Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Уолсол 1 - 1 1.64 3.69 5.54
17:00 Бристол Роувърс - Кроули Таун 1 - 0 1.90 3.55 3.85
17:00 Екзитър - Форест Грийн Роувърс 0 - 0 2.77 3.21 2.51
17:00 Карлайл - Салфорд Сити 2 - 1 2.88 3.10 2.55
17:00 Колчестър - Сътън Юнайтед отл. 2.44 3.01 3.08
17:00 Мансфийлд Таун - Харогейт Таун 1 - 3 1.88 3.58 3.99
17:00 Нортхямптън Таун - Скънторп 2 - 0 1.81 3.38 4.50
17:00 Нюпорт Каунти - Лейтън Ориент 2 - 2 2.89 3.11 2.50
17:00 Олдъм - Бароу 0 - 3 2.61 3.16 2.70
17:00 Порт Вейл - Рочдейл 2 - 3 2.07 3.31 3.65
17:00 Стивънидж - Суиндън 1 - 1 2.33 3.09 3.16
17:00 Транмиър Роувърс - Хартлипул 1 - 0 2.34 3.17 3.15
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Брадфорд Сити - Уолсол
17:00 1 - 1 1.64 3.69 5.54
Бристол Роувърс - Кроули Таун
17:00 1 - 0 1.90 3.55 3.85
Екзитър - Форест Грийн Роувърс
17:00 0 - 0 2.77 3.21 2.51
Карлайл - Салфорд Сити
17:00 2 - 1 2.88 3.10 2.55
Колчестър - Сътън Юнайтед
17:00 отл. 2.44 3.01 3.08
Мансфийлд Таун - Харогейт Таун
17:00 1 - 3 1.88 3.58 3.99
Нортхямптън Таун - Скънторп
17:00 2 - 0 1.81 3.38 4.50
Нюпорт Каунти - Лейтън Ориент
17:00 2 - 2 2.89 3.11 2.50
Олдъм - Бароу
17:00 0 - 3 2.61 3.16 2.70
Порт Вейл - Рочдейл
17:00 2 - 3 2.07 3.31 3.65
Стивънидж - Суиндън
17:00 1 - 1 2.33 3.09 3.16
Транмиър Роувърс - Хартлипул
17:00 1 - 0 2.34 3.17 3.15
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Стокпорт 0 - 0 3.16 3.13 2.20
17:00 Гримсби Таун - Барнет 4 - 3 1.32 4.83 7.78
17:00 Дагенъм и Редбридж - Уелдстоун 2 - 2 1.43 4.26 6.44
17:00 Ийстли - Кингс Лин Таун 3 - 3 1.98 3.27 3.52
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Торки Юнайтед 3 - 4 2.73 3.27 2.39
17:00 Нотс Каунти - Алдършот Таун 3 - 2 1.39 4.33 7.02
17:00 Олтринкам - Доувър Атлетик 3 - 2 1.62 3.81 4.68
17:00 Саутенд - Рексъм 2 - 2 2.83 3.24 2.34
17:00 Солихъл Муурс - Уеймът 3 - 4 1.43 4.03 6.89
17:00 Честърфийлд - Бромли 2 - 2 1.72 3.65 4.21
19:15 Йоувил - Халифакс Таун 1 - 0 2.56 3.29 2.52
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Боръм Ууд - Стокпорт
17:00 0 - 0 3.16 3.13 2.20
Гримсби Таун - Барнет
17:00 4 - 3 1.32 4.83 7.78
Дагенъм и Редбридж - Уелдстоун
17:00 2 - 2 1.43 4.26 6.44
Ийстли - Кингс Лин Таун
17:00 3 - 3 1.98 3.27 3.52
Мейдънхед Юнайтед - Торки Юнайтед
17:00 3 - 4 2.73 3.27 2.39
Нотс Каунти - Алдършот Таун
17:00 3 - 2 1.39 4.33 7.02
Олтринкам - Доувър Атлетик
17:00 3 - 2 1.62 3.81 4.68
Саутенд - Рексъм
17:00 2 - 2 2.83 3.24 2.34
Солихъл Муурс - Уеймът
17:00 3 - 4 1.43 4.03 6.89
Честърфийлд - Бромли
17:00 2 - 2 1.72 3.65 4.21
Йоувил - Халифакс Таун
19:15 1 - 0 2.56 3.29 2.52
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Шросбъри Таун 1 - 0 2.09 3.26 3.51
17:00 Джилингам - Чарлтън отл. 3.26 3.13 2.20
17:00 Донкастър - Кембридж Юнайтед отл. 2.13 3.23 3.35
17:00 Крю Александра - Моркамб отл. 2.25 3.05 3.20
17:00 Уикъмб - Ипсуич отл. 2.17 3.35 3.25
17:00 Уимбълдън - Оксфорд Юнайтед 3 - 1 2.94 3.41 2.30
17:00 Флийтууд Таун - Уигън отл. 2.85 3.15 2.50
17:00 Челтнъм Таун - Милтън Кийнс Донс 1 - 1 2.42 3.27 2.87
17:00 Шефилд Уензди - Съндърланд отл. 2.37 3.18 3.03
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрингтън Стенли - Шросбъри Таун
17:00 1 - 0 2.09 3.26 3.51
Джилингам - Чарлтън
17:00 отл. 3.26 3.13 2.20
Донкастър - Кембридж Юнайтед
17:00 отл. 2.13 3.23 3.35
Крю Александра - Моркамб
17:00 отл. 2.25 3.05 3.20
Уикъмб - Ипсуич
17:00 отл. 2.17 3.35 3.25
Уимбълдън - Оксфорд Юнайтед
17:00 3 - 1 2.94 3.41 2.30
Флийтууд Таун - Уигън
17:00 отл. 2.85 3.15 2.50
Челтнъм Таун - Милтън Кийнс Донс
17:00 1 - 1 2.42 3.27 2.87
Шефилд Уензди - Съндърланд
17:00 отл. 2.37 3.18 3.03
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:30 Селта Виго Б - Бадахос 0 - 0 3.08 3.14 2.16
19:30 Интернасионал де Мадрид - Самора 1 - 1 2.04 3.02 3.40
20:30 Райо Махадаонда - Калахора 2 - 1 2.23 2.91 3.11
22:30 Естремадура - СД Логронес 0 - 0 2.26 3.22 2.79
22:30 УД Логронес - Расинг Сантандер 1 - 0 2.36 2.87 2.92
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Селта Виго Б - Бадахос
18:30 0 - 0 3.08 3.14 2.16
Интернасионал де Мадрид - Самора
19:30 1 - 1 2.04 3.02 3.40
Райо Махадаонда - Калахора
20:30 2 - 1 2.23 2.91 3.11
Естремадура - СД Логронес
22:30 0 - 0 2.26 3.22 2.79
УД Логронес - Расинг Сантандер
22:30 1 - 0 2.36 2.87 2.92
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
18:30 Коста Брава - Атлетико Санлукеньо 0 - 0 2.13 3.14 3.07
20:30 Бетис Депортиво Баломпие - УКАМ Мурсия 1 - 0 2.44 3.05 2.69
20:30 Сабадел - Линенсе 0 - 0 1.80 3.38 3.86
22:30 Линарес Депортиво - Алкояно 1 - 1 2.06 3.19 3.23
22:30 Реал Мадрид Кастиля - Сан Фернандо 4 - 0 1.71 3.39 4.31
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Коста Брава - Атлетико Санлукеньо
18:30 0 - 0 2.13 3.14 3.07
Бетис Депортиво Баломпие - УКАМ Мурсия
20:30 1 - 0 2.44 3.05 2.69
Сабадел - Линенсе
20:30 0 - 0 1.80 3.38 3.86
Линарес Депортиво - Алкояно
22:30 1 - 1 2.06 3.19 3.23
Реал Мадрид Кастиля - Сан Фернандо
22:30 4 - 0 1.71 3.39 4.31
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Ейбар - Леганес 1 - 1 2.24 2.93 3.51
19:15 Картахена - Реал Сосиедад Б 1 - 0 2.29 2.83 3.55
19:15 Тенерифе - Понферадина 2 - 0 1.72 3.18 5.89
22:00 Алмерия - Малага 2 - 0 1.72 3.39 5.17
22:00 Фуенлабрада - Луго 1 - 1 1.91 2.99 4.70
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Ейбар - Леганес
17:00 1 - 1 2.24 2.93 3.51
Картахена - Реал Сосиедад Б
19:15 1 - 0 2.29 2.83 3.55
Тенерифе - Понферадина
19:15 2 - 0 1.72 3.18 5.89
Алмерия - Малага
22:00 2 - 0 1.72 3.39 5.17
Фуенлабрада - Луго
22:00 1 - 1 1.91 2.99 4.70
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Валдхоф Манхайм - Тюркгюджю Мюнхен 3 - 0 2.30 3.34 2.87
15:00 Дуисбург - Вюрцбургер Кикерс 2 - 0 2.34 3.31 2.83
15:00 Мюнхен 1860 - Мепен 1 - 1 1.60 3.84 5.06
15:00 Ферл - Виктория 1889 Берлин 3 - 3 2.35 3.40 2.74
19:00 Магдебург - Кайзерслаутерн 1 - 0 1.74 3.75 4.22
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Валдхоф Манхайм - Тюркгюджю Мюнхен
15:00 3 - 0 2.30 3.34 2.87
Дуисбург - Вюрцбургер Кикерс
15:00 2 - 0 2.34 3.31 2.83
Мюнхен 1860 - Мепен
15:00 1 - 1 1.60 3.84 5.06
Ферл - Виктория 1889 Берлин
15:00 3 - 3 2.35 3.40 2.74
Магдебург - Кайзерслаутерн
19:00 1 - 0 1.74 3.75 4.22
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 Албинолефе - Судтирол 1 - 1 2.51 2.87 2.78
18:30 Леко - Леняго Салус 4 - 1 1.97 3.04 3.75
18:30 Мантова - Джиана Ерминио 1 - 1 2.27 2.93 3.08
18:30 Падуа - Перджолетезе 2 - 1 1.50 3.75 5.89
18:30 Про Сесто - Про Верчели 1 - 2 2.69 2.81 2.70
18:30 Сереньо - ФералпиСало 1 - 3 2.97 2.94 2.34
18:30 Тренто 1921 - Аурора Про Патрия 3 - 0 2.95 2.96 2.34
18:30 Фиоренцуола 1922 - Ренате 2 - 2 2.62 2.97 2.58
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Албинолефе - Судтирол
18:30 1 - 1 2.51 2.87 2.78
Леко - Леняго Салус
18:30 4 - 1 1.97 3.04 3.75
Мантова - Джиана Ерминио
18:30 1 - 1 2.27 2.93 3.08
Падуа - Перджолетезе
18:30 2 - 1 1.50 3.75 5.89
Про Сесто - Про Верчели
18:30 1 - 2 2.69 2.81 2.70
Сереньо - ФералпиСало
18:30 1 - 3 2.97 2.94 2.34
Тренто 1921 - Аурора Про Патрия
18:30 3 - 0 2.95 2.96 2.34
Фиоренцуола 1922 - Ренате
18:30 2 - 2 2.62 2.97 2.58
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
18:30 Месина - Палермо 1 - 1 3.23 3.09 2.14
21:30 Катания - Фиделис Андрия 2 - 0 2.30 3.10 2.96
21:30 Латина - Паганезе 2 - 0 2.38 3.03 2.89
21:30 Пичерно - Катанзаро 0 - 0 4.10 3.39 1.79
21:30 Чита ди Кампобасо - Таранто 0 - 1 2.44 2.91 2.92
21:30 Юве Стабия - Авелино 0 - 0 2.61 2.92 2.67
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Месина - Палермо
18:30 1 - 1 3.23 3.09 2.14
Катания - Фиделис Андрия
21:30 2 - 0 2.30 3.10 2.96
Латина - Паганезе
21:30 2 - 0 2.38 3.03 2.89
Пичерно - Катанзаро
21:30 0 - 0 4.10 3.39 1.79
Чита ди Кампобасо - Таранто
21:30 0 - 1 2.44 2.91 2.92
Юве Стабия - Авелино
21:30 0 - 0 2.61 2.92 2.67
България - Купа на България Рез. 1 X 2
16:00 Дунав Русе - Марица Пловдив 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Черноморец Балчик - Миньор Перник 0 - 2 0.00 0.00 0.00
България - Купа на България
Час Рез. 1 X 2
Дунав Русе - Марица Пловдив
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Черноморец Балчик - Миньор Перник
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Дефенса и Хустисия - Сентрал Кордоба 1 - 1 1.85 3.28 4.19
03:15 Хуракан Буенос Айрес - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 0 2.33 3.14 3.01
19:30 Атлетико Тукуман - Арсенал Саранди 0 - 0 1.75 3.53 4.38
21:45 Колон Санта Фе - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 1 2.06 3.20 3.54
21:45 Ланус - Сармиенто Хунин 1 - 1 1.76 3.50 4.40
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Дефенса и Хустисия - Сентрал Кордоба
01:00 1 - 1 1.85 3.28 4.19
Хуракан Буенос Айрес - Алдосиви Мар дел Плата
03:15 2 - 0 2.33 3.14 3.01
Атлетико Тукуман - Арсенал Саранди
19:30 0 - 0 1.75 3.53 4.38
Колон Санта Фе - Нюелс Олд Бойс Росарио
21:45 1 - 1 2.06 3.20 3.54
Ланус - Сармиенто Хунин
21:45 1 - 1 1.76 3.50 4.40
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:10 Тигре Виктория - Агропекуарио Аргентино 2 - 0 1.61 3.39 5.31
21:00 Естудиантес Буенос Айрес - Темперлей 0 - 0 1.69 3.45 4.60
21:00 Чакарита Хуниорс - Депортиво Риестра 0 - 0 2.45 2.88 2.95
21:30 Алварадо Мар дел Плата - Депортиво Майпу 1 - 0 1.92 3.06 4.01
23:10 Алмиранте Браун - Сан Мартин Тукуман 0 - 0 2.25 2.86 3.31
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Тигре Виктория - Агропекуарио Аргентино
03:10 2 - 0 1.61 3.39 5.31
Естудиантес Буенос Айрес - Темперлей
21:00 0 - 0 1.69 3.45 4.60
Чакарита Хуниорс - Депортиво Риестра
21:00 0 - 0 2.45 2.88 2.95
Алварадо Мар дел Плата - Депортиво Майпу
21:30 1 - 0 1.92 3.06 4.01
Алмиранте Браун - Сан Мартин Тукуман
23:10 0 - 0 2.25 2.86 3.31
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
01:10 Атлетико Рафаела - Атлетико Гюемес 1 - 1 2.77 2.83 2.60
21:00 Браун Адроге - Сантамарина 2 - 0 1.83 3.01 4.54
21:00 Вия Далмине - Сан Телмо 3 - 3 2.52 2.87 2.84
21:00 Институто Кордоба - Тристан Суарес 1 - 2 2.26 2.99 3.14
21:00 Химнасия Хухуй - Ол Бойс Буенос Айрес 1 - 0 2.01 2.86 3.96
21:30 Гилермо Браун - Клуб Алмагро 1 - 0 3.37 2.92 2.19
21:30 Индепендиенте Ривадавия - Депортиво Морон 2 - 0 2.56 2.87 2.82
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Рафаела - Атлетико Гюемес
01:10 1 - 1 2.77 2.83 2.60
Браун Адроге - Сантамарина
21:00 2 - 0 1.83 3.01 4.54
Вия Далмине - Сан Телмо
21:00 3 - 3 2.52 2.87 2.84
Институто Кордоба - Тристан Суарес
21:00 1 - 2 2.26 2.99 3.14
Химнасия Хухуй - Ол Бойс Буенос Айрес
21:00 1 - 0 2.01 2.86 3.96
Гилермо Браун - Клуб Алмагро
21:30 1 - 0 3.37 2.92 2.19
Индепендиенте Ривадавия - Депортиво Морон
21:30 2 - 0 2.56 2.87 2.82
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Барановичи - Волна Пинск 3 - 3 5.51 3.89 1.50
15:30 Шахтьор Петриков - Слоним-2017 0 - 2 1.43 4.09 6.10
18:30 Орша - Нафтан Новополоцк 1 - 2 3.82 3.55 1.76
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Барановичи - Волна Пинск
13:30 3 - 3 5.51 3.89 1.50
Шахтьор Петриков - Слоним-2017
15:30 0 - 2 1.43 4.09 6.10
Орша - Нафтан Новополоцк
18:30 1 - 2 3.82 3.55 1.76
Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
19:00 Дендер - Ваасланд-Беверен 1 - 0 5.33 4.60 1.45
21:00 Лиерс Кемпензонен - Рупел Бом 2 - 0 1.43 4.78 5.24
Белгия - Кофидис Къп
Час Рез. 1 X 2
Дендер - Ваасланд-Беверен
19:00 1 - 0 5.33 4.60 1.45
Лиерс Кемпензонен - Рупел Бом
21:00 2 - 0 1.43 4.78 5.24
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Флореста CE - Алтос PI 1 - 2 2.29 2.81 3.20
23:00 Жакуйпензе BA - Манаус AM 0 - 1 2.87 2.79 2.51
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Флореста CE - Алтос PI
21:00 1 - 2 2.29 2.81 3.20
Жакуйпензе BA - Манаус AM
23:00 0 - 1 2.87 2.79 2.51
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Мирасол SP - Сао Жозе RS 2 - 5 1.60 3.37 5.67
23:00 Ботафого SP - Гремио Новоризонтино SP 1 - 4 2.69 2.75 2.70
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Мирасол SP - Сао Жозе RS
02:00 2 - 5 1.60 3.37 5.67
Ботафого SP - Гремио Новоризонтино SP
23:00 1 - 4 2.69 2.75 2.70
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Бруске SC - Авай SC 0 - 0 2.91 3.00 2.46
01:00 Васко да Гама RJ - Бразил де Пелотас RS 1 - 1 1.49 3.74 6.84
01:00 Понте Прета SP - Сампайо Кореа MA 3 - 2 2.23 3.04 3.26
03:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Вила Нова GO 1 - 1 1.99 2.99 4.10
17:00 Операрио PR - Витория Салвадор BA 0 - 1 2.09 3.03 3.57
23:15 Наутико PE - Гуарани SP 1 - 1 2.40 2.95 3.01
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бруске SC - Авай SC
01:00 0 - 0 2.91 3.00 2.46
Васко да Гама RJ - Бразил де Пелотас RS
01:00 1 - 1 1.49 3.74 6.84
Понте Прета SP - Сампайо Кореа MA
01:00 3 - 2 2.23 3.04 3.26
Сентро Спортиво Алагоано AL - Вила Нова GO
03:30 1 - 1 1.99 2.99 4.10
Операрио PR - Витория Салвадор BA
17:00 0 - 1 2.09 3.03 3.57
Наутико PE - Гуарани SP
23:15 1 - 1 2.40 2.95 3.01
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бурунди Спорт Динамик - Ню Ойл отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Каянза Юнайтед - Топ Жуниор отл. 0.00 0.00 0.00
16:30 Егъл Ноар - Мусонгати отл. 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бурунди Спорт Динамик - Ню Ойл
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Топ Жуниор
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Егъл Ноар - Мусонгати
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Минерос де Гуаяна - Универсидад Сентрал 1 - 1 2.18 3.31 2.99
03:30 Академия Пуерто Кабейо - Яракуянос Сан Фелипе 1 - 0 2.07 2.88 3.78
23:00 Боливар СК - Метрополитанос 1 - 3 3.23 3.16 2.14
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Гуаяна - Универсидад Сентрал
01:15 1 - 1 2.18 3.31 2.99
Академия Пуерто Кабейо - Яракуянос Сан Фелипе
03:30 1 - 0 2.07 2.88 3.78
Боливар СК - Метрополитанос
23:00 1 - 3 3.23 3.16 2.14
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес отл. 0.00 0.00 0.00
22:00 Истапа - Нуева Консепсион 2 - 0 1.56 3.72 4.99
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес
20:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Истапа - Нуева Консепсион
22:00 2 - 0 1.56 3.72 4.99
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
22:00 Ал Ахли Кайро - ЕНППИ Кайро отл. 0.00 0.00 0.00
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - ЕНППИ Кайро
22:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:15 ПСИС Семаранг - Персела Ламонган 1 - 0 1.82 3.40 3.91
14:15 Борнео ФК - Персебая Сурабая 3 - 1 2.17 3.21 3.08
16:30 Персиб Бандунг - Барито Путера 1 - 0 1.59 3.73 4.88
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
ПСИС Семаранг - Персела Ламонган
11:15 1 - 0 1.82 3.40 3.91
Борнео ФК - Персебая Сурабая
14:15 3 - 1 2.17 3.21 3.08
Персиб Бандунг - Барито Путера
16:30 1 - 0 1.59 3.73 4.88
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вестри - Тор Акурейри 2 - 0 1.92 3.79 3.25
17:00 Гриндавик - Фрам Рейкявик 0 - 2 3.39 3.89 1.82
17:00 Кордренгир Рейкявик - Фьолнир Рейкявик 1 - 4 2.18 3.48 2.82
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Тор Акурейри
17:00 2 - 0 1.92 3.79 3.25
Гриндавик - Фрам Рейкявик
17:00 0 - 2 3.39 3.89 1.82
Кордренгир Рейкявик - Фьолнир Рейкявик
17:00 1 - 4 2.18 3.48 2.82
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:00 Халифакс Уондърърс - Фордж 2 - 0 3.45 3.36 1.91
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Фордж
00:00 2 - 0 3.45 3.36 1.91
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Мзузу Юнивърсити - Томъс Нийренда Старс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Нтопва - Майти Тайгърс 0 - 1 2.33 3.01 2.95
15:30 Ред Лайънс - Блу Ийгълс 0 - 0 1.86 3.78 3.44
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Мзузу Юнивърсити - Томъс Нийренда Старс
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Нтопва - Майти Тайгърс
15:30 0 - 1 2.33 3.01 2.95
Ред Лайънс - Блу Ийгълс
15:30 0 - 0 1.86 3.78 3.44
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Куала Лумпур Юнайтед - Кедах Дарул Аман 2 - 1 3.42 3.27 1.98
16:00 Петалинг Джая Сити - УиТМ ФК 1 - 0 1.90 3.27 3.65
16:00 Теренггану - Джохор Дарул Такзим 0 - 1 5.14 3.97 1.53
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Куала Лумпур Юнайтед - Кедах Дарул Аман
16:00 2 - 1 3.42 3.27 1.98
Петалинг Джая Сити - УиТМ ФК
16:00 1 - 0 1.90 3.27 3.65
Теренггану - Джохор Дарул Такзим
16:00 0 - 1 5.14 3.97 1.53
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
17:30 Алмере Сити - ТОП Ос 3 - 0 1.59 3.98 4.84
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
Алмере Сити - ТОП Ос
17:30 3 - 0 1.59 3.98 4.84
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Флурьо - Сеня 3 - 0 1.84 3.80 3.33
17:00 Братвог - Алта 2 - 0 2.31 3.43 2.62
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Флурьо - Сеня
16:00 3 - 0 1.84 3.80 3.33
Братвог - Алта
17:00 2 - 0 2.31 3.43 2.62
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Вард Хаугесунд - Фрам Ларвик 1 - 0 1.88 3.63 3.33
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Вард Хаугесунд - Фрам Ларвик
16:00 1 - 0 1.88 3.63 3.33
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Гурник Полковице - Стомил Олщин отл. 0.00 0.00 0.00
13:40 Заглембие Сосновец - Скра Ченстохова 0 - 0 2.09 3.18 3.34
21:30 ГКС Тихи - Хробри Глогов отл. 0.00 0.00 0.00
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Гурник Полковице - Стомил Олщин
13:40 отл. 0.00 0.00 0.00
Заглембие Сосновец - Скра Ченстохова
13:40 0 - 0 2.09 3.18 3.34
ГКС Тихи - Хробри Глогов
21:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Локомотив София (Бъл) - ЦСКА 1948 София (Бъл) 0 - 1 2.03 3.40 3.07
11:00 Берое (Бъл) - Арда Кърджали (Бъл) 1 - 3 2.02 3.39 3.06
11:00 Брашов (Рум) - Киндия Търговище (Рум) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
11:30 Рохожник (Слк) - ДАК Дунайска Стреда (Слк) 2 - 3 10.38 6.88 1.16
12:00 Домжале (Слн) - Алуминий Кидричево (Слн) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
12:00 Сампдория (Ита) - Тернана (Ита) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Висла Плоцк (Пол) - Стомил Олщин (Пол) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Гурник Ленчна (Пол) - Погон Шедълце (Пол) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Корона Келце (Пол) - Радомяк Радом (Пол) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Напредак Крушевац (Сър) - Младост Лучани (Сър) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
13:30 Заглембие Любин (Пол) - Лех Познан (Пол) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
14:00 Славен (Хър) - Цибалия (Хър) 4 - 1 1.77 3.74 4.04
15:00 Ерцгебирге Ауе (Гер) - Халешер (Гер) 6 - 0 1.82 3.81 3.54
16:00 Алесандрия (Ита) - Дженоа (Ита) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Вардар Скопие (Мак) - Македония Гьорче Петров (Мак) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Гарбарния Краков (Пол) - Висла Краков (Пол) 2 - 2 8.67 5.91 1.24
17:00 Унион АрциняноКиампо (Ита) - Виченца Виртус (Ита) 1 - 1 4.81 3.82 1.61
18:00 Бреша (Ита) - Венеция (Ита) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Верия (Гър) - ПАОК (Гър) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Истанбул Башакшехир (Тур) - Фатих Карагюмрук (Тур) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Сасуоло (Ита) - Кремонезе (Ита) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Анталияспор (Тур) - Ризеспор (Тур) - 0.00 0.00 0.00
19:00 ГКС Катовице (Пол) - Баник Острава (Чех) 0 - 2 4.58 3.90 1.62
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Локомотив София (Бъл) - ЦСКА 1948 София (Бъл)
10:30 0 - 1 2.03 3.40 3.07
Берое (Бъл) - Арда Кърджали (Бъл)
11:00 1 - 3 2.02 3.39 3.06
Брашов (Рум) - Киндия Търговище (Рум)
11:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Рохожник (Слк) - ДАК Дунайска Стреда (Слк)
11:30 2 - 3 10.38 6.88 1.16
Домжале (Слн) - Алуминий Кидричево (Слн)
12:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Сампдория (Ита) - Тернана (Ита)
12:00 - 0.00 0.00 0.00
Висла Плоцк (Пол) - Стомил Олщин (Пол)
13:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Гурник Ленчна (Пол) - Погон Шедълце (Пол)
13:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Корона Келце (Пол) - Радомяк Радом (Пол)
13:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Напредак Крушевац (Сър) - Младост Лучани (Сър)
13:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Заглембие Любин (Пол) - Лех Познан (Пол)
13:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Славен (Хър) - Цибалия (Хър)
14:00 4 - 1 1.77 3.74 4.04
Ерцгебирге Ауе (Гер) - Халешер (Гер)
15:00 6 - 0 1.82 3.81 3.54
Алесандрия (Ита) - Дженоа (Ита)
16:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Вардар Скопие (Мак) - Македония Гьорче Петров (Мак)
17:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Гарбарния Краков (Пол) - Висла Краков (Пол)
17:00 2 - 2 8.67 5.91 1.24
Унион АрциняноКиампо (Ита) - Виченца Виртус (Ита)
17:00 1 - 1 4.81 3.82 1.61
Бреша (Ита) - Венеция (Ита)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Верия (Гър) - ПАОК (Гър)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Истанбул Башакшехир (Тур) - Фатих Карагюмрук (Тур)
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Сасуоло (Ита) - Кремонезе (Ита)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Анталияспор (Тур) - Ризеспор (Тур)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
ГКС Катовице (Пол) - Баник Острава (Чех)
19:00 0 - 2 4.58 3.90 1.62
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
19:00 Хаити - Йордания 2 - 0 5.50 4.20 1.44
19:45 Катар - Португалия 1 - 3 7.47 4.88 1.36
21:45 Босна и Херцеговина - Кувейт 1 - 0 1.34 4.83 8.11
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Хаити - Йордания
19:00 2 - 0 5.50 4.20 1.44
Катар - Португалия
19:45 1 - 3 7.47 4.88 1.36
Босна и Херцеговина - Кувейт
21:45 1 - 0 1.34 4.83 8.11
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Нашвил - Ню Йорк Сити 3 - 1 2.61 3.20 2.69
02:30 Филаделфия Юнион - Ню Инглънд Революшън 0 - 1 2.81 3.53 2.35
03:00 Хюстън Динамо - Портланд Тимбърс 0 - 2 1.94 3.79 3.51
05:00 Лос Анджелис ФК - Спортинг Канзас Сити 4 - 0 2.19 3.58 3.06
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нашвил - Ню Йорк Сити
02:30 3 - 1 2.61 3.20 2.69
Филаделфия Юнион - Ню Инглънд Революшън
02:30 0 - 1 2.81 3.53 2.35
Хюстън Динамо - Портланд Тимбърс
03:00 0 - 2 1.94 3.79 3.51
Лос Анджелис ФК - Спортинг Канзас Сити
05:00 4 - 0 2.19 3.58 3.06
Световно Първенство Квал. гр. A Рез. 1 X 2
19:00 Ирландия - Азербайджан 1 - 1 1.56 3.91 6.55
19:00 Сърбия - Люксембург 4 - 1 1.22 6.33 14.00
Световно Първенство Квал. гр. A
Час Рез. 1 X 2
Ирландия - Азербайджан
19:00 1 - 1 1.56 3.91 6.55
Сърбия - Люксембург
19:00 4 - 1 1.22 6.33 14.00
Световно Първенство Квал. гр. D Рез. 1 X 2
16:00 Финландия - Казахстан 1 - 0 1.45 4.19 8.04
21:45 Украйна - Франция 1 - 1 6.30 3.95 1.57
Световно Първенство Квал. гр. D
Час Рез. 1 X 2
Финландия - Казахстан
16:00 1 - 0 1.45 4.19 8.04
Украйна - Франция
21:45 1 - 1 6.30 3.95 1.57
Световно Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
21:45 Израел - Австрия 5 - 2 3.73 3.23 2.11
21:45 Фарьорски острови - Дания 0 - 1 26.93 9.90 1.09
21:45 Шотландия - Молдова 1 - 0 1.17 6.85 22.33
Световно Първенство Квал. гр. F
Час Рез. 1 X 2
Израел - Австрия
21:45 5 - 2 3.73 3.23 2.11
Фарьорски острови - Дания
21:45 0 - 1 26.93 9.90 1.09
Шотландия - Молдова
21:45 1 - 0 1.17 6.85 22.33
Световно Първенство Квал. гр. G Рез. 1 X 2
19:00 Латвия - Норвегия 0 - 2 11.48 5.82 1.27
21:45 Гибралтар - Турция 0 - 3 57.72 19.36 1.01
21:45 Нидерландия - Черна Гора 4 - 0 1.17 7.45 16.33
Световно Първенство Квал. гр. G
Час Рез. 1 X 2
Латвия - Норвегия
19:00 0 - 2 11.48 5.82 1.27
Гибралтар - Турция
21:45 0 - 3 57.72 19.36 1.01
Нидерландия - Черна Гора
21:45 4 - 0 1.17 7.45 16.33
Световно Първенство Квал. гр. H Рез. 1 X 2
19:00 Кипър - Русия 0 - 2 8.86 4.45 1.40
19:00 Словения - Малта 1 - 0 1.20 7.02 18.07
21:45 Словакия - Хърватска 0 - 1 4.15 3.38 1.95
Световно Първенство Квал. гр. H
Час Рез. 1 X 2
Кипър - Русия
19:00 0 - 2 8.86 4.45 1.40
Словения - Малта
19:00 1 - 0 1.20 7.02 18.07
Словакия - Хърватска
21:45 0 - 1 4.15 3.38 1.95
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Карик Рейнджърс - Коулрейн 0 - 3 6.22 4.46 1.43
17:00 Клифтънвил - Гленторан 1 - 0 3.32 3.42 2.02
17:00 Портадаун - Ларн 2 - 3 6.20 4.66 1.41
17:00 Уорънпойнт Таун - Гленавон 1 - 6 3.92 3.87 1.74
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Карик Рейнджърс - Коулрейн
17:00 0 - 3 6.22 4.46 1.43
Клифтънвил - Гленторан
17:00 1 - 0 3.32 3.42 2.02
Портадаун - Ларн
17:00 2 - 3 6.20 4.66 1.41
Уорънпойнт Таун - Гленавон
17:00 1 - 6 3.92 3.87 1.74
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дукла Банска Бистрица - Комарно 2 - 0 1.47 3.97 5.45
17:00 Наместово - Кошице 1 - 3 8.74 5.37 1.24
17:00 Партизан Бардейов - Жилина Б 0 - 1 4.24 3.99 1.60
17:00 Хумене - Славой Требишов 3 - 0 1.80 3.45 3.73
18:00 Скалица - Пухов 1 - 0 1.49 4.30 4.98
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Банска Бистрица - Комарно
17:00 2 - 0 1.47 3.97 5.45
Наместово - Кошице
17:00 1 - 3 8.74 5.37 1.24
Партизан Бардейов - Жилина Б
17:00 0 - 1 4.24 3.99 1.60
Хумене - Славой Требишов
17:00 3 - 0 1.80 3.45 3.73
Скалица - Пухов
18:00 1 - 0 1.49 4.30 4.98
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 ПТ Прачуап - Муангтонг Юнайтед 2 - 2 3.15 3.33 2.05
14:00 Чиангмай Юнайтед - Банкок Юнайтед 1 - 2 2.27 3.33 2.72
15:00 Бурирам Юнайтед - Суфанабури 0 - 0 1.34 4.72 7.31
15:00 Кхонкаен Юнайтед - Ратчабури 0 - 2 2.71 3.19 2.38
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
ПТ Прачуап - Муангтонг Юнайтед
14:00 2 - 2 3.15 3.33 2.05
Чиангмай Юнайтед - Банкок Юнайтед
14:00 1 - 2 2.27 3.33 2.72
Бурирам Юнайтед - Суфанабури
15:00 0 - 0 1.34 4.72 7.31
Кхонкаен Юнайтед - Ратчабури
15:00 0 - 2 2.71 3.19 2.38
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 Агробизнес Волочиск - Горняк-Спорт Горишни Плавни 0 - 1 1.62 3.69 4.74
15:30 Кремин Кременчуг - Олимпик Донецк 2 - 0 2.61 3.14 2.49
15:30 Подолия Хмелницки - Нива Тернопол 1 - 1 2.42 3.06 2.75
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Агробизнес Волочиск - Горняк-Спорт Горишни Плавни
13:15 0 - 1 1.62 3.69 4.74
Кремин Кременчуг - Олимпик Донецк
15:30 2 - 0 2.61 3.14 2.49
Подолия Хмелницки - Нива Тернопол
15:30 1 - 1 2.42 3.06 2.75
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 ЯПС Ярвенпяя - КуФу-98 Куопио 4 - 0 1.20 6.09 9.46
15:00 Рейпас Лахти - ПЕПО Лапеенранта 0 - 1 3.25 3.41 1.98
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЯПС Ярвенпяя - КуФу-98 Куопио
14:00 4 - 0 1.20 6.09 9.46
Рейпас Лахти - ПЕПО Лапеенранта
15:00 0 - 1 3.25 3.41 1.98
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
16:00 ЕПС Еспоо - Джаз Пори 1 - 2 3.05 3.57 2.00
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - Джаз Пори
16:00 1 - 2 3.05 3.57 2.00
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Виктория Ла Сейба 3 - 0 1.69 3.16 5.17
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Виктория Ла Сейба
03:00 3 - 0 1.69 3.16 5.17
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
23:30 Коло-Коло Сантяго - Евертън Виня дел Мар 2 - 0 1.86 3.19 4.20
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Коло-Коло Сантяго - Евертън Виня дел Мар
23:30 2 - 0 1.86 3.19 4.20
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Йоребро Сирианска - Бромапойкарна 0 - 0 11.83 6.30 1.17
14:00 Карлстад Футбол - Умео ФК 4 - 0 2.12 3.40 2.97
17:00 ИФ Сюлвия - Хюдиксвал 8 - 0 1.14 7.20 13.45
18:00 Солентюна - Тебю ФК 4 - 3 1.88 3.86 3.28
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Йоребро Сирианска - Бромапойкарна
14:00 0 - 0 11.83 6.30 1.17
Карлстад Футбол - Умео ФК
14:00 4 - 0 2.12 3.40 2.97
ИФ Сюлвия - Хюдиксвал
17:00 8 - 0 1.14 7.20 13.45
Солентюна - Тебю ФК
18:00 4 - 3 1.88 3.86 3.28
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Квидинг - Асириска Турабдин ИК 4 - 2 1.71 3.87 3.88
14:00 Линдуме - Торнс 2 - 0 1.88 3.47 3.58
14:00 Твоокерш - Утсиктенс 2 - 0 2.95 3.48 2.11
14:00 Шьовде АИК - Люнгшиле 1 - 1 2.23 3.34 2.86
16:00 Атвидаберг - ИФК Малмьо 4 - 0 2.26 3.38 2.81
17:00 Йостерлен - Линкьопинг Сити 4 - 0 1.54 4.13 4.77
17:00 Лунд - Тролхетан 2 - 1 2.48 3.40 2.46
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Квидинг - Асириска Турабдин ИК
14:00 4 - 2 1.71 3.87 3.88
Линдуме - Торнс
14:00 2 - 0 1.88 3.47 3.58
Твоокерш - Утсиктенс
14:00 2 - 0 2.95 3.48 2.11
Шьовде АИК - Люнгшиле
14:00 1 - 1 2.23 3.34 2.86
Атвидаберг - ИФК Малмьо
16:00 4 - 0 2.26 3.38 2.81
Йостерлен - Линкьопинг Сити
17:00 4 - 0 1.54 4.13 4.77
Лунд - Тролхетан
17:00 2 - 1 2.48 3.40 2.46
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Фалкенберг - Акрополис 3 - 3 1.93 3.46 3.69
16:00 Браге - Ландскрона БоИС 1 - 0 2.38 3.32 2.85
16:00 ГАИС Гьотеборг - АФК Ескилстюна отл. 2.62 3.23 2.60
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Фалкенберг - Акрополис
14:00 3 - 3 1.93 3.46 3.69
Браге - Ландскрона БоИС
16:00 1 - 0 2.38 3.32 2.85
ГАИС Гьотеборг - АФК Ескилстюна
16:00 отл. 2.62 3.23 2.60
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
15:00 Странрар - Партик Тисъл 0 - 2 5.68 4.52 1.44
15:30 Монтроуз - Стърлинг Албиън 1 - 0 1.75 3.66 3.93
17:00 Елгин Сити - Дънфърмлин 3 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Каудънбийт - Алоа Атлетик 0 - 2 5.79 4.22 1.45
17:00 Килмарнък - Фолкърк 3 - 1 1.47 3.99 6.08
17:00 Коув Рейнджърс - Стенхаусмюър 0 - 0 1.34 4.64 7.47
17:00 Питърхед - Ийст Файф 0 - 1 2.11 3.35 3.14
17:00 Рейт Роувърс - Форфар Атлетик 1 - 0 1.52 4.00 5.17
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Странрар - Партик Тисъл
15:00 0 - 2 5.68 4.52 1.44
Монтроуз - Стърлинг Албиън
15:30 1 - 0 1.75 3.66 3.93
Елгин Сити - Дънфърмлин
17:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Каудънбийт - Алоа Атлетик
17:00 0 - 2 5.79 4.22 1.45
Килмарнък - Фолкърк
17:00 3 - 1 1.47 3.99 6.08
Коув Рейнджърс - Стенхаусмюър
17:00 0 - 0 1.34 4.64 7.47
Питърхед - Ийст Файф
17:00 0 - 1 2.11 3.35 3.14
Рейт Роувърс - Форфар Атлетик
17:00 1 - 0 1.52 4.00 5.17
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Съннам - Тегу 0 - 0 3.44 3.17 2.08
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Съннам - Тегу
13:00 0 - 0 3.44 3.17 2.08
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:30 Пусан АйПарк - Теджън Хана Ситизен 1 - 1 2.76 3.17 2.41
10:00 Чунгнам Асан - Анянг 0 - 2 2.79 3.14 2.36
12:30 Кимчхон Сангму - Сеул Е-Ланд 3 - 1 2.14 2.97 3.50
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пусан АйПарк - Теджън Хана Ситизен
07:30 1 - 1 2.76 3.17 2.41
Чунгнам Асан - Анянг
10:00 0 - 2 2.79 3.14 2.36
Кимчхон Сангму - Сеул Е-Ланд
12:30 3 - 1 2.14 2.97 3.50
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Албирекс Ниигата - Гираванц Китакюшу 0 - 0 1.52 3.93 5.87
12:00 Блаублиц Акита - Теспакусатсу Гунма 1 - 0 2.11 2.99 3.65
12:00 Вентфорет Кофу - Киото Санга 3 - 0 3.37 3.15 2.14
12:00 Мацумото Ямага - Джубило Ивата 0 - 4 5.39 3.52 1.63
12:00 Сагамихара - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 0 3.84 3.02 2.05
13:00 В-Варен Нагазаки - Рюкю 3 - 1 1.84 3.37 4.08
13:00 Звейген Канадзава - Мачида Зелвия 0 - 4 2.82 3.06 2.46
13:00 Монтедио Ямагата - Мито Холихок 0 - 1 1.94 3.29 3.63
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата - Гираванц Китакюшу
12:00 0 - 0 1.52 3.93 5.87
Блаублиц Акита - Теспакусатсу Гунма
12:00 1 - 0 2.11 2.99 3.65
Вентфорет Кофу - Киото Санга
12:00 3 - 0 3.37 3.15 2.14
Мацумото Ямага - Джубило Ивата
12:00 0 - 4 5.39 3.52 1.63
Сагамихара - Джеф Юнайтед Чиба
12:00 1 - 0 3.84 3.02 2.05
В-Варен Нагазаки - Рюкю
13:00 3 - 1 1.84 3.37 4.08
Звейген Канадзава - Мачида Зелвия
13:00 0 - 4 2.82 3.06 2.46
Монтедио Ямагата - Мито Холихок
13:00 0 - 1 1.94 3.29 3.63