Шампионска Лига гр. E Рез. 1 X 2
22:00 Барселона (Исп) - Байерн Мюнхен (Гер) 0 - 3 3.35 4.01 2.02
22:00 Динамо Киев (Укр) - Бенфика (Пор) 0 - 0 3.23 3.19 2.39
Шампионска Лига гр. E
Час Рез. 1 X 2
Барселона (Исп) - Байерн Мюнхен (Гер)
22:00 0 - 3 3.35 4.01 2.02
Динамо Киев (Укр) - Бенфика (Пор)
22:00 0 - 0 3.23 3.19 2.39
Шампионска Лига гр. F Рез. 1 X 2
19:45 Йънг Бойс (Швц) - Манчестър Юнайтед (Анг) 2 - 1 7.76 5.12 1.39
22:00 Виляреал (Исп) - Аталанта (Ита) 2 - 2 2.47 3.48 2.86
Шампионска Лига гр. F
Час Рез. 1 X 2
Йънг Бойс (Швц) - Манчестър Юнайтед (Анг)
19:45 2 - 1 7.76 5.12 1.39
Виляреал (Исп) - Аталанта (Ита)
22:00 2 - 2 2.47 3.48 2.86
Шампионска Лига гр. G Рез. 1 X 2
19:45 Севиля (Исп) - Ред Бул Залцбург (Авс) 1 - 1 1.63 4.05 5.46
22:00 Лил (Фра) - Волфсбург (Гер) 0 - 0 2.95 3.19 2.56
Шампионска Лига гр. G
Час Рез. 1 X 2
Севиля (Исп) - Ред Бул Залцбург (Авс)
19:45 1 - 1 1.63 4.05 5.46
Лил (Фра) - Волфсбург (Гер)
22:00 0 - 0 2.95 3.19 2.56
Шампионска Лига гр. H Рез. 1 X 2
22:00 Малмьо (Шве) - Ювентус (Ита) 0 - 3 6.44 4.25 1.54
22:00 Челси (Анг) - Зенит Санкт Петербург (Рус) 1 - 0 1.22 6.45 15.48
Шампионска Лига гр. H
Час Рез. 1 X 2
Малмьо (Шве) - Ювентус (Ита)
22:00 0 - 3 6.44 4.25 1.54
Челси (Анг) - Зенит Санкт Петербург (Рус)
22:00 1 - 0 1.22 6.45 15.48
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Нюпорт Каунти - Нортхямптън Таун 0 - 1 2.46 3.10 2.95
21:45 Сътън Юнайтед - Хартлипул 1 - 0 2.38 3.21 3.04
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Нюпорт Каунти - Нортхямптън Таун
21:45 0 - 1 2.46 3.10 2.95
Сътън Юнайтед - Хартлипул
21:45 1 - 0 2.38 3.21 3.04
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Боръм Ууд - Халифакс Таун 2 - 2 1.92 3.37 3.64
21:45 Гримсби Таун - Рексъм 3 - 1 2.44 3.40 2.62
21:45 Дагенъм и Редбридж - Уеймът 4 - 2 1.36 4.60 7.42
21:45 Ийстли - Доувър Атлетик 4 - 1 1.54 3.97 5.23
21:45 Мейдънхед Юнайтед - Стокпорт 0 - 2 3.02 3.39 2.15
21:45 Нотс Каунти - Уелдстоун 3 - 2 1.34 4.78 7.30
21:45 Олтринкам - Кингс Лин Таун отл. 2.05 3.43 3.17
21:45 Саутенд - Алдършот Таун 2 - 3 1.62 3.83 4.73
21:45 Солихъл Муурс - Торки Юнайтед 2 - 1 1.92 3.58 3.46
21:45 Уокинг - Бромли отл. 2.54 3.36 2.47
21:45 Честърфийлд - Барнет 4 - 2 1.28 5.10 8.49
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Боръм Ууд - Халифакс Таун
21:45 2 - 2 1.92 3.37 3.64
Гримсби Таун - Рексъм
21:45 3 - 1 2.44 3.40 2.62
Дагенъм и Редбридж - Уеймът
21:45 4 - 2 1.36 4.60 7.42
Ийстли - Доувър Атлетик
21:45 4 - 1 1.54 3.97 5.23
Мейдънхед Юнайтед - Стокпорт
21:45 0 - 2 3.02 3.39 2.15
Нотс Каунти - Уелдстоун
21:45 3 - 2 1.34 4.78 7.30
Олтринкам - Кингс Лин Таун
21:45 отл. 2.05 3.43 3.17
Саутенд - Алдършот Таун
21:45 2 - 3 1.62 3.83 4.73
Солихъл Муурс - Торки Юнайтед
21:45 2 - 1 1.92 3.58 3.46
Уокинг - Бромли
21:45 отл. 2.54 3.36 2.47
Честърфийлд - Барнет
21:45 4 - 2 1.28 5.10 8.49
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Линкълн Сити - Родъръм Юнайтед 1 - 1 2.94 3.26 2.42
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Линкълн Сити - Родъръм Юнайтед
21:45 1 - 1 2.94 3.26 2.42
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Блекбърн - Хъл Сити 2 - 0 1.80 3.47 4.76
21:45 Блекпул - Хъдърсфийлд 0 - 3 2.66 3.12 2.80
21:45 Борнемут - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 1 1.91 3.66 3.92
21:45 Шефилд Юнайтед - Престън 2 - 2 1.84 3.47 4.53
22:00 Рединг - Питърбъро 3 - 1 2.32 3.40 3.06
22:00 Уест Бромич - Дарби Каунти 0 - 0 1.51 4.12 6.72
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Блекбърн - Хъл Сити
21:45 2 - 0 1.80 3.47 4.76
Блекпул - Хъдърсфийлд
21:45 0 - 3 2.66 3.12 2.80
Борнемут - Куинс Парк Рейнджърс
21:45 2 - 1 1.91 3.66 3.92
Шефилд Юнайтед - Престън
21:45 2 - 2 1.84 3.47 4.53
Рединг - Питърбъро
22:00 3 - 1 2.32 3.40 3.06
Уест Бромич - Дарби Каунти
22:00 0 - 0 1.51 4.12 6.72
Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
21:00 Падуа - Леняго Салус 1 - 0 1.58 3.73 4.98
Италия - Купа на Италия - Серия С
Час Рез. 1 X 2
Падуа - Леняго Салус
21:00 1 - 0 1.58 3.73 4.98
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
20:00 Аячо - Париж ФК 1 - 0 2.47 2.97 3.02
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Аячо - Париж ФК
20:00 1 - 0 2.47 2.97 3.02
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:45 Сан Лоренцо де Алмагро - Расинг Клуб 1 - 1 3.25 2.81 2.38
03:00 Химнасия Ла Плата - Велес Сарсфийлд 0 - 0 3.56 3.21 2.04
20:15 Талерес Кордоба - Платензе Буенос Айрес 2 - 1 1.67 3.60 4.80
22:30 Арсенал Саранди - Колон Санта Фе 0 - 0 3.63 3.27 2.01
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Сан Лоренцо де Алмагро - Расинг Клуб
00:45 1 - 1 3.25 2.81 2.38
Химнасия Ла Плата - Велес Сарсфийлд
03:00 0 - 0 3.56 3.21 2.04
Талерес Кордоба - Платензе Буенос Айрес
20:15 2 - 1 1.67 3.60 4.80
Арсенал Саранди - Колон Санта Фе
22:30 0 - 0 3.63 3.27 2.01
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:10 Килмес Буенос Айрес - Тигре Виктория 2 - 1 3.22 2.93 2.24
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Килмес Буенос Айрес - Тигре Виктория
03:10 2 - 1 3.22 2.93 2.24
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Атлетико Палмафлор - Насионал Потоси 0 - 0 1.95 3.37 3.37
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Реал Санта Крус 4 - 0 1.19 5.75 11.07
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Палмафлор - Насионал Потоси
02:30 0 - 0 1.95 3.37 3.37
Олуейс Реди Ла Пас - Реал Санта Крус
22:00 4 - 0 1.19 5.75 11.07
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Спорт Ресифе PE - Интернасионал RS 0 - 1 3.63 3.27 2.03
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Спорт Ресифе PE - Интернасионал RS
02:00 0 - 1 3.63 3.27 2.03
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад Католика Кито - Индепендиенте дел Вале 1 - 3 2.49 3.40 2.45
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика Кито - Индепендиенте дел Вале
03:00 1 - 3 2.49 3.40 2.45
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дъндолк 2 - 1 1.83 3.41 4.14
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Слиго Роувърс - Дъндолк
21:45 2 - 1 1.83 3.41 4.14
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Депортес Киндио - Депортиво Пасто 1 - 2 1.86 3.23 4.10
04:00 Атлетико Уила - Депортес Толима 1 - 2 3.24 2.99 2.24
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортес Киндио - Депортиво Пасто
02:00 1 - 2 1.86 3.23 4.10
Атлетико Уила - Депортес Толима
04:00 1 - 2 3.24 2.99 2.24
Лига на Конференциите гр. A Рез. 1 X 2
17:30 Макаби Тел Авив (Изр) - Алашкерт Ереван (Арм) 4 - 1 1.30 4.86 10.69
Лига на Конференциите гр. A
Час Рез. 1 X 2
Макаби Тел Авив (Изр) - Алашкерт Ереван (Арм)
17:30 4 - 1 1.30 4.86 10.69
Лига на Конференциите гр. E Рез. 1 X 2
17:30 Макаби Хайфа (Изр) - Фейенорд (Нид) 0 - 0 3.34 3.38 2.08
Лига на Конференциите гр. E
Час Рез. 1 X 2
Макаби Хайфа (Изр) - Фейенорд (Нид)
17:30 0 - 0 3.34 3.38 2.08
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Пачука - Депортиво Толука 1 - 2 1.98 3.27 3.70
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пачука - Депортиво Толука
05:00 1 - 2 1.98 3.27 3.70
Северна Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Баликлеър Комрадс - Линфийлд 0 - 4 14.79 9.20 1.09
21:45 Гленторан - Банбридж Таун 5 - 0 1.04 12.24 33.94
21:45 Дънганън Суифтс - Арма Сити 3 - 0 1.16 6.98 10.12
21:45 Дъндела - Балинамалард Юнайтед 0 - 0 4.90 4.38 1.51
21:45 Карик Рейнджърс - Дергвю 0 - 0 1.17 6.54 11.80
21:45 Клифтънвил - Харланд-Уолф Уелдърс 2 - 0 1.12 7.37 13.95
21:45 Лоугал - Лисбърн Дистилъри 6 - 2 1.14 7.33 12.87
21:45 Нюри Сити - Уорънпойнт Таун 1 - 1 3.27 3.68 1.93
22:00 Бангор ФК - Коулрейн 0 - 5 16.27 10.39 1.07
22:00 Ларн - Лимавади Юнайтед 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Северна Ирландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Баликлеър Комрадс - Линфийлд
21:45 0 - 4 14.79 9.20 1.09
Гленторан - Банбридж Таун
21:45 5 - 0 1.04 12.24 33.94
Дънганън Суифтс - Арма Сити
21:45 3 - 0 1.16 6.98 10.12
Дъндела - Балинамалард Юнайтед
21:45 0 - 0 4.90 4.38 1.51
Карик Рейнджърс - Дергвю
21:45 0 - 0 1.17 6.54 11.80
Клифтънвил - Харланд-Уолф Уелдърс
21:45 2 - 0 1.12 7.37 13.95
Лоугал - Лисбърн Дистилъри
21:45 6 - 2 1.14 7.33 12.87
Нюри Сити - Уорънпойнт Таун
21:45 1 - 1 3.27 3.68 1.93
Бангор ФК - Коулрейн
22:00 0 - 5 16.27 10.39 1.07
Ларн - Лимавади Юнайтед
22:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие 0 - 0 2.09 3.15 3.30
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие
16:00 0 - 0 2.09 3.15 3.30
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бандърмаспор - Еюпспор 1 - 2 2.09 3.26 3.22
20:00 Ерзурум ББ - Юмраниеспор 0 - 2 2.29 3.19 2.85
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Еюпспор
16:30 1 - 2 2.09 3.26 3.22
Ерзурум ББ - Юмраниеспор
20:00 0 - 2 2.29 3.19 2.85
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Коканд 1912 - Маш'ал Мубарек 2 - 2 1.63 3.43 4.95
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Коканд 1912 - Маш'ал Мубарек
14:15 2 - 2 1.63 3.43 4.95
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере - ХИФК Хелзинки 1 - 0 2.49 3.15 2.85
18:30 КТП Котка - Сейняйоен ЯК 0 - 1 6.95 4.16 1.45
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере - ХИФК Хелзинки
18:30 1 - 0 2.49 3.15 2.85
КТП Котка - Сейняйоен ЯК
18:30 0 - 1 6.95 4.16 1.45
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Унион Еспаньола - Универсидад де Чили 2 - 3 2.56 3.37 2.55
20:00 Депортес Ла Серена - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 0 2.28 2.98 3.26
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Унион Еспаньола - Универсидад де Чили
01:00 2 - 3 2.56 3.37 2.55
Депортес Ла Серена - О'Хигинс Ранкагуа
20:00 2 - 0 2.28 2.98 3.26
Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:00 Нагоя Грампус (Япо) - Тегу (Кор) 4 - 2 1.82 3.27 4.44
14:00 Улсан Хюндай (Кор) - Кавазаки Фронтейл (Япо) 0 - 0 2.72 3.33 2.42
18:00 Истиклол Душанбе (Тдж) - Персеполис Техеран (Ирн) 0 - 1 6.80 4.28 1.43
19:00 Ал Насър Рияд (Сар) - Трактор Сази Табриз (Ирн) 1 - 0 1.13 6.55 24.90
20:00 Ал Шарджа (Оае) - Ал Вахда Абу Даби (Оае) 1 - 1 2.15 3.49 3.08
Шампионска Лига Азия Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Нагоя Грампус (Япо) - Тегу (Кор)
12:00 4 - 2 1.82 3.27 4.44
Улсан Хюндай (Кор) - Кавазаки Фронтейл (Япо)
14:00 0 - 0 2.72 3.33 2.42
Истиклол Душанбе (Тдж) - Персеполис Техеран (Ирн)
18:00 0 - 1 6.80 4.28 1.43
Ал Насър Рияд (Сар) - Трактор Сази Табриз (Ирн)
19:00 1 - 0 1.13 6.55 24.90
Ал Шарджа (Оае) - Ал Вахда Абу Даби (Оае)
20:00 1 - 1 2.15 3.49 3.08
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Тун - Лозана-Уши 1 - 0 1.63 4.04 4.39
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Тун - Лозана-Уши
21:00 1 - 0 1.63 4.04 4.39
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Хелзинборг - Трелеборг 1 - 1 2.19 3.19 3.27
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Хелзинборг - Трелеборг
20:00 1 - 1 2.19 3.19 3.27
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Еърдри - Алоа Атлетик 2 - 1 2.21 3.29 2.92
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Еърдри - Алоа Атлетик
21:45 2 - 1 2.21 3.29 2.92
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 АмаЗулу Дърбан - СуперСпорт Юнайтед 0 - 0 2.66 2.81 2.77
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АмаЗулу Дърбан - СуперСпорт Юнайтед
18:00 0 - 0 2.66 2.81 2.77
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
13:00 В-Варен Нагазаки - Монтедио Ямагата 5 - 1 3.13 3.11 2.23
13:00 Ренофа Ямагучи - Звейген Канадзава 4 - 1 2.75 3.08 2.44
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
В-Варен Нагазаки - Монтедио Ямагата
13:00 5 - 1 3.13 3.11 2.23
Ренофа Ямагучи - Звейген Канадзава
13:00 4 - 1 2.75 3.08 2.44