Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
17:00 Аква Юнайтед (Нгр) - КР Белуиздад (Алж) 1 - 0 2.55 2.88 2.64
17:30 Фову Клуб де Бахам (Кмр) - Петро Атлетико (Анл) 2 - 2 2.29 2.98 3.03
Шампионска Лига Африка
Час Рез. 1 X 2
Аква Юнайтед (Нгр) - КР Белуиздад (Алж)
17:00 1 - 0 2.55 2.88 2.64
Фову Клуб де Бахам (Кмр) - Петро Атлетико (Анл)
17:30 2 - 2 2.29 2.98 3.03
Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Лийдс - Ливърпул 0 - 3 4.54 4.19 1.71
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лийдс - Ливърпул
18:30 0 - 3 4.54 4.19 1.71
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
16:30 Нотингам Форест - Кардиф 1 - 2 2.86 3.01 2.69
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Нотингам Форест - Кардиф
16:30 1 - 2 2.86 3.01 2.69
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Еспаньол - Атлетико Мадрид 1 - 2 4.60 3.44 1.87
17:15 Осасуна - Валенсия 1 - 4 2.28 3.17 3.41
19:30 Кадис - Реал Сосиедад 0 - 2 5.55 3.73 1.67
22:00 Реал Мадрид - Селта Виго 5 - 2 1.38 5.14 8.06
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Еспаньол - Атлетико Мадрид
15:00 1 - 2 4.60 3.44 1.87
Осасуна - Валенсия
17:15 1 - 4 2.28 3.17 3.41
Кадис - Реал Сосиедад
19:30 0 - 2 5.55 3.73 1.67
Реал Мадрид - Селта Виго
22:00 5 - 2 1.38 5.14 8.06
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 СД Логронес - Туделано 3 - 0 2.55 2.74 2.83
13:00 СС Рейес - Райо Махадаонда 2 - 1 2.67 2.77 2.70
18:00 Културал Леонеса - Атлетик Билбао Б 2 - 1 3.30 3.03 2.14
18:00 Унионистас де Саламанка - Естремадура 3 - 0 2.45 2.75 2.95
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
СД Логронес - Туделано
13:00 3 - 0 2.55 2.74 2.83
СС Рейес - Райо Махадаонда
13:00 2 - 1 2.67 2.77 2.70
Културал Леонеса - Атлетик Билбао Б
18:00 2 - 1 3.30 3.03 2.14
Унионистас де Саламанка - Естремадура
18:00 3 - 0 2.45 2.75 2.95
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Виляреал Б 0 - 0 2.16 3.17 3.10
13:00 Атлетико Санлукеньо - Севиля Атлетико 1 - 0 2.51 2.78 2.87
18:00 Барселона Б - Коста Брава 0 - 0 1.69 3.44 4.58
18:00 Линенсе - Кастейон 1 - 0 2.53 2.87 2.76
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Балеарес - Виляреал Б
13:00 0 - 0 2.16 3.17 3.10
Атлетико Санлукеньо - Севиля Атлетико
13:00 1 - 0 2.51 2.78 2.87
Барселона Б - Коста Брава
18:00 0 - 0 1.69 3.44 4.58
Линенсе - Кастейон
18:00 1 - 0 2.53 2.87 2.76
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Реал Овиедо - Картахена 2 - 0 2.00 3.08 4.11
17:00 Валядолид - Тенерифе 0 - 2 2.14 2.98 3.82
19:15 Понферадина - Алмерия 1 - 0 3.45 3.36 2.09
21:30 Фуенлабрада - Сарагоса 1 - 1 2.42 2.88 3.23
22:30 Малага - Жирона 2 - 0 2.27 2.97 3.38
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Овиедо - Картахена
15:00 2 - 0 2.00 3.08 4.11
Валядолид - Тенерифе
17:00 0 - 2 2.14 2.98 3.82
Понферадина - Алмерия
19:15 1 - 0 3.45 3.36 2.09
Фуенлабрада - Сарагоса
21:30 1 - 1 2.42 2.88 3.23
Малага - Жирона
22:30 2 - 0 2.27 2.97 3.38
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Щутгарт 1 - 1 2.05 3.70 3.46
18:30 Бохум - Херта Берлин 1 - 3 2.73 3.38 2.58
20:30 Борусия М'Гладбах - Арминия Билефелд 3 - 1 1.41 4.78 7.89
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт - Щутгарт
16:30 1 - 1 2.05 3.70 3.46
Бохум - Херта Берлин
18:30 1 - 3 2.73 3.38 2.58
Борусия М'Гладбах - Арминия Билефелд
20:30 3 - 1 1.41 4.78 7.89
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ерцгебирге Ауе - Фортуна Дюселдорф 0 - 1 3.94 3.46 1.91
14:30 Падерборн - Шалке 04 0 - 1 2.51 3.59 2.59
14:30 Хайденхайм - Динамо Дрезден 2 - 1 2.10 3.41 3.38
14:30 Ханза Рощок - Дармщат 98 2 - 1 2.86 3.45 2.36
14:30 Ян Регенсбург - Нюрнберг 2 - 2 2.71 3.33 2.52
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Ерцгебирге Ауе - Фортуна Дюселдорф
14:30 0 - 1 3.94 3.46 1.91
Падерборн - Шалке 04
14:30 0 - 1 2.51 3.59 2.59
Хайденхайм - Динамо Дрезден
14:30 2 - 1 2.10 3.41 3.38
Ханза Рощок - Дармщат 98
14:30 2 - 1 2.86 3.45 2.36
Ян Регенсбург - Нюрнберг
14:30 2 - 2 2.71 3.33 2.52
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Халешер - Мюнхен 1860 1 - 1 2.84 3.26 2.36
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Оснабрюк 2 - 2 2.41 3.24 2.80
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Халешер - Мюнхен 1860
14:00 1 - 1 2.84 3.26 2.36
Айнтрахт Брауншвайг - Оснабрюк
15:00 2 - 2 2.41 3.24 2.80
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сампдория - Интер 2 - 2 5.12 3.99 1.65
16:00 Каляри - Дженоа 2 - 3 2.12 3.39 3.59
16:00 Специя - Удинезе 0 - 1 3.12 3.44 2.31
16:00 Торино - Салернитана 4 - 0 1.62 4.05 5.58
19:00 Милан - Лацио 2 - 0 2.24 3.45 3.19
21:45 Рома - Сасуоло 2 - 1 1.62 4.42 4.91
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сампдория - Интер
13:30 2 - 2 5.12 3.99 1.65
Каляри - Дженоа
16:00 2 - 3 2.12 3.39 3.59
Специя - Удинезе
16:00 0 - 1 3.12 3.44 2.31
Торино - Салернитана
16:00 4 - 0 1.62 4.05 5.58
Милан - Лацио
19:00 2 - 0 2.24 3.45 3.19
Рома - Сасуоло
21:45 2 - 1 1.62 4.42 4.91
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Козенца - Виченца Виртус 2 - 1 3.32 3.12 2.27
17:15 Кремонезе - Читадела 2 - 0 2.08 3.21 3.61
21:30 Порденоне - Парма 0 - 4 3.41 3.04 2.26
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Козенца - Виченца Виртус
15:00 2 - 1 3.32 3.12 2.27
Кремонезе - Читадела
17:15 2 - 0 2.08 3.21 3.61
Порденоне - Парма
21:30 0 - 4 3.41 3.04 2.26
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 Про Верчели - Сереньо 1 - 0 1.61 3.59 4.84
18:30 Ренате - Виртус Верона 3 - 1 2.27 3.03 3.07
18:30 Судтирол - Тренто 1921 2 - 0 1.60 3.64 5.02
21:30 Аурора Про Патрия - Ювентус Б 1 - 0 2.67 3.02 2.54
21:30 ФералпиСало - Мантова 1 - 1 2.46 2.95 2.88
21:30 Фиоренцуола 1922 - Албинолефе 0 - 2 3.07 2.97 2.26
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Про Верчели - Сереньо
18:30 1 - 0 1.61 3.59 4.84
Ренате - Виртус Верона
18:30 3 - 1 2.27 3.03 3.07
Судтирол - Тренто 1921
18:30 2 - 0 1.60 3.64 5.02
Аурора Про Патрия - Ювентус Б
21:30 1 - 0 2.67 3.02 2.54
ФералпиСало - Мантова
21:30 1 - 1 2.46 2.95 2.88
Фиоренцуола 1922 - Албинолефе
21:30 0 - 2 3.07 2.97 2.26
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Фермана - Монтеварки Акуила 0 - 1 1.89 3.21 3.77
18:30 Виртус Ентела - Лукезе 2 - 0 1.66 3.43 4.70
18:30 Модена - Терамо 0 - 0 1.58 3.47 5.80
18:30 Олбия - Витербезе 3 - 2 2.56 3.03 2.58
18:30 Пескара - Вис Пезаро 1898 2 - 2 1.63 3.45 4.98
18:30 Понтедера - Пистоезе 2 - 0 2.40 3.00 2.79
18:30 Реджиана 1919 - Губио 0 - 0 1.79 3.32 4.20
18:30 Сиена - Карарезе 3 - 0 2.02 3.22 3.33
18:30 Чезена - Имолезе 0 - 0 1.69 3.44 4.71
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Фермана - Монтеварки Акуила
15:30 0 - 1 1.89 3.21 3.77
Виртус Ентела - Лукезе
18:30 2 - 0 1.66 3.43 4.70
Модена - Терамо
18:30 0 - 0 1.58 3.47 5.80
Олбия - Витербезе
18:30 3 - 2 2.56 3.03 2.58
Пескара - Вис Пезаро 1898
18:30 2 - 2 1.63 3.45 4.98
Понтедера - Пистоезе
18:30 2 - 0 2.40 3.00 2.79
Реджиана 1919 - Губио
18:30 0 - 0 1.79 3.32 4.20
Сиена - Карарезе
18:30 3 - 0 2.02 3.22 3.33
Чезена - Имолезе
18:30 0 - 0 1.69 3.44 4.71
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Паганезе - Катания 1 - 0 2.98 2.99 2.34
18:30 Вибонезе - Юве Стабия 1 - 3 3.12 2.83 2.36
18:30 Катанзаро - Потенца 1 - 1 1.43 3.84 6.84
21:30 Авелино - Латина 1 - 1 1.57 3.66 5.38
21:30 Монополи 1966 - Месина 2 - 1 2.29 3.06 3.00
21:30 Монтерози - Чита ди Кампобасо 2 - 3 2.04 3.04 3.58
21:30 Пичерно - Бари 0 - 1 4.73 3.41 1.70
21:30 Фиделис Андрия - Виртус Франкавила 0 - 1 2.55 2.90 2.69
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Паганезе - Катания
15:30 1 - 0 2.98 2.99 2.34
Вибонезе - Юве Стабия
18:30 1 - 3 3.12 2.83 2.36
Катанзаро - Потенца
18:30 1 - 1 1.43 3.84 6.84
Авелино - Латина
21:30 1 - 1 1.57 3.66 5.38
Монополи 1966 - Месина
21:30 2 - 1 2.29 3.06 3.00
Монтерози - Чита ди Кампобасо
21:30 2 - 3 2.04 3.04 3.58
Пичерно - Бари
21:30 0 - 1 4.73 3.41 1.70
Фиделис Андрия - Виртус Франкавила
21:30 0 - 1 2.55 2.90 2.69
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Монпелие - Сент Етиен 2 - 0 2.53 3.48 2.68
16:00 Бордо - Ланс 2 - 3 3.24 3.41 2.20
16:00 Брест - Анже 1 - 1 2.66 3.37 2.67
16:00 Метц - Троа 0 - 2 2.36 3.32 3.06
16:00 Рен - Реймс 0 - 2 1.72 3.48 5.35
18:00 Нант - Ница 0 - 2 3.23 3.24 2.29
21:45 Лион - Страсбург 3 - 1 1.53 4.39 5.93
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Монпелие - Сент Етиен
14:00 2 - 0 2.53 3.48 2.68
Бордо - Ланс
16:00 2 - 3 3.24 3.41 2.20
Брест - Анже
16:00 1 - 1 2.66 3.37 2.67
Метц - Троа
16:00 0 - 2 2.36 3.32 3.06
Рен - Реймс
16:00 0 - 2 1.72 3.48 5.35
Нант - Ница
18:00 0 - 2 3.23 3.24 2.29
Лион - Страсбург
21:45 3 - 1 1.53 4.39 5.93
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Нефтохимик Бургас - Септември Симитли 2 - 2 2.08 3.36 3.18
17:00 Септември София - Лудогорец Разград II 3 - 2 1.57 3.89 4.96
17:00 Спартак Варна - Левски Лом 2 - 1 1.49 4.06 5.75
17:00 Спортист Своге - Миньор Перник 0 - 0 3.49 3.38 1.95
18:00 Монтана - Янтра Габрово 2 - 0 1.43 4.19 6.40
18:00 Созопол - Марек Дупница 0 - 0 1.65 3.64 4.74
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Нефтохимик Бургас - Септември Симитли
17:00 2 - 2 2.08 3.36 3.18
Септември София - Лудогорец Разград II
17:00 3 - 2 1.57 3.89 4.96
Спартак Варна - Левски Лом
17:00 2 - 1 1.49 4.06 5.75
Спортист Своге - Миньор Перник
17:00 0 - 0 3.49 3.38 1.95
Монтана - Янтра Габрово
18:00 2 - 0 1.43 4.19 6.40
Созопол - Марек Дупница
18:00 0 - 0 1.65 3.64 4.74
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 ЦСКА 1948 София - Ботев Враца 5 - 1 1.77 3.59 4.01
21:00 Локомотив Пловдив - Левски София 2 - 2 1.97 3.25 3.60
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА 1948 София - Ботев Враца
18:45 5 - 1 1.77 3.59 4.01
Локомотив Пловдив - Левски София
21:00 2 - 2 1.97 3.25 3.60
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Алтах - Рийд 1 - 1 2.05 3.51 3.34
15:30 ЛАСК Линц - Аустрия Виена 0 - 2 1.72 3.70 4.47
18:00 Щурм Грац - Аустрия Клагенфурт 2 - 1 1.48 4.27 6.14
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Алтах - Рийд
15:30 1 - 1 2.05 3.51 3.34
ЛАСК Линц - Аустрия Виена
15:30 0 - 2 1.72 3.70 4.47
Щурм Грац - Аустрия Клагенфурт
18:00 2 - 1 1.48 4.27 6.14
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Лиферинг Залцбург - Рапид Виена II 6 - 2 1.56 4.08 4.93
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Лиферинг Залцбург - Рапид Виена II
11:30 6 - 2 1.56 4.08 4.93
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сабаил Баку - Сумгаит 1 - 0 2.75 3.15 2.34
19:30 Нефтчи Баку - Карабах Агдам 1 - 2 3.36 3.23 1.98
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабаил Баку - Сумгаит
17:00 1 - 0 2.75 3.15 2.34
Нефтчи Баку - Карабах Агдам
19:30 1 - 2 3.36 3.23 1.98
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Егнатия Рогожина - Кукеси 1 - 3 0.00 0.00 0.00
14:45 Кастриоти Круя - Динамо Тирана 0 - 2 2.02 3.24 3.32
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Кукеси
14:45 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Кастриоти Круя - Динамо Тирана
14:45 0 - 2 2.02 3.24 3.32
Андора - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:00 Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия 2 - 1 1.76 3.48 4.11
Андора - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия
19:00 2 - 1 1.76 3.48 4.11
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ван Чаренцаван - Арарат-Армения Ереван 1 - 2 6.82 4.21 1.38
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ван Чаренцаван - Арарат-Армения Ереван
15:00 1 - 2 6.82 4.21 1.38
Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Рифа - Ал Хид 1 - 0 1.64 3.70 4.37
21:00 Ал Ахли Манама - Будайя Клуб 1 - 1 2.06 3.18 3.25
Бахрейн - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Рифа - Ал Хид
18:30 1 - 0 1.64 3.70 4.37
Ал Ахли Манама - Будайя Клуб
21:00 1 - 1 2.06 3.18 3.25
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:45 Сморгон - БАТЕ Борисов 1 - 3 8.04 4.79 1.31
17:45 Славия Мозир - Рух Брест 1 - 1 5.37 3.99 1.52
19:45 Енергетик-БГУ Минск - Динамо Минск 0 - 1 9.08 4.84 1.29
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - БАТЕ Борисов
15:45 1 - 3 8.04 4.79 1.31
Славия Мозир - Рух Брест
17:45 1 - 1 5.37 3.99 1.52
Енергетик-БГУ Минск - Динамо Минск
19:45 0 - 1 9.08 4.84 1.29
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Крумкачи Минск - Шахтьор Петриков 3 - 2 1.37 4.42 7.08
17:00 Барановичи - Белшина Бобруйск 1 - 1 6.64 4.86 1.33
19:00 Волна Пинск - Арсенал Дзержинск 0 - 3 2.64 3.32 2.34
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Крумкачи Минск - Шахтьор Петриков
15:00 3 - 2 1.37 4.42 7.08
Барановичи - Белшина Бобруйск
17:00 1 - 1 6.64 4.86 1.33
Волна Пинск - Арсенал Дзержинск
19:00 0 - 3 2.64 3.32 2.34
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Андерлехт - Мехелен 7 - 2 1.69 3.91 4.51
17:00 КАА Гент - Шарлероа 2 - 3 1.58 4.14 5.12
19:30 Серен - Стандарт Лиеж 0 - 1 3.52 3.56 1.99
22:00 Генк - Унион Сент Жилоаз 1 - 1 2.22 3.66 2.90
22:00 Оуд Хеверле Льовен - Кортрийк 2 - 1 2.62 3.58 2.45
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Андерлехт - Мехелен
14:30 7 - 2 1.69 3.91 4.51
КАА Гент - Шарлероа
17:00 2 - 3 1.58 4.14 5.12
Серен - Стандарт Лиеж
19:30 0 - 1 3.52 3.56 1.99
Генк - Унион Сент Жилоаз
22:00 1 - 1 2.22 3.66 2.90
Оуд Хеверле Льовен - Кортрийк
22:00 2 - 1 2.62 3.58 2.45
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Лиерс Кемпензонен - РВД Моленбек 47 4 - 1 2.42 3.59 2.44
21:00 Ваасланд-Беверен - Вестерло 0 - 2 1.96 3.59 3.19
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Лиерс Кемпензонен - РВД Моленбек 47
17:00 4 - 1 2.42 3.59 2.44
Ваасланд-Беверен - Вестерло
21:00 0 - 2 1.96 3.59 3.19
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Реал Потоси - Реал Томаяпо 1 - 0 1.63 3.86 4.39
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Потоси - Реал Томаяпо
22:00 1 - 0 1.63 3.86 4.39
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Рудар Приедор - Посуше 3 - 0 1.80 3.24 3.97
22:00 Широки Брег - Железничар Сараево 0 - 0 2.16 3.15 3.06
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Рудар Приедор - Посуше
17:30 3 - 0 1.80 3.24 3.97
Широки Брег - Железничар Сараево
22:00 0 - 0 2.16 3.15 3.06
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
03:00 Жакуйпензе BA - Волта Редонда RJ 1 - 0 3.16 2.77 2.36
17:00 Томбензе MG - Флореста CE 0 - 0 1.68 3.25 5.03
22:00 Манаус AM - Ботафого PB 0 - 0 2.37 2.90 3.04
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Жакуйпензе BA - Волта Редонда RJ
03:00 1 - 0 3.16 2.77 2.36
Томбензе MG - Флореста CE
17:00 0 - 0 1.68 3.25 5.03
Манаус AM - Ботафого PB
22:00 0 - 0 2.37 2.90 3.04
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Крисиума SC - Ботафого SP 0 - 0 2.04 2.84 3.97
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Крисиума SC - Ботафого SP
01:00 0 - 0 2.04 2.84 3.97
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Брагантино SP - Чапекоензе SC 1 - 2 1.44 4.34 6.41
03:00 Сантос SP - Баия BA 0 - 0 2.12 3.28 3.32
17:00 Гремио RS - Сеара CE 2 - 0 1.94 3.33 3.78
22:00 Палмейрас SP - Фламенго RJ 1 - 3 2.89 3.28 2.38
22:00 Форталеса CE - Атлетико MG 0 - 2 3.40 3.31 2.06
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP - Чапекоензе SC
01:00 1 - 2 1.44 4.34 6.41
Сантос SP - Баия BA
03:00 0 - 0 2.12 3.28 3.32
Гремио RS - Сеара CE
17:00 2 - 0 1.94 3.33 3.78
Палмейрас SP - Фламенго RJ
22:00 1 - 3 2.89 3.28 2.38
Форталеса CE - Атлетико MG
22:00 0 - 2 3.40 3.31 2.06
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:00 КР Бразил AL - Гояс GO 0 - 1 2.48 3.00 2.92
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
КР Бразил AL - Гояс GO
03:00 0 - 1 2.48 3.00 2.92
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Португеза Акаригуа - Замора Баринас 0 - 1 2.40 3.09 2.79
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Португеза Акаригуа - Замора Баринас
01:15 0 - 1 2.40 3.09 2.79
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Солола - Малакатеко 0 - 2 2.31 3.05 2.92
22:00 Нуева Консепсион - Кселаху 2 - 0 2.67 2.66 2.81
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Солола - Малакатеко
20:00 0 - 2 2.31 3.05 2.92
Нуева Консепсион - Кселаху
22:00 2 - 0 2.67 2.66 2.81
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Шукура Кобулети - Самгурали Цхалтубо 0 - 0 2.67 3.00 2.50
18:00 Телави - Динамо Тбилиси 1 - 0 8.42 4.07 1.34
19:00 Дила Гори - Торпедо Кутаиси 1 - 2 1.48 3.75 5.83
20:00 Сабуртало Тбилиси - Динамо Батуми 1 - 1 4.21 3.28 1.76
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шукура Кобулети - Самгурали Цхалтубо
15:30 0 - 0 2.67 3.00 2.50
Телави - Динамо Тбилиси
18:00 1 - 0 8.42 4.07 1.34
Дила Гори - Торпедо Кутаиси
19:00 1 - 2 1.48 3.75 5.83
Сабуртало Тбилиси - Динамо Батуми
20:00 1 - 1 4.21 3.28 1.76
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:15 Волос - Ламия 2 - 1 1.97 3.08 3.93
19:00 ПАОК - Пас Янина 0 - 1 1.18 5.85 15.57
20:30 АЕК Атина - Йоникос 3 - 0 1.16 6.08 19.00
20:30 Олимпиакос - Атромитос 0 - 0 1.17 6.28 17.31
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Волос - Ламия
18:15 2 - 1 1.97 3.08 3.93
ПАОК - Пас Янина
19:00 0 - 1 1.18 5.85 15.57
АЕК Атина - Йоникос
20:30 3 - 0 1.16 6.08 19.00
Олимпиакос - Атромитос
20:30 0 - 0 1.17 6.28 17.31
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:45 Хелзингор - Хвидовре 2 - 2 1.66 3.91 4.43
15:00 Ямербугт - Кьоге 4 - 3 2.99 3.24 2.26
16:00 Хорсенс - Фредериция 1 - 3 2.36 3.25 2.83
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Хелзингор - Хвидовре
13:45 2 - 2 1.66 3.91 4.43
Ямербугт - Кьоге
15:00 4 - 3 2.99 3.24 2.26
Хорсенс - Фредериция
16:00 1 - 3 2.36 3.25 2.83
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Виборг - Олборг 2 - 3 2.33 3.46 2.89
17:00 Рандерс - ФК Копенхаген 0 - 2 3.86 3.62 1.89
19:00 Орхус - Вейле 1 - 0 1.67 3.78 4.95
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Виборг - Олборг
15:00 2 - 3 2.33 3.46 2.89
Рандерс - ФК Копенхаген
17:00 0 - 2 3.86 3.62 1.89
Орхус - Вейле
19:00 1 - 0 1.67 3.78 4.95
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Делфин Манта - Аукас Кито отл. 2.32 3.40 2.64
04:00 9 де Октубре Гуаякил - Макара Амбато отл. 1.72 3.43 4.38
22:00 Олмедо Риобамба - Мушук Руна отл. 3.72 3.36 1.89
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Делфин Манта - Аукас Кито
01:30 отл. 2.32 3.40 2.64
9 де Октубре Гуаякил - Макара Амбато
04:00 отл. 1.72 3.43 4.38
Олмедо Риобамба - Мушук Руна
22:00 отл. 3.72 3.36 1.89
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Хокоро - Чалатенанго 3 - 1 2.63 3.03 2.57
03:30 Мунисипал Лименьо - Агила Сан Мигел 1 - 0 2.91 2.95 2.39
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хокоро - Чалатенанго
00:00 3 - 1 2.63 3.03 2.57
Мунисипал Лименьо - Агила Сан Мигел
03:30 1 - 0 2.91 2.95 2.39
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Вапрус Пярну - Флора Талин 0 - 6 15.76 8.39 1.09
15:00 Пайде Линнамеесконд - ФКИ Левадия Талин 0 - 3 2.51 3.59 2.33
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Вапрус Пярну - Флора Талин
13:00 0 - 6 15.76 8.39 1.09
Пайде Линнамеесконд - ФКИ Левадия Талин
15:00 0 - 3 2.51 3.59 2.33
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Нкана - Нквази 2 - 3 1.93 2.96 3.86
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Нкана - Нквази
16:00 2 - 3 1.93 2.96 3.86
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Апоел Хайфа 1 - 3 2.52 3.18 2.60
20:15 Апоел Беер Шева - Апоел Хадера 2 - 2 1.50 3.97 5.46
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
МС Ашдод - Апоел Хайфа
19:00 1 - 3 2.52 3.18 2.60
Апоел Беер Шева - Апоел Хадера
20:15 2 - 2 1.50 3.97 5.46
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:15 Мадура Юнайтед - ПСМ Макасар 1 - 1 1.69 3.75 4.11
14:15 Арема Маланг - Бхаянгкара Соло 1 - 1 1.99 3.39 3.22
16:30 Персия Джакарта - ПСИС Семаранг 2 - 2 1.54 3.88 5.13
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Мадура Юнайтед - ПСМ Макасар
11:15 1 - 1 1.69 3.75 4.11
Арема Маланг - Бхаянгкара Соло
14:15 1 - 1 1.99 3.39 3.22
Персия Джакарта - ПСИС Семаранг
16:30 2 - 2 1.54 3.88 5.13
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шахтьор Караганди - Жетису Талдикорган 3 - 1 2.02 3.05 3.50
15:00 Актобе - Тараз 0 - 0 2.20 3.47 2.77
16:00 Ордабаси Шимкент - Кайрат Алмати 2 - 1 4.11 3.43 1.74
17:00 Тобол Костанай - Каспий Актау 2 - 1 1.55 3.64 5.40
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Караганди - Жетису Талдикорган
14:00 3 - 1 2.02 3.05 3.50
Актобе - Тараз
15:00 0 - 0 2.20 3.47 2.77
Ордабаси Шимкент - Кайрат Алмати
16:00 2 - 1 4.11 3.43 1.74
Тобол Костанай - Каспий Актау
17:00 2 - 1 1.55 3.64 5.40
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
00:00 БГХ Сити - Скарбъроу СК 1 - 3 0.00 0.00 0.00
02:00 ФК Воркута - Сърбиан Уайт Ийгълс 6 - 0 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
БГХ Сити - Скарбъроу СК
00:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
ФК Воркута - Сърбиан Уайт Ийгълс
02:00 6 - 0 0.00 0.00 0.00
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:05 Ал-Уакра - Ал-Араби Доха 0 - 1 2.90 3.11 2.26
18:05 Ал-Хор - Ал-Духаил Доха 1 - 4 7.49 5.25 1.30
20:20 Ал-Сад Доха - Ал-Саилия Доха 2 - 0 1.12 7.43 14.50
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Уакра - Ал-Араби Доха
18:05 0 - 1 2.90 3.11 2.26
Ал-Хор - Ал-Духаил Доха
18:05 1 - 4 7.49 5.25 1.30
Ал-Сад Доха - Ал-Саилия Доха
20:20 2 - 0 1.12 7.43 14.50
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Докса Катокопия - Анортозис 2 - 0 5.86 3.68 1.52
20:00 АЕК Ларнака - Омония Никозия 2 - 1 3.13 3.16 2.15
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Докса Катокопия - Анортозис
19:00 2 - 0 5.86 3.68 1.52
АЕК Ларнака - Омония Никозия
20:00 2 - 1 3.13 3.16 2.15
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Онсе Калдас - Рионегро 2 - 3 2.34 3.14 2.90
02:05 Депортиво Кали - Америка де Кали 0 - 1 2.37 2.95 3.00
04:10 Санта Фе Богота - Алианса Петролера 1 - 1 1.93 3.35 3.67
22:00 Атлетико Букараманга - Мильонариос Богота 3 - 4 3.22 3.15 2.16
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Онсе Калдас - Рионегро
00:00 2 - 3 2.34 3.14 2.90
Депортиво Кали - Америка де Кали
02:05 0 - 1 2.37 2.95 3.00
Санта Фе Богота - Алианса Петролера
04:10 1 - 1 1.93 3.35 3.67
Атлетико Букараманга - Мильонариос Богота
22:00 3 - 4 3.22 3.15 2.16
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Гниляне - Дукагини Клина 0 - 0 1.42 4.52 6.03
17:00 Лапи Подуево - Фероникели Глоговац 0 - 2 2.43 3.23 2.64
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Гниляне - Дукагини Клина
16:00 0 - 0 1.42 4.52 6.03
Лапи Подуево - Фероникели Глоговац
17:00 0 - 2 2.43 3.23 2.64
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Спортинг Сан Хосе - Перес Селедон 1 - 1 1.89 3.41 3.68
04:00 Гуадалупе - ЛД Алахуеленсе 2 - 4 3.09 3.37 2.07
05:00 Картахинес - Сантос де Гуапилес 1 - 2 2.01 3.31 3.32
20:00 Мунисипал Гресия - Ередиано 1 - 2 2.52 3.05 2.62
23:00 Гуанакастека - Хикарал 1 - 1 2.03 3.25 3.32
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Сан Хосе - Перес Селедон
00:00 1 - 1 1.89 3.41 3.68
Гуадалупе - ЛД Алахуеленсе
04:00 2 - 4 3.09 3.37 2.07
Картахинес - Сантос де Гуапилес
05:00 1 - 2 2.01 3.31 3.32
Мунисипал Гресия - Ередиано
20:00 1 - 2 2.52 3.05 2.62
Гуанакастека - Хикарал
23:00 1 - 1 2.03 3.25 3.32
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
19:30 Кувейт СК - Ал Сахел Абу Халифа 1 - 0 1.31 4.93 7.14
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Кувейт СК - Ал Сахел Абу Халифа
19:30 1 - 0 1.31 4.93 7.14
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Метта ЛУ Рига - ФК Лиепая 0 - 3 6.69 4.56 1.37
16:00 Валмиера - РФШ Рига 1 - 1 3.11 3.32 2.08
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Метта ЛУ Рига - ФК Лиепая
14:00 0 - 3 6.69 4.56 1.37
Валмиера - РФШ Рига
16:00 1 - 1 3.11 3.32 2.08
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дайнава Алитус - Банга Гарджай 3 - 1 2.10 3.38 2.93
19:00 Кауно Жалгирис - Жалгирис Вилнюс 0 - 2 3.84 3.20 1.86
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Дайнава Алитус - Банга Гарджай
17:00 3 - 1 2.10 3.38 2.93
Кауно Жалгирис - Жалгирис Вилнюс
19:00 0 - 2 3.84 3.20 1.86
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - УНА Щрасен 1 - 2 2.56 3.37 2.39
17:00 Диферданж - Суифт Есперанж 0 - 0 2.85 3.44 2.17
17:00 Етцела Етелбрюк - Роданж 91 3 - 0 2.84 3.42 2.17
17:00 Мондорф-ле-Бен - РМ Хам Бенфика 3 - 2 1.17 6.43 11.83
17:00 Расинг ФК Унион - Ф91 Дюделанж 3 - 4 3.47 3.55 1.87
17:00 Юнион Титус Петанж - Вилц 71 0 - 1 2.34 3.35 2.67
17:00 ЮС Хостерт - Жюнес Еш 0 - 3 2.09 3.46 3.00
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Роспорт - УНА Щрасен
17:00 1 - 2 2.56 3.37 2.39
Диферданж - Суифт Есперанж
17:00 0 - 0 2.85 3.44 2.17
Етцела Етелбрюк - Роданж 91
17:00 3 - 0 2.84 3.42 2.17
Мондорф-ле-Бен - РМ Хам Бенфика
17:00 3 - 2 1.17 6.43 11.83
Расинг ФК Унион - Ф91 Дюделанж
17:00 3 - 4 3.47 3.55 1.87
Юнион Титус Петанж - Вилц 71
17:00 0 - 1 2.34 3.35 2.67
ЮС Хостерт - Жюнес Еш
17:00 0 - 3 2.09 3.46 3.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Мзузу Юнивърсити - СИВО Юнайтед 0 - 3 0.00 0.00 0.00
15:30 Ред Лайънс - МАФКО Салима 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Мзузу Юнивърсити - СИВО Юнайтед
15:30 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Ред Лайънс - МАФКО Салима
15:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - Куала Лумпур Юнайтед 2 - 1 1.16 6.27 13.34
16:00 Кедах Дарул Аман - Мелака Юнайтед 4 - 1 1.50 4.02 5.40
16:00 Пенанг - Теренггану 2 - 2 2.42 3.21 2.61
16:00 Перак - Сабах 2 - 1 2.37 3.27 2.66
16:00 Селангор - Петалинг Джая Сити 1 - 2 1.32 4.60 7.83
16:00 УиТМ ФК - Шри Паханг 1 - 0 2.98 3.16 2.21
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Джохор Дарул Такзим - Куала Лумпур Юнайтед
16:00 2 - 1 1.16 6.27 13.34
Кедах Дарул Аман - Мелака Юнайтед
16:00 4 - 1 1.50 4.02 5.40
Пенанг - Теренггану
16:00 2 - 2 2.42 3.21 2.61
Перак - Сабах
16:00 2 - 1 2.37 3.27 2.66
Селангор - Петалинг Джая Сити
16:00 1 - 2 1.32 4.60 7.83
УиТМ ФК - Шри Паханг
16:00 1 - 0 2.98 3.16 2.21
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Сиренс - Хибърниънс 1 - 3 4.70 3.96 1.55
20:00 Балзан - Биркиркара 1 - 2 4.62 3.68 1.62
22:00 Гудя Юнайтед - Санта Лучия ФК 2 - 2 2.39 3.25 2.64
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Сиренс - Хибърниънс
18:00 1 - 3 4.70 3.96 1.55
Балзан - Биркиркара
20:00 1 - 2 4.62 3.68 1.62
Гудя Юнайтед - Санта Лучия ФК
22:00 2 - 2 2.39 3.25 2.64
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Видад Казабланка - ИР Танжер 2 - 0 1.41 4.00 6.70
23:30 Магреб Фес - РСБ Беркан 0 - 0 2.88 2.54 2.70
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка - ИР Танжер
19:00 2 - 0 1.41 4.00 6.70
Магреб Фес - РСБ Беркан
23:30 0 - 0 2.88 2.54 2.70
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Атлас Гуадалахара - Монтерей 2 - 1 2.65 3.06 2.68
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Леон 2 - 2 2.14 3.19 3.31
05:00 Америка Мексико - Масатлан 2 - 0 1.41 4.34 7.01
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлас Гуадалахара - Монтерей
01:00 2 - 1 2.65 3.06 2.68
Тигрес УАНЛ Монтерей - Леон
03:00 2 - 2 2.14 3.19 3.31
Америка Мексико - Масатлан
05:00 2 - 0 1.41 4.34 7.01
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Атлетико Морелия - Симаронес де Сонора 2 - 2 1.75 3.47 4.14
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Морелия - Симаронес де Сонора
20:00 2 - 2 1.75 3.47 4.14
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Динамо-Авто Тираспол 0 - 1 1.33 5.04 6.32
19:00 Шериф Тираспол - Петрокуб Хинчещ 2 - 0 1.35 4.44 7.48
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Сфинтул Георге Суручен - Динамо-Авто Тираспол
17:00 0 - 1 1.33 5.04 6.32
Шериф Тираспол - Петрокуб Хинчещ
19:00 2 - 0 1.35 4.44 7.48
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 НЕК Ниймеген - Вилем II 0 - 0 2.76 3.42 2.43
15:30 Грьонинген - Хееренвеен 1 - 1 2.02 3.49 3.54
15:30 Спарта Ротердам - Фортуна Ситард 3 - 1 1.96 3.69 3.61
17:45 Ваалвийк - Витес 1 - 2 3.25 3.72 2.06
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
НЕК Ниймеген - Вилем II
13:15 0 - 0 2.76 3.42 2.43
Грьонинген - Хееренвеен
15:30 1 - 1 2.02 3.49 3.54
Спарта Ротердам - Фортуна Ситард
15:30 3 - 1 1.96 3.69 3.61
Ваалвийк - Витес
17:45 1 - 2 3.25 3.72 2.06
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Реал Мадрис - АРТ Мунисипал Халапа 1 - 0 2.62 3.34 2.41
20:00 ХиХ Експорт Себако - Уолтър Ферети 4 - 8 3.11 2.92 2.50
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрис - АРТ Мунисипал Халапа
04:00 1 - 0 2.62 3.34 2.41
ХиХ Експорт Себако - Уолтър Ферети
20:00 4 - 8 3.11 2.92 2.50
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Алта - Ейдсволд ТФ 1 - 3 1.58 4.02 4.47
16:00 Хьодд - Конгсвингер 0 - 0 2.46 3.62 2.40
18:00 Мос - Тромсдален отл. 4.07 3.76 1.68
19:00 Аскер - Квик Халден отл. 1.75 4.02 3.63
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Алта - Ейдсволд ТФ
14:00 1 - 3 1.58 4.02 4.47
Хьодд - Конгсвингер
16:00 0 - 0 2.46 3.62 2.40
Мос - Тромсдален
18:00 отл. 4.07 3.76 1.68
Аскер - Квик Халден
19:00 отл. 1.75 4.02 3.63
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Фрам Ларвик - Нардо 2 - 2 1.85 3.64 3.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Фрам Ларвик - Нардо
16:00 2 - 2 1.85 3.64 3.46
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Од БК 1 - 1 1.33 5.26 7.71
19:00 Молде - Мьондален 4 - 0 1.28 5.55 9.36
19:00 Сандефьорд - Волеренга Осло 3 - 0 2.97 3.46 2.27
19:00 Стрьомгодсет - Кристиансунд 1 - 2 2.33 3.55 2.82
19:00 Хаугесунд - Сарпсборг 08 2 - 1 1.84 3.61 4.08
21:00 Розенборг - Тромсьо 3 - 2 1.53 4.18 5.57
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт - Од БК
19:00 1 - 1 1.33 5.26 7.71
Молде - Мьондален
19:00 4 - 0 1.28 5.55 9.36
Сандефьорд - Волеренга Осло
19:00 3 - 0 2.97 3.46 2.27
Стрьомгодсет - Кристиансунд
19:00 1 - 2 2.33 3.55 2.82
Хаугесунд - Сарпсборг 08
19:00 2 - 1 1.84 3.61 4.08
Розенборг - Тромсьо
21:00 3 - 2 1.53 4.18 5.57
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Фредрикстад - Согндал 2 - 1 2.30 3.65 2.68
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фредрикстад - Согндал
16:00 2 - 1 2.30 3.65 2.68
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Спортиво Лукеньо - Ривър Плейт Асунсион 0 - 2 2.51 3.03 2.75
03:15 Гуарани Асунсион - Гуайреня 3 - 0 1.78 3.38 4.09
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Лукеньо - Ривър Плейт Асунсион
01:00 0 - 2 2.51 3.03 2.75
Гуарани Асунсион - Гуайреня
03:15 3 - 0 1.78 3.38 4.09
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Карлос А. Манучи - Универсидад де Кахамарка 1 - 3 2.64 3.13 2.48
21:15 Алианса Лима - Бинасионал 3 - 2 1.50 3.67 6.04
23:30 Спортинг Кристал - Алианса Атлетико 5 - 2 1.37 4.25 7.37
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Карлос А. Манучи - Универсидад де Кахамарка
19:00 1 - 3 2.64 3.13 2.48
Алианса Лима - Бинасионал
21:15 3 - 2 1.50 3.67 6.04
Спортинг Кристал - Алианса Атлетико
23:30 5 - 2 1.37 4.25 7.37
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Пяст Гливице - Заглембие Любин 0 - 1 1.91 3.45 3.92
16:00 Висла Краков - Лехия Гданск 2 - 2 2.00 3.50 3.55
18:30 Раков Ченстохова - Лех Познан 2 - 2 2.79 3.22 2.49
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Пяст Гливице - Заглембие Любин
13:30 0 - 1 1.91 3.45 3.92
Висла Краков - Лехия Гданск
16:00 2 - 2 2.00 3.50 3.55
Раков Ченстохова - Лех Познан
18:30 2 - 2 2.79 3.22 2.49
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Арка Гдиня - ГКС Тихи 0 - 1 1.72 3.46 4.42
16:00 Заглембие Сосновец - Пуща Неполомице 1 - 2 1.95 3.28 3.59
19:00 Гурник Полковице - Одра Ополе 1 - 1 2.38 3.16 2.79
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Арка Гдиня - ГКС Тихи
13:40 0 - 1 1.72 3.46 4.42
Заглембие Сосновец - Пуща Неполомице
16:00 1 - 2 1.95 3.28 3.59
Гурник Полковице - Одра Ополе
19:00 1 - 1 2.38 3.16 2.79
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Морейрензе - Фамаликао 2 - 2 2.75 3.12 2.53
20:00 Боавища - Портимонензе 1 - 1 2.51 3.11 2.85
20:00 Жил Висенте - Визела 2 - 2 1.99 3.31 3.68
22:30 Витория Гимараеш - Белененсеш 0 - 0 1.51 4.01 6.44
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Морейрензе - Фамаликао
17:30 2 - 2 2.75 3.12 2.53
Боавища - Портимонензе
20:00 1 - 1 2.51 3.11 2.85
Жил Висенте - Визела
20:00 2 - 2 1.99 3.31 3.68
Витория Гимараеш - Белененсеш
22:30 0 - 0 1.51 4.01 6.44
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Вилафранкензе - Шавеш 1 - 1 3.55 3.10 1.96
13:00 Пенафиел - Насионал Мадейра 1 - 0 2.75 3.05 2.48
16:00 Лейшоес - Варзин 1 - 1 2.02 3.24 3.47
17:30 Порто Б - Мафра 3 - 1 2.42 3.05 2.86
17:30 Трофензе - Каза Пиа 0 - 0 3.09 3.06 2.29
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Вилафранкензе - Шавеш
13:00 1 - 1 3.55 3.10 1.96
Пенафиел - Насионал Мадейра
13:00 1 - 0 2.75 3.05 2.48
Лейшоес - Варзин
16:00 1 - 1 2.02 3.24 3.47
Порто Б - Мафра
17:30 3 - 1 2.42 3.05 2.86
Трофензе - Каза Пиа
17:30 0 - 0 3.09 3.06 2.29
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:15 Газ Метан Медиаш - Волунтари 1 - 2 2.69 2.89 2.67
21:00 ФК ФКСБ - Динамо Букурещ 6 - 0 1.47 4.10 6.40
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Газ Метан Медиаш - Волунтари
18:15 1 - 2 2.69 2.89 2.67
ФК ФКСБ - Динамо Букурещ
21:00 6 - 0 1.47 4.10 6.40
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Арсенал Тула - ЦСКА Москва 2 - 2 4.37 3.57 1.81
16:30 ПФК Сочи - ФК Уфа 3 - 1 1.73 3.58 4.57
19:00 Динамо Москва - ФК Нижни Новгород 1 - 2 1.30 4.97 9.57
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Тула - ЦСКА Москва
14:00 2 - 2 4.37 3.57 1.81
ПФК Сочи - ФК Уфа
16:30 3 - 1 1.73 3.58 4.57
Динамо Москва - ФК Нижни Новгород
19:00 1 - 2 1.30 4.97 9.57
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Сиатъл Саундърс - Минесота Юнайтед 1 - 0 1.86 3.61 3.95
02:00 Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Сити 2 - 1 2.23 3.55 2.92
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Ди Си Юнайтед 1 - 1 2.32 3.43 2.90
03:00 Интер Маями - Кълъмбъс Крю 1 - 0 1.99 3.39 3.63
03:00 Монреал - Нашвил 0 - 1 2.24 3.38 3.03
03:00 Синсинати - Торонто 2 - 0 2.27 3.57 2.88
03:30 Далас - Сан Хосе Еърткуейкс 1 - 1 1.87 3.69 3.73
03:30 Спортинг Канзас Сити - Чикаго Файър 2 - 0 1.60 4.10 5.04
03:30 Хюстън Динамо - Остин 3 - 0 2.05 3.49 3.42
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сиатъл Саундърс - Минесота Юнайтед
00:00 1 - 0 1.86 3.61 3.95
Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Сити
02:00 2 - 1 2.23 3.55 2.92
Ню Йорк Ред Булс - Ди Си Юнайтед
02:00 1 - 1 2.32 3.43 2.90
Интер Маями - Кълъмбъс Крю
03:00 1 - 0 1.99 3.39 3.63
Монреал - Нашвил
03:00 0 - 1 2.24 3.38 3.03
Синсинати - Торонто
03:00 2 - 0 2.27 3.57 2.88
Далас - Сан Хосе Еърткуейкс
03:30 1 - 1 1.87 3.69 3.73
Спортинг Канзас Сити - Чикаго Файър
03:30 2 - 0 1.60 4.10 5.04
Хюстън Динамо - Остин
03:30 3 - 0 2.05 3.49 3.42
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Етифак Дамам - Ал Раед 2 - 2 1.68 3.82 4.19
18:40 Ал Батен - Ал Фатех 0 - 2 2.66 3.11 2.53
18:50 Ал Таавон - Ал Ахли Джеда 1 - 1 2.80 3.41 2.23
20:35 Ал Шабаб Рияд - Ал Хазм 2 - 0 1.44 4.45 5.61
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Етифак Дамам - Ал Раед
18:30 2 - 2 1.68 3.82 4.19
Ал Батен - Ал Фатех
18:40 0 - 2 2.66 3.11 2.53
Ал Таавон - Ал Ахли Джеда
18:50 1 - 1 2.80 3.41 2.23
Ал Шабаб Рияд - Ал Хазм
20:35 2 - 0 1.44 4.45 5.61
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Академия Пандев - Македония Гьорче Петров 4 - 1 2.26 3.03 3.07
17:00 Борец Велес - Пелистер Битоля 2 - 1 1.83 3.22 4.20
17:00 Работнички Скопие - Брегалница Щип 2 - 0 1.92 3.13 3.90
17:00 Струга Трим-Лум - ФК Скопие 1 - 0 1.68 3.35 4.99
17:00 Тиквеш Кавадарци - Ренова Джепчище 0 - 2 3.24 3.15 2.14
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Академия Пандев - Македония Гьорче Петров
17:00 4 - 1 2.26 3.03 3.07
Борец Велес - Пелистер Битоля
17:00 2 - 1 1.83 3.22 4.20
Работнички Скопие - Брегалница Щип
17:00 2 - 0 1.92 3.13 3.90
Струга Трим-Лум - ФК Скопие
17:00 1 - 0 1.68 3.35 4.99
Тиквеш Кавадарци - Ренова Джепчище
17:00 0 - 2 3.24 3.15 2.14
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Танджонг Пагар Юнайтед 1 - 0 2.28 3.56 2.53
12:30 Йънг Лайънс - Лайън Сити Сейлърс 1 - 3 7.15 5.25 1.28
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Балестиер Халса - Танджонг Пагар Юнайтед
12:30 1 - 0 2.28 3.56 2.53
Йънг Лайънс - Лайън Сити Сейлърс
12:30 1 - 3 7.15 5.25 1.28
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Слован Братислава Б 5 - 0 1.24 5.44 8.72
11:30 Петржалка Братислава - Дукла Банска Бистрица 1 - 2 2.35 3.02 2.82
17:00 Дубница - Хумене 2 - 1 2.90 2.96 2.35
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Жилина Б - Слован Братислава Б
11:30 5 - 0 1.24 5.44 8.72
Петржалка Братислава - Дукла Банска Бистрица
11:30 1 - 2 2.35 3.02 2.82
Дубница - Хумене
17:00 2 - 1 2.90 2.96 2.35
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ДАК Дунайска Стреда - Слован Братислава 1 - 1 3.07 3.70 2.02
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ДАК Дунайска Стреда - Слован Братислава
18:00 1 - 1 3.07 3.70 2.02
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Браво Любляна - Табор Сежана 0 - 2 2.08 3.16 3.30
18:00 Радомлие - Копер 1 - 4 3.14 3.30 2.09
21:15 Алуминий Кидричево - Марибор 3 - 0 4.54 3.56 1.68
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Браво Любляна - Табор Сежана
16:00 0 - 2 2.08 3.16 3.30
Радомлие - Копер
18:00 1 - 4 3.14 3.30 2.09
Алуминий Кидричево - Марибор
21:15 3 - 0 4.54 3.56 1.68
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:55 Колубара Лазаревац - ФК Нови Пазар 3 - 0 2.32 3.25 2.73
17:55 Раднички Ниш - Вождовац Белград 1 - 0 1.81 3.32 4.02
20:00 Младост Лучани - Чукарички 0 - 0 3.38 3.24 2.02
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Колубара Лазаревац - ФК Нови Пазар
17:55 3 - 0 2.32 3.25 2.73
Раднички Ниш - Вождовац Белград
17:55 1 - 0 1.81 3.32 4.02
Младост Лучани - Чукарички
20:00 0 - 0 3.38 3.24 2.02
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Муангтонг Юнайтед - Чонбури 3 - 3 1.67 3.57 4.36
14:00 Банкок Юнайтед - Порт Банкок 1 - 1 2.19 3.49 2.77
14:00 Нонгбуа Питчая - Самут Пракан Сити 0 - 1 2.50 3.29 2.49
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Муангтонг Юнайтед - Чонбури
13:30 3 - 3 1.67 3.57 4.36
Банкок Юнайтед - Порт Банкок
14:00 1 - 1 2.19 3.49 2.77
Нонгбуа Питчая - Самут Пракан Сити
14:00 0 - 1 2.50 3.29 2.49
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ризеспор - Хатайспор 0 - 2 2.62 3.35 2.52
17:00 Фенербахче - Сивасспор 1 - 1 1.54 4.20 5.52
20:00 Гьозтепе - Истанбул Башакшехир 2 - 1 2.40 3.22 2.90
20:00 Трабзонспор - Галатасарай 2 - 2 2.23 3.36 3.10
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ризеспор - Хатайспор
17:00 0 - 2 2.62 3.35 2.52
Фенербахче - Сивасспор
17:00 1 - 1 1.54 4.20 5.52
Гьозтепе - Истанбул Башакшехир
20:00 2 - 1 2.40 3.22 2.90
Трабзонспор - Галатасарай
20:00 2 - 2 2.23 3.36 3.10
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анкарагуджу - Генчлербирлиги 2 - 0 1.91 3.44 3.51
17:00 Болуспор - Коджаелиспор 2 - 0 2.39 3.25 2.66
20:00 Алтънорду - Бурсаспор 2 - 1 2.03 3.41 3.17
20:00 Самсунспор - Кечиоренгуджу 2 - 0 1.41 4.09 6.55
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Анкарагуджу - Генчлербирлиги
17:00 2 - 0 1.91 3.44 3.51
Болуспор - Коджаелиспор
17:00 2 - 0 2.39 3.25 2.66
Алтънорду - Бурсаспор
20:00 2 - 1 2.03 3.41 3.17
Самсунспор - Кечиоренгуджу
20:00 2 - 0 1.41 4.09 6.55
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Минай - Черноморец Одеса 2 - 2 2.38 3.20 2.88
17:00 Колос Ковалевка - ФК Мариупол 1 - 3 1.91 3.51 3.70
19:30 Ворскла Полтава - Десна Чернигов 2 - 2 2.22 3.36 3.01
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Минай - Черноморец Одеса
14:00 2 - 2 2.38 3.20 2.88
Колос Ковалевка - ФК Мариупол
17:00 1 - 3 1.91 3.51 3.70
Ворскла Полтава - Десна Чернигов
19:30 2 - 2 2.22 3.36 3.01
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Подолия Хмелницки 0 - 0 2.40 3.20 2.63
15:30 Кривбас Кривой Рок - ФК Ужгород 5 - 0 1.20 5.95 12.10
18:45 ФК Краматорск - Металист Харков 0 - 3 17.08 7.85 1.09
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Горняк-Спорт Горишни Плавни - Подолия Хмелницки
13:15 0 - 0 2.40 3.20 2.63
Кривбас Кривой Рок - ФК Ужгород
15:30 5 - 0 1.20 5.95 12.10
ФК Краматорск - Металист Харков
18:45 0 - 3 17.08 7.85 1.09
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:30 Пушкаш Академи - Кишварда 0 - 1 2.08 3.56 3.05
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Пушкаш Академи - Кишварда
18:30 0 - 1 2.08 3.56 3.05
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Серо Ларго Мело - Насионал Монтевидео 1 - 1 3.35 3.30 2.03
16:15 Феникс Монтевидео - Рентистас Монтевидео 3 - 1 2.09 3.29 3.19
18:30 Бостън Ривър - Монтевидео Уондърърс 1 - 3 2.28 3.02 3.10
21:30 Пласа Колония - Пенярол Монтевидео 1 - 2 3.26 3.09 2.16
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Серо Ларго Мело - Насионал Монтевидео
00:30 1 - 1 3.35 3.30 2.03
Феникс Монтевидео - Рентистас Монтевидео
16:15 3 - 1 2.09 3.29 3.19
Бостън Ривър - Монтевидео Уондърърс
18:30 1 - 3 2.28 3.02 3.10
Пласа Колония - Пенярол Монтевидео
21:30 1 - 2 3.26 3.09 2.16
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Б36 Торсхавн 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Б68 Тофтир - Клаксвик 0 - 5 19.42 18.14 1.02
17:00 ЕБ Стреймур - Фуглафьордур 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 ТБ Творойри - Викингур Гота 0 - 6 0.00 0.00 0.00
21:00 ХБ Торсхавн - Рунавик 4 - 0 1.55 4.28 4.47
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
07 Вестур - Б36 Торсхавн
17:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Б68 Тофтир - Клаксвик
17:00 0 - 5 19.42 18.14 1.02
ЕБ Стреймур - Фуглафьордур
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ТБ Творойри - Викингур Гота
17:00 0 - 6 0.00 0.00 0.00
ХБ Торсхавн - Рунавик
21:00 4 - 0 1.55 4.28 4.47
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 КуФу-98 Куопио - ПеКа Котка 2 - 0 1.70 3.89 3.89
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КуФу-98 Куопио - ПеКа Котка
14:00 2 - 0 1.70 3.89 3.89
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
16:00 Хонка Академия - ЕПС Еспоо 1 - 1 1.44 4.31 5.55
17:00 Гранкула ИФК - КааПо Каарина 4 - 4 2.31 3.45 2.60
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Хонка Академия - ЕПС Еспоо
16:00 1 - 1 1.44 4.31 5.55
Гранкула ИФК - КааПо Каарина
17:00 4 - 4 2.31 3.45 2.60
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
16:00 ГБК Кокола - Нярпес Крафт 2 - 4 2.19 3.59 2.70
18:00 ОЛС Оулу - СЯК Академия 0 - 2 4.76 4.33 1.51
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ГБК Кокола - Нярпес Крафт
16:00 2 - 4 2.19 3.59 2.70
ОЛС Оулу - СЯК Академия
18:00 0 - 2 4.76 4.33 1.51
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа 0 - 0 0.00 0.00 0.00
02:00 Олимпия Тегусигалпа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа - 0.00 0.00 0.00
03:00 Реал Еспаня - Мотагуа Тегусигалпа 2 - 1 2.69 3.53 2.22
04:00 Виктория Ла Сейба - Маратон Сан Педро 1 - 0 3.47 3.71 1.83
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа
02:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Олимпия Тегусигалпа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа
02:00 - 0.00 0.00 0.00
Реал Еспаня - Мотагуа Тегусигалпа
03:00 2 - 1 2.69 3.53 2.22
Виктория Ла Сейба - Маратон Сан Педро
04:00 1 - 0 3.47 3.71 1.83
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Истра 1961 - Хайдук Сплит 1 - 3 4.66 3.58 1.68
20:05 Локомотив Загреб - Осиек 1 - 1 3.34 3.10 2.16
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Истра 1961 - Хайдук Сплит
18:00 1 - 3 4.66 3.58 1.68
Локомотив Загреб - Осиек
20:05 1 - 1 3.34 3.10 2.16
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Вишков 1 - 4 1.50 4.03 5.21
11:30 Спарта Прага Б - Усти над Лабем 1 - 0 1.64 3.69 4.42
18:00 Варнсдорф - Влашим 3 - 1 2.85 3.39 2.20
18:00 МАС Таборско - Тринец 3 - 0 1.91 3.41 3.45
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Виктория Жижков - Вишков
11:15 1 - 4 1.50 4.03 5.21
Спарта Прага Б - Усти над Лабем
11:30 1 - 0 1.64 3.69 4.42
Варнсдорф - Влашим
18:00 3 - 1 2.85 3.39 2.20
МАС Таборско - Тринец
18:00 3 - 0 1.91 3.41 3.45
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Чешке Будьовице - Храдец Кралове 0 - 1 2.17 3.32 3.16
17:00 Млада Болеслав - Сигма Оломоуц 3 - 3 1.80 3.73 4.02
17:00 Яблонец - Карвина 1 - 0 1.51 4.08 5.95
20:00 Славия Прага - Словачко 2 - 1 1.43 4.22 7.42
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Чешке Будьовице - Храдец Кралове
15:00 0 - 1 2.17 3.32 3.16
Млада Болеслав - Сигма Оломоуц
17:00 3 - 3 1.80 3.73 4.02
Яблонец - Карвина
17:00 1 - 0 1.51 4.08 5.95
Славия Прага - Словачко
20:00 2 - 1 1.43 4.22 7.42
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Сантяго Уондърърс - Кобресал Ел Салвадор 2 - 1 3.09 3.32 2.14
23:30 Аудакс Италяно Сантяго - Унион Ла Калера 2 - 3 1.95 3.36 3.59
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сантяго Уондърърс - Кобресал Ел Салвадор
21:00 2 - 1 3.09 3.32 2.14
Аудакс Италяно Сантяго - Унион Ла Калера
23:30 2 - 3 1.95 3.36 3.59
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Сервет - Санкт Гален 5 - 1 2.07 3.55 3.30
17:30 Лозана Спорт - Сион 1 - 1 1.98 3.63 3.40
17:30 Лугано - Базел 1 - 1 3.12 3.51 2.15
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сервет - Санкт Гален
15:15 5 - 1 2.07 3.55 3.30
Лозана Спорт - Сион
17:30 1 - 1 1.98 3.63 3.40
Лугано - Базел
17:30 1 - 1 3.12 3.51 2.15
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:15 Вадуц - Кринс 4 - 1 1.68 3.82 4.45
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Вадуц - Кринс
15:15 4 - 1 1.68 3.82 4.45
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Калмар - Дегерфорш 4 - 1 1.64 3.73 5.22
16:00 Юргорден - Хамарби 4 - 1 2.10 3.60 3.19
18:30 ИФК Гьотеборг - Халмстад 2 - 0 2.20 3.14 3.40
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Калмар - Дегерфорш
16:00 4 - 1 1.64 3.73 5.22
Юргорден - Хамарби
16:00 4 - 1 2.10 3.60 3.19
ИФК Гьотеборг - Халмстад
18:30 2 - 0 2.20 3.14 3.40
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Умео ФК - Йоребро Сирианска 2 - 3 1.38 4.20 7.21
16:00 Солентюна - Питео 1 - 0 1.99 3.58 3.14
17:00 ИФК Люлео - Далкурд 1 - 4 6.05 4.46 1.42
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Умео ФК - Йоребро Сирианска
14:00 2 - 3 1.38 4.20 7.21
Солентюна - Питео
16:00 1 - 0 1.99 3.58 3.14
ИФК Люлео - Далкурд
17:00 1 - 4 6.05 4.46 1.42
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Линдуме - Атвидаберг 2 - 1 2.52 3.43 2.43
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Линдуме - Атвидаберг
15:00 2 - 1 2.52 3.43 2.43
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йостерс - Вернаму 2 - 0 2.44 3.06 2.93
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йостерс - Вернаму
14:00 2 - 0 2.44 3.06 2.93
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Хартс - Хибърниън 0 - 0 2.35 3.28 2.98
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Хартс - Хибърниън
14:00 0 - 0 2.35 3.28 2.98
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Роял АМ - Чипа Юнайтед 1 - 0 2.65 2.82 2.80
18:00 Мамелоди Съндаунс - Кайзер Чийфс 2 - 0 1.68 3.44 4.77
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Роял АМ - Чипа Юнайтед
16:00 1 - 0 2.65 2.82 2.80
Мамелоди Съндаунс - Кайзер Чийфс
18:00 2 - 0 1.68 3.44 4.77
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Съннам - Сеул 1 - 1 2.53 2.94 2.87
13:00 Сувон ФК - Кануън 1 - 0 2.11 3.32 3.19
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Съннам - Сеул
10:30 1 - 1 2.53 2.94 2.87
Сувон ФК - Кануън
13:00 1 - 0 2.11 3.32 3.19
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:30 Ансан Грийнърс - Пусан АйПарк 1 - 1 2.86 3.06 2.35
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ансан Грийнърс - Пусан АйПарк
12:30 1 - 1 2.86 3.06 2.35
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:30 Гамба Осака - Вегалта Сендай 2 - 3 2.07 3.30 3.46
13:00 Токио - Кашива Рейсол 0 - 1 2.10 3.27 3.44
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Гамба Осака - Вегалта Сендай
12:30 2 - 3 2.07 3.30 3.46
Токио - Кашива Рейсол
13:00 0 - 1 2.10 3.27 3.44
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Теспакусатсу Гунма - Вентфорет Кофу 0 - 3 3.67 3.21 1.97
13:00 Ехиме ФК - Омия Ардижа 3 - 3 3.43 3.10 2.11
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Теспакусатсу Гунма - Вентфорет Кофу
12:00 0 - 3 3.67 3.21 1.97
Ехиме ФК - Омия Ардижа
13:00 3 - 3 3.43 3.10 2.11