Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Брентфорд - Евертън 1 - 0 2.23 3.27 3.36
16:00 Бърнли - Тотнъм отл. 3.69 3.59 1.99
16:00 Лестър - Уотфорд 4 - 2 1.62 4.04 5.43
16:00 Манчестър Сити - Уест Хям 2 - 1 1.29 5.76 10.03
18:30 Челси - Манчестър Юнайтед 1 - 1 1.57 4.24 5.82
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Брентфорд - Евертън
16:00 1 - 0 2.23 3.27 3.36
Бърнли - Тотнъм
16:00 отл. 3.69 3.59 1.99
Лестър - Уотфорд
16:00 4 - 2 1.62 4.04 5.43
Манчестър Сити - Уест Хям
16:00 2 - 1 1.29 5.76 10.03
Челси - Манчестър Юнайтед
18:30 1 - 1 1.57 4.24 5.82
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ипсуич - Крю Александра 2 - 1 1.40 4.64 7.30
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Ипсуич - Крю Александра
17:00 2 - 1 1.40 4.64 7.30
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Шефилд Юнайтед - Бристъл Сити 2 - 0 1.47 4.39 6.67
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Шефилд Юнайтед - Бристъл Сити
14:30 2 - 0 1.47 4.39 6.67
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Бетис - Леванте 3 - 1 1.65 4.08 4.98
17:15 Еспаньол - Реал Сосиедад 1 - 0 3.07 3.17 2.45
19:30 Кадис - Атлетико Мадрид 1 - 4 7.81 4.20 1.46
22:00 Реал Мадрид - Севиля 2 - 1 1.63 4.10 5.36
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Бетис - Леванте
15:00 3 - 1 1.65 4.08 4.98
Еспаньол - Реал Сосиедад
17:15 1 - 0 3.07 3.17 2.45
Кадис - Атлетико Мадрид
19:30 1 - 4 7.81 4.20 1.46
Реал Мадрид - Севиля
22:00 2 - 1 1.63 4.10 5.36
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Туделано 1 - 1 1.95 3.06 3.68
13:00 Калахора - Културал Леонеса 2 - 0 2.57 3.13 2.51
13:00 Селта Виго Б - Естремадура 1 - 1 1.67 3.43 4.70
18:00 Депортиво Ла Коруня - Атлетик Билбао Б 1 - 1 1.39 3.80 7.87
18:00 Талавера де ла Рейна - Райо Махадаонда 0 - 0 2.48 2.99 2.73
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал де Мадрид - Туделано
13:00 1 - 1 1.95 3.06 3.68
Калахора - Културал Леонеса
13:00 2 - 0 2.57 3.13 2.51
Селта Виго Б - Естремадура
13:00 1 - 1 1.67 3.43 4.70
Депортиво Ла Коруня - Атлетик Билбао Б
18:00 1 - 1 1.39 3.80 7.87
Талавера де ла Рейна - Райо Махадаонда
18:00 0 - 0 2.48 2.99 2.73
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Линарес Депортиво - Реал Мадрид Кастиля 1 - 0 2.57 3.00 2.53
17:00 Химнастик де Тарагона - Атлетико Балеарес 1 - 2 2.39 2.90 2.84
18:00 Севиля Атлетико - Коста Брава 2 - 1 2.18 2.93 3.23
18:00 УКАМ Мурсия - Алхесирас 2 - 0 2.54 2.90 2.63
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Линарес Депортиво - Реал Мадрид Кастиля
13:00 1 - 0 2.57 3.00 2.53
Химнастик де Тарагона - Атлетико Балеарес
17:00 1 - 2 2.39 2.90 2.84
Севиля Атлетико - Коста Брава
18:00 2 - 1 2.18 2.93 3.23
УКАМ Мурсия - Алхесирас
18:00 2 - 0 2.54 2.90 2.63
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Леганес - Лас Палмас 4 - 1 2.11 3.03 3.67
17:00 Аморебиета - Сарагоса 1 - 1 2.98 2.93 2.52
17:00 Ибиса - Понферадина 0 - 1 2.35 2.99 3.17
19:15 Тенерифе - Реал Сосиедад Б 2 - 0 1.68 3.39 5.62
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Леганес - Лас Палмас
15:00 4 - 1 2.11 3.03 3.67
Аморебиета - Сарагоса
17:00 1 - 1 2.98 2.93 2.52
Ибиса - Понферадина
17:00 0 - 1 2.35 2.99 3.17
Тенерифе - Реал Сосиедад Б
19:15 2 - 0 1.68 3.39 5.62
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Унион Берлин 2 - 1 2.39 3.34 2.96
18:30 РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1 - 3 1.85 3.93 3.94
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт - Унион Берлин
16:30 2 - 1 2.39 3.34 2.96
РБ Лайпциг - Байер Леверкузен
18:30 1 - 3 1.85 3.93 3.94
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Нюрнберг - Санкт Паули 2 - 3 2.76 3.33 2.50
14:30 Падерборн - Ханза Рощок 1 - 1 1.79 3.81 4.06
14:30 Хамбургер - Инголщат 3 - 0 1.43 4.61 6.89
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Нюрнберг - Санкт Паули
14:30 2 - 3 2.76 3.33 2.50
Падерборн - Ханза Рощок
14:30 1 - 1 1.79 3.81 4.06
Хамбургер - Инголщат
14:30 3 - 0 1.43 4.61 6.89
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Оснабрюк - Фрайбург II 0 - 1 1.57 3.76 5.48
15:00 Виктория Кьолн - Халешер 2 - 0 2.11 3.40 3.17
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Оснабрюк - Фрайбург II
14:00 0 - 1 1.57 3.76 5.48
Виктория Кьолн - Халешер
15:00 2 - 0 2.11 3.40 3.17
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Удинезе - Дженоа 0 - 0 1.77 3.61 4.75
16:00 Милан - Сасуоло 1 - 3 1.54 4.44 5.58
16:00 Специя - Болоня 0 - 1 3.16 3.42 2.26
19:00 Рома - Торино 1 - 0 1.74 3.89 4.64
21:45 Наполи - Лацио 4 - 0 1.84 3.75 4.22
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Удинезе - Дженоа
13:30 0 - 0 1.77 3.61 4.75
Милан - Сасуоло
16:00 1 - 3 1.54 4.44 5.58
Специя - Болоня
16:00 0 - 1 3.16 3.42 2.26
Рома - Торино
19:00 1 - 0 1.74 3.89 4.64
Наполи - Лацио
21:45 4 - 0 1.84 3.75 4.22
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Комо - Парма 1 - 1 2.79 3.27 2.50
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Комо - Парма
21:30 1 - 1 2.79 3.27 2.50
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 Леко - Судтирол 0 - 1 2.58 3.02 2.62
18:30 Мантова - Ренате 2 - 2 3.00 3.03 2.30
18:30 Падуа - Про Верчели 1 - 0 1.81 3.27 4.27
18:30 Про Сесто - Тренто 1921 1 - 1 2.82 2.87 2.53
18:30 Сереньо - Джиана Ерминио 2 - 0 2.21 2.94 3.29
18:30 Триестина - Аурора Про Патрия 1 - 1 2.09 3.09 3.43
18:30 Фиоренцуола 1922 - Леняго Салус 1 - 0 2.18 3.02 3.28
18:30 Ювентус Б - Виртус Верона 0 - 1 2.17 3.10 3.18
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Леко - Судтирол
18:30 0 - 1 2.58 3.02 2.62
Мантова - Ренате
18:30 2 - 2 3.00 3.03 2.30
Падуа - Про Верчели
18:30 1 - 0 1.81 3.27 4.27
Про Сесто - Тренто 1921
18:30 1 - 1 2.82 2.87 2.53
Сереньо - Джиана Ерминио
18:30 2 - 0 2.21 2.94 3.29
Триестина - Аурора Про Патрия
18:30 1 - 1 2.09 3.09 3.43
Фиоренцуола 1922 - Леняго Салус
18:30 1 - 0 2.18 3.02 3.28
Ювентус Б - Виртус Верона
18:30 0 - 1 2.17 3.10 3.18
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Виртус Ентела - Чезена 3 - 1 2.49 2.97 2.76
15:30 Губио - Анкона 1 - 1 2.42 3.01 2.84
15:30 Карарезе - Терамо 4 - 0 2.29 2.87 3.23
15:30 Модена - Пистоезе 6 - 1 1.63 3.51 5.08
15:30 Монтеварки Акуила - Вис Пезаро 1898 1 - 1 2.16 3.05 3.26
15:30 Пескара - Лукезе 0 - 0 1.66 3.46 4.87
15:30 Реджиана 1919 - Витербезе 3 - 3 1.33 4.30 9.08
15:30 Фермана - Имолезе 3 - 0 3.15 3.00 2.25
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Виртус Ентела - Чезена
15:30 3 - 1 2.49 2.97 2.76
Губио - Анкона
15:30 1 - 1 2.42 3.01 2.84
Карарезе - Терамо
15:30 4 - 0 2.29 2.87 3.23
Модена - Пистоезе
15:30 6 - 1 1.63 3.51 5.08
Монтеварки Акуила - Вис Пезаро 1898
15:30 1 - 1 2.16 3.05 3.26
Пескара - Лукезе
15:30 0 - 0 1.66 3.46 4.87
Реджиана 1919 - Витербезе
15:30 3 - 3 1.33 4.30 9.08
Фермана - Имолезе
15:30 3 - 0 3.15 3.00 2.25
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Месина - Фиделис Андрия 2 - 3 2.40 3.15 2.75
15:30 Монтерози - Катанзаро 1 - 1 4.63 3.27 1.74
15:30 Пичерно - Палермо 1 - 0 2.73 3.14 2.42
15:30 Турис - Авелино 1 - 2 3.06 3.06 2.26
15:30 Фоджа - Вибонезе 5 - 2 1.66 3.37 5.00
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Месина - Фиделис Андрия
15:30 2 - 3 2.40 3.15 2.75
Монтерози - Катанзаро
15:30 1 - 1 4.63 3.27 1.74
Пичерно - Палермо
15:30 1 - 0 2.73 3.14 2.42
Турис - Авелино
15:30 1 - 2 3.06 3.06 2.26
Фоджа - Вибонезе
15:30 5 - 2 1.66 3.37 5.00
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сент Етиен - Пари Сен Жермен 1 - 3 8.47 5.53 1.32
16:00 Бордо - Брест 1 - 2 2.38 3.45 2.87
16:00 Лориен - Рен 0 - 2 4.85 3.90 1.70
16:00 Монако - Страсбург 1 - 1 1.66 3.97 4.89
16:00 Реймс - Клермонт Фут 1 - 0 2.40 3.12 3.13
18:00 Монпелие - Лион 0 - 1 4.36 4.27 1.69
21:45 Олимпик Марсилия - Троа 1 - 0 1.49 4.49 6.44
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сент Етиен - Пари Сен Жермен
14:00 1 - 3 8.47 5.53 1.32
Бордо - Брест
16:00 1 - 2 2.38 3.45 2.87
Лориен - Рен
16:00 0 - 2 4.85 3.90 1.70
Монако - Страсбург
16:00 1 - 1 1.66 3.97 4.89
Реймс - Клермонт Фут
16:00 1 - 0 2.40 3.12 3.13
Монпелие - Лион
18:00 0 - 1 4.36 4.27 1.69
Олимпик Марсилия - Троа
21:45 1 - 0 1.49 4.49 6.44
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Добруджа Добрич - Етър Велико Търново 0 - 3 4.10 3.33 1.76
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Добруджа Добрич - Етър Велико Търново
12:30 0 - 3 4.10 3.33 1.76
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:15 Локомотив София - ЦСКА 1948 София 2 - 2 2.92 3.14 2.28
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Локомотив София - ЦСКА 1948 София
15:15 2 - 2 2.92 3.14 2.28
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:05 Мелбърн Виктори - Бризбейн Роар 3 - 0 2.32 3.44 2.92
09:15 Уестърн Сидни Уондърърс - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2 - 2 1.95 3.59 3.66
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Виктори - Бризбейн Роар
07:05 3 - 0 2.32 3.44 2.92
Уестърн Сидни Уондърърс - Нюкасъл Юнайтед Джетс
09:15 2 - 2 1.95 3.59 3.66
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Виена - Щурм Грац 2 - 1 2.94 3.54 2.22
15:30 Хартберг - ЛАСК Линц 2 - 1 3.82 3.70 1.85
18:00 Рийд - Рапид Виена 2 - 2 4.64 3.61 1.71
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Виена - Щурм Грац
15:30 2 - 1 2.94 3.54 2.22
Хартберг - ЛАСК Линц
15:30 2 - 1 3.82 3.70 1.85
Рийд - Рапид Виена
18:00 2 - 2 4.64 3.61 1.71
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Форвартс Щайр - Хорн отл. 2.07 3.65 3.04
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Форвартс Щайр - Хорн
11:30 отл. 2.07 3.65 3.04
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сумгаит - Зира Баку 0 - 3 2.91 2.71 2.52
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сумгаит - Зира Баку
14:00 0 - 3 2.91 2.71 2.52
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Динамо Тирана - Кастриоти Круя 1 - 0 1.35 4.20 9.80
14:45 Кукеси - Егнатия Рогожина 2 - 0 1.70 3.35 4.77
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Тирана - Кастриоти Круя
14:45 1 - 0 1.35 4.20 9.80
Кукеси - Егнатия Рогожина
14:45 2 - 0 1.70 3.35 4.77
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:30 Дешпортиво да Уила - Рекреативо да Каала 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Прогресо до Шамбизанга - Петро Атлетико 0 - 4 10.40 4.86 1.25
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Уила - Рекреативо да Каала
16:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Прогресо до Шамбизанга - Петро Атлетико
17:30 0 - 4 10.40 4.86 1.25
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 УЕ Санта Колома - Сант Жулия 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:30 Ордино - Карой 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 УЕ Енгордани - ФК Санта Колома 2 - 4 0.00 0.00 0.00
19:30 Атлетик Клуб Ескалдес - Интер Клуб Ескалдес 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
УЕ Санта Колома - Сант Жулия
12:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ордино - Карой
14:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
УЕ Енгордани - ФК Санта Колома
17:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Атлетик Клуб Ескалдес - Интер Клуб Ескалдес
19:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:15 Патронато Парана - Годой Крус 0 - 3 2.14 3.27 3.25
02:30 Естудиантес Ла Плата - Велес Сарсфийлд 1 - 0 2.57 3.01 2.74
22:00 Росарио Сентрал - Ривър Плейт 2 - 2 3.28 3.38 2.06
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Патронато Парана - Годой Крус
00:15 0 - 3 2.14 3.27 3.25
Естудиантес Ла Плата - Велес Сарсфийлд
02:30 1 - 0 2.57 3.01 2.74
Росарио Сентрал - Ривър Плейт
22:00 2 - 2 3.28 3.38 2.06
Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
00:10 Килмес Буенос Айрес - Депортиво Морон 1 - 1 2.04 3.14 3.52
Аржентина - Плейофи за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Килмес Буенос Айрес - Депортиво Морон
00:10 1 - 1 2.04 3.14 3.52
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Арарат-Армения Ереван - Ван Чаренцаван 2 - 0 1.25 4.97 9.90
13:00 ЦСКА Ереван - Севан отл. 7.61 4.15 1.38
16:00 Пюник Ереван - Урарту Ереван 2 - 0 2.35 2.94 2.93
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арарат-Армения Ереван - Ван Чаренцаван
13:00 2 - 0 1.25 4.97 9.90
ЦСКА Ереван - Севан
13:00 отл. 7.61 4.15 1.38
Пюник Ереван - Урарту Ереван
16:00 2 - 0 2.35 2.94 2.93
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 БАТЕ Борисов - Витебск 4 - 0 1.21 5.65 11.95
12:00 Ислоч Минск - Енергетик-БГУ Минск 0 - 4 0.00 0.00 0.00
12:00 Неман Гродно - Торпедо-БелАЗ Жодино 3 - 1 1.65 3.83 4.54
12:00 Рух Брест - Динамо Брест 3 - 2 1.75 3.59 4.12
12:00 Славия Мозир - Динамо Минск 0 - 0 5.98 4.02 1.49
12:00 Сморгон - Минск 1 - 0 3.16 3.50 2.03
12:00 Шахтьор Солигорск - Гомел 0 - 1 1.72 3.91 4.37
16:00 Спутник Речица - Слуцк 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
БАТЕ Борисов - Витебск
12:00 4 - 0 1.21 5.65 11.95
Ислоч Минск - Енергетик-БГУ Минск
12:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Неман Гродно - Торпедо-БелАЗ Жодино
12:00 3 - 1 1.65 3.83 4.54
Рух Брест - Динамо Брест
12:00 3 - 2 1.75 3.59 4.12
Славия Мозир - Динамо Минск
12:00 0 - 0 5.98 4.02 1.49
Сморгон - Минск
12:00 1 - 0 3.16 3.50 2.03
Шахтьор Солигорск - Гомел
12:00 0 - 1 1.72 3.91 4.37
Спутник Речица - Слуцк
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Генк - Клуб Брюж 2 - 3 3.02 3.58 2.17
17:00 Зулте Варегем - Беершот 2 - 0 2.58 3.52 2.53
19:30 КАА Гент - Стандарт Лиеж 3 - 1 1.53 4.13 5.75
22:00 Роял Антверпен - Остенде 3 - 0 1.77 3.87 4.11
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Генк - Клуб Брюж
14:30 2 - 3 3.02 3.58 2.17
Зулте Варегем - Беершот
17:00 2 - 0 2.58 3.52 2.53
КАА Гент - Стандарт Лиеж
19:30 3 - 1 1.53 4.13 5.75
Роял Антверпен - Остенде
22:00 3 - 0 1.77 3.87 4.11
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Роял Ексел Мускрон - Лиерс Кемпензонен 2 - 1 2.40 3.55 2.54
21:00 РВД Моленбек 47 - Дайнзе 2 - 2 2.39 3.53 2.56
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Роял Ексел Мускрон - Лиерс Кемпензонен
17:00 2 - 1 2.40 3.55 2.54
РВД Моленбек 47 - Дайнзе
21:00 2 - 2 2.39 3.53 2.56
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Индепендиенте Петролеро - Реал Санта Крус 2 - 1 1.37 4.52 7.30
21:00 Роял Пари Санта Крус - Реал Потоси 5 - 0 1.25 5.55 8.84
23:15 Хорхе Вилстерман - Боливар Ла Пас 1 - 0 2.48 3.45 2.46
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Петролеро - Реал Санта Крус
01:30 2 - 1 1.37 4.52 7.30
Роял Пари Санта Крус - Реал Потоси
21:00 5 - 0 1.25 5.55 8.84
Хорхе Вилстерман - Боливар Ла Пас
23:15 1 - 0 2.48 3.45 2.46
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Рудар Приедор - Тузла Сити 0 - 1 3.06 3.12 2.18
16:00 Радник Биелина - Борац Баня Лука 1 - 1 5.39 3.16 1.64
16:00 Широки Брег - ФК Сараево 2 - 1 2.63 2.92 2.56
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Рудар Приедор - Тузла Сити
14:00 0 - 1 3.06 3.12 2.18
Радник Биелина - Борац Баня Лука
16:00 1 - 1 5.39 3.16 1.64
Широки Брег - ФК Сараево
16:00 2 - 1 2.63 2.92 2.56
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:30 Брагантино SP - Америка MG 1 - 1 2.15 3.28 3.38
02:30 Сао Пауло SP - Спорт Ресифе PE 2 - 0 1.38 4.43 8.06
21:00 Атлетико MG - Флуминензе RJ 2 - 1 1.48 4.04 7.50
21:00 Коринтианс SP - Атлетико PR 1 - 0 1.88 3.27 4.28
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP - Америка MG
00:30 1 - 1 2.15 3.28 3.38
Сао Пауло SP - Спорт Ресифе PE
02:30 2 - 0 1.38 4.43 8.06
Атлетико MG - Флуминензе RJ
21:00 2 - 1 1.48 4.04 7.50
Коринтианс SP - Атлетико PR
21:00 1 - 0 1.88 3.27 4.28
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:00 Авай SC - Сампайо Кореа MA 2 - 1 1.22 5.67 11.88
21:00 Ботафого RJ - Гуарани SP 2 - 2 1.98 3.33 3.57
21:00 Витория Салвадор BA - Вила Нова GO 0 - 1 1.72 3.47 4.72
21:00 Гояс GO - Бруске SC 2 - 2 1.56 3.80 5.57
21:00 Лондрина PR - Васко да Гама RJ 3 - 0 2.10 3.28 3.33
21:00 Операрио PR - КР Бразил AL 2 - 1 3.60 3.33 1.98
21:00 Ремо PA - Конфианка SE 0 - 0 1.42 4.18 7.44
21:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Бразил де Пелотас RS 4 - 0 1.21 5.84 12.73
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Авай SC - Сампайо Кореа MA
21:00 2 - 1 1.22 5.67 11.88
Ботафого RJ - Гуарани SP
21:00 2 - 2 1.98 3.33 3.57
Витория Салвадор BA - Вила Нова GO
21:00 0 - 1 1.72 3.47 4.72
Гояс GO - Бруске SC
21:00 2 - 2 1.56 3.80 5.57
Лондрина PR - Васко да Гама RJ
21:00 3 - 0 2.10 3.28 3.33
Операрио PR - КР Бразил AL
21:00 2 - 1 3.60 3.33 1.98
Ремо PA - Конфианка SE
21:00 0 - 0 1.42 4.18 7.44
Сентро Спортиво Алагоано AL - Бразил де Пелотас RS
21:00 4 - 0 1.21 5.84 12.73
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бумамуру - Бурунди Спорт Динамик 0 - 0 1.81 3.30 3.96
15:00 Ню Ойл - Витал'О 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Фламбьо де л'Ест - Егъл Ноар 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Бурунди Спорт Динамик
15:00 0 - 0 1.81 3.30 3.96
Ню Ойл - Витал'О
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Фламбьо де л'Ест - Егъл Ноар
15:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Метрополитанос - Академия Пуерто Кабейо 1 - 2 2.04 3.33 3.26
21:00 Депортиво Тачира - Каракас 1 - 0 2.25 3.10 3.02
23:30 Депортиво Ла Гуайра - Депортиво Лара 0 - 0 2.32 2.95 3.10
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Метрополитанос - Академия Пуерто Кабейо
01:30 1 - 2 2.04 3.33 3.26
Депортиво Тачира - Каракас
21:00 1 - 0 2.25 3.10 3.02
Депортиво Ла Гуайра - Депортиво Лара
23:30 0 - 0 2.32 2.95 3.10
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Антигуа ГФК - Санта Лусия Коцумалгуапа 0 - 0 1.61 3.46 5.23
18:00 Кобан Империал - Мунисипал 0 - 1 2.12 3.15 3.13
18:00 Нуева Консепсион - Солола 0 - 2 2.09 3.14 3.26
20:00 Ачуапа - Кселаху 0 - 1 2.18 2.94 3.35
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Антигуа ГФК - Санта Лусия Коцумалгуапа
02:00 0 - 0 1.61 3.46 5.23
Кобан Империал - Мунисипал
18:00 0 - 1 2.12 3.15 3.13
Нуева Консепсион - Солола
18:00 0 - 2 2.09 3.14 3.26
Ачуапа - Кселаху
20:00 0 - 1 2.18 2.94 3.35
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Колидж 1975 - Линкс 0 - 2 4.82 4.55 1.47
19:30 Юръп Пойнт - Юръп 0 - 6 0.00 0.00 0.00
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Колидж 1975 - Линкс
17:00 0 - 2 4.82 4.55 1.47
Юръп Пойнт - Юръп
19:30 0 - 6 0.00 0.00 0.00
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Самтредия - Динамо Тбилиси 0 - 0 26.45 7.41 1.09
15:00 Дила Гори - Телави 1 - 3 1.57 3.64 5.15
15:00 Локомотив Тбилиси - Торпедо Кутаиси 1 - 1 1.94 3.79 3.00
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самтредия - Динамо Тбилиси
11:30 0 - 0 26.45 7.41 1.09
Дила Гори - Телави
15:00 1 - 3 1.57 3.64 5.15
Локомотив Тбилиси - Торпедо Кутаиси
15:00 1 - 1 1.94 3.79 3.00
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Олимпиакос - Волос 2 - 1 1.17 6.48 14.88
15:00 ОФИ Крит - Йоникос 2 - 1 1.79 3.39 4.64
19:30 Панатинайкос - Панайтоликос 2 - 0 1.43 4.21 7.46
19:30 ПАОК - Арис Солун 0 - 1 1.63 3.70 5.36
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимпиакос - Волос
15:00 2 - 1 1.17 6.48 14.88
ОФИ Крит - Йоникос
15:00 2 - 1 1.79 3.39 4.64
Панатинайкос - Панайтоликос
19:30 2 - 0 1.43 4.21 7.46
ПАОК - Арис Солун
19:30 0 - 1 1.63 3.70 5.36
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 АЕК Атина Б - Астерас Влахиоти отл. 1.33 4.17 8.47
14:45 Анагениси Кардица - Олимпиакос Волос 4 - 0 1.38 3.76 8.74
14:45 Аполон Понту - ПАОК Б 0 - 3 3.36 3.22 1.99
14:45 Верия - Трикала 1 - 0 1.53 3.52 5.85
14:45 Епископи - ПАЕ Ханя 1 - 1 2.60 3.00 2.50
14:45 Ираклис Солун - АЕЛ Лариса 1 - 1 3.75 3.07 1.92
14:45 Иродотос - Калитеа 0 - 2 3.08 3.00 2.19
14:45 Ксанти - Алмопос Аридеа 2 - 0 1.30 4.37 8.51
14:45 Левадиакос - Йерапетра 3 - 1 1.19 5.42 12.40
14:45 Пиерикос Катерини - Ники Волос 0 - 3 2.41 2.88 2.84
14:45 Теспротос Игуменица - Кавала 7 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Родос - Закинтос 4 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Кифисия - Диагорас Родос 0 - 0 1.47 3.76 6.02
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
АЕК Атина Б - Астерас Влахиоти
14:45 отл. 1.33 4.17 8.47
Анагениси Кардица - Олимпиакос Волос
14:45 4 - 0 1.38 3.76 8.74
Аполон Понту - ПАОК Б
14:45 0 - 3 3.36 3.22 1.99
Верия - Трикала
14:45 1 - 0 1.53 3.52 5.85
Епископи - ПАЕ Ханя
14:45 1 - 1 2.60 3.00 2.50
Ираклис Солун - АЕЛ Лариса
14:45 1 - 1 3.75 3.07 1.92
Иродотос - Калитеа
14:45 0 - 2 3.08 3.00 2.19
Ксанти - Алмопос Аридеа
14:45 2 - 0 1.30 4.37 8.51
Левадиакос - Йерапетра
14:45 3 - 1 1.19 5.42 12.40
Пиерикос Катерини - Ники Волос
14:45 0 - 3 2.41 2.88 2.84
Теспротос Игуменица - Кавала
14:45 7 - 0 0.00 0.00 0.00
Родос - Закинтос
15:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Кифисия - Диагорас Родос
17:00 0 - 0 1.47 3.76 6.02
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Есберг - Нюкьобинг 3 - 0 2.69 3.43 2.39
16:00 Хорсенс - Хобро 2 - 1 1.39 4.63 6.97
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Есберг - Нюкьобинг
15:00 3 - 0 2.69 3.43 2.39
Хорсенс - Хобро
16:00 2 - 1 1.39 4.63 6.97
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Виборг - Сьондерийске 1 - 1 1.66 3.99 4.64
15:00 Одензе - Нордселанд 2 - 0 1.94 3.78 3.54
17:00 Брьондби - Рандерс 1 - 0 2.10 3.43 3.37
19:00 Олборг - ФК Копенхаген 1 - 3 2.83 3.27 2.51
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Виборг - Сьондерийске
15:00 1 - 1 1.66 3.99 4.64
Одензе - Нордселанд
15:00 2 - 0 1.94 3.78 3.54
Брьондби - Рандерс
17:00 1 - 0 2.10 3.43 3.37
Олборг - ФК Копенхаген
19:00 1 - 3 2.83 3.27 2.51
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ал Масри Порт Саид - Миср Ел Макаса отл. 1.72 4.00 4.60
15:00 ЕНППИ Кайро - Пирамидс отл. 4.73 3.51 1.74
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Масри Порт Саид - Миср Ел Макаса
15:00 отл. 1.72 4.00 4.60
ЕНППИ Кайро - Пирамидс
15:00 отл. 4.73 3.51 1.74
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Гуаякил Сити - Аукас Кито 1 - 0 2.83 3.54 2.18
03:00 Делфин Манта - Мушук Руна 3 - 0 1.29 4.80 9.01
03:00 Депортиво Куенка - Индепендиенте дел Вале 1 - 1 5.52 3.84 1.53
03:00 Емелек Гуаякил - Манта 4 - 0 1.50 4.08 5.68
03:00 Олмедо Риобамба - Оренсе Мачала 0 - 2 7.15 4.35 1.39
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаякил Сити - Аукас Кито
03:00 1 - 0 2.83 3.54 2.18
Делфин Манта - Мушук Руна
03:00 3 - 0 1.29 4.80 9.01
Депортиво Куенка - Индепендиенте дел Вале
03:00 1 - 1 5.52 3.84 1.53
Емелек Гуаякил - Манта
03:00 4 - 0 1.50 4.08 5.68
Олмедо Риобамба - Оренсе Мачала
03:00 0 - 2 7.15 4.35 1.39
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Нарва Транс - ФКИ Левадия Талин 0 - 2 19.68 8.43 1.07
15:00 Флора Талин - Пайде Линнамеесконд 3 - 0 1.45 4.22 5.70
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Нарва Транс - ФКИ Левадия Талин
13:00 0 - 2 19.68 8.43 1.07
Флора Талин - Пайде Линнамеесконд
15:00 3 - 0 1.45 4.22 5.70
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Билдкон - ЗЕСКО Юнайтед 2 - 3 5.16 2.22 2.15
15:00 Грийн Ийгълс - Грийн Бъфалос 2 - 0 2.54 2.62 2.94
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - ЗЕСКО Юнайтед
15:00 2 - 3 5.16 2.22 2.15
Грийн Ийгълс - Грийн Бъфалос
15:00 2 - 0 2.54 2.62 2.94
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:15 Апоел Хайфа - Макаби Тел Авив 1 - 3 4.21 3.68 1.72
20:45 Апоел Тел Авив - Макаби Хайфа 1 - 3 4.42 3.61 1.71
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Апоел Хайфа - Макаби Тел Авив
20:15 1 - 3 4.21 3.68 1.72
Апоел Тел Авив - Макаби Хайфа
20:45 1 - 3 4.42 3.61 1.71
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бенгалуру - Керала Бластърс 1 - 1 2.04 3.20 3.45
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бенгалуру - Керала Бластърс
16:00 1 - 1 2.04 3.20 3.45
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:15 Персита Тангеранг - ПСС Слеман 1 - 0 2.34 3.16 2.75
13:00 Барито Путера - Мадура Юнайтед 0 - 3 2.71 3.17 2.35
13:15 Персик Кедири - Персебая Сурабая 0 - 0 3.39 3.47 1.91
15:45 Персиб Бандунг - Арема Маланг 0 - 1 2.06 3.27 3.15
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персита Тангеранг - ПСС Слеман
10:15 1 - 0 2.34 3.16 2.75
Барито Путера - Мадура Юнайтед
13:00 0 - 3 2.71 3.17 2.35
Персик Кедири - Персебая Сурабая
13:15 0 - 0 3.39 3.47 1.91
Персиб Бандунг - Арема Маланг
15:45 0 - 1 2.06 3.27 3.15
Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
18:00 Бохемианс - Сейнт Патрикс 0 - 0 2.48 3.08 2.89
Ирландия - Купа на Ирландия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - Сейнт Патрикс
18:00 0 - 0 2.48 3.08 2.89
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:30 Кайрат Алмати - Шахтьор Караганди 2 - 2 1.51 3.85 5.43
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Кайрат Алмати - Шахтьор Караганди
16:30 2 - 2 1.51 3.85 5.43
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - АЕК Ларнака 0 - 2 3.11 3.05 2.28
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
АЕЛ Лимасол - АЕК Ларнака
19:00 0 - 2 3.11 3.05 2.28
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Кали - Депортиво Перейра 2 - 1 1.57 3.59 5.51
03:05 Атлетико Насионал - Хуниор Баранкиля 1 - 1 1.79 3.36 4.22
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Кали - Депортиво Перейра
01:00 2 - 1 1.57 3.59 5.51
Атлетико Насионал - Хуниор Баранкиля
03:05 1 - 1 1.79 3.36 4.22
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Малишева - Дреница Србица 2 - 0 2.40 2.89 2.90
14:00 Фероникели Глоговац - Балкани Суха река 0 - 1 6.75 3.77 1.45
14:30 Лапи Подуево - Гниляне 0 - 0 2.58 2.91 2.58
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Малишева - Дреница Србица
14:00 2 - 0 2.40 2.89 2.90
Фероникели Глоговац - Балкани Суха река
14:00 0 - 1 6.75 3.77 1.45
Лапи Подуево - Гниляне
14:30 0 - 0 2.58 2.91 2.58
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Сан Карлос - Мунисипал Гресия 1 - 3 2.01 3.30 3.38
19:00 ЛД Алахуеленсе - Перес Селедон 3 - 0 1.53 3.98 5.19
23:00 Гуадалупе - Сантос де Гуапилес 0 - 5 3.01 2.86 2.44
23:00 Гуанакастека - Депортиво Саприса 1 - 0 3.69 3.44 1.87
23:00 Картахинес - Хикарал 4 - 0 1.33 4.35 8.54
23:00 Спортинг Сан Хосе - Ередиано 0 - 2 2.91 3.30 2.22
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Сан Карлос - Мунисипал Гресия
02:00 1 - 3 2.01 3.30 3.38
ЛД Алахуеленсе - Перес Селедон
19:00 3 - 0 1.53 3.98 5.19
Гуадалупе - Сантос де Гуапилес
23:00 0 - 5 3.01 2.86 2.44
Гуанакастека - Депортиво Саприса
23:00 1 - 0 3.69 3.44 1.87
Картахинес - Хикарал
23:00 4 - 0 1.33 4.35 8.54
Спортинг Сан Хосе - Ередиано
23:00 0 - 2 2.91 3.30 2.22
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Сан Педро - АС Бафинг 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сан Педро - АС Бафинг
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
14:00 Тъскер - Сфаксиен Сфакс 0 - 0 3.49 2.86 2.12
16:00 ТП Мазембе - Марумо Галантс 1 - 0 1.38 3.94 8.04
17:00 Маниема Юнион - Пирамидс 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Ривърс Юнайтед - Ал Масри Порт Саид 2 - 1 1.74 3.02 4.98
18:00 АСЕК Мимозас - Интерклубе Луанда 2 - 0 1.68 3.16 5.13
18:00 Нуадибу - Котон Спорт де Гаруа 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Купа на Конфедерациите КАФ
Час Рез. 1 X 2
Тъскер - Сфаксиен Сфакс
14:00 0 - 0 3.49 2.86 2.12
ТП Мазембе - Марумо Галантс
16:00 1 - 0 1.38 3.94 8.04
Маниема Юнион - Пирамидс
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ривърс Юнайтед - Ал Масри Порт Саид
17:00 2 - 1 1.74 3.02 4.98
АСЕК Мимозас - Интерклубе Луанда
18:00 2 - 0 1.68 3.16 5.13
Нуадибу - Котон Спорт де Гаруа
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Жалгирис Вилнюс - Джюгас Телшяй 3 - 2 1.13 6.85 14.27
15:00 Кауно Жалгирис - Банга Гарджай 0 - 1 1.55 3.78 5.15
15:00 Невежис Кедайняй - ФК Ритеряй 0 - 6 8.54 4.62 1.29
15:00 Судува Мариямполе - Дайнава Алитус 0 - 1 1.52 3.90 5.11
15:00 ФК Паневежис - Хегелман Литауен Каунас 2 - 2 2.01 3.20 3.33
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Жалгирис Вилнюс - Джюгас Телшяй
15:00 3 - 2 1.13 6.85 14.27
Кауно Жалгирис - Банга Гарджай
15:00 0 - 1 1.55 3.78 5.15
Невежис Кедайняй - ФК Ритеряй
15:00 0 - 6 8.54 4.62 1.29
Судува Мариямполе - Дайнава Алитус
15:00 0 - 1 1.52 3.90 5.11
ФК Паневежис - Хегелман Литауен Каунас
15:00 2 - 2 2.01 3.20 3.33
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Расинг ФК Унион 3 - 1 4.57 4.03 1.57
17:00 Диферданж - Юнион Титус Петанж 4 - 0 1.86 3.49 3.54
17:00 Етцела Етелбрюк - Мондорф-ле-Бен 2 - 1 2.93 3.41 2.11
17:00 Роданж 91 - Вилц 71 2 - 0 2.93 3.72 2.02
17:00 Суифт Есперанж - Ф91 Дюделанж 1 - 0 2.45 3.57 2.39
17:00 УНА Щрасен - Жюнес Еш 0 - 0 2.36 3.44 2.54
17:00 Фола Еш - ЮС Хостерт 2 - 0 1.32 5.00 6.88
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Роспорт - Расинг ФК Унион
17:00 3 - 1 4.57 4.03 1.57
Диферданж - Юнион Титус Петанж
17:00 4 - 0 1.86 3.49 3.54
Етцела Етелбрюк - Мондорф-ле-Бен
17:00 2 - 1 2.93 3.41 2.11
Роданж 91 - Вилц 71
17:00 2 - 0 2.93 3.72 2.02
Суифт Есперанж - Ф91 Дюделанж
17:00 1 - 0 2.45 3.57 2.39
УНА Щрасен - Жюнес Еш
17:00 0 - 0 2.36 3.44 2.54
Фола Еш - ЮС Хостерт
17:00 2 - 0 1.32 5.00 6.88
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гзира Юнайтед - Гудя Юнайтед 3 - 2 1.38 4.28 6.68
17:00 Хамрун Спартанс - Санта Лучия ФК 3 - 0 1.34 4.45 7.18
19:00 Балзан - Хибърниънс 1 - 2 4.01 3.51 1.75
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гзира Юнайтед - Гудя Юнайтед
15:00 3 - 2 1.38 4.28 6.68
Хамрун Спартанс - Санта Лучия ФК
17:00 3 - 0 1.34 4.45 7.18
Балзан - Хибърниънс
19:00 1 - 2 4.01 3.51 1.75
Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Америка Мексико - Пумас УНАМ Мексико 1 - 3 1.57 3.81 5.78
05:05 Атлас Гуадалахара - Монтерей 1 - 1 2.46 3.01 2.99
Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Америка Мексико - Пумас УНАМ Мексико
03:00 1 - 3 1.57 3.81 5.78
Атлас Гуадалахара - Монтерей
05:05 1 - 1 2.46 3.01 2.99
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Милсами Орхей - Флорещ 5 - 0 1.06 8.59 23.32
17:00 Шериф Тираспол - Динамо-Авто Тираспол 7 - 0 1.04 10.05 23.93
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Милсами Орхей - Флорещ
13:00 5 - 0 1.06 8.59 23.32
Шериф Тираспол - Динамо-Авто Тираспол
17:00 7 - 0 1.04 10.05 23.93
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Спарта Ротердам - Аякс 0 - 1 15.05 7.58 1.16
15:30 Твенте - Фейенорд 0 - 0 4.42 3.78 1.76
15:30 Утрехт - Хераклес 1 - 0 1.69 3.93 4.70
17:45 Хееренвеен - ПСВ Айндховен 1 - 1 5.61 4.50 1.51
21:00 Витес - АЗ Алкмаар 0 - 0 2.93 3.49 2.33
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Спарта Ротердам - Аякс
13:15 0 - 1 15.05 7.58 1.16
Твенте - Фейенорд
15:30 0 - 0 4.42 3.78 1.76
Утрехт - Хераклес
15:30 1 - 0 1.69 3.93 4.70
Хееренвеен - ПСВ Айндховен
17:45 1 - 1 5.61 4.50 1.51
Витес - АЗ Алкмаар
21:00 0 - 0 2.93 3.49 2.33
Никарагуа - Плейофи Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Манагуа - Дирианген 1 - 2 2.53 3.25 2.58
Никарагуа - Плейофи Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Манагуа - Дирианген
03:00 1 - 2 2.53 3.25 2.58
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
18:00 Кристиансунд - Викинг Ставангер 2 - 3 2.59 3.55 2.48
18:00 Мьондален - Сарпсборг 08 1 - 3 2.60 3.41 2.54
18:00 Розенборг - Бодо Глимт 0 - 0 2.52 3.59 2.55
18:00 Тромсьо - Стабек 0 - 0 1.58 4.04 5.32
18:00 Хаугесунд - Сандефьорд 1 - 2 1.85 3.65 3.93
20:00 Бран Берген - Молде 0 - 1 3.41 3.69 2.00
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Кристиансунд - Викинг Ставангер
18:00 2 - 3 2.59 3.55 2.48
Мьондален - Сарпсборг 08
18:00 1 - 3 2.60 3.41 2.54
Розенборг - Бодо Глимт
18:00 0 - 0 2.52 3.59 2.55
Тромсьо - Стабек
18:00 0 - 0 1.58 4.04 5.32
Хаугесунд - Сандефьорд
18:00 1 - 2 1.85 3.65 3.93
Бран Берген - Молде
20:00 0 - 1 3.41 3.69 2.00
Перу - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Спортинг Кристал - Алианса Лима 0 - 0 1.81 3.42 3.92
Перу - Финална Фаза Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Кристал - Алианса Лима
22:00 0 - 0 1.81 3.42 3.92
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Висла Плоцк - Краковия Краков 2 - 1 2.35 3.14 3.06
16:00 Лех Познан - Варта Познан 2 - 0 1.25 5.58 11.57
18:30 Легия Варшава - Ягиелония Бялисток 1 - 0 1.76 3.59 4.57
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Висла Плоцк - Краковия Краков
13:30 2 - 1 2.35 3.14 3.06
Лех Познан - Варта Познан
16:00 2 - 0 1.25 5.58 11.57
Легия Варшава - Ягиелония Бялисток
18:30 1 - 0 1.76 3.59 4.57
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 ГКС Тихи - Ресовия Жешов 0 - 1 1.89 3.36 3.64
16:00 Сандеця Нови Сонч - Гурник Полковице 1 - 1 1.69 3.64 4.30
19:00 Видзев Лодз - Заглембие Сосновец 3 - 2 1.68 3.72 4.42
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ГКС Тихи - Ресовия Жешов
13:40 0 - 1 1.89 3.36 3.64
Сандеця Нови Сонч - Гурник Полковице
16:00 1 - 1 1.69 3.64 4.30
Видзев Лодз - Заглембие Сосновец
19:00 3 - 2 1.68 3.72 4.42
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Маритимо - Пасош Ферейра 2 - 0 2.68 3.09 2.62
20:00 Спортинг Лисабон - Тондела 2 - 0 1.21 6.08 15.21
22:30 Порто - Витория Гимараеш 2 - 1 1.33 4.89 8.53
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Маритимо - Пасош Ферейра
17:30 2 - 0 2.68 3.09 2.62
Спортинг Лисабон - Тондела
20:00 2 - 0 1.21 6.08 15.21
Порто - Витория Гимараеш
22:30 2 - 1 1.33 4.89 8.53
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Фейрензе - Порто Б 3 - 2 1.94 3.32 3.64
16:00 Рио Аве - Насионал Мадейра 1 - 0 1.77 3.47 4.28
17:30 Лейшоес - Трофензе 1 - 2 1.96 3.27 3.61
21:30 Академика Коимбра - Спортинг Ковиля 3 - 0 2.32 3.17 2.92
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Фейрензе - Порто Б
13:00 3 - 2 1.94 3.32 3.64
Рио Аве - Насионал Мадейра
16:00 1 - 0 1.77 3.47 4.28
Лейшоес - Трофензе
17:30 1 - 2 1.96 3.27 3.61
Академика Коимбра - Спортинг Ковиля
21:30 3 - 0 2.32 3.17 2.92
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:30 Ботошани - Волунтари 1 - 1 2.02 3.15 3.68
20:15 Университатя Крайова - ФК ФКСБ 2 - 3 2.18 3.20 3.22
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Ботошани - Волунтари
17:30 1 - 1 2.02 3.15 3.68
Университатя Крайова - ФК ФКСБ
20:15 2 - 3 2.18 3.20 3.22
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Нижни Новгород - Криля Советов 0 - 0 3.55 3.39 2.04
15:30 Рубин Казан - Динамо Москва 2 - 3 3.51 3.50 2.01
19:00 ЦСКА Москва - Зенит Санкт Петербург 0 - 2 4.18 3.75 1.79
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Нижни Новгород - Криля Советов
13:00 0 - 0 3.55 3.39 2.04
Рубин Казан - Динамо Москва
15:30 2 - 3 3.51 3.50 2.01
ЦСКА Москва - Зенит Санкт Петербург
19:00 0 - 2 4.18 3.75 1.79
САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Спортинг Канзас Сити - Реал Солт Лейк 1 - 2 1.56 4.11 5.54
САЩ - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Канзас Сити - Реал Солт Лейк
22:00 1 - 2 1.56 4.11 5.54
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Сан Джовани - Космос Серавале 5 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Фиорентино - Либертас 3 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Ювенес Догана - Виртус 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Сан Джовани - Космос Серавале
16:00 5 - 1 0.00 0.00 0.00
Фиорентино - Либертас
16:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Ювенес Догана - Виртус
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Абха Клуб - Ал Хилал Рияд 1 - 1 5.06 4.29 1.49
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Абха Клуб - Ал Хилал Рияд
14:30 1 - 1 5.06 4.29 1.49
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Брегалница Щип - Борец Велес 2 - 1 1.59 3.53 5.10
14:00 Македония Гьорче Петров - Шкендия 79 Тетово 1 - 2 4.49 3.28 1.72
14:00 Пелистер Битоля - ФК Скопие 0 - 0 2.17 2.92 3.26
14:00 Тиквеш Кавадарци - Работнички Скопие 2 - 0 3.18 2.93 2.19
14:00 Шкупи Скопие - Струга Трим-Лум 4 - 0 1.70 3.13 4.99
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Брегалница Щип - Борец Велес
14:00 2 - 1 1.59 3.53 5.10
Македония Гьорче Петров - Шкендия 79 Тетово
14:00 1 - 2 4.49 3.28 1.72
Пелистер Битоля - ФК Скопие
14:00 0 - 0 2.17 2.92 3.26
Тиквеш Кавадарци - Работнички Скопие
14:00 2 - 0 3.18 2.93 2.19
Шкупи Скопие - Струга Трим-Лум
14:00 4 - 0 1.70 3.13 4.99
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:00 Дукла Банска Бистрица - Рохожник 4 - 1 1.21 5.70 9.46
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Банска Бистрица - Рохожник
14:00 4 - 1 1.21 5.70 9.46
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Спартак Търнава - Ружомберок 0 - 3 1.54 3.93 5.33
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Спартак Търнава - Ружомберок
18:00 0 - 3 1.54 3.93 5.33
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Браво Любляна - Копер 1 - 2 2.74 3.17 2.37
21:15 Мура - Марибор 3 - 1 2.66 3.19 2.45
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Браво Любляна - Копер
14:00 1 - 2 2.74 3.17 2.37
Мура - Марибор
21:15 3 - 1 2.66 3.19 2.45
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Колубара Лазаревац - ТСЦ Бачка Топола 2 - 1 3.55 3.45 1.89
14:00 Раднички Ниш - Радник Сурдулица 3 - 0 1.70 3.41 4.41
15:25 Цървена Звезда Белград - Спартак Суботица 3 - 0 1.06 8.69 19.77
17:30 Вождовац Белград - Партизан Белград 0 - 3 10.95 5.16 1.21
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Колубара Лазаревац - ТСЦ Бачка Топола
14:00 2 - 1 3.55 3.45 1.89
Раднички Ниш - Радник Сурдулица
14:00 3 - 0 1.70 3.41 4.41
Цървена Звезда Белград - Спартак Суботица
15:25 3 - 0 1.06 8.69 19.77
Вождовац Белград - Партизан Белград
17:30 0 - 3 10.95 5.16 1.21
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 Тайван Юнивърсити - КПК Корпорейшън 0 - 3 3.12 3.40 1.99
10:00 Тайпауър - Тайпе Сити Татунг 3 - 1 1.77 3.46 4.07
10:00 Флайт Скайуокърс - Тайван Стийл 0 - 5 10.06 6.46 1.18
10:00 Хан Юен - Тайчун Футуро 0 - 1 2.44 3.29 2.55
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тайван Юнивърсити - КПК Корпорейшън
10:00 0 - 3 3.12 3.40 1.99
Тайпауър - Тайпе Сити Татунг
10:00 3 - 1 1.77 3.46 4.07
Флайт Скайуокърс - Тайван Стийл
10:00 0 - 5 10.06 6.46 1.18
Хан Юен - Тайчун Футуро
10:00 0 - 1 2.44 3.29 2.55
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 БГ Патум Юнайтед - ПТ Прачуап - 1.44 4.01 6.38
13:00 ПТ Прачуап - БГ Патум Юнайтед 0 - 0 6.31 4.00 1.45
13:00 Чонбури - Ратчабури 3 - 0 1.67 3.64 4.50
13:30 Суфанабури - Банкок Юнайтед 2 - 0 6.33 3.98 1.45
14:00 Чианграй Юнайтед - Бурирам Юнайтед 0 - 1 2.97 3.29 2.18
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
БГ Патум Юнайтед - ПТ Прачуап
13:00 - 1.44 4.01 6.38
ПТ Прачуап - БГ Патум Юнайтед
13:00 0 - 0 6.31 4.00 1.45
Чонбури - Ратчабури
13:00 3 - 0 1.67 3.64 4.50
Суфанабури - Банкок Юнайтед
13:30 2 - 0 6.33 3.98 1.45
Чианграй Юнайтед - Бурирам Юнайтед
14:00 0 - 1 2.97 3.29 2.18
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Газиантеп ФК - Коняспор 3 - 2 2.63 3.15 2.67
15:00 Сивасспор - Хатайспор 4 - 0 2.27 3.17 3.17
15:00 Фатих Карагюмрук - Трабзонспор 0 - 2 3.22 3.63 2.05
18:00 Йени Малатияспор - Галатасарай 0 - 0 4.51 3.65 1.73
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Газиантеп ФК - Коняспор
12:30 3 - 2 2.63 3.15 2.67
Сивасспор - Хатайспор
15:00 4 - 0 2.27 3.17 3.17
Фатих Карагюмрук - Трабзонспор
15:00 0 - 2 3.22 3.63 2.05
Йени Малатияспор - Галатасарай
18:00 0 - 0 4.51 3.65 1.73
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кечиоренгуджу - Юмраниеспор 3 - 2 3.03 3.22 2.17
18:00 Алтънорду - Анкарагуджу 2 - 1 4.22 3.45 1.74
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Кечиоренгуджу - Юмраниеспор
12:30 3 - 2 3.03 3.22 2.17
Алтънорду - Анкарагуджу
18:00 2 - 1 4.22 3.45 1.74
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ингулец Петрово - Шахтьор Донецк 0 - 1 16.18 7.01 1.14
17:00 Рух Лвов - Металист 1925 Харков 2 - 0 2.29 3.17 3.06
19:30 Колос Ковалевка - Верес Ровно 1 - 0 2.30 3.24 3.01
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ингулец Петрово - Шахтьор Донецк
14:00 0 - 1 16.18 7.01 1.14
Рух Лвов - Металист 1925 Харков
17:00 2 - 0 2.29 3.17 3.06
Колос Ковалевка - Верес Ровно
19:30 1 - 0 2.30 3.24 3.01
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:15 ВПК-Агро Шевченковка - ФК Ужгород 1 - 1 1.64 3.54 4.63
15:30 Кривбас Кривой Рок - Агробизнес Волочиск 1 - 1 1.27 4.81 9.38
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ВПК-Агро Шевченковка - ФК Ужгород
14:15 1 - 1 1.64 3.54 4.63
Кривбас Кривой Рок - Агробизнес Волочиск
15:30 1 - 1 1.27 4.81 9.38
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
14:30 Дебрецен - Пакш 1 - 1 2.60 4.08 2.23
16:45 Пушкаш Академи - Залаегерсег 1 - 1 1.67 3.92 4.36
19:00 Мезьокьовешд - Ференцварош 0 - 3 4.95 3.99 1.59
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Дебрецен - Пакш
14:30 1 - 1 2.60 4.08 2.23
Пушкаш Академи - Залаегерсег
16:45 1 - 1 1.67 3.92 4.36
Мезьокьовешд - Ференцварош
19:00 0 - 3 4.95 3.99 1.59
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Шибеник - Динамо Загреб 1 - 2 8.56 4.54 1.35
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Шибеник - Динамо Загреб
16:00 1 - 2 8.56 4.54 1.35
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йезеро Плав - Зета Голубовци отл. 2.36 2.90 2.94
14:00 Рудар Плевля - ФК Подгорица 0 - 1 2.36 2.86 2.94
15:00 Искра Даниловград - Морнар Бар отл. 2.36 2.87 2.99
16:00 Дечич Тузи - Петровац 4 - 4 2.02 2.96 3.55
17:00 Будучност Подгорица - Сутиеска Никшич 3 - 3 1.78 3.27 4.08
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Йезеро Плав - Зета Голубовци
14:00 отл. 2.36 2.90 2.94
Рудар Плевля - ФК Подгорица
14:00 0 - 1 2.36 2.86 2.94
Искра Даниловград - Морнар Бар
15:00 отл. 2.36 2.87 2.99
Дечич Тузи - Петровац
16:00 4 - 4 2.02 2.96 3.55
Будучност Подгорица - Сутиеска Никшич
17:00 3 - 3 1.78 3.27 4.08
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Варнсдорф 0 - 2 2.12 3.22 3.06
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Виктория Жижков - Варнсдорф
11:15 0 - 2 2.12 3.22 3.06
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славия Прага - Теплице 3 - 0 1.10 8.53 21.89
16:00 Храдец Кралове - Карвина 1 - 0 1.73 3.61 4.47
16:00 Яблонец - Млада Болеслав 0 - 1 2.45 3.56 2.57
19:00 Спарта Прага - Слован Либерец 2 - 1 1.37 4.79 7.35
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Славия Прага - Теплице
16:00 3 - 0 1.10 8.53 21.89
Храдец Кралове - Карвина
16:00 1 - 0 1.73 3.61 4.47
Яблонец - Млада Болеслав
16:00 0 - 1 2.45 3.56 2.57
Спарта Прага - Слован Либерец
19:00 2 - 1 1.37 4.79 7.35
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Сантяго Уондърърс - Аудакс Италяно Сантяго 2 - 2 6.84 4.13 1.42
23:00 Коло-Коло Сантяго - Унион Еспаньола 0 - 1 1.37 4.93 7.27
23:00 Курико Унидо - Палестино Сантяго 1 - 1 2.37 3.29 2.81
23:00 Универсидад Католика - Уачипато Талкауано 2 - 0 1.59 3.89 5.00
23:00 Унион Ла Калера - Депортес Ла Серена 1 - 2 2.04 3.24 3.53
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сантяго Уондърърс - Аудакс Италяно Сантяго
17:00 2 - 2 6.84 4.13 1.42
Коло-Коло Сантяго - Унион Еспаньола
23:00 0 - 1 1.37 4.93 7.27
Курико Унидо - Палестино Сантяго
23:00 1 - 1 2.37 3.29 2.81
Универсидад Католика - Уачипато Талкауано
23:00 2 - 0 1.59 3.89 5.00
Унион Ла Калера - Депортес Ла Серена
23:00 1 - 2 2.04 3.24 3.53
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Цюрих - Йънг Бойс 1 - 0 3.69 3.84 1.86
17:30 Лозана Спорт - Сервет 0 - 3 3.15 3.61 2.11
17:30 Люцерн - Базел 1 - 3 2.66 3.55 2.41
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Цюрих - Йънг Бойс
15:15 1 - 0 3.69 3.84 1.86
Лозана Спорт - Сервет
17:30 0 - 3 3.15 3.61 2.11
Люцерн - Базел
17:30 1 - 3 2.66 3.55 2.41
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дегерфорш - Норкьопинг 4 - 1 2.54 3.62 2.53
16:00 ИФК Гьотеборг - Йостерсунд 4 - 0 1.23 5.97 12.26
16:00 Юргорден - Варберг БоИС 2 - 3 1.41 4.54 7.33
18:30 Калмар - Малмьо 0 - 1 4.73 3.80 1.68
18:30 Халмстад - Хамарби 0 - 0 2.41 3.48 2.74
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Дегерфорш - Норкьопинг
16:00 4 - 1 2.54 3.62 2.53
ИФК Гьотеборг - Йостерсунд
16:00 4 - 0 1.23 5.97 12.26
Юргорден - Варберг БоИС
16:00 2 - 3 1.41 4.54 7.33
Калмар - Малмьо
18:30 0 - 1 4.73 3.80 1.68
Халмстад - Хамарби
18:30 0 - 0 2.41 3.48 2.74
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Ливингстън - Рейнджърс 1 - 3 9.35 4.83 1.33
17:00 Селтик - Абърдийн 2 - 1 1.31 5.15 9.23
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Ливингстън - Рейнджърс
14:00 1 - 3 9.35 4.83 1.33
Селтик - Абърдийн
17:00 2 - 1 1.31 5.15 9.23
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Барока 3 - 2 2.21 2.88 3.37
15:30 Морока Суолоус - Кайзер Чийфс 1 - 3 3.29 2.93 2.21
15:30 Роял АМ - Стеленбош 1 - 0 2.44 2.81 3.03
17:30 Марицбург Юнайтед - АмаЗулу Дърбан 1 - 1 2.72 2.72 2.78
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ламонтвил Голдън Ероус - Барока
15:30 3 - 2 2.21 2.88 3.37
Морока Суолоус - Кайзер Чийфс
15:30 1 - 3 3.29 2.93 2.21
Роял АМ - Стеленбош
15:30 1 - 0 2.44 2.81 3.03
Марицбург Юнайтед - АмаЗулу Дърбан
17:30 1 - 1 2.72 2.72 2.78
Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
09:30 Инчхън Юнайтед - Поханг Стийлърс 0 - 0 3.08 3.11 2.27
09:30 Сеул - Кануън 0 - 0 2.21 3.21 3.11
Южна Корея - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Инчхън Юнайтед - Поханг Стийлърс
09:30 0 - 0 3.08 3.11 2.27
Сеул - Кануън
09:30 0 - 0 2.21 3.21 3.11
Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
07:00 Тегу - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 2 2.95 3.32 2.26
07:40 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 0 - 0 4.19 3.41 1.83
Южна Корея - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Тегу - Чонбук Хюндай Моторс
07:00 0 - 2 2.95 3.32 2.26
Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай
07:40 0 - 0 4.19 3.41 1.83
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
06:00 Блаублиц Акита - Токио Верди 1 - 4 2.73 3.00 2.57
06:00 Рюкю - Албирекс Ниигата 1 - 1 3.26 3.16 2.15
06:00 Сагамихара - Мацумото Ямага 1 - 1 2.19 3.01 3.34
07:00 В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма 0 - 1 1.86 3.25 4.12
07:00 Гираванц Китакюшу - Точиги СК 1 - 2 2.54 2.97 2.80
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Киото Санга 0 - 0 3.11 3.12 2.25
07:00 Звейген Канадзава - Монтедио Ямагата 2 - 1 2.42 3.26 2.73
07:00 Мачида Зелвия - Омия Ардижа 0 - 0 2.13 3.24 3.19
07:00 Мито Холихок - Ехиме ФК 2 - 1 2.10 3.21 3.33
07:00 Ренофа Ямагучи - Вентфорет Кофу 0 - 1 3.54 3.21 2.03
07:00 Теспакусатсу Гунма - Джубило Ивата 0 - 0 5.01 3.47 1.66
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Блаублиц Акита - Токио Верди
06:00 1 - 4 2.73 3.00 2.57
Рюкю - Албирекс Ниигата
06:00 1 - 1 3.26 3.16 2.15
Сагамихара - Мацумото Ямага
06:00 1 - 1 2.19 3.01 3.34
В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма
07:00 0 - 1 1.86 3.25 4.12
Гираванц Китакюшу - Точиги СК
07:00 1 - 2 2.54 2.97 2.80
Джеф Юнайтед Чиба - Киото Санга
07:00 0 - 0 3.11 3.12 2.25
Звейген Канадзава - Монтедио Ямагата
07:00 2 - 1 2.42 3.26 2.73
Мачида Зелвия - Омия Ардижа
07:00 0 - 0 2.13 3.24 3.19
Мито Холихок - Ехиме ФК
07:00 2 - 1 2.10 3.21 3.33
Ренофа Ямагучи - Вентфорет Кофу
07:00 0 - 1 3.54 3.21 2.03
Теспакусатсу Гунма - Джубило Ивата
07:00 0 - 0 5.01 3.47 1.66