Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Шалке 04 - Хамбургер 1 - 3 2.60 3.38 2.59
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Шалке 04 - Хамбургер
21:30 1 - 3 2.60 3.38 2.59
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Оснабрюк - Дуисбург отл. 2.18 3.26 3.12
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Оснабрюк - Дуисбург
20:00 отл. 2.18 3.26 3.12
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Царско Село София - Черно море 0 - 0 3.73 2.82 2.13
21:00 Берое - Локомотив София 1 - 0 1.42 4.06 7.00
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Царско Село София - Черно море
18:45 0 - 0 3.73 2.82 2.13
Берое - Локомотив София
21:00 1 - 0 1.42 4.06 7.00
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Щурм Грац - Ред Бул Залцбург 1 - 3 5.22 4.39 1.52
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Щурм Грац - Ред Бул Залцбург
21:30 1 - 3 5.22 4.39 1.52
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:30 Амщетен - Флоридсдорфер АК 1 - 1 2.30 3.28 2.85
19:30 Аустрия Виена II - Вакер Инсбрук 1 - 1 3.87 3.79 1.76
19:30 Джуниърс ОО - Лафниц 2 - 4 2.60 3.56 2.34
19:30 Капфенберг - Лиферинг Залцбург 0 - 2 4.79 4.03 1.57
19:30 Хорн - Форвартс Щайр 2 - 1 2.09 3.49 3.06
21:25 Санкт Пьолтен - Рапид Виена II отл. 1.45 4.40 5.75
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Амщетен - Флоридсдорфер АК
19:30 1 - 1 2.30 3.28 2.85
Аустрия Виена II - Вакер Инсбрук
19:30 1 - 1 3.87 3.79 1.76
Джуниърс ОО - Лафниц
19:30 2 - 4 2.60 3.56 2.34
Капфенберг - Лиферинг Залцбург
19:30 0 - 2 4.79 4.03 1.57
Хорн - Форвартс Щайр
19:30 2 - 1 2.09 3.49 3.06
Санкт Пьолтен - Рапид Виена II
21:25 отл. 1.45 4.40 5.75
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:45 КАББ Ареридж - ВА Тлемсен 0 - 1 4.56 3.51 1.69
20:00 ЖС Саура - АСО Шлеф 2 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 КР Белуиздад - НШ Магра 1 - 0 1.23 5.05 11.59
20:00 Олимпик де Медеа - Параду АК 1 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 РК Релизан - ЖС Кабилие 1 - 0 2.62 2.95 2.64
22:30 МК Алжир - ЖСМ Скикда 3 - 0 0.00 0.00 0.00
22:30 МК Оран - КС Константин 0 - 0 1.61 3.29 5.80
22:30 УСМ Алжир - УС Бискра 2 - 1 1.40 4.18 6.86
22:30 УСМ Бел-Абес - НА Хюсеин Дей 1 - 0 2.51 2.93 2.78
23:00 АС Аин Млила - ЕС Сетиф 2 - 1 4.57 3.21 1.75
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КАББ Ареридж - ВА Тлемсен
19:45 0 - 1 4.56 3.51 1.69
ЖС Саура - АСО Шлеф
20:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
КР Белуиздад - НШ Магра
20:00 1 - 0 1.23 5.05 11.59
Олимпик де Медеа - Параду АК
20:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
РК Релизан - ЖС Кабилие
20:00 1 - 0 2.62 2.95 2.64
МК Алжир - ЖСМ Скикда
22:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
МК Оран - КС Константин
22:30 0 - 0 1.61 3.29 5.80
УСМ Алжир - УС Бискра
22:30 2 - 1 1.40 4.18 6.86
УСМ Бел-Абес - НА Хюсеин Дей
22:30 1 - 0 2.51 2.93 2.78
АС Аин Млила - ЕС Сетиф
23:00 2 - 1 4.57 3.21 1.75
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Спутник Речица - Гомел 0 - 3 0.00 0.00 0.00
20:30 Рух Брест - Минск 1 - 0 1.43 4.33 6.01
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Спутник Речица - Гомел
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Рух Брест - Минск
20:30 1 - 0 1.43 4.33 6.01
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:45 Стандарт Лиеж - Генк 1 - 1 2.81 3.52 2.34
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Стандарт Лиеж - Генк
21:45 1 - 1 2.81 3.52 2.34
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Сан Хосе Оруро - Индепендиенте Петролеро 1 - 3 6.43 4.69 1.37
01:15 Боливар Ла Пас - Ориенте Петролеро 1 - 1 1.18 6.48 10.41
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сан Хосе Оруро - Индепендиенте Петролеро
00:15 1 - 3 6.43 4.69 1.37
Боливар Ла Пас - Ориенте Петролеро
01:15 1 - 1 1.18 6.48 10.41
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Крисиума SC - Фигуерензе SC 1 - 0 1.91 2.91 4.22
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Крисиума SC - Фигуерензе SC
22:00 1 - 0 1.91 2.91 4.22
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Коритиба PR - КР Бразил AL 1 - 1 1.78 3.20 4.75
03:30 Авай SC - Операрио PR 1 - 0 2.12 3.00 3.53
22:00 Лондрина PR - Ремо PA 1 - 0 2.73 2.82 2.73
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Коритиба PR - КР Бразил AL
01:00 1 - 1 1.78 3.20 4.75
Авай SC - Операрио PR
03:30 1 - 0 2.12 3.00 3.53
Лондрина PR - Ремо PA
22:00 1 - 0 2.73 2.82 2.73
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Ла Гуайра - Арагуа Маракай 5 - 0 1.83 3.25 4.20
02:15 Естудиантес де Мерида - Трухилянос Валера 4 - 2 1.03 12.53 33.75
23:00 Атлетико Венецуела - Метрополитанос 4 - 1 2.56 2.97 2.71
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Гуайра - Арагуа Маракай
00:00 5 - 0 1.83 3.25 4.20
Естудиантес де Мерида - Трухилянос Валера
02:15 4 - 2 1.03 12.53 33.75
Атлетико Венецуела - Метрополитанос
23:00 4 - 1 2.56 2.97 2.71
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Фредериция - Хобро 2 - 0 1.91 3.54 3.77
20:00 Хелзингор - Фремад Амагер 1 - 0 1.65 3.92 4.55
20:00 Хорсенс - Кьоге 0 - 2 2.01 3.36 3.51
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фредериция - Хобро
19:30 2 - 0 1.91 3.54 3.77
Хелзингор - Фремад Амагер
20:00 1 - 0 1.65 3.92 4.55
Хорсенс - Кьоге
20:00 0 - 2 2.01 3.36 3.51
Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Уотърфорд Юнайтед 3 - 3 4.91 3.95 1.58
21:45 Сейнт Патрикс - Брей Уондърърс 6 - 0 1.23 5.68 10.02
21:45 Уексфорд - Кабинтили 3 - 0 2.62 3.38 2.38
21:45 УК Дъблин - Шелбърн 2 - 0 3.48 3.81 1.83
22:00 Шамрок Роувърс - Голуей Юнайтед 2 - 0 1.18 6.02 12.12
Ирландия - Купа на Ирландия
Час Рез. 1 X 2
Атлон Таун - Уотърфорд Юнайтед
21:45 3 - 3 4.91 3.95 1.58
Сейнт Патрикс - Брей Уондърърс
21:45 6 - 0 1.23 5.68 10.02
Уексфорд - Кабинтили
21:45 3 - 0 2.62 3.38 2.38
УК Дъблин - Шелбърн
21:45 2 - 0 3.48 3.81 1.83
Шамрок Роувърс - Голуей Юнайтед
22:00 2 - 0 1.18 6.02 12.12
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Вестманаейяр - Гриндавик 4 - 1 1.81 3.65 3.62
21:00 Тор Акурейри - Грота Селтярнарнес 4 - 2 2.56 3.55 2.31
22:15 Викингур Олафсвик - Фрам Рейкявик отл. 14.33 8.51 1.10
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - Гриндавик
21:00 4 - 1 1.81 3.65 3.62
Тор Акурейри - Грота Селтярнарнес
21:00 4 - 2 2.56 3.55 2.31
Викингур Олафсвик - Фрам Рейкявик
22:15 отл. 14.33 8.51 1.10
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
03:00 Фордж - Кавалри 1 - 2 2.54 3.14 2.56
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Кавалри
03:00 1 - 2 2.54 3.14 2.56
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Интернасионал RS (Бра) - Олимпия Асунсион (Пар) 0 - 0 1.50 3.94 6.76
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал RS (Бра) - Олимпия Асунсион (Пар)
03:30 0 - 0 1.50 3.94 6.76
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Индепендиенте (Арж) - Сантос SP (Бра) 1 - 1 2.08 3.19 3.48
03:30 Пенярол Монтевидео (Уру) - Насионал Монтевидео (Уру) 0 - 1 2.39 3.03 3.00
03:30 Росарио Сентрал (Арж) - Депортиво Тачира (Вен) 1 - 0 1.44 4.16 7.09
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте (Арж) - Сантос SP (Бра)
01:15 1 - 1 2.08 3.19 3.48
Пенярол Монтевидео (Уру) - Насионал Монтевидео (Уру)
03:30 0 - 1 2.39 3.03 3.00
Росарио Сентрал (Арж) - Депортиво Тачира (Вен)
03:30 1 - 0 1.44 4.16 7.09
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Паневежис - Кауно Жалгирис отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй 3 - 2 1.76 3.54 4.08
20:00 Банга Гарджай - Хегелман Литауен Каунас 1 - 4 4.83 4.20 1.52
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Паневежис - Кауно Жалгирис
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй
18:00 3 - 2 1.76 3.54 4.08
Банга Гарджай - Хегелман Литауен Каунас
20:00 1 - 4 4.83 4.20 1.52
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Дифаа ел Джадида - Юсуфиа Берешид 2 - 3 3.14 2.83 2.29
21:30 Раджа Казабланка - Ренесанс Земамра 1 - 0 1.46 3.64 6.74
21:30 Рапиде Оуед Зем - Могреб Тетуан 2 - 1 2.51 2.91 2.71
21:30 РСБ Беркан - ФУС Рабат 3 - 2 2.13 2.78 3.55
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дифаа ел Джадида - Юсуфиа Берешид
21:30 2 - 3 3.14 2.83 2.29
Раджа Казабланка - Ренесанс Земамра
21:30 1 - 0 1.46 3.64 6.74
Рапиде Оуед Зем - Могреб Тетуан
21:30 2 - 1 2.51 2.91 2.71
РСБ Беркан - ФУС Рабат
21:30 3 - 2 2.13 2.78 3.55
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Керетаро - Америка Мексико 0 - 0 3.10 3.32 2.17
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Керетаро - Америка Мексико
05:00 0 - 0 3.10 3.32 2.17
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Сиенсиано - Академия Кантолао 0 - 0 1.66 3.56 4.66
23:30 Карлос А. Манучи - Депортиво Мунисипал 1 - 2 1.91 3.39 3.59
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Сиенсиано - Академия Кантолао
21:15 0 - 0 1.66 3.56 4.66
Карлос А. Манучи - Депортиво Мунисипал
23:30 1 - 2 1.91 3.39 3.59
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Термалика Нечеча - Стал Мелец 1 - 1 2.33 3.23 3.07
21:30 Лех Познан - Радомяк Радом 0 - 0 1.66 3.66 5.19
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Термалика Нечеча - Стал Мелец
19:00 1 - 1 2.33 3.23 3.07
Лех Познан - Радомяк Радом
21:30 0 - 0 1.66 3.66 5.19
Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:15 Портимонензе - Академика Коимбра 2 - 1 1.74 3.36 4.90
Португалия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Портимонензе - Академика Коимбра
22:15 2 - 1 1.74 3.36 4.90
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Гурник Полковице (Пол) - Одра Ополе (Пол) 1 - 1 2.30 3.54 2.69
12:00 Селта Виго (Исп) - Атлетико Санлукеньо (Исп) 3 - 0 1.14 8.00 11.50
13:00 Корона Келце (Пол) - Сандеця Нови Сонч (Пол) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Байер Леверкузен (Гер) - Фрайбург (Гер) 0 - 0 1.99 3.82 3.44
15:00 Фрайбург (Гер) - Байер Леверкузен (Гер) - 0.00 0.00 0.00
15:30 Норич (Анг) - Хъдърсфийлд (Анг) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Грьонинген (Нид) - Волендам (Нид) - 0.00 0.00 0.00
16:30 Грьонинген (Нид) - Хееренвеен (Нид) 2 - 1 2.06 3.75 2.93
17:00 Рода (Нид) - Ваалвийк (Нид) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
17:15 Щутгарт (Гер) - Арминия Билефелд (Гер) 2 - 2 1.98 3.60 3.18
18:00 Апоел Никозия (Кип) - Бней Сахнин (Изр) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Аталанта (Ита) - Модена (Ита) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Динамо Киев (Укр) - Унион Берлин (Гер) 1 - 1 2.22 3.52 2.77
18:00 ЛКС Лодз (Пол) - Знич Прушков (Пол) 3 - 0 1.30 4.91 7.58
18:00 Тернана (Ита) - Гросето (Ита) 3 - 0 1.47 4.23 5.55
18:00 Унион Берлин (Гер) - Динамо Киев (Укр) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Арка Гдиня (Пол) - Апоел Тел Авив (Изр) 3 - 1 2.58 3.46 2.36
19:00 Дордрехт (Нид) - Алмере Сити (Нид) 2 - 3 3.30 4.00 1.75
19:00 РБ Лайпциг (Гер) - Монпелие (Фра) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Спарта Ротердам (Нид) - НАК Бреда (Нид) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:15 Ливърпул (Анг) - Майнц 05 (Гер) 1 - 0 1.46 4.38 5.41
19:15 Майнц 05 (Гер) - Ливърпул (Анг) - 4.71 4.41 2.49
19:30 Лацио (Ита) - Триестина (Ита) 5 - 2 1.16 6.71 11.30
19:30 Стад Бриошен (Фра) - Конкарно (Фра) - 0.00 0.00 0.00
19:30 Халадаш Сомбатхей (Унг) - Ал Етифак Дамам (Сар) 1 - 1 2.60 3.31 2.34
20:00 Атлетико Мадрид (Исп) - Нумансия (Исп) 1 - 1 1.51 4.22 4.99
20:00 ВВВ Венло (Нид) - Хелмонд Спорт (Нид) 1 - 4 1.87 3.96 3.12
20:00 Го Ахед Игълс (Нид) - Витес (Нид) 1 - 1 3.53 3.89 1.78
20:00 Нумансия (Исп) - Атлетико Мадрид (Исп) - 5.17 4.52 2.73
20:00 Расинг Сантандер (Исп) - Спортинг Хихон Б (Исп) - 0.00 0.00 0.00
20:30 Кембридж Юнайтед (Анг) - Брентфорд (Анг) - 0.00 0.00 0.00
20:30 Унионистас де Саламанка (Исп) - Валядолид (Исп) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Донкастър (Анг) - Нюкасъл (Анг) 2 - 3 8.14 5.46 1.26
21:00 Моста ФК (Мал) - Балзан (Мал) 0 - 0 2.03 3.88 2.80
21:00 Стивънидж (Анг) - Кристъл Палас (Анг) - 0.00 0.00 0.00
22:00 Плимут (Анг) - Мидълзбро (Анг) 1 - 2 23.50 10.88 1.03
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Гурник Полковице (Пол) - Одра Ополе (Пол)
12:00 1 - 1 2.30 3.54 2.69
Селта Виго (Исп) - Атлетико Санлукеньо (Исп)
12:00 3 - 0 1.14 8.00 11.50
Корона Келце (Пол) - Сандеця Нови Сонч (Пол)
13:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Байер Леверкузен (Гер) - Фрайбург (Гер)
14:00 0 - 0 1.99 3.82 3.44
Фрайбург (Гер) - Байер Леверкузен (Гер)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Норич (Анг) - Хъдърсфийлд (Анг)
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Грьонинген (Нид) - Волендам (Нид)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Грьонинген (Нид) - Хееренвеен (Нид)
16:30 2 - 1 2.06 3.75 2.93
Рода (Нид) - Ваалвийк (Нид)
17:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Щутгарт (Гер) - Арминия Билефелд (Гер)
17:15 2 - 2 1.98 3.60 3.18
Апоел Никозия (Кип) - Бней Сахнин (Изр)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Аталанта (Ита) - Модена (Ита)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Динамо Киев (Укр) - Унион Берлин (Гер)
18:00 1 - 1 2.22 3.52 2.77
ЛКС Лодз (Пол) - Знич Прушков (Пол)
18:00 3 - 0 1.30 4.91 7.58
Тернана (Ита) - Гросето (Ита)
18:00 3 - 0 1.47 4.23 5.55
Унион Берлин (Гер) - Динамо Киев (Укр)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Арка Гдиня (Пол) - Апоел Тел Авив (Изр)
18:30 3 - 1 2.58 3.46 2.36
Дордрехт (Нид) - Алмере Сити (Нид)
19:00 2 - 3 3.30 4.00 1.75
РБ Лайпциг (Гер) - Монпелие (Фра)
19:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Спарта Ротердам (Нид) - НАК Бреда (Нид)
19:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Ливърпул (Анг) - Майнц 05 (Гер)
19:15 1 - 0 1.46 4.38 5.41
Майнц 05 (Гер) - Ливърпул (Анг)
19:15 - 4.71 4.41 2.49
Лацио (Ита) - Триестина (Ита)
19:30 5 - 2 1.16 6.71 11.30
Стад Бриошен (Фра) - Конкарно (Фра)
19:30 - 0.00 0.00 0.00
Халадаш Сомбатхей (Унг) - Ал Етифак Дамам (Сар)
19:30 1 - 1 2.60 3.31 2.34
Атлетико Мадрид (Исп) - Нумансия (Исп)
20:00 1 - 1 1.51 4.22 4.99
ВВВ Венло (Нид) - Хелмонд Спорт (Нид)
20:00 1 - 4 1.87 3.96 3.12
Го Ахед Игълс (Нид) - Витес (Нид)
20:00 1 - 1 3.53 3.89 1.78
Нумансия (Исп) - Атлетико Мадрид (Исп)
20:00 - 5.17 4.52 2.73
Расинг Сантандер (Исп) - Спортинг Хихон Б (Исп)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Кембридж Юнайтед (Анг) - Брентфорд (Анг)
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Унионистас де Саламанка (Исп) - Валядолид (Исп)
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Донкастър (Анг) - Нюкасъл (Анг)
21:00 2 - 3 8.14 5.46 1.26
Моста ФК (Мал) - Балзан (Мал)
21:00 0 - 0 2.03 3.88 2.80
Стивънидж (Анг) - Кристъл Палас (Анг)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Плимут (Анг) - Мидълзбро (Анг)
22:00 1 - 2 23.50 10.88 1.03
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Арджеш Питещ - УТА Арад 0 - 1 2.54 2.96 2.85
21:30 Миовени - Рапид Букурещ 0 - 2 3.01 2.95 2.44
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Арджеш Питещ - УТА Арад
18:30 0 - 1 2.54 2.96 2.85
Миовени - Рапид Букурещ
21:30 0 - 2 3.01 2.95 2.44
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 ФК Ростов - Динамо Москва 0 - 2 3.22 3.05 2.31
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Ростов - Динамо Москва
20:00 0 - 2 3.22 3.05 2.31
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Олимп-Долгопрудни - КАМАЗ Челни 1 - 1 2.64 3.25 2.46
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимп-Долгопрудни - КАМАЗ Челни
17:00 1 - 1 2.64 3.25 2.46
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Орландо Сити - Филаделфия Юнион 2 - 1 2.03 3.55 3.42
04:30 Остин - Сиатъл Саундърс 0 - 1 1.95 3.55 3.70
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Орландо Сити - Филаделфия Юнион
02:30 2 - 1 2.03 3.55 3.42
Остин - Сиатъл Саундърс
04:30 0 - 1 1.95 3.55 3.70
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Лайън Сити Сейлърс 1 - 1 2.59 3.64 2.26
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Лайън Сити Сейлърс
14:45 1 - 1 2.59 3.64 2.26
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Тренчин - Злате Моравце 4 - 0 1.59 4.03 4.64
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Тренчин - Злате Моравце
21:00 4 - 0 1.59 4.03 4.64
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Табор Сежана - Целие 0 - 1 2.76 3.10 2.41
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Целие
18:00 0 - 1 2.76 3.10 2.41
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Раднички 1923 - Спартак Суботица 3 - 2 3.33 3.17 2.15
21:00 Вождовац Белград - Пролетер Нови Сад 2 - 1 2.00 3.16 3.39
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Раднички 1923 - Спартак Суботица
18:30 3 - 2 3.33 3.17 2.15
Вождовац Белград - Пролетер Нови Сад
21:00 2 - 1 2.00 3.16 3.39
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 ФК Лвов - ФК Мариупол 1 - 1 3.08 3.28 2.19
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Лвов - ФК Мариупол
19:30 1 - 1 3.08 3.28 2.19
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Рентистас Монтевидео - Серо Ларго Мело отл. 2.13 3.06 3.25
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Рентистас Монтевидео - Серо Ларго Мело
21:00 отл. 2.13 3.06 3.25
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ХИФК Хелзинки - КТП Котка 2 - 2 1.48 4.03 7.01
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ХИФК Хелзинки - КТП Котка
18:30 2 - 2 1.48 4.03 7.01
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Джаз Пори - ЕПС Еспоо отл. 1.68 3.63 4.18
18:30 СалПа Сало - КааПо Каарина отл. 2.80 3.54 2.18
19:00 ТПВ Тампере - Илвес-Кисат Тампере 3 - 3 9.41 6.45 1.19
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Джаз Пори - ЕПС Еспоо
18:30 отл. 1.68 3.63 4.18
СалПа Сало - КааПо Каарина
18:30 отл. 2.80 3.54 2.18
ТПВ Тампере - Илвес-Кисат Тампере
19:00 3 - 3 9.41 6.45 1.19
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Хрватски Драговоляц - Динамо Загреб 0 - 4 16.12 6.78 1.15
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хрватски Драговоляц - Динамо Загреб
21:00 0 - 4 16.12 6.78 1.15
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Височина Ихлава - Варнсдорф 2 - 1 1.89 3.49 3.56
19:00 МАС Таборско - Збройовка Бърно 0 - 1 3.39 3.26 2.02
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Височина Ихлава - Варнсдорф
19:00 2 - 1 1.89 3.49 3.56
МАС Таборско - Збройовка Бърно
19:00 0 - 1 3.39 3.26 2.02
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:30 Ксамакс - Аарау отл. 2.53 3.61 2.38
21:30 Лозана-Уши - Винтертур 1 - 1 2.05 3.56 3.19
21:30 Тун - Ивердон-Спорт отл. 1.81 3.34 4.26
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Ксамакс - Аарау
21:30 отл. 2.53 3.61 2.38
Лозана-Уши - Винтертур
21:30 1 - 1 2.05 3.56 3.19
Тун - Ивердон-Спорт
21:30 отл. 1.81 3.34 4.26
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Инчхън Юнайтед 1 - 2 1.88 3.26 4.10
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сувон Самсунг Блюуингс - Инчхън Юнайтед
13:30 1 - 2 1.88 3.26 4.10