Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
22:00 Клуб Брюж (Бел) - Пари Сен Жермен (Фра) 1 - 1 9.85 6.06 1.29
22:00 Манчестър Сити (Анг) - РБ Лайпциг (Гер) 6 - 3 1.33 5.36 9.78
Шампионска Лига гр. A
Час Рез. 1 X 2
Клуб Брюж (Бел) - Пари Сен Жермен (Фра)
22:00 1 - 1 9.85 6.06 1.29
Манчестър Сити (Анг) - РБ Лайпциг (Гер)
22:00 6 - 3 1.33 5.36 9.78
Шампионска Лига гр. B Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Мадрид (Исп) - Порто (Пор) 0 - 0 1.61 3.73 6.58
22:00 Ливърпул (Анг) - Милан (Ита) 3 - 2 1.41 4.87 7.75
Шампионска Лига гр. B
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Мадрид (Исп) - Порто (Пор)
22:00 0 - 0 1.61 3.73 6.58
Ливърпул (Анг) - Милан (Ита)
22:00 3 - 2 1.41 4.87 7.75
Шампионска Лига гр. C Рез. 1 X 2
19:45 Бешикташ (Тур) - Борусия Дортмунд (Гер) 1 - 2 6.04 4.93 1.48
22:00 Спортинг Лисабон (Пор) - Аякс (Нид) 1 - 5 3.38 3.57 2.15
Шампионска Лига гр. C
Час Рез. 1 X 2
Бешикташ (Тур) - Борусия Дортмунд (Гер)
19:45 1 - 2 6.04 4.93 1.48
Спортинг Лисабон (Пор) - Аякс (Нид)
22:00 1 - 5 3.38 3.57 2.15
Шампионска Лига гр. D Рез. 1 X 2
19:45 Шериф Тираспол (Мол) - Шахтьор Донецк (Укр) 2 - 0 3.92 3.12 2.14
22:00 Интер (Ита) - Реал Мадрид (Исп) 0 - 1 2.37 3.51 2.98
Шампионска Лига гр. D
Час Рез. 1 X 2
Шериф Тираспол (Мол) - Шахтьор Донецк (Укр)
19:45 2 - 0 3.92 3.12 2.14
Интер (Ита) - Реал Мадрид (Исп)
22:00 0 - 1 2.37 3.51 2.98
Лига Европа гр. C Рез. 1 X 2
17:30 Спартак Москва (Рус) - Легия Варшава (Пол) 0 - 1 1.85 3.65 4.32
Лига Европа гр. C
Час Рез. 1 X 2
Спартак Москва (Рус) - Легия Варшава (Пол)
17:30 0 - 1 1.85 3.65 4.32
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Бирмингам - Фулъм 1 - 4 3.65 3.16 2.16
21:45 Бристъл Сити - Лутън Таун 1 - 1 2.33 3.10 3.29
21:45 Ковънтри - Кардиф 1 - 0 2.24 3.21 3.37
21:45 Нотингам Форест - Мидълзбро 0 - 2 2.84 3.05 2.68
21:45 Сток Сити - Барнзли 1 - 1 1.75 3.47 5.12
21:45 Суонзи - Милуол 0 - 0 2.71 3.02 2.81
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Бирмингам - Фулъм
21:45 1 - 4 3.65 3.16 2.16
Бристъл Сити - Лутън Таун
21:45 1 - 1 2.33 3.10 3.29
Ковънтри - Кардиф
21:45 1 - 0 2.24 3.21 3.37
Нотингам Форест - Мидълзбро
21:45 0 - 2 2.84 3.05 2.68
Сток Сити - Барнзли
21:45 1 - 1 1.75 3.47 5.12
Суонзи - Милуол
21:45 0 - 0 2.71 3.02 2.81
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Цвикау - Халешер 2 - 2 2.10 3.36 3.33
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Цвикау - Халешер
20:00 2 - 2 2.10 3.36 3.33
Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
16:00 Модена - Имолезе 4 - 0 1.45 3.91 6.42
16:00 Палермо - Монополи 1966 2 - 1 2.03 3.15 3.41
17:30 Судтирол - Джиана Ерминио 4 - 1 1.59 3.62 4.94
17:30 Ювентус Б - ФералпиСало 3 - 2 2.23 3.31 2.82
18:00 Авелино - Анкона 0 - 1 1.58 3.66 4.98
18:30 Катанзаро - Катания 1 - 0 2.19 3.20 2.98
18:30 Фиделис Андрия - Виртус Франкавила 1 - 1 2.33 2.96 3.06
18:30 Фоджа - Месина 2 - 0 1.97 3.15 3.59
19:00 Витербезе - Турис 3 - 1 2.19 3.06 3.10
19:30 Тренто 1921 - Сереньо 0 - 0 2.02 3.21 3.31
21:00 Про Верчели - Албинолефе 2 - 2 2.02 3.19 3.37
21:30 Пескара - Гросето 2 - 0 1.91 3.24 3.65
21:30 Чезена - Виртус Ентела 1 - 2 2.76 3.04 2.41
Италия - Купа на Италия - Серия С
Час Рез. 1 X 2
Модена - Имолезе
16:00 4 - 0 1.45 3.91 6.42
Палермо - Монополи 1966
16:00 2 - 1 2.03 3.15 3.41
Судтирол - Джиана Ерминио
17:30 4 - 1 1.59 3.62 4.94
Ювентус Б - ФералпиСало
17:30 3 - 2 2.23 3.31 2.82
Авелино - Анкона
18:00 0 - 1 1.58 3.66 4.98
Катанзаро - Катания
18:30 1 - 0 2.19 3.20 2.98
Фиделис Андрия - Виртус Франкавила
18:30 1 - 1 2.33 2.96 3.06
Фоджа - Месина
18:30 2 - 0 1.97 3.15 3.59
Витербезе - Турис
19:00 3 - 1 2.19 3.06 3.10
Тренто 1921 - Сереньо
19:30 0 - 0 2.02 3.21 3.31
Про Верчели - Албинолефе
21:00 2 - 2 2.02 3.19 3.37
Пескара - Гросето
21:30 2 - 0 1.91 3.24 3.65
Чезена - Виртус Ентела
21:30 1 - 2 2.76 3.04 2.41
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:45 Сентрал Кордоба - Атлетико Тукуман 2 - 0 2.84 3.09 2.47
03:00 Бока Хуниорс - Дефенса и Хустисия 0 - 0 1.85 3.21 4.34
20:15 Унион Санта Фе - Естудиантес Ла Плата 0 - 2 2.86 2.84 2.60
22:30 Архентинос Хуниорс - Патронато Парана 1 - 1 1.98 3.02 4.02
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Сентрал Кордоба - Атлетико Тукуман
00:45 2 - 0 2.84 3.09 2.47
Бока Хуниорс - Дефенса и Хустисия
03:00 0 - 0 1.85 3.21 4.34
Унион Санта Фе - Естудиантес Ла Плата
20:15 0 - 2 2.86 2.84 2.60
Архентинос Хуниорс - Патронато Парана
22:30 1 - 1 1.98 3.02 4.02
Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
14:30 Ширак Гюмри - Нораванк Ехегнадзор 0 - 1 2.65 3.23 2.46
Армения - Купа на Армения
Час Рез. 1 X 2
Ширак Гюмри - Нораванк Ехегнадзор
14:30 0 - 1 2.65 3.23 2.46
Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Мухарак - Ал Халидия отл. 1.59 3.83 4.78
Бахрейн - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Мухарак - Ал Халидия
18:30 отл. 1.59 3.83 4.78
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Блуминг Санта Крус - Боливар Ла Пас 2 - 2 4.24 3.84 1.64
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Блуминг Санта Крус - Боливар Ла Пас
03:00 2 - 2 4.24 3.84 1.64
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Жрински Мостар - Вележ Мостар 2 - 1 1.74 3.26 4.51
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Жрински Мостар - Вележ Мостар
18:00 2 - 1 1.74 3.26 4.51
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:30 Сантос SP - Атлетико PR 0 - 1 2.14 3.07 3.45
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Сантос SP - Атлетико PR
03:30 0 - 1 2.14 3.07 3.45
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес 2 - 0 2.82 2.96 2.41
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес
21:00 2 - 0 2.82 2.96 2.41
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Сиатъл Саундърс (Сащ) - Сантос Лагуна (Мек) 1 - 0 2.32 3.26 2.88
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Сиатъл Саундърс (Сащ) - Сантос Лагуна (Мек)
05:00 1 - 0 2.32 3.26 2.88
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
19:30 Вестри - Валур Рейкявик 2 - 1 8.82 5.95 1.24
19:30 ИР Рейкявик - Акранес 1 - 3 5.87 5.22 1.37
22:15 Филкир Рейкявик - Викингур Рейкявик 0 - 0 5.29 4.74 1.45
22:15 ХК Коупавогюр - Кефлавик 3 - 5 2.04 3.73 3.04
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Валур Рейкявик
19:30 2 - 1 8.82 5.95 1.24
ИР Рейкявик - Акранес
19:30 1 - 3 5.87 5.22 1.37
Филкир Рейкявик - Викингур Рейкявик
22:15 0 - 0 5.29 4.74 1.45
ХК Коупавогюр - Кефлавик
22:15 3 - 5 2.04 3.73 3.04
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Грота Селтярнарнес - Афтурелдинг Мосфелсбаер 8 - 0 1.73 4.07 3.69
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Грота Селтярнарнес - Афтурелдинг Мосфелсбаер
22:15 8 - 0 1.73 4.07 3.69
Камерун - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Котон Спорт де Гаруа - Фову Клуб де Бахам отл. 1.69 3.40 4.86
17:00 Фортуна Мфоу - АПЕЖЕС Академи отл. 1.90 3.20 4.16
Камерун - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Котон Спорт де Гаруа - Фову Клуб де Бахам
17:00 отл. 1.69 3.40 4.86
Фортуна Мфоу - АПЕЖЕС Академи
17:00 отл. 1.90 3.20 4.16
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Йорк Юнайтед - Атлетико Отава 2 - 0 2.58 3.09 2.62
04:30 Едмънтън - Пасифик 1 - 1 2.63 3.14 2.49
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Атлетико Отава
02:00 2 - 0 2.58 3.09 2.62
Едмънтън - Пасифик
04:30 1 - 1 2.63 3.14 2.49
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 Сент Катаринс Хърват - Юро Футбол Академи 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Сент Катаринс Хърват - Юро Футбол Академи
04:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 Расинг Клуб Киншаса - Дон Боско 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Блесинг - ДК Мотема Пембе - 0.00 0.00 0.00
17:30 Дофинс Ноар - Ренесанс ду Конго - 0.00 0.00 0.00
17:30 ТП Мазембе - Симба Колвези отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб Киншаса - Дон Боско
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Блесинг - ДК Мотема Пембе
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Дофинс Ноар - Ренесанс ду Конго
17:30 - 0.00 0.00 0.00
ТП Мазембе - Симба Колвези
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Дрита Гниляне - Балкани Суха река 0 - 0 2.20 3.21 3.03
17:00 Лапи Подуево - Малишева 0 - 3 2.45 3.12 2.66
17:00 Фероникели Глоговац - Дукагини Клина 1 - 0 1.41 4.52 5.74
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дрита Гниляне - Балкани Суха река
17:00 0 - 0 2.20 3.21 3.03
Лапи Подуево - Малишева
17:00 0 - 3 2.45 3.12 2.66
Фероникели Глоговац - Дукагини Клина
17:00 1 - 0 1.41 4.52 5.74
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Перес Селедон - ЛД Алахуеленсе 1 - 0 4.17 3.39 1.78
23:00 Мунисипал Гресия - Сан Карлос 3 - 2 1.92 3.39 3.47
23:00 Хикарал - Картахинес 0 - 3 2.76 3.13 2.40
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Перес Селедон - ЛД Алахуеленсе
04:00 1 - 0 4.17 3.39 1.78
Мунисипал Гресия - Сан Карлос
23:00 3 - 2 1.92 3.39 3.47
Хикарал - Картахинес
23:00 0 - 3 2.76 3.13 2.40
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Ной Юрмала - РФШ Рига 0 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Рига ФК - БФЦ Даугавпилс 7 - 1 1.20 6.24 10.79
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ной Юрмала - РФШ Рига
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Рига ФК - БФЦ Даугавпилс
18:00 7 - 1 1.20 6.24 10.79
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФК Паневежис - Жалгирис Вилнюс 1 - 1 3.32 3.56 1.94
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Паневежис - Жалгирис Вилнюс
19:00 1 - 1 3.32 3.56 1.94
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Фола Еш - Виктория Роспорт 4 - 4 1.25 5.50 7.50
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фола Еш - Виктория Роспорт
21:00 4 - 4 1.25 5.50 7.50
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Майти Тайгърс - Би Форвард Уондърърс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Силвър Страйкърс - Нтопва - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Майти Тайгърс - Би Форвард Уондърърс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Силвър Страйкърс - Нтопва
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 ФАР Рабат - ЖСС Суалем 0 - 3 1.33 4.46 8.10
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФАР Рабат - ЖСС Суалем
19:00 0 - 3 1.33 4.46 8.10
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Алебрихес де Оахака - Минерос де Сакатекас 2 - 1 2.54 2.98 2.67
03:05 Тампико Мадеро - Тласкала 0 - 2 1.76 3.25 4.36
05:05 Корекаминос УАТ - Пумас Табаско 0 - 2 2.31 3.07 2.88
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Алебрихес де Оахака - Минерос де Сакатекас
01:00 2 - 1 2.54 2.98 2.67
Тампико Мадеро - Тласкала
03:05 0 - 2 1.76 3.25 4.36
Корекаминос УАТ - Пумас Табаско
05:05 0 - 2 2.31 3.07 2.88
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:30 Аскер - Флоя 3 - 2 1.10 8.83 16.81
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Аскер - Флоя
17:30 3 - 2 1.10 8.83 16.81
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Флекерьой - Киелсос отл. 2.67 3.36 2.32
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Флекерьой - Киелсос
19:00 отл. 2.67 3.36 2.32
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 КФУМ Осло - Фредрикстад 2 - 1 2.28 3.63 2.74
19:00 Йерв Гримстад - Осане 3 - 1 1.85 3.79 3.68
19:00 Олесунд - Гроруд 6 - 2 1.24 5.99 9.90
19:00 Санднес - Ранхайм 5 - 4 2.97 3.74 2.11
19:00 Согндал - Рауфос 2 - 1 1.55 4.33 4.99
19:00 Стьордалс Блинк - Стрьомен 1 - 1 1.90 3.54 3.69
19:00 ХамКам - Брюне 3 - 0 1.49 4.41 5.72
21:00 Уленсакер Киса - Старт Кристиансанд 1 - 3 2.23 3.60 2.80
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
КФУМ Осло - Фредрикстад
18:00 2 - 1 2.28 3.63 2.74
Йерв Гримстад - Осане
19:00 3 - 1 1.85 3.79 3.68
Олесунд - Гроруд
19:00 6 - 2 1.24 5.99 9.90
Санднес - Ранхайм
19:00 5 - 4 2.97 3.74 2.11
Согндал - Рауфос
19:00 2 - 1 1.55 4.33 4.99
Стьордалс Блинк - Стрьомен
19:00 1 - 1 1.90 3.54 3.69
ХамКам - Брюне
19:00 3 - 0 1.49 4.41 5.72
Уленсакер Киса - Старт Кристиансанд
21:00 1 - 3 2.23 3.60 2.80
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Пуща Неполомице - Сандеця Нови Сонч 1 - 2 2.82 3.07 2.40
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Пуща Неполомице - Сандеця Нови Сонч
19:00 1 - 2 2.82 3.07 2.40
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Оренбург - ФК Краснодар-2 2 - 0 1.28 5.09 8.94
17:00 Чайка Песчанокопское - Торпедо Москва - 0.00 0.00 0.00
18:00 Акрон Толиати - КАМАЗ Челни 0 - 0 1.86 3.34 4.04
18:00 Волгар Астрахан - Алания Владикавказ 1 - 1 5.06 3.40 1.67
18:00 Металург Липецк - Спартак Москва 2 0 - 2 3.49 3.33 1.98
18:00 Нефтехимик Нижнекамск - Ротор Волгоград 1 - 3 2.60 2.94 2.74
18:00 Текстилщик Иваново - СКА-Хабаровск 0 - 3 4.01 3.04 1.96
19:00 Олимп-Долгопрудни - Велес Москва 0 - 2 4.33 3.52 1.75
19:00 Торпедо Москва - Том Томск 3 - 3 1.40 4.21 7.44
19:00 Факел Воронеж - Енисей Красноярск 3 - 1 1.86 3.23 4.06
20:00 Балтика Калининград - Кубан Краснодар 0 - 0 1.40 4.14 7.28
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Оренбург - ФК Краснодар-2
17:00 2 - 0 1.28 5.09 8.94
Чайка Песчанокопское - Торпедо Москва
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Акрон Толиати - КАМАЗ Челни
18:00 0 - 0 1.86 3.34 4.04
Волгар Астрахан - Алания Владикавказ
18:00 1 - 1 5.06 3.40 1.67
Металург Липецк - Спартак Москва 2
18:00 0 - 2 3.49 3.33 1.98
Нефтехимик Нижнекамск - Ротор Волгоград
18:00 1 - 3 2.60 2.94 2.74
Текстилщик Иваново - СКА-Хабаровск
18:00 0 - 3 4.01 3.04 1.96
Олимп-Долгопрудни - Велес Москва
19:00 0 - 2 4.33 3.52 1.75
Торпедо Москва - Том Томск
19:00 3 - 3 1.40 4.21 7.44
Факел Воронеж - Енисей Красноярск
19:00 3 - 1 1.86 3.23 4.06
Балтика Калининград - Кубан Краснодар
20:00 0 - 0 1.40 4.14 7.28
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс 2 - 1 2.17 3.36 3.21
02:30 Ню Йорк Сити - Далас 3 - 3 1.36 4.95 7.21
02:30 Торонто - Интер Маями 0 - 1 2.23 3.31 3.14
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс
02:30 2 - 1 2.17 3.36 3.21
Ню Йорк Сити - Далас
02:30 3 - 3 1.36 4.95 7.21
Торонто - Интер Маями
02:30 0 - 1 2.23 3.31 3.14
Северна Македония - Купа на Северна Македония Рез. 1 X 2
16:00 Победа Прилеп - Вардар Скопие 1 - 1 2.94 3.11 2.34
16:00 ФК Гостивар - Ренова Джепчище 0 - 4 5.43 4.05 1.50
Северна Македония - Купа на Северна Македония
Час Рез. 1 X 2
Победа Прилеп - Вардар Скопие
16:00 1 - 1 2.94 3.11 2.34
ФК Гостивар - Ренова Джепчище
16:00 0 - 4 5.43 4.05 1.50
Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
16:00 Табор Сежана - Целие 0 - 2 2.60 3.24 2.49
19:00 Радомлие - Крка Ново Место 2 - 1 1.64 3.80 4.49
Словения - Купа на Словения
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Целие
16:00 0 - 2 2.60 3.24 2.49
Радомлие - Крка Ново Место
19:00 2 - 1 1.64 3.80 4.49
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Генчлербирлиги - Алтънорду 3 - 2 2.02 3.30 3.28
17:00 Денизлиспор - Аданаспор 2 - 0 2.71 3.10 2.45
20:00 Бурсаспор - Самсунспор 4 - 1 4.84 3.69 1.60
20:00 Менеменспор - Маниса ФК 2 - 0 6.11 3.93 1.48
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Генчлербирлиги - Алтънорду
17:00 3 - 2 2.02 3.30 3.28
Денизлиспор - Аданаспор
17:00 2 - 0 2.71 3.10 2.45
Бурсаспор - Самсунспор
20:00 4 - 1 4.84 3.69 1.60
Менеменспор - Маниса ФК
20:00 2 - 0 6.11 3.93 1.48
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Андижан - Металург Бекабад 1 - 2 3.55 2.96 2.10
17:00 АГМК Алмалик - Туран Яйпан 2 - 0 1.47 4.05 6.07
17:00 Пахтакор Ташкент - Навбахор Наманган 0 - 0 1.23 5.33 11.13
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Андижан - Металург Бекабад
14:15 1 - 2 3.55 2.96 2.10
АГМК Алмалик - Туран Яйпан
17:00 2 - 0 1.47 4.05 6.07
Пахтакор Ташкент - Навбахор Наманган
17:00 0 - 0 1.23 5.33 11.13
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Фуглафьордур - ХБ Торсхавн 0 - 2 17.53 8.05 1.10
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Фуглафьордур - ХБ Торсхавн
19:30 0 - 2 17.53 8.05 1.10
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 ЙИППО Йоенсуу - ПК-35 Вантаа 0 - 1 3.03 2.99 2.33
17:30 КПВ Кокола - Екеняс ИФ 2 - 1 1.93 3.46 3.51
18:30 ВПС Вааса - Клуби-04 Хелзинки 3 - 2 1.50 4.11 5.58
18:30 МП Микели - МуСа Пори 0 - 0 1.87 3.59 3.58
18:30 ТПС Турку - Гнистан Хелзинки 3 - 0 1.30 4.95 8.36
18:30 Яро - РоПС Рованиеми 0 - 1 2.28 3.30 2.85
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ЙИППО Йоенсуу - ПК-35 Вантаа
17:00 0 - 1 3.03 2.99 2.33
КПВ Кокола - Екеняс ИФ
17:30 2 - 1 1.93 3.46 3.51
ВПС Вааса - Клуби-04 Хелзинки
18:30 3 - 2 1.50 4.11 5.58
МП Микели - МуСа Пори
18:30 0 - 0 1.87 3.59 3.58
ТПС Турку - Гнистан Хелзинки
18:30 3 - 0 1.30 4.95 8.36
Яро - РоПС Рованиеми
18:30 0 - 1 2.28 3.30 2.85
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 КяПа Хелзинки - Кифен 08 1 - 3 1.82 3.76 3.49
18:30 НЯС Нурмиярви - КуФу-98 Куопио 0 - 2 2.20 3.61 2.69
18:30 ПеКа Котка - ПЕПО Лапеенранта 0 - 1 5.42 4.57 1.43
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КяПа Хелзинки - Кифен 08
18:30 1 - 3 1.82 3.76 3.49
НЯС Нурмиярви - КуФу-98 Куопио
18:30 0 - 2 2.20 3.61 2.69
ПеКа Котка - ПЕПО Лапеенранта
18:30 0 - 1 5.42 4.57 1.43
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ВЯС Вантаа - Хонка Академия 1 - 2 2.84 3.62 2.11
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ВЯС Вантаа - Хонка Академия
18:30 1 - 2 2.84 3.62 2.11
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Кеми Сити - Вааса ИФК 0 - 4 3.32 3.85 1.84
17:00 ЮЯК Ювяскюля - ОТП Оулу отл. 2.30 3.62 2.66
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Кеми Сити - Вааса ИФК
17:00 0 - 4 3.32 3.85 1.84
ЮЯК Ювяскюля - ОТП Оулу
17:00 отл. 2.30 3.62 2.66
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Коло-Коло Сантяго - Евертън Виня дел Мар 2 - 0 1.65 3.31 5.28
22:00 Палестино Сантяго - Депортес Мелипия 3 - 1 1.68 3.67 4.63
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Коло-Коло Сантяго - Евертън Виня дел Мар
01:00 2 - 0 1.65 3.31 5.28
Палестино Сантяго - Депортес Мелипия
22:00 3 - 1 1.68 3.67 4.63
Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
11:30 Чонбук Хюндай Моторс (Кор) - БГ Патум Юнайтед (Тай) 1 - 1 1.24 5.28 10.97
12:00 Серезо Осака (Япо) - Поханг Стийлърс (Кор) 0 - 1 2.06 3.14 3.54
Шампионска Лига Азия Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Чонбук Хюндай Моторс (Кор) - БГ Патум Юнайтед (Тай)
11:30 1 - 1 1.24 5.28 10.97
Серезо Осака (Япо) - Поханг Стийлърс (Кор)
12:00 0 - 1 2.06 3.14 3.54
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
19:00 Карлстад Футбол - Хамарби ТФФ 4 - 1 1.42 4.65 5.81
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Карлстад Футбол - Хамарби ТФФ
19:00 4 - 1 1.42 4.65 5.81
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кейптаун Сити - Марумо Галантс отл. 0.00 0.00 0.00
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кейптаун Сити - Марумо Галантс
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00