Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
18:00 Алашкерт Ереван (Арм) - Шериф Тираспол (Мол) 0 - 1 3.77 3.10 2.04
19:00 Линкълн Ред Импс (Гиб) - Клуж (Рум) 1 - 2 14.03 6.03 1.19
21:00 Динамо Загреб (Хър) - Омония Никозия (Кип) 2 - 0 1.34 4.64 8.52
21:00 Ференцварош (Унг) - Жалгирис Вилнюс (Лит) 2 - 0 1.28 4.94 10.16
21:30 Рапид Виена (Авс) - Спарта Прага (Чех) 2 - 1 2.28 3.38 2.95
21:45 Селтик (Шот) - Мидтиланд (Дан) 1 - 1 1.90 3.42 3.80
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Алашкерт Ереван (Арм) - Шериф Тираспол (Мол)
18:00 0 - 1 3.77 3.10 2.04
Линкълн Ред Импс (Гиб) - Клуж (Рум)
19:00 1 - 2 14.03 6.03 1.19
Динамо Загреб (Хър) - Омония Никозия (Кип)
21:00 2 - 0 1.34 4.64 8.52
Ференцварош (Унг) - Жалгирис Вилнюс (Лит)
21:00 2 - 0 1.28 4.94 10.16
Рапид Виена (Авс) - Спарта Прага (Чех)
21:30 2 - 1 2.28 3.38 2.95
Селтик (Шот) - Мидтиланд (Дан)
21:45 1 - 1 1.90 3.42 3.80
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:05 Сармиенто Хунин - Темперлей 0 - 1 2.10 3.18 3.47
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Сармиенто Хунин - Темперлей
21:05 0 - 1 2.10 3.18 3.47
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Сентрал Кордоба - Банфийлд 1 - 1 3.21 3.03 2.30
02:15 Годой Крус - Росарио Сентрал 2 - 1 2.87 3.13 2.40
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Сентрал Кордоба - Банфийлд
00:00 1 - 1 3.21 3.03 2.30
Годой Крус - Росарио Сентрал
02:15 2 - 1 2.87 3.13 2.40
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:10 Тигре Виктория - Сан Мартин Тукуман 0 - 1 2.13 2.97 3.42
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Тигре Виктория - Сан Мартин Тукуман
03:10 0 - 1 2.13 2.97 3.42
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Парана Клуб PR - Гремио Новоризонтино SP 0 - 2 2.79 3.02 2.43
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Парана Клуб PR - Гремио Новоризонтино SP
02:00 0 - 2 2.79 3.02 2.43
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Америка MG - Спорт Ресифе PE 0 - 1 1.98 3.02 4.09
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Спорт Ресифе PE
02:00 0 - 1 1.98 3.02 4.09
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 9 де Октубре Гуаякил - Универсидад Католика Кито 1 - 0 3.00 3.25 2.19
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
9 де Октубре Гуаякил - Универсидад Католика Кито
03:00 1 - 0 3.00 3.25 2.19
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
19:45 Алуминиум Арак - Трактор Сази Табриз 1 - 3 0.00 0.00 0.00
19:45 Гол Гохар Сирджан - Сайпа Карадж 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:45 Естеглал Техеран - Нафт Масджед Солейман 1 - 0 1.32 4.25 9.56
19:45 Зоб Ахан Исфахан - Насажи Мазандаран 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:45 Машин Сази Табриз - Персеполис Техеран 0 - 5 11.31 4.75 1.25
19:45 Пейкан Техеран - Фулад Хузестан Ахваз 1 - 1 3.49 2.62 2.34
19:45 Санат Нафт Абадан - Мес Рафсанджан 1 - 1 2.56 2.54 3.20
19:45 Шахр Ходро Машхад - Сепахан Исфахан 0 - 1 4.99 3.17 1.74
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Алуминиум Арак - Трактор Сази Табриз
19:45 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Гол Гохар Сирджан - Сайпа Карадж
19:45 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Естеглал Техеран - Нафт Масджед Солейман
19:45 1 - 0 1.32 4.25 9.56
Зоб Ахан Исфахан - Насажи Мазандаран
19:45 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Машин Сази Табриз - Персеполис Техеран
19:45 0 - 5 11.31 4.75 1.25
Пейкан Техеран - Фулад Хузестан Ахваз
19:45 1 - 1 3.49 2.62 2.34
Санат Нафт Абадан - Мес Рафсанджан
19:45 1 - 1 2.56 2.54 3.20
Шахр Ходро Машхад - Сепахан Исфахан
19:45 0 - 1 4.99 3.17 1.74
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бидко Юнайтед - Бандари 2 - 2 2.57 2.83 2.79
15:00 Матаре Юнайтед - Тъскер 0 - 0 5.82 2.42 1.94
15:00 Уестърн Стима - Леопардс 3 - 2 4.07 3.06 1.89
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бидко Юнайтед - Бандари
15:00 2 - 2 2.57 2.83 2.79
Матаре Юнайтед - Тъскер
15:00 0 - 0 5.82 2.42 1.94
Уестърн Стима - Леопардс
15:00 3 - 2 4.07 3.06 1.89
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортес Толима - Депортиво Перейра 1 - 0 1.45 3.51 8.33
02:00 Онсе Калдас - Атлетико Уила 1 - 0 1.87 2.99 4.47
04:05 Алианса Петролера - Ла Екуидад Богота 1 - 0 3.70 2.90 2.08
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортес Толима - Депортиво Перейра
00:00 1 - 0 1.45 3.51 8.33
Онсе Калдас - Атлетико Уила
02:00 1 - 0 1.87 2.99 4.47
Алианса Петролера - Ла Екуидад Богота
04:05 1 - 0 3.70 2.90 2.08
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
18:55 Домжале (Слн) - Хонка (Фин) 1 - 1 1.89 3.01 4.36
19:00 Кауно Жалгирис (Лит) - Дъ Ню Сейнтс (Уел) 0 - 5 2.32 2.94 3.11
19:00 Прищина (Кос) - Конас Кий (Уел) 4 - 1 1.48 3.75 6.36
22:00 Фолгоре Фалциано (Смр) - Хибърниънс (Мал) 1 - 3 6.51 4.01 1.44
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Домжале (Слн) - Хонка (Фин)
18:55 1 - 1 1.89 3.01 4.36
Кауно Жалгирис (Лит) - Дъ Ню Сейнтс (Уел)
19:00 0 - 5 2.32 2.94 3.11
Прищина (Кос) - Конас Кий (Уел)
19:00 4 - 1 1.48 3.75 6.36
Фолгоре Фалциано (Смр) - Хибърниънс (Мал)
22:00 1 - 3 6.51 4.01 1.44
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:30 Маритимо (Пор) - Пасош Ферейра (Пор) 1 - 2 2.46 3.21 2.61
15:00 Бирмингам (Анг) - Бароу (Анг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Атлетик Билбао (Исп) - Динамо Киев (Укр) 1 - 0 2.33 3.51 2.58
16:00 Бристъл Сити (Анг) - Портсмут (Анг) 3 - 3 2.23 3.52 2.72
16:00 Уест Бромич (Анг) - Шефилд Уензди (Анг) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Цволе (Нид) - Хелмонд Спорт (Нид) 3 - 0 1.50 4.39 4.94
17:00 Волос (Гър) - Дайнзе (Бел) 0 - 1 1.78 4.06 3.44
17:00 Телстар (Нид) - Хераклес (Нид) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Норич (Анг) - Линкълн Сити (Анг) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Вакер Инсбрук (Авс) - Ливърпул (Анг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:45 Щутгарт (Гер) - Ливърпул (Анг) 1 - 1 4.00 2.20 2.40
20:00 Джилингам (Анг) - Питърбъро (Анг) - 0.00 0.00 0.00
20:30 Калахора (Исп) - Сарагоса (Исп) 2 - 0 3.03 3.44 2.09
20:30 Щутгарт (Гер) - Вакер Инсбрук (Авс) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Болтън (Анг) - Престън (Анг) 1 - 0 3.66 3.57 1.82
21:00 Кидерминстър Хариърс (Анг) - Челтнъм Таун (Анг) 1 - 2 3.91 3.72 1.73
21:00 Крю Александра (Анг) - Сток Сити (Анг) 2 - 3 3.12 3.47 2.06
21:00 Плимут (Анг) - Суонзи (Анг) 1 - 2 3.97 4.20 1.66
21:00 Престън (Анг) - Болтън (Анг) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Рочдейл (Анг) - Родъръм Юнайтед (Анг) 2 - 2 3.45 3.60 1.87
21:00 Форест Грийн Роувърс (Анг) - Кардиф (Анг) 1 - 2 3.70 3.85 1.78
21:30 Боръм Ууд (Анг) - Брентфорд (Анг) 0 - 2 7.63 5.28 1.30
21:30 Гайзли (Анг) - Брадфорд Сити (Анг) 1 - 2 3.75 3.72 1.77
21:30 Скънторп (Анг) - Бъртън Албион (Анг) 2 - 1 3.42 3.77 1.84
21:30 Стивънидж (Анг) - Ипсуич (Анг) - 0.00 0.00 0.00
21:30 Уеймът (Анг) - Екзитър (Анг) 2 - 3 3.83 3.78 1.73
21:30 Файлд (Анг) - Уигън (Анг) 0 - 1 4.16 3.55 1.73
21:45 Нортхямптън Таун (Анг) - Нотингам Форест (Анг) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
21:45 Нънийтън Таун (Анг) - Телфорд Юнайтед (Анг) 2 - 2 3.54 3.82 1.76
21:45 Салисбъри Сити (Анг) - Хавант и Уотърлувил (Анг) отл. 3.27 4.00 1.81
21:45 Херефорд Юнайтед (Анг) - Шросбъри Таун (Анг) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
22:00 Спортинг Лисабон (Пор) - Анже (Фра) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Маритимо (Пор) - Пасош Ферейра (Пор)
12:30 1 - 2 2.46 3.21 2.61
Бирмингам (Анг) - Бароу (Анг)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Атлетик Билбао (Исп) - Динамо Киев (Укр)
16:00 1 - 0 2.33 3.51 2.58
Бристъл Сити (Анг) - Портсмут (Анг)
16:00 3 - 3 2.23 3.52 2.72
Уест Бромич (Анг) - Шефилд Уензди (Анг)
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Цволе (Нид) - Хелмонд Спорт (Нид)
16:00 3 - 0 1.50 4.39 4.94
Волос (Гър) - Дайнзе (Бел)
17:00 0 - 1 1.78 4.06 3.44
Телстар (Нид) - Хераклес (Нид)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Норич (Анг) - Линкълн Сити (Анг)
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Вакер Инсбрук (Авс) - Ливърпул (Анг)
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Щутгарт (Гер) - Ливърпул (Анг)
19:45 1 - 1 4.00 2.20 2.40
Джилингам (Анг) - Питърбъро (Анг)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Калахора (Исп) - Сарагоса (Исп)
20:30 2 - 0 3.03 3.44 2.09
Щутгарт (Гер) - Вакер Инсбрук (Авс)
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Болтън (Анг) - Престън (Анг)
21:00 1 - 0 3.66 3.57 1.82
Кидерминстър Хариърс (Анг) - Челтнъм Таун (Анг)
21:00 1 - 2 3.91 3.72 1.73
Крю Александра (Анг) - Сток Сити (Анг)
21:00 2 - 3 3.12 3.47 2.06
Плимут (Анг) - Суонзи (Анг)
21:00 1 - 2 3.97 4.20 1.66
Престън (Анг) - Болтън (Анг)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Рочдейл (Анг) - Родъръм Юнайтед (Анг)
21:00 2 - 2 3.45 3.60 1.87
Форест Грийн Роувърс (Анг) - Кардиф (Анг)
21:00 1 - 2 3.70 3.85 1.78
Боръм Ууд (Анг) - Брентфорд (Анг)
21:30 0 - 2 7.63 5.28 1.30
Гайзли (Анг) - Брадфорд Сити (Анг)
21:30 1 - 2 3.75 3.72 1.77
Скънторп (Анг) - Бъртън Албион (Анг)
21:30 2 - 1 3.42 3.77 1.84
Стивънидж (Анг) - Ипсуич (Анг)
21:30 - 0.00 0.00 0.00
Уеймът (Анг) - Екзитър (Анг)
21:30 2 - 3 3.83 3.78 1.73
Файлд (Анг) - Уигън (Анг)
21:30 0 - 1 4.16 3.55 1.73
Нортхямптън Таун (Анг) - Нотингам Форест (Анг)
21:45 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Нънийтън Таун (Анг) - Телфорд Юнайтед (Анг)
21:45 2 - 2 3.54 3.82 1.76
Салисбъри Сити (Анг) - Хавант и Уотърлувил (Анг)
21:45 отл. 3.27 4.00 1.81
Херефорд Юнайтед (Анг) - Шросбъри Таун (Анг)
21:45 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Спортинг Лисабон (Пор) - Анже (Фра)
22:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Спортиво Серито - Монтевидео Сити Торке отл. 3.66 3.44 1.88
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Серито - Монтевидео Сити Торке
01:15 отл. 3.66 3.44 1.88
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МИПА - ЯПС Ярвенпяя 2 - 4 6.41 4.84 1.34
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
МИПА - ЯПС Ярвенпяя
18:30 2 - 4 6.41 4.84 1.34
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Аудакс Италяно Сантяго - Уачипато Талкауано 3 - 3 2.07 3.32 3.33
03:30 Евертън Виня дел Мар - Нубленсе Чилан 0 - 0 2.65 3.09 2.55
22:00 Депортес Ла Серена - Палестино Сантяго 4 - 3 3.01 3.29 2.25
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аудакс Италяно Сантяго - Уачипато Талкауано
01:00 3 - 3 2.07 3.32 3.33
Евертън Виня дел Мар - Нубленсе Чилан
03:30 0 - 0 2.65 3.09 2.55
Депортес Ла Серена - Палестино Сантяго
22:00 4 - 3 3.01 3.29 2.25
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Фалкенберг - Йонкьопинг Содра 2 - 3 2.79 3.28 2.40
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Фалкенберг - Йонкьопинг Содра
20:00 2 - 3 2.79 3.28 2.40
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
20:00 Хамилтън - Еър Юнайтед 0 - 1 1.86 3.70 3.53
21:30 Стенхаусмюър - Сейнт Мирън 1 - 3 9.87 5.20 1.26
21:45 Анан Атлетик - Куинс парк ФК 1 - 2 4.06 3.67 1.76
21:45 Брихин Сити - Алоа Атлетик 1 - 0 9.09 5.27 1.27
21:45 Елгин Сити - Келти Хартс 1 - 3 4.02 3.75 1.75
21:45 Ийст Файф - Дънди Юнайтед 0 - 1 10.20 5.35 1.25
21:45 Килмарнък - Грийнок Мортън 1 - 1 1.34 4.98 7.24
21:45 Коув Рейнджърс - Инвърнес КТ 3 - 1 2.99 3.47 2.15
21:45 Партик Тисъл - Дъмбартън 2 - 0 1.25 5.39 9.55
21:45 Стърлинг Албиън - Хартс 0 - 2 11.57 5.95 1.19
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Хамилтън - Еър Юнайтед
20:00 0 - 1 1.86 3.70 3.53
Стенхаусмюър - Сейнт Мирън
21:30 1 - 3 9.87 5.20 1.26
Анан Атлетик - Куинс парк ФК
21:45 1 - 2 4.06 3.67 1.76
Брихин Сити - Алоа Атлетик
21:45 1 - 0 9.09 5.27 1.27
Елгин Сити - Келти Хартс
21:45 1 - 3 4.02 3.75 1.75
Ийст Файф - Дънди Юнайтед
21:45 0 - 1 10.20 5.35 1.25
Килмарнък - Грийнок Мортън
21:45 1 - 1 1.34 4.98 7.24
Коув Рейнджърс - Инвърнес КТ
21:45 3 - 1 2.99 3.47 2.15
Партик Тисъл - Дъмбартън
21:45 2 - 0 1.25 5.39 9.55
Стърлинг Албиън - Хартс
21:45 0 - 2 11.57 5.95 1.19
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Сувон ФК 1 - 2 1.77 3.43 4.33
14:00 Инчхън Юнайтед - Съннам отл. 2.41 3.00 3.03
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сувон Самсунг Блюуингс - Сувон ФК
13:30 1 - 2 1.77 3.43 4.33
Инчхън Юнайтед - Съннам
14:00 отл. 2.41 3.00 3.03