Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Промесас - Реал Унион 0 - 2 1.99 3.02 3.51
18:00 Туделано - Депортиво Ла Коруня 0 - 1 3.70 3.27 1.85
18:00 Унионистас де Саламанка - Културал Леонеса 2 - 2 2.57 2.89 2.62
19:45 Атлетик Билбао Б - Расинг Ферол 2 - 2 1.89 3.15 3.83
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Валядолид Промесас - Реал Унион
13:00 0 - 2 1.99 3.02 3.51
Туделано - Депортиво Ла Коруня
18:00 0 - 1 3.70 3.27 1.85
Унионистас де Саламанка - Културал Леонеса
18:00 2 - 2 2.57 2.89 2.62
Атлетик Билбао Б - Расинг Ферол
19:45 2 - 2 1.89 3.15 3.83
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Албасете 4 - 1 2.86 2.98 2.33
18:00 Виляреал Б - Корнеля 3 - 0 1.85 3.37 3.67
18:00 Химнастик де Тарагона - Барселона Б 1 - 0 2.24 3.00 2.98
19:45 Кастейон - Севиля Атлетико 2 - 0 1.88 3.10 3.86
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Балеарес - Албасете
13:00 4 - 1 2.86 2.98 2.33
Виляреал Б - Корнеля
18:00 3 - 0 1.85 3.37 3.67
Химнастик де Тарагона - Барселона Б
18:00 1 - 0 2.24 3.00 2.98
Кастейон - Севиля Атлетико
19:45 2 - 0 1.88 3.10 3.86
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Бургос - Валядолид 3 - 0 3.79 2.89 2.18
17:00 Ибиса - Аморебиета 1 - 1 2.10 2.95 3.98
19:15 Алкоркон - Сарагоса 1 - 2 2.66 2.72 3.05
19:15 Мирандес - Лас Палмас 4 - 2 2.78 2.84 2.77
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Бургос - Валядолид
17:00 3 - 0 3.79 2.89 2.18
Ибиса - Аморебиета
17:00 1 - 1 2.10 2.95 3.98
Алкоркон - Сарагоса
19:15 1 - 2 2.66 2.72 3.05
Мирандес - Лас Палмас
19:15 4 - 2 2.78 2.84 2.77
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 ТСФ Хавелзе - Борусия Дортмунд II 0 - 1 5.56 4.01 1.55
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
ТСФ Хавелзе - Борусия Дортмунд II
15:00 0 - 1 5.56 4.01 1.55
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Анкона - Олбия 2 - 1 1.95 3.20 3.55
18:30 Вис Пезаро 1898 - Понтедера 2 - 2 2.06 3.03 3.47
18:30 Витербезе - Имолезе 0 - 3 1.79 3.23 4.22
18:30 Губио - Фермана 1 - 0 2.16 2.94 3.36
18:30 Карарезе - Пескара 1 - 2 2.79 3.05 2.40
18:30 Лукезе - Чезена 1 - 2 2.87 2.85 2.45
18:30 Монтеварки Акуила - Виртус Ентела 3 - 1 4.39 3.29 1.75
18:30 Пистоезе - Гросето 1 - 1 2.36 3.04 2.84
18:30 Терамо - Сиена 0 - 0 2.90 2.98 2.39
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Анкона - Олбия
16:00 2 - 1 1.95 3.20 3.55
Вис Пезаро 1898 - Понтедера
18:30 2 - 2 2.06 3.03 3.47
Витербезе - Имолезе
18:30 0 - 3 1.79 3.23 4.22
Губио - Фермана
18:30 1 - 0 2.16 2.94 3.36
Карарезе - Пескара
18:30 1 - 2 2.79 3.05 2.40
Лукезе - Чезена
18:30 1 - 2 2.87 2.85 2.45
Монтеварки Акуила - Виртус Ентела
18:30 3 - 1 4.39 3.29 1.75
Пистоезе - Гросето
18:30 1 - 1 2.36 3.04 2.84
Терамо - Сиена
18:30 0 - 0 2.90 2.98 2.39
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
18:30 Бари - Монтерози 4 - 0 1.40 4.10 6.97
18:30 Виртус Франкавила - Вибонезе 1 - 0 2.09 3.02 3.37
18:30 Турис - Монополи 1966 1 - 2 2.25 3.03 3.03
18:30 Фоджа - Потенца 4 - 1 2.35 3.06 2.84
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Бари - Монтерози
18:30 4 - 0 1.40 4.10 6.97
Виртус Франкавила - Вибонезе
18:30 1 - 0 2.09 3.02 3.37
Турис - Монополи 1966
18:30 1 - 2 2.25 3.03 3.03
Фоджа - Потенца
18:30 4 - 1 2.35 3.06 2.84
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Платензе Буенос Айрес - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 1 2.26 3.15 3.16
02:15 Росарио Сентрал - Бока Хуниорс 1 - 2 3.47 3.13 2.11
19:30 Годой Крус - Химнасия Ла Плата 4 - 0 2.21 3.23 3.17
19:30 Патронато Парана - Талерес Кордоба 0 - 0 3.09 3.01 2.34
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Платензе Буенос Айрес - Сан Лоренцо де Алмагро
00:00 1 - 1 2.26 3.15 3.16
Росарио Сентрал - Бока Хуниорс
02:15 1 - 2 3.47 3.13 2.11
Годой Крус - Химнасия Ла Плата
19:30 4 - 0 2.21 3.23 3.17
Патронато Парана - Талерес Кордоба
19:30 0 - 0 3.09 3.01 2.34
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
17:00 Атланта Буенос Айрес - Химнасия Мендоса 1 - 1 2.77 2.71 2.71
17:00 Атлетико Митре - Естудиантес Рио Куарто 1 - 1 2.92 2.76 2.52
17:00 Нуева Чикаго - Белграно Кордоба 0 - 2 3.73 2.85 2.10
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Атланта Буенос Айрес - Химнасия Мендоса
17:00 1 - 1 2.77 2.71 2.71
Атлетико Митре - Естудиантес Рио Куарто
17:00 1 - 1 2.92 2.76 2.52
Нуева Чикаго - Белграно Кордоба
17:00 0 - 2 3.73 2.85 2.10
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Локомотив Гомел - Днепър Могильов 1 - 1 2.96 3.37 2.11
17:30 Лида - Белшина Бобруйск 0 - 4 5.78 4.06 1.45
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Гомел - Днепър Могильов
15:30 1 - 1 2.96 3.37 2.11
Лида - Белшина Бобруйск
17:30 0 - 4 5.78 4.06 1.45
Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
17:00 РФК Лиеж - Вестерло 1 - 3 4.50 3.82 1.63
Белгия - Кофидис Къп
Час Рез. 1 X 2
РФК Лиеж - Вестерло
17:00 1 - 3 4.50 3.82 1.63
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
03:00 Волта Редонда RJ - Феровиарио CE 2 - 0 2.25 2.83 3.33
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Волта Редонда RJ - Феровиарио CE
03:00 2 - 0 2.25 2.83 3.33
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Парана Клуб PR - Крисиума SC 2 - 1 3.77 2.66 2.20
17:00 Ипиранга RS - Оесте SP 2 - 0 1.45 3.91 6.46
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Парана Клуб PR - Крисиума SC
01:00 2 - 1 3.77 2.66 2.20
Ипиранга RS - Оесте SP
17:00 2 - 0 1.45 3.91 6.46
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Сао Пауло SP - Америка MG отл. 1.84 3.42 4.48
03:00 Баия BA - Форталеса CE 4 - 2 2.82 3.14 2.43
03:00 Куяба MT - Сантос SP 2 - 1 2.52 3.01 2.81
22:00 Сеара CE - Палмейрас SP отл. 2.81 3.00 2.70
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сао Пауло SP - Америка MG
01:00 отл. 1.84 3.42 4.48
Баия BA - Форталеса CE
03:00 4 - 2 2.82 3.14 2.43
Куяба MT - Сантос SP
03:00 2 - 1 2.52 3.01 2.81
Сеара CE - Палмейрас SP
22:00 отл. 2.81 3.00 2.70
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:30 Ремо PA - Ботафого RJ 0 - 1 3.12 3.08 2.28
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Ремо PA - Ботафого RJ
01:30 0 - 1 3.12 3.08 2.28
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бумамуру - Олимпик Стар отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Ле Месажер Нгози - Лес Крокос отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Рукинзо - Фламбьо де л'Ест отл. 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Олимпик Стар
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ле Месажер Нгози - Лес Крокос
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Рукинзо - Фламбьо де л'Ест
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Гран Валенсия Маракай - Депортиво Лара 0 - 5 2.56 2.81 2.89
03:30 Естудиантес де Мерида - Замора Баринас 0 - 0 2.15 3.38 2.97
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гран Валенсия Маракай - Депортиво Лара
01:15 0 - 5 2.56 2.81 2.89
Естудиантес де Мерида - Замора Баринас
03:30 0 - 0 2.15 3.38 2.97
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Ачуапа отл. 1.35 4.33 7.18
01:00 Кселаху - Солола 2 - 0 1.49 3.83 5.95
19:00 Малакатеко - Антигуа ГФК 1 - 1 2.50 2.93 2.74
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Мунисипал - Ачуапа
00:00 отл. 1.35 4.33 7.18
Кселаху - Солола
01:00 2 - 0 1.49 3.83 5.95
Малакатеко - Антигуа ГФК
19:00 1 - 1 2.50 2.93 2.74
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
20:00 Смоуха - Пирамидс отл. 0.00 0.00 0.00
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Смоуха - Пирамидс
20:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:15 ПСМ Макасар - Арема Маланг 1 - 1 2.67 3.11 2.46
16:30 ПСС Слеман - Персия Джакарта 1 - 1 2.83 3.22 2.35
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
ПСМ Макасар - Арема Маланг
14:15 1 - 1 2.67 3.11 2.46
ПСС Слеман - Персия Джакарта
16:30 1 - 1 2.83 3.22 2.35
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Тротур Рейкявик - Викингур Олафсвик 5 - 2 1.81 3.99 3.40
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Тротур Рейкявик - Викингур Олафсвик
16:00 5 - 2 1.81 3.99 3.40
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
01:30 Валюр - Кавалри 0 - 1 2.53 3.02 2.67
04:00 Едмънтън - Пасифик 1 - 2 2.27 3.13 3.02
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Валюр - Кавалри
01:30 0 - 1 2.53 3.02 2.67
Едмънтън - Пасифик
04:00 1 - 2 2.27 3.13 3.02
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
00:00 Скарбъроу СК - Сърбиан Уайт Ийгълс 3 - 0 0.00 0.00 0.00
02:00 Юро Футбол Академи - БГХ Сити 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Скарбъроу СК - Сърбиан Уайт Ийгълс
00:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Юро Футбол Академи - БГХ Сити
02:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
18:10 Ал-Араби Доха - Ал-Саилия Доха 2 - 2 1.85 3.69 3.67
20:20 Катар СК Доха - Ал-Хор 2 - 1 1.58 4.03 4.76
Катар - Старс Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал-Араби Доха - Ал-Саилия Доха
18:10 2 - 2 1.85 3.69 3.67
Катар СК Доха - Ал-Хор
20:20 2 - 1 1.58 4.03 4.76
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Америка де Кали - Депортес Киндио 0 - 1 1.64 3.52 5.15
02:05 Ла Екуидад Богота - Хагуарес де Кордоба 1 - 0 1.83 3.13 4.45
19:00 Онсе Калдас - Атлетико Букараманга 1 - 1 2.42 3.12 2.79
21:00 Депортиво Пасто - Депортиво Кали 2 - 0 3.26 2.97 2.24
23:00 Индепендиенте Меделин - Санта Фе Богота 0 - 0 2.38 2.92 3.01
23:00 Хуниор Баранкиля - Атлетико Уила отл. 1.40 4.02 7.74
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Америка де Кали - Депортес Киндио
00:00 0 - 1 1.64 3.52 5.15
Ла Екуидад Богота - Хагуарес де Кордоба
02:05 1 - 0 1.83 3.13 4.45
Онсе Калдас - Атлетико Букараманга
19:00 1 - 1 2.42 3.12 2.79
Депортиво Пасто - Депортиво Кали
21:00 2 - 0 3.26 2.97 2.24
Индепендиенте Меделин - Санта Фе Богота
23:00 0 - 0 2.38 2.92 3.01
Хуниор Баранкиля - Атлетико Уила
23:00 отл. 1.40 4.02 7.74
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Еквендени Хамърс - Каронга Юнайтед 0 - 0 2.64 3.09 2.46
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Еквендени Хамърс - Каронга Юнайтед
15:30 0 - 0 2.64 3.09 2.46
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Сабах - Селангор 0 - 6 4.25 3.73 1.67
16:00 Шри Паханг - Пенанг 1 - 2 3.25 3.35 2.01
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сабах - Селангор
15:15 0 - 6 4.25 3.73 1.67
Шри Паханг - Пенанг
16:00 1 - 2 3.25 3.35 2.01
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Атланте - Леонес Негрос УдеГ 2 - 0 1.65 3.35 5.00
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атланте - Леонес Негрос УдеГ
20:00 2 - 0 1.65 3.35 5.00
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 МВВ Маастрихт - Телстар 3 - 0 2.61 3.37 2.43
17:45 АДО Ден Хааг - ФК Айндховен 4 - 2 1.94 3.59 3.42
21:00 Дордрехт - ВВВ Венло 0 - 1 3.31 3.55 1.98
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
МВВ Маастрихт - Телстар
15:30 3 - 0 2.61 3.37 2.43
АДО Ден Хааг - ФК Айндховен
17:45 4 - 2 1.94 3.59 3.42
Дордрехт - ВВВ Венло
21:00 0 - 1 3.31 3.55 1.98
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Тромсдален - Берум 4 - 1 1.58 4.00 4.62
16:00 Ейдсволд ТФ - Аскер 2 - 2 2.83 3.64 2.11
16:00 Квик Халден - Хьодд 0 - 1 2.60 3.30 2.41
16:00 Конгсвингер - Волеренга Осло 2 2 - 0 1.11 7.98 14.44
17:00 Мос - Флоя 6 - 0 1.35 4.88 6.47
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Тромсдален - Берум
15:00 4 - 1 1.58 4.00 4.62
Ейдсволд ТФ - Аскер
16:00 2 - 2 2.83 3.64 2.11
Квик Халден - Хьодд
16:00 0 - 1 2.60 3.30 2.41
Конгсвингер - Волеренга Осло 2
16:00 2 - 0 1.11 7.98 14.44
Мос - Флоя
17:00 6 - 0 1.35 4.88 6.47
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Йойгарден - Шайд 0 - 0 2.90 3.39 2.16
16:00 Киелсос - Нардо отл. 1.65 3.77 4.39
16:00 Левангер - Арендал 3 - 1 2.20 3.63 2.67
17:00 Флекерьой - Нутоден 1 - 1 2.09 3.38 3.05
18:00 Сотра - Розенборг 2 5 - 0 1.52 4.12 4.94
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Йойгарден - Шайд
16:00 0 - 0 2.90 3.39 2.16
Киелсос - Нардо
16:00 отл. 1.65 3.77 4.39
Левангер - Арендал
16:00 3 - 1 2.20 3.63 2.67
Флекерьой - Нутоден
17:00 1 - 1 2.09 3.38 3.05
Сотра - Розенборг 2
18:00 5 - 0 1.52 4.12 4.94
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 ЛКС Лодз - Ресовия Жешов 0 - 3 1.58 3.63 5.47
13:40 Пуща Неполомице - Сандеця Нови Сонч отл. 3.02 3.16 2.22
16:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Подбескидзе 0 - 1 3.35 3.30 2.04
19:00 Одра Ополе - Видзев Лодз 0 - 0 3.05 3.10 2.29
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ЛКС Лодз - Ресовия Жешов
13:40 0 - 3 1.58 3.63 5.47
Пуща Неполомице - Сандеця Нови Сонч
13:40 отл. 3.02 3.16 2.22
ГКС Ястшембе-Здруй - Подбескидзе
16:00 0 - 1 3.35 3.30 2.04
Одра Ополе - Видзев Лодз
19:00 0 - 0 3.05 3.10 2.29
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Галатасарай (Тур) - Фарул Констанца (Рум) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Ислоч Минск (Блр) - Сморгон (Блр) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 СПАЛ (Ита) - Римини (Ита) 6 - 2 1.27 5.38 7.70
17:00 Клуж (Рум) - Газ Метан Медиаш (Рум) 6 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Коняспор (Тур) - Генчлербирлиги (Тур) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 ЦСКА Москва (Рус) - Локомотив Москва (Рус) 1 - 2 2.27 3.16 3.01
19:00 Гьозтепе (Тур) - Маниса ФК (Тур) 5 - 3 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Галатасарай (Тур) - Фарул Констанца (Рум)
11:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Ислоч Минск (Блр) - Сморгон (Блр)
12:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
СПАЛ (Ита) - Римини (Ита)
15:00 6 - 2 1.27 5.38 7.70
Клуж (Рум) - Газ Метан Медиаш (Рум)
17:00 6 - 0 0.00 0.00 0.00
Коняспор (Тур) - Генчлербирлиги (Тур)
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Москва (Рус) - Локомотив Москва (Рус)
17:00 1 - 2 2.27 3.16 3.01
Гьозтепе (Тур) - Маниса ФК (Тур)
19:00 5 - 3 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
14:45 Непал - Индия 1 - 2 4.08 3.45 1.83
16:00 Швеция - Узбекистан 2 - 1 1.45 4.30 7.02
17:30 Палестина - Бангладеш 2 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Естония - Северна Ирландия 0 - 1 3.48 3.18 2.12
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Непал - Индия
14:45 1 - 2 4.08 3.45 1.83
Швеция - Узбекистан
16:00 2 - 1 1.45 4.30 7.02
Палестина - Бангладеш
17:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Естония - Северна Ирландия
19:00 0 - 1 3.48 3.18 2.12
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
08:00 СКА-Хабаровск - Спартак Москва 2 0 - 1 1.68 3.83 4.21
16:00 Текстилщик Иваново - Велес Москва 2 - 0 3.37 3.08 2.11
17:00 КАМАЗ Челни - Чайка Песчанокопское - 3.04 3.21 2.11
17:00 КАМАЗ Челни - Чайка Песчанокопское - 4.19 3.56 1.72
17:00 Металург Липецк - Енисей Красноярск 0 - 2 4.15 3.47 1.77
17:00 Олимп-Долгопрудни - Алания Владикавказ 1 - 1 5.01 3.77 1.59
17:00 ФК Оренбург - Ротор Волгоград 0 - 3 1.60 3.64 5.09
18:00 Акрон Толиати - Нефтехимик Нижнекамск 1 - 3 2.57 3.00 2.68
18:00 Волгар Астрахан - Кубан Краснодар 0 - 2 2.26 3.10 3.02
18:00 КАМАЗ Челни - Том Томск 2 - 1 2.34 2.92 3.09
18:00 Факел Воронеж - ФК Краснодар-2 0 - 0 1.63 3.73 4.72
19:00 Балтика Калининград - Торпедо Москва 1 - 1 2.93 3.15 2.33
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
СКА-Хабаровск - Спартак Москва 2
08:00 0 - 1 1.68 3.83 4.21
Текстилщик Иваново - Велес Москва
16:00 2 - 0 3.37 3.08 2.11
КАМАЗ Челни - Чайка Песчанокопское
17:00 - 3.04 3.21 2.11
КАМАЗ Челни - Чайка Песчанокопское
17:00 - 4.19 3.56 1.72
Металург Липецк - Енисей Красноярск
17:00 0 - 2 4.15 3.47 1.77
Олимп-Долгопрудни - Алания Владикавказ
17:00 1 - 1 5.01 3.77 1.59
ФК Оренбург - Ротор Волгоград
17:00 0 - 3 1.60 3.64 5.09
Акрон Толиати - Нефтехимик Нижнекамск
18:00 1 - 3 2.57 3.00 2.68
Волгар Астрахан - Кубан Краснодар
18:00 0 - 2 2.26 3.10 3.02
КАМАЗ Челни - Том Томск
18:00 2 - 1 2.34 2.92 3.09
Факел Воронеж - ФК Краснодар-2
18:00 0 - 0 1.63 3.73 4.72
Балтика Калининград - Торпедо Москва
19:00 1 - 1 2.93 3.15 2.33
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ванкувър Уайткепс - Остин 2 - 1 2.04 3.66 3.34
02:30 Орландо Сити - Кълъмбъс Крю 3 - 2 1.78 3.56 4.45
03:00 Реал Солт Лейк - Далас 3 - 2 1.89 3.65 3.80
03:00 Синсинати - Интер Маями 0 - 1 2.52 3.23 2.77
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Колорадо Рапидс 0 - 1 2.41 3.43 2.78
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ванкувър Уайткепс - Остин
02:00 2 - 1 2.04 3.66 3.34
Орландо Сити - Кълъмбъс Крю
02:30 3 - 2 1.78 3.56 4.45
Реал Солт Лейк - Далас
03:00 3 - 2 1.89 3.65 3.80
Синсинати - Интер Маями
03:00 0 - 1 2.52 3.23 2.77
Сан Хосе Еърткуейкс - Колорадо Рапидс
05:00 0 - 1 2.41 3.43 2.78
Световно Първенство Квал. гр. B Рез. 1 X 2
21:45 Испания - Грузия 4 - 0 1.10 9.63 26.56
21:45 Косово - Гърция 1 - 1 3.50 3.04 2.28
Световно Първенство Квал. гр. B
Час Рез. 1 X 2
Испания - Грузия
21:45 4 - 0 1.10 9.63 26.56
Косово - Гърция
21:45 1 - 1 3.50 3.04 2.28
Световно Първенство Квал. гр. C Рез. 1 X 2
19:00 България - Литва 1 - 0 1.52 4.08 6.90
21:45 Швейцария - Италия 0 - 0 4.19 3.35 1.96
Световно Първенство Квал. гр. C
Час Рез. 1 X 2
България - Литва
19:00 1 - 0 1.52 4.08 6.90
Швейцария - Италия
21:45 0 - 0 4.19 3.35 1.96
Световно Първенство Квал. гр. E Рез. 1 X 2
16:00 Беларус - Уелс 2 - 3 6.80 3.70 1.57
21:45 Белгия - Чехия 3 - 0 1.44 4.74 7.09
Световно Първенство Квал. гр. E
Час Рез. 1 X 2
Беларус - Уелс
16:00 2 - 3 6.80 3.70 1.57
Белгия - Чехия
21:45 3 - 0 1.44 4.74 7.09
Световно Първенство Квал. гр. I Рез. 1 X 2
19:00 Албания - Унгария 1 - 0 2.86 2.91 2.81
19:00 Англия - Андора 4 - 0 1.01 31.89 75.33
21:45 Сан Марино - Полша 1 - 7 63.22 25.72 1.01
Световно Първенство Квал. гр. I
Час Рез. 1 X 2
Албания - Унгария
19:00 1 - 0 2.86 2.91 2.81
Англия - Андора
19:00 4 - 0 1.01 31.89 75.33
Сан Марино - Полша
21:45 1 - 7 63.22 25.72 1.01
Световно Първенство Квал. гр. J Рез. 1 X 2
19:00 Исландия - Северна Македония 2 - 2 2.47 3.25 2.91
21:45 Германия - Армения 6 - 0 1.07 11.53 30.11
21:45 Румъния - Лихтенщайн 2 - 0 1.05 14.44 34.39
Световно Първенство Квал. гр. J
Час Рез. 1 X 2
Исландия - Северна Македония
19:00 2 - 2 2.47 3.25 2.91
Германия - Армения
21:45 6 - 0 1.07 11.53 30.11
Румъния - Лихтенщайн
21:45 2 - 0 1.05 14.44 34.39
Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
16:00 Руанда - Кения 1 - 1 2.53 2.76 3.00
19:00 Того - Намибия 0 - 1 2.33 2.81 3.28
22:00 Габон - Египет 1 - 1 3.46 2.82 2.24
Световно Първенство Квал. зона CAF
Час Рез. 1 X 2
Руанда - Кения
16:00 1 - 1 2.53 2.76 3.00
Того - Намибия
19:00 0 - 1 2.33 2.81 3.28
Габон - Египет
22:00 1 - 1 3.46 2.82 2.24
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
22:00 Бразилия - Аржентина отл. 2.28 3.10 3.37
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL
Час Рез. 1 X 2
Бразилия - Аржентина
22:00 отл. 2.28 3.10 3.37
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Слован Братислава Б - Дубница 2 - 2 2.91 3.69 2.02
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава Б - Дубница
11:30 2 - 2 2.91 3.69 2.02
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Порт Банкок - Полис Теро 3 - 3 1.50 4.04 5.27
13:30 Чианграй Юнайтед - Самут Пракан Сити 2 - 2 1.93 3.44 3.43
14:00 Чонбури - БГ Патум Юнайтед 1 - 1 4.34 3.52 1.67
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Порт Банкок - Полис Теро
13:30 3 - 3 1.50 4.04 5.27
Чианграй Юнайтед - Самут Пракан Сити
13:30 2 - 2 1.93 3.44 3.43
Чонбури - БГ Патум Юнайтед
14:00 1 - 1 4.34 3.52 1.67
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 ФК Ужгород - Полесия Житомир 0 - 2 5.17 3.86 1.56
15:30 Прикарпатие Ивано-Франкивск - ФК Краматорск 2 - 0 2.57 3.15 2.45
17:00 МФК Николаев - Олимпик Донецк - 0.00 0.00 0.00
17:00 МФК Николаев - ФК Минай - 0.00 0.00 0.00
18:45 Металист Харков - ВПК-Агро Шевченковка 2 - 0 1.16 5.59 15.95
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Ужгород - Полесия Житомир
13:15 0 - 2 5.17 3.86 1.56
Прикарпатие Ивано-Франкивск - ФК Краматорск
15:30 2 - 0 2.57 3.15 2.45
МФК Николаев - Олимпик Донецк
17:00 - 0.00 0.00 0.00
МФК Николаев - ФК Минай
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Металист Харков - ВПК-Агро Шевченковка
18:45 2 - 0 1.16 5.59 15.95
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ИФК Мариехамн - КуПС Куопио 0 - 1 4.77 3.85 1.67
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ИФК Мариехамн - КуПС Куопио
18:30 0 - 1 4.77 3.85 1.67
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
16:00 ПК-35 Вантаа - ЙИППО Йоенсуу 0 - 1 1.72 3.41 4.71
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ПК-35 Вантаа - ЙИППО Йоенсуу
16:00 0 - 1 1.72 3.41 4.71
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 Паргас ИФ - Хонка Академия 1 - 0 2.11 3.63 2.81
16:00 ВЯС Вантаа - ХЯС Академия 2 - 0 4.59 4.27 1.53
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - Хонка Академия
15:00 1 - 0 2.11 3.63 2.81
ВЯС Вантаа - ХЯС Академия
16:00 2 - 0 4.59 4.27 1.53
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 Нярпес Крафт - Вааса ИФК 1 - 3 1.85 3.74 3.42
16:00 Вааякоски Ювяскюля - ЮЯК Ювяскюля 0 - 0 2.71 3.47 2.24
17:00 Еркулес Оулу - СЯК Академия 0 - 1 3.01 3.40 2.07
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Нярпес Крафт - Вааса ИФК
15:00 1 - 3 1.85 3.74 3.42
Вааякоски Ювяскюля - ЮЯК Ювяскюля
16:00 0 - 0 2.71 3.47 2.24
Еркулес Оулу - СЯК Академия
17:00 0 - 1 3.01 3.40 2.07
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:06 Маратон Сан Педро - Реал Сосиедад Токоа 2 - 1 1.32 4.66 7.60
04:00 Хондурас Прогресо - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 3 7.56 4.64 1.33
04:15 Вида Ла Сейба - Реал Еспаня 1 - 0 1.68 3.40 4.63
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Маратон Сан Педро - Реал Сосиедад Токоа
00:06 2 - 1 1.32 4.66 7.60
Хондурас Прогресо - Мотагуа Тегусигалпа
04:00 0 - 3 7.56 4.64 1.33
Вида Ла Сейба - Реал Еспаня
04:15 1 - 0 1.68 3.40 4.63
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Питео - ИФК Ханинге 1 - 0 1.94 3.71 3.20
17:00 Далкурд - Сандвикен 2 - 0 2.36 3.42 2.60
17:00 Хамарби ТФФ - ИФК Люлео 3 - 1 1.82 3.82 3.53
18:00 Асириска Сьодертале - Йефле 2 - 1 4.11 3.99 1.66
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Питео - ИФК Ханинге
14:00 1 - 0 1.94 3.71 3.20
Далкурд - Сандвикен
17:00 2 - 0 2.36 3.42 2.60
Хамарби ТФФ - ИФК Люлео
17:00 3 - 1 1.82 3.82 3.53
Асириска Сьодертале - Йефле
18:00 2 - 1 4.11 3.99 1.66
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Оскаршхамн АИК - Венерсборг 4 - 1 1.30 5.08 7.61
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Оскаршхамн АИК - Венерсборг
17:00 4 - 1 1.30 5.08 7.61
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Норбю - Васалунд 0 - 0 1.57 4.15 4.97
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Норбю - Васалунд
16:00 0 - 0 1.57 4.15 4.97
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сеул - Чонбук Хюндай Моторс 3 - 4 3.96 3.27 1.89
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сеул - Чонбук Хюндай Моторс
13:00 3 - 4 3.96 3.27 1.89
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Кьонсан - Чуннам Драгонс 0 - 2 2.36 3.09 2.91
12:30 Ансан Грийнърс - Пучхон 1995 1 - 2 2.30 3.15 2.95
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кьонсан - Чуннам Драгонс
10:00 0 - 2 2.36 3.09 2.91
Ансан Грийнърс - Пучхон 1995
12:30 1 - 2 2.30 3.15 2.95
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Санфрече Хирошима - Висел Кобе 1 - 1 2.27 3.24 3.01
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Санфрече Хирошима - Висел Кобе
12:00 1 - 1 2.27 3.24 3.01
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Точиги СК - Ренофа Ямагучи 3 - 2 2.31 2.96 3.16
12:00 Фагиано Окаяма - Ехиме ФК 0 - 0 1.76 3.47 4.27
13:00 Омия Ардижа - Токио Верди 2 - 1 2.09 3.30 3.23
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Точиги СК - Ренофа Ямагучи
12:00 3 - 2 2.31 2.96 3.16
Фагиано Окаяма - Ехиме ФК
12:00 0 - 0 1.76 3.47 4.27
Омия Ардижа - Токио Верди
13:00 2 - 1 2.09 3.30 3.23
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
12:00 Гамба Осака - Серезо Осака 0 - 4 2.40 3.24 2.71
12:00 Кавазаки Фронтейл - Урава Ред Даймъндс 3 - 3 1.43 4.16 6.45
12:00 Кашима Антлърс - Нагоя Грампус 0 - 2 1.80 3.39 4.14
12:00 Токио - Консадол Сапоро 2 - 0 2.45 3.23 2.66
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Гамба Осака - Серезо Осака
12:00 0 - 4 2.40 3.24 2.71
Кавазаки Фронтейл - Урава Ред Даймъндс
12:00 3 - 3 1.43 4.16 6.45
Кашима Антлърс - Нагоя Грампус
12:00 0 - 2 1.80 3.39 4.14
Токио - Консадол Сапоро
12:00 2 - 0 2.45 3.23 2.66