Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
18:30 Брабранд - Вендсисел 4 - 3 4.90 4.03 1.57
19:00 Роскилде - Одензе 1 - 2 14.67 7.29 1.12
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Брабранд - Вендсисел
18:30 4 - 3 4.90 4.03 1.57
Роскилде - Одензе
19:00 1 - 2 14.67 7.29 1.12
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Хикарал - Спортинг Сан Хосе 1 - 3 2.45 3.05 2.72
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хикарал - Спортинг Сан Хосе
23:00 1 - 3 2.45 3.05 2.72
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Шри Паханг - Кедах Дарул Аман 2 - 2 2.94 3.39 2.16
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Шри Паханг - Кедах Дарул Аман
16:00 2 - 2 2.94 3.39 2.16
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Минерос де Сакатекас - Тампико Мадеро 1 - 2 1.99 3.10 3.55
03:05 Венадос - Симаронес де Сонора 2 - 0 2.17 2.97 3.27
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Сакатекас - Тампико Мадеро
01:00 1 - 2 1.99 3.10 3.55
Венадос - Симаронес де Сонора
03:05 2 - 0 2.17 2.97 3.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:15 Сеня - Ейдсволд ТФ 1 - 1 3.81 4.01 1.67
15:00 Мос - Братвог 1 - 0 3.11 3.78 1.95
18:00 Волеренга Осло 2 - Тромсдален отл. 3.72 4.20 1.69
19:00 Хьодд - Флурьо 7 - 1 1.20 6.18 10.32
20:00 Алта - Конгсвингер 2 - 3 3.19 3.80 1.88
20:00 Берум - Квик Халден 6 - 2 3.29 3.55 1.94
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Сеня - Ейдсволд ТФ
14:15 1 - 1 3.81 4.01 1.67
Мос - Братвог
15:00 1 - 0 3.11 3.78 1.95
Волеренга Осло 2 - Тромсдален
18:00 отл. 3.72 4.20 1.69
Хьодд - Флурьо
19:00 7 - 1 1.20 6.18 10.32
Алта - Конгсвингер
20:00 2 - 3 3.19 3.80 1.88
Берум - Квик Халден
20:00 6 - 2 3.29 3.55 1.94
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Нардо - Йойгарден отл. 2.78 3.37 2.23
16:00 Фрам Ларвик - Левангер 0 - 0 2.55 3.82 2.23
17:00 Арендал - Сотра 4 - 1 1.24 5.49 9.08
19:00 Айерсун - Вард Хаугесунд 2 - 0 1.73 3.85 3.83
19:00 Шайд - Флекерьой 2 - 0 1.34 4.72 7.21
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Нардо - Йойгарден
16:00 отл. 2.78 3.37 2.23
Фрам Ларвик - Левангер
16:00 0 - 0 2.55 3.82 2.23
Арендал - Сотра
17:00 4 - 1 1.24 5.49 9.08
Айерсун - Вард Хаугесунд
19:00 2 - 0 1.73 3.85 3.83
Шайд - Флекерьой
19:00 2 - 0 1.34 4.72 7.21
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Волфсбург (Гер) - Хановер 96 (Гер) 3 - 3 1.75 3.58 3.86
14:00 Мехелен (Бел) - Вилем II (Нид) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Вердер Бремен (Гер) - Хераклес (Нид) 2 - 0 2.26 3.61 2.66
17:00 Дунав Русе (Бъл) - Черно море (Бъл) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Анагениси Кардица (Гър) - Родос (Гър) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Пас Янина (Гър) - Теспротос Игуменица (Гър) 4 - 1 1.18 6.00 11.50
19:00 Хайденхайм (Гер) - Аугсбург (Гер) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Ел Пало (Исп) - Марбеля (Исп) 0 - 0 3.35 3.36 1.96
21:00 Алкала (Исп) - Културал Леонеса (Исп) 0 - 4 4.93 4.00 1.54
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Волфсбург (Гер) - Хановер 96 (Гер)
13:00 3 - 3 1.75 3.58 3.86
Мехелен (Бел) - Вилем II (Нид)
14:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Вердер Бремен (Гер) - Хераклес (Нид)
17:00 2 - 0 2.26 3.61 2.66
Дунав Русе (Бъл) - Черно море (Бъл)
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Анагениси Кардица (Гър) - Родос (Гър)
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Пас Янина (Гър) - Теспротос Игуменица (Гър)
18:00 4 - 1 1.18 6.00 11.50
Хайденхайм (Гер) - Аугсбург (Гер)
19:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Ел Пало (Исп) - Марбеля (Исп)
20:00 0 - 0 3.35 3.36 1.96
Алкала (Исп) - Културал Леонеса (Исп)
21:00 0 - 4 4.93 4.00 1.54
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
17:00 Коморски острови - Сейшелски острови 7 - 1 1.21 5.63 13.95
19:00 Бахрейн - Хаити 6 - 1 1.60 3.56 5.85
19:00 Финландия - Уелс 0 - 0 2.88 3.02 2.57
21:45 Катар - Сърбия 0 - 4 3.32 3.35 2.13
21:45 Швейцария - Гърция 2 - 1 1.82 3.41 4.41
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Коморски острови - Сейшелски острови
17:00 7 - 1 1.21 5.63 13.95
Бахрейн - Хаити
19:00 6 - 1 1.60 3.56 5.85
Финландия - Уелс
19:00 0 - 0 2.88 3.02 2.57
Катар - Сърбия
21:45 0 - 4 3.32 3.35 2.13
Швейцария - Гърция
21:45 2 - 1 1.82 3.41 4.41
Световно Първенство Квал. гр. A Рез. 1 X 2
21:45 Люксембург - Азербайджан 2 - 1 2.15 3.12 3.80
21:45 Португалия - Ирландия 2 - 1 1.15 7.21 19.16
Световно Първенство Квал. гр. A
Час Рез. 1 X 2
Люксембург - Азербайджан
21:45 2 - 1 2.15 3.12 3.80
Португалия - Ирландия
21:45 2 - 1 1.15 7.21 19.16
Световно Първенство Квал. гр. D Рез. 1 X 2
17:00 Казахстан - Украйна 2 - 2 7.35 4.09 1.49
21:45 Франция - Босна и Херцеговина 1 - 1 1.15 7.46 18.12
Световно Първенство Квал. гр. D
Час Рез. 1 X 2
Казахстан - Украйна
17:00 2 - 2 7.35 4.09 1.49
Франция - Босна и Херцеговина
21:45 1 - 1 1.15 7.46 18.12
Световно Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
21:45 Дания - Шотландия 2 - 0 1.46 4.24 7.80
21:45 Молдова - Австрия 0 - 2 18.19 6.83 1.17
21:45 Фарьорски острови - Израел 0 - 4 7.58 4.19 1.48
Световно Първенство Квал. гр. F
Час Рез. 1 X 2
Дания - Шотландия
21:45 2 - 0 1.46 4.24 7.80
Молдова - Австрия
21:45 0 - 2 18.19 6.83 1.17
Фарьорски острови - Израел
21:45 0 - 4 7.58 4.19 1.48
Световно Първенство Квал. гр. G Рез. 1 X 2
21:45 Латвия - Гибралтар 3 - 1 1.20 6.01 17.62
21:45 Норвегия - Нидерландия 1 - 1 4.24 3.75 1.84
21:45 Турция - Черна Гора 2 - 2 1.59 4.00 5.87
Световно Първенство Квал. гр. G
Час Рез. 1 X 2
Латвия - Гибралтар
21:45 3 - 1 1.20 6.01 17.62
Норвегия - Нидерландия
21:45 1 - 1 4.24 3.75 1.84
Турция - Черна Гора
21:45 2 - 2 1.59 4.00 5.87
Световно Първенство Квал. гр. H Рез. 1 X 2
21:45 Малта - Кипър 3 - 0 3.65 3.12 2.22
21:45 Русия - Хърватска 0 - 0 2.80 3.13 2.69
21:45 Словения - Словакия 1 - 1 2.18 3.13 3.71
Световно Първенство Квал. гр. H
Час Рез. 1 X 2
Малта - Кипър
21:45 3 - 0 3.65 3.12 2.22
Русия - Хърватска
21:45 0 - 0 2.80 3.13 2.69
Словения - Словакия
21:45 1 - 1 2.18 3.13 3.71
Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
16:00 Центр. Африканска р-ка - Кабо Верде 1 - 1 4.07 3.12 1.91
19:00 Гвинея-Бисау - Гвинея 1 - 1 4.39 3.03 1.90
19:00 Сенегал - Того 2 - 0 1.24 5.21 10.84
22:00 Египет - Ангола 1 - 0 1.36 4.08 8.98
22:00 Либия - Габон 2 - 1 2.72 2.83 2.73
22:00 Мали - Руанда 1 - 0 1.54 3.70 6.17
Световно Първенство Квал. зона CAF
Час Рез. 1 X 2
Центр. Африканска р-ка - Кабо Верде
16:00 1 - 1 4.07 3.12 1.91
Гвинея-Бисау - Гвинея
19:00 1 - 1 4.39 3.03 1.90
Сенегал - Того
19:00 2 - 0 1.24 5.21 10.84
Египет - Ангола
22:00 1 - 0 1.36 4.08 8.98
Либия - Габон
22:00 2 - 1 2.72 2.83 2.73
Мали - Руанда
22:00 1 - 0 1.54 3.70 6.17
Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
17:30 Одева Липани - Партизан Бардейов 1 - 1 2.22 3.77 2.75
Словакия - Купа на Словакия
Час Рез. 1 X 2
Одева Липани - Партизан Бардейов
17:30 1 - 1 2.22 3.77 2.75
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ВПС Вааса - ТПС Турку 1 - 2 3.35 3.31 2.06
18:30 МП Микели - ПК-35 Вантаа 1 - 1 2.22 3.34 2.95
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ВПС Вааса - ТПС Турку
18:30 1 - 2 3.35 3.31 2.06
МП Микели - ПК-35 Вантаа
18:30 1 - 1 2.22 3.34 2.95
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:00 ЯПС Ярвенпяя - ПеКа Котка 6 - 2 1.34 4.61 7.19
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЯПС Ярвенпяя - ПеКа Котка
18:00 6 - 2 1.34 4.61 7.19
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Паргас ИФ - Гранкула ИФК 3 - 0 1.81 3.84 3.45
18:30 ХЯС Академия - ВЯС Вантаа отл. 1.39 4.85 5.49
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - Гранкула ИФК
18:30 3 - 0 1.81 3.84 3.45
ХЯС Академия - ВЯС Вантаа
18:30 отл. 1.39 4.85 5.49
Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Бланско - Фастав Злин 1 - 4 14.14 8.23 1.11
18:00 Витковице - Тринец отл. 3.64 4.19 1.66
18:00 Колин - Дукла Прага 1 - 2 9.45 6.18 1.20
Чехия - Купа на Чехия
Час Рез. 1 X 2
Бланско - Фастав Злин
18:00 1 - 4 14.14 8.23 1.11
Витковице - Тринец
18:00 отл. 3.64 4.19 1.66
Колин - Дукла Прага
18:00 1 - 2 9.45 6.18 1.20
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
23:30 Кокимбо Унидо - Евертън Виня дел Мар 0 - 0 3.01 3.10 2.33
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Кокимбо Унидо - Евертън Виня дел Мар
23:30 0 - 0 3.01 3.10 2.33
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:30 Сандвикен - Йоребро 0 - 1 7.25 5.35 1.32
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Сандвикен - Йоребро
19:30 0 - 1 7.25 5.35 1.32
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 ИФК Люлео - Питео 0 - 0 2.69 3.71 2.21
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
ИФК Люлео - Питео
20:00 0 - 0 2.69 3.71 2.21
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс 0 - 1 2.01 3.26 3.46
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс
13:00 0 - 1 2.01 3.26 3.46
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Консадол Сапоро - Токио 2 - 1 2.42 3.23 2.80
13:00 Нагоя Грампус - Кашима Антлърс 2 - 0 2.83 3.00 2.54
13:00 Серезо Осака - Гамба Осака 0 - 1 2.07 3.28 3.43
13:00 Урава Ред Даймъндс - Кавазаки Фронтейл 1 - 1 4.59 3.78 1.68
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Токио
13:00 2 - 1 2.42 3.23 2.80
Нагоя Грампус - Кашима Антлърс
13:00 2 - 0 2.83 3.00 2.54
Серезо Осака - Гамба Осака
13:00 0 - 1 2.07 3.28 3.43
Урава Ред Даймъндс - Кавазаки Фронтейл
13:00 1 - 1 4.59 3.78 1.68