Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
04:00 Филаделфия Юнион (Сащ) - Америка Мексико (Мек) 0 - 2 2.26 3.35 2.88
Шампионска Лига Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Филаделфия Юнион (Сащ) - Америка Мексико (Мек)
04:00 0 - 2 2.26 3.35 2.88
Лига Европа гр. A Рез. 1 X 2
22:00 Брьондби (Дан) - Спарта Прага (Чех) 0 - 0 2.68 3.42 2.60
22:00 Рейнджърс (Шот) - Лион (Фра) 0 - 2 2.95 3.38 2.42
Лига Европа гр. A
Час Рез. 1 X 2
Брьондби (Дан) - Спарта Прага (Чех)
22:00 0 - 0 2.68 3.42 2.60
Рейнджърс (Шот) - Лион (Фра)
22:00 0 - 2 2.95 3.38 2.42
Лига Европа гр. B Рез. 1 X 2
22:00 Монако (Фра) - Щурм Грац (Авс) 1 - 0 1.39 4.79 8.06
22:00 ПСВ Айндховен (Нид) - Реал Сосиедад (Исп) 2 - 2 2.37 3.43 3.01
Лига Европа гр. B
Час Рез. 1 X 2
Монако (Фра) - Щурм Грац (Авс)
22:00 1 - 0 1.39 4.79 8.06
ПСВ Айндховен (Нид) - Реал Сосиедад (Исп)
22:00 2 - 2 2.37 3.43 3.01
Лига Европа гр. C Рез. 1 X 2
22:00 Лестър (Анг) - Наполи (Ита) 2 - 2 2.29 3.41 3.15
Лига Европа гр. C
Час Рез. 1 X 2
Лестър (Анг) - Наполи (Ита)
22:00 2 - 2 2.29 3.41 3.15
Лига Европа гр. D Рез. 1 X 2
22:00 Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Фенербахче (Тур) 1 - 1 1.62 4.21 5.19
22:00 Олимпиакос (Гър) - Роял Антверпен (Бел) 2 - 1 1.53 4.41 5.89
Лига Европа гр. D
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Фенербахче (Тур)
22:00 1 - 1 1.62 4.21 5.19
Олимпиакос (Гър) - Роял Антверпен (Бел)
22:00 2 - 1 1.53 4.41 5.89
Лига Европа гр. E Рез. 1 X 2
19:45 Галатасарай (Тур) - Лацио (Ита) 1 - 0 3.49 3.50 2.09
19:45 Локомотив Москва (Рус) - Олимпик Марсилия (Фра) 1 - 1 3.72 3.52 2.01
Лига Европа гр. E
Час Рез. 1 X 2
Галатасарай (Тур) - Лацио (Ита)
19:45 1 - 0 3.49 3.50 2.09
Локомотив Москва (Рус) - Олимпик Марсилия (Фра)
19:45 1 - 1 3.72 3.52 2.01
Лига Европа гр. F Рез. 1 X 2
19:45 Мидтиланд (Дан) - Лудогорец Разград (Бъл) 1 - 1 1.71 3.82 4.85
19:45 Цървена Звезда Белград (Сър) - Спортинг Брага (Пор) 2 - 1 2.05 3.36 3.75
Лига Европа гр. F
Час Рез. 1 X 2
Мидтиланд (Дан) - Лудогорец Разград (Бъл)
19:45 1 - 1 1.71 3.82 4.85
Цървена Звезда Белград (Сър) - Спортинг Брага (Пор)
19:45 2 - 1 2.05 3.36 3.75
Лига Европа гр. G Рез. 1 X 2
19:45 Байер Леверкузен (Гер) - Ференцварош (Унг) 2 - 1 1.19 7.07 15.04
19:45 Бетис (Исп) - Селтик (Шот) 4 - 3 1.51 4.28 6.34
Лига Европа гр. G
Час Рез. 1 X 2
Байер Леверкузен (Гер) - Ференцварош (Унг)
19:45 2 - 1 1.19 7.07 15.04
Бетис (Исп) - Селтик (Шот)
19:45 4 - 3 1.51 4.28 6.34
Лига Европа гр. H Рез. 1 X 2
19:45 Динамо Загреб (Хър) - Уест Хям (Анг) 0 - 2 4.33 3.45 1.89
19:45 Рапид Виена (Авс) - Генк (Бел) 0 - 1 2.91 3.70 2.29
Лига Европа гр. H
Час Рез. 1 X 2
Динамо Загреб (Хър) - Уест Хям (Анг)
19:45 0 - 2 4.33 3.45 1.89
Рапид Виена (Авс) - Генк (Бел)
19:45 0 - 1 2.91 3.70 2.29
Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
16:00 Терамо - Сиена 1 - 0 2.68 2.97 2.51
Италия - Купа на Италия - Серия С
Час Рез. 1 X 2
Терамо - Сиена
16:00 1 - 0 2.68 2.97 2.51
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:45 Банфийлд - Росарио Сентрал 1 - 2 2.16 3.15 3.34
03:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Ривър Плейт 1 - 4 4.34 3.55 1.76
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Банфийлд - Росарио Сентрал
00:45 1 - 2 2.16 3.15 3.34
Нюелс Олд Бойс Росарио - Ривър Плейт
03:00 1 - 4 4.34 3.55 1.76
Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Ахли Манама - Манама Клуб 1 - 1 3.04 3.06 2.24
21:00 Ал Хид - Ал Наджма 1 - 2 1.98 3.33 3.31
Бахрейн - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Манама - Манама Клуб
18:30 1 - 1 3.04 3.06 2.24
Ал Хид - Ал Наджма
21:00 1 - 2 1.98 3.33 3.31
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико MG - Флуминензе RJ 1 - 0 1.58 3.53 5.39
03:30 Фламенго RJ - Гремио RS 2 - 0 1.39 4.37 6.75
03:30 Форталеса CE - Сао Пауло SP 3 - 1 2.56 2.93 2.75
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Атлетико MG - Флуминензе RJ
01:00 1 - 0 1.58 3.53 5.39
Фламенго RJ - Гремио RS
03:30 2 - 0 1.39 4.37 6.75
Форталеса CE - Сао Пауло SP
03:30 3 - 1 2.56 2.93 2.75
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Каракас - Боливар СК 5 - 2 1.23 5.62 10.28
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Боливар СК
23:00 5 - 2 1.23 5.62 10.28
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Кселаху - Ачуапа 1 - 1 1.65 3.59 4.66
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Кселаху - Ачуапа
00:00 1 - 1 1.65 3.59 4.66
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Самгурали Цхалтубо - Самтредия 4 - 0 1.90 3.06 4.02
18:00 Динамо Батуми - Локомотив Тбилиси 7 - 3 1.58 3.50 5.33
19:00 Сабуртало Тбилиси - Телави 2 - 1 1.45 3.77 6.61
20:00 Динамо Тбилиси - Дила Гори 0 - 0 1.97 3.25 3.44
20:00 Торпедо Кутаиси - Шукура Кобулети 2 - 1 1.83 2.88 4.79
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самгурали Цхалтубо - Самтредия
15:30 4 - 0 1.90 3.06 4.02
Динамо Батуми - Локомотив Тбилиси
18:00 7 - 3 1.58 3.50 5.33
Сабуртало Тбилиси - Телави
19:00 2 - 1 1.45 3.77 6.61
Динамо Тбилиси - Дила Гори
20:00 0 - 0 1.97 3.25 3.44
Торпедо Кутаиси - Шукура Кобулети
20:00 2 - 1 1.83 2.88 4.79
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
06:00 Леон (Мек) - Пумас УНАМ Мексико (Мек) 2 - 0 1.67 3.70 4.49
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Леон (Мек) - Пумас УНАМ Мексико (Мек)
06:00 2 - 0 1.67 3.70 4.49
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Марте - Фирпо Усулутан 1 - 3 3.56 3.05 2.04
00:00 Хокоро - Мунисипал Лименьо 3 - 1 2.08 3.09 3.38
03:00 Санта Текла - Алианса Сан Салвадор 0 - 4 3.28 3.01 2.16
03:00 Чалатенанго - ФАС Санта Ана 1 - 2 2.88 2.83 2.50
03:30 Агила Сан Мигел - Платенсе Сакатеколука 1 - 0 1.57 3.66 5.29
04:00 Исидро Метапан - Онсе Депортиво де Ауачапан 0 - 1 2.32 3.20 2.83
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - Фирпо Усулутан
00:00 1 - 3 3.56 3.05 2.04
Хокоро - Мунисипал Лименьо
00:00 3 - 1 2.08 3.09 3.38
Санта Текла - Алианса Сан Салвадор
03:00 0 - 4 3.28 3.01 2.16
Чалатенанго - ФАС Санта Ана
03:00 1 - 2 2.88 2.83 2.50
Агила Сан Мигел - Платенсе Сакатеколука
03:30 1 - 0 1.57 3.66 5.29
Исидро Метапан - Онсе Депортиво де Ауачапан
04:00 0 - 1 2.32 3.20 2.83
Канада - Първенство на Канада Рез. 1 X 2
02:30 Фордж - Валюр 2 - 1 2.27 3.23 2.83
Канада - Първенство на Канада
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Валюр
02:30 2 - 1 2.27 3.23 2.83
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал-Шамал - Ал-Саилия Доха 2 - 3 4.54 3.88 1.61
20:15 Ал-Араби Доха - Ал-Духаил Доха 1 - 2 4.42 3.91 1.62
20:15 Катар СК Доха - Ал-Сад Доха 1 - 3 6.33 4.55 1.39
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Шамал - Ал-Саилия Доха
18:00 2 - 3 4.54 3.88 1.61
Ал-Араби Доха - Ал-Духаил Доха
20:15 1 - 2 4.42 3.91 1.62
Катар СК Доха - Ал-Сад Доха
20:15 1 - 3 6.33 4.55 1.39
Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
01:30 Атлетико Насионал - Санта Фе Богота 1 - 0 1.73 3.23 4.84
04:00 Америка де Кали - Депортиво Кали - 3.17 3.00 2.23
04:00 Депортиво Кали - Америка де Кали 1 - 0 2.23 2.97 3.24
Колумбия - Копа Колумбия
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Насионал - Санта Фе Богота
01:30 1 - 0 1.73 3.23 4.84
Америка де Кали - Депортиво Кали
04:00 - 3.17 3.00 2.23
Депортиво Кали - Америка де Кали
04:00 1 - 0 2.23 2.97 3.24
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 ЖС Киншаса - Тшинкунку 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Лубумбаши Спорт - СМ Санга Баленде отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Рейнджърс Киншаса - ЖС Груп Базано 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ЖС Киншаса - Тшинкунку
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лубумбаши Спорт - СМ Санга Баленде
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Рейнджърс Киншаса - ЖС Груп Базано
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Прищина - Гниляне 1 - 1 1.81 3.49 3.97
17:00 Улпиана Липлян - Дреница Србица 0 - 1 3.56 3.30 1.94
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Прищина - Гниляне
17:00 1 - 1 1.81 3.49 3.97
Улпиана Липлян - Дреница Србица
17:00 0 - 1 3.56 3.30 1.94
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
20:00 Кувейт СК - Хайтан 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Кувейт СК - Хайтан
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Лига на Конференциите гр. A Рез. 1 X 2
19:45 ХИК Хелзинки (Фин) - ЛАСК Линц (Авс) 0 - 2 3.00 3.37 2.24
Лига на Конференциите гр. A
Час Рез. 1 X 2
ХИК Хелзинки (Фин) - ЛАСК Линц (Авс)
19:45 0 - 2 3.00 3.37 2.24
Лига на Конференциите гр. B Рез. 1 X 2
19:45 Флора Талин (Ест) - КАА Гент (Бел) 0 - 1 6.04 4.17 1.48
22:00 Анортозис (Кип) - Партизан Белград (Сър) 0 - 2 3.33 3.21 2.16
Лига на Конференциите гр. B
Час Рез. 1 X 2
Флора Талин (Ест) - КАА Гент (Бел)
19:45 0 - 1 6.04 4.17 1.48
Анортозис (Кип) - Партизан Белград (Сър)
22:00 0 - 2 3.33 3.21 2.16
Лига на Конференциите гр. C Рез. 1 X 2
22:00 Бодо Глимт (Нор) - Заря Луганск (Укр) 3 - 1 1.71 3.74 4.42
22:00 Рома (Ита) - ЦСКА София (Бъл) 5 - 1 1.20 6.18 13.22
Лига на Конференциите гр. C
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт (Нор) - Заря Луганск (Укр)
22:00 3 - 1 1.71 3.74 4.42
Рома (Ита) - ЦСКА София (Бъл)
22:00 5 - 1 1.20 6.18 13.22
Лига на Конференциите гр. D Рез. 1 X 2
22:00 Рандерс (Дан) - АЗ Алкмаар (Нид) 2 - 2 3.41 3.44 2.03
22:00 Яблонец (Чех) - Клуж (Рум) 1 - 0 2.85 3.14 2.46
Лига на Конференциите гр. D
Час Рез. 1 X 2
Рандерс (Дан) - АЗ Алкмаар (Нид)
22:00 2 - 2 3.41 3.44 2.03
Яблонец (Чех) - Клуж (Рум)
22:00 1 - 0 2.85 3.14 2.46
Лига на Конференциите гр. E Рез. 1 X 2
19:45 Славия Прага (Чех) - Унион Берлин (Гер) 3 - 1 2.46 3.32 2.71
Лига на Конференциите гр. E
Час Рез. 1 X 2
Славия Прага (Чех) - Унион Берлин (Гер)
19:45 3 - 1 2.46 3.32 2.71
Лига на Конференциите гр. F Рез. 1 X 2
19:45 Линкълн Ред Импс (Гиб) - ПАОК (Гър) 0 - 2 13.90 6.49 1.18
19:45 Слован Братислава (Слк) - ФК Копенхаген (Дан) 1 - 3 3.93 3.46 1.86
Лига на Конференциите гр. F
Час Рез. 1 X 2
Линкълн Ред Импс (Гиб) - ПАОК (Гър)
19:45 0 - 2 13.90 6.49 1.18
Слован Братислава (Слк) - ФК Копенхаген (Дан)
19:45 1 - 3 3.93 3.46 1.86
Лига на Конференциите гр. G Рез. 1 X 2
19:45 Мура (Слн) - Витес (Нид) 0 - 2 4.79 3.83 1.65
19:45 Рен (Фра) - Тотнъм (Анг) 2 - 2 2.72 3.29 2.45
Лига на Конференциите гр. G
Час Рез. 1 X 2
Мура (Слн) - Витес (Нид)
19:45 0 - 2 4.79 3.83 1.65
Рен (Фра) - Тотнъм (Анг)
19:45 2 - 2 2.72 3.29 2.45
Лига на Конференциите гр. H Рез. 1 X 2
17:30 Кайрат Алмати (Каз) - Омония Никозия (Кип) 0 - 0 2.47 3.20 2.80
19:45 Карабах Агдам (Азе) - Базел (Швц) 0 - 0 3.32 3.43 2.08
Лига на Конференциите гр. H
Час Рез. 1 X 2
Кайрат Алмати (Каз) - Омония Никозия (Кип)
17:30 0 - 0 2.47 3.20 2.80
Карабах Агдам (Азе) - Базел (Швц)
19:45 0 - 0 3.32 3.43 2.08
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 СИВО Юнайтед - Нтопва - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
СИВО Юнайтед - Нтопва
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Леонес Негрос УдеГ - Тапатио 3 - 0 2.02 3.00 3.66
03:05 Венадос - Атлетико Морелия 0 - 1 2.58 3.08 2.56
03:05 Симаронес де Сонора - Рая2 Експансион 1 - 2 1.82 3.18 4.22
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Леонес Негрос УдеГ - Тапатио
01:00 3 - 0 2.02 3.00 3.66
Венадос - Атлетико Морелия
03:05 0 - 1 2.58 3.08 2.56
Симаронес де Сонора - Рая2 Експансион
03:05 1 - 2 1.82 3.18 4.22
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:45 Ал Дафра - Бани Яс 1 - 2 4.32 3.92 1.66
20:00 Ал Насър Дубай - Хор Факан 3 - 0 1.59 4.03 4.61
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Дафра - Бани Яс
17:45 1 - 2 4.32 3.92 1.66
Ал Насър Дубай - Хор Факан
20:00 3 - 0 1.59 4.03 4.61
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ГКС Катовице - Арка Гдиня 2 - 4 3.23 3.26 2.12
21:30 ГКС Тихи - Хробри Глогов 1 - 0 1.90 3.34 3.65
21:30 Гурник Полковице - Стомил Олщин 2 - 2 1.65 3.64 4.72
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ГКС Катовице - Арка Гдиня
19:00 2 - 4 3.23 3.26 2.12
ГКС Тихи - Хробри Глогов
21:30 1 - 0 1.90 3.34 3.65
Гурник Полковице - Стомил Олщин
21:30 2 - 2 1.65 3.64 4.72
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
22:15 Академика Коимбра - Ещрела Амадора 2 - 2 1.89 3.29 3.91
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Академика Коимбра - Ещрела Амадора
22:15 2 - 2 1.89 3.29 3.91
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Атланта Юнайтед - Синсинати 4 - 0 1.55 4.16 5.39
02:30 Ди Си Юнайтед - Чикаго Файър 3 - 0 1.54 4.24 5.45
02:30 Орландо Сити - Монреал 2 - 4 1.82 3.73 3.98
03:30 Спортинг Канзас Сити - Минесота Юнайтед 4 - 0 1.85 3.72 3.87
04:00 Остин - Лос Анджелис ФК 1 - 2 2.69 3.65 2.37
05:00 Портланд Тимбърс - Колорадо Рапидс 2 - 2 2.11 3.57 3.15
05:30 Лос Анджелис Галакси - Хюстън Динамо 1 - 1 1.71 3.96 4.32
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Реал Солт Лейк 3 - 4 2.07 3.54 3.32
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Атланта Юнайтед - Синсинати
02:00 4 - 0 1.55 4.16 5.39
Ди Си Юнайтед - Чикаго Файър
02:30 3 - 0 1.54 4.24 5.45
Орландо Сити - Монреал
02:30 2 - 4 1.82 3.73 3.98
Спортинг Канзас Сити - Минесота Юнайтед
03:30 4 - 0 1.85 3.72 3.87
Остин - Лос Анджелис ФК
04:00 1 - 2 2.69 3.65 2.37
Портланд Тимбърс - Колорадо Рапидс
05:00 2 - 2 2.11 3.57 3.15
Лос Анджелис Галакси - Хюстън Динамо
05:30 1 - 1 1.71 3.96 4.32
Сан Хосе Еърткуейкс - Реал Солт Лейк
05:30 3 - 4 2.07 3.54 3.32
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:35 Ал Батен - Ал Тай 0 - 0 1.85 3.55 3.71
20:30 Ал Файсали - Ал Фейха 2 - 1 1.81 3.55 3.78
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Батен - Ал Тай
18:35 0 - 0 1.85 3.55 3.71
Ал Файсали - Ал Фейха
20:30 2 - 1 1.81 3.55 3.78
Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
15:00 Горица - Браво Любляна 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Алуминий Кидричево - Копер 1 - 2 3.28 3.32 2.04
Словения - Купа на Словения
Час Рез. 1 X 2
Горица - Браво Любляна
15:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Алуминий Кидричево - Копер
17:00 1 - 2 3.28 3.32 2.04
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 ТСЦ Бачка Топола - Напредак Крушевац 1 - 2 1.31 4.83 7.38
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ТСЦ Бачка Топола - Напредак Крушевац
17:30 1 - 2 1.31 4.83 7.38
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Кечиоренгуджу - Болуспор 0 - 3 1.82 3.43 3.84
17:30 Коджаелиспор - Балъкесирспор 3 - 1 1.56 3.80 5.01
20:00 Истанбулспор - Анкарагуджу 0 - 1 2.07 3.16 3.33
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Кечиоренгуджу - Болуспор
17:00 0 - 3 1.82 3.43 3.84
Коджаелиспор - Балъкесирспор
17:30 3 - 1 1.56 3.80 5.01
Истанбулспор - Анкарагуджу
20:00 0 - 1 2.07 3.16 3.33
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Ташкент - Сурхан Термез 2 - 0 1.41 4.18 6.65
17:00 Насаф Карши - Кизилкум Зарафшан 2 - 1 1.52 3.82 5.54
17:00 Согдиана Джизак - Буньодкор Ташкент 0 - 0 2.14 3.43 3.20
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Ташкент - Сурхан Термез
17:00 2 - 0 1.41 4.18 6.65
Насаф Карши - Кизилкум Зарафшан
17:00 2 - 1 1.52 3.82 5.54
Согдиана Джизак - Буньодкор Ташкент
17:00 0 - 0 2.14 3.43 3.20
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
19:00 ЯБК Якобстад - Нярпес Крафт 2 - 0 1.65 4.12 3.98
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЯБК Якобстад - Нярпес Крафт
19:00 2 - 0 1.65 4.12 3.98
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
01:06 Маратон Сан Педро - Олимпия Тегусигалпа 3 - 1 3.35 3.38 1.95
02:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Реал Сосиедад Токоа 2 - 0 1.71 3.46 4.34
04:00 Виктория Ла Сейба - Платенсе 2 - 0 2.77 3.28 2.28
04:00 Хондурас Прогресо - Реал Еспаня 1 - 1 2.91 3.65 2.08
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Маратон Сан Педро - Олимпия Тегусигалпа
01:06 3 - 1 3.35 3.38 1.95
Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Реал Сосиедад Токоа
02:00 2 - 0 1.71 3.46 4.34
Виктория Ла Сейба - Платенсе
04:00 2 - 0 2.77 3.28 2.28
Хондурас Прогресо - Реал Еспаня
04:00 1 - 1 2.91 3.65 2.08
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вернаму - Йонкьопинг Содра 2 - 0 1.84 3.48 4.17
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Вернаму - Йонкьопинг Содра
20:00 2 - 0 1.84 3.48 4.17