Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Кайзер Чийфс (Юар) - Ал Ахли Кайро (Еги) 0 - 3 4.91 3.31 1.68
Шампионска Лига Африка Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Кайзер Чийфс (Юар) - Ал Ахли Кайро (Еги)
22:00 0 - 3 4.91 3.31 1.68
България - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:30 Лудогорец Разград - ЦСКА София 4 - 0 2.30 3.10 2.93
България - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Лудогорец Разград - ЦСКА София
20:30 4 - 0 2.30 3.10 2.93
Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
20:00 Винер Нойщат - Аустрия Клагенфурт 1 - 5 11.19 7.23 1.16
Австрия - Купа на Австрия
Час Рез. 1 X 2
Винер Нойщат - Аустрия Клагенфурт
20:00 1 - 5 11.19 7.23 1.16
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:45 ЖСМ Скикда - РК Релизан 0 - 2 4.31 3.72 1.68
19:45 НШ Магра - КАББ Ареридж 3 - 0 1.50 3.70 6.00
20:00 ВА Тлемсен - КР Белуиздад 2 - 1 5.15 3.08 1.72
20:00 Параду АК - УСМ Бел-Абес 2 - 0 1.40 3.83 7.74
22:30 АС Аин Млила - УСМ Алжир 0 - 3 4.11 3.08 1.89
22:30 АСО Шлеф - МК Алжир 1 - 1 3.10 2.94 2.30
22:30 УС Бискра - МК Оран 1 - 0 2.46 2.86 2.95
23:00 ЕС Сетиф - ЖС Саура 2 - 2 1.68 3.51 4.63
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЖСМ Скикда - РК Релизан
19:45 0 - 2 4.31 3.72 1.68
НШ Магра - КАББ Ареридж
19:45 3 - 0 1.50 3.70 6.00
ВА Тлемсен - КР Белуиздад
20:00 2 - 1 5.15 3.08 1.72
Параду АК - УСМ Бел-Абес
20:00 2 - 0 1.40 3.83 7.74
АС Аин Млила - УСМ Алжир
22:30 0 - 3 4.11 3.08 1.89
АСО Шлеф - МК Алжир
22:30 1 - 1 3.10 2.94 2.30
УС Бискра - МК Оран
22:30 1 - 0 2.46 2.86 2.95
ЕС Сетиф - ЖС Саура
23:00 2 - 2 1.68 3.51 4.63
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:30 Академика до Лобито - Феровиарио до Уамбо 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Прогресо до Шамбизанга - Дешпортиво да Уила 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Академика до Лобито - Феровиарио до Уамбо
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Прогресо до Шамбизанга - Дешпортиво да Уила
18:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Унион Санта Фе - Бока Хуниорс 1 - 1 3.65 3.22 1.95
03:15 Сармиенто Хунин - Естудиантес Ла Плата 0 - 3 3.06 2.94 2.31
19:30 Алдосиви Мар дел Плата - Патронато Парана 0 - 2 2.23 3.02 3.20
21:45 Ланус - Атлетико Тукуман 4 - 2 1.75 3.36 4.27
21:45 Нюелс Олд Бойс Росарио - Талерес Кордоба 3 - 2 2.67 2.98 2.61
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Унион Санта Фе - Бока Хуниорс
01:00 1 - 1 3.65 3.22 1.95
Сармиенто Хунин - Естудиантес Ла Плата
03:15 0 - 3 3.06 2.94 2.31
Алдосиви Мар дел Плата - Патронато Парана
19:30 0 - 2 2.23 3.02 3.20
Ланус - Атлетико Тукуман
21:45 4 - 2 1.75 3.36 4.27
Нюелс Олд Бойс Росарио - Талерес Кордоба
21:45 3 - 2 2.67 2.98 2.61
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
01:00 Алварадо Мар дел Плата - Алмиранте Браун 0 - 1 2.36 2.84 3.13
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Алварадо Мар дел Плата - Алмиранте Браун
01:00 0 - 1 2.36 2.84 3.13
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Тристан Суарес - Сантамарина 2 - 1 1.95 2.86 4.14
21:00 Химнасия Хухуй - Дефенсорес де Белграно 1 - 3 2.07 2.97 3.52
21:30 Баракас Сентрал - Вия Далмине 1 - 0 1.65 3.23 5.45
21:30 Индепендиенте Ривадавия - Сан Мартин Сан Хуан 1 - 1 1.90 3.13 3.96
21:30 Ол Бойс Буенос Айрес - Гилермо Браун 3 - 0 2.18 2.93 3.31
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Тристан Суарес - Сантамарина
21:00 2 - 1 1.95 2.86 4.14
Химнасия Хухуй - Дефенсорес де Белграно
21:00 1 - 3 2.07 2.97 3.52
Баракас Сентрал - Вия Далмине
21:30 1 - 0 1.65 3.23 5.45
Индепендиенте Ривадавия - Сан Мартин Сан Хуан
21:30 1 - 1 1.90 3.13 3.96
Ол Бойс Буенос Айрес - Гилермо Браун
21:30 3 - 0 2.18 2.93 3.31
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:45 Сморгон - Енергетик-БГУ Минск 2 - 2 4.63 3.58 1.65
20:45 Гомел - Рух Брест 0 - 0 2.36 3.40 2.64
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Енергетик-БГУ Минск
18:45 2 - 2 4.63 3.58 1.65
Гомел - Рух Брест
20:45 0 - 0 2.36 3.40 2.64
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:45 Локомотив Гомел - Шахтьор Петриков 5 - 2 1.82 3.52 3.79
16:45 Волна Пинск - Нафтан Новополоцк 3 - 4 1.84 3.52 3.63
18:45 Лида - Крумкачи Минск 1 - 1 4.30 4.24 1.58
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Гомел - Шахтьор Петриков
14:45 5 - 2 1.82 3.52 3.79
Волна Пинск - Нафтан Новополоцк
16:45 3 - 4 1.84 3.52 3.63
Лида - Крумкачи Минск
18:45 1 - 1 4.30 4.24 1.58
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Потоси - Боливар Ла Пас отл. 2.75 3.54 2.22
22:00 Атлетико Палмафлор - Роял Пари Санта Крус 2 - 0 2.71 3.64 2.22
22:00 Реал Санта Крус - Аурора Кочабамба 1 - 1 1.72 3.78 3.90
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Насионал Потоси - Боливар Ла Пас
02:00 отл. 2.75 3.54 2.22
Атлетико Палмафлор - Роял Пари Санта Крус
22:00 2 - 0 2.71 3.64 2.22
Реал Санта Крус - Аурора Кочабамба
22:00 1 - 1 1.72 3.78 3.90
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Железничар Сараево - Борац Баня Лука 1 - 1 3.50 3.26 1.94
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Железничар Сараево - Борац Баня Лука
22:00 1 - 1 3.50 3.26 1.94
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Жакуйпензе BA - Ботафого PB 0 - 0 2.92 2.77 2.50
23:00 Санта Круз PE - Томбензе MG 0 - 1 2.66 2.70 2.79
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Жакуйпензе BA - Ботафого PB
21:00 0 - 0 2.92 2.77 2.50
Санта Круз PE - Томбензе MG
23:00 0 - 1 2.66 2.70 2.79
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Сао Жозе RS - Оесте SP 1 - 0 2.13 2.98 3.41
17:00 Мирасол SP - Крисиума SC 2 - 0 2.49 3.09 2.64
23:00 Фигуерензе SC - Ботафого SP 0 - 0 2.21 2.94 3.22
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Сао Жозе RS - Оесте SP
02:00 1 - 0 2.13 2.98 3.41
Мирасол SP - Крисиума SC
17:00 2 - 0 2.49 3.09 2.64
Фигуерензе SC - Ботафого SP
23:00 0 - 0 2.21 2.94 3.22
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Сао Пауло SP - Форталеса CE 0 - 1 2.02 2.99 4.04
23:00 Сеара CE - Атлетико PR 1 - 0 2.34 3.03 3.07
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сао Пауло SP - Форталеса CE
23:00 0 - 1 2.02 2.99 4.04
Сеара CE - Атлетико PR
23:00 1 - 0 2.34 3.03 3.07
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Конфианка SE - Гуарани SP 1 - 4 2.67 2.83 2.80
03:30 Сампайо Кореа MA - Коритиба PR 2 - 3 2.71 2.86 2.74
17:00 Бразил де Пелотас RS - Витория Салвадор BA 1 - 0 3.08 2.94 2.34
22:00 Гояс GO - Лондрина PR 0 - 0 1.82 3.18 4.41
22:30 Крузейро MG - Авай SC 0 - 3 2.37 2.98 2.99
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Конфианка SE - Гуарани SP
01:00 1 - 4 2.67 2.83 2.80
Сампайо Кореа MA - Коритиба PR
03:30 2 - 3 2.71 2.86 2.74
Бразил де Пелотас RS - Витория Салвадор BA
17:00 1 - 0 3.08 2.94 2.34
Гояс GO - Лондрина PR
22:00 0 - 0 1.82 3.18 4.41
Крузейро MG - Авай SC
22:30 0 - 3 2.37 2.98 2.99
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Депортиво Лара - Гран Валенсия Маракай 5 - 1 1.61 3.59 5.27
03:45 Замора Баринас - Естудиантес де Мерида 0 - 1 1.98 3.03 3.69
23:00 Атлетико Венецуела - Монагас Матурин 1 - 2 2.75 3.35 2.26
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Лара - Гран Валенсия Маракай
01:30 5 - 1 1.61 3.59 5.27
Замора Баринас - Естудиантес де Мерида
03:45 0 - 1 1.98 3.03 3.69
Атлетико Венецуела - Монагас Матурин
23:00 1 - 2 2.75 3.35 2.26
Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
01:30 Гваделупа - Ямайка 1 - 2 11.57 4.57 1.28
03:30 Суринам - Коста Рика 1 - 2 12.91 5.67 1.19
Голд Къп Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Гваделупа - Ямайка
01:30 1 - 2 11.57 4.57 1.28
Суринам - Коста Рика
03:30 1 - 2 12.91 5.67 1.19
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Текнико Университарио - ЛДУ Кито 0 - 1 2.95 3.28 2.21
20:30 Мушук Руна - Делфин Манта 6 - 1 2.09 3.02 3.51
23:00 Оренсе Мачала - Олмедо Риобамба 0 - 0 1.72 3.78 3.89
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Текнико Университарио - ЛДУ Кито
03:00 0 - 1 2.95 3.28 2.21
Мушук Руна - Делфин Манта
20:30 6 - 1 2.09 3.02 3.51
Оренсе Мачала - Олмедо Риобамба
23:00 0 - 0 1.72 3.78 3.89
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Тулевик Вилянди - Нарва Транс 0 - 1 2.33 3.40 2.62
19:00 Куресааре - Талина Легион 1 - 1 5.62 4.42 1.45
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Тулевик Вилянди - Нарва Транс
16:00 0 - 1 2.33 3.40 2.62
Куресааре - Талина Легион
19:00 1 - 1 5.62 4.42 1.45
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Дъндолк - Фин Харпс 1 - 0 1.63 3.73 5.18
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дъндолк - Фин Харпс
18:00 1 - 0 1.63 3.73 5.18
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Кабинтили 1 - 0 2.30 3.39 2.83
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Коб Рамблърс - Кабинтили
21:00 1 - 0 2.30 3.39 2.83
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Акранес - Валур Рейкявик 2 - 1 6.62 4.88 1.37
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Акранес - Валур Рейкявик
19:00 2 - 1 6.62 4.88 1.37
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Вестри - Тротур Рейкявик 2 - 1 1.58 4.22 4.37
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Тротур Рейкявик
16:00 2 - 1 1.58 4.22 4.37
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:00 Кайрат Алмати - Каспий Актау 0 - 2 1.54 3.99 5.16
17:00 Акжайк - Кайсар Къзълорда 0 - 0 2.11 3.15 3.29
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Кайрат Алмати - Каспий Актау
16:00 0 - 2 1.54 3.99 5.16
Акжайк - Кайсар Къзълорда
17:00 0 - 0 2.11 3.15 3.29
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
15:30 Канон Яунде - УМС де Лоум 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Фютчю - Авион ду Нкам 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Бамбутос - Яфут Яунде 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Унион Дуала - Единг Спорт 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Фову Клуб де Бахам - Драгон Клуб де Яунде 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Фортуна Мфоу - Стад Ренар де Мелонг 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Канон Яунде - УМС де Лоум
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фютчю - Авион ду Нкам
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Бамбутос - Яфут Яунде
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Унион Дуала - Единг Спорт
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Фову Клуб де Бахам - Драгон Клуб де Яунде
17:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Фортуна Мфоу - Стад Ренар де Мелонг
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Нзоя Шугър - Какамега Хоумбойз 1 - 2 4.00 3.24 1.81
13:00 Уазито - Кения КБ 1 - 1 3.10 3.08 2.16
14:00 Уазито - Уестърн Стима - 0.00 0.00 0.00
15:00 Кариобанги Шаркс - Вихига Юнайтед 4 - 0 1.34 4.33 7.37
15:00 Найроби Сити Старс - Гор Махия 1 - 1 2.65 2.88 2.59
15:00 Софапака - Поста Рейнджърс 1 - 1 1.91 3.20 3.62
15:15 Уестърн Стима - Улинзи Старс 1 - 2 3.30 3.05 2.09
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Нзоя Шугър - Какамега Хоумбойз
13:00 1 - 2 4.00 3.24 1.81
Уазито - Кения КБ
13:00 1 - 1 3.10 3.08 2.16
Уазито - Уестърн Стима
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Кариобанги Шаркс - Вихига Юнайтед
15:00 4 - 0 1.34 4.33 7.37
Найроби Сити Старс - Гор Махия
15:00 1 - 1 2.65 2.88 2.59
Софапака - Поста Рейнджърс
15:00 1 - 1 1.91 3.20 3.62
Уестърн Стима - Улинзи Старс
15:15 1 - 2 3.30 3.05 2.09
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Индепендиенте Меделин - Рионегро 1 - 1 1.76 2.96 5.28
23:30 Америка де Кали - Хуниор Баранкиля 3 - 1 2.42 2.74 3.16
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Меделин - Рионегро
04:00 1 - 1 1.76 2.96 5.28
Америка де Кали - Хуниор Баранкиля
23:30 3 - 1 2.42 2.74 3.16
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 БФЦ Даугавпилс - Метта ЛУ Рига 3 - 1 1.81 3.86 3.56
18:00 Спартакс Юрмала - Рига ФК 2 - 3 5.28 3.81 1.56
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
БФЦ Даугавпилс - Метта ЛУ Рига
18:00 3 - 1 1.81 3.86 3.56
Спартакс Юрмала - Рига ФК
18:00 2 - 3 5.28 3.81 1.56
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хегелман Литауен Каунас - Невежис Кедайняй 2 - 0 1.37 4.35 6.94
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Литауен Каунас - Невежис Кедайняй
19:00 2 - 0 1.37 4.35 6.94
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Би Форвард Уондърърс - СИВО Юнайтед - 0.00 0.00 0.00
15:30 Каронга Юнайтед - Камузу Баракс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Майти Тайгърс - МАФКО Салима - 0.00 0.00 0.00
15:30 Мзузу Юнивърсити - Нтопва - 0.00 0.00 0.00
15:30 Ред Лайънс - Нтопва 1 - 2 1.74 3.32 4.40
15:30 Силвър Страйкърс - Блу Ийгълс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Силвър Страйкърс - СИВО Юнайтед 1 - 1 1.50 3.75 5.48
15:30 Читипа Юнайтед - Блу Ийгълс 1 - 0 2.96 2.81 2.47
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Би Форвард Уондърърс - СИВО Юнайтед
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Каронга Юнайтед - Камузу Баракс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Майти Тайгърс - МАФКО Салима
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Мзузу Юнивърсити - Нтопва
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Ред Лайънс - Нтопва
15:30 1 - 2 1.74 3.32 4.40
Силвър Страйкърс - Блу Ийгълс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Силвър Страйкърс - СИВО Юнайтед
15:30 1 - 1 1.50 3.75 5.48
Читипа Юнайтед - Блу Ийгълс
15:30 1 - 0 2.96 2.81 2.47
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Олимпик Сафи - Раджа Казабланка 2 - 2 4.44 3.22 1.77
21:15 ХУСА Агадир - ФАР Рабат 0 - 1 3.18 2.71 2.38
23:30 Могреб Тетуан - МК Уджда 0 - 1 2.14 2.79 3.54
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Сафи - Раджа Казабланка
19:00 2 - 2 4.44 3.22 1.77
ХУСА Агадир - ФАР Рабат
21:15 0 - 1 3.18 2.71 2.38
Могреб Тетуан - МК Уджда
23:30 0 - 1 2.14 2.79 3.54
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Зимбру Кишинев - Флорещ 4 - 0 1.40 4.17 7.38
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Зимбру Кишинев - Флорещ
20:00 4 - 0 1.40 4.17 7.38
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сеня - Берум 4 - 1 3.10 3.67 1.96
17:00 Алта - Братвог 1 - 1 1.67 4.08 3.82
17:00 Квик Халден - Ейдсволд ТФ 3 - 1 1.54 4.31 4.44
17:00 Хьодд - Мос 1 - 1 1.23 6.12 8.06
18:00 Тромсдален - Конгсвингер 1 - 2 3.11 3.83 1.92
20:30 Флурьо - Флоя 1 - 1 1.40 4.68 5.68
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Сеня - Берум
13:00 4 - 1 3.10 3.67 1.96
Алта - Братвог
17:00 1 - 1 1.67 4.08 3.82
Квик Халден - Ейдсволд ТФ
17:00 3 - 1 1.54 4.31 4.44
Хьодд - Мос
17:00 1 - 1 1.23 6.12 8.06
Тромсдален - Конгсвингер
18:00 1 - 2 3.11 3.83 1.92
Флурьо - Флоя
20:30 1 - 1 1.40 4.68 5.68
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
13:30 Вард Хаугесунд - Левангер 3 - 1 1.91 3.71 3.19
14:30 Йойгарден - Флекерьой 2 - 0 1.56 4.27 4.38
15:00 Шайд - Фрам Ларвик 2 - 0 1.37 4.70 6.35
16:00 Киелсос - Айерсун 1 - 0 3.36 3.72 1.86
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Вард Хаугесунд - Левангер
13:30 3 - 1 1.91 3.71 3.19
Йойгарден - Флекерьой
14:30 2 - 0 1.56 4.27 4.38
Шайд - Фрам Ларвик
15:00 2 - 0 1.37 4.70 6.35
Киелсос - Айерсун
16:00 1 - 0 3.36 3.72 1.86
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Од БК - Викинг Ставангер 3 - 2 2.14 3.49 3.18
21:00 Сарпсборг 08 - Бодо Глимт 2 - 2 3.72 3.54 1.94
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Од БК - Викинг Ставангер
19:00 3 - 2 2.14 3.49 3.18
Сарпсборг 08 - Бодо Глимт
21:00 2 - 2 3.72 3.54 1.94
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олесунд - Йерв Гримстад 1 - 1 1.49 4.38 5.41
16:00 Осане - Ранхайм 1 - 3 2.91 3.59 2.18
16:00 Санднес - ХамКам 1 - 2 2.82 3.43 2.32
16:00 Согндал - Гроруд 1 - 0 1.31 5.04 8.25
16:00 Старт Кристиансанд - Рауфос 1 - 1 2.08 3.70 3.03
16:00 Стьордалс Блинк - КФУМ Осло 1 - 1 2.88 3.29 2.30
16:00 Уленсакер Киса - Стрьомен 0 - 0 1.95 3.65 3.40
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олесунд - Йерв Гримстад
16:00 1 - 1 1.49 4.38 5.41
Осане - Ранхайм
16:00 1 - 3 2.91 3.59 2.18
Санднес - ХамКам
16:00 1 - 2 2.82 3.43 2.32
Согндал - Гроруд
16:00 1 - 0 1.31 5.04 8.25
Старт Кристиансанд - Рауфос
16:00 1 - 1 2.08 3.70 3.03
Стьордалс Блинк - КФУМ Осло
16:00 1 - 1 2.88 3.29 2.30
Уленсакер Киса - Стрьомен
16:00 0 - 0 1.95 3.65 3.40
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Спортиво Лукеньо - Серо Портеньо 0 - 0 3.74 3.25 1.93
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Лукеньо - Серо Портеньо
02:00 0 - 0 3.74 3.25 1.93
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Депортиво Мунисипал - Универсидад де Кахамарка 1 - 1 3.06 2.65 2.60
21:15 Универсидад Сан Мартин - Карлос А. Манучи 0 - 2 2.77 3.34 2.35
23:30 Академия Кантолао - Спортинг Кристал 2 - 4 6.37 3.73 1.52
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Мунисипал - Универсидад де Кахамарка
19:00 1 - 1 3.06 2.65 2.60
Универсидад Сан Мартин - Карлос А. Манучи
21:15 0 - 2 2.77 3.34 2.35
Академия Кантолао - Спортинг Кристал
23:30 2 - 4 6.37 3.73 1.52
Полша - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Легия Варшава - Раков Ченстохова 1 - 1 2.03 3.22 3.71
Полша - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Легия Варшава - Раков Ченстохова
21:00 1 - 1 2.03 3.22 3.71
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Марица Пловдив (Бъл) - Оборище Панагюрище (Бъл) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
11:00 Алкоркон (Исп) - Фуенлабрада (Исп) 1 - 2 2.49 3.16 2.56
11:00 Заглембие Сосновец (Пол) - ГКС Катовице (Пол) 2 - 2 2.21 3.47 2.83
11:00 Царско Село София (Бъл) - Пирин Благоевград (Бъл) 0 - 0 2.18 3.35 2.82
11:30 ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Одра Ополе (Пол) 2 - 0 2.67 3.47 2.30
11:30 Мезьокьовешд (Унг) - Диошдьор (Унг) 3 - 0 1.73 3.94 3.80
12:00 ГКС Тихи (Пол) - Опава (Чех) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Дубница (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк) 0 - 2 2.72 3.80 2.17
12:00 Злате Моравце (Слк) - Серед (Слк) 2 - 1 1.98 3.90 3.02
12:00 Пари Сен Жермен (Фра) - Шамбли (Фра) 2 - 2 1.08 11.50 22.00
12:00 Печ Мечек (Унг) - Шиофок (Унг) 1 - 0 1.92 3.55 3.41
12:00 Портимонензе (Пор) - Спортинг Брага (Пор) 1 - 1 2.98 3.87 2.05
12:00 Хонвед Будапеща (Унг) - ФК Ростов (Рус) 1 - 0 3.30 3.54 2.12
12:30 Визела (Пор) - Ещорил Прая (Пор) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Кардиф (Анг) - Кембридж Юнайтед (Анг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Олимпия Елбльонг (Пол) - Олимпия Груджьондз (Пол) 3 - 0 2.26 3.55 2.70
13:00 Остенде (Бел) - Роял Ексел Мускрон (Бел) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Барнзли (Анг) - Шефилд Уензди (Анг) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
14:00 Лингби (Дан) - Фремад Амагер (Дан) 2 - 0 1.85 3.88 3.39
14:00 Нюрнберг (Гер) - Мюнхен 1860 (Гер) 3 - 2 1.71 3.90 3.91
14:00 РВД Моленбек 47 (Бел) - Камбур (Нид) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Шарлероа (Бел) - ПАОК (Гър) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
14:30 Блекпул (Анг) - Акрингтън Стенли (Анг) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
14:30 Хайденхайм (Гер) - Хофенхайм (Гер) 1 - 0 4.57 4.41 1.56
14:30 Хееренвеен (Нид) - ТОП Ос (Нид) 3 - 2 1.47 4.63 5.25
14:50 Люцерн (Швц) - Вил (Швц) 2 - 0 1.32 5.01 7.21
15:00 Ароука (Пор) - Шавеш (Пор) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Беершот (Бел) - Фортуна Ситард (Нид) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Витория Гимараеш (Пор) - Жил Висенте (Пор) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Вюрцбургер Кикерс (Гер) - Карл Цайс Йена (Гер) 1 - 2 1.38 4.69 6.16
15:00 Метц (Фра) - Серен (Бел) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Уолсол (Анг) - Кристъл Палас (Анг) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Фастав Злин (Чех) - Збройовка Бърно (Чех) 1 - 1 1.84 3.67 3.66
15:00 Халешер (Гер) - Холщайн Кил (Гер) 2 - 2 2.99 3.71 2.03
15:00 Хановер 96 (Гер) - Магдебург (Гер) 2 - 4 1.77 4.01 3.50
15:30 Вилем II (Нид) - Екселсиор (Нид) 2 - 0 1.45 4.75 5.62
15:30 Зулте Варегем (Бел) - Утрехт (Нид) 0 - 0 3.75 3.81 1.77
15:30 Унион Берлин (Гер) - Динамо Дрезден (Гер) 3 - 0 1.48 4.84 5.70
16:00 Борусия Дортмунд (Гер) - Бохум (Гер) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Винтертур (Швц) - Бетис (Исп) 0 - 4 6.16 5.02 1.40
16:00 Грасхопърс (Швц) - Тун (Швц) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Дуисбург (Гер) - Борусия Дортмунд (Гер) - 0.00 0.00 0.00
16:00 Инголщат (Гер) - Гройтер Фюрт (Гер) 1 - 1 3.47 3.77 1.82
16:00 Нант (Фра) - Каен (Фра) 0 - 1 1.60 4.20 5.15
16:00 Оснабрюк (Гер) - Грьонинген (Нид) 0 - 1 2.46 3.51 2.52
16:00 Падерборн (Гер) - Борусия М'Гладбах (Гер) 3 - 1 3.26 3.38 2.03
16:00 Рейнджърс (Шот) - Арсенал (Анг) 2 - 2 3.42 3.67 1.90
16:00 Сент Трюиден (Бел) - Ойпен (Бел) 1 - 1 2.82 3.45 2.22
16:00 Цюрих (Швц) - Кринс (Швц) 6 - 1 1.58 4.06 4.42
16:30 Ланс (Фра) - Льо Авър (Фра) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
16:30 Фортуна Дюселдорф (Гер) - Оуд Хеверле Льовен (Бел) 3 - 0 2.01 3.79 3.02
16:30 Хамбургер (Гер) - Базел (Швц) 1 - 0 2.17 3.61 2.81
17:00 Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Зандхаузен (Гер) 1 - 0 1.66 4.18 4.72
17:00 Алмере Сити (Нид) - Мепен (Гер) 3 - 3 2.35 3.68 2.53
17:00 Боръм Ууд (Анг) - Лутън Таун (Анг) 1 - 3 6.07 4.56 1.40
17:00 Брейнтри Таун (Анг) - Дагенъм и Редбридж (Анг) 3 - 4 3.99 3.99 1.67
17:00 Дартфорд (Анг) - Чарлтън (Анг) 1 - 2 6.41 5.12 1.38
17:00 Йънг Бойс (Швц) - Ивердон (Швц) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Крю Александра (Анг) - Уулвърхямптън (Анг) 1 - 0 6.12 4.13 1.50
17:00 Кьолн (Гер) - Байерн Мюнхен (Гер) 3 - 2 4.16 4.29 1.66
17:00 Лейтън Ориент (Анг) - Тотнъм (Анг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Ломел (Бел) - Рода (Нид) 1 - 1 2.31 3.82 2.47
17:00 Млада Болеслав (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 4 - 1 1.30 5.23 7.54
17:00 Олдъм (Анг) - Уигън (Анг) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Олфритън Таун (Анг) - Честърфийлд (Анг) 3 - 2 5.19 4.27 1.48
17:00 Порт Вейл (Анг) - Нотингам Форест (Анг) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Рочдейл (Анг) - Флийтууд Таун (Анг) 3 - 3 3.10 3.54 2.03
17:00 Санкт Гален (Швц) - Атлетик Билбао (Исп) 2 - 1 2.33 3.61 2.60
17:00 Санкт Паули (Гер) - Херта Берлин (Гер) 2 - 2 2.75 3.70 2.31
17:00 Саутпорт (Анг) - Хъдърсфийлд (Анг) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Суиндън (Анг) - Суонзи (Анг) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Уимбълдън (Анг) - Брентфорд (Анг) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Уулвърхямптън (Анг) - Крю Александра (Анг) - 7.82 5.43 1.25
17:00 Фейенорд (Нид) - Вердер Бремен (Гер) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Челтнъм Таун (Анг) - Бирмингам (Анг) 0 - 3 2.92 3.46 2.14
17:00 Чорли (Анг) - Моркамб (Анг) 1 - 0 4.56 4.06 1.62
17:30 Уикъмб (Анг) - Стивънидж (Анг) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Анже (Фра) - Шатору (Фра) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Бохум (Гер) - Дуисбург (Гер) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Гурник Забже (Пол) - Баник Острава (Чех) 1 - 3 1.78 3.80 3.78
18:00 Дижон (Фра) - Троа (Фра) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Динамо Москва (Рус) - Будафоки МТЕ (Унг) 3 - 0 1.35 5.06 6.82
18:00 Каляри (Ита) - Реал Виченца (Ита) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Карвина (Чех) - Ружомберок (Слк) 1 - 2 2.60 3.68 2.60
18:00 Кортрийк (Бел) - Лил (Фра) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Левски София (Бъл) - Етър Велико Търново (Бъл) 2 - 0 1.41 4.50 5.70
18:00 НЕК Ниймеген (Нид) - Ваалвийк (Нид) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Прогрес Нидеркорн (Люк) - Метц (Фра) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Роял Антверпен (Бел) - Монако (Фра) 0 - 0 2.86 3.79 2.17
18:00 Рубин Казан (Рус) - ПФК Сочи (Рус) 1 - 3 2.20 3.23 2.94
18:00 Храдец Кралове (Чех) - Хрудим (Чех) 2 - 0 1.46 4.44 5.51
18:00 Цюрих (Швц) - Ксамакс (Швц) 1 - 4 1.66 4.10 4.12
18:30 Ним (Фра) - Аячо (Фра) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Алавес (Исп) - Аморебиета (Исп) 5 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Валансиен (Фра) - Реймс (Фра) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Клермонт Фут (Фра) - Монпелие (Фра) 3 - 2 3.04 3.74 2.10
19:00 Лориен (Фра) - Брест (Фра) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Оксер (Фра) - Орлеан (Фра) 1 - 3 1.56 4.27 4.97
19:00 РБ Лайпциг (Гер) - АЗ Алкмаар (Нид) 1 - 0 1.73 4.04 3.89
19:00 Сент Етиен (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра) 2 - 1 2.20 3.60 3.10
19:00 Стандарт Лиеж (Бел) - Рен (Фра) 3 - 3 2.52 3.53 2.43
19:00 Страсбург (Фра) - Серкъл Брюж (Бел) - 0.00 0.00 0.00
19:30 Лион (Фра) - Вилфранш-Божоле (Фра) 2 - 0 1.40 4.74 6.26
19:30 Селтик (Шот) - Престън (Анг) 0 - 1 1.62 3.90 4.46
20:00 Бургос (Исп) - Луго (Исп) 0 - 0 2.42 3.23 2.59
20:00 Калахора (Исп) - Ейбар (Исп) 2 - 1 5.95 4.32 1.43
20:00 Севиля (Исп) - Ковънтри (Анг) 4 - 0 1.20 5.73 11.61
20:00 Тулуза (Фра) - Родес (Фра) 2 - 0 1.58 3.53 5.38
20:30 Теруел (Исп) - Сарагоса (Исп) отл. 7.00 5.04 1.32
21:00 Висла Краков (Пол) - Подбескидзе (Пол) 1 - 1 1.42 4.73 5.25
21:00 Ница (Фра) - Динамо Киев (Укр) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
21:30 Атлетико Санлукеньо (Исп) - Кадис (Исп) 1 - 0 6.66 5.51 1.31
21:30 Лугано (Швц) - Интер (Ита) 2 - 2 4.21 4.12 1.65
21:45 Клуб Брюж (Бел) - Генк (Бел) 3 - 2 1.70 3.85 4.31
22:00 Лион (Фра) - Волфсбург (Гер) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Марица Пловдив (Бъл) - Оборище Панагюрище (Бъл)
10:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Алкоркон (Исп) - Фуенлабрада (Исп)
11:00 1 - 2 2.49 3.16 2.56
Заглембие Сосновец (Пол) - ГКС Катовице (Пол)
11:00 2 - 2 2.21 3.47 2.83
Царско Село София (Бъл) - Пирин Благоевград (Бъл)
11:00 0 - 0 2.18 3.35 2.82
ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Одра Ополе (Пол)
11:30 2 - 0 2.67 3.47 2.30
Мезьокьовешд (Унг) - Диошдьор (Унг)
11:30 3 - 0 1.73 3.94 3.80
ГКС Тихи (Пол) - Опава (Чех)
12:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Дубница (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк)
12:00 0 - 2 2.72 3.80 2.17
Злате Моравце (Слк) - Серед (Слк)
12:00 2 - 1 1.98 3.90 3.02
Пари Сен Жермен (Фра) - Шамбли (Фра)
12:00 2 - 2 1.08 11.50 22.00
Печ Мечек (Унг) - Шиофок (Унг)
12:00 1 - 0 1.92 3.55 3.41
Портимонензе (Пор) - Спортинг Брага (Пор)
12:00 1 - 1 2.98 3.87 2.05
Хонвед Будапеща (Унг) - ФК Ростов (Рус)
12:00 1 - 0 3.30 3.54 2.12
Визела (Пор) - Ещорил Прая (Пор)
12:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Кардиф (Анг) - Кембридж Юнайтед (Анг)
13:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Олимпия Елбльонг (Пол) - Олимпия Груджьондз (Пол)
13:00 3 - 0 2.26 3.55 2.70
Остенде (Бел) - Роял Ексел Мускрон (Бел)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Барнзли (Анг) - Шефилд Уензди (Анг)
14:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Лингби (Дан) - Фремад Амагер (Дан)
14:00 2 - 0 1.85 3.88 3.39
Нюрнберг (Гер) - Мюнхен 1860 (Гер)
14:00 3 - 2 1.71 3.90 3.91
РВД Моленбек 47 (Бел) - Камбур (Нид)
14:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Шарлероа (Бел) - ПАОК (Гър)
14:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Блекпул (Анг) - Акрингтън Стенли (Анг)
14:30 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Хайденхайм (Гер) - Хофенхайм (Гер)
14:30 1 - 0 4.57 4.41 1.56
Хееренвеен (Нид) - ТОП Ос (Нид)
14:30 3 - 2 1.47 4.63 5.25
Люцерн (Швц) - Вил (Швц)
14:50 2 - 0 1.32 5.01 7.21
Ароука (Пор) - Шавеш (Пор)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Беершот (Бел) - Фортуна Ситард (Нид)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Витория Гимараеш (Пор) - Жил Висенте (Пор)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Вюрцбургер Кикерс (Гер) - Карл Цайс Йена (Гер)
15:00 1 - 2 1.38 4.69 6.16
Метц (Фра) - Серен (Бел)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Уолсол (Анг) - Кристъл Палас (Анг)
15:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фастав Злин (Чех) - Збройовка Бърно (Чех)
15:00 1 - 1 1.84 3.67 3.66
Халешер (Гер) - Холщайн Кил (Гер)
15:00 2 - 2 2.99 3.71 2.03
Хановер 96 (Гер) - Магдебург (Гер)
15:00 2 - 4 1.77 4.01 3.50
Вилем II (Нид) - Екселсиор (Нид)
15:30 2 - 0 1.45 4.75 5.62
Зулте Варегем (Бел) - Утрехт (Нид)
15:30 0 - 0 3.75 3.81 1.77
Унион Берлин (Гер) - Динамо Дрезден (Гер)
15:30 3 - 0 1.48 4.84 5.70
Борусия Дортмунд (Гер) - Бохум (Гер)
16:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Винтертур (Швц) - Бетис (Исп)
16:00 0 - 4 6.16 5.02 1.40
Грасхопърс (Швц) - Тун (Швц)
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Дуисбург (Гер) - Борусия Дортмунд (Гер)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Инголщат (Гер) - Гройтер Фюрт (Гер)
16:00 1 - 1 3.47 3.77 1.82
Нант (Фра) - Каен (Фра)
16:00 0 - 1 1.60 4.20 5.15
Оснабрюк (Гер) - Грьонинген (Нид)
16:00 0 - 1 2.46 3.51 2.52
Падерборн (Гер) - Борусия М'Гладбах (Гер)
16:00 3 - 1 3.26 3.38 2.03
Рейнджърс (Шот) - Арсенал (Анг)
16:00 2 - 2 3.42 3.67 1.90
Сент Трюиден (Бел) - Ойпен (Бел)
16:00 1 - 1 2.82 3.45 2.22
Цюрих (Швц) - Кринс (Швц)
16:00 6 - 1 1.58 4.06 4.42
Ланс (Фра) - Льо Авър (Фра)
16:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Фортуна Дюселдорф (Гер) - Оуд Хеверле Льовен (Бел)
16:30 3 - 0 2.01 3.79 3.02
Хамбургер (Гер) - Базел (Швц)
16:30 1 - 0 2.17 3.61 2.81
Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Зандхаузен (Гер)
17:00 1 - 0 1.66 4.18 4.72
Алмере Сити (Нид) - Мепен (Гер)
17:00 3 - 3 2.35 3.68 2.53
Боръм Ууд (Анг) - Лутън Таун (Анг)
17:00 1 - 3 6.07 4.56 1.40
Брейнтри Таун (Анг) - Дагенъм и Редбридж (Анг)
17:00 3 - 4 3.99 3.99 1.67
Дартфорд (Анг) - Чарлтън (Анг)
17:00 1 - 2 6.41 5.12 1.38
Йънг Бойс (Швц) - Ивердон (Швц)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Крю Александра (Анг) - Уулвърхямптън (Анг)
17:00 1 - 0 6.12 4.13 1.50
Кьолн (Гер) - Байерн Мюнхен (Гер)
17:00 3 - 2 4.16 4.29 1.66
Лейтън Ориент (Анг) - Тотнъм (Анг)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ломел (Бел) - Рода (Нид)
17:00 1 - 1 2.31 3.82 2.47
Млада Болеслав (Чех) - Виктория Жижков (Чех)
17:00 4 - 1 1.30 5.23 7.54
Олдъм (Анг) - Уигън (Анг)
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Олфритън Таун (Анг) - Честърфийлд (Анг)
17:00 3 - 2 5.19 4.27 1.48
Порт Вейл (Анг) - Нотингам Форест (Анг)
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Рочдейл (Анг) - Флийтууд Таун (Анг)
17:00 3 - 3 3.10 3.54 2.03
Санкт Гален (Швц) - Атлетик Билбао (Исп)
17:00 2 - 1 2.33 3.61 2.60
Санкт Паули (Гер) - Херта Берлин (Гер)
17:00 2 - 2 2.75 3.70 2.31
Саутпорт (Анг) - Хъдърсфийлд (Анг)
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Суиндън (Анг) - Суонзи (Анг)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Уимбълдън (Анг) - Брентфорд (Анг)
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Уулвърхямптън (Анг) - Крю Александра (Анг)
17:00 - 7.82 5.43 1.25
Фейенорд (Нид) - Вердер Бремен (Гер)
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Челтнъм Таун (Анг) - Бирмингам (Анг)
17:00 0 - 3 2.92 3.46 2.14
Чорли (Анг) - Моркамб (Анг)
17:00 1 - 0 4.56 4.06 1.62
Уикъмб (Анг) - Стивънидж (Анг)
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Анже (Фра) - Шатору (Фра)
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Бохум (Гер) - Дуисбург (Гер)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Гурник Забже (Пол) - Баник Острава (Чех)
18:00 1 - 3 1.78 3.80 3.78
Дижон (Фра) - Троа (Фра)
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Динамо Москва (Рус) - Будафоки МТЕ (Унг)
18:00 3 - 0 1.35 5.06 6.82
Каляри (Ита) - Реал Виченца (Ита)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Карвина (Чех) - Ружомберок (Слк)
18:00 1 - 2 2.60 3.68 2.60
Кортрийк (Бел) - Лил (Фра)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Левски София (Бъл) - Етър Велико Търново (Бъл)
18:00 2 - 0 1.41 4.50 5.70
НЕК Ниймеген (Нид) - Ваалвийк (Нид)
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Прогрес Нидеркорн (Люк) - Метц (Фра)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Роял Антверпен (Бел) - Монако (Фра)
18:00 0 - 0 2.86 3.79 2.17
Рубин Казан (Рус) - ПФК Сочи (Рус)
18:00 1 - 3 2.20 3.23 2.94
Храдец Кралове (Чех) - Хрудим (Чех)
18:00 2 - 0 1.46 4.44 5.51
Цюрих (Швц) - Ксамакс (Швц)
18:00 1 - 4 1.66 4.10 4.12
Ним (Фра) - Аячо (Фра)
18:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Алавес (Исп) - Аморебиета (Исп)
19:00 5 - 2 0.00 0.00 0.00
Валансиен (Фра) - Реймс (Фра)
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Клермонт Фут (Фра) - Монпелие (Фра)
19:00 3 - 2 3.04 3.74 2.10
Лориен (Фра) - Брест (Фра)
19:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Оксер (Фра) - Орлеан (Фра)
19:00 1 - 3 1.56 4.27 4.97
РБ Лайпциг (Гер) - АЗ Алкмаар (Нид)
19:00 1 - 0 1.73 4.04 3.89
Сент Етиен (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра)
19:00 2 - 1 2.20 3.60 3.10
Стандарт Лиеж (Бел) - Рен (Фра)
19:00 3 - 3 2.52 3.53 2.43
Страсбург (Фра) - Серкъл Брюж (Бел)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Лион (Фра) - Вилфранш-Божоле (Фра)
19:30 2 - 0 1.40 4.74 6.26
Селтик (Шот) - Престън (Анг)
19:30 0 - 1 1.62 3.90 4.46
Бургос (Исп) - Луго (Исп)
20:00 0 - 0 2.42 3.23 2.59
Калахора (Исп) - Ейбар (Исп)
20:00 2 - 1 5.95 4.32 1.43
Севиля (Исп) - Ковънтри (Анг)
20:00 4 - 0 1.20 5.73 11.61
Тулуза (Фра) - Родес (Фра)
20:00 2 - 0 1.58 3.53 5.38
Теруел (Исп) - Сарагоса (Исп)
20:30 отл. 7.00 5.04 1.32
Висла Краков (Пол) - Подбескидзе (Пол)
21:00 1 - 1 1.42 4.73 5.25
Ница (Фра) - Динамо Киев (Укр)
21:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Атлетико Санлукеньо (Исп) - Кадис (Исп)
21:30 1 - 0 6.66 5.51 1.31
Лугано (Швц) - Интер (Ита)
21:30 2 - 2 4.21 4.12 1.65
Клуб Брюж (Бел) - Генк (Бел)
21:45 3 - 2 1.70 3.85 4.31
Лион (Фра) - Волфсбург (Гер)
22:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Газ Метан Медиаш - Миовени 1 - 0 2.12 3.17 3.42
21:30 Университатя Крайова - Арджеш Питещ 1 - 0 1.56 3.58 6.28
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Газ Метан Медиаш - Миовени
18:30 1 - 0 2.12 3.17 3.42
Университатя Крайова - Арджеш Питещ
21:30 1 - 0 1.56 3.58 6.28
Русия - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:00 Зенит Санкт Петербург - Локомотив Москва 3 - 0 1.62 3.93 5.11
Русия - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Зенит Санкт Петербург - Локомотив Москва
19:00 3 - 0 1.62 3.93 5.11
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
13:00 Енисей Красноярск - Кубан Краснодар 2 - 2 2.31 3.21 2.90
14:00 Том Томск - Балтика Калининград 1 - 0 4.69 3.56 1.66
16:00 Акрон Толиати - Волгар Астрахан 1 - 0 2.14 3.22 3.16
16:00 Нефтехимик Нижнекамск - СКА-Хабаровск 0 - 0 2.25 2.94 3.21
17:00 КАМАЗ Челни - Текстилщик Иваново 1 - 0 1.73 3.29 4.69
17:00 ФК Оренбург - Металург Липецк 4 - 0 1.18 5.75 12.00
19:00 Ротор Волгоград - Олимп-Долгопрудни 1 - 1 1.29 4.70 10.00
19:00 Торпедо Москва - Спартак Москва 2 5 - 0 1.50 3.84 5.91
19:00 Факел Воронеж - Велес Москва 1 - 0 1.63 3.58 4.93
19:00 ФК Краснодар-2 - Алания Владикавказ 1 - 3 4.58 3.39 1.72
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Енисей Красноярск - Кубан Краснодар
13:00 2 - 2 2.31 3.21 2.90
Том Томск - Балтика Калининград
14:00 1 - 0 4.69 3.56 1.66
Акрон Толиати - Волгар Астрахан
16:00 1 - 0 2.14 3.22 3.16
Нефтехимик Нижнекамск - СКА-Хабаровск
16:00 0 - 0 2.25 2.94 3.21
КАМАЗ Челни - Текстилщик Иваново
17:00 1 - 0 1.73 3.29 4.69
ФК Оренбург - Металург Липецк
17:00 4 - 0 1.18 5.75 12.00
Ротор Волгоград - Олимп-Долгопрудни
19:00 1 - 1 1.29 4.70 10.00
Торпедо Москва - Спартак Москва 2
19:00 5 - 0 1.50 3.84 5.91
Факел Воронеж - Велес Москва
19:00 1 - 0 1.63 3.58 4.93
ФК Краснодар-2 - Алания Владикавказ
19:00 1 - 3 4.58 3.39 1.72
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Танджонг Пагар Юнайтед - Йънг Лайънс 1 - 1 1.37 4.85 6.41
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Танджонг Пагар Юнайтед - Йънг Лайънс
12:30 1 - 1 1.37 4.85 6.41
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Алуминий Кидричево - Копер 0 - 0 2.12 3.29 3.10
21:15 Мура - Табор Сежана 0 - 3 1.56 3.64 5.26
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Алуминий Кидричево - Копер
18:00 0 - 0 2.12 3.29 3.10
Мура - Табор Сежана
21:15 0 - 3 1.56 3.64 5.26
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:55 ТСЦ Бачка Топола - ФК Нови Пазар 2 - 0 1.40 4.30 6.41
22:00 Пролетер Нови Сад - Партизан Белград 0 - 4 8.27 4.36 1.31
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ТСЦ Бачка Топола - ФК Нови Пазар
19:55 2 - 0 1.40 4.30 6.41
Пролетер Нови Сад - Партизан Белград
22:00 0 - 4 8.27 4.36 1.31
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
18:45 Ривър Плейт Монтевидео - Рентистас Монтевидео 0 - 0 1.72 3.39 4.48
21:00 Депортиво Малдонадо - Пласа Колония 0 - 1 3.04 3.08 2.26
23:15 Серо Ларго Мело - Монтевидео Уондърърс 2 - 0 2.16 3.09 3.21
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт Монтевидео - Рентистас Монтевидео
18:45 0 - 0 1.72 3.39 4.48
Депортиво Малдонадо - Пласа Колония
21:00 0 - 1 3.04 3.08 2.26
Серо Ларго Мело - Монтевидео Уондърърс
23:15 2 - 0 2.16 3.09 3.21
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - ХИК Хелзинки 2 - 1 9.55 4.52 1.33
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - ХИК Хелзинки
18:30 2 - 1 9.55 4.52 1.33
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - МП Микели 2 - 1 1.84 3.63 3.65
17:00 РоПС Рованиеми - ЙИППО Йоенсуу 2 - 0 1.66 3.49 4.94
18:00 Клуби-04 Хелзинки - Яро 0 - 1 2.86 3.29 2.28
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Екеняс ИФ - МП Микели
17:00 2 - 1 1.84 3.63 3.65
РоПС Рованиеми - ЙИППО Йоенсуу
17:00 2 - 0 1.66 3.49 4.94
Клуби-04 Хелзинки - Яро
18:00 0 - 1 2.86 3.29 2.28
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - КуФу-98 Куопио 1 - 1 2.91 3.76 2.01
17:00 МИПА - Атлантис Хелзинки отл. 6.46 5.09 1.33
17:00 МиПК Микели - Кифен 08 1 - 2 2.63 3.56 2.26
17:00 НЯС Нурмиярви - ЯПС Ярвенпяя 3 - 4 3.95 4.01 1.65
17:00 ПЕПО Лапеенранта - КяПа Хелзинки 2 - 1 1.66 3.98 3.95
17:00 Рейпас Лахти - ПеКа Котка 1 - 1 1.91 3.72 3.20
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кески-Уусимаа - КуФу-98 Куопио
17:00 1 - 1 2.91 3.76 2.01
МИПА - Атлантис Хелзинки
17:00 отл. 6.46 5.09 1.33
МиПК Микели - Кифен 08
17:00 1 - 2 2.63 3.56 2.26
НЯС Нурмиярви - ЯПС Ярвенпяя
17:00 3 - 4 3.95 4.01 1.65
ПЕПО Лапеенранта - КяПа Хелзинки
17:00 2 - 1 1.66 3.98 3.95
Рейпас Лахти - ПеКа Котка
17:00 1 - 1 1.91 3.72 3.20
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 ГБК Кокола - Вааякоски Ювяскюля 0 - 4 4.44 4.03 1.57
17:00 Кеми Сити - ЮЯК Ювяскюля 1 - 4 6.05 4.72 1.37
18:00 Вааса ИФК - Нярпес Крафт 0 - 1 1.76 4.03 3.50
22:00 ОЛС Оулу - Еркулес Оулу 1 - 1 4.33 3.91 1.61
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ГБК Кокола - Вааякоски Ювяскюля
17:00 0 - 4 4.44 4.03 1.57
Кеми Сити - ЮЯК Ювяскюля
17:00 1 - 4 6.05 4.72 1.37
Вааса ИФК - Нярпес Крафт
18:00 0 - 1 1.76 4.03 3.50
ОЛС Оулу - Еркулес Оулу
22:00 1 - 1 4.33 3.91 1.61
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:55 Локомотив Загреб - Хайдук Сплит 2 - 2 4.48 3.75 1.68
22:00 Риека - ХНК Горица 2 - 0 1.80 3.54 4.02
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Загреб - Хайдук Сплит
19:55 2 - 2 4.48 3.75 1.68
Риека - ХНК Горица
22:00 2 - 0 1.80 3.54 4.02
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:30 Унион Ла Калера - Курико Унидо 1 - 0 1.72 3.33 4.79
23:00 Универсидад Католика - Коло-Коло Сантяго 0 - 0 2.59 2.99 2.72
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Унион Ла Калера - Курико Унидо
03:30 1 - 0 1.72 3.33 4.79
Универсидад Католика - Коло-Коло Сантяго
23:00 0 - 0 2.59 2.99 2.72
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дегерфорш - Малмьо 0 - 5 5.32 4.06 1.57
18:30 Елфсборг - Йостерсунд 3 - 0 1.45 4.46 6.31
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Дегерфорш - Малмьо
16:00 0 - 5 5.32 4.06 1.57
Елфсборг - Йостерсунд
18:30 3 - 0 1.45 4.46 6.31
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Акрополис - Норбю 0 - 3 2.73 3.25 2.45
16:00 ГАИС Гьотеборг - Браге 0 - 2 2.31 3.18 3.04
16:00 Ландскрона БоИС - Трелеборг 4 - 2 2.45 3.23 2.74
18:00 Вернаму - Йостерс 2 - 0 2.19 3.17 3.24
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрополис - Норбю
14:00 0 - 3 2.73 3.25 2.45
ГАИС Гьотеборг - Браге
16:00 0 - 2 2.31 3.18 3.04
Ландскрона БоИС - Трелеборг
16:00 4 - 2 2.45 3.23 2.74
Вернаму - Йостерс
18:00 2 - 0 2.19 3.17 3.24
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Единбург Сити 1 - 1 5.29 4.28 1.52
17:00 Алоа Атлетик - Ливингстън 2 - 1 5.11 4.28 1.53
17:00 Дънди Юнайтед - Арброут 1 - 0 1.60 3.75 5.19
17:00 Дънфърмлин - Дъмбартън 5 - 1 1.25 5.68 9.87
17:00 Инвърнес КТ - Стърлинг Албиън 2 - 2 1.28 5.10 9.21
17:00 Каудънбийт - Брихин Сити 3 - 2 1.67 3.79 4.59
17:00 Келти Хартс - Ийст Файф 3 - 0 1.87 3.70 3.60
17:00 Клайд - Килмарнък 1 - 2 5.13 4.28 1.53
17:00 Куинс парк ФК - Еърдри 0 - 0 2.13 3.48 3.07
17:00 Мъдъруел - Куин ъф Саут 3 - 2 1.57 3.92 5.17
17:00 Питърхед - Коув Рейнджърс 3 - 1 3.42 3.72 1.91
17:00 Стенхаусмюър - Партик Тисъл 1 - 2 6.63 4.52 1.40
17:00 Фолкърк - Хамилтън 1 - 2 2.36 3.44 2.74
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Албион Роувърс - Единбург Сити
17:00 1 - 1 5.29 4.28 1.52
Алоа Атлетик - Ливингстън
17:00 2 - 1 5.11 4.28 1.53
Дънди Юнайтед - Арброут
17:00 1 - 0 1.60 3.75 5.19
Дънфърмлин - Дъмбартън
17:00 5 - 1 1.25 5.68 9.87
Инвърнес КТ - Стърлинг Албиън
17:00 2 - 2 1.28 5.10 9.21
Каудънбийт - Брихин Сити
17:00 3 - 2 1.67 3.79 4.59
Келти Хартс - Ийст Файф
17:00 3 - 0 1.87 3.70 3.60
Клайд - Килмарнък
17:00 1 - 2 5.13 4.28 1.53
Куинс парк ФК - Еърдри
17:00 0 - 0 2.13 3.48 3.07
Мъдъруел - Куин ъф Саут
17:00 3 - 2 1.57 3.92 5.17
Питърхед - Коув Рейнджърс
17:00 3 - 1 3.42 3.72 1.91
Стенхаусмюър - Партик Тисъл
17:00 1 - 2 6.63 4.52 1.40
Фолкърк - Хамилтън
17:00 1 - 2 2.36 3.44 2.74
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Чуннам Драгонс - Чунгнам Асан 0 - 3 1.81 3.29 4.35
14:00 Пусан АйПарк - Ансан Грийнърс 4 - 0 2.04 3.16 3.55
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чуннам Драгонс - Чунгнам Асан
13:00 0 - 3 1.81 3.29 4.35
Пусан АйПарк - Ансан Грийнърс
14:00 4 - 0 2.04 3.16 3.55
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:30 Ависпа Фукуока - Гамба Осака 0 - 1 2.85 3.10 2.49
12:30 Шимизу Ес-Пулс - Кавазаки Фронтейл 0 - 2 7.41 4.60 1.38
13:00 Саган Тошу - Нагоя Грампус 3 - 1 3.29 3.02 2.26
13:00 Серезо Осака - Висел Кобе 1 - 1 2.46 3.12 2.81
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Гамба Осака
12:30 0 - 1 2.85 3.10 2.49
Шимизу Ес-Пулс - Кавазаки Фронтейл
12:30 0 - 2 7.41 4.60 1.38
Саган Тошу - Нагоя Грампус
13:00 3 - 1 3.29 3.02 2.26
Серезо Осака - Висел Кобе
13:00 1 - 1 2.46 3.12 2.81
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Звейген Канадзава 2 - 1 2.19 3.21 3.24
12:00 Мацумото Ямага - Мито Холихок 0 - 1 3.00 3.12 2.37
12:00 Точиги СК - Вентфорет Кофу 0 - 1 3.26 2.97 2.29
12:30 Киото Санга - Албирекс Ниигата 1 - 1 2.22 3.19 3.20
13:00 В-Варен Нагазаки - Гираванц Китакюшу 3 - 2 1.56 3.79 5.63
13:00 Джубило Ивата - Монтедио Ямагата 1 - 2 2.17 3.05 3.41
13:00 Ренофа Ямагучи - Блаублиц Акита 1 - 0 2.76 2.98 2.57
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джеф Юнайтед Чиба - Звейген Канадзава
12:00 2 - 1 2.19 3.21 3.24
Мацумото Ямага - Мито Холихок
12:00 0 - 1 3.00 3.12 2.37
Точиги СК - Вентфорет Кофу
12:00 0 - 1 3.26 2.97 2.29
Киото Санга - Албирекс Ниигата
12:30 1 - 1 2.22 3.19 3.20
В-Варен Нагазаки - Гираванц Китакюшу
13:00 3 - 2 1.56 3.79 5.63
Джубило Ивата - Монтедио Ямагата
13:00 1 - 2 2.17 3.05 3.41
Ренофа Ямагучи - Блаублиц Акита
13:00 1 - 0 2.76 2.98 2.57