Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Арсенал - Нюкасъл 2 - 0 1.47 4.68 6.57
17:00 Кристъл Палас - Астън Вила 1 - 2 2.23 3.35 3.32
17:00 Ливърпул - Саутхямптън 4 - 0 1.28 6.02 9.96
17:00 Норич - Уулвърхямптън 0 - 0 3.63 3.34 2.12
19:30 Брайтън - Лийдс 0 - 0 2.10 3.34 3.70
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал - Нюкасъл
14:30 2 - 0 1.47 4.68 6.57
Кристъл Палас - Астън Вила
17:00 1 - 2 2.23 3.35 3.32
Ливърпул - Саутхямптън
17:00 4 - 0 1.28 6.02 9.96
Норич - Уулвърхямптън
17:00 0 - 0 3.63 3.34 2.12
Брайтън - Лийдс
19:30 0 - 0 2.10 3.34 3.70
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Карлайл - Уолсол 1 - 0 2.57 3.21 2.77
17:00 Кроули Таун - Мансфийлд Таун 1 - 2 2.55 3.35 2.70
17:00 Нортхямптън Таун - Лейтън Ориент 1 - 0 2.61 3.14 2.72
17:00 Порт Вейл - Хартлипул 2 - 0 1.78 3.53 4.50
17:00 Рочдейл - Екзитър 1 - 1 2.51 3.31 2.72
17:00 Салфорд Сити - Олдъм 2 - 0 1.77 3.48 4.66
17:00 Скънторп - Брадфорд Сити 1 - 1 3.73 3.26 2.03
17:00 Суиндън - Харогейт Таун 1 - 1 1.94 3.59 3.68
17:00 Сътън Юнайтед - Бароу 1 - 0 1.96 3.42 3.86
17:00 Транмиър Роувърс - Стивънидж отл. 2.01 3.27 3.88
17:00 Форест Грийн Роувърс - Бристол Роувърс 2 - 0 1.72 3.68 4.60
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Карлайл - Уолсол
17:00 1 - 0 2.57 3.21 2.77
Кроули Таун - Мансфийлд Таун
17:00 1 - 2 2.55 3.35 2.70
Нортхямптън Таун - Лейтън Ориент
17:00 1 - 0 2.61 3.14 2.72
Порт Вейл - Хартлипул
17:00 2 - 0 1.78 3.53 4.50
Рочдейл - Екзитър
17:00 1 - 1 2.51 3.31 2.72
Салфорд Сити - Олдъм
17:00 2 - 0 1.77 3.48 4.66
Скънторп - Брадфорд Сити
17:00 1 - 1 3.73 3.26 2.03
Суиндън - Харогейт Таун
17:00 1 - 1 1.94 3.59 3.68
Сътън Юнайтед - Бароу
17:00 1 - 0 1.96 3.42 3.86
Транмиър Роувърс - Стивънидж
17:00 отл. 2.01 3.27 3.88
Форест Грийн Роувърс - Бристол Роувърс
17:00 2 - 0 1.72 3.68 4.60
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гримсби Таун - Боръм Ууд отл. 2.15 3.39 3.04
17:00 Ийстли - Солихъл Муурс отл. 2.57 3.32 2.51
17:00 Йоувил - Доувър Атлетик 1 - 1 1.42 4.36 6.30
17:00 Кингс Лин Таун - Алдършот Таун 0 - 1 2.54 3.46 2.42
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Честърфийлд отл. 4.07 3.87 1.71
17:00 Олтринкам - Саутенд 1 - 2 1.91 3.48 3.57
17:00 Рексъм - Бромли 2 - 0 1.90 3.47 3.57
17:00 Торки Юнайтед - Халифакс Таун 2 - 3 2.25 3.38 2.84
17:00 Уелдстоун - Стокпорт 1 - 4 4.81 3.90 1.59
17:00 Уокинг - Барнет 1 - 2 1.72 3.69 4.18
19:20 Нотс Каунти - Дагенъм и Редбридж 2 - 1 2.17 3.40 2.95
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Гримсби Таун - Боръм Ууд
17:00 отл. 2.15 3.39 3.04
Ийстли - Солихъл Муурс
17:00 отл. 2.57 3.32 2.51
Йоувил - Доувър Атлетик
17:00 1 - 1 1.42 4.36 6.30
Кингс Лин Таун - Алдършот Таун
17:00 0 - 1 2.54 3.46 2.42
Мейдънхед Юнайтед - Честърфийлд
17:00 отл. 4.07 3.87 1.71
Олтринкам - Саутенд
17:00 1 - 2 1.91 3.48 3.57
Рексъм - Бромли
17:00 2 - 0 1.90 3.47 3.57
Торки Юнайтед - Халифакс Таун
17:00 2 - 3 2.25 3.38 2.84
Уелдстоун - Стокпорт
17:00 1 - 4 4.81 3.90 1.59
Уокинг - Барнет
17:00 1 - 2 1.72 3.69 4.18
Нотс Каунти - Дагенъм и Редбридж
19:20 2 - 1 2.17 3.40 2.95
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Болтън - Челтнъм Таун 2 - 2 2.15 3.34 3.27
17:00 Бъртън Албион - Донкастър 2 - 0 1.74 3.64 4.61
17:00 Джилингам - Портсмут 0 - 1 4.19 3.54 1.83
17:00 Кембридж Юнайтед - Съндърланд 1 - 2 3.52 3.47 2.05
17:00 Линкълн Сити - Акрингтън Стенли 0 - 1 2.01 3.49 3.55
17:00 Моркамб - Милтън Кийнс Донс 0 - 4 3.52 3.53 2.00
17:00 Оксфорд Юнайтед - Родъръм Юнайтед 0 - 0 3.80 3.52 1.92
17:00 Плимут - Уигън 1 - 2 2.79 3.32 2.44
17:00 Уимбълдън - Флийтууд Таун 2 - 2 2.02 3.49 3.48
17:00 Шефилд Уензди - Уикъмб 2 - 2 2.29 3.39 3.00
17:00 Шросбъри Таун - Чарлтън 1 - 0 3.18 3.28 2.23
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Болтън - Челтнъм Таун
17:00 2 - 2 2.15 3.34 3.27
Бъртън Албион - Донкастър
17:00 2 - 0 1.74 3.64 4.61
Джилингам - Портсмут
17:00 0 - 1 4.19 3.54 1.83
Кембридж Юнайтед - Съндърланд
17:00 1 - 2 3.52 3.47 2.05
Линкълн Сити - Акрингтън Стенли
17:00 0 - 1 2.01 3.49 3.55
Моркамб - Милтън Кийнс Донс
17:00 0 - 4 3.52 3.53 2.00
Оксфорд Юнайтед - Родъръм Юнайтед
17:00 0 - 0 3.80 3.52 1.92
Плимут - Уигън
17:00 1 - 2 2.79 3.32 2.44
Уимбълдън - Флийтууд Таун
17:00 2 - 2 2.02 3.49 3.48
Шефилд Уензди - Уикъмб
17:00 2 - 2 2.29 3.39 3.00
Шросбъри Таун - Чарлтън
17:00 1 - 0 3.18 3.28 2.23
Англия - ФА Трофи Рез. 1 X 2
17:00 Бат Сити - Дартфорд 0 - 0 3.70 3.66 1.83
17:00 Файлд - Гейтсхед 1 - 0 1.84 3.56 3.73
17:00 Херефорд Юнайтед - Кидерминстър Хариърс 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Англия - ФА Трофи
Час Рез. 1 X 2
Бат Сити - Дартфорд
17:00 0 - 0 3.70 3.66 1.83
Файлд - Гейтсхед
17:00 1 - 0 1.84 3.56 3.73
Херефорд Юнайтед - Кидерминстър Хариърс
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Престън - Фулъм 1 - 1 4.69 3.75 1.74
17:00 Бирмингам - Блекпул 1 - 0 2.20 3.21 3.47
17:00 Борнемут - Ковънтри 2 - 2 1.88 3.42 4.33
17:00 Лутън Таун - Кардиф 1 - 2 1.88 3.51 4.17
17:00 Питърбъро - Барнзли 0 - 0 2.29 3.32 3.13
17:00 Сток Сити - Блекбърн 0 - 1 2.11 3.32 3.55
17:00 Суонзи - Рединг 2 - 3 1.78 3.56 4.59
17:00 Хъдърсфийлд - Мидълзбро 1 - 2 3.05 3.18 2.42
17:00 Хъл Сити - Милуол 2 - 1 2.57 3.07 2.91
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Престън - Фулъм
14:30 1 - 1 4.69 3.75 1.74
Бирмингам - Блекпул
17:00 1 - 0 2.20 3.21 3.47
Борнемут - Ковънтри
17:00 2 - 2 1.88 3.42 4.33
Лутън Таун - Кардиф
17:00 1 - 2 1.88 3.51 4.17
Питърбъро - Барнзли
17:00 0 - 0 2.29 3.32 3.13
Сток Сити - Блекбърн
17:00 0 - 1 2.11 3.32 3.55
Суонзи - Рединг
17:00 2 - 3 1.78 3.56 4.59
Хъдърсфийлд - Мидълзбро
17:00 1 - 2 3.05 3.18 2.42
Хъл Сити - Милуол
17:00 2 - 1 2.57 3.07 2.91
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Алавес - Селта Виго 1 - 2 3.01 3.09 2.55
17:15 Валенсия - Райо Валекано 1 - 1 1.98 3.39 3.99
19:30 Майорка - Хетафе 0 - 0 2.26 2.98 3.68
22:00 Виляреал - Барселона 1 - 3 2.67 3.42 2.62
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Алавес - Селта Виго
15:00 1 - 2 3.01 3.09 2.55
Валенсия - Райо Валекано
17:15 1 - 1 1.98 3.39 3.99
Майорка - Хетафе
19:30 0 - 0 2.26 2.98 3.68
Виляреал - Барселона
22:00 1 - 3 2.67 3.42 2.62
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Бадахос - СД Логронес 2 - 2 1.82 3.01 4.25
18:00 СС Рейес - Расинг Ферол 1 - 0 2.58 2.97 2.57
20:00 Расинг Сантандер - Унионистас де Саламанка 1 - 1 1.49 3.46 6.51
20:00 Реал Унион - Самора 2 - 0 1.86 3.15 3.87
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Бадахос - СД Логронес
18:00 2 - 2 1.82 3.01 4.25
СС Рейес - Расинг Ферол
18:00 1 - 0 2.58 2.97 2.57
Расинг Сантандер - Унионистас де Саламанка
20:00 1 - 1 1.49 3.46 6.51
Реал Унион - Самора
20:00 2 - 0 1.86 3.15 3.87
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Линенсе - Виляреал Б 1 - 2 2.60 2.94 2.58
18:00 Алкояно - Корнеля 2 - 0 1.89 3.11 3.92
18:00 Барселона Б - Сан Фернандо 0 - 2 1.71 3.16 4.59
20:00 Кастейон - Бетис Депортиво Баломпие 2 - 1 1.74 3.15 4.44
20:00 Сабадел - ФК Андора 0 - 1 2.00 3.07 3.43
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Линенсе - Виляреал Б
17:00 1 - 2 2.60 2.94 2.58
Алкояно - Корнеля
18:00 2 - 0 1.89 3.11 3.92
Барселона Б - Сан Фернандо
18:00 0 - 2 1.71 3.16 4.59
Кастейон - Бетис Депортиво Баломпие
20:00 2 - 1 1.74 3.15 4.44
Сабадел - ФК Андора
20:00 0 - 1 2.00 3.07 3.43
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Бургос - Малага 3 - 0 2.63 2.87 2.90
19:15 Алмерия - Уеска 0 - 0 1.67 3.60 5.08
19:15 Спортинг Хихон - Фуенлабрада 1 - 1 1.77 3.22 5.05
21:30 Валядолид - Картахена 2 - 0 1.58 3.71 5.85
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Бургос - Малага
17:00 3 - 0 2.63 2.87 2.90
Алмерия - Уеска
19:15 0 - 0 1.67 3.60 5.08
Спортинг Хихон - Фуенлабрада
19:15 1 - 1 1.77 3.22 5.05
Валядолид - Картахена
21:30 2 - 0 1.58 3.71 5.85
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Бохум - Фрайбург 2 - 1 3.18 3.23 2.34
16:30 Волфсбург - Борусия Дортмунд 1 - 3 2.87 3.36 2.48
16:30 Гройтер Фюрт - Хофенхайм 3 - 6 4.76 4.20 1.65
16:30 Кьолн - Борусия М'Гладбах 4 - 1 2.75 3.62 2.45
16:30 Херта Берлин - Аугсбург 1 - 1 2.08 3.19 3.85
19:30 Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд 1 - 0 1.08 11.17 25.64
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Бохум - Фрайбург
16:30 2 - 1 3.18 3.23 2.34
Волфсбург - Борусия Дортмунд
16:30 1 - 3 2.87 3.36 2.48
Гройтер Фюрт - Хофенхайм
16:30 3 - 6 4.76 4.20 1.65
Кьолн - Борусия М'Гладбах
16:30 4 - 1 2.75 3.62 2.45
Херта Берлин - Аугсбург
16:30 1 - 1 2.08 3.19 3.85
Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд
19:30 1 - 0 1.08 11.17 25.64
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ерцгебирге Ауе - Дармщат 98 1 - 2 3.81 3.69 1.89
14:30 Карлсруе - Хановер 96 4 - 0 2.33 3.44 2.94
14:30 Шалке 04 - Зандхаузен 5 - 2 1.40 4.75 7.41
21:30 Холщайн Кил - Вердер Бремен 2 - 1 3.00 3.53 2.23
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Ерцгебирге Ауе - Дармщат 98
14:30 1 - 2 3.81 3.69 1.89
Карлсруе - Хановер 96
14:30 4 - 0 2.33 3.44 2.94
Шалке 04 - Зандхаузен
14:30 5 - 2 1.40 4.75 7.41
Холщайн Кил - Вердер Бремен
21:30 2 - 1 3.00 3.53 2.23
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Борусия Дортмунд II - Кайзерслаутерн 0 - 0 2.49 3.21 2.74
15:00 Веен Висбаден - Ферл 0 - 0 1.79 3.65 3.95
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Мепен 1 - 3 2.52 3.28 2.66
15:00 Магдебург - Айнтрахт Брауншвайг 2 - 0 1.89 3.41 3.93
15:00 Саарбрюкен - Виктория 1889 Берлин 2 - 0 1.97 3.37 3.66
15:00 ТСФ Хавелзе - Мюнхен 1860 2 - 3 5.53 4.10 1.53
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Борусия Дортмунд II - Кайзерслаутерн
15:00 0 - 0 2.49 3.21 2.74
Веен Висбаден - Ферл
15:00 0 - 0 1.79 3.65 3.95
Вюрцбургер Кикерс - Мепен
15:00 1 - 3 2.52 3.28 2.66
Магдебург - Айнтрахт Брауншвайг
15:00 2 - 0 1.89 3.41 3.93
Саарбрюкен - Виктория 1889 Берлин
15:00 2 - 0 1.97 3.37 3.66
ТСФ Хавелзе - Мюнхен 1860
15:00 2 - 3 5.53 4.10 1.53
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Емполи - Фиорентина 2 - 1 3.42 3.47 2.12
16:00 Сампдория - Верона 3 - 1 2.89 3.40 2.47
19:00 Ювентус - Аталанта 0 - 1 2.15 3.48 3.38
21:45 Венеция - Интер 0 - 2 7.87 4.77 1.40
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Емполи - Фиорентина
16:00 2 - 1 3.42 3.47 2.12
Сампдория - Верона
16:00 3 - 1 2.89 3.40 2.47
Ювентус - Аталанта
19:00 0 - 1 2.15 3.48 3.38
Венеция - Интер
21:45 0 - 2 7.87 4.77 1.40
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Алесандрия - Кремонезе 1 - 0 3.32 3.06 2.27
15:00 Асколи - Монца 1 - 1 2.62 3.08 2.74
15:00 Беневенто - Реджина 4 - 0 2.05 3.14 3.78
15:00 Козенца - СПАЛ 0 - 1 3.18 3.13 2.31
15:00 Фрозиноне - Порденоне 2 - 2 1.56 3.71 6.21
17:15 Бреша - Пиза 0 - 1 2.03 3.34 3.66
19:30 Перуджа - Читадела 1 - 1 2.20 3.01 3.53
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Алесандрия - Кремонезе
15:00 1 - 0 3.32 3.06 2.27
Асколи - Монца
15:00 1 - 1 2.62 3.08 2.74
Беневенто - Реджина
15:00 4 - 0 2.05 3.14 3.78
Козенца - СПАЛ
15:00 0 - 1 3.18 3.13 2.31
Фрозиноне - Порденоне
15:00 2 - 2 1.56 3.71 6.21
Бреша - Пиза
17:15 0 - 1 2.03 3.34 3.66
Перуджа - Читадела
19:30 1 - 1 2.20 3.01 3.53
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 ФералпиСало - Перджолетезе 6 - 0 1.62 3.55 5.07
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
ФералпиСало - Перджолетезе
18:30 6 - 0 1.62 3.55 5.07
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Олбия - Понтедера 2 - 0 2.31 3.27 2.80
18:30 Сиена - Гросето 1 - 3 1.59 3.40 5.82
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Олбия - Понтедера
15:30 2 - 0 2.31 3.27 2.80
Сиена - Гросето
18:30 1 - 3 1.59 3.40 5.82
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катания - Потенца 2 - 1 1.87 3.21 4.07
18:30 Бари - Латина 3 - 1 1.34 4.23 8.41
18:30 Чита ди Кампобасо - Виртус Франкавила 2 - 2 2.78 2.94 2.53
22:00 Монополи 1966 - Паганезе 1 - 0 1.35 4.23 8.57
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Катания - Потенца
15:30 2 - 1 1.87 3.21 4.07
Бари - Латина
18:30 3 - 1 1.34 4.23 8.41
Чита ди Кампобасо - Виртус Франкавила
18:30 2 - 2 2.78 2.94 2.53
Монополи 1966 - Паганезе
22:00 1 - 0 1.35 4.23 8.57
Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
15:00 Лавал - Льо Ман 1 - 1 2.27 2.86 3.27
17:15 Гингам - Стад Бриошен 1 - 0 1.56 3.60 5.63
19:00 Газелек Аячо - Ред Стар Париж 1 - 2 3.19 3.17 2.14
Франция - Купа на Франция
Час Рез. 1 X 2
Лавал - Льо Ман
15:00 1 - 1 2.27 2.86 3.27
Гингам - Стад Бриошен
17:15 1 - 0 1.56 3.60 5.63
Газелек Аячо - Ред Стар Париж
19:00 1 - 2 3.19 3.17 2.14
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Лил - Нант 1 - 1 1.64 3.87 5.28
22:00 Ница - Метц 0 - 1 1.39 4.80 8.21
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Лил - Нант
18:00 1 - 1 1.64 3.87 5.28
Ница - Метц
22:00 0 - 1 1.39 4.80 8.21
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
12:45 Спартак Варна - Монтана 2 - 1 1.87 3.32 3.90
14:30 Левски Лом - Миньор Перник 0 - 1 6.70 3.81 1.44
14:30 Литекс Ловеч - Созопол 1 - 0 1.76 3.38 4.34
14:30 Лудогорец Разград II - Янтра Габрово 4 - 0 1.59 3.76 5.02
14:30 Марица Пловдив - Ботев Пловдив II 1 - 2 1.57 3.75 5.32
14:30 Струмска Слава Радомир - Марек Дупница 2 - 0 1.94 3.18 3.79
14:30 Хебър Пазарджик - Септември Симитли 2 - 0 1.19 5.97 12.30
14:30 ЦСКА 1948 София II - Спортист Своге 2 - 1 1.97 3.26 3.40
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Спартак Варна - Монтана
12:45 2 - 1 1.87 3.32 3.90
Левски Лом - Миньор Перник
14:30 0 - 1 6.70 3.81 1.44
Литекс Ловеч - Созопол
14:30 1 - 0 1.76 3.38 4.34
Лудогорец Разград II - Янтра Габрово
14:30 4 - 0 1.59 3.76 5.02
Марица Пловдив - Ботев Пловдив II
14:30 1 - 2 1.57 3.75 5.32
Струмска Слава Радомир - Марек Дупница
14:30 2 - 0 1.94 3.18 3.79
Хебър Пазарджик - Септември Симитли
14:30 2 - 0 1.19 5.97 12.30
ЦСКА 1948 София II - Спортист Своге
14:30 2 - 1 1.97 3.26 3.40
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:15 Пирин Благоевград - Локомотив Пловдив 2 - 3 3.24 3.13 2.13
17:30 Арда Кърджали - Левски София 0 - 0 2.58 3.01 2.63
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Пирин Благоевград - Локомотив Пловдив
15:15 2 - 3 3.24 3.13 2.13
Арда Кърджали - Левски София
17:30 0 - 0 2.58 3.01 2.63
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:05 Уелингтън Финикс - Сентръл Коуст Маринърс 2 - 1 2.43 3.37 2.77
10:45 Аделаида Юнайтед - Мелбърн Сити 2 - 2 3.83 3.67 1.87
10:45 Сидни - Макартър 0 - 1 1.80 3.62 4.22
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Уелингтън Финикс - Сентръл Коуст Маринърс
08:05 2 - 1 2.43 3.37 2.77
Аделаида Юнайтед - Мелбърн Сити
10:45 2 - 2 3.83 3.67 1.87
Сидни - Макартър
10:45 0 - 1 1.80 3.62 4.22
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Волфсбергер 0 - 1 3.52 3.61 1.97
18:00 Алтах - ВШГ Сваровски Тирол 0 - 3 2.61 3.48 2.48
18:00 Аустрия Клагенфурт - Ред Бул Залцбург 2 - 1 13.19 6.73 1.18
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Адмира Вакер Мьодлинг - Волфсбергер
18:00 0 - 1 3.52 3.61 1.97
Алтах - ВШГ Сваровски Тирол
18:00 0 - 3 2.61 3.48 2.48
Аустрия Клагенфурт - Ред Бул Залцбург
18:00 2 - 1 13.19 6.73 1.18
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дорнбирн - Блау-Вайс Линц 2 - 2 6.13 4.61 1.42
15:30 Лиферинг Залцбург - Капфенберг 3 - 2 1.21 6.01 10.70
15:30 Рапид Виена II - Санкт Пьолтен 0 - 1 3.69 3.66 1.84
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Дорнбирн - Блау-Вайс Линц
15:30 2 - 2 6.13 4.61 1.42
Лиферинг Залцбург - Капфенберг
15:30 3 - 2 1.21 6.01 10.70
Рапид Виена II - Санкт Пьолтен
15:30 0 - 1 3.69 3.66 1.84
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Сабах Баку - Кешля 2 - 1 1.91 3.25 3.63
16:15 Нефтчи Баку - Сабаил Баку 1 - 0 1.27 4.95 8.77
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабах Баку - Кешля
13:00 2 - 1 1.91 3.25 3.63
Нефтчи Баку - Сабаил Баку
16:15 1 - 0 1.27 4.95 8.77
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Скендербеу Корча - КФ Тирана 0 - 0 3.46 3.00 2.12
20:45 Влазня - Лачи 1 - 0 2.03 3.09 3.61
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Скендербеу Корча - КФ Тирана
17:45 0 - 0 3.46 3.00 2.12
Влазня - Лачи
20:45 1 - 0 2.03 3.09 3.61
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Бравош де Макиш - Куандо Кубанго 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Лунда Сул 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Саграда Есперанса - Академика до Лобито 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:30 Спортинг де Кабинда - Спортинг де Бенгела отл. 0.00 0.00 0.00
17:00 Кабушкорп СКП - Примейро де Агосто 2 - 2 4.72 2.90 1.83
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Куандо Кубанго
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Лунда Сул
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Саграда Есперанса - Академика до Лобито
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Кабинда - Спортинг де Бенгела
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Кабушкорп СКП - Примейро де Агосто
17:00 2 - 2 4.72 2.90 1.83
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
22:00 Талерес Кордоба - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 0 1.45 4.15 6.32
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Талерес Кордоба - Алдосиви Мар дел Плата
22:00 2 - 0 1.45 4.15 6.32
Бахрейн - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Ал Ахли Манама - Ал Халидия 1 - 1 1.63 3.75 4.66
Бахрейн - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Манама - Ал Халидия
17:00 1 - 1 1.63 3.75 4.66
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Арсенал Дзержинск - Волна Пинск 0 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Барановичи - Белшина Бобруйск 3 - 2 0.00 0.00 0.00
12:00 Лида - Нафтан Новополоцк 3 - 2 0.00 0.00 0.00
12:00 Локомотив Гомел - Слоним-2017 2 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Орша - Днепър Могильов 1 - 2 0.00 0.00 0.00
12:00 Шахтьор Петриков - Крумкачи Минск 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Дзержинск - Волна Пинск
12:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Барановичи - Белшина Бобруйск
12:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Лида - Нафтан Новополоцк
12:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Локомотив Гомел - Слоним-2017
12:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Орша - Днепър Могильов
12:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Шахтьор Петриков - Крумкачи Минск
12:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:15 Серен - Сент Трюиден 2 - 0 2.77 3.45 2.39
19:30 Ойпен - Кортрийк 2 - 2 2.24 3.44 3.03
19:30 Серкъл Брюж - Мехелен 3 - 1 2.39 3.52 2.77
21:45 Шарлероа - Андерлехт 1 - 3 3.40 3.55 2.04
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Серен - Сент Трюиден
17:15 2 - 0 2.77 3.45 2.39
Ойпен - Кортрийк
19:30 2 - 2 2.24 3.44 3.03
Серкъл Брюж - Мехелен
19:30 3 - 1 2.39 3.52 2.77
Шарлероа - Андерлехт
21:45 1 - 3 3.40 3.55 2.04
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
21:45 Ломел - Вестерло 0 - 1 3.74 3.73 1.79
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Ломел - Вестерло
21:45 0 - 1 3.74 3.73 1.79
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Дъ Стронгест Ла Пас - Аурора Кочабамба 3 - 0 1.15 6.87 14.26
02:30 Ориенте Петролеро - Реал Томаяпо 3 - 1 1.36 4.50 7.06
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Гуабира Монтеро 6 - 1 1.21 5.82 10.97
23:15 Атлетико Палмафлор - Блуминг Санта Крус 3 - 0 1.62 3.92 4.51
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Аурора Кочабамба
00:15 3 - 0 1.15 6.87 14.26
Ориенте Петролеро - Реал Томаяпо
02:30 3 - 1 1.36 4.50 7.06
Олуейс Реди Ла Пас - Гуабира Монтеро
21:00 6 - 1 1.21 5.82 10.97
Атлетико Палмафлор - Блуминг Санта Крус
23:15 3 - 0 1.62 3.92 4.51
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Леотар Требине - Вележ Мостар 1 - 3 3.25 2.99 2.19
16:00 Жрински Мостар - Посуше 3 - 1 1.23 4.90 11.32
16:00 Слобода Тузла - Железничар Сараево 1 - 1 2.51 2.79 2.81
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Леотар Требине - Вележ Мостар
14:00 1 - 3 3.25 2.99 2.19
Жрински Мостар - Посуше
16:00 3 - 1 1.23 4.90 11.32
Слобода Тузла - Железничар Сараево
16:00 1 - 1 2.51 2.79 2.81
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Баия BA - Гремио RS 3 - 1 2.48 3.20 2.77
02:30 Чапекоензе SC - Атлетико GO отл. 4.31 3.45 1.82
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Баия BA - Гремио RS
00:00 3 - 1 2.48 3.20 2.77
Чапекоензе SC - Атлетико GO
02:30 отл. 4.31 3.45 1.82
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Понте Прета SP - Коритиба PR 3 - 2 2.59 3.12 2.65
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Понте Прета SP - Коритиба PR
00:00 3 - 2 2.59 3.12 2.65
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бужумбура Сити - Ле Месажер Нгози 0 - 2 2.97 2.65 2.53
15:00 Лес Крокос - Фламбьо ду Сентр 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Олимпик Стар - Роял де Мурамвия 2 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Топ Жуниор - Мусонгати 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Рукинзо - Каянза Юнайтед 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бужумбура Сити - Ле Месажер Нгози
13:00 0 - 2 2.97 2.65 2.53
Лес Крокос - Фламбьо ду Сентр
15:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Олимпик Стар - Роял де Мурамвия
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Топ Жуниор - Мусонгати
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Рукинзо - Каянза Юнайтед
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Арагуа Маракай - Ерманос Колменарес 1 - 0 2.34 2.87 3.03
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Арагуа Маракай - Ерманос Колменарес
22:00 1 - 0 2.34 2.87 3.03
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Комуникасионес - Истапа 1 - 0 1.51 3.90 5.29
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Комуникасионес - Истапа
04:00 1 - 0 1.51 3.90 5.29
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бруно'с Магпайс - Глейсис Юнайтед 2 - 3 1.81 4.07 3.24
19:30 Манчестър 62 - Лайънс Гибралтар 3 - 0 2.01 3.66 2.92
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Бруно'с Магпайс - Глейсис Юнайтед
17:00 2 - 3 1.81 4.07 3.24
Манчестър 62 - Лайънс Гибралтар
19:30 3 - 0 2.01 3.66 2.92
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Астерас Триполис - Атромитос 6 - 2 1.81 3.21 4.75
19:30 Аполон Смирни - Ламия 0 - 0 2.49 2.93 3.00
19:30 Пас Янина - АЕК Атина 1 - 2 4.24 3.39 1.83
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Астерас Триполис - Атромитос
17:15 6 - 2 1.81 3.21 4.75
Аполон Смирни - Ламия
19:30 0 - 0 2.49 2.93 3.00
Пас Янина - АЕК Атина
19:30 1 - 2 4.24 3.39 1.83
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Панатинайкос Б - Караискакис Арта 2 - 2 1.83 3.30 4.06
14:45 Пансерайкос - Аполон Лариса 1 - 0 2.11 3.27 3.06
17:00 Каламата - Ерготелис 2 - 0 2.60 2.99 2.64
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Панатинайкос Б - Караискакис Арта
14:45 2 - 2 1.83 3.30 4.06
Пансерайкос - Аполон Лариса
14:45 1 - 0 2.11 3.27 3.06
Каламата - Ерготелис
17:00 2 - 0 2.60 2.99 2.64
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:45 Хвидовре - Фредериция 5 - 1 2.33 3.45 2.76
16:00 Вендсисел - Фремад Амагер 2 - 0 1.63 3.87 4.80
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Хвидовре - Фредериция
13:45 5 - 1 2.33 3.45 2.76
Вендсисел - Фремад Амагер
16:00 2 - 0 1.63 3.87 4.80
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ийстърн Къмпани - Ел Гуна 0 - 2 5.02 3.40 1.66
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ийстърн Къмпани - Ел Гуна
17:30 0 - 2 5.02 3.40 1.66
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
17:15 Ал Ахли Кайро - Пирамидс отл. 0.00 0.00 0.00
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - Пирамидс
17:15 отл. 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 ЛДУ Кито - Текнико Университарио 1 - 0 1.74 3.54 4.32
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
ЛДУ Кито - Текнико Университарио
02:00 1 - 0 1.74 3.54 4.32
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Алианса Сан Салвадор - Хокоро 2 - 0 1.50 3.85 5.53
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Санта Текла 4 - 3 1.91 3.24 3.61
23:00 Платенсе Сакатеколука - Мунисипал Лименьо 0 - 1 1.91 3.37 3.48
23:00 ФАС Санта Ана - Атлетико Марте 2 - 2 1.72 3.39 4.33
23:00 Фирпо Усулутан - Агила Сан Мигел 1 - 0 1.99 3.20 3.40
23:00 Чалатенанго - Исидро Метапан 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Сан Салвадор - Хокоро
23:00 2 - 0 1.50 3.85 5.53
Онсе Депортиво де Ауачапан - Санта Текла
23:00 4 - 3 1.91 3.24 3.61
Платенсе Сакатеколука - Мунисипал Лименьо
23:00 0 - 1 1.91 3.37 3.48
ФАС Санта Ана - Атлетико Марте
23:00 2 - 2 1.72 3.39 4.33
Фирпо Усулутан - Агила Сан Мигел
23:00 1 - 0 1.99 3.20 3.40
Чалатенанго - Исидро Метапан
23:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Легион - Номе Калю 2 - 2 2.53 3.39 2.39
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Легион - Номе Калю
13:00 2 - 2 2.53 3.39 2.39
Естония - Мейстрилига Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Талина Калев - Таммека Тарту 0 - 0 3.92 3.95 1.68
Естония - Мейстрилига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Талина Калев - Таммека Тарту
16:00 0 - 0 3.92 3.95 1.68
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кафуе Селтик - Конкола Блейдс 1 - 0 2.23 2.76 3.25
15:00 Нквази - Кабуе Уориърс 0 - 1 2.07 2.80 3.61
15:00 Пауър Динамос - Индени 3 - 0 2.29 2.67 3.26
15:00 Призън Леопардс - Нкана 1 - 0 2.48 2.79 2.80
15:00 Форест Рейнджърс - Кансанши Динамос 1 - 0 2.10 2.67 3.73
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кафуе Селтик - Конкола Блейдс
13:00 1 - 0 2.23 2.76 3.25
Нквази - Кабуе Уориърс
15:00 0 - 1 2.07 2.80 3.61
Пауър Динамос - Индени
15:00 3 - 0 2.29 2.67 3.26
Призън Леопардс - Нкана
15:00 1 - 0 2.48 2.79 2.80
Форест Рейнджърс - Кансанши Динамос
15:00 1 - 0 2.10 2.67 3.73
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Беер Шева 1 - 2 4.78 3.48 1.66
17:15 Апоел Ноф Хагалил - Бней Сахнин 1 - 2 2.82 3.01 2.45
17:30 Макаби Нетаня - Макаби Петах Тиква 2 - 0 2.41 3.12 2.78
19:30 МС Ашдод - Апоел Йерусалим 1 - 0 1.58 3.55 5.52
19:50 Бейтар Йерусалим - Апоел Хадера 0 - 0 2.48 2.86 2.89
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ирони Кирят Шмона - Апоел Беер Шева
15:00 1 - 2 4.78 3.48 1.66
Апоел Ноф Хагалил - Бней Сахнин
17:15 1 - 2 2.82 3.01 2.45
Макаби Нетаня - Макаби Петах Тиква
17:30 2 - 0 2.41 3.12 2.78
МС Ашдод - Апоел Йерусалим
19:30 1 - 0 1.58 3.55 5.52
Бейтар Йерусалим - Апоел Хадера
19:50 0 - 0 2.48 2.86 2.89
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ийст Бенгал Калкута - АТК Мохун Баган 0 - 3 4.22 3.38 1.80
18:00 Мумбай Сити - Хайдарабад 1 - 3 1.53 3.87 5.56
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ийст Бенгал Калкута - АТК Мохун Баган
16:00 0 - 3 4.22 3.38 1.80
Мумбай Сити - Хайдарабад
18:00 1 - 3 1.53 3.87 5.56
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:15 Персикабо 1973 - Персела Ламонган 4 - 2 1.80 3.31 4.08
15:30 ПСМ Макасар - Персипура Джаяпура 1 - 1 1.76 3.42 4.04
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персикабо 1973 - Персела Ламонган
10:15 4 - 2 1.80 3.31 4.08
ПСМ Макасар - Персипура Джаяпура
15:30 1 - 1 1.76 3.42 4.04
Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
15:00 Ал-Уакра - Ал-Шамал 2 - 0 1.66 3.82 4.27
17:10 Ал-Ахли Доха - Ал-Райян 0 - 2 3.02 3.51 2.11
Катар - Старс Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал-Уакра - Ал-Шамал
15:00 2 - 0 1.66 3.82 4.27
Ал-Ахли Доха - Ал-Райян
17:10 0 - 2 3.02 3.51 2.11
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Арис Лимасол - Пафос 0 - 0 2.41 3.14 2.70
19:00 ПАЕЕК Кирения - Докса Катокопия 1 - 2 2.77 3.10 2.40
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Арис Лимасол - Пафос
17:00 0 - 0 2.41 3.14 2.70
ПАЕЕК Кирения - Докса Катокопия
19:00 1 - 2 2.77 3.10 2.40
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Палмейрас SP (Бра) - Фламенго RJ (Бра) 1 - 1 3.88 3.46 1.93
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Палмейрас SP (Бра) - Фламенго RJ (Бра)
22:00 1 - 1 3.88 3.46 1.93
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Улпиана Липлян - Прищина 0 - 3 3.13 2.96 2.27
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Улпиана Липлян - Прищина
14:00 0 - 3 3.13 2.96 2.27
Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:20 Ал Салмия Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 2 - 0 1.89 3.53 3.38
18:35 Кадсия Кувейт - Ал Араби Кувейт 1 - 0 1.95 3.37 3.33
Кувейт - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Салмия Кувейт - Ал Шабаб Кувейт
16:20 2 - 0 1.89 3.53 3.38
Кадсия Кувейт - Ал Араби Кувейт
18:35 1 - 0 1.95 3.37 3.33
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 РМ Хам Бенфика - Прогрес Нидеркорн 1 - 9 17.02 8.12 1.10
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
РМ Хам Бенфика - Прогрес Нидеркорн
17:00 1 - 9 17.02 8.12 1.10
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Флориана - Сиренс 1 - 2 1.70 3.51 4.26
17:00 Биркиркара - Слима Уондърърс 2 - 0 1.48 3.95 5.66
19:00 Валета - Моста ФК 3 - 1 1.95 3.63 3.19
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Флориана - Сиренс
15:00 1 - 2 1.70 3.51 4.26
Биркиркара - Слима Уондърърс
17:00 2 - 0 1.48 3.95 5.66
Валета - Моста ФК
19:00 3 - 1 1.95 3.63 3.19
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Белци - Петрокуб Хинчещ 1 - 2 5.15 4.10 1.49
17:00 Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен 1 - 1 3.72 3.52 1.81
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Белци - Петрокуб Хинчещ
17:00 1 - 2 5.15 4.10 1.49
Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен
17:00 1 - 1 3.72 3.52 1.81
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:45 Фортуна Ситард - Грьонинген 1 - 4 2.95 3.35 2.37
21:00 Цволе - Ваалвийк 0 - 0 2.19 3.37 3.29
22:00 Вилем II - Го Ахед Игълс 0 - 1 2.05 3.49 3.51
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Фортуна Ситард - Грьонинген
19:45 1 - 4 2.95 3.35 2.37
Цволе - Ваалвийк
21:00 0 - 0 2.19 3.37 3.29
Вилем II - Го Ахед Игълс
22:00 0 - 1 2.05 3.49 3.51
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
17:30 НАК Бреда - Хелмонд Спорт 1 - 0 1.40 4.77 6.54
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
НАК Бреда - Хелмонд Спорт
17:30 1 - 0 1.40 4.77 6.54
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Лилестрьом - Стрьомгодсет 4 - 1 1.73 3.80 4.38
19:00 Од БК - Волеренга Осло 1 - 2 2.46 3.44 2.69
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Лилестрьом - Стрьомгодсет
19:00 4 - 1 1.73 3.80 4.38
Од БК - Волеренга Осло
19:00 1 - 2 2.46 3.44 2.69
Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Арендал - Хьодд 2 - 2 2.20 3.53 2.85
Норвегия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Арендал - Хьодд
16:00 2 - 2 2.20 3.53 2.85
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Брюне - Стрьомен 0 - 2 1.44 4.67 5.86
16:00 Гроруд - ХамКам 1 - 2 4.58 4.07 1.62
16:00 КФУМ Осло - Йерв Гримстад 4 - 1 2.18 3.57 3.01
16:00 Рауфос - Осане 1 - 1 2.61 3.98 2.24
16:00 Старт Кристиансанд - Санднес 2 - 2 2.09 3.97 2.90
16:00 Стьордалс Блинк - Олесунд 1 - 0 3.62 4.05 1.81
16:00 Уленсакер Киса - Согндал 2 - 1 2.98 3.66 2.15
16:00 Фредрикстад - Ранхайм 3 - 1 1.64 4.26 4.25
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брюне - Стрьомен
16:00 0 - 2 1.44 4.67 5.86
Гроруд - ХамКам
16:00 1 - 2 4.58 4.07 1.62
КФУМ Осло - Йерв Гримстад
16:00 4 - 1 2.18 3.57 3.01
Рауфос - Осане
16:00 1 - 1 2.61 3.98 2.24
Старт Кристиансанд - Санднес
16:00 2 - 2 2.09 3.97 2.90
Стьордалс Блинк - Олесунд
16:00 1 - 0 3.62 4.05 1.81
Уленсакер Киса - Согндал
16:00 2 - 1 2.98 3.66 2.15
Фредрикстад - Ранхайм
16:00 3 - 1 1.64 4.26 4.25
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Олимпия Асунсион - Либертад Асунсион 2 - 3 2.96 3.47 2.14
00:30 Ривър Плейт Асунсион - Спортиво Лукеньо 0 - 0 4.07 3.32 1.82
00:30 Сол де Америка - Насионал Асунсион 3 - 0 2.39 2.80 3.17
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Олимпия Асунсион - Либертад Асунсион
00:30 2 - 3 2.96 3.47 2.14
Ривър Плейт Асунсион - Спортиво Лукеньо
00:30 0 - 0 4.07 3.32 1.82
Сол де Америка - Насионал Асунсион
00:30 3 - 0 2.39 2.80 3.17
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Гурник Ленчна - Гурник Забже 1 - 2 3.78 3.42 1.94
16:00 Шльонск Вроцлав - Стал Мелец 2 - 1 1.63 3.76 5.20
18:30 Погон Шчечин - Лехия Гданск 5 - 1 1.72 3.60 4.83
21:00 Раков Ченстохова - Заглембие Любин 4 - 0 1.51 4.14 6.09
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Гурник Ленчна - Гурник Забже
13:30 1 - 2 3.78 3.42 1.94
Шльонск Вроцлав - Стал Мелец
16:00 2 - 1 1.63 3.76 5.20
Погон Шчечин - Лехия Гданск
18:30 5 - 1 1.72 3.60 4.83
Раков Ченстохова - Заглембие Любин
21:00 4 - 0 1.51 4.14 6.09
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Хробри Глогов - Арка Гдиня 1 - 0 3.41 3.20 2.03
19:00 Стомил Олщин - ГКС Ястшембе-Здруй отл. 2.03 3.32 3.34
21:30 Пуща Неполомице - Корона Келце 5 - 2 3.32 3.07 2.12
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хробри Глогов - Арка Гдиня
13:40 1 - 0 3.41 3.20 2.03
Стомил Олщин - ГКС Ястшембе-Здруй
19:00 отл. 2.03 3.32 3.34
Пуща Неполомице - Корона Келце
21:30 5 - 2 3.32 3.07 2.12
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Фамаликао - Портимонензе 0 - 3 1.84 3.27 4.45
20:00 Ароука - Боавища 2 - 1 2.04 3.30 3.58
22:30 Белененсеш - Бенфика 0 - 7 11.87 5.43 1.24
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Фамаликао - Портимонензе
17:30 0 - 3 1.84 3.27 4.45
Ароука - Боавища
20:00 2 - 1 2.04 3.30 3.58
Белененсеш - Бенфика
22:30 0 - 7 11.87 5.43 1.24
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шавеш - Мафра 0 - 1 2.13 3.29 3.13
16:00 Варзин - Пенафиел 0 - 2 2.36 3.17 2.86
17:30 Академико Визеу - Вилафранкензе 0 - 0 2.28 3.14 2.99
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Шавеш - Мафра
13:00 0 - 1 2.13 3.29 3.13
Варзин - Пенафиел
16:00 0 - 2 2.36 3.17 2.86
Академико Визеу - Вилафранкензе
17:30 0 - 0 2.28 3.14 2.99
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:00 Сепси Сфънту Георге - Киндия Търговище 0 - 0 1.68 3.23 5.55
17:30 УТА Арад - Арджеш Питещ 0 - 1 1.90 3.03 4.42
20:30 Рапид Букурещ - Миовени 1 - 1 2.01 3.10 3.78
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Сепси Сфънту Георге - Киндия Търговище
15:00 0 - 0 1.68 3.23 5.55
УТА Арад - Арджеш Питещ
17:30 0 - 1 1.90 3.03 4.42
Рапид Букурещ - Миовени
20:30 1 - 1 2.01 3.10 3.78
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Урал Свердловска област - ПФК Сочи 1 - 1 4.80 3.51 1.76
15:30 Ахмат Грозни - ФК Ростов 2 - 0 2.07 3.35 3.58
18:00 ФК Химки - ФК Краснодар 3 - 3 4.77 3.72 1.72
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Урал Свердловска област - ПФК Сочи
13:00 1 - 1 4.80 3.51 1.76
Ахмат Грозни - ФК Ростов
15:30 2 - 0 2.07 3.35 3.58
ФК Химки - ФК Краснодар
18:00 3 - 3 4.77 3.72 1.72
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Том Томск - Нефтехимик Нижнекамск 1 - 1 3.42 3.17 2.04
11:00 Енисей Красноярск - СКА-Хабаровск 3 - 1 2.27 3.25 2.86
13:00 Акрон Толиати - ФК Оренбург 0 - 3 4.19 3.21 1.84
13:00 Ротор Волгоград - Факел Воронеж 1 - 2 3.51 3.33 1.96
13:00 Спартак Москва 2 - Текстилщик Иваново 2 - 1 1.81 3.54 3.87
13:00 Торпедо Москва - Волгар Астрахан 1 - 0 1.41 4.09 6.83
15:00 Алания Владикавказ - Велес Москва 2 - 1 1.44 4.23 6.18
15:00 Кубан Краснодар - Олимп-Долгопрудни 0 - 2 1.79 3.40 4.27
15:00 ФК Краснодар-2 - Металург Липецк 1 - 0 1.59 3.86 4.79
17:00 Балтика Калининград - КАМАЗ Челни 0 - 0 1.50 3.92 5.74
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Том Томск - Нефтехимик Нижнекамск
10:00 1 - 1 3.42 3.17 2.04
Енисей Красноярск - СКА-Хабаровск
11:00 3 - 1 2.27 3.25 2.86
Акрон Толиати - ФК Оренбург
13:00 0 - 3 4.19 3.21 1.84
Ротор Волгоград - Факел Воронеж
13:00 1 - 2 3.51 3.33 1.96
Спартак Москва 2 - Текстилщик Иваново
13:00 2 - 1 1.81 3.54 3.87
Торпедо Москва - Волгар Астрахан
13:00 1 - 0 1.41 4.09 6.83
Алания Владикавказ - Велес Москва
15:00 2 - 1 1.44 4.23 6.18
Кубан Краснодар - Олимп-Долгопрудни
15:00 0 - 2 1.79 3.40 4.27
ФК Краснодар-2 - Металург Липецк
15:00 1 - 0 1.59 3.86 4.79
Балтика Калининград - КАМАЗ Челни
17:00 0 - 0 1.50 3.92 5.74
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Тре Фиори 2 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Пенароса - Мурата 1 - 1 2.48 2.74 2.91
16:00 Фаетано - Ла Фиорита 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Фолгоре Фалциано - Тре Пене 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Кайлунго - Тре Фиори
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Пенароса - Мурата
16:00 1 - 1 2.48 2.74 2.91
Фаетано - Ла Фиорита
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фолгоре Фалциано - Тре Пене
16:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ал Батен - Ал Хазм 0 - 0 1.94 3.41 3.44
16:25 Ал Етифак Дамам - Ал Файсали 1 - 0 2.24 3.22 2.92
18:40 Ал Итихад Джеда - Ал Тай 1 - 0 1.30 4.75 8.19
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Батен - Ал Хазм
14:00 0 - 0 1.94 3.41 3.44
Ал Етифак Дамам - Ал Файсали
16:25 1 - 0 2.24 3.22 2.92
Ал Итихад Джеда - Ал Тай
18:40 1 - 0 1.30 4.75 8.19
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Крусейдърс 2 - 0 3.86 3.70 1.79
17:00 Карик Рейнджърс - Уорънпойнт Таун 1 - 2 1.64 3.94 4.41
17:00 Коулрейн - Клифтънвил 0 - 0 2.15 3.42 2.99
17:00 Портадаун - Ларн 2 - 2 6.65 4.86 1.37
19:30 Гленавон - Линфийлд 0 - 3 3.43 3.75 1.88
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Балимина Юнайтед - Крусейдърс
17:00 2 - 0 3.86 3.70 1.79
Карик Рейнджърс - Уорънпойнт Таун
17:00 1 - 2 1.64 3.94 4.41
Коулрейн - Клифтънвил
17:00 0 - 0 2.15 3.42 2.99
Портадаун - Ларн
17:00 2 - 2 6.65 4.86 1.37
Гленавон - Линфийлд
19:30 0 - 3 3.43 3.75 1.88
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ренова Джепчище - Академия Пандев 1 - 2 2.63 2.66 2.86
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Ренова Джепчище - Академия Пандев
14:00 1 - 2 2.63 2.66 2.86
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:00 Хумене - Кошице 0 - 3 2.33 3.24 2.60
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Хумене - Кошице
14:00 0 - 3 2.33 3.24 2.60
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Похроние Долна Жданя - Злате Моравце 0 - 2 2.20 3.38 2.92
16:00 Татран Липтовски Микулаш - Земплин Михаловце 0 - 1 2.58 3.41 2.42
16:00 Тренчин - ДАК Дунайска Стреда 0 - 1 3.16 3.54 2.02
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Похроние Долна Жданя - Злате Моравце
16:00 0 - 2 2.20 3.38 2.92
Татран Липтовски Микулаш - Земплин Михаловце
16:00 0 - 1 2.58 3.41 2.42
Тренчин - ДАК Дунайска Стреда
16:00 0 - 1 3.16 3.54 2.02
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Радомлие - Домжале 0 - 2 3.01 3.49 2.08
18:00 Алуминий Кидричево - Табор Сежана 3 - 2 2.44 3.02 2.79
21:15 Целие - Олимпия Любляна отл. 2.48 3.25 2.56
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Радомлие - Домжале
16:00 0 - 2 3.01 3.49 2.08
Алуминий Кидричево - Табор Сежана
18:00 3 - 2 2.44 3.02 2.79
Целие - Олимпия Любляна
21:15 отл. 2.48 3.25 2.56
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Раднички 1923 - Напредак Крушевац 1 - 2 3.21 3.33 2.05
18:00 Металац - Чукарички 0 - 3 4.03 3.48 1.78
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Раднички 1923 - Напредак Крушевац
14:00 1 - 2 3.21 3.33 2.05
Металац - Чукарички
18:00 0 - 3 4.03 3.48 1.78
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Муангтонг Юнайтед - Након Ратчасима 4 - 1 1.65 3.72 4.52
13:00 Нонгбуа Питчая - Порт Банкок 0 - 1 3.13 3.22 2.14
13:30 Полис Теро - Чиангмай Юнайтед 1 - 0 1.57 3.91 4.90
14:00 Кхонкаен Юнайтед - Самут Пракан Сити 1 - 0 2.47 3.41 2.51
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Муангтонг Юнайтед - Након Ратчасима
13:00 4 - 1 1.65 3.72 4.52
Нонгбуа Питчая - Порт Банкок
13:00 0 - 1 3.13 3.22 2.14
Полис Теро - Чиангмай Юнайтед
13:30 1 - 0 1.57 3.91 4.90
Кхонкаен Юнайтед - Самут Пракан Сити
14:00 1 - 0 2.47 3.41 2.51
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Анталияспор - Аланияспор 3 - 0 2.66 3.30 2.56
15:00 Ризеспор - Кайзериспор 1 - 0 2.16 3.36 3.22
18:00 Бешикташ - Гиресунспор 0 - 4 1.54 3.99 5.81
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Анталияспор - Аланияспор
12:30 3 - 0 2.66 3.30 2.56
Ризеспор - Кайзериспор
15:00 1 - 0 2.16 3.36 3.22
Бешикташ - Гиресунспор
18:00 0 - 4 1.54 3.99 5.81
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Истанбулспор - Денизлиспор 1 - 1 1.94 3.33 3.48
12:30 Коджаелиспор - Менеменспор 1 - 2 1.53 3.83 5.48
15:00 Болуспор - Еюпспор 3 - 1 2.74 3.20 2.35
18:00 Самсунспор - Аданаспор 1 - 0 1.42 4.24 5.97
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Истанбулспор - Денизлиспор
12:30 1 - 1 1.94 3.33 3.48
Коджаелиспор - Менеменспор
12:30 1 - 2 1.53 3.83 5.48
Болуспор - Еюпспор
15:00 3 - 1 2.74 3.20 2.35
Самсунспор - Аданаспор
18:00 1 - 0 1.42 4.24 5.97
Уелс - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Бари Таун Юнайтед 3 - 2 2.42 3.27 2.69
Уелс - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Кардиф Метрополитън - Бари Таун Юнайтед
16:30 3 - 2 2.42 3.27 2.69
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
12:00 АГМК Алмалик - Согдиана Джизак 0 - 1 1.96 3.28 3.74
12:00 Буньодкор Ташкент - Пахтакор Ташкент 3 - 2 0.00 0.00 0.00
12:00 Кизилкум Зарафшан - Металург Бекабад 1 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Навбахор Наманган - Коканд 1912 2 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Насаф Карши - Локомотив Ташкент 1 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Сурхан Термез - Маш'ал Мубарек 1 - 0 2.15 3.29 2.96
12:00 Туран Яйпан - Андижан 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
АГМК Алмалик - Согдиана Джизак
12:00 0 - 1 1.96 3.28 3.74
Буньодкор Ташкент - Пахтакор Ташкент
12:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Кизилкум Зарафшан - Металург Бекабад
12:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Навбахор Наманган - Коканд 1912
12:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Насаф Карши - Локомотив Ташкент
12:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Сурхан Термез - Маш'ал Мубарек
12:00 1 - 0 2.15 3.29 2.96
Туран Яйпан - Андижан
12:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Минай - Динамо Киев 0 - 2 21.18 7.40 1.12
17:00 Черноморец Одеса - Десна Чернигов 0 - 1 2.83 3.31 2.35
19:30 Днипро-1 - Ворскла Полтава 5 - 1 2.20 3.20 3.18
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Минай - Динамо Киев
14:00 0 - 2 21.18 7.40 1.12
Черноморец Одеса - Десна Чернигов
17:00 0 - 1 2.83 3.31 2.35
Днипро-1 - Ворскла Полтава
19:30 5 - 1 2.20 3.20 3.18
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 Нива Тернопол - Кремин Кременчуг 4 - 2 1.62 3.67 4.69
14:15 Полесия Житомир - Подолия Хмелницки 1 - 2 1.44 3.81 7.10
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Нива Тернопол - Кремин Кременчуг
13:15 4 - 2 1.62 3.67 4.69
Полесия Житомир - Подолия Хмелницки
14:15 1 - 2 1.44 3.81 7.10
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:45 Кишварда - МТК Будапеща 5 - 0 1.70 3.68 4.50
18:00 МОЛ Фехервар - Дюрмот 3 - 2 1.36 4.69 7.47
20:30 Хонвед Будапеща - Уйпещ 1 - 2 2.01 3.58 3.33
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Кишварда - МТК Будапеща
15:45 5 - 0 1.70 3.68 4.50
МОЛ Фехервар - Дюрмот
18:00 3 - 2 1.36 4.69 7.47
Хонвед Будапеща - Уйпещ
20:30 1 - 2 2.01 3.58 3.33
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пласа Колония - Монтевидео Уондърърс 0 - 1 2.32 3.18 2.92
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Пласа Колония - Монтевидео Уондърърс
00:00 0 - 1 2.32 3.18 2.92
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хрватски Драговоляц - ХНК Горица 0 - 1 4.40 3.74 1.69
18:05 Славен - Риека 1 - 2 3.97 3.51 1.83
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хрватски Драговоляц - ХНК Горица
16:00 0 - 1 4.40 3.74 1.69
Славен - Риека
18:05 1 - 2 3.97 3.51 1.83
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Дукла Прага - Тринец 0 - 0 1.45 4.12 6.11
11:15 Хрудим - Влашим отл. 2.84 3.20 2.27
14:30 Лишен Бърно - Вишков отл. 1.46 4.05 5.70
14:30 МАС Таборско - Прибрам 2 - 3 2.12 3.27 3.07
14:30 Опава - Збройовка Бърно отл. 2.74 3.24 2.32
14:30 Простейов - Спарта Прага Б отл. 2.38 3.22 2.67
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Прага - Тринец
11:15 0 - 0 1.45 4.12 6.11
Хрудим - Влашим
11:15 отл. 2.84 3.20 2.27
Лишен Бърно - Вишков
14:30 отл. 1.46 4.05 5.70
МАС Таборско - Прибрам
14:30 2 - 3 2.12 3.27 3.07
Опава - Збройовка Бърно
14:30 отл. 2.74 3.24 2.32
Простейов - Спарта Прага Б
14:30 отл. 2.38 3.22 2.67
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Пардубице - Сигма Оломоуц 1 - 5 2.72 3.32 2.44
16:00 Фастав Злин - Баник Острава 2 - 2 3.02 3.49 2.15
16:00 Чешке Будьовице - Словачко 3 - 2 3.62 3.49 1.93
19:00 Виктория Пилзен - Бохемианс 1905 Прага 6 - 0 1.47 4.30 6.05
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Пардубице - Сигма Оломоуц
16:00 1 - 5 2.72 3.32 2.44
Фастав Злин - Баник Острава
16:00 2 - 2 3.02 3.49 2.15
Чешке Будьовице - Словачко
16:00 3 - 2 3.62 3.49 1.93
Виктория Пилзен - Бохемианс 1905 Прага
19:00 6 - 0 1.47 4.30 6.05
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Депортес Мелипия - Евертън Виня дел Мар 1 - 0 2.22 3.15 3.10
23:00 Кобресал Ел Салвадор - Универсидад де Чили 0 - 0 2.15 3.19 3.26
23:00 О'Хигинс Ранкагуа - Антофагаста 0 - 0 2.10 3.07 3.43
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортес Мелипия - Евертън Виня дел Мар
23:00 1 - 0 2.22 3.15 3.10
Кобресал Ел Салвадор - Универсидад де Чили
23:00 0 - 0 2.15 3.19 3.26
О'Хигинс Ранкагуа - Антофагаста
23:00 0 - 0 2.10 3.07 3.43
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Грасхопърс - Лугано 0 - 1 2.18 3.26 3.28
21:30 Сион - Санкт Гален 3 - 1 2.77 3.51 2.37
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Грасхопърс - Лугано
19:00 0 - 1 2.18 3.26 3.28
Сион - Санкт Гален
21:30 3 - 1 2.77 3.51 2.37
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вадуц - Лозана-Уши 2 - 1 2.13 3.46 3.02
19:00 Вил - Аарау 2 - 2 3.33 3.65 1.95
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Вадуц - Лозана-Уши
19:00 2 - 1 2.13 3.46 3.02
Вил - Аарау
19:00 2 - 2 3.33 3.65 1.95
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АФК Ескилстюна - Ландскрона БоИС 1 - 0 1.89 3.43 3.81
16:00 Васалунд - Йоргрите 1 - 2 3.69 3.98 1.80
16:00 Вернаму - Норбю 1 - 2 3.70 3.55 1.93
16:00 ГАИС Гьотеборг - Сундсвал 2 - 1 3.06 3.41 2.17
16:00 Йостерс - Акрополис 2 - 1 2.46 3.22 2.70
16:00 Трелеборг - Йонкьопинг Содра 1 - 3 3.00 3.40 2.19
16:00 Фалкенберг - Браге 1 - 2 3.79 3.75 1.81
16:00 Хелзинборг - Вестерос 2 - 2 2.05 3.41 3.40
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
АФК Ескилстюна - Ландскрона БоИС
16:00 1 - 0 1.89 3.43 3.81
Васалунд - Йоргрите
16:00 1 - 2 3.69 3.98 1.80
Вернаму - Норбю
16:00 1 - 2 3.70 3.55 1.93
ГАИС Гьотеборг - Сундсвал
16:00 2 - 1 3.06 3.41 2.17
Йостерс - Акрополис
16:00 2 - 1 2.46 3.22 2.70
Трелеборг - Йонкьопинг Содра
16:00 1 - 3 3.00 3.40 2.19
Фалкенберг - Браге
16:00 1 - 2 3.79 3.75 1.81
Хелзинборг - Вестерос
16:00 2 - 2 2.05 3.41 3.40
Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Форфар Атлетик 3 - 0 1.54 3.98 5.35
17:00 Еър Юнайтед - Албион Роувърс 2 - 1 1.22 5.68 10.87
17:00 Инвърнес КТ - Грийнок Мортън 1 - 1 1.59 3.77 5.16
17:00 Келти Хартс - Монтроуз 0 - 0 2.54 3.39 2.48
17:00 Коув Рейнджърс - Куин ъф Саут 2 - 2 2.30 3.38 2.74
17:00 Куинс парк ФК - Килмарнък 0 - 1 3.32 3.45 1.99
17:00 Стенхаусмюър - Еърдри 0 - 2 3.59 3.50 1.90
17:00 Фолкърк - Рейт Роувърс 1 - 2 2.86 3.37 2.22
Шотландия - Купа на Шотландия
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Форфар Атлетик
17:00 3 - 0 1.54 3.98 5.35
Еър Юнайтед - Албион Роувърс
17:00 2 - 1 1.22 5.68 10.87
Инвърнес КТ - Грийнок Мортън
17:00 1 - 1 1.59 3.77 5.16
Келти Хартс - Монтроуз
17:00 0 - 0 2.54 3.39 2.48
Коув Рейнджърс - Куин ъф Саут
17:00 2 - 2 2.30 3.38 2.74
Куинс парк ФК - Килмарнък
17:00 0 - 1 3.32 3.45 1.99
Стенхаусмюър - Еърдри
17:00 0 - 2 3.59 3.50 1.90
Фолкърк - Рейт Роувърс
17:00 1 - 2 2.86 3.37 2.22
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Дънди ФК - Мъдъруел 3 - 0 2.47 3.23 2.83
17:00 Рос Каунти - Дънди Юнайтед 1 - 1 2.62 3.20 2.68
17:00 Сейнт Джонстън - Хибърниън 1 - 2 2.78 3.04 2.60
17:00 Хартс - Сейнт Мирън 2 - 0 1.71 3.67 4.75
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Дънди ФК - Мъдъруел
17:00 3 - 0 2.47 3.23 2.83
Рос Каунти - Дънди Юнайтед
17:00 1 - 1 2.62 3.20 2.68
Сейнт Джонстън - Хибърниън
17:00 1 - 2 2.78 3.04 2.60
Хартс - Сейнт Мирън
17:00 2 - 0 1.71 3.67 4.75
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Мамелоди Съндаунс - Сехухуне Юнайтед 2 - 0 1.39 3.94 8.17
15:30 ТС Галакси - Кейптаун Сити 2 - 2 2.94 2.82 2.54
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Мамелоди Съндаунс - Сехухуне Юнайтед
15:30 2 - 0 1.39 3.94 8.17
ТС Галакси - Кейптаун Сити
15:30 2 - 2 2.94 2.82 2.54
Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
09:30 Съннам - Куанджу 1 - 0 2.12 3.06 3.51
Южна Корея - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Съннам - Куанджу
09:30 1 - 0 2.12 3.06 3.51
Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
07:00 Чеджу Юнайтед - Сувон ФК 1 - 0 1.86 3.49 3.90
Южна Корея - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чеджу Юнайтед - Сувон ФК
07:00 1 - 0 1.86 3.49 3.90
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Ависпа Фукуока - Вегалта Сендай 2 - 2 2.08 3.27 3.43
07:00 Висел Кобе - Йокохама Ф-Маринос 0 - 2 2.95 3.67 2.15
07:00 Кавазаки Фронтейл - Гамба Осака 4 - 1 1.33 4.92 8.02
07:00 Кашима Антлърс - Саган Тошу 1 - 0 1.70 3.72 4.52
07:00 Консадол Сапоро - Кашива Рейсол 3 - 1 2.14 3.45 3.13
07:00 Оита Тринита - Йокохама ФК 2 - 0 2.27 3.19 3.10
07:00 Санфрече Хирошима - Токио 1 - 2 2.17 3.29 3.19
07:00 Серезо Осака - Нагоя Грампус 2 - 1 3.01 3.23 2.30
07:00 Урава Ред Даймъндс - Шимизу Ес-Пулс 0 - 1 1.85 3.48 4.01
07:00 Шонан Белмар - Токушима Вортис 0 - 1 2.26 3.05 3.25
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Вегалта Сендай
07:00 2 - 2 2.08 3.27 3.43
Висел Кобе - Йокохама Ф-Маринос
07:00 0 - 2 2.95 3.67 2.15
Кавазаки Фронтейл - Гамба Осака
07:00 4 - 1 1.33 4.92 8.02
Кашима Антлърс - Саган Тошу
07:00 1 - 0 1.70 3.72 4.52
Консадол Сапоро - Кашива Рейсол
07:00 3 - 1 2.14 3.45 3.13
Оита Тринита - Йокохама ФК
07:00 2 - 0 2.27 3.19 3.10
Санфрече Хирошима - Токио
07:00 1 - 2 2.17 3.29 3.19
Серезо Осака - Нагоя Грампус
07:00 2 - 1 3.01 3.23 2.30
Урава Ред Даймъндс - Шимизу Ес-Пулс
07:00 0 - 1 1.85 3.48 4.01
Шонан Белмар - Токушима Вортис
07:00 0 - 1 2.26 3.05 3.25