Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Саутхямптън - Лестър 2 - 2 2.35 3.47 3.01
21:30 Уест Хям - Брайтън 1 - 1 2.02 3.48 3.79
21:30 Уотфорд - Челси 1 - 2 9.95 5.53 1.31
21:30 Уулвърхямптън - Бърнли 0 - 0 1.96 3.39 4.16
22:15 Астън Вила - Манчестър Сити 1 - 2 8.37 4.90 1.38
22:15 Евертън - Ливърпул 1 - 4 7.67 5.10 1.39
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Саутхямптън - Лестър
21:30 2 - 2 2.35 3.47 3.01
Уест Хям - Брайтън
21:30 1 - 1 2.02 3.48 3.79
Уотфорд - Челси
21:30 1 - 2 9.95 5.53 1.31
Уулвърхямптън - Бърнли
21:30 0 - 0 1.96 3.39 4.16
Астън Вила - Манчестър Сити
22:15 1 - 2 8.37 4.90 1.38
Евертън - Ливърпул
22:15 1 - 4 7.67 5.10 1.39
Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
21:00 Съндърланд - Олдъм 0 - 1 1.31 5.01 8.79
21:00 Шефилд Уензди - Хартлипул 0 - 3 1.65 3.83 4.78
21:45 Крю Александра - Донкастър 2 - 0 2.17 3.42 3.07
Англия - ЕФЛ Трофи
Час Рез. 1 X 2
Съндърланд - Олдъм
21:00 0 - 1 1.31 5.01 8.79
Шефилд Уензди - Хартлипул
21:00 0 - 3 1.65 3.83 4.78
Крю Александра - Донкастър
21:45 2 - 0 2.17 3.42 3.07
Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
17:30 Менсахеро - Сарагоса 0 - 1 7.65 4.65 1.37
20:00 Алхесирас - Унионистас де Саламанка 1 - 2 2.47 3.22 2.75
20:00 Кордоба - Севиля 0 - 0 21.57 9.03 1.09
20:00 Химнастика Сеговиана - Майорка 0 - 0 28.38 10.91 1.06
21:00 Атлетико Манча Реал - Интернасионал де Мадрид 2 - 1 3.83 3.47 1.89
21:00 УКАМ Мурсия - Депортиво Ла Коруня 2 - 2 2.95 3.04 2.44
21:15 Талавера де ла Рейна - Корнеля 2 - 0 2.14 3.17 3.40
21:30 Естремадура - Самора 1 - 4 1.84 3.43 4.17
21:30 Калахора - Атлетико Балеарес 1 - 1 2.58 3.26 2.61
21:30 Касереньо - Понферадина 1 - 2 4.58 3.76 1.70
21:30 Линарес Депортиво - Химнастик де Тарагона 0 - 0 2.20 3.27 3.15
21:30 Сан Фернандо - Културал Леонеса 2 - 3 2.47 3.19 2.78
22:00 Сан Роке де Лепе - Мирандес 0 - 3 3.25 3.16 2.19
Испания - Купа на Краля
Час Рез. 1 X 2
Менсахеро - Сарагоса
17:30 0 - 1 7.65 4.65 1.37
Алхесирас - Унионистас де Саламанка
20:00 1 - 2 2.47 3.22 2.75
Кордоба - Севиля
20:00 0 - 0 21.57 9.03 1.09
Химнастика Сеговиана - Майорка
20:00 0 - 0 28.38 10.91 1.06
Атлетико Манча Реал - Интернасионал де Мадрид
21:00 2 - 1 3.83 3.47 1.89
УКАМ Мурсия - Депортиво Ла Коруня
21:00 2 - 2 2.95 3.04 2.44
Талавера де ла Рейна - Корнеля
21:15 2 - 0 2.14 3.17 3.40
Естремадура - Самора
21:30 1 - 4 1.84 3.43 4.17
Калахора - Атлетико Балеарес
21:30 1 - 1 2.58 3.26 2.61
Касереньо - Понферадина
21:30 1 - 2 4.58 3.76 1.70
Линарес Депортиво - Химнастик де Тарагона
21:30 0 - 0 2.20 3.27 3.15
Сан Фернандо - Културал Леонеса
21:30 2 - 3 2.47 3.19 2.78
Сан Роке де Лепе - Мирандес
22:00 0 - 3 3.25 3.16 2.19
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Реал Мадрид - Атлетик Билбао 1 - 0 1.57 4.17 5.87
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрид - Атлетик Билбао
22:00 1 - 0 1.57 4.17 5.87
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:30 Болоня - Рома 1 - 0 2.93 3.37 2.44
19:30 Интер - Специя 2 - 0 1.14 8.70 16.57
21:45 Дженоа - Милан 0 - 3 5.49 4.12 1.61
21:45 Сасуоло - Наполи 2 - 2 4.03 3.85 1.86
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Болоня - Рома
19:30 1 - 0 2.93 3.37 2.44
Интер - Специя
19:30 2 - 0 1.14 8.70 16.57
Дженоа - Милан
21:45 0 - 3 5.49 4.12 1.61
Сасуоло - Наполи
21:45 2 - 2 4.03 3.85 1.86
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Парма - Бреша 0 - 1 2.18 3.19 3.33
21:30 Читадела - Комо 2 - 2 1.88 3.19 4.45
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Парма - Бреша
19:00 0 - 1 2.18 3.19 3.33
Читадела - Комо
21:30 2 - 2 1.88 3.19 4.45
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:00 Падуа - Ювентус Б 2 - 0 1.85 3.30 4.01
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Падуа - Ювентус Б
17:00 2 - 0 1.85 3.30 4.01
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Анже - Монако 1 - 3 3.25 3.29 2.28
20:00 Брест - Сент Етиен 1 - 0 2.01 3.58 3.65
20:00 Метц - Монпелие 1 - 3 2.62 3.30 2.74
20:00 Страсбург - Бордо 5 - 2 1.75 3.90 4.46
20:00 Троа - Лориен 2 - 0 2.27 3.27 3.28
22:00 Клермонт Фут - Ланс 2 - 2 2.98 3.57 2.30
22:00 Лион - Реймс 1 - 2 1.54 4.27 6.00
22:00 Нант - Олимпик Марсилия 0 - 1 3.15 3.43 2.27
22:00 Пари Сен Жермен - Ница 0 - 0 1.40 5.13 6.96
22:00 Рен - Лил 1 - 2 1.99 3.54 3.77
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Анже - Монако
20:00 1 - 3 3.25 3.29 2.28
Брест - Сент Етиен
20:00 1 - 0 2.01 3.58 3.65
Метц - Монпелие
20:00 1 - 3 2.62 3.30 2.74
Страсбург - Бордо
20:00 5 - 2 1.75 3.90 4.46
Троа - Лориен
20:00 2 - 0 2.27 3.27 3.28
Клермонт Фут - Ланс
22:00 2 - 2 2.98 3.57 2.30
Лион - Реймс
22:00 1 - 2 1.54 4.27 6.00
Нант - Олимпик Марсилия
22:00 0 - 1 3.15 3.43 2.27
Пари Сен Жермен - Ница
22:00 0 - 0 1.40 5.13 6.96
Рен - Лил
22:00 1 - 2 1.99 3.54 3.77
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:30 Литекс Ловеч - Ботев Пловдив II 3 - 0 1.64 3.50 4.86
14:30 Лудогорец Разград II - Миньор Перник 1 - 1 2.91 3.19 2.24
14:30 Марек Дупница - Септември Симитли 2 - 2 1.68 3.47 4.84
14:30 Марица Пловдив - Спортист Своге 2 - 0 1.89 3.36 3.71
14:30 Септември София - Струмска Слава Радомир 2 - 0 1.25 5.14 9.72
14:30 Спартак Варна - Нефтохимик Бургас - 0.00 0.00 0.00
14:30 Хебър Пазарджик - Янтра Габрово 2 - 0 1.26 4.96 10.15
14:30 ЦСКА 1948 София II - Монтана 0 - 1 3.16 3.11 2.16
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Литекс Ловеч - Ботев Пловдив II
14:30 3 - 0 1.64 3.50 4.86
Лудогорец Разград II - Миньор Перник
14:30 1 - 1 2.91 3.19 2.24
Марек Дупница - Септември Симитли
14:30 2 - 2 1.68 3.47 4.84
Марица Пловдив - Спортист Своге
14:30 2 - 0 1.89 3.36 3.71
Септември София - Струмска Слава Радомир
14:30 2 - 0 1.25 5.14 9.72
Спартак Варна - Нефтохимик Бургас
14:30 - 0.00 0.00 0.00
Хебър Пазарджик - Янтра Габрово
14:30 2 - 0 1.26 4.96 10.15
ЦСКА 1948 София II - Монтана
14:30 0 - 1 3.16 3.11 2.16
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Пловдив - Черно море 1 - 1 2.19 3.02 3.19
17:30 Царско Село София - Левски София 0 - 1 3.64 3.26 1.94
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Пловдив - Черно море
15:00 1 - 1 2.19 3.02 3.19
Царско Село София - Левски София
17:30 0 - 1 3.64 3.26 1.94
АФФ Сузуки Къп Рез. 1 X 2
11:00 Бруней - Източен Тимор 0 - 0 0.00 0.00 0.00
АФФ Сузуки Къп
Час Рез. 1 X 2
Бруней - Източен Тимор
11:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
20:00 Алтах - Щурм Грац 0 - 1 4.02 3.75 1.82
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Алтах - Щурм Грац
20:00 0 - 1 4.02 3.75 1.82
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Бравош де Макиш - Петро Атлетико 2 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Рекреативо до Либоло - Примейро де Агосто 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:30 Спортинг де Кабинда - Саграда Есперанса 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Уилиет Бенгела - Интерклубе Луанда отл. 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Петро Атлетико
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Рекреативо до Либоло - Примейро де Агосто
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Кабинда - Саграда Есперанса
16:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Уилиет Бенгела - Интерклубе Луанда
17:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:15 Бока Хуниорс - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 0 1.33 4.66 9.28
02:30 Банфийлд - Индепендиенте 4 - 1 2.58 3.00 2.83
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Бока Хуниорс - Нюелс Олд Бойс Росарио
00:15 0 - 0 1.33 4.66 9.28
Банфийлд - Индепендиенте
02:30 4 - 1 2.58 3.00 2.83
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ной Ереван - Нораванк Ехегнадзор 2 - 1 1.48 3.90 6.08
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ной Ереван - Нораванк Ехегнадзор
14:00 2 - 1 1.48 3.90 6.08
Бахрейн - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Ал Хала - Ал Мухарак 0 - 2 3.40 3.10 2.00
17:00 Бахрейн Клуб - Малкия 1 - 0 3.10 3.30 2.00
17:00 Будайя Клуб - Ал Ахли Манама 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Бахрейн - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал Хала - Ал Мухарак
17:00 0 - 2 3.40 3.10 2.00
Бахрейн Клуб - Малкия
17:00 1 - 0 3.10 3.30 2.00
Будайя Клуб - Ал Ахли Манама
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
19:00 Ойпен - Зулте Варегем 2 - 2 1.70 3.92 4.16
19:45 Вестерло - Оуд Хеверле Льовен 2 - 3 2.06 3.47 3.20
21:00 Ломел - КАА Гент 0 - 2 7.70 4.95 1.33
21:30 Кортрийк - Остенде 1 - 0 1.80 3.76 3.81
21:30 Мехелен - Серкъл Брюж 1 - 1 2.20 3.55 2.92
21:45 Генк - Клуб Брюж 3 - 3 3.33 3.76 1.93
Белгия - Кофидис Къп
Час Рез. 1 X 2
Ойпен - Зулте Варегем
19:00 2 - 2 1.70 3.92 4.16
Вестерло - Оуд Хеверле Льовен
19:45 2 - 3 2.06 3.47 3.20
Ломел - КАА Гент
21:00 0 - 2 7.70 4.95 1.33
Кортрийк - Остенде
21:30 1 - 0 1.80 3.76 3.81
Мехелен - Серкъл Брюж
21:30 1 - 1 2.20 3.55 2.92
Генк - Клуб Брюж
21:45 3 - 3 3.33 3.76 1.93
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Блуминг Санта Крус - Олуейс Реди Ла Пас 1 - 2 5.11 4.13 1.49
21:00 Реал Санта Крус - Насионал Потоси 1 - 1 1.86 3.83 3.42
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Блуминг Санта Крус - Олуейс Реди Ла Пас
02:00 1 - 2 5.11 4.13 1.49
Реал Санта Крус - Насионал Потоси
21:00 1 - 1 1.86 3.83 3.42
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Жувентуд RS - Брагантино SP 1 - 0 2.52 3.09 2.82
01:00 Фламенго RJ - Сеара CE 2 - 1 1.44 4.37 6.78
02:00 Америка MG - Чапекоензе SC 3 - 0 1.31 5.00 9.32
03:00 Куяба MT - Палмейрас SP 1 - 3 2.36 3.14 3.09
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Жувентуд RS - Брагантино SP
00:00 1 - 0 2.52 3.09 2.82
Фламенго RJ - Сеара CE
01:00 2 - 1 1.44 4.37 6.78
Америка MG - Чапекоензе SC
02:00 3 - 0 1.31 5.00 9.32
Куяба MT - Палмейрас SP
03:00 1 - 3 2.36 3.14 3.09
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Академия Пуерто Кабейо - Португеза Акаригуа 0 - 0 3.30 3.13 2.08
21:00 Естудиантес де Мерида - Депортиво Ла Гуайра 4 - 1 2.52 3.07 2.66
23:15 Каракас - Монагас Матурин 2 - 0 1.87 3.30 3.88
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Академия Пуерто Кабейо - Португеза Акаригуа
01:30 0 - 0 3.30 3.13 2.08
Естудиантес де Мерида - Депортиво Ла Гуайра
21:00 4 - 1 2.52 3.07 2.66
Каракас - Монагас Матурин
23:15 2 - 0 1.87 3.30 3.88
Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
15:00 Ники Волос - Панайтоликос 0 - 1 3.10 2.99 2.38
17:00 Арис Солун - ОФИ Крит 3 - 1 1.56 3.67 5.67
17:00 Левадиакос - Олимпиакос 3 - 2 9.38 5.39 1.26
19:00 Панатинайкос - Волос 2 - 1 1.83 3.59 3.91
20:15 АЕК Атина - Кифисия 4 - 0 1.07 9.62 29.56
21:30 АЕЛ Лариса - ПАОК 1 - 1 9.74 4.87 1.29
Гърция - Купа на Гърция
Час Рез. 1 X 2
Ники Волос - Панайтоликос
15:00 0 - 1 3.10 2.99 2.38
Арис Солун - ОФИ Крит
17:00 3 - 1 1.56 3.67 5.67
Левадиакос - Олимпиакос
17:00 3 - 2 9.38 5.39 1.26
Панатинайкос - Волос
19:00 2 - 1 1.83 3.59 3.91
АЕК Атина - Кифисия
20:15 4 - 0 1.07 9.62 29.56
АЕЛ Лариса - ПАОК
21:30 1 - 1 9.74 4.87 1.29
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Комуникасионес (Гва) - Гуастатоя (Гва) 2 - 1 1.55 3.71 5.24
12:00 Алжир - Судан 4 - 0 1.29 4.47 9.47
15:00 Египет - Ливан 1 - 0 1.48 3.71 6.40
18:00 Мароко - Палестина 4 - 0 1.32 4.11 9.96
21:00 Саудитска Арабия - Йордания 0 - 1 4.84 3.36 1.67
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Комуникасионес (Гва) - Гуастатоя (Гва)
05:00 2 - 1 1.55 3.71 5.24
Алжир - Судан
12:00 4 - 0 1.29 4.47 9.47
Египет - Ливан
15:00 1 - 0 1.48 3.71 6.40
Мароко - Палестина
18:00 4 - 0 1.32 4.11 9.96
Саудитска Арабия - Йордания
21:00 0 - 1 4.84 3.36 1.67
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Хокоро - Алианса Сан Салвадор 2 - 3 3.75 3.20 1.91
23:15 Платенсе Сакатеколука - Фирпо Усулутан 2 - 2 2.81 2.96 2.43
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Хокоро - Алианса Сан Салвадор
23:00 2 - 3 3.75 3.20 1.91
Платенсе Сакатеколука - Фирпо Усулутан
23:15 2 - 2 2.81 2.96 2.43
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 1 - 5 3.34 3.29 2.02
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
ФКИ Левадия Талин - Флора Талин
19:30 1 - 5 3.34 3.29 2.02
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Йерусалим - Ирони Кирят Шмона 0 - 1 2.88 2.94 2.48
19:30 Макаби Тел Авив - Апоел Ноф Хагалил 1 - 1 1.40 4.29 6.93
20:15 Апоел Беер Шева - Апоел Тел Авив 2 - 1 1.86 3.30 3.99
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Апоел Йерусалим - Ирони Кирят Шмона
19:00 0 - 1 2.88 2.94 2.48
Макаби Тел Авив - Апоел Ноф Хагалил
19:30 1 - 1 1.40 4.29 6.93
Апоел Беер Шева - Апоел Тел Авив
20:15 2 - 1 1.86 3.30 3.99
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Мохун Баган - Мумбай Сити 1 - 5 1.96 3.39 3.54
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
АТК Мохун Баган - Мумбай Сити
16:00 1 - 5 1.96 3.39 3.54
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Тампико Мадеро - Атлетико Морелия 2 - 2 2.37 2.99 2.87
05:05 Леонес Негрос УдеГ - Селая 1 - 0 2.23 3.08 3.08
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Тампико Мадеро - Атлетико Морелия
02:00 2 - 2 2.37 2.99 2.87
Леонес Негрос УдеГ - Селая
05:05 1 - 0 2.23 3.08 3.08
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Фейенорд - Хераклес 2 - 1 1.34 5.24 8.28
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Фейенорд - Хераклес
21:00 2 - 1 1.34 5.24 8.28
Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 КФУМ Осло - Согндал 1 - 0 2.66 3.26 2.45
20:00 Хьодд - Стьордалс Блинк 3 - 2 2.29 3.26 2.91
Норвегия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
КФУМ Осло - Согндал
19:00 1 - 0 2.66 3.26 2.45
Хьодд - Стьордалс Блинк
20:00 3 - 2 2.29 3.26 2.91
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
12:45 Гарбарния Краков - Лех Познан 0 - 4 12.05 6.36 1.20
15:30 Термалика Нечеча - Раков Ченстохова 0 - 2 4.04 3.53 1.83
18:15 Арка Гдиня - Заглембие Любин 2 - 1 2.69 3.30 2.46
21:00 Мотор Люблин - Легия Варшава 1 - 2 6.57 4.38 1.43
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
Гарбарния Краков - Лех Познан
12:45 0 - 4 12.05 6.36 1.20
Термалика Нечеча - Раков Ченстохова
15:30 0 - 2 4.04 3.53 1.83
Арка Гдиня - Заглембие Любин
18:15 2 - 1 2.69 3.30 2.46
Мотор Люблин - Легия Варшава
21:00 1 - 2 6.57 4.38 1.43
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хробри Глогов - ЛКС Лодз 1 - 0 2.55 3.30 2.70
21:30 Ресовия Жешов - ГКС Катовице 2 - 2 2.13 3.23 3.29
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хробри Глогов - ЛКС Лодз
19:00 1 - 0 2.55 3.30 2.70
Ресовия Жешов - ГКС Катовице
21:30 2 - 2 2.13 3.23 3.29
САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Сити 1 - 1 2.01 3.57 3.42
САЩ - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Сити
02:30 1 - 1 2.01 3.57 3.42
Северна Македония - Купа на Северна Македония Рез. 1 X 2
14:00 Македония Гьорче Петров - Шкупи Скопие 0 - 0 3.65 3.19 1.92
14:00 Пелистер Битоля - Вардар Скопие отл. 2.07 3.14 3.23
14:00 Силекс Кратово - Брегалница Щип 1 - 1 2.77 3.06 2.35
14:00 Шкендия 79 Тетово - Струга Трим-Лум 0 - 0 1.63 3.55 4.61
Северна Македония - Купа на Северна Македония
Час Рез. 1 X 2
Македония Гьорче Петров - Шкупи Скопие
14:00 0 - 0 3.65 3.19 1.92
Пелистер Битоля - Вардар Скопие
14:00 отл. 2.07 3.14 3.23
Силекс Кратово - Брегалница Щип
14:00 1 - 1 2.77 3.06 2.35
Шкендия 79 Тетово - Струга Трим-Лум
14:00 0 - 0 1.63 3.55 4.61
Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
14:00 Рад Белград - Напредак Крушевац 1 - 0 3.33 3.26 2.03
14:00 ТСЦ Бачка Топола - Колубара Лазаревац 2 - 1 1.51 4.08 5.41
14:00 Цървена Звезда Белград - Раднички Ниш отл. 0.00 0.00 0.00
Сърбия - Купа на Сърбия
Час Рез. 1 X 2
Рад Белград - Напредак Крушевац
14:00 1 - 0 3.33 3.26 2.03
ТСЦ Бачка Топола - Колубара Лазаревац
14:00 2 - 1 1.51 4.08 5.41
Цървена Звезда Белград - Раднички Ниш
14:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград 1 - 0 1.04 9.61 30.78
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград
19:30 1 - 0 1.04 9.61 30.78
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
09:00 Тайпе Сити Татунг - Тайван Стийл 1 - 4 4.49 3.79 1.63
10:00 Хан Юен - Тайван Юнивърсити 3 - 2 1.25 5.35 9.59
12:00 Тайчун Футуро - Флайт Скайуокърс 2 - 0 1.21 5.46 8.92
13:00 Тайпауър - КПК Корпорейшън 1 - 1 1.29 5.00 7.47
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тайпе Сити Татунг - Тайван Стийл
09:00 1 - 4 4.49 3.79 1.63
Хан Юен - Тайван Юнивърсити
10:00 3 - 2 1.25 5.35 9.59
Тайчун Футуро - Флайт Скайуокърс
12:00 2 - 0 1.21 5.46 8.92
Тайпауър - КПК Корпорейшън
13:00 1 - 1 1.29 5.00 7.47
Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
12:00 Ризеспор - Анкараспор 0 - 1 1.46 4.06 6.01
14:00 Аданаспор - Коджаелиспор 1 - 2 2.27 3.29 2.79
20:00 Хатайспор - Еюпспор 1 - 1 1.38 4.47 6.35
Турция - Купа на Турция
Час Рез. 1 X 2
Ризеспор - Анкараспор
12:00 0 - 1 1.46 4.06 6.01
Аданаспор - Коджаелиспор
14:00 1 - 2 2.27 3.29 2.79
Хатайспор - Еюпспор
20:00 1 - 1 1.38 4.47 6.35
Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
17:00 Осиек - Славен 0 - 0 1.38 4.38 7.17
19:30 Динамо Загреб - Риека 1 - 3 1.78 3.58 4.05
Хърватска - Купа на Хърватска
Час Рез. 1 X 2
Осиек - Славен
17:00 0 - 0 1.38 4.38 7.17
Динамо Загреб - Риека
19:30 1 - 3 1.78 3.58 4.05
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йезеро Плав - Будучност Подгорица 1 - 2 5.29 3.42 1.60
15:00 Зета Голубовци - Рудар Плевля 2 - 0 3.66 3.20 1.93
16:00 ФК Подгорица - Искра Даниловград 0 - 0 2.72 2.81 2.60
17:00 Морнар Бар - Дечич Тузи 1 - 2 2.65 2.80 2.70
18:00 Петровац - Сутиеска Никшич 3 - 0 4.83 3.23 1.70
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Йезеро Плав - Будучност Подгорица
14:00 1 - 2 5.29 3.42 1.60
Зета Голубовци - Рудар Плевля
15:00 2 - 0 3.66 3.20 1.93
ФК Подгорица - Искра Даниловград
16:00 0 - 0 2.72 2.81 2.60
Морнар Бар - Дечич Тузи
17:00 1 - 2 2.65 2.80 2.70
Петровац - Сутиеска Никшич
18:00 3 - 0 4.83 3.23 1.70
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бохемианс 1905 Прага - Карвина 3 - 0 1.51 4.28 5.53
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс 1905 Прага - Карвина
19:00 3 - 0 1.51 4.28 5.53
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:30 Йънг Бойс - Лугано 3 - 1 1.46 4.53 6.28
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Йънг Бойс - Лугано
21:30 3 - 1 1.46 4.53 6.28
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Абърдийн - Ливингстън 2 - 0 1.74 3.37 5.11
21:45 Дънди ФК - Сейнт Джонстън 1 - 0 2.62 2.96 2.90
21:45 Сейнт Мирън - Рос Каунти 0 - 0 2.17 3.14 3.47
21:45 Хибърниън - Рейнджърс 0 - 1 5.95 4.31 1.51
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Абърдийн - Ливингстън
21:45 2 - 0 1.74 3.37 5.11
Дънди ФК - Сейнт Джонстън
21:45 1 - 0 2.62 2.96 2.90
Сейнт Мирън - Рос Каунти
21:45 0 - 0 2.17 3.14 3.47
Хибърниън - Рейнджърс
21:45 0 - 1 5.95 4.31 1.51
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:30 Куин ъф Саут - Грийнок Мортън 2 - 1 2.32 3.31 2.75
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Куин ъф Саут - Грийнок Мортън
21:30 2 - 1 2.32 3.31 2.75
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:15 Марумо Галантс - ТС Галакси 3 - 1 2.45 2.69 3.18
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Марумо Галантс - ТС Галакси
17:15 3 - 1 2.45 2.69 3.18