Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Гранада - Реал Сосиедад 2 - 3 4.26 3.32 1.96
20:30 Осасуна - Бетис 1 - 3 2.38 3.19 3.21
23:00 Кадис - Барселона 0 - 0 6.22 4.45 1.52
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Гранада - Реал Сосиедад
20:30 2 - 3 4.26 3.32 1.96
Осасуна - Бетис
20:30 1 - 3 2.38 3.19 3.21
Кадис - Барселона
23:00 0 - 0 6.22 4.45 1.52
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:30 Сампдория - Наполи 0 - 4 4.62 3.85 1.74
19:30 Торино - Лацио 1 - 1 3.10 3.38 2.32
21:45 Рома - Удинезе 1 - 0 1.47 4.51 6.85
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сампдория - Наполи
19:30 0 - 4 4.62 3.85 1.74
Торино - Лацио
19:30 1 - 1 3.10 3.38 2.32
Рома - Удинезе
21:45 1 - 0 1.47 4.51 6.85
България - Купа на България Рез. 1 X 2
13:00 Миньор Перник - Черно море 0 - 2 3.17 3.39 2.03
16:00 Марица Пловдив - Славия 1 - 3 6.38 4.38 1.41
16:00 Спартак Варна - Лудогорец Разград 0 - 1 11.86 6.29 1.18
19:00 Локомотив Горна Оряховица - Ботев Враца 3 - 2 0.00 0.00 0.00
България - Купа на България
Час Рез. 1 X 2
Миньор Перник - Черно море
13:00 0 - 2 3.17 3.39 2.03
Марица Пловдив - Славия
16:00 1 - 3 6.38 4.38 1.41
Спартак Варна - Лудогорец Разград
16:00 0 - 1 11.86 6.29 1.18
Локомотив Горна Оряховица - Ботев Враца
19:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
21:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Рапид Виена 1 - 1 4.41 3.85 1.68
Австрия - Купа на Австрия
Час Рез. 1 X 2
Адмира Вакер Мьодлинг - Рапид Виена
21:30 1 - 1 4.41 3.85 1.68
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:10 Годой Крус - Расинг Клуб 3 - 3 3.14 3.03 2.30
03:30 Бока Хуниорс - Патронато Парана 0 - 0 1.56 3.44 6.53
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Годой Крус - Расинг Клуб
00:10 3 - 3 3.14 3.03 2.30
Бока Хуниорс - Патронато Парана
03:30 0 - 0 1.56 3.44 6.53
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Депортиво Морон - Атлетико Рафаела 0 - 0 1.97 3.12 3.75
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Морон - Атлетико Рафаела
21:00 0 - 0 1.97 3.12 3.75
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Пюник Ереван - Севан 0 - 0 2.44 3.18 2.71
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Пюник Ереван - Севан
17:00 0 - 0 2.44 3.18 2.71
Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
18:15 Ийст Рифа - Бахрейн Клуб 1 - 1 1.28 4.82 9.20
Бахрейн - Купа на Краля
Час Рез. 1 X 2
Ийст Рифа - Бахрейн Клуб
18:15 1 - 1 1.28 4.82 9.20
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:45 Андерлехт - КАА Гент 1 - 1 2.23 3.56 2.95
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Андерлехт - КАА Гент
21:45 1 - 1 2.23 3.56 2.95
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико Палмафлор - Дъ Стронгест Ла Пас 0 - 0 2.89 3.33 2.20
03:00 Боливар Ла Пас - Аурора Кочабамба 5 - 1 1.19 5.83 10.82
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Ориенте Петролеро 2 - 0 1.19 5.82 11.44
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Палмафлор - Дъ Стронгест Ла Пас
01:15 0 - 0 2.89 3.33 2.20
Боливар Ла Пас - Аурора Кочабамба
03:00 5 - 1 1.19 5.83 10.82
Олуейс Реди Ла Пас - Ориенте Петролеро
22:00 2 - 0 1.19 5.82 11.44
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:30 Сао Пауло SP - Америка MG 0 - 0 1.76 3.46 4.59
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сао Пауло SP - Америка MG
02:30 0 - 0 1.76 3.46 4.59
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Витория Салвадор BA - Коритиба PR 0 - 0 3.27 2.94 2.29
03:30 Операрио PR - Понте Прета SP 1 - 2 2.38 2.88 3.15
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Витория Салвадор BA - Коритиба PR
01:00 0 - 0 3.27 2.94 2.29
Операрио PR - Понте Прета SP
03:30 1 - 2 2.38 2.88 3.15
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бумамуру - Олимпик Стар 2 - 0 2.32 3.24 2.71
16:00 Ле Месажер Нгози - Лес Крокос 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Олимпик Стар
16:00 2 - 0 2.32 3.24 2.71
Ле Месажер Нгози - Лес Крокос
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Боливар СК - Монагас Матурин 0 - 2 4.13 3.42 1.78
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Боливар СК - Монагас Матурин
23:00 0 - 2 4.13 3.42 1.78
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:15 Йоникос - Пас Янина 0 - 0 2.43 2.87 3.17
20:30 Волос - Атромитос 3 - 0 2.33 3.06 3.13
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоникос - Пас Янина
18:15 0 - 0 2.43 2.87 3.17
Волос - Атромитос
20:30 3 - 0 2.33 3.06 3.13
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Фрем Копенхаген - Орхус 0 - 3 9.97 6.47 1.21
19:00 Хорсенс - Силкеборг 3 - 2 4.13 3.53 1.79
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Фрем Копенхаген - Орхус
19:00 0 - 3 9.97 6.47 1.21
Хорсенс - Силкеборг
19:00 3 - 2 4.13 3.53 1.79
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес (Гва) - Алианса Сан Салвадор (Елс) 2 - 1 2.15 3.24 3.10
05:00 Маратон Сан Педро (Хон) - Реал Естели (Нка) 2 - 0 1.64 3.40 4.88
05:00 Сиатъл Саундърс (Сащ) - Леон (Мек) 2 - 3 2.76 3.14 2.43
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Комуникасионес (Гва) - Алианса Сан Салвадор (Елс)
03:00 2 - 1 2.15 3.24 3.10
Маратон Сан Педро (Хон) - Реал Естели (Нка)
05:00 2 - 0 1.64 3.40 4.88
Сиатъл Саундърс (Сащ) - Леон (Мек)
05:00 2 - 3 2.76 3.14 2.43
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Нкана - Ред Ероус 1 - 0 2.11 2.91 3.40
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Нкана - Ред Ероус
16:00 1 - 0 2.11 2.91 3.40
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Раанана 1 - 0 2.46 2.88 2.91
20:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Афула 1 - 1 2.09 2.93 3.58
20:00 Апоел Рамат Хашарон - Апоел Ум ал-Фахм 0 - 0 3.03 3.02 2.26
20:00 Макаби Бней Рейне - Бней Йехуда 0 - 0 3.64 3.29 1.93
20:00 Макаби Назарет - Кфар Касем 0 - 0 3.53 2.99 2.11
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Петах Тиква - Апоел Раанана
20:00 1 - 0 2.46 2.88 2.91
Апоел Рамат Ган - Апоел Афула
20:00 1 - 1 2.09 2.93 3.58
Апоел Рамат Хашарон - Апоел Ум ал-Фахм
20:00 0 - 0 3.03 3.02 2.26
Макаби Бней Рейне - Бней Йехуда
20:00 0 - 0 3.64 3.29 1.93
Макаби Назарет - Кфар Касем
20:00 0 - 0 3.53 2.99 2.11
Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Акре 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Израел - Тото Купа
Час Рез. 1 X 2
Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Акре
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:15 Персик Кедири - ПСМ Макасар 2 - 3 2.05 3.22 3.29
14:15 Барито Путера - Персикабо 1973 0 - 3 1.82 3.51 3.62
15:00 Персиб Бандунг - Борнео ФК 0 - 0 1.94 3.30 3.54
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персик Кедири - ПСМ Макасар
11:15 2 - 3 2.05 3.22 3.29
Барито Путера - Персикабо 1973
14:15 0 - 3 1.82 3.51 3.62
Персиб Бандунг - Борнео ФК
15:00 0 - 0 1.94 3.30 3.54
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Грота Селтярнарнес - Вестманаейяр 2 - 3 4.33 4.10 1.60
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Грота Селтярнарнес - Вестманаейяр
20:30 2 - 3 4.33 4.10 1.60
Канада - Първенство на Канада Рез. 1 X 2
00:00 Халифакс Уондърърс - Монреал 1 - 3 4.82 3.80 1.61
02:30 Торонто - Йорк Юнайтед 4 - 0 0.00 0.00 0.00
05:00 Кавалри - Пасифик 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Първенство на Канада
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Монреал
00:00 1 - 3 4.82 3.80 1.61
Торонто - Йорк Юнайтед
02:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Кавалри - Пасифик
05:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Хуниор Баранкиля - Атлетико Уила 3 - 0 1.33 4.46 8.62
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Хуниор Баранкиля - Атлетико Уила
04:00 3 - 0 1.33 4.46 8.62
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:00 Расинг Клуб Киншаса - Тшинкунку 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 ЖС Груп Базано - Блесинг отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Лубумбаши Спорт - СМ Санга Баленде 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб Киншаса - Тшинкунку
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ЖС Груп Базано - Блесинг
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Лубумбаши Спорт - СМ Санга Баленде
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Фламенго RJ (Бра) - Барселона Гуаякил (Екв) 2 - 0 1.23 5.53 12.43
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Фламенго RJ (Бра) - Барселона Гуаякил (Екв)
03:30 2 - 0 1.23 5.53 12.43
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Брагантино SP (Бра) - Либертад Асунсион (Пар) 2 - 0 1.65 3.48 5.52
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP (Бра) - Либертад Асунсион (Пар)
01:15 2 - 0 1.65 3.48 5.52
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 СИВО Юнайтед - Нтопва 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
СИВО Юнайтед - Нтопва
15:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:06 Монтерей - Депортиво Толука 2 - 0 1.58 3.72 5.10
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Монтерей - Депортиво Толука
03:06 2 - 0 1.58 3.72 5.10
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Тласкала - Тепатитлан 0 - 0 2.40 2.92 2.91
03:05 Пумас Табаско - Венадос 1 - 1 2.18 3.07 3.11
05:05 Тампико Мадеро - Симаронес де Сонора 1 - 2 2.12 2.96 3.34
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Тласкала - Тепатитлан
01:00 0 - 0 2.40 2.92 2.91
Пумас Табаско - Венадос
03:05 1 - 1 2.18 3.07 3.11
Тампико Мадеро - Симаронес де Сонора
05:05 1 - 2 2.12 2.96 3.34
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:45 Камбур - Хераклес 2 - 1 2.27 3.62 2.87
22:00 Твенте - АЗ Алкмаар 3 - 1 3.06 3.51 2.20
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Камбур - Хераклес
19:45 2 - 1 2.27 3.62 2.87
Твенте - АЗ Алкмаар
22:00 3 - 1 3.06 3.51 2.20
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Манагуа - Депортиво Окотал 3 - 1 1.56 3.91 4.98
05:00 Уолтър Ферети - Дирианген 2 - 3 2.33 3.07 2.89
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
Манагуа - Депортиво Окотал
02:00 3 - 1 1.56 3.91 4.98
Уолтър Ферети - Дирианген
05:00 2 - 3 2.33 3.07 2.89
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Флоя - Волеренга Осло 2 1 - 1 2.53 3.93 2.21
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Флоя - Волеренга Осло 2
18:00 1 - 1 2.53 3.93 2.21
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:45 Ал Итихад Калба - Ал Васл Дубай 1 - 1 2.59 3.35 2.42
17:45 Ал Уроба - Ал Аин 3 - 3 8.22 5.52 1.26
20:00 Ал Вахда Абу Даби - Шабаб Ал-Ахли Дубай 0 - 0 2.99 3.35 2.16
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Итихад Калба - Ал Васл Дубай
17:45 1 - 1 2.59 3.35 2.42
Ал Уроба - Ал Аин
17:45 3 - 3 8.22 5.52 1.26
Ал Вахда Абу Даби - Шабаб Ал-Ахли Дубай
20:00 0 - 0 2.99 3.35 2.16
Парагвай - Други Рез. 1 X 2
03:15 Рубио Ню - Сол де Америка 3 - 4 0.00 0.00 0.00
Парагвай - Други
Час Рез. 1 X 2
Рубио Ню - Сол де Америка
03:15 3 - 4 0.00 0.00 0.00
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо 2 - 2 2.28 2.91 3.13
21:15 Академия Кантолао - Бинасионал 1 - 2 2.28 2.95 3.14
23:30 Алианса Универсидад - Университарио де Депортес 0 - 4 3.57 3.16 1.99
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо
19:00 2 - 2 2.28 2.91 3.13
Академия Кантолао - Бинасионал
21:15 1 - 2 2.28 2.95 3.14
Алианса Универсидад - Университарио де Депортес
23:30 0 - 4 3.57 3.16 1.99
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
18:30 ЛКС Лодз - Краковия Краков 0 - 0 3.87 3.19 1.97
21:30 Шльонск Вроцлав - Термалика Нечеча 0 - 1 1.69 3.89 4.37
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
ЛКС Лодз - Краковия Краков
18:30 0 - 0 3.87 3.19 1.97
Шльонск Вроцлав - Термалика Нечеча
21:30 0 - 1 1.69 3.89 4.37
Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:15 Пасош Ферейра - Боавища 1 - 2 2.48 3.08 2.91
Португалия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Пасош Ферейра - Боавища
22:15 1 - 2 2.48 3.08 2.91
Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
21:45 Реал СК Кейлуж - Кова Да Пиедаде 1 - 1 2.14 3.20 3.14
Португалия - Купа на Португалия
Час Рез. 1 X 2
Реал СК Кейлуж - Кова Да Пиедаде
21:45 1 - 1 2.14 3.20 3.14
Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
21:30 Университатя Крайова - Клуж 1 - 0 2.04 3.07 3.79
Румъния - Купа на Румъния
Час Рез. 1 X 2
Университатя Крайова - Клуж
21:30 1 - 0 2.04 3.07 3.79
Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
18:00 Торпедо Владимир - Урал Свердловска област 0 - 2 8.42 4.72 1.32
Русия - Купа на Русия
Час Рез. 1 X 2
Торпедо Владимир - Урал Свердловска област
18:00 0 - 2 8.42 4.72 1.32
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Интер Маями - Нашвил 1 - 5 3.09 3.16 2.33
03:00 Ню Йорк Ред Булс - Ню Йорк Сити 1 - 1 3.06 3.55 2.16
03:00 Чикаго Файър - Ню Инглънд Революшън 2 - 3 2.84 3.65 2.24
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Интер Маями - Нашвил
02:30 1 - 5 3.09 3.16 2.33
Ню Йорк Ред Булс - Ню Йорк Сити
03:00 1 - 1 3.06 3.55 2.16
Чикаго Файър - Ню Инглънд Революшън
03:00 2 - 3 2.84 3.65 2.24
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:25 Ал Насър Рияд - Ал Батен 1 - 0 1.33 4.84 7.21
18:30 Ал Фейха - Ал Ахли Джеда 2 - 0 3.10 3.34 2.13
18:45 Ал Тай - Ал Етифак Дамам 4 - 2 2.98 3.32 2.16
20:25 Ал Шабаб Рияд - Ал Хилал Рияд 2 - 2 3.84 3.75 1.75
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Насър Рияд - Ал Батен
18:25 1 - 0 1.33 4.84 7.21
Ал Фейха - Ал Ахли Джеда
18:30 2 - 0 3.10 3.34 2.13
Ал Тай - Ал Етифак Дамам
18:45 4 - 2 2.98 3.32 2.16
Ал Шабаб Рияд - Ал Хилал Рияд
20:25 2 - 2 3.84 3.75 1.75
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Табор Сежана - Мура 1 - 1 3.45 3.28 1.99
18:00 Копер - Алуминий Кидричево 1 - 3 1.86 3.52 3.62
21:15 Марибор - Целие 2 - 0 1.86 3.45 3.66
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Мура
16:00 1 - 1 3.45 3.28 1.99
Копер - Алуминий Кидричево
18:00 1 - 3 1.86 3.52 3.62
Марибор - Целие
21:15 2 - 0 1.86 3.45 3.66
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:50 Младост Лучани - Партизан Белград 0 - 2 11.88 5.90 1.19
20:55 Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград отл. 1.17 5.95 11.38
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Младост Лучани - Партизан Белград
18:50 0 - 2 11.88 5.90 1.19
Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград
20:55 отл. 1.17 5.95 11.38
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Коняспор - Трабзонспор 2 - 2 3.72 3.53 1.95
20:00 Аланияспор - Касъмпаша 2 - 0 1.84 3.55 4.19
20:00 Фенербахче - Гиресунспор 2 - 1 1.38 4.66 7.58
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Коняспор - Трабзонспор
17:00 2 - 2 3.72 3.53 1.95
Аланияспор - Касъмпаша
20:00 2 - 0 1.84 3.55 4.19
Фенербахче - Гиресунспор
20:00 2 - 1 1.38 4.66 7.58
Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
15:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Лвов 0 - 2 6.44 3.88 1.47
17:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Черноморец Одеса 1 - 4 5.01 3.54 1.64
19:00 Алианс Липова Долина - ФК Минай 3 - 2 2.05 3.35 3.34
Украйна - Купа на Украйна
Час Рез. 1 X 2
Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Лвов
15:00 0 - 2 6.44 3.88 1.47
Прикарпатие Ивано-Франкивск - Черноморец Одеса
17:00 1 - 4 5.01 3.54 1.64
Алианс Липова Долина - ФК Минай
19:00 3 - 2 2.05 3.35 3.34
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Виктория Ла Сейба - Хондурас Прогресо 1 - 2 2.05 3.05 3.48
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Виктория Ла Сейба - Хондурас Прогресо
04:00 1 - 2 2.05 3.05 3.48
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:30 Лугано - Грасхопърс 1 - 1 2.11 3.10 3.63
21:30 Сион - Люцерн 1 - 1 2.22 3.65 2.93
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Лугано - Грасхопърс
21:30 1 - 1 2.11 3.10 3.63
Сион - Люцерн
21:30 1 - 1 2.22 3.65 2.93
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Варберг БоИС - Хакен 1 - 1 2.82 3.15 2.54
20:00 Калмар - АИК Стокхолм 1 - 1 3.16 3.16 2.28
20:00 Мялби - Халмстад 0 - 0 2.35 2.96 3.31
20:00 Хамарби - ИФК Гьотеборг 3 - 0 1.63 4.15 4.52
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Варберг БоИС - Хакен
20:00 1 - 1 2.82 3.15 2.54
Калмар - АИК Стокхолм
20:00 1 - 1 3.16 3.16 2.28
Мялби - Халмстад
20:00 0 - 0 2.35 2.96 3.31
Хамарби - ИФК Гьотеборг
20:00 3 - 0 1.63 4.15 4.52
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Дънди Юнайтед - Хибърниън 1 - 3 2.99 3.18 2.27
21:45 Селтик - Рейт Роувърс 3 - 0 1.07 9.72 19.17
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Дънди Юнайтед - Хибърниън
21:45 1 - 3 2.99 3.18 2.27
Селтик - Рейт Роувърс
21:45 3 - 0 1.07 9.72 19.17