Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Борнемут - Милтън Кийнс Донс 5 - 0 1.54 4.27 5.66
Англия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Борнемут - Милтън Кийнс Донс
17:00 5 - 0 1.54 4.27 5.66
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Инголщат - Хайденхайм 1 - 2 3.26 3.30 2.22
14:30 Хановер 96 - Ханза Рощок 0 - 3 1.72 3.86 4.47
14:30 Ян Регенсбург - Зандхаузен 3 - 0 2.26 3.28 3.21
21:30 Фортуна Дюселдорф - Вердер Бремен 2 - 3 2.25 3.32 3.14
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Инголщат - Хайденхайм
14:30 1 - 2 3.26 3.30 2.22
Хановер 96 - Ханза Рощок
14:30 0 - 3 1.72 3.86 4.47
Ян Регенсбург - Зандхаузен
14:30 3 - 0 2.26 3.28 3.21
Фортуна Дюселдорф - Вердер Бремен
21:30 2 - 3 2.25 3.32 3.14
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Борусия Дортмунд II - Валдхоф Манхайм 1 - 1 2.68 3.42 2.45
15:00 Веен Висбаден - Мюнхен 1860 0 - 0 3.25 3.07 2.24
15:00 Виктория Кьолн - Цвикау 1 - 1 2.50 3.42 2.58
15:00 Магдебург - Фрайбург II 0 - 0 1.63 3.70 5.08
15:00 Мепен - Кайзерслаутерн 1 - 0 3.20 3.48 2.10
15:00 Саарбрюкен - Оснабрюк 1 - 2 2.32 3.34 2.86
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Борусия Дортмунд II - Валдхоф Манхайм
15:00 1 - 1 2.68 3.42 2.45
Веен Висбаден - Мюнхен 1860
15:00 0 - 0 3.25 3.07 2.24
Виктория Кьолн - Цвикау
15:00 1 - 1 2.50 3.42 2.58
Магдебург - Фрайбург II
15:00 0 - 0 1.63 3.70 5.08
Мепен - Кайзерслаутерн
15:00 1 - 0 3.20 3.48 2.10
Саарбрюкен - Оснабрюк
15:00 1 - 2 2.32 3.34 2.86
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ним - Дижон 2 - 1 2.02 3.14 3.89
20:00 Аячо - Амиен 3 - 1 1.93 3.09 4.18
20:00 Гингам - Валансиен 1 - 1 1.70 3.50 4.94
20:00 Кювили-Руан - Бастия отл. 2.67 3.10 2.62
20:00 Нанси - Тулуза 0 - 4 3.91 3.30 1.93
20:00 Париж ФК - Дюнкерк 2 - 1 1.54 3.75 6.08
20:00 Родес - По 1 - 0 2.48 3.01 2.95
20:00 Сошо - Льо Авър 0 - 2 2.05 3.16 3.75
20:00 Шамоа Ниор - Каен 0 - 1 3.08 2.99 2.43
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ним - Дижон
16:00 2 - 1 2.02 3.14 3.89
Аячо - Амиен
20:00 3 - 1 1.93 3.09 4.18
Гингам - Валансиен
20:00 1 - 1 1.70 3.50 4.94
Кювили-Руан - Бастия
20:00 отл. 2.67 3.10 2.62
Нанси - Тулуза
20:00 0 - 4 3.91 3.30 1.93
Париж ФК - Дюнкерк
20:00 2 - 1 1.54 3.75 6.08
Родес - По
20:00 1 - 0 2.48 3.01 2.95
Сошо - Льо Авър
20:00 0 - 2 2.05 3.16 3.75
Шамоа Ниор - Каен
20:00 0 - 1 3.08 2.99 2.43
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:30 Левски Лом - Созопол 0 - 0 1.94 3.30 3.64
18:30 Марек Дупница - Септември София 2 - 1 3.85 3.53 1.81
18:30 Спартак Варна - Струмска Слава Радомир 2 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Литекс Ловеч - Спортист Своге 0 - 1 1.66 3.59 4.79
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Левски Лом - Созопол
18:30 0 - 0 1.94 3.30 3.64
Марек Дупница - Септември София
18:30 2 - 1 3.85 3.53 1.81
Спартак Варна - Струмска Слава Радомир
18:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Литекс Ловеч - Спортист Своге
20:00 0 - 1 1.66 3.59 4.79
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Ботев Враца - Левски София 2 - 0 3.20 3.07 2.19
21:00 Лудогорец Разград - ЦСКА 1948 София 3 - 0 1.32 4.99 7.49
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ботев Враца - Левски София
18:45 2 - 0 3.20 3.07 2.19
Лудогорец Разград - ЦСКА 1948 София
21:00 3 - 0 1.32 4.99 7.49
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Аустрия Клагенфурт 4 - 0 2.07 3.66 3.15
18:00 ЛАСК Линц - Рапид Виена 1 - 1 2.06 3.51 3.31
18:00 Хартберг - Алтах 1 - 2 2.11 3.31 3.41
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Адмира Вакер Мьодлинг - Аустрия Клагенфурт
18:00 4 - 0 2.07 3.66 3.15
ЛАСК Линц - Рапид Виена
18:00 1 - 1 2.06 3.51 3.31
Хартберг - Алтах
18:00 1 - 2 2.11 3.31 3.41
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:00 Дорнбирн - Амщетен 0 - 6 3.01 3.44 2.15
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Дорнбирн - Амщетен
21:00 0 - 6 3.01 3.44 2.15
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:30 Петро Атлетико - Саграда Есперанса 0 - 1 1.94 3.17 3.74
17:30 Примейро де Агосто - Феровиарио до Уамбо 4 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Рекреативо да Каала - Рекреативо до Либоло 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Санта Рита де Касия - Интерклубе Луанда - 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Петро Атлетико - Саграда Есперанса
17:30 0 - 1 1.94 3.17 3.74
Примейро де Агосто - Феровиарио до Уамбо
17:30 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Рекреативо да Каала - Рекреативо до Либоло
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Санта Рита де Касия - Интерклубе Луанда
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
19:30 Колон Санта Фе - Годой Крус 1 - 0 1.74 3.52 4.63
21:45 Ланус - Унион Санта Фе 1 - 1 2.07 3.23 3.56
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Колон Санта Фе - Годой Крус
19:30 1 - 0 1.74 3.52 4.63
Ланус - Унион Санта Фе
21:45 1 - 1 2.07 3.23 3.56
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:00 Темперлей - Депортиво Майпу 0 - 2 2.09 2.95 3.57
21:10 Депортиво Риестра - Тигре Виктория 1 - 3 3.64 3.14 2.00
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Темперлей - Депортиво Майпу
21:00 0 - 2 2.09 2.95 3.57
Депортиво Риестра - Тигре Виктория
21:10 1 - 3 3.64 3.14 2.00
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
20:00 Вия Далмине - Атлетико Рафаела 1 - 0 2.57 2.79 2.85
21:00 Дефенсорес де Белграно - Баракас Сентрал 0 - 0 2.33 2.92 3.12
21:30 Ол Бойс Буенос Айрес - Браун Адроге 1 - 1 3.00 2.78 2.50
22:00 Сан Мартин Сан Хуан - Гилермо Браун 0 - 0 1.71 3.32 4.79
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Вия Далмине - Атлетико Рафаела
20:00 1 - 0 2.57 2.79 2.85
Дефенсорес де Белграно - Баракас Сентрал
21:00 0 - 0 2.33 2.92 3.12
Ол Бойс Буенос Айрес - Браун Адроге
21:30 1 - 1 3.00 2.78 2.50
Сан Мартин Сан Хуан - Гилермо Браун
22:00 0 - 0 1.71 3.32 4.79
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Сморгон - Славия Мозир 0 - 2 2.75 3.08 2.43
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Славия Мозир
18:00 0 - 2 2.75 3.08 2.43
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лида - Шахтьор Петриков 1 - 3 0.00 0.00 0.00
14:30 Барановичи - Арсенал Дзержинск 1 - 2 3.73 3.67 1.76
16:30 Нафтан Новополоцк - Слоним-2017 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Белшина Бобруйск - Крумкачи Минск 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Лида - Шахтьор Петриков
13:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Барановичи - Арсенал Дзержинск
14:30 1 - 2 3.73 3.67 1.76
Нафтан Новополоцк - Слоним-2017
16:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Белшина Бобруйск - Крумкачи Минск
18:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:15 Шарлероа - Сент Трюиден 0 - 0 2.01 3.49 3.51
19:30 Серен - Мехелен 1 - 0 3.85 3.96 1.81
19:30 Серкъл Брюж - Оуд Хеверле Льовен 1 - 1 2.07 3.55 3.28
21:45 Ойпен - Андерлехт 1 - 1 3.44 3.48 2.04
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Шарлероа - Сент Трюиден
17:15 0 - 0 2.01 3.49 3.51
Серен - Мехелен
19:30 1 - 0 3.85 3.96 1.81
Серкъл Брюж - Оуд Хеверле Льовен
19:30 1 - 1 2.07 3.55 3.28
Ойпен - Андерлехт
21:45 1 - 1 3.44 3.48 2.04
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:15 Реал Потоси - Роял Пари Санта Крус 1 - 3 1.79 3.92 3.50
03:30 Блуминг Санта Крус - Атлетико Палмафлор 1 - 1 1.69 3.74 4.10
22:00 Аурора Кочабамба - Дъ Стронгест Ла Пас 0 - 1 3.99 3.85 1.68
22:00 Реал Санта Крус - Индепендиенте Петролеро 2 - 0 2.18 3.47 2.74
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Потоси - Роял Пари Санта Крус
01:15 1 - 3 1.79 3.92 3.50
Блуминг Санта Крус - Атлетико Палмафлор
03:30 1 - 1 1.69 3.74 4.10
Аурора Кочабамба - Дъ Стронгест Ла Пас
22:00 0 - 1 3.99 3.85 1.68
Реал Санта Крус - Индепендиенте Петролеро
22:00 2 - 0 2.18 3.47 2.74
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Железничар Сараево - Посуше 1 - 0 1.38 4.10 7.11
22:00 ФК Сараево - Жрински Мостар 0 - 2 2.38 2.89 2.95
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Железничар Сараево - Посуше
20:00 1 - 0 1.38 4.10 7.11
ФК Сараево - Жрински Мостар
22:00 0 - 2 2.38 2.89 2.95
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
22:30 Флуминензе RJ - Крисиума SC 3 - 0 1.29 4.43 10.39
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Флуминензе RJ - Крисиума SC
22:30 3 - 0 1.29 4.43 10.39
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Волта Редонда RJ - Алтос PI 2 - 1 1.83 3.33 3.87
21:00 Феровиарио CE - Ботафого PB 0 - 0 2.04 3.02 3.50
23:00 Пайсанду PA - Томбензе MG 1 - 0 2.29 2.73 3.36
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Волта Редонда RJ - Алтос PI
02:00 2 - 1 1.83 3.33 3.87
Феровиарио CE - Ботафого PB
21:00 0 - 0 2.04 3.02 3.50
Пайсанду PA - Томбензе MG
23:00 1 - 0 2.29 2.73 3.36
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
23:00 Мирасол SP - Оесте SP 2 - 1 1.55 3.16 7.21
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Мирасол SP - Оесте SP
23:00 2 - 1 1.55 3.16 7.21
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Флуминензе RJ - Жувентуд RS отл. 1.58 3.51 5.75
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Флуминензе RJ - Жувентуд RS
23:00 отл. 1.58 3.51 5.75
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
02:00 Коритиба PR - Наутико PE 3 - 1 2.32 2.95 3.23
03:30 Крузейро MG - Лондрина PR 2 - 2 1.78 3.21 4.69
17:00 Гуарани SP - Вила Нова GO 1 - 4 1.73 3.16 5.06
22:30 Витория Салвадор BA - Авай SC 0 - 0 2.63 2.95 2.76
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Коритиба PR - Наутико PE
02:00 3 - 1 2.32 2.95 3.23
Крузейро MG - Лондрина PR
03:30 2 - 2 1.78 3.21 4.69
Гуарани SP - Вила Нова GO
17:00 1 - 4 1.73 3.16 5.06
Витория Салвадор BA - Авай SC
22:30 0 - 0 2.63 2.95 2.76
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Гуаяна - Атлетико Венецуела 1 - 2 1.82 3.44 3.93
02:00 Карабобо Валенсия - Депортиво Лара 2 - 0 3.23 3.13 2.10
23:00 Сулия - Депортиво Тачира 1 - 2 2.65 3.23 2.44
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Гуаяна - Атлетико Венецуела
00:00 1 - 2 1.82 3.44 3.93
Карабобо Валенсия - Депортиво Лара
02:00 2 - 0 3.23 3.13 2.10
Сулия - Депортиво Тачира
23:00 1 - 2 2.65 3.23 2.44
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Истапа - Антигуа ГФК 1 - 0 1.84 3.16 4.08
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Истапа - Антигуа ГФК
22:00 1 - 0 1.84 3.16 4.08
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:30 Есберг - Хелзингор 1 - 3 3.39 3.67 1.95
14:30 Фремад Амагер - Хорсенс 1 - 4 3.40 3.37 2.06
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Есберг - Хелзингор
14:30 1 - 3 3.39 3.67 1.95
Фремад Амагер - Хорсенс
14:30 1 - 4 3.40 3.37 2.06
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Виборг - Мидтиланд 0 - 2 3.00 3.47 2.25
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Виборг - Мидтиланд
17:00 0 - 2 3.00 3.47 2.25
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Манта - Универсидад Католика Кито 0 - 1 3.90 3.57 1.77
22:00 Мушук Руна - 9 де Октубре Гуаякил 1 - 2 1.78 3.49 4.01
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Манта - Универсидад Католика Кито
03:00 0 - 1 3.90 3.57 1.77
Мушук Руна - 9 де Октубре Гуаякил
22:00 1 - 2 1.78 3.49 4.01
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Тулевик Вилянди - Таммека Тарту 5 - 3 2.57 3.26 2.47
19:00 Пайде Линнамеесконд - Флора Талин 0 - 0 3.79 3.77 1.76
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Тулевик Вилянди - Таммека Тарту
13:00 5 - 3 2.57 3.26 2.47
Пайде Линнамеесконд - Флора Талин
19:00 0 - 0 3.79 3.77 1.76
Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:45 Апоел Ноф Хагалил - Бней Сахнин 1 - 2 2.79 3.18 2.34
20:00 Апоел Хайфа - Апоел Хадера 1 - 1 2.40 3.18 2.70
20:30 Апоел Йерусалим - Бейтар Йерусалим 1 - 0 3.50 3.43 1.89
Израел - Тото Купа
Час Рез. 1 X 2
Апоел Ноф Хагалил - Бней Сахнин
19:45 1 - 2 2.79 3.18 2.34
Апоел Хайфа - Апоел Хадера
20:00 1 - 1 2.40 3.18 2.70
Апоел Йерусалим - Бейтар Йерусалим
20:30 1 - 0 3.50 3.43 1.89
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Дери Сити 0 - 2 3.82 3.21 1.97
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Лонгфорд Таун - Дери Сити
21:30 0 - 2 3.82 3.21 1.97
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вестманаейяр - Афтурелдинг Мосфелсбаер 2 - 0 1.41 4.68 5.60
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - Афтурелдинг Мосфелсбаер
17:00 2 - 0 1.41 4.68 5.60
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
17:00 Туран Туркестан - Кайрат Алмати 4 - 3 3.18 3.80 1.83
19:00 Кайсар Къзълорда - Актобе 1 - 0 2.17 3.16 3.10
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Туран Туркестан - Кайрат Алмати
17:00 4 - 3 3.18 3.80 1.83
Кайсар Къзълорда - Актобе
19:00 1 - 0 2.17 3.16 3.10
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Йорк Юнайтед - Фордж 0 - 1 2.58 3.37 2.42
04:30 Пасифик - Кавалри 2 - 0 2.37 3.34 2.60
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Фордж
02:00 0 - 1 2.58 3.37 2.42
Пасифик - Кавалри
04:30 2 - 0 2.37 3.34 2.60
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Какамега Хоумбойз - Кариобанги Шаркс 4 - 1 2.70 3.07 2.50
15:00 Матаре Юнайтед - Софапака 2 - 1 2.54 3.01 2.70
15:15 Леопардс - Гор Махия отл. 2.57 3.13 2.57
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Какамега Хоумбойз - Кариобанги Шаркс
15:00 4 - 1 2.70 3.07 2.50
Матаре Юнайтед - Софапака
15:00 2 - 1 2.54 3.01 2.70
Леопардс - Гор Махия
15:15 отл. 2.57 3.13 2.57
Китай - Супер Лига - Група Б Рез. 1 X 2
11:30 Ухан ФК - Чанчун Ятай 2 - 2 3.46 3.40 1.99
13:30 Далиан Профешънъл - Пекин Гуоан 0 - 1 9.16 4.29 1.36
15:30 Хъбей ФК - Тиендзин Джинмен Тайгър 2 - 1 1.70 3.63 4.69
15:30 Шанхай Порт - Шанхай Шенхуа 1 - 0 2.35 3.22 2.93
Китай - Супер Лига - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Ухан ФК - Чанчун Ятай
11:30 2 - 2 3.46 3.40 1.99
Далиан Профешънъл - Пекин Гуоан
13:30 0 - 1 9.16 4.29 1.36
Хъбей ФК - Тиендзин Джинмен Тайгър
15:30 2 - 1 1.70 3.63 4.69
Шанхай Порт - Шанхай Шенхуа
15:30 1 - 0 2.35 3.22 2.93
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Депортес Киндио - Рионегро 2 - 1 2.74 2.81 2.74
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортес Киндио - Рионегро
04:00 2 - 1 2.74 2.81 2.74
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Перес Селедон - Депортиво Саприса 0 - 3 3.23 3.40 2.01
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Перес Селедон - Депортиво Саприса
04:00 0 - 3 3.23 3.40 2.01
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Спартакс Юрмала - Вентспилс - 0.00 0.00 0.00
19:00 Валмиера - Спартакс Юрмала 2 - 1 1.46 4.20 5.62
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Спартакс Юрмала - Вентспилс
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Валмиера - Спартакс Юрмала
19:00 2 - 1 1.46 4.20 5.62
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Невежис Кедайняй - Хегелман Литауен Каунас 0 - 6 8.70 4.67 1.29
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Невежис Кедайняй - Хегелман Литауен Каунас
17:00 0 - 6 8.70 4.67 1.29
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 МАФКО Салима - Би Форвард Уондърърс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
МАФКО Салима - Би Форвард Уондърърс
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - Перак 5 - 0 1.19 6.21 10.83
16:00 Кедах Дарул Аман - УиТМ ФК отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Куала Лумпур Юнайтед - Мелака Юнайтед 1 - 1 2.24 3.39 2.78
16:00 Пенанг - Селангор 1 - 4 2.29 3.38 2.68
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Джохор Дарул Такзим - Перак
16:00 5 - 0 1.19 6.21 10.83
Кедах Дарул Аман - УиТМ ФК
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Куала Лумпур Юнайтед - Мелака Юнайтед
16:00 1 - 1 2.24 3.39 2.78
Пенанг - Селангор
16:00 1 - 4 2.29 3.38 2.68
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Масатлан - Пачука 2 - 1 3.27 3.12 2.17
05:05 Пуебла - Чивас Гуадалахара 0 - 2 2.43 3.09 2.84
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Масатлан - Пачука
03:00 2 - 1 3.27 3.12 2.17
Пуебла - Чивас Гуадалахара
05:05 0 - 2 2.43 3.09 2.84
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:05 Пумас Табаско - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.13 2.92 3.40
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пумас Табаско - Алебрихес де Оахака
03:05 0 - 0 2.13 2.92 3.40
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Динамо-Авто Тираспол - Белци 1 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Флорещ - Шериф Тираспол 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Динамо-Авто Тираспол - Белци
18:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Флорещ - Шериф Тираспол
18:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Дирианген - УНАН Манагуа 2 - 1 1.42 4.02 6.21
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дирианген - УНАН Манагуа
04:00 2 - 1 1.42 4.02 6.21
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
16:00 Видар - Старт Кристиансанд 0 - 2 14.07 7.76 1.12
16:00 Конгсвингер - Стрьомен 3 - 0 2.41 3.68 2.45
16:00 Флурьо - Согндал 1 - 5 14.66 6.97 1.15
17:00 Братвог - Олесунд 2 - 3 6.01 4.67 1.40
17:00 Йовик - ХамКам 0 - 3 11.63 6.51 1.18
17:00 Сола - Брюне 0 - 6 9.46 6.07 1.21
17:00 Сторд Сунхордланд - Осане 0 - 4 7.33 5.65 1.32
17:00 Флоя - КФУМ Осло 1 - 5 19.42 10.62 1.06
17:00 Хаща - Сеня 2 - 2 4.38 4.42 1.60
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Видар - Старт Кристиансанд
16:00 0 - 2 14.07 7.76 1.12
Конгсвингер - Стрьомен
16:00 3 - 0 2.41 3.68 2.45
Флурьо - Согндал
16:00 1 - 5 14.66 6.97 1.15
Братвог - Олесунд
17:00 2 - 3 6.01 4.67 1.40
Йовик - ХамКам
17:00 0 - 3 11.63 6.51 1.18
Сола - Брюне
17:00 0 - 6 9.46 6.07 1.21
Сторд Сунхордланд - Осане
17:00 0 - 4 7.33 5.65 1.32
Флоя - КФУМ Осло
17:00 1 - 5 19.42 10.62 1.06
Хаща - Сеня
17:00 2 - 2 4.38 4.42 1.60
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Ривър Плейт Асунсион - Серо Портеньо 0 - 0 3.49 3.11 2.05
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт Асунсион - Серо Портеньо
02:30 0 - 0 3.49 3.11 2.05
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Универсидад Сезар Валехо - Алианса Атлетико 2 - 0 1.72 3.42 4.45
21:15 Университарио де Депортес - Карлос А. Манучи 1 - 3 2.12 3.47 2.98
23:30 Спорт Уанкайо - Универсидад де Кахамарка 0 - 0 2.36 3.17 2.81
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сезар Валехо - Алианса Атлетико
19:00 2 - 0 1.72 3.42 4.45
Университарио де Депортес - Карлос А. Манучи
21:15 1 - 3 2.12 3.47 2.98
Спорт Уанкайо - Универсидад де Кахамарка
23:30 0 - 0 2.36 3.17 2.81
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Стал Мелец - Пяст Гливице 0 - 2 3.16 3.17 2.31
18:30 Термалика Нечеча - Висла Краков 2 - 2 2.69 3.23 2.60
21:00 Радомяк Радом - Легия Варшава 3 - 1 3.65 3.28 2.04
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Стал Мелец - Пяст Гливице
16:00 0 - 2 3.16 3.17 2.31
Термалика Нечеча - Висла Краков
18:30 2 - 2 2.69 3.23 2.60
Радомяк Радом - Легия Варшава
21:00 3 - 1 3.65 3.28 2.04
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 ГКС Катовице - Ресовия Жешов 2 - 2 2.06 3.49 3.18
19:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Пуща Неполомице 0 - 2 2.04 3.21 3.43
21:30 Арка Гдиня - Заглембие Сосновец 1 - 1 1.68 3.53 4.61
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ГКС Катовице - Ресовия Жешов
13:40 2 - 2 2.06 3.49 3.18
ГКС Ястшембе-Здруй - Пуща Неполомице
19:00 0 - 2 2.04 3.21 3.43
Арка Гдиня - Заглембие Сосновец
21:30 1 - 1 1.68 3.53 4.61
Португалия - Суперкупа Рез. 1 X 2
22:45 Спортинг Лисабон - Спортинг Брага 2 - 1 2.17 3.08 3.44
Португалия - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Лисабон - Спортинг Брага
22:45 2 - 1 2.17 3.08 3.44
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Хетафе (Исп) - Райо Валекано (Исп) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Ла Нусия (Исп) - Ейбар (Исп) 0 - 2 5.70 4.31 1.41
12:00 Осасуна (Исп) - Мирандес (Исп) 1 - 0 1.85 3.40 4.10
13:00 Аланияспор (Тур) - Фатих Карагюмрук (Тур) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Алмере Сити (Нид) - Грьонинген (Нид) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Сътън Юнайтед (Анг) - Барнет (Анг) 2 - 1 1.93 4.32 2.85
14:00 Хераклес (Нид) - Де Граафшап (Нид) 2 - 2 1.71 4.13 4.02
14:30 Лийдс (Анг) - Бетис (Исп) 2 - 3 2.21 3.48 2.94
14:30 Хъдърсфийлд (Анг) - Крю Александра (Анг) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Бристол Роувърс (Анг) - Оксфорд Юнайтед (Анг) 3 - 2 2.83 3.60 2.11
15:00 Бристъл Сити (Анг) - Астън Вила (Анг) 0 - 3 3.78 3.82 1.80
15:00 Сток Сити (Анг) - Уулвърхямптън (Анг) 1 - 1 2.74 3.46 2.34
15:00 Уулвърхямптън (Анг) - Сток Сити (Анг) - 2.44 3.46 2.64
15:30 Екселсиор (Нид) - Спарта Ротердам (Нид) 0 - 3 4.24 4.44 1.63
16:00 Анже (Фра) - Лориен (Фра) 0 - 1 2.56 3.40 2.48
16:00 Волендам (Нид) - Йънг Аякс (Нид) 4 - 2 1.93 4.02 3.07
16:00 Лейтън Ориент (Анг) - Джилингам (Анг) 2 - 0 2.63 3.48 2.32
16:00 Престън (Анг) - Манчестър Юнайтед (Анг) - 0.00 0.00 0.00
16:30 Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Сент Етиен (Фра) 2 - 1 1.82 3.67 3.69
16:30 Арминия Билефелд (Гер) - Твенте (Нид) 1 - 1 1.96 3.64 3.31
16:30 Аугсбург (Гер) - Каляри (Ита) 3 - 1 2.18 3.62 2.89
16:30 Борусия М'Гладбах (Гер) - Грьонинген (Нид) 2 - 1 1.52 4.12 5.32
16:30 Бохум (Гер) - Утрехт (Нид) 0 - 2 2.32 3.63 2.61
16:30 Кьолн (Гер) - Рода (Нид) - 0.00 0.00 0.00
16:30 Унион Берлин (Гер) - Атлетик Билбао (Исп) 2 - 1 2.31 3.49 2.78
16:30 Хофенхайм (Гер) - Реймс (Фра) 3 - 1 1.97 3.65 3.28
17:00 Акрингтън Стенли (Анг) - Брадфорд Сити (Анг) 0 - 2 2.30 3.50 2.67
17:00 Аякс (Нид) - РБ Лайпциг (Гер) 1 - 1 2.55 3.74 2.32
17:00 Байер Леверкузен (Гер) - Селта Виго (Исп) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Бирмингам (Анг) - Уест Бромич (Анг) 0 - 4 2.72 3.44 2.29
17:00 Болтън (Анг) - Блекбърн (Анг) 2 - 2 2.71 3.55 2.24
17:00 Брентфорд (Анг) - Уест Хям (Анг) 0 - 1 2.74 3.43 2.31
17:00 ВВВ Венло (Нид) - Панатинайкос (Гър) 2 - 2 3.87 3.71 1.74
17:00 Дартфорд (Анг) - Саутенд (Анг) 2 - 2 2.79 3.41 2.22
17:00 Ипсуич (Анг) - Милуол (Анг) 0 - 3 2.45 3.43 2.56
17:00 Кембридж Юнайтед (Анг) - Нортхямптън Таун (Анг) 0 - 0 2.25 3.51 2.69
17:00 Куинс Парк Рейнджърс (Анг) - Лестър (Анг) 3 - 3 3.91 3.83 1.75
17:00 Лутън Таун (Анг) - Брайтън (Анг) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Моркамб (Анг) - Блекпул (Анг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Нотингам Форест (Анг) - Бърнли (Анг) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Олфритън Таун (Анг) - Солихъл Муурс (Анг) 1 - 2 2.91 3.69 2.04
17:00 Портсмут (Анг) - Питърбъро (Анг) 2 - 0 2.51 3.61 2.51
17:00 Рединг (Анг) - Кристъл Палас (Анг) 1 - 3 3.44 3.62 1.94
17:00 Салфорд Сити (Анг) - Линкълн Сити (Анг) 0 - 2 2.41 3.57 2.43
17:00 Саутпорт (Анг) - Бароу (Анг) 2 - 1 3.79 3.74 1.74
17:00 Суиндън (Анг) - Питърбъро (Анг) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Суонзи (Анг) - Саутхямптън (Анг) 1 - 3 3.27 3.65 1.95
17:00 Тамуорт (Анг) - Рексъм (Анг) 0 - 5 6.17 5.08 1.34
17:00 Торки Юнайтед (Анг) - Плимут (Анг) 0 - 3 4.05 3.79 1.70
17:00 Уелдстоун (Анг) - Колчестър (Анг) 1 - 1 5.05 4.14 1.57
17:00 Уимбълдън (Анг) - Скънторп (Анг) 1 - 2 1.78 3.69 3.63
17:00 Фулъм (Анг) - Чарлтън (Анг) 1 - 0 1.75 3.74 3.80
17:00 Челтнъм Таун (Анг) - Уолсол (Анг) 2 - 0 1.83 3.60 3.60
17:00 Честърфийлд (Анг) - Порт Вейл (Анг) 0 - 1 2.28 3.46 2.62
17:00 Шефилд Юнайтед (Анг) - Норич (Анг) - 0.00 0.00 0.00
17:30 Аталанта (Ита) - Порденоне (Ита) 2 - 1 1.24 5.42 8.79
17:30 Байерн Мюнхен (Гер) - Наполи (Ита) 0 - 3 1.84 3.74 3.70
17:30 Страсбург (Фра) - Фрайбург (Гер) 1 - 2 2.45 3.40 2.45
18:00 АЗ Алкмаар (Нид) - Реал Сосиедад (Исп) 1 - 0 2.84 3.59 2.17
18:00 Асколи (Ита) - Витербезе (Ита) 2 - 0 1.61 3.73 4.67
18:00 Кремонезе (Ита) - ФералпиСало (Ита) 2 - 1 1.61 3.82 4.59
18:00 Уотфорд (Анг) - Барнзли (Анг) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Уотфорд (Анг) - Нант (Фра) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Фрозиноне (Ита) - Тернана (Ита) 2 - 0 2.07 3.34 3.17
18:30 Майнц 05 (Гер) - Дженоа (Ита) 3 - 2 2.14 3.54 3.00
18:30 Хъдърсфийлд (Анг) - Олдъм (Анг) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Барселона (Исп) - Щутгарт (Гер) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Бешикташ (Тур) - Кайзериспор (Тур) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Волфсбург (Гер) - Атлетико Мадрид (Исп) 1 - 2 1.85 3.97 3.43
19:00 Емполи (Ита) - Монтеварки Акуила (Ита) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Ланс (Фра) - Удинезе (Ита) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Ломел (Бел) - МВВ Маастрихт (Нид) 1 - 2 2.25 3.40 2.60
19:00 Метц (Фра) - Монпелие (Фра) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Рен (Фра) - Торино (Ита) 1 - 0 1.88 3.65 3.59
19:00 Фенербахче (Тур) - Гройтер Фюрт (Гер) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Щутгарт (Гер) - Барселона (Исп) 0 - 3 3.29 3.70 1.99
19:30 Ейбар (Исп) - Гройтер Фюрт (Гер) - 0.00 0.00 0.00
19:30 Порто (Пор) - Лион (Фра) 5 - 3 2.42 3.41 2.61
19:30 Рома (Ита) - Севиля (Исп) 0 - 0 2.83 3.52 2.22
19:45 Цволе (Нид) - Хееренвеен (Нид) 0 - 2 2.37 3.55 2.54
20:00 Алавес (Исп) - Елче (Исп) 0 - 1 2.11 3.24 3.16
20:00 Аполон Смирни (Гър) - Йоникос (Гър) 1 - 3 2.43 3.49 2.51
20:00 Бешикташ (Тур) - Леванте (Исп) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Манчестър Сити (Анг) - Барнзли (Анг) 4 - 0 1.18 7.20 14.00
20:00 Тенерифе (Исп) - Картахена (Исп) 0 - 0 2.42 3.40 2.55
20:00 Троа (Фра) - Бордо (Фра) 1 - 1 2.48 3.27 2.56
20:30 Го Ахед Игълс (Нид) - Вилем II (Нид) - 0.00 0.00 0.00
20:30 Го Ахед Игълс (Нид) - Еммен (Нид) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Утрехт (Нид) - Венеция (Ита) 2 - 3 1.97 3.64 3.16
21:30 Ница (Фра) - Милан (Ита) 1 - 1 3.54 3.79 1.84
22:00 Монца (Ита) - Ювентус (Ита) 1 - 2 3.66 4.08 1.73
22:00 Олимпик Марсилия (Фра) - Виляреал (Исп) 2 - 1 2.13 3.40 3.11
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Хетафе (Исп) - Райо Валекано (Исп)
11:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ла Нусия (Исп) - Ейбар (Исп)
12:00 0 - 2 5.70 4.31 1.41
Осасуна (Исп) - Мирандес (Исп)
12:00 1 - 0 1.85 3.40 4.10
Аланияспор (Тур) - Фатих Карагюмрук (Тур)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Алмере Сити (Нид) - Грьонинген (Нид)
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Сътън Юнайтед (Анг) - Барнет (Анг)
14:00 2 - 1 1.93 4.32 2.85
Хераклес (Нид) - Де Граафшап (Нид)
14:00 2 - 2 1.71 4.13 4.02
Лийдс (Анг) - Бетис (Исп)
14:30 2 - 3 2.21 3.48 2.94
Хъдърсфийлд (Анг) - Крю Александра (Анг)
14:30 - 0.00 0.00 0.00
Бристол Роувърс (Анг) - Оксфорд Юнайтед (Анг)
15:00 3 - 2 2.83 3.60 2.11
Бристъл Сити (Анг) - Астън Вила (Анг)
15:00 0 - 3 3.78 3.82 1.80
Сток Сити (Анг) - Уулвърхямптън (Анг)
15:00 1 - 1 2.74 3.46 2.34
Уулвърхямптън (Анг) - Сток Сити (Анг)
15:00 - 2.44 3.46 2.64
Екселсиор (Нид) - Спарта Ротердам (Нид)
15:30 0 - 3 4.24 4.44 1.63
Анже (Фра) - Лориен (Фра)
16:00 0 - 1 2.56 3.40 2.48
Волендам (Нид) - Йънг Аякс (Нид)
16:00 4 - 2 1.93 4.02 3.07
Лейтън Ориент (Анг) - Джилингам (Анг)
16:00 2 - 0 2.63 3.48 2.32
Престън (Анг) - Манчестър Юнайтед (Анг)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Сент Етиен (Фра)
16:30 2 - 1 1.82 3.67 3.69
Арминия Билефелд (Гер) - Твенте (Нид)
16:30 1 - 1 1.96 3.64 3.31
Аугсбург (Гер) - Каляри (Ита)
16:30 3 - 1 2.18 3.62 2.89
Борусия М'Гладбах (Гер) - Грьонинген (Нид)
16:30 2 - 1 1.52 4.12 5.32
Бохум (Гер) - Утрехт (Нид)
16:30 0 - 2 2.32 3.63 2.61
Кьолн (Гер) - Рода (Нид)
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Унион Берлин (Гер) - Атлетик Билбао (Исп)
16:30 2 - 1 2.31 3.49 2.78
Хофенхайм (Гер) - Реймс (Фра)
16:30 3 - 1 1.97 3.65 3.28
Акрингтън Стенли (Анг) - Брадфорд Сити (Анг)
17:00 0 - 2 2.30 3.50 2.67
Аякс (Нид) - РБ Лайпциг (Гер)
17:00 1 - 1 2.55 3.74 2.32
Байер Леверкузен (Гер) - Селта Виго (Исп)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Бирмингам (Анг) - Уест Бромич (Анг)
17:00 0 - 4 2.72 3.44 2.29
Болтън (Анг) - Блекбърн (Анг)
17:00 2 - 2 2.71 3.55 2.24
Брентфорд (Анг) - Уест Хям (Анг)
17:00 0 - 1 2.74 3.43 2.31
ВВВ Венло (Нид) - Панатинайкос (Гър)
17:00 2 - 2 3.87 3.71 1.74
Дартфорд (Анг) - Саутенд (Анг)
17:00 2 - 2 2.79 3.41 2.22
Ипсуич (Анг) - Милуол (Анг)
17:00 0 - 3 2.45 3.43 2.56
Кембридж Юнайтед (Анг) - Нортхямптън Таун (Анг)
17:00 0 - 0 2.25 3.51 2.69
Куинс Парк Рейнджърс (Анг) - Лестър (Анг)
17:00 3 - 3 3.91 3.83 1.75
Лутън Таун (Анг) - Брайтън (Анг)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Моркамб (Анг) - Блекпул (Анг)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Нотингам Форест (Анг) - Бърнли (Анг)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Олфритън Таун (Анг) - Солихъл Муурс (Анг)
17:00 1 - 2 2.91 3.69 2.04
Портсмут (Анг) - Питърбъро (Анг)
17:00 2 - 0 2.51 3.61 2.51
Рединг (Анг) - Кристъл Палас (Анг)
17:00 1 - 3 3.44 3.62 1.94
Салфорд Сити (Анг) - Линкълн Сити (Анг)
17:00 0 - 2 2.41 3.57 2.43
Саутпорт (Анг) - Бароу (Анг)
17:00 2 - 1 3.79 3.74 1.74
Суиндън (Анг) - Питърбъро (Анг)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Суонзи (Анг) - Саутхямптън (Анг)
17:00 1 - 3 3.27 3.65 1.95
Тамуорт (Анг) - Рексъм (Анг)
17:00 0 - 5 6.17 5.08 1.34
Торки Юнайтед (Анг) - Плимут (Анг)
17:00 0 - 3 4.05 3.79 1.70
Уелдстоун (Анг) - Колчестър (Анг)
17:00 1 - 1 5.05 4.14 1.57
Уимбълдън (Анг) - Скънторп (Анг)
17:00 1 - 2 1.78 3.69 3.63
Фулъм (Анг) - Чарлтън (Анг)
17:00 1 - 0 1.75 3.74 3.80
Челтнъм Таун (Анг) - Уолсол (Анг)
17:00 2 - 0 1.83 3.60 3.60
Честърфийлд (Анг) - Порт Вейл (Анг)
17:00 0 - 1 2.28 3.46 2.62
Шефилд Юнайтед (Анг) - Норич (Анг)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Аталанта (Ита) - Порденоне (Ита)
17:30 2 - 1 1.24 5.42 8.79
Байерн Мюнхен (Гер) - Наполи (Ита)
17:30 0 - 3 1.84 3.74 3.70
Страсбург (Фра) - Фрайбург (Гер)
17:30 1 - 2 2.45 3.40 2.45
АЗ Алкмаар (Нид) - Реал Сосиедад (Исп)
18:00 1 - 0 2.84 3.59 2.17
Асколи (Ита) - Витербезе (Ита)
18:00 2 - 0 1.61 3.73 4.67
Кремонезе (Ита) - ФералпиСало (Ита)
18:00 2 - 1 1.61 3.82 4.59
Уотфорд (Анг) - Барнзли (Анг)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Уотфорд (Анг) - Нант (Фра)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Фрозиноне (Ита) - Тернана (Ита)
18:00 2 - 0 2.07 3.34 3.17
Майнц 05 (Гер) - Дженоа (Ита)
18:30 3 - 2 2.14 3.54 3.00
Хъдърсфийлд (Анг) - Олдъм (Анг)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Барселона (Исп) - Щутгарт (Гер)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Бешикташ (Тур) - Кайзериспор (Тур)
19:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Волфсбург (Гер) - Атлетико Мадрид (Исп)
19:00 1 - 2 1.85 3.97 3.43
Емполи (Ита) - Монтеварки Акуила (Ита)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Ланс (Фра) - Удинезе (Ита)
19:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Ломел (Бел) - МВВ Маастрихт (Нид)
19:00 1 - 2 2.25 3.40 2.60
Метц (Фра) - Монпелие (Фра)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Рен (Фра) - Торино (Ита)
19:00 1 - 0 1.88 3.65 3.59
Фенербахче (Тур) - Гройтер Фюрт (Гер)
19:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Щутгарт (Гер) - Барселона (Исп)
19:00 0 - 3 3.29 3.70 1.99
Ейбар (Исп) - Гройтер Фюрт (Гер)
19:30 - 0.00 0.00 0.00
Порто (Пор) - Лион (Фра)
19:30 5 - 3 2.42 3.41 2.61
Рома (Ита) - Севиля (Исп)
19:30 0 - 0 2.83 3.52 2.22
Цволе (Нид) - Хееренвеен (Нид)
19:45 0 - 2 2.37 3.55 2.54
Алавес (Исп) - Елче (Исп)
20:00 0 - 1 2.11 3.24 3.16
Аполон Смирни (Гър) - Йоникос (Гър)
20:00 1 - 3 2.43 3.49 2.51
Бешикташ (Тур) - Леванте (Исп)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Манчестър Сити (Анг) - Барнзли (Анг)
20:00 4 - 0 1.18 7.20 14.00
Тенерифе (Исп) - Картахена (Исп)
20:00 0 - 0 2.42 3.40 2.55
Троа (Фра) - Бордо (Фра)
20:00 1 - 1 2.48 3.27 2.56
Го Ахед Игълс (Нид) - Вилем II (Нид)
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Го Ахед Игълс (Нид) - Еммен (Нид)
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Утрехт (Нид) - Венеция (Ита)
21:00 2 - 3 1.97 3.64 3.16
Ница (Фра) - Милан (Ита)
21:30 1 - 1 3.54 3.79 1.84
Монца (Ита) - Ювентус (Ита)
22:00 1 - 2 3.66 4.08 1.73
Олимпик Марсилия (Фра) - Виляреал (Исп)
22:00 2 - 1 2.13 3.40 3.11
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
19:15 Волунтари - У Крайова 1948 2 - 1 2.44 3.12 2.81
22:00 Клуж - Киндия Търговище 1 - 0 1.40 3.97 8.33
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Волунтари - У Крайова 1948
19:15 2 - 1 2.44 3.12 2.81
Клуж - Киндия Търговище
22:00 1 - 0 1.40 3.97 8.33
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:30 ФК Уфа - Динамо Москва 2 - 3 3.73 3.23 2.02
20:00 ЦСКА Москва - Локомотив Москва 1 - 2 2.14 3.30 3.40
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Уфа - Динамо Москва
17:30 2 - 3 3.73 3.23 2.02
ЦСКА Москва - Локомотив Москва
20:00 1 - 2 2.14 3.30 3.40
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
13:00 Енисей Красноярск - Алания Владикавказ 0 - 3 2.96 3.37 2.17
17:00 Акрон Толиати - Балтика Калининград 0 - 0 3.39 3.20 2.05
17:00 Велес Москва - Чайка Песчанокопское - 0.00 0.00 0.00
17:00 КАМАЗ Челни - СКА-Хабаровск 1 - 2 3.12 3.08 2.22
17:00 Торпедо Москва - Текстилщик Иваново 0 - 0 1.29 4.70 9.14
17:00 ФК Оренбург - Факел Воронеж 0 - 2 1.59 3.54 5.73
17:30 Велес Москва - Том Томск 1 - 0 1.99 3.20 3.60
18:00 Нефтехимик Нижнекамск - Металург Липецк 5 - 0 1.53 3.55 6.29
18:00 ФК Краснодар-2 - Олимп-Долгопрудни 2 - 0 2.03 3.25 3.39
19:00 Кубан Краснодар - Спартак Москва 2 1 - 2 1.92 3.48 3.44
19:00 Ротор Волгоград - Волгар Астрахан 1 - 1 1.90 3.32 3.74
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Енисей Красноярск - Алания Владикавказ
13:00 0 - 3 2.96 3.37 2.17
Акрон Толиати - Балтика Калининград
17:00 0 - 0 3.39 3.20 2.05
Велес Москва - Чайка Песчанокопское
17:00 - 0.00 0.00 0.00
КАМАЗ Челни - СКА-Хабаровск
17:00 1 - 2 3.12 3.08 2.22
Торпедо Москва - Текстилщик Иваново
17:00 0 - 0 1.29 4.70 9.14
ФК Оренбург - Факел Воронеж
17:00 0 - 2 1.59 3.54 5.73
Велес Москва - Том Томск
17:30 1 - 0 1.99 3.20 3.60
Нефтехимик Нижнекамск - Металург Липецк
18:00 5 - 0 1.53 3.55 6.29
ФК Краснодар-2 - Олимп-Долгопрудни
18:00 2 - 0 2.03 3.25 3.39
Кубан Краснодар - Спартак Москва 2
19:00 1 - 2 1.92 3.48 3.44
Ротор Волгоград - Волгар Астрахан
19:00 1 - 1 1.90 3.32 3.74
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Йорк Сити - Кълъмбъс Крю 4 - 1 1.52 4.28 5.80
03:00 Орландо Сити - Атланта Юнайтед 3 - 2 1.74 3.81 4.23
05:00 Лос Анджелис Галакси - Портланд Тимбърс 4 - 1 1.99 3.74 3.28
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Йорк Сити - Кълъмбъс Крю
02:30 4 - 1 1.52 4.28 5.80
Орландо Сити - Атланта Юнайтед
03:00 3 - 2 1.74 3.81 4.23
Лос Анджелис Галакси - Портланд Тимбърс
05:00 4 - 1 1.99 3.74 3.28
Северна Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Нюри Сити - Тобърмор Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Северна Ирландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Нюри Сити - Тобърмор Юнайтед
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Йънг Лайънс 2 - 3 1.60 4.23 4.08
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Балестиер Халса - Йънг Лайънс
12:30 2 - 3 1.60 4.23 4.08
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Комарно - Жилина Б 1 - 1 1.83 3.57 3.54
18:00 Кошице - Хумене 1 - 1 1.68 3.61 4.16
18:00 Пухов - Партизан Бардейов 1 - 1 1.75 3.61 3.83
18:00 Славой Требишов - Наместово 1 - 0 1.28 4.99 7.78
19:00 Скалица - Дукла Банска Бистрица 0 - 0 2.50 3.25 2.45
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Комарно - Жилина Б
18:00 1 - 1 1.83 3.57 3.54
Кошице - Хумене
18:00 1 - 1 1.68 3.61 4.16
Пухов - Партизан Бардейов
18:00 1 - 1 1.75 3.61 3.83
Славой Требишов - Наместово
18:00 1 - 0 1.28 4.99 7.78
Скалица - Дукла Банска Бистрица
19:00 0 - 0 2.50 3.25 2.45
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Похроние Долна Жданя - Земплин Михаловце 2 - 0 2.24 3.33 2.89
21:00 Слован Братислава - Тренчин 2 - 0 1.39 4.80 5.92
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Похроние Долна Жданя - Земплин Михаловце
19:00 2 - 0 2.24 3.33 2.89
Слован Братислава - Тренчин
21:00 2 - 0 1.39 4.80 5.92
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Мура - Браво Любляна 1 - 1 1.73 3.48 4.23
21:15 Целие - Копер 1 - 3 1.96 3.03 3.81
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Мура - Браво Любляна
18:00 1 - 1 1.73 3.48 4.23
Целие - Копер
21:15 1 - 3 1.96 3.03 3.81
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:55 Спартак Суботица - Цървена Звезда Белград 1 - 3 13.45 6.76 1.13
22:00 Радник Сурдулица - Раднички Ниш 1 - 1 2.92 2.99 2.31
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Спартак Суботица - Цървена Звезда Белград
19:55 1 - 3 13.45 6.76 1.13
Радник Сурдулица - Раднички Ниш
22:00 1 - 1 2.92 2.99 2.31
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Андижан - Туран Яйпан 1 - 1 2.76 2.95 2.48
18:00 Буньодкор Ташкент - Пахтакор Ташкент - 0.00 0.00 0.00
18:00 Пахтакор Ташкент - Буньодкор Ташкент 1 - 0 1.52 3.84 5.45
18:00 Согдиана Джизак - АГМК Алмалик 0 - 0 2.42 3.31 2.57
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Андижан - Туран Яйпан
18:00 1 - 1 2.76 2.95 2.48
Буньодкор Ташкент - Пахтакор Ташкент
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Пахтакор Ташкент - Буньодкор Ташкент
18:00 1 - 0 1.52 3.84 5.45
Согдиана Джизак - АГМК Алмалик
18:00 0 - 0 2.42 3.31 2.57
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Донецк - Александрия - 0.00 0.00 0.00
17:00 ФК Минай - Александрия 1 - 0 3.96 3.52 1.82
19:30 Черноморец Одеса - Днипро-1 0 - 3 5.01 3.85 1.59
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Донецк - Александрия
17:00 - 0.00 0.00 0.00
ФК Минай - Александрия
17:00 1 - 0 3.96 3.52 1.82
Черноморец Одеса - Днипро-1
19:30 0 - 3 5.01 3.85 1.59
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 ВПК-Агро Шевченковка - Агробизнес Волочиск 3 - 0 5.39 3.63 1.56
17:00 ФК Краматорск - Кремин Кременчуг 2 - 0 1.81 3.52 3.96
17:00 ФК Краматорск - МФК Николаев - 0.00 0.00 0.00
17:00 ФК Минай - Прикарпатие Ивано-Франкивск - 0.00 0.00 0.00
19:00 Олимпик Донецк - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 0 4.04 3.79 1.72
19:00 Полесия Житомир - Горняк-Спорт Горишни Плавни 0 - 2 1.66 3.94 4.28
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ВПК-Агро Шевченковка - Агробизнес Волочиск
17:00 3 - 0 5.39 3.63 1.56
ФК Краматорск - Кремин Кременчуг
17:00 2 - 0 1.81 3.52 3.96
ФК Краматорск - МФК Николаев
17:00 - 0.00 0.00 0.00
ФК Минай - Прикарпатие Ивано-Франкивск
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Олимпик Донецк - Прикарпатие Ивано-Франкивск
19:00 2 - 0 4.04 3.79 1.72
Полесия Житомир - Горняк-Спорт Горишни Плавни
19:00 0 - 2 1.66 3.94 4.28
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:45 Ференцварош - Кишварда 1 - 2 1.32 4.72 8.25
21:00 Хонвед Будапеща - Дебрецен 1 - 4 1.97 3.55 3.38
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Ференцварош - Кишварда
18:45 1 - 2 1.32 4.72 8.25
Хонвед Будапеща - Дебрецен
21:00 1 - 4 1.97 3.55 3.38
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
18:45 Прогресо Монтевидео - Рентистас Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
21:00 Бостън Ривър - Суд Америка Монтевидео 2 - 0 1.83 3.46 3.74
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Монтевидео Сити Торке отл. 0.00 0.00 0.00
23:15 Монтевидео Уондърърс - Прогресо Монтевидео 2 - 0 1.88 3.42 3.68
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Прогресо Монтевидео - Рентистас Монтевидео
18:45 отл. 0.00 0.00 0.00
Бостън Ривър - Суд Америка Монтевидео
21:00 2 - 0 1.83 3.46 3.74
Ривър Плейт Монтевидео - Монтевидео Сити Торке
21:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Монтевидео Уондърърс - Прогресо Монтевидео
23:15 2 - 0 1.88 3.42 3.68
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Хака - ХИФК Хелзинки отл. 2.52 3.00 2.94
17:00 ХИК Хелзинки - Сейняйоен ЯК 0 - 0 1.74 3.44 4.81
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Хака - ХИФК Хелзинки
15:00 отл. 2.52 3.00 2.94
ХИК Хелзинки - Сейняйоен ЯК
17:00 0 - 0 1.74 3.44 4.81
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 МИПА - Кески-Уусимаа 5 - 2 1.86 3.76 3.30
17:00 Рейпас Лахти - Атлантис Хелзинки 1 - 1 4.19 3.87 1.64
18:30 МиПК Микели - ЯПС Ярвенпяя 0 - 5 6.30 4.70 1.36
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
МИПА - Кески-Уусимаа
17:00 5 - 2 1.86 3.76 3.30
Рейпас Лахти - Атлантис Хелзинки
17:00 1 - 1 4.19 3.87 1.64
МиПК Микели - ЯПС Ярвенпяя
18:30 0 - 5 6.30 4.70 1.36
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 ВЯС Вантаа - Илвес Тампере 2 0 - 3 2.75 3.86 2.07
17:00 ЕПС Еспоо - ХЯС Академия 1 - 2 2.71 3.73 2.13
17:00 СалПа Сало - Хонка Академия отл. 2.40 3.60 2.40
18:30 Илвес-Кисат Тампере - Джаз Пори 2 - 2 2.16 3.66 2.69
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ВЯС Вантаа - Илвес Тампере 2
17:00 0 - 3 2.75 3.86 2.07
ЕПС Еспоо - ХЯС Академия
17:00 1 - 2 2.71 3.73 2.13
СалПа Сало - Хонка Академия
17:00 отл. 2.40 3.60 2.40
Илвес-Кисат Тампере - Джаз Пори
18:30 2 - 2 2.16 3.66 2.69
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Кеми Сити - ГБК Кокола 0 - 2 2.21 3.50 2.70
17:00 РоПС Рованиеми 2 - ОЛС Оулу 1 - 3 2.22 3.62 2.65
18:00 Еркулес Оулу - Вааякоски Ювяскюля 0 - 1 1.81 3.83 3.43
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Кеми Сити - ГБК Кокола
17:00 0 - 2 2.21 3.50 2.70
РоПС Рованиеми 2 - ОЛС Оулу
17:00 1 - 3 2.22 3.62 2.65
Еркулес Оулу - Вааякоски Ювяскюля
18:00 0 - 1 1.81 3.83 3.43
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Истра 1961 - ХНК Горица 1 - 2 3.30 3.11 2.19
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Истра 1961 - ХНК Горица
21:00 1 - 2 3.30 3.11 2.19
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йезеро Плав - Дечич Тузи 0 - 0 4.01 2.63 2.08
20:00 Рудар Плевля - Искра Даниловград 0 - 0 2.37 3.10 2.76
21:00 Будучност Подгорица - Морнар Бар 1 - 1 1.45 4.12 5.97
21:30 ФК Подгорица - Петровац 1 - 3 1.82 3.21 3.99
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Йезеро Плав - Дечич Тузи
20:00 0 - 0 4.01 2.63 2.08
Рудар Плевля - Искра Даниловград
20:00 0 - 0 2.37 3.10 2.76
Будучност Подгорица - Морнар Бар
21:00 1 - 1 1.45 4.12 5.97
ФК Подгорица - Петровац
21:30 1 - 3 1.82 3.21 3.99
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Вишков - Лишен Бърно 1 - 1 4.03 3.36 1.77
11:15 Тринец - Дукла Прага 1 - 3 2.93 3.04 2.29
18:00 Прибрам - МАС Таборско 0 - 2 1.52 3.81 5.36
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Вишков - Лишен Бърно
11:15 1 - 1 4.03 3.36 1.77
Тринец - Дукла Прага
11:15 1 - 3 2.93 3.04 2.29
Прибрам - МАС Таборско
18:00 0 - 2 1.52 3.81 5.36
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Карвина - Храдец Кралове 1 - 1 2.11 3.24 3.38
17:00 Млада Болеслав - Яблонец 3 - 0 2.35 3.18 2.99
17:00 Сигма Оломоуц - Пардубице 3 - 2 1.89 3.35 4.12
20:00 Слован Либерец - Спарта Прага 0 - 5 3.01 3.21 2.35
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Карвина - Храдец Кралове
17:00 1 - 1 2.11 3.24 3.38
Млада Болеслав - Яблонец
17:00 3 - 0 2.35 3.18 2.99
Сигма Оломоуц - Пардубице
17:00 3 - 2 1.89 3.35 4.12
Слован Либерец - Спарта Прага
20:00 0 - 5 3.01 3.21 2.35
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Цюрих - Лозана Спорт 3 - 1 2.19 3.45 3.09
21:30 Йънг Бойс - Грасхопърс 0 - 0 1.33 5.11 7.84
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Цюрих - Лозана Спорт
19:00 3 - 1 2.19 3.45 3.09
Йънг Бойс - Грасхопърс
21:30 0 - 0 1.33 5.11 7.84
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Аарау - Шафхаузен 2 - 0 1.71 3.85 4.10
19:00 Ивердон-Спорт - Лозана-Уши 1 - 3 2.01 3.55 3.23
19:00 Кринс - Тун 1 - 3 3.08 3.50 2.09
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Аарау - Шафхаузен
19:00 2 - 0 1.71 3.85 4.10
Ивердон-Спорт - Лозана-Уши
19:00 1 - 3 2.01 3.55 3.23
Кринс - Тун
19:00 1 - 3 3.08 3.50 2.09
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
18:30 Дегерфорш - Варберг БоИС 1 - 1 2.48 3.25 2.76
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Дегерфорш - Варберг БоИС
18:30 1 - 1 2.48 3.25 2.76
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
18:00 Васалунд - АФК Ескилстюна 4 - 2 2.94 3.18 2.34
18:00 Трелеборг - Хелзинборг 2 - 0 2.91 3.15 2.40
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Васалунд - АФК Ескилстюна
18:00 4 - 2 2.94 3.18 2.34
Трелеборг - Хелзинборг
18:00 2 - 0 2.91 3.15 2.40
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Единбург Сити 2 - 0 4.26 3.75 1.67
17:00 Анан Атлетик - Форфар Атлетик 0 - 2 2.66 3.49 2.30
17:00 Елгин Сити - Странрар 1 - 1 2.70 3.48 2.26
17:00 Келти Хартс - Каудънбийт 2 - 0 1.43 4.38 5.97
17:00 Стенхаусмюър - Стърлинг Албиън 0 - 1 3.04 3.61 2.02
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Албион Роувърс - Единбург Сити
17:00 2 - 0 4.26 3.75 1.67
Анан Атлетик - Форфар Атлетик
17:00 0 - 2 2.66 3.49 2.30
Елгин Сити - Странрар
17:00 1 - 1 2.70 3.48 2.26
Келти Хартс - Каудънбийт
17:00 2 - 0 1.43 4.38 5.97
Стенхаусмюър - Стърлинг Албиън
17:00 0 - 1 3.04 3.61 2.02
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Рейнджърс - Ливингстън 3 - 0 1.17 6.59 16.33
17:00 Дънди ФК - Сейнт Мирън 2 - 2 2.63 3.16 2.68
17:00 Рос Каунти - Сейнт Джонстън 0 - 0 3.92 3.30 1.96
22:00 Хартс - Селтик 2 - 1 3.73 3.60 1.91
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Рейнджърс - Ливингстън
15:30 3 - 0 1.17 6.59 16.33
Дънди ФК - Сейнт Мирън
17:00 2 - 2 2.63 3.16 2.68
Рос Каунти - Сейнт Джонстън
17:00 0 - 0 3.92 3.30 1.96
Хартс - Селтик
22:00 2 - 1 3.73 3.60 1.91
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Монтроуз 0 - 3 2.22 3.10 3.07
17:00 Ийст Файф - Куинс парк ФК 1 - 1 3.19 3.39 2.06
17:00 Клайд - Дъмбартън 0 - 3 1.81 3.59 3.69
17:00 Коув Рейнджърс - Фолкърк 1 - 1 1.54 3.87 5.36
17:00 Питърхед - Алоа Атлетик 2 - 0 2.69 3.34 2.32
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Еърдри - Монтроуз
17:00 0 - 3 2.22 3.10 3.07
Ийст Файф - Куинс парк ФК
17:00 1 - 1 3.19 3.39 2.06
Клайд - Дъмбартън
17:00 0 - 3 1.81 3.59 3.69
Коув Рейнджърс - Фолкърк
17:00 1 - 1 1.54 3.87 5.36
Питърхед - Алоа Атлетик
17:00 2 - 0 2.69 3.34 2.32
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Инвърнес КТ 0 - 1 2.91 3.14 2.32
17:00 Грийнок Мортън - Дънфърмлин 2 - 2 3.36 3.24 2.05
17:00 Партик Тисъл - Куин ъф Саут 3 - 2 1.80 3.50 3.96
17:00 Рейт Роувърс - Хамилтън 4 - 4 2.16 3.22 3.13
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Инвърнес КТ
17:00 0 - 1 2.91 3.14 2.32
Грийнок Мортън - Дънфърмлин
17:00 2 - 2 3.36 3.24 2.05
Партик Тисъл - Куин ъф Саут
17:00 3 - 2 1.80 3.50 3.96
Рейт Роувърс - Хамилтън
17:00 4 - 4 2.16 3.22 3.13
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сеул - Улсан Хюндай 0 - 0 4.65 3.55 1.72
14:00 Чеджу Юнайтед - Инчхън Юнайтед 1 - 4 1.76 3.45 4.59
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сеул - Улсан Хюндай
14:00 0 - 0 4.65 3.55 1.72
Чеджу Юнайтед - Инчхън Юнайтед
14:00 1 - 4 1.76 3.45 4.59
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
14:00 Кимчхон Сангму - Пучхон 1995 2 - 0 1.46 3.98 6.49
14:00 Кьонсан - Анянг 2 - 1 2.35 2.99 3.06
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Пучхон 1995
14:00 2 - 0 1.46 3.98 6.49
Кьонсан - Анянг
14:00 2 - 1 2.35 2.99 3.06