Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Саутхямптън - Уулвърхямптън 0 - 1 2.58 3.25 2.88
18:30 Арсенал - Тотнъм 3 - 1 2.25 3.28 3.38
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Саутхямптън - Уулвърхямптън
16:00 0 - 1 2.58 3.25 2.88
Арсенал - Тотнъм
18:30 3 - 1 2.25 3.28 3.38
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Майорка - Осасуна 2 - 3 2.73 3.08 2.81
17:15 Барселона - Леванте 3 - 0 1.44 4.83 6.87
19:30 Райо Валекано - Кадис 3 - 1 1.62 3.78 6.03
19:30 Реал Сосиедад - Елче 1 - 0 1.48 4.07 7.64
22:00 Бетис - Хетафе 2 - 0 1.63 3.72 5.89
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Майорка - Осасуна
15:00 2 - 3 2.73 3.08 2.81
Барселона - Леванте
17:15 3 - 0 1.44 4.83 6.87
Райо Валекано - Кадис
19:30 3 - 1 1.62 3.78 6.03
Реал Сосиедад - Елче
19:30 1 - 0 1.48 4.07 7.64
Бетис - Хетафе
22:00 2 - 0 1.63 3.72 5.89
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетик Билбао Б - УД Логронес 3 - 1 2.60 2.99 2.59
13:00 Самора - Расинг Ферол 0 - 1 2.55 3.02 2.61
13:00 Унионистас де Саламанка - Депортиво Ла Коруня 2 - 1 3.34 2.99 2.13
18:00 Естремадура - Райо Махадаонда 3 - 2 2.73 2.96 2.45
18:00 СД Логронес - Талавера де ла Рейна 3 - 2 2.29 2.85 3.06
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Атлетик Билбао Б - УД Логронес
13:00 3 - 1 2.60 2.99 2.59
Самора - Расинг Ферол
13:00 0 - 1 2.55 3.02 2.61
Унионистас де Саламанка - Депортиво Ла Коруня
13:00 2 - 1 3.34 2.99 2.13
Естремадура - Райо Махадаонда
18:00 3 - 2 2.73 2.96 2.45
СД Логронес - Талавера де ла Рейна
18:00 3 - 2 2.29 2.85 3.06
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Албасете - Реал Мадрид Кастиля 2 - 0 1.89 3.27 3.81
13:00 Атлетико Балеарес - Бетис Депортиво Баломпие 1 - 0 1.80 3.23 4.15
13:00 Виляреал Б - Коста Брава 2 - 0 1.64 3.63 4.70
18:00 Атлетико Санлукеньо - Линарес Депортиво 0 - 2 2.30 2.94 3.05
18:00 Сан Фернандо - Севиля Атлетико 2 - 3 1.73 3.38 4.37
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Албасете - Реал Мадрид Кастиля
13:00 2 - 0 1.89 3.27 3.81
Атлетико Балеарес - Бетис Депортиво Баломпие
13:00 1 - 0 1.80 3.23 4.15
Виляреал Б - Коста Брава
13:00 2 - 0 1.64 3.63 4.70
Атлетико Санлукеньо - Линарес Депортиво
18:00 0 - 2 2.30 2.94 3.05
Сан Фернандо - Севиля Атлетико
18:00 2 - 3 1.73 3.38 4.37
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Мирандес - Леганес 1 - 2 3.02 2.93 2.51
17:00 Спортинг Хихон - Малага 2 - 1 1.85 3.20 4.69
19:15 Реал Овиедо - Жирона 0 - 0 2.30 2.83 3.58
21:30 Луго - Сарагоса 1 - 1 3.13 2.94 2.45
22:00 Валядолид - Алкоркон 2 - 0 1.66 3.40 5.72
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Мирандес - Леганес
15:00 1 - 2 3.02 2.93 2.51
Спортинг Хихон - Малага
17:00 2 - 1 1.85 3.20 4.69
Реал Овиедо - Жирона
19:15 0 - 0 2.30 2.83 3.58
Луго - Сарагоса
21:30 1 - 1 3.13 2.94 2.45
Валядолид - Алкоркон
22:00 2 - 0 1.66 3.40 5.72
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Бохум - Щутгарт 0 - 0 3.39 3.68 2.08
18:30 Фрайбург - Аугсбург 3 - 0 1.87 3.53 4.35
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Бохум - Щутгарт
16:30 0 - 0 3.39 3.68 2.08
Фрайбург - Аугсбург
18:30 3 - 0 1.87 3.53 4.35
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Динамо Дрезден - Вердер Бремен 3 - 0 3.55 3.39 2.08
14:30 Хамбургер - Нюрнберг 2 - 2 2.11 3.60 3.25
14:30 Хановер 96 - Зандхаузен 1 - 2 1.62 3.90 5.38
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Дрезден - Вердер Бремен
14:30 3 - 0 3.55 3.39 2.08
Хамбургер - Нюрнберг
14:30 2 - 2 2.11 3.60 3.25
Хановер 96 - Зандхаузен
14:30 1 - 2 1.62 3.90 5.38
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Тюркгюджю Мюнхен - Борусия Дортмунд II 2 - 1 3.15 3.34 2.16
15:00 Цвикау - Фрайбург II 0 - 0 1.74 3.60 4.45
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Тюркгюджю Мюнхен - Борусия Дортмунд II
14:00 2 - 1 3.15 3.34 2.16
Цвикау - Фрайбург II
15:00 0 - 0 1.74 3.60 4.45
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Ювентус - Сампдория 3 - 2 1.40 4.89 7.73
16:00 Емполи - Болоня 4 - 2 2.59 3.55 2.60
16:00 Сасуоло - Салернитана 1 - 0 1.41 4.89 7.63
16:00 Удинезе - Фиорентина 0 - 1 2.97 3.26 2.46
19:00 Лацио - Рома 3 - 2 2.54 3.32 2.80
21:45 Наполи - Каляри 2 - 0 1.26 6.08 10.74
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Ювентус - Сампдория
13:30 3 - 2 1.40 4.89 7.73
Емполи - Болоня
16:00 4 - 2 2.59 3.55 2.60
Сасуоло - Салернитана
16:00 1 - 0 1.41 4.89 7.63
Удинезе - Фиорентина
16:00 0 - 1 2.97 3.26 2.46
Лацио - Рома
19:00 3 - 2 2.54 3.32 2.80
Наполи - Каляри
21:45 2 - 0 1.26 6.08 10.74
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Перуджа - Алесандрия 1 - 1 1.77 3.37 4.98
17:15 Парма - Пиза 1 - 1 2.13 3.16 3.58
21:30 Виченца Виртус - Кремонезе 0 - 1 3.21 3.01 2.36
21:30 Тернана - СПАЛ 1 - 0 2.36 3.14 3.09
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Перуджа - Алесандрия
15:00 1 - 1 1.77 3.37 4.98
Парма - Пиза
17:15 1 - 1 2.13 3.16 3.58
Виченца Виртус - Кремонезе
21:30 0 - 1 3.21 3.01 2.36
Тернана - СПАЛ
21:30 1 - 0 2.36 3.14 3.09
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Про Верчели - Тренто 1921 1 - 1 1.69 3.35 4.66
15:30 Триестина - Леко 2 - 0 2.04 3.12 3.40
15:30 ФералпиСало - Ювентус Б 3 - 2 2.24 2.99 3.11
18:30 Аурора Про Патрия - Падуа 1 - 2 3.61 3.24 1.95
18:30 Джиана Ерминио - Албинолефе 0 - 1 2.52 2.99 2.66
18:30 Леняго Салус - Судтирол отл. 3.75 3.15 1.96
18:30 Мантова - Пиаченца 2 - 1 2.45 3.09 2.66
18:30 Перджолетезе - Виртус Верона 2 - 2 2.53 2.89 2.82
18:30 Ренате - Про Сесто 3 - 0 1.58 3.54 5.31
18:30 Фиоренцуола 1922 - Сереньо 2 - 3 2.00 3.20 3.41
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Про Верчели - Тренто 1921
15:30 1 - 1 1.69 3.35 4.66
Триестина - Леко
15:30 2 - 0 2.04 3.12 3.40
ФералпиСало - Ювентус Б
15:30 3 - 2 2.24 2.99 3.11
Аурора Про Патрия - Падуа
18:30 1 - 2 3.61 3.24 1.95
Джиана Ерминио - Албинолефе
18:30 0 - 1 2.52 2.99 2.66
Леняго Салус - Судтирол
18:30 отл. 3.75 3.15 1.96
Мантова - Пиаченца
18:30 2 - 1 2.45 3.09 2.66
Перджолетезе - Виртус Верона
18:30 2 - 2 2.53 2.89 2.82
Ренате - Про Сесто
18:30 3 - 0 1.58 3.54 5.31
Фиоренцуола 1922 - Сереньо
18:30 2 - 3 2.00 3.20 3.41
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Авелино - Потенца 1 - 0 1.65 3.42 5.16
15:30 Бари - Паганезе 1 - 1 1.53 3.71 5.86
15:30 Вибонезе - Турис 1 - 4 2.06 2.99 3.63
15:30 Виртус Франкавила - Монополи 1966 3 - 1 2.54 2.98 2.70
15:30 Монтерози - Палермо 1 - 1 3.95 3.13 1.88
15:30 Пичерно - Месина 2 - 1 2.70 2.97 2.49
15:30 Таранто - Латина 2 - 0 1.99 3.07 3.58
15:30 Фоджа - Юве Стабия 1 - 1 2.60 2.99 2.61
15:30 Чита ди Кампобасо - Фиделис Андрия 1 - 3 2.20 3.03 3.14
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Авелино - Потенца
15:30 1 - 0 1.65 3.42 5.16
Бари - Паганезе
15:30 1 - 1 1.53 3.71 5.86
Вибонезе - Турис
15:30 1 - 4 2.06 2.99 3.63
Виртус Франкавила - Монополи 1966
15:30 3 - 1 2.54 2.98 2.70
Монтерози - Палермо
15:30 1 - 1 3.95 3.13 1.88
Пичерно - Месина
15:30 2 - 1 2.70 2.97 2.49
Таранто - Латина
15:30 2 - 0 1.99 3.07 3.58
Фоджа - Юве Стабия
15:30 1 - 1 2.60 2.99 2.61
Чита ди Кампобасо - Фиделис Андрия
15:30 1 - 3 2.20 3.03 3.14
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Бордо - Рен 1 - 1 3.37 3.38 2.16
16:00 Брест - Метц 1 - 2 2.01 3.48 3.80
16:00 Реймс - Нант 3 - 1 2.50 3.11 3.02
16:00 Троа - Анже 1 - 1 2.69 3.14 2.74
18:00 Клермонт Фут - Монако 1 - 3 3.68 3.60 1.98
21:45 Олимпик Марсилия - Ланс 2 - 3 1.80 3.60 4.49
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Бордо - Рен
14:00 1 - 1 3.37 3.38 2.16
Брест - Метц
16:00 1 - 2 2.01 3.48 3.80
Реймс - Нант
16:00 3 - 1 2.50 3.11 3.02
Троа - Анже
16:00 1 - 1 2.69 3.14 2.74
Клермонт Фут - Монако
18:00 1 - 3 3.68 3.60 1.98
Олимпик Марсилия - Ланс
21:45 2 - 3 1.80 3.60 4.49
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
13:30 Спартак Варна - Хебър Пазарджик 1 - 0 2.99 3.39 2.15
17:00 Нефтохимик Бургас - Миньор Перник 1 - 3 6.29 4.11 1.42
17:00 Септември София - Септември Симитли 7 - 0 1.27 5.21 8.78
17:00 Спортист Своге - Созопол 2 - 1 2.19 3.22 3.05
17:00 Струмска Слава Радомир - Янтра Габрово 1 - 0 1.77 3.38 4.27
18:00 Литекс Ловеч - Добруджа Добрич 0 - 0 1.53 3.52 5.75
18:00 Монтана - Етър Велико Търново 0 - 2 2.79 3.13 2.30
19:00 Ботев Пловдив II - Марек Дупница 1 - 0 2.29 3.22 2.81
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Спартак Варна - Хебър Пазарджик
13:30 1 - 0 2.99 3.39 2.15
Нефтохимик Бургас - Миньор Перник
17:00 1 - 3 6.29 4.11 1.42
Септември София - Септември Симитли
17:00 7 - 0 1.27 5.21 8.78
Спортист Своге - Созопол
17:00 2 - 1 2.19 3.22 3.05
Струмска Слава Радомир - Янтра Габрово
17:00 1 - 0 1.77 3.38 4.27
Литекс Ловеч - Добруджа Добрич
18:00 0 - 0 1.53 3.52 5.75
Монтана - Етър Велико Търново
18:00 0 - 2 2.79 3.13 2.30
Ботев Пловдив II - Марек Дупница
19:00 1 - 0 2.29 3.22 2.81
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
16:30 ЦСКА София - Левски София 2 - 1 1.54 3.81 5.99
19:15 Лудогорец Разград - Ботев Враца 3 - 1 1.07 10.54 18.48
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА София - Левски София
16:30 2 - 1 1.54 3.81 5.99
Лудогорец Разград - Ботев Враца
19:15 3 - 1 1.07 10.54 18.48
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 ЛАСК Линц - Адмира Вакер Мьодлинг 3 - 1 1.44 4.46 6.51
15:30 Хартберг - Аустрия Виена 3 - 4 2.75 3.38 2.38
18:00 Рапид Виена - Щурм Грац 0 - 3 2.34 3.47 2.77
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
ЛАСК Линц - Адмира Вакер Мьодлинг
15:30 3 - 1 1.44 4.46 6.51
Хартберг - Аустрия Виена
15:30 3 - 4 2.75 3.38 2.38
Рапид Виена - Щурм Грац
18:00 0 - 3 2.34 3.47 2.77
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Виена II - Лафниц 0 - 1 2.87 3.61 2.20
11:30 Грацер АК - Вакер Инсбрук 3 - 1 2.88 3.55 2.21
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Виена II - Лафниц
11:30 0 - 1 2.87 3.61 2.20
Грацер АК - Вакер Инсбрук
11:30 3 - 1 2.88 3.55 2.21
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сабах Баку - Нефтчи Баку 1 - 2 2.94 3.33 2.14
18:15 Сумгаит - Габала 0 - 0 2.58 2.98 2.61
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабах Баку - Нефтчи Баку
16:00 1 - 2 2.94 3.33 2.14
Сумгаит - Габала
18:15 0 - 0 2.58 2.98 2.61
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:45 Партизани Тирана - Влазня 1 - 1 2.63 2.84 2.72
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Партизани Тирана - Влазня
20:45 1 - 1 2.63 2.84 2.72
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 Сант Жулия - УЕ Санта Колома 1 - 2 2.47 3.29 2.53
14:30 Карой - Ордино 1 - 5 2.06 3.44 3.09
17:00 ФК Санта Колома - УЕ Енгордани 1 - 1 2.24 3.28 2.90
19:30 Интер Клуб Ескалдес - Атлетик Клуб Ескалдес 0 - 0 1.47 4.05 5.68
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Сант Жулия - УЕ Санта Колома
12:00 1 - 2 2.47 3.29 2.53
Карой - Ордино
14:30 1 - 5 2.06 3.44 3.09
ФК Санта Колома - УЕ Енгордани
17:00 1 - 1 2.24 3.28 2.90
Интер Клуб Ескалдес - Атлетик Клуб Ескалдес
19:30 0 - 0 1.47 4.05 5.68
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Банфийлд - Атлетико Тукуман 2 - 0 2.17 3.20 3.24
02:15 Сентрал Кордоба - Ривър Плейт 1 - 3 5.97 3.76 1.53
19:30 Унион Санта Фе - Патронато Парана 2 - 0 2.13 3.09 3.44
21:45 Сан Лоренцо де Алмагро - Дефенса и Хустисия 2 - 1 2.89 2.91 2.50
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Банфийлд - Атлетико Тукуман
00:00 2 - 0 2.17 3.20 3.24
Сентрал Кордоба - Ривър Плейт
02:15 1 - 3 5.97 3.76 1.53
Унион Санта Фе - Патронато Парана
19:30 2 - 0 2.13 3.09 3.44
Сан Лоренцо де Алмагро - Дефенса и Хустисия
21:45 2 - 1 2.89 2.91 2.50
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:10 Тигре Виктория - Алварадо Мар дел Плата 1 - 0 1.56 3.47 6.05
21:10 Химнасия Мендоса - Алмиранте Браун 3 - 3 2.42 2.91 2.94
22:00 Депортиво Майпу - Атланта Буенос Айрес 3 - 2 2.45 2.86 2.99
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Тигре Виктория - Алварадо Мар дел Плата
00:10 1 - 0 1.56 3.47 6.05
Химнасия Мендоса - Алмиранте Браун
21:10 3 - 3 2.42 2.91 2.94
Депортиво Майпу - Атланта Буенос Айрес
22:00 3 - 2 2.45 2.86 2.99
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Химнасия Хухуй - Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 2.56 2.79 2.90
21:30 Институто Кордоба - Баракас Сентрал 1 - 0 2.72 2.70 2.80
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Химнасия Хухуй - Индепендиенте Ривадавия
21:00 1 - 1 2.56 2.79 2.90
Институто Кордоба - Баракас Сентрал
21:30 1 - 0 2.72 2.70 2.80
Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
18:15 Ал Хид - Ситра 2 - 1 1.47 4.09 5.63
Бахрейн - Купа на Краля
Час Рез. 1 X 2
Ал Хид - Ситра
18:15 2 - 1 1.47 4.09 5.63
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сморгон - Динамо Минск 0 - 5 11.11 5.19 1.24
18:00 Енергетик-БГУ Минск - Витебск 2 - 2 2.95 3.19 2.29
20:30 Шахтьор Солигорск - Неман Гродно 1 - 0 1.41 4.08 6.94
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Динамо Минск
16:00 0 - 5 11.11 5.19 1.24
Енергетик-БГУ Минск - Витебск
18:00 2 - 2 2.95 3.19 2.29
Шахтьор Солигорск - Неман Гродно
20:30 1 - 0 1.41 4.08 6.94
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Гомел - Арсенал Дзержинск 0 - 3 2.72 3.34 2.27
17:00 Барановичи - Днепър Могильов 2 - 2 7.20 4.50 1.35
19:00 Волна Пинск - Шахтьор Петриков 2 - 2 1.70 3.59 4.18
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Гомел - Арсенал Дзержинск
15:00 0 - 3 2.72 3.34 2.27
Барановичи - Днепър Могильов
17:00 2 - 2 7.20 4.50 1.35
Волна Пинск - Шахтьор Петриков
19:00 2 - 2 1.70 3.59 4.18
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Унион Сент Жилоаз - Роял Антверпен 1 - 2 1.49 4.34 5.68
17:00 КАА Гент - Серкъл Брюж 2 - 1 1.39 4.59 6.98
19:30 Остенде - Андерлехт 2 - 2 4.11 3.83 1.75
22:00 Генк - Серен 3 - 0 1.29 5.36 9.04
22:00 Шарлероа - Мехелен 0 - 2 2.03 3.67 3.27
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Унион Сент Жилоаз - Роял Антверпен
14:30 1 - 2 1.49 4.34 5.68
КАА Гент - Серкъл Брюж
17:00 2 - 1 1.39 4.59 6.98
Остенде - Андерлехт
19:30 2 - 2 4.11 3.83 1.75
Генк - Серен
22:00 3 - 0 1.29 5.36 9.04
Шарлероа - Мехелен
22:00 0 - 2 2.03 3.67 3.27
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Виртон - Дайнзе 1 - 1 4.37 3.93 1.63
21:00 Роял Ексел Мускрон - Вестерло 1 - 2 2.96 3.42 2.12
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Виртон - Дайнзе
17:00 1 - 1 4.37 3.93 1.63
Роял Ексел Мускрон - Вестерло
21:00 1 - 2 2.96 3.42 2.12
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Сан Хосе Оруро - Блуминг Санта Крус 1 - 2 4.09 3.89 1.67
22:00 Насионал Потоси - Реал Потоси 4 - 2 2.05 3.33 3.13
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сан Хосе Оруро - Блуминг Санта Крус
00:00 1 - 2 4.09 3.89 1.67
Насионал Потоси - Реал Потоси
22:00 4 - 2 2.05 3.33 3.13
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Посуше - Широки Брег 2 - 2 3.73 3.13 1.90
18:00 Железничар Сараево - Леотар Требине 1 - 0 1.42 3.75 7.08
22:00 Жрински Мостар - Слобода Тузла 1 - 0 1.48 3.83 5.60
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Посуше - Широки Брег
16:00 2 - 2 3.73 3.13 1.90
Железничар Сараево - Леотар Требине
18:00 1 - 0 1.42 3.75 7.08
Жрински Мостар - Слобода Тузла
22:00 1 - 0 1.48 3.83 5.60
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Коринтианс SP - Палмейрас SP 2 - 1 2.81 3.02 2.58
03:00 Сао Пауло SP - Атлетико MG 0 - 0 1.86 3.41 3.99
17:00 Америка MG - Фламенго RJ 1 - 1 4.43 3.53 1.74
22:00 Жувентуд RS - Сантос SP 3 - 0 2.90 3.00 2.48
22:00 Интернасионал RS - Баия BA 2 - 0 1.82 3.42 4.10
22:00 Флуминензе RJ - Брагантино SP 2 - 1 2.38 3.09 2.95
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Коринтианс SP - Палмейрас SP
01:00 2 - 1 2.81 3.02 2.58
Сао Пауло SP - Атлетико MG
03:00 0 - 0 1.86 3.41 3.99
Америка MG - Фламенго RJ
17:00 1 - 1 4.43 3.53 1.74
Жувентуд RS - Сантос SP
22:00 3 - 0 2.90 3.00 2.48
Интернасионал RS - Баия BA
22:00 2 - 0 1.82 3.42 4.10
Флуминензе RJ - Брагантино SP
22:00 2 - 1 2.38 3.09 2.95
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 КР Бразил AL - Авай SC 1 - 2 2.24 3.02 3.29
03:00 Коритиба PR - Гуарани SP 1 - 0 2.32 2.94 3.17
22:00 Крузейро MG - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 2 1.86 3.04 4.49
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
КР Бразил AL - Авай SC
00:30 1 - 2 2.24 3.02 3.29
Коритиба PR - Гуарани SP
03:00 1 - 0 2.32 2.94 3.17
Крузейро MG - Сентро Спортиво Алагоано AL
22:00 1 - 2 1.86 3.04 4.49
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Лес Крокос - Бумамуру 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Ню Ойл - Ле Месажер Нгози 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Фламбьо ду Сентр - Роял де Мурамвия 1 - 0 1.79 3.07 4.42
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лес Крокос - Бумамуру
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Ню Ойл - Ле Месажер Нгози
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Фламбьо ду Сентр - Роял де Мурамвия
16:00 1 - 0 1.79 3.07 4.42
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Каракас - Метрополитанос 1 - 3 1.68 3.59 4.52
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Метрополитанос
01:15 1 - 3 1.68 3.59 4.52
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Антигуа ГФК - Мунисипал отл. 0.00 0.00 0.00
21:00 Нуева Консепсион - Малакатеко 0 - 0 1.94 3.25 3.50
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Антигуа ГФК - Мунисипал
04:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Нуева Консепсион - Малакатеко
21:00 0 - 0 1.94 3.25 3.50
Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
15:00 Йерапетра - Каламата 0 - 0 4.28 3.22 1.83
16:00 Аполон Лариса - АЕЛ Лариса 0 - 3 7.00 4.10 1.43
16:00 Верия - Анагениси Кардица 0 - 0 2.40 3.00 2.75
16:00 Егалео - ПАЕ Ханя - 0.00 0.00 0.00
16:00 Калитеа - Епископи 1 - 1 1.70 3.48 4.62
16:00 Караискакис Арта - Ксанти 0 - 2 7.53 4.01 1.44
16:00 Пиерикос Катерини - Триглия - 0.00 0.00 0.00
16:00 Теспротос Игуменица - Алмопос Аридеа 1 - 2 2.26 3.00 3.04
Гърция - Купа на Гърция
Час Рез. 1 X 2
Йерапетра - Каламата
15:00 0 - 0 4.28 3.22 1.83
Аполон Лариса - АЕЛ Лариса
16:00 0 - 3 7.00 4.10 1.43
Верия - Анагениси Кардица
16:00 0 - 0 2.40 3.00 2.75
Егалео - ПАЕ Ханя
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Калитеа - Епископи
16:00 1 - 1 1.70 3.48 4.62
Караискакис Арта - Ксанти
16:00 0 - 2 7.53 4.01 1.44
Пиерикос Катерини - Триглия
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Теспротос Игуменица - Алмопос Аридеа
16:00 1 - 2 2.26 3.00 3.04
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Астерас Триполис - Олимпиакос 0 - 2 5.54 3.76 1.59
16:00 Панатинайкос - Волос 5 - 1 1.60 3.74 5.42
18:15 Ламия - Панайтоликос 2 - 2 2.40 2.93 3.13
20:30 ПАОК - АЕК Атина 2 - 0 2.30 3.07 3.15
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Астерас Триполис - Олимпиакос
16:00 0 - 2 5.54 3.76 1.59
Панатинайкос - Волос
16:00 5 - 1 1.60 3.74 5.42
Ламия - Панайтоликос
18:15 2 - 2 2.40 2.93 3.13
ПАОК - АЕК Атина
20:30 2 - 0 2.30 3.07 3.15
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Ямербугт - Есберг 1 - 0 4.09 3.76 1.78
16:00 Хорсенс - Нюкьобинг 2 - 1 1.71 3.75 4.39
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Ямербугт - Есберг
15:00 1 - 0 4.09 3.76 1.78
Хорсенс - Нюкьобинг
16:00 2 - 1 1.71 3.75 4.39
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Виборг - Одензе 1 - 1 2.10 3.55 3.23
15:00 Мидтиланд - Рандерс 1 - 0 1.63 3.95 5.03
17:00 Нордселанд - ФК Копенхаген 1 - 5 4.39 3.94 1.72
19:00 Брьондби - Олборг 2 - 1 2.36 3.31 2.95
21:00 Вейле - Силкеборг 2 - 4 3.13 3.48 2.19
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Виборг - Одензе
15:00 1 - 1 2.10 3.55 3.23
Мидтиланд - Рандерс
15:00 1 - 0 1.63 3.95 5.03
Нордселанд - ФК Копенхаген
17:00 1 - 5 4.39 3.94 1.72
Брьондби - Олборг
19:00 2 - 1 2.36 3.31 2.95
Вейле - Силкеборг
21:00 2 - 4 3.13 3.48 2.19
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил 0 - 1 2.39 3.28 2.67
04:00 Манта - ЛДУ Кито 2 - 2 3.89 3.46 1.78
22:00 Депортиво Куенка - Олмедо Риобамба 5 - 0 1.37 4.37 7.01
23:00 Аукас Кито - Барселона Гуаякил отл. 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил
01:30 0 - 1 2.39 3.28 2.67
Манта - ЛДУ Кито
04:00 2 - 2 3.89 3.46 1.78
Депортиво Куенка - Олмедо Риобамба
22:00 5 - 0 1.37 4.37 7.01
Аукас Кито - Барселона Гуаякил
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Хокоро - Алианса Сан Салвадор 3 - 3 6.17 2.97 1.68
03:30 Агила Сан Мигел - Фирпо Усулутан 1 - 1 1.86 3.04 4.06
04:00 Исидро Метапан - Чалатенанго 1 - 4 2.16 3.03 3.19
04:00 Санта Текла - Онсе Депортиво де Ауачапан 0 - 1 2.47 2.98 2.67
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хокоро - Алианса Сан Салвадор
00:00 3 - 3 6.17 2.97 1.68
Агила Сан Мигел - Фирпо Усулутан
03:30 1 - 1 1.86 3.04 4.06
Исидро Метапан - Чалатенанго
04:00 1 - 4 2.16 3.03 3.19
Санта Текла - Онсе Депортиво де Ауачапан
04:00 0 - 1 2.47 2.98 2.67
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Тулевик Вилянди - Флора Талин 2 - 2 7.92 5.18 1.29
15:00 Номе Калю - Пайде Линнамеесконд 3 - 2 3.65 3.62 1.81
16:50 Нарва Транс - Куресааре 2 - 2 2.07 3.60 2.92
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Тулевик Вилянди - Флора Талин
13:00 2 - 2 7.92 5.18 1.29
Номе Калю - Пайде Линнамеесконд
15:00 3 - 2 3.65 3.62 1.81
Нарва Транс - Куресааре
16:50 2 - 2 2.07 3.60 2.92
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Билдкон - Кафуе Селтик 0 - 1 2.22 2.87 3.26
16:00 Кабуе Уориърс - Нкана 0 - 1 2.16 2.62 3.71
16:00 Ред Ероус - Грийн Бъфалос 1 - 2 2.48 2.48 3.16
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - Кафуе Селтик
16:00 0 - 1 2.22 2.87 3.26
Кабуе Уориърс - Нкана
16:00 0 - 1 2.16 2.62 3.71
Ред Ероус - Грийн Бъфалос
16:00 1 - 2 2.48 2.48 3.16
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Нетаня - Апоел Хадера 0 - 2 2.10 3.16 3.33
19:30 МС Ашдод - Бейтар Йерусалим 2 - 0 2.88 3.10 2.35
20:15 Макаби Хайфа - Макаби Петах Тиква 2 - 0 1.38 4.56 6.55
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Макаби Нетаня - Апоел Хадера
19:00 0 - 2 2.10 3.16 3.33
МС Ашдод - Бейтар Йерусалим
19:30 2 - 0 2.88 3.10 2.35
Макаби Хайфа - Макаби Петах Тиква
20:15 2 - 0 1.38 4.56 6.55
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Акре - Секция Нес Циона 1 - 1 2.36 2.98 2.93
19:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Кфар Саба 1 - 4 3.14 2.99 2.23
19:00 Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Ашдод 0 - 0 2.57 3.01 2.60
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Акре - Секция Нес Циона
19:00 1 - 1 2.36 2.98 2.93
Апоел Ришон Лецион - Апоел Кфар Саба
19:00 1 - 4 3.14 2.99 2.23
Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Ашдод
19:00 0 - 0 2.57 3.01 2.60
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кизилжар Петропавл - Туран Туркестан 0 - 1 1.54 3.76 5.76
15:00 Актобе - Жетису Талдикорган 2 - 0 1.90 3.42 3.56
17:00 Шахтьор Караганди - Кайрат Алмати 1 - 1 4.54 3.60 1.65
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кизилжар Петропавл - Туран Туркестан
13:00 0 - 1 1.54 3.76 5.76
Актобе - Жетису Талдикорган
15:00 2 - 0 1.90 3.42 3.56
Шахтьор Караганди - Кайрат Алмати
17:00 1 - 1 4.54 3.60 1.65
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Фордж - Пасифик 2 - 1 2.96 3.10 2.26
21:00 Йорк Юнайтед - Валюр 2 - 1 3.68 3.16 1.95
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Пасифик
02:00 2 - 1 2.96 3.10 2.26
Йорк Юнайтед - Валюр
21:00 2 - 1 3.68 3.16 1.95
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
00:00 ФК Воркута - Скарбъроу СК 1 - 1 0.00 0.00 0.00
02:00 Торонто Тайгърс - Юро Футбол Академи 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Воркута - Скарбъроу СК
00:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Торонто Тайгърс - Юро Футбол Академи
02:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:45 Ал-Духаил Доха - Ал-Саилия Доха 5 - 0 1.22 5.57 9.75
19:30 Ал-Сад Доха - Ал-Шамал 7 - 2 1.04 10.40 29.28
19:30 Катар СК Доха - Ал-Араби Доха 0 - 2 2.95 2.90 2.36
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Духаил Доха - Ал-Саилия Доха
16:45 5 - 0 1.22 5.57 9.75
Ал-Сад Доха - Ал-Шамал
19:30 7 - 2 1.04 10.40 29.28
Катар СК Доха - Ал-Араби Доха
19:30 0 - 2 2.95 2.90 2.36
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Леопардс - Тъскер 1 - 0 3.09 2.95 2.29
15:00 Какамега Хоумбойз - Администрейшън Полис 1 - 0 1.75 3.30 4.42
15:00 Софапака - Найроби Сити Старс 3 - 1 2.46 3.00 2.74
15:00 Улинзи Старс - Нзоя Шугър 1 - 0 2.10 3.07 3.30
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Леопардс - Тъскер
13:00 1 - 0 3.09 2.95 2.29
Какамега Хоумбойз - Администрейшън Полис
15:00 1 - 0 1.75 3.30 4.42
Софапака - Найроби Сити Старс
15:00 3 - 1 2.46 3.00 2.74
Улинзи Старс - Нзоя Шугър
15:00 1 - 0 2.10 3.07 3.30
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Аполон Лимасол 0 - 1 2.71 2.97 2.53
19:00 Омония Никозия - Пафос 1 - 1 1.70 3.63 4.23
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
АЕЛ Лимасол - Аполон Лимасол
19:00 0 - 1 2.71 2.97 2.53
Омония Никозия - Пафос
19:00 1 - 1 1.70 3.63 4.23
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Рионегро - Хуниор Баранкиля 1 - 2 3.38 2.86 2.24
02:05 Атлетико Насионал - Депортиво Пасто 1 - 1 1.38 4.20 7.71
04:10 Атлетико Букараманга - Америка де Кали 2 - 1 2.60 2.99 2.66
22:00 Патриотас Бояка - Депортес Толима 0 - 0 4.59 3.00 1.84
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Рионегро - Хуниор Баранкиля
00:00 1 - 2 3.38 2.86 2.24
Атлетико Насионал - Депортиво Пасто
02:05 1 - 1 1.38 4.20 7.71
Атлетико Букараманга - Америка де Кали
04:10 2 - 1 2.60 2.99 2.66
Патриотас Бояка - Депортес Толима
22:00 0 - 0 4.59 3.00 1.84
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 Дон Боско - Лубумбаши Спорт 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Панда Ликази - Сент Елоа Лупопо 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Куя Спорт - Маниема Юнион 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 ТП Мазембе - СМ Санга Баленде 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Дон Боско - Лубумбаши Спорт
15:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Панда Ликази - Сент Елоа Лупопо
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Куя Спорт - Маниема Юнион
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
ТП Мазембе - СМ Санга Баленде
17:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дрита Гниляне - Гниляне 0 - 2 1.56 3.95 4.93
16:00 Малишева - Балкани Суха река 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Фероникели Глоговац - Прищина 0 - 4 3.30 3.09 2.13
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дрита Гниляне - Гниляне
16:00 0 - 2 1.56 3.95 4.93
Малишева - Балкани Суха река
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фероникели Глоговац - Прищина
16:00 0 - 4 3.30 3.09 2.13
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Сан Карлос - Гуадалупе 4 - 2 2.32 3.10 2.94
05:00 Ередиано - Хикарал 1 - 0 1.48 4.19 5.22
05:00 Спортинг Сан Хосе - ЛД Алахуеленсе 0 - 3 3.03 3.45 2.06
20:00 Мунисипал Гресия - Сантос де Гуапилес 3 - 2 1.97 3.31 3.41
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Сан Карлос - Гуадалупе
02:00 4 - 2 2.32 3.10 2.94
Ередиано - Хикарал
05:00 1 - 0 1.48 4.19 5.22
Спортинг Сан Хосе - ЛД Алахуеленсе
05:00 0 - 3 3.03 3.45 2.06
Мунисипал Гресия - Сантос де Гуапилес
20:00 3 - 2 1.97 3.31 3.41
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
20:00 Кувейт СК - Казма Кувейт 2 - 1 1.76 3.61 3.91
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Кувейт СК - Казма Кувейт
20:00 2 - 1 1.76 3.61 3.91
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Ной Юрмала - РФШ Рига 0 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 БФЦ Даугавпилс - Валмиера 1 - 5 6.70 4.74 1.36
16:00 Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига 1 - 0 1.50 4.16 5.07
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ной Юрмала - РФШ Рига
14:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
БФЦ Даугавпилс - Валмиера
15:00 1 - 5 6.70 4.74 1.36
Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига
16:00 1 - 0 1.50 4.16 5.07
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Хегелман Литауен Каунас - Джюгас Телшяй 1 - 1 1.84 3.12 4.12
15:00 Судува Мариямполе - Банга Гарджай 4 - 0 1.08 7.74 21.31
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Литауен Каунас - Джюгас Телшяй
13:00 1 - 1 1.84 3.12 4.12
Судува Мариямполе - Банга Гарджай
15:00 4 - 0 1.08 7.74 21.31
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вилц 71 - Диферданж 2 - 1 2.74 3.58 2.29
17:00 Жюнес Еш - Мондорф-ле-Бен 1 - 0 2.01 3.58 3.29
17:00 Прогрес Нидеркорн - Расинг ФК Унион 0 - 2 2.17 3.51 3.01
17:00 РМ Хам Бенфика - Виктория Роспорт 1 - 0 5.72 4.47 1.44
17:00 Роданж 91 - Фола Еш 1 - 2 7.40 5.15 1.33
17:00 Суифт Есперанж - УНА Щрасен 0 - 1 1.44 4.60 5.90
17:00 Ф91 Дюделанж - Етцела Етелбрюк 6 - 1 1.18 6.43 9.89
17:00 ЮС Хостерт - Юнион Титус Петанж 0 - 1 2.04 3.61 2.98
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вилц 71 - Диферданж
17:00 2 - 1 2.74 3.58 2.29
Жюнес Еш - Мондорф-ле-Бен
17:00 1 - 0 2.01 3.58 3.29
Прогрес Нидеркорн - Расинг ФК Унион
17:00 0 - 2 2.17 3.51 3.01
РМ Хам Бенфика - Виктория Роспорт
17:00 1 - 0 5.72 4.47 1.44
Роданж 91 - Фола Еш
17:00 1 - 2 7.40 5.15 1.33
Суифт Есперанж - УНА Щрасен
17:00 0 - 1 1.44 4.60 5.90
Ф91 Дюделанж - Етцела Етелбрюк
17:00 6 - 1 1.18 6.43 9.89
ЮС Хостерт - Юнион Титус Петанж
17:00 0 - 1 2.04 3.61 2.98
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Няса Биг Булетс - Би Форвард Уондърърс 0 - 1 1.76 3.21 4.51
15:30 СИВО Юнайтед - Блу Ийгълс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Няса Биг Булетс - Би Форвард Уондърърс
15:30 0 - 1 1.76 3.21 4.51
СИВО Юнайтед - Блу Ийгълс
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Малайзия - Купа на Малайзия Рез. 1 X 2
16:00 Куала Лумпур Юнайтед - Шри Паханг 3 - 1 1.72 3.71 4.11
16:00 Селангор - Перак 1 - 0 1.43 4.44 5.58
Малайзия - Купа на Малайзия
Час Рез. 1 X 2
Куала Лумпур Юнайтед - Шри Паханг
16:00 3 - 1 1.72 3.71 4.11
Селангор - Перак
16:00 1 - 0 1.43 4.44 5.58
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Гзира Юнайтед - Биркиркара 1 - 1 2.64 3.27 2.33
20:00 Сиренс - Слима Уондърърс 2 - 2 2.56 3.20 2.46
22:00 Моста ФК - Балзан 2 - 1 2.44 3.42 2.53
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гзира Юнайтед - Биркиркара
18:00 1 - 1 2.64 3.27 2.33
Сиренс - Слима Уондърърс
20:00 2 - 2 2.56 3.20 2.46
Моста ФК - Балзан
22:00 2 - 1 2.44 3.42 2.53
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 ХУСА Агадир - Видад Казабланка 0 - 1 2.93 2.88 2.38
23:30 ФАР Рабат - РСБ Беркан 1 - 1 2.65 3.03 2.47
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ХУСА Агадир - Видад Казабланка
21:15 0 - 1 2.93 2.88 2.38
ФАР Рабат - РСБ Беркан
23:30 1 - 1 2.65 3.03 2.47
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Атлас Гуадалахара - Леон 2 - 0 2.31 3.16 2.96
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пумас УНАМ Мексико 0 - 0 1.56 3.60 5.76
05:00 Америка Мексико - Чивас Гуадалахара 0 - 0 1.69 3.52 4.74
20:00 Депортиво Толука - Атлетико Сан Луис 1 - 2 1.95 3.36 3.57
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлас Гуадалахара - Леон
01:00 2 - 0 2.31 3.16 2.96
Тигрес УАНЛ Монтерей - Пумас УНАМ Мексико
03:00 0 - 0 1.56 3.60 5.76
Америка Мексико - Чивас Гуадалахара
05:00 0 - 0 1.69 3.52 4.74
Депортиво Толука - Атлетико Сан Луис
20:00 1 - 2 1.95 3.36 3.57
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Флорещ - Милсами Орхей 0 - 3 8.68 4.76 1.30
19:00 Петрокуб Хинчещ - Белци 3 - 0 1.46 4.87 5.69
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Флорещ - Милсами Орхей
16:00 0 - 3 8.68 4.76 1.30
Петрокуб Хинчещ - Белци
19:00 3 - 0 1.46 4.87 5.69
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Спарта Ротердам - Камбур 0 - 4 1.97 3.70 3.48
15:30 АЗ Алкмаар - Го Ахед Игълс 5 - 0 1.33 5.11 8.58
15:30 Хееренвеен - Твенте 2 - 3 2.33 3.40 2.89
17:45 Хераклес - Ваалвийк 1 - 0 1.63 4.02 4.86
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Спарта Ротердам - Камбур
13:15 0 - 4 1.97 3.70 3.48
АЗ Алкмаар - Го Ахед Игълс
15:30 5 - 0 1.33 5.11 8.58
Хееренвеен - Твенте
15:30 2 - 3 2.33 3.40 2.89
Хераклес - Ваалвийк
17:45 1 - 0 1.63 4.02 4.86
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Окотал - Реал Естели 1 - 2 5.45 3.21 1.67
04:00 Реал Мадрис - ХиХ Експорт Себако 3 - 3 1.80 3.60 3.91
05:00 Реал Естели - Уолтър Ферети - 0.00 0.00 0.00
05:00 Реал Естели - Уолтър Ферети отл. 0.00 0.00 0.00
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Окотал - Реал Естели
03:00 1 - 2 5.45 3.21 1.67
Реал Мадрис - ХиХ Експорт Себако
04:00 3 - 3 1.80 3.60 3.91
Реал Естели - Уолтър Ферети
05:00 - 0.00 0.00 0.00
Реал Естели - Уолтър Ферети
05:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Братвог - Тромсдален 3 - 2 1.94 3.81 3.09
17:00 Квик Халден - Флоя 2 - 2 1.15 7.15 11.53
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Братвог - Тромсдален
15:00 3 - 2 1.94 3.81 3.09
Квик Халден - Флоя
17:00 2 - 2 1.15 7.15 11.53
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Сотра - Флекерьой 0 - 0 2.24 3.55 2.71
16:00 Айерсун - Киелсос 3 - 1 1.73 3.72 3.87
16:00 Йойгарден - Левангер 2 - 2 2.02 3.75 2.93
16:00 Нутоден - Нардо 1 - 1 1.76 3.58 3.92
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Сотра - Флекерьой
15:00 0 - 0 2.24 3.55 2.71
Айерсун - Киелсос
16:00 3 - 1 1.73 3.72 3.87
Йойгарден - Левангер
16:00 2 - 2 2.02 3.75 2.93
Нутоден - Нардо
16:00 1 - 1 1.76 3.58 3.92
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бран Берген - Кристиансунд 3 - 1 2.46 3.46 2.60
19:00 Молде - Викинг Ставангер 2 - 2 1.53 4.39 5.23
19:00 Розенборг - Мьондален 3 - 1 1.42 4.57 6.79
19:00 Сандефьорд - Стабек 0 - 3 1.85 3.67 3.84
19:00 Хаугесунд - Од БК 1 - 3 1.94 3.53 3.59
21:00 Бодо Глимт - Волеренга Осло 1 - 0 1.59 4.13 4.87
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бран Берген - Кристиансунд
19:00 3 - 1 2.46 3.46 2.60
Молде - Викинг Ставангер
19:00 2 - 2 1.53 4.39 5.23
Розенборг - Мьондален
19:00 3 - 1 1.42 4.57 6.79
Сандефьорд - Стабек
19:00 0 - 3 1.85 3.67 3.84
Хаугесунд - Од БК
19:00 1 - 3 1.94 3.53 3.59
Бодо Глимт - Волеренга Осло
21:00 1 - 0 1.59 4.13 4.87
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Старт Кристиансанд - Фредрикстад 2 - 6 2.59 3.71 2.39
19:00 ХамКам - Йерв Гримстад 3 - 1 1.59 4.06 4.97
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Старт Кристиансанд - Фредрикстад
16:00 2 - 6 2.59 3.71 2.39
ХамКам - Йерв Гримстад
19:00 3 - 1 1.59 4.06 4.97
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Насионал Асунсион - 12 де Октубре 1 - 1 1.97 3.29 3.50
03:15 Серо Портеньо - Спортиво Лукеньо 0 - 1 1.59 3.61 5.02
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Насионал Асунсион - 12 де Октубре
01:00 1 - 1 1.97 3.29 3.50
Серо Портеньо - Спортиво Лукеньо
03:15 0 - 1 1.59 3.61 5.02
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Универсидад Сезар Валехо - Депортиво Мунисипал 2 - 0 2.01 3.17 3.48
21:15 Мелгар Арекипа - Спорт Бойс 1 - 0 1.97 3.08 3.73
23:30 Спорт Уанкайо - Университарио де Депортес 1 - 3 2.62 2.97 2.61
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сезар Валехо - Депортиво Мунисипал
19:00 2 - 0 2.01 3.17 3.48
Мелгар Арекипа - Спорт Бойс
21:15 1 - 0 1.97 3.08 3.73
Спорт Уанкайо - Университарио де Депортес
23:30 1 - 3 2.62 2.97 2.61
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Термалика Нечеча - Гурник Забже 3 - 1 2.44 3.12 2.88
16:00 Шльонск Вроцлав - Висла Плоцк 3 - 1 2.09 3.40 3.32
18:30 Висла Краков - Погон Шчечин 0 - 1 2.69 3.28 2.54
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Термалика Нечеча - Гурник Забже
13:30 3 - 1 2.44 3.12 2.88
Шльонск Вроцлав - Висла Плоцк
16:00 3 - 1 2.09 3.40 3.32
Висла Краков - Погон Шчечин
18:30 0 - 1 2.69 3.28 2.54
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Подбескидзе - Ресовия Жешов 2 - 0 1.77 3.39 4.25
16:00 Стомил Олщин - Миедж Легница 3 - 0 5.20 3.25 1.68
19:00 Сандеця Нови Сонч - ЛКС Лодз 0 - 1 3.06 3.13 2.24
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Подбескидзе - Ресовия Жешов
13:40 2 - 0 1.77 3.39 4.25
Стомил Олщин - Миедж Легница
16:00 3 - 0 5.20 3.25 1.68
Сандеця Нови Сонч - ЛКС Лодз
19:00 0 - 1 3.06 3.13 2.24
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
20:00 Санта Клара - Спортинг Брага 1 - 1 3.85 3.37 1.94
22:30 Портимонензе - Визела 0 - 0 2.18 3.24 3.30
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Санта Клара - Спортинг Брага
20:00 1 - 1 3.85 3.37 1.94
Портимонензе - Визела
22:30 0 - 0 2.18 3.24 3.30
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:30 Фарул Констанца - Миовени 2 - 1 1.58 3.69 5.78
18:00 Ботошани - У Крайова 1948 1 - 1 1.85 3.32 4.26
21:00 УТА Арад - Клуж 0 - 1 4.29 2.91 1.99
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Фарул Констанца - Миовени
15:30 2 - 1 1.58 3.69 5.78
Ботошани - У Крайова 1948
18:00 1 - 1 1.85 3.32 4.26
УТА Арад - Клуж
21:00 0 - 1 4.29 2.91 1.99
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Москва - Рубин Казан 2 - 0 1.83 3.46 4.26
16:30 ФК Ростов - Ахмат Грозни 1 - 2 2.44 3.17 2.89
19:00 ФК Краснодар - ПФК Сочи 3 - 0 2.13 3.38 3.27
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Москва - Рубин Казан
14:00 2 - 0 1.83 3.46 4.26
ФК Ростов - Ахмат Грозни
16:30 1 - 2 2.44 3.17 2.89
ФК Краснодар - ПФК Сочи
19:00 3 - 0 2.13 3.38 3.27
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ню Инглънд Революшън - Орландо Сити 2 - 1 1.53 4.30 5.36
02:30 Ди Си Юнайтед - Синсинати 4 - 2 1.48 4.32 6.17
02:30 Кълъмбъс Крю - Монреал 2 - 1 2.24 3.41 3.05
03:00 Колорадо Рапидс - Торонто 0 - 0 1.48 4.36 5.83
03:00 Минесота Юнайтед - Хюстън Динамо 2 - 0 1.68 3.82 4.62
03:00 Ню Йорк Сити - Ню Йорк Ред Булс 0 - 1 1.66 3.85 4.83
05:00 Ванкувър Уайткепс - Далас 1 - 0 2.23 3.47 3.01
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис ФК 2 - 0 2.63 3.52 2.49
05:30 Портланд Тимбърс - Реал Солт Лейк 6 - 1 2.04 3.62 3.33
20:00 Чикаго Файър - Нашвил 0 - 0 2.66 3.36 2.52
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Инглънд Революшън - Орландо Сити
02:00 2 - 1 1.53 4.30 5.36
Ди Си Юнайтед - Синсинати
02:30 4 - 2 1.48 4.32 6.17
Кълъмбъс Крю - Монреал
02:30 2 - 1 2.24 3.41 3.05
Колорадо Рапидс - Торонто
03:00 0 - 0 1.48 4.36 5.83
Минесота Юнайтед - Хюстън Динамо
03:00 2 - 0 1.68 3.82 4.62
Ню Йорк Сити - Ню Йорк Ред Булс
03:00 0 - 1 1.66 3.85 4.83
Ванкувър Уайткепс - Далас
05:00 1 - 0 2.23 3.47 3.01
Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис ФК
05:00 2 - 0 2.63 3.52 2.49
Портланд Тимбърс - Реал Солт Лейк
05:30 6 - 1 2.04 3.62 3.33
Чикаго Файър - Нашвил
20:00 0 - 0 2.66 3.36 2.52
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Либертас - Фаетано 4 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Мурата - Ла Фиорита 0 - 1 6.20 4.88 1.35
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Либертас - Фаетано
16:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Мурата - Ла Фиорита
16:00 0 - 1 6.20 4.88 1.35
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Борец Велес - ФК Скопие 0 - 2 2.19 3.21 3.22
16:00 Работнички Скопие - Пелистер Битоля 1 - 1 1.72 3.60 4.35
16:00 Ренова Джепчище - Брегалница Щип 5 - 2 2.30 3.34 2.89
16:00 Струга Трим-Лум - Шкендия 79 Тетово 1 - 1 4.53 3.66 1.70
16:00 Тиквеш Кавадарци - Македония Гьорче Петров 3 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Академия Пандев - Шкупи Скопие 1 - 3 3.33 3.09 2.11
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Борец Велес - ФК Скопие
16:00 0 - 2 2.19 3.21 3.22
Работнички Скопие - Пелистер Битоля
16:00 1 - 1 1.72 3.60 4.35
Ренова Джепчище - Брегалница Щип
16:00 5 - 2 2.30 3.34 2.89
Струга Трим-Лум - Шкендия 79 Тетово
16:00 1 - 1 4.53 3.66 1.70
Тиквеш Кавадарци - Македония Гьорче Петров
16:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Академия Пандев - Шкупи Скопие
19:00 1 - 3 3.33 3.09 2.11
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Гейланг Интернешънъл - Лайън Сити Сейлърс 0 - 3 6.28 4.84 1.35
12:30 Йънг Лайънс - Танджонг Пагар Юнайтед 1 - 2 3.32 3.73 1.87
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гейланг Интернешънъл - Лайън Сити Сейлърс
12:30 0 - 3 6.28 4.84 1.35
Йънг Лайънс - Танджонг Пагар Юнайтед
12:30 1 - 2 3.32 3.73 1.87
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Железарна Подбрезова 0 - 1 3.06 3.47 2.04
11:30 Слован Братислава Б - Наместово 3 - 0 1.50 4.32 4.84
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Петржалка Братислава - Железарна Подбрезова
11:30 0 - 1 3.06 3.47 2.04
Слован Братислава Б - Наместово
11:30 3 - 0 1.50 4.32 4.84
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ДАК Дунайска Стреда - Спартак Търнава 0 - 3 2.14 3.47 2.96
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ДАК Дунайска Стреда - Спартак Търнава
18:00 0 - 3 2.14 3.47 2.96
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алуминий Кидричево - Браво Любляна 0 - 1 2.73 2.87 2.58
18:00 Домжале - Марибор 3 - 3 3.40 3.48 1.92
21:15 Мура - Копер 0 - 0 2.04 3.21 3.30
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Алуминий Кидричево - Браво Любляна
16:00 0 - 1 2.73 2.87 2.58
Домжале - Марибор
18:00 3 - 3 3.40 3.48 1.92
Мура - Копер
21:15 0 - 0 2.04 3.21 3.30
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:55 ФК Нови Пазар - Цървена Звезда Белград 0 - 4 14.61 6.46 1.14
19:00 Металац - Раднички 1923 4 - 1 1.59 3.93 4.84
21:15 Партизан Белград - Спартак Суботица 5 - 0 1.10 7.46 17.79
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ФК Нови Пазар - Цървена Звезда Белград
16:55 0 - 4 14.61 6.46 1.14
Металац - Раднички 1923
19:00 4 - 1 1.59 3.93 4.84
Партизан Белград - Спартак Суботица
21:15 5 - 0 1.10 7.46 17.79
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Есхата Худжанд - Файзканд Хулбук 0 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Истаравшан - Истиклол Душанбе 0 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Хатлон Бохтар - Равшан Куляб 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Есхата Худжанд - Файзканд Хулбук
14:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Истаравшан - Истиклол Душанбе
14:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Хатлон Бохтар - Равшан Куляб
14:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:30 Нонгбуа Питчая - БГ Патум Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
14:00 Полис Теро - Самут Пракан Сити 1 - 1 2.42 3.08 2.71
14:00 Суфанабури - Порт Банкок 2 - 1 4.14 3.61 1.71
14:00 Чиангмай Юнайтед - Након Ратчасима 1 - 1 2.30 3.18 2.82
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Нонгбуа Питчая - БГ Патум Юнайтед
12:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Полис Теро - Самут Пракан Сити
14:00 1 - 1 2.42 3.08 2.71
Суфанабури - Порт Банкок
14:00 2 - 1 4.14 3.61 1.71
Чиангмай Юнайтед - Након Ратчасима
14:00 1 - 1 2.30 3.18 2.82
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Гиресунспор - Кайзериспор 1 - 1 2.21 3.20 3.24
16:00 Истанбул Башакшехир - Ризеспор 3 - 0 1.62 3.75 5.27
16:00 Хатайспор - Фенербахче 1 - 2 2.82 3.44 2.37
19:00 Галатасарай - Гьозтепе 2 - 1 1.51 4.23 5.69
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гиресунспор - Кайзериспор
13:30 1 - 1 2.21 3.20 3.24
Истанбул Башакшехир - Ризеспор
16:00 3 - 0 1.62 3.75 5.27
Хатайспор - Фенербахче
16:00 1 - 2 2.82 3.44 2.37
Галатасарай - Гьозтепе
19:00 2 - 1 1.51 4.23 5.69
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Бандърмаспор - Алтънорду 2 - 1 1.96 3.17 3.60
16:00 Истанбулспор - Балъкесирспор 1 - 0 1.54 3.78 5.21
16:00 Менеменспор - Еюпспор 1 - 1 4.27 3.65 1.69
19:00 Бурсаспор - Анкарагуджу 0 - 4 3.25 3.39 2.00
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Алтънорду
13:30 2 - 1 1.96 3.17 3.60
Истанбулспор - Балъкесирспор
16:00 1 - 0 1.54 3.78 5.21
Менеменспор - Еюпспор
16:00 1 - 1 4.27 3.65 1.69
Бурсаспор - Анкарагуджу
19:00 0 - 4 3.25 3.39 2.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Согдиана Джизак - Металург Бекабад 2 - 0 1.72 3.33 4.59
16:30 АГМК Алмалик - Сурхан Термез 1 - 0 1.37 4.31 7.27
16:30 Навбахор Наманган - Кизилкум Зарафшан 0 - 0 2.04 2.87 3.83
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Согдиана Джизак - Металург Бекабад
14:15 2 - 0 1.72 3.33 4.59
АГМК Алмалик - Сурхан Термез
16:30 1 - 0 1.37 4.31 7.27
Навбахор Наманган - Кизилкум Зарафшан
16:30 0 - 0 2.04 2.87 3.83
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Минай - ФК Лвов 1 - 2 2.48 3.06 2.86
17:00 Днипро-1 - Заря Луганск 0 - 4 2.33 3.32 2.85
19:30 Десна Чернигов - Металист 1925 Харков 1 - 2 1.62 3.78 4.97
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Минай - ФК Лвов
14:00 1 - 2 2.48 3.06 2.86
Днипро-1 - Заря Луганск
17:00 0 - 4 2.33 3.32 2.85
Десна Чернигов - Металист 1925 Харков
19:30 1 - 2 1.62 3.78 4.97
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Ужгород 0 - 0 1.42 4.44 5.67
15:30 Кривбас Кривой Рок - Металист Харков 0 - 5 3.02 3.24 2.13
15:30 Полесия Житомир - Оболон Киев 1 - 4 1.84 3.17 4.07
17:00 МФК Николаев - Алианс Липова Долина - 0.00 0.00 0.00
17:00 ФК Минай - ВПК-Агро Шевченковка - 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Ужгород
13:15 0 - 0 1.42 4.44 5.67
Кривбас Кривой Рок - Металист Харков
15:30 0 - 5 3.02 3.24 2.13
Полесия Житомир - Оболон Киев
15:30 1 - 4 1.84 3.17 4.07
МФК Николаев - Алианс Липова Долина
17:00 - 0.00 0.00 0.00
ФК Минай - ВПК-Агро Шевченковка
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:15 Кишварда - Дебрецен 2 - 1 1.96 3.56 3.47
18:00 Ференцварош - Уйпещ 3 - 1 1.28 5.52 8.13
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Кишварда - Дебрецен
15:15 2 - 1 1.96 3.56 3.47
Ференцварош - Уйпещ
18:00 3 - 1 1.28 5.52 8.13
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Суд Америка Монтевидео - Насионал Монтевидео 0 - 2 6.17 4.02 1.46
16:15 Прогресо Монтевидео - Спортиво Серито 0 - 1 2.22 3.22 2.96
18:30 Феникс Монтевидео - Монтевидео Сити Торке 1 - 1 3.97 3.68 1.74
21:30 Бостън Ривър - Пенярол Монтевидео 2 - 5 3.48 3.03 2.07
23:45 Монтевидео Уондърърс - Рентистас Монтевидео 2 - 1 2.08 3.18 3.27
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Суд Америка Монтевидео - Насионал Монтевидео
00:30 0 - 2 6.17 4.02 1.46
Прогресо Монтевидео - Спортиво Серито
16:15 0 - 1 2.22 3.22 2.96
Феникс Монтевидео - Монтевидео Сити Торке
18:30 1 - 1 3.97 3.68 1.74
Бостън Ривър - Пенярол Монтевидео
21:30 2 - 5 3.48 3.03 2.07
Монтевидео Уондърърс - Рентистас Монтевидео
23:45 2 - 1 2.08 3.18 3.27
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - ЕБ Стреймур 3 - 2 1.69 5.17 3.17
17:00 Б68 Тофтир - Рунавик 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Фуглафьордур - Клаксвик 1 - 5 0.00 0.00 0.00
18:00 07 Вестур - Викингур Гота 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б36 Торсхавн - ЕБ Стреймур
17:00 3 - 2 1.69 5.17 3.17
Б68 Тофтир - Рунавик
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фуглафьордур - Клаксвик
17:00 1 - 5 0.00 0.00 0.00
07 Вестур - Викингур Гота
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - Хака 0 - 1 2.87 3.03 2.52
18:30 Илвес Тампере - Хонка 0 - 0 2.30 3.19 3.06
18:30 ИФК Мариехамн - КТП Котка 4 - 2 1.38 4.63 7.51
18:30 КуПС Куопио - ХИФК Хелзинки 0 - 0 1.40 4.45 7.29
18:30 Сейняйоен ЯК - ФК Лахти 4 - 1 1.79 3.55 4.30
18:30 ХИК Хелзинки - Интер Турку 0 - 1 1.73 3.72 4.35
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - Хака
18:30 0 - 1 2.87 3.03 2.52
Илвес Тампере - Хонка
18:30 0 - 0 2.30 3.19 3.06
ИФК Мариехамн - КТП Котка
18:30 4 - 2 1.38 4.63 7.51
КуПС Куопио - ХИФК Хелзинки
18:30 0 - 0 1.40 4.45 7.29
Сейняйоен ЯК - ФК Лахти
18:30 4 - 1 1.79 3.55 4.30
ХИК Хелзинки - Интер Турку
18:30 0 - 1 1.73 3.72 4.35
Финландия - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
16:00 МП Микели - МуСа Пори 5 - 2 1.70 3.84 4.28
Финландия - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
МП Микели - МуСа Пори
16:00 5 - 2 1.70 3.84 4.28
Финландия - Група за Промоция Рез. 1 X 2
15:00 РоПС Рованиеми - Гнистан Хелзинки 3 - 4 1.39 4.58 6.81
Финландия - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
РоПС Рованиеми - Гнистан Хелзинки
15:00 3 - 4 1.39 4.58 6.81
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 КяПа Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта 3 - 1 4.27 4.04 1.61
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КяПа Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта
15:00 3 - 1 4.27 4.04 1.61
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
13:30 ОЛС Оулу - Вааса ИФК 5 - 2 1.58 4.12 4.38
15:00 ГБК Кокола - ОТП Оулу 2 - 2 5.52 4.82 1.40
15:00 Нярпес Крафт - ЯБК Якобстад 4 - 0 2.50 3.81 2.24
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ОЛС Оулу - Вааса ИФК
13:30 5 - 2 1.58 4.12 4.38
ГБК Кокола - ОТП Оулу
15:00 2 - 2 5.52 4.82 1.40
Нярпес Крафт - ЯБК Якобстад
15:00 4 - 0 2.50 3.81 2.24
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:06 Маратон Сан Педро - Вида Ла Сейба 1 - 2 1.98 3.63 3.13
04:00 Олимпия Тегусигалпа - Мотагуа Тегусигалпа отл. 2.54 3.16 2.54
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Маратон Сан Педро - Вида Ла Сейба
00:06 1 - 2 1.98 3.63 3.13
Олимпия Тегусигалпа - Мотагуа Тегусигалпа
04:00 отл. 2.54 3.16 2.54
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 ХНК Горица - Риека 3 - 4 2.95 3.41 2.19
20:05 Хайдук Сплит - Локомотив Загреб 1 - 0 1.52 3.93 5.76
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ХНК Горица - Риека
18:00 3 - 4 2.95 3.41 2.19
Хайдук Сплит - Локомотив Загреб
20:05 1 - 0 1.52 3.93 5.76
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Морнар Бар - Сутиеска Никшич 0 - 2 3.11 2.87 2.29
21:00 Петровац - Будучност Подгорица 2 - 3 4.32 3.38 1.73
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Морнар Бар - Сутиеска Никшич
20:00 0 - 2 3.11 2.87 2.29
Петровац - Будучност Подгорица
21:00 2 - 3 4.32 3.38 1.73
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:30 Спарта Прага Б - Влашим 2 - 3 2.08 3.41 3.11
17:30 Варнсдорф - Тринец 5 - 1 1.87 3.41 3.75
17:30 МАС Таборско - Хрудим 1 - 0 1.67 3.58 4.36
17:30 Простейов - Опава 0 - 1 2.13 3.37 2.94
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Спарта Прага Б - Влашим
11:30 2 - 3 2.08 3.41 3.11
Варнсдорф - Тринец
17:30 5 - 1 1.87 3.41 3.75
МАС Таборско - Хрудим
17:30 1 - 0 1.67 3.58 4.36
Простейов - Опава
17:30 0 - 1 2.13 3.37 2.94
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Млада Болеслав - Словачко 3 - 5 1.95 3.53 3.54
17:00 Теплице - Сигма Оломоуц 0 - 0 3.27 3.49 2.07
17:00 Яблонец - Слован Либерец 0 - 1 1.85 3.42 4.14
20:00 Славия Прага - Храдец Кралове 4 - 1 1.15 6.71 16.75
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Млада Болеслав - Словачко
17:00 3 - 5 1.95 3.53 3.54
Теплице - Сигма Оломоуц
17:00 0 - 0 3.27 3.49 2.07
Яблонец - Слован Либерец
17:00 0 - 1 1.85 3.42 4.14
Славия Прага - Храдец Кралове
20:00 4 - 1 1.15 6.71 16.75
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Евертън Виня дел Мар - Курико Унидо 0 - 0 1.98 3.14 3.74
18:00 Нубленсе Чилан - Сантяго Уондърърс 1 - 2 1.69 3.73 4.34
22:30 Универсидад де Чили - Коло-Коло Сантяго 1 - 3 3.97 3.32 1.87
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Евертън Виня дел Мар - Курико Унидо
02:00 0 - 0 1.98 3.14 3.74
Нубленсе Чилан - Сантяго Уондърърс
18:00 1 - 2 1.69 3.73 4.34
Универсидад де Чили - Коло-Коло Сантяго
22:30 1 - 3 3.97 3.32 1.87
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Люцерн - Лугано 2 - 3 2.30 3.41 2.94
17:30 Базел - Цюрих 3 - 1 1.71 3.95 4.35
17:30 Грасхопърс - Сион 3 - 1 1.94 3.67 3.58
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Люцерн - Лугано
15:15 2 - 3 2.30 3.41 2.94
Базел - Цюрих
17:30 3 - 1 1.71 3.95 4.35
Грасхопърс - Сион
17:30 3 - 1 1.94 3.67 3.58
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Юргорден 0 - 3 6.26 4.19 1.51
16:00 Мялби - Елфсборг 4 - 0 3.06 3.26 2.33
18:30 Норкьопинг - Варберг БоИС 2 - 1 1.52 4.16 5.84
18:30 Хакен - Хамарби 1 - 1 2.51 3.54 2.59
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йостерсунд - Юргорден
16:00 0 - 3 6.26 4.19 1.51
Мялби - Елфсборг
16:00 4 - 0 3.06 3.26 2.33
Норкьопинг - Варберг БоИС
18:30 2 - 1 1.52 4.16 5.84
Хакен - Хамарби
18:30 1 - 1 2.51 3.54 2.59
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Тебю ФК - ИФК Ханинге 1 - 1 2.13 3.83 2.72
14:00 Умео ФК - Бромапойкарна 2 - 2 5.03 3.68 1.60
17:00 Асириска Сьодертале - Хамарби ТФФ 1 - 0 2.62 3.73 2.23
17:00 Солентюна - ИФК Люлео 1 - 2 1.50 4.33 5.18
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Тебю ФК - ИФК Ханинге
14:00 1 - 1 2.13 3.83 2.72
Умео ФК - Бромапойкарна
14:00 2 - 2 5.03 3.68 1.60
Асириска Сьодертале - Хамарби ТФФ
17:00 1 - 0 2.62 3.73 2.23
Солентюна - ИФК Люлео
17:00 1 - 2 1.50 4.33 5.18
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Люнгшиле - Асириска Турабдин ИК 1 - 1 1.55 4.04 5.01
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Люнгшиле - Асириска Турабдин ИК
17:00 1 - 1 1.55 4.04 5.01
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йостерс - Хелзинборг 2 - 1 2.78 3.01 2.54
16:00 Трелеборг - Вернаму 2 - 3 2.29 3.11 3.05
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йостерс - Хелзинборг
14:00 2 - 1 2.78 3.01 2.54
Трелеборг - Вернаму
16:00 2 - 3 2.29 3.11 3.05
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Сейнт Мирън - Абърдийн 3 - 2 3.15 3.07 2.36
17:00 Селтик - Дънди Юнайтед 1 - 1 1.17 6.85 13.96
17:00 Хибърниън - Сейнт Джонстън 1 - 0 1.97 3.25 3.97
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Сейнт Мирън - Абърдийн
14:00 3 - 2 3.15 3.07 2.36
Селтик - Дънди Юнайтед
17:00 1 - 1 1.17 6.85 13.96
Хибърниън - Сейнт Джонстън
17:00 1 - 0 1.97 3.25 3.97
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Рейт Роувърс - Партик Тисъл 3 - 2 2.33 3.25 2.79
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Рейт Роувърс - Партик Тисъл
17:00 3 - 2 2.33 3.25 2.79
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Роял АМ - ТС Галакси 4 - 2 1.88 3.05 4.27
18:00 Марумо Галантс - Кайзер Чийфс 0 - 0 3.76 2.99 2.02
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Роял АМ - ТС Галакси
16:00 4 - 2 1.88 3.05 4.27
Марумо Галантс - Кайзер Чийфс
18:00 0 - 0 3.76 2.99 2.02
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
09:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Сеул 0 - 2 2.23 3.08 3.24
10:30 Съннам - Кануън 2 - 0 2.57 3.01 2.81
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сувон Самсунг Блюуингс - Сеул
09:00 0 - 2 2.23 3.08 3.24
Съннам - Кануън
10:30 2 - 0 2.57 3.01 2.81
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Кимчхон Сангму - Теджън Хана Ситизен 2 - 1 1.94 3.32 3.54
12:30 Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс 0 - 0 2.67 3.03 2.54
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Теджън Хана Ситизен
10:00 2 - 1 1.94 3.32 3.54
Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс
12:30 0 - 0 2.67 3.03 2.54
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Консадол Сапоро - Санфрече Хирошима 0 - 2 2.30 3.16 3.11
09:00 Серезо Осака - Кашима Антлърс 1 - 2 3.24 3.29 2.15
10:00 Нагоя Грампус - Оита Тринита 1 - 0 1.52 3.74 6.73
11:00 Кавазаки Фронтейл - Шонан Белмар 2 - 1 1.28 5.33 9.48
13:00 Гамба Осака - Кашива Рейсол 2 - 1 2.46 3.19 2.81
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Санфрече Хирошима
07:00 0 - 2 2.30 3.16 3.11
Серезо Осака - Кашима Антлърс
09:00 1 - 2 3.24 3.29 2.15
Нагоя Грампус - Оита Тринита
10:00 1 - 0 1.52 3.74 6.73
Кавазаки Фронтейл - Шонан Белмар
11:00 2 - 1 1.28 5.33 9.48
Гамба Осака - Кашива Рейсол
13:00 2 - 1 2.46 3.19 2.81
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Фагиано Окаяма - Блаублиц Акита 1 - 1 2.21 2.87 3.50
07:30 Мацумото Ямага - Гираванц Китакюшу 2 - 1 2.19 3.20 3.11
08:00 Мито Холихок - Звейген Канадзава 2 - 1 2.02 3.22 3.54
09:00 Токио Верди - Мачида Зелвия 0 - 1 3.26 3.25 2.10
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Фагиано Окаяма - Блаублиц Акита
07:00 1 - 1 2.21 2.87 3.50
Мацумото Ямага - Гираванц Китакюшу
07:30 2 - 1 2.19 3.20 3.11
Мито Холихок - Звейген Канадзава
08:00 2 - 1 2.02 3.22 3.54
Токио Верди - Мачида Зелвия
09:00 0 - 1 3.26 3.25 2.10