Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:30 Брайтън - Суонзи 2 - 0 1.35 4.79 9.26
21:45 Арсенал - Уимбълдън 3 - 0 1.11 9.53 22.74
21:45 Манчестър Юнайтед - Уест Хям 0 - 1 1.54 4.13 6.00
21:45 Милуол - Лестър 0 - 2 6.49 4.15 1.52
21:45 Уулвърхямптън - Тотнъм 2 - 2 3.04 3.24 2.42
21:45 Челси - Астън Вила 1 - 1 1.35 4.97 8.56
Англия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Брайтън - Суонзи
21:30 2 - 0 1.35 4.79 9.26
Арсенал - Уимбълдън
21:45 3 - 0 1.11 9.53 22.74
Манчестър Юнайтед - Уест Хям
21:45 0 - 1 1.54 4.13 6.00
Милуол - Лестър
21:45 0 - 2 6.49 4.15 1.52
Уулвърхямптън - Тотнъм
21:45 2 - 2 3.04 3.24 2.42
Челси - Астън Вила
21:45 1 - 1 1.35 4.97 8.56
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Еспаньол - Алавес 1 - 0 1.86 3.35 4.77
20:30 Севиля - Валенсия 3 - 1 1.63 3.92 5.66
23:00 Виляреал - Елче 4 - 1 1.50 4.20 7.06
23:00 Реал Мадрид - Майорка 6 - 1 1.21 6.82 13.14
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Еспаньол - Алавес
20:30 1 - 0 1.86 3.35 4.77
Севиля - Валенсия
20:30 3 - 1 1.63 3.92 5.66
Виляреал - Елче
23:00 4 - 1 1.50 4.20 7.06
Реал Мадрид - Майорка
23:00 6 - 1 1.21 6.82 13.14
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Фрайбург II - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 1 3.45 3.09 2.16
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Фрайбург II - Айнтрахт Брауншвайг
20:00 0 - 1 3.45 3.09 2.16
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:30 Салернитана - Верона 2 - 2 3.87 3.27 2.07
19:30 Специя - Ювентус 2 - 3 8.16 5.06 1.37
21:45 Каляри - Емполи 0 - 2 2.03 3.63 3.60
21:45 Милан - Венеция 2 - 0 1.25 6.22 11.81
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Салернитана - Верона
19:30 2 - 2 3.87 3.27 2.07
Специя - Ювентус
19:30 2 - 3 8.16 5.06 1.37
Каляри - Емполи
21:45 0 - 2 2.03 3.63 3.60
Милан - Венеция
21:45 2 - 0 1.25 6.22 11.81
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Тернана - Парма 3 - 1 2.53 3.24 2.79
21:30 Кремонезе - Перуджа 0 - 3 1.94 3.29 4.04
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Тернана - Парма
19:00 3 - 1 2.53 3.24 2.79
Кремонезе - Перуджа
21:30 0 - 3 1.94 3.29 4.04
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Ювентус Б - Триестина 2 - 1 2.78 2.85 2.57
21:30 Виртус Верона - Пиаченца 1 - 1 2.99 2.86 2.43
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ювентус Б - Триестина
17:30 2 - 1 2.78 2.85 2.57
Виртус Верона - Пиаченца
21:30 1 - 1 2.99 2.86 2.43
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Лил - Реймс 2 - 1 1.74 3.45 5.33
20:00 Монако - Сент Етиен 3 - 1 1.44 4.55 7.24
20:00 Монпелие - Бордо 3 - 3 2.02 3.69 3.53
20:00 Нант - Брест 3 - 1 2.04 3.39 3.72
20:00 Рен - Клермонт Фут 6 - 0 1.98 3.43 3.90
22:00 Анже - Олимпик Марсилия 0 - 0 3.35 3.18 2.30
22:00 Ланс - Страсбург 0 - 1 2.02 3.54 3.69
22:00 Лион - Троа 3 - 1 1.34 5.28 8.95
22:00 Лориен - Ница 1 - 0 3.18 3.37 2.28
22:00 Метц - Пари Сен Жермен 1 - 2 10.66 6.10 1.26
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Лил - Реймс
20:00 2 - 1 1.74 3.45 5.33
Монако - Сент Етиен
20:00 3 - 1 1.44 4.55 7.24
Монпелие - Бордо
20:00 3 - 3 2.02 3.69 3.53
Нант - Брест
20:00 3 - 1 2.04 3.39 3.72
Рен - Клермонт Фут
20:00 6 - 0 1.98 3.43 3.90
Анже - Олимпик Марсилия
22:00 0 - 0 3.35 3.18 2.30
Ланс - Страсбург
22:00 0 - 1 2.02 3.54 3.69
Лион - Троа
22:00 3 - 1 1.34 5.28 8.95
Лориен - Ница
22:00 1 - 0 3.18 3.37 2.28
Метц - Пари Сен Жермен
22:00 1 - 2 10.66 6.10 1.26
България - Купа на България Рез. 1 X 2
13:00 Марек Дупница - Левски София 0 - 2 5.38 3.94 1.53
16:00 Банско - Пирин Благоевград 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Левски Лом - Локомотив София отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Спортист Своге - Септември София 0 - 1 3.77 3.66 1.81
16:00 Хебър Пазарджик - ЦСКА София 0 - 3 0.00 0.00 0.00
България - Купа на България
Час Рез. 1 X 2
Марек Дупница - Левски София
13:00 0 - 2 5.38 3.94 1.53
Банско - Пирин Благоевград
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Левски Лом - Локомотив София
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спортист Своге - Септември София
16:00 0 - 1 3.77 3.66 1.81
Хебър Пазарджик - ЦСКА София
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
АФК Къп Рез. 1 X 2
18:00 Насаф Карши - АТК Мохун Баган 6 - 0 1.49 4.05 5.65
АФК Къп
Час Рез. 1 X 2
Насаф Карши - АТК Мохун Баган
18:00 6 - 0 1.49 4.05 5.65
Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
21:25 Грацер АК - ВШГ Сваровски Тирол 2 - 4 3.85 3.72 1.78
Австрия - Купа на Австрия
Час Рез. 1 X 2
Грацер АК - ВШГ Сваровски Тирол
21:25 2 - 4 3.85 3.72 1.78
Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
15:00 Беса Кавая - Поградец 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Елбасани - Кастриоти Круя 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Люшня - Томори Берат 0 - 3 2.51 3.40 2.39
17:00 Тербуни Пука - Партизани Тирана 0 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Шкумбини - КФ Тирана 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Албания - Купа на Албания
Час Рез. 1 X 2
Беса Кавая - Поградец
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Елбасани - Кастриоти Круя
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Люшня - Томори Берат
17:00 0 - 3 2.51 3.40 2.39
Тербуни Пука - Партизани Тирана
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Шкумбини - КФ Тирана
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ван Чаренцаван - Ной Ереван 1 - 2 2.83 3.30 2.22
14:00 Ной Ереван - Ван Чаренцаван - 0.00 0.00 0.00
17:00 Арарат-Армения Ереван - Урарту Ереван 3 - 0 1.70 3.51 4.29
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ван Чаренцаван - Ной Ереван
14:00 1 - 2 2.83 3.30 2.22
Ной Ереван - Ван Чаренцаван
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Арарат-Армения Ереван - Урарту Ереван
17:00 3 - 0 1.70 3.51 4.29
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Шахтьор Солигорск - Енергетик-БГУ Минск 2 - 0 1.30 5.17 7.91
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Солигорск - Енергетик-БГУ Минск
19:00 2 - 0 1.30 5.17 7.91
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:45 Роял Антверпен - Генк 4 - 2 3.01 3.65 2.13
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Роял Антверпен - Генк
21:45 4 - 2 3.01 3.65 2.13
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Реал Потоси - Реал Санта Крус 3 - 0 2.09 3.33 3.05
22:00 Блуминг Санта Крус - Реал Томаяпо 0 - 1 1.57 3.99 4.69
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Потоси - Реал Санта Крус
02:00 3 - 0 2.09 3.33 3.05
Блуминг Санта Крус - Реал Томаяпо
22:00 0 - 1 1.57 3.99 4.69
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Леотар Требине - Рудар Приедор 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Радник Биелина - Жрински Мостар 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Широки Брег - Тузла Сити 2 - 1 0.00 0.00 0.00
21:30 ФК Сараево - Железничар Сараево 2 - 0 2.06 3.07 3.44
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Леотар Требине - Рудар Приедор
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Радник Биелина - Жрински Мостар
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Широки Брег - Тузла Сити
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
ФК Сараево - Железничар Сараево
21:30 2 - 0 2.06 3.07 3.44
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Интернасионал RS - Брагантино SP - 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал RS - Брагантино SP
02:00 - 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Авай SC - Гояс GO 1 - 0 2.54 2.98 2.87
01:00 Бразил де Пелотас RS - КР Бразил AL 0 - 1 3.37 2.97 2.22
01:00 Сампайо Кореа MA - Бруске SC 2 - 2 2.18 3.03 3.38
03:30 Вила Нова GO - Конфианка SE 0 - 0 1.95 3.14 4.05
03:30 Наутико PE - Лондрина PR 1 - 2 1.88 3.27 4.14
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Авай SC - Гояс GO
01:00 1 - 0 2.54 2.98 2.87
Бразил де Пелотас RS - КР Бразил AL
01:00 0 - 1 3.37 2.97 2.22
Сампайо Кореа MA - Бруске SC
01:00 2 - 2 2.18 3.03 3.38
Вила Нова GO - Конфианка SE
03:30 0 - 0 1.95 3.14 4.05
Наутико PE - Лондрина PR
03:30 1 - 2 1.88 3.27 4.14
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:15 Олимпиакос - Аполон Смирни 4 - 1 1.13 7.24 16.91
18:15 ОФИ Крит - Астерас Триполис 0 - 0 2.50 3.10 2.82
18:15 Панайтоликос - ПАОК 1 - 2 7.03 3.88 1.46
20:30 АЕК Атина - Ламия 1 - 0 1.24 5.46 11.98
20:30 Арис Солун - Панатинайкос 1 - 0 1.94 3.25 4.04
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимпиакос - Аполон Смирни
18:15 4 - 1 1.13 7.24 16.91
ОФИ Крит - Астерас Триполис
18:15 0 - 0 2.50 3.10 2.82
Панайтоликос - ПАОК
18:15 1 - 2 7.03 3.88 1.46
АЕК Атина - Ламия
20:30 1 - 0 1.24 5.46 11.98
Арис Солун - Панатинайкос
20:30 1 - 0 1.94 3.25 4.04
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Нюкьобинг - ФК Копенхаген 3 - 0 8.53 5.52 1.27
19:00 Фремад Амагер - Рандерс 2 - 3 7.48 4.91 1.34
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Нюкьобинг - ФК Копенхаген
19:00 3 - 0 8.53 5.52 1.27
Фремад Амагер - Рандерс
19:00 2 - 3 7.48 4.91 1.34
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Гуастатоя (Гва) - ЛД Алахуеленсе (Крк) 1 - 1 2.76 3.24 2.33
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Гуастатоя (Гва) - ЛД Алахуеленсе (Крк)
05:00 1 - 1 2.76 3.24 2.33
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Аукас Кито - Барселона Гуаякил - 0.00 0.00 0.00
23:00 Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил - 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Куенка - Олмедо Риобамба - 0.00 0.00 0.00
23:00 Емелек Гуаякил - Универсидад Католика Кито - 0.00 0.00 0.00
23:00 Индепендиенте дел Вале - Текнико Университарио - 0.00 0.00 0.00
23:00 Макара Амбато - Делфин Манта - 0.00 0.00 0.00
23:00 Манта - ЛДУ Кито - 0.00 0.00 0.00
23:00 Мушук Руна - Оренсе Мачала - 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Аукас Кито - Барселона Гуаякил
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Депортиво Куенка - Олмедо Риобамба
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Емелек Гуаякил - Универсидад Католика Кито
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Индепендиенте дел Вале - Текнико Университарио
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Макара Амбато - Делфин Манта
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Манта - ЛДУ Кито
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Мушук Руна - Оренсе Мачала
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Флора Талин - Нарва Транс 5 - 2 1.13 7.00 14.57
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Флора Талин - Нарва Транс
19:00 5 - 2 1.13 7.00 14.57
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Грийн Бъфалос - Занако 2 - 0 2.76 2.81 2.61
16:00 Грийн Ийгълс - Лусака Динамос 0 - 0 2.43 2.75 2.93
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - Чамбиши 2 - 0 1.38 3.88 7.43
16:00 Кансанши Динамос - Кабуе Уориърс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Кафуе Селтик - Индени 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Конкола Блейдс - Нквази 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Призън Леопардс - Пауър Динамос 2 - 1 2.39 2.92 2.85
16:00 Форест Рейнджърс - Билдкон 1 - 2 2.06 2.92 3.45
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Бъфалос - Занако
16:00 2 - 0 2.76 2.81 2.61
Грийн Ийгълс - Лусака Динамос
16:00 0 - 0 2.43 2.75 2.93
ЗЕСКО Юнайтед - Чамбиши
16:00 2 - 0 1.38 3.88 7.43
Кансанши Динамос - Кабуе Уориърс
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кафуе Селтик - Индени
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Конкола Блейдс - Нквази
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Призън Леопардс - Пауър Динамос
16:00 2 - 1 2.39 2.92 2.85
Форест Рейнджърс - Билдкон
16:00 1 - 2 2.06 2.92 3.45
Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
20:15 Макаби Хайфа - Апоел Беер Шева 1 - 1 2.07 3.19 3.56
Израел - Тото Купа
Час Рез. 1 X 2
Макаби Хайфа - Апоел Беер Шева
20:15 1 - 1 2.07 3.19 3.56
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
15:00 Каспий Актау - Астана 0 - 0 2.90 3.24 2.34
15:00 Тараз - Шахтьор Караганди 0 - 0 2.39 3.10 2.75
17:00 Кайрат Алмати - Кайсар Къзълорда 3 - 0 1.13 6.89 17.12
17:00 Тобол Костанай - Кизилжар Петропавл 1 - 0 1.57 3.57 5.70
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Каспий Актау - Астана
15:00 0 - 0 2.90 3.24 2.34
Тараз - Шахтьор Караганди
15:00 0 - 0 2.39 3.10 2.75
Кайрат Алмати - Кайсар Къзълорда
17:00 3 - 0 1.13 6.89 17.12
Тобол Костанай - Кизилжар Петропавл
17:00 1 - 0 1.57 3.57 5.70
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:45 Ал-Духаил Доха - Ал-Гарафа Доха 3 - 1 1.37 4.57 6.52
19:30 Ал-Райян - Ал-Сад Доха 2 - 4 6.18 4.75 1.38
19:30 Ал-Хор - Ал-Уакра 1 - 2 3.96 3.59 1.76
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Духаил Доха - Ал-Гарафа Доха
16:45 3 - 1 1.37 4.57 6.52
Ал-Райян - Ал-Сад Доха
19:30 2 - 4 6.18 4.75 1.38
Ал-Хор - Ал-Уакра
19:30 1 - 2 3.96 3.59 1.76
Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
19:00 Алки Ороклини - АЕК Ларнака 0 - 4 10.14 5.72 1.22
19:00 Апоел Никозия - Неа Саламина 2 - 0 1.27 5.21 8.74
Кипър - Купа на Кипър
Час Рез. 1 X 2
Алки Ороклини - АЕК Ларнака
19:00 0 - 4 10.14 5.72 1.22
Апоел Никозия - Неа Саламина
19:00 2 - 0 1.27 5.21 8.74
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:00 Дофинс Ноар - Ренесанс ду Конго - 0.00 0.00 0.00
17:30 Куя Спорт - Маниема Юнион - 0.00 0.00 0.00
17:30 Маниема Юнион - Куя Спорт отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса - 0.00 0.00 0.00
17:30 Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса - 0.00 0.00 0.00
17:30 Симба Колвези - ДК Мотема Пембе 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Дофинс Ноар - Ренесанс ду Конго
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Куя Спорт - Маниема Юнион
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - Куя Спорт
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Симба Колвези - ДК Мотема Пембе
17:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Палмейрас SP (Бра) - Атлетико MG (Бра) 0 - 0 2.72 2.87 2.85
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Палмейрас SP (Бра) - Атлетико MG (Бра)
03:30 0 - 0 2.72 2.87 2.85
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 РФШ Рига - ФК Лиепая 2 - 1 1.50 4.18 4.96
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
РФШ Рига - ФК Лиепая
18:00 2 - 1 1.50 4.18 4.96
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
19:00 Судува Мариямполе - Жалгирис Вилнюс 0 - 0 2.44 2.91 2.86
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Судува Мариямполе - Жалгирис Вилнюс
19:00 0 - 0 2.44 2.91 2.86
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Виктория Роспорт - Роданж 91 3 - 2 2.16 3.43 2.90
21:00 Диферданж - РМ Хам Бенфика 3 - 0 1.13 7.38 15.10
21:00 Етцела Етелбрюк - Вилц 71 3 - 1 3.31 3.41 1.99
21:00 Мондорф-ле-Бен - Ф91 Дюделанж 0 - 1 5.05 4.04 1.52
21:00 Расинг ФК Унион - ЮС Хостерт 7 - 0 1.98 3.58 3.17
21:00 УНА Щрасен - Прогрес Нидеркорн 2 - 1 3.42 3.48 1.91
21:00 Фола Еш - Суифт Есперанж 2 - 1 1.80 3.54 3.74
21:00 Юнион Титус Петанж - Жюнес Еш 0 - 1 2.44 3.52 2.47
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Роспорт - Роданж 91
21:00 3 - 2 2.16 3.43 2.90
Диферданж - РМ Хам Бенфика
21:00 3 - 0 1.13 7.38 15.10
Етцела Етелбрюк - Вилц 71
21:00 3 - 1 3.31 3.41 1.99
Мондорф-ле-Бен - Ф91 Дюделанж
21:00 0 - 1 5.05 4.04 1.52
Расинг ФК Унион - ЮС Хостерт
21:00 7 - 0 1.98 3.58 3.17
УНА Щрасен - Прогрес Нидеркорн
21:00 2 - 1 3.42 3.48 1.91
Фола Еш - Суифт Есперанж
21:00 2 - 1 1.80 3.54 3.74
Юнион Титус Петанж - Жюнес Еш
21:00 0 - 1 2.44 3.52 2.47
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Майти Тайгърс - Би Форвард Уондърърс 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Няса Биг Булетс - МАФКО Салима 1 - 1 1.56 3.28 5.92
15:30 Силвър Страйкърс - Нтопва 3 - 0 1.38 4.15 7.42
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Майти Тайгърс - Би Форвард Уондърърс
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Няса Биг Булетс - МАФКО Салима
15:30 1 - 1 1.56 3.28 5.92
Силвър Страйкърс - Нтопва
15:30 3 - 0 1.38 4.15 7.42
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
23:30 МК Уджда - ФАР Рабат 0 - 2 2.82 2.77 2.57
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
МК Уджда - ФАР Рабат
23:30 0 - 2 2.82 2.77 2.57
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Хуарес - Атлетико Сан Луис 1 - 0 2.41 3.14 2.78
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хуарес - Атлетико Сан Луис
05:00 1 - 0 2.41 3.14 2.78
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Рая2 Експансион - Минерос де Сакатекас 0 - 1 2.31 3.02 2.95
03:05 Канкун - Леонес Негрос УдеГ 0 - 1 2.27 3.12 2.91
05:05 Дорадос де Синалоа - Корекаминос УАТ 3 - 1 1.50 3.77 5.70
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Рая2 Експансион - Минерос де Сакатекас
01:00 0 - 1 2.31 3.02 2.95
Канкун - Леонес Негрос УдеГ
03:05 0 - 1 2.27 3.12 2.91
Дорадос де Синалоа - Корекаминос УАТ
05:05 3 - 1 1.50 3.77 5.70
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Белци - Динамо-Авто Тираспол 2 - 4 1.78 3.68 3.93
19:00 Милсами Орхей - Зимбру Кишинев 1 - 0 1.56 4.13 4.57
19:00 Шериф Тираспол - Флорещ 4 - 0 1.08 8.26 24.69
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Белци - Динамо-Авто Тираспол
19:00 2 - 4 1.78 3.68 3.93
Милсами Орхей - Зимбру Кишинев
19:00 1 - 0 1.56 4.13 4.57
Шериф Тираспол - Флорещ
19:00 4 - 0 1.08 8.26 24.69
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:45 Го Ахед Игълс - ПСВ Айндховен 1 - 2 7.69 4.89 1.38
19:45 НЕК Ниймеген - Утрехт 0 - 3 4.15 3.66 1.84
21:00 Грьонинген - Витес 0 - 1 2.14 3.53 3.15
22:00 Фейенорд - Хееренвеен 3 - 1 1.33 5.34 8.27
22:00 Цволе - Спарта Ротердам 1 - 1 2.68 3.17 2.66
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Го Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
19:45 1 - 2 7.69 4.89 1.38
НЕК Ниймеген - Утрехт
19:45 0 - 3 4.15 3.66 1.84
Грьонинген - Витес
21:00 0 - 1 2.14 3.53 3.15
Фейенорд - Хееренвеен
22:00 3 - 1 1.33 5.34 8.27
Цволе - Спарта Ротердам
22:00 1 - 1 2.68 3.17 2.66
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
18:00 Гроруд - Лилестрьом 2 - 2 6.90 4.68 1.37
18:00 КФУМ Осло - Кристиансунд 3 - 1 3.34 3.65 1.94
19:00 Алта - Бодо Глимт 1 - 2 7.26 5.55 1.34
19:00 Брюне - Молде 1 - 4 6.24 4.54 1.44
19:00 Волеренга Осло - Од БК 0 - 3 1.65 3.96 4.45
19:00 Йойгарден - Сарпсборг 08 0 - 5 7.20 4.62 1.37
19:00 Конгсвингер - Флекерьой 4 - 1 1.26 5.75 8.89
19:00 Мос - Санднес 1 - 7 4.57 4.28 1.57
19:00 Нардо - Арендал 2 - 2 4.93 4.36 1.53
19:00 Ранхайм - Олесунд 1 - 1 2.70 3.69 2.26
19:00 Согндал - Осане 0 - 2 1.50 4.37 5.29
19:00 Старт Кристиансанд - Мьондален 4 - 2 2.36 3.43 2.69
19:00 Стрьомгодсет - Стабек 5 - 1 1.65 4.04 4.32
19:00 ХамКам - Рауфос 1 - 2 1.53 4.22 5.15
19:00 Хаща - Бран Берген 0 - 5 40.20 14.33 1.02
21:10 Викинг Ставангер - Розенборг 3 - 1 2.07 3.70 3.03
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Гроруд - Лилестрьом
18:00 2 - 2 6.90 4.68 1.37
КФУМ Осло - Кристиансунд
18:00 3 - 1 3.34 3.65 1.94
Алта - Бодо Глимт
19:00 1 - 2 7.26 5.55 1.34
Брюне - Молде
19:00 1 - 4 6.24 4.54 1.44
Волеренга Осло - Од БК
19:00 0 - 3 1.65 3.96 4.45
Йойгарден - Сарпсборг 08
19:00 0 - 5 7.20 4.62 1.37
Конгсвингер - Флекерьой
19:00 4 - 1 1.26 5.75 8.89
Мос - Санднес
19:00 1 - 7 4.57 4.28 1.57
Нардо - Арендал
19:00 2 - 2 4.93 4.36 1.53
Ранхайм - Олесунд
19:00 1 - 1 2.70 3.69 2.26
Согндал - Осане
19:00 0 - 2 1.50 4.37 5.29
Старт Кристиансанд - Мьондален
19:00 4 - 2 2.36 3.43 2.69
Стрьомгодсет - Стабек
19:00 5 - 1 1.65 4.04 4.32
ХамКам - Рауфос
19:00 1 - 2 1.53 4.22 5.15
Хаща - Бран Берген
19:00 0 - 5 40.20 14.33 1.02
Викинг Ставангер - Розенборг
21:10 3 - 1 2.07 3.70 3.03
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Спорт Бойс - Куско 3 - 2 2.09 3.17 3.25
21:15 Алианса Лима - Мелгар Арекипа 1 - 0 2.81 3.30 2.27
23:30 Спортинг Кристал - Карлос А. Манучи 1 - 3 1.61 3.83 4.65
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спорт Бойс - Куско
19:00 3 - 2 2.09 3.17 3.25
Алианса Лима - Мелгар Арекипа
21:15 1 - 0 2.81 3.30 2.27
Спортинг Кристал - Карлос А. Манучи
23:30 1 - 3 1.61 3.83 4.65
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
15:30 Гурник Забже - Радомяк Радом 2 - 0 2.23 3.24 3.02
18:30 Вигри Сувалки - Легия Варшава 1 - 3 10.48 5.75 1.22
20:00 Миедж Легница - Одра Ополе 4 - 0 1.80 3.58 4.17
20:00 Мотор Люблин - Подбескидзе 1 - 0 3.06 3.51 2.10
21:00 Корона Келце - Висла Плоцк 2 - 2 3.03 3.27 2.22
21:30 Стал Мелец - Висла Краков 1 - 3 4.58 3.96 1.70
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
Гурник Забже - Радомяк Радом
15:30 2 - 0 2.23 3.24 3.02
Вигри Сувалки - Легия Варшава
18:30 1 - 3 10.48 5.75 1.22
Миедж Легница - Одра Ополе
20:00 4 - 0 1.80 3.58 4.17
Мотор Люблин - Подбескидзе
20:00 1 - 0 3.06 3.51 2.10
Корона Келце - Висла Плоцк
21:00 2 - 2 3.03 3.27 2.22
Стал Мелец - Висла Краков
21:30 1 - 3 4.58 3.96 1.70
Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:00 Рио Аве - Санта Клара 2 - 2 2.78 3.10 2.57
23:15 Фамаликао - Пенафиел 5 - 0 1.59 3.76 5.52
Португалия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Рио Аве - Санта Клара
21:00 2 - 2 2.78 3.10 2.57
Фамаликао - Пенафиел
23:15 5 - 0 1.59 3.76 5.52
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Тъскер (Кен) - Гор Махия (Кен) 1 - 1 2.02 3.00 3.68
18:00 Режиш (Тун) - Хамам-Лиф (Тун) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Тъскер (Кен) - Гор Махия (Кен)
13:00 1 - 1 2.02 3.00 3.68
Режиш (Тун) - Хамам-Лиф (Тун)
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
15:00 Арджеш Питещ - Ботошани 0 - 0 2.83 2.97 2.51
16:30 Конкордия Кяжна - Газ Метан Медиаш 0 - 0 3.35 3.26 2.07
18:00 Фарул Констанца - Сепси Сфънту Георге 0 - 1 2.61 3.08 2.67
Румъния - Купа на Румъния
Час Рез. 1 X 2
Арджеш Питещ - Ботошани
15:00 0 - 0 2.83 2.97 2.51
Конкордия Кяжна - Газ Метан Медиаш
16:30 0 - 0 3.35 3.26 2.07
Фарул Констанца - Сепси Сфънту Георге
18:00 0 - 1 2.61 3.08 2.67
Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
18:00 Динамо Брянск - Арсенал Тула 1 - 6 7.78 4.66 1.33
19:30 Чайка Песчанокопское - ФК Ростов 1 - 0 10.35 5.20 1.25
Русия - Купа на Русия
Час Рез. 1 X 2
Динамо Брянск - Арсенал Тула
18:00 1 - 6 7.78 4.66 1.33
Чайка Песчанокопское - ФК Ростов
19:30 1 - 0 10.35 5.20 1.25
Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
16:30 Долни Кубин - Татран Липтовски Микулаш - 0.00 0.00 0.00
16:30 Железарна Подбрезова - Дукла Банска Бистрица 2 - 1 2.33 3.53 2.58
16:30 Комарно - ДАК Дунайска Стреда 0 - 0 12.62 5.79 1.18
16:30 Локомотив Кошице - Одева Липани 1 - 2 6.28 5.27 1.34
Словакия - Купа на Словакия
Час Рез. 1 X 2
Долни Кубин - Татран Липтовски Микулаш
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Железарна Подбрезова - Дукла Банска Бистрица
16:30 2 - 1 2.33 3.53 2.58
Комарно - ДАК Дунайска Стреда
16:30 0 - 0 12.62 5.79 1.18
Локомотив Кошице - Одева Липани
16:30 1 - 2 6.28 5.27 1.34
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Ружомберок - Слован Братислава 1 - 0 5.43 3.76 1.57
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Ружомберок - Слован Братислава
19:00 1 - 0 5.43 3.76 1.57
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Радомлие - Браво Любляна 0 - 2 3.24 3.13 2.14
21:15 Олимпия Любляна - Домжале 2 - 1 1.77 3.34 4.31
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Радомлие - Браво Любляна
18:00 0 - 2 3.24 3.13 2.14
Олимпия Любляна - Домжале
21:15 2 - 1 1.77 3.34 4.31
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Раднички 1923 - ФК Нови Пазар 2 - 1 2.23 3.28 2.87
18:30 Напредак Крушевац - Чукарички 1 - 2 2.68 3.07 2.42
18:30 Спартак Суботица - Пролетер Нови Сад 1 - 2 1.90 3.30 3.54
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Раднички 1923 - ФК Нови Пазар
16:30 2 - 1 2.23 3.28 2.87
Напредак Крушевац - Чукарички
18:30 1 - 2 2.68 3.07 2.42
Спартак Суботица - Пролетер Нови Сад
18:30 1 - 2 1.90 3.30 3.54
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Душанбе-83 - Есхата Худжанд 1 - 2 0.00 0.00 0.00
14:00 Куктош Рудаки - Истаравшан 2 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Равшан Куляб - ЦСКА Памир Душанбе 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Душанбе-83 - Есхата Худжанд
14:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Куктош Рудаки - Истаравшан
14:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Равшан Куляб - ЦСКА Памир Душанбе
14:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Газиантеп ФК - Истанбул Башакшехир 1 - 0 2.56 3.28 2.64
20:00 Гьозтепе - Хатайспор 0 - 2 2.27 3.38 3.02
20:00 Кайзериспор - Галатасарай 3 - 0 4.12 3.56 1.83
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Газиантеп ФК - Истанбул Башакшехир
17:00 1 - 0 2.56 3.28 2.64
Гьозтепе - Хатайспор
20:00 0 - 2 2.27 3.38 3.02
Кайзериспор - Галатасарай
20:00 3 - 0 4.12 3.56 1.83
Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
13:00 Таврия Симферопол - Александрия 1 - 3 6.88 4.42 1.40
17:00 Волин Луцк - ФК Мариупол 0 - 0 3.45 3.58 1.92
17:00 ВПК-Агро Шевченковка - Днипро-1 1 - 2 12.11 6.27 1.18
19:00 Оболон Киев - Верес Ровно 0 - 1 3.61 3.19 1.98
Украйна - Купа на Украйна
Час Рез. 1 X 2
Таврия Симферопол - Александрия
13:00 1 - 3 6.88 4.42 1.40
Волин Луцк - ФК Мариупол
17:00 0 - 0 3.45 3.58 1.92
ВПК-Агро Шевченковка - Днипро-1
17:00 1 - 2 12.11 6.27 1.18
Оболон Киев - Верес Ровно
19:00 0 - 1 3.61 3.19 1.98
Украйна - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Шахтьор Донецк - Динамо Киев 3 - 0 2.60 3.13 2.67
Украйна - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Донецк - Динамо Киев
21:00 3 - 0 2.60 3.13 2.67
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
21:00 МОЛ Фехервар - Ференцварош 0 - 1 3.54 3.59 1.87
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
МОЛ Фехервар - Ференцварош
21:00 0 - 1 3.54 3.59 1.87
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 ТБ Творойри - ЕБ Стреймур - 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ТБ Творойри - ЕБ Стреймур
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере - ИФК Мариехамн 2 - 0 2.06 3.26 3.46
18:30 Интер Турку - АС Оулу 4 - 0 1.42 4.50 6.67
18:30 КТП Котка - ФК Лахти 1 - 2 4.69 3.66 1.71
18:30 Хака - Сейняйоен ЯК 4 - 0 3.13 3.13 2.27
18:30 ХИК Хелзинки - ХИФК Хелзинки 0 - 2 1.41 4.26 7.52
18:30 Хонка - КуПС Куопио 0 - 1 3.72 3.46 1.92
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере - ИФК Мариехамн
18:30 2 - 0 2.06 3.26 3.46
Интер Турку - АС Оулу
18:30 4 - 0 1.42 4.50 6.67
КТП Котка - ФК Лахти
18:30 1 - 2 4.69 3.66 1.71
Хака - Сейняйоен ЯК
18:30 4 - 0 3.13 3.13 2.27
ХИК Хелзинки - ХИФК Хелзинки
18:30 0 - 2 1.41 4.26 7.52
Хонка - КуПС Куопио
18:30 0 - 1 3.72 3.46 1.92
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ЕПС Еспоо - Илвес Тампере 2 2 - 1 3.03 3.74 1.97
18:30 ТПВ Тампере - КааПо Каарина 2 - 1 6.55 5.08 1.32
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - Илвес Тампере 2
18:30 2 - 1 3.03 3.74 1.97
ТПВ Тампере - КааПо Каарина
18:30 2 - 1 6.55 5.08 1.32
Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
19:00 Меджимурие - Шибеник 0 - 1 10.06 6.06 1.21
19:30 Карловац - Славен 0 - 2 10.59 6.47 1.20
Хърватска - Купа на Хърватска
Час Рез. 1 X 2
Меджимурие - Шибеник
19:00 0 - 1 10.06 6.06 1.21
Карловац - Славен
19:30 0 - 2 10.59 6.47 1.20
Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
16:30 Карвина - Хрудим 1 - 0 1.17 6.65 10.43
16:30 Простейов - Бохемианс 1905 Прага 0 - 4 5.29 4.45 1.48
16:30 Тринец - Теплице 0 - 1 3.17 3.63 1.99
16:45 Локо Влтавин Прага - Баник Острава 2 - 2 11.55 6.97 1.16
17:00 Лишен Бърно - Спарта Прага 0 - 3 11.26 6.94 1.16
Чехия - Купа на Чехия
Час Рез. 1 X 2
Карвина - Хрудим
16:30 1 - 0 1.17 6.65 10.43
Простейов - Бохемианс 1905 Прага
16:30 0 - 4 5.29 4.45 1.48
Тринец - Теплице
16:30 0 - 1 3.17 3.63 1.99
Локо Влтавин Прага - Баник Острава
16:45 2 - 2 11.55 6.97 1.16
Лишен Бърно - Спарта Прага
17:00 0 - 3 11.26 6.94 1.16
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Лозана Спорт - Йънг Бойс 1 - 6 5.95 4.53 1.46
21:30 Санкт Гален - Базел 0 - 2 2.82 3.62 2.27
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Лозана Спорт - Йънг Бойс
19:00 1 - 6 5.95 4.53 1.46
Санкт Гален - Базел
21:30 0 - 2 2.82 3.62 2.27
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кринс - Ивердон-Спорт 0 - 2 2.51 3.42 2.53
21:30 Ксамакс - Лозана-Уши 3 - 1 2.18 3.59 2.89
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Кринс - Ивердон-Спорт
19:00 0 - 2 2.51 3.42 2.53
Ксамакс - Лозана-Уши
21:30 3 - 1 2.18 3.59 2.89
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Елфсборг - Малмьо 0 - 1 2.97 3.46 2.27
20:00 Йоребро - Йостерсунд 2 - 0 2.08 3.43 3.39
20:00 Сириус - Норкьопинг 2 - 4 3.23 3.58 2.11
20:00 Юргорден - Дегерфорш 3 - 2 1.36 5.10 7.41
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Елфсборг - Малмьо
20:00 0 - 1 2.97 3.46 2.27
Йоребро - Йостерсунд
20:00 2 - 0 2.08 3.43 3.39
Сириус - Норкьопинг
20:00 2 - 4 3.23 3.58 2.11
Юргорден - Дегерфорш
20:00 3 - 2 1.36 5.10 7.41
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Дънди ФК - Сейнт Джонстън 0 - 2 3.01 3.11 2.31
21:45 Рейнджърс - Ливингстън 2 - 0 1.19 6.19 11.33
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Дънди ФК - Сейнт Джонстън
21:45 0 - 2 3.01 3.11 2.31
Рейнджърс - Ливингстън
21:45 2 - 0 1.19 6.19 11.33
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - АмаЗулу Дърбан 2 - 2 2.40 2.77 3.13
18:00 Марицбург Юнайтед - Марумо Галантс 1 - 0 2.18 2.93 3.41
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ламонтвил Голдън Ероус - АмаЗулу Дърбан
16:00 2 - 2 2.40 2.77 3.13
Марицбург Юнайтед - Марумо Галантс
18:00 1 - 0 2.18 2.93 3.41
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Чеджу Юнайтед - Тегу 0 - 1 2.38 3.17 2.86
10:30 Сувон ФК - Съннам 3 - 1 2.14 3.19 3.29
13:00 Сеул - Инчхън Юнайтед 0 - 0 2.36 3.20 2.87
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чеджу Юнайтед - Тегу
08:00 0 - 1 2.38 3.17 2.86
Сувон ФК - Съннам
10:30 3 - 1 2.14 3.19 3.29
Сеул - Инчхън Юнайтед
13:00 0 - 0 2.36 3.20 2.87
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Пусан АйПарк - Сеул Е-Ланд 1 - 1 2.31 3.09 2.96
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пусан АйПарк - Сеул Е-Ланд
13:00 1 - 1 2.31 3.09 2.96
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс - Кавазаки Фронтейл 1 - 2 3.17 3.48 2.11
13:00 Санфрече Хирошима - Серезо Осака 0 - 1 2.11 3.11 3.50
13:00 Токио - Нагоя Грампус 1 - 1 2.39 3.03 2.99
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Кашима Антлърс - Кавазаки Фронтейл
13:00 1 - 2 3.17 3.48 2.11
Санфрече Хирошима - Серезо Осака
13:00 0 - 1 2.11 3.11 3.50
Токио - Нагоя Грампус
13:00 1 - 1 2.39 3.03 2.99
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Гамба Осака - Шонан Белмар 4 - 1 2.15 3.19 3.30
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Гамба Осака - Шонан Белмар
12:00 4 - 1 2.15 3.19 3.30