбур - Витес
19:45 1 - 6 3.33 3.66 2.06
Хераклес - Хееренвеен
22:00 0 - 1 2.18 3.50 3.19
Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Стьордалс Блинк - Хьодд 3 - 0 1.79 3.95 3.64
Норвегия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Стьордалс Блинк - Хьодд
17:00 3 - 0 1.79 3.95 3.64
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
16:00 Ал Дафра - Хор Факан 1 - 2 3.22 3.47 2.01
16:00 Бани Яс - Емирейтс Клуб 0 - 1 1.32 4.91 7.44
18:15 Ал Шарджа - Ал Уроба 1 - 1 1.35 4.79 6.84
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал Дафра - Хор Факан
16:00 1 - 2 3.22 3.47 2.01
Бани Яс - Емирейтс Клуб
16:00 0 - 1 1.32 4.91 7.44
Ал Шарджа - Ал Уроба
18:15 1 - 1 1.35 4.79 6.84
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Либертад Асунсион - Ривър Плейт Асунсион 5 - 0 1.33 4.67 7.88
23:15 12 де Октубре - Сол де Америка 1 - 0 2.24 3.26 2.90
23:15 Спортиво Лукеньо - Гуайреня 0 - 1 3.43 3.33 1.99
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Либертад Асунсион - Ривър Плейт Асунсион
00:30 5 - 0 1.33 4.67 7.88
12 де Октубре - Сол де Америка
23:15 1 - 0 2.24 3.26 2.90
Спортиво Лукеньо - Гуайреня
23:15 0 - 1 3.43 3.33 1.99
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Термалика Нечеча - Погон Шчечин 1 - 3 4.53 3.57 1.76
18:30 Ягиелония Бялисток - Гурник Ленчна 1 - 2 1.51 3.97 6.45
21:00 Лехия Гданск - Раков Ченстохова 3 - 1 3.22 3.28 2.20
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Термалика Нечеча - Погон Шчечин
16:00 1 - 3 4.53 3.57 1.76
Ягиелония Бялисток - Гурник Ленчна
18:30 1 - 2 1.51 3.97 6.45
Лехия Гданск - Раков Ченстохова
21:00 3 - 1 3.22 3.28 2.20
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Подбескидзе - ГКС Катовице 1 - 2 1.59 3.84 4.70
16:00 ЛКС Лодз - Пуща Неполомице отл. 1.73 3.63 4.19
21:30 Скра Ченстохова - Ресовия Жешов 0 - 1 3.35 3.08 2.11
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Подбескидзе - ГКС Катовице
13:40 1 - 2 1.59 3.84 4.70
ЛКС Лодз - Пуща Неполомице
16:00 отл. 1.73 3.63 4.19
Скра Ченстохова - Ресовия Жешов
21:30 0 - 1 3.35 3.08 2.11
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Тондела - Морейрензе отл. 2.75 3.33 2.49
20:00 Боавища - Маритимо 1 - 1 2.30 3.08 3.21
22:30 Пасош Ферейра - Витория Гимараеш 1 - 2 2.99 3.04 2.45
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Тондела - Морейрензе
17:30 отл. 2.75 3.33 2.49
Боавища - Маритимо
20:00 1 - 1 2.30 3.08 3.21
Пасош Ферейра - Витория Гимараеш
22:30 1 - 2 2.99 3.04 2.45
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Вилафранкензе - Фейрензе 1 - 1 3.54 3.28 1.98
16:00 Насионал Мадейра - Ещрела Амадора 4 - 1 2.07 3.22 3.34
17:30 Порто Б - Лейшоес 1 - 0 2.31 3.18 2.86
20:00 Бенфика Б - Рио Аве 2 - 0 2.45 3.17 2.73
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Вилафранкензе - Фейрензе
13:00 1 - 1 3.54 3.28 1.98
Насионал Мадейра - Ещрела Амадора
16:00 4 - 1 2.07 3.22 3.34
Порто Б - Лейшоес
17:30 1 - 0 2.31 3.18 2.86
Бенфика Б - Рио Аве
20:00 2 - 0 2.45 3.17 2.73
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:00 Ел Салвадор - Венецуела - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Ел Салвадор - Венецуела
02:00 - 0.00 0.00 0.00
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:00 Киндия Търговище - Клуж 0 - 1 6.92 3.30 1.56
21:30 Фарул Констанца - Рапид Букурещ 2 - 0 1.94 3.07 4.09
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Киндия Търговище - Клуж
15:00 0 - 1 6.92 3.30 1.56
Фарул Констанца - Рапид Букурещ
21:30 2 - 0 1.94 3.07 4.09
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Криля Советов - ЦСКА Москва 0 - 1 2.97 3.16 2.39
16:00 Спартак Москва - Ахмат Грозни 2 - 1 2.15 3.21 3.42
18:00 Локомотив Москва - Урал Свердловска област 0 - 1 1.75 3.43 4.88
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Криля Советов - ЦСКА Москва
13:00 0 - 1 2.97 3.16 2.39
Спартак Москва - Ахмат Грозни
16:00 2 - 1 2.15 3.21 3.42
Локомотив Москва - Урал Свердловска област
18:00 0 - 1 1.75 3.43 4.88
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Фиорентино 2 - 1 2.12 3.26 3.04
16:00 Космос Серавале - Доманяно 0 - 0 9.32 4.70 1.27
16:00 Либертас - Кайлунго 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Тре Пене - Пенароса 3 - 0 1.36 4.35 7.13
19:00 Ла Фиорита - Сан Джовани 1 - 1 1.26 5.02 9.36
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Виртус - Фиорентино
16:00 2 - 1 2.12 3.26 3.04
Космос Серавале - Доманяно
16:00 0 - 0 9.32 4.70 1.27
Либертас - Кайлунго
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Тре Пене - Пенароса
16:00 3 - 0 1.36 4.35 7.13
Ла Фиорита - Сан Джовани
19:00 1 - 1 1.26 5.02 9.36
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Крусейдърс 1 - 0 3.30 3.70 1.94
17:00 Гленторан - Портадаун 3 - 1 1.15 6.90 14.51
17:00 Карик Рейнджърс - Дънганън Суифтс 1 - 2 2.02 3.51 3.28
17:00 Клифтънвил - Балимина Юнайтед 1 - 0 1.53 4.00 5.42
17:00 Коулрейн - Линфийлд 1 - 2 2.91 3.30 2.26
17:00 Ларн - Уорънпойнт Таун 3 - 0 1.12 7.58 17.63
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Гленавон - Крусейдърс
17:00 1 - 0 3.30 3.70 1.94
Гленторан - Портадаун
17:00 3 - 1 1.15 6.90 14.51
Карик Рейнджърс - Дънганън Суифтс
17:00 1 - 2 2.02 3.51 3.28
Клифтънвил - Балимина Юнайтед
17:00 1 - 0 1.53 4.00 5.42
Коулрейн - Линфийлд
17:00 1 - 2 2.91 3.30 2.26
Ларн - Уорънпойнт Таун
17:00 3 - 0 1.12 7.58 17.63
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Работнички Скопие - Ренова Джепчище 0 - 0 1.87 3.07 4.02
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Работнички Скопие - Ренова Джепчище
14:00 0 - 0 1.87 3.07 4.02
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 ДАК Дунайска Стреда - Похроние Долна Жданя 2 - 0 1.24 5.39 10.00
16:00 Земплин Михаловце - Ружомберок 0 - 3 2.91 3.28 2.24
16:00 Сеница - Татран Липтовски Микулаш 1 - 0 2.02 3.34 3.35
16:00 Серед - Тренчин 4 - 2 2.88 3.45 2.19
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ДАК Дунайска Стреда - Похроние Долна Жданя
16:00 2 - 0 1.24 5.39 10.00
Земплин Михаловце - Ружомберок
16:00 0 - 3 2.91 3.28 2.24
Сеница - Татран Липтовски Микулаш
16:00 1 - 0 2.02 3.34 3.35
Серед - Тренчин
16:00 4 - 2 2.88 3.45 2.19
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алуминий Кидричево - Копер 1 - 1 3.10 3.29 2.12
18:00 Мура - Табор Сежана 1 - 0 1.75 3.42 4.23
21:15 Целие - Марибор 0 - 1 2.76 3.29 2.31
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Алуминий Кидричево - Копер
16:00 1 - 1 3.10 3.29 2.12
Мура - Табор Сежана
18:00 1 - 0 1.75 3.42 4.23
Целие - Марибор
21:15 0 - 1 2.76 3.29 2.31
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Пролетер Нови Сад - Металац 1 - 0 2.72 3.07 2.39
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Пролетер Нови Сад - Металац
16:00 1 - 0 2.72 3.07 2.39
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Аланияспор - Сивасспор 0 - 1 2.25 3.29 3.10
15:00 Трабзонспор - Адана Демирспор 2 - 0 1.80 3.66 4.11
18:00 Галатасарай - Алтай Измир 2 - 2 1.44 4.41 6.67
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Аланияспор - Сивасспор
12:30 0 - 1 2.25 3.29 3.10
Трабзонспор - Адана Демирспор
15:00 2 - 0 1.80 3.66 4.11
Галатасарай - Алтай Измир
18:00 2 - 2 1.44 4.41 6.67
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Бандърмаспор - Генчлербирлиги 1 - 2 1.76 3.47 4.10
12:30 Ерзурум ББ - Истанбулспор 3 - 1 1.83 3.55 3.67
17:00 Аданаспор - Тузласпор 1 - 1 2.40 3.03 2.81
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Генчлербирлиги
12:30 1 - 2 1.76 3.47 4.10
Ерзурум ББ - Истанбулспор
12:30 3 - 1 1.83 3.55 3.67
Аданаспор - Тузласпор
17:00 1 - 1 2.40 3.03 2.81
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Карнарвън Таун - Пенибонт 1 - 2 2.42 3.38 2.61
16:30 Кевн Друидс - Кардиф Метрополитън 1 - 3 10.79 5.60 1.22
16:30 Нютаун - Бари Таун Юнайтед 2 - 1 1.64 3.89 4.42
16:30 Флинт Таун Юнайтед - Хавърфордуест 4 - 1 1.93 3.72 3.27
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Карнарвън Таун - Пенибонт
16:30 1 - 2 2.42 3.38 2.61
Кевн Друидс - Кардиф Метрополитън
16:30 1 - 3 10.79 5.60 1.22
Нютаун - Бари Таун Юнайтед
16:30 2 - 1 1.64 3.89 4.42
Флинт Таун Юнайтед - Хавърфордуест
16:30 4 - 1 1.93 3.72 3.27
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Верес Ровно - Динамо Киев 0 - 3 12.95 5.23 1.23
17:00 Александрия - Олимпик Донецк - 0.00 0.00 0.00
17:00 Рух Лвов - Ворскла Полтава 0 - 0 3.57 3.16 2.05
19:30 Металист 1925 Харков - Колос Ковалевка 0 - 1 2.49 3.08 2.80
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Верес Ровно - Динамо Киев
14:00 0 - 3 12.95 5.23 1.23
Александрия - Олимпик Донецк
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Рух Лвов - Ворскла Полтава
17:00 0 - 0 3.57 3.16 2.05
Металист 1925 Харков - Колос Ковалевка
19:30 0 - 1 2.49 3.08 2.80
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
14:00 Дюрмот - Мезьокьовешд 0 - 1 2.81 3.41 2.30
16:30 Ференцварош - Пушкаш Академи 1 - 1 1.51 4.19 5.38
18:30 Залаегерсег - Дебрецен 2 - 1 2.18 3.57 2.88
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Дюрмот - Мезьокьовешд
14:00 0 - 1 2.81 3.41 2.30
Ференцварош - Пушкаш Академи
16:30 1 - 1 1.51 4.19 5.38
Залаегерсег - Дебрецен
18:30 2 - 1 2.18 3.57 2.88
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Депортиво Малдонадо 2 - 1 1.68 3.62 4.31
22:00 Монтевидео Сити Торке - Прогресо Монтевидео 1 - 0 1.91 3.39 3.55
22:00 Монтевидео Уондърърс - Феникс Монтевидео 1 - 1 1.88 3.36 3.66
22:00 Насионал Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 4 - 2 1.59 3.70 4.98
22:00 Пенярол Монтевидео - Суд Америка Монтевидео 3 - 1 1.27 4.89 9.08
22:00 Рентистас Монтевидео - Пласа Колония 2 - 3 3.01 3.10 2.24
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Бостън Ривър - Депортиво Малдонадо
22:00 2 - 1 1.68 3.62 4.31
Монтевидео Сити Торке - Прогресо Монтевидео
22:00 1 - 0 1.91 3.39 3.55
Монтевидео Уондърърс - Феникс Монтевидео
22:00 1 - 1 1.88 3.36 3.66
Насионал Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
22:00 4 - 2 1.59 3.70 4.98
Пенярол Монтевидео - Суд Америка Монтевидео
22:00 3 - 1 1.27 4.89 9.08
Рентистас Монтевидео - Пласа Колония
22:00 2 - 3 3.01 3.10 2.24
Фарьорски острови - Други Рез. 1 X 2
18:00 Рунавик - Б36 Торсхавн 1 - 1 2.34 3.58 2.54
18:00 Судурой - Рунавик - 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Други
Час Рез. 1 X 2
Рунавик - Б36 Торсхавн
18:00 1 - 1 2.34 3.58 2.54
Судурой - Рунавик
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 ХНК Горица - Осиек 1 - 1 3.61 3.25 1.97
18:05 Риека - Хрватски Драговоляц 4 - 1 1.17 6.63 12.29
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ХНК Горица - Осиек
14:00 1 - 1 3.61 3.25 1.97
Риека - Хрватски Драговоляц
18:05 4 - 1 1.17 6.63 12.29
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Лишен Бърно - Вишков отл. 1.44 4.30 5.72
14:30 Опава - Збройовка Бърно 0 - 2 2.78 3.28 2.25
14:30 Простейов - Спарта Прага Б 1 - 0 2.38 3.27 2.61
14:30 Хрудим - Влашим отл. 2.83 3.35 2.24
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Лишен Бърно - Вишков
14:30 отл. 1.44 4.30 5.72
Опава - Збройовка Бърно
14:30 0 - 2 2.78 3.28 2.25
Простейов - Спарта Прага Б
14:30 1 - 0 2.38 3.27 2.61
Хрудим - Влашим
14:30 отл. 2.83 3.35 2.24
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Карвина - Спарта Прага 1 - 2 7.70 4.63 1.36
16:00 Слован Либерец - Храдец Кралове 1 - 0 1.97 3.44 3.52
16:00 Теплице - Фастав Злин 4 - 1 2.47 3.29 2.69
19:00 Сигма Оломоуц - Славия Прага 0 - 1 7.33 4.40 1.39
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Карвина - Спарта Прага
16:00 1 - 2 7.70 4.63 1.36
Слован Либерец - Храдец Кралове
16:00 1 - 0 1.97 3.44 3.52
Теплице - Фастав Злин
16:00 4 - 1 2.47 3.29 2.69
Сигма Оломоуц - Славия Прага
19:00 0 - 1 7.33 4.40 1.39
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Антофагаста - Коло-Коло Сантяго 1 - 0 7.13 4.27 1.42
23:00 Депортес Ла Серена - Сантяго Уондърърс 0 - 0 1.74 3.68 4.27
23:00 Евертън Виня дел Мар - Универсидад Католика 0 - 3 3.45 3.19 2.09
23:00 Палестино Сантяго - Нубленсе Чилан 1 - 4 1.99 3.49 3.40
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Антофагаста - Коло-Коло Сантяго
23:00 1 - 0 7.13 4.27 1.42
Депортес Ла Серена - Сантяго Уондърърс
23:00 0 - 0 1.74 3.68 4.27
Евертън Виня дел Мар - Универсидад Католика
23:00 0 - 3 3.45 3.19 2.09
Палестино Сантяго - Нубленсе Чилан
23:00 1 - 4 1.99 3.49 3.40
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Цюрих - Люцерн 4 - 0 1.62 4.11 4.79
21:30 Йънг Бойс - Сервет 1 - 2 1.49 4.63 5.66
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Цюрих - Люцерн
19:00 4 - 0 1.62 4.11 4.79
Йънг Бойс - Сервет
21:30 1 - 2 1.49 4.63 5.66
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кринс - Вадуц 1 - 3 3.74 3.61 1.84
19:00 Тун - Вил 2 - 4 1.65 3.78 4.60
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Кринс - Вадуц
19:00 1 - 3 3.74 3.61 1.84
Тун - Вил
19:00 2 - 4 1.65 3.78 4.60
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Сириус 4 - 2 1.22 5.84 12.48
16:00 Варберг БоИС - Мялби 0 - 3 2.90 3.17 2.44
16:00 Йоребро - Елфсборг 2 - 3 6.28 4.79 1.44
16:00 Йостерсунд - Дегерфорш 0 - 1 8.06 5.42 1.32
16:00 Малмьо - Халмстад 0 - 0 1.40 4.66 7.39
16:00 Норкьопинг - ИФК Гьотеборг 1 - 2 2.08 3.55 3.24
16:00 Хакен - Юргорден 0 - 1 4.11 3.78 1.79
16:00 Хамарби - Калмар 5 - 3 1.66 4.11 4.48
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
АИК Стокхолм - Сириус
16:00 4 - 2 1.22 5.84 12.48
Варберг БоИС - Мялби
16:00 0 - 3 2.90 3.17 2.44
Йоребро - Елфсборг
16:00 2 - 3 6.28 4.79 1.44
Йостерсунд - Дегерфорш
16:00 0 - 1 8.06 5.42 1.32
Малмьо - Халмстад
16:00 0 - 0 1.40 4.66 7.39
Норкьопинг - ИФК Гьотеборг
16:00 1 - 2 2.08 3.55 3.24
Хакен - Юргорден
16:00 0 - 1 4.11 3.78 1.79
Хамарби - Калмар
16:00 5 - 3 1.66 4.11 4.48
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Форфар Атлетик 2 - 3 3.80 3.52 1.81
17:00 Елгин Сити - Келти Хартс 1 - 1 4.91 3.98 1.56
17:00 Каудънбийт - Стърлинг Албиън 1 - 0 3.25 3.35 2.00
17:00 Стенхаусмюър - Странрар 1 - 4 2.13 3.40 2.98
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Албион Роувърс - Форфар Атлетик
17:00 2 - 3 3.80 3.52 1.81
Елгин Сити - Келти Хартс
17:00 1 - 1 4.91 3.98 1.56
Каудънбийт - Стърлинг Албиън
17:00 1 - 0 3.25 3.35 2.00
Стенхаусмюър - Странрар
17:00 1 - 4 2.13 3.40 2.98
Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Монтроуз - Келти Хартс 1 - 1 1.91 3.56 3.42
Шотландия - Купа на Шотландия
Час Рез. 1 X 2
Монтроуз - Келти Хартс
17:00 1 - 1 1.91 3.56 3.42
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Сейнт Мирън 4 - 1 1.91 3.24 4.24
17:00 Рейнджърс - Дънди ФК 3 - 0 1.13 7.83 19.49
17:00 Сейнт Джонстън - Рос Каунти отл. 2.41 3.02 3.15
17:00 Хибърниън - Мъдъруел 1 - 1 1.81 3.56 4.22
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Абърдийн - Сейнт Мирън
17:00 4 - 1 1.91 3.24 4.24
Рейнджърс - Дънди ФК
17:00 3 - 0 1.13 7.83 19.49
Сейнт Джонстън - Рос Каунти
17:00 отл. 2.41 3.02 3.15
Хибърниън - Мъдъруел
17:00 1 - 1 1.81 3.56 4.22
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ийст Файф - Алоа Атлетик 1 - 1 2.74 3.47 2.23
17:00 Клайд - Питърхед 2 - 2 2.72 3.39 2.28
17:00 Коув Рейнджърс - Дъмбартън 2 - 0 1.38 4.48 6.63
17:00 Куинс парк ФК - Фолкърк 6 - 0 2.21 3.30 2.88
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Ийст Файф - Алоа Атлетик
17:00 1 - 1 2.74 3.47 2.23
Клайд - Питърхед
17:00 2 - 2 2.72 3.39 2.28
Коув Рейнджърс - Дъмбартън
17:00 2 - 0 1.38 4.48 6.63
Куинс парк ФК - Фолкърк
17:00 6 - 0 2.21 3.30 2.88
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Рейт Роувърс 0 - 0 2.36 3.25 2.82
17:00 Грийнок Мортън - Еър Юнайтед 2 - 2 2.28 3.17 2.99
17:00 Куин ъф Саут - Партик Тисъл 0 - 0 3.24 3.32 2.09
17:00 Хамилтън - Дънфърмлин 1 - 0 2.55 3.18 2.56
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Рейт Роувърс
17:00 0 - 0 2.36 3.25 2.82
Грийнок Мортън - Еър Юнайтед
17:00 2 - 2 2.28 3.17 2.99
Куин ъф Саут - Партик Тисъл
17:00 0 - 0 3.24 3.32 2.09
Хамилтън - Дънфърмлин
17:00 1 - 0 2.55 3.18 2.56
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 АмаЗулу Дърбан - Роял АМ 0 - 0 2.26 2.89 3.25
15:30 Морока Суолоус - Марицбург Юнайтед 1 - 1 2.95 2.66 2.64
15:30 Чипа Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 2 2.76 2.68 2.76
18:00 Кайзер Чийфс - Кейптаун Сити отл. 4.03 3.24 2.06
20:15 Стеленбош - Мамелоди Съндаунс 1 - 1 4.86 3.11 1.76
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АмаЗулу Дърбан - Роял АМ
15:30 0 - 0 2.26 2.89 3.25
Морока Суолоус - Марицбург Юнайтед
15:30 1 - 1 2.95 2.66 2.64
Чипа Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус
15:30 1 - 2 2.76 2.68 2.76
Кайзер Чийфс - Кейптаун Сити
18:00 отл. 4.03 3.24 2.06
Стеленбош - Мамелоди Съндаунс
20:15 1 - 1 4.86 3.11 1.76
Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
08:00 Кануън - Съннам 2 - 1 2.06 3.07 3.65
08:00 Куанджу - Инчхън Юнайтед 1 - 1 2.13 3.15 3.37
08:00 Поханг Стийлърс - Сеул 1 - 2 2.22 3.18 3.15
Южна Корея - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Кануън - Съннам
08:00 2 - 1 2.06 3.07 3.65
Куанджу - Инчхън Юнайтед
08:00 1 - 1 2.13 3.15 3.37
Поханг Стийлърс - Сеул
08:00 1 - 2 2.22 3.18 3.15
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Вегалта Сендай - Кашима Антлърс 0 - 1 6.15 4.24 1.49
07:00 Гамба Осака - Шонан Белмар 0 - 0 2.96 3.25 2.33
07:00 Йокохама Ф-Маринос - Кавазаки Фронтейл 1 - 1 2.75 3.78 2.24
07:00 Йокохама ФК - Консадол Сапоро 0 - 1 3.38 3.65 2.00
07:00 Кашива Рейсол - Оита Тринита 2 - 3 1.84 3.54 4.06
07:00 Нагоя Грампус - Урава Ред Даймъндс 0 - 0 2.16 3.30 3.27
07:00 Саган Тошу - Висел Кобе 0 - 2 2.80 3.27 2.44
07:00 Токио - Ависпа Фукуока 0 - 0 2.03 3.34 3.54
07:00 Токушима Вортис - Санфрече Хирошима 2 - 4 2.25 3.24 3.15
07:00 Шимизу Ес-Пулс - Серезо Осака 2 - 1 2.33 3.31 2.93
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Вегалта Сендай - Кашима Антлърс
07:00 0 - 1 6.15 4.24 1.49
Гамба Осака - Шонан Белмар
07:00 0 - 0 2.96 3.25 2.33
Йокохама Ф-Маринос - Кавазаки Фронтейл
07:00 1 - 1 2.75 3.78 2.24
Йокохама ФК - Консадол Сапоро
07:00 0 - 1 3.38 3.65 2.00
Кашива Рейсол - Оита Тринита
07:00 2 - 3 1.84 3.54 4.06
Нагоя Грампус - Урава Ред Даймъндс
07:00 0 - 0 2.16 3.30 3.27
Саган Тошу - Висел Кобе
07:00 0 - 2 2.80 3.27 2.44
Токио - Ависпа Фукуока
07:00 0 - 0 2.03 3.34 3.54
Токушима Вортис - Санфрече Хирошима
07:00 2 - 4 2.25 3.24 3.15
Шимизу Ес-Пулс - Серезо Осака
07:00 2 - 1 2.33 3.31 2.93