Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бароу - Нюпорт Каунти 2 - 1 2.32 3.20 3.10
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Бароу - Нюпорт Каунти
21:45 2 - 1 2.32 3.20 3.10
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Ковънтри - Питърбъро 3 - 0 1.63 3.86 5.49
22:00 Уест Бромич - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 1 1.70 3.96 4.73
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Ковънтри - Питърбъро
21:45 3 - 0 1.63 3.86 5.49
Уест Бромич - Куинс Парк Рейнджърс
22:00 2 - 1 1.70 3.96 4.73
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
20:00 СС Рейес - Туделано 2 - 1 1.74 3.20 4.51
22:00 Расинг Сантандер - Интернасионал де Мадрид 2 - 0 1.58 3.72 4.83
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
СС Рейес - Туделано
20:00 2 - 1 1.74 3.20 4.51
Расинг Сантандер - Интернасионал де Мадрид
22:00 2 - 0 1.58 3.72 4.83
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Химнастик де Тарагона - Алкояно 2 - 1 1.81 3.25 4.08
22:00 Барселона Б - Линенсе 2 - 1 1.86 3.00 4.40
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Химнастик де Тарагона - Алкояно
20:00 2 - 1 1.81 3.25 4.08
Барселона Б - Линенсе
22:00 2 - 1 1.86 3.00 4.40
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Реал Сосиедад Б - Уеска 0 - 2 3.21 2.93 2.39
22:00 Алмерия - Тенерифе 3 - 1 2.01 3.18 3.91
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Сосиедад Б - Уеска
21:00 0 - 2 3.21 2.93 2.39
Алмерия - Тенерифе
22:00 3 - 1 2.01 3.18 3.91
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Гройтер Фюрт - Байерн Мюнхен 1 - 3 22.82 12.10 1.08
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Гройтер Фюрт - Байерн Мюнхен
21:30 1 - 3 22.82 12.10 1.08
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Хайденхайм - Дармщат 98 2 - 1 2.12 3.54 3.24
19:30 Ян Регенсбург - Ерцгебирге Ауе 3 - 2 1.66 3.88 4.92
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Хайденхайм - Дармщат 98
19:30 2 - 1 2.12 3.54 3.24
Ян Регенсбург - Ерцгебирге Ауе
19:30 3 - 2 1.66 3.88 4.92
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Халешер - Магдебург 3 - 2 4.18 3.73 1.76
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Халешер - Магдебург
20:00 3 - 2 4.18 3.73 1.76
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
22:00 Дижон - Валансиен 0 - 1 1.77 3.60 4.38
22:00 Кювили-Руан - Гингам 2 - 2 2.65 2.99 2.72
22:00 Нанси - Амиен 1 - 1 2.60 3.10 2.69
22:00 Ним - Льо Авър 0 - 1 1.98 3.17 4.03
22:00 По - Дюнкерк 1 - 2 1.76 3.37 4.77
22:00 Родес - Гренобъл Фут 38 1 - 1 2.06 2.99 3.93
22:00 Сошо - Оксер 0 - 0 2.57 2.97 2.90
22:00 Шамоа Ниор - Париж ФК 4 - 1 3.47 3.03 2.16
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Дижон - Валансиен
22:00 0 - 1 1.77 3.60 4.38
Кювили-Руан - Гингам
22:00 2 - 2 2.65 2.99 2.72
Нанси - Амиен
22:00 1 - 1 2.60 3.10 2.69
Ним - Льо Авър
22:00 0 - 1 1.98 3.17 4.03
По - Дюнкерк
22:00 1 - 2 1.76 3.37 4.77
Родес - Гренобъл Фут 38
22:00 1 - 1 2.06 2.99 3.93
Сошо - Оксер
22:00 0 - 0 2.57 2.97 2.90
Шамоа Ниор - Париж ФК
22:00 4 - 1 3.47 3.03 2.16
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
20:00 Авранш - Булон 1 - 0 2.91 2.84 2.51
20:00 Бастия-Борго - Ред Стар Париж 2 - 2 3.25 2.79 2.34
20:00 Вилфранш-Божоле - Орлеан 1 - 0 1.98 3.02 3.86
20:00 Кретей-Луситанос - Лавал 0 - 1 2.89 2.80 2.54
20:00 Льо Ман - Конкарно 1 - 1 2.31 2.89 3.15
20:00 Сет 34 - Бурж-Перона 2 - 5 3.81 3.08 1.97
20:00 Стад Бриошен - Анси 1 - 2 2.77 2.84 2.62
20:00 Шоле - Шамбли 2 - 0 2.10 3.10 3.36
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Авранш - Булон
20:00 1 - 0 2.91 2.84 2.51
Бастия-Борго - Ред Стар Париж
20:00 2 - 2 3.25 2.79 2.34
Вилфранш-Божоле - Орлеан
20:00 1 - 0 1.98 3.02 3.86
Кретей-Луситанос - Лавал
20:00 0 - 1 2.89 2.80 2.54
Льо Ман - Конкарно
20:00 1 - 1 2.31 2.89 3.15
Сет 34 - Бурж-Перона
20:00 2 - 5 3.81 3.08 1.97
Стад Бриошен - Анси
20:00 1 - 2 2.77 2.84 2.62
Шоле - Шамбли
20:00 2 - 0 2.10 3.10 3.36
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
20:00 Берое - Арда Кърджали 1 - 1 2.13 3.28 3.28
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Берое - Арда Кърджали
20:00 1 - 1 2.13 3.28 3.28
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:10 Санкт Пьолтен - Амщетен 4 - 0 1.93 3.58 3.44
19:30 Аустрия Лустенау - Джуниърс ОО 5 - 0 1.49 4.35 5.26
19:30 Блау-Вайс Линц - Хорн 3 - 1 1.57 4.01 4.95
19:30 Капфенберг - Форвартс Щайр 1 - 3 2.00 3.43 3.38
19:30 Лиферинг Залцбург - Дорнбирн 4 - 2 1.26 5.49 8.68
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Санкт Пьолтен - Амщетен
19:10 4 - 0 1.93 3.58 3.44
Аустрия Лустенау - Джуниърс ОО
19:30 5 - 0 1.49 4.35 5.26
Блау-Вайс Линц - Хорн
19:30 3 - 1 1.57 4.01 4.95
Капфенберг - Форвартс Щайр
19:30 1 - 3 2.00 3.43 3.38
Лиферинг Залцбург - Дорнбирн
19:30 4 - 2 1.26 5.49 8.68
Армения - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:30 Алашкерт Ереван - Арарат Ереван 1 - 0 3.68 3.71 1.83
Армения - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Алашкерт Ереван - Арарат Ереван
17:30 1 - 0 3.68 3.71 1.83
Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
18:15 Ал Наджма - Бусайтин 3 - 0 1.75 3.60 3.97
20:30 Ал Рифа - Ал Хала 2 - 1 1.59 3.84 4.77
Бахрейн - Купа на Краля
Час Рез. 1 X 2
Ал Наджма - Бусайтин
18:15 3 - 0 1.75 3.60 3.97
Ал Рифа - Ал Хала
20:30 2 - 1 1.59 3.84 4.77
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Гомел - Динамо Брест 0 - 0 1.48 4.09 5.61
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гомел - Динамо Брест
20:00 0 - 0 1.48 4.09 5.61
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:45 Клуб Брюж - Оуд Хеверле Льовен 1 - 1 1.26 5.79 9.17
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Клуб Брюж - Оуд Хеверле Льовен
21:45 1 - 1 1.26 5.79 9.17
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
21:00 Лиерс Кемпензонен - Ваасланд-Беверен 2 - 1 2.93 3.49 2.12
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Лиерс Кемпензонен - Ваасланд-Беверен
21:00 2 - 1 2.93 3.49 2.12
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Роял Пари Санта Крус - Насионал Потоси 2 - 0 1.56 4.05 4.63
02:30 Хорхе Вилстерман - Индепендиенте Петролеро 2 - 3 2.01 3.22 3.36
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Роял Пари Санта Крус - Насионал Потоси
00:15 2 - 0 1.56 4.05 4.63
Хорхе Вилстерман - Индепендиенте Петролеро
02:30 2 - 3 2.01 3.22 3.36
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Ботафого RJ 2 - 0 3.40 3.04 2.17
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Сентро Спортиво Алагоано AL - Ботафого RJ
01:00 2 - 0 3.40 3.04 2.17
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Витал'О - Егъл Ноар 1 - 2 2.65 3.16 2.44
16:00 Топ Жуниор - Бурунди Спорт Динамик 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витал'О - Егъл Ноар
16:00 1 - 2 2.65 3.16 2.44
Топ Жуниор - Бурунди Спорт Динамик
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Академия Пуерто Кабейо - Гран Валенсия Маракай 4 - 1 1.38 4.44 7.71
03:30 Депортиво Тачира - Португеза Акаригуа 4 - 1 1.99 3.72 3.03
23:00 Арагуа Маракай - Депортиво Лара 0 - 0 2.87 3.11 2.31
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Академия Пуерто Кабейо - Гран Валенсия Маракай
01:15 4 - 1 1.38 4.44 7.71
Депортиво Тачира - Португеза Акаригуа
03:30 4 - 1 1.99 3.72 3.03
Арагуа Маракай - Депортиво Лара
23:00 0 - 0 2.87 3.11 2.31
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Телави - Дила Гори 0 - 2 3.93 3.19 1.86
18:00 Торпедо Кутаиси - Локомотив Тбилиси 0 - 1 3.18 3.36 2.02
20:00 Динамо Батуми - Самгурали Цхалтубо 3 - 0 1.18 5.69 13.78
20:00 Динамо Тбилиси - Самтредия 5 - 1 1.15 6.11 14.96
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Телави - Дила Гори
18:00 0 - 2 3.93 3.19 1.86
Торпедо Кутаиси - Локомотив Тбилиси
18:00 0 - 1 3.18 3.36 2.02
Динамо Батуми - Самгурали Цхалтубо
20:00 3 - 0 1.18 5.69 13.78
Динамо Тбилиси - Самтредия
20:00 5 - 1 1.15 6.11 14.96
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Кьоге - Фредериция 3 - 0 3.64 3.54 1.93
20:00 Хелзингор - Хобро 2 - 2 1.28 5.34 9.49
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Кьоге - Фредериция
20:00 3 - 0 3.64 3.54 1.93
Хелзингор - Хобро
20:00 2 - 2 1.28 5.34 9.49
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
03:00 Санта Лусия Коцумалгуапа (Гва) - Депортиво Саприса (Крк) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Санта Лусия Коцумалгуапа (Гва) - Депортиво Саприса (Крк)
03:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
20:00 Смоуха - Пирамидс 1 - 3 2.96 3.10 2.29
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Смоуха - Пирамидс
20:00 1 - 3 2.96 3.10 2.29
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Иксал - Апоел Раанана - 0.00 0.00 0.00
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Иксал - Апоел Раанана
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:15 Персираджа Банда Ачех - Персипура Джаяпура 1 - 2 2.97 3.40 2.14
11:15 Персита Тангеранг - Бали Юнайтед 1 - 2 6.87 5.00 1.33
14:15 Персебая Сурабая - Бхаянгкара Соло 0 - 1 2.97 3.26 2.20
16:30 Персия Джакарта - Персела Ламонган 2 - 1 1.53 4.01 4.53
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персираджа Банда Ачех - Персипура Джаяпура
11:15 1 - 2 2.97 3.40 2.14
Персита Тангеранг - Бали Юнайтед
11:15 1 - 2 6.87 5.00 1.33
Персебая Сурабая - Бхаянгкара Соло
14:15 0 - 1 2.97 3.26 2.20
Персия Джакарта - Персела Ламонган
16:30 2 - 1 1.53 4.01 4.53
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Фин Харпс 1 - 2 1.53 3.96 5.90
21:45 Дери Сити - Лонгфорд Таун 3 - 0 1.36 4.64 8.05
21:45 Дъндолк - Слиго Роувърс 4 - 1 2.37 3.13 2.95
21:45 Сейнт Патрикс - Шамрок Роувърс 0 - 1 2.88 3.02 2.48
21:45 Уотърфорд - Дрогеда Юнайтед 1 - 0 2.28 3.21 3.11
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - Фин Харпс
21:45 1 - 2 1.53 3.96 5.90
Дери Сити - Лонгфорд Таун
21:45 3 - 0 1.36 4.64 8.05
Дъндолк - Слиго Роувърс
21:45 4 - 1 2.37 3.13 2.95
Сейнт Патрикс - Шамрок Роувърс
21:45 0 - 1 2.88 3.02 2.48
Уотърфорд - Дрогеда Юнайтед
21:45 1 - 0 2.28 3.21 3.11
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Уексфорд 0 - 2 1.67 3.91 4.24
21:45 Голуей Юнайтед - УК Дъблин 4 - 1 2.20 3.39 3.01
21:45 Кабинтили - Шелбърн 0 - 2 7.76 4.99 1.32
21:45 Трити Юнайтед - Корк Сити 0 - 0 2.70 3.22 2.43
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлон Таун - Уексфорд
21:45 0 - 2 1.67 3.91 4.24
Голуей Юнайтед - УК Дъблин
21:45 4 - 1 2.20 3.39 3.01
Кабинтили - Шелбърн
21:45 0 - 2 7.76 4.99 1.32
Трити Юнайтед - Корк Сити
21:45 0 - 0 2.70 3.22 2.43
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Вестри - Кордренгир Рейкявик 3 - 3 2.89 3.69 2.07
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Кордренгир Рейкявик
19:15 3 - 3 2.89 3.69 2.07
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Докса Катокопия - Етникос Ахна 0 - 0 2.38 3.07 2.85
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Докса Катокопия - Етникос Ахна
19:00 0 - 0 2.38 3.07 2.85
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:00 Етоил де Киву - АС Вита Клуб 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Дофинс Ноар - Ренесанс ду Конго 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Етоил де Киву - АС Вита Клуб
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Дофинс Ноар - Ренесанс ду Конго
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:30 Пенярол Монтевидео (Уру) - Атлетико PR (Бра) 1 - 2 2.32 2.90 3.30
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео (Уру) - Атлетико PR (Бра)
03:30 1 - 2 2.32 2.90 3.30
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Паневежис - Дайнава Алитус 0 - 0 1.29 4.73 8.86
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Паневежис - Дайнава Алитус
18:00 0 - 0 1.29 4.73 8.86
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Би Форвард Уондърърс - Мояле Баракс отл. 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Би Форвард Уондърърс - Мояле Баракс
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Олимпик Курибга - ИР Танжер 1 - 0 2.41 2.91 2.87
21:15 Магреб Фес - ФУС Рабат 1 - 1 2.38 2.95 2.83
23:30 Раджа Казабланка - ЖСС Суалем 3 - 0 1.46 3.96 5.92
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Курибга - ИР Танжер
19:00 1 - 0 2.41 2.91 2.87
Магреб Фес - ФУС Рабат
21:15 1 - 1 2.38 2.95 2.83
Раджа Казабланка - ЖСС Суалем
23:30 3 - 0 1.46 3.96 5.92
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Пачука - Некакса Агуаскалиентес 1 - 0 1.77 3.37 4.31
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пачука - Некакса Агуаскалиентес
05:00 1 - 0 1.77 3.37 4.31
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Морелия - Алебрихес де Оахака 1 - 0 1.61 3.47 5.10
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Морелия - Алебрихес де Оахака
03:00 1 - 0 1.61 3.47 5.10
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 АДО Ден Хааг - Рода 2 - 0 2.89 3.64 2.18
21:00 Алмере Сити - Дордрехт 2 - 2 1.23 5.88 9.66
21:00 ВВВ Венло - Хелмонд Спорт 1 - 0 1.89 3.65 3.45
21:00 Де Граафшап - Йънг Утрехт 2 - 2 1.35 5.02 7.25
21:00 Екселсиор - Йънг ПСВ 3 - 0 1.73 3.81 3.99
21:00 Еммен - Ден Бош 2 - 0 1.33 5.08 7.82
21:00 Телстар - Йънг АЗ Алкмаар 1 - 0 1.96 3.68 3.27
21:00 ТОП Ос - Волендам 2 - 3 3.52 3.90 1.83
21:00 ФК Айндховен - НАК Бреда 2 - 0 2.66 3.58 2.29
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
АДО Ден Хааг - Рода
21:00 2 - 0 2.89 3.64 2.18
Алмере Сити - Дордрехт
21:00 2 - 2 1.23 5.88 9.66
ВВВ Венло - Хелмонд Спорт
21:00 1 - 0 1.89 3.65 3.45
Де Граафшап - Йънг Утрехт
21:00 2 - 2 1.35 5.02 7.25
Екселсиор - Йънг ПСВ
21:00 3 - 0 1.73 3.81 3.99
Еммен - Ден Бош
21:00 2 - 0 1.33 5.08 7.82
Телстар - Йънг АЗ Алкмаар
21:00 1 - 0 1.96 3.68 3.27
ТОП Ос - Волендам
21:00 2 - 3 3.52 3.90 1.83
ФК Айндховен - НАК Бреда
21:00 2 - 0 2.66 3.58 2.29
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:45 Бани Яс - Аджман 0 - 2 1.89 3.52 3.60
17:45 Хор Факан - Ал Дафра 3 - 0 1.94 3.63 3.34
20:00 Ал Шарджа - Ал Джазира Абу Даби 2 - 1 2.37 3.55 2.54
20:00 Емирейтс Клуб - Ал Насър Дубай 0 - 4 5.03 4.27 1.51
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Бани Яс - Аджман
17:45 0 - 2 1.89 3.52 3.60
Хор Факан - Ал Дафра
17:45 3 - 0 1.94 3.63 3.34
Ал Шарджа - Ал Джазира Абу Даби
20:00 2 - 1 2.37 3.55 2.54
Емирейтс Клуб - Ал Насър Дубай
20:00 0 - 4 5.03 4.27 1.51
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад Сан Мартин - Универсидад Сезар Валехо 0 - 1 3.79 3.24 1.91
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сан Мартин - Универсидад Сезар Валехо
02:00 0 - 1 3.79 3.24 1.91
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Гурник Ленчна - Лехия Гданск 0 - 4 3.44 3.28 2.10
21:30 Ягиелония Бялисток - Лех Познан 1 - 0 4.27 3.57 1.77
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Гурник Ленчна - Лехия Гданск
19:00 0 - 4 3.44 3.28 2.10
Ягиелония Бялисток - Лех Познан
21:30 1 - 0 4.27 3.57 1.77
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Видзев Лодз - Скра Ченстохова 4 - 0 1.44 3.96 7.19
21:30 Гурник Полковице - ГКС Тихи 0 - 1 2.94 3.23 2.29
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Видзев Лодз - Скра Ченстохова
19:00 4 - 0 1.44 3.96 7.19
Гурник Полковице - ГКС Тихи
21:30 0 - 1 2.94 3.23 2.29
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
21:00 Спортинг Лисабон - Маритимо 1 - 0 1.27 5.21 10.92
23:15 Жил Висенте - Порто 1 - 2 6.99 4.26 1.43
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Лисабон - Маритимо
21:00 1 - 0 1.27 5.21 10.92
Жил Висенте - Порто
23:15 1 - 2 6.99 4.26 1.43
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:00 Рапид Букурещ - Волунтари 0 - 1 2.11 2.92 3.80
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Рапид Букурещ - Волунтари
20:00 0 - 1 2.11 2.92 3.80
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
22:15 Виртус - Космос Серавале 2 - 0 1.36 5.11 5.64
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Виртус - Космос Серавале
22:15 2 - 0 1.36 5.11 5.64
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:40 Абха Клуб - Дамк 1 - 3 2.41 3.47 2.54
20:25 Ал Итихад Джеда - Ал Таавон 1 - 1 1.62 4.09 4.29
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Абха Клуб - Дамк
18:40 1 - 3 2.41 3.47 2.54
Ал Итихад Джеда - Ал Таавон
20:25 1 - 1 1.62 4.09 4.29
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Тампайнс Роувърс 0 - 0 1.21 6.18 9.06
14:45 Балестиер Халса - Хоуганг Юнайтед - 0.00 0.00 0.00
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Тампайнс Роувърс
14:45 0 - 0 1.21 6.18 9.06
Балестиер Халса - Хоуганг Юнайтед
14:45 - 0.00 0.00 0.00
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Похроние Долна Жданя - Тренчин 2 - 2 3.57 3.47 1.93
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Похроние Долна Жданя - Тренчин
18:00 2 - 2 3.57 3.47 1.93
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Муангтонг Юнайтед - Ратчабури 2 - 1 2.16 3.48 2.91
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Муангтонг Юнайтед - Ратчабури
14:00 2 - 1 2.16 3.48 2.91
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Алтай Измир - Бешикташ 2 - 1 2.86 3.32 2.36
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Алтай Измир - Бешикташ
20:00 2 - 1 2.86 3.32 2.36
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Коджаелиспор - Тузласпор 1 - 0 2.00 3.29 3.38
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Коджаелиспор - Тузласпор
20:00 1 - 0 2.00 3.29 3.38
Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
21:45 Карнарвън Таун - Престатин Таун 3 - 0 1.40 4.88 5.62
Уелс - Купа на Уелс
Час Рез. 1 X 2
Карнарвън Таун - Престатин Таун
21:45 3 - 0 1.40 4.88 5.62
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Колос Ковалевка - Ворскла Полтава 0 - 1 2.94 3.17 2.37
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Колос Ковалевка - Ворскла Полтава
19:30 0 - 1 2.94 3.17 2.37
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
21:00 Залаегерсег - Пакш 2 - 5 2.60 3.69 2.28
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Залаегерсег - Пакш
21:00 2 - 5 2.60 3.69 2.28
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Зета Голубовци - Искра Даниловград 1 - 1 4.06 3.67 1.72
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Зета Голубовци - Искра Даниловград
20:00 1 - 1 4.06 3.67 1.72
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Виктория Жижков - Дукла Прага 1 - 1 2.87 3.19 2.29
19:00 Усти над Лабем - Збройовка Бърно 1 - 6 4.56 3.82 1.63
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Виктория Жижков - Дукла Прага
18:00 1 - 1 2.87 3.19 2.29
Усти над Лабем - Збройовка Бърно
19:00 1 - 6 4.56 3.82 1.63
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:30 Вил - Шафхаузен 2 - 0 2.87 3.47 2.21
21:30 Винтертур - Аарау 0 - 0 2.59 3.55 2.36
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Вил - Шафхаузен
21:30 2 - 0 2.87 3.47 2.21
Винтертур - Аарау
21:30 0 - 0 2.59 3.55 2.36
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоргрите - АФК Ескилстюна 2 - 2 1.91 3.51 3.74
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоргрите - АФК Ескилстюна
20:00 2 - 2 1.91 3.51 3.74
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Арброут - Килмарнък 0 - 0 3.51 3.31 1.99
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Килмарнък
21:45 0 - 0 3.51 3.31 1.99
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Морока Суолоус - Кейптаун Сити 0 - 0 2.12 2.93 3.60
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Морока Суолоус - Кейптаун Сити
18:00 0 - 0 2.12 2.93 3.60
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Висел Кобе 0 - 2 3.30 3.18 2.16
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Шимизу Ес-Пулс - Висел Кобе
13:00 0 - 2 3.30 3.18 2.16