Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Нюкасъл - Норич 1 - 1 1.96 3.61 3.82
22:15 Лийдс - Кристъл Палас 1 - 0 2.31 3.34 3.14
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нюкасъл - Норич
21:30 1 - 1 1.96 3.61 3.82
Лийдс - Кристъл Палас
22:15 1 - 0 2.31 3.34 3.14
Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
21:00 Болтън - Флийтууд Таун 1 - 0 1.70 3.78 4.44
21:00 Карлайл - Линкълн Сити 1 - 1 3.18 3.49 2.08
21:00 Кембридж Юнайтед - Уолсол 2 - 0 1.80 3.61 4.08
21:00 Лейтън Ориент - Милтън Кийнс Донс 0 - 0 2.94 3.47 2.22
21:00 Родъръм Юнайтед - Порт Вейл 1 - 1 1.64 3.86 4.72
21:45 Акрингтън Стенли - Уигън 1 - 1 3.03 3.46 2.18
21:45 Суиндън - Колчестър 1 - 2 1.86 3.63 3.75
21:45 Сътън Юнайтед - Стивънидж 0 - 0 2.00 3.53 3.37
21:45 Транмиър Роувърс - Харогейт Таун отл. 2.18 3.38 3.07
Англия - ЕФЛ Трофи
Час Рез. 1 X 2
Болтън - Флийтууд Таун
21:00 1 - 0 1.70 3.78 4.44
Карлайл - Линкълн Сити
21:00 1 - 1 3.18 3.49 2.08
Кембридж Юнайтед - Уолсол
21:00 2 - 0 1.80 3.61 4.08
Лейтън Ориент - Милтън Кийнс Донс
21:00 0 - 0 2.94 3.47 2.22
Родъръм Юнайтед - Порт Вейл
21:00 1 - 1 1.64 3.86 4.72
Акрингтън Стенли - Уигън
21:45 1 - 1 3.03 3.46 2.18
Суиндън - Колчестър
21:45 1 - 2 1.86 3.63 3.75
Сътън Юнайтед - Стивънидж
21:45 0 - 0 2.00 3.53 3.37
Транмиър Роувърс - Харогейт Таун
21:45 отл. 2.18 3.38 3.07
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Рексъм - Йоувил 0 - 2 1.63 3.63 4.87
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Рексъм - Йоувил
21:45 0 - 2 1.63 3.63 4.87
Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
21:45 Екзитър - Брадфорд Сити 2 - 1 2.35 3.20 2.98
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Екзитър - Брадфорд Сити
21:45 2 - 1 2.35 3.20 2.98
Англия - ФА Трофи Рез. 1 X 2
21:45 Саутпорт - Дарлингтън 1 - 1 2.29 3.62 2.63
Англия - ФА Трофи
Час Рез. 1 X 2
Саутпорт - Дарлингтън
21:45 1 - 1 2.29 3.62 2.63
Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
21:00 Теруел - Алкоркон 0 - 1 3.32 3.27 2.10
21:30 Атлетико Санлукеньо - Сабадел 2 - 0 2.03 3.19 3.56
22:00 Албасете - Расинг Ферол 1 - 1 1.85 3.36 4.16
22:00 Бадахос - Алкояно 0 - 3 2.26 3.09 3.17
22:00 Ебро - Селта Виго 0 - 5 24.33 9.36 1.08
Испания - Купа на Краля
Час Рез. 1 X 2
Теруел - Алкоркон
21:00 0 - 1 3.32 3.27 2.10
Атлетико Санлукеньо - Сабадел
21:30 2 - 0 2.03 3.19 3.56
Албасете - Расинг Ферол
22:00 1 - 1 1.85 3.36 4.16
Бадахос - Алкояно
22:00 0 - 3 2.26 3.09 3.17
Ебро - Селта Виго
22:00 0 - 5 24.33 9.36 1.08
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вюрцбургер Кикерс - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 2 3.30 3.23 2.15
20:00 Мюнхен 1860 - Валдхоф Манхайм 1 - 3 2.23 3.26 3.12
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Вюрцбургер Кикерс - Айнтрахт Брауншвайг
20:00 0 - 2 3.30 3.23 2.15
Мюнхен 1860 - Валдхоф Манхайм
20:00 1 - 3 2.23 3.26 3.12
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:30 Аталанта - Венеция 4 - 0 1.25 5.86 11.87
19:30 Фиорентина - Сампдория 3 - 1 1.71 3.83 4.83
21:45 Верона - Каляри 0 - 0 1.64 4.06 5.12
21:45 Салернитана - Ювентус 0 - 2 9.46 5.26 1.32
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Аталанта - Венеция
19:30 4 - 0 1.25 5.86 11.87
Фиорентина - Сампдория
19:30 3 - 1 1.71 3.83 4.83
Верона - Каляри
21:45 0 - 0 1.64 4.06 5.12
Салернитана - Ювентус
21:45 0 - 2 9.46 5.26 1.32
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Кремонезе - Фрозиноне 1 - 1 2.51 2.96 2.95
19:00 Пиза - Перуджа 1 - 1 2.20 3.03 3.44
21:30 Виченца Виртус - Беневенто 2 - 3 3.11 3.12 2.33
21:30 Монца - Козенца 4 - 1 1.60 3.59 5.96
21:30 Порденоне - Алесандрия 2 - 0 2.37 3.05 3.10
21:30 Реджина - Асколи 1 - 2 2.19 3.08 3.41
21:30 СПАЛ - Лече 1 - 3 3.49 3.15 2.12
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Кремонезе - Фрозиноне
19:00 1 - 1 2.51 2.96 2.95
Пиза - Перуджа
19:00 1 - 1 2.20 3.03 3.44
Виченца Виртус - Беневенто
21:30 2 - 3 3.11 3.12 2.33
Монца - Козенца
21:30 4 - 1 1.60 3.59 5.96
Порденоне - Алесандрия
21:30 2 - 0 2.37 3.05 3.10
Реджина - Асколи
21:30 1 - 2 2.19 3.08 3.41
СПАЛ - Лече
21:30 1 - 3 3.49 3.15 2.12
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Ботев Пловдив - Ботев Враца 2 - 1 1.39 4.25 6.83
17:30 Берое - Славия 2 - 1 1.82 3.30 4.05
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ботев Пловдив - Ботев Враца
15:00 2 - 1 1.39 4.25 6.83
Берое - Славия
17:30 2 - 1 1.82 3.30 4.05
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:15 Расинг Клуб - Ланус 3 - 1 2.34 3.16 2.93
02:30 Платензе Буенос Айрес - Хуракан Буенос Айрес 4 - 2 3.05 3.04 2.35
02:30 Сентрал Кордоба - Арсенал Саранди 5 - 0 1.91 3.28 3.98
22:00 Сан Лоренцо де Алмагро - Сармиенто Хунин 1 - 0 2.08 3.11 3.61
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб - Ланус
00:15 3 - 1 2.34 3.16 2.93
Платензе Буенос Айрес - Хуракан Буенос Айрес
02:30 4 - 2 3.05 3.04 2.35
Сентрал Кордоба - Арсенал Саранди
02:30 5 - 0 1.91 3.28 3.98
Сан Лоренцо де Алмагро - Сармиенто Хунин
22:00 1 - 0 2.08 3.11 3.61
Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
02:10 Феро Карил Оесте - Сан Мартин Тукуман 0 - 1 2.10 3.06 3.49
Аржентина - Плейофи за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Феро Карил Оесте - Сан Мартин Тукуман
02:10 0 - 1 2.10 3.06 3.49
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алашкерт Ереван - Арарат Ереван 1 - 0 2.37 3.08 2.83
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Алашкерт Ереван - Арарат Ереван
12:00 1 - 0 2.37 3.08 2.83
Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
21:45 Серен - Андерлехт 3 - 3 5.45 4.27 1.49
Белгия - Кофидис Къп
Час Рез. 1 X 2
Серен - Андерлехт
21:45 3 - 3 5.45 4.27 1.49
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Сан Хосе Оруро - Ориенте Петролеро 0 - 2 8.21 5.19 1.28
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сан Хосе Оруро - Ориенте Петролеро
21:45 0 - 2 8.21 5.19 1.28
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико GO - Баия BA 2 - 1 2.44 3.04 2.97
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико GO - Баия BA
00:00 2 - 1 2.44 3.04 2.97
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико Венецуела - Арагуа Маракай - 0.00 0.00 0.00
23:15 Ерманос Колменарес - Метрополитанос 4 - 0 2.69 3.14 2.42
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Венецуела - Арагуа Маракай
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Ерманос Колменарес - Метрополитанос
23:15 4 - 0 2.69 3.14 2.42
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Линкълн Ред Импс - Монс Калпе 3 - 0 1.12 7.78 13.10
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Линкълн Ред Импс - Монс Калпе
21:45 3 - 0 1.12 7.78 13.10
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
12:00 Тунис - Мавритания 5 - 1 1.27 4.52 10.32
15:00 Ирак - Оман 1 - 1 2.32 2.85 3.07
18:30 Катар - Бахрейн 1 - 0 1.50 3.59 6.40
21:00 ОАЕ - Сирия 2 - 1 1.99 3.04 3.64
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Тунис - Мавритания
12:00 5 - 1 1.27 4.52 10.32
Ирак - Оман
15:00 1 - 1 2.32 2.85 3.07
Катар - Бахрейн
18:30 1 - 0 1.50 3.59 6.40
ОАЕ - Сирия
21:00 2 - 1 1.99 3.04 3.64
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Хадера 1 - 1 2.10 3.07 3.42
19:30 Макаби Нетаня - МС Ашдод 0 - 1 2.24 3.08 3.06
20:15 Бней Сахнин - Бейтар Йерусалим 2 - 0 2.29 3.05 3.02
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Макаби Петах Тиква - Апоел Хадера
19:00 1 - 1 2.10 3.07 3.42
Макаби Нетаня - МС Ашдод
19:30 0 - 1 2.24 3.08 3.06
Бней Сахнин - Бейтар Йерусалим
20:15 2 - 0 2.29 3.05 3.02
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Одиша - Ийст Бенгал Калкута 6 - 4 2.92 3.53 2.16
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Одиша - Ийст Бенгал Калкута
16:00 6 - 4 2.92 3.53 2.16
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
15:45 Бали Юнайтед - Персираджа Банда Ачех 5 - 0 1.26 5.34 8.55
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Бали Юнайтед - Персираджа Банда Ачех
15:45 5 - 0 1.26 5.34 8.55
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Алуминиум Арак - Зоб Ахан Исфахан 0 - 0 2.28 2.78 3.37
13:30 Шахр Ходро Машхад - Файр Сепаси Шираз 0 - 0 3.58 2.87 2.10
14:30 Фулад Хузестан Ахваз - Трактор Сази Табриз 0 - 0 1.69 3.15 5.24
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Алуминиум Арак - Зоб Ахан Исфахан
13:30 0 - 0 2.28 2.78 3.37
Шахр Ходро Машхад - Файр Сепаси Шираз
13:30 0 - 0 3.58 2.87 2.10
Фулад Хузестан Ахваз - Трактор Сази Табриз
14:30 0 - 0 1.69 3.15 5.24
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Старс Олимпик д'Абобо - УСК Басам 2 - 0 2.48 2.65 3.08
20:00 СО де л'Арми - КО Корхого 1 - 0 1.63 3.17 5.65
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Старс Олимпик д'Абобо - УСК Басам
17:30 2 - 0 2.48 2.65 3.08
СО де л'Арми - КО Корхого
20:00 1 - 0 1.63 3.17 5.65
Малайзия - Купа на Малайзия Рез. 1 X 2
15:00 Куала Лумпур Сити - Джохор Дарул Такзим 2 - 0 7.28 4.44 1.35
Малайзия - Купа на Малайзия
Час Рез. 1 X 2
Куала Лумпур Сити - Джохор Дарул Такзим
15:00 2 - 0 7.28 4.44 1.35
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
19:00 Корона Келце - Гурник Ленчна 1 - 2 2.10 3.27 3.43
21:45 Пяст Гливице - Гурник Забже отл. 2.27 3.33 2.94
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
Корона Келце - Гурник Ленчна
19:00 1 - 2 2.10 3.27 3.43
Пяст Гливице - Гурник Забже
21:45 отл. 2.27 3.33 2.94
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:15 Спортинг Брага - Визела 4 - 1 1.38 4.65 7.36
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Брага - Визела
22:15 4 - 1 1.38 4.65 7.36
Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
20:30 Киндия Търговище - Сепси Сфънту Георге 1 - 2 4.15 2.83 2.07
Румъния - Купа на Румъния
Час Рез. 1 X 2
Киндия Търговище - Сепси Сфънту Георге
20:30 1 - 2 4.15 2.83 2.07
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Дънганън Суифтс - Гленавон 0 - 2 3.50 3.81 1.85
21:45 Коулрейн - Гленторан отл. 2.79 3.33 2.38
21:45 Крусейдърс - Портадаун 2 - 0 1.18 6.48 12.04
21:45 Ларн - Клифтънвил 1 - 1 1.81 3.59 3.91
21:45 Линфийлд - Карик Рейнджърс 2 - 0 1.20 6.11 10.98
21:45 Уорънпойнт Таун - Балимина Юнайтед 1 - 2 3.50 3.64 1.89
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Дънганън Суифтс - Гленавон
21:45 0 - 2 3.50 3.81 1.85
Коулрейн - Гленторан
21:45 отл. 2.79 3.33 2.38
Крусейдърс - Портадаун
21:45 2 - 0 1.18 6.48 12.04
Ларн - Клифтънвил
21:45 1 - 1 1.81 3.59 3.91
Линфийлд - Карик Рейнджърс
21:45 2 - 0 1.20 6.11 10.98
Уорънпойнт Таун - Балимина Юнайтед
21:45 1 - 2 3.50 3.64 1.89
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Сеница - Жилина 2 - 2 3.89 3.63 1.77
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сеница - Жилина
16:00 2 - 2 3.89 3.63 1.77
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Худжанд - Истиклол Душанбе 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Худжанд - Истиклол Душанбе
11:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Туркменистан - Йокари Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ахал Анау - Алтин Асир Ашхабад 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Туркменистан - Йокари Лига
Час Рез. 1 X 2
Ахал Анау - Алтин Асир Ашхабад
12:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
12:00 Бандърмаспор - Шанлъурфаспор 5 - 0 1.71 3.54 4.21
13:00 Истанбулспор - Афиет Афионспор 2 - 3 1.57 3.79 4.91
14:00 Алтай Измир - Маниса ФК 4 - 2 1.61 3.62 4.90
Турция - Купа на Турция
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Шанлъурфаспор
12:00 5 - 0 1.71 3.54 4.21
Истанбулспор - Афиет Афионспор
13:00 2 - 3 1.57 3.79 4.91
Алтай Измир - Маниса ФК
14:00 4 - 2 1.61 3.62 4.90
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
14:45 Ривър Плейт Монтевидео - Вия Еспаньола 4 - 2 1.28 5.01 9.33
21:30 Феникс Монтевидео - Бостън Ривър 0 - 0 2.72 3.27 2.37
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт Монтевидео - Вия Еспаньола
14:45 4 - 2 1.28 5.01 9.33
Феникс Монтевидео - Бостън Ривър
21:30 0 - 0 2.72 3.27 2.37
Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
17:00 ХНК Горица - Истра 1961 2 - 2 1.71 3.63 4.31
19:30 Локомотив Загреб - Хайдук Сплит 3 - 6 4.54 3.67 1.68
Хърватска - Купа на Хърватска
Час Рез. 1 X 2
ХНК Горица - Истра 1961
17:00 2 - 2 1.71 3.63 4.31
Локомотив Загреб - Хайдук Сплит
19:30 3 - 6 4.54 3.67 1.68
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Мъдъруел - Дънди Юнайтед 1 - 0 2.53 3.03 2.91
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Мъдъруел - Дънди Юнайтед
21:45 1 - 0 2.53 3.03 2.91
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:45 Инвърнес КТ - Рейт Роувърс 0 - 0 3.95 3.61 1.79
21:45 Хамилтън - Килмарнък 2 - 3 2.60 3.33 2.56
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Инвърнес КТ - Рейт Роувърс
21:45 0 - 0 3.95 3.61 1.79
Хамилтън - Килмарнък
21:45 2 - 3 2.60 3.33 2.56