Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
20:30 Талавера де ла Рейна - СС Рейес 2 - 0 2.05 3.10 3.39
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Талавера де ла Рейна - СС Рейес
20:30 2 - 0 2.05 3.10 3.39
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
20:30 Алхесирас - ФК Андора 2 - 2 2.52 2.85 2.81
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алхесирас - ФК Андора
20:30 2 - 2 2.52 2.85 2.81
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Жирона - Спортинг Хихон 1 - 2 2.24 2.83 3.77
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Жирона - Спортинг Хихон
22:00 1 - 2 2.24 2.83 3.77
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Саарбрюкен - Веен Висбаден 3 - 4 2.36 3.27 2.87
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Саарбрюкен - Веен Висбаден
20:00 3 - 4 2.36 3.27 2.87
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
20:00 Булон - Вилфранш-Божоле 0 - 1 2.51 2.68 3.15
20:00 Бурж-Перона - Льо Ман 1 - 1 2.15 2.96 3.50
20:00 Конкарно - Бастия-Борго 2 - 1 1.57 3.53 5.98
20:00 Лавал - Шоле 2 - 1 1.72 3.43 4.49
20:00 Седан - Авранш 2 - 0 2.53 2.68 3.10
20:00 Сет 34 - Кретей-Луситанос 3 - 1 2.76 2.74 2.72
20:00 Шамбли - Анси 0 - 1 2.48 2.85 2.92
20:00 Шатору - Стад Бриошен 0 - 0 1.91 3.12 4.11
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Булон - Вилфранш-Божоле
20:00 0 - 1 2.51 2.68 3.15
Бурж-Перона - Льо Ман
20:00 1 - 1 2.15 2.96 3.50
Конкарно - Бастия-Борго
20:00 2 - 1 1.57 3.53 5.98
Лавал - Шоле
20:00 2 - 1 1.72 3.43 4.49
Седан - Авранш
20:00 2 - 0 2.53 2.68 3.10
Сет 34 - Кретей-Луситанос
20:00 3 - 1 2.76 2.74 2.72
Шамбли - Анси
20:00 0 - 1 2.48 2.85 2.92
Шатору - Стад Бриошен
20:00 0 - 0 1.91 3.12 4.11
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:30 Баракас Сентрал - Феро Карил Оесте 0 - 0 2.48 2.73 2.99
22:00 Сан Мартин Сан Хуан - Дефенсорес де Белграно 1 - 0 2.07 3.06 3.45
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Баракас Сентрал - Феро Карил Оесте
21:30 0 - 0 2.48 2.73 2.99
Сан Мартин Сан Хуан - Дефенсорес де Белграно
22:00 1 - 0 2.07 3.06 3.45
Бахрейн - ФА Къп Рез. 1 X 2
19:00 Ал Шабаб Манама - Бусайтин 1 - 1 3.26 3.31 2.05
Бахрейн - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал Шабаб Манама - Бусайтин
19:00 1 - 1 3.26 3.31 2.05
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Флуминензе RJ - Жувентуд RS 1 - 1 1.66 3.44 5.49
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Флуминензе RJ - Жувентуд RS
01:00 1 - 1 1.66 3.44 5.49
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бужумбура Сити - Фламбьо ду Сентр отл. 3.96 3.35 1.82
16:00 Роял де Мурамвия - Витал'О отл. 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бужумбура Сити - Фламбьо ду Сентр
16:00 отл. 3.96 3.35 1.82
Роял де Мурамвия - Витал'О
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Сулия - Португеза Акаригуа 0 - 0 2.20 3.17 2.98
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Сулия - Португеза Акаригуа
23:00 0 - 0 2.20 3.17 2.98
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:15 Персикабо 1973 - Мадура Юнайтед 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персикабо 1973 - Мадура Юнайтед
11:15 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Дери Сити отл. 1.89 3.30 4.12
21:45 Дрогеда Юнайтед - Слиго Роувърс 0 - 0 3.10 3.08 2.33
21:45 Сейнт Патрикс - Лонгфорд Таун 3 - 2 1.28 5.21 9.96
21:45 Уотърфорд - Дъндолк 1 - 1 3.21 3.27 2.19
22:00 Фин Харпс - Шамрок Роувърс 2 - 1 4.70 3.30 1.79
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - Дери Сити
21:45 отл. 1.89 3.30 4.12
Дрогеда Юнайтед - Слиго Роувърс
21:45 0 - 0 3.10 3.08 2.33
Сейнт Патрикс - Лонгфорд Таун
21:45 3 - 2 1.28 5.21 9.96
Уотърфорд - Дъндолк
21:45 1 - 1 3.21 3.27 2.19
Фин Харпс - Шамрок Роувърс
22:00 2 - 1 4.70 3.30 1.79
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Кабинтили - Голуей Юнайтед 0 - 1 5.96 4.24 1.46
21:45 Корк Сити - Атлон Таун 3 - 1 1.79 3.67 3.91
21:45 Трити Юнайтед - Коб Рамблърс 3 - 0 1.77 3.53 4.12
21:45 УК Дъблин - Брей Уондърърс 4 - 3 2.12 3.42 3.07
21:45 Шелбърн - Уексфорд 4 - 0 1.18 6.52 12.83
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Кабинтили - Голуей Юнайтед
21:45 0 - 1 5.96 4.24 1.46
Корк Сити - Атлон Таун
21:45 3 - 1 1.79 3.67 3.91
Трити Юнайтед - Коб Рамблърс
21:45 3 - 0 1.77 3.53 4.12
УК Дъблин - Брей Уондърърс
21:45 4 - 3 2.12 3.42 3.07
Шелбърн - Уексфорд
21:45 4 - 0 1.18 6.52 12.83
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Селфос - Вестманаейяр 1 - 4 3.97 3.98 1.67
22:15 Грота Селтярнарнес - Афтурелдинг Мосфелсбаер отл. 2.00 3.66 2.99
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Селфос - Вестманаейяр
20:30 1 - 4 3.97 3.98 1.67
Грота Селтярнарнес - Афтурелдинг Мосфелсбаер
22:15 отл. 2.00 3.66 2.99
Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Букараманга - Санта Фе Богота 0 - 1 2.68 2.89 2.66
02:00 Патриотас Бояка - Атлетико Насионал 1 - 2 5.19 3.34 1.65
02:00 Рионегро - Депортес Толима 0 - 0 3.23 2.91 2.26
03:00 Алианса Петролера - Депортиво Пасто 2 - 3 2.24 2.93 3.23
04:10 Индепендиенте Меделин - Депортиво Кали 1 - 3 2.44 2.92 2.90
Колумбия - Копа Колумбия
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Букараманга - Санта Фе Богота
02:00 0 - 1 2.68 2.89 2.66
Патриотас Бояка - Атлетико Насионал
02:00 1 - 2 5.19 3.34 1.65
Рионегро - Депортес Толима
02:00 0 - 0 3.23 2.91 2.26
Алианса Петролера - Депортиво Пасто
03:00 2 - 3 2.24 2.93 3.23
Индепендиенте Меделин - Депортиво Кали
04:10 1 - 3 2.44 2.92 2.90
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Мелака Юнайтед - Перак 2 - 1 1.50 3.98 5.49
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Мелака Юнайтед - Перак
16:00 2 - 1 1.50 3.98 5.49
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Тапатио - Тепатитлан 1 - 0 2.59 3.03 2.58
05:00 Дорадос де Синалоа - Канкун 2 - 0 1.77 3.43 4.05
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Тапатио - Тепатитлан
01:00 1 - 0 2.59 3.03 2.58
Дорадос де Синалоа - Канкун
05:00 2 - 0 1.77 3.43 4.05
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
19:45 Ден Бош - Екселсиор 0 - 5 2.55 3.67 2.33
22:00 Хелмонд Спорт - Еммен 1 - 0 3.64 3.61 1.88
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
Ден Бош - Екселсиор
19:45 0 - 5 2.55 3.67 2.33
Хелмонд Спорт - Еммен
22:00 1 - 0 3.64 3.61 1.88
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
03:00 АРТ Мунисипал Халапа - ХиХ Експорт Себако 0 - 2 1.64 3.90 4.28
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
АРТ Мунисипал Халапа - ХиХ Експорт Себако
03:00 0 - 2 1.64 3.90 4.28
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Депортиво Мунисипал - Спорт Бойс 0 - 1 2.32 3.38 2.91
23:30 Спортинг Кристал - Универсидад Сан Мартин 1 - 1 1.37 4.21 7.71
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Мунисипал - Спорт Бойс
19:00 0 - 1 2.32 3.38 2.91
Спортинг Кристал - Универсидад Сан Мартин
23:30 1 - 1 1.37 4.21 7.71
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ГКС Катовице - Арка Гдиня отл. 0.00 0.00 0.00
21:30 Корона Келце - Миедж Легница 0 - 0 2.93 3.13 2.33
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ГКС Катовице - Арка Гдиня
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Корона Келце - Миедж Легница
21:30 0 - 0 2.93 3.13 2.33
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:30 Пардубице (Чех) - Влашим (Чех) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Гурник Полковице (Пол) - Хробри Глогов (Пол) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Тренчин (Слк) - Петржалка Братислава (Слк) 4 - 0 1.35 4.83 6.47
12:00 Тулуза (Фра) - По (Фра) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
12:30 Шльонск Вроцлав (Пол) - ГКС Тихи (Пол) 2 - 3 1.51 4.32 4.66
16:00 Алтах (Авс) - Вадуц (Швц) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Гингам (Фра) - Брест (Фра) 4 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Грацер АК (Авс) - Аустрия Клагенфурт (Авс) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
17:00 Грасхопърс (Швц) - Дорнбирн (Авс) 5 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Метц (Фра) - Оксер (Фра) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Славия (Бъл) - Ботев Пловдив (Бъл) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 ТСЦ Бачка Топола (Сър) - Ференцварош (Унг) 2 - 1 2.52 3.68 2.31
17:00 Щурм Грац (Авс) - Браво Любляна (Слн) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Халадаш Сомбатхей (Унг) - Санкт Пьолтен (Авс) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 АЕК Ларнака (Кип) - Еносис Паралимни (Кип) 3 - 0 1.39 4.49 6.49
19:00 Анортозис (Кип) - Кармиотиса Пано Полемидион (Кип) 5 - 1 1.15 6.84 11.88
19:00 Суифт Есперанж (Люк) - Нанси (Фра) - 4.37 3.92 1.59
20:00 Арис Солун (Гър) - Олимпиакос (Гър) 1 - 1 2.77 3.34 2.26
21:00 ОФИ Крит (Гър) - Ерготелис (Гър) 1 - 0 1.46 3.82 6.16
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Пардубице (Чех) - Влашим (Чех)
11:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Гурник Полковице (Пол) - Хробри Глогов (Пол)
12:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Тренчин (Слк) - Петржалка Братислава (Слк)
12:00 4 - 0 1.35 4.83 6.47
Тулуза (Фра) - По (Фра)
12:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Шльонск Вроцлав (Пол) - ГКС Тихи (Пол)
12:30 2 - 3 1.51 4.32 4.66
Алтах (Авс) - Вадуц (Швц)
16:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Гингам (Фра) - Брест (Фра)
16:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Грацер АК (Авс) - Аустрия Клагенфурт (Авс)
16:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Грасхопърс (Швц) - Дорнбирн (Авс)
17:00 5 - 2 0.00 0.00 0.00
Метц (Фра) - Оксер (Фра)
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Славия (Бъл) - Ботев Пловдив (Бъл)
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
ТСЦ Бачка Топола (Сър) - Ференцварош (Унг)
17:00 2 - 1 2.52 3.68 2.31
Щурм Грац (Авс) - Браво Любляна (Слн)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Халадаш Сомбатхей (Унг) - Санкт Пьолтен (Авс)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
АЕК Ларнака (Кип) - Еносис Паралимни (Кип)
19:00 3 - 0 1.39 4.49 6.49
Анортозис (Кип) - Кармиотиса Пано Полемидион (Кип)
19:00 5 - 1 1.15 6.84 11.88
Суифт Есперанж (Люк) - Нанси (Фра)
19:00 - 4.37 3.92 1.59
Арис Солун (Гър) - Олимпиакос (Гър)
20:00 1 - 1 2.77 3.34 2.26
ОФИ Крит (Гър) - Ерготелис (Гър)
21:00 1 - 0 1.46 3.82 6.16
Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
16:00 Зимбабве - Южна Африка 0 - 0 3.92 2.91 2.04
16:00 Мозамбик - Кот д'Ивоар 0 - 0 6.93 3.64 1.49
19:00 Мавритания - Замбия 1 - 2 2.95 2.74 2.68
19:00 Нигерия - Либерия 2 - 0 1.17 6.06 14.79
22:00 Гана - Етиопия 1 - 0 1.15 6.16 15.81
22:00 Камерун - Малави 2 - 0 1.25 4.92 11.70
22:00 Тунис - Екваториална Гвинея 3 - 0 1.19 5.57 14.49
Световно Първенство Квал. зона CAF
Час Рез. 1 X 2
Зимбабве - Южна Африка
16:00 0 - 0 3.92 2.91 2.04
Мозамбик - Кот д'Ивоар
16:00 0 - 0 6.93 3.64 1.49
Мавритания - Замбия
19:00 1 - 2 2.95 2.74 2.68
Нигерия - Либерия
19:00 2 - 0 1.17 6.06 14.79
Гана - Етиопия
22:00 1 - 0 1.15 6.16 15.81
Камерун - Малави
22:00 2 - 0 1.25 4.92 11.70
Тунис - Екваториална Гвинея
22:00 3 - 0 1.19 5.57 14.49
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
03:05 Канада - Хондурас 1 - 1 1.51 3.68 6.50
04:05 Панама - Коста Рика 0 - 0 2.66 3.00 2.72
05:00 Мексико - Ямайка 2 - 1 1.19 5.98 13.94
05:05 Ел Салвадор - САЩ 0 - 0 8.86 4.56 1.37
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Канада - Хондурас
03:05 1 - 1 1.51 3.68 6.50
Панама - Коста Рика
04:05 0 - 0 2.66 3.00 2.72
Мексико - Ямайка
05:00 2 - 1 1.19 5.98 13.94
Ел Салвадор - САЩ
05:05 0 - 0 8.86 4.56 1.37
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
00:00 Еквадор - Парагвай 2 - 0 1.63 3.68 5.61
03:00 Венецуела - Аржентина 1 - 3 9.01 4.60 1.35
04:00 Перу - Уругвай 1 - 1 3.20 3.03 2.36
04:00 Чили - Бразилия 0 - 1 4.81 3.35 1.81
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL
Час Рез. 1 X 2
Еквадор - Парагвай
00:00 2 - 0 1.63 3.68 5.61
Венецуела - Аржентина
03:00 1 - 3 9.01 4.60 1.35
Перу - Уругвай
04:00 1 - 1 3.20 3.03 2.36
Чили - Бразилия
04:00 0 - 1 4.81 3.35 1.81
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
19:00 Железарна Подбрезова - ШТК 1914 Шаморин 3 - 0 1.45 4.22 5.64
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Железарна Подбрезова - ШТК 1914 Шаморин
19:00 3 - 0 1.45 4.22 5.64
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Мура - Радомлие 4 - 2 1.46 4.09 5.92
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Мура - Радомлие
18:00 4 - 2 1.46 4.09 5.92
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Нонгбуа Питчая - Након Ратчасима 2 - 0 2.23 3.51 2.73
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Нонгбуа Питчая - Након Ратчасима
14:00 2 - 0 2.23 3.51 2.73
Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
21:45 Конас Кий - Рил 5 - 0 0.00 0.00 0.00
21:45 Ландидно - Еърбъс ЮК 1 - 2 2.81 3.92 2.05
Уелс - Купа на Уелс
Час Рез. 1 X 2
Конас Кий - Рил
21:45 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Ландидно - Еърбъс ЮК
21:45 1 - 2 2.81 3.92 2.05
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Хака - ХИФК Хелзинки отл. 2.53 3.01 2.94
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Хака - ХИФК Хелзинки
18:30 отл. 2.53 3.01 2.94
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 Кески-Уусимаа - МИПА 4 - 0 1.99 3.75 3.01
19:00 Кифен 08 - НЯС Нурмиярви 2 - 0 1.98 3.55 3.23
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кески-Уусимаа - МИПА
18:30 4 - 0 1.99 3.75 3.01
Кифен 08 - НЯС Нурмиярви
19:00 2 - 0 1.98 3.55 3.23
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Илвес-Кисат Тампере - ТПВ Тампере 2 - 2 1.22 6.13 8.71
18:30 КааПо Каарина - СалПа Сало 0 - 2 2.11 3.49 2.92
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Илвес-Кисат Тампере - ТПВ Тампере
18:30 2 - 2 1.22 6.13 8.71
КааПо Каарина - СалПа Сало
18:30 0 - 2 2.11 3.49 2.92
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Кринс - Вил 0 - 2 2.23 3.38 2.95
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Кринс - Вил
20:00 0 - 2 2.23 3.38 2.95
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:45 Еърдри - Куинс парк ФК 1 - 1 3.18 3.49 2.05
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Еърдри - Куинс парк ФК
21:45 1 - 1 3.18 3.49 2.05