Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
21:30 Пиаченца - Мантова 2 - 1 2.15 3.10 3.13
Италия - Купа на Италия - Серия С
Час Рез. 1 X 2
Пиаченца - Мантова
21:30 2 - 1 2.15 3.10 3.13
България - Купа на България Рез. 1 X 2
16:00 Балкан Ботевград - Етър Велико Търново 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Банско - Созопол 3 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Локомотив Мездра - Монтана 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Родопа Смолян - Добруджа Добрич 0 - 0 0.00 0.00 0.00
България - Купа на България
Час Рез. 1 X 2
Балкан Ботевград - Етър Велико Търново
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Банско - Созопол
16:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Локомотив Мездра - Монтана
16:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Родопа Смолян - Добруджа Добрич
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико Гюемес - Гилермо Браун 0 - 3 1.87 2.96 4.36
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Гюемес - Гилермо Браун
21:00 0 - 3 1.87 2.96 4.36
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
03:30 Интернасионал RS - Брагантино SP отл. 0.00 0.00 0.00
03:30 Коринтианс SP - Жувентуд RS 1 - 1 1.56 3.58 6.27
03:30 Чапекоензе SC - Флуминензе RJ 1 - 2 3.76 3.20 2.01
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал RS - Брагантино SP
03:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Коринтианс SP - Жувентуд RS
03:30 1 - 1 1.56 3.58 6.27
Чапекоензе SC - Флуминензе RJ
03:30 1 - 2 3.76 3.20 2.01
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Коритиба PR - Бруске SC 4 - 0 1.69 3.30 5.22
03:30 Гояс GO - Крузейро MG 1 - 1 2.39 2.99 3.07
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Коритиба PR - Бруске SC
01:00 4 - 0 1.69 3.30 5.22
Гояс GO - Крузейро MG
03:30 1 - 1 2.39 2.99 3.07
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
03:00 Валюр - Едмънтън 0 - 3 2.50 3.12 2.61
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Валюр - Едмънтън
03:00 0 - 3 2.50 3.12 2.61
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - АС Торонто 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Сърбиан Уайт Ийгълс - АС Торонто
04:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Гуадалупе - Мунисипал Гресия 0 - 2 2.25 2.88 3.32
03:00 ЛД Алахуеленсе - Хикарал 2 - 0 1.50 3.99 5.74
04:00 Спортинг Сан Хосе - Депортиво Саприса 4 - 0 3.68 3.31 1.94
05:30 Картахинес - Перес Селедон 2 - 1 1.83 3.35 3.83
23:30 Сантос де Гуапилес - Сан Карлос 2 - 2 1.95 3.25 3.66
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуадалупе - Мунисипал Гресия
01:00 0 - 2 2.25 2.88 3.32
ЛД Алахуеленсе - Хикарал
03:00 2 - 0 1.50 3.99 5.74
Спортинг Сан Хосе - Депортиво Саприса
04:00 4 - 0 3.68 3.31 1.94
Картахинес - Перес Селедон
05:30 2 - 1 1.83 3.35 3.83
Сантос де Гуапилес - Сан Карлос
23:30 2 - 2 1.95 3.25 3.66
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах Дарул Аман - УиТМ ФК 3 - 3 1.24 5.24 9.25
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Кедах Дарул Аман - УиТМ ФК
16:00 3 - 3 1.24 5.24 9.25
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Минерос де Сакатекас - Корекаминос УАТ 3 - 0 1.52 3.77 5.62
03:05 Рая2 Експансион - Тампико Мадеро 0 - 0 2.60 2.91 2.66
05:05 Канкун - Венадос 0 - 1 2.32 2.94 3.02
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Сакатекас - Корекаминос УАТ
01:00 3 - 0 1.52 3.77 5.62
Рая2 Експансион - Тампико Мадеро
03:05 0 - 0 2.60 2.91 2.66
Канкун - Венадос
05:05 0 - 1 2.32 2.94 3.02
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Братвог - Флоя 3 - 1 1.13 7.68 11.74
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Братвог - Флоя
15:00 3 - 1 1.13 7.68 11.74
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:30 Вестерло (Бел) - Сент Трюиден (Бел) 0 - 5 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Вестерло (Бел) - Сент Трюиден (Бел)
15:30 0 - 5 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
19:30 България - Грузия 4 - 1 2.38 2.95 3.26
21:45 Чехия - Украйна 1 - 1 2.42 3.07 3.00
22:00 Гватемала - Никарагуа 2 - 2 1.60 3.68 5.37
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
България - Грузия
19:30 4 - 1 2.38 2.95 3.26
Чехия - Украйна
21:45 1 - 1 2.42 3.07 3.00
Гватемала - Никарагуа
22:00 2 - 2 1.60 3.68 5.37
Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
16:30 Дунареа Кълъраш - Астра Гюргево 1 - 0 2.13 3.28 3.13
Румъния - Купа на Румъния
Час Рез. 1 X 2
Дунареа Кълъраш - Астра Гюргево
16:30 1 - 0 2.13 3.28 3.13
Световно Първенство Квал. гр. B Рез. 1 X 2
21:45 Гърция - Швеция 2 - 1 3.40 3.04 2.37
21:45 Косово - Испания 0 - 2 15.40 6.58 1.20
Световно Първенство Квал. гр. B
Час Рез. 1 X 2
Гърция - Швеция
21:45 2 - 1 3.40 3.04 2.37
Косово - Испания
21:45 0 - 2 15.40 6.58 1.20
Световно Първенство Квал. гр. C Рез. 1 X 2
21:45 Италия - Литва 5 - 0 1.04 15.17 48.95
21:45 Северна Ирландия - Швейцария 0 - 0 6.27 3.84 1.59
Световно Първенство Квал. гр. C
Час Рез. 1 X 2
Италия - Литва
21:45 5 - 0 1.04 15.17 48.95
Северна Ирландия - Швейцария
21:45 0 - 0 6.27 3.84 1.59
Световно Първенство Квал. гр. E Рез. 1 X 2
21:45 Беларус - Белгия 0 - 1 21.14 8.41 1.13
21:45 Уелс - Естония 0 - 0 1.22 6.20 13.69
Световно Първенство Квал. гр. E
Час Рез. 1 X 2
Беларус - Белгия
21:45 0 - 1 21.14 8.41 1.13
Уелс - Естония
21:45 0 - 0 1.22 6.20 13.69
Световно Първенство Квал. гр. I Рез. 1 X 2
21:45 Албания - Сан Марино 5 - 0 1.03 16.39 49.38
21:45 Полша - Англия 1 - 1 6.04 3.55 1.66
21:45 Унгария - Андора 2 - 1 1.08 11.06 37.18
Световно Първенство Квал. гр. I
Час Рез. 1 X 2
Албания - Сан Марино
21:45 5 - 0 1.03 16.39 49.38
Полша - Англия
21:45 1 - 1 6.04 3.55 1.66
Унгария - Андора
21:45 2 - 1 1.08 11.06 37.18
Световно Първенство Квал. гр. J Рез. 1 X 2
19:00 Армения - Лихтенщайн 1 - 1 1.10 9.04 25.14
21:45 Исландия - Германия 0 - 4 15.19 7.10 1.19
21:45 Северна Македония - Румъния 0 - 0 2.43 3.18 3.07
Световно Първенство Квал. гр. J
Час Рез. 1 X 2
Армения - Лихтенщайн
19:00 1 - 1 1.10 9.04 25.14
Исландия - Германия
21:45 0 - 4 15.19 7.10 1.19
Северна Македония - Румъния
21:45 0 - 0 2.43 3.18 3.07
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МиПК Микели - ПЕПО Лапеенранта 0 - 11 8.36 5.39 1.26
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
МиПК Микели - ПЕПО Лапеенранта
18:30 0 - 11 8.36 5.39 1.26
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:00 СалПа Сало - Хонка Академия 2 - 0 2.35 3.39 2.59
18:30 ЕПС Еспоо - Паргас ИФ 0 - 4 3.81 3.70 1.76
18:30 ХЯС Академия - ВЯС Вантаа 2 - 2 1.48 4.45 4.85
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
СалПа Сало - Хонка Академия
18:00 2 - 0 2.35 3.39 2.59
ЕПС Еспоо - Паргас ИФ
18:30 0 - 4 3.81 3.70 1.76
ХЯС Академия - ВЯС Вантаа
18:30 2 - 2 1.48 4.45 4.85
Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Витковице - Тринец 0 - 3 7.18 5.30 1.31
18:00 Локо Влтавин Прага - Усти над Лабем 3 - 2 3.68 3.63 1.84
Чехия - Купа на Чехия
Час Рез. 1 X 2
Витковице - Тринец
18:00 0 - 3 7.18 5.30 1.31
Локо Влтавин Прага - Усти над Лабем
18:00 3 - 2 3.68 3.63 1.84
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад Католика - Аудакс Италяно Сантяго 3 - 1 2.11 3.13 3.40
21:30 Унион Ла Калера - Сантяго Уондърърс 0 - 1 1.49 3.95 5.90
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика - Аудакс Италяно Сантяго
02:00 3 - 1 2.11 3.13 3.40
Унион Ла Калера - Сантяго Уондърърс
21:30 0 - 1 1.49 3.95 5.90
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Консадол Сапоро - Серезо Осака 0 - 3 2.19 3.34 3.15
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Серезо Осака
13:00 0 - 3 2.19 3.34 3.15