Шампионска Лига гр. E Рез. 1 X 2
22:00 Байерн Мюнхен (Гер) - Динамо Киев (Укр) 5 - 0 1.10 10.78 25.76
22:00 Бенфика (Пор) - Барселона (Исп) 3 - 0 3.17 3.43 2.30
Шампионска Лига гр. E
Час Рез. 1 X 2
Байерн Мюнхен (Гер) - Динамо Киев (Укр)
22:00 5 - 0 1.10 10.78 25.76
Бенфика (Пор) - Барселона (Исп)
22:00 3 - 0 3.17 3.43 2.30
Шампионска Лига гр. F Рез. 1 X 2
19:45 Аталанта (Ита) - Йънг Бойс (Швц) 1 - 0 1.44 4.82 6.99
22:00 Манчестър Юнайтед (Анг) - Виляреал (Исп) 2 - 1 1.52 4.25 6.62
Шампионска Лига гр. F
Час Рез. 1 X 2
Аталанта (Ита) - Йънг Бойс (Швц)
19:45 1 - 0 1.44 4.82 6.99
Манчестър Юнайтед (Анг) - Виляреал (Исп)
22:00 2 - 1 1.52 4.25 6.62
Шампионска Лига гр. G Рез. 1 X 2
22:00 Волфсбург (Гер) - Севиля (Исп) 1 - 1 3.01 3.12 2.55
22:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Лил (Фра) 2 - 1 2.02 3.50 3.82
Шампионска Лига гр. G
Час Рез. 1 X 2
Волфсбург (Гер) - Севиля (Исп)
22:00 1 - 1 3.01 3.12 2.55
Ред Бул Залцбург (Авс) - Лил (Фра)
22:00 2 - 1 2.02 3.50 3.82
Шампионска Лига гр. H Рез. 1 X 2
19:45 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Малмьо (Шве) 4 - 0 1.43 4.81 7.33
22:00 Ювентус (Ита) - Челси (Анг) 1 - 0 3.61 3.25 2.17
Шампионска Лига гр. H
Час Рез. 1 X 2
Зенит Санкт Петербург (Рус) - Малмьо (Шве)
19:45 4 - 0 1.43 4.81 7.33
Ювентус (Ита) - Челси (Анг)
22:00 1 - 0 3.61 3.25 2.17
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Барнзли - Нотингам Форест 1 - 3 2.31 2.99 3.51
21:45 Дарби Каунти - Рединг 1 - 0 2.19 3.15 3.54
21:45 Лутън Таун - Ковънтри 5 - 0 2.74 3.15 2.71
21:45 Милуол - Бристъл Сити 1 - 0 1.92 3.32 4.38
21:45 Питърбъро - Борнемут 0 - 0 4.94 3.66 1.72
21:45 Фулъм - Суонзи 3 - 1 1.35 4.90 9.03
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Барнзли - Нотингам Форест
21:45 1 - 3 2.31 2.99 3.51
Дарби Каунти - Рединг
21:45 1 - 0 2.19 3.15 3.54
Лутън Таун - Ковънтри
21:45 5 - 0 2.74 3.15 2.71
Милуол - Бристъл Сити
21:45 1 - 0 1.92 3.32 4.38
Питърбъро - Борнемут
21:45 0 - 0 4.94 3.66 1.72
Фулъм - Суонзи
21:45 3 - 1 1.35 4.90 9.03
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 Виртус Верона - Про Верчели 2 - 2 2.94 2.93 2.43
18:30 Ювентус Б - Джиана Ерминио 0 - 1 2.24 3.03 3.17
19:00 Леко - Аурора Про Патрия 3 - 0 2.30 2.92 3.15
19:00 Про Сесто - Триестина 0 - 1 3.18 3.00 2.24
19:00 Судтирол - Ренате 2 - 0 2.30 2.99 3.08
21:30 Падуа - Фиоренцуола 1922 2 - 1 1.33 4.40 8.53
21:30 Тренто 1921 - Мантова 2 - 2 2.69 2.72 2.78
22:00 Албинолефе - ФералпиСало 0 - 1 2.16 3.02 3.32
22:00 Пиаченца - Леняго Салус 1 - 0 2.02 3.05 3.70
22:00 Сереньо - Перджолетезе 5 - 0 2.46 2.86 2.95
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Виртус Верона - Про Верчели
18:30 2 - 2 2.94 2.93 2.43
Ювентус Б - Джиана Ерминио
18:30 0 - 1 2.24 3.03 3.17
Леко - Аурора Про Патрия
19:00 3 - 0 2.30 2.92 3.15
Про Сесто - Триестина
19:00 0 - 1 3.18 3.00 2.24
Судтирол - Ренате
19:00 2 - 0 2.30 2.99 3.08
Падуа - Фиоренцуола 1922
21:30 2 - 1 1.33 4.40 8.53
Тренто 1921 - Мантова
21:30 2 - 2 2.69 2.72 2.78
Албинолефе - ФералпиСало
22:00 0 - 1 2.16 3.02 3.32
Пиаченца - Леняго Салус
22:00 1 - 0 2.02 3.05 3.70
Сереньо - Перджолетезе
22:00 5 - 0 2.46 2.86 2.95
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
18:30 Месина - Бари 0 - 2 3.48 3.18 2.03
18:30 Таранто - Монтерози 0 - 0 1.95 3.20 3.69
19:00 Латина - Юве Стабия 0 - 1 3.16 3.16 2.16
19:00 Монополи 1966 - Пичерно 2 - 0 1.86 3.25 4.00
19:00 Паганезе - Вибонезе 1 - 0 2.04 3.15 3.48
19:00 Палермо - Чита ди Кампобасо 3 - 1 1.67 3.42 4.88
19:00 Потенца - Виртус Франкавила 0 - 1 2.58 2.85 2.79
19:00 Фиделис Андрия - Фоджа 0 - 3 2.33 2.99 3.04
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Месина - Бари
18:30 0 - 2 3.48 3.18 2.03
Таранто - Монтерози
18:30 0 - 0 1.95 3.20 3.69
Латина - Юве Стабия
19:00 0 - 1 3.16 3.16 2.16
Монополи 1966 - Пичерно
19:00 2 - 0 1.86 3.25 4.00
Паганезе - Вибонезе
19:00 1 - 0 2.04 3.15 3.48
Палермо - Чита ди Кампобасо
19:00 3 - 1 1.67 3.42 4.88
Потенца - Виртус Франкавила
19:00 0 - 1 2.58 2.85 2.79
Фиделис Андрия - Фоджа
19:00 0 - 3 2.33 2.99 3.04
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:10 Ол Бойс Буенос Айрес - Дефенсорес де Белграно 2 - 0 2.54 2.64 3.05
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Ол Бойс Буенос Айрес - Дефенсорес де Белграно
03:10 2 - 0 2.54 2.64 3.05
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Севан - Арарат-Армения Ереван 0 - 0 4.89 3.40 1.67
18:30 Урарту Ереван - Ной Ереван 0 - 1 2.17 3.20 3.03
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Севан - Арарат-Армения Ереван
15:30 0 - 0 4.89 3.40 1.67
Урарту Ереван - Ной Ереван
18:30 0 - 1 2.17 3.20 3.03
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:00 Модрича - ФК Сараево 1 - 4 27.29 12.29 1.03
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина
Час Рез. 1 X 2
Модрича - ФК Сараево
17:00 1 - 4 27.29 12.29 1.03
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - КР Бразил AL 1 - 3 2.44 2.99 3.00
03:30 Вила Нова GO - Операрио PR 2 - 1 2.35 2.84 3.31
03:30 Коритиба PR - Конфианка SE 1 - 1 1.51 3.78 6.51
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - КР Бразил AL
01:00 1 - 3 2.44 2.99 3.00
Вила Нова GO - Операрио PR
03:30 2 - 1 2.35 2.84 3.31
Коритиба PR - Конфианка SE
03:30 1 - 1 1.51 3.78 6.51
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Рукинзо - Ле Месажер Нгози 0 - 0 1.92 2.89 4.11
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Рукинзо - Ле Месажер Нгози
16:00 0 - 0 1.92 2.89 4.11
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Мунисипал - Ачуапа 1 - 0 1.47 3.89 6.02
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Мунисипал - Ачуапа
21:30 1 - 0 1.47 3.89 6.02
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Самгурали Цхалтубо - Торпедо Кутаиси 0 - 0 1.85 3.31 3.74
14:30 Самтредия - Сабуртало Тбилиси 0 - 2 5.04 3.57 1.60
14:30 Шукура Кобулети - Телави 1 - 1 2.20 2.92 3.23
17:30 Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси 2 - 2 3.15 3.16 2.08
19:30 Дила Гори - Динамо Батуми 2 - 2 4.25 3.10 1.79
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самгурали Цхалтубо - Торпедо Кутаиси
14:30 0 - 0 1.85 3.31 3.74
Самтредия - Сабуртало Тбилиси
14:30 0 - 2 5.04 3.57 1.60
Шукура Кобулети - Телави
14:30 1 - 1 2.20 2.92 3.23
Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси
17:30 2 - 2 3.15 3.16 2.08
Дила Гори - Динамо Батуми
19:30 2 - 2 4.25 3.10 1.79
Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
16:00 Егалео - ПАЕ Ханя 1 - 1 2.40 3.00 2.75
Гърция - Купа на Гърция
Час Рез. 1 X 2
Егалео - ПАЕ Ханя
16:00 1 - 1 2.40 3.00 2.75
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
03:15 ЛД Алахуеленсе (Крк) - Гуастатоя (Гва) 2 - 2 1.46 4.05 6.13
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе (Крк) - Гуастатоя (Гва)
03:15 2 - 2 1.46 4.05 6.13
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
21:00 Ал Ахли Кайро - Пирамидс отл. 0.00 0.00 0.00
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - Пирамидс
21:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Билдкон - Пауър Динамос 0 - 0 2.34 2.71 3.04
16:00 Грийн Бъфалос - Кабуе Уориърс 2 - 1 1.49 3.56 6.10
16:00 Грийн Ийгълс - Занако 0 - 0 1.74 3.14 4.51
16:00 Кансанши Динамос - Индени 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Кафуе Селтик - ЗЕСКО Юнайтед 2 - 0 7.06 4.06 1.37
16:00 Конкола Блейдс - Ред Ероус 1 - 1 2.70 2.65 2.60
16:00 Нкана - Чамбиши 0 - 1 1.58 3.54 4.98
16:00 Призън Леопардс - Нквази 0 - 1 2.48 2.86 2.72
16:00 Форест Рейнджърс - Лусака Динамос 0 - 0 2.48 2.42 3.23
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - Пауър Динамос
16:00 0 - 0 2.34 2.71 3.04
Грийн Бъфалос - Кабуе Уориърс
16:00 2 - 1 1.49 3.56 6.10
Грийн Ийгълс - Занако
16:00 0 - 0 1.74 3.14 4.51
Кансанши Динамос - Индени
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Кафуе Селтик - ЗЕСКО Юнайтед
16:00 2 - 0 7.06 4.06 1.37
Конкола Блейдс - Ред Ероус
16:00 1 - 1 2.70 2.65 2.60
Нкана - Чамбиши
16:00 0 - 1 1.58 3.54 4.98
Призън Леопардс - Нквази
16:00 0 - 1 2.48 2.86 2.72
Форест Рейнджърс - Лусака Динамос
16:00 0 - 0 2.48 2.42 3.23
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:15 Персипура Джаяпура - Арема Маланг 0 - 1 2.85 3.26 2.27
14:15 ПСИС Семаранг - Мадура Юнайтед 0 - 0 2.74 3.28 2.32
16:30 Бхаянгкара Соло - Персик Кедири 2 - 0 1.52 3.74 5.32
16:45 ПСС Слеман - Персебая Сурабая 1 - 3 2.82 3.33 2.23
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персипура Джаяпура - Арема Маланг
11:15 0 - 1 2.85 3.26 2.27
ПСИС Семаранг - Мадура Юнайтед
14:15 0 - 0 2.74 3.28 2.32
Бхаянгкара Соло - Персик Кедири
16:30 2 - 0 1.52 3.74 5.32
ПСС Слеман - Персебая Сурабая
16:45 1 - 3 2.82 3.33 2.23
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Торонто Тайгърс 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Сърбиан Уайт Ийгълс - Торонто Тайгърс
04:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
18:00 Арис Лимасол - Еносис Паралимни 2 - 2 1.20 5.92 12.50
Кипър - Купа на Кипър
Час Рез. 1 X 2
Арис Лимасол - Еносис Паралимни
18:00 2 - 2 1.20 5.92 12.50
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 ЖС Киншаса - Симба Колвези 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ЖС Киншаса - Симба Колвези
15:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Атлетико MG (Бра) - Палмейрас SP (Бра) 1 - 1 1.73 3.31 5.29
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Атлетико MG (Бра) - Палмейрас SP (Бра)
03:30 1 - 1 1.73 3.31 5.29
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Балкани Суха река - Фероникели Глоговац 0 - 0 1.37 4.54 7.16
17:00 Гниляне - Лапи Подуево 2 - 1 1.62 3.71 4.88
17:00 Дреница Србица - Малишева 1 - 0 2.70 3.10 2.46
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Балкани Суха река - Фероникели Глоговац
17:00 0 - 0 1.37 4.54 7.16
Гниляне - Лапи Подуево
17:00 2 - 1 1.62 3.71 4.88
Дреница Србица - Малишева
17:00 1 - 0 2.70 3.10 2.46
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Ной Юрмала - Вентспилс 0 - 3 0.00 0.00 0.00
19:40 Рига ФК - РФШ Рига 1 - 1 2.33 3.40 2.64
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ной Юрмала - Вентспилс
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Рига ФК - РФШ Рига
19:40 1 - 1 2.33 3.40 2.64
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
19:00 Жалгирис Вилнюс - Хегелман Литауен Каунас 4 - 0 1.77 3.17 4.54
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Жалгирис Вилнюс - Хегелман Литауен Каунас
19:00 4 - 0 1.77 3.17 4.54
Малайзия - Купа на Малайзия Рез. 1 X 2
16:00 Пенанг - Куала Лумпур Юнайтед 1 - 1 2.01 3.56 3.07
16:00 Теренггану - Селангор 2 - 1 2.29 3.46 2.62
Малайзия - Купа на Малайзия
Час Рез. 1 X 2
Пенанг - Куала Лумпур Юнайтед
16:00 1 - 1 2.01 3.56 3.07
Теренггану - Селангор
16:00 2 - 1 2.29 3.46 2.62
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 ФУС Рабат - Олимпик Сафи 0 - 1 1.95 2.96 3.90
21:15 Дифаа ел Джадида - ФАР Рабат 0 - 0 2.41 3.13 2.65
23:30 Видад Казабланка - Юсуфиа Берешид 3 - 2 1.34 4.23 7.80
23:30 РСБ Беркан - ХУСА Агадир 0 - 0 1.88 3.14 3.86
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФУС Рабат - Олимпик Сафи
19:00 0 - 1 1.95 2.96 3.90
Дифаа ел Джадида - ФАР Рабат
21:15 0 - 0 2.41 3.13 2.65
Видад Казабланка - Юсуфиа Берешид
23:30 3 - 2 1.34 4.23 7.80
РСБ Беркан - ХУСА Агадир
23:30 0 - 0 1.88 3.14 3.86
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Некакса Агуаскалиентес - Тихуана 3 - 0 2.15 3.23 3.30
03:00 Масатлан - Хуарес 3 - 1 2.05 3.27 3.47
05:00 Атлас Гуадалахара - Пуебла 0 - 1 1.65 3.45 5.33
05:05 Пачука - Америка Мексико 1 - 1 2.78 3.03 2.51
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Некакса Агуаскалиентес - Тихуана
01:00 3 - 0 2.15 3.23 3.30
Масатлан - Хуарес
03:00 3 - 1 2.05 3.27 3.47
Атлас Гуадалахара - Пуебла
05:00 0 - 1 1.65 3.45 5.33
Пачука - Америка Мексико
05:05 1 - 1 2.78 3.03 2.51
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Тепатитлан - Рая2 Експансион 1 - 1 1.77 3.35 4.23
03:05 Корекаминос УАТ - Селая 1 - 0 2.84 3.13 2.33
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Тепатитлан - Рая2 Експансион
01:00 1 - 1 1.77 3.35 4.23
Корекаминос УАТ - Селая
03:05 1 - 0 2.84 3.13 2.33
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Нутоден - Шайд 2 - 3 3.84 3.87 1.71
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Нутоден - Шайд
19:00 2 - 3 3.84 3.87 1.71
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
20:00 Стабек - Стрьомгодсет 0 - 0 3.08 3.48 2.21
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Стабек - Стрьомгодсет
20:00 0 - 0 3.08 3.48 2.21
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Гроруд - Ранхайм 3 - 2 3.78 4.11 1.76
17:00 Стрьомен - КФУМ Осло 1 - 1 3.27 3.42 2.08
19:00 Брюне - Уленсакер Киса 2 - 0 1.58 3.94 5.30
19:00 Йерв Гримстад - Олесунд 2 - 2 2.93 3.68 2.15
19:00 Осане - Согндал 1 - 0 3.70 3.64 1.87
19:00 Рауфос - Старт Кристиансанд 1 - 3 1.85 3.99 3.45
19:00 Стьордалс Блинк - Фредрикстад 3 - 0 3.22 3.63 2.03
21:00 ХамКам - Санднес 3 - 1 1.50 4.53 5.25
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Гроруд - Ранхайм
17:00 3 - 2 3.78 4.11 1.76
Стрьомен - КФУМ Осло
17:00 1 - 1 3.27 3.42 2.08
Брюне - Уленсакер Киса
19:00 2 - 0 1.58 3.94 5.30
Йерв Гримстад - Олесунд
19:00 2 - 2 2.93 3.68 2.15
Осане - Согндал
19:00 1 - 0 3.70 3.64 1.87
Рауфос - Старт Кристиансанд
19:00 1 - 3 1.85 3.99 3.45
Стьордалс Блинк - Фредрикстад
19:00 3 - 0 3.22 3.63 2.03
ХамКам - Санднес
21:00 3 - 1 1.50 4.53 5.25
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:45 Аджман - Ал Шарджа 1 - 0 4.43 3.95 1.64
17:45 Ал Насър Дубай - Бани Яс 2 - 2 1.76 3.87 3.71
20:00 Ал Аин - Ал Вахда Абу Даби 1 - 1 2.14 3.83 2.85
20:00 Хор Факан - Емирейтс Клуб 2 - 1 1.73 3.82 3.91
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Аджман - Ал Шарджа
17:45 1 - 0 4.43 3.95 1.64
Ал Насър Дубай - Бани Яс
17:45 2 - 2 1.76 3.87 3.71
Ал Аин - Ал Вахда Абу Даби
20:00 1 - 1 2.14 3.83 2.85
Хор Факан - Емирейтс Клуб
20:00 2 - 1 1.73 3.82 3.91
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
18:00 Раков Ченстохова - Радомяк Радом 2 - 2 1.92 3.30 4.02
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Раков Ченстохова - Радомяк Радом
18:00 2 - 2 1.92 3.30 4.02
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
16:00 ГКС Белхатов - Арка Гдиня 0 - 5 4.50 3.83 1.65
17:00 Олимпия Груджьондз - Варта Познан 2 - 0 5.85 4.13 1.49
17:00 Ресовия Жешов - Видзев Лодз 1 - 2 3.75 3.18 1.97
20:45 Стомил Олщин - Сандеця Нови Сонч 1 - 0 2.83 3.22 2.34
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
ГКС Белхатов - Арка Гдиня
16:00 0 - 5 4.50 3.83 1.65
Олимпия Груджьондз - Варта Познан
17:00 2 - 0 5.85 4.13 1.49
Ресовия Жешов - Видзев Лодз
17:00 1 - 2 3.75 3.18 1.97
Стомил Олщин - Сандеця Нови Сонч
20:45 1 - 0 2.83 3.22 2.34
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 СКА-Хабаровск - Волгар Астрахан 1 - 0 1.65 3.52 4.99
14:00 Олимп-Долгопрудни - Металург Липецк 1 - 0 1.60 3.88 4.88
15:00 Спартак Москва 2 - Том Томск 3 - 1 2.03 3.24 3.50
16:00 ФК Краснодар-2 - Ротор Волгоград 1 - 1 3.34 3.26 2.04
17:00 Кубан Краснодар - ФК Оренбург 0 - 1 5.22 3.79 1.56
17:00 Спартак Москва 2 - Чайка Песчанокопское - 0.00 0.00 0.00
18:00 Акрон Толиати - Енисей Красноярск 4 - 1 3.20 3.26 2.11
18:00 Алания Владикавказ - Факел Воронеж 1 - 0 1.73 3.62 4.17
18:00 Текстилщик Иваново - Балтика Калининград 3 - 2 4.33 3.04 1.88
18:30 Велес Москва - КАМАЗ Челни 0 - 0 1.76 3.54 4.12
19:00 Торпедо Москва - Нефтехимик Нижнекамск 1 - 1 1.53 3.88 5.36
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
СКА-Хабаровск - Волгар Астрахан
12:00 1 - 0 1.65 3.52 4.99
Олимп-Долгопрудни - Металург Липецк
14:00 1 - 0 1.60 3.88 4.88
Спартак Москва 2 - Том Томск
15:00 3 - 1 2.03 3.24 3.50
ФК Краснодар-2 - Ротор Волгоград
16:00 1 - 1 3.34 3.26 2.04
Кубан Краснодар - ФК Оренбург
17:00 0 - 1 5.22 3.79 1.56
Спартак Москва 2 - Чайка Песчанокопское
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Акрон Толиати - Енисей Красноярск
18:00 4 - 1 3.20 3.26 2.11
Алания Владикавказ - Факел Воронеж
18:00 1 - 0 1.73 3.62 4.17
Текстилщик Иваново - Балтика Калининград
18:00 3 - 2 4.33 3.04 1.88
Велес Москва - КАМАЗ Челни
18:30 0 - 0 1.76 3.54 4.12
Торпедо Москва - Нефтехимик Нижнекамск
19:00 1 - 1 1.53 3.88 5.36
Сан Марино - Други Рез. 1 X 2
21:45 Виртус - Мурата 1 - 2 2.50 3.17 2.53
21:45 Доманяно - Сан Джовани 2 - 1 0.00 0.00 0.00
21:45 Фаетано - Кайлунго 0 - 0 0.00 0.00 0.00
21:45 Фиорентино - Тре Фиори 1 - 1 4.30 3.76 1.65
21:45 Фолгоре Фалциано - Либертас 1 - 1 2.50 3.35 2.44
Сан Марино - Други
Час Рез. 1 X 2
Виртус - Мурата
21:45 1 - 2 2.50 3.17 2.53
Доманяно - Сан Джовани
21:45 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Фаетано - Кайлунго
21:45 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фиорентино - Тре Фиори
21:45 1 - 1 4.30 3.76 1.65
Фолгоре Фалциано - Либертас
21:45 1 - 1 2.50 3.35 2.44
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Копер - Домжале 4 - 2 1.96 3.43 3.33
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Копер - Домжале
18:00 4 - 2 1.96 3.43 3.33
Тунис - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Зарзис - Габес 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Тунис - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Зарзис - Габес
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Хонка Академия - СалПа Сало 1 - 0 1.89 3.52 3.67
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Хонка Академия - СалПа Сало
18:30 1 - 0 1.89 3.52 3.67
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 О'Хигинс Ранкагуа - Уачипато Талкауано 2 - 0 2.79 3.35 2.36
22:00 Сантяго Уондърърс - Универсидад де Чили 2 - 1 3.19 3.22 2.15
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
О'Хигинс Ранкагуа - Уачипато Талкауано
03:00 2 - 0 2.79 3.35 2.36
Сантяго Уондърърс - Универсидад де Чили
22:00 2 - 1 3.19 3.22 2.15
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Акрополис - Йонкьопинг Содра 1 - 1 2.60 3.22 2.60
20:00 ГАИС Гьотеборг - Йоргрите 2 - 1 3.01 3.18 2.32
20:00 Норбю - Хелзинборг 2 - 2 2.08 3.27 3.45
20:00 Сундсвал - Трелеборг 2 - 0 2.23 3.41 2.94
20:00 Фалкенберг - Ландскрона БоИС 2 - 1 1.96 3.38 3.64
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрополис - Йонкьопинг Содра
20:00 1 - 1 2.60 3.22 2.60
ГАИС Гьотеборг - Йоргрите
20:00 2 - 1 3.01 3.18 2.32
Норбю - Хелзинборг
20:00 2 - 2 2.08 3.27 3.45
Сундсвал - Трелеборг
20:00 2 - 0 2.23 3.41 2.94
Фалкенберг - Ландскрона БоИС
20:00 2 - 1 1.96 3.38 3.64
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Рейт Роувърс - Дънфърмлин 1 - 1 1.96 3.36 3.48
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Рейт Роувърс - Дънфърмлин
21:05 1 - 1 1.96 3.36 3.48
Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
19:00 Морока Суолоус - Кейптаун Сити 0 - 4 2.42 2.67 3.20
Южна Африка - МТН 8
Час Рез. 1 X 2
Морока Суолоус - Кейптаун Сити
19:00 0 - 4 2.42 2.67 3.20
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кануън - Поханг Стийлърс 1 - 0 2.80 3.14 2.50
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кануън - Поханг Стийлърс
13:00 1 - 0 2.80 3.14 2.50
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кавазаки Фронтейл - Висел Кобе 3 - 1 1.52 4.27 5.53
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Кавазаки Фронтейл - Висел Кобе
13:00 3 - 1 1.52 4.27 5.53