Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
17:00 Няса Биг Булетс (Млв) - АмаЗулу Дърбан (Юар) 1 - 3 2.51 2.87 2.75
18:00 Петро Атлетико (Анл) - Фову Клуб де Бахам (Кмр) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Шампионска Лига Африка
Час Рез. 1 X 2
Няса Биг Булетс (Млв) - АмаЗулу Дърбан (Юар)
17:00 1 - 3 2.51 2.87 2.75
Петро Атлетико (Анл) - Фову Клуб де Бахам (Кмр)
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уулвърхямптън - Брентфорд 0 - 2 1.81 3.32 5.24
17:00 Бърнли - Арсенал 0 - 1 3.78 3.58 2.01
17:00 Ливърпул - Кристъл Палас 3 - 0 1.23 6.60 12.98
17:00 Манчестър Сити - Саутхямптън 0 - 0 1.15 8.45 18.60
17:00 Норич - Уотфорд 1 - 3 2.18 3.35 3.47
19:30 Астън Вила - Евертън 3 - 0 2.44 3.32 3.00
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Уулвърхямптън - Брентфорд
14:30 0 - 2 1.81 3.32 5.24
Бърнли - Арсенал
17:00 0 - 1 3.78 3.58 2.01
Ливърпул - Кристъл Палас
17:00 3 - 0 1.23 6.60 12.98
Манчестър Сити - Саутхямптън
17:00 0 - 0 1.15 8.45 18.60
Норич - Уотфорд
17:00 1 - 3 2.18 3.35 3.47
Астън Вила - Евертън
19:30 3 - 0 2.44 3.32 3.00
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
16:00 Нортхямптън Таун - Суиндън 1 - 1 2.14 3.33 3.31
17:00 Брадфорд Сити - Бароу 1 - 1 1.92 3.48 3.96
17:00 Бристол Роувърс - Лейтън Ориент 1 - 3 2.92 3.15 2.45
17:00 Екзитър - Сътън Юнайтед 2 - 0 2.13 3.29 3.38
17:00 Карлайл - Скънторп 2 - 2 1.75 3.59 4.75
17:00 Колчестър - Кроули Таун 0 - 1 2.14 3.20 3.47
17:00 Мансфийлд Таун - Рочдейл 1 - 1 2.34 3.37 2.92
17:00 Нюпорт Каунти - Уолсол 2 - 1 2.12 3.16 3.68
17:00 Олдъм - Хартлипул 0 - 0 3.10 3.32 2.26
17:00 Порт Вейл - Харогейт Таун 2 - 0 2.28 3.24 3.10
17:00 Стивънидж - Форест Грийн Роувърс 0 - 4 3.29 3.20 2.22
17:00 Транмиър Роувърс - Салфорд Сити 2 - 0 2.96 3.10 2.46
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Нортхямптън Таун - Суиндън
16:00 1 - 1 2.14 3.33 3.31
Брадфорд Сити - Бароу
17:00 1 - 1 1.92 3.48 3.96
Бристол Роувърс - Лейтън Ориент
17:00 1 - 3 2.92 3.15 2.45
Екзитър - Сътън Юнайтед
17:00 2 - 0 2.13 3.29 3.38
Карлайл - Скънторп
17:00 2 - 2 1.75 3.59 4.75
Колчестър - Кроули Таун
17:00 0 - 1 2.14 3.20 3.47
Мансфийлд Таун - Рочдейл
17:00 1 - 1 2.34 3.37 2.92
Нюпорт Каунти - Уолсол
17:00 2 - 1 2.12 3.16 3.68
Олдъм - Хартлипул
17:00 0 - 0 3.10 3.32 2.26
Порт Вейл - Харогейт Таун
17:00 2 - 0 2.28 3.24 3.10
Стивънидж - Форест Грийн Роувърс
17:00 0 - 4 3.29 3.20 2.22
Транмиър Роувърс - Салфорд Сити
17:00 2 - 0 2.96 3.10 2.46
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бромли - Барнет 2 - 0 1.52 4.12 5.29
17:00 Гримсби Таун - Ийстли 2 - 0 1.65 3.74 4.74
17:00 Йоувил - Олтринкам отл. 2.13 3.42 3.05
17:00 Йоувил - Честърфийлд 0 - 2 3.99 3.57 1.80
17:00 Нотс Каунти - Мейдънхед Юнайтед 1 - 0 1.57 3.89 5.18
17:00 Рексъм - Дагенъм и Редбридж 1 - 0 2.01 3.56 3.22
17:00 Солихъл Муурс - Боръм Ууд 3 - 1 2.15 3.40 3.05
17:00 Торки Юнайтед - Саутенд 1 - 0 2.17 3.45 2.90
17:00 Уелдстоун - Алдършот Таун 2 - 2 2.65 3.37 2.40
17:00 Уокинг - Честърфийлд отл. 3.75 3.37 1.87
17:00 Халифакс Таун - Стокпорт 3 - 0 3.23 3.38 2.05
19:20 Уеймът - Доувър Атлетик 1 - 1 1.88 3.45 3.66
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромли - Барнет
17:00 2 - 0 1.52 4.12 5.29
Гримсби Таун - Ийстли
17:00 2 - 0 1.65 3.74 4.74
Йоувил - Олтринкам
17:00 отл. 2.13 3.42 3.05
Йоувил - Честърфийлд
17:00 0 - 2 3.99 3.57 1.80
Нотс Каунти - Мейдънхед Юнайтед
17:00 1 - 0 1.57 3.89 5.18
Рексъм - Дагенъм и Редбридж
17:00 1 - 0 2.01 3.56 3.22
Солихъл Муурс - Боръм Ууд
17:00 3 - 1 2.15 3.40 3.05
Торки Юнайтед - Саутенд
17:00 1 - 0 2.17 3.45 2.90
Уелдстоун - Алдършот Таун
17:00 2 - 2 2.65 3.37 2.40
Уокинг - Честърфийлд
17:00 отл. 3.75 3.37 1.87
Халифакс Таун - Стокпорт
17:00 3 - 0 3.23 3.38 2.05
Уеймът - Доувър Атлетик
19:20 1 - 1 1.88 3.45 3.66
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Уигън 1 - 4 2.90 3.21 2.44
17:00 Болтън - Родъръм Юнайтед 0 - 2 2.69 3.25 2.58
17:00 Джилингам - Милтън Кийнс Донс 1 - 4 3.03 3.50 2.22
17:00 Донкастър - Моркамб 1 - 0 2.47 3.19 2.93
17:00 Крю Александра - Бъртън Албион 2 - 0 2.59 3.09 2.80
17:00 Линкълн Сити - Ипсуич 0 - 1 2.34 3.17 3.05
17:00 Портсмут - Кембридж Юнайтед 1 - 2 1.60 3.96 5.51
17:00 Уикъмб - Чарлтън 2 - 1 2.14 3.31 3.36
17:00 Уимбълдън - Плимут 0 - 1 2.11 3.36 3.35
17:00 Флийтууд Таун - Съндърланд 2 - 2 3.99 3.29 1.99
17:00 Челтнъм Таун - Оксфорд Юнайтед 1 - 0 2.81 3.27 2.47
17:00 Шефилд Уензди - Шросбъри Таун 1 - 1 1.70 3.59 5.18
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрингтън Стенли - Уигън
17:00 1 - 4 2.90 3.21 2.44
Болтън - Родъръм Юнайтед
17:00 0 - 2 2.69 3.25 2.58
Джилингам - Милтън Кийнс Донс
17:00 1 - 4 3.03 3.50 2.22
Донкастър - Моркамб
17:00 1 - 0 2.47 3.19 2.93
Крю Александра - Бъртън Албион
17:00 2 - 0 2.59 3.09 2.80
Линкълн Сити - Ипсуич
17:00 0 - 1 2.34 3.17 3.05
Портсмут - Кембридж Юнайтед
17:00 1 - 2 1.60 3.96 5.51
Уикъмб - Чарлтън
17:00 2 - 1 2.14 3.31 3.36
Уимбълдън - Плимут
17:00 0 - 1 2.11 3.36 3.35
Флийтууд Таун - Съндърланд
17:00 2 - 2 3.99 3.29 1.99
Челтнъм Таун - Оксфорд Юнайтед
17:00 1 - 0 2.81 3.27 2.47
Шефилд Уензди - Шросбъри Таун
17:00 1 - 1 1.70 3.59 5.18
Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Дарлингтън - Честър 0 - 0 2.16 3.39 2.97
17:00 Чорли - Саутпорт 2 - 2 1.49 4.26 5.33
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Дарлингтън - Честър
17:00 0 - 0 2.16 3.39 2.97
Чорли - Саутпорт
17:00 2 - 2 1.49 4.26 5.33
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Хъл Сити - Шефилд Юнайтед 1 - 3 3.39 3.25 2.23
17:00 Барнзли - Блекбърн 0 - 0 2.85 3.12 2.61
17:00 Дарби Каунти - Сток Сити 2 - 1 3.35 3.08 2.33
17:00 Кардиф - Борнемут 0 - 1 2.83 3.22 2.55
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Бристъл Сити 1 - 2 1.83 3.63 4.30
17:00 Лутън Таун - Суонзи 3 - 3 2.08 3.28 3.69
17:00 Мидълзбро - Блекпул 1 - 2 1.85 3.42 4.53
17:00 Милуол - Ковънтри 1 - 1 2.50 3.07 3.05
17:00 Питърбъро - Бирмингам 3 - 0 3.59 3.41 2.08
17:00 Престън - Уест Бромич 1 - 1 4.01 3.52 1.91
17:00 Фулъм - Рединг 1 - 2 1.32 5.23 9.35
17:00 Хъдърсфийлд - Нотингам Форест 0 - 2 2.02 3.29 3.94
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Хъл Сити - Шефилд Юнайтед
14:30 1 - 3 3.39 3.25 2.23
Барнзли - Блекбърн
17:00 0 - 0 2.85 3.12 2.61
Дарби Каунти - Сток Сити
17:00 2 - 1 3.35 3.08 2.33
Кардиф - Борнемут
17:00 0 - 1 2.83 3.22 2.55
Куинс Парк Рейнджърс - Бристъл Сити
17:00 1 - 2 1.83 3.63 4.30
Лутън Таун - Суонзи
17:00 3 - 3 2.08 3.28 3.69
Мидълзбро - Блекпул
17:00 1 - 2 1.85 3.42 4.53
Милуол - Ковънтри
17:00 1 - 1 2.50 3.07 3.05
Питърбъро - Бирмингам
17:00 3 - 0 3.59 3.41 2.08
Престън - Уест Бромич
17:00 1 - 1 4.01 3.52 1.91
Фулъм - Рединг
17:00 1 - 2 1.32 5.23 9.35
Хъдърсфийлд - Нотингам Форест
17:00 0 - 2 2.02 3.29 3.94
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Райо Валекано - Хетафе 3 - 0 2.49 2.94 3.28
17:15 Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао 0 - 0 1.66 3.57 6.10
19:30 Елче - Леванте 1 - 1 2.51 3.04 3.14
22:00 Алавес - Осасуна 0 - 2 3.05 2.96 2.64
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Райо Валекано - Хетафе
15:00 3 - 0 2.49 2.94 3.28
Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
17:15 0 - 0 1.66 3.57 6.10
Елче - Леванте
19:30 1 - 1 2.51 3.04 3.14
Алавес - Осасуна
22:00 0 - 2 3.05 2.96 2.64
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Валядолид Промесас - СС Рейес 2 - 2 2.63 2.94 2.52
18:00 Туделано - Самора 0 - 1 2.21 3.02 3.04
20:00 Депортиво Ла Коруня - Бадахос 1 - 0 2.09 2.88 3.44
22:00 Райо Махадаонда - СД Логронес 1 - 0 1.79 2.89 4.72
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Валядолид Промесас - СС Рейес
18:00 2 - 2 2.63 2.94 2.52
Туделано - Самора
18:00 0 - 1 2.21 3.02 3.04
Депортиво Ла Коруня - Бадахос
20:00 1 - 0 2.09 2.88 3.44
Райо Махадаонда - СД Логронес
22:00 1 - 0 1.79 2.89 4.72
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 ФК Андора - Атлетико Балеарес 2 - 2 2.34 2.82 2.99
20:00 Бетис Депортиво Баломпие - Сан Фернандо 0 - 1 2.28 2.85 3.11
20:00 Линарес Депортиво - УКАМ Мурсия 1 - 2 2.72 2.81 2.60
22:00 Виляреал Б - Албасете 3 - 0 2.65 2.87 2.60
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
ФК Андора - Атлетико Балеарес
18:00 2 - 2 2.34 2.82 2.99
Бетис Депортиво Баломпие - Сан Фернандо
20:00 0 - 1 2.28 2.85 3.11
Линарес Депортиво - УКАМ Мурсия
20:00 1 - 2 2.72 2.81 2.60
Виляреал Б - Албасете
22:00 3 - 0 2.65 2.87 2.60
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Ибиса - Реал Овиедо 1 - 1 2.61 2.87 2.96
19:15 Леганес - Аморебиета 1 - 0 1.56 3.60 6.86
19:15 Сарагоса - Реал Сосиедад Б 1 - 1 1.87 3.12 4.70
21:30 Жирона - Валядолид 1 - 0 2.63 2.88 2.94
22:00 Картахена - Луго 2 - 1 2.21 2.87 3.68
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Ибиса - Реал Овиедо
17:00 1 - 1 2.61 2.87 2.96
Леганес - Аморебиета
19:15 1 - 0 1.56 3.60 6.86
Сарагоса - Реал Сосиедад Б
19:15 1 - 1 1.87 3.12 4.70
Жирона - Валядолид
21:30 1 - 0 2.63 2.88 2.94
Картахена - Луго
22:00 2 - 1 2.21 2.87 3.68
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Арминия Билефелд - Хофенхайм 0 - 0 3.55 3.54 2.08
16:30 Аугсбург - Борусия М'Гладбах 1 - 0 4.05 3.90 1.84
16:30 Байерн Мюнхен - Бохум 7 - 0 1.06 13.90 33.33
16:30 Майнц 05 - Фрайбург 0 - 0 2.04 3.54 3.64
19:30 Кьолн - РБ Лайпциг 1 - 1 3.90 3.76 1.90
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Арминия Билефелд - Хофенхайм
16:30 0 - 0 3.55 3.54 2.08
Аугсбург - Борусия М'Гладбах
16:30 1 - 0 4.05 3.90 1.84
Байерн Мюнхен - Бохум
16:30 7 - 0 1.06 13.90 33.33
Майнц 05 - Фрайбург
16:30 0 - 0 2.04 3.54 3.64
Кьолн - РБ Лайпциг
19:30 1 - 1 3.90 3.76 1.90
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Зандхаузен - Хайденхайм 1 - 3 3.29 3.35 2.13
14:30 Фортуна Дюселдорф - Ян Регенсбург 1 - 1 1.92 3.69 3.67
14:30 Холщайн Кил - Хановер 96 0 - 3 2.34 3.46 2.86
21:30 Вердер Бремен - Хамбургер 0 - 2 2.03 3.72 3.29
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Зандхаузен - Хайденхайм
14:30 1 - 3 3.29 3.35 2.13
Фортуна Дюселдорф - Ян Регенсбург
14:30 1 - 1 1.92 3.69 3.67
Холщайн Кил - Хановер 96
14:30 0 - 3 2.34 3.46 2.86
Вердер Бремен - Хамбургер
21:30 0 - 2 2.03 3.72 3.29
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Валдхоф Манхайм - Халешер 2 - 1 1.61 4.04 4.90
15:00 Дуисбург - Айнтрахт Брауншвайг 3 - 2 2.84 3.21 2.43
15:00 Магдебург - Вюрцбургер Кикерс 1 - 2 1.57 3.96 5.53
15:00 Мюнхен 1860 - Цвикау 0 - 2 1.76 3.65 4.24
15:00 Оснабрюк - Мепен 1 - 0 1.57 4.01 5.29
15:00 Саарбрюкен - Тюркгюджю Мюнхен 3 - 1 2.05 3.33 3.51
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Валдхоф Манхайм - Халешер
15:00 2 - 1 1.61 4.04 4.90
Дуисбург - Айнтрахт Брауншвайг
15:00 3 - 2 2.84 3.21 2.43
Магдебург - Вюрцбургер Кикерс
15:00 1 - 2 1.57 3.96 5.53
Мюнхен 1860 - Цвикау
15:00 0 - 2 1.76 3.65 4.24
Оснабрюк - Мепен
15:00 1 - 0 1.57 4.01 5.29
Саарбрюкен - Тюркгюджю Мюнхен
15:00 3 - 1 2.05 3.33 3.51
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Дженоа - Фиорентина 1 - 2 3.53 3.29 2.18
19:00 Интер - Болоня 6 - 1 1.41 4.90 7.67
21:45 Салернитана - Аталанта 0 - 1 9.55 5.51 1.32
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Дженоа - Фиорентина
16:00 1 - 2 3.53 3.29 2.18
Интер - Болоня
19:00 6 - 1 1.41 4.90 7.67
Салернитана - Аталанта
21:45 0 - 1 9.55 5.51 1.32
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Асколи - Беневенто 0 - 2 2.70 3.08 2.66
15:00 Лече - Алесандрия 3 - 2 1.59 3.85 5.67
15:00 Монца - Тернана 1 - 1 1.81 3.36 4.53
15:00 Перуджа - Козенца 1 - 1 1.75 3.43 4.86
15:00 Реджина - СПАЛ 2 - 1 2.38 3.02 3.12
17:15 Виченца Виртус - Пиза 1 - 3 2.63 3.05 2.76
19:30 Читадела - Порденоне 1 - 0 1.96 3.22 4.08
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Асколи - Беневенто
15:00 0 - 2 2.70 3.08 2.66
Лече - Алесандрия
15:00 3 - 2 1.59 3.85 5.67
Монца - Тернана
15:00 1 - 1 1.81 3.36 4.53
Перуджа - Козенца
15:00 1 - 1 1.75 3.43 4.86
Реджина - СПАЛ
15:00 2 - 1 2.38 3.02 3.12
Виченца Виртус - Пиза
17:15 1 - 3 2.63 3.05 2.76
Читадела - Порденоне
19:30 1 - 0 1.96 3.22 4.08
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 Про Сесто - Фиоренцуола 1922 0 - 0 2.57 2.95 2.72
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Про Сесто - Фиоренцуола 1922
18:30 0 - 0 2.57 2.95 2.72
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
18:30 Губио - Виртус Ентела 3 - 1 2.74 2.88 2.59
18:30 Пистоезе - Реджиана 1919 0 - 2 3.47 3.05 2.08
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Губио - Виртус Ентела
18:30 3 - 1 2.74 2.88 2.59
Пистоезе - Реджиана 1919
18:30 0 - 2 3.47 3.05 2.08
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
18:30 Юве Стабия - Чита ди Кампобасо 0 - 0 1.74 3.34 4.57
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Юве Стабия - Чита ди Кампобасо
18:30 0 - 0 1.74 3.34 4.57
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Ланс - Лил 1 - 0 2.53 3.33 2.84
22:00 Сент Етиен - Бордо 1 - 2 1.91 3.55 4.06
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ланс - Лил
18:00 1 - 0 2.53 3.33 2.84
Сент Етиен - Бордо
22:00 1 - 2 1.91 3.55 4.06
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Сошо - Париж ФК 2 - 0 2.38 3.08 3.09
16:00 Тулуза - Гренобъл Фут 38 4 - 1 1.62 3.71 5.50
20:00 Бастия - Каен 1 - 1 2.12 3.10 3.51
20:00 Дижон - Дюнкерк 2 - 0 2.04 3.25 3.71
20:00 Кювили-Руан - Оксер 0 - 0 4.21 3.58 1.80
20:00 Нанси - Льо Авър 1 - 1 2.83 3.20 2.45
20:00 Ним - Амиен 3 - 3 1.92 3.24 4.15
20:00 По - Валансиен 1 - 1 1.95 3.20 3.98
20:00 Родес - Аячо 0 - 2 2.78 2.93 2.68
20:00 Шамоа Ниор - Гингам 2 - 0 2.85 2.98 2.58
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Сошо - Париж ФК
16:00 2 - 0 2.38 3.08 3.09
Тулуза - Гренобъл Фут 38
16:00 4 - 1 1.62 3.71 5.50
Бастия - Каен
20:00 1 - 1 2.12 3.10 3.51
Дижон - Дюнкерк
20:00 2 - 0 2.04 3.25 3.71
Кювили-Руан - Оксер
20:00 0 - 0 4.21 3.58 1.80
Нанси - Льо Авър
20:00 1 - 1 2.83 3.20 2.45
Ним - Амиен
20:00 3 - 3 1.92 3.24 4.15
По - Валансиен
20:00 1 - 1 1.95 3.20 3.98
Родес - Аячо
20:00 0 - 2 2.78 2.93 2.68
Шамоа Ниор - Гингам
20:00 2 - 0 2.85 2.98 2.58
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Миньор Перник - Монтана 1 - 1 1.83 3.26 4.24
17:00 Лудогорец Разград II - Спартак Варна 2 - 1 1.88 3.49 3.67
17:00 Хебър Пазарджик - Септември София 1 - 0 1.98 3.43 3.37
17:00 Янтра Габрово - Нефтохимик Бургас 2 - 0 1.92 3.46 3.57
18:00 Созопол - Ботев Пловдив II 4 - 1 1.59 3.78 5.03
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Миньор Перник - Монтана
15:00 1 - 1 1.83 3.26 4.24
Лудогорец Разград II - Спартак Варна
17:00 2 - 1 1.88 3.49 3.67
Хебър Пазарджик - Септември София
17:00 1 - 0 1.98 3.43 3.37
Янтра Габрово - Нефтохимик Бургас
17:00 2 - 0 1.92 3.46 3.57
Созопол - Ботев Пловдив II
18:00 4 - 1 1.59 3.78 5.03
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Черно море - Локомотив София 1 - 1 1.59 3.68 5.17
19:45 Левски София - ЦСКА 1948 София 0 - 0 2.11 3.25 3.20
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Черно море - Локомотив София
17:30 1 - 1 1.59 3.68 5.17
Левски София - ЦСКА 1948 София
19:45 0 - 0 2.11 3.25 3.20
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Хартберг 1 - 1 2.39 3.42 2.73
18:00 Аустрия Виена - Алтах 0 - 0 1.69 3.93 4.46
18:00 Рийд - Волфсбергер 3 - 3 3.13 3.72 2.08
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Адмира Вакер Мьодлинг - Хартберг
18:00 1 - 1 2.39 3.42 2.73
Аустрия Виена - Алтах
18:00 0 - 0 1.69 3.93 4.46
Рийд - Волфсбергер
18:00 3 - 3 3.13 3.72 2.08
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дорнбирн - Флоридсдорфер АК 0 - 2 3.42 3.67 1.94
21:00 Форвартс Щайр - Аустрия Лустенау 1 - 2 4.66 4.11 1.61
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Дорнбирн - Флоридсдорфер АК
15:30 0 - 2 3.42 3.67 1.94
Форвартс Щайр - Аустрия Лустенау
21:00 1 - 2 4.66 4.11 1.61
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Габала - Сабаил Баку 5 - 0 1.77 3.33 4.25
18:15 Зира Баку - Сабах Баку 1 - 1 2.60 2.85 2.65
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Габала - Сабаил Баку
16:00 5 - 0 1.77 3.33 4.25
Зира Баку - Сабах Баку
18:15 1 - 1 2.60 2.85 2.65
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Скендербеу Корча - Партизани Тирана 1 - 1 4.46 3.00 1.86
20:45 Влазня - Теута 1 - 1 2.24 2.92 3.24
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Скендербеу Корча - Партизани Тирана
17:45 1 - 1 4.46 3.00 1.86
Влазня - Теута
20:45 1 - 1 2.24 2.92 3.24
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
19:30 Годой Крус - Сармиенто Хунин 1 - 1 1.97 3.40 3.62
21:45 Велес Сарсфийлд - Алдосиви Мар дел Плата 3 - 2 1.39 4.41 7.72
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Годой Крус - Сармиенто Хунин
19:30 1 - 1 1.97 3.40 3.62
Велес Сарсфийлд - Алдосиви Мар дел Плата
21:45 3 - 2 1.39 4.41 7.72
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Митре - Депортиво Майпу 3 - 1 2.48 2.89 2.88
21:00 Естудиантес Буенос Айрес - Агропекуарио Аргентино 1 - 1 2.59 2.78 2.91
22:10 Чакарита Хуниорс - Естудиантес Рио Куарто 0 - 0 2.62 2.90 2.72
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Митре - Депортиво Майпу
03:00 3 - 1 2.48 2.89 2.88
Естудиантес Буенос Айрес - Агропекуарио Аргентино
21:00 1 - 1 2.59 2.78 2.91
Чакарита Хуниорс - Естудиантес Рио Куарто
22:10 0 - 0 2.62 2.90 2.72
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Баракас Сентрал - Химнасия Хухуй 1 - 1 1.86 3.02 4.35
21:00 Вия Далмине - Сантамарина 1 - 0 2.08 2.85 3.75
21:30 Гилермо Браун - Депортиво Морон 0 - 1 2.43 2.88 2.96
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Баракас Сентрал - Химнасия Хухуй
21:00 1 - 1 1.86 3.02 4.35
Вия Далмине - Сантамарина
21:00 1 - 0 2.08 2.85 3.75
Гилермо Браун - Депортиво Морон
21:30 0 - 1 2.43 2.88 2.96
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Слуцк - Гомел 1 - 4 4.53 3.67 1.68
16:00 Спутник Речица - Рух Брест 0 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Динамо Брест - Славия Мозир 0 - 3 1.74 3.52 4.30
19:00 БАТЕ Борисов - Шахтьор Солигорск 1 - 0 2.34 3.30 2.88
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Слуцк - Гомел
15:00 1 - 4 4.53 3.67 1.68
Спутник Речица - Рух Брест
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Динамо Брест - Славия Мозир
17:00 0 - 3 1.74 3.52 4.30
БАТЕ Борисов - Шахтьор Солигорск
19:00 1 - 0 2.34 3.30 2.88
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Днепър Могильов - Лида 4 - 2 1.26 4.90 9.60
15:00 Крумкачи Минск - Локомотив Гомел 0 - 2 1.62 3.85 4.88
17:00 Слоним-2017 - Орша 2 - 4 2.63 3.30 2.31
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Днепър Могильов - Лида
13:00 4 - 2 1.26 4.90 9.60
Крумкачи Минск - Локомотив Гомел
15:00 0 - 2 1.62 3.85 4.88
Слоним-2017 - Орша
17:00 2 - 4 2.63 3.30 2.31
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:15 Остенде - Беершот 3 - 1 1.74 3.91 4.20
19:30 Мехелен - Оуд Хеверле Льовен 2 - 0 1.73 4.00 4.18
19:30 Унион Сент Жилоаз - Зулте Варегем 2 - 1 1.24 5.91 10.38
21:45 Шарлероа - Клуб Брюж 0 - 1 4.31 3.77 1.75
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Остенде - Беершот
17:15 3 - 1 1.74 3.91 4.20
Мехелен - Оуд Хеверле Льовен
19:30 2 - 0 1.73 4.00 4.18
Унион Сент Жилоаз - Зулте Варегем
19:30 2 - 1 1.24 5.91 10.38
Шарлероа - Клуб Брюж
21:45 0 - 1 4.31 3.77 1.75
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
21:45 Роял Ексел Мускрон - Виртон 1 - 1 1.54 3.82 5.57
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Роял Ексел Мускрон - Виртон
21:45 1 - 1 1.54 3.82 5.57
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Реал Томаяпо - Гуабира Монтеро 1 - 1 2.63 3.48 2.35
22:00 Реал Санта Крус - Роял Пари Санта Крус 2 - 1 3.31 3.78 1.86
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Томаяпо - Гуабира Монтеро
02:30 1 - 1 2.63 3.48 2.35
Реал Санта Крус - Роял Пари Санта Крус
22:00 2 - 1 3.31 3.78 1.86
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Посуше - Радник Биелина 1 - 1 2.19 3.13 2.93
18:00 Железничар Сараево - Вележ Мостар 0 - 0 2.37 2.98 2.80
19:55 Тузла Сити - Слобода Тузла 1 - 0 1.63 3.65 4.75
22:10 Жрински Мостар - Рудар Приедор 3 - 0 1.35 4.61 6.95
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Посуше - Радник Биелина
17:30 1 - 1 2.19 3.13 2.93
Железничар Сараево - Вележ Мостар
18:00 0 - 0 2.37 2.98 2.80
Тузла Сити - Слобода Тузла
19:55 1 - 0 1.63 3.65 4.75
Жрински Мостар - Рудар Приедор
22:10 3 - 0 1.35 4.61 6.95
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Флореста CE - Волта Редонда RJ 1 - 1 2.67 2.90 2.61
23:00 Алтос PI - Пайсанду PA 2 - 3 3.17 2.92 2.24
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Флореста CE - Волта Редонда RJ
21:00 1 - 1 2.67 2.90 2.61
Алтос PI - Пайсанду PA
23:00 2 - 3 3.17 2.92 2.24
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Оесте SP - Сао Жозе RS 0 - 1 3.76 3.07 1.96
23:00 Ботафого SP - Фигуерензе SC 1 - 2 2.57 2.73 2.85
23:00 Крисиума SC - Мирасол SP 3 - 0 1.61 3.34 5.45
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Оесте SP - Сао Жозе RS
17:00 0 - 1 3.76 3.07 1.96
Ботафого SP - Фигуерензе SC
23:00 1 - 2 2.57 2.73 2.85
Крисиума SC - Мирасол SP
23:00 3 - 0 1.61 3.34 5.45
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Чапекоензе SC - Палмейрас SP 0 - 2 5.05 3.68 1.64
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Чапекоензе SC - Палмейрас SP
23:00 0 - 2 5.05 3.68 1.64
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Коритиба PR - Вила Нова GO 1 - 0 1.75 3.18 5.10
02:30 Конфианка SE - Сампайо Кореа MA 2 - 0 2.84 3.08 2.47
03:30 Понте Прета SP - Гуарани SP 0 - 0 2.58 3.01 2.79
22:30 Ботафого RJ - Наутико PE 3 - 1 1.76 3.37 4.58
22:30 Лондрина PR - Сентро Спортиво Алагоано AL 0 - 2 2.94 2.89 2.48
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Коритиба PR - Вила Нова GO
01:00 1 - 0 1.75 3.18 5.10
Конфианка SE - Сампайо Кореа MA
02:30 2 - 0 2.84 3.08 2.47
Понте Прета SP - Гуарани SP
03:30 0 - 0 2.58 3.01 2.79
Ботафого RJ - Наутико PE
22:30 3 - 1 1.76 3.37 4.58
Лондрина PR - Сентро Спортиво Алагоано AL
22:30 0 - 2 2.94 2.89 2.48
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бурунди Спорт Динамик - Мусонгати - 0.00 0.00 0.00
16:00 Бурунди Спорт Динамик - Ню Ойл 3 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Егъл Ноар - Фламбьо ду Сентр - 0.00 0.00 0.00
16:00 Каянза Юнайтед - Витал'О - 0.00 0.00 0.00
16:00 Каянза Юнайтед - Топ Жуниор 3 - 3 1.31 4.89 7.44
16:00 Ле Месажер Нгози - Топ Жуниор - 1.62 3.38 5.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бурунди Спорт Динамик - Мусонгати
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Бурунди Спорт Динамик - Ню Ойл
16:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Егъл Ноар - Фламбьо ду Сентр
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Витал'О
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Топ Жуниор
16:00 3 - 3 1.31 4.89 7.44
Ле Месажер Нгози - Топ Жуниор
16:00 - 1.62 3.38 5.00
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Замора Баринас - Трухилянос Валера 2 - 1 1.08 8.95 21.75
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Академия Пуерто Кабейо 0 - 0 1.71 3.07 5.18
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Замора Баринас - Трухилянос Валера
02:00 2 - 1 1.08 8.95 21.75
Депортиво Ла Гуайра - Академия Пуерто Кабейо
23:00 0 - 0 1.71 3.07 5.18
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Антигуа ГФК 1 - 0 2.38 2.91 2.89
22:00 Истапа - Комуникасионес 1 - 0 2.61 3.04 2.49
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Санта Лусия Коцумалгуапа - Антигуа ГФК
19:00 1 - 0 2.38 2.91 2.89
Истапа - Комуникасионес
22:00 1 - 0 2.61 3.04 2.49
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:30 Пас Янина - Панатинайкос 1 - 0 3.21 3.10 2.26
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пас Янина - Панатинайкос
20:30 1 - 0 3.21 3.10 2.26
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Есберг - Фремад Амагер 2 - 1 1.81 3.66 3.99
15:00 Хобро - Хорсенс 0 - 3 4.12 3.71 1.78
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Есберг - Фремад Амагер
14:00 2 - 1 1.81 3.66 3.99
Хобро - Хорсенс
15:00 0 - 3 4.12 3.71 1.78
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Аукас Кито - Барселона Гуаякил - 0.00 0.00 0.00
03:00 Барселона Гуаякил - Депортиво Куенка 3 - 2 1.37 4.30 7.50
23:00 Мушук Руна - Оренсе Мачала - 0.00 0.00 0.00
23:00 Оренсе Мачала - Гуаякил Сити 2 - 0 1.83 3.55 3.70
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Аукас Кито - Барселона Гуаякил
03:00 - 0.00 0.00 0.00
Барселона Гуаякил - Депортиво Куенка
03:00 3 - 2 1.37 4.30 7.50
Мушук Руна - Оренсе Мачала
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Оренсе Мачала - Гуаякил Сити
23:00 2 - 0 1.83 3.55 3.70
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Легион - Тулевик Вилянди 3 - 1 1.64 3.68 4.51
16:00 Куресааре - Вапрус Пярну 6 - 0 1.38 4.33 6.88
19:00 ФКИ Левадия Талин - Нарва Транс 3 - 0 1.13 6.80 14.75
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Легион - Тулевик Вилянди
13:00 3 - 1 1.64 3.68 4.51
Куресааре - Вапрус Пярну
16:00 6 - 0 1.38 4.33 6.88
ФКИ Левадия Талин - Нарва Транс
19:00 3 - 0 1.13 6.80 14.75
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Билдкон - Призън Леопардс 1 - 0 1.99 2.90 3.72
16:00 Занако - Нкана отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Кабуе Уориърс - ЗЕСКО Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Лусака Динамос - Конкола Блейдс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Нквази - Грийн Бъфалос 0 - 1 2.15 2.93 3.29
16:00 Ред Ероус - Кансанши Динамос отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Форест Рейнджърс - Кафуе Селтик 4 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Чамбиши - Индени 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - Призън Леопардс
14:00 1 - 0 1.99 2.90 3.72
Занако - Нкана
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кабуе Уориърс - ЗЕСКО Юнайтед
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Лусака Динамос - Конкола Блейдс
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Нквази - Грийн Бъфалос
16:00 0 - 1 2.15 2.93 3.29
Ред Ероус - Кансанши Динамос
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Форест Рейнджърс - Кафуе Селтик
16:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Чамбиши - Индени
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:45 Бней Сахнин - Апоел Беер Шева 0 - 0 3.93 3.43 1.81
19:00 Апоел Ноф Хагалил - МС Ашдод 2 - 0 2.79 3.16 2.40
20:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Тел Авив 1 - 1 2.97 3.03 2.36
20:30 Макаби Тел Авив - Макаби Хайфа 2 - 1 2.71 3.42 2.31
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бней Сахнин - Апоел Беер Шева
17:45 0 - 0 3.93 3.43 1.81
Апоел Ноф Хагалил - МС Ашдод
19:00 2 - 0 2.79 3.16 2.40
Макаби Петах Тиква - Апоел Тел Авив
20:00 1 - 1 2.97 3.03 2.36
Макаби Тел Авив - Макаби Хайфа
20:30 2 - 1 2.71 3.42 2.31
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:15 Бхаянгкара Соло - Мадура Юнайтед 1 - 0 2.01 3.44 3.30
11:15 ПСИС Семаранг - Персираджа Банда Ачех 3 - 1 1.80 3.63 3.85
14:15 ПСМ Макасар - Персебая Сурабая 3 - 1 2.93 3.46 2.16
16:30 Бали Юнайтед - Персиб Бандунг 2 - 2 2.18 3.23 3.01
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Бхаянгкара Соло - Мадура Юнайтед
11:15 1 - 0 2.01 3.44 3.30
ПСИС Семаранг - Персираджа Банда Ачех
11:15 3 - 1 1.80 3.63 3.85
ПСМ Макасар - Персебая Сурабая
14:15 3 - 1 2.93 3.46 2.16
Бали Юнайтед - Персиб Бандунг
16:30 2 - 2 2.18 3.23 3.01
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс 0 - 1 3.27 3.09 2.23
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс
21:45 0 - 1 3.27 3.09 2.23
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Гриндавик - Викингур Олафсвик 2 - 4 1.33 5.40 6.33
17:00 Селфос - Фьолнир Рейкявик 0 - 1 2.59 3.91 2.20
17:00 Тротур Рейкявик - Тор Акурейри 2 - 3 2.71 3.74 2.18
17:00 Фрам Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 6 - 1 1.42 4.91 5.35
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Гриндавик - Викингур Олафсвик
17:00 2 - 4 1.33 5.40 6.33
Селфос - Фьолнир Рейкявик
17:00 0 - 1 2.59 3.91 2.20
Тротур Рейкявик - Тор Акурейри
17:00 2 - 3 2.71 3.74 2.18
Фрам Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер
17:00 6 - 1 1.42 4.91 5.35
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Жетису Талдикорган - Акжайк 2 - 2 2.49 3.13 2.66
14:00 Астана - Актобе 2 - 1 1.32 4.79 7.70
15:00 Каспий Актау - Атирау 2 - 1 2.01 3.32 3.39
17:00 Туран Туркестан - Ордабаси Шимкент 1 - 1 3.98 3.21 1.88
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Жетису Талдикорган - Акжайк
12:00 2 - 2 2.49 3.13 2.66
Астана - Актобе
14:00 2 - 1 1.32 4.79 7.70
Каспий Актау - Атирау
15:00 2 - 1 2.01 3.32 3.39
Туран Туркестан - Ордабаси Шимкент
17:00 1 - 1 3.98 3.21 1.88
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
21:00 Йорк Юнайтед - Халифакс Уондърърс 0 - 0 2.81 3.01 2.41
23:00 Валюр - Кавалри 1 - 1 2.39 3.04 2.85
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Халифакс Уондърърс
21:00 0 - 0 2.81 3.01 2.41
Валюр - Кавалри
23:00 1 - 1 2.39 3.04 2.85
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
22:00 АС Торонто - БГХ Сити 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
АС Торонто - БГХ Сити
22:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Пафос - АЕК Ларнака 1 - 1 2.33 3.16 2.79
20:00 Олимпиакос Никозия - АЕЛ Лимасол 1 - 1 3.33 3.40 2.00
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Пафос - АЕК Ларнака
18:00 1 - 1 2.33 3.16 2.79
Олимпиакос Никозия - АЕЛ Лимасол
20:00 1 - 1 3.33 3.40 2.00
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Индепендиенте Меделин - Онсе Калдас 3 - 1 1.63 3.44 5.36
22:00 Енвигадо - Депортес Киндио 1 - 1 2.07 3.00 3.61
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Меделин - Онсе Калдас
04:00 3 - 1 1.63 3.44 5.36
Енвигадо - Депортес Киндио
22:00 1 - 1 2.07 3.00 3.61
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Балкани Суха река - Лапи Подуево 2 - 0 1.31 4.60 8.30
17:00 Малишева - Фероникели Глоговац 1 - 0 2.30 3.40 2.60
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Балкани Суха река - Лапи Подуево
17:00 2 - 0 1.31 4.60 8.30
Малишева - Фероникели Глоговац
17:00 1 - 0 2.30 3.40 2.60
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 ЛД Алахуеленсе - Сан Карлос 2 - 2 1.54 3.84 5.00
23:00 Хикарал - Перес Селедон 3 - 0 2.10 3.15 3.24
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе - Сан Карлос
05:00 2 - 2 1.54 3.84 5.00
Хикарал - Перес Селедон
23:00 3 - 0 2.10 3.15 3.24
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
20:00 Бурган - Кадсия Кувейт 0 - 2 7.39 5.10 1.29
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Бурган - Кадсия Кувейт
20:00 0 - 2 7.39 5.10 1.29
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Джюгас Телшяй - Жалгирис Вилнюс 2 - 1 4.87 4.07 1.55
17:00 Банга Гарджай - Кауно Жалгирис 2 - 3 4.27 3.61 1.70
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - Жалгирис Вилнюс
15:00 2 - 1 4.87 4.07 1.55
Банга Гарджай - Кауно Жалгирис
17:00 2 - 3 4.27 3.61 1.70
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 РМ Хам Бенфика - Етцела Етелбрюк 1 - 3 4.42 4.05 1.60
19:00 Вилц 71 - Мондорф-ле-Бен 1 - 2 2.03 3.57 3.02
19:00 Жюнес Еш - Расинг ФК Унион 0 - 2 2.84 3.40 2.16
19:00 Ф91 Дюделанж - Юнион Титус Петанж 3 - 1 1.40 4.52 6.10
20:30 Суифт Есперанж - Виктория Роспорт 1 - 1 1.17 6.69 11.10
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
РМ Хам Бенфика - Етцела Етелбрюк
18:00 1 - 3 4.42 4.05 1.60
Вилц 71 - Мондорф-ле-Бен
19:00 1 - 2 2.03 3.57 3.02
Жюнес Еш - Расинг ФК Унион
19:00 0 - 2 2.84 3.40 2.16
Ф91 Дюделанж - Юнион Титус Петанж
19:00 3 - 1 1.40 4.52 6.10
Суифт Есперанж - Виктория Роспорт
20:30 1 - 1 1.17 6.69 11.10
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Каронга Юнайтед - Томъс Нийренда Старс 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 СИВО Юнайтед - Блу Ийгълс отл. 1.25 5.67 9.12
15:30 Читипа Юнайтед - Ред Лайънс отл. 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Каронга Юнайтед - Томъс Нийренда Старс
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
СИВО Юнайтед - Блу Ийгълс
15:30 отл. 1.25 5.67 9.12
Читипа Юнайтед - Ред Лайънс
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Санта Лучия ФК - Сиренс 1 - 3 2.32 3.18 2.75
20:00 Валета - Гзира Юнайтед 0 - 2 2.55 3.11 2.50
22:00 Хибърниънс - Моста ФК 3 - 2 1.31 4.67 7.73
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Санта Лучия ФК - Сиренс
18:00 1 - 3 2.32 3.18 2.75
Валета - Гзира Юнайтед
20:00 0 - 2 2.55 3.11 2.50
Хибърниънс - Моста ФК
22:00 3 - 2 1.31 4.67 7.73
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Дифаа ел Джадида - ХУСА Агадир 2 - 1 2.24 2.77 3.32
21:15 ИР Танжер - Шабаб Мохамедия 1 - 1 2.06 2.89 3.57
23:30 ЖСС Суалем - Магреб Фес 3 - 0 2.59 2.72 2.82
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дифаа ел Джадида - ХУСА Агадир
19:00 2 - 1 2.24 2.77 3.32
ИР Танжер - Шабаб Мохамедия
21:15 1 - 1 2.06 2.89 3.57
ЖСС Суалем - Магреб Фес
23:30 3 - 0 2.59 2.72 2.82
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Атлас Гуадалахара 0 - 3 2.86 2.88 2.52
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Некакса Агуаскалиентес - Атлас Гуадалахара
05:00 0 - 3 2.86 2.88 2.52
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Флорещ 1 - 0 1.55 4.20 4.57
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Динамо-Авто Тираспол - Флорещ
17:00 1 - 0 1.55 4.20 4.57
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
17:30 Хееренвеен - Фортуна Ситард 1 - 0 1.75 3.85 4.40
19:45 Вилем II - Грьонинген 2 - 1 2.53 3.30 2.77
21:00 Аякс - Камбур 9 - 0 1.08 10.90 23.05
22:00 Утрехт - Ваалвийк 2 - 2 1.30 5.57 9.24
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Хееренвеен - Фортуна Ситард
17:30 1 - 0 1.75 3.85 4.40
Вилем II - Грьонинген
19:45 2 - 1 2.53 3.30 2.77
Аякс - Камбур
21:00 9 - 0 1.08 10.90 23.05
Утрехт - Ваалвийк
22:00 2 - 2 1.30 5.57 9.24
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:30 Братвог - Берум 2 - 0 1.51 4.32 4.86
17:00 Ейдсволд ТФ - Мос 2 - 2 1.61 4.08 4.29
17:00 Флурьо - Алта 1 - 2 3.78 4.06 1.67
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Братвог - Берум
16:30 2 - 0 1.51 4.32 4.86
Ейдсволд ТФ - Мос
17:00 2 - 2 1.61 4.08 4.29
Флурьо - Алта
17:00 1 - 2 3.78 4.06 1.67
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Вард Хаугесунд - Йойгарден 2 - 0 1.95 3.84 2.99
17:00 Фрам Ларвик - Нутоден 2 - 3 1.94 3.74 3.12
17:00 Шайд - Сотра 3 - 0 1.19 6.36 10.28
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Вард Хаугесунд - Йойгарден
16:00 2 - 0 1.95 3.84 2.99
Фрам Ларвик - Нутоден
17:00 2 - 3 1.94 3.74 3.12
Шайд - Сотра
17:00 3 - 0 1.19 6.36 10.28
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Хаугесунд 3 - 2 2.06 3.53 3.38
19:00 Од БК - Лилестрьом 2 - 3 2.45 3.41 2.74
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Кристиансунд - Хаугесунд
19:00 3 - 2 2.06 3.53 3.38
Од БК - Лилестрьом
19:00 2 - 3 2.45 3.41 2.74
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Брюне - Старт Кристиансанд 4 - 2 2.38 3.62 2.58
16:00 Гроруд - Согндал 1 - 2 3.95 4.00 1.75
16:00 Йерв Гримстад - Санднес 1 - 0 1.87 3.76 3.61
16:00 Осане - Олесунд 1 - 6 3.90 4.04 1.74
16:00 Рауфос - КФУМ Осло 5 - 1 2.42 3.67 2.53
16:00 Стрьомен - ХамКам 0 - 0 4.51 3.94 1.66
19:00 Ранхайм - Стьордалс Блинк 1 - 0 1.29 5.48 8.29
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брюне - Старт Кристиансанд
16:00 4 - 2 2.38 3.62 2.58
Гроруд - Согндал
16:00 1 - 2 3.95 4.00 1.75
Йерв Гримстад - Санднес
16:00 1 - 0 1.87 3.76 3.61
Осане - Олесунд
16:00 1 - 6 3.90 4.04 1.74
Рауфос - КФУМ Осло
16:00 5 - 1 2.42 3.67 2.53
Стрьомен - ХамКам
16:00 0 - 0 4.51 3.94 1.66
Ранхайм - Стьордалс Блинк
19:00 1 - 0 1.29 5.48 8.29
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:45 Ал Васл Дубай - Ал Вахда Абу Даби 1 - 1 2.56 3.54 2.38
20:00 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Шарджа 4 - 3 1.95 3.75 3.24
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Васл Дубай - Ал Вахда Абу Даби
17:45 1 - 1 2.56 3.54 2.38
Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Шарджа
20:00 4 - 3 1.95 3.75 3.24
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Ривър Плейт Асунсион - Либертад Асунсион 0 - 1 4.19 3.32 1.81
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт Асунсион - Либертад Асунсион
03:15 0 - 1 4.19 3.32 1.81
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Мелгар Арекипа - Аякучо 1 - 1 1.73 3.69 4.03
19:00 Карлос А. Манучи - Алианса Универсидад 1 - 1 1.80 3.33 4.03
21:15 Универсидад Сезар Валехо - Академия Кантолао 0 - 0 1.84 3.31 3.90
23:30 Бинасионал - Спорт Бойс 1 - 2 2.60 3.11 2.52
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Мелгар Арекипа - Аякучо
02:00 1 - 1 1.73 3.69 4.03
Карлос А. Манучи - Алианса Универсидад
19:00 1 - 1 1.80 3.33 4.03
Универсидад Сезар Валехо - Академия Кантолао
21:15 0 - 0 1.84 3.31 3.90
Бинасионал - Спорт Бойс
23:30 1 - 2 2.60 3.11 2.52
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Висла Плоцк - Ягиелония Бялисток 3 - 0 2.36 3.16 3.04
16:00 Погон Шчечин - Краковия Краков 1 - 1 1.77 3.48 4.74
18:30 Радомяк Радом - Шльонск Вроцлав 1 - 1 2.18 3.29 3.24
21:00 Лехия Гданск - Пяст Гливице 1 - 0 2.23 3.28 3.18
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Висла Плоцк - Ягиелония Бялисток
13:30 3 - 0 2.36 3.16 3.04
Погон Шчечин - Краковия Краков
16:00 1 - 1 1.77 3.48 4.74
Радомяк Радом - Шльонск Вроцлав
18:30 1 - 1 2.18 3.29 3.24
Лехия Гданск - Пяст Гливице
21:00 1 - 0 2.23 3.28 3.18
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 ЛКС Лодз - Подбескидзе 1 - 2 1.94 3.29 3.55
21:30 Корона Келце - Сандеця Нови Сонч 0 - 1 1.88 3.32 3.81
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ЛКС Лодз - Подбескидзе
13:40 1 - 2 1.94 3.29 3.55
Корона Келце - Сандеця Нови Сонч
21:30 0 - 1 1.88 3.32 3.81
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Фамаликао - Маритимо 0 - 0 2.08 3.28 3.49
20:00 Белененсеш - Жил Висенте 1 - 1 3.32 3.10 2.24
22:30 Ароука - Витория Гимараеш 2 - 2 3.35 3.20 2.17
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Фамаликао - Маритимо
17:30 0 - 0 2.08 3.28 3.49
Белененсеш - Жил Висенте
20:00 1 - 1 3.32 3.10 2.24
Ароука - Витория Гимараеш
22:30 2 - 2 3.35 3.20 2.17
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Рио Аве - Фейрензе 0 - 4 1.62 3.74 4.80
17:30 Мафра - Трофензе 0 - 0 1.74 3.56 4.28
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Рио Аве - Фейрензе
13:00 0 - 4 1.62 3.74 4.80
Мафра - Трофензе
17:30 0 - 0 1.74 3.56 4.28
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:30 Киндия Търговище - Фарул Констанца 2 - 0 3.19 2.93 2.35
20:00 У Крайова 1948 - ФК ФКСБ 0 - 1 4.92 3.53 1.67
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Киндия Търговище - Фарул Констанца
14:30 2 - 0 3.19 2.93 2.35
У Крайова 1948 - ФК ФКСБ
20:00 0 - 1 4.92 3.53 1.67
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Уфа - ФК Химки 3 - 2 2.37 3.11 3.02
16:30 Криля Советов - ФК Ростов 4 - 2 2.16 3.25 3.31
19:00 Ахмат Грозни - ФК Краснодар 0 - 2 2.87 3.34 2.37
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Уфа - ФК Химки
14:00 3 - 2 2.37 3.11 3.02
Криля Советов - ФК Ростов
16:30 4 - 2 2.16 3.25 3.31
Ахмат Грозни - ФК Краснодар
19:00 0 - 2 2.87 3.34 2.37
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Интер Маями - Ню Йорк Ред Булс 0 - 4 1.91 3.40 3.94
22:30 Атланта Юнайтед - Ди Си Юнайтед 3 - 2 2.01 3.52 3.45
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Интер Маями - Ню Йорк Ред Булс
02:00 0 - 4 1.91 3.40 3.94
Атланта Юнайтед - Ди Си Юнайтед
22:30 3 - 2 2.01 3.52 3.45
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Фиорентино 0 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Ла Фиорита - Либертас 5 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Тре Фиори - Мурата 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Фолгоре Фалциано - Доманяно 0 - 1 1.27 5.44 7.60
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Кайлунго - Фиорентино
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Ла Фиорита - Либертас
16:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Тре Фиори - Мурата
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Фолгоре Фалциано - Доманяно
16:00 0 - 1 1.27 5.44 7.60
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Хилал Рияд - Ал Етифак Дамам 3 - 2 1.35 5.00 6.50
18:45 Ал Хазм - Абха Клуб 2 - 0 2.30 3.44 2.68
20:30 Ал Насър Рияд - Ал Итихад Джеда 1 - 3 2.06 3.44 3.19
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Хилал Рияд - Ал Етифак Дамам
18:30 3 - 2 1.35 5.00 6.50
Ал Хазм - Абха Клуб
18:45 2 - 0 2.30 3.44 2.68
Ал Насър Рияд - Ал Итихад Джеда
20:30 1 - 3 2.06 3.44 3.19
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Гленавон 1 - 1 2.35 3.71 2.52
17:00 Дънганън Суифтс - Клифтънвил 1 - 3 5.53 4.38 1.49
17:00 Карик Рейнджърс - Портадаун 1 - 0 2.32 3.71 2.57
17:00 Крусейдърс - Ларн 1 - 0 2.33 3.63 2.67
17:00 Линфийлд - Коулрейн 1 - 1 1.90 3.80 3.47
17:00 Уорънпойнт Таун - Гленторан 0 - 3 6.35 5.05 1.38
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Балимина Юнайтед - Гленавон
17:00 1 - 1 2.35 3.71 2.52
Дънганън Суифтс - Клифтънвил
17:00 1 - 3 5.53 4.38 1.49
Карик Рейнджърс - Портадаун
17:00 1 - 0 2.32 3.71 2.57
Крусейдърс - Ларн
17:00 1 - 0 2.33 3.63 2.67
Линфийлд - Коулрейн
17:00 1 - 1 1.90 3.80 3.47
Уорънпойнт Таун - Гленторан
17:00 0 - 3 6.35 5.05 1.38
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Йънг Лайънс 2 - 1 1.41 4.60 5.46
12:30 Танджонг Пагар Юнайтед - Хоуганг Юнайтед 1 - 1 3.31 3.76 1.85
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тампайнс Роувърс - Йънг Лайънс
12:30 2 - 1 1.41 4.60 5.46
Танджонг Пагар Юнайтед - Хоуганг Юнайтед
12:30 1 - 1 3.31 3.76 1.85
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Слован Братислава Б - Партизан Бардейов 2 - 1 3.18 3.56 1.92
16:30 Дукла Банска Бистрица - Славой Требишов 3 - 0 1.29 5.02 7.80
16:30 Наместово - ШТК 1914 Шаморин 1 - 4 5.43 4.44 1.41
16:30 Пухов - Кошице 1 - 2 3.74 3.56 1.78
16:30 Хумене - Жилина Б 1 - 0 1.67 3.92 3.93
19:00 Скалица - Петржалка Братислава отл. 1.84 3.54 3.43
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава Б - Партизан Бардейов
16:00 2 - 1 3.18 3.56 1.92
Дукла Банска Бистрица - Славой Требишов
16:30 3 - 0 1.29 5.02 7.80
Наместово - ШТК 1914 Шаморин
16:30 1 - 4 5.43 4.44 1.41
Пухов - Кошице
16:30 1 - 2 3.74 3.56 1.78
Хумене - Жилина Б
16:30 1 - 0 1.67 3.92 3.93
Скалица - Петржалка Братислава
19:00 отл. 1.84 3.54 3.43
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Земплин Михаловце - Злате Моравце 2 - 1 1.92 3.64 3.44
19:00 Ружомберок - ДАК Дунайска Стреда 1 - 2 3.33 3.50 1.97
19:00 Татран Липтовски Микулаш - Похроние Долна Жданя 5 - 1 2.68 3.41 2.37
19:00 Тренчин - Сеница 3 - 3 1.52 4.23 5.22
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Земплин Михаловце - Злате Моравце
19:00 2 - 1 1.92 3.64 3.44
Ружомберок - ДАК Дунайска Стреда
19:00 1 - 2 3.33 3.50 1.97
Татран Липтовски Микулаш - Похроние Долна Жданя
19:00 5 - 1 2.68 3.41 2.37
Тренчин - Сеница
19:00 3 - 3 1.52 4.23 5.22
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Домжале - Радомлие 2 - 0 1.70 3.66 4.28
21:15 Олимпия Любляна - Целие 1 - 0 1.96 3.38 3.45
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Домжале - Радомлие
18:00 2 - 0 1.70 3.66 4.28
Олимпия Любляна - Целие
21:15 1 - 0 1.96 3.38 3.45
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Пролетер Нови Сад - Младост Лучани 2 - 3 2.01 3.25 3.28
17:00 Чукарички - Спартак Суботица 2 - 1 1.57 3.72 4.98
19:30 Вождовац Белград - Раднички 1923 1 - 2 1.72 3.47 4.35
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Пролетер Нови Сад - Младост Лучани
17:00 2 - 3 2.01 3.25 3.28
Чукарички - Спартак Суботица
17:00 2 - 1 1.57 3.72 4.98
Вождовац Белград - Раднички 1923
19:30 1 - 2 1.72 3.47 4.35
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Истиклол Душанбе - Равшан Куляб 2 - 0 0.00 0.00 0.00
14:00 Хатлон Бохтар - Куктош Рудаки 3 - 0 1.50 3.40 6.57
14:00 Худжанд - Душанбе-83 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истиклол Душанбе - Равшан Куляб
14:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Хатлон Бохтар - Куктош Рудаки
14:00 3 - 0 1.50 3.40 6.57
Худжанд - Душанбе-83
14:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Кхонкаен Юнайтед - Порт Банкок - 0.00 0.00 0.00
13:30 Порт Банкок - Кхонкаен Юнайтед 2 - 0 1.35 4.78 7.11
14:00 Нонгбуа Питчая - Чонбури - 0.00 0.00 0.00
14:00 Чианграй Юнайтед - Ратчабури 0 - 0 2.00 3.32 3.37
14:00 Чонбури - Нонгбуа Питчая 3 - 1 1.83 3.44 3.83
14:30 Бурирам Юнайтед - Чиангмай Юнайтед 4 - 0 1.30 5.05 7.96
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кхонкаен Юнайтед - Порт Банкок
13:30 - 0.00 0.00 0.00
Порт Банкок - Кхонкаен Юнайтед
13:30 2 - 0 1.35 4.78 7.11
Нонгбуа Питчая - Чонбури
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Чианграй Юнайтед - Ратчабури
14:00 0 - 0 2.00 3.32 3.37
Чонбури - Нонгбуа Питчая
14:00 3 - 1 1.83 3.44 3.83
Бурирам Юнайтед - Чиангмай Юнайтед
14:30 4 - 0 1.30 5.05 7.96
Тунис - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:30 Есперанс де Тунис - Монастир 1 - 1 1.69 3.35 4.97
Тунис - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Есперанс де Тунис - Монастир
19:30 1 - 1 1.69 3.35 4.97
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Сивасспор - Газиантеп ФК 1 - 1 1.97 3.39 3.83
16:00 Касъмпаша - Трабзонспор 0 - 1 4.02 3.80 1.80
19:00 Адана Демирспор - Ризеспор 3 - 1 1.82 3.62 4.23
19:00 Анталияспор - Бешикташ 2 - 3 4.14 3.64 1.80
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Сивасспор - Газиантеп ФК
13:30 1 - 1 1.97 3.39 3.83
Касъмпаша - Трабзонспор
16:00 0 - 1 4.02 3.80 1.80
Адана Демирспор - Ризеспор
19:00 3 - 1 1.82 3.62 4.23
Анталияспор - Бешикташ
19:00 2 - 3 4.14 3.64 1.80
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Еюпспор - Ерзурум ББ 0 - 1 1.88 3.43 3.60
19:00 Маниса ФК - Бандърмаспор 1 - 3 1.53 3.97 5.23
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Еюпспор - Ерзурум ББ
16:00 0 - 1 1.88 3.43 3.60
Маниса ФК - Бандърмаспор
19:00 1 - 3 1.53 3.97 5.23
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Карнарвън Таун - Кардиф Метрополитън 2 - 0 2.28 3.53 2.62
16:30 Кевн Друидс - Пенибонт 0 - 3 6.90 5.53 1.30
16:30 Конас Кий - Бала Таун 0 - 1 1.60 4.16 4.31
16:30 Хавърфордуест - Флинт Таун Юнайтед 2 - 0 2.73 3.43 2.26
19:15 Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун Юнайтед 3 - 1 1.17 6.74 11.54
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Карнарвън Таун - Кардиф Метрополитън
16:30 2 - 0 2.28 3.53 2.62
Кевн Друидс - Пенибонт
16:30 0 - 3 6.90 5.53 1.30
Конас Кий - Бала Таун
16:30 0 - 1 1.60 4.16 4.31
Хавърфордуест - Флинт Таун Юнайтед
16:30 2 - 0 2.73 3.43 2.26
Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун Юнайтед
19:15 3 - 1 1.17 6.74 11.54
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ингулец Петрово - Колос Ковалевка 0 - 2 2.22 3.16 3.16
17:00 Ворскла Полтава - Олимпик Донецк - 0.00 0.00 0.00
17:00 Днипро-1 - Верес Ровно 1 - 0 1.47 4.24 6.14
17:00 ФК Мариупол - Шахтьор Донецк 0 - 5 19.10 8.05 1.11
19:30 Динамо Киев - Александрия 1 - 0 1.31 5.02 8.95
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ингулец Петрово - Колос Ковалевка
14:00 0 - 2 2.22 3.16 3.16
Ворскла Полтава - Олимпик Донецк
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Днипро-1 - Верес Ровно
17:00 1 - 0 1.47 4.24 6.14
ФК Мариупол - Шахтьор Донецк
17:00 0 - 5 19.10 8.05 1.11
Динамо Киев - Александрия
19:30 1 - 0 1.31 5.02 8.95
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Кривбас Кривой Рок 1 - 1 5.67 4.02 1.48
15:30 Волин Луцк - ВПК-Агро Шевченковка 1 - 0 1.71 3.53 4.18
17:00 Агробизнес Волочиск - ФК Минай - 0.00 0.00 0.00
17:00 Подолия Хмелницки - МФК Николаев - 0.00 0.00 0.00
17:45 Оболон Киев - ФК Краматорск отл. 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Прикарпатие Ивано-Франкивск - Кривбас Кривой Рок
13:15 1 - 1 5.67 4.02 1.48
Волин Луцк - ВПК-Агро Шевченковка
15:30 1 - 0 1.71 3.53 4.18
Агробизнес Волочиск - ФК Минай
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Подолия Хмелницки - МФК Николаев
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Оболон Киев - ФК Краматорск
17:45 отл. 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Пенярол Монтевидео - Феникс Монтевидео 0 - 0 1.37 4.39 7.12
19:15 Спортиво Серито - Серо Ларго Мело 1 - 1 2.56 3.09 2.59
21:30 Вия Еспаньола - Суд Америка Монтевидео 1 - 2 2.62 2.98 2.59
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Феникс Монтевидео
02:00 0 - 0 1.37 4.39 7.12
Спортиво Серито - Серо Ларго Мело
19:15 1 - 1 2.56 3.09 2.59
Вия Еспаньола - Суд Америка Монтевидео
21:30 1 - 2 2.62 2.98 2.59
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 ХИФК Хелзинки - ИФК Мариехамн 0 - 3 2.06 3.27 3.63
17:00 КТП Котка - КуПС Куопио 1 - 2 15.10 6.30 1.19
17:00 Сейняйоен ЯК - Интер Турку 2 - 2 2.90 3.13 2.46
17:00 ФК Лахти - АС Оулу 0 - 0 1.91 3.37 3.96
17:00 Хака - Илвес Тампере 0 - 1 2.79 3.04 2.60
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ХИФК Хелзинки - ИФК Мариехамн
15:00 0 - 3 2.06 3.27 3.63
КТП Котка - КуПС Куопио
17:00 1 - 2 15.10 6.30 1.19
Сейняйоен ЯК - Интер Турку
17:00 2 - 2 2.90 3.13 2.46
ФК Лахти - АС Оулу
17:00 0 - 0 1.91 3.37 3.96
Хака - Илвес Тампере
17:00 0 - 1 2.79 3.04 2.60
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
16:00 Атлантис Хелзинки - КяПа Хелзинки 3 - 0 1.76 3.89 3.58
17:00 МиПК Микели - Рейпас Лахти 0 - 2 4.60 4.38 1.52
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Атлантис Хелзинки - КяПа Хелзинки
16:00 3 - 0 1.76 3.89 3.58
МиПК Микели - Рейпас Лахти
17:00 0 - 2 4.60 4.38 1.52
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 Джаз Пори - Илвес Тампере 2 3 - 2 1.75 4.00 3.55
15:00 КааПо Каарина - ВЯС Вантаа 2 - 1 1.59 4.08 4.26
15:00 СалПа Сало - Гранкула ИФК 1 - 1 2.10 3.54 2.88
17:00 ТПВ Тампере - Паргас ИФ 1 - 4 11.02 6.61 1.17
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Джаз Пори - Илвес Тампере 2
15:00 3 - 2 1.75 4.00 3.55
КааПо Каарина - ВЯС Вантаа
15:00 2 - 1 1.59 4.08 4.26
СалПа Сало - Гранкула ИФК
15:00 1 - 1 2.10 3.54 2.88
ТПВ Тампере - Паргас ИФ
17:00 1 - 4 11.02 6.61 1.17
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 ЮЯК Ювяскюля - РоПС Рованиеми 2 0 - 0 1.32 5.19 6.35
16:00 Вааса ИФК - ОЛС Оулу 1 - 3 2.42 3.61 2.41
16:00 Кеми Сити - Еркулес Оулу 1 - 5 7.73 5.27 1.26
18:00 ОТП Оулу - ГБК Кокола отл. 0.00 0.00 0.00
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЮЯК Ювяскюля - РоПС Рованиеми 2
14:00 0 - 0 1.32 5.19 6.35
Вааса ИФК - ОЛС Оулу
16:00 1 - 3 2.42 3.61 2.41
Кеми Сити - Еркулес Оулу
16:00 1 - 5 7.73 5.27 1.26
ОТП Оулу - ГБК Кокола
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Славен - Истра 1961 1 - 1 2.01 3.40 3.48
20:05 Шибеник - Локомотив Загреб 2 - 1 2.94 3.27 2.32
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Славен - Истра 1961
18:00 1 - 1 2.01 3.40 3.48
Шибеник - Локомотив Загреб
20:05 2 - 1 2.94 3.27 2.32
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Рудар Плевля - Зета Голубовци 2 - 0 1.56 3.61 5.22
20:00 Искра Даниловград - ФК Подгорица 4 - 2 2.07 2.98 3.39
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рудар Плевля - Зета Голубовци
19:00 2 - 0 1.56 3.61 5.22
Искра Даниловград - ФК Подгорица
20:00 4 - 2 2.07 2.98 3.39
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Вишков - Спарта Прага Б 2 - 3 3.07 3.48 2.08
11:15 Тринец - Височина Ихлава 1 - 1 2.66 3.27 2.42
11:15 Хрудим - Лишен Бърно 0 - 2 2.80 3.26 2.26
16:00 Опава - МАС Таборско 0 - 0 1.95 3.26 3.53
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Вишков - Спарта Прага Б
11:15 2 - 3 3.07 3.48 2.08
Тринец - Височина Ихлава
11:15 1 - 1 2.66 3.27 2.42
Хрудим - Лишен Бърно
11:15 0 - 2 2.80 3.26 2.26
Опава - МАС Таборско
16:00 0 - 0 1.95 3.26 3.53
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Слован Либерец - Млада Болеслав 2 - 1 3.10 3.24 2.26
17:00 Словачко - Фастав Злин 3 - 0 1.57 3.95 5.42
20:00 Виктория Пилзен - Чешке Будьовице 2 - 1 1.29 5.43 8.90
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Слован Либерец - Млада Болеслав
17:00 2 - 1 3.10 3.24 2.26
Словачко - Фастав Злин
17:00 3 - 0 1.57 3.95 5.42
Виктория Пилзен - Чешке Будьовице
20:00 2 - 1 1.29 5.43 8.90
Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
18:00 Лозана-Уши - Сион 4 - 0 2.75 3.77 2.15
19:00 Етоил Каруж - Винтертур 3 - 1 4.75 3.50 1.67
21:15 Тун - Грасхопърс 1 - 0 2.19 3.58 2.85
Швейцария - Купа на Швейцария
Час Рез. 1 X 2
Лозана-Уши - Сион
18:00 4 - 0 2.75 3.77 2.15
Етоил Каруж - Винтертур
19:00 3 - 1 4.75 3.50 1.67
Тун - Грасхопърс
21:15 1 - 0 2.19 3.58 2.85
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дегерфорш - Сириус 1 - 2 2.37 3.46 2.80
16:00 Малмьо - Юргорден 1 - 1 1.81 3.69 4.13
18:30 Хакен - Мялби 0 - 0 1.78 3.51 4.45
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Дегерфорш - Сириус
16:00 1 - 2 2.37 3.46 2.80
Малмьо - Юргорден
16:00 1 - 1 1.81 3.69 4.13
Хакен - Мялби
18:30 0 - 0 1.78 3.51 4.45
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Бромапойкарна - Йефле 0 - 1 1.20 5.85 11.58
15:00 ИФК Ханинге - ИФ Сюлвия 3 - 1 2.79 3.58 2.20
17:00 Карлстад Футбол - Тебю ФК 2 - 1 1.43 4.76 5.65
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - Йефле
14:00 0 - 1 1.20 5.85 11.58
ИФК Ханинге - ИФ Сюлвия
15:00 3 - 1 2.79 3.58 2.20
Карлстад Футбол - Тебю ФК
17:00 2 - 1 1.43 4.76 5.65
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Квидинг - Атвидаберг 0 - 2 1.90 3.57 3.45
14:00 Линдуме - Твоокерш 3 - 1 3.23 3.56 1.97
15:00 Асириска Турабдин ИК - Торнс 1 - 3 1.81 3.95 3.42
16:00 Лунд - Люнгшиле 0 - 2 2.09 3.44 3.05
16:00 Оскаршхамн АИК - ИФК Малмьо 1 - 0 1.22 5.86 9.89
17:00 Венерсборг - Линкьопинг Сити 2 - 4 1.65 3.96 4.33
17:00 Йостерлен - Шьовде АИК 0 - 1 3.08 3.78 1.95
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Квидинг - Атвидаберг
14:00 0 - 2 1.90 3.57 3.45
Линдуме - Твоокерш
14:00 3 - 1 3.23 3.56 1.97
Асириска Турабдин ИК - Торнс
15:00 1 - 3 1.81 3.95 3.42
Лунд - Люнгшиле
16:00 0 - 2 2.09 3.44 3.05
Оскаршхамн АИК - ИФК Малмьо
16:00 1 - 0 1.22 5.86 9.89
Венерсборг - Линкьопинг Сити
17:00 2 - 4 1.65 3.96 4.33
Йостерлен - Шьовде АИК
17:00 0 - 1 3.08 3.78 1.95
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Норбю - Трелеборг 1 - 1 2.34 3.27 2.92
16:00 АФК Ескилстюна - Васалунд 1 - 2 1.73 3.79 4.27
16:00 Браге - ГАИС Гьотеборг 1 - 4 2.00 3.40 3.60
18:00 Сундсвал - Ландскрона БоИС 1 - 0 2.12 3.30 3.31
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Норбю - Трелеборг
14:00 1 - 1 2.34 3.27 2.92
АФК Ескилстюна - Васалунд
16:00 1 - 2 1.73 3.79 4.27
Браге - ГАИС Гьотеборг
16:00 1 - 4 2.00 3.40 3.60
Сундсвал - Ландскрона БоИС
18:00 1 - 0 2.12 3.30 3.31
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Келти Хартс 0 - 3 6.04 4.28 1.44
17:00 Елгин Сити - Анан Атлетик 0 - 2 1.93 3.61 3.28
17:00 Каудънбийт - Форфар Атлетик 1 - 1 3.13 3.59 1.99
17:00 Странрар - Стенхаусмюър 2 - 0 2.09 3.57 2.98
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Албион Роувърс - Келти Хартс
17:00 0 - 3 6.04 4.28 1.44
Елгин Сити - Анан Атлетик
17:00 0 - 2 1.93 3.61 3.28
Каудънбийт - Форфар Атлетик
17:00 1 - 1 3.13 3.59 1.99
Странрар - Стенхаусмюър
17:00 2 - 0 2.09 3.57 2.98
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Сейнт Джонстън 0 - 1 2.08 3.10 3.83
17:00 Рос Каунти - Хартс 2 - 2 4.75 3.94 1.66
17:00 Хибърниън - Сейнт Мирън 2 - 2 1.70 3.62 5.08
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Абърдийн - Сейнт Джонстън
17:00 0 - 1 2.08 3.10 3.83
Рос Каунти - Хартс
17:00 2 - 2 4.75 3.94 1.66
Хибърниън - Сейнт Мирън
17:00 2 - 2 1.70 3.62 5.08
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Ийст Файф 3 - 0 1.81 3.65 3.73
17:00 Клайд - Куинс парк ФК 2 - 2 4.11 3.50 1.77
17:00 Монтроуз - Алоа Атлетик 0 - 2 2.07 3.48 3.01
17:00 Питърхед - Коув Рейнджърс 0 - 1 3.27 3.50 2.00
17:00 Фолкърк - Дъмбартън 1 - 2 1.51 3.86 5.70
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Еърдри - Ийст Файф
17:00 3 - 0 1.81 3.65 3.73
Клайд - Куинс парк ФК
17:00 2 - 2 4.11 3.50 1.77
Монтроуз - Алоа Атлетик
17:00 0 - 2 2.07 3.48 3.01
Питърхед - Коув Рейнджърс
17:00 0 - 1 3.27 3.50 2.00
Фолкърк - Дъмбартън
17:00 1 - 2 1.51 3.86 5.70
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Рейт Роувърс 0 - 1 3.11 3.33 2.16
17:00 Дънфърмлин - Инвърнес КТ 0 - 0 3.71 3.52 1.89
17:00 Куин ъф Саут - Арброут 0 - 2 2.65 3.41 2.41
17:00 Партик Тисъл - Килмарнък 0 - 2 3.15 3.35 2.11
17:00 Хамилтън - Еър Юнайтед 0 - 2 2.12 3.35 3.16
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Грийнок Мортън - Рейт Роувърс
17:00 0 - 1 3.11 3.33 2.16
Дънфърмлин - Инвърнес КТ
17:00 0 - 0 3.71 3.52 1.89
Куин ъф Саут - Арброут
17:00 0 - 2 2.65 3.41 2.41
Партик Тисъл - Килмарнък
17:00 0 - 2 3.15 3.35 2.11
Хамилтън - Еър Юнайтед
17:00 0 - 2 2.12 3.35 3.16
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Чипа Юнайтед - Орландо Пайрътс 1 - 3 3.84 2.88 2.05
18:00 Барока - Сехухуне Юнайтед 1 - 0 2.00 2.95 3.87
18:00 Кайзер Чийфс - Роял АМ 1 - 4 1.68 3.24 5.30
18:00 Кейптаун Сити - Стеленбош 0 - 3 2.17 2.96 3.37
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Чипа Юнайтед - Орландо Пайрътс
16:00 1 - 3 3.84 2.88 2.05
Барока - Сехухуне Юнайтед
18:00 1 - 0 2.00 2.95 3.87
Кайзер Чийфс - Роял АМ
18:00 1 - 4 1.68 3.24 5.30
Кейптаун Сити - Стеленбош
18:00 0 - 3 2.17 2.96 3.37
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:20 Чонбук Хюндай Моторс - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 0 1.74 3.51 4.47
10:30 Куанджу - Чеджу Юнайтед 1 - 1 3.13 3.15 2.24
13:00 Тегу - Улсан Хюндай 2 - 1 2.98 3.28 2.26
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чонбук Хюндай Моторс - Сувон Самсунг Блюуингс
08:20 1 - 0 1.74 3.51 4.47
Куанджу - Чеджу Юнайтед
10:30 1 - 1 3.13 3.15 2.24
Тегу - Улсан Хюндай
13:00 2 - 1 2.98 3.28 2.26
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:30 Чуннам Драгонс - Пучхон 1995 1 - 2 1.90 3.15 3.93
10:00 Кьонсан - Кимчхон Сангму 2 - 3 3.35 3.09 2.11
12:30 Пусан АйПарк - Анянг 1 - 3 2.87 3.17 2.32
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чуннам Драгонс - Пучхон 1995
07:30 1 - 2 1.90 3.15 3.93
Кьонсан - Кимчхон Сангму
10:00 2 - 3 3.35 3.09 2.11
Пусан АйПарк - Анянг
12:30 1 - 3 2.87 3.17 2.32
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Висел Кобе - Консадол Сапоро 1 - 0 2.01 3.49 3.38
12:00 Кашива Рейсол - Санфрече Хирошима 0 - 3 2.68 3.18 2.53
12:00 Кашима Антлърс - Гамба Осака 3 - 1 1.57 3.85 5.46
12:00 Шонан Белмар - Ависпа Фукуока 1 - 1 2.46 3.01 2.97
12:30 Токушима Вортис - Кавазаки Фронтейл 1 - 3 6.66 4.20 1.45
13:00 Нагоя Грампус - Йокохама Ф-Маринос 2 - 1 3.22 3.48 2.06
13:00 Саган Тошу - Оита Тринита 0 - 0 1.65 3.63 5.01
13:00 Токио - Йокохама ФК 4 - 0 1.56 3.94 5.30
13:00 Урава Ред Даймъндс - Серезо Осака 2 - 0 2.26 3.22 3.05
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Вегалта Сендай 2 - 1 1.91 3.43 3.75
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Консадол Сапоро
12:00 1 - 0 2.01 3.49 3.38
Кашива Рейсол - Санфрече Хирошима
12:00 0 - 3 2.68 3.18 2.53
Кашима Антлърс - Гамба Осака
12:00 3 - 1 1.57 3.85 5.46
Шонан Белмар - Ависпа Фукуока
12:00 1 - 1 2.46 3.01 2.97
Токушима Вортис - Кавазаки Фронтейл
12:30 1 - 3 6.66 4.20 1.45
Нагоя Грампус - Йокохама Ф-Маринос
13:00 2 - 1 3.22 3.48 2.06
Саган Тошу - Оита Тринита
13:00 0 - 0 1.65 3.63 5.01
Токио - Йокохама ФК
13:00 4 - 0 1.56 3.94 5.30
Урава Ред Даймъндс - Серезо Осака
13:00 2 - 0 2.26 3.22 3.05
Шимизу Ес-Пулс - Вегалта Сендай
13:00 2 - 1 1.91 3.43 3.75
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Вентфорет Кофу - Омия Ардижа 1 - 0 2.36 2.99 2.96
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Ехиме ФК 1 - 0 1.80 3.29 4.28
12:00 Точиги СК - Мито Холихок 0 - 0 2.95 3.01 2.37
13:00 Джубило Ивата - Фагиано Окаяма 1 - 1 1.63 3.48 5.17
13:00 Мачида Зелвия - В-Варен Нагазаки 3 - 3 2.75 2.87 2.60
13:00 Монтедио Ямагата - Киото Санга 0 - 2 2.66 3.06 2.54
13:00 Рюкю - Теспакусатсу Гунма 0 - 1 1.97 3.27 3.57
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Вентфорет Кофу - Омия Ардижа
12:00 1 - 0 2.36 2.99 2.96
Джеф Юнайтед Чиба - Ехиме ФК
12:00 1 - 0 1.80 3.29 4.28
Точиги СК - Мито Холихок
12:00 0 - 0 2.95 3.01 2.37
Джубило Ивата - Фагиано Окаяма
13:00 1 - 1 1.63 3.48 5.17
Мачида Зелвия - В-Варен Нагазаки
13:00 3 - 3 2.75 2.87 2.60
Монтедио Ямагата - Киото Санга
13:00 0 - 2 2.66 3.06 2.54
Рюкю - Теспакусатсу Гунма
13:00 0 - 1 1.97 3.27 3.57